TRIATHLON ENERGY CHEŁMŻA
Data i godzina | 2019-08-04 09:00:00 |
Miejscowość | Chełmża |
Dystans | 1/2 IM; 1/4IM; 1/8 IM |
Oficjalna strona | http://triathlonenergy.pl/chelmza |
Wyniki online | |
Opłata startowa | OD 119 ZŁ |
Typ zawodów | Triathlon |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | CHMURA MACIEJ | WROCŁAW | GVT BMC | POL | 1986 | M2 | 1 | 00:26:47 (1) | 00:02:04 | 02:18:16 (5) | 00:01:37 | 01:25:27 (1) | 04:14:11 | 1 |
2 | 1 | MIZIARSKI PAWEŁ | REDA | TORUS- FUNDACJA JEPPESENA | POL | 1990 | M1 | 1 | 00:30:27 (2) | 00:01:49 | 02:12:53 (1) | 00:01:40 | 01:30:28 (6) | 04:17:17 | 2 |
3 | 47 | KIMMER JAKUB | ZELÓW | TTPSC | POL | 1988 | M2 | 2 | 00:32:48 (3) | 00:02:02 | 02:14:49 (2) | 00:02:03 | 01:27:14 (3) | 04:18:56 | 3 |
4 | 23 | WOJNAR ROBERT | TORUŃ | PACIFIC NESTLE | POL | 1976 | M3 | 1 | 00:39:53 (17) | 00:01:57 | 02:16:10 (3) | 00:01:44 | 01:26:57 (2) | 04:26:41 | 4 |
5 | 7 | KURCZEWSKI KAMIL | ŁÓDŹ | IRONMAN INSPIRATION | POL | 1988 | M2 | 3 | 00:36:19 (11) | 00:01:54 | 02:17:27 (4) | 00:01:48 | 01:33:06 (7) | 04:30:34 | 5 |
6 | 28 | PEDRYCZ HUBERT | TORUN | TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY | POL | 1990 | M1 | 2 | 00:35:34 (7) | 00:02:14 | 02:30:48 (11) | 00:01:51 | 01:28:20 (4) | 04:38:47 | 6 |
7 | 5 | SIATECKI PAWEL | GARBOW | TRIATHLON LUBLIN TEAM | POL | 1992 | M1 | 3 | 00:43:47 (30) | 00:02:34 | 02:18:36 (6) | 00:01:58 | 01:35:15 (9) | 04:42:10 | 7 |
8 | 29 | OKUNIEWSKI MARCIN | GDAŃSK | WWW.POMAGAMYNATALII.PL | POL | 1980 | M2 | 4 | 00:36:08 (9) | 00:02:57 | 02:34:40 (14) | 00:02:22 | 01:28:49 (5) | 04:44:56 | 8 |
9 | 58 | KOT REMIGIUSZ | BIELSKO-BIAŁA | RM TRI TEAM | POL | 1973 | M3 | 2 | 00:33:51 (6) | 00:02:00 | 02:20:40 (7) | 00:01:42 | 01:48:47 (25) | 04:47:00 | 9 |
10 | 20 | PLUCINSK MICHAL | TORUN | TORUŃ MULTISPORT TEAM | POL | 1981 | M2 | 5 | 00:33:42 (5) | 00:02:46 | 02:38:53 (21) | 00:01:35 | 01:33:44 (8) | 04:50:40 | 10 |
11 | 38 | MALICKI MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1990 | M1 | 4 | 00:33:38 (4) | 00:02:35 | 02:31:55 (12) | 00:01:44 | 01:44:02 (15) | 04:53:54 | 11 | |
12 | 15 | GNIOT JACEK | GRUDZIĄDZ | WOJSKOWE ZAKŁADY UZBROJENIA S.A. | POL | 1971 | M3 | 3 | 00:45:28 (37) | 00:01:48 | 02:21:28 (8) | 00:01:21 | 01:44:34 (16) | 04:54:39 | 12 |
13 | 4 | STANKIEWICZ LUKASZ | JELENIA GÓRA | COVENTRY TRIATHLETES | POL | 1981 | M2 | 6 | 00:39:41 (15) | 00:03:29 | 02:22:10 (9) | 00:01:45 | 01:52:36 (29) | 04:59:41 | 13 |
14 | 31 | MIKRUT DAMIAN | GRUDZIĄDZ | AZS WSL POZNAŃ / ROSSMANN SDP | POL | 1992 | M1 | 5 | 00:36:16 (10) | 00:02:16 | 02:38:38 (19) | 00:01:48 | 01:40:47 (11) | 04:59:45 | 14 |
15 | 24 | PAWLAK MAREK | POGÓRZE | POL | 1982 | M2 | 7 | 00:37:55 (12) | 00:03:31 | 02:37:46 (16) | 00:02:25 | 01:38:42 (10) | 05:00:19 | 15 | |
16 | 57 | RAJTAR KRZYSZTOF | LISZKI | WAY2CHAMP | POL | 1976 | M3 | 4 | 00:40:12 (18) | 00:03:02 | 02:32:46 (13) | 00:02:22 | 01:42:27 (14) | 05:00:49 | 16 |
17 | 43 | WILMONT KRZYSZTOF | SŁUPSK | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ W USTCE | POL | 1987 | M2 | 8 | 00:41:33 (26) | 00:02:14 | 02:41:10 (23) | 00:01:19 | 01:40:59 (12) | 05:07:15 | 17 |
18 | 50 | VISENTIN ERIC | WROCŁAW | CICLISMO WROCŁAW | POL | 1977 | M3 | 5 | 00:41:16 (23) | 00:03:21 | 02:38:27 (18) | 00:01:59 | 01:45:09 (18) | 05:10:12 | 18 |
19 | 17 | KLONOWSKI TOMASZ | ŚWIECIE | PLATAN | POL | 1978 | M3 | 6 | 00:41:31 (24) | 00:02:25 | 02:28:41 (10) | 00:01:52 | 01:56:18 (33) | 05:10:47 | 19 |
20 | 3 | KALISZ ANDRZEJ | CHEŁMŻA | TORUŃSKI KLUB TRIATLONOWY | POL | 1964 | M4 | 1 | 00:40:20 (19) | 00:02:30 | 02:35:38 (15) | 00:01:56 | 01:52:19 (28) | 05:12:43 | 20 |
21 | 9 | KAŁUŻA ŁUKASZ | BIELSKO-BIAŁA | RM TRI TEAM | POL | 1983 | M2 | 9 | 00:40:35 (21) | 00:02:47 | 02:38:52 (20) | 00:03:44 | 01:47:33 (22) | 05:13:31 | 21 |
22 | 34 | DOBRZYŃSKI PRZEMYSŁAW | GOSTYNIN | KLUB SPORTOWY SZUKAM_SPONSORA_TEAM"" | POL | 1978 | M3 | 7 | 00:42:07 (28) | 00:02:41 | 02:42:02 (24) | 00:01:34 | 01:46:25 (19) | 05:14:49 | 22 |
23 | 27 | LISIEWICZ MICHAŁ | WRZECINO | TEAM KARAŚ | POL | 1974 | M3 | 8 | 00:35:59 (8) | 00:03:46 | 02:50:40 (33) | 00:03:15 | 01:41:37 (13) | 05:15:17 | 23 |
24 | 30 | KRZEMIŃSKI MACIEJ | GRUDZIĄDZ | MSU S.A. | POL | 1980 | M2 | 10 | 00:43:48 (31) | 00:03:21 | 02:37:50 (17) | 00:02:07 | 01:51:16 (27) | 05:18:22 | 24 |
25 | 42 | MARCINIAK WITOLD | WŁOCŁAWEK | WKB MARATOŃCZYK | POL | 1977 | M3 | 9 | 00:44:12 (33) | 00:03:26 | 02:45:47 (28) | 00:02:47 | 01:46:36 (21) | 05:22:48 | 25 |
26 | 54 | ROBINSON JACK | SUCHY DWOR | CANADA PLUS | POL | 1993 | M1 | 6 | 00:52:20 (43) | 00:02:52 | 02:40:43 (22) | 00:02:41 | 01:44:38 (17) | 05:23:14 | 26 |
27 | 52 | NOWAK MACIEJ | JUSZKOWO | SZTYWNIUTKO | POL | 1989 | M2 | 11 | 00:41:07 (22) | 00:03:32 | 02:49:12 (31) | 00:02:00 | 01:48:03 (24) | 05:23:54 | 27 |
28 | 33 | OKUNIEWSKI MICHAŁ | GDAŃSK | BU HAHA TRI TEAM | POL | 1988 | M2 | 12 | 00:38:45 (14) | 00:03:20 | 02:45:35 (27) | 00:01:51 | 01:54:59 (31) | 05:24:30 | 28 |
29 | 37 | STRZELECKI PIOTR | CHEŁMŻA | TRIATHLON TEAM CIESIELSKI | POL | 1979 | M3 | 10 | 00:45:22 (36) | 00:02:46 | 02:48:45 (30) | 00:01:46 | 01:47:53 (23) | 05:26:32 | 29 |
30 | 44 | WIŚNIEWSKI ALEKSANDER | TORUŃ | TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY | POL | 1977 | M3 | 11 | 00:45:21 (35) | 00:03:04 | 02:59:20 (41) | 00:03:13 | 01:46:25 (20) | 05:37:23 | 30 |
31 | 19 | BENDIG MICHAŁ | STAROGARD GDAŃSKI | TRI STAROGARD GDAŃSKI | POL | 1993 | M1 | 7 | 00:40:34 (20) | 00:04:36 | 02:55:25 (37) | 00:02:33 | 01:54:46 (30) | 05:37:54 | 31 |
32 | 16 | STRZELECKI KONRAD | KRUSZYN | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | POL | 1973 | M3 | 12 | 00:47:56 (39) | 00:04:44 | 02:55:12 (36) | 00:03:30 | 01:49:16 (26) | 05:40:38 | 32 |
33 | 32 | PAWELEC MAREK | NOWA CHEŁMŻA | TTC | POL | 1979 | M3 | 13 | 00:43:49 (32) | 00:03:05 | 02:44:00 (25) | 00:01:39 | 02:08:37 (36) | 05:41:10 | 33 |
34 | 53 | PACANA KRZYSZTOF | TARNOWSKIE GÓRY | POL | 1988 | M2 | 13 | 00:41:31 (25) | 00:03:19 | 02:51:03 (34) | 00:03:24 | 02:05:21 (35) | 05:44:38 | 34 | |
35 | 46 | ŁOPACIŃSKI TOMASZ | GDAŃSK | SPORTEVO | POL | 1978 | M3 | 14 | 00:38:24 (13) | 00:01:58 | 02:45:12 (26) | 00:02:20 | 02:18:25 (44) | 05:46:19 | 35 |
36 | 49 | CHRAPKOWSKI MARCEL | WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK TRIATHLON TEAM | POL | 1983 | M2 | 14 | 00:41:42 (27) | 00:04:31 | 02:57:18 (40) | 00:03:34 | 02:01:31 (34) | 05:48:36 | 36 |
37 | 14 | BRONISZEWSKI MACIEJ | GDYNIA | POL | 1982 | M2 | 15 | 00:44:22 (34) | 00:04:40 | 02:49:52 (32) | 00:03:06 | 02:15:54 (42) | 05:57:54 | 37 | |
38 | 26 | KRAWCZYK JAN | KRAKÓW | KLUB POD WISIENKĄ | POL | 1984 | M2 | 16 | 00:51:35 (42) | 00:03:25 | 03:05:59 (43) | 00:02:21 | 01:56:07 (32) | 05:59:27 | 38 |
39 | 10 | ADAMSKI SŁAWOMIR | PŁOCK | STALEX | POL | 1969 | M4 | 2 | 00:53:36 (44) | 00:03:50 | 02:48:19 (29) | 00:03:40 | 02:10:04 (38) | 05:59:29 | 39 |
40 | 59 | KWOLEK JAROSLAW | BOLESLAWIEC | XTRABIKE TRI TEAM | POL | 1964 | M4 | 3 | 00:47:09 (38) | 00:02:54 | 02:53:04 (35) | 00:03:39 | 02:13:18 (40) | 06:00:04 | 40 |
41 | 13 | ZARĘBA PAWEŁ | KOŁO | POL | 1987 | M2 | 17 | 00:39:46 (16) | 00:02:40 | 02:57:08 (39) | 00:03:07 | 02:17:57 (43) | 06:00:38 | 41 | |
42 | 55 | AMBROZIAK MATEUSZ | PŁOCHOCIN | POL | 1989 | M2 | 18 | 00:49:03 (40) | 00:06:51 | 02:56:32 (38) | 00:04:46 | 02:12:15 (39) | 06:09:27 | 42 | |
43 | 8 | WIECZOREK BARTOSZ | INOWROCŁAW | POL | 1986 | M2 | 19 | 00:42:57 (29) | 00:04:14 | 03:11:32 (44) | 00:03:29 | 02:09:27 (37) | 06:11:39 | 43 | |
44 | 11 | KĘPIŃSKI HENRYK | BEŁCHATÓW | KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW | POL | 1953 | M5 | 1 | 00:49:29 (41) | 00:05:17 | 03:05:05 (42) | 00:03:11 | 02:14:06 (41) | 06:17:08 | 44 |
45 | 40 | OPAŁCZYŃSKI ZBIGNIEW | WARSZAWA | POL | 1974 | M3 | 15 | 00:44:42 | 00:02:19 | 03:41:29 | 00:03:27 | D S Q | 45 | ||
46 | 45 | WALKO KRZYSZTOF | GDAŃSK | POL | 1980 | M2 | 20 | 00:36:29 | 00:02:33 | 03:43:12 | 00:03:32 | D S Q | 46 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | X | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 311 | WILKOWIECKI ROBERT | WYSOKA | GVT BMC | POL | 1994 | M1 | 1 | 00:12:13 (1) | 00:01:29 | 01:05:10 (1) | 00:01:05 | 00:37:23 (1) | 01:57:20 | 1 | |||
2 | 266 | MAZUR PAWEŁ | GRUDZIĄDZ | AGROLOK SPORT TEAM/UKS TRS SUSZ | POL | 1989 | M2 | 1 | 00:15:21 (6) | 00:01:54 | 01:08:17 (2) | 00:01:23 | 00:40:04 (3) | 02:06:59 | 2 | |||
3 | 206 | POTAPCZUK ŁUKASZ | WARSAW | ENDURE TEAM | POL | 1992 | M1 | 2 | 00:14:34 (4) | 00:02:05 | 01:11:22 (10) | 00:01:22 | 00:41:48 (5) | 02:11:11 | 3 | |||
4 | 310 | KLIMAS PAULINA | ĆWIKLICE | GVT BMC | POL | 1995 | K1 | 1 | 00:13:46 (2) | 00:01:40 | 01:10:59 (9) | 00:01:14 | 00:43:44 (10) | 02:11:23 | 1 | |||
5 | 319 | CZAJKOWSKI PAWEŁ | GDYNIA | BCT GDYNIA | POL | 1981 | M2 | 2 | 00:17:13 (14) | 00:01:30 | 01:08:27 (4) | 00:01:21 | 00:43:22 (9) | 02:11:53 | 4 | |||
6 | 234 | ZIĘBA ADAM | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1973 | M3 | 1 | 00:18:24 (25) | 00:01:54 | 01:08:53 (5) | 00:01:12 | 00:41:59 (6) | 02:12:22 | 5 | |||
7 | 2005 | TRI FOR THREE | 00:19:30 (37) | 00:01:29 | 01:13:29 (21) | 00:00:47 | 00:38:01 (2) | 02:13:16 | 1 | |||||||||
8 | 2000 | EXIMO EXTREME TEAM | 00:16:56 (13) | 00:01:13 | 01:14:19 (24) | 00:00:57 | 00:43:12 (7) | 02:16:37 | 2 | |||||||||
9 | 2006 | SYNOWIE TADEUSZA | 00:14:28 (3) | 00:01:33 | 01:15:19 (29) | 00:00:58 | 00:45:23 (14) | 02:17:41 | 3 | |||||||||
10 | 312 | PAŁYSA MAREK | DAWIDY BANKOWE | TRI NEGU | POL | 1974 | M3 | 2 | 00:15:11 (5) | 00:02:13 | 01:10:11 (6) | 00:01:34 | 00:49:06 (34) | 02:18:15 | 6 | |||
11 | 267 | BETHKE SLAWEK | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1989 | M2 | 3 | 00:20:06 (52) | 00:02:27 | 01:08:22 (3) | 00:01:26 | 00:46:16 (22) | 02:18:37 | 7 | |||
12 | 263 | LEWANDOWSKI MARCIN | GDYNIA | TRIDEA TEAM | POL | 1982 | M2 | 4 | 00:16:08 (9) | 00:01:59 | 01:13:39 (23) | 00:01:32 | 00:45:40 (16) | 02:18:58 | 8 | |||
13 | 292 | DOBOSIK DAMIAN | ELBLĄG | 3ATHLETE | POL | 1988 | M2 | 5 | 00:18:27 (27) | 00:02:10 | 01:12:52 (19) | 00:01:28 | 00:44:12 (11) | 02:19:09 | 9 | |||
14 | 282 | PRUCHNIEWSKI SŁAWOMIR | WARSZAWA | ASSECO ACTIVE TEAM | POL | 1979 | M3 | 3 | 00:17:35 (18) | 00:02:22 | 01:12:14 (16) | 00:01:14 | 00:46:10 (21) | 02:19:35 | 10 | |||
15 | 213 | IGIELSKI ARMIN | GRUDZIADZ | TANCIA TEAM | POL | 1975 | M3 | 4 | 00:16:38 (12) | 00:02:00 | 01:10:51 (8) | 00:01:26 | 00:48:59 (32) | 02:19:54 | 11 | |||
16 | 291 | GIEDROJĆ TOMASZ | KWIDZYN | KTS IRONMAN | POL | 1985 | M2 | 6 | 00:17:23 (16) | 00:02:18 | 01:13:32 (22) | 00:01:34 | 00:45:15 (13) | 02:20:02 | 12 | |||
17 | 276 | PLUTA GNIEWOMIR | BYDGOSZCZ | UKS TRS SUSZ | POL | 1981 | M2 | 7 | 00:15:39 (8) | 00:01:58 | 01:12:02 (15) | 00:01:27 | 00:49:00 (33) | 02:20:06 | 13 | |||
18 | 212 | BISKUPSKI CEZARY | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1987 | 00:19:44 (40) | 00:02:24 | 01:10:39 (7) | 00:01:50 | 00:45:31 (15) | 02:20:08 | ||||||
19 | 279 | MUCHA ROBERT | ZALESIE GÓRNE | SPORTOWE LOVE | POL | 1976 | M3 | 5 | 00:20:01 (50) | 00:03:24 | 01:11:22 (11) | 00:02:06 | 00:43:16 (8) | 02:20:09 | 14 | |||
20 | 293 | RZANNY WOJTEK | TURZNICE | POL | 1978 | M3 | 6 | 00:17:20 (15) | 00:02:45 | 01:11:36 (13) | 00:02:18 | 00:46:19 (23) | 02:20:18 | 15 | ||||
21 | 2002 | ANIMAL TRI | 00:19:45 (41) | 00:01:24 | 01:11:26 (12) | 00:00:57 | 00:48:32 (28) | 02:22:04 | 4 | |||||||||
22 | 307 | ORŁOWSKI PIOTR | OLSZTYN | PERSONALTRIATHLON.PL | POL | 1978 | M3 | 7 | 00:20:05 (51) | 00:01:56 | 01:13:13 (20) | 00:01:29 | 00:45:45 (17) | 02:22:28 | 16 | |||
23 | 309 | PRĄDZYŃSKI MARCIN | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1977 | M3 | 8 | 00:16:22 (11) | 00:02:02 | 01:15:36 (31) | 00:01:31 | 00:47:45 (25) | 02:23:16 | 17 | |||
24 | 277 | TRAWCZYŃSKI JACEK | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1969 | M4 | 1 | 00:19:47 (43) | 00:01:56 | 01:12:27 (17) | 00:01:26 | 00:48:35 (29) | 02:24:11 | 18 | |||
25 | 286 | MASIAK PIOTR | MALBORK | MKS TRIATHLON MALBORK | POL | 1991 | M1 | 3 | 00:15:29 (7) | 00:01:42 | 01:20:23 (54) | 00:01:19 | 00:45:56 (18) | 02:24:49 | 19 | |||
26 | 318 | KAMINSKI TOMASZ | KOWALEWO POMORSKIE | KOWALEWO BIEGA | POL | 1982 | M2 | 8 | 00:17:26 (17) | 00:02:21 | 01:15:30 (30) | 00:03:41 | 00:46:22 (24) | 02:25:20 | 20 | |||
27 | 242 | SZKLARCZYK MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1990 | M1 | 4 | 00:16:18 (10) | 00:02:10 | 01:11:37 (14) | 00:01:25 | 00:54:23 (61) | 02:25:53 | 21 | ||||
28 | 289 | KIERUZEL MICHAŁ | BEŁCHATÓW | POL | 1986 | M2 | 9 | 00:20:15 (54) | 00:02:28 | 01:16:17 (35) | 00:02:00 | 00:46:03 (19) | 02:27:03 | 22 | ||||
29 | 272 | SALINSKI MICHAL | KWIDZYN | TRAKTOR TEAM | POL | 1983 | M2 | 10 | 00:19:10 (32) | 00:02:27 | 01:14:45 (25) | 00:01:35 | 00:49:31 (35) | 02:27:28 | 23 | |||
30 | 2003 | EPTEAM | 00:21:44 (79) | 00:01:47 | 01:23:40 (77) | 00:00:52 | 00:41:09 (4) | 02:29:12 | 5 | |||||||||
31 | 268 | KOWALSKA ANGELIKA | PRZYŁĘKI | TRISPACE | POL | 1981 | K2 | 1 | 00:18:34 (29) | 00:02:08 | 01:16:32 (37) | 00:01:59 | 00:50:22 (41) | 02:29:35 | 2 | |||
32 | 237 | AMBROZIAK ARTUR | BRWINÓW | POL | 1988 | M2 | 11 | 00:18:40 (30) | 00:03:08 | 01:12:33 (18) | 00:02:00 | 00:53:17 (53) | 02:29:38 | 24 | ||||
33 | 215 | ANTKOWIAK BARTOSZ | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1988 | M2 | 12 | 00:21:28 (75) | 00:02:05 | 01:15:06 (28) | 00:01:25 | 00:49:51 (36) | 02:29:55 | 25 | |||
34 | 261 | BOROWSKI ARTUR | TORUŃ | AKTYWNY KASZCZOREK | POL | 1977 | M3 | 9 | 00:21:59 (82) | 00:02:14 | 01:18:40 (45) | 00:02:41 | 00:46:04 (20) | 02:31:38 | 26 | |||
35 | 313 | URLICH TOMASZ | TORUŃ | TRI TORUŃ | POL | 1972 | M3 | 10 | 00:20:55 (63) | 00:03:16 | 01:16:15 (34) | 00:02:21 | 00:48:56 (31) | 02:31:43 | 27 | |||
36 | 232 | KŁUBA SŁAWOMIR | SUSZ | TRI NEGU | POL | 1990 | M1 | 5 | 00:20:59 (64) | 00:02:32 | 01:15:45 (32) | 00:01:28 | 00:51:07 (45) | 02:31:51 | 28 | |||
37 | 222 | PIC DAWID | OSIELSKO | ZAWSZE NA 100% | POL | 1992 | M1 | 6 | 00:19:26 (36) | 00:02:45 | 01:19:24 (50) | 00:01:49 | 00:48:31 (27) | 02:31:55 | 29 | |||
38 | 308 | PERZYNSKI FILIP | WARSZAWA | HELLO PANCAKE | POL | 1989 | M2 | 13 | 00:18:12 (22) | 00:02:30 | 01:19:44 (52) | 00:01:30 | 00:50:23 (42) | 02:32:19 | 30 | |||
39 | 200 | GÓRSKI BARTOSZ | TORUŃ | TORUŃ MULTISPORT TEAM | POL | 1983 | M2 | 14 | 00:19:35 (38) | 00:02:59 | 01:14:46 (26) | 00:01:32 | 00:53:47 (57) | 02:32:39 | 31 | |||
40 | 209 | DYLĘGOWSKI KRZYSZTOF | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1984 | M2 | 15 | 00:18:29 (28) | 00:02:11 | 01:18:46 (46) | 00:01:34 | 00:51:48 (48) | 02:32:48 | 32 | |||
41 | 290 | OLESINSKI ARTUR | WARSZAWA | KONDYCJA | POL | 1980 | M2 | 16 | 00:21:15 (71) | 00:03:06 | 01:16:45 (39) | 00:02:34 | 00:50:11 (40) | 02:33:51 | 33 | |||
42 | 203 | SZMIDT MARIA | OZAROW MAZOWIECKI | ENDURE TEAM | POL | 1992 | K1 | 2 | 00:19:52 (47) | 00:03:10 | 01:18:57 (47) | 00:02:10 | 00:49:59 (38) | 02:34:08 | 3 | |||
43 | 247 | KAŁASKA KRZYSZTOF | CHEŁMŻA | CHETOR TEAM | POL | 1979 | M3 | 11 | 00:19:15 (33) | 00:02:45 | 01:25:21 (84) | 00:02:05 | 00:45:02 (12) | 02:34:28 | 34 | |||
44 | 253 | SZKLARCZYK ARTUR | WARSZAWA | POL | 1984 | M2 | 17 | 00:23:02 (88) | 00:03:38 | 01:15:49 (33) | 00:02:00 | 00:50:08 (39) | 02:34:37 | 35 | ||||
45 | 201 | GROCHOWSKA ALEKSANDRA | WROCŁAW | GVT | POL | 1994 | K1 | 3 | 00:17:41 (20) | 00:02:57 | 01:22:58 (73) | 00:01:49 | 00:49:52 (37) | 02:35:17 | 4 | |||
46 | 225 | BEDNAREK PATRYCJA | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1984 | K2 | 2 | 00:19:46 (42) | 00:02:11 | 01:17:46 (43) | 00:01:26 | 00:54:15 (60) | 02:35:24 | 5 | |||
47 | 265 | KRAMARCZYK KRZYSZTOF | TORUN | POL | 1962 | M4 | 2 | 00:19:48 (45) | 00:02:48 | 01:16:35 (38) | 00:01:51 | 00:54:35 (63) | 02:35:37 | 36 | ||||
48 | 246 | ŻYGENDA ROBERT | GDYNIA | BRAPOL" WIESZ NA CZYM STOISZ!" | POL | 1967 | M4 | 3 | 00:22:03 (83) | 00:03:07 | 01:17:20 (41) | 00:02:04 | 00:51:18 (46) | 02:35:52 | 37 | |||
49 | 281 | NAGÓRSKA ELŻBIETA | ŁOCHOWICE | TRISPACE | POL | 1975 | K3 | 1 | 00:19:21 (34) | 00:02:21 | 01:20:45 (58) | 00:01:51 | 00:51:51 (49) | 02:36:09 | 6 | |||
50 | 227 | SKRZYPCZYŃSKI ERNEST | RADOM | POL | 1984 | M2 | 18 | 00:19:47 (44) | 00:02:48 | 01:20:37 (56) | 00:02:32 | 00:50:29 (43) | 02:36:13 | 38 | ||||
51 | 210 | BOROS WOJCIECH | TORUŃ | SPORT HUNTERS TEAM TORUŃ | POL | 1989 | M2 | 19 | 00:21:47 (80) | 00:03:15 | 01:20:49 (59) | 00:02:07 | 00:48:46 (30) | 02:36:44 | 39 | |||
52 | 275 | KOWALSKA MONIKA | UNISŁAW | NO LIMIT FITNESS | POL | 1992 | K1 | 4 | 00:21:34 (77) | 00:02:30 | 01:22:51 (71) | 00:01:26 | 00:48:23 (26) | 02:36:44 | 7 | |||
53 | 2004 | TRI NEGU | 00:18:09 (21) | 00:01:33 | 01:19:26 (51) | 00:00:59 | 00:56:55 (75) | 02:37:02 | 6 | |||||||||
54 | 305 | JELONEK MIECZYSŁAW | STAROGARD GDANSKI | TRI STAROGARD | POL | 1961 | M4 | 4 | 00:20:53 (62) | 00:03:08 | 01:19:12 (48) | 00:02:30 | 00:52:22 (51) | 02:38:05 | 40 | |||
55 | 255 | KWIDZIŃSKI KRZYSZTOF | GDYNIA | PURTKI | POL | 1973 | M3 | 12 | 00:19:25 (35) | 00:03:05 | 01:21:02 (61) | 00:01:53 | 00:53:25 (55) | 02:38:50 | 41 | |||
56 | 208 | KULESZA MARIUSZ | GDAŃSK | #CTS CZAJATRAININGSYSTEM/LIBERO BIUROSERWIS | POL | 1977 | M3 | 13 | 00:18:13 (23) | 00:02:11 | 01:21:21 (63) | 00:05:56 | 00:52:16 (50) | 02:39:57 | 42 | |||
57 | 256 | WYSOCKI MARCIN | NOWA CHEŁMŻA | NO LIMIT FITNESS | POL | 1978 | M3 | 14 | 00:18:25 (26) | 00:03:15 | 01:19:14 (49) | 00:02:48 | 00:56:25 (70) | 02:40:07 | 43 | |||
58 | 314 | NIGOT KRZYSZTOF | WARSZAWA | CTS AIRBIKE | POL | 1973 | M3 | 15 | 00:20:07 (53) | 00:03:04 | 01:21:24 (64) | 00:01:59 | 00:53:35 (56) | 02:40:09 | 44 | |||
59 | 294 | SUBKOWSKI ARTUR | ŚWIECIE | POL | 1976 | M3 | 16 | 00:19:53 (48) | 00:02:58 | 01:18:26 (44) | 00:02:18 | 00:57:23 (76) | 02:40:58 | 45 | ||||
60 | 257 | KOLANKOWSKI WALDEMAR | TORUŃ | POL | 1968 | M4 | 5 | 00:19:51 (46) | 00:03:37 | 01:22:20 (69) | 00:02:25 | 00:52:57 (52) | 02:41:10 | 46 | ||||
61 | 211 | OLECH EMILIA | PIASTOW | POL | 1974 | K3 | 2 | 00:22:09 (84) | 00:03:15 | 01:17:43 (42) | 00:01:47 | 00:56:51 (73) | 02:41:45 | 8 | ||||
62 | 270 | WRÓBLEWSKI SŁAWOMIR | UNISŁAW | SKINLINE | POL | 1971 | M3 | 17 | 00:21:23 (74) | 00:03:49 | 01:17:17 (40) | 00:02:35 | 00:56:54 (74) | 02:41:58 | 47 | |||
63 | 280 | KALISKI KAMIL | GOLUB-DOBRZYŃ | AGROLOK SPORT TEAM | POL | 1983 | M2 | 20 | 00:20:43 (59) | 00:02:35 | 01:20:26 (55) | 00:02:23 | 00:56:11 (67) | 02:42:18 | 48 | |||
64 | 300 | KOMOROWSKA KATARZYNA | RUMIA | POL | 1981 | K2 | 3 | 00:21:43 (78) | 00:02:38 | 01:25:19 (82) | 00:02:06 | 00:50:56 (44) | 02:42:42 | 9 | ||||
65 | 271 | DUSIŃSKI MATEUSZ | WARSZAWA | POL | 1991 | M1 | 7 | 00:17:40 (19) | 00:04:38 | 01:24:35 (80) | 00:04:16 | 00:51:40 (47) | 02:42:49 | 49 | ||||
66 | 216 | BRZESKI SEBASTIAN | BYDGOSZCZ | POL | 1980 | M2 | 21 | 00:21:08 (67) | 00:02:59 | 01:22:43 (70) | 00:01:30 | 00:54:31 (62) | 02:42:51 | 50 | ||||
67 | 302 | FIEGEL WOJCIECH | BYDGOSZCZ | TRISPACE/TREK | POL | 1978 | M3 | 18 | 00:19:53 (49) | 00:02:18 | 01:16:20 (36) | 00:01:54 | 01:02:32 (94) | 02:42:57 | 51 | |||
68 | 245 | MALICKI JACEK | LODZ | HURTAP | POL | 1956 | M5 | 1 | 00:24:17 (95) | 00:03:14 | 01:15:01 (27) | 00:02:12 | 00:59:56 (87) | 02:44:40 | 52 | |||
69 | 217 | TOMASZEWSKI MARCIN | BYDGOSZCZ | POL | 1975 | M3 | 19 | 00:20:41 (58) | 00:02:55 | 01:22:04 (66) | 00:01:56 | 00:58:24 (80) | 02:46:00 | 53 | ||||
70 | 239 | KĘSICKI SEBASTIAN | KWIDZYN | KWIDZYN | POL | 1976 | M3 | 20 | 00:20:47 (61) | 00:03:37 | 01:23:38 (76) | 00:02:03 | 00:56:17 (68) | 02:46:22 | 54 | |||
71 | 315 | KMIEĆ KAROLINA | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1983 | K2 | 4 | 00:21:10 (68) | 00:03:05 | 01:21:46 (65) | 00:01:39 | 00:58:57 (84) | 02:46:37 | 10 | |||
72 | 252 | RAPACKI SZYMON | GDAŃSK | POL | 1985 | M2 | 22 | 00:21:55 (81) | 00:03:41 | 01:23:26 (75) | 00:02:11 | 00:55:59 (65) | 02:47:12 | 55 | ||||
73 | 202 | SIUDA MAREK | BYDGOSZCZ | KLINKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ | POL | 1973 | M3 | 21 | 00:20:46 (60) | 00:04:07 | 01:22:53 (72) | 00:02:27 | 00:57:24 (77) | 02:47:37 | 56 | |||
74 | 249 | LISIUS TOMASZ | GDAŃSK | POL | 1964 | M4 | 6 | 00:21:14 (69) | 00:03:12 | 01:21:17 (62) | 00:02:06 | 01:00:08 (88) | 02:47:57 | 57 | ||||
75 | 218 | SUBKOWSKA KLAUDIA | ŚWIECIE | HERO BOX | POL | 1981 | K2 | 5 | 00:21:02 (65) | 00:03:18 | 01:25:00 (81) | 00:02:23 | 00:56:23 (69) | 02:48:06 | 11 | |||
76 | 262 | PRZEPIERSKI MICHAŁ | TORUŃ | ABLER SPORT TEAM | POL | 1978 | M3 | 22 | 00:22:52 (87) | 00:03:43 | 01:20:41 (57) | 00:02:03 | 00:58:48 (83) | 02:48:07 | 58 | |||
77 | 299 | KOWALLEK MAREK | CHEŁMŻA | POL | 1985 | M2 | 23 | 00:23:40 (92) | 00:03:06 | 01:23:17 (74) | 00:02:02 | 00:56:10 (66) | 02:48:15 | 59 | ||||
78 | 316 | BLEW MARCIN | STRASZYN | POL | 1991 | M1 | 8 | 00:20:21 (55) | 00:02:59 | 01:26:42 (86) | 00:01:51 | 00:56:42 (71) | 02:48:35 | 60 | ||||
79 | 295 | SZAFRANEK PAWEŁ | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | ARTOM TEAM | POL | 1977 | M3 | 23 | 00:23:27 (91) | 00:02:56 | 01:22:15 (68) | 00:03:01 | 00:57:53 (79) | 02:49:32 | 61 | |||
80 | 244 | LESZKOWICZ KORNEL | GDYNIA | PBC BUDOWNICTWO | POL | 1989 | M2 | 24 | 00:23:26 (90) | 00:03:04 | 01:22:09 (67) | 00:01:44 | 00:59:15 (86) | 02:49:38 | 62 | |||
81 | 238 | ATRASZKIEWICZ MAGDA | GDAŃSK | POL | 1974 | K3 | 3 | 00:22:47 (86) | 00:03:11 | 01:24:20 (79) | 00:03:02 | 00:56:48 (72) | 02:50:08 | 12 | ||||
82 | 2001 | MŁODE WILCY | 00:19:37 (39) | 00:01:41 | 01:27:09 (87) | 00:01:09 | 01:01:36 (92) | 02:51:12 | 7 | |||||||||
83 | 228 | SMOCZYŃSKI MAREK | TUCHOLA | MBC TEAM | POL | 1981 | M2 | 25 | 00:20:35 (57) | 00:02:48 | 01:19:54 (53) | 00:03:20 | 01:06:31 (102) | 02:53:08 | 63 | |||
84 | 251 | CHABASINSKI GRZEGORZ | GRUDZIADZ | BIEGNIJ TATA BIEGNIJ! | POL | 1971 | M3 | 24 | 00:22:41 (85) | 00:06:06 | 01:28:43 (91) | 00:02:52 | 00:53:18 (54) | 02:53:40 | 64 | |||
85 | 254 | NIENARTOWICZ BARTOSZ | TORUŃ | TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY | POL | 1978 | M3 | 25 | 00:19:01 (31) | 00:03:16 | 01:20:57 (60) | 00:02:11 | 01:09:56 (106) | 02:55:21 | 65 | |||
86 | 278 | ZIĘBA MARTA | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1997 | K1 | 5 | 00:18:21 (24) | 00:02:27 | 01:25:20 (83) | 00:01:51 | 01:08:55 (105) | 02:56:54 | 13 | |||
87 | 264 | MARTYNOWICZ MARIA | BRZOZA | TRISPACE | POL | 1972 | K3 | 4 | 00:24:43 (97) | 00:02:23 | 01:28:15 (90) | 00:02:22 | 00:59:11 (85) | 02:56:54 | 14 | |||
88 | 221 | KĘDZIERSKI SZYMON | KWIDZYN | POL | 1984 | M2 | 26 | 00:21:22 (73) | 00:03:35 | 01:29:22 (93) | 00:01:38 | 01:01:15 (90) | 02:57:12 | 66 | ||||
89 | 258 | WINTOCH MARCIN | TORUŃ | POL | 1975 | M3 | 26 | 00:21:28 (76) | 00:03:13 | 01:23:55 (78) | 00:03:27 | 01:05:38 (101) | 02:57:41 | 67 | ||||
90 | 250 | ZAWADZKI ŁUKASZ | GOLUB-DOBRZYŃ | TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY | POL | 1984 | M2 | 27 | 00:26:42 (105) | 00:03:15 | 01:27:09 (88) | 00:02:01 | 00:58:40 (82) | 02:57:47 | 68 | |||
91 | 304 | NAPORA ZBIGNIEW | ŁUBIANKA | SZTYWNIUTKO | POL | 1985 | M2 | 28 | 00:24:03 (93) | 00:03:14 | 01:35:28 (104) | 00:01:26 | 00:53:47 (58) | 02:57:58 | 69 | |||
92 | 205 | WOJCIECHOWSKI MARCIN | CHOCEŃ | AAC AUTO STYL WŁOCŁAWEK | POL | 1974 | M3 | 27 | 00:28:13 (108) | 00:03:25 | 01:31:06 (98) | 00:02:33 | 00:54:05 (59) | 02:59:22 | 70 | |||
93 | 283 | MAŁKIŃSKI JÓZEF | BYDGOSZCZ | POL | 1957 | M5 | 2 | 00:21:14 (70) | 00:03:37 | 01:30:41 (96) | 00:01:52 | 01:02:52 (96) | 03:00:16 | 71 | ||||
94 | 229 | FISCHER MARCIN | GRUDZIĄDZ | POL | 1973 | M3 | 28 | 00:24:07 (94) | 00:03:43 | 01:26:37 (85) | 00:02:43 | 01:03:27 (97) | 03:00:37 | 72 | ||||
95 | 296 | GORDON MICHELLE | SUCHY DWOR | CANADA PLUS | POL | 1993 | K1 | 6 | 00:26:10 (102) | 00:05:21 | 01:29:32 (94) | 00:01:42 | 00:58:33 (81) | 03:01:18 | 15 | |||
96 | 317 | BULGAKOVA DINA | KALININGRAD | Russia | 1970 | K3 | 5 | 00:25:29 (100) | 00:03:50 | 01:35:26 (103) | 00:02:08 | 00:55:26 (64) | 03:02:19 | 16 | ||||
97 | 231 | PAWELEC PIOTR | GDAŃSK | POL | 1982 | M2 | 29 | 00:25:11 (99) | 00:04:01 | 01:30:04 (95) | 00:01:59 | 01:02:29 (93) | 03:03:44 | 73 | ||||
98 | 220 | MYSYK IZA | TORUŃ | POL | 1976 | K3 | 6 | 00:26:05 (101) | 00:03:13 | 01:32:22 (101) | 00:02:29 | 01:01:07 (89) | 03:05:16 | 17 | ||||
99 | 214 | ROSIAK ADAM | ŁÓDŹ | POL | 1983 | M2 | 30 | 00:20:26 (56) | 00:04:02 | 01:36:51 (105) | 00:02:50 | 01:01:36 (91) | 03:05:45 | 74 | ||||
100 | 230 | KLONOWSKA AGNIESZKA | ŚWIECIE | POL | 1977 | K3 | 7 | 00:29:09 (109) | 00:04:20 | 01:29:05 (92) | 00:02:05 | 01:02:49 (95) | 03:07:28 | 18 | ||||
101 | 259 | WRÓBLEWSKA JOANNA | UNISŁAW | SKINLINE | POL | 1971 | K3 | 8 | 00:26:45 (106) | 00:04:04 | 01:27:14 (89) | 00:03:16 | 01:08:05 (103) | 03:09:24 | 19 | |||
102 | 223 | PLEWA BARTOSZ | GRUDZIĄDZ | POL | 1976 | M3 | 29 | 00:23:17 (89) | 00:04:09 | 01:30:47 (97) | 00:03:00 | 01:08:20 (104) | 03:09:33 | 75 | ||||
103 | 236 | FEDAK BOHDAN | ZAGÓRZ | 3PBOT | POL | 1973 | M3 | 30 | 00:21:22 (72) | 00:03:52 | 01:45:49 (109) | 00:01:51 | 00:57:24 (78) | 03:10:18 | 76 | |||
104 | 285 | WASILEWSKI MARCIN | ŁUBIANKA | TMT TORUŃ MULTISPORT TEAM | POL | 1984 | M2 | 31 | 00:21:03 (66) | 00:03:42 | 01:32:17 (100) | 00:02:08 | 01:12:28 (109) | 03:11:38 | 77 | |||
105 | 226 | HUZARSKI KAMIL | TORUŃ | POL | 1990 | M1 | 9 | 00:26:31 (103) | 00:04:07 | 01:33:52 (102) | 00:02:22 | 01:05:26 (100) | 03:12:18 | 78 | ||||
106 | 241 | KOPCZYŃSKI MACIEJ | GDYNIA | BIEGAMY RAZEM | POL | 1979 | M3 | 31 | 00:24:57 (98) | 00:03:47 | 01:41:08 (107) | 00:02:50 | 01:03:51 (98) | 03:16:33 | 79 | |||
107 | 224 | JURECKA EWA | JABLONOWO POMORSKIE | POL | 1965 | K4 | 1 | 00:27:37 (107) | 00:03:51 | 01:32:04 (99) | 00:02:15 | 01:11:46 (107) | 03:17:33 | 20 | ||||
108 | 303 | BELEWICZ JAROSŁAW | GDYNIA | POL | 1980 | M2 | 32 | 00:24:18 (96) | 00:04:02 | 01:43:42 (108) | 00:01:55 | 01:04:21 (99) | 03:18:18 | 80 | ||||
109 | 284 | WASILEWSKA LUIZA | ŁUBIANKA | TMT TORUŃ MULTISPORT TEAM | POL | 1984 | K2 | 6 | 00:26:40 (104) | 00:03:18 | 01:38:00 (106) | 00:02:02 | 01:12:01 (108) | 03:22:01 | 21 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | X | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 927 | BREMBOR TOMASZ | CHORZÓW | GVT BMC TRIATHLON TEAM | POL | 1994 | M1 | 1 | 00:05:51 (1) | 00:01:29 | 00:32:18 (1) | 00:00:59 | 00:18:26 (1) | 00:59:03 | 1 | |||
2 | 921 | JARLIŃSKI MICHAŁ | RUMIA | TRI-TEAM RUMIA | POL | 1999 | M1 | 2 | 00:06:20 (3) | 00:01:25 | 00:33:49 (5) | 00:01:03 | 00:18:58 (2) | 01:01:35 | 2 | |||
3 | 953 | GORYŃSKI DAWID | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 2000 | M1 | 3 | 00:06:20 (4) | 00:01:24 | 00:33:00 (3) | 00:01:06 | 00:20:38 (6) | 01:02:28 | 3 | |||
4 | 919 | TRACZYK PAWEL | SUSZ | TRI TEAM RUMIA | POL | 1979 | M3 | 1 | 00:06:19 (2) | 00:01:36 | 00:32:34 (2) | 00:01:25 | 00:20:40 (7) | 01:02:34 | 4 | |||
5 | 837 | KOŁOSOWSKI KAMIL | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI/PELETON.PL | POL | 1988 | M2 | 1 | 00:08:03 (15) | 00:01:40 | 00:34:19 (6) | 00:01:14 | 00:19:58 (3) | 01:05:14 | 5 | |||
6 | 945 | KRAWCZYK KACPER | BEŁCHATÓW | MIEJSKIE CENTRUM SPORT BEŁCHATÓW | POL | 1998 | M1 | 4 | 00:07:56 (13) | 00:01:43 | 00:34:20 (7) | 00:01:35 | 00:20:43 (8) | 01:06:17 | 6 | |||
7 | 926 | KOTFICA PAULINA | ŚWIEBODZICE | GVT BMC | POL | 1986 | K2 | 1 | 00:07:10 (7) | 00:01:40 | 00:34:40 (11) | 00:01:15 | 00:21:40 (10) | 01:06:25 | 1 | |||
8 | 854 | BARCZEWSKI MAREK | TORUŃ | ROMET FACTORY TEAM | POL | 1989 | M2 | 2 | 00:08:15 (20) | 00:01:44 | 00:35:02 (14) | 00:01:04 | 00:20:23 (5) | 01:06:28 | 7 | |||
9 | 848 | RÓŻALSKI PIOTR | ELBLĄG | ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1979 | M3 | 2 | 00:07:19 (9) | 00:02:04 | 00:34:45 (12) | 00:01:20 | 00:22:08 (15) | 01:07:36 | 8 | |||
10 | 925 | BRONAKOWSKI PIOTR | OLSZTYN | PERSONALTRIATHLON.PL/KS ANUNNAKI | POL | 1979 | M3 | 3 | 00:08:14 (19) | 00:01:47 | 00:34:34 (9) | 00:01:16 | 00:22:25 (16) | 01:08:16 | 9 | |||
11 | 869 | WRONKA CEZARY | GDAŃSK | BIKE U UP | POL | 1986 | M2 | 3 | 00:08:23 (23) | 00:02:07 | 00:36:34 (26) | 00:01:14 | 00:20:02 (4) | 01:08:20 | 10 | |||
12 | 903 | JASION ROBERT | ŁÓDŹ | ONLY YOU | POL | 1991 | M1 | 5 | 00:08:10 (16) | 00:02:09 | 00:35:52 (19) | 00:01:21 | 00:21:04 (9) | 01:08:36 | 11 | |||
13 | 843 | EJSMONT KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1977 | M3 | 4 | 00:08:23 (24) | 00:01:54 | 00:34:30 (8) | 00:02:24 | 00:21:42 (11) | 01:08:53 | 12 | |||
14 | 933 | TOPCZEWSKI GRACJAN | BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM / TRISPACE | POL | 1976 | M3 | 5 | 00:08:28 (25) | 00:01:56 | 00:35:23 (16) | 00:01:23 | 00:22:02 (14) | 01:09:12 | 13 | |||
15 | 3003 | DECATHLON RUMIA | 00:09:29 (49) | 00:01:14 | 00:34:46 (13) | 00:01:04 | 00:22:48 (20) | 01:09:21 | 1 | |||||||||
16 | 832 | MARZEC MIESZKO | GDYNIA | AQUASTACJA GDAŃSK | POL | 1976 | M3 | 6 | 00:08:11 (18) | 00:01:55 | 00:35:38 (17) | 00:01:27 | 00:22:29 (17) | 01:09:40 | 14 | |||
17 | 920 | SZTENDEREWICZ RAFAŁ | WŁOCŁAWEK | SPORTEVO | POL | 1977 | M3 | 7 | 00:09:09 (38) | 00:02:04 | 00:35:09 (15) | 00:01:28 | 00:22:01 (13) | 01:09:51 | 15 | |||
18 | 860 | ŚLESICKI RAFAŁ | GDAŃSK | OSTRE TEAM | POL | 1986 | M2 | 4 | 00:09:01 (36) | 00:02:01 | 00:36:02 (21) | 00:01:06 | 00:21:58 (12) | 01:10:08 | 16 | |||
19 | 3004 | RAZ NA WOZIE RAZ POD WOZEM | 00:08:29 (26) | 00:01:20 | 00:37:26 (37) | 00:01:03 | 00:22:56 (22) | 01:11:14 | 2 | |||||||||
20 | 831 | KLUSZCZYŃSKI MARIUSZ | TORUŃ | TORUŃ MULTISPORT TEAM | POL | 1981 | M2 | 5 | 00:08:59 (35) | 00:01:57 | 00:33:01 (4) | 00:01:45 | 00:25:45 (64) | 01:11:27 | 17 | |||
21 | 810 | ŚLIWIŃSKI ŁUKASZ | OSTROMECKO | LKS BOGMAR OSTROMECKO | POL | 1983 | M2 | 6 | 00:09:17 (42) | 00:02:08 | 00:35:41 (18) | 00:01:28 | 00:23:01 (26) | 01:11:35 | 18 | |||
22 | 904 | SZOT DAWID | SZTUM | TRI NEGU // ARTNEO TEAM | POL | 1992 | M1 | 6 | 00:09:30 (50) | 00:02:06 | 00:36:37 (29) | 00:01:13 | 00:22:31 (18) | 01:11:57 | 19 | |||
23 | 878 | MARTYNOWICZ MICHAŁ | BRZOZA | TRISPACE | POL | 1972 | M3 | 8 | 00:07:49 (12) | 00:02:05 | 00:36:46 (30) | 00:01:21 | 00:24:12 (38) | 01:12:13 | 20 | |||
24 | 809 | POWALISZ DARIUSZ | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1976 | M3 | 9 | 00:08:30 (27) | 00:02:41 | 00:36:27 (25) | 00:01:26 | 00:23:16 (31) | 01:12:20 | 21 | |||
25 | 811 | PAKUŁA MARCIN | GDYNIA ORLOWO | PAKULA TEAM | POL | 1973 | M3 | 10 | 00:08:38 (31) | 00:02:08 | 00:36:15 (23) | 00:01:17 | 00:24:15 (41) | 01:12:33 | 22 | |||
26 | 957 | HERMANN TOMASZ | OLSZTYN | WWW.OLSZTYNBIZNES.PL | POL | 1978 | M3 | 11 | 00:08:55 (33) | 00:01:46 | 00:38:23 (44) | 00:01:20 | 00:22:38 (19) | 01:13:02 | 23 | |||
27 | 873 | LUBIŃSKI KAMIL | GDYNIA | CENTRUM SPORTOWE U JEZUITÓW | POL | 1992 | M1 | 7 | 00:06:36 (6) | 00:01:56 | 00:40:22 (68) | 00:01:13 | 00:23:00 (25) | 01:13:07 | 24 | |||
28 | 947 | RUTKOWSKI PAWEŁ | OLSZTYN | TRI NEGU/PERSONALTRIATHLON.PL | POL | 1979 | M3 | 12 | 00:08:22 (22) | 00:02:27 | 00:36:58 (32) | 00:01:32 | 00:23:49 (34) | 01:13:08 | 25 | |||
29 | 864 | SIENKIEWICZ PATRYK | GDYNIA | DREAM TRI TEAM | POL | 1972 | M3 | 13 | 00:11:29 (96) | 00:02:19 | 00:34:39 (10) | 00:01:34 | 00:23:08 (29) | 01:13:09 | 26 | |||
30 | 902 | LEWANDOWSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | POL | 1981 | M2 | 7 | 00:09:50 (57) | 00:02:14 | 00:36:51 (31) | 00:01:23 | 00:23:05 (28) | 01:13:23 | 27 | ||||
31 | 950 | PIEKARSKI MAREK | BYDGOSZCZ | RESTAURACJA KING FU BYDGOSZCZ | POL | 1971 | M3 | 14 | 00:09:26 (46) | 00:02:09 | 00:37:16 (34) | 00:01:29 | 00:23:09 (30) | 01:13:29 | 28 | |||
32 | 900 | PODHORODECKI ARKADIUSZ | ELBLĄG | ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1967 | M4 | 1 | 00:09:10 (39) | 00:01:55 | 00:36:35 (28) | 00:02:39 | 00:23:46 (33) | 01:14:05 | 29 | |||
33 | 814 | MARCINIAK PAWEL | ŁÓDŹ | POL | 1981 | M2 | 8 | 00:09:48 (56) | 00:02:04 | 00:37:29 (38) | 00:01:26 | 00:23:28 (32) | 01:14:15 | 30 | ||||
34 | 844 | KWIATKOWSKI GRZEGORZ | GDAŃSK | F3TEAM GDAŃSK | POL | 1975 | M3 | 15 | 00:09:01 (37) | 00:02:13 | 00:37:30 (39) | 00:01:30 | 00:24:12 (39) | 01:14:26 | 31 | |||
35 | 942 | SAWICKI ARKADIUSZ | WROCLAW | SCORPION GVT | POL | 1982 | M2 | 9 | 00:09:11 (40) | 00:02:11 | 00:36:06 (22) | 00:02:49 | 00:24:21 (43) | 01:14:38 | 32 | |||
36 | 893 | GAWIN KRZYSZTOF | WARSZAWA | TRI NEGU | POL | 1992 | M1 | 8 | 00:09:21 (44) | 00:02:02 | 00:37:35 (41) | 00:01:35 | 00:24:05 (35) | 01:14:38 | 33 | |||
37 | 949 | ŚLEDZIŃSKI LESZEK | WARSZAWA | JEDNOŚLAD.PL | POL | 1987 | M2 | 10 | 00:10:12 (70) | 00:02:55 | 00:35:52 (20) | 00:01:32 | 00:24:48 (48) | 01:15:19 | 34 | |||
38 | 839 | WALASIK ŁUKASZ | ŁÓDŹ | POL | 1987 | M2 | 11 | 00:08:10 (17) | 00:02:05 | 00:40:41 (72) | 00:01:25 | 00:22:58 (23) | 01:15:19 | 35 | ||||
39 | 892 | MENDEL MAGDALENA | BYDGOSZCZ | TRIZARZA | POL | 1991 | K1 | 1 | 00:09:52 (59) | 00:02:28 | 00:38:04 (42) | 00:01:20 | 00:24:08 (37) | 01:15:52 | 2 | |||
40 | 856 | NOWAK EWELINA | BIAŁE BŁOTA | TRIAMATOR | POL | 1987 | K2 | 2 | 00:09:43 (53) | 00:01:57 | 00:37:35 (40) | 00:01:46 | 00:24:52 (50) | 01:15:53 | 3 | |||
41 | 896 | RUTKOWSKI MICHAŁ | TORUŃ | POL | 1983 | M2 | 12 | 00:09:13 (41) | 00:02:28 | 00:39:50 (61) | 00:01:41 | 00:23:01 (27) | 01:16:13 | 36 | ||||
42 | 923 | BACHORSKI BOGDAN | PRZASNYSZ | KS PRZAŚNIK PRZASNYSZ | POL | 1975 | M3 | 16 | 00:11:24 (93) | 00:02:36 | 00:36:34 (27) | 00:01:18 | 00:24:37 (45) | 01:16:29 | 37 | |||
43 | 877 | RUSAK ŁUKASZ | GDYNIA | CZEMUNIE GDYNIA PIOTR BIANKOWSKI.COM | POL | 1980 | M2 | 13 | 00:08:31 (28) | 00:02:20 | 00:41:01 (74) | 00:01:45 | 00:22:56 (21) | 01:16:33 | 38 | |||
44 | 946 | BAJKO ALEKSANDER | SZCZECIN | POL | 1997 | M1 | 9 | 00:07:59 (14) | 00:01:51 | 00:37:21 (35) | 00:01:27 | 00:28:13 (97) | 01:16:51 | 39 | ||||
45 | 954 | NIKEL NATALIA | SUSZ | POL | 1997 | K1 | 2 | 00:08:17 (21) | 00:01:54 | 00:40:30 (70) | 00:01:17 | 00:24:59 (54) | 01:16:57 | 4 | ||||
46 | 813 | MAZLOUM AMIR | OŻARÓW MAZOWIECKI | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1987 | M2 | 14 | 00:08:34 (29) | 00:02:07 | 00:39:05 (49) | 00:01:44 | 00:25:36 (58) | 01:17:06 | 40 | |||
47 | 908 | SUCHOCKI MICHAL | SUCHY DWOR | POL | 1995 | M1 | 10 | 00:08:47 (32) | 00:03:05 | 00:39:47 (58) | 00:01:41 | 00:24:06 (36) | 01:17:26 | 41 | ||||
48 | 859 | AMBROZIAK KRZYSZTOF | GDAŃSK | AUTOPAY SPORTS TEAM | POL | 1979 | M3 | 17 | 00:09:40 (52) | 00:02:18 | 00:38:56 (48) | 00:01:29 | 00:25:46 (65) | 01:18:09 | 42 | |||
49 | 940 | ŻMICH-FÓRMANIAK JOANNA | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1976 | K3 | 1 | 00:08:58 (34) | 00:02:21 | 00:39:11 (51) | 00:01:23 | 00:26:32 (77) | 01:18:25 | 5 | |||
50 | 840 | PIECZKOWSKA AGNIESZKA | DYWITY | TRINEGU | POL | 1978 | K3 | 2 | 00:10:06 (66) | 00:02:23 | 00:39:28 (52) | 00:01:41 | 00:24:55 (51) | 01:18:33 | 6 | |||
51 | 938 | BUDZIK IRENEUSZ | BYDGOSZCZ | BOZITA POLSKA | POL | 1972 | M3 | 18 | 00:11:10 (87) | 00:02:47 | 00:38:21 (43) | 00:01:41 | 00:24:40 (46) | 01:18:39 | 43 | |||
52 | 916 | GRYLAK PIOTR | MALBORK | MKS KOŃ MALBORK | POL | 1993 | M1 | 11 | 00:07:14 (8) | 00:02:02 | 00:41:38 (82) | 00:01:22 | 00:26:25 (75) | 01:18:41 | 44 | |||
53 | 937 | BAJKO JERZY | SZCZECIN | POL | 1997 | M1 | 12 | 00:07:24 (10) | 00:01:49 | 00:41:47 (85) | 00:01:48 | 00:25:59 (69) | 01:18:47 | 45 | ||||
54 | 931 | MARZEC MILAN | GDYNIA | TRI-TEAM RUMIA | POL | 2003 | M0 | 1 | 00:06:28 (5) | 00:01:49 | 00:44:17 (110) | 00:01:35 | 00:24:56 (52) | 01:19:05 | 46 | |||
55 | 826 | PIETRUSZKA MAGDALENA | DZIAŁDOWO | TRIPIETRUSZKA | POL | 1983 | K2 | 3 | 00:09:27 (47) | 00:02:14 | 00:41:17 (75) | 00:01:21 | 00:22:58 (24) | 01:19:17 | 7 | 00:02:00 | ||
56 | 868 | BOROWSKI RAFAŁ | WARSZAWA | MY RUN TO TRI | POL | 1979 | M3 | 19 | 00:11:38 (102) | 00:02:07 | 00:40:04 (62) | 00:01:24 | 00:24:12 (40) | 01:19:25 | 47 | |||
57 | 812 | CHMIELEWSKI ŁUKASZ | GOLUB-DOBRZYŃ | MOCNO W PRAWO TEAM | POL | 1982 | M2 | 15 | 00:10:30 (77) | 00:02:42 | 00:37:25 (36) | 00:01:44 | 00:27:08 (79) | 01:19:29 | 48 | |||
58 | 960 | PIOTROWSKI ANDRZEJ | WARSZAWA | ORTOREH TRI TEAM | POL | 1972 | M3 | 20 | 00:10:06 (67) | 00:02:42 | 00:40:08 (63) | 00:02:04 | 00:24:41 (47) | 01:19:41 | 49 | |||
59 | 906 | BARTKOWSKI MAREK | WARSZAWA | ENDURETEAM | POL | 1972 | M3 | 21 | 00:11:16 (90) | 00:03:36 | 00:37:07 (33) | 00:02:01 | 00:25:47 (66) | 01:19:47 | 50 | |||
60 | 905 | KURZAWSKI MIŁOSZ | GDAŃSK | AUTOPAY TEAM | POL | 1990 | M1 | 13 | 00:10:09 (69) | 00:02:47 | 00:39:36 (53) | 00:01:45 | 00:25:43 (61) | 01:20:00 | 51 | |||
61 | 828 | GÓRZYŃSKI TOMASZ | TORUŃ | TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY | POL | 1976 | M3 | 22 | 00:09:28 (48) | 00:03:36 | 00:36:24 (24) | 00:02:09 | 00:28:39 (100) | 01:20:16 | 52 | |||
62 | 907 | LIZAK WŁODZIMIERZ | ELBLĄG | ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1963 | M4 | 2 | 00:10:00 (61) | 00:03:27 | 00:39:10 (50) | 00:02:18 | 00:25:25 (56) | 01:20:20 | 53 | |||
63 | 3002 | ZAWSZE RAZEM | 00:09:20 (43) | 00:01:36 | 00:38:45 (47) | 00:01:08 | 00:29:47 (110) | 01:20:36 | 3 | |||||||||
64 | 802 | KRZYŻANOWSKI PIOTR | GDYNIA | POL | 1991 | M1 | 14 | 00:10:01 (62) | 00:02:15 | 00:41:20 (79) | 00:01:35 | 00:26:43 (78) | 01:21:54 | 54 | ||||
65 | 885 | RÓŻALSKA ALEKSANDRA | ELBLĄG | ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1978 | K3 | 3 | 00:09:22 (45) | 00:02:36 | 00:42:28 (90) | 00:01:54 | 00:25:45 (63) | 01:22:05 | 8 | |||
66 | 842 | DĘBICKI ARTUR | GDYNIA | POL | 1968 | M4 | 3 | 00:08:34 (30) | 00:03:05 | 00:42:48 (95) | 00:02:49 | 00:24:51 (49) | 01:22:07 | 55 | ||||
67 | 820 | MAZURKIEWICZ MICHAŁ | BYDGOSZCZ | POL | 1988 | M2 | 16 | 00:10:50 (81) | 00:02:41 | 00:40:40 (71) | 00:01:54 | 00:26:11 (71) | 01:22:16 | 56 | ||||
68 | 867 | NAGELSKI PIOTR | GDAŃSK | POL | 1987 | M2 | 17 | 00:11:33 (98) | 00:02:47 | 00:40:08 (64) | 00:01:33 | 00:26:28 (76) | 01:22:29 | 57 | ||||
69 | 941 | FILARECKA AGNIESZKA | BYDGOSZCZ | TRISPACE/ATHLETICOMED | POL | 1986 | K2 | 4 | 00:11:17 (91) | 00:02:44 | 00:38:32 (45) | 00:02:07 | 00:27:50 (90) | 01:22:30 | 9 | |||
70 | 935 | DOMAGALSKI ŁUKASZ | GDAŃSK | MEWA GDYNIA | POL | 1981 | M2 | 18 | 00:09:45 (54) | 00:02:58 | 00:40:16 (67) | 00:01:56 | 00:27:50 (89) | 01:22:45 | 58 | |||
71 | 871 | KOCHAŃSKI DARIUSZ | BUKOWIEC | POL | 1966 | M4 | 4 | 00:12:09 (113) | 00:02:37 | 00:40:48 (73) | 00:01:26 | 00:25:56 (67) | 01:22:56 | 59 | ||||
72 | 806 | STANKIEWICZ DOMINIK | WARSZAWA | POL | 1989 | M2 | 19 | 00:13:02 (121) | 00:02:35 | 00:39:42 (56) | 00:01:49 | 00:25:58 (68) | 01:23:06 | 60 | ||||
73 | 899 | WERNEROWSKI MARCIN | LUBICZ | POL | 1994 | M1 | 15 | 00:10:58 (83) | 00:02:43 | 00:39:40 (54) | 00:01:54 | 00:27:56 (93) | 01:23:11 | 61 | ||||
74 | 956 | LISTKIEWICZ MONIKA | WARSZAWA | AKS POLONIA WARSZAWA | POL | 1977 | K3 | 4 | 00:10:15 (72) | 00:02:39 | 00:39:50 (60) | 00:02:34 | 00:28:01 (95) | 01:23:19 | 10 | |||
75 | 901 | HORSZCZARUK JACEK | WARSZAWA | JOŻIN Z BAŻIN | POL | 1967 | M4 | 5 | 00:10:57 (82) | 00:02:37 | 00:41:18 (78) | 00:02:06 | 00:26:23 (73) | 01:23:21 | 62 | |||
76 | 918 | CZAJKOWSKA MAGDALENA | GDYNIA | BTC GDYNIA | POL | 1982 | K2 | 5 | 00:09:54 (60) | 00:02:12 | 00:43:37 (98) | 00:01:32 | 00:26:15 (72) | 01:23:30 | 11 | |||
77 | 922 | MUDŹ ANNA | USTKA | CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ W USTCE | POL | 1993 | K1 | 3 | 00:11:56 (110) | 00:02:43 | 00:43:01 (97) | 00:01:22 | 00:24:30 (44) | 01:23:32 | 12 | |||
78 | 917 | STRZELECKA ALEKSANDRA | GDAŃSK | LPP TEAM | POL | 1990 | K1 | 4 | 00:10:42 (80) | 00:02:09 | 00:41:18 (77) | 00:01:36 | 00:27:54 (92) | 01:23:39 | 13 | |||
79 | 863 | ROSIŃSKI MAREK | BRODNICA | MORS BRODNICA | POL | 1969 | M4 | 6 | 00:11:40 (103) | 00:02:37 | 00:40:12 (65) | 00:01:49 | 00:27:43 (88) | 01:24:01 | 63 | |||
80 | 821 | NOWAK JACEK | GRUDZIĄDZ | POL | 1969 | M4 | 7 | 00:12:03 (112) | 00:02:57 | 00:40:23 (69) | 00:02:04 | 00:27:28 (82) | 01:24:55 | 64 | ||||
81 | 887 | PIOTRKOWSKI TOMASZ | CHEŁMŻA | MRÓWKA BHP | POL | 1979 | M3 | 23 | 00:13:15 (126) | 00:02:41 | 00:39:41 (55) | 00:01:39 | 00:27:42 (87) | 01:24:58 | 65 | |||
82 | 866 | WALENTA KATARZYNA | TORUŃ | TORUŃ MULTISPORT TEAM | POL | 1985 | K2 | 6 | 00:07:34 (11) | 00:02:57 | 00:42:47 (94) | 00:01:48 | 00:29:58 (114) | 01:25:04 | 14 | |||
83 | 910 | MOTYL BARTOSZ | TORUŃ | RYWAL RHC | POL | 1979 | M3 | 24 | 00:10:03 (63) | 00:02:57 | 00:42:04 (88) | 00:01:29 | 00:28:56 (102) | 01:25:29 | 66 | |||
84 | 898 | WOJCIESZAK PRZEMYSŁAW | PIŁA | KP PIŁA | POL | 1969 | M4 | 8 | 00:09:50 (58) | 00:02:40 | 00:44:03 (107) | 00:01:32 | 00:27:34 (84) | 01:25:39 | 67 | |||
85 | 934 | SZYMCZYK MARCIN | BEŁCHATÓW | MCS BEŁCHATÓW | POL | 1979 | M3 | 25 | 00:10:13 (71) | 00:02:57 | 00:42:32 (91) | 00:02:09 | 00:27:52 (91) | 01:25:43 | 68 | |||
86 | 807 | CIESIELSKI MACIEJ | ŁÓDŹ | MBC TEAM | POL | 1987 | M2 | 20 | 00:10:20 (74) | 00:04:10 | 00:43:53 (105) | 00:02:23 | 00:25:21 (55) | 01:26:07 | 69 | |||
87 | 897 | DAHM ŁUKASZ | GDYNIA | POL | 1992 | M1 | 16 | 00:10:05 (65) | 00:03:05 | 00:40:14 (66) | 00:01:59 | 00:31:17 (124) | 01:26:40 | 70 | ||||
88 | 847 | LIŚKIEWICZ MACIEJ | WARSZAWA | TRI-LISKI | POL | 1971 | M3 | 26 | 00:12:47 (117) | 00:02:41 | 00:41:25 (80) | 00:02:13 | 00:27:56 (94) | 01:27:02 | 71 | |||
89 | 851 | GRUBA JACEK | BRZOZA | POL | 1960 | M4 | 9 | 00:11:46 (106) | 00:03:12 | 00:41:53 (86) | 00:01:20 | 00:28:59 (103) | 01:27:10 | 72 | ||||
90 | 944 | STRZEŚNIEWSKI MAREK | PIASECZNO | PGR SKAJZGIRY | POL | 1957 | M5 | 1 | 00:11:45 (105) | 00:03:26 | 00:42:55 (96) | 00:02:23 | 00:27:37 (85) | 01:28:06 | 73 | |||
91 | 943 | JANUS JACEK | BEŁCHATÓW | POL | 1975 | M3 | 27 | 00:11:05 (86) | 00:04:18 | 00:42:18 (89) | 00:02:24 | 00:28:06 (96) | 01:28:11 | 74 | ||||
92 | 880 | KREFT KRZYSZTOF | WARSZAWA | POL | 1980 | M2 | 21 | 00:10:06 (68) | 00:02:49 | 00:41:41 (84) | 00:01:40 | 00:31:56 (134) | 01:28:12 | 75 | ||||
93 | 835 | JAWORSKI BARTOSZ | LISEWO | POL | 1974 | M3 | 28 | 00:12:51 (118) | 00:03:43 | 00:43:47 (104) | 00:02:17 | 00:25:45 (62) | 01:28:23 | 76 | ||||
94 | 936 | SZCZEPAŃSKI WOJCIECH | RYBNIK | POL | 1993 | M1 | 17 | 00:11:36 (101) | 00:03:28 | 00:41:39 (83) | 00:02:31 | 00:29:12 (104) | 01:28:26 | 77 | ||||
95 | 930 | SOŁTYSIAK PAWEŁ | WARSZAWA | KS POLONIA WARSZAWA | POL | 1974 | M3 | 29 | 00:13:25 (130) | 00:03:34 | 00:41:59 (87) | 00:02:16 | 00:27:21 (81) | 01:28:35 | 78 | |||
96 | 894 | FAŁKOWSKI PIOTR | TORUŃ | BRAK | POL | 1989 | M2 | 22 | 00:11:26 (95) | 00:03:24 | 00:44:21 (111) | 00:01:28 | 00:28:19 (98) | 01:28:58 | 79 | |||
97 | 853 | WĘGIELEWSKI SZYMON | BYDGOSZCZ | POL | 1986 | M2 | 23 | 00:09:46 (55) | 00:03:00 | 00:49:51 (141) | 00:01:35 | 00:24:57 (53) | 01:29:09 | 80 | ||||
98 | 883 | HEYKA PIOTR | TORUŃ | POL | 1989 | M2 | 24 | 00:12:31 (116) | 00:03:12 | 00:45:57 (119) | 00:01:44 | 00:26:05 (70) | 01:29:29 | 81 | ||||
99 | 857 | WRÓBLEWSKI JAROSŁAW | CHEŁMŻA | POL | 1974 | M3 | 30 | 00:11:35 (100) | 00:04:19 | 00:39:48 (59) | 00:02:36 | 00:31:18 (125) | 01:29:36 | 82 | ||||
100 | 824 | OŻÓG ANDRZEJ | GOLUB-DOBRZYŃ | TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY | POL | 1962 | M4 | 10 | 00:14:32 (139) | 00:04:09 | 00:38:41 (46) | 00:02:03 | 00:30:22 (116) | 01:29:47 | 83 | |||
101 | 805 | RESPONDEK WOJCIECH | GDYNIA | PROSAVE.PL SPORT TEAM | POL | 1973 | M3 | 31 | 00:09:38 (51) | 00:03:13 | 00:43:57 (106) | 00:01:47 | 00:29:39 (109) | 01:30:14 | 84 | 00:02:00 | ||
102 | 818 | DZIANKOWSKA OLIWIA | WĄBRZEŹŃO | POL | 1999 | K1 | 5 | 00:10:58 (84) | 00:03:09 | 00:43:40 (102) | 00:01:55 | 00:30:35 (118) | 01:30:17 | 15 | ||||
103 | 817 | GRAJNERT TOMEK | WARSZAWA | JTHM RACING TEAM | POL | 1982 | M2 | 25 | 00:10:18 (73) | 00:03:21 | 00:44:55 (116) | 00:01:45 | 00:30:26 (117) | 01:30:45 | 85 | |||
104 | 3000 | DECATHLON YOUNG TEAM | 00:13:19 (129) | 00:01:43 | 00:44:13 (109) | 00:01:37 | 00:29:56 (111) | 01:30:48 | 4 | |||||||||
105 | 830 | KARCZEWSKI SŁAWOMIR | DZIAŁDOWO | NIEZRZESZONY | POL | 1966 | M4 | 11 | 00:11:24 (94) | 00:04:31 | 00:42:34 (93) | 00:02:54 | 00:29:26 (106) | 01:30:49 | 86 | |||
106 | 882 | JANKOWSKI ŁUKASZ | TORUŃ | POL | 1988 | M2 | 26 | 00:13:08 (124) | 00:02:31 | 00:45:00 (117) | 00:01:22 | 00:28:51 (101) | 01:30:52 | 87 | ||||
107 | 803 | KRYSIŃSKI ANDRZEJ | OSTROŁĘKA | POL | 1991 | M1 | 18 | 00:13:26 (131) | 00:03:06 | 00:41:17 (76) | 00:02:16 | 00:30:50 (120) | 01:30:55 | 88 | ||||
108 | 932 | PŁUCIENNICZAK DIANA | OLSZTYN | PERSONALTRIATHLON.PL | POL | 1986 | K2 | 7 | 00:11:12 (88) | 00:02:28 | 00:42:32 (92) | 00:03:54 | 00:30:55 (121) | 01:31:01 | 16 | |||
109 | 815 | KOWALSKI FILIP | BYDGOSZCZ | WIDZEW ZAGAJA | POL | 1986 | M2 | 27 | 00:11:15 (89) | 00:03:08 | 00:46:50 (126) | 00:02:18 | 00:27:42 (86) | 01:31:13 | 89 | |||
110 | 816 | ADAMCZEWSKA AGNIESZKA | LUBANIE | 3A TEAM IRON HOUSE WTT | POL | 1975 | K3 | 5 | 00:11:33 (97) | 00:03:27 | 00:48:34 (134) | 00:01:27 | 00:26:24 (74) | 01:31:25 | 17 | |||
111 | 874 | NOWACKA MARLENA | CHEŁMŻA | CHEŁMŻYŃSKIE TOWARZYSTWO WIOŚLARSKIE 1927 | POL | 1977 | K3 | 6 | 00:11:02 (85) | 00:03:12 | 00:44:48 (114) | 00:02:09 | 00:31:19 (126) | 01:32:30 | 18 | |||
112 | 838 | PALMA MIROSŁAW | TORUŃ | PODGÓRZ TORUŃ | POL | 1959 | M5 | 2 | 00:11:54 (109) | 00:04:13 | 00:44:12 (108) | 00:02:35 | 00:30:07 (115) | 01:33:01 | 90 | |||
113 | 819 | KRZYŻAN MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1986 | M2 | 28 | 00:11:41 (104) | 00:04:05 | 00:47:57 (130) | 00:02:11 | 00:27:10 (80) | 01:33:04 | 91 | ||||
114 | 951 | RÓZIO JAKUB | GDAŃSK | POL | 1991 | M1 | 19 | 00:11:58 (111) | 00:03:54 | 00:48:26 (132) | 00:01:50 | 00:27:30 (83) | 01:33:38 | 92 | ||||
115 | 876 | REICH MAREK | OLSZTYN | CZEMUNIEGDYNIA PIOTRBIANKOWSKI.COM | POL | 1981 | M2 | 29 | 00:14:58 (141) | 00:03:02 | 00:43:39 (100) | 00:01:50 | 00:30:58 (123) | 01:34:27 | 93 | |||
116 | 955 | BYRZYKOWSKI WOJCIECH | BYDGOSZCZ | STS TIMING FAMILY TEAM | POL | 1978 | M3 | 32 | 00:11:52 (108) | 00:03:20 | 00:43:38 (99) | 00:02:05 | 00:33:50 (141) | 01:34:45 | 94 | |||
117 | 823 | JAROSZ ADAM | TORUŃ | POL | 1984 | M2 | 30 | 00:13:07 (123) | 00:04:50 | 00:48:54 (137) | 00:02:18 | 00:25:42 (60) | 01:34:51 | 95 | ||||
118 | 861 | SOLEK MIECZYSŁAW | WEJHEROWO | NYPEL REDA | POL | 1955 | M5 | 3 | 00:14:29 (138) | 00:04:54 | 00:41:37 (81) | 00:02:17 | 00:31:52 (133) | 01:35:09 | 96 | |||
119 | 822 | KLUSS EWELINA | WARSZAWA | POL | 1980 | K2 | 8 | 00:13:02 (122) | 00:03:51 | 00:43:46 (103) | 00:02:26 | 00:32:36 (138) | 01:35:41 | 19 | ||||
120 | 881 | GAJDA ŁUKASZ | MIERZYNEK | POL | 1989 | M2 | 31 | 00:12:10 (114) | 00:04:01 | 00:46:22 (121) | 00:01:28 | 00:32:02 (135) | 01:36:03 | 97 | ||||
121 | 913 | LADORUCKI JAROSŁAW | TORUŃ | TTC TORUŃ | POL | 1970 | M3 | 33 | 00:10:40 (78) | 00:02:57 | 00:46:43 (124) | 00:01:58 | 00:33:55 (142) | 01:36:13 | 98 | |||
122 | 800 | LEWIŃSKA LUIZA | WARSZAWA | POL | 1986 | K2 | 9 | 00:13:38 (133) | 00:04:32 | 00:46:31 (122) | 00:01:39 | 00:29:57 (113) | 01:36:17 | 20 | ||||
123 | 841 | KADZIEWICZ KAMILLA | OLSZTYN | PERSONALTRIATHLON | POL | 1980 | K2 | 10 | 00:10:27 (75) | 00:03:21 | 00:46:32 (123) | 00:02:18 | 00:32:11 (136) | 01:36:49 | 21 | 00:02:00 | ||
124 | 890 | ZIELIŃSKA BEATA | CHEŁMŻA | POL | 1973 | K3 | 7 | 00:11:22 (92) | 00:02:44 | 00:47:08 (128) | 00:02:48 | 00:33:08 (140) | 01:37:10 | 22 | ||||
125 | 846 | LIŚKIEWICZ MONIKA | WARSZAWA | TRI-LISKI | POL | 1972 | K3 | 8 | 00:13:16 (128) | 00:02:26 | 00:48:33 (133) | 00:01:34 | 00:31:32 (130) | 01:37:21 | 23 | |||
126 | 862 | CHYBA BARTEK | SŁUPSK | POL | 1976 | M3 | 34 | 00:17:46 (151) | 00:04:20 | 00:44:49 (115) | 00:01:40 | 00:29:23 (105) | 01:37:58 | 99 | ||||
127 | 915 | KORONA KRZYSZTOF | WARSZAWA | POL | 1964 | M4 | 12 | 00:11:35 (99) | 00:03:55 | 00:51:01 (144) | 00:02:02 | 00:29:33 (108) | 01:38:06 | 100 | ||||
128 | 879 | RAUT WIESŁAW | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1948 | M5 | 4 | 00:10:40 (79) | 00:04:10 | 00:49:13 (139) | 00:02:38 | 00:31:27 (129) | 01:38:08 | 101 | |||
129 | 836 | DĄBROWSKA-SZWAJA ALEKSANDRA | CHEŁMŻA | POL | 1973 | K3 | 9 | 00:14:14 (137) | 00:03:02 | 00:50:40 (142) | 00:01:48 | 00:28:30 (99) | 01:38:14 | 24 | ||||
130 | 865 | MIODUSZEWSKA-SIENKIEWICZ MARTA | GDYNIA | SIENKIEWICZ | POL | 1976 | K3 | 10 | 00:12:52 (119) | 00:02:58 | 00:46:05 (120) | 00:01:55 | 00:34:32 (146) | 01:38:22 | 25 | |||
131 | 952 | ZWOLINSKA BEATA | GDYNIA | BIANKOWSKITEAM | POL | 1967 | K4 | 1 | 00:12:25 (115) | 00:03:16 | 00:48:20 (131) | 00:02:18 | 00:32:14 (137) | 01:38:33 | 26 | |||
132 | 958 | BARTCZAK MAGDA | TORUŃ | ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM / TORUŃ MULTISPORT TEAM | POL | 1985 | K2 | 11 | 00:13:32 (132) | 01:38:57 | 27 | |||||||
133 | 888 | SADOWSKA ŻANETA | TORUŃ | POL | 1984 | K2 | 12 | 00:17:49 (152) | 00:03:41 | 00:45:37 (118) | 00:01:38 | 00:30:55 (122) | 01:39:40 | 28 | ||||
134 | 886 | SPRYSZYŃSKA MAGDALENA | BYDGOSZCZ | TRIRODZINKA.PL | POL | 1987 | K2 | 13 | 00:13:44 (135) | 00:03:03 | 00:50:53 (143) | 00:01:43 | 00:30:43 (119) | 01:40:06 | 29 | |||
135 | 929 | PNIEWSKI JAN | TORUŃ | PROSAVE.PL SPORT TEAM | POL | 1971 | M3 | 35 | 00:17:20 (149) | 00:04:42 | 00:44:29 (112) | 00:01:57 | 00:31:40 (132) | 01:40:08 | 102 | |||
136 | 928 | SZYMAŃŚKI JACEK | WARSZAWA | GAPMONT RUNNING TEAM | POL | 1965 | M4 | 13 | 00:16:02 (147) | 00:05:16 | 00:47:04 (127) | 00:02:49 | 00:29:56 (112) | 01:41:07 | 103 | |||
137 | 827 | SYLWANOWICZ TOMASZ | TORUŃ | POL | 1988 | M2 | 32 | 00:14:55 (140) | 00:03:25 | 00:47:49 (129) | 00:03:05 | 00:32:42 (139) | 01:41:56 | 104 | ||||
138 | 884 | FAŁKOWSKI LESZEK | WYMYSŁOWO | POL | 1987 | M2 | 33 | 00:18:07 (154) | 00:02:59 | 00:48:59 (138) | 00:01:19 | 00:31:21 (127) | 01:42:45 | 105 | ||||
139 | 939 | KSIĄŻEK ANDRZEJ | DZIAŁDOWO | KSIAZEK TRIATHLON TEAM | POL | 1962 | M4 | 14 | 00:15:51 (146) | 00:04:52 | 00:44:38 (113) | 00:03:09 | 00:34:31 (145) | 01:43:01 | 106 | |||
140 | 829 | MASALSKA KATARZYNA | TORUŃ | POL | 1990 | K1 | 6 | 00:15:06 (142) | 00:03:21 | 00:48:44 (135) | 00:02:13 | 00:34:48 (147) | 01:44:12 | 30 | ||||
141 | 808 | OSTROWSKI WALDEMAR | TORUŃ | PROSAVE.PL SPORT TEAM | POL | 1965 | M4 | 15 | 00:13:13 (125) | 00:03:30 | 00:52:53 (146) | 00:01:38 | 00:34:31 (144) | 01:45:45 | 107 | |||
142 | 914 | BULWIN BEATA | SEJNY | POL | 1992 | K1 | 7 | 00:15:40 (145) | 00:04:23 | 00:51:36 (145) | 00:03:19 | 00:31:23 (128) | 01:46:21 | 31 | ||||
143 | 3001 | PROSAVE.PL SPORT TEAM | 00:12:52 (120) | 00:01:48 | 00:59:34 (152) | 00:01:26 | 00:31:34 (131) | 01:47:14 | 5 | |||||||||
144 | 801 | STANKIEWICZ BERNARD | JELENIA GÓRA | POL | 1951 | M5 | 5 | 00:17:42 (150) | 00:04:53 | 00:46:45 (125) | 00:01:54 | 00:37:46 (151) | 01:49:00 | 108 | ||||
145 | 870 | JASKOWSKA-PAWSKA DANUTA | CHEŁMŻA | PAWSKI TEAM | POL | 1973 | K3 | 11 | 00:18:24 (155) | 00:03:36 | 00:49:33 (140) | 00:02:07 | 00:36:00 (150) | 01:49:40 | 32 | |||
146 | 912 | BORKOWSKI MICHAŁ | TORUŃ | RYWAL-RHC | POL | 1985 | M2 | 34 | 00:13:39 (134) | 00:05:30 | 00:53:13 (147) | 00:02:47 | 00:34:53 (148) | 01:50:02 | 109 | |||
147 | 852 | KUŁAK PIOTR | BISKUPIEC | BISKUPIEC BIEGA THE BEST | POL | 1972 | M3 | 36 | 00:10:27 (76) | 00:01:59 | 01:10:42 (154) | 00:01:39 | 00:25:39 (59) | 01:50:26 | 110 | |||
148 | 889 | ŁYSAKOWSKI ZBIGNIEW | TORUŃ | Polaska | 1985 | M2 | 35 | 00:13:15 (127) | 00:04:48 | 00:55:26 (148) | 00:02:14 | 00:35:18 (149) | 01:51:01 | 111 | ||||
149 | 924 | GRYTA KAROL | DOBRCZ | POL | 1989 | M2 | 36 | 00:15:24 (143) | 00:04:00 | 01:05:25 (153) | 00:01:40 | 00:25:28 (57) | 01:51:57 | 112 | ||||
150 | 833 | ZAWADZKA-NAZIMEK JOANNA | WARSZAWA | PRZYBYSZE Z MATPLANETY | POL | 1982 | K2 | 14 | 00:13:45 (136) | 00:08:53 | 00:56:42 (150) | 00:02:12 | 00:34:08 (143) | 01:55:40 | 33 | |||
151 | 959 | MANISZEWSKI ZBIGNIEW | UNISŁAW | TRISPACE/TREK | POL | 1955 | M5 | 6 | 00:15:26 (144) | 00:04:51 | 00:48:54 (136) | 00:03:09 | 00:51:16 (153) | 02:03:36 | 113 | |||
152 | 909 | WRONIECKI PAWEŁ | CHEŁMŻA | POL | 1986 | M2 | 37 | 00:18:04 (153) | 00:03:37 | 00:57:17 (151) | 00:02:00 | 00:47:25 (152) | 02:08:23 | 114 | ||||
153 | 858 | KOTFIS RYSZARD | GDYNIA | SP40-GDYNIA | POL | 1951 | M5 | 7 | 00:16:47 (148) | 00:05:21 | 00:55:51 (149) | 00:02:52 | 00:54:47 (154) | 02:15:38 | 115 | |||
154 | 891 | PYRZYŃSKI WOJCIECH | LUBICZ | TORUŃ MULTISPORT TEAM | POL | 1973 | M3 | 37 | 00:10:04 (64) | 00:02:04 | 00:39:46 (57) | 00:01:29 | 00:24:17 (42) | D S Q | 116 | |||
155 | 850 | KRZYŻANOWSKA KATARZYNA | GDYNIA | POL | 1994 | K1 | 8 | 00:11:51 (107) | 00:02:25 | 00:43:40 (101) | 00:02:13 | 00:29:32 (107) | D S Q | 34 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 126 | OPAŁCZYŃSKI PIOTR | WARSZAWA | POLSKA | 2004 | M3 | 1 | 3:42 | 16,2 | 00:03:42 | 1 | ||
2 | 118 | KALISKI MATEUSZ | GOLUB-DOBRZYŃ | AGROLOK SPORT TEAM | POLSKA | 2006 | M3 | 2 | 3:52 | 15,5 | 00:03:52 | 2 | |
3 | 157 | OSTAWSKI FILIP | POLSKA | 2005 | M3 | 3 | 3:54 | 15,4 | 00:03:54 | 3 | |||
4 | 150 | SZTENDEREWICZ KORNELIA | WŁOCŁAWEK | SPORTEVO | POLSKA | 2005 | K3 | 1 | 4:12 | 14,3 | 00:04:12 | 1 | |
5 | 135 | PIETRUSZKIEWICZ ZOSIA | TORUN | TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY | POLSKA | 2006 | K3 | 2 | 4:14 | 14,2 | 00:04:14 | 2 | |
6 | 125 | MRÓZ MATEUSZ | KATOWICE | GO FROST / SP 2 KATOWICE | POLSKA | 2006 | M3 | 4 | 4:17 | 14,0 | 00:04:17 | 4 | |
7 | 122 | SOŁODOWCZUK OLIWIA | RUMIA | POLSKA | 2006 | K3 | 3 | 5:44 | 10,5 | 00:05:44 | 3 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 109 | CHUCHRA MATEUSZ | TORUN | PL | 2010 | M2 | 1 | 3:32 | 17,0 | 00:01:46 | 1 | ||
2 | 147 | TOPCZEWSKA LEONIA | BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM / TRISPACE | POLSKA | 2008 | K2 | 1 | 3:34 | 16,8 | 00:01:47 | 1 | |
3 | 138 | SZAFRANEK OLAF | PIOTRKÓWTRYBUNALSKI | ARTOM TEAM | POLSKA | 2009 | M2 | 2 | 3:38 | 16,5 | 00:01:49 | 2 | |
4 | 148 | CZAJKOWSKA JULIA | GDYNIA | BCT TEAM GDYNIA | POLSKA | 2010 | K2 | 2 | 3:40 | 16,4 | 00:01:50 | 2 | |
5 | 151 | KĘDZIERSKA ZOFIA | KWIDZYN | POLSKA | 2008 | K2 | 3 | 3:44 | 16,1 | 00:01:52 | 3 | ||
6 | 114 | PIOTROWSKA LUDWIKA | WARSZAWA | ORTOREH TRI TEAM | POLSKA | 2011 | K2 | 4 | 3:48 | 15,8 | 00:01:54 | 4 | |
7 | 121 | BYSIAK NIKODEM | SZCZECIN | POLSKA | 2009 | M2 | 3 | 3:52 | 15,5 | 00:01:56 | 3 | ||
8 | 153 | FEDAK MICHAŁ | ZAGÓRZ | KLUB POD WISIENKĄ | POLSKA | 2010 | M2 | 4 | 3:52 | 15,5 | 00:01:56 | 4 | |
9 | 128 | WOJCIESZAK ADAM | PIŁA | KP PIŁA | POLSKA | 2011 | M2 | 5 | 3:56 | 15,3 | 00:01:58 | 5 | |
10 | 152 | KĘDZIERSKI MICHAŁ | KWIDZYN | POLSKA | 2010 | M2 | 6 | 4:12 | 14,3 | 00:02:06 | 6 | ||
11 | 71 | BRYLSKI MAKSYMILIAN | CHEŁMŻA | POLSKA | 2009 | M2 | 7 | 4:22 | 13,7 | 00:02:11 | 7 | ||
12 | 143 | SALINSKA NATALIA | KWIDZYN | TRAKTOR TEAM | POLSKA | 2010 | K2 | 5 | 4:24 | 13,6 | 00:02:12 | 5 | |
13 | 102 | PAWSKI SEBASTIAN | CHEŁMŻA | PAWSKI TEAM | POLSKA | 2010 | M2 | 8 | 4:26 | 13,5 | 00:02:13 | 8 | |
14 | 127 | ZWIEJSKI MICHAŁ | CHEŁMŻA | SP NR 5 | POLSKA | 2011 | M2 | 9 | 4:28 | 13,4 | 00:02:14 | 9 | |
15 | 139 | KORCZAK KAMIL | RUZIEC | POLSKA | 2011 | M2 | 10 | 4:30 | 13,3 | 00:02:15 | 10 | ||
16 | 132 | WASILEWSKA MAJA | ŁUBIANKA | TMT TORUŃ MULTISPORT TEAM | POLSKA | 2009 | K2 | 6 | 4:30 | 13,3 | 00:02:15 | 6 | |
17 | 129 | WICZOREK IGNACY | INOWROCŁAW | POLSKA | 2012 | M2 | 11 | 4:30 | 13,3 | 00:02:15 | 11 | ||
18 | 97 | POŁOM IZABELA | GDAŃSK | POLSKA | 2012 | K2 | 7 | 4:40 | 12,9 | 00:02:20 | 7 | ||
19 | 111 | TAPER MATEUSZ | CHEŁMŻA | POLSKA | 2012 | M2 | 12 | 4:44 | 12,7 | 00:02:22 | 12 | ||
20 | 107 | LEWANDOWSKA KAROLINA | GDYNIA | TRIDEA TEAM | POLSKA | 2010 | K2 | 8 | 4:48 | 12,5 | 00:02:24 | 8 | |
21 | 120 | BUKOWSKI BARTOSZ | GDAŃSK | POLSKA | 2010 | M2 | 13 | 4:52 | 12,3 | 00:02:26 | 13 | ||
22 | 72 | PAWŁOWSKI DANIEL | TORUŃ | POLSKA | 2010 | M2 | 14 | 4:54 | 12,2 | 00:02:27 | 14 | ||
23 | 104 | RACZYŃSKI MARCEL | WARSZAWA | 47 NSP IM.ROBERTA SCHUMANA FUNDACJI PRIMUS | POLSKA | 2012 | M2 | 15 | 4:54 | 12,2 | 00:02:27 | 15 | |
24 | 112 | TAPER WIKTORIA | CHEŁMŻA | POLSKA | 2012 | K2 | 9 | 4:58 | 12,1 | 00:02:29 | 9 | ||
25 | 117 | WALKIEWICZ WERONIKA | GDAŃSK | POLSKA | 2010 | K2 | 10 | 4:58 | 12,1 | 00:02:29 | 10 | ||
26 | 106 | SADOWSKA MARTYNA | TORUŃ | POLSKA | 2010 | K2 | 11 | 5:04 | 11,8 | 00:02:32 | 11 | ||
27 | 123 | SOŁODOWCZUK ROZALIA | RUMIA | POLSKA | 2012 | K2 | 12 | 5:04 | 11,8 | 00:02:32 | 12 | ||
28 | 136 | LEWANDOWSKA MARIA | CHEŁMŻA | POLSKA | 2012 | K2 | 13 | 5:06 | 11,8 | 00:02:33 | 13 | ||
29 | 134 | BADOWSKA ELIZA | GOLUB-DOBRZYŃ | POLSKA | 2012 | K2 | 14 | 5:36 | 10,7 | 00:02:48 | 14 | ||
30 | 124 | CHYBA JAGODA | SŁUPSK | SP NR 5 SŁUPSK | POLSKA | 2011 | K2 | 15 | 5:56 | 10,1 | 00:02:58 | 15 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 110 | CHUCHRA SZYMON | TORUN | PL | 2013 | M1 | 1 | 3:35 | 16,7 | 00:00:43 | 1 | ||
2 | 141 | DRAPIEWSKI OLIWIER | ŁYSOMICE | BBKTS | POLSKA | 2013 | M1 | 2 | 3:50 | 15,7 | 00:00:46 | 2 | |
3 | 105 | SADOWSKI MATEUSZ | TORUŃ | POLSKA | 2013 | M1 | 3 | 4:00 | 15,0 | 00:00:48 | 3 | ||
4 | 113 | PIOTROWSKI WIKTOR | WARSZAWA | ORTOREH TRI TEAM | POLSKA | 2013 | M1 | 4 | 4:05 | 14,7 | 00:00:49 | 4 | |
5 | 103 | PUDLEWSKA AMELIA | CHEŁMŻA | POLSKA | 2014 | K1 | 1 | 4:10 | 14,4 | 00:00:50 | 1 | ||
6 | 133 | STANKIEWICZ BLANKA | JELENIA GÓRA | COVENTRY TRIATHLETES | POLSKA | 2014 | K1 | 2 | 4:20 | 13,8 | 00:00:52 | 2 | |
7 | 101 | PAWELEC LENA | NOWA CHEŁMŻA | TTC | POLSKA | 2014 | K1 | 3 | 4:35 | 13,1 | 00:00:55 | 3 | |
8 | 144 | GIEDROJĆ ZOFIA | KWIDZYN | KTS IRONMAN | POLSKA | 2013 | K1 | 4 | 4:50 | 12,4 | 00:00:58 | 4 | |
9 | 130 | WASILEWSKA EWA | ŁUBIANKA | TMT TORUŃ MULTISPORT TEAM | POLSKA | 2013 | K1 | 5 | 4:55 | 12,2 | 00:00:59 | 5 | |
10 | 149 | CZAJKOWSKA POLA | GDYNIA | BCT TEAM GDYNIA | POLSKA | 2015 | K1 | 6 | 5:10 | 11,6 | 00:01:02 | 6 | |
11 | 142 | SALINSKA DOMINIKA | KWIDZYN | TRAKTOR TEAM | POLSKA | 2014 | K1 | 7 | 5:15 | 11,4 | 00:01:03 | 7 | |
12 | 96 | GAJDA AMELIA | GDAŃSK | POLSKA | 2014 | K1 | 8 | 5:35 | 10,7 | 00:01:07 | 8 | ||
13 | 108 | LEWANDOWSKI JULIAN | GDYNIA | POLSKA | 2014 | M1 | 5 | 5:35 | 10,7 | 00:01:07 | 5 | ||
14 | 98 | WALKIEWICZ HANNA | GDAŃSK | POLSKA | 2014 | K1 | 9 | 5:35 | 10,7 | 00:01:07 | 9 | ||
15 | 100 | ADAMCZYK ANTONINA | CHEŁMŻA | POLSKA | 2013 | K1 | 10 | 5:40 | 10,6 | 00:01:08 | 10 | ||
16 | 154 | KĘDZIERSKA ZUZANNA | KWIDZYN | POLSKA | 2015 | K1 | 11 | 5:40 | 10,6 | 00:01:08 | 11 | ||
17 | 99 | ADAMCZYK MAKSYMILIAN | CHEŁMŻA | POLSKA | 2015 | M1 | 6 | 5:45 | 10,4 | 00:01:09 | 6 | ||
18 | 95 | POŁOM MARYSIA | GDAŃSK | POLSKA | 2014 | K1 | 12 | 5:50 | 10,3 | 00:01:10 | 12 | ||
19 | 131 | WASILEWSKI ROBERT | ŁUBIANKA | TMT TORUŃ MULTISPORT TEAM | POLSKA | 2015 | M1 | 7 | 6:40 | 9,0 | 00:01:20 | 7 | |
20 | 115 | PIEŃCZEWSKA RÓŻA | CHELMZA | POLSKA | 2014 | K1 | 13 | 6:50 | 8,8 | 00:01:22 | 13 | ||
21 | 119 | SAS-BOJARSKI JAN | GDAŃSK | POLSKA | 2016 | M1 | 8 | 7:05 | 8,5 | 00:01:25 | 8 | ||
22 | 137 | LEWANDOWSKI STANISŁAW | CHEŁMŻA | POLSKA | 2015 | M1 | 9 | 7:10 | 8,4 | 00:01:26 | 9 | ||
23 | 155 | SPRYSZYŃSKI SEBASTIAN | BYDGOSZCZ | TRIRODZINKA.PL | POLSKA | 2016 | M1 | 10 | 7:30 | 8,0 | 00:01:30 | 10 | |
24 | 116 | WRONIECKA ANTONINA | CHEŁMŻA | POLSKA | 2016 | K1 | 14 | 7:35 | 7,9 | 00:01:31 | 14 | ||
25 | 140 | DRAPIEWSKI OLAF | ŁYSOMICE | BBKTS | POLSKA | 2015 | M1 | 11 | 7:40 | 7,8 | 00:01:32 | 11 | |
26 | 73 | WILAMOWICZ IGNACY | CHEŁMŻA | POLSKA | 2016 | M1 | 12 | 7:50 | 7,7 | 00:01:34 | 12 |
Opłaty startowe
Sezon 2019
SOLO
data płatności i cena | 1/2 IM | 1/4 IM | 1/8 IM |
#FIRST (20/50/50) | 189 pln | 149 pln | 119 pln |
do 31.10.2018 | 249 pln | 199 pln | 149 pln |
do 31.12.2018 | 289 pln | 239 pln | 189 pln |
do 28.02.2019 | 339 pln | 289 pln | 229 pln |
do 21.07.2019 | 389 pln | 339 pln | 269 pln |
po 21.07.2019 | 499 pln | 399 pln | 299 pln |
SZTAFETY
data płatności i cena | SZTAFETA 1/2 IM | SZTAFETA 1/4 IM | SZTAFETA 1/8 IM |
do 31.10.2018 | 349 pln | 299 pln | 249 pln |
do 31.12.2018 | 389 pln | 339 pln | 289 pln |
do 28.02.2019 | 439 pln | 389 pln | 329 pln |
do 21.07.2019 | 489 pln | 439 pln | 369 pln |
po 21.07.2019 | 599 pln | 499 pln | 399 pln |
data płatności i cena | ENERGY KIDSRUN |
do 14.07.2019 | 20 pln |
do 29.07.2019 lub w Biurze Zawodów | 30 pln |