Triathlon Energy - Gniewino

Data i godzina2017-05-28 09:00:00
MiejscowośćGniewino
Dystans 1/2 IM + szt; 1/4 IM + szt; 1/8 IM;
Oficjalna stronahttp://triathlonenergy.pl/
Wyniki online
Opłata startowa od 99 zł
Typ zawodów Triathlon + sztafety
Rejestracja Zapisz się

Gmina Gniewino – tutaj otwieramy triathlonowy sezon 2017 na Pomorzu! Weekend z rodziną w hotelu Mistral, start w triathlonie oraz wieczorne spotkanie przy ognisku. Przeczytajcie co czeka na Was podczas inauguracji Tri sezonu i cyklu Triathlon Energy na Pomorzu!

Malownicze położnie, piękne tereny oraz wyśmienita baza do organizacji imprezy triathlonowej – tak w skrócie można opisać gminę Gniewino. Zresztą uroki gminy doceniła między innymi reprezentacja Hiszpanii, która to właśnie Gniewino wybrała na swoje centrum pobytowe podczas Euro 2012. Pod koniec maja 2017 roku gminę opanują ludzie spod znaku TRI.

Każdy z Was będzie miał okazję skorzystać z noclegu w hotelu Mistral w Gniewinie, obok wyśmienitych warunków będzie także możliwość skorzystania z basenu i zabiegów w hotelowym centrum SPA. Szczegóły specjalnej oferty weekendowej dla triathlonistów znajdziecie tutaj

Co czeka Was podczas inauguracji sezonu triathlonowego na Pomorzu w 2017 roku?

Rywalizajca triathlonowa odbędzie się w niedzielę. Organizatorzy wspólnie z gospodarzami gminy Gniewino przygotują atrakcje dla rodzin na sobotnie popołudnie i wieczór.
Trasa pływacka w jeziorze Żarnowieckim, trasa rowerowa i biegowa po terenie gminy Gniewino. Meta i strefa finiszera będą zlokalizowane przy Stolemowej Grocie w Nadolu. Tak będzie wyglądała impreza w skrócie. Oczywiście do dyspozycji macie 3 dystanse: 1/8, 1/4 i 1/2 IronMana więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Powrót