Triathlon Energy - Lidzbark Welski

Data i godzina2017-07-02 09:00:00
MiejscowośćLidzbark Welski
Dystans 1/2 IM + szt; 1/4 IM + szt; 1/8 IM;
Oficjalna stronahttp://triathlonenergy.pl/
Wyniki online
Opłata startowa od 99 zł
Typ zawodów Triathlon + sztafety
Rejestracja Zapisz się

W najbliższym sezonie do Lidzbarka warto będzie przyjechać na dwa, trzy dni. Po pierwsze będą to już wakacje, po drugie w sobotę odbędą się dwa dodatkowe wydarzenia. Po raz kolejny odbędą się charytatywne cross kajaki. Dochód z zabawy z odrobiną rywalizacji zostaną przekazane dla potrzebujących. W tym samym dniu odbędą się także warsztaty kulinarne, które poprowadzi dla mieszkańców, turystów i wszystkich chętnych Malika. Jedna z najbardziej charyzmatycznych Polek w gastronomii. Jeszcze do niedawna, jak sama o sobie mówi, leń kanapowy, który został zarażony tri wirusem. Rozpoczęła przygodę z triathlonem, a teraz także chce innych zaprosić w tę niezwykłą podróż. Malika, która została także Ambasadorką Triathlon Energy 2017, następnego dnia wystartuje w zawodach.

Warto także podkreślić, że posiłki, które przygotuje wspólnie z trzema osobami, które w konkursie wygrają możliwość gotowania z Maliką, zostaną sprzedane za symboliczną kwotę, a zebrane środki przekazane na cel charytatywny.

Co jeszcze będzie działo się w Lidzbarku? Dużo. Ale dziś jeszcze za wcześnie na zdradzanie wszystkich informacji. Na pewno rywalizacja odbywać się będzie na tych samych trasach, które były w 2016 roku, a które przypadły Wam do gustu. Zarówno jezioro z piękną plażą, trasa rowerowa z dobrym asfaltem i lekko wymagającym podjazdem oraz zacieniona trasa biegowa w lesie, w całości po asfalcie. Warto także przypomnieć, że na dystansie ½ w Hoffer Triathlon Energy w 2016 roku wygrał Sebastian Najmowicz, który ustanowił nowy rekord życiowy. Czyli jest wszystko do tego, aby bić życiówki…

Powrót