Triathlon Energy - Lidzbark Welski
Data i godzina | 2017-07-02 09:00:00 |
Miejscowość | Lidzbark Welski |
Dystans | 1/2 IM + szt; 1/4 IM + szt; 1/8 IM; |
Oficjalna strona | http://triathlonenergy.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 99 zł |
Typ zawodów | Triathlon + sztafety |
Rejestracja | Zapisz się |
- Wyniki Open 1/2 IM
- Wyniki Sztafet 1/2 IM
- Wyniki Open 1/4 IM
- Wyniki Sztafet 1/4 IM
- Wyniki Open 1/8 IM
- Zapowiedź
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 55 | MIZIARSKI PAWEŁ | REDA | TORUS TRIATHLON TEAM | POL | 1990 | M1 | 1 | 00:26:28 (1) | 00:01:26 | 02:22:36 (2) | 00:01:40 | 01:24:29 (2) | 04:16:39 | 1 | |
2 | 64 | KONIECZNY MARCIN | OLSZTYN | NIEMANIEMOGE.PL | POL | 1972 | M3 | 1 | 00:29:56 (3) | 00:01:28 | 02:22:33 (1) | 00:01:42 | 01:21:59 (1) | 04:17:38 | 2 | |
3 | 60 | ŚWIDERSKI ANDRZEJ | KOBYŁKA | POL | 1984 | M2 | 1 | 00:31:50 (8) | 00:01:44 | 02:25:38 (3) | 00:02:22 | 01:28:20 (5) | 04:29:54 | 3 | ||
4 | 65 | JANIAK PAWEŁ | WARSZAWA | TRIATHLON SIEDLCE CLUB / TEAM POLAND | POL | 1980 | M2 | 2 | 00:29:59 (4) | 00:02:15 | 02:35:16 (9) | 00:01:52 | 01:26:37 (4) | 04:35:59 | 4 | |
5 | 41 | SOBCZAK MARCIN | RUMIA | ENDURE TEAM | POL | 1971 | M3 | 2 | 00:30:29 (7) | 00:01:59 | 02:32:42 (6) | 00:02:05 | 01:30:06 (6) | 04:37:21 | 5 | |
6 | 38 | SZELIGA WOJCIECH | IMIELIN | POL | 1969 | M3 | 3 | 00:32:51 (14) | 00:02:28 | 02:31:05 (5) | 00:02:29 | 01:31:48 (8) | 04:40:41 | 6 | ||
7 | 58 | BUKOWY MACIEJ | BEŁCHATÓW | LSKK BEŁCHATÓW/ BCTP | POL | 1979 | M2 | 3 | 00:33:15 (16) | 00:02:51 | 02:28:49 (4) | 00:02:03 | 01:35:35 (10) | 04:42:33 | 7 | |
8 | 14 | NOWAK KRZYSZTOF | BEŁCHATÓW | -- | POL | 1984 | M2 | 4 | 00:33:07 (15) | 00:04:33 | 02:32:49 (7) | 00:02:50 | 01:33:09 (9) | 04:46:28 | 8 | |
9 | 15 | SZYMCZAK MAREK | ŻYRARDÓW | NASZA ERA | POL | 1976 | M3 | 4 | 00:30:03 (5) | 00:01:54 | 02:35:07 (8) | 00:02:27 | 01:40:24 (18) | 04:49:55 | 9 | |
10 | 56 | STROJEK BARTOSZ | POŁANIEC | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1983 | M2 | 5 | 00:29:42 (2) | 00:03:11 | 02:38:14 (11) | 00:02:58 | 01:41:39 (20) | 04:55:44 | 10 | |
11 | 28 | MIKRUT DAMIAN | GRUDZIĄDZ | AZS WSL POZNAŃ | POL | 1992 | M1 | 2 | 00:32:22 (10) | 00:01:49 | 02:39:00 (13) | 00:02:28 | 01:41:30 (19) | 04:57:09 | 11 | |
12 | 31 | MURAWSKI ŁUKASZ | BRODNICA | BRODNICZANINBIEGA.PL | POL | 1984 | M2 | 6 | 00:39:04 (35) | 00:02:51 | 02:49:11 (24) | 00:02:07 | 01:25:02 (3) | 04:58:15 | 12 | |
13 | 4 | NIEMCZUK KAMIL | OLSZTYN | FIZJOTERAPIA MATEUSZ DERLECKI | POL | 1984 | M2 | 7 | 00:32:32 (12) | 00:01:56 | 02:47:09 (23) | 00:02:09 | 01:36:23 (11) | 05:00:09 | 13 | |
14 | 47 | GORAJ PAWEL | GDYNIA | THOMSON REUTERS TRIATHLON CLUB | POL | 1982 | M2 | 8 | 00:35:28 (19) | 00:02:20 | 02:45:23 (21) | 00:01:08 | 01:37:55 (12) | 05:02:14 | 14 | |
15 | 66 | MIECZNICKI MICHAL | WARSZAWA | POL | 1978 | M2 | 9 | 00:40:28 (41) | 00:02:34 | 02:37:46 (10) | 00:02:21 | 01:39:24 (15) | 05:02:33 | 15 | ||
16 | 26 | GRYBER PIOTR | BOJANO | POL | 1979 | M2 | 10 | 00:36:44 (21) | 00:03:07 | 02:41:08 (15) | 00:02:42 | 01:39:15 (14) | 05:02:56 | 16 | ||
17 | 16 | TYSZKA DARIUSZ | WARSZAWA | AKS POLONIA WARSZAWA | POL | 1975 | M3 | 5 | 00:39:39 (38) | 00:02:26 | 02:38:21 (12) | 00:03:31 | 01:39:05 (13) | 05:03:02 | 17 | |
18 | 10 | PROTAS KRZYSZTOF | WARSZAWA | HUAWEI | POL | 1977 | M3 | 6 | 00:37:36 (25) | 00:02:45 | 02:42:33 (19) | 00:00:56 | 01:39:32 (16) | 05:03:22 | 18 | |
19 | 54 | PRUCHNIEWSKI SŁAWOMIR | WARSZAWA | ZIELUŃ TRI | POL | 1979 | M2 | 11 | 00:32:49 (13) | 00:01:50 | 02:41:51 (17) | 00:01:55 | 01:45:56 (25) | 05:04:21 | 19 | |
20 | 57 | OSTROWSKI GRZEGORZ | ŁÓDŹ | POL | 1973 | M3 | 7 | 00:37:04 (22) | 00:04:03 | 02:54:30 (30) | 00:03:36 | 01:31:24 (7) | 05:10:37 | 20 | ||
21 | 46 | ROMANOW MARCIN | OLSZTYN | CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN | POL | 1977 | M3 | 8 | 00:34:23 (18) | 00:02:22 | 02:42:04 (18) | 00:02:38 | 01:49:17 (32) | 05:10:44 | 21 | |
22 | 27 | WCISŁO WOJCIECH | WARSZAWA | TRINERGY | POL | 1981 | M2 | 12 | 00:37:45 (26) | 00:02:50 | 02:41:48 (16) | 00:01:22 | 01:47:44 (28) | 05:11:29 | 22 | |
23 | 25 | MALICKI MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1990 | M1 | 3 | 00:30:05 (6) | 00:02:43 | 02:46:43 (22) | 00:02:21 | 01:52:09 (36) | 05:14:01 | 23 | ||
24 | 8 | RYBKOWSKI GRZEGORZ | PRUSZKÓW | WTP | POL | 1968 | M3 | 9 | 00:47:21 (49) | 00:03:46 | 02:40:40 (14) | 00:03:08 | 01:39:46 (17) | 05:14:41 | 24 | |
25 | 5 | NIEMCZUK WALDEMAR | OLSZTYN | POL | 1962 | M4 | 1 | 00:38:06 (28) | 00:02:44 | 02:51:14 (27) | 00:02:54 | 01:42:46 (21) | 05:17:44 | 25 | ||
26 | 33 | SZTENDEREWICZ RAFAŁ | WŁOCŁAWEK | POL | 1977 | M3 | 10 | 00:38:10 (29) | 00:02:27 | 02:49:58 (25) | 00:03:32 | 01:49:26 (33) | 05:23:33 | 26 | ||
27 | 62 | ŚWIDERSKI KONRAD | ŁÓDŹ | POL | 1972 | M3 | 11 | 00:33:42 (17) | 00:02:44 | 02:50:31 (26) | 00:04:42 | 01:53:46 (38) | 05:25:25 | 27 | ||
28 | 51 | PRUCHNIEWSKI KRZYSZTOF | STRÓŻA | LUBOWIDZ | POL | 1976 | M3 | 12 | 00:38:23 (32) | 00:02:27 | 02:54:45 (31) | 00:02:02 | 01:48:01 (29) | 05:25:38 | 28 | |
29 | 63 | KOŚCIESZA PIOTR | OLSZTYN | TRI NEGU | POL | 1986 | M2 | 13 | 00:39:43 (39) | 00:02:48 | 02:55:16 (34) | 00:02:37 | 01:45:31 (24) | 05:25:55 | 29 | |
30 | 18 | GÓRNISIEWICZ PIOTR | KRAKÓW | POL | 1974 | M3 | 13 | 00:39:34 (37) | 00:03:25 | 02:55:06 (33) | 00:02:52 | 01:45:57 (26) | 05:26:54 | 30 | ||
31 | 67 | ZAJĄC ARKADIUSZ | SKÓRCZ | TRI STAROGARD GDAŃSKI | POL | 1974 | M3 | 14 | 00:38:37 (34) | 00:03:58 | 02:58:25 (37) | 00:03:06 | 01:44:11 (23) | 05:28:17 | 31 | |
32 | 42 | MISZTAL ADAM | MYSIADŁO | TRI4FUN | POL | 1967 | M4 | 2 | 02:58:36 (38) | 00:03:56 | 01:46:05 (27) | 05:29:03 | 32 | |||
33 | 36 | JEGLIŃSKI JAN | MŁAWA | TWISTER TEAM | POL | 1963 | M4 | 3 | 00:41:21 (44) | 00:05:40 | 02:42:35 (20) | 00:03:13 | 01:57:07 (43) | 05:29:56 | 33 | |
34 | 61 | TYBURA PAWEŁ | KUTNO | POL | 1976 | M3 | 15 | 00:37:57 (27) | 00:03:37 | 02:53:56 (29) | 00:04:03 | 01:51:19 (34) | 05:30:52 | 34 | ||
35 | 7 | SENGER ROBERT | WARSZAWA | LTT LIPUSZ | POL | 1982 | M2 | 14 | 00:36:19 (20) | 00:03:27 | 02:54:45 (32) | 00:02:48 | 01:54:40 (40) | 05:31:59 | 35 | |
36 | 35 | STACHOWICZ MACIEJ | WOŁOMIN | TRIMACHINE | POL | 1977 | M3 | 16 | 00:32:22 (11) | 00:03:25 | 02:59:25 (40) | 00:02:42 | 01:55:18 (41) | 05:33:12 | 36 | |
37 | 12 | WĘGLARZ MAREK | SUCHY DWÓR | POL | 1969 | M3 | 17 | 00:44:18 (46) | 00:02:57 | 02:53:21 (28) | 00:03:49 | 01:52:12 (37) | 05:36:37 | 37 | ||
38 | 59 | URBANKIEWICZ ALEKSANDRA | WARSZAWA | TRIMACHINE | POL | 1983 | K2 | 1 | 00:39:06 (36) | 00:03:09 | 03:07:05 (43) | 00:05:15 | 01:42:55 (22) | 05:37:30 | 1 | |
39 | 50 | SULKA PAWEŁ | KATOWICE | AZAGO | POL | 1974 | M3 | 18 | 00:38:19 (31) | 00:03:05 | 03:09:10 (45) | 00:04:06 | 01:51:27 (35) | 05:46:07 | 38 | |
40 | 23 | KAZUBOWSKI JACEK | BIAŁE BŁOTA | 50PLUS | POL | 1967 | M4 | 4 | 00:48:31 (50) | 00:04:04 | 03:01:35 (42) | 00:03:20 | 01:49:01 (31) | 05:46:31 | 39 | |
41 | 45 | BOGDAŃSKI ŁUKASZ | GDAŃSK | THOMSON REUTERS TRIATHLON TEAM/COMPLEXSPORT | POL | 1981 | M2 | 15 | 00:38:17 (30) | 00:02:54 | 03:08:09 (44) | 00:03:18 | 01:54:07 (39) | 05:46:45 | 40 | |
42 | 30 | REZA MAREK | OLSZTYN | POL | 1968 | M3 | 19 | 00:44:29 (47) | 00:03:47 | 02:57:43 (36) | 00:02:49 | 01:58:03 (44) | 05:46:51 | 41 | ||
43 | 13 | BORYNA JAREK | GDAŃSK | POL | 1965 | M4 | 5 | 00:42:48 (45) | 00:03:37 | 02:55:30 (35) | 00:05:05 | 02:04:25 (48) | 05:51:25 | 42 | ||
44 | 22 | LUDWINIAK BOGDAN | BYDGOSZCZ | HURTINEX 50 PLUS | POL | 1967 | M4 | 6 | 00:38:33 (33) | 00:03:01 | 02:58:44 (39) | 00:03:32 | 02:08:13 (49) | 05:52:03 | 43 | |
45 | 37 | SZYPNIK MACIEJ | IŁAWA | NIHNIC | POL | 1972 | M3 | 20 | 00:40:01 (40) | 00:03:03 | 03:20:20 (51) | 00:02:10 | 01:48:36 (30) | 05:54:10 | 44 | |
46 | 34 | STASIEWSKI MARIUSZ | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1975 | M3 | 21 | 00:37:24 (23) | 00:03:24 | 03:01:21 (41) | 00:03:14 | 02:12:08 (51) | 05:57:31 | 45 | |
47 | 17 | PACANA KRZYSZTOF | TARNOWSKIE GÓRY | POL | 1988 | M1 | 4 | 00:37:35 (24) | 00:03:21 | 03:17:29 (49) | 00:01:31 | 02:00:41 (45) | 06:00:37 | 46 | ||
48 | 19 | BYCHOWSKI PIOTR | WARSZAWA | POL | 1979 | M2 | 16 | 00:31:58 (9) | 00:05:02 | 03:12:14 (47) | 00:04:29 | 02:10:16 (50) | 06:03:59 | 47 | ||
49 | 24 | FAVEEUW DAVID | OLSZTYN | FRA | 1973 | M3 | 22 | 00:41:12 (43) | 00:03:24 | 03:15:42 (48) | 00:03:53 | 02:00:44 (46) | 06:04:55 | 48 | ||
50 | 6 | HERBER AREK | GDAŃSK | POL | 1971 | M3 | 23 | 00:49:47 (51) | 00:06:45 | 03:24:30 (52) | 00:04:38 | 01:57:04 (42) | 06:22:44 | 49 | ||
51 | 29 | BEDNAREK ZBIGNIEW | KWIDZYN | POL | 1982 | M2 | 17 | 00:40:42 (42) | 00:04:18 | 03:20:03 (50) | 00:05:02 | 02:13:08 (52) | 06:23:13 | 50 | ||
52 | 21 | LUBOMSKI MATEUSZ | BORKOWO | ON MY OWN! | POL | 1986 | M2 | 18 | 00:47:06 (48) | 00:03:39 | 03:09:17 (46) | 00:03:07 | 02:22:12 (53) | 06:25:21 | 51 | |
53 | 3 | MIASOJEDOW BOŻENA | WARSZAWA | AKS POLONIA WARSZAWA | POL | 1954 | K5 | 1 | 00:50:06 (52) | 00:05:32 | 03:53:12 (53) | 00:02:54 | 02:04:07 (47) | 06:55:51 | 2 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1000 | SILNE I WSPANIAŁE | 00:41:37 (1) | 00:01:21 | 03:51:27 (1) | 00:02:25 | 01:46:29 (1) | 06:23:19 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 238 | SPALENIAK TOMASZ | DOBRZEWINO | ENDURE TEAM | POL | 1990 | M1 | 1 | 00:13:28 (3) | 00:01:21 | 01:08:53 (3) | 00:01:33 | 00:35:35 (1) | 02:00:50 | 1 | ||
2 | 283 | NAJMOWICZ PAWEŁ | OLSZTYN | TRI NEGU | POL | 1993 | M1 | 2 | 00:12:15 (1) | 00:01:24 | 01:08:41 (2) | 00:01:07 | 00:38:13 (2) | 02:01:40 | 2 | ||
3 | 320 | KOPER MATEUSZ | TCZEW | GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM | POL | 1988 | M1 | 3 | 00:15:06 (11) | 00:02:12 | 01:11:37 (6) | 00:01:20 | 00:38:42 (4) | 02:08:57 | 3 | ||
4 | 204 | ZIĘBA ADAM | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1973 | M3 | 1 | 00:16:00 (22) | 00:01:29 | 01:09:54 (4) | 00:01:47 | 00:40:21 (6) | 02:09:31 | 4 | ||
5 | 319 | KARCZEWSKI MAKSYMILIAN | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 1995 | M1 | 4 | 00:13:48 (4) | 00:01:28 | 01:14:05 (12) | 00:01:44 | 00:39:49 (5) | 02:10:54 | 5 | ||
6 | 254 | WĄSOWSKI RAFAŁ | GDAŃSK | POL | 1990 | M1 | 5 | 00:12:35 (2) | 00:01:34 | 01:15:07 (17) | 00:00:56 | 00:41:04 (7) | 02:11:16 | 6 | |||
7 | 285 | TOMASZEWICZ DAMIAN | ELBLĄG | POL | 1993 | M1 | 6 | 00:14:13 (5) | 00:01:27 | 01:12:29 (8) | 00:01:39 | 00:42:18 (10) | 02:12:06 | 7 | |||
8 | 268 | SZOPIŃSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1987 | M2 | 1 | 00:15:03 (10) | 00:01:55 | 01:12:25 (7) | 00:02:04 | 00:42:12 (9) | 02:13:39 | 8 | ||
9 | 327 | EJSMONT KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | TRI SPACE | POL | 1977 | M3 | 2 | 00:16:36 (27) | 00:01:53 | 01:12:52 (9) | 00:01:53 | 00:41:19 (8) | 02:14:33 | 9 | ||
10 | 1 | TOPCZEWSKI GRACJAN | BYDGOSZCZ | BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM / TRISPACE | POL | 1976 | M3 | 3 | 00:15:35 (19) | 00:01:47 | 01:13:57 (11) | 00:01:56 | 00:43:43 (12) | 02:16:58 | 10 | ||
11 | 261 | MACIESZ PIOTR | WARSZAWA | POL | 1973 | M3 | 4 | 00:15:13 (12) | 00:02:18 | 01:10:14 (5) | 00:02:24 | 00:47:22 (30) | 02:17:31 | 11 | |||
12 | 299 | DAMPC KAROL | REDA | SEMEKO / BIKE U UP | POL | 1986 | M2 | 2 | 00:19:57 (73) | 00:02:15 | 01:14:40 (15) | 00:01:59 | 00:38:41 (3) | 02:17:32 | 12 | ||
13 | 301 | ROSIŃSKI PRZEMYSŁAW | ZIELONKA | TRISPACE / SISU TEAM | POL | 1977 | M3 | 5 | 00:16:34 (26) | 00:01:58 | 01:14:12 (13) | 00:01:55 | 00:44:39 (18) | 02:19:18 | 13 | ||
14 | 244 | MINUTH ŁUKASZ | GDAŃSK | LOTOS RUNNING TEAM / SMARUJ NA TRENING | POL | 1982 | M2 | 3 | 00:15:18 (14) | 00:01:34 | 01:16:25 (21) | 00:02:18 | 00:44:10 (15) | 02:19:45 | 14 | ||
15 | 277 | GOLCZ PIOTR | GDYNIA | POL | 1973 | M3 | 6 | 00:18:07 (44) | 00:01:53 | 01:14:29 (14) | 00:02:04 | 00:45:07 (20) | 02:21:40 | 15 | |||
16 | 312 | KUKAŁOWICZ MICHAŁ | PODĄGI | POL | 1997 | M1 | 7 | 00:19:16 (61) | 00:02:18 | 01:15:31 (18) | 00:01:48 | 00:44:09 (14) | 02:23:02 | 16 | |||
17 | 328 | ŁUGIEWICZ PRZEMYSŁAW | GDAŃSK | SMARUJ NA TRENING | POL | 1980 | M2 | 4 | 00:15:02 (9) | 00:01:54 | 01:18:34 (26) | 00:01:36 | 00:46:21 (25) | 02:23:27 | 17 | ||
18 | 322 | PAŁYSA MAREK | DAWIDY BANKOWE | TRI NEGU | POL | 1974 | M3 | 7 | 00:14:47 (7) | 00:01:57 | 01:14:44 (16) | 00:02:06 | 00:50:47 (54) | 02:24:21 | 18 | ||
19 | 281 | JEZEWSKI MICHAŁ | GDYNIA | MAG VON IGEL TEAM... I TROCHĘ JEDNAK NIEMANIEMOGE | POL | 1979 | M2 | 5 | 00:19:12 (60) | 00:02:51 | 01:17:47 (24) | 00:02:03 | 00:44:01 (13) | 02:25:54 | 19 | ||
20 | 209 | LEWANDOWSKI MARCIN | GDYNIA | TRIDEA | POL | 1982 | M2 | 6 | 00:14:44 (6) | 00:01:40 | 01:22:11 (44) | 00:02:06 | 00:45:25 (21) | 02:26:06 | 20 | ||
21 | 246 | KONIECZNY MIKOLAJ | GDANSK | BBS | POL | 1974 | M3 | 8 | 00:17:55 (40) | 00:03:11 | 01:15:53 (19) | 00:02:54 | 00:46:57 (27) | 02:26:50 | 21 | ||
22 | 287 | NAWROCKI SERGIUSZ | PLUSKI | TEAM HOFFER | POL | 1967 | M4 | 1 | 00:15:52 (21) | 00:03:01 | 01:17:51 (25) | 00:02:34 | 00:48:15 (36) | 02:27:33 | 22 | ||
23 | 252 | STAWIŃSKI PAWEŁ | ELBLĄG | NAJMOWICZ TRIATHLON | POL | 1982 | M2 | 7 | 00:19:31 (67) | 00:02:40 | 01:16:20 (20) | 00:02:36 | 00:46:40 (26) | 02:27:47 | 23 | ||
24 | 324 | FRIEDRICH AREK | OLSZTYN | TRI NEGU | POL | 1978 | M2 | 8 | 00:18:38 (53) | 00:03:06 | 01:13:40 (10) | 00:03:06 | 00:49:29 (43) | 02:27:59 | 24 | ||
25 | 218 | SZYMKOWSKI PRZEMYSŁAW | WARSZAWA | POL | 1980 | M2 | 9 | 00:16:48 (28) | 00:02:37 | 01:21:41 (40) | 00:02:29 | 00:44:31 (17) | 02:28:06 | 25 | |||
26 | 278 | CIEPIELEWSKI PATRYK | TCZEW | POL | 1990 | M1 | 8 | 00:17:23 (36) | 00:01:57 | 01:23:56 (48) | 00:02:13 | 00:43:19 (11) | 02:28:48 | 26 | |||
27 | 300 | SZYTTENHOLM OLIWIER | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1982 | M2 | 10 | 00:18:14 (45) | 00:02:14 | 01:18:40 (27) | 00:02:21 | 00:47:37 (35) | 02:29:06 | 27 | ||
28 | 315 | JUCHNOWICZ RADOSŁAW | SULMIN | SMARUJ NA TRENING | POL | 1971 | M3 | 9 | 00:19:25 (64) | 00:02:14 | 01:17:23 (23) | 00:04:04 | 00:46:17 (24) | 02:29:23 | 28 | ||
29 | 257 | GÓRALSKA ALEKSANDRA | PLUSKI | TEAM HOFFER | POL | 1977 | K3 | 1 | 00:15:19 (16) | 00:02:26 | 01:20:16 (32) | 00:02:44 | 00:49:06 (42) | 02:29:51 | 1 | ||
30 | 306 | KASZPER KRZYSZTOF | SKOCZÓW | POL | 1991 | M1 | 9 | 00:15:43 (20) | 00:02:24 | 01:24:35 (52) | 00:01:45 | 00:45:26 (22) | 02:29:53 | 29 | |||
31 | 286 | RYNKO PAWEL | OLSZTYN | STARTUJĘ BO NIE LUBIĘ. | POL | 1980 | M2 | 11 | 00:19:56 (72) | 00:01:36 | 01:21:28 (38) | 00:02:07 | 00:45:01 (19) | 02:30:08 | 30 | ||
32 | 259 | TOMASZEWICZ MARCIN | ELBLĄG | POL | 1990 | M1 | 10 | 00:19:22 (63) | 00:01:51 | 01:17:17 (22) | 00:01:59 | 00:50:02 (48) | 02:30:31 | 31 | |||
33 | 291 | MAREK ANDRZEJ | MŁAWA | KROSS STAFF TEAM / TWISTER TEAM | POL | 1977 | M3 | 10 | 00:15:23 (18) | 00:02:23 | 01:20:16 (31) | 00:02:22 | 00:50:09 (49) | 02:30:33 | 32 | ||
34 | 212 | MIKOŁAJCZYK TOMASZ | ŁÓDŹ | BRAK | POL | 1979 | M2 | 12 | 00:28:33 (110) | 00:05:22 | 00:58:08 (1) | 00:03:07 | 00:55:50 (82) | 02:31:00 | 33 | ||
35 | 275 | RATAJEWICZ MACIEK | WARSZAWA | TRIWAWA | POL | 1980 | M2 | 13 | 00:18:28 (50) | 00:01:59 | 01:21:11 (35) | 00:01:57 | 00:47:30 (33) | 02:31:05 | 34 | ||
36 | 265 | OPŁOTNY ANDRZEJ | WOŁOMIN | TRIMACHINE | POL | 1974 | M3 | 11 | 00:18:30 (51) | 00:03:04 | 01:19:15 (28) | 00:02:25 | 00:48:38 (39) | 02:31:52 | 35 | ||
37 | 249 | SZKLARCZYK MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1990 | M1 | 11 | 00:16:11 (23) | 00:03:15 | 01:19:30 (29) | 00:02:06 | 00:51:19 (58) | 02:32:21 | 36 | |||
38 | 226 | SOBIECH TOMASZ | OLSZTYN | 1 POMORSKA BRYGADA LOGISTYCZNA | POL | 1978 | M2 | 14 | 00:17:27 (37) | 00:02:54 | 01:22:24 (45) | 00:02:30 | 00:47:28 (31) | 02:32:43 | 37 | ||
39 | 207 | GACKOWSKI JAREK | BYDGOSZCZ | TRISTYLE.PL | POL | 1973 | M3 | 12 | 00:18:35 (52) | 00:02:14 | 01:22:03 (43) | 00:02:22 | 00:47:32 (34) | 02:32:46 | 38 | ||
40 | 310 | BONIEWSKI KAMIL | GLINOJECK | POL | 1986 | M2 | 15 | 00:21:18 (84) | 00:02:39 | 01:20:01 (30) | 00:02:09 | 00:47:08 (29) | 02:33:15 | 39 | |||
41 | 270 | ZIENKIEWICZ JANUSZ | BYDGOSZCZ | ALLIANZ TRIATHLON TEAM / TRISPACE | POL | 1972 | M3 | 13 | 00:15:22 (17) | 00:01:57 | 01:29:25 (68) | 00:02:15 | 00:44:20 (16) | 02:33:19 | 40 | ||
42 | 271 | KLEJNA WALDEMAR | LUBAWA | LZS LUBAWA | POL | 1994 | M1 | 12 | 00:20:48 (79) | 00:02:24 | 01:20:58 (34) | 00:01:56 | 00:47:29 (32) | 02:33:35 | 41 | ||
43 | 221 | SZARMACHER SEBASTIAN | DZIAŁDOWO | SZARMACHERTRIATHLONTEAM | POL | 1983 | M2 | 16 | 00:18:20 (47) | 00:02:00 | 01:25:40 (56) | 00:01:59 | 00:47:02 (28) | 02:35:01 | 42 | ||
44 | 251 | KRUPA JAN | WĘGORZEWO | TORTUGA TRIATHLON TEAM | POL | 1988 | M1 | 13 | 00:15:18 (15) | 00:02:27 | 01:21:15 (37) | 00:03:07 | 00:53:18 (67) | 02:35:25 | 43 | ||
45 | 313 | DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA | GDAŃSK | ATM GDAŃSK/ TRI LADIES | POL | 1984 | K2 | 1 | 00:16:15 (24) | 00:02:21 | 01:25:46 (58) | 00:02:00 | 00:49:46 (46) | 02:36:08 | 2 | ||
46 | 243 | BASZTA PAWEŁ | WARSZAWA | POL | 1979 | M2 | 17 | 00:19:28 (65) | 00:03:56 | 01:21:28 (39) | 00:02:43 | 00:48:43 (41) | 02:36:18 | 44 | |||
47 | 208 | JAKUBOWSKI PAWEŁ | LUBAWA | TERRA LUBAVIA | POL | 1990 | M1 | 14 | 00:14:58 (8) | 00:02:23 | 01:21:12 (36) | 00:01:59 | 00:55:49 (81) | 02:36:21 | 45 | ||
48 | 235 | ROGULSKI ARKADIUSZ | WARSZAWA | A&S | POL | 1985 | M2 | 18 | 00:19:09 (59) | 00:02:53 | 01:24:21 (51) | 00:02:20 | 00:48:16 (38) | 02:36:59 | 46 | ||
49 | 282 | LISIUS TOMASZ | GDAŃSK | POL | 1964 | M4 | 2 | 00:18:47 (55) | 00:03:03 | 01:21:44 (41) | 00:02:51 | 00:50:46 (53) | 02:37:11 | 47 | |||
50 | 220 | KULKA SERGIUSZ | LESZNOWOLA | POL | 1980 | M2 | 19 | 00:17:02 (30) | 00:02:34 | 01:22:03 (42) | 00:02:34 | 00:53:09 (65) | 02:37:22 | 48 | |||
51 | 213 | KOŚKA TOMASZ | SOPOT | KOLONIA PRABUTY | POL | 1986 | M2 | 20 | 00:18:01 (42) | 00:02:51 | 01:24:16 (50) | 00:02:26 | 00:50:18 (52) | 02:37:52 | 49 | ||
52 | 250 | WRÓBEL DAREK | GDAŃSK | POL | 1976 | M3 | 14 | 00:19:04 (58) | 00:02:51 | 01:20:23 (33) | 00:02:47 | 00:54:11 (74) | 02:39:16 | 50 | |||
53 | 236 | PAWLIN MATEUSZ | WARSZAWA | OD ZERA DO IRONMAN'A | POL | 1991 | M1 | 15 | 00:18:21 (48) | 00:02:15 | 01:23:56 (49) | 00:01:51 | 00:53:21 (68) | 02:39:44 | 51 | ||
54 | 248 | MARCINIAK WITOLD | WŁOCŁAWEK | POL | 1977 | M3 | 15 | 00:19:59 (74) | 00:04:46 | 01:23:25 (46) | 00:03:24 | 00:48:38 (40) | 02:40:12 | 52 | |||
55 | 325 | MĄKA WOJCIECH | GRANICA | TRIWAWA | POL | 1976 | M3 | 16 | 00:16:52 (29) | 00:03:43 | 01:25:20 (55) | 00:02:13 | 00:53:18 (66) | 02:41:26 | 53 | ||
56 | 256 | ARISMENDI JEANPAUL | MILANOWEK | POL | 1983 | M2 | 21 | 00:19:21 (62) | 00:02:16 | 01:27:18 (61) | 00:02:16 | 00:51:18 (57) | 02:42:29 | 54 | |||
57 | 205 | CZARNECKI PAWEŁ | WARSZAWA | POL | 1989 | M1 | 16 | 00:16:29 (25) | 00:02:12 | 01:31:03 (76) | 00:02:21 | 00:51:16 (55) | 02:43:21 | 55 | |||
58 | 274 | WROTNY MARIUSZ | MŁAWA | POL | 1991 | M1 | 17 | 00:20:20 (78) | 00:03:09 | 01:24:43 (54) | 00:02:33 | 00:53:00 (64) | 02:43:45 | 56 | |||
59 | 307 | BLEW MARCIN | GDAŃSK | POL | 1991 | M1 | 18 | 00:21:23 (86) | 00:02:26 | 01:28:03 (64) | 00:02:27 | 00:49:53 (47) | 02:44:12 | 57 | |||
60 | 294 | KOMOROWSKA KATARZYNA | GDYNIA | POL | 1981 | K2 | 2 | 00:19:47 (69) | 00:02:23 | 01:31:43 (81) | 00:01:20 | 00:49:35 (45) | 02:44:48 | 3 | |||
61 | 311 | KOBUS KRZYSZTOF | GDYNIA | OPRYCHY TEAM | POL | 1960 | M4 | 3 | 00:21:30 (88) | 00:04:23 | 01:23:27 (47) | 00:03:25 | 00:52:17 (60) | 02:45:02 | 58 | ||
62 | 234 | RAFALAK GRZEGORZ | KOSAKOWO | SAMSUNG | POL | 1980 | M2 | 22 | 00:17:22 (35) | 00:03:07 | 01:28:48 (65) | 00:02:42 | 00:53:30 (69) | 02:45:29 | 59 | ||
63 | 269 | SIWCZUK ALEKSANDRA | WARSZAWA | POL | 1981 | K2 | 3 | 00:17:18 (33) | 00:02:59 | 01:30:39 (75) | 00:02:02 | 00:52:40 (63) | 02:45:38 | 4 | |||
64 | 210 | WOJDA STANISLAW | GDAŃSK | COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAM | POL | 1970 | M3 | 17 | 00:22:34 (94) | 00:03:34 | 01:26:55 (60) | 00:02:33 | 00:50:13 (51) | 02:45:49 | 60 | ||
65 | 263 | WIECH ROMAN | OLSZTYN | POL | 1970 | M3 | 18 | 00:15:15 (13) | 00:02:50 | 01:25:45 (57) | 00:02:32 | 01:00:04 (96) | 02:46:26 | 61 | |||
66 | 216 | KOSTAŃSKI ADAM | BRODNICA | BRODNICA BIEGA | POL | 1986 | M2 | 23 | 00:22:05 (90) | 00:04:57 | 01:27:53 (63) | 00:03:46 | 00:48:16 (37) | 02:46:57 | 62 | ||
67 | 266 | KAMIŃSKI ARTUR | OLSZTYN | POL | 1980 | M2 | 24 | 00:21:16 (83) | 00:02:48 | 01:29:51 (71) | 00:01:11 | 00:52:07 (59) | 02:47:13 | 63 | |||
68 | 298 | WARECKI TOMASZ | GORLICE | POL | 1968 | M3 | 19 | 00:18:24 (49) | 00:03:25 | 01:27:27 (62) | 00:03:14 | 00:55:32 (79) | 02:48:02 | 64 | |||
69 | 326 | PIOTROWSKI KRZYSZTOF | DZIAŁDOWO | BIKE-SPORT DZIAŁDOWO | POL | 1972 | M3 | 20 | 00:23:20 (97) | 00:03:17 | 01:24:39 (53) | 00:02:31 | 00:54:34 (76) | 02:48:21 | 65 | ||
70 | 231 | WŁÓDARCZAK AGATA | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1992 | K1 | 1 | 00:18:03 (43) | 00:01:51 | 01:33:47 (87) | 00:02:11 | 00:52:38 (62) | 02:48:30 | 5 | ||
71 | 232 | BARTKOWSKI MAREK | WARSZAWA | YOLO | POL | 1972 | M3 | 21 | 00:22:20 (91) | 00:02:52 | 01:29:18 (67) | 00:02:43 | 00:51:17 (56) | 02:48:30 | 66 | ||
72 | 228 | MOSTOWICZ ZBIGNIEW | LIDZBARK | PĘDZĄCE JEDNOROŻCE | POL | 1985 | M2 | 25 | 00:17:19 (34) | 00:03:11 | 01:34:53 (93) | 00:01:48 | 00:52:35 (61) | 02:49:46 | 67 | ||
73 | 206 | WERENGOWSKI KRZYSZTOF | BRODNICA | POL | 1974 | M3 | 22 | 00:21:20 (85) | 00:03:14 | 01:28:59 (66) | 00:02:22 | 00:54:08 (72) | 02:50:03 | 68 | |||
74 | 258 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | DZIAŁDOWO | POL | 1977 | M3 | 23 | 00:19:48 (70) | 00:02:33 | 01:32:03 (83) | 00:01:09 | 00:55:32 (80) | 02:51:05 | 69 | |||
75 | 242 | BEDNAREK PATRYCJA | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1984 | K2 | 4 | 00:18:55 (56) | 00:02:17 | 01:29:34 (70) | 00:03:06 | 00:57:34 (88) | 02:51:26 | 6 | ||
76 | 200 | BAREWSKI BOGDAN | WARSZAWA | POL | 1954 | M5 | 1 | 00:23:38 (98) | 00:03:27 | 01:34:25 (89) | 00:04:50 | 00:45:50 (23) | 02:52:10 | 70 | |||
77 | 303 | KĘSIKOWSKA KATARZYNA | BYDGOSZCZ | TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA | POL | 1992 | K1 | 2 | 00:23:51 (99) | 00:02:11 | 01:35:33 (95) | 00:02:27 | 00:49:34 (44) | 02:53:36 | 7 | ||
78 | 215 | LISZEWSKI PAWEŁ | GDAŃSK | POL | 1990 | M1 | 19 | 00:24:34 (103) | 00:04:32 | 01:32:47 (86) | 00:01:53 | 00:50:09 (50) | 02:53:55 | 71 | |||
79 | 321 | KOŚCIESZA ROBERT | OLSZTYN | TRI NEGU | POL | 1972 | M3 | 24 | 00:17:15 (32) | 00:04:55 | 01:37:54 (101) | 00:01:18 | 00:54:08 (73) | 02:55:30 | 72 | ||
80 | 217 | GRESZCZUK JAROSŁAW | GDAŃSK | STOWARZYSZENIE LIDZBARSCY SPORTOWCY" IM. RYSZARDA FOLGARTA" | POL | 1979 | M2 | 26 | 00:18:19 (46) | 00:04:33 | 01:31:25 (80) | 00:03:52 | 00:58:06 (92) | 02:56:15 | 73 | ||
81 | 253 | KOWALSKA AGNIESZKA | WEJHEROWO | DECATHLON PRZYMORZE | POL | 1994 | K1 | 3 | 00:25:49 (106) | 00:03:45 | 01:29:32 (69) | 00:03:57 | 00:54:20 (75) | 02:57:23 | 8 | ||
82 | 288 | TEOFILAK ROBERT | WEJHEROWO | POL | 1982 | M2 | 27 | 00:20:05 (76) | 00:05:46 | 01:31:23 (79) | 00:03:12 | 00:57:04 (86) | 02:57:30 | 74 | |||
83 | 260 | TOMASZEWICZ PIOTR | ELBLĄG | POL | 1968 | M3 | 25 | 00:20:57 (80) | 00:03:27 | 01:31:19 (78) | 00:03:23 | 00:59:14 (94) | 02:58:20 | 75 | |||
84 | 233 | KALISZ ANDRZEJ | CHEŁMŻA | TRIATHLON TEAM CIESIELSKI | POL | 1964 | M4 | 4 | 00:18:01 (41) | 00:02:19 | 01:29:51 (72) | 00:03:30 | 01:04:47 (106) | 02:58:28 | 76 | ||
85 | 276 | NOWAK ANDRZEJ | MŁAWA | TEMPO MŁAWA | POL | 1961 | M4 | 5 | 00:24:28 (102) | 00:03:31 | 01:32:19 (84) | 00:03:37 | 00:54:35 (77) | 02:58:30 | 77 | ||
86 | 230 | KARCZEWSKI SŁAWOMIR | DZIAŁDOWO | POL | 1966 | M4 | 6 | 00:23:08 (96) | 00:03:58 | 01:29:55 (73) | 00:04:05 | 00:58:05 (91) | 02:59:11 | 78 | |||
87 | 314 | SADOWSKI PIOTR | GDAŃSK | DISINN CLUB | POL | 1983 | M2 | 28 | 00:21:08 (81) | 00:03:45 | 01:29:59 (74) | 00:03:33 | 01:01:16 (100) | 02:59:41 | 79 | ||
88 | 239 | BURŻACKA-TYC AGNIESZKA | PŁOCK | PTT DELTA | POL | 1972 | K3 | 2 | 00:19:29 (66) | 00:03:34 | 01:38:56 (104) | 00:02:06 | 00:55:53 (84) | 02:59:58 | 9 | ||
89 | 308 | BLEW WOJCIECH | GDAŃSK | LOTOS RUNNING TEAM | POL | 1963 | M4 | 7 | 00:19:02 (57) | 00:03:04 | 01:35:12 (94) | 00:03:01 | 01:00:07 (97) | 03:00:26 | 80 | ||
90 | 302 | CEMPURA LECH | POZNAŃ | I-SPORT.PL | POL | 1975 | M3 | 26 | 00:18:45 (54) | 00:04:02 | 01:34:27 (90) | 00:02:53 | 01:00:34 (98) | 03:00:41 | 81 | ||
91 | 272 | BIJOŚ MIROSŁAW | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | POL | 1980 | M2 | 29 | 00:22:22 (92) | 00:05:45 | 01:31:12 (77) | 00:04:56 | 00:56:36 (85) | 03:00:51 | 82 | |||
92 | 284 | GUDRA MATEUSZ | POZNAŃ | POL | 1982 | M2 | 30 | 00:21:23 (87) | 00:05:13 | 01:37:45 (99) | 00:03:36 | 00:53:31 (70) | 03:01:28 | 83 | |||
93 | 202 | LIS SEBASTIAN | GDANSK | OKLEJANIE-AUTA.PL | POL | 1975 | M3 | 27 | 00:20:05 (77) | 00:03:05 | 01:36:08 (97) | 00:01:10 | 01:01:17 (101) | 03:01:45 | 84 | ||
94 | 203 | NARUSZEWICZ ŁUKASZ | GIŻYCKO | AKADEMIA PŁYWANIA NIEGOCIN | POL | 1988 | M1 | 20 | 00:17:33 (38) | 00:03:30 | 01:38:33 (103) | 00:03:03 | 00:59:22 (95) | 03:02:01 | 85 | ||
95 | 264 | WIECH EWA | OLSZTYN | POL | 1970 | K3 | 3 | 00:24:27 (101) | 00:03:14 | 01:37:29 (98) | 00:03:45 | 00:53:57 (71) | 03:02:52 | 10 | |||
96 | 211 | OBŁUSKI RAFAŁ | GDAŃSK | POL | 1967 | M4 | 8 | 00:21:13 (82) | 00:03:23 | 01:37:49 (100) | 00:02:36 | 00:57:58 (90) | 03:02:59 | 86 | |||
97 | 229 | CACEK DAREK | TOMICE | BRAK | POL | 1971 | M3 | 28 | 00:19:51 (71) | 00:02:54 | 01:38:12 (102) | 00:05:20 | 00:57:23 (87) | 03:03:40 | 87 | ||
98 | 323 | PAŁYSA JOANNA | DAWIDY BANKOWE | TRI NEGU | POL | 1978 | K2 | 5 | 00:22:36 (95) | 00:04:04 | 01:39:33 (106) | 00:03:04 | 00:54:54 (78) | 03:04:11 | 11 | ||
99 | 316 | SZYC - JUCHNOWICZ EWA | SULMIN | SMARUJ NA TRENING | POL | 1974 | K3 | 4 | 00:17:52 (39) | 00:02:44 | 01:34:32 (91) | 00:02:52 | 01:08:30 (110) | 03:06:30 | 12 | ||
100 | 304 | ZAWALSKA MAGDA | CHARZYKOWY | UNBOUNDED | POL | 1984 | K2 | 6 | 00:22:01 (89) | 00:03:38 | 01:39:56 (107) | 00:03:31 | 00:57:41 (89) | 03:06:47 | 13 | ||
101 | 225 | KASZUBA SEBASTIAN | GDYNIA | POL | 1981 | M2 | 31 | 00:22:23 (93) | 00:04:40 | 01:34:01 (88) | 00:03:09 | 01:02:53 (103) | 03:07:06 | 88 | |||
102 | 224 | CISKOWSKI WALDEMAR | GDYNIA | POL | 1955 | M5 | 2 | 01:31:59 (82) | 00:03:03 | 01:04:32 (105) | 03:07:55 | 89 | |||||
103 | 289 | ZIEMIŃSKI ROMAN | WEJHEROWO | APIKO | POL | 1959 | M4 | 9 | 00:27:51 (109) | 00:04:38 | 01:26:48 (59) | 00:05:15 | 01:03:31 (104) | 03:08:03 | 90 | ||
104 | 279 | BIALY SEBASTIAN | WARSZAWA | AIRBIKE.PL / POLICZMYSIE.PL | POL | 1973 | M3 | 29 | 00:26:35 (108) | 00:05:44 | 01:32:21 (85) | 00:04:41 | 00:59:07 (93) | 03:08:28 | 91 | ||
105 | 219 | JAWORSKI PIOTR | OLSZTYN | POL | 1967 | M4 | 10 | 00:17:11 (31) | 00:04:27 | 01:39:09 (105) | 00:03:24 | 01:05:08 (107) | 03:09:19 | 92 | |||
106 | 293 | DĄBROWSKI PRZEMEK | GDAŃSK | POL | 1980 | M2 | 32 | 00:26:14 (107) | 00:04:59 | 01:34:32 (92) | 00:04:05 | 01:02:12 (102) | 03:12:02 | 93 | |||
107 | 295 | WINCZURA PIOTR | SOPOT | POL | 1980 | M2 | 33 | 00:24:00 (100) | 00:04:52 | 01:43:08 (108) | 00:04:34 | 00:55:52 (83) | 03:12:26 | 94 | |||
108 | 280 | KOWALEWSKA DARIA | GDAŃSK | THOMSON REUTERS TRIATHLON TEAM/ COMPLEXSPORTS TT | POL | 1984 | K2 | 7 | 00:19:39 (68) | 00:02:27 | 01:43:44 (109) | 00:03:03 | 01:05:58 (108) | 03:14:51 | 14 | ||
109 | 290 | NORKOWSKA MAGDALENA | TORUŃ | NORKI-TEAM | POL | 1965 | K4 | 1 | 00:25:44 (105) | 00:04:57 | 01:36:01 (96) | 00:04:57 | 01:08:12 (109) | 03:19:51 | 15 | ||
110 | 305 | PACHCIAREK MAGDALENA | PIASTÓW | POL | 1981 | K2 | 8 | 00:24:46 (104) | 00:04:05 | 01:54:03 (110) | 00:03:27 | 01:00:56 (99) | 03:27:17 | 16 | |||
111 | 255 | KORDALA MARZENA | BIAŁYSTOK | ARCHIE TEAM | POL | 1988 | K1 | 4 | 00:20:02 (75) | 00:01:55 | 01:59:24 (111) | 00:02:21 | 01:09:35 (111) | 03:33:17 | 17 |
M-ce | Nr zaw. | TEAM | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2006 | TEAM MŁAWA | 00:13:13 (2) | 00:01:19 | 01:09:26 (1) | 00:00:29 | 00:36:49 (1) | 02:01:16 |
2 | 2015 | PERSONALTRIATHLON.PL | 00:18:02 (4) | 00:01:15 | 01:16:03 (2) | 00:01:31 | 00:41:55 (3) | 02:18:46 |
3 | 2009 | NADLEŚNICTWO LIDZBARK | 00:19:56 (8) | 00:01:01 | 01:19:57 (3) | 00:01:23 | 00:44:49 (6) | 02:27:06 |
4 | 2011 | RDLP OLSZTYN | 00:18:19 (5) | 00:01:08 | 01:21:54 (4) | 00:01:19 | 00:48:05 (8) | 02:30:45 |
5 | 2004 | KTS IRONMAN LADIES | 00:17:00 (3) | 00:01:17 | 01:26:26 (5) | 00:01:38 | 00:46:43 (7) | 02:33:04 |
6 | 2014 | UKS TRI TEAM RUMIA | 00:12:31 (1) | 00:01:11 | 01:37:57 (10) | 00:02:04 | 00:43:32 (4) | 02:37:15 |
7 | 2003 | PO PROSTU FRAJDA | 00:28:05 (13) | 00:01:18 | 01:26:57 (6) | 00:02:26 | 00:40:29 (2) | 02:39:15 |
8 | 2001 | TRI MAŁŻEŃSTWO | 00:19:27 (7) | 00:01:16 | 01:32:57 (9) | 00:01:56 | 00:43:46 (5) | 02:39:22 |
9 | 2007 | 3LIFE TEAM | 00:18:27 (6) | 00:01:22 | 01:32:27 (8) | 00:01:35 | 00:48:33 (9) | 02:42:24 |
10 | 2013 | CHATA I ZAWODNIK | 00:21:03 (11) | 00:01:09 | 01:29:45 (7) | 00:01:49 | 00:51:39 (11) | 02:45:25 |
11 | 2010 | BBT ENERGY | 00:20:04 (9) | 00:01:35 | 01:41:38 (12) | 00:01:46 | 00:49:08 (10) | 02:54:11 |
12 | 2012 | NADLEŚNICTWO MIŁOMŁYN | 00:20:41 (10) | 00:01:11 | 01:43:31 (14) | 00:01:47 | 00:51:47 (12) | 02:58:57 |
13 | 2000 | BAM | 00:31:22 (14) | 00:01:13 | 01:39:17 (11) | 00:01:47 | 00:54:51 (13) | 03:08:30 |
14 | 2002 | GDAŃSKIE LWICE | 00:24:12 (12) | 00:01:22 | 01:43:30 (13) | 00:02:06 | 01:02:10 (14) | 03:13:20 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 839 | SIÓDMIAK IGOR | SZCZECINEK | MKP SZCZECINEK TRIATHON | POL | 1998 | M1 | 1 | 00:06:19 (1) | 00:01:26 | 00:36:40 (3) | 00:01:28 | 00:18:19 (1) | 01:04:12 | 1 | |
2 | 869 | BIEGAŁA MAREK | GDAŃSK | BIKE U UP | POL | 1984 | M2 | 1 | 00:08:37 (19) | 00:01:50 | 00:34:58 (1) | 00:01:37 | 00:20:19 (5) | 01:07:21 | 2 | |
3 | 889 | NOWAK ROMAN | CZŁUCHÓW | TRIDEA TEAM | POL | 1981 | M2 | 2 | 00:08:32 (18) | 00:01:36 | 00:36:24 (2) | 00:01:24 | 00:19:45 (4) | 01:07:41 | 3 | |
4 | 878 | WRONKA CEZARY | GDAŃSK | GT RAT | POL | 1986 | M2 | 3 | 00:08:40 (20) | 00:01:38 | 00:37:12 (4) | 00:01:28 | 00:18:47 (2) | 01:07:45 | 4 | |
5 | 808 | SIEMIENIUK PRZEMYSŁAW | MALBORK | STREFA RUCHU MULTISPORT - MALBORK | POL | 1987 | M2 | 4 | 00:07:26 (7) | 00:01:40 | 00:37:44 (7) | 00:01:55 | 00:20:24 (7) | 01:09:09 | 5 | |
6 | 809 | IGIELSKI ARMIN | GRUDZIADZ | TANCIA TEAM | POL | 1975 | M3 | 1 | 00:07:22 (5) | 00:01:48 | 00:37:36 (6) | 00:01:44 | 00:20:47 (11) | 01:09:17 | 6 | |
7 | 897 | BRONAKOWSKI PIOTR | OLSZTYN | TRI NEGU/WWW.NO-TAX.OLSZTYN.PL | POL | 1978 | M2 | 5 | 00:08:07 (12) | 00:01:44 | 00:38:26 (12) | 00:01:37 | 00:20:25 (8) | 01:10:19 | 7 | |
8 | 828 | BEDNAREK KRZYSZTOF | TORUŃ | TORUŃ MULTISPORT TEAM | POL | 1984 | M2 | 6 | 00:09:16 (26) | 00:01:49 | 00:37:19 (5) | 00:01:41 | 00:20:53 (12) | 01:10:58 | 8 | |
9 | 895 | CICHOCKI MARCIN | OLSZTYN | TRI NEGU/WWW.NO-TAX.OLSZTYN.PL | POL | 1975 | M3 | 2 | 00:08:25 (16) | 00:01:39 | 00:38:19 (10) | 00:01:43 | 00:21:25 (16) | 01:11:31 | 9 | |
10 | 822 | ZAJK MICHAŁ | REDA | POL | 1990 | M1 | 2 | 00:08:44 (21) | 00:02:06 | 00:38:38 (14) | 00:01:56 | 00:20:20 (6) | 01:11:44 | 10 | ||
11 | 901 | ZALEWSKI KAROL | RUMIA | JATRENUJE/CITYZEN | POL | 1979 | M2 | 7 | 00:07:42 (8) | 00:02:11 | 00:40:36 (27) | 00:01:43 | 00:20:33 (9) | 01:12:45 | 11 | |
12 | 905 | SARBIEWSKI DARIUSZ | BARTĄG | POL | 1974 | M3 | 3 | 00:08:45 (22) | 00:01:53 | 00:38:57 (15) | 00:01:53 | 00:21:21 (15) | 01:12:49 | 12 | ||
13 | 823 | ZAJK RADOSŁAW | REDA | POL | 1983 | M2 | 8 | 00:09:48 (34) | 00:02:00 | 00:40:04 (22) | 00:02:05 | 00:18:58 (3) | 01:12:55 | 13 | ||
14 | 867 | BRZOZOWSKI PIOTR | MIŁOMŁYN | WWW.BRZOZOWSKIPIOTR.PL | POL | 1981 | M2 | 9 | 00:08:20 (15) | 00:01:38 | 00:40:30 (25) | 00:01:38 | 00:21:03 (14) | 01:13:09 | 14 | |
15 | 821 | KACHNIARZ ARTUR | TORUŃ | POL | 1981 | M2 | 10 | 00:06:49 (2) | 00:01:33 | 00:40:33 (26) | 00:01:47 | 00:22:53 (27) | 01:13:35 | 15 | ||
16 | 872 | RYMER JAKUB | BYDGOSZCZ | KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ | POL | 1985 | M2 | 11 | 00:08:32 (17) | 00:02:04 | 00:38:33 (13) | 00:02:13 | 00:22:29 (23) | 01:13:51 | 16 | |
17 | 825 | KRUCZKOWSKI JAKUB | BYDGOSZCZ | KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ / MKS EMDEK BYDGOSZCZ | POL | 1997 | M1 | 3 | 00:07:17 (3) | 00:01:44 | 00:41:19 (34) | 00:02:05 | 00:21:42 (19) | 01:14:07 | 17 | |
18 | 914 | WILCZĘGA MARCIN | WARSZAWA | POL | 1981 | M2 | 12 | 00:07:25 (6) | 00:01:39 | 00:40:21 (23) | 00:01:54 | 00:23:08 (29) | 01:14:27 | 18 | ||
19 | 911 | KOZŁOWSKI PIOTR | OLSZTYN | FATHER ON THE RUN | POL | 1982 | M2 | 13 | 00:07:45 (10) | 00:01:54 | 00:40:45 (28) | 00:01:53 | 00:22:13 (22) | 01:14:30 | 19 | |
20 | 835 | KWIATKOWSKI DANIEL | BYDGOSZCZ | KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ | POL | 1989 | M1 | 4 | 00:09:50 (35) | 00:02:10 | 00:40:26 (24) | 00:02:03 | 00:20:43 (10) | 01:15:12 | 20 | |
21 | 831 | BANACH JAN | BYDGOSZCZ | KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ | POL | 1991 | M1 | 5 | 00:07:44 (9) | 00:01:33 | 00:39:10 (16) | 00:01:45 | 00:25:10 (54) | 01:15:22 | 21 | |
22 | 857 | ABRAMCZYK RAFAŁ | WARSZAWA | YANUSHE TT | POL | 1979 | M2 | 14 | 00:09:53 (37) | 00:02:18 | 00:38:01 (8) | 00:01:57 | 00:23:59 (36) | 01:16:08 | 22 | |
23 | 817 | WĘGIER ARKADIUSZ | SUSZ | UKS - TKS SUSZ | POL | 1977 | M3 | 4 | 00:11:14 (56) | 00:01:54 | 00:39:49 (20) | 00:01:52 | 00:21:31 (18) | 01:16:20 | 23 | |
24 | 842 | JOACHIMIAK DARIUSZ | BYDGOSZCZ | KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ | POL | 1989 | M1 | 6 | 00:10:00 (42) | 00:02:30 | 00:38:01 (9) | 00:02:09 | 00:23:41 (34) | 01:16:21 | 24 | |
25 | 864 | KOŁODZIEJSKI MAREK | STAWIGUDA | NIEFORMALNA GRUPA PĘDZĄCYCH POD WIATR | POL | 1978 | M2 | 15 | 00:09:01 (24) | 00:01:58 | 00:40:55 (30) | 00:01:55 | 00:22:47 (25) | 01:16:36 | 25 | |
26 | 824 | BISKUPSKA RITA | BYDGOSZCZ | KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ | POL | 1990 | K1 | 1 | 00:09:24 (27) | 00:02:03 | 00:39:19 (17) | 00:02:07 | 00:24:28 (42) | 01:17:21 | 1 | |
27 | 820 | ZAJK RAFAŁ | REDA | RAFAŁ ZAJK | POL | 1982 | M2 | 16 | 00:09:47 (33) | 00:02:05 | 00:39:50 (21) | 00:01:59 | 00:24:41 (45) | 01:18:22 | 26 | |
28 | 910 | MIOTK MARCIN | WARSZAWA | KLUB WYSOKOGÓRSKI WARSZAWA | POL | 1973 | M3 | 5 | 00:11:27 (58) | 00:03:33 | 00:40:47 (29) | 00:01:01 | 00:21:42 (20) | 01:18:30 | 27 | |
29 | 859 | BARAŃSKI GRZEGORZ | BRODNICA | KOLARSKI KLUB SPORTOWY MASTERS BRODNICA"" | POL | 1968 | M3 | 6 | 00:08:12 (13) | 00:02:16 | 00:41:11 (32) | 00:02:19 | 00:24:45 (48) | 01:18:43 | 28 | |
30 | 894 | PALMOWSKI ŁUKASZ | ROZALIN | KONTROLERSKI TEAM | POL | 1976 | M3 | 7 | 00:09:55 (38) | 00:02:19 | 00:39:37 (18) | 00:02:09 | 00:24:43 (46) | 01:18:43 | 29 | |
31 | 891 | DARDZIŃSKI DANIEL | NIEMCZ | BIKE U UP | POL | 1976 | M3 | 8 | 00:10:40 (48) | 00:02:05 | 00:38:22 (11) | 00:02:14 | 00:25:33 (58) | 01:18:54 | 30 | |
32 | 898 | WŁODARCZAK WITOLD | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1963 | M4 | 1 | 00:10:50 (50) | 00:01:54 | 00:41:15 (33) | 00:01:52 | 00:23:12 (30) | 01:19:03 | 31 | |
33 | 903 | KRUCZKOWSKI PIOTR | BYDGOSZCZ | FUJI KRYSPORT TEAM | POL | 1965 | M4 | 2 | 00:11:28 (59) | 00:01:56 | 00:39:38 (19) | 00:01:45 | 00:24:30 (44) | 01:19:17 | 32 | |
34 | 875 | PALMOWSKI MACIEJ | ŁÓDŹ | KMP ŁÓDŹ | POL | 1970 | M3 | 9 | 00:09:07 (25) | 00:03:09 | 00:41:05 (31) | 00:02:07 | 00:24:22 (40) | 01:19:50 | 33 | |
35 | 811 | SOBCZAK MARCIN | ŻOŁĘDOWO | TRISPACE | POL | 1975 | M3 | 10 | 00:09:26 (29) | 00:01:48 | 00:43:59 (52) | 00:01:51 | 00:22:54 (28) | 01:19:58 | 34 | |
36 | 815 | GAZARKIEWICZ MICHAŁ | RUMIA | INTER CARS | POL | 1977 | M3 | 11 | 00:09:25 (28) | 00:02:38 | 00:42:15 (37) | 00:02:21 | 00:24:05 (38) | 01:20:44 | 35 | |
37 | 860 | SŁOWIŃSKI MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1995 | M1 | 7 | 00:10:04 (44) | 00:03:06 | 00:42:57 (44) | 00:00:55 | 00:24:01 (37) | 01:21:03 | 36 | ||
38 | 830 | DARNOWSKA KAROLINA | REDA | AKADEMIA MORSKA GDYNIA | POL | 1993 | K1 | 2 | 00:09:29 (31) | 00:01:52 | 00:42:36 (41) | 00:02:24 | 00:24:50 (51) | 01:21:11 | 2 | |
39 | 806 | BOROWSKI RAFAŁ | WARSZAWA | POWER TRAINING / @MYRUNTOTRI / XTRI.PL | POL | 1979 | M2 | 17 | 00:12:29 (75) | 00:02:07 | 00:42:36 (42) | 00:01:48 | 00:22:12 (21) | 01:21:12 | 37 | |
40 | 848 | KACPERSKI MIROSŁAW | EŁK | PARKRUN POLSKA | POL | 1961 | M4 | 3 | 00:09:52 (36) | 00:02:03 | 00:42:24 (39) | 00:02:09 | 00:24:49 (50) | 01:21:17 | 38 | |
41 | 904 | KAŁEK ARTUR | BYDGOSZCZ | KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ | POL | 1974 | M3 | 12 | 00:08:59 (23) | 00:02:47 | 00:43:40 (48) | 00:01:13 | 00:24:50 (52) | 01:21:29 | 39 | |
42 | 827 | BŁAŻEJEWSKA-GOLIŃSKA KAROLINA | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1984 | K2 | 1 | 00:10:07 (45) | 00:02:09 | 00:42:20 (38) | 00:02:08 | 00:24:48 (49) | 01:21:32 | 3 | |
43 | 863 | MALINOWSKI PIOTR | PŁOCK | MTP WZGÓRZE TUMSKIE | POL | 1968 | M3 | 13 | 00:12:21 (71) | 00:02:53 | 00:44:04 (53) | 00:02:07 | 00:21:03 (13) | 01:22:28 | 40 | |
44 | 873 | TYLICKI MAREK | GÓRZNO | GÓRZNO BIEGA | POL | 1986 | M2 | 18 | 00:10:54 (51) | 00:03:37 | 00:42:45 (43) | 00:01:49 | 00:24:05 (39) | 01:23:10 | 41 | |
45 | 800 | SZARMACHER ARTUR | DZIAŁDOWO | SZARMACHERTRIATHLONTEAM | POL | 1986 | M2 | 19 | 00:09:33 (32) | 00:02:46 | 00:43:22 (47) | 00:03:01 | 00:25:25 (57) | 01:24:07 | 42 | |
46 | 879 | GRABARA JAKUB | IŁAWA | RDLP OLSZTYN TEAM | POL | 1987 | M2 | 20 | 00:08:16 (14) | 00:02:52 | 00:45:40 (63) | 00:02:40 | 00:24:43 (47) | 01:24:11 | 43 | |
47 | 829 | ŻÓŁTOWSKI MACIEJ | ŁASZEWO | GÓRZNO BIEGA | POL | 1991 | M1 | 8 | 00:12:31 (76) | 00:03:02 | 00:45:00 (57) | 00:00:57 | 00:22:47 (26) | 01:24:17 | 44 | |
48 | 856 | MALEC JAROSŁAW | JASTRZĘBIE | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1960 | M4 | 4 | 00:09:59 (41) | 00:02:53 | 00:41:24 (35) | 00:02:59 | 00:27:07 (68) | 01:24:22 | 45 | |
49 | 832 | LIPIŃSKI KAMIL | REDA | UKS TRI TEAM RUMIA | POL | 1992 | M1 | 9 | 00:10:55 (52) | 00:02:12 | 00:46:37 (66) | 00:01:00 | 00:23:43 (35) | 01:24:27 | 46 | |
50 | 913 | BIANKOWSKI PIOTR | RUMIA | UKS TRI TEAM RUMIA | POL | 1975 | M3 | 14 | 00:07:20 (4) | 00:02:18 | 00:45:10 (59) | 00:01:12 | 00:29:51 (85) | 01:25:51 | 47 | |
51 | 841 | PIETRUSZKA MAGDALENA | DZIAŁDOWO | DZIAŁDOWO | POL | 1983 | K2 | 2 | 00:11:29 (60) | 00:02:43 | 00:46:10 (65) | 00:02:04 | 00:23:37 (33) | 01:26:03 | 4 | |
52 | 801 | GAWIN KRZYSZTOF | WARSZAWA | POL | 1992 | M1 | 10 | 00:10:00 (43) | 00:02:34 | 00:45:59 (64) | 00:02:02 | 00:25:52 (61) | 01:26:27 | 48 | ||
53 | 844 | SCHULZ ŁUKASZ | DZIAŁDOWO | 2HD SP. Z O.O. DECOR/DZIAŁDOWO/POLAND | POL | 1984 | M2 | 21 | 00:12:07 (65) | 00:03:36 | 00:47:39 (71) | 00:01:40 | 00:21:25 (17) | 01:26:27 | 49 | |
54 | 870 | KILIAŃCZYK MICHAŁ | STAWIGUDA | POL | 1985 | M2 | 22 | 00:11:02 (55) | 00:03:32 | 00:43:40 (49) | 00:02:50 | 00:25:54 (62) | 01:26:58 | 50 | ||
55 | 840 | DANIK PIOTR | WARSZAWA | POL | 1974 | M3 | 15 | 00:12:26 (73) | 00:03:08 | 00:44:46 (56) | 00:02:10 | 00:24:28 (43) | 01:26:58 | 51 | ||
56 | 907 | FISZER AGNIESZKA | WIELKI GŁĘBOCZEK - GMINA BRZOZIE | TEAM BRZOZIE | POL | 1978 | K2 | 3 | 00:10:42 (49) | 00:02:42 | 00:45:37 (61) | 00:02:21 | 00:25:42 (59) | 01:27:04 | 5 | |
57 | 884 | KRYCKI MATEUSZ | SKIERNIEWICE | POL | 1986 | M2 | 23 | 00:15:21 (99) | 00:03:23 | 00:43:48 (51) | 00:01:45 | 00:23:17 (31) | 01:27:34 | 52 | ||
58 | 871 | STAŃKO ROBERT | BRODNICA | POL | 1975 | M3 | 16 | 00:10:15 (46) | 00:02:26 | 00:42:58 (45) | 00:00:47 | 00:31:41 (91) | 01:28:07 | 53 | ||
59 | 852 | PIECZARA MICHAŁ | NIEMCZ | KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ | POL | 1992 | M1 | 11 | 00:07:48 (11) | 00:02:51 | 00:49:51 (89) | 00:01:12 | 00:26:57 (66) | 01:28:39 | 54 | |
60 | 813 | ROSIŃSKI MAREK | BRODNICA | POL | 1969 | M3 | 17 | 00:12:20 (70) | 00:03:10 | 00:43:09 (46) | 00:02:44 | 00:27:34 (71) | 01:28:57 | 55 | ||
61 | 807 | CUBER PIOTR | WARSZAWA | ECOBIEGI | POL | 1978 | M2 | 24 | 00:11:16 (57) | 00:04:42 | 00:45:06 (58) | 00:02:59 | 00:25:15 (55) | 01:29:18 | 56 | |
62 | 838 | BURCHART DAWID | MIŁOMŁYN | BRZOZOWSKI TEAM | POL | 1996 | M1 | 12 | 00:12:22 (72) | 00:02:27 | 00:45:39 (62) | 00:01:55 | 00:27:02 (67) | 01:29:25 | 57 | |
63 | 853 | STASIŃSKI RAFAŁ | OLSZTYN | YANUSHE TRIATHLON TEAM | POL | 1976 | M3 | 18 | 00:12:15 (68) | 00:03:07 | 00:43:42 (50) | 00:02:29 | 00:27:55 (72) | 01:29:28 | 58 | |
64 | 899 | BRÓZDA KATARZYNA | BRODNICA | POL | 1979 | K2 | 4 | 00:12:19 (69) | 00:04:07 | 00:45:32 (60) | 00:02:30 | 00:25:04 (53) | 01:29:32 | 6 | ||
65 | 874 | STAŃCZYK WOJCIECH | TCZEW | BIEGAJĄCY TCZEW | POL | 1967 | M4 | 5 | 00:13:36 (88) | 00:03:28 | 00:44:27 (55) | 00:02:47 | 00:26:04 (63) | 01:30:22 | 59 | |
66 | 912 | POŁOM PATRYK | STAWIGUDA | KLUB ORIENTEERINGU KOPERNIK OLSZTYN PTTK | POL | 1993 | M1 | 13 | 00:14:02 (93) | 00:04:29 | 00:46:51 (68) | 00:01:37 | 00:23:26 (32) | 01:30:25 | 60 | |
67 | 816 | BURZACKI WIESŁAW | LIDZBARK | POL | 1955 | M5 | 1 | 00:13:08 (82) | 00:03:50 | 00:44:20 (54) | 00:03:21 | 00:25:48 (60) | 01:30:27 | 61 | ||
68 | 865 | RESPONDEK WOJCIECH | GDYNIA | COMPLEXSPORTS | POL | 1973 | M3 | 19 | 00:09:57 (40) | 00:02:58 | 00:47:49 (75) | 00:02:29 | 00:28:08 (74) | 01:31:21 | 62 | |
69 | 837 | MORAWSKI PRZEMYSŁAW | PRZASNYSZ | POL | 1974 | M3 | 20 | 00:13:46 (91) | 00:03:56 | 00:42:30 (40) | 00:03:14 | 00:28:07 (73) | 01:31:33 | 63 | ||
70 | 855 | STAWIARSKI GRZEGORZ | OLSZTYN | YANUSHE TRIATHLON TEAM OLSZTYN | POL | 1977 | M3 | 21 | 00:09:56 (39) | 00:03:01 | 00:47:22 (70) | 00:01:03 | 00:31:29 (89) | 01:32:51 | 64 | |
71 | 902 | CHMIELEWSKI JAKUB | DOBRE MIASTO | POL | 2001 | M0 | 1 | 00:09:27 (30) | 00:02:47 | 00:49:07 (86) | 00:02:03 | 00:29:39 (81) | 01:33:03 | 65 | ||
72 | 861 | SZANOWSKI MACIEJ | BYTÓW | POL | 1999 | M1 | 14 | 00:15:23 (100) | 00:03:37 | 00:41:33 (36) | 00:02:48 | 00:29:47 (83) | 01:33:08 | 66 | ||
73 | 888 | ŚWISTUŃ MICHAŁ | OPOLE | POL | 2001 | M0 | 2 | 00:12:08 (66) | 00:04:37 | 00:51:50 (93) | 00:02:06 | 00:22:44 (24) | 01:33:25 | 67 | ||
74 | 854 | KASPROWICZ WIOLETTA | DZIAŁDOWO | ROZBIEGANE DZIAŁDOWO | POL | 1991 | K1 | 3 | 00:12:53 (81) | 00:03:33 | 00:48:03 (76) | 00:02:20 | 00:26:40 (64) | 01:33:29 | 7 | |
75 | 915 | KOTYRBA DANIEL | OLSZTYN | POL | 1982 | M2 | 25 | 00:12:27 (74) | 00:04:29 | 00:49:21 (88) | 00:01:54 | 00:27:07 (69) | 01:35:18 | 68 | ||
76 | 814 | ANTOLAK PIOTR | WARSZAWA | YANUSHE WARSZAWA | POL | 1975 | M3 | 22 | 00:12:33 (77) | 00:03:26 | 00:47:45 (74) | 00:02:54 | 00:29:38 (80) | 01:36:16 | 69 | |
77 | 843 | ZATORSKI MACIEJ | WARSZAWA | POL | 1974 | M3 | 23 | 00:11:49 (63) | 00:05:23 | 00:48:21 (79) | 00:02:18 | 00:28:40 (77) | 01:36:31 | 70 | ||
78 | 846 | ADAMOWICZ WIOLETA | BLIZNE ŁASZCZYŃSKIEGO | POL | 1983 | K2 | 5 | 00:15:20 (98) | 00:03:30 | 00:47:11 (69) | 00:02:07 | 00:28:24 (76) | 01:36:32 | 8 | ||
79 | 826 | ŻYŁA BARTŁOMIEJ | ZGIERZ | POL | 1982 | M2 | 26 | 00:12:01 (64) | 00:03:50 | 00:48:39 (82) | 00:02:33 | 00:29:34 (79) | 01:36:37 | 71 | ||
80 | 849 | ABRAMCZYK MARCIN | OLSZTYN | YANUSHE TRIATHLON TEAM | POL | 1977 | M3 | 24 | 00:10:58 (53) | 00:02:12 | 00:56:50 (102) | 00:02:33 | 00:24:24 (41) | 01:36:57 | 72 | |
81 | 866 | MANISZEWSKI ZBIGNIEW | UNISLAW | TRI UNI TEAM | POL | 1955 | M5 | 2 | 00:15:17 (97) | 00:02:23 | 00:47:42 (72) | 00:03:27 | 00:29:05 (78) | 01:37:54 | 73 | |
82 | 896 | GRECZYŁO STASIU | MISZEWKO | COMPLEXSPORTS | POL | 2002 | M0 | 3 | 00:10:58 (54) | 00:02:29 | 00:55:29 (100) | 00:01:51 | 00:27:07 (70) | 01:37:54 | 74 | |
83 | 890 | ŚWISTUŃ GRZEGORZ | OPOLE | POL | 1974 | M3 | 25 | 00:13:23 (83) | 00:04:00 | 00:46:42 (67) | 00:02:52 | 00:31:02 (87) | 01:37:59 | 75 | ||
84 | 868 | KABACIŃSKA-JERZAK ANNA | GDYNIA | COMPLEXSPORT | POL | 1984 | K2 | 6 | 00:12:42 (80) | 00:02:29 | 00:48:45 (83) | 00:02:41 | 00:31:35 (90) | 01:38:12 | 9 | |
85 | 909 | LISOWSKI ALEKSY | KIEŹLINY | OLSZTYŃSKA SZKÓŁKA TRIATHLONU | POL | 2003 | M0 | 4 | 00:13:41 (89) | 00:04:17 | 00:48:47 (84) | 00:03:19 | 00:28:08 (75) | 01:38:12 | 76 | |
86 | 847 | LISOWSKI PRZEMEK | KIEŹLINY | CTMIR SPASZEWSKI | POL | 1976 | M3 | 26 | 00:13:33 (87) | 00:04:20 | 00:48:55 (85) | 00:04:44 | 00:26:40 (65) | 01:38:12 | 77 | |
87 | 803 | JASIŃSKI PIOTR | OLECKO | POL | 1973 | M3 | 27 | 00:14:01 (92) | 00:05:17 | 00:52:54 (97) | 00:01:57 | 00:25:21 (56) | 01:39:30 | 78 | ||
88 | 887 | PERKOWSKI JAKUB | GDAŃSK | POL | 1988 | M1 | 15 | 00:17:54 (102) | 00:02:27 | 00:48:26 (80) | 00:02:13 | 00:29:51 (84) | 01:40:51 | 79 | ||
89 | 886 | WALASZCZYK AGATA | POZNAŃ | POL | 1986 | K2 | 7 | 00:10:17 (47) | 00:03:24 | 00:50:39 (91) | 00:03:01 | 00:33:31 (96) | 01:40:52 | 10 | ||
90 | 836 | ZWOLINSKA BEATA | GDYNIA | TRILADIES | POL | 1967 | K4 | 1 | 00:15:17 (96) | 00:02:50 | 00:49:10 (87) | 00:02:26 | 00:33:03 (94) | 01:42:46 | 11 | |
91 | 851 | ZIEMIŃSKA MAGDA | WEJHEROWO | SZKOŁA JOGI 12 ASAN | POL | 1987 | K2 | 8 | 00:11:43 (61) | 00:04:31 | 00:50:37 (90) | 00:03:30 | 00:33:04 (95) | 01:43:25 | 12 | |
92 | 880 | TEOFILAK AGATA | WEJHEROWO | APIKO | POL | 1985 | K2 | 9 | 00:11:43 (62) | 00:04:25 | 00:52:38 (96) | 00:02:16 | 00:32:23 (92) | 01:43:25 | 13 | |
93 | 892 | LANDOWSKI MATEUSZ | SKÓRCZ | -- | POL | 2002 | M0 | 5 | 00:13:42 (90) | 00:05:35 | 00:48:14 (77) | 00:02:53 | 00:33:03 (93) | 01:43:27 | 80 | |
94 | 908 | ZDANOWICZ ANNA | LIDZBARK | POL | 1983 | K2 | 10 | 00:17:50 (101) | 00:02:44 | 00:51:55 (94) | 00:01:59 | 00:29:52 (86) | 01:44:20 | 14 | ||
95 | 833 | ŚWISTUŃ TOMASZ | KATOWICE | POL | 1966 | M4 | 6 | 00:13:25 (84) | 00:04:25 | 00:48:26 (81) | 00:03:02 | 00:35:27 (100) | 01:44:45 | 81 | ||
96 | 893 | LANDOWSKI MAREK | SKÓRCZ | POL | 1969 | M3 | 28 | 00:15:00 (95) | 00:04:17 | 00:48:17 (78) | 00:02:51 | 00:34:55 (98) | 01:45:20 | 82 | ||
97 | 883 | POJAWA PAWEŁ | JUSZKOWO | POL | 1989 | M1 | 16 | 00:23:06 (105) | 00:02:59 | 00:47:43 (73) | 00:02:54 | 00:29:45 (82) | 01:46:27 | 83 | ||
98 | 810 | WŁODARCZAK BARBARA | BYDGOSZCZ | TRISPACE | POL | 1963 | K4 | 2 | 00:18:36 (103) | 00:03:34 | 00:51:44 (92) | 00:02:47 | 00:31:16 (88) | 01:47:57 | 15 | |
99 | 906 | CZAPLIŃSKI MAREK | LIDZBARK | POL | 1962 | M4 | 7 | 00:12:33 (78) | 00:03:52 | 00:54:44 (99) | 00:02:36 | 00:36:18 (102) | 01:50:03 | 84 | ||
100 | 876 | GOLJASZ CEZARY | MŁAWA | BREAK | POL | 1960 | M4 | 8 | 00:13:28 (85) | 00:04:36 | 00:52:00 (95) | 00:02:44 | 00:38:14 (104) | 01:51:02 | 85 | |
101 | 850 | ORLINSKI FILIP | WARSZAWA | POL | 1991 | M1 | 17 | 00:12:13 (67) | 00:04:39 | 00:56:46 (101) | 00:02:57 | 00:36:24 (103) | 01:52:59 | 86 | ||
102 | 877 | BRUSKI DARIUSZ | GDAŃSK | AUTOBUS Z NAPISEM: KONIEC WYŚCIGU. | POL | 1963 | M4 | 9 | 00:14:15 (94) | 00:05:01 | 00:54:15 (98) | 00:04:20 | 00:36:17 (101) | 01:54:08 | 87 | |
103 | 812 | JAWOROWSKA ANNA | GIZYCKO | POL | 1978 | K2 | 11 | 00:12:36 (79) | 00:04:12 | 01:04:21 (103) | 00:04:08 | 00:34:24 (97) | 01:59:41 | 16 | ||
104 | 885 | FUDALI MAGDALENA | ŚWIDWIN | POL | 1993 | K1 | 4 | 00:13:31 (86) | 00:06:14 | 01:07:09 (104) | 00:02:42 | 00:35:12 (99) | 02:04:48 | 17 | ||
105 | 881 | ŚWISTUŃ ANNA | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | POL | 1967 | K4 | 3 | 00:19:36 (104) | 00:03:04 | 01:10:46 (105) | 00:03:07 | 00:48:06 (105) | 02:24:39 | 18 |
W najbliższym sezonie do Lidzbarka warto będzie przyjechać na dwa, trzy dni. Po pierwsze będą to już wakacje, po drugie w sobotę odbędą się dwa dodatkowe wydarzenia. Po raz kolejny odbędą się charytatywne cross kajaki. Dochód z zabawy z odrobiną rywalizacji zostaną przekazane dla potrzebujących. W tym samym dniu odbędą się także warsztaty kulinarne, które poprowadzi dla mieszkańców, turystów i wszystkich chętnych Malika. Jedna z najbardziej charyzmatycznych Polek w gastronomii. Jeszcze do niedawna, jak sama o sobie mówi, leń kanapowy, który został zarażony tri wirusem. Rozpoczęła przygodę z triathlonem, a teraz także chce innych zaprosić w tę niezwykłą podróż. Malika, która została także Ambasadorką Triathlon Energy 2017, następnego dnia wystartuje w zawodach.
Warto także podkreślić, że posiłki, które przygotuje wspólnie z trzema osobami, które w konkursie wygrają możliwość gotowania z Maliką, zostaną sprzedane za symboliczną kwotę, a zebrane środki przekazane na cel charytatywny.
Co jeszcze będzie działo się w Lidzbarku? Dużo. Ale dziś jeszcze za wcześnie na zdradzanie wszystkich informacji. Na pewno rywalizacja odbywać się będzie na tych samych trasach, które były w 2016 roku, a które przypadły Wam do gustu. Zarówno jezioro z piękną plażą, trasa rowerowa z dobrym asfaltem i lekko wymagającym podjazdem oraz zacieniona trasa biegowa w lesie, w całości po asfalcie. Warto także przypomnieć, że na dystansie ½ w Hoffer Triathlon Energy w 2016 roku wygrał Sebastian Najmowicz, który ustanowił nowy rekord życiowy. Czyli jest wszystko do tego, aby bić życiówki…