Triathlon Gdańsk

Data i godzina2017-07-16 09:00:00
MiejscowośćGdańsk
Dystans 1,5 km - 40 km - 10 km
Oficjalna stronahttp://triathlongdansk.eu/
Wyniki online
Opłata startowa od 150 zł
Typ zawodów Triathlon
Rejestracja Zapisz się
l.p.Nr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Wynik
16BĄKIEWICZ JAGODAGDAŃSKSMASHING PĄPKINSPOLSKA201100:05:04
27BŁASZCZUK JULIANGDYNIATRIMAMA / MORSY GDYŃSKIE / ŻŁOBEK NIEZAPOMINAJKA GDYNIAPOLSKA201400:09:07
38BOCIANOWSKI KAJETANGDAŃSKPATOLOGIA(S)PORTU TEAMPOLSKA201200:05:56
412CHEDA IGORGDANSKPOLSKA201300:05:57
5137JAŚKIEWICZ NADIAGDAŃSKDIETETYKA SPORTOWA . PLPOLSKA201400:06:24
640KASZTELAN ZOFIAGDAŃSKPOLSKA201100:08:12
741KLUCZNIK JOASIAGDAŃSKPOLSKA201300:05:57
842KŁOS JULIAGDAŃSKPOLSKA201000:04:38
945KOŁKOWSKA ZUZANNACHWASZCZYNOPOLSKA201300:08:11
1046KOSIŃSKA CELINAGDAŃSKPOLSKA201400:11:09
1148KOZŁOWSKI IGORGDANSKPOLSKA201100:05:07
1250KRUCIŃSKI KRZYSZTOFGDAŃSKKRUCIAKIPOLSKA201200:04:57
1355KUDŁA MICHALGDAŃSKPOLSKA201100:04:07
1460LEWKOWSKA-WRONA LIWIAGDAŃSKPOLSKA201400:08:05
1564MARCINKOWSKA IGAGDAŃSKPOLSKA201100:05:25
1672MINUTH KAJETANGDAŃSKPOLSKA201400:07:03
1777PASCHKE MARYSIAGDYNIASHIPCUPPOLSKA201200:06:01
18140PIEŚLAK WOJCIECHGDAŃSKPOLSKA201100:05:03
1980PIETROWICZ JULIAGDYNIABIG FAMILYPOLSKA201300:09:48
2081PIETROWICZ OLGAGDYNIABIG FAMILYPOLSKA201400:10:28
2182PIOTROWSKI TOMEKGDAŃSKPOLSKA201200:06:14
2285PLUTA JANBYDGOSZCZFUN RACEPOLSKA201300:04:58
2384PLUTA MAJABYDGOSZCZFUN RACEPOLSKA201300:05:47
2486PŁOCHOCKA ANNAGDAŃSKTRIMAMAPOLSKA201300:08:13
2588PRZEWORSKI GAWEŁBANINOPOLSKA201100:05:01
2690RASZPUNDA ADAGDAŃSKRASZPUNDAPOLSKA201400:08:02
2791RASZPUNDA IGAGDAŃSKRASZPUNDAPOLSKA201100:05:03
2897RYCHTER MAJAGDAŃSKRODZINKA NA 104POLSKA201100:04:35
29101SKOWRONEK AMELKABORKOWOSKOWRONKIPOLSKA201200:04:45
30107STOSIK ANNAGDAŃSKTRIMAMAPOLSKA201400:07:54
31108STOSIK MARIAGDAŃSKTRIMAMAPOLSKA201100:05:49
32110STRZELECKI MIKOŁAJGDAŃSKMIKSER KARCZEMKIPOLSKA201100:04:50
33112SZAMOTULSKI OSKARGDAŃSKSZAMO FAMILYPOLSKA201300:07:06
34113SZKLARZ MIESZKOGDAŃSKSWIM4FUNPOLSKA201300:08:21
35117ŚWIĄTCZAK JEREMIGDAŃSKPOLSKA201300:07:14
36122WALEŃSKA EMILIAGDAŃSKSIOSTRA I BRATPOLSKA201200:06:30
37125WENDYKOWSKI MICHAŁGDAŃSKMOJE ESPRESSOPOLSKA201100:05:20
38130ZAGALSKI ANTEKGDAŃSKPOLSKA201200:06:11
39131ZAJĄC ANTONIGDAŃSKGDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKIPOLSKA201200:05:47
40135ZOFIA PŁOCHOCKAGDAŃSKTRIMAMAPOLSKA201100:07:17
41136ŻYWNA SZYMONSOPOTARKA GDYNIAPOLSKA201100:04:33
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.WynikMK
130JAŃCZAK MICHAŁGDAŃSKUKS "2" MORENA GDAŃSKPOLSKA200800:06:131
236JÓŹWIAK TYMOTEUSZPŁOCKPŁOCKPOLSKA200800:06:492
368MELLER MAKSYMILIANSTAROGARD GDAŃSKITRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA200800:06:573
410BORYCKI VIKTORPSZCZÓŁKIPOLSKA200800:07:234
583PLICHTA JAKUBPRUSZCZ GDAŃSKIAKADEMIA MONTESSORIPOLSKA200800:07:265
63BASZURO TOMASZGDAŃSKPOLSKA200800:07:316
761LIS SZYMONGDAŃSKOKLEJANIE-AUTA.PLPOLSKA200800:07:327
8102SKOWRONEK BARTOSZBORKOWOSKOWRONKIPOLSKA200900:07:338
95BĄKIEWICZ FRANCISZEKGDAŃSKSMASHING PĄPKINSPOLSKA200800:07:349
1035JÓŹWIAK MARCELPŁOCKPŁOCKPOLSKA201000:07:3510
1132JĘDRZEJEWSKA NADIANOWA WIEŚ RZECZNAUKS ÓSEMKA STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA200800:07:401
1294RYBACKA MAŁGORZATASZCZYTNIKIRYBATEAMPOLSKA200800:07:442
1389PTACH WERONIKAPRUSZCZ GDAŃSKIPOLSKA200900:07:473
14132ZAJĄC FRANCISZEKGDAŃSKGDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKIPOLSKA200800:07:5911
15119TAŃSKI PAWEŁPUCKSP PUCKPOLSKA200800:08:0312
16139HARTMAN NADIALUBOMIAPOLSKA200700:08:094
1778PAWLAK NADIAGDYNIAPOLSKA200700:08:135
182BALCEROWSKI KACPERGDAŃSKPOLSKA200800:08:1613
1921FILBRANDT ARTURGDAŃSKPOLSKA200900:08:1714
20124WENDYKOWSKI KRZYSZTOFGDAŃSKMOJE ESPRESSOPOLSKA200900:08:2115
21104STAWIAK MICHAŁJAWORPOLSKA200800:08:2316
2274ORŁOWSKA DOMINIKAJUSZKOWOPOLSKA200800:08:256
2358LASSAK SZYMONSTRZELCE GÓRNECHŁOPAKI TO MYPOLAND201000:08:2517
24105STENCEL POLAGDAŃSKF3TEAMPOLSKA200900:08:307
25114SZTAJKOWSKA WIKTORIAGDAŃSKSMARUJ NA TRENING TEAMPOLSKA200900:08:388
2625GRODZKA MAGDALENAGDAŃSKLIFEQUARDPOLSKA200900:08:539
2722GLEBOW MACIEJGDAŃSKSPORTEVOPOLSKA201000:09:0118
2813CHEDA WIKTORIAGDANSKPOLSKA200800:09:0210
2971MINUTH ALEKSANDERGDAŃSKPOLSKA201000:09:2919
3037KACZKOWSKA LENASTRASZYNPOLSKA201000:09:3711
31123WALEŃSKI FRANCISZEKGDAŃSKSIOSTRA I BRATPOLSKA201000:09:5520
3249KRUCIŃSKA KATARZYNAGDAŃSKKRUCIAKIPOLSKA201000:12:1612
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.WynikMK
1120TOFIL EMILIAGDYNIADELFIN GDYNIAPOLSKA200500:14:061
2100SERWIŃSKI KACPERRZESZÓWSWIMTRI RZESZÓWPOLSKA200700:14:221
356KULIK KAJAGDYNIAKULIK&KUREKPOLSKA200700:15:172
4118TAŃSKI ANDRZEJPUCKSP PUCKPOLSKA200400:15:172
51BALCEROWSKI ALANGDAŃSKPOLSKA200400:15:273
633JĘDRZEJEWSKA NELANOWA WIEŚ RZECZNAUKS ÓSEMKA STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA200400:15:373
79BORYCKI BORYSPSZCZÓŁKIPOLSKA200600:15:504
839KAJETANOWICZ IGORBOJANOUKS DRAGON BOJANOPOLSKA200400:15:535
911BORYNA BARTOSZGDAŃSKBELTA TEAM GDAŃSKPOLSKA200400:16:126
1092RAŹNIEWSKI KONRADDYWITYKOMANDORPOLSKA200600:16:257
1163MACIEJEWSKI DORIANGRZYBOWOSZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 KOŁOBRZEGPOLSKA200400:16:268
12106STOCHMAL PIOTRROKITKIPOLSKA200500:16:359
1323GŁOWACKI BARTOSZELBLĄGBRAKPOLSKA200400:16:3610
1416CZAPSKI MICHAŁSTAROGARD GDAŃSKIPOLSKA200400:16:4311
1576PAKULSKI MILOSZGDYNIAPOLSKA200700:16:5412
16103STAWIAK JOANNAJAWORPOLSKA200400:17:084
1796RYCHTER ANDŻELIKABOJANOSZKOŁA PODSTAWOWA W BOJANIEPOLSKA200600:17:505
1843KOŁKOWSKA NADIAGDAŃSKPOLSKA200600:17:546
19115SZTAJKOWSKA ZUZANNAGDAŃSKSMARUJ NA TRENING TEAMPOLSKA200700:18:097
20109STRUSIŃSKI KACPERGDAŃSKSTRUŚPOLSKA200500:18:2613
21116ŚWIACKA MARTAGDAŃSK NOWY PORTUNIVERSUSPOLSKA200300:18:278
22138ZAPAŚNIK SONIA200700:18:369
2354KUCHCZYŃSKI SZYMONSOPOTMOVEMENTPOLSKA200400:18:3814
24129WYSIECKI OSKARGDAŃSKPOLSKA200500:18:4215
2527HOFFMAN ALICJAGDAŃSKPOLSKA200600:18:5910
2662LIS ZUZANNAGDAŃSKOKLEJANIE-AUTA.PLPOLSKA200400:19:1311
27128WUTKOWSKI FILIPGDANSKPOLSKA200700:19:1516
2875PACHULSKA KLARAGDAŃSKPOLSKA200400:19:2012
2979PAWŁOWSKA JULIABRANIEWOPAWŁOWSKITEAMPOLSKA200700:19:2013
3038KACZKOWSKA MARTYNASTRASZYNPOLSKA200600:19:2514
3193RUTKIEWICZ MACIEJGDAŃSKPOLSKA200600:19:3017
3270MIKLIKOWSKA AGNIESZKAGDAŃSKPOLSKA200500:20:0215
3334JĘDRZEJEWSKI MIŁOSZNOWA WIEŚ RZECZNAUKS ÓSEMKA STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA200600:20:1318
34126WERSOCKA NATALIASOPOTBULITOPOLSKA200500:21:3116
3587POLASZEK EWABYDGOSZCZPOLSKA200500:21:4417
3653KUCHCZYŃSKA DOMINIKASOPOTMOVEMENTPOLSKA200600:21:4418
3767MARCZAK KONRADBORZECHOWOSP BORZECHOWOPOLSKA200700:21:5019
3831JAROSZ PRZEMYSŁAWGDAŃSKPOLSKA200600:22:4720
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.WynikMK
165MARCZAK EDYTABORZECHOWOGKS CARTUSIA KARTUZYPOLSKA200300:27:131
257KULIK KAMILGDYNIAKULIK&KUREKPOLSKA200300:27:371
34BĄK VICTORIAGDAŃSKTEAM BĄCZKÓWPOLSKA200300:30:082
420FARAN AGATASULMINPTWSZĘDZIEPOLSKA200300:31:023
598RYCHTER OLAFBOJANOSZKOŁA PODSTAWOWA W BOJANIEPOLSKA200300:32:292

W dniu 16 lipca 2017 r. do Gdańska już po raz szósty zawitają triathloniści, którzy będą rywalizować w imprezie Triathlon Gdańsk na dystansie olimpijskim organizowanej przez Gdański Ośrodek Sportu. Dzień wcześniej na odpowiednio krótszych dystansach konkurować będą dzieci oraz młodzież. Na zamkniętej liście startowej widnieje niemal 1000 osób.

Dystanse obowiązujące w zawodach głównych to odpowiednio: 1500 m pływania, 40 km jazdy rowerem oraz 10 km biegu. Start zlokalizowany będzie tradycyjnie na plaży w Brzeźnie a meta na samym molo. Do pierwszej konkurencji pływackiej uczestnicy wystartują o godzinie 9.00. Ceremonia zakończenia i dekoracji zwycięzców przewidziana jest na godzinę 13.00.

Powrót