Triathlon Gołdap
Data i godzina | 2017-07-23 09:00:00 |
Miejscowość | Gołdap |
Dystans | 1/8 IM ; 1/4 IM; 1/2 IM |
Oficjalna strona | http://triathlongoldap.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 80 zł |
Typ zawodów | Triathlon + sztafety |
Rejestracja | Zapisz się |
- 1/2 IM
- 1/4 IM
- 1/8 IM
- 1/4 IM Sztafety
- 1/8 IM Sztafety
- Gołdap Kids 200m
- Gołdap Kids 500m
- Gołdap Kids 1000m
- Zapowiedź
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | Start | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25 | OŁOWSKI JAKUB | BISKUPIEC | ROWERYSPORTOWY.PL WWW.AGROBROS.COM | PL | 1984 | M30 | 1 | 00:31:59 | 1 | 00:01:51 | 02:22:03 | 00:01:04 | 01:26:18 | 04:23:15 | 1 | ||
2 | 18 | MŁODZIKOWSKI PAWEŁ | ADAMÓW | KB V-MAX ADAMÓW | PL | 1987 | M30 | 2 | 00:33:19 | 1 | 00:02:45 | 02:22:44 | 00:01:18 | 01:23:43 | 04:23:49 | 2 | ||
3 | 43 | OLEJNIK MICHAŁ | AUGUSTÓW | ROWERTOUR.COM ROWERTOUR | PL | 1980 | M30 | 3 | 00:35:37 | 1 | 00:04:03 | 02:12:12 | 00:01:36 | 01:30:50 | 04:24:18 | 3 | ||
4 | 51 | PISAREK EWELINA | WARSZAWA | PL | 1987 | K30 | 1 | 00:34:18 | 1 | 00:02:18 | 02:35:47 | 00:01:43 | 01:28:28 | 04:42:34 | 1 | |||
5 | 15 | CYBULSKI KAMIL | GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | PL | 1984 | M30 | 4 | 00:40:14 | 1 | 00:01:54 | 02:21:55 | 00:01:13 | 01:37:36 | 04:42:52 | 4 | ||
6 | 32 | JARZEMBOWICZ MACIEJ | PIASECZNO | TRINERGY TEAM | PL | 1982 | M30 | 5 | 00:34:33 | 1 | 00:02:00 | 02:30:27 | 00:01:32 | 01:35:28 | 04:44:00 | 5 | ||
7 | 37 | SYDOR TOMASZ | GDAŃSK | TRIATHLON TRÓJMIASTO | PL | 1984 | M30 | 6 | 00:32:26 | 1 | 00:02:21 | 02:25:02 | 00:01:20 | 01:43:57 | 04:45:06 | 6 | ||
8 | 46 | NESTEROV VASILY | KALININGRAD | AMBERMAN | RU | 1981 | M30 | 7 | 00:34:13 | 1 | 00:02:34 | 02:39:21 | 00:01:35 | 01:29:39 | 04:47:22 | 7 | ||
9 | 31 | NIZIO ADAM | BIAŁYSTOK | PL | 1995 | M18 | 1 | 00:32:42 | 1 | 00:02:25 | 02:31:05 | 00:01:06 | 01:40:07 | 04:47:25 | 8 | |||
10 | 28 | KUKAŁOWICZ MICHAŁ | PODĄGI | TORUS TRIATHLON TEAM | PL | 1997 | M18 | 2 | 00:39:48 | 1 | 00:02:29 | 02:31:10 | 00:01:06 | 01:33:34 | 04:48:07 | 9 | ||
11 | 3 | STEFANOWSKI PIOTR | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 1983 | M30 | 8 | 00:33:08 | 1 | 00:02:41 | 02:38:04 | 00:01:28 | 01:40:35 | 04:55:56 | 10 | ||
12 | 16 | LANGE GRZEGORZ | GOŁDAP | JW 4808 GOŁDAP | PL | 1978 | M30 | 9 | 00:33:09 | 1 | 00:01:59 | 02:37:08 | 00:01:03 | 01:45:10 | 04:58:29 | 11 | ||
13 | 10 | PERKOWSKI JAROSŁAW | SUWAŁKI | BIAŁE MIŚKI SUWAŁKI | PL | 1971 | M40 | 1 | 00:32:11 | 1 | 00:02:53 | 02:38:50 | 00:01:36 | 01:46:04 | 05:01:34 | 12 | ||
14 | 27 | NAJUCH WOJCIECH | TARNOWSKIE GÓRY | TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE | PL | 1980 | M30 | 10 | 00:37:27 | 1 | 00:02:34 | 02:38:41 | 00:01:45 | 01:44:35 | 05:05:02 | 13 | ||
15 | 6 | WEJKUĆ GRZEGORZ | MRAGOWO | PL | 1978 | M30 | 11 | 00:36:04 | 1 | 00:02:44 | 02:40:50 | 00:01:28 | 01:46:23 | 05:07:29 | 14 | |||
16 | 19 | PIOTROWSKI ARTUR | ŁUKÓW | TRIIIATHLON 1974 | PL | 1974 | M40 | 2 | 00:30:34 | 1 | 00:02:46 | 02:39:36 | 00:01:59 | 01:52:48 | 05:07:43 | 15 | ||
17 | 9 | DOMASZEWSKI DAMIAN | LOMZA | HILLINGDON TRIATHLETS | PL | 1982 | M30 | 12 | 00:30:44 | 1 | 00:02:19 | 02:42:07 | 00:01:30 | 01:54:42 | 05:11:22 | 16 | ||
18 | 42 | KARWOWSKI DANIEL | PŁOŃSK | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | PL | 1992 | M18 | 3 | 00:35:35 | 1 | 00:03:19 | 02:48:35 | 00:02:14 | 01:42:31 | 05:12:14 | 17 | ||
19 | 38 | WANDZIOCH KRZYSZTOF | SUWAŁKI | WANDZIOCH TEAM BIAŁE MIŚKI, KLUB KULTURYSTYCZNY OSKAR SUWAŁKI, FIZJO MED SUWAŁKI | PL | 1992 | M18 | 4 | 00:28:11 | 1 | 00:02:51 | 02:48:09 | 00:01:29 | 01:52:13 | 05:12:53 | 18 | ||
20 | 29 | WYDRA KRZYSZTOF | BIAŁYSTOK | OTTER TRI TEAM | PL | 1978 | M30 | 13 | 00:32:27 | 1 | 00:02:29 | 02:31:17 | 00:02:46 | 02:04:09 | 05:13:08 | 19 | ||
21 | 5 | MIEZIANKO KRZYSZTOF | EŁK | PL | 1980 | M30 | 14 | 00:35:08 | 1 | 00:03:30 | 02:41:06 | 00:01:44 | 01:53:22 | 05:14:50 | 20 | |||
22 | 35 | CIBOROWSKI DAMIAN | JASŁO | KS SPEED JASŁO | PL | 1973 | M40 | 3 | 00:32:23 | 1 | 00:03:02 | 02:45:36 | 00:01:38 | 01:53:33 | 05:16:12 | 21 | ||
23 | 2 | NOWAK ARTUR | JÓZEFÓW | TRI LEVEL | PL | 1973 | M40 | 4 | 00:30:57 | 1 | 00:02:48 | 02:48:44 | 00:01:35 | 01:54:22 | 05:18:26 | 22 | ||
24 | 12 | STYPUŁKOWSKI MICHAŁ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 1980 | M30 | 15 | 00:36:37 | 1 | 00:02:21 | 02:45:20 | 00:01:33 | 01:54:41 | 05:20:32 | 23 | ||
25 | 40 | BIELENICA BEATA | WYDMINY | PL | 1982 | K30 | 2 | 00:39:47 | 1 | 00:02:27 | 02:56:35 | 00:00:58 | 01:43:14 | 05:23:01 | 2 | |||
26 | 41 | ROMANOWSKI RADOSŁAW | DOBRE MIASTO | KS JELONKI DOBRE MIASTO | PL | 1973 | M40 | 5 | 00:42:47 | 1 | 00:04:00 | 02:49:09 | 00:01:50 | 01:46:23 | 05:24:09 | 24 | ||
27 | 49 | SACHANBINSKI ALEKSANDER | OZIMEK | LABOSPORT TEAM | PL | 1965 | M50 | 1 | 00:40:18 | 1 | 00:03:33 | 02:37:03 | 00:02:25 | 02:02:26 | 05:25:45 | 25 | ||
28 | 17 | PASZKOWSKA BARBARA | SUWAŁKI | SKLEP ROWEROWY GÓRA ROWERSKA SUWAŁKI | PL | 1984 | K30 | 3 | 00:41:02 | 1 | 00:03:41 | 02:46:52 | 00:02:13 | 01:57:02 | 05:30:50 | 3 | ||
29 | 8 | KLIMAS MAREK | BARCZEWO | PL | 1960 | M50 | 2 | 00:45:09 | 1 | 00:03:14 | 02:44:28 | 00:02:28 | 01:56:08 | 05:31:27 | 26 | |||
30 | 21 | DOBROCZYŃSKI LECH | WARSZAWA | 9 DYWERSYJNA | PL | 1972 | M40 | 6 | 00:41:14 | 1 | 00:04:53 | 02:47:54 | 00:02:11 | 01:56:47 | 05:32:59 | 27 | ||
31 | 48 | SITEK GRZEGORZ | TARNOWSKIE GORY | TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE | PL | 1974 | M40 | 7 | 00:38:19 | 1 | 00:04:00 | 02:49:52 | 00:02:30 | 02:01:02 | 05:35:43 | 28 | ||
32 | 11 | CHĘTNIK ARTUR | BIAŁYSTOK | PL | 1981 | M30 | 16 | 00:40:04 | 1 | 00:03:24 | 02:37:51 | 00:01:54 | 02:13:44 | 05:36:57 | 29 | |||
33 | 1 | KACYMIROW TOMASZ | HORNOWEK | AT TEAM | PL | 1961 | M50 | 3 | 00:40:31 | 1 | 00:04:16 | 02:51:18 | 00:03:02 | 01:59:32 | 05:38:39 | 30 | ||
34 | 34 | ROST ZBYSZEK | GDAŃSK | PL | 1982 | M30 | 17 | 00:41:53 | 1 | 00:03:07 | 02:44:34 | 00:02:03 | 02:08:42 | 05:40:19 | 31 | |||
35 | 52 | POTAPOV BOGDAN | KALININGRAD | AMBERMAN | RU | 1982 | M30 | 18 | 00:46:21 | 1 | 00:02:56 | 03:01:25 | 00:02:13 | 01:48:43 | 05:41:38 | 32 | ||
36 | 39 | KOWALSKI GRZEGORZ | WARSZAWA | PL | 1990 | M18 | 5 | 00:35:51 | 1 | 00:06:07 | 03:02:41 | 00:04:36 | 01:53:29 | 05:42:44 | 33 | |||
37 | 44 | JAMROŻ ROBERT | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | PL | 1979 | M30 | 19 | 00:40:40 | 1 | 00:04:23 | 02:52:19 | 00:02:46 | 02:09:31 | 05:49:39 | 34 | ||
38 | 33 | WIŚNIEWSKI SZYMON | LUBICZ GÓRNY | SPACE TEAM MR CHERRY | PL | 1981 | M30 | 20 | 00:39:45 | 1 | 00:03:53 | 02:45:03 | 00:07:17 | 02:16:11 | 05:52:09 | 35 | ||
39 | 47 | MARKOWSKI ROBERT | OLECKO | ACTIVE SWIM OLECKO | PL | 1977 | M40 | 8 | 00:34:57 | 1 | 00:05:16 | 03:03:05 | 00:06:10 | 02:04:29 | 05:53:57 | 36 | ||
40 | 50 | KOZŁOWSKI BOGDAN | DYWITY | ROWERYSPORTOWY.PL | PL | 1974 | M40 | 9 | 00:37:58 | 1 | 00:03:49 | 02:57:34 | 00:02:43 | 02:15:28 | 05:57:32 | 37 | ||
41 | 30 | KIEDA WOJCIECH | BIAŁYSTOK | IRONWOMAN FIT/ TRENERFIT.PL | PL | 1976 | M40 | 10 | 00:33:34 | 1 | 00:02:33 | 02:46:28 | 00:01:24 | 02:41:32 | 06:05:31 | 38 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | Start | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 95 | JAKIMIUK DANIEL | BIELSK PODLASKI | TWISTER TEAM Z BOGIEM PRZEZ TRIATHLON | PL | 1993 | M18 | 1 | 00:16:07 | 1 | 00:01:55 | 01:09:27 | 00:01:01 | 00:41:06 | 02:09:36 | 1 | ||
2 | 109 | GRĄDZKI WOJCIECH | GIŻYCKO | DOTSPORT.PL TRIATHLON TEAM | PL | 1991 | M18 | 2 | 00:16:01 | 1 | 00:02:24 | 01:10:58 | 00:01:10 | 00:41:24 | 02:11:57 | 2 | ||
3 | 104 | KACZYŃSKI ALEKSANDER | ŁAPY | NADAKTYWNI | PL | 1982 | M30 | 1 | 00:17:04 | 1 | 00:02:03 | 01:08:52 | 00:01:02 | 00:42:59 | 02:12:00 | 3 | ||
4 | 115 | CHMIELEWSKI PIOTR | WARSZAWA | WARSAW MASTERS TEAM | PL | 1978 | M30 | 2 | 00:15:02 | 1 | 00:02:04 | 01:10:49 | 00:01:09 | 00:45:44 | 02:14:48 | 4 | ||
5 | 105 | SIKORSKI KRYSTIAN | BARTOSZYCE | 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA/RANT BARTOSZYCE | PL | 1992 | M18 | 3 | 00:16:20 | 1 | 00:01:47 | 01:11:49 | 00:01:01 | 00:44:37 | 02:15:34 | 5 | ||
6 | 112 | ROZEJ ROBERT | TORUŃ | OROLOKO TEAM | PL | 1975 | M40 | 1 | 00:16:41 | 1 | 00:02:14 | 01:12:15 | 00:01:37 | 00:43:57 | 02:16:44 | 6 | ||
7 | 90 | DUDELA ADRIAN | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU / T-MOBILE TRIATHLON TEAM/ | PL | 1980 | M30 | 3 | 00:17:49 | 1 | 00:03:24 | 01:10:24 | 00:01:22 | 00:45:33 | 02:18:32 | 7 | ||
8 | 144 | JAGOLICZ DAMIAN | SWIETAJNO | NTC | PL | 1987 | M30 | 4 | 00:17:51 | 1 | 00:02:01 | 01:13:03 | 00:00:56 | 00:45:16 | 02:19:07 | 8 | ||
9 | 86 | ORŁOWSKI PIOTR | OLSZTYN | TRI-DUNAJEK | PL | 1978 | M30 | 5 | 00:17:30 | 1 | 00:02:26 | 01:12:17 | 00:01:13 | 00:47:15 | 02:20:41 | 9 | ||
10 | 170 | UTYKAŃSKI MICHAŁ | EŁK | A-Z BEST | PL | 1986 | M30 | 6 | 00:13:41 | 1 | 00:02:18 | 01:16:54 | 00:01:23 | 00:46:32 | 02:20:48 | 10 | ||
11 | 131 | DZIERSZKO RAFAŁ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 1979 | M30 | 7 | 00:16:04 | 1 | 00:02:12 | 00:50:34 | 02:20:59 | 11 | ||||
12 | 168 | BIELIŃSKI PIOTR | KARTUZY | POWERSYSTEM/TRIATHLON TRÓJMIASTO | PL | 1976 | M40 | 2 | 00:18:04 | 1 | 00:02:21 | 01:13:23 | 00:01:12 | 00:46:23 | 02:21:23 | 12 | ||
13 | 83 | JONIO TOMASZ | SZELIGI | KUŹNIA TRIATHLONU | PL | 1981 | M30 | 8 | 00:16:44 | 1 | 00:02:17 | 01:12:38 | 00:01:26 | 00:49:38 | 02:22:43 | 13 | ||
14 | 118 | CIEPIELEWSKI PATRYK | TCZEW | PL | 1990 | M18 | 4 | 00:17:34 | 1 | 00:02:39 | 01:18:08 | 00:01:15 | 00:44:19 | 02:23:55 | 14 | |||
15 | 121 | SZYMAŃSKI ŁUKASZ | OLSZTYN | TRI NEGU WWW.ROWERYSPORTOWY.PL | PL | 1979 | M30 | 9 | 00:17:54 | 1 | 00:02:13 | 01:12:01 | 00:01:21 | 00:50:32 | 02:24:01 | 15 | ||
16 | 137 | SZYMONIK FILIP | STALOWA WOLA | PL | 1994 | M18 | 5 | 00:14:37 | 1 | 00:03:27 | 01:18:20 | 00:01:26 | 00:46:55 | 02:24:45 | 16 | |||
17 | 120 | RUTKOWSKI PAWEŁ | OLSZTYN | TRI NEGU | PL | 1979 | M30 | 10 | 00:16:21 | 1 | 00:02:35 | 01:13:18 | 00:01:09 | 00:52:19 | 02:25:42 | 17 | ||
18 | 96 | PETEREK ANNA | POZNAŃ | LOCO PRINT TEAM LOCO PRINT PAWEL PETEREK | PL | 1990 | K18 | 1 | 00:15:04 | 1 | 00:02:24 | 01:19:43 | 00:01:18 | 00:47:37 | 02:26:06 | 1 | ||
19 | 88 | ANTONOWICZ MARCIN | WARSZAWA | N/A | PL | 1979 | M30 | 11 | 00:16:14 | 1 | 00:02:57 | 01:16:16 | 00:01:10 | 00:49:47 | 02:26:24 | 18 | ||
20 | 101 | SIŁKOWSKI RADOSŁAW | GDYNIA | HEIZTECHNIK | PL | 1975 | M40 | 3 | 00:19:29 | 1 | 00:03:11 | 01:15:26 | 00:01:31 | 00:46:59 | 02:26:36 | 19 | ||
21 | 113 | ABRAMCZYK RAFAŁ | WARSZAWA | YANUSHE TRIATHLON TEAM YTT | PL | 1979 | M30 | 12 | 00:19:18 | 1 | 00:02:15 | 01:12:47 | 00:01:15 | 00:51:22 | 02:26:57 | 20 | ||
22 | 161 | KRYGIELSKI KRZYSZTOF | WÓJTOWO | STARTUJĘ BO NIE LUBIĘ | PL | 1975 | M40 | 4 | 00:19:41 | 1 | 00:03:07 | 01:19:03 | 00:01:24 | 00:43:48 | 02:27:03 | 21 | ||
23 | 142 | OŁOWSKI KAMIL | DZIERZGOŃ | PL | 1982 | M30 | 13 | 00:20:35 | 1 | 00:02:38 | 01:16:45 | 00:00:50 | 00:46:31 | 02:27:19 | 22 | |||
24 | 110 | JANUSZEWSKI MAREK | ELK | CHATA EŁK | PL | 1984 | M30 | 14 | 00:18:07 | 1 | 00:03:08 | 01:12:58 | 00:02:30 | 00:50:37 | 02:27:20 | 23 | ||
25 | 99 | SIEKIERSKI MATEUSZ MAREK | GOŁDAP | BIEGOSTOK | PL | 1993 | M18 | 6 | 00:15:14 | 1 | 00:02:51 | 01:20:31 | 00:01:22 | 00:47:41 | 02:27:39 | 24 | ||
26 | 87 | SOBIECH TOMASZ | OLSZTYN | PL | 1978 | M30 | 15 | 00:18:02 | 1 | 00:02:47 | 01:16:04 | 00:01:19 | 00:49:49 | 02:28:01 | 25 | |||
27 | 166 | CIBOROWSKI SEBASTIAN | PISZ | SEBA-SPORT | PL | 1970 | M40 | 5 | 00:16:24 | 1 | 00:03:24 | 01:16:38 | 00:01:38 | 00:50:47 | 02:28:51 | 26 | ||
28 | 114 | RUDNIK SŁAWOMIR | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI / PODLASIE 4X4 | PL | 1971 | M40 | 6 | 00:17:46 | 1 | 00:03:06 | 01:16:56 | 00:01:46 | 00:49:45 | 02:29:19 | 27 | ||
29 | 160 | RYNKO PAWEŁ | OLSZTYN | STARTUJĘ BO NIE LUBIĘ | PL | 1980 | M30 | 16 | 00:20:20 | 1 | 00:02:05 | 01:15:47 | 00:01:24 | 00:50:12 | 02:29:48 | 28 | ||
30 | 180 | DAWIDCZYK ADAM | EŁK | AT TEAM | PL | 1984 | M30 | 17 | 00:19:13 | 1 | 00:02:25 | 01:16:33 | 00:01:11 | 00:50:32 | 02:29:54 | 29 | ||
31 | 106 | WOŁYNIEC EMILIA | GOŁDAP | WWW.ROWERYSPORTOWY.PL / NAJMOWICZ TRIATHLON | PL | 1983 | K30 | 1 | 00:17:51 | 1 | 00:02:02 | 01:20:41 | 00:01:02 | 00:49:06 | 02:30:42 | 2 | ||
32 | 140 | ŁYCZEK MARCIN | KĘTRZYN | RUNNERS TEAM KĘTRZYN | PL | 1978 | M30 | 18 | 00:17:45 | 1 | 00:02:38 | 01:15:00 | 00:01:30 | 00:53:53 | 02:30:46 | 30 | ||
33 | 123 | DIMITROW MARCIN | WĘGORZEWO | D7 TRIATHLON TEAM | PL | 1976 | M40 | 7 | 00:19:12 | 1 | 00:03:26 | 01:14:31 | 00:02:09 | 00:52:05 | 02:31:23 | 31 | ||
34 | 107 | TARASIEWICZ IRENEUSZ | WÓJTOWO | TRISOPHRENIA TRIATHLON CLUB | PL | 1959 | M50 | 1 | 00:19:28 | 1 | 00:03:14 | 01:17:51 | 00:02:14 | 00:49:09 | 02:31:56 | 32 | ||
35 | 184 | WARZYBOK MAGDALENA | WARSZAWA | TRINERGY TEAM | PL | 1982 | K30 | 2 | 00:17:05 | 1 | 00:02:25 | 01:15:53 | 00:01:30 | 00:55:08 | 02:32:01 | 3 | ||
36 | 178 | PACZKOWSKI MACIEJ | REDA | SEKCJA MŁODYCH NSZZ SOLIDARNOŚCI | PL | 1992 | M18 | 7 | 00:20:34 | 1 | 00:02:37 | 01:20:04 | 00:01:10 | 00:48:00 | 02:32:25 | 33 | ||
37 | 186 | CICHY BARTOSZ | AUGUSTÓW | ATP AUGUSTÓW | PL | 1983 | M30 | 19 | 00:17:50 | 1 | 00:03:14 | 01:16:04 | 00:01:57 | 00:53:28 | 02:32:33 | 34 | ||
38 | 145 | MATEJCZYK MARCIN | LEWICKIE | NADAKTYWNI | PL | 1978 | M30 | 20 | 00:19:05 | 1 | 00:03:02 | 01:17:12 | 00:01:19 | 00:52:32 | 02:33:10 | 35 | ||
39 | 147 | IHNATOWICZ ARKADIUSZ | WARSZAWA | RED ROSE | PL | 1968 | M40 | 8 | 00:17:57 | 1 | 00:03:10 | 01:15:22 | 00:01:34 | 00:55:44 | 02:33:47 | 36 | ||
40 | 182 | BESPALOV OLEG | KALININGRAD | AMBERMAN ANNA | RU | 1979 | M30 | 21 | 00:15:47 | 1 | 00:03:12 | 01:20:06 | 00:01:41 | 00:53:19 | 02:34:05 | 37 | ||
41 | 174 | KOWALEWSKI PRZEMYSŁAW | OSTRÓDA | TEAM ELEKTRYK | PL | 1978 | M30 | 22 | 00:17:38 | 1 | 00:03:23 | 01:15:12 | 00:01:27 | 00:56:51 | 02:34:31 | 38 | ||
42 | 124 | BOROWIAK JUSTYNA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | PL | 1986 | K30 | 3 | 00:17:48 | 1 | 00:02:49 | 01:16:36 | 00:01:29 | 00:56:00 | 02:34:42 | 4 | ||
43 | 116 | PIOTROWSKI WIKTOR | KĘTRZYN | TRIWAWA | PL | 1971 | M40 | 9 | 00:19:50 | 1 | 00:02:40 | 01:18:09 | 00:01:45 | 00:52:18 | 02:34:42 | 39 | ||
44 | 81 | JONIO KATARZYNA | SZELIGI | KUŹNIA TRIATHLONU | PL | 1981 | K30 | 4 | 00:17:42 | 1 | 00:02:41 | 01:18:06 | 00:01:30 | 00:55:09 | 02:35:08 | 5 | ||
45 | 159 | PARFIENIUK BARTOSZ | BIAŁYSTOK | PL | 1981 | M30 | 23 | 00:17:27 | 1 | 00:02:27 | 01:18:31 | 00:01:47 | 00:54:58 | 02:35:10 | 40 | |||
46 | 100 | LISIUS TOMASZ | GDAŃSK | PL | 1964 | M50 | 2 | 00:19:47 | 1 | 00:03:23 | 01:18:42 | 00:01:46 | 00:51:33 | 02:35:11 | 41 | |||
47 | 136 | MACIEJCZYK MICHAŁ | PISZ | KS SPEED JASŁO | PL | 1983 | M30 | 24 | 00:14:26 | 1 | 00:03:36 | 01:20:36 | 00:01:41 | 00:54:59 | 02:35:18 | 42 | ||
48 | 150 | SOPYŁA KRZYSZTOF | PURDA | HTTP://ERMLAB.COM | PL | 1983 | M30 | 25 | 00:17:41 | 1 | 00:03:15 | 01:22:20 | 00:01:38 | 00:50:51 | 02:35:45 | 43 | ||
49 | 155 | JUCHNIEWICZ LIDIA | LIDZBARK WARMIŃSKI | KUŹNIA TRIATHLONU | PL | 1981 | K30 | 5 | 00:18:41 | 1 | 00:02:45 | 01:20:57 | 00:01:17 | 00:52:38 | 02:36:18 | 6 | ||
50 | 163 | LIŚKIEWICZ ROMAN | KĘTRZYN | WARMIŃSKO-MAZURSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ | PL | 1969 | M40 | 10 | 00:23:41 | 1 | 00:06:00 | 01:22:41 | 00:02:54 | 00:41:38 | 02:36:54 | 44 | ||
51 | 190 | SYKULSKI MACIEK | WARSZAWA | MAD ABOUT YOU | PL | 1982 | M30 | 26 | 00:16:25 | 1 | 00:02:36 | 01:19:09 | 00:01:30 | 00:58:07 | 02:37:47 | 45 | ||
52 | 108 | FOMICHEV DMITRII | GUSEV | 111CLUB | RU | 1962 | M50 | 3 | 00:17:19 | 1 | 00:03:03 | 01:23:55 | 00:01:44 | 00:52:32 | 02:38:33 | 46 | ||
53 | 132 | RUDLICKA KAROLINA | TARNOWSKIE GÓRY | RAMBO GIRL STILL ALIVE | PL | 1987 | K30 | 6 | 00:20:58 | 1 | 00:03:11 | 01:23:17 | 00:01:38 | 00:49:56 | 02:39:00 | 7 | ||
54 | 173 | MIŃKO PIOTR | BIAŁYSTOK | UNIBEP TRI BIELSKA PODLASKI TEAM | PL | 1978 | M30 | 27 | 00:17:14 | 1 | 00:02:34 | 01:23:17 | 00:01:17 | 00:54:48 | 02:39:10 | 47 | ||
55 | 129 | KOWALCZYK IGA | GOŁDAP | PL | 1989 | K18 | 2 | 00:17:58 | 1 | 00:02:32 | 01:26:40 | 00:01:23 | 00:51:16 | 02:39:49 | 8 | |||
56 | 91 | MICHAŁOWSKI MATEUSZ | GOŁDAP | NAJMOWICZ TRIATHLON | PL | 1992 | M18 | 8 | 00:17:45 | 1 | 00:02:10 | 01:27:29 | 00:01:23 | 00:52:14 | 02:41:01 | 48 | ||
57 | 149 | JARZEMBOWICZ AGATA | PIASECZNO | TRINERGY TEAM | PL | 1981 | K30 | 7 | 00:20:37 | 1 | 00:02:45 | 01:23:19 | 00:01:59 | 00:52:25 | 02:41:05 | 9 | ||
58 | 167 | CIBOROWSKA ANETA | PISZ | SEBA-SPORT | PL | 1977 | K40 | 1 | 00:18:08 | 1 | 00:02:34 | 01:24:27 | 00:01:57 | 00:55:06 | 02:42:12 | 10 | ||
59 | 153 | KAMIŃSKI ARTUR | OLSZTYN | PL | 1980 | M30 | 28 | 00:21:07 | 1 | 00:03:18 | 01:22:28 | 00:01:59 | 00:53:46 | 02:42:38 | 49 | |||
60 | 128 | SUCHOCKI ADAM | BIAŁYSTOK | PL | 1983 | M30 | 29 | 00:21:08 | 1 | 00:02:59 | 01:22:44 | 00:02:17 | 00:53:50 | 02:42:58 | 50 | |||
61 | 169 | BESTECKI TOMASZ | BARTOSZYCE | RANT BARTOSZYCE / ENDOMONDO BARTOSZYCE | PL | 1987 | M30 | 30 | 00:21:32 | 1 | 00:02:50 | 01:26:09 | 00:00:58 | 00:51:34 | 02:43:03 | 51 | ||
62 | 146 | WÓJCIK MARCIN | BARTOSZYCE | RANT BARTOSZYCE WWW.SKLEPAGAR.PL | PL | 1987 | M30 | 31 | 00:20:24 | 1 | 00:02:11 | 01:27:24 | 00:01:18 | 00:51:51 | 02:43:08 | 52 | ||
63 | 89 | ABRAMCZYK MARCIN | OLSZTYN | YANUSHE TRIATHLON TEAM YTT | PL | 1977 | M40 | 11 | 00:20:56 | 1 | 00:02:42 | 01:20:40 | 00:02:09 | 00:56:59 | 02:43:26 | 53 | ||
64 | 179 | TYCZYŃSKI HUBERT | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | PL | 1991 | M18 | 9 | 00:19:56 | 1 | 00:02:54 | 01:22:41 | 00:01:28 | 00:56:27 | 02:43:26 | 54 | ||
65 | 188 | BALAWEJDER MAREK | WARSZAWA | MS FIBER TRITEAM | PL | 1969 | M40 | 12 | 00:21:01 | 1 | 00:03:10 | 01:19:53 | 00:01:15 | 00:58:12 | 02:43:31 | 55 | ||
66 | 119 | KOZŁOWSKI JERZY | WĘGORZEWO | PL | 1962 | M50 | 4 | 00:20:44 | 1 | 00:02:50 | 01:23:48 | 00:01:39 | 00:54:33 | 02:43:34 | 56 | |||
67 | 164 | PEDA TOMASZ | LIDZBARK WARMIŃSKI | PL | 1969 | M40 | 13 | 00:17:43 | 1 | 00:02:35 | 01:26:00 | 00:02:06 | 00:55:15 | 02:43:39 | 57 | |||
68 | 148 | ZARIN ROMAN | KALININGRAD | WINTER MEERKAT | RU | 1987 | M30 | 32 | 00:19:04 | 1 | 00:03:18 | 01:25:11 | 00:01:52 | 00:55:00 | 02:44:25 | 58 | ||
69 | 97 | OSMOLIK JAREK | ZĄBKI | BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM | PL | 1977 | M40 | 14 | 00:19:23 | 1 | 00:03:08 | 01:23:00 | 00:01:50 | 00:57:40 | 02:45:01 | 59 | ||
70 | 134 | JANOWSKI BOGDAN | WARSZAWA | PL | 1966 | M50 | 5 | 00:18:58 | 1 | 00:04:56 | 01:26:56 | 00:02:38 | 00:52:11 | 02:45:39 | 60 | |||
71 | 111 | NAJDER EWA | KONSTANCIN-JEZIORNA | PL | 1957 | K60 | 1 | 00:21:23 | 1 | 00:03:06 | 01:26:15 | 00:02:04 | 00:53:54 | 02:46:42 | 11 | |||
72 | 117 | OMIELIAŃCZYK RYSZARD | NOWODWORCE | NADAKTYWNI | PL | 1961 | M50 | 6 | 00:21:05 | 1 | 00:04:15 | 01:23:30 | 00:02:12 | 00:56:24 | 02:47:26 | 61 | ||
73 | 151 | BERAŚ MACIEK | WARSZAWA | PL | 1982 | M30 | 33 | 00:19:10 | 1 | 00:02:51 | 01:19:08 | 00:01:46 | 01:05:40 | 02:48:35 | 62 | |||
74 | 175 | KHAN DAVID | LESZNO | EWELSPORT TEAM / DYSTANS LESZNO 1979 | PL | 1979 | M30 | 34 | 00:22:30 | 1 | 00:03:57 | 01:28:44 | 00:01:22 | 00:52:54 | 02:49:27 | 63 | ||
75 | 82 | JURCZEWSKI MARIUSZ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK EMPEM OOH | PL | 1984 | M30 | 35 | 00:20:40 | 1 | 00:02:57 | 01:20:12 | 00:02:02 | 01:05:45 | 02:51:36 | 64 | ||
76 | 158 | WITCZAK JAKUB | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 1987 | M30 | 36 | 00:20:32 | 1 | 00:03:41 | 01:31:02 | 00:01:30 | 00:55:29 | 02:52:14 | 65 | ||
77 | 152 | KARWACKA ALEKSANDRA | BIAŁYSTOK | IRONWOMAN FIT/ TRENERFIT.PL | PL | 1990 | K18 | 3 | 00:21:51 | 1 | 00:02:38 | 01:26:05 | 00:01:10 | 01:01:05 | 02:52:49 | 12 | ||
78 | 93 | BAJKO TOMASZ | SUWALKI | WYŻSZA SZKOŁA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W BIAŁYMSTOKU | PL | 1985 | M30 | 37 | 00:20:10 | 1 | 00:05:00 | 01:32:06 | 00:03:13 | 00:52:57 | 02:53:26 | 66 | ||
79 | 85 | WSZEBOROWSKI DARIUSZ | EŁK | SBR TEAM EŁK | PL | 1967 | M50 | 7 | 00:21:18 | 1 | 00:03:41 | 01:32:55 | 00:01:47 | 00:54:02 | 02:53:43 | 67 | ||
80 | 127 | REJNART MATEUSZ | WARSZAWA | PL | 1991 | M18 | 10 | 00:21:54 | 1 | 00:03:19 | 01:23:56 | 00:02:55 | 01:01:55 | 02:53:59 | 68 | |||
81 | 92 | TOPOLEWSKI JACEK | IŁAWA | ORKAMASTERS IŁAWA | PL | 1971 | M40 | 15 | 00:18:26 | 1 | 00:03:05 | 01:31:43 | 00:02:13 | 00:58:39 | 02:54:06 | 69 | ||
82 | 191 | GUDRA MATEUSZ | POZNAŃ | PL | 1982 | M30 | 38 | 00:21:25 | 1 | 00:04:07 | 01:30:08 | 00:02:23 | 00:58:15 | 02:56:18 | 70 | |||
83 | 181 | KOPCZEWSKI MACIEJ | GRUDZIĄDZ | PL | 1968 | M40 | 16 | 00:17:53 | 1 | 00:03:03 | 01:29:45 | 00:01:44 | 01:04:15 | 02:56:40 | 71 | |||
84 | 189 | RUTKOWSKI JACEK | OSTROŁĘKA | KK 24H, AKADEMIA TRIATHLONU | PL | 1977 | M40 | 17 | 00:21:58 | 1 | 00:02:51 | 01:26:50 | 00:02:06 | 01:03:03 | 02:56:48 | 72 | ||
85 | 130 | KOROTKO JUSTYNA | GOŁDAP | STRAŻ GRANICZNA GOŁDAP | PL | 1991 | K18 | 4 | 00:20:28 | 1 | 00:02:46 | 01:34:29 | 00:02:55 | 00:57:36 | 02:58:14 | 13 | ||
86 | 162 | ZALEWSKI DARIUSZ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | PL | 1969 | M40 | 18 | 00:25:09 | 1 | 00:05:10 | 01:32:10 | 00:01:37 | 00:54:13 | 02:58:19 | 73 | ||
87 | 98 | GUSAROV VALERY | GUSEV | 111 CLUB TECHNOPOLIS GS | RU | 1968 | M40 | 19 | 00:21:29 | 1 | 00:04:06 | 01:29:50 | 00:02:11 | 01:02:27 | 03:00:03 | 74 | ||
88 | 141 | BOŁTRYK ANDRZEJ | BIAŁYSTOK | PL | 1984 | M30 | 39 | 00:22:36 | 1 | 00:03:46 | 01:35:44 | 00:02:09 | 00:58:02 | 03:02:17 | 75 | |||
89 | 187 | KORD BOGDAN | BARCZEWO | PL | 1958 | M50 | 8 | 00:20:31 | 1 | 00:03:14 | 01:29:42 | 00:02:09 | 01:07:58 | 03:03:34 | 76 | |||
90 | 125 | STANKIEWICZ AGNIESZKA | WROCŁAW | LABOSPORT TEAM | PL | 1980 | K30 | 8 | 00:20:28 | 1 | 00:03:18 | 01:27:58 | 00:02:48 | 01:09:50 | 03:04:22 | 14 | ||
91 | 122 | TANJGA-NAWROT KONSTANCJA | WARSZAWA | LOT RUNNERS CLUB LOT POLISH AIRLINES | PL | 1980 | K30 | 9 | 00:23:04 | 1 | 00:03:12 | 01:30:57 | 00:01:40 | 01:06:14 | 03:05:07 | 15 | ||
92 | 183 | CHROMIŃSKI MICHAŁ | WARSZAWA | PL | 1983 | M30 | 40 | 00:19:34 | 1 | 00:05:41 | 01:28:50 | 00:03:27 | 01:09:14 | 03:06:46 | 77 | |||
93 | 139 | ŚNIEŻKO EUGENIUSZ | WARSZAWA | TEAM AKTYWNI Z CUKRZYCĄ BOEHRINGER INGELHEIM | PL | 1982 | M30 | 41 | 00:19:21 | 1 | 00:03:03 | 01:32:03 | 00:01:57 | 01:11:31 | 03:07:55 | 78 | ||
94 | 138 | NAJDER JACEK | KONSTANCIN-JEZIORNA | PL | 1960 | M50 | 9 | 00:26:02 | 1 | 00:05:00 | 01:28:11 | 00:02:30 | 01:06:20 | 03:08:03 | 79 | |||
95 | 176 | WIŚNIEWSKA KATARZYNA | WARSZAWA | INDYWIDUALISTKA | PL | 1971 | K40 | 2 | 00:24:28 | 1 | 00:04:23 | 01:32:04 | 00:02:32 | 01:05:46 | 03:09:13 | 16 | ||
96 | 143 | BARWIŃSKI TOMASZ | ŁÓDŹ | PL | 1972 | M40 | 20 | 00:17:59 | 1 | 00:03:28 | 01:32:25 | 00:01:36 | 01:13:59 | 03:09:27 | 80 | |||
97 | 94 | WIŃSKI TOMASZ | GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | PL | 1980 | M30 | 42 | 00:23:27 | 1 | 00:05:09 | 01:36:09 | 00:01:47 | 01:04:41 | 03:11:13 | 81 | ||
98 | 102 | RUTKOWSKI SLAWOMIR | WARSZAWA | BRAK KLUBU BOOMLINGO | PL | 1979 | M30 | 43 | 00:24:35 | 1 | 00:03:26 | 01:29:31 | 00:02:00 | 01:11:43 | 03:11:15 | 82 | ||
99 | 192 | KOWALSKI EDMUND | RYBNO | FRUITLAND SP Z O.O. | PL | 1973 | M40 | 21 | 00:23:51 | 1 | 00:04:13 | 01:35:07 | 00:02:29 | 01:07:04 | 03:12:44 | 83 | ||
100 | 177 | SZYMKUĆ WOJCIECH | POZNAŃ | PL | 1989 | M18 | 11 | 00:23:31 | 1 | 00:03:38 | 01:35:35 | 00:01:59 | 01:09:49 | 03:14:32 | 84 | |||
101 | 156 | GINDOROWICZ ANNA MARIA | WASILKÓW | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | PL | 1967 | K50 | 1 | 00:24:44 | 1 | 00:04:33 | 01:41:38 | 00:02:47 | 01:05:09 | 03:18:51 | 17 | ||
102 | 171 | ANDRZEJCZAK MARCIN | SZCZYTNO | WWW.EMBUS.EU WWW.EMBUS.EU | PL | 1974 | M40 | 22 | 00:30:39 | 1 | 00:03:52 | 01:38:05 | 00:01:56 | 01:06:06 | 03:20:38 | 85 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | Start | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 223 | WITKOWSKI PIOTR | KĘTRZYN | PL | 1978 | M30 | 1 | 00:07:47 | 1 | 00:02:03 | 00:34:56 | 00:00:59 | 00:20:26 | 01:06:11 | 1 | |||
2 | 238 | KOŁOSOWSKI KAMIL | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 1988 | M18 | 1 | 00:07:40 | 1 | 00:02:07 | 00:36:38 | 00:01:12 | 00:19:27 | 01:07:04 | 2 | ||
3 | 284 | KAZANECKI TOMASZ | LEGIONOWO | LEGION | PL | 1976 | M40 | 1 | 00:07:06 | 1 | 00:02:31 | 00:35:40 | 00:01:05 | 00:23:19 | 01:09:41 | 3 | ||
4 | 207 | KORD ARKADIUSZ | BARCZEWO | PL | 1996 | M18 | 2 | 00:07:35 | 1 | 00:02:10 | 00:37:04 | 00:00:55 | 00:22:23 | 01:10:07 | 4 | |||
5 | 249 | SUGIER DAWID | OLSZTYN | PL | 1990 | M18 | 3 | 00:09:01 | 1 | 00:39:56 | 00:20:15 | 01:10:17 | 5 | |||||
6 | 254 | OKRAGŁY EMIL | WARSZAWA | PL | 1982 | M30 | 2 | 00:08:39 | 1 | 00:01:58 | 00:22:27 | 01:11:19 | 6 | |||||
7 | 244 | KOŁODZIEJSKI MAREK | STAWIGUDA | NIEFORMALNA GRUPA PĘDZĄCYCH POD WIATR | PL | 1978 | M30 | 3 | 00:08:09 | 1 | 00:02:13 | 00:37:45 | 00:01:09 | 00:23:11 | 01:12:27 | 7 | ||
8 | 291 | CHMIELEWSKI CEZARY | WARSZAWA | GO SPORT AK-SPED TEAM KOMPANIA SPORTOWA | PL | 1969 | M40 | 2 | 00:08:52 | 1 | 00:03:09 | 00:36:59 | 00:01:24 | 00:22:45 | 01:13:09 | 8 | ||
9 | 201 | JEDNASZEWSKI ANDRZEJ | OLSZTYN | AKM OLIMP OLSZTYN AUDYTING SP. Z O.O. | PL | 1971 | M40 | 3 | 00:07:21 | 1 | 00:02:09 | 00:38:36 | 00:01:12 | 00:23:57 | 01:13:15 | 9 | ||
10 | 237 | BACHORSKI BOGDAN | PRZASNYSZ | SUNRACE ROCK MACHINE | PL | 1975 | M40 | 4 | 00:10:28 | 1 | 00:02:45 | 00:36:41 | 00:01:10 | 00:23:28 | 01:14:32 | 10 | ||
11 | 263 | BOGULSKI PIOTR | ZBLEWO | MORSY ZBLEWO | PL | 1988 | M18 | 4 | 00:08:34 | 1 | 00:02:34 | 00:39:32 | 00:01:16 | 00:22:39 | 01:14:35 | 11 | ||
12 | 205 | LUBIŃSKI KAMIL | GDYNIA | PL | 1992 | M18 | 5 | 00:06:54 | 1 | 00:02:05 | 00:42:04 | 00:01:03 | 00:23:13 | 01:15:19 | 12 | |||
13 | 240 | KOZŁOWSKI ADAM | GOŁDAP | SZKOŁA PŁYWANIA ADAM KOZŁOWSKI KOLSPORT | PL | 1980 | M30 | 4 | 00:06:40 | 1 | 00:02:40 | 00:40:24 | 00:01:01 | 00:24:38 | 01:15:23 | 13 | ||
14 | 224 | ROGULSKI ARKADIUSZ | WARSZAWA | WYCZESANI | PL | 1985 | M30 | 5 | 00:09:38 | 1 | 00:02:56 | 00:38:52 | 00:01:17 | 00:22:56 | 01:15:39 | 14 | ||
15 | 198 | KALICKI EDWARD | POBIEDZISKA | PL | 1967 | M50 | 1 | 00:09:09 | 1 | 00:02:32 | 00:37:22 | 00:02:10 | 00:24:36 | 01:15:49 | 15 | |||
16 | 280 | BYKOWSKI MARIUSZ | SOKÓŁKA | SOKÓLSKI KLUB KOLARSKI SOKÓŁ | PL | 1990 | M18 | 6 | 00:09:05 | 1 | 00:02:38 | 00:39:01 | 00:01:20 | 00:24:07 | 01:16:11 | 16 | ||
17 | 298 | MATKIEWICZ PIOTR | ELBLĄG | LABOSPORT TEAM | PL | 1986 | M30 | 6 | 00:08:09 | 1 | 00:03:05 | 00:41:23 | 00:01:00 | 00:23:17 | 01:16:54 | 17 | ||
18 | 269 | WOJCIECHOWSKA MARIA | PSZCZYNA | LASKI, WINO I KASYNO | PL | 1990 | K18 | 1 | 00:10:16 | 1 | 00:02:11 | 00:40:08 | 00:00:56 | 00:23:35 | 01:17:06 | 1 | ||
19 | 276 | BRZOZOWSKI PIOTR | MIŁOMŁYN | WWW.BRZOZOWSKIPIOTR.PL WWW.BRZOZOWSKIPIOTR.PL | PL | 1981 | M30 | 7 | 00:07:39 | 1 | 00:04:49 | 00:40:14 | 00:01:09 | 00:23:15 | 01:17:06 | 18 | ||
20 | 211 | KACPERSKI MIROSŁAW | EŁK | PARKRUN POLSKA | PL | 1961 | M50 | 2 | 00:08:59 | 1 | 00:02:21 | 00:39:16 | 00:01:26 | 00:25:25 | 01:17:27 | 19 | ||
21 | 221 | TOMCZYK PRZEMYSŁAW | SEDRANKI | OLECKO BIEGA | PL | 1998 | M18 | 7 | 00:10:35 | 1 | 00:02:58 | 00:39:18 | 00:01:27 | 00:23:43 | 01:18:01 | 20 | ||
22 | 195 | LISICKI MAREK | ŁÓDŹ | KB ARTURÓWEK ŁÓDŹ | PL | 1957 | M60 | 1 | 00:08:48 | 1 | 00:03:42 | 00:37:56 | 00:01:49 | 00:25:50 | 01:18:05 | 21 | ||
23 | 266 | BELDYGA BARTOSZ | SUWALKI | DOPINGUJ MNIE | PL | 1983 | M30 | 8 | 00:06:42 | 1 | 00:02:43 | 00:40:15 | 00:01:18 | 00:27:10 | 01:18:08 | 22 | ||
24 | 196 | KAMIŃSKI JAKUB | PASŁĘK | ARTECH TEAM | PL | 1991 | M18 | 8 | 00:09:35 | 1 | 00:02:49 | 00:40:27 | 00:01:17 | 00:24:09 | 01:18:17 | 23 | ||
25 | 206 | LEŚNIEWSKI DANIEL | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | PL | 1984 | M30 | 9 | 00:07:30 | 1 | 00:02:25 | 00:41:59 | 00:00:56 | 00:25:42 | 01:18:32 | 24 | ||
26 | 202 | SOJKOWSKI PIOTR | WARSZAWA | TRI NEGU | PL | 1982 | M30 | 10 | 00:07:58 | 1 | 00:02:33 | 00:40:40 | 00:01:23 | 00:26:01 | 01:18:35 | 25 | ||
27 | 252 | SKOMOROWSKI DOMINIK | GOLDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | PL | 1974 | M40 | 5 | 00:09:52 | 1 | 00:03:01 | 00:40:14 | 00:01:01 | 00:24:29 | 01:18:37 | 26 | ||
28 | 229 | SZCZEBIOT KAROL | LIDZBARK WARMIŃSKI | KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI | PL | 1981 | M30 | 11 | 00:08:19 | 1 | 00:03:57 | 00:39:55 | 00:01:13 | 00:25:43 | 01:19:07 | 27 | ||
29 | 197 | SZOŁOWSKI FILIP | KIELCE | LABOSPORT TEAM | PL | 1984 | M30 | 12 | 00:07:36 | 1 | 00:02:03 | 00:44:38 | 00:00:51 | 00:23:59 | 01:19:07 | 28 | ||
30 | 215 | STASZEWSKI MARCIN | OLSZTYN | ROWELOVE CAFÉ | PL | 1979 | M30 | 13 | 00:09:32 | 1 | 00:02:43 | 00:40:15 | 00:01:49 | 00:25:35 | 01:19:54 | 29 | ||
31 | 242 | CZOGAŁA DAWID | GOŁDAP | WSPOL SZCZYTNO | PL | 1992 | M18 | 9 | 00:10:39 | 1 | 00:02:52 | 00:39:31 | 00:00:55 | 00:22:05 | 01:20:02 | 30 | 00:04:00 | |
32 | 270 | PIOTROWICZ EWA | GDAŃSK | SPORTEVO | PL | 1987 | K30 | 1 | 00:09:11 | 1 | 00:02:19 | 00:41:52 | 00:01:12 | 00:25:51 | 01:20:25 | 2 | ||
33 | 209 | BRZEZIŃSKI TOMASZ | GOŁDAP | - | PL | 1973 | M40 | 6 | 00:09:42 | 1 | 00:02:26 | 00:41:15 | 00:01:18 | 00:25:46 | 01:20:27 | 31 | ||
34 | 296 | MOSTOWSKA MAGDALENA | WARSZAWA | PL | 1977 | K40 | 1 | 00:08:13 | 1 | 00:02:45 | 00:42:42 | 00:01:09 | 00:25:58 | 01:20:47 | 3 | |||
35 | 282 | OSTROWSKA KLAUDIA | SUWAŁKI | KLUB FITNESS GUARANA | PL | 1982 | K30 | 2 | 00:10:12 | 1 | 00:02:45 | 00:39:41 | 00:01:29 | 00:27:32 | 01:21:39 | 4 | ||
36 | 277 | GBYL JACEK | GDYNIA | PL | 1969 | M40 | 7 | 00:11:57 | 1 | 00:02:17 | 00:41:46 | 00:01:29 | 00:24:15 | 01:21:44 | 32 | |||
37 | 285 | BIDA ADAM | GOŁDAP | PL | 1965 | M50 | 3 | 00:09:43 | 1 | 00:03:41 | 00:39:38 | 00:01:33 | 00:27:14 | 01:21:49 | 33 | |||
38 | 265 | DANIK PIOTR | WARSZAWA | PL | 1974 | M40 | 8 | 00:10:39 | 1 | 00:03:57 | 00:41:02 | 00:01:31 | 00:24:51 | 01:22:00 | 34 | |||
39 | 297 | KOWALEWSKA IWONA | GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | PL | 1985 | K30 | 3 | 00:09:55 | 1 | 00:02:58 | 00:44:26 | 00:00:57 | 00:24:00 | 01:22:16 | 5 | ||
40 | 220 | SOJKOWSKI KAMIL | SUWAŁKI | PL | 1979 | M30 | 14 | 00:08:59 | 1 | 00:02:53 | 00:44:01 | 00:01:29 | 00:25:10 | 01:22:32 | 35 | |||
41 | 241 | GRUDZIŃSKI TOMASZ | GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | PL | 1970 | M40 | 9 | 00:09:04 | 1 | 00:03:20 | 00:44:46 | 00:01:14 | 00:25:01 | 01:23:25 | 36 | ||
42 | 258 | SZABLIŃSKA JOANNA | OSTRÓDA | TRI NEGU | PL | 1989 | K18 | 2 | 00:10:29 | 1 | 00:03:35 | 00:41:27 | 00:02:04 | 00:26:20 | 01:23:55 | 6 | ||
43 | 279 | MILEWSKI JACEK | KIEŹLINY / OLSZTYN | LIBRO CYCLING TEAM | PL | 1970 | M40 | 10 | 00:12:18 | 1 | 00:02:50 | 00:41:26 | 00:01:38 | 00:26:08 | 01:24:20 | 37 | ||
44 | 287 | WESTERGAARD CHISTIAN | GRODZISK MAZOWIECKI | NORDMET DILLEN | DK | 1962 | M50 | 4 | 00:09:33 | 1 | 00:02:59 | 00:40:38 | 00:02:29 | 00:28:58 | 01:24:37 | 38 | ||
45 | 248 | HARTLINSKI WOJCIECH | PATRYKI | PL | 1984 | M30 | 15 | 00:08:43 | 1 | 00:03:06 | 00:44:41 | 00:01:23 | 00:26:52 | 01:24:45 | 39 | |||
46 | 217 | PIOTROWSKI RAFAŁ | CHOROSZCZ | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | PL | 1980 | M30 | 16 | 00:09:51 | 1 | 00:03:24 | 00:40:01 | 00:01:22 | 00:30:14 | 01:24:52 | 40 | ||
47 | 204 | WILCZEWSKI RAFAŁ | WARSZAWA | PL | 1985 | M30 | 17 | 00:12:06 | 1 | 00:02:58 | 00:41:28 | 00:01:08 | 00:27:17 | 01:24:57 | 41 | |||
48 | 271 | NARUSZEWICZ ŁUKASZ | GIŻYCKO | AKADEMIA PŁYWANIA NIEGOCIN ŁUKASZ NARUSZEWICZ | PL | 1988 | M18 | 10 | 00:08:38 | 1 | 00:03:01 | 00:44:31 | 00:01:49 | 00:27:29 | 01:25:28 | 42 | ||
49 | 273 | CIBOROWSKA ROKSANA | JASŁO | KS SPEED JASŁO | PL | 2001 | K16 | 1 | 00:08:10 | 1 | 00:03:42 | 00:45:03 | 00:01:46 | 00:26:59 | 01:25:40 | 7 | ||
50 | 281 | ŻBIK ADRIANNA | OLSZTYN | TRI NEGU | PL | 1994 | K18 | 3 | 00:08:55 | 1 | 00:02:54 | 00:45:20 | 00:01:21 | 00:27:13 | 01:25:43 | 8 | ||
51 | 272 | SAZONOV VICTOR | KALININGRAD | AMBERMAN | RU | 1984 | M30 | 18 | 00:10:01 | 1 | 00:03:04 | 00:44:32 | 00:01:24 | 00:26:55 | 01:25:56 | 43 | ||
52 | 222 | UŹDZIŁO EMIL | WARSZAWA | WYCZESANI | PL | 1985 | M30 | 19 | 00:11:53 | 1 | 00:03:05 | 00:43:31 | 00:00:58 | 00:26:46 | 01:26:13 | 44 | ||
53 | 239 | STASINSKI RAFAŁ | OLSZTYN - RUŚ | YANUSHE TRIATHLON TEAM YTT | PL | 1976 | M40 | 11 | 00:11:33 | 1 | 00:03:05 | 00:41:55 | 00:01:39 | 00:28:02 | 01:26:14 | 45 | ||
54 | 275 | CHOMCZYK ADRIAN | BIAŁYSTOK | PL | 1991 | M18 | 11 | 00:10:41 | 1 | 00:03:00 | 00:28:18 | 01:26:17 | 46 | |||||
55 | 216 | KAMINSKI RADOSLAW | BIAŁYSTOK | PL | 1986 | M30 | 20 | 00:08:24 | 1 | 00:03:34 | 00:44:53 | 00:01:30 | 00:28:03 | 01:26:24 | 47 | |||
56 | 300 | LEWANDOWSKA EWA | ŁÓDŹ | KB ARTURÓWEK ŁÓDŹ | PL | 1961 | K50 | 1 | 00:10:48 | 1 | 00:03:49 | 00:40:52 | 00:02:02 | 00:29:25 | 01:26:56 | 9 | ||
57 | 250 | MUDRYK PRZEMYSŁAW | ELBLĄG | PL | 1978 | M30 | 21 | 00:10:20 | 1 | 00:03:32 | 00:43:26 | 00:02:21 | 00:27:30 | 01:27:09 | 48 | |||
58 | 243 | ZALEWSKI PAWEŁ | WARSZAWA | PL | 1977 | M40 | 12 | 00:11:00 | 1 | 00:03:05 | 00:46:25 | 00:01:21 | 00:25:48 | 01:27:39 | 49 | |||
59 | 288 | SIENKIEWICZ SŁAWOMIR | OLECKO | OLECKO BIEGA | PL | 1971 | M40 | 13 | 00:11:17 | 1 | 00:04:01 | 00:44:21 | 00:01:47 | 00:27:01 | 01:28:27 | 50 | ||
60 | 292 | KOWALCZYK ANDRZEJ | OSTROŁĘKA | NIEZRZESZONY | PL | 1955 | M60 | 2 | 00:10:59 | 1 | 00:03:19 | 00:41:39 | 00:01:38 | 00:31:15 | 01:28:50 | 51 | ||
61 | 264 | MORAWSKI PRZEMYSŁAW | PRZASNYSZ | PL | 1974 | M40 | 14 | 00:11:16 | 1 | 00:03:27 | 00:42:28 | 00:02:10 | 00:29:44 | 01:29:05 | 52 | |||
62 | 247 | CIBOROWSKA KATARZYNA | JASŁO | KS SPEED JASŁO | PL | 1976 | K40 | 2 | 00:10:33 | 1 | 00:04:04 | 00:43:26 | 00:01:43 | 00:29:19 | 01:29:05 | 10 | ||
63 | 212 | CERAJEWSKA HANNA | SZAMOCIN | PL | 1991 | K18 | 4 | 00:10:33 | 1 | 00:02:44 | 00:45:59 | 00:01:01 | 00:29:10 | 01:29:27 | 11 | |||
64 | 236 | CHLAŚCIAK PIOTR | WARSZAWA | PL | 1988 | M18 | 12 | 00:11:03 | 1 | 00:05:17 | 00:45:45 | 00:01:39 | 00:25:43 | 01:29:27 | 53 | |||
65 | 261 | MILLER MARIUSZ | ŁOMŻA | PL | 1982 | M30 | 22 | 00:09:57 | 1 | 00:03:24 | 00:44:29 | 00:02:00 | 00:30:46 | 01:30:36 | 54 | |||
66 | 262 | KEMPA TOMASZ | BIAŁYSTOK | BIEGOSTOK | PL | 1979 | M30 | 23 | 00:12:50 | 1 | 00:04:25 | 00:44:59 | 00:01:28 | 00:27:23 | 01:31:05 | 55 | ||
67 | 286 | SZPAKOWSKI MICHAŁ | OLSZTYN | YANUSHE TRIATHLON TEAM | PL | 1976 | M40 | 15 | 00:10:02 | 1 | 00:03:42 | 00:47:06 | 00:01:42 | 00:29:19 | 01:31:51 | 56 | ||
68 | 267 | BONDARUK AGATA | GDAŃSK | PL | 1976 | K40 | 3 | 00:09:12 | 1 | 00:03:08 | 00:49:41 | 00:01:13 | 00:28:47 | 01:32:01 | 12 | |||
69 | 256 | SITAREK ELWIRA | PIASECZNO | NEON TEAM | PL | 1977 | K40 | 4 | 00:11:21 | 1 | 00:03:07 | 00:46:31 | 00:01:58 | 00:29:22 | 01:32:19 | 13 | ||
70 | 295 | OBUCHOWSKI KRZYSZTOF | GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | PL | 1985 | M30 | 24 | 00:12:28 | 1 | 00:05:48 | 00:46:35 | 00:01:26 | 00:26:10 | 01:32:27 | 57 | ||
71 | 218 | ROCZEŃ GRZEGORZ | GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | PL | 1978 | M30 | 25 | 00:11:23 | 1 | 00:04:16 | 00:49:17 | 00:01:16 | 00:26:27 | 01:32:39 | 58 | ||
72 | 226 | MŁODZIKOWSKA WERONIKA | ADAMÓW | KB V-MAX ADAMÓW | PL | 1986 | K30 | 4 | 00:11:47 | 1 | 00:03:16 | 00:48:09 | 00:01:35 | 00:28:24 | 01:33:11 | 14 | ||
73 | 268 | CHMIELEWSKI MACIEJ | SUWAŁKI | PL | 1996 | M18 | 13 | 00:08:38 | 1 | 00:02:27 | 00:45:33 | 00:01:39 | 00:35:02 | 01:33:19 | 59 | |||
74 | 293 | KIREEV SERGEI | KALININGRAD | RU | 1984 | M30 | 26 | 00:10:53 | 1 | 00:02:56 | 00:47:43 | 00:01:44 | 00:30:54 | 01:34:10 | 60 | |||
75 | 225 | GAWRYCH SYLWIA | CHOROSZCZ | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | PL | 1985 | K30 | 5 | 00:12:13 | 1 | 00:02:53 | 00:45:50 | 00:01:37 | 00:32:46 | 01:35:19 | 15 | ||
76 | 259 | NIEWIADOMSKI MIROSŁAW | LIDZBARK WARMIŃSKI | PL | 1970 | M40 | 16 | 00:12:07 | 1 | 00:05:01 | 00:45:13 | 00:02:07 | 00:31:38 | 01:36:06 | 61 | |||
77 | 228 | CHMIEL ANDRZEJ | ŁÓDŹ | PULS TRI TEAM REHOP | PL | 1956 | M60 | 3 | 00:14:11 | 1 | 00:04:23 | 00:45:42 | 00:01:49 | 00:30:42 | 01:36:47 | 62 | ||
78 | 251 | JASIŃSKI PIOTR | OLECKO | PL | 1973 | M40 | 17 | 00:11:52 | 1 | 00:04:07 | 00:51:03 | 00:01:42 | 00:28:21 | 01:37:05 | 63 | |||
79 | 257 | PROROK ADAM | BŁONIE | PL | 1968 | M40 | 18 | 00:13:27 | 1 | 00:03:30 | 00:47:01 | 00:02:24 | 00:31:16 | 01:37:38 | 64 | |||
80 | 289 | PAWLAK MICHAŁ | WARSZAWA | PL | 1986 | M30 | 27 | 00:11:26 | 1 | 00:03:55 | 00:49:14 | 00:01:33 | 00:31:32 | 01:37:40 | 65 | |||
81 | 231 | ZYHATYNSKI MACIEJ | WARSZAWA | WILANOW | PL | 1962 | M50 | 5 | 00:12:31 | 1 | 00:05:27 | 00:45:48 | 00:02:37 | 00:31:40 | 01:38:03 | 66 | ||
82 | 199 | POLACZYK BARTŁOMIEJ | WARSZAWA | PL | 1994 | M18 | 14 | 00:09:51 | 1 | 00:03:41 | 00:46:05 | 00:00:58 | 00:33:42 | 01:38:17 | 67 | 00:04:00 | ||
83 | 214 | STRZAŁKOWSKI ADAM | OLSZTYN | TEMPUS FAGAS | PL | 1970 | M40 | 19 | 00:15:54 | 1 | 00:03:37 | 00:50:28 | 00:01:32 | 00:29:41 | 01:41:12 | 68 | ||
84 | 260 | SMOLUK SEBASTIAN | PŁOŚNICA | PL | 1974 | M40 | 20 | 00:13:32 | 1 | 00:04:25 | 00:47:24 | 00:02:23 | 00:33:45 | 01:41:29 | 69 | |||
85 | 232 | BOGDAŃSKI KRZYSZTOF | GIŻYCKO | PL | 1967 | M50 | 6 | 00:13:39 | 1 | 00:03:32 | 00:52:23 | 00:01:11 | 00:31:36 | 01:42:21 | 70 | |||
86 | 235 | FEDOROWICZ MAGDALENA | WARSZAWA | PL | 1988 | K18 | 5 | 00:12:01 | 1 | 00:05:27 | 00:49:04 | 00:03:13 | 00:36:04 | 01:45:49 | 16 | |||
87 | 213 | UŹDZIŁO PRZEMYSŁAW | OLECKO | WYCZESANI | PL | 1980 | M30 | 28 | 00:11:58 | 1 | 00:02:47 | 01:01:40 | 00:01:09 | 00:28:44 | 01:46:18 | 71 | ||
88 | 233 | BOGDAŃSKA KATARZYNA | GIŻYCKO | PL | 1995 | K18 | 6 | 00:10:06 | 1 | 00:04:53 | 00:57:55 | 00:01:29 | 00:32:11 | 01:46:34 | 17 | |||
89 | 278 | BUDZYŃSKI JANUSZ | RUMIA | WYCZESANI | PL | 1980 | M30 | 29 | 00:13:47 | 1 | 00:04:15 | 00:52:03 | 00:01:32 | 00:36:29 | 01:48:06 | 72 | ||
90 | 299 | GUDANOWSKI TADEUSZ | AUGUSTÓW | PL | 1959 | M50 | 7 | 00:11:15 | 1 | 00:07:03 | 00:48:32 | 00:02:16 | 00:39:54 | 01:49:00 | 73 | |||
91 | 203 | NAUMCZYK PAULINA | WARSZAWA | PL | 1983 | K30 | 6 | 00:11:24 | 1 | 00:04:07 | 00:58:54 | 00:01:27 | 00:33:46 | 01:49:38 | 18 | |||
92 | 234 | WOJTYŁA BARTOSZ | WARSZAWA | PL | 1988 | M18 | 15 | 00:10:55 | 1 | 00:05:27 | 00:54:16 | 00:01:53 | 00:38:04 | 01:50:35 | 74 | |||
93 | 245 | BAGIŃSKI JAN | OLECKO | OLECKOBIEGA | PL | 1945 | M60 | 4 | 00:19:45 | 1 | 00:05:41 | 00:54:11 | 00:02:37 | 00:32:47 | 01:55:01 | 75 | ||
94 | 246 | PRAWDZIK-DZIĄDZIAK AGNIESZKA | EŁK | PL | 1977 | K40 | 5 | 00:14:17 | 1 | 00:05:22 | 00:59:47 | 00:02:29 | 00:36:14 | 01:58:09 | 19 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Pływanie | Start | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 154 | TARNOWSKA JUSTYNA (PIOTR PRZYBYLSKI, ANNA SZEWCZYKOWSKA) | WIĄZOWNA | Polska | 00:15:11 | 1 | 00:01:17 | 01:09:55 | 00:00:51 | 00:46:01 | 02:13:15 | 1 | |||
2 | 157 | ZIÓŁKOWSKI PIOTR (KONRAD ZAWISTOWSKI, PIOTR DEMIDOWICZ) | PIASECZNO | Polska | 00:16:37 | 1 | 00:01:34 | 01:19:51 | 00:00:56 | 00:52:38 | 02:31:36 | 2 | |||
3 | 135 | KACZMAREK TOMASZ (ANNA KACZMAREK, KRZYSZTOF KACZMAREK) | ZALASEWO | Polska | 00:26:07 | 1 | 00:02:04 | 01:51:23 | 00:01:10 | 01:05:14 | 03:25:58 | 3 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Pływanie | Start | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 283 | MIKSA MARCIN (FILIP BARWIŃSKI, WIKTOR BARWIŃSKI) | KIELCE | 00:09:06 | 1 | 00:38:46 | 00:24:20 | 01:13:05 | 1 | ||||
2 | 294 | MORZY MARCIN (MICHAŁ GAŁKA, JÓZEF ROGOWSKI) | GOŁDAP | 00:11:50 | 1 | 00:01:31 | 00:46:03 | 00:01:07 | 00:26:06 | 01:26:37 | 2 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Kraj | Rok urodz. | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 329 | OKRĄGŁY NATAN | MIŃSK MAZOWIECKI | Polska | 2011 | 04:10 | 14,4 | 00:00:50 | 1 | |
2 | 340 | WIŃSKA ALEKSANDRA | WARSZAWA | Polska | 2010 | 04:15 | 14,1 | 00:00:51 | 1 | |
3 | 330 | DAJEWSKI PATRYK | WARSZAWA | Polska | 2010 | 04:25 | 13,6 | 00:00:53 | 2 | |
4 | 351 | GALIŃSKI JAKUB | SUWAŁKI | Polska | 2010 | 04:30 | 13,3 | 00:00:54 | 3 | |
5 | 350 | KAMIŃSKI FILIP | GOŁDAP | Polska | 2010 | 04:40 | 12,9 | 00:00:56 | 4 | |
6 | 328 | JURCZEWSKA ZUZANNA | GOŁDAP | Polska | 2010 | 04:45 | 12,6 | 00:00:57 | 2 | |
7 | 345 | ZIELIŃSKI MICHAŁ | BIAŁYSTOK | Polska | 2011 | 04:45 | 12,6 | 00:00:57 | 5 | |
8 | 338 | DAWIDCZYK WANDA | BIAŁYSTOK | Polska | 2011 | 05:00 | 12 | 00:01:00 | 3 | |
9 | 336 | DOMASZEWSKI DAWID | WARSZAWA | Polska | 2011 | 05:05 | 11,8 | 00:01:01 | 6 | |
10 | 334 | SMOLUK KALINA | GOŁDAP | Polska | 2011 | 05:05 | 11,8 | 00:01:01 | 4 | |
11 | 342 | BORKIM SANDRA | WYSOKA | Polska | 2011 | 05:10 | 11,6 | 00:01:02 | 5 | |
12 | 347 | ROGOWSKA ZOSIA | OLECKO | Polska | 2010 | 05:15 | 11,4 | 00:01:03 | 6 | |
13 | 335 | SMOLUK MICHALINA | OLECKO | Polska | 2011 | 05:25 | 11,1 | 00:01:05 | 7 | |
14 | 344 | BOŁTRYK HUBERT | PŁOŚNICA | Polska | 2011 | 05:30 | 10,9 | 00:01:06 | 7 | |
15 | 324 | BAJKO ADAM | PŁOŚNICA | Polska | 2011 | 05:50 | 10,3 | 00:01:10 | 8 | |
16 | 333 | JASIŃSKI FRANCISZEK | LOMZA | Polska | 2011 | 05:50 | 10,3 | 00:01:10 | 9 | |
17 | 349 | KARWEL DOMINIKA | LOMZA | Polska | 2012 | 06:05 | 9,9 | 00:01:13 | 8 | |
18 | 352 | ADAMIUK NEL | EŁK | Polska | 2013 | 06:20 | 9,5 | 00:01:16 | 9 | |
19 | 332 | ZANIEWSKI JAN | EŁK | Polska | 2011 | 07:00 | 8,6 | 00:01:24 | 10 | |
20 | 325 | ROCZEŃ KAROLINA | GOŁDAP | Polska | 2013 | 07:10 | 8,4 | 00:01:26 | 10 | |
21 | 327 | JURCZEWSKI MATEUSZ | GOŁDAP | Polska | 2013 | 07:25 | 8,1 | 00:01:29 | 11 | |
22 | 341 | WIŃSKA NADIA | GOŁDAP | Polska | 2013 | 07:30 | 8 | 00:01:30 | 11 | |
23 | 337 | DOMASZEWSKI OLIWIER | OLECKO | Polska | 2013 | 07:35 | 7,9 | 00:01:31 | 12 | |
24 | 343 | MARKOWSKA ZUZANNA | BIAŁYSTOK | Polska | 2013 | 07:35 | 7,9 | 00:01:31 | 12 | |
25 | 331 | SAWCZUK HANNA | GOŁDAP | Polska | 2012 | 07:35 | 7,9 | 00:01:31 | 13 | |
26 | 322 | WILCZEWSKA BARBARA | GOŁDAP | Polska | 2014 | 10:05 | 6 | 00:02:01 | 14 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Kraj | Rok urodz. | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 375 | PIGIEL JAKUB | GOŁDAP | Polska | 2006 | 03:12 | 18,8 | 00:01:36 | 1 | |
2 | 382 | CHMIELEWSKI JANEK | WARSZAWA | Polska | 2007 | 03:16 | 18,4 | 00:01:38 | 2 | |
3 | 374 | KACZMAREK PRZEMYSŁAW | ZALASEWO | Polska | 2009 | 03:24 | 17,6 | 00:01:42 | 3 | |
4 | 380 | BIDA SZYMON | GOLDAP | Polska | 2008 | 03:32 | 17 | 00:01:46 | 4 | |
5 | 381 | CHMIELEWSKI FRANEK | WARSZAWA | Polska | 2007 | 03:32 | 17 | 00:01:46 | 5 | |
6 | 372 | TOPOLEWSKI MILAN | IŁAWA | Polska | 2008 | 03:32 | 17 | 00:01:46 | 6 | |
7 | 376 | PIGIEL ADRIAN | GOŁDAP | Polska | 2008 | 03:34 | 16,8 | 00:01:47 | 7 | |
8 | 379 | ROMANOWSKA POLA | DOBRE MIASTO | Polska | 2006 | 03:34 | 16,8 | 00:01:47 | 1 | |
9 | 378 | GRUCHAŁA WIKTOR | GDYNIA | Polska | 2009 | 03:42 | 16,2 | 00:01:51 | 8 | |
10 | 373 | ROCZEŃ AGATA | GOŁDAP | Polska | 2008 | 03:48 | 15,8 | 00:01:54 | 2 | |
11 | 377 | BIELIŃSKA ANTONINA | KARTUZY | Polska | 2007 | 03:50 | 15,7 | 00:01:55 | 3 | |
12 | 389 | KADZIEWICZ AMELIA | OLSZTYN | Polska | 2006 | 03:50 | 15,7 | 00:01:55 | 4 | |
13 | 387 | FOMICHEV TIMOFEI | - | Polska | 2009 | 04:04 | 14,8 | 00:02:02 | 9 | |
14 | 383 | BONDARUK MAŁGOSIA | GDAŃSK | Polska | 2009 | 04:06 | 14,6 | 00:02:03 | 5 | |
15 | 384 | PUCHALSKA ROKSANA | GOŁDAP | Polska | 2008 | 04:06 | 14,6 | 00:02:03 | 6 | |
16 | 388 | PARFIENIUK HUBERT | BIAŁYSTOK | Polska | 2009 | 04:16 | 14,1 | 00:02:08 | 10 | |
17 | 386 | KACZOR DOMINIKA | STOCZEK ŁUKOWSKI | Polska | 2008 | 04:18 | 14 | 00:02:09 | 7 | |
18 | 391 | RUTKOWSKI SZYMON | OLSZTYN | Polska | 2009 | 04:20 | 13,8 | 00:02:10 | 11 | |
19 | 392 | ADAMIUK MAJA | NIEZNANE | Polska | 2009 | 04:22 | 13,7 | 00:02:11 | 8 | |
20 | 393 | KNAPIK MACIEJ | Polska | 2008 | 04:30 | 13,3 | 00:02:15 | 12 | ||
21 | 390 | KASPERUK MAJA | GOŁDAP | Polska | 2008 | 04:34 | 13,1 | 00:02:17 | 9 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Kraj | Rok urodz. | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 409 | WSZEBOROWSKI KACPER | EŁK | Polska | 2002 | 31:50:00 | 1,9 | 00:03:11 | 1 | |
2 | 404 | TAUDUL KACPER | GOŁDAP | Polska | 2003 | 32:30:00 | 1,8 | 00:03:15 | 2 | |
3 | 405 | KOWIEL PATRYK | GDAŃSK | Polska | 2005 | 33:20:00 | 1,8 | 00:03:20 | 3 | |
4 | 403 | KACZMAREK JAKUB | ZALASEWO | Polska | 2004 | 34:00:00 | 1,8 | 00:03:24 | 4 | |
5 | 406 | BIELIŃSKI FRANCISZEK | KARTUZY | Polska | 2005 | 36:30:00 | 1,6 | 00:03:39 | 5 | |
6 | 407 | GRUCHAŁA ALEKSANDA | GDYNIA | Polska | 2004 | 38:00:00 | 1,6 | 00:03:48 | 1 | |
7 | 410 | KASPERUK OLA | GOŁDAP | Polska | 2005 | 39:30:00 | 1,5 | 00:03:57 | 2 | |
8 | 408 | PACZYŃSKI SZCZEPAN | GDYNIA | Polska | 2004 | 40:10:00 | 1,5 | 00:04:01 | 6 |
W zawodach Triathlon Gołdap 2017 na dystansie 1/2 IM obowiązują opłaty w wysokości:
180,00 PLN płatne do 11.07.2017
240,00 PLN płatne do 23.07.2017
W zawodach Triathlon Gołdap 2017 na dystansie 1/4 IM obowiązują opłaty w wysokości:
150,00 PLN płatne do 11.07.2017
210,00 PLN płatne do 23.07.2017
W zawodach Triathlon Gołdap 2017 na dystansie 1/8 IM obowiązują opłaty w wysokości:
80,00 PLN płatne do 11.07.2017
120,00 PLN płatne do 23.07.2017
W zawodach Triathlon Gołdap 2017 na dystansie 1/2 IM w ramach rywalizacji sztafet obowiązują opłaty w wysokości:
330,00 PLN płatne do 11.07.2017
390,00 PLN płatne do 23.07.2017
W zawodach Triathlon Gołdap 2017 na dystansie 1/4 IM w ramach rywalizacji sztafet obowiązują opłaty w wysokości:
300,00 PLN płatne do 11.07.2017
360,00 PLN płatne do 23.07.2017
W zawodach Triathlon Gołdap 2017 na dystansie 1/8 IM w ramach rywalizacji sztafet obowiązują opłaty w wysokości:
230,00 PLN płatne do 11.07.2017
270,00 PLN płatne do 23.07.2017
W zawodach Gołdap Kids obowiązują opłaty w wysokości:
20,00 PLN płatne do 11.07.2017
40,00 PLN płatne do 23.07.2017