Triathlon IT 2018

Data i godzina2018-06-16 12:00:00
MiejscowośćPowidz
Dystans Sprint ; Olimpjski
Oficjalna stronahttp://triathlon-it.pl/
Wyniki online
Opłata startowa od 250 zł
Typ zawodów Triathlon
Rejestracja Zapisz się
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięKlubKat wiek.M-ce w katPływanieT1RowerT2BiegWynikMK
12WOJTYŁO MICHAŁIBM DC/GT RATM(30-39)100:29:06 (2)00:00:2701:09:25 (1)00:00:2300:41:41 (2)02:21:021
231KIMMER JAKUBM(30-39)200:26:02 (1)00:00:5401:16:54 (4)00:00:2000:40:09 (1)02:24:192
319DZIUB MARCININGRAM MICROM(30-39)300:37:49 (19)00:02:0401:10:12 (2)00:00:4800:43:44 (3)02:34:373
46BŁASZCZYK ŁUKASZM(30-39)400:30:34 (3)00:01:0501:15:29 (3)00:00:2900:48:18 (6)02:35:554
54WATRAS SEBASTIANCOMPUTERWORLDM(40-49)100:33:28 (6)00:01:2401:18:52 (6)00:00:2000:47:57 (5)02:42:015
616KLIMIUK TOMASZM(40-49)200:33:25 (5)00:02:0001:17:42 (5)00:01:0500:50:44 (7)02:44:566
710RAKOWSKA GIZELAFABRES TEAMK(30-39)100:34:10 (9)00:02:0901:24:22 (9)00:01:0200:52:34 (9)02:54:171
814MIKOŁAJCZYK TOMASZINTALIOM(30-39)500:35:44 (13)00:02:1001:24:33 (10)00:01:1500:53:25 (10)02:57:077
923PAWLICKI KRZYSZTOFPROSZĘ POCZEKAĆM(30-39)600:33:53 (7)00:03:2901:25:00 (11)00:01:4100:57:59 (15)03:02:028
1021SZELĄG MICHAŁINGRAM MICROM(30-39)700:41:45 (22)00:02:4401:19:37 (7)00:01:5100:58:11 (16)03:04:089
1115GORTAT PAWEŁM50+100:33:55 (8)00:02:2801:33:07 (20)00:01:1500:53:48 (11)03:04:3310
121ŚRÓDKA BARTŁOMIEJM(30-39)800:35:07 (12)00:02:3901:29:11 (14)00:01:0600:56:33 (14)03:04:3611
1320RYBARCZYK PAWEŁINGRAM MICROM(30-39)900:37:38 (18)00:03:0001:27:56 (12)00:00:4700:56:10 (13)03:05:3112
1425ŚWIĄTEK MICHAŁPROSZĘ POCZEKAĆM(30-39)1000:41:12 (20)00:02:1301:20:45 (8)00:02:0101:00:48 (19)03:06:5913
1522MAZUR PIOTRPROSZĘ POCZEKAĆM(30-39)1100:33:09 (4)00:01:1001:30:17 (16)00:01:3601:00:47 (18)03:06:5914
169URBAŃSKI PAWEŁSAMSUNG R&D INSTITUTE POLANDM<30100:45:10 (23)00:02:0301:34:19 (21)00:00:4800:44:44 (4)03:07:0415
1730JEZIÓŁKOWSKI JAKUBKOMPUTRONIKM(30-39)1200:35:57 (15)00:01:5701:34:21 (22)00:00:4700:54:31 (12)03:07:3316
1826SZYCHTA RAFAŁPRZEBIEGLIM(30-39)1300:37:13 (17)00:03:0001:30:56 (17)00:00:5100:58:13 (17)03:10:1317
198GRONDYS KAMILSAMSUNG R&D INSTITUTE POLANDM(30-39)1400:41:33 (21)00:02:0901:40:40 (23)00:00:5800:52:11 (8)03:17:3118
2018WOŹNIAK JERZYPRZEBIEGLIM(30-39)1500:34:25 (10)00:04:4301:32:02 (18)00:00:5001:06:00 (20)03:18:0019
217NIEDŹWIEDŹ BARTOSZSAMSUNG R&D INSTITUTE POLANDM(30-39)1600:35:53 (14)00:02:1901:28:31 (13)00:00:4601:14:23 (23)03:21:5220
2227ANTOSZEWSKI MICHAŁDELL EMCM<30200:34:31 (11)00:04:5901:32:41 (19)00:02:2301:09:02 (21)03:23:3621
2324RÓŻALSKI MACIEJPROSZĘ POCZEKAĆM(40-49)300:37:01 (16)00:03:3001:30:14 (15)00:02:1701:10:38 (22)03:23:4022
2417JANIK PAULINAK(30-39)203:54:152
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięKlubKat wiek.M-ce w katPływanieT1RowerT2BiegWynikMK
1155MICHNICKI MARCINEFITNESS RACING TEAMM(40-49)100:13:57 (4)00:01:0100:35:17 (2)00:00:3500:22:20 (11)01:13:101
2143SOBCZYK PATRYKMANUFAKTURAMIESZKAN.COMM<30100:15:33 (12)00:00:5500:37:53 (3)00:00:2900:19:08 (1)01:13:582
3130KOBUSIŃSKI ADRIANFITSTYLE TEAMM(30-39)100:16:19 (16)00:01:4400:35:05 (1)00:00:4300:20:41 (3)01:14:323
4136PRUCHNIEWSKI SŁAWOMIRASSECO ACTIVE TEAMM(30-39)200:14:12 (5)00:00:4600:38:43 (5)00:00:1600:21:00 (7)01:14:574
5149STRYCZYŃSKI TOMASZEFITNESS RACING TEAMM(40-49)200:13:44 (3)00:00:4800:38:02 (4)00:00:3100:22:18 (10)01:15:235
6132BOGUCKI MARCINPROG-ITM(30-39)300:13:31 (2)00:01:0200:40:26 (9)00:00:4300:21:33 (8)01:17:156
7113PIEKARSKI MAREKM(40-49)300:15:26 (9)00:01:1300:39:22 (6)00:00:3500:20:52 (6)01:17:287
8160WINCIOREK SZYMONASUS WARRIORSM(40-49)400:13:27 (1)00:01:1400:40:45 (10)00:00:2700:22:44 (12)01:18:378
9101GREKOW SŁAWKOM50+100:16:10 (13)00:01:2300:41:04 (14)00:00:3000:20:51 (5)01:19:589
10161PRZYBYLSKI JAKUBKOMPUTRONIKM(30-39)400:15:17 (8)00:01:1200:42:21 (19)00:00:2100:20:47 (4)01:19:5810
11128RYNIEWICZ PAWEŁABC DATAM(40-49)500:16:12 (14)00:02:1200:39:57 (8)00:00:2600:21:49 (9)01:20:3611
12156DOMAŃSKI PATRYKEFITNESS RACING TEAMM<30200:17:20 (24)00:01:3000:41:31 (17)00:00:4300:20:19 (2)01:21:2312
13137KOCIOŁEK IRENEUSZGRUPA MAXM<30300:16:29 (19)00:01:3600:41:27 (16)00:00:1800:23:07 (13)01:22:5713
14109PTAK MICHAŁSAMSUNGM(40-49)600:17:06 (22)00:01:2900:39:39 (7)00:00:4000:24:06 (17)01:23:0014
15120SOWINSKI MARCININGRAM MICROM(40-49)700:15:31 (11)00:00:4600:42:51 (20)00:00:3000:23:37 (15)01:23:1515
16135BAZYLY WOJCIECHM(30-39)500:15:03 (7)00:01:4300:40:58 (13)00:00:5100:26:40 (30)01:25:1516
17154UDAŁOWSKI RADOSŁAWEFITNESS RACING TEAMM(30-39)600:16:21 (17)00:01:5200:40:48 (11)00:01:0500:27:30 (33)01:27:3617
18142KOTUŁA RAFAŁBILLENNIUM SQUADM(40-49)800:17:50 (25)00:02:1600:43:14 (22)00:00:2300:24:04 (16)01:27:4718
19121DRYŻAŁOWSKA EMILIABILLENNIUM SQUADK(30-39)100:14:48 (6)00:02:0400:46:18 (32)00:00:2100:25:01 (21)01:28:321
20153PATELSKI MARCINTRI EGNYTEM(30-39)700:15:30 (10)00:01:3300:44:02 (24)00:01:0900:27:22 (32)01:29:3619
21122GUZIŃSKI ANDRZEJM50+200:18:56 (34)00:02:1900:41:26 (15)00:01:1900:25:37 (23)01:29:3720
22116KUBIAK PAWEŁSAMSUNG R&D INSTITUTE POLANDM<30400:20:22 (43)00:03:4100:41:32 (18)00:00:2700:23:36 (14)01:29:3821
23126SKIBA PIOTRBILLENNIUM SQUADM<30500:19:25 (38)00:01:4800:43:06 (21)00:00:3200:25:06 (22)01:29:5722
24114WIERZBICKI ŁUKASZSAMSUNG R&D INSTITUTE POLANDM(30-39)800:17:52 (26)00:02:1400:44:35 (26)00:01:0000:24:57 (20)01:30:3823
25158ANIOŁA PIOTRASUS WARRIORSM(30-39)900:17:56 (28)00:02:0200:43:41 (23)00:00:2500:27:34 (34)01:31:3824
265TOMICKI PAWEŁM(30-39)1000:22:00 (49)00:02:3900:40:55 (12)00:00:5100:25:52 (24)01:32:1725
27133GOŁĘBIOWSKI MARIUSZLENOVOM(40-49)900:18:46 (32)00:02:3300:45:47 (30)00:00:3700:24:54 (19)01:32:3726
2832RYFCZYŃSKI RAFAŁM(30-39)1100:16:17 (15)00:01:1800:47:27 (38)00:00:5300:28:32 (38)01:34:2727
29119ZBOROWSKI LESZEKM(30-39)1200:18:30 (31)00:02:0300:45:52 (31)00:01:0700:27:12 (31)01:34:4428
30163GÓRECKI PRZEMYSŁAWM(30-39)1300:16:47 (21)00:02:0800:47:33 (39)00:00:2600:27:51 (37)01:34:4529
31162ŚLIWSKI KAMILINGRAM MICROM(40-49)1000:22:06 (50)00:01:4800:44:53 (27)00:00:2600:26:14 (25)01:35:2730
32134STARZYK PIOTRLENOVOM(30-39)1400:21:38 (47)00:02:2900:44:24 (25)00:00:4600:26:14 (26)01:35:3131
33125SZAFRAŃSKI JAROSŁAWINGRAM MICROM<30600:16:27 (18)00:02:1100:47:05 (35)00:00:2900:29:43 (42)01:35:5532
34129PRZEKOP KAMILINGRAM MICROM<30700:19:35 (39)00:02:2700:47:05 (36)00:00:2700:26:31 (29)01:36:0533
35157PRZYBYŁA KAROLASUS WARRIORSM(30-39)1500:17:15 (23)00:01:4500:50:22 (44)00:00:4200:26:15 (27)01:36:1934
36110KEGEL ZBIGNIEWM50+300:17:54 (27)00:02:3500:45:42 (29)00:01:0200:30:02 (43)01:37:1535
37145WIELEBA MARIUSZBILLENNIUM SQUADM<30800:23:47 (53)00:01:5200:46:19 (33)01:37:4736
38151FALENSKA ANITATRI EGNYTEK(30-39)200:18:47 (33)00:02:4300:51:25 (48)00:00:3100:24:23 (18)01:37:492
39141ĆWIEKA PAWEŁBILLENNIUM SQUADM(30-39)1600:16:30 (20)00:03:0400:47:07 (37)00:00:3600:31:45 (48)01:39:0237
40123SZYCHTA DARIAPRZEBIEGŁEK(30-39)300:19:04 (36)00:01:4800:51:50 (49)00:00:2900:26:24 (28)01:39:353
41159POTOCZNY PRZEMYSŁAWASUS WARRIORSM(40-49)1100:18:59 (35)00:02:1600:48:21 (40)00:00:2800:30:09 (44)01:40:1338
42107FELKEL EWAK(40-49)100:20:08 (42)00:03:0000:48:47 (41)00:00:5800:27:49 (35)01:40:424
43103RESZELSKI PIOTRM50+400:21:04 (45)00:01:5800:45:28 (28)00:00:2100:32:02 (49)01:40:5339
44127PUZDRAKIEWICZ SZYMONM<30900:18:23 (30)00:03:2300:49:14 (42)00:00:3500:31:04 (45)01:42:3940
45131SKOBLEWSKI WOJCIECHABC DATAM(30-39)1700:18:02 (29)00:02:1700:52:44 (53)00:00:3200:29:40 (41)01:43:1541
46139GOŁĘBIOWSKA ANNACOMP SAK(40-49)200:21:03 (44)00:02:5700:52:14 (50)00:00:4900:27:50 (36)01:44:535
47148WOJNOWSKI DOMINIKAIS.PLM(30-39)1800:22:20 (52)00:02:2400:46:27 (34)00:00:2800:33:28 (52)01:45:0742
48138PANCEWICZ KONRADLENOVOM50+500:19:44 (40)00:02:0000:50:56 (47)00:00:3800:33:27 (51)01:46:4543
49112CZAŁPIŃSKA KATARZYNASAMSUNGK<30100:26:44 (55)00:01:4600:50:36 (45)00:00:3100:29:08 (40)01:48:456
50104RESZELSKA OLGAK(30-39)400:21:45 (48)00:02:1100:52:22 (52)00:00:3000:33:21 (50)01:50:097
51106GIZELSKA AGNIESZKAK(40-49)300:25:58 (54)00:02:0500:52:46 (54)00:00:5700:28:45 (39)01:50:318
52152DĘBINSKA DOMINIKATRI EGNYTEK(30-39)500:22:15 (51)00:01:5400:55:38 (56)00:00:5500:31:07 (46)01:51:499
53150SOBIECHOWSKA INGATRI EGNYTEK<30200:20:04 (41)00:03:0300:50:39 (46)00:01:0700:36:57 (55)01:51:5010
54108CZARNECKI ARTURM(40-49)1200:19:23 (37)00:03:3200:52:19 (51)00:01:3500:35:13 (54)01:52:0244
55147BEDNARCZUK MAŁGORZATAAIS.PLK(30-39)600:29:43 (56)00:02:1600:54:00 (55)00:00:4100:31:25 (47)01:58:0511
56146DĄBROWSKI ROMUALDAIS.PLM50+600:21:13 (46)00:02:5300:56:30 (57)00:00:5400:40:20 (56)02:01:5045
57115DYNOWSKI KRZYSZTOFSAMSUNG R&D INSTITUTE POLANDM(40-49)1300:48:52 (57)00:04:0600:49:39 (43)00:01:0200:34:23 (53)02:18:0246
M-ceNazwa drużynyZawodnik pierwszyZawodnik drugiZawodnik trzeciŁączny czas
1Ingram Micro02:34:37 / DZIUB MARCIN03:04:08 / SZELĄG MICHAŁ03:05:31 / RYBARCZYK PAWEŁ08:44:16
2Proszę Poczekać03:02:02 / PAWLICKI KRZYSZTOF03:06:59 / ŚWIĄTEK MICHAŁ03:06:59 / MAZUR PIOTR09:16:00
3Samsung R&D Institute Poland03:07:04 / URBAŃSKI PAWEŁ03:17:31 / GRONDYS KAMIL03:21:52 / NIEDŹWIEDŹ BARTOSZ09:46:27
M-ceNazwa drużynyZawodnik pierwszyZawodnik drugiZawodnik trzeciZawodnik czwartyŁączny czas
1eFitness Racing Team01:13:10 / MICHNICKI MARCIN01:15:23 / STRYCZYŃSKI TOMASZ01:21:23 / DOMAŃSKI PATRYK01:27:36 / UDAŁOWSKI RADOSŁAW05:17:32
2Billennium Squad01:27:47 / KOTUŁA RAFAŁ01:28:32 / DRYŻAŁOWSKA EMILIA01:29:57 / SKIBA PIOTR01:37:47 / WIELEBA MARIUSZ06:04:03
3ASUS WARRIORS01:18:37 / WINCIOREK SZYMON01:31:38 / ANIOŁA PIOTR01:36:19 / PRZYBYŁA KAROL01:40:13 / POTOCZNY PRZEMYSŁAW06:06:47
4Ingram Micro01:23:15 / SOWINSKI MARCIN01:35:27 / ŚLIWSKI KAMIL01:35:55 / SZAFRAŃSKI JAROSŁAW01:36:05 / PRZEKOP KAMIL06:10:42
5TRI Egnyte01:29:36 / PATELSKI MARCIN01:37:49 / FALENSKA ANITA01:51:49 / DĘBINSKA DOMINIKA01:51:50 / SOBIECHOWSKA INGA06:51:04
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięKlubPływanieT1RowerT2BiegWynik
1201WOJCIUK ADAM, ŚLIWA KRZYSZTOF, ŁOPIŃSKI BARTOSZGAWEŁBILLENNIUM SQUAD00:13:20 (2)00:00:2100:41:20 (1)00:00:1800:18:50 (1)01:14:09
2203GOLEMBIEWSKI TADEUSZ, LEMBICZ MACIEJ, GARDO JAKUBONWELO00:12:21 (1)00:00:2400:43:53 (2)00:00:1400:22:39 (2)01:19:31
3202ŁOPIŃSKI BARTOSZGAWEŁ, SZCZYPKOWSKA KINGA, GIGOŁO MAGDALENAINGRAM MICRO00:23:40 (3)00:00:3000:48:29 (3)00:00:2400:30:46 (3)01:43:49

Start indywidualny Sprint i Olimpijski:
–  do dnia 31 maja – 250 PLN
–  do dnia 10 czerwca – 300 PLN

Start drużynowy Sprint i Olimpijski opłata za 4 osoby,
–  do dnia 31 maja – 1 000 PLN
–  do dnia 10 czerwca – 1 200 PLN

Start Sztafety Sprint
–  do dnia  31 maja – 300 PLN
–  do dnia 10 czerwca – 400 PLN

Powrót