V Triathlon Kraśnik

Data i godzina2018-08-26 10:00:00
MiejscowośćKraśnik
Dystans Olimpijski / Sprint / Supersprint
Oficjalna stronahttp://www.triathlonkrasnik.pl/
Wyniki onlinehttp://live.sts-timing.pl/trikrasnik
Opłata startowa od 100 zł
Typ zawodów Triathlon
Rejestracja Zapisz się
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Kat wiek.M-ce w katPływanieT1RowerT2BiegWynikMKKara
1817MAKSYMOWICZ KRZYSZTOFPOL2003M1100:07:12 (6)00:01:0900:15:47 (1)00:01:0100:09:55 (5)00:35:041
2808POLSKI MATEUSZLUBLINUKS 51 LUBLINPOL2004M1200:07:07 (5)00:01:1300:17:02 (7)00:00:4900:09:20 (1)00:35:312
3819BORYS ANTONISZCZECINEKMKP SZCZECINEKPOL2004M1300:07:14 (7)00:01:1300:16:42 (6)00:00:5800:09:27 (3)00:35:343
4820SZUMIEC DOMINIKRZESZÓWSWIM TRI RZESZÓWPOL2002M2100:07:26 (10)00:01:2200:16:36 (4)00:00:4800:09:22 (2)00:35:344
5814SOBOWIEC MATEUSZPOL2003M1400:06:59 (3)00:01:1300:16:27 (2)00:00:4800:10:08 (7)00:35:355
6822SZCZEPANIK SZYMONRZESZÓWSWIM TRI RZESZÓWPOL2003M1500:07:25 (9)00:01:2200:16:40 (5)00:00:4300:09:46 (4)00:35:566
7818DĄBKOWSKI MACIEJSZCZECINEKMKP SZCZECINEKPOL2004M1600:07:22 (8)00:01:1900:16:36 (3)00:02:1800:10:29 (9)00:38:047
8804JAROSZEWSKI JAKUBWARSZAWAUKS ŻOLIBORZ WARSZAWAPOL2001M2200:06:46 (1)00:01:3200:18:48 (11)00:00:5700:10:06 (6)00:38:098
9816TYNDZIK ELEONORAPOL2003K1100:07:26 (10)00:01:1200:18:38 (10)00:00:5100:10:09 (8)00:38:161
10815TYNDZIK MARIAPOL2003K1200:07:52 (13)00:01:1600:19:32 (14)00:00:5400:11:01 (11)00:40:352
11821KŁOS BARTŁOMIEJRZESZÓWSWIM TRI RZESZÓWPOL2002M2300:09:09 (16)00:01:2000:18:37 (9)00:01:0400:10:47 (10)00:40:579
12811WAŁACH EMILIALUBLINUKS 51 LUBLINPOL2004K1300:07:59 (14)00:01:2200:19:21 (13)00:00:5300:11:52 (14)00:41:273
13803BOŻEK FILIPKRAŚNIKFALA KRAŚNIKPOL2002M2400:06:51 (2)00:02:0000:20:48 (16)00:00:5600:12:44 (17)00:43:1910
14810SŁOMIŃSKI PIOTRGORLICEFIZIKOR SPORT TEAMPOL1979M2500:11:07 (18)00:01:4800:17:45 (8)00:01:1100:11:40 (12)00:43:3111
15806KOWALSKA KAROLINASAINT NEOTSSWIMMING CLUB CAMBRIDGE/ RIVERSIDE RUNNERS SAINT NEOTSGBR2003K1400:07:50 (12)00:01:3000:20:06 (15)00:01:0300:13:19 (19)00:43:484
16802BORSUK PIOTRKRAŚNIKUKP FALA KRASNIKPOL2003M1700:06:59 (3)00:01:5800:22:51 (19)00:00:5000:11:41 (13)00:44:1912
17809SIERADZAN OLGAKIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOL2003K1500:08:48 (15)00:01:4000:21:28 (17)00:01:0800:13:03 (18)00:46:075
18807KOZIEJ ŁUKASZLUBLINPOL1981M2600:14:15 (20)00:02:4900:19:18 (12)00:01:4400:12:22 (15)00:50:2813
19801BISKUP PAWEŁKRAŚNIKKRAŚNIK BIEGAPOL1972M2700:11:35 (19)00:03:3400:22:55 (20)00:00:5800:12:30 (16)00:51:3214
20812WEGIERA ALICJAABRAMOWICE PRYWATNETRHIATLON LUBLIN TEAMPOL2004K1600:10:28 (17)00:03:0700:21:50 (18)00:00:5700:15:39 (20)00:52:016
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Kat wiek.M-ce w katPływanieT1RowerT2BiegWynikMKKara
1723JARLIŃSKI MICHAŁRUMIAUKS TRI-TEAM RUMIAPOL1999M20100:10:28 (2)00:01:2100:30:55 (1)00:00:4900:18:18 (2)01:01:511
2682PIEKARSKI RAFAŁOPOCZNOHUROM TRI TEAMPOL1996M20200:11:02 (6)00:01:2300:34:14 (12)00:00:5800:17:27 (1)01:05:042
3722SŁUPEK ROKSANARUMIAUKS TRI-TEAM RUMIAPOL1999K20100:10:30 (3)00:01:3100:34:24 (13)00:00:5600:18:18 (2)01:05:391
4638JEDNASZEWSKI MIKOŁAJOLSZTYNSSP ORKA IŁAWAPOL2001MJM100:10:21 (1)00:01:1800:33:55 (11)00:01:0000:19:47 (7)01:06:213
5647KIEŁBASA ROBERTLUBLINSZKOŁA PŁYWANIA WODNIKPOL1987M30100:11:00 (5)00:01:2400:33:33 (9)00:00:5000:19:57 (8)01:06:444
6689PRZYBYŁKOWICZ JANWILCZA GÓRAUKS G-8 BIELANY WARSZAWAPOL2002MJM200:10:56 (4)00:01:1300:33:19 (7)00:01:2700:20:06 (9)01:07:015
7601ABRAMIUK JAKUBLUBLINKANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT JAKUB ABRAMIUKPOL1984M30200:11:07 (8)00:01:4200:33:06 (6)00:00:5600:20:21 (10)01:07:126
8663MAJEWSKI WOJCIECHKIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOL2001MJM300:11:36 (10)00:01:1700:33:02 (5)00:00:5100:21:13 (15)01:07:597
9706SZCZEŚNIAK ERYKKIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOL2001MJM400:12:51 (14)00:01:3000:34:51 (16)00:01:1700:18:50 (4)01:09:198
10721WOŹNIAK JOANNAIRONMAN SZCZECINPOL1998K20200:12:29 (13)00:01:2200:35:33 (23)00:01:0700:19:24 (5)01:09:552
11613BUGAŁA MARTYNALUBLINUKS 51 LUBLINPOL2002KJM100:12:16 (12)00:01:0500:36:05 (28)00:00:4600:21:15 (16)01:11:273
12640KAIM IGNACYWARSZAWALITTPOL1989M20300:14:01 (18)00:01:4600:33:32 (8)00:01:1900:20:56 (14)01:11:349
13695ROZUMSKI TOMASZKRAŚNIKKRAŚNIK TRIATHLON TEAMPOL1974M40100:16:19 (29)00:01:3300:32:30 (2)00:01:0200:20:37 (13)01:12:0110
14625GARBACIK JACEKSTALOWA WOLASKB STALOWA WOLAPOL1967M50100:15:36 (25)00:02:1000:32:39 (3)00:01:0800:20:33 (12)01:12:0611
15651KOŁODZIEJ ŁUKASZTRZEBOWNISKOTRIATHLON SOKOŁA SOKOŁÓW MAŁOPOLSKIPOL1984M30300:16:04 (28)00:01:3700:33:49 (10)00:01:0100:20:27 (11)01:12:5812
16686PROSZOWSKI PIOTRJSTKOWICESTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAPOL1972M40200:16:22 (31)00:02:3400:33:00 (4)00:01:3400:19:38 (6)01:13:0813
17710WICHA KAROLINAKIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOL2001KJM200:11:05 (7)00:01:3000:36:51 (35)00:00:4900:23:00 (29)01:13:154
18667MASIAK MATEUSZKRAŚNIKPOL2000M20400:11:14 (9)00:02:0300:38:07 (48)00:00:4200:22:52 (26)01:14:5814
19724SARNA TOMASZRZESZÓWPOL1975M40300:11:55 (11)00:02:0400:36:11 (29)00:01:5000:23:32 (38)01:15:3215
20685PODLASKI WOJCIECHBEŁŻYCERINOTRIPOL1990M20500:14:07 (19)00:02:2300:35:32 (22)00:01:1100:23:01 (30)01:16:1416
21675OLSZEWSKI ŁUKASZBYDGOSZCZPOL1976M40400:13:49 (16)00:01:4500:35:57 (27)00:01:1700:23:43 (42)01:16:3117
22699SIATKOWSKI PAWEŁKIELCEKIELCEPOL1983M30400:15:16 (24)00:01:5500:36:37 (31)00:01:2800:22:03 (20)01:17:1918
23717ZIENTAL DAREKNOWINYROCK & ROWER TEAMPOL1967M50200:16:34 (35)00:02:0300:35:06 (21)00:01:3700:22:34 (23)01:17:5419
24616CIERNIAK JAROSŁAWLUBLINPOL1992M20600:17:21 (44)00:02:1500:34:55 (17)00:01:1800:22:08 (21)01:17:5720
25626GIERES WALDEMARPŁOCKPTT DELTAPOL1968M50300:17:27 (48)00:01:5800:34:42 (14)00:01:1200:22:49 (25)01:18:0821
26635JACHIMOWSKI BARTŁOMIEJSIEDLISKAWARRIORPOL1991M20700:17:23 (45)00:02:2300:35:51 (26)00:01:2000:21:37 (18)01:18:3422
27614BUKSA ANDRZEJPYSZNICASKB STALOWA WOLAPOL1974M40500:14:51 (22)00:02:0800:36:15 (30)00:02:0500:23:41 (41)01:19:0023
28701SOCHACKI DANIELLUBLINTRIATHLON LUBLIN TEAMPOL1975M40600:17:13 (42)00:02:1600:35:05 (20)00:01:2200:23:07 (31)01:19:0324
29602ANTONIUK MARCINKRAŚNIK23 TEAMPOL1975M40700:16:33 (34)00:01:5900:35:37 (24)00:01:0900:23:58 (44)01:19:1625
30677OSTROWSKI MACIEJJAROSŁAWAKADEMIA TRIATHLONU JAROSŁAWPOL1988M30500:13:55 (17)00:02:3700:39:38 (67)00:01:4000:21:27 (17)01:19:1726
31708TOKARZ TOMASZPYSZNICASTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAPOL1976M40800:18:14 (55)00:02:2800:35:00 (18)00:01:3000:22:42 (24)01:19:5427
32607BIELECKI RADOSLAWKRAŚNIKAUTO KOLORPOL1970M40900:14:47 (21)00:02:2600:36:43 (32)00:01:4800:24:29 (52)01:20:1328
33716ZARZECZNA AGNIESZKAWARSZAWAPOL1979K30100:16:49 (38)00:01:5800:37:25 (40)00:01:0200:23:10 (33)01:20:245
34641KASIŃŚKI MARCINBRZEZINYPOL1983M30600:18:28 (62)00:02:2700:34:48 (15)00:01:3000:23:28 (35)01:20:4129
35656KUTER KRZYSZTOFZAMOŚĆPOL1980M30700:18:15 (56)00:01:4600:37:21 (38)00:01:1200:22:57 (28)01:21:3130
36646KIEŁBASA MIECZYSŁAWŚWIDNIKSZKOŁA PŁYWANIA WODNIKPOL1962M50400:17:59 (51)00:02:2700:35:40 (25)00:01:4300:24:06 (46)01:21:5531
37628GNATIUK KRZYSZTOFLUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOL1965M50500:18:16 (59)00:02:1900:35:04 (19)00:01:2500:25:05 (60)01:22:0932
38653KOTUŁA RAFAŁMARKIBILLENNIUM SQUADPOL1978M401000:18:08 (52)00:03:0000:37:07 (36)00:01:3400:22:54 (27)01:22:4333
39610BRODKA PAWELRADOMBIEGIEM RADOM!POL1974M401100:16:50 (39)00:02:2500:38:25 (54)00:01:4800:23:29 (36)01:22:5734
40668MASŁOWSKI MARCINTOMASZOWICETRIATHLON LUBLIN TEAMPOL1976M401200:16:20 (30)00:02:4200:36:44 (33)00:01:4700:25:33 (64)01:23:0635
41650KOCHANIEC-MATUSZAK KAROLINALUBLINTRIATHLON LUBLIN TEAMPOL1988K30200:16:46 (37)00:02:1100:38:53 (57)00:01:1900:24:02 (45)01:23:116
42629GOZDALSKI MAREKURZEDOWPOL1987M30800:17:24 (46)00:03:1300:37:55 (46)00:01:1800:23:33 (39)01:23:2336
43684PODGÓRNY ŁUKASZWARSZAWAPOL1984M30900:17:54 (50)00:02:2800:38:13 (50)00:01:2300:23:32 (37)01:23:3037
44604BĄK KRYSTIANSTALOWA WOLAPOL1985M301000:18:15 (56)00:02:4500:37:56 (47)00:00:5500:24:07 (48)01:23:5838
45696RUTKOWSKI JAROSLAWNIEMCETRIAMIGOSPOL1970M401300:15:02 (23)00:02:2700:37:23 (39)00:01:5400:27:18 (80)01:24:0439
46669MATUSZAK MARIUSZLUBLINTRIATHLON LUBLIN TEAMPOL1989M20800:18:37 (65)00:02:4200:39:38 (68)00:01:1600:21:52 (19)01:24:0540
47644KIDA MACIEJLUBACZÓWPOL1983M301100:16:37 (36)00:02:0400:39:27 (65)00:01:2400:25:27 (61)01:24:5941
48639JOZEFOWICZ AGATAZAMOSCPOL1985K30300:15:58 (27)00:02:3400:38:12 (49)00:01:4500:26:43 (76)01:25:127
49690PTAK MICHAŁRZĄSKAPOL1984M301200:18:15 (56)00:03:0600:38:13 (51)00:01:3000:24:36 (54)01:25:4042
50698SENDER ANDRZEJSMUGIPOL1970M401400:13:03 (15)00:03:0000:40:47 (79)00:01:5800:27:25 (82)01:26:1343
51691PTASZNIK GRZEGORZSTALOWA WOLAPZU SPORT TEAMPOL1971M401500:21:08 (88)00:02:3700:38:26 (55)00:01:4600:22:26 (22)01:26:2344
52707SZKUTNICKI WITOLDŁONIOWBRAKPOL1976M401600:18:42 (69)00:02:5100:39:06 (61)00:01:3600:24:21 (51)01:26:3645
53645KIDA TOMASZLUBACZÓWPOL1975M401700:18:36 (64)00:02:1200:40:47 (80)00:00:5400:24:15 (50)01:26:4446
54657LATAWIEC ANDRZEJZAMOŚĆPOL1962M50600:18:13 (54)00:02:4000:41:06 (85)00:01:4500:23:11 (34)01:26:5547
55636JAKUBOWSKI PIOTRCHEŁMCHEŁMSKA GRUPA TRIATLONUPOL1978M401800:17:49 (49)00:02:4700:40:27 (75)00:01:4900:24:06 (47)01:26:5848
56718ŻUKOWSKA BASIALUBLINWYDOLNOSC.PLPOL1968K50100:17:20 (43)00:02:5100:37:38 (44)00:01:5100:27:21 (81)01:27:018
57630GRĄDEK DARIUSZKRAŚNIKSTREFA TRIATHLONU KRAŚNIKPOL1967M50700:21:18 (89)00:02:5900:37:30 (42)00:01:3000:23:45 (43)01:27:0249
58611BROŃSKA JULIAKAZIMIERZ DOLNYKS WISŁA PUŁAWYPOL2002KJM300:14:25 (20)00:01:4700:41:39 (89)00:01:3800:27:39 (86)01:27:089
59726SKARŻYŃSKI MAREKPOL1971M401900:18:20 (60)00:02:5500:38:18 (53)00:01:5000:26:02 (69)01:27:2550
60665MANDZIUK MAREKBIAŁA PODLASKATKKF KRZNA BIAŁA PODLASKAPOL1971M402000:19:04 (74)00:02:3200:38:14 (52)00:02:0700:26:07 (70)01:28:0451
61679PAWELCZYK GRZEGORZLUBLINAMBITNIEJ.PLPOL1990M20900:19:53 (81)00:02:4900:40:40 (77)00:01:0400:23:40 (40)01:28:0652
62606BIELECKI ANDRZEJCHEŁMFOTO KARCZMARSKI CHEŁMPOL1981M301300:18:12 (53)00:02:3900:39:18 (63)00:01:5400:26:10 (71)01:28:1353
63672MIŁCZAK PAWEŁJASTKÓWLUBELSKA GRUPA TRIATLHLONUPOL1977M402100:17:25 (47)00:02:3200:37:16 (37)00:02:4800:28:13 (92)01:28:1454
64648KIEŚ DAMIANRZESZÓWPOL1978M402200:18:38 (67)00:02:1600:39:14 (62)00:02:0100:26:21 (72)01:28:3055
65619CZERWIEC PAWEŁMOTYCZPOL1976M402300:19:52 (80)00:02:3800:36:49 (34)00:01:4500:27:28 (84)01:28:3256
66670MICHOTA ANDRZEJKRAŚNIKPOL1973M402400:20:29 (85)00:02:4300:39:38 (68)00:00:5200:25:04 (58)01:28:4657
67631GRZESZCZYK BARTOSZWARSZAWAOTCF TRIATHLON TEAMPOL1988M301400:18:30 (63)00:02:4700:41:56 (90)00:01:2700:24:10 (49)01:28:5058
68671MIKOŁAJCZUK JAROSŁAWMIĘDZYRZEC PODLASKIPOL1967M50800:17:03 (40)00:02:5100:40:32 (76)00:02:0800:26:24 (74)01:28:5859
69700SKŁADANEK JAKUBWARSZAWALITTPOL1989M201000:18:39 (68)00:02:0600:37:45 (45)00:01:3200:29:01 (95)01:29:0360
70620DRĄŻEK SŁAWOMIRFAJSLAWICEPOL1971M402500:21:25 (90)00:03:0000:40:06 (71)00:01:4600:23:09 (32)01:29:2661
71666MARCINEK KRZYSZTOFLUBLINPZU SPORT TEAMPOL1980M301500:19:45 (78)00:02:4600:41:00 (82)00:00:5500:25:04 (58)01:29:3062
72705STUPKA PIOTRWŁODAWAWŁODAWA BIEGAPOL1972M402600:19:21 (76)00:05:0000:37:25 (40)00:02:4700:25:29 (62)01:30:0263
73615CICHALEWSKI MARCINLUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOL1986M301600:19:49 (79)00:03:0500:39:00 (59)00:01:5700:26:28 (75)01:30:1964
74622FILIN ŁUKASZLUBLINTRIAMIGOSPOL1975M402700:17:06 (41)00:02:3100:39:31 (66)00:02:2400:29:48 (97)01:31:2065
75617CYBULSKA DOMINIKALUBLINWYDOLNOŚĆ.PLPOL1975K40100:18:25 (61)00:03:0100:40:07 (72)00:01:3900:28:21 (94)01:31:3310
76702STEFANIUK ROBERTLUBLINPOL1989M201100:18:55 (72)00:02:5600:42:38 (95)00:01:3400:26:00 (68)01:32:0366
77711WOJTAL IWONATARNOBRZEGPRODENTICA TEAMPOL1980K30400:18:42 (69)00:03:3400:43:02 (96)00:01:1200:25:41 (65)01:32:1111
78637JANOWSKI JAROSLAWKAZIMIERZ DOLNYPOL1968M50900:15:56 (26)00:03:1200:43:36 (100)00:02:5800:26:43 (76)01:32:2567
79719ŻYTAR PAWEŁLUBLINWW TEAMPOL1985M301700:22:03 (92)00:03:2000:41:17 (88)00:01:0200:24:57 (56)01:32:3968
80697SAJ TOMASZKRAŚNIKPOL1968M501000:16:22 (31)00:03:1600:38:34 (56)00:01:2700:33:01 (106)01:32:4069
81704STOPYRA PAULINALUBLINTRIATHLON LUBLIN TEAMPOL1986K30500:21:42 (91)00:02:4200:40:12 (73)00:01:2700:27:28 (84)01:33:3112
82681PIECHOTA ROBERTNOWA DEBAPOL1975M402800:19:02 (73)00:03:4000:41:12 (87)00:02:0700:27:43 (87)01:33:4470
83727LITWIWNIUK-KOSMALA MAŁGORZATAWARSZAWATRI WAWAPOL1986K30600:18:37 (65)00:04:2600:43:25 (99)00:01:4500:25:48 (66)01:34:0113
84725CYBULSKI PIOTRLUBLINKLUB WYDOLNOŚCI.PLPOL1975M402900:22:42 (96)00:03:0600:37:36 (43)00:02:3300:28:10 (91)01:34:0771
85712WOJTAL JACEKTARNOBRZEGPRODENTICA TEAMPOL1972M403000:22:35 (95)00:04:1200:39:57 (70)00:02:0800:25:29 (62)01:34:2172
86662MACIEJEWKA-LITWIN KATRZYNACHEŁMCHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONUPOL1990K20300:20:49 (87)00:03:3100:42:30 (93)00:01:4300:25:48 (67)01:34:2114
87654KOWALSKI ANDRZEJKRAŚNIKPOL1977M403100:25:02 (105)00:02:3900:38:59 (58)00:00:5100:27:11 (79)01:34:4273
88714WOŁOWSKI MICHAŁBIŁGORAJPOL1988M301800:22:27 (94)00:03:2900:39:01 (60)00:02:0400:28:03 (88)01:35:0474
89692PULIŃSKI ALBERTPONIATOWAPOL1993M201200:16:30 (33)00:03:5900:42:37 (94)00:01:5500:30:12 (99)01:35:1375
90687PRYGOŃ KATARZYNALUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOL1978K40200:19:28 (77)00:02:4300:41:02 (83)00:01:5000:30:14 (100)01:35:1715
91643KĘPIŃSKI LESZEKTARNÓWKĘPA SPORT TARNÓWPOL1957M60100:20:18 (83)00:03:3300:41:11 (86)00:03:1300:27:26 (83)01:35:4176
92603BALUK MIROSŁAWCHEŁMPOL1985M301900:23:35 (102)00:02:5600:41:04 (84)00:02:1500:26:21 (72)01:36:1177
93661LIPCZYŃSKI OLAFLUBLINPOL1979M302000:23:22 (100)00:03:2600:43:14 (98)00:01:4400:24:35 (53)01:36:2178
94624GAŁEK ANDRZEJRUDNA WIELKAMPEC-RZESZÓWPOL1955M60200:26:16 (108)00:03:3100:39:21 (64)00:01:0600:27:02 (78)01:37:1679
95674NAZARUK RAFAŁLUBLINCZESIO BIEGAPOL1981M302100:24:16 (104)00:04:3000:42:13 (91)00:01:4600:24:46 (55)01:37:3180
96632GUSTAW KRZYSZTOFLUBLINBANDA GRUDNIAPOL1959M501100:20:02 (82)00:03:2500:43:04 (97)00:02:4900:28:19 (93)01:37:3981
97673MISZCZYSZYN KAMILZAMOŚĆPOL1984M302200:26:19 (109)00:02:5500:44:19 (103)00:00:5900:25:03 (57)01:39:3582
98678PACZKOWSKI WŁADYSŁAWTARNOBRZEGWŁADYSŁAW PACZKOWSKIPOL1969M403200:23:21 (99)00:03:3100:40:56 (81)01:39:4383
99621DUDA RAFAŁLUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOL1984M302300:25:05 (106)00:04:2100:40:26 (74)00:02:0700:28:03 (88)01:40:0284
100720KUFEL GRZEGORZLUBLINPOL1987M302400:18:49 (71)00:02:4800:42:14 (92)00:01:5700:35:46 (110)01:41:3485
101683PIĘTA FILIPRZĄSKAPOL1979M302500:19:14 (75)00:04:4500:45:44 (106)00:02:4200:30:33 (101)01:42:5886
102715WRZOSEK JUSTYNASANDOMIERZPOL1986K30700:20:21 (84)00:04:0900:44:31 (104)00:02:4100:31:35 (103)01:43:1716
103680PAWELEC JUSTYNASANDOMIERZPOL1983K30800:20:40 (86)00:03:5500:45:43 (105)00:01:2800:31:31 (102)01:43:1717
104605BĄK MIROSŁAWCHORZELÓWZABIEGANI MIELECPOL1975M403300:29:22 (112)00:03:5200:40:40 (77)00:02:1100:28:04 (90)01:44:0987
105659LESZCZUK BARTŁOMIEJTRZYDNIK DUŻYTRIATHLON TRZYDNIKPOL1983M302600:26:10 (107)00:03:2500:43:45 (101)00:01:0300:29:50 (98)01:44:1388
106642KĘPIŃSKA ELŻBIETATARNÓWKĘPA SPORT TARNÓWPOL1965K50200:22:12 (93)00:04:1300:47:08 (108)00:02:1800:29:18 (96)01:45:0918
107693RAŹNY IRENAKRAKÓWPOL1965K50300:22:52 (98)00:04:0300:46:58 (107)00:01:1200:31:38 (104)01:46:4319
108709WEPA HANNACHEŁMCHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONUPOL1959K50400:22:42 (96)00:03:2100:43:54 (102)00:03:1100:34:07 (109)01:47:1520
109688PRZECH-FUS AGNIESZKALUBLINWW TEAMPOL1967K50500:27:17 (111)00:04:0600:48:35 (109)00:01:2600:31:56 (105)01:53:2021
110634IZDEBSKA RENATALUBLINPOL1955K60100:24:10 (103)00:04:5900:48:59 (110)00:01:5900:33:58 (108)01:54:0522
111713WOŁOSZYN MAŁGORZATAKRAŚNIKPOL1972K40300:23:34 (101)00:05:1000:51:42 (111)00:02:2000:37:49 (111)02:00:3523
112633HILLER JERZYLUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOL1947M70100:26:35 (110)00:05:1700:57:38 (112)00:02:2400:33:16 (107)02:05:1089
M-ceNrSztafetaPływanieT1RowerT2BiegCzas
1905TRI Mielec (Muniak Mariusz, Bańka Janusz, Zaręba Filip)00:16:2000:01:3800:32:1900:00:4800:18:3301:09:38
2904T2P PUŁAWY (Śniegocki Tomasz, Błądek Tomasz, JEDZINIAK PIOTR)00:16:3300:01:4200:30:0100:00:5000:20:4401:09:50
3902Ludzka Stonoga (Sagan Jakub, Gieral Marek, Wrzołek Krzysztof)00:16:2900:01:2400:34:4800:00:4800:20:5001:14:19
4901AGAT (Konarski Włodzimierz, SOSNÓWKA IGOR, BARTOSZEK ANDRZEJ)00:18:2800:01:4500:37:3300:00:5700:21:0601:19:49
5903Myśliwiec Racing Team (Myśliwiec Bartek, Myśliwiec Tomek, Myśliwiec Kasia)00:20:3000:01:2600:36:2100:00:5200:25:5801:25:07
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Kat wiek.M-ce w katPływanieT1RowerT2BiegWynikMKKara
1205LIS ŁUKASZLUBLINTRICLUBPOL1986M30100:20:59 (1)00:01:2700:59:23 (1)00:01:0200:37:23 (2)02:00:141
2309PRZYMUSIŃSKI FILIPPOZNAŃUAM TRIATHLON POZNAŃPOL1983M35100:21:50 (4)00:01:2601:02:43 (11)00:01:1100:38:26 (9)02:05:362
3231PIKORSKI DOMINIKZABRZETRIDIVISION TRIATHLON TEAMPOL1993M25100:24:04 (9)00:01:3201:01:21 (2)00:01:1500:38:09 (7)02:06:213
4162JASIŃSKI JAKUBKRAKÓWGO RIDE RACING TEAMPOL1987M30200:21:06 (2)00:01:3001:01:52 (3)00:01:3000:40:47 (24)02:06:454
5111BRZYSKI MACIEJKRAKÓWBRZYSKITRITEAMPOL1985M30300:24:06 (10)00:01:3901:02:12 (7)00:00:5700:38:20 (8)02:07:145
6246SANIAWA PIOTRLUBLINTRIAMIGOS/ TRIATHLON KRAŚNIKPOL1983M35202:07:206
7216MAZUREK MARCINLUBLINTRIATHLON LUBLIN TEAMPOL1980M35300:23:00 (6)00:01:4301:01:54 (4)00:01:2400:39:28 (12)02:07:297
8270TRACZYK PAWELSUSZTRI TEAM RUMIAPOL1979M35400:21:48 (3)00:01:4901:02:19 (9)00:01:2100:40:16 (22)02:07:338
9192KUBIŃSKI JAKUBBYDGOSZCZBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOL1987M30400:24:03 (8)00:01:4501:02:01 (5)00:01:0300:39:52 (19)02:08:449
10310NAWRACAJ MICHAŁJAWORPOL1986M30500:26:10 (29)00:01:3101:03:35 (15)00:01:0000:36:51 (1)02:09:0710
11226OWCZAREK KRZYSZTOFCZĘSTOCHOWAPOL1992M25200:23:53 (7)00:01:4301:02:19 (9)00:01:2400:40:04 (20)02:09:2311
12153JACKOWIAK PIOTRBRZEGSZTUKA RUCHUPOL1986M30600:24:40 (16)00:01:5201:02:48 (12)00:01:2700:38:44 (10)02:09:3112
13124CHYŁEK WOJCIECHKRAKÓWŁUCZANOWICE KRAKÓWPOL1982M35500:25:37 (23)00:02:0801:02:19 (8)00:01:3500:38:59 (11)02:10:3813
14248SAWICKI PATRYKGDYNIACOMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAMPOL1989M25300:24:34 (15)00:01:4901:03:39 (17)00:01:3400:39:41 (17)02:11:1714
15301DĄBROWSKI DARIUSZLUFT TRI TEAMPOL1974M40100:26:34 (35)00:01:4801:03:18 (13)00:01:4700:37:59 (5)02:11:2615
16285WOJTYNA ŁUKASZWARSZAWA12TRI.PLPOL1987M30700:25:14 (19)00:01:4201:03:37 (16)00:01:1800:39:40 (15)02:11:3116
17188KRAWCZYK MACIEJBIŁGORAJPOL1980M35600:25:49 (25)00:02:1301:04:45 (23)00:02:0900:37:23 (2)02:12:1917
18134DOBRZANSKI BARTOSZRADOMDEMOPROJEKT TRI TEAMPOL1973M45100:25:53 (26)00:01:3501:02:09 (6)00:02:0900:41:48 (30)02:13:3418
19219MIELOCH ARTURCHODZIEŻMIEL-POL TEAM & KAWAKAMPPOL1983M35700:24:15 (13)00:01:3701:05:26 (27)00:01:0000:41:28 (29)02:13:4619
20275WANIEWSKI MARCINMALBORKWANIEWSKI COACHINGPOL1976M40200:26:35 (36)00:01:4101:04:28 (20)00:01:3700:39:36 (14)02:13:5720
21164JĘDRYCZKA PIOTRGDYNIATOPACTIVEPOL1993M25400:24:09 (12)00:01:3501:06:24 (37)00:01:2400:40:49 (25)02:14:2121
22237POKRYWIŃSKI MARCINKONSTANCIN-JEZIORNADARE2TRIPOL1981M35800:26:53 (37)00:01:5401:03:59 (19)00:01:2300:41:03 (27)02:15:1222
23135DOWBOR MACIEJWARSZAWATRINERGYPOL1978M40300:25:18 (21)00:01:5001:03:43 (18)00:01:1300:43:15 (44)02:15:1923
24137DZIOREK TOMASZGORZYCESPRINT GORZYCEPOL1985M30800:27:02 (39)00:01:4701:06:10 (34)00:01:3100:39:31 (13)02:16:0124
25139FIJAŁKOWSKI MATEUSZŁÓDŹKS CELIRONMANPOL1990M25500:25:32 (22)00:01:4301:05:42 (31)00:01:1100:42:16 (33)02:16:2425
26146GROBELNY PAWEŁPOZNAŃUKS CITYZEN / BE3POL1995M20100:24:33 (14)00:01:4301:03:18 (13)00:01:3900:45:23 (66)02:16:3626
27156JANIAK PAWEŁWARSZAWATRIATHLON SIEDLCE CLUBPOL1980M35900:27:51 (43)00:01:3801:05:01 (24)00:01:4000:40:54 (26)02:17:0427
28150HORODECKI KRZYSZTOFRZESZÓWTRENIGO / GB SPORTPOL1979M351000:27:15 (40)00:01:4701:05:23 (26)00:01:3600:41:16 (28)02:17:1728
29303STANISZEWSKI KRZYSZTOFPOL1986M30900:25:59 (27)00:01:4101:06:16 (36)00:01:2500:43:03 (42)02:18:2429
30240POMORSKI RAFAŁWARSZAWATRI FAMILYPOL1983M351100:28:43 (48)00:01:5001:06:47 (40)00:01:3100:39:42 (18)02:18:3330
31286WOSTAL ALEKSANDERSZPROTAWAGVTPOL1992M25600:28:53 (49)00:01:4001:09:13 (56)00:01:0800:38:05 (6)02:18:5931
32287WOWTONIUK MARIUSZBIELSK PODLASKITIM MAŁEGOPOL1978M40400:27:58 (44)00:01:4801:08:24 (52)00:01:1800:39:40 (15)02:19:0832
33154JADACH MICHAŁCHODELMEXICANAPOL1991M25700:30:39 (70)00:01:5701:07:41 (45)00:01:4200:37:26 (4)02:19:2533
34166JĘDRZEJCZAK MARCINSUCHY LASVELOCITY/ K.S TĘCZAPOL1991M25800:30:55 (74)00:01:3801:05:35 (29)00:01:1700:40:29 (23)02:19:5434
35106BŁASZCZYK MARCINKRAKÓWTRIATHLON YMCA KRAKÓWPOL1979M351200:27:28 (41)00:01:3701:05:27 (28)00:01:3400:44:43 (60)02:20:4935
36161JAROŃ TOMASZWIDNA GORAAKADEMIA TRIATHLONU JAROSŁAWPOL1971M45200:25:12 (18)00:01:5801:08:34 (54)00:01:3900:43:48 (51)02:21:1136
37207LITWINIUK KRZYSZTOFOLSZTYNUKS SUSZ/KRISSCOACHING.PLPOL1980M351300:28:35 (47)00:01:3701:06:00 (32)00:01:3100:43:43 (50)02:21:2637
38149HANKIEWICZ ARTURPOZNAŃUKS CITYZEN_/BE3POL1979M351400:29:47 (56)00:02:0401:05:36 (30)00:01:5200:42:32 (36)02:21:5138
39190KRZEMIŃSKI MARCINGORZYCESPRINT GORZYCE / SPRINT.EGORZYCE.PLPOL1978M40500:26:58 (38)00:02:0101:09:31 (60)00:03:1200:40:13 (21)02:21:5539
40176KORNES JANUSZSOSNOWIECTRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZAPOL1970M45300:25:40 (24)00:02:0001:08:05 (49)00:01:2100:45:13 (65)02:22:1940
41259SOSNOWSKI JAROSŁAWPŁOCKPTT DELTAPOL1980M351500:24:44 (17)00:02:0401:07:54 (47)00:01:3100:46:09 (73)02:22:2241
42178KORULCZYK RAFAŁBAŁTÓWTRI RODZINY/BIEGAJACA BIO MAMAPOL1981M351600:30:10 (63)00:02:3301:04:45 (22)00:01:2000:43:38 (48)02:22:2642
43196KUNDZIK DAWIDKATOWICEPOL1988M301000:22:52 (5)00:02:3601:09:21 (58)00:03:4300:44:13 (55)02:22:4543
44311WAGEMANN ŁUKASZWROCŁAWPOL1979M351700:26:16 (30)00:01:5201:07:49 (46)00:01:3000:45:47 (69)02:23:1444
45217MAZURKIEWICZ MAREKKRAKÓWPOL1966M50100:25:17 (20)00:01:4501:11:17 (71)00:02:2400:42:45 (39)02:23:2845
46101ANTONIUK ARTURKRAŚNIKBARAN CYCLING TEAMPOL1980M351800:31:03 (77)00:02:2601:06:28 (38)00:01:1400:42:23 (35)02:23:3446
47313GEBHARDT JAKUBGDYNIAKLUB SMARUJ NA TRENING TEAMPOL1979M351900:29:28 (52)00:01:4401:06:10 (34)00:01:2900:44:55 (62)02:23:4647
48302SĄDEL GRZEGORZZKS TRIATHLON DRZONKÓWPOL1971M45400:26:01 (28)00:02:3901:07:06 (42)00:02:4100:46:01 (72)02:24:2848
49181KOWALCZYK TOMASZWARSZAWATRICLUBPOL1972M45500:30:02 (61)00:01:5301:07:17 (43)00:01:5900:43:19 (45)02:24:3049
50107BŁASZCZYK PRZEMYSŁAWWARSZAWAPLAY/MYTRIPOL1984M301100:30:53 (72)00:02:0501:07:00 (41)00:01:4200:42:54 (41)02:24:3450
51168KĄCKA MAŁGORZATAZAKOPANEYMCA KRAKÓWPOL1990K25100:28:06 (45)00:02:4601:09:46 (61)00:02:1300:41:59 (32)02:24:501
52147GRZYWA KAROLKRAŚNIKPOL1997M20200:26:26 (33)00:02:4001:10:14 (65)00:01:0000:44:41 (59)02:25:0151
53180KOSIOR MICHAŁŁÓDŹKS CELIRONMAN S.A. / HTF LUDWIK SIKORSKIPOL1992M25900:29:59 (59)00:01:4901:08:14 (50)00:00:5500:44:20 (58)02:25:1752
54267ŚLIWKA PIOTRKRAŚNIKSPORTEVOPOL1980M352000:33:13 (96)00:01:5101:06:46 (39)00:01:1200:42:36 (37)02:25:3853
55104BĄK MAREKTARNOWSKIE GÓRYTRIDIVISION TRIATHLON TEAMPOL1973M45600:30:17 (67)00:01:5001:05:20 (25)00:02:0400:46:12 (76)02:25:4354
56130DEC KRYSTIANSOKOŁÓW MAŁOPOLSKITRI SOKOŁÓWPOL1994M20300:30:54 (73)00:02:0201:04:29 (21)00:01:2900:47:16 (87)02:26:1055
57296GLAPIŃSKI MAKSWARSZAWAPOL2000MJ100:26:20 (31)00:02:0001:12:02 (79)00:02:0700:44:15 (56)02:26:4456
58172KLUŹNIAK WOJCIECHKIELCEPOL1980M352100:27:47 (42)00:02:3701:11:44 (75)00:01:5400:42:53 (40)02:26:5557
59308CZEPUKOJĆ TADEUSZPOL1965M50200:26:25 (32)00:02:4601:09:06 (55)00:02:3100:46:11 (75)02:26:5958
60208LULIŃSKA KAMILASUSZUKS TRS SUSZPOL1995K20100:30:18 (68)00:01:3101:11:45 (76)00:01:3000:41:58 (31)02:27:022
61200KWIECIŃSKI SEBASTIANMŁAWASZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMPOL1977M40600:30:27 (69)00:01:5601:12:09 (80)00:01:3500:42:20 (34)02:28:2759
62294ZYCH ZBIGNIEWLUBLINTRIATHLON LUBLIN TEAMPOL1972M45700:29:55 (58)00:02:0101:11:19 (72)00:01:5700:43:30 (47)02:28:4260
63260SULIK KONRADOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKITRI RODZINY/SPORT MEDICAL TEAMPOL1978M40700:29:59 (59)00:02:1701:10:42 (68)00:02:1700:44:05 (53)02:29:2061
64159JANUSZEWSKI PIOTRKRAKÓWEUROCLEAR RUNNING TEAMPOL1990M251000:31:00 (75)00:01:3101:09:46 (61)00:00:5300:46:18 (79)02:29:2862
65158JANUSZ IZABELAŚRODA ŚLĄSKATRIATHLON CLUB WROCŁAWPOL1994K20200:30:10 (63)00:01:4701:10:02 (63)00:01:2000:46:45 (85)02:30:043
66197KURKIEWICZ ANDRZEJFRANCISZKÓWPOL1972M45800:28:08 (46)00:01:5101:10:43 (69)00:01:2900:47:56 (92)02:30:0763
67243RAJTAR KRZYSZTOFLISZKIPOL1976M40800:31:15 (82)00:02:3301:07:54 (48)00:02:4900:45:48 (70)02:30:1964
68211MACH TOMASZLUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOL1976M40900:29:22 (51)00:01:4201:09:25 (59)00:01:4500:48:07 (95)02:30:2165
69177KORULCZYK OLABAŁTÓWBIEGAJĄCA BIO MAMAPOL1988K30100:26:26 (33)00:02:0001:12:19 (83)00:01:4600:49:26 (108)02:31:574
70117CENKAŁA CEZARYWŁODAWAKCKL WŁODAWAPOL1967M50300:31:19 (84)00:02:3201:11:48 (77)00:02:1100:44:07 (54)02:31:5766
71312MELCHIOR MARCINRODZYŃ PODLASKIPOL1975M401000:31:23 (86)00:02:4501:12:00 (78)00:00:5900:45:31 (67)02:32:3867
72256SKUPIEŃ KONRDŁÓDŹKONRADSKUPIEN.PLPOL1972M45900:35:22 (115)00:02:3301:09:17 (57)00:02:0400:43:24 (46)02:32:4068
73290ZAJĄC ŁUKASZSTALOWA WOLASTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAPOL1980M352200:30:11 (65)00:02:2901:12:36 (88)00:02:0500:46:09 (73)02:33:3069
74300SZCZERBATKO KONRADPOL1976M401100:33:23 (97)00:02:2301:06:03 (33)00:02:2600:49:41 (110)02:33:5670
75292ZAWADZAK ZBIGNIEWWARSZAWALUFT TRI TEAMPOL1962M55100:35:25 (116)00:02:0101:08:26 (53)00:01:5500:46:15 (77)02:34:0271
76129DANIELAK ŁUKASZWARSZAWAKK CYKLON WARSZAWAPOL1989M251100:34:58 (109)00:01:5801:10:07 (64)00:01:0400:46:19 (80)02:34:2672
77132ZYGO KAROLINAPOL1996K20300:24:08 (11)00:02:1101:16:43 (113)00:01:3000:50:32 (121)02:35:045
78307DRAPELLA DARIUSZPOL1957M60100:31:13 (81)00:01:4801:10:31 (66)00:01:3000:50:16 (118)02:35:1873
79238POLKOWSKI STANISŁAWMUROWANA GOŚLINAPOL1963M55200:33:03 (94)00:01:4301:12:10 (81)00:01:5800:46:30 (82)02:35:2474
80171KLEPACKI TOMASZWARSZAWAKS TRIATHLON RAWAPOL1956M60200:30:11 (65)00:02:1701:12:33 (87)00:01:5500:48:35 (101)02:35:3175
81210ŁUKASZCZYK MARCINBIŁGORAJKLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIA - BIŁGORAJPOL1979M352300:29:32 (53)00:03:1501:11:42 (74)00:03:1700:48:00 (93)02:35:4676
82195KULANICA JAROSŁAWBIŁGORAJPROGRESS TRIATHLON TEAMPOL1978M401200:31:21 (85)00:02:5601:14:04 (93)00:01:4200:45:45 (68)02:35:4877
83253SKIBA STANISŁAWKONIECPOLPOL1958M60300:31:00 (75)00:03:0901:12:22 (85)00:02:0700:47:49 (90)02:36:2778
84187KRASOWSKI ŁUKASZRZESZÓWPROSWIMPOL1986M301200:30:40 (71)00:02:1401:13:40 (92)00:01:2400:48:33 (100)02:36:3179
85202LEWANDOWSKI ANDRZEJKÓRNIKUAM TRIATHLON POZNAŃPOL1959M55300:30:07 (62)00:02:3101:12:31 (86)00:01:4500:49:46 (112)02:36:4080
86281WITKOWSKI ŁUKASZWARSZAWATEAM KARAŚPOL1980M352400:34:44 (104)00:02:5601:08:16 (51)00:06:0200:45:05 (63)02:37:0381
87232PIOTROWICZ KRZYSZTOFLUBLINPOL1968M50400:32:08 (89)00:01:5201:12:40 (89)00:02:0400:48:32 (99)02:37:1682
88145GRABOWSKI GRZEGORZKRAŚNIKKRAŚNIK TRIATHLON TEAMPOL1982M352500:31:10 (79)00:03:0001:14:35 (98)00:02:2100:47:23 (88)02:38:2983
89279WEGIERA ANDRZEJABRAMOWICE PRYWATNETRIATHLON LUBLIN TEAMPOL1974M401300:35:30 (118)00:02:2401:11:14 (70)00:01:4700:47:54 (91)02:38:4984
90230PIETRZAK ROMEKRAKOWNIACENTRUM ROWEROWE DSR TEAMPOL1963M55400:34:20 (99)00:03:0201:15:30 (104)00:02:3300:44:16 (57)02:39:4185
91141GALIŃSKI MACIEJLUBLINPOL1974M401400:32:29 (90)00:02:5701:16:20 (110)00:02:1800:46:39 (83)02:40:4386
92201LESNIAK GRZEGORZWLODAWAKCKL WLODAWAPOL1975M401500:36:47 (135)00:02:3301:12:18 (82)00:03:1000:46:41 (84)02:41:2987
93221MIŚKIEWICZ MAREKLUBLINTRIAMIGOS/ TRIATHLON KRAŚNIKPOL1965M50500:36:44 (134)00:02:4801:14:11 (95)00:02:0200:46:16 (78)02:42:0188
94203LIGENZA ZBIGNIEWPRUSZCZ GDAŃSKIDREAM TRI TEAMPOL1978M401600:38:04 (147)00:02:3801:10:39 (67)00:02:3200:48:27 (97)02:42:2089
95215MALANOWSKI JAROSŁAWPŁOCKPTT DELTAPOL1959M55500:36:42 (133)00:02:3001:14:26 (97)00:01:5100:46:51 (86)02:42:2090
96306WÓJTOWICZ PAWEŁJANÓW LUBELSKIPOL1977M401700:34:27 (100)00:04:1501:16:47 (114)00:03:1000:43:55 (52)02:42:3491
97273WALCZUK ANDRZEJCHEŁMCHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONUPOL1975M401800:31:11 (80)00:02:4101:17:01 (115)00:02:1100:49:38 (109)02:42:4292
98174KMIECIK PAWEŁJAROSŁAWAKADEMIA TRIATHLONU JAROSŁAWPOL1988M301300:35:53 (122)00:02:3001:18:25 (125)00:01:3200:44:50 (61)02:43:1093
99186KRAMER RAFALRADOMBIEGIEMRADOMPOL1967M50600:35:31 (119)00:02:4001:14:43 (99)00:01:5300:48:36 (102)02:43:2394
100291ZATOŃSKI ZBIGNIEWLUBLINLUBELSKIE STOWARZYSZENIE BIEGOWEPOL1977M401900:31:49 (87)00:02:3301:21:28 (141)00:02:2700:45:11 (64)02:43:2895
101214MAKOWSKI MARIUSZCIECIERZYNPOL1970M451000:29:40 (55)00:02:1401:15:05 (102)00:02:1400:54:21 (139)02:43:3496
102185KRAKOWIAK ARTURGDAŃSKTRIATHLON TRÓJMIASTOPOL1987M301400:31:05 (78)00:02:4201:17:12 (116)00:02:2500:50:31 (120)02:43:5597
103175KOCIAŃSKI ŁUKASZPRZEMYŚLMYTRICHALLENGEPOL1984M301500:36:31 (128)00:03:1201:14:59 (101)00:01:5200:47:23 (88)02:43:5798
104189KRYZA RAFAŁSZEROKIE/LUBLINTRIZARZAPOL1973M451100:36:50 (139)00:03:0401:11:21 (73)00:02:4700:50:00 (115)02:44:0299
105241PRACZ LESZEKLUBLINPOL1980M352600:29:48 (57)00:03:1001:14:04 (93)00:02:0500:55:00 (143)02:44:07100
106148HANCZEWSKA MARTASZCZECINSWIM2TRI HASAJ TO!POL1984K30200:28:58 (50)00:02:4601:21:51 (142)00:01:4500:48:56 (104)02:44:166
107254SKOCZ TOMASZBOCHOTNICAPOL1986M301600:35:00 (111)00:02:5001:17:48 (119)00:02:2000:46:19 (80)02:44:17101
108261SZALAST PAWEŁLUDWINZWIĄZKI ZAWODOWE GÓRNIKÓWPOL1989M251200:36:47 (135)00:04:2901:18:34 (126)00:01:3000:43:42 (49)02:45:02102
109239POMORSKA JOANNAWARSZAWATRIFAMILYPOL1981K35100:32:52 (93)00:02:2101:23:20 (145)00:03:4500:43:15 (43)02:45:337
110133DOBROWOLSKI BARTŁOMIEJKRAŚNIKLUDZKA STONOGA / STREFATRIATHLONU KRAŚNIKPOL1982M352700:33:05 (95)00:02:2501:15:36 (105)00:01:3100:53:28 (134)02:46:05103
111262SZCZEPANIK ANDRZEJKAZIMIERZA WIELKAROLMETPOL1952M65100:37:03 (142)00:03:2401:12:19 (83)00:01:3700:51:56 (128)02:46:19104
112179KOS PIOTRMICHÓWTEAMKARAŚPOL1983M352800:36:53 (140)00:02:5901:12:59 (90)00:02:4300:51:13 (124)02:46:47105
113126CUSZLAG JAKUBWARSZAWALK KLOSTERSPOL1966M50700:35:21 (114)00:03:1401:16:09 (109)00:02:2400:49:42 (111)02:46:50106
114138DZIWULSKI GRZEGORZKRAKOWPOL1982M352900:37:42 (144)00:03:2301:16:00 (108)00:01:1100:48:49 (103)02:47:05107
115109BOŻEK GRZEGORZLEŻAJSKTEAM SATELPOL1972M451200:47:17 (172)00:03:2501:07:29 (44)00:03:3900:45:53 (71)02:47:43108
116245SANECKI ROBERTGORZYCESPRINT GORZYCEPOL1977M402000:36:48 (138)00:03:1301:15:43 (106)00:02:2400:49:47 (113)02:47:55109
117224NIKEL NATALIASUSZUKS TRS SUSZPOL1997K20400:29:39 (54)00:02:0101:18:58 (128)00:01:2700:56:17 (149)02:48:228
118212MACUBA EDYTAWARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUPOL1990K25200:35:53 (122)00:02:1501:19:33 (129)00:01:4800:49:03 (107)02:48:329
119236POGODA MARCINLUBLINPOL1973M451300:31:15 (82)00:03:3901:21:12 (140)00:02:4200:51:23 (125)02:50:11110
120114BUJKO TOMASZWIELGOLASPOL1984M301700:32:51 (92)00:02:3601:19:50 (133)00:02:2600:53:00 (132)02:50:43111
121125CURYŁO WACŁAWWARKAPOL1964M50800:36:36 (129)00:02:2801:16:32 (112)00:02:5500:52:25 (130)02:50:56112
122165JĘDRZEJCZAK MACIEJWARSZAWANEON TEAMPOL1953M65200:34:46 (105)00:02:2101:16:27 (111)00:01:5500:55:53 (147)02:51:22113
123198KUTNIK MIROSŁAWBIAŁA PODLASKAKB BIAŁA BIEGAPOL1975M402100:43:53 (167)00:02:4901:14:13 (96)00:02:2600:48:22 (96)02:51:43114
124194KUCZBAJSKI ARTURWARSZAWAPOL1967M50900:31:55 (88)00:03:1701:18:18 (124)00:02:0300:56:17 (149)02:51:50115
125169KĘPOWICZ KAMILNIEDRZWICA DUŻAKAMILPOL1987M301800:36:29 (127)00:03:3001:20:13 (137)00:03:2500:48:56 (104)02:52:33116
126140FUS WOJCIECHRZESZÓWPOL1974M402200:41:23 (154)00:04:2701:13:39 (91)00:04:3000:48:57 (106)02:52:56117
127105BEDYK IRENEUSZCEKANOWOPTT DELTAPOL1957M60400:38:40 (149)00:06:1601:15:22 (103)00:02:3800:50:15 (117)02:53:11118
128263SZMELTER ANDRZEJŻARYMYSZOMANPOL1973M451400:34:32 (103)00:04:0201:20:08 (136)00:02:4800:52:06 (129)02:53:36119
129220MIROSZ ARTURRADOMNORTRADEPOL1973M451500:37:08 (143)00:03:5301:20:00 (134)00:01:4200:51:04 (122)02:53:47120
130120CHMIEL WALDEMARDZIERZAZNAPTT DELTAPOL1961M55600:35:05 (112)00:03:5101:17:45 (118)00:02:5800:54:18 (137)02:53:57121
131206LITWIN BARTOSZCHEŁMCHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONUPOL1988M301900:36:40 (132)00:02:2901:23:07 (144)00:02:1600:50:13 (116)02:54:45122
132229PIĄTKOWSKI DARIUSZNOWINYCHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONUPOL1962M55700:43:44 (166)00:03:4201:14:50 (100)00:02:3200:49:57 (114)02:54:45123
133265SZWED TOMASZPRZEWORSKNONAMEPOL1974M402300:36:38 (131)00:02:4401:21:02 (139)00:03:2900:51:12 (123)02:55:05124
134102BALAWEJDER MAREKWARSZAWAMSTRITEAMPOL1969M451600:40:07 (151)00:03:0701:15:58 (107)00:01:3800:54:19 (138)02:55:09125
135233POCIEJ BOHDANPŁOCKPOL1958M60500:34:49 (106)00:04:3001:17:50 (120)00:02:2900:55:35 (146)02:55:13126
136276WASILEWSKA JOANNAWARSZAWAWITZPOL1972K45100:41:43 (156)00:03:0701:17:56 (122)00:02:3000:50:30 (119)02:55:4610
137277WAŚKOWICZ WALDEMARLUBLINPOL1969M451700:34:30 (102)00:02:3801:17:55 (121)00:02:4600:58:09 (158)02:55:58127
138127CZEKIRDA PAWEŁLEŻAJSKPAWCIUS TEAMPOL1977M402400:34:52 (108)00:04:0101:23:45 (148)00:05:3200:48:05 (94)02:56:15128
139167JUZA SZYMONKRAKÓWPOL1986M302000:39:20 (150)00:04:1901:19:39 (131)00:01:2700:51:46 (126)02:56:31129
140304CHAJZER JULIAPOL1984K30300:36:15 (124)00:02:2101:18:50 (127)00:01:2200:57:47 (154)02:56:3511
141298KARPIK KONRADBILGORAJKLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIA BILGORAJPOL1999MJ200:34:51 (107)00:03:4801:17:43 (117)00:02:3100:57:49 (155)02:56:42130
142282WŁOSZCZYNA KONRADMIELECPOL1977M402500:34:29 (101)00:02:1601:22:40 (143)00:03:2900:54:04 (136)02:56:58131
143269TOFILSKA MONIKAKRAKÓWPOL1970K45200:35:31 (119)00:02:2201:24:18 (153)00:01:4100:53:24 (133)02:57:1612
144225ORZECHOWSKI TOMASZŁAŃCUT#OJCIECNADOPINGUPOL1982M353000:36:18 (125)00:02:0601:19:37 (130)00:02:3300:58:11 (159)02:58:45132
145251SIEROŃ JACEKSANDOMIERZTSA SANDOMIERZPOL1965M501000:35:26 (117)00:03:3201:24:22 (154)00:02:2000:54:26 (141)03:00:06133
146271TYBURSKI JACEKMINSK MAZOWIECKIPOL1973M451800:41:27 (155)00:03:1101:24:02 (151)00:02:5600:48:31 (98)03:00:07134
147170KISIEL ANITACZĘSTOCHOWAAKTYWNA EKIPA CALYPSOPOL1974K40100:37:45 (145)00:04:2401:23:44 (147)00:02:0700:52:36 (131)03:00:3613
148280WEPA WIESŁAWCHEŁMCHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONUPOL1956M60600:36:37 (130)00:03:5401:19:40 (132)00:02:2800:58:06 (157)03:00:45135
149142GAWLAS MATEUSZWARSZAWAPOL1981M353100:34:59 (110)00:03:5101:25:10 (155)00:02:2100:54:52 (142)03:01:13136
150264SZRAM IWONABORÓWIECOAZA KÓRNIKPOL1961K55100:35:14 (113)00:03:4101:25:16 (156)00:01:5700:56:17 (149)03:02:2514
151228PALKIJ ŁUKASZRZESZÓWŁOMOTPOL1981M353200:34:17 (98)00:04:0401:25:35 (158)00:04:2600:55:07 (144)03:03:29137
152288WOŹNIAK WOJCIECHPŁOCKPTT DELTAPOL1966M501100:32:47 (91)00:03:0801:18:10 (123)00:03:0001:06:35 (168)03:03:40138
153136DUCHNOWSKI DARIUSZBIAŁA PODLASKAD-TEAM BIAŁA PODLASKAPOL1971M451900:40:38 (153)00:03:1901:25:27 (157)00:02:4000:51:49 (127)03:03:53139
154222MOSIŃSKI KAMILNOWY DWÓR MAZOWIECKIWOTPOL1978M402600:36:47 (135)00:04:2701:27:12 (164)00:02:3800:53:47 (135)03:04:51140
155128CZERNIAK TOMASZWARSZAWAPOL1978M402700:36:26 (126)00:04:3201:20:20 (138)00:02:5901:01:08 (166)03:05:25141
156293ZGODA MARTEUSZWARSZAWANAPRZÓD MŁOCINYPOL1993M251300:38:27 (148)00:03:1801:34:40 (169)00:07:4100:42:40 (38)03:06:46142
157144GOLEC ARTURWARSZAWAPOL1988M302100:41:46 (158)00:03:5201:20:05 (135)00:02:0400:59:03 (162)03:06:50143
158173KŁOS KRZYSZTOFGWIZDOWMAJSTER SPORT TEAMPOL1980M353300:43:16 (165)00:02:4001:23:51 (149)00:02:0700:55:08 (145)03:07:02144
159160JAROCKA MAŁGORZATASTALOWA WOLASTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAPOL1973K45300:35:40 (121)00:03:1201:31:14 (167)00:03:1000:54:22 (140)03:07:3815
160299KNIAŹ ARKADIUSZJANÓW LUBELSKIPOL2000MJ300:36:54 (141)00:03:1201:27:08 (163)00:03:0700:59:24 (163)03:09:45145
161112BUCZKOWSKI JAROSŁAWSZEROKIEPOL1974M402800:41:45 (157)00:05:0801:24:14 (152)00:02:4000:56:01 (148)03:09:48146
162131DEMBSKI-KORNAGA MATEUSZRADOMPOL1986M302200:42:58 (163)00:04:1001:23:42 (146)00:02:3800:58:30 (161)03:11:58147
163244ROCHOWSKI PIOTRSTALOWA WOLASTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAPOL1962M55800:44:07 (169)00:04:4101:25:47 (159)00:02:4900:56:34 (152)03:13:58148
164121CHMIELEWSKA BOŻENASANDOMIERZTSAPOL1967K50100:37:45 (145)00:03:2601:33:04 (168)00:02:1100:57:59 (156)03:14:2516
165268TELEGA MICHAŁPRZEWORSKPOL1968M501200:43:03 (164)00:05:5201:23:54 (150)00:05:1400:58:22 (160)03:16:25149
166266SZYDŁOWSKI GRZEGORZKRAKÓWPOL1981M353400:42:14 (162)00:03:3301:28:13 (165)00:03:5701:00:20 (164)03:18:17150
167118CHĘĆ ROBERTLUBLINPOL1966M501300:45:11 (171)00:05:0301:28:32 (166)00:03:2600:57:04 (153)03:19:16151
168234PODOLAK AGNIESZKARZESZÓWPOL1986K30400:40:17 (152)00:04:2701:26:09 (161)00:03:5701:07:38 (169)03:22:2817
169143GENDEK JERZYROGOŹNOKŻ KOTWICAPOL1947M70100:42:02 (159)00:04:4401:25:56 (160)00:05:3201:05:34 (167)03:23:48152
170289WRONA ANDRZEJLUBLINTRIAMIGOSPOL1959M55900:42:04 (160)00:04:3601:26:32 (162)00:04:5801:12:41 (170)03:30:51153
171284WOJNOWSKI PAWEŁMARYSINKLUB SUCHEJ ŁYDKIPOL1976M402900:44:00 (168)00:03:4901:42:18 (172)00:03:1101:00:55 (165)03:34:13154
172119CHMIEL DOROTADZIERZĄZNAPTT DELTAPOL1961K55200:42:09 (161)00:03:5501:38:45 (170)00:02:0801:22:29 (171)03:49:2618
173151ILLEK ARKADIUSZŚWIDNIKŚWIDNIK TRIATHLON TEAMPOL1967M501400:44:35 (170)00:04:1201:40:49 (171)00:06:4301:23:31 (172)03:59:50155
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubKrajRok urodz.Kat wiek.M-ce w katPływanieT1RowerT2BiegWynikMKKara
120OLIWA MICHAŁSZCZECINAZS AWF KATOWICEPOL1997M-u23100:19:06 (2)00:01:1300:59:44 (4)00:00:5300:33:48 (1)01:54:441
242BREMBOR TOMASZAZS AWF KATOWICE GVT BMCPOL1994M00:19:11 (3)00:01:1100:59:40 (3)00:00:4800:35:20 (6)01:56:102
338STĘPNIAK KACPERRUMIAUKS TRI-TEAM RUMIAPOL1994M00:19:22 (4)00:01:1200:59:27 (2)00:00:4900:36:12 (8)01:57:023
439KRAWCZYK JACEKRUMIAUKS TRI-TEAM RUMIAPOL1996M-u23200:19:22 (4)00:01:1701:00:51 (9)00:00:5600:34:43 (4)01:57:094
540DAMENTKA KAMILRUMIAUKS TRI-TEAM RUMIAPOL1998M-u23300:19:28 (7)00:01:1701:01:59 (14)00:00:5500:33:48 (2)01:57:275
629SZYMANOWSKI PRZEMYSŁAWKOŃSKIEIDMAR RACING TEAM / SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICEPOL1986M00:20:14 (9)00:01:1301:00:06 (5)00:01:1600:35:57 (7)01:58:466
710JUSZKOWIEC DANIELWARSZAWAUKS G-8 BIELANY WARSZAWAPOL1998M-u23400:21:11 (16)00:01:1901:00:14 (7)00:00:5200:35:14 (5)01:58:507
818MARCINEK TOMASZRACIBÓRZAZS AWF KATOWICEPOL1991M00:19:26 (6)00:01:1100:59:25 (1)00:01:1000:38:14 (13)01:59:268
928SZALA TOMASZNOWA IWICZNAPROFI TEAMPOL1990M00:21:09 (15)00:01:2301:00:11 (6)00:01:0800:36:46 (9)02:00:379
102CHMURA MACIEJWROCŁAWGVT BMC - AZS AWF KATOWICEPOL1986M00:20:36 (12)00:01:2401:00:44 (8)00:01:3300:37:17 (10)02:01:3410
1133WILKOWIECKI ADRIANIRONMAN SZCZECINPOL1998M-u23500:20:21 (11)00:01:2201:01:03 (11)00:01:3200:37:42 (12)02:02:0011
127HADAS KRZYSZTOFPOZNAŃPOL1996M-u23600:22:30 (20)00:01:2501:02:15 (16)00:01:1700:34:39 (3)02:02:0612
133CIEŚLIK MATEUSZSTRZELCE KRAJEŃSKIEUAM TRIATHLON POZNAŃPOL1998M-u23700:19:46 (8)00:01:2001:01:39 (13)00:00:5500:38:54 (15)02:02:3413
1430ŚLIWKA JAKUBBŁONIEG8 BIELANY WARSZAWAPOL1999M00:20:36 (12)00:01:1601:00:57 (10)00:01:0600:39:43 (16)02:03:3814
159JERZYK AGNIESZKALESZNOREAL 64-STOPOL1988K00:22:29 (18)00:01:1001:02:53 (17)00:00:5200:38:17 (14)02:05:411
161BRUŹDZIAK MACIEJBORKOWOSTOWARZYSZENIE PROFI TEAMPOL1998M-u23800:19:05 (1)00:01:1901:01:10 (12)00:01:0000:43:20 (25)02:05:5415
1732WILKOWIECKI ROBERTTWARDOGÓRAAZS AWF KATOWICE GVT BMCPOL1994M00:20:20 (10)00:01:1601:02:14 (15)00:01:3500:40:46 (18)02:06:1116
1837ŁAGOWNIK MARTAGDAŃSKUKS DWÓJKA MORENA GDAŃŚKPOL1995K-u23100:22:30 (20)00:01:1001:04:21 (21)00:00:4900:37:30 (11)02:06:202
1912KLIMAS PAULINAĆWIKLICEAZS AWF KATOWICE / GVT BMCPOL1995K-u23200:22:30 (20)00:01:1701:04:13 (20)00:01:0400:40:50 (19)02:09:543
2031ULATOWSKA ALICJAPAWŁOWICEWLKS KMICIC CZĘSTOCHOWAPOL1996K-u23300:21:01 (14)00:01:1701:04:13 (19)00:01:0500:42:44 (24)02:10:204
2124SIKORA ALEKSANDRAJUSZCZYNTRIATHLON YMCA KRAKÓW (U JĘDRUSIA TEAM )POL1997K-u23400:22:29 (18)00:01:1701:05:46 (22)00:00:5800:40:13 (17)02:10:435
2222PYTEL MARIASTARACHOWICESZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICEPOL1986K00:22:33 (23)00:01:1701:04:08 (18)00:01:3800:43:58 (26)02:13:346
2321PETTERS KLAUDIAKIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOL1999K00:22:35 (24)00:01:2001:08:32 (27)00:00:5100:41:20 (21)02:14:387
2416KWAŚKIEWICZ OLIWIADĄBROWA GÓRNICZAAZS AWF KATOWICEPOL1998K-u23500:25:04 (28)00:01:2401:06:00 (24)00:00:5800:42:10 (22)02:15:368
2523RYPEL NATALIAKĘDZIERZYN-KOŹLEAZS AWF KATOWICEPOL1993K00:24:35 (26)00:01:5901:05:56 (23)00:00:5600:42:38 (23)02:16:049
2626SKUTKIEWICZ JOANNAGDYNIAPOL1990K00:25:03 (27)00:01:2901:06:00 (24)00:00:5800:44:23 (27)02:17:5310
274COMBIK MARCINKRAKÓWTRIATHLON YMCA KRAKÓWPOL1994M00:22:17 (17)00:01:2201:13:38 (28)00:01:0200:41:12 (20)02:19:3117
2834RUMIŃSKA KATARZYNASTOWARZYSZENIE SZKOŁA PŁYWANIA ORKAPOL2000K00:24:00 (25)00:01:3501:06:54 (26)00:01:0000:46:49 (28)02:20:1811
M-ceNrSztafetaPływanieT1RowerT2BiegCzas
1501GVT BMC Triathlon Team (Żołnowska Katarzyna, Weron Bartosz, Tomczak Marcin)00:21:4500:01:2401:02:3900:00:5200:39:0502:05:45
2502Kraśnickie Torpedy (Krawiec Maciej, Rostek Jerzy, Zioło Mirosław)00:23:4700:01:2701:03:3500:00:4800:37:2502:07:02
3504ZZ Top by HTF Ludwik Sikorski / Celironman (Dylik Marcin, Kopeć Jarek, Kopeć Marcin)00:33:0700:01:4701:08:2700:00:5100:43:1102:27:23
4503Sparta (Duliban Anna, Zyma Łukasz, Ostrzywilk Tomasz)00:30:0900:01:5001:14:0700:00:4900:43:5102:30:46
5505 (Pińkowski Szymon, Misiąg Norbert, Chomiczewska Natalia)00:26:5400:01:4001:16:0800:00:5100:52:0702:37:40

Kolejna już, jubileuszowa V edycja Triathlon Kraśnik będzie miała charakter Mistrzostw Polski zawodowców, a także grup wiekowych amatorów na dystansie olimpijskim. Będzie to także Finał Pucharu Polski na tym dystansie oraz sprincie. Wydarzenie zaplanowano na 26 sierpnia 2018 r. czyli ostatnią niedzielę sierpnia, tak jak w poprzednich edycjach.

Dziękujemy za zaufanie Polskiemu Związkowi Triathlonu oraz wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego wyróżnienia. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby impreza była mistrzowska, również pod względem organizacyjnym. W Kraśniku pojawią się najlepsi zawodnicy w Polsce. Będzie to nie lada wyzwanie, gdyż spodziewamy się nawet tysiąca uczestników. Będziemy także obostrzeni przepisami i wytycznymi Polskiego Związku Triathlonu, co także wpłynie na przebieg i organizację zawodów – informują organizatorzy ze Strefy Triathlonu.

Zawody w Kraśniku na stałe wpisały się w triathlonową mapę Polski, gwarantując wysoki poziom sportowy i organizacyjny. Warto podkreślić, że strefa zmian podczas III Triathlon Kraśnik została oceniona jako najlepsza w Polsce w rankingu lepszytriathlon.pl. Organizatorzy wytyczając trasę dbają zarówno o aspekt sportowy jak i turystyczny. Wzrastająca frekwencja, profesjonalna organizacja, zawodnicy z różnych zakątków kraju, setki kibiców nad Zalewem Kraśnickim i na trasie są tego wymiernym przykładem.

Triathlon to wszechstronna dyscyplina sportu będąca połączeniem pływania, jazdy na rowerze i biegu wymaga od uczestników ponadprzeciętnej wytrzymałości i wytrenowania. Na zawodach ważniejsza od zwycięstwa jest walka z własnymi słabościami i przełamywanie kolejnych barier możliwości swojego organizmu, co doskonale oddaje motto zawodów: „Przegrywają, jedynie nieobecni.” Jak zapewniają organizatorzy zapisy wystartują już w tym roku.

Serdecznie zapraszamy na V edycję kraśnickiego triathlonu. Do zobaczenia 26 sierpnia 2018 r. nad Zalewem Kraśnickim.

zapraszamy do zapisów:

https://zapisy.sts-timing.pl/269  – Triathlon Kraśnik 2018

https://zapisy.sts-timing.pl/298 – V Triathlon Kraśnik – Dystans Supersprint

https://zapisy.sts-timing.pl/299 – V Triathlon Kraśnik – Sztafeta

https://zapisy.sts-timing.pl/300  -V Triathlon Kraśnik – Mistrzostwa Polski w Triathlonie na Dystansie Olimpijskim Elita/U23

 

 

 

 

Powrót