Triathlon Kraśnik 2021
Data i godzina | 2021-08-22 00:00:00 |
Miejscowość | Kraśnik |
Dystans | |
Oficjalna strona | http://www.tri4you.pl/7283-2/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | |
Typ zawodów | Triathlon |
Rejestracja | Zapisz się |
- Olimpijski
- Sprint
- Olimpijski - Sztafety
- Sprint - Sztafety
- MP Strażaków - Olimpijski
- MP Strażaków - Sprint
- Wyniki online
- Zapowiedź
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 329 | JUSZKOWIEC DANIEL | WARSZAWA | UKS G-8 Bielany Warszawa | POL | 1998 | M20 | 1 | 02:16 | 26.4 | 00:20:19 (4) | 00:00:41 | 01:00:33 (1) | 00:00:29 | 00:34:52 (1) | 01:56:54 | 1 | |
2 | 339 | KOWALSKI JAKUB | GNIEZNO | UKS G8 Bielany | POL | 2000 | M20 | 2 | 02:19 | 25.9 | 00:20:00 (1) | 00:00:56 | 01:00:37 (3) | 00:00:36 | 00:37:00 (5) | 01:59:09 | 2 | |
3 | 393 | SUDAK MAGDALENA | MILANÓWEK | G-8 Bielany Warszawa | POL | 2000 | K20 | 1 | 02:21 | 25.5 | 00:20:16 (2) | 00:00:37 | 01:00:41 (4) | 00:00:29 | 00:39:12 (8) | 02:01:15 | 1 | |
4 | 306 | BRZYSKI MACIEJ | KRAKÓW | Brzyski Tri Team | POL | 1985 | M30 | 1 | 02:22 | 25.4 | 00:22:17 (6) | 00:00:52 | 01:01:57 (12) | 00:00:42 | 00:35:59 (3) | 02:01:47 | 3 | |
5 | 409 | WIŚNIEWSKI MACIEJ | OSTRÓDA | Najmowicz Triathlon/ KM PSP Olsztyn | POL | 1999 | M20 | 3 | 02:22 | 25.3 | 00:22:18 (7) | 00:01:11 | 01:01:34 (10) | 00:00:53 | 00:35:59 (2) | 02:01:55 | 4 | |
6 | 341 | KRIEGER ŁUKASZ | NOWA CERKIEW | KP PSP Sępólno Krajeńskie | POL | 1990 | M30 | 2 | 02:24 | 25.0 | 00:24:40 (15) | 00:00:50 | 01:00:35 (2) | 00:00:38 | 00:36:48 (4) | 02:03:31 | 5 | |
7 | 394 | SUDAK ZUZANNA | MILANÓWEK | G-8 Bielany triathlon | POL | 2001 | K20 | 2 | 02:25 | 24.8 | 00:20:16 (2) | 00:00:39 | 01:04:11 (20) | 00:00:30 | 00:39:13 (9) | 02:04:49 | 2 | |
8 | 307 | CEBERAK MACIEJ | WARSZAWA | Fizjoterapia Maciej Ceberak | POL | 1990 | M30 | 3 | 02:26 | 24.6 | 00:23:52 (10) | 00:01:20 | 01:02:26 (15) | 00:00:47 | 00:37:09 (6) | 02:05:34 | 6 | |
9 | 311 | DOBKOWSKI MARTIN | CHORZÓW | EDEN RACING / KM PSP RUDA ŚLĄSKA | POL | 1992 | M20 | 4 | 02:28 | 24.4 | 00:22:46 (9) | 00:01:07 | 01:01:16 (8) | 00:01:01 | 00:40:34 (14) | 02:06:44 | 7 | |
10 | 300 | ANTONIUK ARTUR | KRAŚNIK | EKO Team Kraśnik | POL | 1980 | M40 | 1 | 02:30 | 23.9 | 00:26:05 (24) | 00:01:03 | 01:00:45 (5) | 00:00:44 | 00:40:27 (13) | 02:09:04 | 8 | |
11 | 335 | KLUŹNIAK JACEK | KIELCE | Trinergy | POL | 1975 | M40 | 2 | 02:30 | 23.9 | 00:22:21 (8) | 00:01:19 | 01:01:29 (9) | 00:01:02 | 00:42:54 (26) | 02:09:05 | 9 | |
12 | 414 | ZDZIEBŁO MARCIN | ŻORY | KM PSP Żory | POL | 1978 | M40 | 3 | 02:31 | 23.8 | 00:26:01 (22) | 00:00:51 | 01:00:58 (7) | 00:00:36 | 00:41:30 (17) | 02:09:56 | 10 | |
13 | 398 | ŚLIWKA PIOTR | SOPOT | Evo Triathlon | POL | 1980 | M40 | 4 | 02:32 | 23.7 | 00:27:45 (31) | 00:01:07 | 01:02:45 (16) | 00:00:35 | 00:38:27 (7) | 02:10:39 | 11 | |
14 | 359 | ŁUKASZCZYK MARCIN | BIŁGORAJ | Herba Triathlon Team Biłgoraj | POL | 1979 | M40 | 5 | 02:35 | 23.2 | 00:28:04 (34) | 00:01:17 | 01:02:19 (14) | 00:01:23 | 00:39:55 (12) | 02:12:58 | 12 | |
15 | 357 | ŁOPUSZYŃSKI KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | SP PSP Bydgoszcz | POL | 1983 | M30 | 4 | 02:35 | 23.2 | 00:25:34 (18) | 00:00:58 | 01:05:01 (23) | 00:00:44 | 00:40:48 (16) | 02:13:05 | 13 | |
16 | 388 | STACHURA MATEUSZ | ZABRZE | KM PSP Bytom | POL | 1990 | M30 | 5 | 02:35 | 23.2 | 00:25:17 (16) | 00:01:11 | 01:05:07 (24) | 00:00:48 | 00:40:44 (15) | 02:13:07 | 14 | |
17 | 342 | KRZEMIŃSKI MARCIN | GORZYCE | Sprint Gorzyce | POL | 1978 | M40 | 6 | 02:35 | 23.2 | 00:25:59 (21) | 00:01:08 | 01:00:52 (6) | 00:01:08 | 00:44:04 (28) | 02:13:11 | 15 | |
18 | 395 | SULIK KONRAD | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | Tri Amo | POL | 1978 | M40 | 7 | 02:36 | 23.0 | 00:27:45 (31) | 00:01:04 | 01:02:49 (17) | 00:00:58 | 00:41:39 (18) | 02:14:15 | 16 | |
19 | 321 | GREGUŁA WOJCIECH | CHOJNA | KP PSP Gryfino | POL | 1986 | M30 | 6 | 02:37 | 22.9 | 00:23:54 (11) | 00:01:02 | 01:06:35 (33) | 00:00:56 | 00:42:13 (23) | 02:14:40 | 17 | |
20 | 326 | JAROSZ HUBERT | LUBLIN | KM PSP Lublin JRG 2 | POL | 1992 | M20 | 5 | 02:41 | 22.4 | 00:28:56 (39) | 00:01:28 | 01:04:58 (22) | 00:00:45 | 00:41:45 (19) | 02:17:52 | 18 | |
21 | 387 | SOKÓŁ ADAM | RZESZÓW | POL | 1976 | M40 | 8 | 02:41 | 22.4 | 00:24:08 (13) | 00:01:47 | 01:07:01 (39) | 00:01:35 | 00:43:21 (27) | 02:17:52 | 19 | ||
22 | 325 | JAROŃ TOMASZ | WIDNA GÓRA | Akademia Triathlonu Jarosław | POL | 1971 | M50 | 1 | 02:41 | 22.4 | 00:24:34 (14) | 00:01:17 | 01:05:54 (28) | 00:01:31 | 00:44:57 (31) | 02:18:13 | 20 | |
23 | 347 | KUREK MATEUSZ | CZĘSTOCHOWA | KM PSP Bytom | POL | 1994 | M20 | 6 | 02:42 | 22.3 | 00:23:57 (12) | 00:02:19 | 01:06:31 (32) | 00:01:26 | 00:44:26 (30) | 02:18:39 | 21 | |
24 | 320 | GRABOWSKI GRZEGORZ | KRAŚNIK | ERKADO RACING TEAM KRAŚNIK | POL | 1982 | M30 | 7 | 02:42 | 22.3 | 00:28:08 (36) | 00:01:07 | 01:02:16 (13) | 00:01:12 | 00:46:07 (36) | 02:18:50 | 22 | |
25 | 416 | ZYCH ZBIGNIEW | LUBLIN | Triathlon Lublin TEAM | POL | 1972 | M40 | 9 | 02:43 | 22.1 | 00:26:27 (26) | 00:00:52 | 01:04:13 (21) | 00:00:54 | 00:47:19 (42) | 02:19:45 | 23 | |
26 | 319 | GRABARSKI PAWEŁ | ZGORZAŁA | Banda Tri G | POL | 1982 | M30 | 8 | 02:44 | 22.0 | 00:29:02 (40) | 00:01:33 | 01:06:44 (35) | 00:01:04 | 00:42:16 (24) | 02:20:39 | 24 | |
27 | 390 | STASZCZUK PATRYK | WROCLAW | POL | 1996 | M20 | 7 | 02:46 | 21.7 | 00:25:35 (19) | 00:02:14 | 01:03:48 (19) | 00:01:05 | 00:49:45 (60) | 02:22:27 | 25 | ||
28 | 336 | KOKOT MICHAŁ | OLEŚNICA | PSP we Wrocławiu | POL | 1986 | M30 | 9 | 02:46 | 21.6 | 00:28:06 (35) | 00:02:06 | 01:05:08 (25) | 00:01:02 | 00:46:26 (38) | 02:22:48 | 26 | |
29 | 369 | NOWAK ARTUR | JÓZEFÓW | POL | 1973 | M40 | 10 | 02:47 | 21.5 | 00:26:19 (25) | 00:01:17 | 01:05:17 (26) | 00:01:02 | 00:49:30 (57) | 02:23:25 | 27 | ||
30 | 328 | JUDA PIOTR | WARSZAWA | Lolo | POL | 1987 | M30 | 10 | 02:47 | 21.5 | 00:25:41 (20) | 00:01:49 | 01:05:19 (27) | 00:01:15 | 00:49:33 (58) | 02:23:37 | 28 | |
31 | 343 | KRZYSIAK ARTUR | LUBLIN | POL | 1975 | M40 | 11 | 02:48 | 21.4 | 00:31:23 (55) | 00:02:30 | 01:07:11 (40) | 00:01:10 | 00:42:03 (22) | 02:24:17 | 29 | ||
32 | 361 | MAŁYSKA MICHAŁ | LUBLIN | Team B3 | POL | 1993 | M20 | 8 | 02:48 | 21.4 | 00:29:26 (44) | 00:01:57 | 01:09:46 (50) | 00:01:08 | 00:42:01 (21) | 02:24:18 | 30 | |
33 | 417 | ZYGO KAROLINA | LUBLIN | POL | 1996 | K20 | 3 | 02:48 | 21.4 | 00:22:14 (5) | 00:01:23 | 01:10:28 (53) | 00:00:52 | 00:49:25 (56) | 02:24:22 | 3 | ||
34 | 345 | KULANICA JAROSŁAW | BIŁGORAJ | progress triathlon team | POL | 1978 | M40 | 12 | 02:49 | 21.3 | 00:29:03 (41) | 00:01:35 | 01:06:36 (34) | 00:00:51 | 00:47:19 (42) | 02:25:24 | 31 | |
35 | 365 | MORLEY THOMAS | TARNOBRZEG | POL | 1984 | M30 | 11 | 02:50 | 21.2 | 00:32:40 (72) | 00:02:44 | 01:01:39 (11) | 00:01:11 | 00:47:31 (46) | 02:25:45 | 32 | ||
36 | 304 | BIERNACKI PAWEŁ | BIŁGORAJ | Tornado Pawlichy | POL | 1974 | M40 | 13 | 02:50 | 21.2 | 00:27:54 (33) | 00:03:14 | 01:11:20 (61) | 00:01:36 | 00:41:48 (20) | 02:25:52 | 33 | |
37 | 318 | GOŁĄBEK PAWEŁ | MAJDAN KRÓLEWSKI | Zmitek Team | POL | 1984 | M30 | 12 | 02:50 | 21.1 | 00:32:48 (75) | 00:01:26 | 01:06:53 (38) | 00:00:45 | 00:44:15 (29) | 02:26:07 | 34 | |
38 | 310 | CZARTOSZEWSKI SZYMON | ŁOMŻA | Najmowicz triathlon / KM PSP Łomża | POL | 1996 | M20 | 9 | 02:52 | 21.0 | 00:32:40 (72) | 00:02:09 | 01:11:34 (63) | 00:01:16 | 00:39:40 (10) | 02:27:19 | 35 | |
39 | 301 | BĄK KRYSTIAN | STALOWA WOLA | KP PSP Stalowa Wola | POL | 1985 | M30 | 13 | 02:52 | 21.0 | 00:26:44 (27) | 00:01:35 | 01:10:20 (52) | 00:01:08 | 00:47:34 (47) | 02:27:21 | 36 | |
40 | 403 | WALCZUK ANDRZEJ | CHEŁM | Chełmska Grupa Triathlonu | POL | 1975 | M40 | 14 | 02:52 | 20.9 | 00:28:35 (38) | 00:01:57 | 01:06:49 (37) | 00:01:18 | 00:49:02 (51) | 02:27:41 | 37 | |
41 | 358 | ŁUCZYŃSKI MICHAŁ | BYTOM | KM PSP Zabrze | POL | 1992 | M20 | 10 | 02:52 | 20.9 | 02:27:45 | 38 | ||||||
42 | 305 | BRYCHCY WOJCIECH | ŚWIERKLANY | KM PSP Zabrze | POL | 1997 | M20 | 11 | 02:53 | 20.8 | 00:29:49 (47) | 00:01:25 | 01:06:04 (29) | 00:00:59 | 00:50:10 (61) | 02:28:27 | 39 | |
43 | 415 | ZIĘBA MATEUSZ | ŚWILCZA | FOREVER / PROSWIM | POL | 1984 | M30 | 14 | 02:53 | 20.8 | 00:36:25 (96) | 00:01:25 | 01:03:48 (18) | 00:01:26 | 00:45:49 (32) | 02:28:53 | 40 | |
44 | 353 | LESNIAK GRZEGORZ | WLODAWA | KCKL Wlodawa | POL | 1975 | M40 | 15 | 02:54 | 20.7 | 00:33:08 (78) | 00:01:49 | 01:06:09 (30) | 00:01:23 | 00:46:50 (39) | 02:29:19 | 41 | |
45 | 367 | NIEBORAK GRZEGORZ | MODLIBORZYCE | GUKS Modliborzyce | POL | 1965 | M50 | 2 | 02:55 | 20.6 | 00:29:34 (46) | 00:01:32 | 01:06:15 (31) | 00:01:24 | 00:51:19 (68) | 02:30:04 | 42 | |
46 | 368 | NIEDŹWIADEK ANDRZEJ | KOL.-SKRZYNICE | Lubelska Grupa Triathlonu | POL | 1982 | M30 | 15 | 02:55 | 20.5 | 00:32:30 (71) | 00:02:29 | 01:13:54 (80) | 00:01:39 | 00:39:52 (11) | 02:30:24 | 43 | |
47 | 404 | WALKOWIAK BARTOSZ | NAKŁO NAD NOTECIĄ | KP PSP Nakło nad Notecią | POL | 1982 | M30 | 16 | 02:57 | 20.4 | 00:29:08 (42) | 00:02:01 | 01:12:47 (73) | 00:00:52 | 00:46:53 (40) | 02:31:41 | 44 | |
48 | 350 | KWIECIEŃ PAWEŁ | RZESZÓW | POL | 1983 | M30 | 17 | 02:57 | 20.4 | 00:31:57 (62) | 00:03:01 | 01:08:39 (45) | 00:02:05 | 00:46:04 (35) | 02:31:46 | 45 | ||
49 | 348 | KURKIEWICZ ANDRZEJ | FRANCISZKOW | POL | 1972 | M40 | 16 | 02:59 | 20.2 | 00:27:18 (28) | 00:01:55 | 01:11:57 (65) | 00:01:30 | 00:50:34 (62) | 02:33:14 | 46 | ||
50 | 330 | KASPROWICZ SŁAWOMIR | OSTROWIEC ŚW. | TriAmo | POL | 1975 | M40 | 17 | 02:59 | 20.2 | 00:29:24 (43) | 00:02:14 | 01:12:17 (68) | 00:01:19 | 00:48:04 (48) | 02:33:18 | 47 | |
51 | 408 | WIEPRZOWSKI MICHAŁ | BIAŁA PODLASKA | Kolarska Grupa Bialska KGB | POL | 1979 | M40 | 18 | 02:59 | 20.2 | 00:28:24 (37) | 00:02:03 | 01:08:01 (43) | 00:00:59 | 00:53:53 (78) | 02:33:20 | 48 | |
52 | 380 | PODLASKI WOJCIECH | ŁĘCZNA | KM PSP Lublin JRG 1 | POL | 1990 | M30 | 18 | 02:59 | 20.1 | 00:26:04 (23) | 00:01:19 | 01:09:53 (51) | 00:00:58 | 00:55:07 (85) | 02:33:21 | 49 | |
53 | 314 | DWORZANSKI TOMASZ | LUBLIN | Ból przeminie chwała pozostanie | POL | 1980 | M40 | 19 | 02:59 | 20.1 | 00:32:09 (66) | 00:02:12 | 01:06:48 (36) | 00:01:27 | 00:50:50 (65) | 02:33:26 | 50 | |
54 | 385 | ROWIŃSKI TOMASZ | PIASECZNO | SPORT, TO LUBIĘ | POL | 1976 | M40 | 20 | 02:59 | 20.1 | 00:32:42 (74) | 00:02:11 | 01:10:54 (58) | 00:01:53 | 00:45:58 (34) | 02:33:38 | 51 | |
55 | 411 | WRÓBEL MARIUSZ | LUBLIN | Lubelski Biegacz TEAM | POL | 1984 | M30 | 19 | 02:59 | 20.1 | 00:29:56 (49) | 00:02:05 | 01:11:34 (64) | 00:01:07 | 00:49:21 (55) | 02:34:03 | 52 | |
56 | 333 | KIDA TOMASZ | DĄBKÓW | Team of brothers | POL | 1975 | M40 | 21 | 03:00 | 20.0 | 00:30:23 (51) | 00:01:35 | 01:10:53 (57) | 00:00:42 | 00:50:39 (64) | 02:34:12 | 53 | |
57 | 355 | LITWIN BARTOSZ | CHEŁM | Chełmska Grupa Triathlonu | POL | 1988 | M30 | 20 | 03:01 | 19.9 | 00:31:59 (63) | 00:01:10 | 01:07:55 (42) | 00:01:37 | 00:52:20 (71) | 02:35:01 | 54 | |
58 | 373 | OWCZARZ WOJCIECH | GDYNIA | POL | 1991 | M30 | 21 | 03:01 | 19.9 | 00:31:48 (59) | 00:01:35 | 01:13:21 (76) | 00:00:57 | 00:47:22 (45) | 02:35:03 | 55 | ||
59 | 362 | MAZUR DANIEL | LUBLIN | POL | 1976 | M40 | 22 | 03:01 | 19.9 | 00:37:06 (98) | 00:01:59 | 01:07:45 (41) | 00:01:14 | 00:47:08 (41) | 02:35:12 | 56 | ||
60 | 313 | DUDEK JUSTYNA | CZARNKÓW | POL | 1999 | K20 | 4 | 03:01 | 19.9 | 00:32:15 (68) | 00:01:05 | 01:12:05 (66) | 00:00:45 | 00:49:20 (54) | 02:35:30 | 4 | ||
61 | 412 | WYKA TOMASZ | KAMIEŃ | KP PSP STALOWA WOLA | POL | 1994 | M20 | 12 | 03:01 | 19.9 | 00:31:25 (56) | 00:01:33 | 01:12:26 (71) | 00:01:10 | 00:49:04 (52) | 02:35:38 | 57 | |
62 | 332 | KIDA MACIEJ | LUBACZÓW | KP PSP LUBACZÓW | POL | 1983 | M30 | 22 | 03:01 | 19.8 | 00:29:56 (49) | 00:01:29 | 01:11:32 (62) | 00:00:45 | 00:52:00 (69) | 02:35:42 | 58 | |
63 | 366 | MULTAN MICHAŁ | RZEZAWA | Triathlon Team Bochnia | POL | 1980 | M40 | 23 | 03:02 | 19.8 | 00:33:16 (79) | 00:02:54 | 01:10:40 (54) | 00:01:42 | 00:47:19 (42) | 02:35:51 | 59 | |
64 | 419 | MATERNA ROMAN | RZESZÓW | GB SPORT RZESZÓW | POL | 1967 | M50 | 3 | 03:02 | 19.8 | 00:31:54 (60) | 00:01:51 | 01:12:47 (74) | 00:01:04 | 00:48:21 (49) | 02:35:57 | 60 | |
65 | 381 | POGODA MARCIN | LUBLIN | POL | 1973 | M40 | 24 | 03:02 | 19.8 | 00:27:37 (30) | 00:02:09 | 01:14:40 (82) | 00:00:38 | 00:51:01 (66) | 02:36:05 | 61 | ||
66 | 402 | TRZASKOMA PIOTR | KRUBIN | KP PSP Płońsk | POL | 1989 | M30 | 23 | 03:02 | 19.7 | 00:25:25 (17) | 00:02:02 | 01:13:25 (78) | 00:01:47 | 00:53:49 (75) | 02:36:28 | 62 | |
67 | 371 | ORZECHOWSKI TOMASZ | ŁAŃCUT | Traithlonsport.pl | POL | 1982 | M30 | 24 | 03:03 | 19.6 | 00:31:45 (58) | 00:01:14 | 01:12:25 (70) | 00:00:47 | 00:51:10 (67) | 02:37:21 | 63 | |
68 | 324 | HOTEL ARKADIUSZ | WARSZAWA | POL | 1980 | M40 | 25 | 03:04 | 19.6 | 00:29:53 (48) | 00:02:18 | 01:10:47 (55) | 00:00:40 | 00:53:53 (79) | 02:37:31 | 64 | ||
69 | 312 | DROGOŃ ŁUKASZ | LUBLIN | Lubelska Grupa Triathlonu | POL | 1990 | M30 | 25 | 03:05 | 19.5 | 00:37:23 (100) | 00:02:44 | 01:14:52 (83) | 00:00:55 | 00:42:49 (25) | 02:38:43 | 65 | |
70 | 337 | KOTUŁA RAFAŁ | MARKI | POL | 1978 | M40 | 26 | 03:05 | 19.4 | 00:30:57 (52) | 00:02:09 | 01:13:43 (79) | 00:01:28 | 00:50:37 (63) | 02:38:54 | 66 | ||
71 | 363 | MAZUREK KRZYSZTOF | CHEŁM | KP PSP w Krasnymstawie | POL | 1984 | M30 | 26 | 03:05 | 19.4 | 00:34:54 (93) | 00:03:42 | 01:13:09 (75) | 00:00:55 | 00:46:25 (37) | 02:39:05 | 67 | |
72 | 322 | GRYMULSKI ŁUKASZ | LUBLIN | Triathlon Lublin Team | POL | 1993 | M20 | 13 | 03:06 | 19.4 | 00:34:29 (85) | 00:02:55 | 01:14:30 (81) | 00:01:34 | 00:45:58 (33) | 02:39:26 | 68 | |
73 | 410 | WÓJCIK MICHAŁ | LIPSKO | Pazerni na Sport Lipsko, TRI AMO | POL | 1977 | M40 | 27 | 03:06 | 19.4 | 00:36:15 (95) | 00:01:58 | 01:08:05 (44) | 00:01:07 | 00:52:10 (70) | 02:39:35 | 69 | |
74 | 401 | TROJANOWSKI PIOTR | RUDNIK NAD SANEM | POL | 1970 | M50 | 4 | 03:06 | 19.3 | 00:31:31 (57) | 00:01:40 | 01:12:20 (69) | 00:01:03 | 00:53:21 (73) | 02:39:55 | 70 | ||
75 | 309 | CYBULSKI PIOTR | LUBLIN | Mrozek TriTeam | POL | 1975 | M40 | 28 | 03:07 | 19.3 | 00:27:32 (29) | 00:02:57 | 01:09:07 (46) | 00:03:50 | 00:57:01 (91) | 02:40:27 | 71 | |
76 | 302 | BIBIK ŁUKASZ | GDAŃSK | POL | 1995 | M20 | 14 | 03:08 | 19.2 | 00:29:29 (45) | 00:02:03 | 01:19:30 (95) | 00:01:37 | 00:48:33 (50) | 02:41:12 | 72 | ||
77 | 374 | PALCZAK RAFAŁ | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | Głogovia Głogów Małopolski | POL | 1971 | M50 | 5 | 03:08 | 19.1 | 00:31:56 (61) | 00:02:14 | 01:11:13 (60) | 00:01:30 | 00:54:33 (80) | 02:41:26 | 73 | |
78 | 351 | LATUSZKIEWICZ TOMASZ | LUBLIN | POL | 1975 | M40 | 29 | 03:08 | 19.1 | 00:34:37 (87) | 00:02:45 | 01:09:11 (47) | 00:01:12 | 00:53:51 (77) | 02:41:36 | 74 | ||
79 | 372 | OŚWIECIŃSKA MARZENA | BIELSK PODLASKI | Team Małego | POL | 1985 | K30 | 1 | 03:08 | 19.1 | 00:32:54 (76) | 00:01:43 | 01:10:53 (56) | 00:01:26 | 00:54:49 (83) | 02:41:45 | 5 | |
80 | 376 | PASTUSZKO MATEUSZ | REGUŁY | POL | 1984 | M30 | 27 | 03:10 | 18.9 | 00:32:13 (67) | 00:03:15 | 01:16:22 (87) | 00:01:55 | 00:49:44 (59) | 02:43:29 | 75 | ||
81 | 399 | TROCEWICZ JACEK | BIAŁA PODLASKA | POL | 1976 | M40 | 30 | 03:11 | 18.9 | 00:32:21 (69) | 00:02:08 | 01:11:05 (59) | 00:01:38 | 00:56:34 (89) | 02:43:46 | 76 | ||
82 | 382 | POLESZCZUK PIOTR | LUBLIN | Gentle Expeditions | POL | 1996 | M20 | 15 | 03:11 | 18.9 | 00:34:11 (82) | 00:02:47 | 01:09:27 (49) | 00:01:44 | 00:55:46 (87) | 02:43:55 | 77 | |
83 | 384 | PULIŃSKI ALBERT | KRAŚNIK | Team Karaś | POL | 1993 | M20 | 16 | 03:11 | 18.8 | 00:31:19 (54) | 00:00:58 | 01:13:23 (77) | 00:01:18 | 00:57:00 (90) | 02:43:58 | 78 | |
84 | 331 | KĘPOWICZ KAMIL | NIEDRZWICA DUZA | POL | 1987 | M30 | 28 | 03:13 | 18.6 | 00:34:38 (88) | 00:02:43 | 01:09:12 (48) | 00:01:52 | 00:57:22 (93) | 02:45:47 | 79 | ||
85 | 378 | PIRGA KACPER | GBISKA | POL | 1989 | M30 | 29 | 03:15 | 18.5 | 00:34:43 (89) | 00:01:39 | 01:15:31 (84) | 00:01:32 | 00:53:49 (75) | 02:47:14 | 80 | ||
86 | 406 | WASIK PRZEMYSŁAW | KRAKÓW | POL | 1992 | M20 | 17 | 03:15 | 18.4 | 00:38:01 (101) | 00:01:18 | 01:12:31 (72) | 00:01:02 | 00:54:40 (81) | 02:47:32 | 81 | ||
87 | 375 | PALKIJ ŁUKASZ | ŁAŃCUT | LoveMed | POL | 1981 | M40 | 31 | 03:15 | 18.4 | 00:33:49 (81) | 01:11:02 (106) | 02:47:45 | 82 | ||||
88 | 346 | KUNA JAROSŁAW | JAKUBOWICE KONIŃSKIE | Lublin Triathlon Team | POL | 1983 | M30 | 30 | 03:16 | 18.4 | 00:33:17 (80) | 00:02:16 | 01:16:22 (88) | 00:01:25 | 00:54:40 (81) | 02:48:00 | 83 | |
89 | 323 | HELAK MATEUSZ | ROSKO | POL | 1990 | M30 | 31 | 03:17 | 18.2 | 00:37:21 (99) | 00:01:50 | 01:20:21 (97) | 00:00:45 | 00:49:07 (53) | 02:49:24 | 84 | ||
90 | 334 | KITOWSKI BARTOSZ | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | Głogovia 1925 Głogów Małopolski | POL | 1977 | M40 | 32 | 03:17 | 18.2 | 00:34:48 (90) | 00:02:10 | 01:16:23 (89) | 00:02:33 | 00:53:32 (74) | 02:49:26 | 85 | |
91 | 303 | BIELECKI MIRMIŁ | LUBLIN | Szymanowski Triathlon Team | POL | 1975 | M40 | 33 | 03:18 | 18.2 | 00:34:24 (84) | 00:01:21 | 01:16:13 (86) | 00:01:11 | 00:56:23 (88) | 02:49:32 | 86 | |
92 | 364 | MIKOŁAJCZUK JAREK | MIĘDZYRZEC PODLASKI | POL | 1967 | M50 | 6 | 03:18 | 18.2 | 00:32:02 (64) | 00:03:32 | 01:16:33 (90) | 00:02:22 | 00:55:13 (86) | 02:49:42 | 87 | ||
93 | 327 | JATA MARTA | LUBLIN | WW Team/UMCS Biega | POL | 1981 | K40 | 1 | 03:23 | 17.7 | 00:35:57 (94) | 00:02:23 | 01:19:22 (94) | 00:01:36 | 00:54:56 (84) | 02:54:14 | 6 | |
94 | 377 | PATEREK ADA | WARSZAWA | 12tri | POL | 1978 | K40 | 2 | 03:26 | 17.5 | 00:34:53 (92) | 00:01:41 | 01:18:46 (92) | 00:01:27 | 00:59:58 (95) | 02:56:45 | 7 | |
95 | 397 | SWATKO KAROL | ZAMOŚĆ | KM PSP Zamość | POL | 1995 | M20 | 18 | 03:26 | 17.5 | 00:39:37 (103) | 00:03:06 | 01:20:09 (96) | 00:01:25 | 00:52:30 (72) | 02:56:47 | 88 | |
96 | 316 | GASEK JAKUB | BOCHNIA | Triathlon Team Bochnia | POL | 1978 | M40 | 34 | 03:28 | 17.3 | 00:30:59 (53) | 00:02:22 | 01:12:14 (67) | 00:01:27 | 01:11:25 (107) | 02:58:27 | 89 | |
97 | 407 | WEJMAN TOMASZ | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | TRI-Ostrowiec Św | POL | 1980 | M40 | 35 | 03:29 | 17.2 | 00:39:38 (104) | 00:02:45 | 01:16:05 (85) | 00:01:47 | 00:58:55 (94) | 02:59:10 | 90 | |
98 | 392 | SUCHAŃSKI TOMASZ | NIEDRZWICA DUŻA | POL | 1977 | M40 | 36 | 03:30 | 17.1 | 00:32:25 (70) | 00:02:11 | 01:18:00 (91) | 00:01:17 | 01:06:38 (102) | 03:00:31 | 91 | ||
99 | 338 | KOWALSKA-GRZEJDA ANNA | WARSZAWA | 12tri | POL | 1974 | K40 | 3 | 03:36 | 16.7 | 00:32:04 (65) | 00:02:34 | 01:20:46 (98) | 00:01:50 | 01:08:11 (103) | 03:05:25 | 8 | |
100 | 413 | ZALEWSKI ŁUKASZ | JAKUBOWICE KONIŃSKIE | POL | 1982 | M30 | 32 | 03:37 | 16.6 | 00:36:48 (97) | 00:02:48 | 01:19:15 (93) | 00:01:19 | 01:06:00 (101) | 03:06:10 | 92 | ||
101 | 400 | TROJANOWSKI MICHAŁ | RUDNIK NAD SANEM | POL | 1994 | M20 | 19 | 03:38 | 16.5 | 00:39:49 (106) | 00:01:49 | 01:21:57 (99) | 00:01:51 | 01:01:35 (96) | 03:07:01 | 93 | ||
102 | 317 | GOŁAWSKI ŁUKASZ | SIEDLCE | KM PSP Siedlce | POL | 1990 | M30 | 33 | 03:43 | 16.1 | 00:34:33 (86) | 00:01:54 | 01:30:45 (104) | 00:00:49 | 01:03:41 (98) | 03:11:42 | 94 | |
103 | 352 | LEBIODA TOMASZ | KRASNIK | POL | 1978 | M40 | 37 | 03:44 | 16.1 | 00:39:44 (105) | 00:03:05 | 01:31:27 (105) | 00:00:43 | 00:57:09 (92) | 03:12:08 | 95 | ||
104 | 344 | KUBISZYN TOBIASZ | LUBACZÓW | KP PSP LUBACZÓW | POL | 1987 | M30 | 34 | 03:45 | 16.0 | 00:40:20 (107) | 00:01:58 | 01:24:01 (101) | 00:00:47 | 01:05:57 (100) | 03:13:03 | 96 | |
105 | 391 | STEFANIUK PAWEŁ | BIAŁA PODLASKA | POL | 1994 | M20 | 20 | 03:54 | 15.4 | 00:34:51 (91) | 00:02:41 | 01:38:51 (106) | 00:00:44 | 01:03:33 (97) | 03:20:40 | 97 | ||
106 | 354 | LIPTAK ZBIGNIEW | WARSZAWA | BT | POL | 1976 | M40 | 38 | 03:58 | 15.2 | 00:39:17 (102) | 00:05:22 | 01:25:44 (102) | 00:03:09 | 01:10:22 (104) | 03:23:54 | 98 | |
107 | 386 | RYBCZAK RYSZARD | RZESZÓW | DecaRUN Rzeszów | POL | 1950 | M60 | 1 | 04:00 | 15.0 | 00:41:02 (108) | 00:05:49 | 01:22:11 (100) | 00:02:30 | 01:14:26 (108) | 03:25:58 | 99 | |
108 | 405 | WASAK MARCIN | ŚWIDNIK | Rower Power | POL | 1985 | M30 | 35 | 04:02 | 14.9 | 00:34:12 (83) | 00:02:56 | 01:39:38 (107) | 00:00:44 | 01:10:23 (105) | 03:27:53 | 100 | |
109 | 383 | POŹDZIK RAFAŁ | ŚWIDNIK | POL | 1976 | M40 | 39 | 04:06 | 14.6 | 00:51:23 (109) | 00:04:18 | 01:28:13 (103) | 00:02:53 | 01:04:12 (99) | 03:30:59 | 101 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 221 | SZYMANOWSKI PRZEMYSŁAW | STARACHOWICE | SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICE | POL | 1986 | M30 | 1 | 02:17 | 26.2 | 00:09:20 (1) | 00:00:41 | 00:31:19 (2) | 00:00:33 | 00:16:31 (1) | 00:58:24 | 1 | |
2 | 242 | WILK ADRIAN | POLICE | KS IRONMAN CS POLSKA | POL | 1998 | M20 | 1 | 02:19 | 25.8 | 00:09:21 (2) | 00:00:41 | 00:31:22 (3) | 00:00:28 | 00:17:21 (2) | 00:59:13 | 2 | |
3 | 202 | PRZYBYŁKOWICZ JAN | WARSZAWA | G-8 Bielany Warszawa | POL | 2002 | MJ | 1 | 02:24 | 25.0 | 00:09:23 (3) | 00:00:48 | 00:31:11 (1) | 00:00:37 | 00:19:07 (9) | 01:01:06 | 3 | |
4 | 219 | SZCZEKALA OLIWIER | LUBLIN | POL | 2004 | MJ | 2 | 02:27 | 24.5 | 00:10:40 (6) | 00:00:33 | 00:31:43 (5) | 00:00:39 | 00:18:54 (6) | 01:02:29 | 4 | ||
5 | 178 | MAŁEK WIKTOR | NOWA JASTRZĄBKA | KU AZS UAM Poznań | POL | 2003 | MJ | 3 | 02:28 | 24.3 | 00:11:31 (9) | 00:00:58 | 00:31:45 (6) | 00:00:47 | 00:17:57 (3) | 01:02:58 | 5 | |
6 | 177 | MAŁEK MICHAŁ | ZGLOBICE | BONTCYCLING | POL | 1985 | M30 | 2 | 02:28 | 24.3 | 00:11:33 (10) | 00:01:06 | 00:31:34 (4) | 00:00:43 | 00:18:07 (4) | 01:03:03 | 6 | |
7 | 236 | ZYCH NATALIA | LUBLIN | UKS 51 Lublin | POL | 2001 | K20 | 1 | 02:28 | 24.3 | 00:09:26 (4) | 00:00:41 | 00:32:52 (14) | 00:00:38 | 00:19:28 (10) | 01:03:05 | 1 | |
8 | 186 | MAZUREK MARCIN | LUBLIN | Triathlon Lublin Team | POL | 1980 | M40 | 1 | 02:33 | 23.6 | 00:09:58 (5) | 00:00:49 | 00:32:12 (9) | 00:00:43 | 00:21:15 (23) | 01:04:57 | 7 | |
9 | 162 | KLUŹNIAK WOJCIECH | KIELCE | POL | 1980 | M40 | 2 | 02:38 | 22.8 | 00:11:30 (8) | 00:01:26 | 00:33:05 (18) | 00:01:04 | 00:20:06 (14) | 01:07:11 | 8 | ||
10 | 223 | ŚWIĘS ŁUKASZ | TARNÓW | POL | 1985 | M30 | 3 | 02:39 | 22.7 | 00:13:58 (32) | 00:01:28 | 00:32:22 (11) | 00:00:41 | 00:19:02 (8) | 01:07:31 | 9 | ||
11 | 102 | BAŁUT PIOTR | KAMIEŃ | STYROBUD | POL | 1993 | M20 | 2 | 02:39 | 22.6 | 00:13:36 (28) | 00:01:03 | 00:31:54 (7) | 00:00:48 | 00:20:17 (16) | 01:07:38 | 10 | |
12 | 183 | MASZEWSKI DARIUSZ | BOCHNIA | Triathlon Team Bochnia | POL | 1978 | M40 | 3 | 02:40 | 22.5 | 00:11:24 (7) | 00:01:48 | 00:32:47 (12) | 00:01:11 | 00:20:58 (20) | 01:08:08 | 11 | |
13 | 129 | GARBACIK JACEK | STALOWA WOLA | GB SPORT RZESZÓW | POL | 1967 | M50 | 1 | 02:41 | 22.3 | 00:13:51 (31) | 00:00:59 | 00:32:14 (10) | 00:00:31 | 00:20:58 (19) | 01:08:33 | 12 | |
14 | 136 | GROCHOWSKI PAWEŁ | WOLKA KONOPNA | MBC Team | POL | 1987 | M30 | 4 | 02:42 | 22.2 | 00:14:44 (44) | 00:01:08 | 00:33:27 (21) | 00:00:51 | 00:18:41 (5) | 01:08:51 | 13 | |
15 | 194 | PAJĄK PIOTR | BUSKO-ZDRÓJ | POL | 2004 | MJ | 4 | 02:42 | 22.2 | 00:12:27 (14) | 00:01:51 | 00:32:49 (13) | 00:01:02 | 00:20:52 (17) | 01:09:01 | 14 | ||
16 | 137 | GRODZKI TOMASZ | STRZYŻÓW | Eden Racing Team | POL | 1994 | M20 | 3 | 02:43 | 22.0 | 00:11:43 (12) | 00:01:17 | 00:32:52 (15) | 00:00:49 | 00:22:44 (44) | 01:09:25 | 15 | |
17 | 239 | ŻUREK ROBERT | DABROWA GÓRNICZA | Triathlon Dąbrowa Górnicza | POL | 1974 | M40 | 4 | 02:44 | 21.9 | 00:12:31 (15) | 00:00:45 | 00:34:33 (27) | 00:00:42 | 00:21:12 (22) | 01:09:43 | 16 | |
18 | 175 | MACHAJ ADAM | BOCHNIA | POL | 1987 | M30 | 5 | 02:44 | 21.9 | 00:14:14 (37) | 00:01:23 | 00:32:10 (8) | 00:00:37 | 00:21:25 (27) | 01:09:49 | 17 | ||
19 | 190 | OGIŃSKI PIOTR | BOCHNIA | Triathlon Team Bochnia | POL | 1977 | M40 | 5 | 02:44 | 21.9 | 00:11:41 (11) | 00:02:04 | 00:33:15 (20) | 00:01:06 | 00:21:46 (30) | 01:09:52 | 18 | |
20 | 180 | MARTYNIAK ANDRZEJ | KRAKÓW | Brzyski Tri Team | POL | 1983 | M30 | 6 | 02:46 | 21.7 | 00:13:35 (27) | 00:01:36 | 00:35:29 (38) | 00:00:55 | 00:19:00 (7) | 01:10:35 | 19 | |
21 | 152 | KASIŃSKI MARCIN | BRZEZINY | POL | 1983 | M30 | 7 | 02:48 | 21.4 | 00:15:31 (61) | 00:01:29 | 00:32:53 (16) | 00:00:50 | 00:20:52 (17) | 01:11:35 | 20 | ||
22 | 228 | TWARDOWSKA ANNA | RZESZÓW | GB Sport | POL | 2000 | K20 | 2 | 02:50 | 21.2 | 00:13:33 (25) | 00:00:55 | 00:34:58 (33) | 00:00:38 | 00:21:59 (34) | 01:12:03 | 2 | |
23 | 111 | BUKSA ANDRZEJ | PYSZNICA | SKB Stalowa Wola | POL | 1974 | M40 | 6 | 02:50 | 21.2 | 00:12:53 (18) | 00:01:28 | 00:34:59 (34) | 00:00:55 | 00:21:51 (31) | 01:12:06 | 21 | |
24 | 168 | KRUDYSZ PRZEMYSŁAW | JAROSŁAW | Triathlon Jarosław | POL | 1986 | M30 | 8 | 02:50 | 21.2 | 00:14:00 (33) | 00:02:04 | 00:33:12 (19) | 00:01:31 | 00:21:22 (25) | 01:12:09 | 22 | |
25 | 160 | KIKIELA PAWEŁ | PRZEMYŚL | inglot | POL | 1985 | M30 | 9 | 02:50 | 21.2 | 00:13:20 (22) | 00:01:04 | 00:34:55 (29) | 00:00:49 | 00:22:06 (38) | 01:12:14 | 23 | |
26 | 100 | ADAMUS PATRYK | KRAKÓW | Brzyski Tri team | POL | 1980 | M40 | 7 | 02:50 | 21.2 | 00:13:09 (21) | 00:01:14 | 00:35:00 (35) | 00:00:43 | 00:22:09 (39) | 01:12:15 | 24 | |
27 | 135 | GRĘBOWIEC MATEUSZ | SANDOMIERZ | TSA Sandomierz/10 ŚBOT | POL | 1980 | M40 | 8 | 02:51 | 21.0 | 00:14:54 (47) | 00:01:30 | 00:33:30 (22) | 00:00:56 | 00:22:03 (36) | 01:12:53 | 25 | |
28 | 153 | KASPEREK DAMIAN | LUBLIN | ElektrykaPrądNieTyka | POL | 1991 | M30 | 10 | 02:52 | 20.9 | 00:16:35 (74) | 00:01:10 | 00:34:57 (30) | 00:00:42 | 00:19:51 (11) | 01:13:15 | 26 | |
29 | 224 | TARADYŚ TOMASZ | MODLIBORZYCE | GUKS Modliborzyce | POL | 1979 | M40 | 9 | 02:53 | 20.8 | 00:13:38 (30) | 00:01:25 | 00:34:20 (24) | 00:00:50 | 00:23:21 (51) | 01:13:34 | 27 | |
30 | 172 | LISOWSKI MACIEJ | JAKUBOWICE KONIŃSKIE | POL | 1977 | M40 | 10 | 02:54 | 20.7 | 00:15:00 (50) | 00:02:35 | 00:33:01 (17) | 00:01:44 | 00:21:27 (29) | 01:13:47 | 28 | ||
31 | 205 | RAINER KRZYSZTOF | PYSZNICA | ACS-STAL | POL | 1975 | M40 | 11 | 02:54 | 20.7 | 00:13:33 (25) | 00:01:23 | 00:34:19 (23) | 00:01:07 | 00:23:37 (53) | 01:13:59 | 29 | |
32 | 105 | BIELA TOMASZ | KRAKÓW | Brzyski Tri Team | POL | 1994 | M20 | 4 | 02:54 | 20.7 | 00:13:08 (20) | 00:01:31 | 00:36:32 (51) | 00:00:55 | 00:21:56 (32) | 01:14:02 | 30 | |
33 | 349 | KUTER KRZYSZTOF | ZAMOSC | Personaltriathlon | POL | 1980 | M40 | 12 | 02:55 | 20.6 | 00:15:48 (67) | 00:00:53 | 00:34:22 (25) | 00:00:48 | 00:22:25 (41) | 01:14:16 | 31 | |
34 | 191 | OLENDER GRZEGORZ | PROSZOWICE | Brzyski Tri Team | POL | 1967 | M50 | 2 | 02:56 | 20.5 | 00:14:40 (43) | 00:01:03 | 00:37:05 (59) | 00:00:54 | 00:20:59 (21) | 01:14:41 | 32 | |
35 | 158 | KIEŁBOŃ EWELINA | PRZEWORSK | Przeworska Grupa Biegowa | POL | 1989 | K30 | 1 | 02:56 | 20.5 | 00:13:32 (24) | 00:01:47 | 00:36:45 (55) | 00:00:38 | 00:22:06 (37) | 01:14:48 | 3 | |
36 | 125 | DOBKOWSKA-SZEFER DARIA | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Eden Racing | POL | 1993 | K20 | 3 | 02:57 | 20.3 | 00:14:56 (48) | 00:02:08 | 00:35:37 (40) | 00:01:10 | 00:21:23 (26) | 01:15:14 | 4 | |
37 | 139 | IGNATOWICZ ANDRZEJ | WARSZAWA | Tarchomin Triathlon Team | POL | 1974 | M40 | 13 | 02:57 | 20.3 | 00:12:47 (17) | 00:01:27 | 00:35:10 (36) | 00:01:03 | 00:24:47 (68) | 01:15:14 | 33 | |
38 | 189 | MIKOŁAJCZYK EWA | BIAŁA PODLASKA | Kolarska Grupa Bialska | POL | 1999 | K20 | 4 | 02:57 | 20.3 | 00:15:05 (53) | 00:01:37 | 00:34:26 (26) | 00:01:00 | 00:23:12 (50) | 01:15:20 | 5 | |
39 | 120 | CZARNECKI PIOTR | RZESZÓW | zajedz raka | POL | 1982 | M30 | 11 | 02:59 | 20.1 | 00:14:27 (39) | 00:02:23 | 00:36:35 (52) | 00:00:47 | 00:21:56 (32) | 01:16:08 | 34 | |
40 | 234 | ZARZECZNA AGNIESZKA | WARSZAWA | POL | 1979 | K40 | 1 | 02:59 | 20.1 | 00:15:01 (52) | 00:01:18 | 00:36:22 (49) | 00:00:38 | 00:22:52 (46) | 01:16:11 | 6 | ||
41 | 146 | JAWOR MARCIN | MYSŁOWICE | emjot tri team | POL | 1976 | M40 | 14 | 03:00 | 20.1 | 00:12:34 (16) | 00:01:54 | 00:34:57 (32) | 00:01:10 | 00:25:43 (75) | 01:16:18 | 35 | |
42 | 215 | SOCHACKI DANIEL | LUBLIN | TRIATHLON LUBLIN TEAM | POL | 1975 | M40 | 15 | 03:00 | 20.0 | 00:16:01 (70) | 00:01:42 | 00:34:57 (30) | 00:01:00 | 00:22:56 (48) | 01:16:36 | 36 | |
43 | 176 | MAKOWSKI MARIUSZ | LUBLIN | POL | 1970 | M50 | 3 | 03:01 | 19.9 | 00:12:07 (13) | 00:01:26 | 00:35:54 (45) | 00:01:04 | 00:26:19 (81) | 01:16:50 | 37 | ||
44 | 210 | ROMAN AGNIESZKA | BOCHNIA | Triathlon Team Bochnia | POL | 1986 | K30 | 2 | 03:01 | 19.9 | 00:15:52 (68) | 00:02:05 | 00:35:35 (39) | 00:01:11 | 00:22:12 (40) | 01:16:55 | 7 | |
45 | 241 | MAZUREK SYLWESTER | SUSIEC | OSP KĘTY | POL | 1991 | M30 | 12 | 03:01 | 19.8 | 00:17:21 (83) | 00:02:51 | 00:35:54 (44) | 00:01:08 | 00:19:54 (12) | 01:17:08 | 38 | |
46 | 144 | JANICKA-JAWOR JOANNA | MYSŁOWICE | emjot tri team | POL | 1978 | K40 | 2 | 03:02 | 19.8 | 00:15:00 (50) | 00:01:25 | 00:36:24 (50) | 00:00:54 | 00:23:27 (52) | 01:17:10 | 8 | |
47 | 218 | STYRNA JANUSZ | KRAKÓW | MOVIGO Akademia Ruchu | POL | 1988 | M30 | 13 | 03:04 | 19.5 | 00:14:03 (34) | 00:01:33 | 00:37:07 (60) | 00:00:32 | 00:25:07 (71) | 01:18:22 | 39 | |
48 | 118 | CIERLAK PRZEMYSŁAW | KRAKÓW | Brzyski Tri Team | POL | 1991 | M30 | 14 | 03:05 | 19.5 | 00:19:13 (111) | 00:01:26 | 00:35:38 (41) | 00:00:50 | 00:21:20 (24) | 01:18:27 | 40 | |
49 | 142 | JANAS KAMIL | LUBLIN | POL | 1993 | M20 | 5 | 03:05 | 19.5 | 00:15:17 (55) | 00:01:53 | 00:38:24 (82) | 00:00:57 | 00:22:00 (35) | 01:18:31 | 41 | ||
50 | 164 | KOTYŁA ADAM | LUBLIN | POL | 1970 | M50 | 4 | 03:05 | 19.4 | 00:38:04 (75) | 01:18:45 | 42 | ||||||
51 | 116 | CHRUŚCICKI ANDRZEJ | LUBLIN | Triathlon Lublin Team | POL | 1977 | M40 | 16 | 03:07 | 19.3 | 00:15:11 (54) | 00:01:33 | 00:37:36 (66) | 00:01:08 | 00:23:49 (58) | 01:19:17 | 43 | |
52 | 184 | MATUŁA PIOTR | TURZA | IM Inspiration | POL | 1992 | M20 | 6 | 03:07 | 19.3 | 00:19:18 (112) | 00:02:07 | 00:36:42 (53) | 00:01:02 | 00:20:09 (15) | 01:19:18 | 44 | |
53 | 155 | KAWALEC KRZYSZTOF | OPATÓW | POL | 1975 | M40 | 17 | 03:08 | 19.1 | 00:14:31 (40) | 00:01:15 | 00:38:56 (89) | 00:00:54 | 00:24:28 (66) | 01:20:04 | 45 | ||
54 | 237 | ŻARNICKI KAMIL | LUBLIN | POL | 1986 | M30 | 15 | 03:09 | 19.1 | 00:17:48 (87) | 00:02:58 | 00:34:54 (28) | 00:01:19 | 00:23:08 (49) | 01:20:07 | 46 | ||
55 | 203 | RACHWAŁ-CHMURA MAGDALENA | ROPCZYCE | Fala | POL | 1978 | K40 | 3 | 03:09 | 19.1 | 00:14:47 (45) | 00:01:53 | 00:38:39 (86) | 00:00:44 | 00:24:11 (61) | 01:20:14 | 9 | |
56 | 230 | WOJTAL IWONA | TARNOBRZEG | Prodentica | POL | 1980 | K40 | 4 | 03:09 | 19.1 | 00:14:39 (42) | 00:02:13 | 00:38:27 (84) | 00:00:33 | 00:24:22 (62) | 01:20:14 | 10 | |
57 | 166 | KRASKA ZBIGNIEW | CHEŁM | Chełm | POL | 1964 | M50 | 5 | 03:09 | 19.0 | 00:17:55 (88) | 00:01:29 | 00:36:52 (57) | 00:01:24 | 00:22:40 (43) | 01:20:20 | 47 | |
58 | 206 | RAUS WOJCIECH | DOBIESZYN | Beniaminek Triathlon Team | POL | 1984 | M30 | 16 | 03:10 | 19.0 | 00:14:04 (35) | 00:01:31 | 00:37:21 (63) | 00:01:27 | 00:26:15 (80) | 01:20:38 | 48 | |
59 | 229 | WOJCIK-PYRLIK ANNA | POGWIZDÓW | Triathlon Team Bochnia | POL | 1982 | K30 | 3 | 03:10 | 19.0 | 00:14:17 (38) | 00:01:58 | 00:39:38 (92) | 00:00:49 | 00:24:02 (60) | 01:20:44 | 11 | |
60 | 133 | GORYCKI JAKUB | KRAKÓW | POL | 1994 | M20 | 7 | 03:10 | 18.9 | 00:13:04 (19) | 00:01:37 | 00:40:50 (97) | 00:01:36 | 00:23:38 (54) | 01:20:45 | 49 | ||
61 | 240 | ŻYTAR PAWEŁ | LUBLIN | POL | 1985 | M30 | 17 | 03:11 | 18.9 | 00:18:26 (94) | 00:01:17 | 00:35:45 (42) | 00:00:53 | 00:24:41 (67) | 01:21:02 | 50 | ||
62 | 119 | CYBULSKA DOMINIKA | LUBLIN | wydolność, pl | POL | 1975 | K40 | 5 | 03:11 | 18.9 | 00:15:31 (61) | 00:01:38 | 00:35:26 (37) | 00:01:07 | 00:27:22 (91) | 01:21:04 | 12 | |
63 | 207 | RAŹNY DANIEL | KRAKÓW | POL | 1995 | M20 | 8 | 03:12 | 18.8 | 00:13:24 (23) | 00:01:13 | 00:40:00 (93) | 00:00:47 | 00:26:05 (77) | 01:21:29 | 51 | ||
64 | 134 | GRĄDEK DARIUSZ | KRAŚNIK | Triathlon Kraśnik Team | POL | 1967 | M50 | 6 | 03:12 | 18.8 | 00:19:09 (109) | 00:01:29 | 00:36:03 (48) | 00:01:10 | 00:23:41 (56) | 01:21:32 | 52 | |
65 | 193 | OTKAŁA MARCIN | LUBLIN | Triathlon Lublin Team | POL | 1988 | M30 | 18 | 03:12 | 18.7 | 00:20:55 (117) | 00:01:38 | 00:36:46 (56) | 00:01:04 | 00:21:25 (27) | 01:21:48 | 53 | |
66 | 213 | SAJ TOMASZ | KRAŚNIK | POL | 1968 | M50 | 7 | 03:13 | 18.7 | 00:14:53 (46) | 00:01:40 | 00:39:05 (90) | 00:00:41 | 00:25:33 (74) | 01:21:52 | 54 | ||
67 | 159 | KIEŚ DAMIAN | RZESZÓW | POL | 1978 | M40 | 18 | 03:13 | 18.7 | 00:18:29 (97) | 00:01:09 | 00:36:42 (53) | 00:01:10 | 00:24:24 (63) | 01:21:54 | 55 | ||
68 | 188 | MIKA-HOFFMANN MAGDALENA | KRAKÓW | Brzyski Tri Team | POL | 1978 | K40 | 6 | 03:13 | 18.6 | 00:16:28 (72) | 00:01:31 | 00:38:27 (83) | 00:00:58 | 00:24:49 (69) | 01:22:13 | 13 | |
69 | 157 | KĄCKI JÓZEF | NIEGOSZOWICE | POL | 1979 | M40 | 19 | 03:14 | 18.5 | 00:18:32 (98) | 00:02:09 | 00:36:00 (47) | 00:01:24 | 00:24:25 (64) | 01:22:30 | 56 | ||
70 | 130 | GARWOLSKA EWA | MIŃSK MAZOWIECKI | POL | 1982 | K30 | 4 | 03:14 | 18.5 | 00:15:24 (58) | 00:01:18 | 00:35:57 (46) | 00:01:02 | 00:28:54 (102) | 01:22:35 | 14 | ||
71 | 185 | MATUSZAK MARIUSZ | LUBLIN | Triathlon Lublin Team | POL | 1989 | M30 | 19 | 03:14 | 18.5 | 00:17:42 (86) | 00:01:51 | 00:38:06 (78) | 00:01:00 | 00:23:57 (59) | 01:22:36 | 57 | |
72 | 187 | MICHOTA ANDRZEJ | KRAŚNIK | Kraśnik Biega | POL | 1973 | M40 | 20 | 03:15 | 18.5 | 00:18:34 (99) | 00:01:57 | 00:37:40 (68) | 00:00:58 | 00:23:38 (54) | 01:22:47 | 58 | |
73 | 104 | BEDNARSKA ANNA | GDÓW | Thriatlon Team Bochnia | POL | 1984 | K30 | 5 | 03:16 | 18.3 | 00:15:47 (66) | 00:01:49 | 00:38:46 (87) | 00:01:02 | 00:26:00 (76) | 01:23:24 | 15 | |
74 | 182 | MASZEWSKA WIKTORIA | BOCHNIA | Triathlon Team Bochnia | POL | 2005 | KJ | 1 | 03:16 | 18.3 | 00:13:37 (29) | 00:02:35 | 00:38:30 (85) | 00:01:07 | 00:27:38 (94) | 01:23:27 | 16 | |
75 | 199 | POLESZCZUK MIKOŁAJ | LUBLIN | Gentle Expeditions | POL | 1999 | M20 | 9 | 03:17 | 18.3 | 00:15:43 (65) | 00:02:46 | 00:41:03 (98) | 00:01:30 | 00:22:35 (42) | 01:23:37 | 59 | |
76 | 238 | ŻUK KRYSTIAN | ROZBÓRZ | POL | 1996 | M20 | 10 | 03:17 | 18.3 | 00:14:06 (36) | 00:03:37 | 00:37:50 (69) | 00:01:22 | 00:26:44 (84) | 01:23:39 | 60 | ||
77 | 201 | PRZEPIÓRKA JACEK | BRZESKO | Triathlon Team Bochnia | POL | 1967 | M50 | 8 | 03:17 | 18.2 | 00:15:41 (64) | 00:02:42 | 00:38:00 (73) | 00:00:53 | 00:26:35 (83) | 01:23:51 | 61 | |
78 | 212 | RUDNIK ARTUR | GARBÓW | KWP | POL | 1978 | M40 | 21 | 03:18 | 18.2 | 00:16:46 (77) | 00:01:45 | 00:37:52 (71) | 00:00:57 | 00:26:46 (85) | 01:24:06 | 62 | |
79 | 108 | BISS-MIERZWIŃSKA MAGDALENA | ŻURAWICA | Thriatlon Jarosław | POL | 1976 | K40 | 7 | 03:18 | 18.1 | 00:15:26 (59) | 00:01:59 | 00:39:22 (91) | 00:01:21 | 00:26:11 (78) | 01:24:19 | 17 | |
80 | 126 | DWORZAŃSKA EWA | LUBLIN | Ból przeminie chwała pozostanie | POL | 1981 | K40 | 8 | 03:19 | 18.1 | 00:18:20 (92) | 00:01:21 | 00:37:04 (58) | 00:01:03 | 00:26:34 (82) | 01:24:22 | 18 | |
81 | 123 | DANIEC MARIA | BOCHNIA | Triathlon Team Bochnia | POL | 1972 | K40 | 9 | 03:19 | 18.1 | 00:16:45 (76) | 00:01:40 | 00:37:56 (72) | 00:01:01 | 00:27:01 (87) | 01:24:23 | 19 | |
82 | 232 | WROŃSKI MAREK | BIŁGORAJ | HERBA TRIATHLON TEAM BIŁGORAJ | POL | 1960 | M60 | 1 | 03:20 | 18.0 | 00:18:46 (101) | 00:01:35 | 00:24:26 (65) | 01:24:51 | 63 | |||
83 | 156 | KAWIAK MAREK | LUBLIN | POL | 1981 | M40 | 22 | 03:20 | 18.0 | 00:18:53 (104) | 00:02:51 | 00:42:02 (102) | 00:01:15 | 00:19:58 (13) | 01:24:59 | 64 | ||
84 | 121 | CZECH MICHAŁ | LUBLIN | POL | 1990 | M30 | 20 | 03:20 | 18.0 | 00:15:18 (56) | 00:02:19 | 00:35:50 (43) | 00:01:03 | 00:30:41 (110) | 01:25:11 | 65 | ||
85 | 151 | KASIŃSKI ŁUKASZ | LUBARTÓW | Lubartów Team | POL | 1980 | M40 | 23 | 03:23 | 17.7 | 00:18:26 (94) | 00:01:47 | 00:37:28 (65) | 00:01:23 | 00:27:15 (89) | 01:26:19 | 66 | |
86 | 110 | BUDNY ALEKSANDRA | KRAŚNIK | Kraśnik Biega | POL | 1978 | K40 | 10 | 03:25 | 17.6 | 00:15:20 (57) | 00:02:13 | 00:43:30 (107) | 00:00:41 | 00:25:13 (73) | 01:26:57 | 20 | |
87 | 214 | SKARŻYŃSKI MAREK | LUBLIN | Triathlon Lublin Team | POL | 1971 | M50 | 9 | 03:25 | 17.6 | 00:17:22 (84) | 00:02:47 | 00:38:06 (79) | 00:00:59 | 00:27:43 (95) | 01:26:57 | 67 | |
88 | 107 | BIEŃKOWSKI GRZEGORZ | CHEŁM | POL | 1993 | M20 | 11 | 03:25 | 17.6 | 00:21:42 (120) | 00:01:45 | 00:37:23 (64) | 00:01:05 | 00:25:10 (72) | 01:27:05 | 68 | ||
89 | 217 | STOPYRA PAULINA | LUBLIN | TRIATHLON LUBLIN TEAM | POL | 1986 | K30 | 6 | 03:25 | 17.5 | 00:18:27 (96) | 00:01:28 | 00:38:22 (81) | 00:01:32 | 00:27:29 (92) | 01:27:18 | 21 | |
90 | 226 | TREPA KASIA | JODŁÓWKA | Triathlon Team Bochnia | POL | 1985 | K30 | 7 | 03:26 | 17.4 | 00:16:07 (71) | 00:02:08 | 00:38:04 (75) | 00:01:22 | 00:30:04 (106) | 01:27:45 | 22 | |
91 | 145 | JANUSZKIEWICZ MICHAŁ | WARSZAWA (ŻOLIBORZ) | POL | 1982 | M30 | 21 | 03:28 | 17.3 | 00:14:33 (41) | 00:02:06 | 00:45:49 (113) | 00:00:55 | 00:24:50 (70) | 01:28:13 | 69 | ||
92 | 220 | SZCZYGIEŁ ARKADIUSZ | LUBARTÓW | KOLARZEIKOFBOJE | POL | 1972 | M40 | 24 | 03:28 | 17.3 | 00:20:57 (118) | 00:01:52 | 00:38:05 (77) | 00:01:11 | 00:26:14 (79) | 01:28:19 | 70 | |
93 | 197 | PIEKARZ MARCIN | RZESZÓW | POL | 1984 | M30 | 22 | 03:28 | 17.3 | 00:20:19 (116) | 00:02:05 | 00:37:16 (61) | 00:01:14 | 00:27:30 (93) | 01:28:24 | 71 | ||
94 | 148 | KANCLERZ-MAZURCZUK MONIKA | WOLKA CZULCZYCKA | wist | POL | 1977 | K40 | 11 | 03:28 | 17.3 | 00:21:11 (119) | 00:02:30 | 00:40:04 (94) | 00:01:06 | 00:23:42 (57) | 01:28:33 | 23 | |
95 | 150 | KARPIK KONRAD | RZESZÓW | POL | 1999 | M20 | 12 | 03:30 | 17.2 | 00:16:53 (78) | 00:02:34 | 00:37:20 (62) | 00:01:55 | 00:30:24 (107) | 01:29:06 | 72 | ||
96 | 308 | CHMIELEWSKA BOŻENA | SANDOMIERZ | TSA SANDOMIERZ | POL | 1967 | K50 | 1 | 03:30 | 17.1 | 00:15:28 (60) | 00:01:39 | 00:42:54 (105) | 00:00:58 | 00:28:19 (99) | 01:29:18 | 24 | |
97 | 165 | KOWSKA MONIKA | TARNOBRZEG | AKADEMIA eMKA SPORT TARNOBRZEG | POL | 1986 | K30 | 8 | 03:30 | 17.1 | 00:16:56 (80) | 00:01:59 | 00:42:00 (101) | 00:01:13 | 00:27:14 (88) | 01:29:22 | 25 | |
98 | 167 | KRÓL TOMASZ | LUBLIN | POL | 1981 | M40 | 25 | 03:31 | 17.1 | 00:16:58 (81) | 00:02:38 | 00:38:52 (88) | 00:01:03 | 00:30:00 (105) | 01:29:31 | 73 | ||
99 | 200 | PRZECH-FUS AGNIESZKA | LUBLIN | Mrozek Tri Team/UMCS biega | POL | 1967 | K50 | 2 | 03:34 | 16.8 | 00:19:50 (115) | 00:01:33 | 00:40:25 (96) | 00:01:05 | 00:28:02 (98) | 01:30:55 | 26 | |
100 | 170 | KURCZEWSKI ALEKSANDER | LUBLIN | SML | POL | 1969 | M50 | 10 | 03:34 | 16.8 | 00:18:41 (100) | 00:01:18 | 00:38:12 (80) | 00:01:23 | 00:31:26 (113) | 01:31:00 | 74 | |
101 | 113 | CHMIELEWSKA EWA | LUBLIN | HERBA TRIATHLON TEAM BIŁGORAJ | POL | 1985 | K30 | 9 | 03:35 | 16.8 | 00:18:21 (93) | 00:01:53 | 00:42:45 (104) | 00:00:53 | 00:27:20 (90) | 01:31:12 | 27 | |
102 | 115 | CHMURA JERZY | ROPCZYCE | Fala | POL | 1969 | M50 | 11 | 03:35 | 16.8 | 00:18:19 (91) | 00:02:03 | 00:38:01 (74) | 00:01:04 | 00:31:46 (114) | 01:31:13 | 75 | |
103 | 141 | JACNIAK EWA | LUBLIN | #NoLimits | POL | 1990 | K30 | 10 | 03:35 | 16.8 | 00:19:27 (113) | 00:02:25 | 00:46:05 (114) | 00:00:31 | 00:22:46 (45) | 01:31:14 | 28 | |
104 | 204 | RACZYŃSKI MIROSŁAW | CHEŁM | POL | 1960 | M60 | 2 | 03:35 | 16.8 | 00:18:50 (102) | 00:01:36 | 00:37:50 (69) | 00:01:52 | 00:31:06 (112) | 01:31:14 | 76 | ||
105 | 122 | CZERWIŃSKI PRZEMYSŁAW | ŚWIDNIK | Fundacja Wuefista Triathlonista | POL | 1983 | M30 | 23 | 03:37 | 16.6 | 00:16:54 (79) | 00:02:00 | 00:41:28 (100) | 00:01:21 | 00:30:38 (108) | 01:32:21 | 77 | |
106 | 114 | CHMURA ANASTAZJA | ROPCZYCE | Fala | POL | 2003 | KJ | 2 | 03:38 | 16.5 | 00:16:39 (75) | 00:02:51 | 00:49:07 (117) | 00:01:02 | 00:22:52 (47) | 01:32:31 | 29 | |
107 | 143 | JANIAK KASIA | BOCHNIA | Triathlon Team Bochnia | POL | 1987 | K30 | 11 | 03:38 | 16.5 | 00:16:30 (73) | 00:02:14 | 00:43:10 (106) | 00:01:35 | 00:29:09 (103) | 01:32:38 | 30 | |
108 | 171 | LEGAN MARTYNA | WARSZAWA | POL | 1992 | K20 | 5 | 03:39 | 16.4 | 00:18:50 (102) | 00:02:06 | 00:42:40 (103) | 00:01:07 | 00:28:30 (101) | 01:33:13 | 31 | ||
109 | 196 | PIASECKA EWA PIASECKA | ŁUKÓW | Unlimited Sport 2.0 | POL | 1991 | K30 | 12 | 03:43 | 16.2 | 00:18:55 (105) | 00:01:33 | 00:43:51 (108) | 00:00:52 | 00:29:31 (104) | 01:34:42 | 32 | |
110 | 149 | KARAKUŁA MAREK | LEŻAJSK | POL | 1971 | M50 | 12 | 03:43 | 16.1 | 00:15:59 (69) | 00:02:24 | 00:41:08 (99) | 00:00:46 | 00:34:39 (117) | 01:34:56 | 78 | ||
111 | 138 | GRUZD ANNA | WARSZAWA | Tarchomin Triathlon Team | POL | 1973 | K40 | 12 | 03:47 | 15.8 | 00:19:00 (106) | 00:03:42 | 00:45:27 (112) | 00:01:29 | 00:26:57 (86) | 01:36:35 | 33 | |
112 | 198 | PODGÓRNY ŁUKASZ | WARSZAWA | POL | 1984 | M30 | 24 | 03:49 | 15.7 | 00:17:55 (88) | 00:02:02 | 00:48:03 (115) | 00:01:30 | 00:27:58 (96) | 01:37:28 | 79 | ||
113 | 227 | TUTKA ANNA | BIŁGORAJ | HERBA TRIATHLON TEAM BIŁGORAJ | POL | 1985 | K30 | 13 | 03:51 | 15.6 | 00:19:06 (108) | 00:02:41 | 00:44:55 (111) | 00:00:51 | 00:30:38 (108) | 01:38:11 | 34 | |
114 | 209 | RAŹNY KRZYSZTOF | KRAKÓW | POL | 1963 | M50 | 13 | 03:52 | 15.5 | 00:17:36 (85) | 00:03:31 | 00:44:17 (110) | 00:01:20 | 00:32:03 (115) | 01:38:47 | 80 | ||
115 | 208 | RAŹNY IRENA | KRAKÓW | POL | 1965 | K50 | 3 | 03:52 | 15.5 | 00:17:11 (82) | 00:02:51 | 00:43:52 (109) | 00:00:51 | 00:34:02 (116) | 01:38:47 | 35 | ||
116 | 161 | KLOC TOMASZ | CHEŁM | POL | 1971 | M50 | 14 | 03:56 | 15.2 | 00:19:46 (114) | 00:03:10 | 00:48:15 (116) | 00:01:18 | 00:27:58 (96) | 01:40:27 | 81 | ||
117 | 216 | SODNOM TSENDZESEM | RZEZAWA | triathlon team bochnia | POL | 1976 | M40 | 26 | 03:59 | 15.0 | 00:18:03 (90) | 00:02:40 | 00:51:38 (120) | 00:01:00 | 00:28:23 (100) | 01:41:44 | 82 | |
118 | 127 | FILIN ŁUKASZ | LUBLIN | TriAmigos | POL | 1975 | M40 | 27 | 04:00 | 15.0 | 00:15:35 (63) | 00:01:57 | 00:40:22 (95) | 00:01:58 | 00:42:04 (119) | 01:41:56 | 83 | |
119 | 140 | IZDEBSKA RENATA | LUBLIN | POL | 1955 | K60 | 1 | 04:12 | 14.3 | 00:22:16 (121) | 00:02:49 | 00:50:06 (119) | 00:01:00 | 00:31:01 (111) | 01:47:12 | 36 | ||
120 | 112 | CHARYTANOWICZ KATARZYNA | LUBLIN | POL | 1995 | K20 | 6 | 04:15 | 14.1 | 00:19:11 (110) | 00:02:31 | 00:50:05 (118) | 00:01:12 | 00:35:15 (118) | 01:48:14 | 37 | ||
121 | 124 | DEMIŃSKI KONRAD | LUBLIN | POL | 1979 | M40 | 28 | 05:01 | 12.0 | 00:19:03 (107) | 02:07:52 | 84 | ||||||
122 | 235 | ZMYSŁOWSKI JACEK | LUBLIN | TRI MROZEK TEAM | POL | 1957 | M60 | 3 | 05:30 | 10.9 | 00:22:46 (122) | 00:03:37 | 00:57:23 (121) | 00:01:59 | 00:54:29 (120) | 02:20:14 | 85 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | tempo min/km | tempo km/h | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 508 | JAŚNIECKI PIOTR // JEGIER MATEUSZ // STRZELCZAK MICHAŁ | OPOLE | KM PSP Opole JRG1 | POL | 02:21 | 25,5 | 00:24:28 (2) | 00:01:14 | 01:00:24 (2) | 00:00:28 | 00:34:33 (2) | 02:01:07 |
2 | 510 | MOLENDA TOMASZ // KUSIOWSKI LESZEK // BANASZEWSKI ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | KW PSP Toruń | POL | 02:21 | 25,4 | 00:28:16 (6) | 00:01:13 | 00:57:56 (1) | 00:00:46 | 00:33:15 (1) | 02:01:26 |
3 | 509 | KAMIŃSKI MATEUSZ // PUC ADRIAN // KAMIŃSKI MAREK | RZESZÓW | PROSWIM | POL | 02:32 | 23,6 | 00:27:38 (5) | 00:01:01 | 01:02:46 (3) | 00:00:35 | 00:38:41 (3) | 02:10:41 |
4 | 507 | GRZYWA KAROL // GIERAL MAREK // LIWAK TOMASZ | KRASNIK | Ludzka Stonoga | POL | 02:35 | 23,3 | 00:25:42 (3) | 00:00:41 | 01:03:40 (5) | 00:00:52 | 00:41:49 (4) | 02:12:44 |
5 | 514 | KOBYLAŃSKI KAMIL // GARBACZ SZYMON // KRUPA GRZEGORZ | RZESZÓW | Zbyszewskiego Team | POL | 02:40 | 22,5 | 00:24:02 (1) | 00:01:05 | 01:07:45 (6) | 00:00:43 | 00:43:59 (5) | 02:17:34 |
6 | 506 | BOŻEK FILIP // DOBROWOLSKI BARTŁOMIEJ // DOBROWOLSKA AGNIESZKA | KRAŚNIK | Ludzka Stonoga | POL | 02:46 | 21,7 | 00:28:17 (7) | 00:01:06 | 01:03:20 (4) | 00:00:39 | 00:49:19 (8) | 02:22:41 |
7 | 512 | BUJKO TOMASZ // ŚLEZIAK TOMASZ // JONCZYK DANIEL | OPOLE | KM PSP Opole JRG Nr 2 | POL | 02:47 | 21,6 | 00:25:43 (4) | 00:01:01 | 01:10:04 (9) | 00:01:00 | 00:45:16 (6) | 02:23:04 |
8 | 511 | WILKIN PIOTR // RADOŃ KRZYSZTOF // GALAS MARCIN | RUDA ŚLĄSKA | KM PSP Zabrze | POL | 02:56 | 20,5 | 00:31:29 (9) | 00:00:58 | 01:09:48 (8) | 00:00:48 | 00:47:51 (7) | 02:30:54 |
9 | 505 | FIGIEL MAREK // STRZEMIECKI PIOTR // FIGIEL DOMINIK | NOWY POŻÓG | Nocne smoki | POL | 03:16 | 18,4 | 00:31:12 (8) | 00:01:11 | 01:08:40 (7) | 00:00:54 | 01:05:58 (9) | 02:47:55 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | tempo min/km | tempo km/h | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 500 | MAZUREK-ŚWISTAK KAROLINA // WILK MACIEJ // PALUCH TOMASZ | LUBLIN | DECATHLON WĘGLIN | POL | 02:31 | 23,8 | 00:10:57 (1) | 00:01:06 | 00:30:50 (1) | 00:00:45 | 00:20:40 (3) | 01:04:18 |
2 | 502 | ZAPALSKI KONRAD // BANASZEK JACEK // PIJANOWSKI PAWEŁ | KRAŚNIK | TONIEMY | POL | 02:35 | 23,2 | 00:11:34 (2) | 00:00:58 | 00:32:35 (3) | 00:00:59 | 00:19:57 (2) | 01:06:03 |
3 | 515 | LECHOŃCZAK RAFAŁ MAREK // GAWEŁ MARCIN ROBERT // BAŃKA JANUSZ | MIELEC | TK MIELEC | POL | 02:38 | 22,8 | 00:14:07 (6) | 00:01:05 | 00:31:15 (2) | 00:00:36 | 00:19:56 (1) | 01:06:59 |
4 | 501 | JUZWUK SEWERYN // GRENDA KAMIL // KUMOCH PATRYK | LUBLIN | Węglin Team | POL | 02:59 | 20,1 | 00:13:40 (4) | 00:01:06 | 00:39:56 (5) | 00:00:37 | 00:20:51 (4) | 01:16:10 |
5 | 504 | GRABYSA WOJCIECH // PODLASKA ANASTAZJA // TRZASKALSKA JUSTYNA | ZAMOŚĆ | Kinsky Team | POL | 03:04 | 19,6 | 00:14:01 (5) | 00:01:18 | 00:39:58 (6) | 00:00:50 | 00:22:02 (5) | 01:18:09 |
6 | 503 | OPIELAK WIKTORIA // STYK JULIA // KRAWCZYK-BIELECKA DAGMARA | LUBLIN | Pędzące ślimaki/Szymanowski Triathlon Team | POL | 03:05 | 19,5 | 00:12:58 (3) | 00:00:50 | 00:36:42 (4) | 00:00:34 | 00:27:25 (6) | 01:18:29 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 409 | WIŚNIEWSKI MACIEJ | OSTRÓDA | Najmowicz Triathlon/ KM PSP Olsztyn | POL | 1999 | M20 | 1 | 02:22 | 25.3 | 00:22:18 (1) | 00:01:11 | 01:01:34 (4) | 00:00:53 | 00:35:59 (1) | 02:01:55 | 1 | |
2 | 341 | KRIEGER ŁUKASZ | NOWA CERKIEW | KP PSP Sępólno Krajeńskie | POL | 1990 | M30 | 1 | 02:24 | 25.0 | 00:24:40 (5) | 00:00:50 | 01:00:35 (1) | 00:00:38 | 00:36:48 (2) | 02:03:31 | 2 | |
3 | 311 | DOBKOWSKI MARTIN | CHORZÓW | EDEN RACING / KM PSP RUDA ŚLĄSKA | POL | 1992 | M20 | 2 | 02:28 | 24.4 | 00:22:46 (2) | 00:01:07 | 01:01:16 (3) | 00:01:01 | 00:40:34 (4) | 02:06:44 | 3 | |
4 | 414 | ZDZIEBŁO MARCIN | ŻORY | KM PSP Żory | POL | 1978 | M40 | 1 | 02:31 | 23.8 | 00:26:01 (9) | 00:00:51 | 01:00:58 (2) | 00:00:36 | 00:41:30 (7) | 02:09:56 | 4 | |
5 | 357 | ŁOPUSZYŃSKI KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | SP PSP Bydgoszcz | POL | 1983 | M30 | 2 | 02:35 | 23.2 | 00:25:34 (8) | 00:00:58 | 01:05:01 (6) | 00:00:44 | 00:40:48 (6) | 02:13:05 | 5 | |
6 | 388 | STACHURA MATEUSZ | ZABRZE | KM PSP Bytom | POL | 1990 | M30 | 3 | 02:35 | 23.2 | 00:25:17 (6) | 00:01:11 | 01:05:07 (7) | 00:00:48 | 00:40:44 (5) | 02:13:07 | 6 | |
7 | 321 | GREGUŁA WOJCIECH | CHOJNA | KP PSP Gryfino | POL | 1986 | M30 | 4 | 02:37 | 22.9 | 00:23:54 (3) | 00:01:02 | 01:06:35 (11) | 00:00:56 | 00:42:13 (9) | 02:14:40 | 7 | |
8 | 326 | JAROSZ HUBERT | LUBLIN | KM PSP Lublin JRG 2 | POL | 1992 | M20 | 3 | 02:41 | 22.4 | 00:28:56 (13) | 00:01:28 | 01:04:58 (5) | 00:00:45 | 00:41:45 (8) | 02:17:52 | 8 | |
9 | 347 | KUREK MATEUSZ | CZĘSTOCHOWA | KM PSP Bytom | POL | 1994 | M20 | 4 | 02:42 | 22.3 | 00:23:57 (4) | 00:02:19 | 01:06:31 (10) | 00:01:26 | 00:44:26 (11) | 02:18:39 | 9 | |
10 | 336 | KOKOT MICHAŁ | OLEŚNICA | PSP we Wrocławiu | POL | 1986 | M30 | 5 | 02:46 | 21.6 | 00:28:06 (12) | 00:02:06 | 01:05:08 (8) | 00:01:02 | 00:46:26 (13) | 02:22:48 | 10 | |
11 | 310 | CZARTOSZEWSKI SZYMON | ŁOMŻA | Najmowicz triathlon / KM PSP Łomża | POL | 1996 | M20 | 5 | 02:52 | 21.0 | 00:32:40 (20) | 00:02:09 | 01:11:34 (16) | 00:01:16 | 00:39:40 (3) | 02:27:19 | 11 | |
12 | 301 | BĄK KRYSTIAN | STALOWA WOLA | KP PSP Stalowa Wola | POL | 1985 | M30 | 6 | 02:52 | 21.0 | 00:26:44 (11) | 00:01:35 | 01:10:20 (14) | 00:01:08 | 00:47:34 (15) | 02:27:21 | 12 | |
13 | 358 | ŁUCZYŃSKI MICHAŁ | BYTOM | KM PSP Zabrze | POL | 1992 | M20 | 6 | 02:52 | 20.9 | 02:27:45 | 13 | ||||||
14 | 305 | BRYCHCY WOJCIECH | ŚWIERKLANY | KM PSP Zabrze | POL | 1997 | M20 | 7 | 02:53 | 20.8 | 00:29:49 (15) | 00:01:25 | 01:06:04 (9) | 00:00:59 | 00:50:10 (19) | 02:28:27 | 14 | |
15 | 404 | WALKOWIAK BARTOSZ | NAKŁO NAD NOTECIĄ | KP PSP Nakło nad Notecią | POL | 1982 | M30 | 7 | 02:57 | 20.4 | 00:29:08 (14) | 00:02:01 | 01:12:47 (19) | 00:00:52 | 00:46:53 (14) | 02:31:41 | 15 | |
16 | 380 | PODLASKI WOJCIECH | ŁĘCZNA | KM PSP Lublin JRG 1 | POL | 1990 | M30 | 8 | 02:59 | 20.1 | 00:26:04 (10) | 00:01:19 | 01:09:53 (13) | 00:00:58 | 00:55:07 (25) | 02:33:21 | 16 | |
17 | 313 | DUDEK JUSTYNA | CZARNKÓW | POL | 1999 | K20 | 1 | 03:01 | 19.9 | 00:32:15 (19) | 00:01:05 | 01:12:05 (17) | 00:00:45 | 00:49:20 (18) | 02:35:30 | 1 | ||
18 | 412 | WYKA TOMASZ | KAMIEŃ | KP PSP STALOWA WOLA | POL | 1994 | M20 | 8 | 03:01 | 19.9 | 00:31:25 (18) | 00:01:33 | 01:12:26 (18) | 00:01:10 | 00:49:04 (16) | 02:35:38 | 17 | |
19 | 332 | KIDA MACIEJ | LUBACZÓW | KP PSP LUBACZÓW | POL | 1983 | M30 | 9 | 03:01 | 19.8 | 00:29:56 (16) | 00:01:29 | 01:11:32 (15) | 00:00:45 | 00:52:00 (21) | 02:35:42 | 18 | |
20 | 402 | TRZASKOMA PIOTR | KRUBIN | KP PSP Płońsk | POL | 1989 | M30 | 10 | 03:02 | 19.7 | 00:25:25 (7) | 00:02:02 | 01:13:25 (21) | 00:01:47 | 00:53:49 (23) | 02:36:28 | 19 | |
21 | 312 | DROGOŃ ŁUKASZ | LUBLIN | Lubelska Grupa Triathlonu | POL | 1990 | M30 | 11 | 03:05 | 19.5 | 00:37:23 (27) | 00:02:44 | 01:14:52 (23) | 00:00:55 | 00:42:49 (10) | 02:38:43 | 20 | |
22 | 337 | KOTUŁA RAFAŁ | MARKI | POL | 1978 | M40 | 2 | 03:05 | 19.4 | 00:30:57 (17) | 00:02:09 | 01:13:43 (22) | 00:01:28 | 00:50:37 (20) | 02:38:54 | 21 | ||
23 | 363 | MAZUREK KRZYSZTOF | CHEŁM | KP PSP w Krasnymstawie | POL | 1984 | M30 | 12 | 03:05 | 19.4 | 00:34:54 (25) | 00:03:42 | 01:13:09 (20) | 00:00:55 | 00:46:25 (12) | 02:39:05 | 22 | |
24 | 331 | KĘPOWICZ KAMIL | NIEDRZWICA DUZA | POL | 1987 | M30 | 13 | 03:13 | 18.6 | 00:34:38 (23) | 00:02:43 | 01:09:12 (12) | 00:01:52 | 00:57:22 (26) | 02:45:47 | 23 | ||
25 | 378 | PIRGA KACPER | GBISKA | POL | 1989 | M30 | 14 | 03:15 | 18.5 | 00:34:43 (24) | 00:01:39 | 01:15:31 (24) | 00:01:32 | 00:53:49 (23) | 02:47:14 | 24 | ||
26 | 323 | HELAK MATEUSZ | ROSKO | POL | 1990 | M30 | 15 | 03:17 | 18.2 | 00:37:21 (26) | 00:01:50 | 01:20:21 (26) | 00:00:45 | 00:49:07 (17) | 02:49:24 | 25 | ||
27 | 397 | SWATKO KAROL | ZAMOŚĆ | KM PSP Zamość | POL | 1995 | M20 | 9 | 03:26 | 17.5 | 00:39:37 (28) | 00:03:06 | 01:20:09 (25) | 00:01:25 | 00:52:30 (22) | 02:56:47 | 26 | |
28 | 317 | GOŁAWSKI ŁUKASZ | SIEDLCE | KM PSP Siedlce | POL | 1990 | M30 | 16 | 03:43 | 16.1 | 00:34:33 (22) | 00:01:54 | 01:30:45 (28) | 00:00:49 | 01:03:41 (27) | 03:11:42 | 27 | |
29 | 344 | KUBISZYN TOBIASZ | LUBACZÓW | KP PSP LUBACZÓW | POL | 1987 | M30 | 17 | 03:45 | 16.0 | 00:40:20 (29) | 00:01:58 | 01:24:01 (27) | 00:00:47 | 01:05:57 (28) | 03:13:03 | 28 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 224 | TARADYŚ TOMASZ | MODLIBORZYCE | GUKS Modliborzyce | POL | 1979 | M40 | 1 | 02:53 | 20.8 | 00:13:38 (1) | 00:01:25 | 00:34:20 (1) | 00:00:50 | 00:23:21 (1) | 01:13:34 | 1 |
ZAPISY NA VIII TRIATHLON KRAŚNIK 2021 OTWARTE!
Indywidualnie: https://zapisy.sts-timing.pl/730/
Dystanse: sprint (0,75/20/5) oraz standard – olimpijski (1,5/40/10).
Pamiętajcie: Przegrywają jedynie nieobecni.