Triathlon Krośnice

Data i godzina2017-08-26 10:00:00
MiejscowośćKrośnice
Dystans 0,4km + 25km + 5km
Oficjalna strona
Wyniki online
Opłata startowa 50 zł
Typ zawodów Triathlon
Rejestracja Zapisz się
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubRok urodz.Kat wiek.M-ce w katPływanieRowerBiegWynikMK
150WILKOWIECKI ROBERTCHEŁSTÓWEKGVT BMC1994M20-29100:04:56 (1)00:35:48 (1)00:18:54 (1)01:00:091
258KOSICKI RADOSŁAWWROCŁAW1982M30-39100:07:08 (2)00:38:14 (2)00:22:10 (6)01:08:232
32BIELICKI BARTOSZMILICZRUNNING TEAM MILICZ1980M30-39200:08:41 (17)00:38:46 (3)00:20:25 (2)01:08:353
434RODRIGUEZ ESTEEZ JESUSWROCLAWGT RAT1984M30-39300:07:41 (5)00:39:48 (6)00:21:40 (4)01:09:454
57CHERNOBRIVENKO SERGEYWROCŁAWGT RAT1987M30-39400:07:49 (6)00:39:41 (5)00:22:53 (7)01:10:565
619KORZELECKI WOJCIECHMILICZRUNNING TEAM MILICZ1984M30-39500:07:34 (4)00:40:29 (13)00:23:10 (8)01:11:526
711FONROBERT DOMINIKWROCŁAWGT RAT1977M40-49100:08:05 (8)00:39:52 (7)00:24:31 (14)01:13:077
861BREWKA WOJTEKPIERWOSZOWGT RAT1981M30-39600:08:06 (9)00:40:42 (15)00:24:01 (11)01:13:538
927NOWAK ANDRZEJWROCŁAWRADIOWA AKADEMIA THRIATLONU1982M30-39700:08:16 (11)00:40:31 (14)00:24:19 (12)01:13:569
1038SIERADZAN GRZEGORZOLEŚNICAOLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWA1977M40-49200:08:31 (15)00:40:17 (12)00:25:07 (16)01:14:4510
1114KALINOWSKI GRZEGORZWISZNIA MAŁAGVT1974M40-49300:09:12 (26)00:39:31 (4)00:25:15 (17)01:14:5511
1254WRÓBLEWSKI MIECZYSŁAWWROCŁAWWKTRI TRIATHLON WROCŁAW1956M50+100:07:17 (3)00:40:10 (11)00:27:48 (31)01:15:4712
1316KIBLER JANWROCŁAWGT RAT1983M30-39800:08:40 (16)00:40:05 (10)00:26:10 (23)01:15:4713
1426MUSIAŁ MATEUSZOLEŚNICAOLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWA1986M30-39900:08:44 (18)00:45:26 (29)00:22:00 (5)01:16:3614
1542SOBKOWIAK MACIEJKROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYN1989M20-29200:08:45 (19)00:43:04 (20)00:23:50 (9)01:16:4115
168CHRYCZYK KATARZYNATRZEBNICAKS AZS AWF KRAKÓW1995K20-29100:09:25 (32)00:45:28 (30)00:21:33 (3)01:16:421
1717KLEMENTOWSKI JANWROCŁAWKLEMENS TEAM/ CA EFL1976M40-49400:08:47 (20)00:39:57 (9)00:27:24 (27)01:16:5416
1849WAWRZYNIAK BOGUSŁAWGORZYCE WIELKIE1965M50+200:08:10 (10)00:39:52 (8)00:28:22 (34)01:17:1917
193BŁAŻEWICZ ANDRZEJŚWIDNICA1996M20-29300:09:29 (33)00:42:28 (17)00:24:24 (13)01:17:2418
2028OLKOWSKI PRZEMYSLAWOLESNICAOLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWA1980M30-391000:09:51 (37)00:42:05 (16)00:25:00 (15)01:17:3819
2110DŻUGAJ TOMASZTWARDOGÓRAOLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWA "OGT"1978M30-391100:08:59 (23)00:42:57 (18)00:25:32 (19)01:18:1220
2263LOMBARSKI ŁUKASZKROŚNICETEAM KROŚNICE1982M30-391200:08:02 (7)00:45:47 (32)00:26:03 (22)01:20:4221
2340SMAGAŁA WOJCIECHWROCŁAWSMAGI TRIATHLON TEAM1981M30-391300:10:02 (41)00:43:25 (21)00:26:37 (25)01:20:5522
2415KARGOL PAWEŁOLESNICAOLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWA1978M30-391400:08:58 (22)00:42:58 (19)00:28:22 (33)01:21:0023
2559MATYSIU ZBIGNIEWOSTRÓW WIELKOPOLSKIK.S. ICEMAT TEAM OSTRÓW WIELKPOLSKI1974M40-49500:09:17 (29)00:45:44 (31)00:25:27 (18)01:21:1024
2633PRZYBYŁO PIOTRWROCŁAWGT RAT1984M30-391500:09:13 (28)00:27:50 (32)01:21:2325
2713JURKIN DAMIANCHRZĄSTAWA MAŁA1986M30-391600:13:13 (60)01:01:36 (56)01:21:4426
285BREWKA WANDAPIERWOSZOWRADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU1983K30-39100:10:03 (42)00:45:00 (26)00:25:52 (21)01:21:542
2925MASŁOWIEC BARTOSZWROCŁAWRADIOWA AKADEMIA TRIATHLONU1980M30-391700:10:03 (44)00:45:01 (27)00:27:04 (26)01:22:5827
3080KRAWCZYK PATRYKKRAŚNICEBLACK AQUA2002M00:08:21 (14)00:46:36 (34)00:27:43 (29)01:23:0528
3141SMĘTEK MICHAŁOSTRÓW WIELKOPOLSKIZIAJA TEAM1973M40-49600:09:24 (31)00:44:36 (24)00:28:57 (40)01:23:4229
3221KUBICKI TOMASZOLESNICAKUBISIA TEAM OLEŚNICA, OGT1969M40-49700:09:55 (39)00:48:46 (40)00:23:55 (10)01:23:5030
339CYMANEK ANDRZEJWROCŁAWE.K.TWARDZIIEL WROCŁAW1962M50+300:10:27 (48)00:44:29 (23)00:28:47 (37)01:24:3131
3445ŚRÓDKA JACEKSZCZYTKOWICE1981M30-391800:10:03 (43)00:47:50 (35)00:26:36 (24)01:24:5932
3560KORZELECKA KAROLINAMILICZRUNNING TEAM MILICZ1983K30-39200:08:55 (21)00:45:24 (28)00:30:15 (45)01:25:113
3657DWORNIU JACEKRADŁÓWWAWRZYN TEAM1998M18-19100:14:23 (62)00:44:13 (22)00:25:45 (20)01:25:1733
3743SOBKOWIAK MONIKAKROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYN1986K30-39300:09:19 (30)00:48:18 (39)00:27:46 (30)01:25:494
3839SIKORA RAFAŁOLEŚNICAOGT- OLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWA1987M30-391900:09:12 (27)00:44:38 (25)00:32:07 (50)01:26:5434
3944STARUCH MARIUSZBOLESŁAWIEC1978M30-392000:11:16 (54)00:46:09 (33)00:28:30 (35)01:27:0235
4046TEOFILSKI DANIELWYSOKALITWIN TRIATHLON TEAM1977M40-49800:11:12 (53)00:47:50 (36)00:27:33 (28)01:28:0136
4123ŁUDZIŃSKI MIROSŁAWWROCŁAWLITWIN TRIATHLON TEAM1960M50+400:09:45 (36)00:48:56 (41)00:29:10 (43)01:29:0937
4256MŁYNARCZYK MARCINGORZYCE WIELKIEWAWRZYN TIM1989M20-29400:10:04 (45)00:51:00 (44)00:28:49 (38)01:30:2938
4351WNUK JANUSZMILICZ1990M20-29500:11:03 (52)00:50:20 (43)00:28:32 (36)01:30:2939
4424MAJCHROWSKI JAROSŁAWWROCŁAW1974M40-49900:10:59 (50)00:48:01 (38)00:30:39 (46)01:31:0540
4532POCZTA DARIUSZKROTOSZYN1973M40-491000:12:15 (58)00:32:49 (53)01:32:0341
461BARTKOWIAK HUBERTŻMIGRÓD1968M40-491100:10:23 (47)00:52:17 (48)00:28:52 (39)01:32:1642
4755MICHALAK PIOTRMILICZMCZ MILICZ1971M40-491200:12:00 (56)00:47:53 (37)00:30:51 (47)01:32:4943
4852WNUK TOMASZMILICZPROMIL TEAM1986M30-392100:11:02 (51)00:52:19 (49)00:29:04 (41)01:33:1344
4937RYBA WOJCIECHKROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYN1985M30-392200:09:56 (40)00:51:36 (45)00:32:08 (51)01:34:2245
5062RYBA AGATAGOLINAKS KROTOSZ KROTOSZYN1985K30-39400:09:53 (38)00:51:36 (46)00:32:21 (52)01:34:225
5178JANUS SZYMONWOŁÓWROKITA BRZEG DOLNY2003M00:09:11 (25)00:56:02 (52)00:29:07 (42)01:34:4746
5276DOPART MARCELINAKUDOWA-ZDRÓJULKS WODNY ŚWIAT KUDOWA-ZDRÓJ2003K00:08:18 (12)00:56:28 (53)00:29:38 (44)01:35:006
5331PISARCZYK LUKASZMILICZOLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWA1979M30-392300:11:23 (55)00:48:58 (42)00:36:12 (61)01:37:3947
5448URBANIAK WIESLAWKROTOSZYNKS KROTOSZ KROTOSZYN1964M50+500:10:36 (49)00:53:17 (50)00:33:13 (54)01:38:3148
5529OTTENBREIT ADRIANNOWA WIEŚ KĄCKABUDIA TEAM1987M30-392400:12:32 (59)00:51:41 (47)00:35:43 (60)01:40:5849
564BOMBSKI ADRIANOLESNICAORZEŁ OLEŚNICA1990M20-29600:10:15 (46)00:54:48 (51)00:35:20 (59)01:40:5850
5775FIAŁKOWSKA MARTYNAKUDOWA-ZDRÓJULKS WODNY ŚWIAT KUDOWA-ZDRÓJ2002K00:08:19 (13)01:01:29 (55)00:34:57 (58)01:45:247
5820KUBIAK MARTAOLEŚNICA1989K20-29200:12:05 (57)01:01:40 (57)00:32:04 (48)01:46:348
5935RUSIN MAŁGORZATAWROCŁAW1980K30-39500:09:42 (35)01:01:55 (58)00:34:18 (57)01:46:359
6079BORTKUN MARTYNAKROŚNICEBLACK AQUA2003K00:09:07 (24)01:03:34 (60)00:33:30 (56)01:46:3610
6177PASTERNAK JULITAKROŚNICEBLACK AQUA2002K00:09:30 (34)01:03:13 (59)00:33:20 (55)01:46:3711
6212HUDZIEC ILONAWROCŁAWLITWIN TRIATHLON TEAM1966K50+100:13:17 (61)01:00:02 (54)00:32:05 (49)01:46:3812
Powrót