Triathlon Sieraków
Data i godzina | 2018-05-26 09:00:00 |
Miejscowość | Sieraków |
Dystans | 28,25km / 56,5km / 112,99km |
Oficjalna strona | https://triathlonsierakow.pl/ |
Wyniki online | http://live.sts-timing.pl/sierakow2018/ |
Opłata startowa | od 99 zł |
Typ zawodów | Triathlon |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 24 | WIADERNY MARCIN | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | POL | 2010 | M1 | 1 | 00:00:44 | 00:06:50 | 1 | ||
2 | 12 | CHĘCIŃSKI WOJCIECH | POZNAŃ | POL | 2010 | M1 | 2 | 00:00:02 | 00:06:56 | 2 | ||
3 | 16 | JANKOWIAK ANTEK | MROWINO | CITIZEN BE3 POZNAŃ | POL | 2010 | M1 | 3 | 00:00:17 | 00:07:06 | 3 | |
4 | 25 | WOŹNIAK ALEKSANDER | WARSZAWA | ACCELERATING POLAND | POL | 2010 | M1 | 4 | 00:00:53 | 00:07:08 | 4 | |
5 | 14 | INSZCZAK IGOR | SIERAKOW | POL | 2010 | M1 | 5 | 00:00:09 | 00:07:12 | 5 | ||
6 | 15 | INSZCZAK MIKOŁAJ | SIERAKOW | POL | 2010 | M1 | 6 | 00:00:08 | 00:07:14 | 6 | ||
7 | 22 | SAPOR KRZYSZTOF | SIERAKOW | POL | 2010 | M1 | 7 | 00:00:25 | 00:07:23 | 7 | ||
8 | 118 | WOJEWODA MIKOŁAJ | WARSZAWA | TRI WAWA | POL | 2010 | M1 | 8 | 00:00:53 | 00:07:23 | 8 | |
9 | 17 | KLINGE NADIA | ZALASEWO | POL | 2010 | K1 | 1 | 00:00:25 | 00:07:24 | 1 | ||
10 | 18 | KRUSZONA HUBERT | DĄBROWA | POL | 2010 | M1 | 9 | 00:00:16 | 00:07:25 | 9 | ||
11 | 113 | JARNO CEZARY | RUDA ŚLĄSKA | TM TEAM | POL | 2011 | M1 | 10 | 00:00:40 | 00:07:35 | 10 | |
12 | 5 | KUSZTELAK WITOLD | PIERWOSZÓW | POL | 2011 | M1 | 11 | 00:00:20 | 00:07:53 | 11 | ||
13 | 10 | STAŃKO MATEUSZ | SIERAKÓW | POL | 2011 | M1 | 12 | 00:00:55 | 00:07:54 | 12 | ||
14 | 20 | OLSZEWSKI WOJTEK | TYCHY | POL | 2010 | M1 | 13 | 00:00:35 | 00:07:58 | 13 | ||
15 | 23 | SKÓRA BARTŁOMIEJ | WROCŁAW | POL | 2010 | M1 | 14 | 00:00:44 | 00:08:08 | 14 | ||
16 | 110 | PAŹ STANISŁAW | WARSZAWA | POL | 2010 | M1 | 15 | 00:01:03 | 00:08:21 | 15 | ||
17 | 2 | BANASZEWSKI ADAM | WROCŁAW | POL | 2011 | M1 | 16 | 00:00:05 | 00:08:23 | 16 | ||
18 | 21 | PIECHOTA NATALIA | POZNAŃ | POL | 2010 | K1 | 2 | 00:00:34 | 00:08:30 | 2 | ||
19 | 120 | BIAŁEK ZOSIA | WARSZAWA | TRI WAWA | POL | 2010 | K1 | 3 | 00:00:02 | 00:08:50 | 3 | |
20 | 7 | MICHAŁOWSKA NATALIA | SZCZECIN | SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUS | POL | 2011 | K1 | 4 | 00:00:39 | 00:09:39 | 4 | |
21 | 6 | LUBIK ZUZANNA | SIERAKÓW | POL | 2011 | K1 | 5 | 00:00:34 | 00:09:40 | 5 | ||
22 | 9 | PIECHOTA ALEKSANDER | POZNAŃ | POL | 2011 | M1 | 17 | 00:00:33 | 00:09:57 | 17 | ||
23 | 3 | JANKOWSKI SZYMON | MIERZYN | POL | 2011 | M1 | 18 | 00:00:03 | 00:10:07 | 18 | ||
24 | 11 | WESOŁOWSKA WIKTORIA | SIERAKÓW | POL | 2011 | K1 | 6 | 00:00:46 | 00:10:28 | 6 | ||
25 | 26 | FISZER DOMINIK | SIERAKÓW | POL | 2009 | M2 | 1 | 00:00:01 | 00:11:53 | 19 | ||
26 | 54 | MAŁECKI BORYS | SIERAKÓW | POL | 2008 | M2 | 2 | 00:02:01 | 00:12:29 | 20 | ||
27 | 52 | LESISZ JAKUB | NAMYSŁÓW | TRIADA NAMYSŁÓW | POL | 2008 | M2 | 3 | 00:01:30 | 00:12:33 | 21 | |
28 | 34 | SOWULA JAKUB | SUCHY DWOR | POL | 2009 | M2 | 4 | 00:00:36 | 00:12:40 | 22 | ||
29 | 45 | GRĘDZIŃSKI KACPER | SZCZECIN | KOLARZE Z GÓRKI "CIŚNIJ"TEAM | POL | 2008 | M2 | 5 | 00:00:57 | 00:13:03 | 23 | |
30 | 40 | AUGUSTYNOWICZ BARTŁOMIEJ | LEGNICA | POL | 2008 | M2 | 6 | 00:00:43 | 00:13:08 | 24 | ||
31 | 35 | SUŚ JAKUB | POZNAŃ | POL | 2009 | M2 | 7 | 00:00:19 | 00:13:08 | 25 | ||
32 | 62 | RYBACKA MAŁGORZATA | SZCZYTNIKI | AKADEMIA LEKKOATLETYCZNA MARCINA URBASIA | POL | 2008 | K2 | 1 | 00:02:15 | 00:13:08 | 7 | |
33 | 50 | KONIECZNIAK MATEUSZ | ROSNÓWKO | SIN CORTE DOGO CANARIO | POL | 2008 | M2 | 8 | 00:01:53 | 00:13:26 | 26 | |
34 | 32 | PTAK MAKSYMILIAN | WILKSZYN | SPARTANIE DZIECIOM | POL | 2009 | M2 | 9 | 00:00:29 | 00:13:31 | 27 | |
35 | 4 | KOCZOROWSKA JAGODA | POZNAŃ | POL | 2011 | K1 | 7 | 00:00:21 | 00:13:43 | 8 | ||
36 | 41 | BANASZEWSKA ALICJA | WROCŁAW | POL | 2008 | K2 | 2 | 00:01:45 | 00:13:44 | 9 | ||
37 | 61 | PIECHOWIAK BARTOSZ | DĄBRÓWKA | POL | 2008 | M2 | 10 | 00:02:09 | 00:13:51 | 28 | ||
38 | 36 | WOJCIECHOWSKI MIKOŁAJ | SIERAKÓW | POL | 2009 | M2 | 11 | 00:00:28 | 00:14:05 | 29 | ||
39 | 56 | MASŁOWSKI MICHAŁ | STARGARD | POL | 2008 | M2 | 12 | 00:02:09 | 00:14:12 | 30 | ||
40 | 8 | NOWAK PATRYK | POBIEDZISKA | POL | 2011 | M1 | 19 | 00:00:47 | 00:14:13 | 31 | ||
41 | 58 | OTOCKI LEONARD | POZNAN | POL | 2008 | M2 | 13 | 00:00:58 | 00:14:15 | 32 | ||
42 | 37 | ZGIERSKA LILIANNA | MOSINA | POL | 2009 | K2 | 3 | 00:00:50 | 00:14:21 | 10 | ||
43 | 28 | KAMIŃSKI KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | SAN ESCOBAR RUNNING TEAM | POL | 2009 | M2 | 14 | 00:00:11 | 00:14:22 | 33 | |
44 | 42 | BARTOCHOWSKI FRANCISZEK | POZNAŃ | POL | 2008 | M2 | 15 | 00:01:05 | 00:14:35 | 34 | ||
45 | 27 | JARMUDA FRANEK | POZNAŃ | POL | 2009 | M2 | 16 | 00:00:02 | 00:14:35 | 35 | ||
46 | 48 | JASKÓLSKA JULIA | GUBIN | BBL GUBIN | POL | 2008 | K2 | 4 | 00:01:22 | 00:14:43 | 11 | |
47 | 63 | SZYGENDA AMELIA | POZNAŃ | BE3 CITYZEN | POL | 2008 | K2 | 5 | 00:01:53 | 00:14:51 | 12 | |
48 | 49 | KOCZOROWSKI KAJETAN | POZNAŃ | POL | 2008 | M2 | 17 | 00:01:20 | 00:15:14 | 36 | ||
49 | 59 | PAWELCZAK ALEKSANDRA | SIERAKÓW | POL | 2008 | K2 | 6 | 00:01:45 | 00:15:15 | 13 | ||
50 | 115 | RYBARCZYK POLA | POL | 2008 | K2 | 7 | 00:02:23 | 00:15:15 | 14 | |||
51 | 43 | BOBROWSKI LEON | WARSZAWA | POL | 2008 | M2 | 18 | 00:01:38 | 00:15:33 | 37 | ||
52 | 71 | OSTROWSKI TOMEK | PUSZCZYKOWO | POL | 2007 | M3 | 1 | 00:00:01 | 00:15:35 | 38 | ||
53 | 114 | LIPIŃSKA ALICJA | KOMRONIKI | POL | 2008 | K2 | 8 | 00:02:00 | 00:15:45 | 15 | ||
54 | 66 | JANKOWIAK WIKTOR | MROWINO | CITIZEN BE3 POZNAŃ | POL | 2007 | M3 | 2 | 00:00:45 | 00:16:02 | 39 | |
55 | 46 | GRYCIUK MATYLDA | SWARZĘDZ | POL | 2008 | K2 | 9 | 00:01:14 | 00:16:17 | 16 | ||
56 | 44 | CHMIELEWSKA IGA | SUCHY DWOR | POL | 2008 | K2 | 10 | 00:00:51 | 00:16:30 | 17 | ||
57 | 119 | LEŚNIAK TOMASZ | KRAKÓW | TRI DEVISION | POL | 2008 | M2 | 19 | 00:01:22 | 00:16:30 | 40 | |
58 | 55 | MASŁOWSKA LENA | STARGARD | POL | 2008 | K2 | 11 | 00:02:14 | 00:16:43 | 18 | ||
59 | 31 | NOWAK MATEUSZ | POZNAŃ | POL | 2009 | M2 | 20 | 00:00:36 | 00:17:00 | 41 | ||
60 | 116 | KORĄKIEWICZ EWA | WROCŁAW | POL | 2009 | K2 | 12 | 00:00:44 | 00:17:05 | 19 | ||
61 | 51 | KOŚCIUK ZOFIA | ZŁOTORYJA | TRIDEA | POL | 2008 | K2 | 13 | 00:01:14 | 00:17:21 | 20 | |
62 | 64 | CHRZAN PAWEŁ | SZCZECIN | KOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAM | POL | 2007 | M3 | 3 | 00:00:09 | 00:17:22 | 42 | |
63 | 47 | JAKUBCZYK MATEUSZ | LUBOŃ | POL | 2008 | M2 | 21 | 00:01:05 | 00:17:41 | 43 | ||
64 | 29 | KRAJEWSKI ERNEST | SIERAKÓW | POL | 2009 | M2 | 22 | 00:01:30 | 00:17:41 | 44 | ||
65 | 30 | KURCZEWSKA JAGODA | GRUSZCZYN | CITYZEN | POL | 2009 | K2 | 14 | 00:00:11 | 00:17:41 | 21 | |
66 | 117 | ZAJĄC MACIEJ | KSZYSZEWICE | UKP KMITA ZABIERZÓW | POL | 2007 | M3 | 4 | 00:00:16 | 00:17:58 | 45 | |
67 | 65 | JABŁOŃSKI JAKUB | POZNAŃ | NIGHT RUNNERS / MY TRI TEAM | POL | 2007 | M3 | 5 | 00:00:02 | 00:17:59 | 46 | |
68 | 87 | WIADERNY IGOR | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | POL | 2006 | M3 | 6 | 00:00:39 | 00:18:00 | 47 | ||
69 | 74 | PTAK KACPER | WILKSZYN | SPARTANIE DZIECIOM | POL | 2007 | M3 | 7 | 00:00:39 | 00:18:07 | 48 | |
70 | 72 | PILC WOJCIECH | POZNAŃ | POL | 2007 | M3 | 8 | 00:00:17 | 00:18:23 | 49 | ||
71 | 85 | PASZKIEWICZ DANIEL | POZNAŃ | POL | 2006 | M3 | 9 | 00:01:08 | 00:18:30 | 50 | ||
72 | 81 | KACZMAREK KLAUDIA | ZIELONA GÓRA | NZG | POL | 2006 | K3 | 1 | 00:00:53 | 00:18:37 | 22 | |
73 | 76 | ŻAK HUBERT | POZNAŃ | POL | 2007 | M3 | 10 | 00:01:01 | 00:18:41 | 51 | ||
74 | 84 | LEWARTOWSKA JAGODA | POZNAŃ | POL | 2006 | K3 | 2 | 00:01:01 | 00:18:51 | 23 | ||
75 | 70 | OLSZEWSKI MICHAŁ | TYCHY | POL | 2007 | M3 | 11 | 00:01:08 | 00:19:13 | 52 | ||
76 | 73 | PRZYBYLSKI SZYMON | BORÓWIEC | POL | 2007 | M3 | 12 | 00:00:31 | 00:20:02 | 53 | ||
77 | 80 | JAKUBCZYK BARTOSZ | LUBOŃ | POL | 2006 | M3 | 13 | 00:00:23 | 00:20:13 | 54 | ||
78 | 82 | KISŁY KAMIL | MYŚLIBÓRZ | POL | 2006 | M3 | 14 | 00:00:52 | 00:20:57 | 55 | ||
79 | 75 | SKÓRA ZUZANNA | WROCŁAW | POL | 2007 | K3 | 3 | 00:00:31 | 00:21:12 | 24 | ||
80 | 86 | SOWULA PATRYCJA | SUCHY DWOR | POL | 2006 | K3 | 4 | 00:00:45 | 00:21:52 | 25 | ||
81 | 67 | ŁABNO MAGDALENA | ŁUCZYCE | POL | 2007 | K3 | 5 | 00:00:09 | 00:23:09 | 26 | ||
82 | 78 | FRANASZCZYK FILIP | SIERAKÓW | BUCHARZEWO TEAM | POL | 2006 | M3 | 15 | 00:00:24 | 00:23:22 | 56 |
Wysokość opłaty za pakiet zawodnika
Termin wpłaty | Dystans 28,25km (“1/8”) | Dystans 56,5km (“ćwiartka”) | Dystans 112,99km (“połówka”) | Sztafety na dystansie 56,5km (“ćwiartka”) |
30.06.2017 | 99 | 199 | 250 | – |
31.08.2017 | 129 | 219 | 275 | – |
31.10.2017 | 149 | 249 | 299 | 299 |
31.12.2017 | 169 | 275 | 349 | 399 |
29.02.2018 | 189 | 299 | 399 | 499 |
30.04.2018 | 229 | 349 | 499 | 599 |
10.05.2018 | 329 | 449 | 700 | 749 |