Triathlon Środa Wielkopolska

Data i godzina2017-08-20 11:00:00
MiejscowośćŚroda Wielkopolska
Dystans 1/16 ; 1/8 ; 1/4
Oficjalna stronahttp://srodatriathlon.pl/
Wyniki online
Opłata startowa od 39 zł
Typ zawodów Triathlon + sztafety
Rejestracja Zapisz się
Triathlon Środa Wlkp. 2017 to…

…powrót tej dyscypliny do tego pięknego miasta. Kilka lat temu odbywały się tam mistrzostwa seniorów w triathlonie. Malowniczo położone Jezioro Średzkie z pełną infrastrukturą w postaci mariny i okalających jezioro ścieżek to doskonałe warunki do przeprowadzenia triathlonu. W roku 2017 rozegrane zostaną 3 konkurencje triathlonowe: dystans 1/8 oraz  „ćwiartki” 56,5km a także sztafety na dystansie 56,5km. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie!

Na zawodników czekają wyjątkowo czyste wody podczas etapu pływackiego, bardzo szybka trasa kolarska i widowiskowa trasa biegowa wiodąca promenadą wzdłuż brzegu jeziora i przystani jachtowej. Dzięki dużej przystępności lokalizacji strefy zmian względem tras wszystkich etapów triathlonu kibice z łatwością będą mogli śledzić przebieg rywalizacji w pięknej scenerii nad Jeziorem Średzkim. Nie zapomniano również o najmłodszych, dla których odbędzie się bieg oraz duathlon, zatem zapraszamy do Środy Wielkopolskiej całymi rodzinami!

Zadbaliśmy również o wszystkich kibiców, dla spragnionych odpoczynku proponujemy wspaniałą plażę miejską oraz liczne atrakcje, a wszystko to w pobliżu startu i mety zawodów!

Powrót