VI Triathlon Amazonek - Jacnia 2018
Data i godzina | 2018-05-05 08:30:00 |
Miejscowość | Jacnia |
Dystans | 1,9km-90km-21,1km |
Oficjalna strona | https://www.facebook.com/TriathlonAmazonek/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 150zł |
Typ zawodów | Triathlon + sztafety |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 8 | CHYLEK WOJCIECH | KRAKÓW | ŁUCZANOWICE KRAKÓW | POL | 1 | 00:28:37 (3) | 00:01:51 | 02:14:14 (2) | 00:01:15 | 01:34:41 (5) | 04:20:38 | 1 | |
2 | 30 | SIATECKI PAWEL | GARBOW | STAY INSANE | POL | 1 | 00:33:21 (15) | 00:01:44 | 02:13:45 (1) | 00:01:31 | 01:31:59 (3) | 04:22:20 | 2 | |
3 | 10 | DUDEK BARTOSZ | KATOWICE | STATSTORE TEAM | POL | 1 | 00:27:40 (2) | 00:01:48 | 02:23:03 (9) | 00:01:09 | 01:30:37 (1) | 04:24:17 | 3 | |
4 | 41 | ZWIERZCHOWSKI ANDRZEJ | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | TRIATHLON SIEDLCE CLUB | POL | 1 | 00:29:54 (5) | 00:01:23 | 02:21:20 (7) | 00:01:09 | 01:30:49 (2) | 04:24:35 | 4 | |
5 | 6 | BOROWIAK RAFAŁ | SŁUBICE | JOKŚ TEAM | POL | 1 | 00:29:57 (6) | 00:01:11 | 02:21:06 (6) | 00:01:22 | 01:32:18 (4) | 04:25:54 | 5 | |
6 | 23 | LIGENZA KAMIL | ZGIERZ | POL | 1 | 00:30:09 (7) | 00:02:27 | 02:20:55 (4) | 00:01:02 | 01:36:26 (6) | 04:30:59 | 6 | ||
7 | 31 | ZUBILEWICZ MAREK | ŁÓDŹ | KARAŚ TEAM | POL | 1 | 00:33:28 (17) | 00:02:28 | 02:17:18 (3) | 00:01:19 | 01:39:49 (8) | 04:34:22 | 7 | |
8 | 2 | ABRAMIUK JAKUB | LUBLIN | KANCELARIA ADWOKACKA ADW. JAKUB ABRAMIUK | POL | 1 | 00:25:58 (1) | 00:01:04 | 02:21:01 (5) | 00:01:12 | 01:48:51 (15) | 04:38:06 | 8 | |
9 | 14 | GONTARZ JAROSŁAW | KOZIENICE | TRI ENGINES / OLIMPIUS.PL | POL | 1 | 00:30:44 (11) | 00:01:18 | 02:23:03 (10) | 00:01:34 | 01:42:14 (11) | 04:38:53 | 9 | |
10 | 5 | BOREK MATEUSZ | KRAKOW | YMCA TRIATHLON KRAKOW | POL | 1 | 00:29:39 (4) | 00:01:44 | 02:29:17 (11) | 00:01:16 | 01:40:17 (9) | 04:42:13 | 10 | |
11 | 26 | MAŁECKI MATEUSZ | NOWY TARG | 111KEGEL.PL | POL | 1 | 00:41:24 (34) | 00:02:11 | 02:21:53 (8) | 00:01:00 | 01:43:36 (12) | 04:50:04 | 11 | |
12 | 16 | IWANICKI KRZYSZTOF | WOJASZÓWKA | POL | 1 | 00:30:23 (9) | 00:01:59 | 02:48:17 (26) | 00:01:23 | 01:38:34 (7) | 05:00:36 | 12 | ||
13 | 15 | HAJNOS-MAŁECKA MARIA | SZAFLARY | SLOW MOTION | POL | 1 | 00:30:20 (8) | 00:01:28 | 02:41:25 (17) | 00:01:53 | 01:48:37 (14) | 05:03:43 | 1 | |
14 | 34 | SZMIDT JANUSZ | KATOWICE | PARTNER | POL | 1 | 00:34:19 (19) | 00:03:27 | 02:38:06 (15) | 00:02:16 | 01:45:35 (13) | 05:03:43 | 13 | |
15 | 42 | KRYZA RAFAŁ | LUBLIN | POL | 1 | 00:36:15 (24) | 00:02:27 | 02:33:34 (13) | 00:02:32 | 01:54:39 (22) | 05:09:27 | 14 | ||
16 | 19 | KOSMĘDA PIOTR MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1 | 00:37:15 (28) | 00:01:55 | 02:51:42 (27) | 00:01:47 | 01:40:29 (10) | 05:13:08 | 15 | ||
17 | 27 | MIŚKOWIEC JANUSZ | DOBRA | KLIFORNIATRI | POL | 1 | 00:37:54 (30) | 00:03:56 | 02:35:38 (14) | 00:02:37 | 01:53:53 (20) | 05:13:58 | 16 | |
18 | 29 | POPCZYK GRZEGORZ | KRAKÓW | POL | 1 | 00:33:11 (14) | 00:02:32 | 02:31:19 (12) | 00:02:16 | 02:04:46 (31) | 05:14:04 | 17 | ||
19 | 38 | WILCZEK JAKUB | TARNOWSKIE GÓRY | IRON DRAGON TEAM | POL | 1 | 00:30:40 (10) | 00:02:22 | 02:39:39 (16) | 00:01:16 | 02:00:46 (28) | 05:14:43 | 18 | |
20 | 4 | BIAŁKOWSKI ALBERT | WARSZAWA | TRIPOWER.PL | POL | 1 | 00:34:29 (20) | 00:01:49 | 02:43:17 (22) | 00:02:10 | 01:55:08 (23) | 05:16:53 | 19 | |
21 | 28 | PALCZAK RAFAŁ | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | AMATOR | POL | 1 | 00:36:40 (27) | 00:02:48 | 02:43:02 (21) | 00:01:23 | 01:53:44 (19) | 05:17:37 | 20 | |
22 | 13 | FORMA ANDRZEJ | KRAKOW | POL | 1 | 00:33:32 (18) | 00:03:18 | 02:42:15 (19) | 00:01:43 | 01:57:54 (25) | 05:18:42 | 21 | ||
23 | 40 | ZIELIŃSKI ANDRZEJ | OŻARÓW MAZOWIECKI | POL | 1 | 00:35:34 (23) | 00:03:42 | 02:41:27 (18) | 00:02:52 | 01:58:38 (26) | 05:22:13 | 22 | ||
24 | 25 | MAKOWSKI MAREK | PRUSZKOW | WTP/ABSOLUTE BIKES | POL | 1 | 00:36:15 (25) | 00:03:54 | 02:42:56 (20) | 00:05:40 | 01:53:42 (18) | 05:22:27 | 23 | |
25 | 24 | MATERNA ROMAN | RZESZÓW | SPAR POLSKA | POL | 1 | 00:33:26 (16) | 00:01:47 | 02:44:40 (23) | 00:01:51 | 02:01:48 (30) | 05:23:32 | 24 | |
26 | 39 | WOJDYŁA PAWEŁ | KOŁACZYCE | UNLIMITED SPORT & LIFESTYLE | POL | 1 | 00:38:36 (31) | 00:03:47 | 02:46:53 (24) | 00:01:50 | 01:52:54 (17) | 05:24:00 | 25 | |
27 | 18 | KOŁOWROTNY WOJCIECH | WARSZAWA | ALFA GROUP | POL | 1 | 00:35:00 (21) | 00:04:01 | 02:54:29 (31) | 00:02:51 | 01:51:28 (16) | 05:27:49 | 26 | |
28 | 9 | CZECHOWSKA-MADEJ KATARZYNA | IWANOWICE | MIŁEK TRIATHLON TEAM | POL | 1 | 00:36:25 (26) | 00:02:00 | 02:53:28 (30) | 00:01:27 | 01:56:24 (24) | 05:29:44 | 2 | |
29 | 36 | TOPOLSKI MARCIN | WARSZAWA | POL | 1 | 00:39:51 (33) | 00:03:58 | 03:03:16 (35) | 00:02:55 | 01:54:20 (21) | 05:44:20 | 27 | ||
30 | 32 | SZCZEPANSKI GRZEGORZ | RZESZÓW | MAJSTER SPORT TEAM | POL | 1 | 00:48:11 (35) | 00:03:48 | 02:51:45 (28) | 00:02:16 | 01:59:57 (27) | 05:45:57 | 28 | |
31 | 35 | ŚLIWSKI ARKADIUSZ | KIELCE | POL | 1 | 00:31:53 (12) | 00:02:08 | 02:55:25 (33) | 00:01:52 | 02:15:34 (34) | 05:46:52 | 29 | ||
32 | 1 | RZEPKA JAKUB | WARSZAWA | W TE I WE WTE | POL | 1 | 00:32:36 (13) | 00:01:35 | 02:47:54 (25) | 00:01:59 | 02:24:05 (36) | 05:48:09 | 30 | |
33 | 11 | DUDEK BARTŁOMIEJ | WARSZAWA | 12TRIPL | POL | 1 | 00:37:29 (29) | 00:05:42 | 02:51:54 (29) | 00:04:41 | 02:09:01 (33) | 05:48:47 | 31 | |
34 | 3 | ADAMCZUK KAMIL | LUBLIN | POL | 1 | 00:35:02 (22) | 00:04:57 | 02:55:23 (32) | 00:04:04 | 02:16:00 (35) | 05:55:26 | 32 | ||
35 | 22 | KUTNIK MIROSŁAW | BIAŁA PODLASKA | KB BIAŁA BIEGA | POL | 1 | 00:52:08 (37) | 00:03:10 | 02:57:24 (34) | 00:02:16 | 02:01:09 (29) | 05:56:07 | 33 | |
36 | 21 | KUCINSKI ANDRZEJ | BRWINÓW | OBOZYBIEGOWE.PL | POL | 1 | 00:49:47 (36) | 00:04:39 | 03:09:58 (36) | 00:04:30 | 02:07:46 (32) | 06:16:40 | 34 | |
37 | 37 | WĄSOWSKI BARTŁOMIEJ | MIŃSK MAZOWIECKI | POL | 1 | 00:38:40 (32) | 00:03:41 | 03:10:45 (37) | 00:02:17 | 02:24:28 (37) | 06:19:51 | 35 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 51 | KAMECKI TOMASZ | PRZEWORSK | POL | 1 | 00:16:37 (2) | 00:02:03 | 01:16:58 (1) | 00:01:08 | 00:47:41 (1) | 02:24:27 | 1 | ||
2 | 50 | GONTARZ SZYMON | KOZIENICE | TRI ENGINES OLIMPIUS PL | POL | 1 | 00:16:26 (3) | 00:01:21 | 01:33:33 (2) | 00:00:53 | 00:48:36 (4) | 02:40:49 | 2 | |
3 | 52 | KOCHANIEC-MATUSZAK KAROLINA | LUBLIN | TRIATHLON LUBLIN TEAM | POL | 1 | 00:18:26 (1) | 00:02:44 | 01:31:55 (4) | 00:01:11 | 00:51:09 (2) | 02:45:25 | 1 | |
4 | 53 | KOŁACZKO KATARZYNA | PRZEWORSK | TRIATHLON JAROSŁAW/PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POL | 1 | 00:18:26 (4) | 00:02:33 | 01:22:48 (3) | 00:02:22 | 01:03:00 (3) | 02:49:09 | 2 | |
5 | 54 | ROBERT STANEK | STANEK | POL | 1 | 00:40:01 (5) | 00:03:42 | 01:37:45 (5) | 00:01:37 | 01:19:02 (5) | 03:42:07 | 3 |
Na dystansie długim Triathlon Amazonek 2018 obowiązują opłaty w wysokości:
• 150,00 PLN – dla zawodników którzy ukończyli 1-szy Triathlon Amazonek;
• 200,00 PLN płatne do 31.01.2018 r.
• 250,00 PLN płatne do 31.03.2018 r.
• 400,00 PLN – Sztafeta;