XII Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym osób niepełnosprawnych
Data i godzina | 2020-09-19 10:00:00 |
Miejscowość | Kielnarowa/Budy Głogowskie |
Dystans | |
Oficjalna strona | |
Wyniki online | |
Opłata startowa | |
Typ zawodów | Wyścig kolarski |
Rejestracja | Zapisz się |
- Kategoria MC1-MC3
- Kategoria WC4-WC5
- Kategoria MC4
- Kategoria MC5
- Kategoria MH1
- Kategoria MH2
- Kategoria MH3
- Kategoria MH4
- Kategoria MH5
- Kategoria WH5
- Zapowiedź
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Klub | Kraj | Kat wiek. | tempo min/km | tempo km/h | P1 | P2 | P3 | P4 | P5 | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 82 | WRONA JAROSŁAW | POL | MC3 | 2:04 | 29,1 | 00:11:28 | 00:24:22 | 00:37:45 | 00:50:55 | 01:04:20 | 01:18:01 | |
2 | 96 | MACIEJEWSKI ZBIGNIEW | STOWARZYSZENIE SYRENKA WARSZAWA | POL | MC3 | 2:06 | 28,5 | 00:11:25 | 00:24:21 | 00:37:46 | 00:51:47 | 01:05:31 | 01:19:41 |
3 | 93 | WAGNER PAWEŁ | BZSR "START" BIELSKO BIAŁA | POL | MC1 | 00:14:25 | 00:30:35 | 00:47:08 | 01:04:03 | 01:22:06 | minus 1 okr. | ||
4 | 98 | SZCZĘSNY ANDRZEJ | BZSR "START" BIELSKO BIAŁA | POL | MC2 | 00:14:58 | 00:31:41 | 00:48:29 | 01:05:48 | 01:23:46 | minus 1 okr. | ||
5 | 75 | PISKOROWSKI JAKUB | KLUB SPORTOWY INWALIDÓW „START” SZCZECIN | POL | MC3 | 00:15:42 | 00:33:02 | 00:50:45 | 01:08:03 | 01:26:22 | minus 1 okr. | ||
6 | 95 | WALKUSZ PIOTR | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | POL | MC2 | 00:16:16 | 00:37:53 | 00:56:29 | 01:14:41 | 01:32:39 | minus 1 okr. | ||
7 | 97 | BEDNAREK PIOTR | KLUB SPORTOWY ZERO ZAŁAMKI | POL | MC2 | 00:18:00 | 00:39:36 | 01:00:26 | 01:25:16 | minus 2 okr. | |||
8 | 94 | BORZĘCKI ARKADIUSZ | ZRZESZENIE SPORU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH 'START" NOWY SĄCZ | POL | MC2 | 00:24:00 | 00:51:19 | DNF | |||||
9 | 85 | GOJ JERZY | WSSIRN START KATOWICE | POL | MC3 | 00:18:39 | DNF |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Klub | Kraj | Kat wiek. | tempo min/km | tempo km/h | P1 | P2 | P3 | P4 | P5 | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 102 | HARKOWSKA ANNA | OLSZTYŃSKI KLUB SPORTOWY WIM | POL | KC5 | 2:03 | 29,2 | 00:11:28 | 00:24:21 | 00:37:45 | 00:50:54 | 01:04:19 | 01:17:47 |
2 | 104 | MACIEJKIEWICZ YLWIA | GZSN "START" | POL | KC5 | 00:14:58 | 00:31:31 | 00:48:06 | 01:05:00 | 01:22:58 | minus 1 okr. | ||
3 | 103 | KIDOŃ GRAZYNA | GZSN "START" | POL | KC5 | 00:17:32 | 00:37:13 | 00:57:27 | 01:18:44 | minus 2 okr. | |||
4 | 101 | REGUCKA JUSTYNA | PODLASKIE STOWARZYSZENIE SPORTOWE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH "START" W BIAŁYMSTOKU | POL | KC4 | 00:20:04 | 00:42:08 | 01:05:26 | 01:30:39 | minus 2 okr. |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Klub | Kraj | Kat wiek. | tempo min/km | tempo km/h | P1 | P2 | P3 | P4 | P5 | P6 | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 92 | SKUPIEŃ WITOLD | KS.OBIDOWIEC-OBIDOWA | POL | MC4 | 2:13 | 27,1 | 00:12:41 | 00:26:27 | 00:40:13 | 00:54:08 | 01:08:53 | 01:23:29 | 01:37:34 |
2 | 81 | TURONEK SŁAWOMIR | OLSZTYŃSKI KLUB SPORTOWY WIM | POL | MC4 | 2:16 | 26,5 | 00:12:15 | 00:26:15 | 00:39:56 | 00:54:09 | 01:08:53 | 01:23:49 | 01:40:01 |
3 | 83 | RUTKOWSKI MICHAŁ | INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY "SMOK" ORNETA | POL | MC4 | 00:14:44 | 00:31:05 | 00:47:27 | 01:03:32 | 01:20:24 | 01:37:05 | minus 1 okr. |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Klub | Kraj | Kat wiek. | tempo min/km | tempo km/h | P1 | P2 | P3 | P4 | P5 | P6 | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 74 | BLOMA PIOTR | KLUB SPORTOWY INWALIDÓW „START” SZCZECIN | POL | MC5 | 2:03 | 29,3 | 00:11:27 | 00:24:20 | 00:37:46 | 00:50:55 | 01:04:19 | 01:17:48 | 01:30:27 |
2 | 76 | ODRZYWOŁEK LUDWIK | BRAK KLUBU | POL | MC5 | 2:03 | 29,2 | 00:11:28 | 00:24:20 | 00:37:44 | 00:50:54 | 01:04:18 | 01:17:47 | 01:30:30 |
2 | 72 | ROZWADOWSKI DARIUSZ | BRAK KLUBU | POL | MC5 | 2:13 | 27,0 | 00:11:46 | 00:25:25 | 00:39:18 | 00:53:20 | 01:07:49 | 01:22:51 | 01:37:57 |
3 | 91 | KRAWCZAK KRZYSZTOF | GZSN "START" | POL | MC5 | 00:13:21 | 00:28:18 | 00:43:25 | 00:58:36 | 01:13:56 | 01:29:39 | minus 1 okr. | ||
4 | 71 | CISZYŃSKI MAREK | WSSIRN START KATOWICE | POL | MC5 | 00:13:22 | 00:28:20 | 00:43:25 | 00:58:37 | 01:13:58 | 01:29:41 | minus 1 okr. | ||
5 | 78 | SZYMAŃSKI SEBASTIAN | START WROCŁAW | POL | MC5 | 00:14:26 | 00:30:36 | 00:47:09 | 01:04:04 | 01:22:24 | 01:40:49 | minus 1 okr. | ||
6 | 73 | BERNATOWICZ ADAM | GZSN "START" | POL | MC5 | 00:14:16 | 00:31:13 | 00:48:22 | DNF |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Klub | Kraj | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | P1 | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 53 | MIKOŁAJCZYK RAFAŁ | START WROCLAW | POL | MH1 | 1 | 5:38 | 10,7 | 00:35:15 | 01:10:59 |
2 | 51 | KOSIDER KRZYSZTOF | KLUB SPORTOWY ZERO ZAŁAMKI | POL | MH1 | 2 | 6:14 | 9,6 | 00:39:31 | 01:18:37 |
3 | 52 | RATAJCZAK DAWID | PASSIONBIKE OŚWIĘCIM/WAY2CHAMP | POL | MH1 | 3 | 7:13 | 8,3 | 00:45:52 | 01:30:58 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Klub | Kraj | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | P1 | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 44 | KACALSKI PIOTR | KLUB SPORTOWY INWALIDÓW „START” SZCZECIN | POL | MH2 | 1 | 4:08 | 14,5 | 00:25:37 | 00:52:10 |
2 | 43 | ŻYLIŃSKI MICHAŁ | KLUB SPORTOWY ZERO ZAŁAMKI | POL | MH2 | 2 | 4:17 | 14,0 | 00:28:54 | 00:53:57 |
2 | 45 | CHALASTRA ANDRZEJ | INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY "SMOK" ORNETA | POL | MH2 | 3 | 6:01 | 10,0 | 00:37:15 | 01:15:47 |
3 | 46 | KORZEWSKI KRYSTIAN | BRAK KLUBU | POL | MH2 | 4 | 6:02 | 9,9 | 00:38:40 | 01:16:02 |
4 | 42 | JONEK MICHAEL | IKS FENIKS OPOLE | POL | MH2 | 5 | 7:16 | 8,3 | 00:45:38 | 01:31:30 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Klub | Kraj | Kat wiek. | tempo min/km | tempo km/h | P1 | P2 | P3 | P4 | P5 | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 34 | SZUMIEC RAFAŁ | VELOAKTIV | POL | MH3 | 2:29 | 24,2 | 00:15:17 | 00:30:28 | 00:45:53 | 01:01:23 | 01:17:19 | 01:33:38 |
2 | 41 | HUDEC MILOS | POL | MH3 | 00:17:12 | 00:34:15 | 00:51:50 | 01:09:23 | 01:27:17 | minus 1 okr. | |||
3 | 36 | RYGOŁ MARIUSZ | IKS FENIKS OPOLE | POL | MH3 | 00:17:48 | 00:35:38 | 00:55:04 | 01:14:27 | 01:33:41 | minus 1 okr. | ||
4 | 35 | WIŚNIEWSKI MAREK | VELOAKTIV | POL | MH3 | 00:17:49 | 00:35:39 | 00:55:03 | 01:14:38 | 01:35:50 | minus 1 okr. | ||
5 | 47 | GRUBA MARCIN | VELOAKTIV | POL | MH3 | 00:21:18 | 00:43:14 | 01:05:07 | 01:28:52 | minus 2 okr. | |||
6 | 40 | ŻĄDŁO DAMIAN | VELOAKTIV | POL | MH3 | 00:23:58 | 00:49:28 | 01:16:19 | 01:43:37 | minus 2 okr. | |||
7 | 37 | GRZONKA SEBASTIAN | KLUB SPORTOWY ZERO ZAŁAMKI | POL | MH3 | 00:26:07 | 00:54:00 | 01:22:04 | minus 3 okr. | ||||
8 | 33 | KOŁODZIEJCZYK GRZEGORZ | VELOAKTIV | POL | MH3 | 00:26:42 | 00:53:30 | 01:23:13 | minus 3 okr. | ||||
9 | 38 | URTNOWSKI MICHAŁ | KLUB SPORTOWY INWALIDÓW „START” SZCZECIN | POL | MH3 | 00:20:27 | minus 5 okr. |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Klub | Kraj | Kat wiek. | tempo min/km | tempo km/h | P1 | P2 | P3 | P4 | P5 | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 | WILK RAFAŁ | STAL RZESZÓW | POL | MH4 | 2:22 | 25,4 | 00:15:06 | 00:29:40 | 00:44:26 | 00:59:34 | 01:14:24 | 01:29:18 |
2 | 1 | GRACZYK ARTUR | VELOAKTIV | POL | MH4 | 00:16:31 | 00:33:48 | 00:50:55 | 01:08:08 | 01:25:31 | minus 1 okr. | ||
3 | 6 | STASZKIEWICZ JAKUB | VELOAKTIV | POL | MH4 | 00:20:36 | 00:37:21 | 00:54:26 | 01:11:04 | 01:27:43 | minus 1 okr. | ||
4 | 5 | OWCZARCZYK PRZEMYSŁAW | VELOAKTIV | POL | MH4 | 00:17:47 | 00:35:36 | 00:54:23 | 01:13:59 | 01:32:59 | minus 1 okr. | ||
5 | 4 | KUJAWSKI ROBERT | VELOAKTIV | POL | MH4 | 00:20:41 | 00:42:07 | 01:04:06 | 01:25:40 | minus 2 okr. | |||
6 | 2 | JĘDRZEJKO SŁAWOMIR | VELOAKTIV | POL | MH4 | 00:25:19 | 00:51:41 | 01:19:05 | 01:48:15 | minus 2 okr. | |||
7 | 12 | WILCZYŃSKI JAREK | INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY "SMOK" ORNETA | POL | MH4 | 00:25:38 | 00:51:28 | 01:22:05 | minus 3 okr. | ||||
8 | 8 | GRYGLAS MARIUSZ | KLUB SPORTOWY INWALIDÓW „START” SZCZECIN | POL | MH4 | 00:33:07 | 01:03:58 | 01:41:36 | minus 3 okr. | ||||
9 | 3 | KAMPA MICHAŁ | VELOAKTIV | POL | MH4 | 00:37:16 | 01:20:23 | 02:02:56 | minus 3 okr. | ||||
10 | 9 | CEPA MARCIN | KLUB SPORTOWY INWALIDÓW „START” SZCZECIN | POL | MH4 | 00:44:25 | 01:42:48 | minus 4 okr. | |||||
11 | 10 | BARAN ZBIGNIEW | INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY "SMOK" ORNETA | POL | MH4 | DNS | |||||||
12 | 11 | DZIUBA MICHAŁ | INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY "SMOK" ORNETA | POL | MH4 | DNS |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Klub | Kraj | Kat wiek. | tempo min/km | tempo km/h | P1 | P2 | P3 | P4 | P5 | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 24 | PLEWA KRZYSZTOF | VELOAKTIV | POL | MH5 | 2:15 | 26,8 | 00:13:38 | 00:27:30 | 00:41:55 | 00:56:15 | 01:10:37 | 01:24:45 |
2 | 23 | GORZKOWICZ SŁAWOMIR | VELOAKTIV | POL | MH5 | 2:36 | 23,1 | 00:15:16 | 00:31:20 | 00:47:35 | 01:04:09 | 01:21:05 | 01:38:13 |
3 | 25 | MISZTELA WITOLD | INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY "SMOK" ORNETA | POL | MH5 | 00:15:15 | 00:31:19 | 00:47:54 | 01:04:50 | 01:22:15 | minus 1 okr. | ||
4 | 21 | WĄTOR ROBERT | ZRZESZENIE SPORU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH 'START" NOWY SĄCZ | POL | MH5 | 00:19:41 | 00:40:22 | 01:01:20 | 01:22:27 | minus 2 okr. |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Kat wiek. | tempo min/km | tempo km/h | P1 | P2 | P3 | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 63 | ZUBOWICZ KATARZYNA | INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY "SMOK" ORNETA | POL | KH5 | 4:37 | 13,0 | 00:35:13 | 01:17:04 | 01:56:27 | 01:56:27 | |
2 | 62 | PUDLIS MONIKA | INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY "SMOK" ORNETA | POL | KH5 | 4:45 | 12,6 | 00:34:49 | 01:17:20 | 01:59:48 | 01:59:48 | |
3 | 64 | BARAN JOANNA | INTEGRACYJNY KLUB SPORTOWY "SMOK" ORNETA | POL | KH5 | 00:53:46 | minus 2okr. |