XX Międzynarodowy Rudzki Bieg 12 godzinny
Data i godzina | 2018-04-28 09:00:00 |
Miejscowość | Ruda Śląska |
Dystans | ile się da |
Oficjalna strona | http://augustjakubik.pl/bieg-12h |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 120 zlł |
Typ zawodów | Bieg |
Rejestracja | Zapisz się |
Lp. | nr | Nazwa Sztafety | Ilość okr. | Dystans | Czas |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1003 | KRS TKKF JASTRZĄB (MATEJEK TOMASZ, KRZAK ANDRZEJ, NAWICKI ADAM, ADAMCZYK MARCIN) | 44 | 57,618 | 04:00:33 |
2 | 1004 | PWiK RUDA ŚLĄSKA (FILEJSKI GRZEGORZ, WITAŁA DAMIAN, LORANTY PIOTR, ŁUKASIK SŁAWOMIR | 41 | 53,6895 | 04:05:04 |
3 | 1002 | MPGM (HAMERLA ADAM, ZMUDA ŁUKASZ, MICHALSKA BOŻENA, RZEUCHA TOMASZ) | 38 | 49,761 | 04:02:52 |
4 | 1001 | MOPS (MAJOWSKA ALEKSANDRA, SZCZEPAŃSKA ANETA, KALISZ MARIUSZ, SOBOTA JAROSŁAW) | 36 | 47,142 | 04:05:57 |
5 | 1005 | AUGUST TEAM (KRYPCZYK KATARZYNA, CICZEK BEATA, SAIDA TORIA, SZYLEWSKA EWA) | 33 | 43,2135 | 04:04:20 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | Kat wiek. | Ilość okr. | Dystans (km) | tempo min/km | tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 92 | ELWART ROMAN | Puck | LKS Puck | 1972 | M49 | 108 | 142,524 | 00:05:03 | 11,9 |
2 | 83 | BEREZNOWSKA PATRYCJA | OSSÓW | WELISZEW HERON TEAM | 1975 | K | 107 | 140,3225 | 00:05:08 | 11,7 |
3 | 4 | BASA PRZEMYSŁAW | Ruda Śląska | TL Pogoń Ruda Śląska | 1973 | M49 | 104 | 136,917 | 00:05:16 | 11,4 |
4 | 82 | MATEJCZUK AGATA | PARĘCZEW | KS ALASKA/SPARTEZ | 1981 | K | 102 | 134,422 | 00:05:21 | 11,2 |
5 | 75 | JAGIEŁA ADAM | Siemianowice Śląskie | AZS AWF KATOWICE | 1973 | M49 | 99 | 130,5915 | 00:05:31 | 10,9 |
6 | 10 | MAŁYSZEK LESZEK | Siemianowice | Biegam Bo Muszę:-) | 1981 | M39 | 99 | 130,2535 | 00:05:32 | 10,9 |
7 | 52 | MEJER JAROSŁAW | Wyry | KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska | 1992 | M29 | 98 | 129,616 | 00:05:33 | 10,8 |
8 | 90 | BRATEK AGNIESZKA | Gliwice | OTK Rzeźnik/Marcin Świerc Team | 1976 | K | 93 | 121,9925 | 00:05:54 | 10,2 |
9 | 54 | MIELCZAREK DAWID | Kępno | david_step_by_step #slezakTeam | 1982 | M39 | 92 | 120,781 | 00:05:58 | 10,1 |
10 | 65 | KOZIARSKI MICHAŁ | Sieraków Śląski | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | 1986 | M39 | 91 | 119,6785 | 00:06:01 | 10,0 |
11 | 56 | LIPIŃSKI KRZYSZTOF | Koziegłowy | KB MANIAC POZNAŃ | 1962 | M59 | 91 | 119,4795 | 00:06:02 | 10,0 |
12 | 73 | DOMINIAK MICHAŁ | Ożarów Mazowiecki | Ożarów Mazowiecki Biega | 1981 | M39 | 90 | 119,022 | 00:06:03 | 9,9 |
13 | 13 | BRYJA WOJCIECH | Strawczyn | Olimp Strawczyn | 1973 | M49 | 90 | 118,603 | 00:06:04 | 9,9 |
14 | 11 | MATECKI MACIEJ | Murowana Goślina | Gośliński Klub Biegacza GEPARD | 1965 | M59 | 90 | 117,941 | 00:06:06 | 9,8 |
15 | 42 | RAJDA ANETA | Katowice | TL Pogoń Ruda Śląska | 1976 | K | 89 | 116,6975 | 00:06:10 | 9,7 |
16 | 18 | SOSNOWSKI MICHAŁ | Chorzów | PGB Sportowa Paczka | 1970 | M49 | 87 | 114,7015 | 00:06:17 | 9,6 |
17 | 94 | TAŃSKI MARCIN | Puck | Team Puck | 1975 | M49 | 87 | 114,6105 | 00:06:17 | 9,6 |
18 | 69 | AGIEJCZYK WOJCIECH | Kraków | go aptiv | 1985 | M39 | 86 | 113,554 | 00:06:20 | 9,5 |
19 | 64 | POGOCKI PIOTR | Knurów | DRUŻYNA SZPIKU | 1979 | M39 | 84 | 110,92 | 00:06:29 | 9,2 |
20 | 8 | ZAPAŁA RYSZARD | Starachowice | 1959 | M59 | 83 | 109,8375 | 00:06:33 | 9,2 | |
21 | 57 | SOŁTYS PATRYK | Warszawa | #TRENERSOLTYS | 1991 | M29 | 83 | 108,7605 | 00:06:37 | 9,1 |
22 | 58 | KOŁODZIEJCZAK ŁUKASZ | Golina | 1979 | M39 | 82 | 108,528 | 00:06:38 | 9,0 | |
23 | 45 | RYNKIEWICZ JĘDRZEJ | Kętrzyn | Runers Team Kętrzyn | 1988 | M39 | 82 | 108,511 | 00:06:38 | 9,0 |
24 | 16 | MROCZEK JAN | Ruda Śl. | 1967 | M59 | 82 | 107,919 | 00:06:40 | 9,0 | |
25 | 43 | SZESZKO DOROTA | Bytom | azs awf Katowice | 1962 | K | 82 | 107,853 | 00:06:41 | 9,0 |
26 | 53 | SITARZ KAZIMIERZ | Rybnik | 1966 | M59 | 82 | 107,529 | 00:06:42 | 9,0 | |
27 | 2 | GÓRSKI MARIAN | Solec Kujawski | KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska | 1957 | M60+ | 80 | 105,858 | 00:06:48 | 8,8 |
28 | 67 | POŚPIECH PAWEŁ | Siemianowice Śląskie | AUGUSTEAM | 1992 | M29 | 80 | 105,711 | 00:06:49 | 8,8 |
29 | 87 | WASZKIEWICZ TOMASZ | Dąbrowa Górnicza | W pogoni za duchem | 1974 | M49 | 80 | 105,462 | 00:06:50 | 8,8 |
30 | 38 | KOZA RAFAŁ | Świętochłowice | 63 | 1975 | M49 | 79 | 104,1395 | 00:06:55 | 8,7 |
31 | 76 | BELZYT EDMUND | Częstochowa | Zabiegani Częstochowa | 1956 | M60+ | 79 | 103,9445 | 00:06:56 | 8,7 |
32 | 7 | FABRYCZNY KLAUDIUSZ | Sosnowiec | GOPHER SOSNOWIEC | 1974 | M49 | 79 | 103,7135 | 00:06:57 | 8,6 |
33 | 41 | STUPNOWICZ PRZEMEK | Łódź | Epoka Nordica Łódź | 1995 | M29 | 78 | 103,203 | 00:06:59 | 8,6 |
34 | 24 | HURSKAYA TATSIANA | pos.Cel | Amatar | 1980 | K | 78 | 102,702 | 00:07:01 | 8,6 |
35 | 84 | BIAŁA JOANNA | Ząbki | NIECH ŻYJE BAL | 1977 | K | 78 | 102,522 | 00:07:01 | 8,5 |
36 | 47 | REMBERK MICHAŁ | Warszawa | Warszawski Żółwik | 1971 | M49 | 78 | 102,353 | 00:07:02 | 8,5 |
37 | 46 | ŁYCZKO SŁAWOMIR | Kętrzyn | 1965 | M59 | 78 | 102,334 | 00:07:02 | 8,5 | |
38 | 9 | CZAJKOWSKI ARKADIUSZ | Katowice | ADS Masna | 1972 | M49 | 78 | 102,313 | 00:07:02 | 8,5 |
39 | 32 | SALOMON MAREK | Chorzów | Sztygar | 1969 | M49 | 78 | 102,296 | 00:07:02 | 8,5 |
40 | 93 | LESSNAU KLAUDIA | Puck | LKS Puck | 1996 | K | 77 | 101,9295 | 00:07:04 | 8,5 |
41 | 36 | STEREŃCZAK PRZEMYSŁAW | Katowice | 1973 | M49 | 77 | 101,8935 | 00:07:04 | 8,5 | |
42 | 34 | WÓJCIK ADAM | Ruda Śląska | KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska | 1980 | M39 | 77 | 101,5325 | 00:07:05 | 8,5 |
43 | 80 | KURYŁO ZENON | Rybnik | SBD ENERGETYK RYBNIK | 1966 | M59 | 77 | 101,1445 | 00:07:07 | 8,4 |
44 | 31 | IGNASZEWSKI PRZEMYSŁAW | ŚREM | VEGENERAT BIEGOWY | 1977 | M49 | 77 | 100,8315 | 00:07:08 | 8,4 |
45 | 30 | FELTOWICZ JACEK | białystok | 1987 | M39 | 76 | 100,655 | 00:07:09 | 8,4 | |
46 | 51 | SMYK ROBERT | Gliwice | 1971 | M49 | 76 | 100,402 | 00:07:10 | 8,4 | |
47 | 22 | INGLANT ZBIGNIEW | Chorzów | Run log com | 1966 | M59 | 76 | 100,27 | 00:07:11 | 8,4 |
48 | 12 | KŁYK DOMINIK | Zabrze | PMTTL Zabrze | 1980 | M39 | 76 | 99,729 | 00:07:13 | 8,3 |
49 | 37 | PIERNIK RADOSŁAW | Świętochłowice | 63 | 1970 | M49 | 75 | 99,2495 | 00:07:15 | 8,3 |
50 | 44 | RUTA TADEUSZ | Dobra Nowiny | WKB Meta Lubliniec | 1950 | M60+ | 74 | 97,705 | 00:07:22 | 8,1 |
51 | 91 | SZCZERBA ANDRZEJ | Sosnowiec | Kaziki Kazimierz Górniczy | 1972 | M49 | 74 | 97,606 | 00:07:23 | 8,1 |
52 | 33 | WILIŃSKI ARKADIUSZ | Bytom | krs tkkf jastrząb ruda śląska | 1977 | M49 | 74 | 97,604 | 00:07:23 | 8,1 |
53 | 48 | MILCZEWSKI MARCIN | Reda | 1978 | M49 | 74 | 97,553 | 00:07:23 | 8,1 | |
54 | 59 | KAŁACZYŃSKI RYSZARD | Więcbork | KLUB 366 WITUNIA | 1960 | M59 | 74 | 97,288 | 00:07:24 | 8,1 |
55 | 66 | DWORSKI MAREK | Gliwice | AKMB Pędziwiatr Gliwice | 1955 | M60+ | 74 | 97,079 | 00:07:25 | 8,1 |
56 | 29 | LAPUTS ANATOLI | Minsk | Amatar | 1959 | M59 | 73 | 95,8125 | 00:07:31 | 8,0 |
57 | 89 | KARPIŃSKI ROBERT | Marki | Spartanie Dzieciom | 1971 | M49 | 72 | 95,546 | 00:07:32 | 8,0 |
58 | 40 | MOTYLSKA ALEKSA | Mogilno | MKS Inowrocław | 1995 | K | 71 | 94,0365 | 00:07:39 | 7,8 |
59 | 3 | CEBULA BOGDAN | Ruda Śląska | KRS tkkf jastrzab | 1961 | M59 | 71 | 93,3545 | 00:07:43 | 7,8 |
60 | 19 | MAKOS ADAM | Siemianowice Śląskie | AugusTeam | 1974 | M49 | 70 | 92,545 | 00:07:47 | 7,7 |
61 | 17 | TYKWIŃSKI DANIEL | Bydgoszcz | 1978 | M49 | 70 | 92,414 | 00:07:47 | 7,7 | |
62 | 60 | ALEKSANDROWICZ KRZYSZTOF | Tczew | Biegający Tczew | 1958 | M60+ | 69 | 91,1255 | 00:07:54 | 7,6 |
63 | 78 | RADOMSKI GRZEGORZ | WOŁOMIN | AZS AWF KATOWICE | 1963 | M59 | 69 | 91,0605 | 00:07:54 | 7,6 |
64 | 88 | PIETRULIŃSKI MATEUSZ | Warszawa | Spartanie Dzieciom | 1979 | M39 | 69 | 91,0445 | 00:07:54 | 7,6 |
65 | 39 | SZEWCZYK URSZULA | Katowice | TL Pogoń Ruda Śląska | 1973 | K | 68 | 90,059 | 00:08:00 | 7,5 |
66 | 35 | DACZYŃSKI MICHAŁ | Gliwice | Vege Runners | 1977 | M49 | 68 | 89,626 | 00:08:02 | 7,5 |
67 | 62 | KAMIŃSKI ZBIGNIEW | zapole | AZS AWF KATOWICE | 1968 | M59 | 68 | 89,046 | 00:08:05 | 7,4 |
68 | 49 | SZENDZIELORZ BOGUSŁAW | RADLIN | KAMRATY | 1964 | M59 | 67 | 88,5215 | 00:08:08 | 7,4 |
69 | 61 | SKIBE TOMASZ | Ruda Śląska | Opel Active Team | 1973 | M49 | 67 | 87,7365 | 00:08:12 | 7,3 |
70 | 81 | KABAŁA TOMASZ | Ruda Śląska | 1984 | M39 | 66 | 86,994 | 00:08:17 | 7,2 | |
71 | 71 | DALIGA WŁADYSŁAW | Jeziorany | BolaD | 1993 | M29 | 66 | 86,451 | 00:08:20 | 7,2 |
72 | 74 | ŚLEZIAK JAKUB | Siemianowice Śląskie | Czorne Hanysy | 1977 | M49 | 66 | 86,427 | 00:08:20 | 7,2 |
73 | 85 | SYMA SEBASTIAN | Myszków | 1976 | M49 | 65 | 85,8235 | 00:08:23 | 7,2 | |
74 | 72 | STADNICKI WOJCIECH | Nowy Wiśnicz | 12h Dla Patryka | 1979 | M39 | 65 | 85,4685 | 00:08:25 | 7,1 |
75 | 86 | NATORSKI MACIEK | Warszawa | 1979 | M39 | 65 | 85,2595 | 00:08:27 | 7,1 | |
76 | 23 | BRAŚ HENRYK | Stanica | Iwonka team | 1952 | M60+ | 64 | 84,584 | 00:08:31 | 7,0 |
77 | 6 | SIWEK KRZYSZTOF | Zloty Stok | 1967 | M59 | 64 | 84,524 | 00:08:31 | 7,0 | |
78 | 21 | PIETRYSIAK STEFAN | Zabrze | 1960 | M59 | 63 | 83,1275 | 00:08:40 | 6,9 | |
79 | 77 | FABIŃSKI MARCIN | GRUDZIĄDZ | V-RUNNER | 1978 | M49 | 63 | 82,4985 | 00:08:44 | 6,9 |
80 | 70 | BOLDA PATRYCJA | Olsztyn | BolaD | 1993 | K | 62 | 81,213 | 00:08:52 | 6,8 |
81 | 5 | BARON JACEK | GRUDZIĄDZ | VADAIN RUNNING CLUB | 1976 | M49 | 62 | 81,189 | 00:08:52 | 6,8 |
82 | 20 | KUCZEK KATARZYNA | Siemianowice Śląskie | AugusTeam / PGB Sportowa Paczka | 1977 | K | 61 | 80,3595 | 00:08:58 | 6,7 |
83 | 50 | BRZOZOWICZ JAKUB | Świętochłowice | TS AKS CHORZÓW | 1985 | M39 | 61 | 79,8795 | 00:09:01 | 6,7 |
84 | 15 | MROCZEK DANUTA | Ruda Śl. | 1970 | K | 58 | 76,948 | 00:09:21 | 6,4 | |
85 | 63 | NOWAK JACEK | Katowice | NATURA BIEGU | 1955 | M60+ | 55 | 72,8035 | 00:09:53 | 6,1 |
86 | 25 | BANAŚ JANUSZ | katowice | 1962 | M59 | 46 | 60,498 | 00:11:54 | 5,0 | |
87 | 26 | MOMOT DOROTA | Podolsze | 1972 | K | 45 | 59,1885 | 00:12:10 | 4,9 | |
88 | 28 | KRUHLIKAU VALERY | Minsk | Amatar | 1946 | M60+ | 45 | 59,1755 | 00:12:10 | 4,9 |
89 | 27 | NAVITSKI IHAR | pos.Gorodishe | REGION | 1969 | M49 | 40 | 53,081 | 00:13:34 | 4,4 |
90 | 14 | CZŁONKOWSKI KRZYSZTOF | Szczekociny | OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY | 1976 | M49 | 39 | 51,0705 | 00:14:06 | 4,3 |
91 | 68 | BOBER SEBASTIAN | Siemianowie Śląskie | Czorne Hanysy | 1977 | M49 | 31 | 40,5945 | 00:17:44 | 3,4 |
92 | 55 | GROCHOWINA TOMASZ | Świętochłowice | KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska | 1981 | M39 | 27 | 35,3565 | 00:20:22 | 2,9 |
93 | 79 | KURYŁO DOROTA | Rybnik | SBD ENERGETYK RYBNIK | 1966 | K | 25 | 32,7375 | 00:22:00 | 2,7 |