„XXI MIĘDZYNARODOWY RUDZKI BIEG 12 GODZINNY” X MISTRZOSTWA ŚLĄSKA W BIEGU 12 H”
Data i godzina | 2019-04-27 10:00:00 |
Miejscowość | Ruda Śląska |
Dystans | pętla o długości 1309,5 m |
Oficjalna strona | http://augustjakubik.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | 140zł - 12h / 100 zł - 60 km |
Typ zawodów | Bieg |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Ilość okrążeń | Dystans (km) | Czas ost okr | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25 | BASA PRZEMYSŁAW | RUDA ŚLĄSKA | TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | Polska | 1973 | M40-49 | 1 | 113 | 148,4355 | 11:57:10 | 1 | |
2 | 43 | ŚLEZIAK JAKUB | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | AZS AWF KATOWICE | Polska | 1977 | M40-49 | 2 | 109 | 143,2665 | 11:57:06 | 2 | |
3 | 5 | MEJER JAROSŁAW | WYRY | KRS TKKF | Polska | 1992 | M21-29 | 1 | 107 | 140,349 | 11:59:05 | 3 | |
4 | 42 | MAŁYSZEK LESZEK | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | AZS AWF KATOWICE | Polska | 1981 | M30-39 | 1 | 103 | 136,0315 | 11:51:50 | 4 | |
5 | 21 | BUJNOWSKI ARTUR | KNURÓW | ORŁY Z KNUROWA | Polska | 1987 | M30-39 | 2 | 102 | 134,315 | 11:55:18 | 5 | |
6 | 33 | MAZUR ANDRZEJ | BOJANO | KM PSP GDYNIA / ZANTYR SZTUM | Polska | 1974 | M40-49 | 3 | 100 | 131,31 | 11:58:05 | 6 | |
7 | 26 | DOMINIAK MICHAŁ | OŻARÓW MAZOWIECKI | OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA | Polska | 1981 | M30-39 | 3 | 98 | 128,648 | 11:58:24 | 7 | |
8 | 6 | RAJDA ANETA | KATOWICE | TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | Polska | 1976 | K0 | 1 | 96 | 126,416 | 11:56:06 | 1 | |
9 | 51 | SZEWCZYK URSZULA | KATOWICE | TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKA | Polska | 1973 | K0 | 2 | 96 | 125,742 | 11:59:54 | 2 | |
10 | 48 | MIKHIEIEV DMYTRO | UKRAINA | 1980 | M30-39 | 4 | 94 | 123,74 | 11:55:48 | 8 | |||
11 | 36 | KUŚNIERZ PAWEŁ | KAŹMIERZ | CHAOS KAŹMIERZ | Polska | 1987 | M30-39 | 5 | 93 | 122,4925 | 11:55:33 | 9 | |
12 | 7 | REGLIŃSKA JOANNA | BYTÓW | KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW | Polska | 1988 | K0 | 3 | 92 | 121,709 | 11:52:22 | 3 | |
13 | 11 | PAZDEJ PIOTR | PABIANICE | TEAMELWART - ULTRAMARATON LEŚNA DOBA | Polska | 1976 | M40-49 | 4 | 91 | 119,1885 | 11:59:58 | 10 | |
14 | 50 | WASZKIEWICZ TOMASZ | DĄBROWA GÓRNICZA | W POGONI ZA DUCHEM | Polska | 1974 | M40-49 | 5 | 88 | 115,934 | 11:55:38 | 11 | |
15 | 31 | IGNASZEWSKI PRZEMYSŁAW | GRUDZIĄDZ | RCI BYDGOSZCZ | Polska | 1977 | M40-49 | 6 | 87 | 114,7605 | 11:54:43 | 12 | |
16 | 44 | DWORSKI MAREK | GLIWICE | AKB PĘDZIWIATR GLIWICE | Polska | 1955 | M60+ | 1 | 87 | 114,1955 | 11:58:20 | 13 | |
17 | 49 | BELZYT EDMUND | CZĘSTOCHOWA | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | Polska | 1956 | M60+ | 2 | 86 | 113,409 | 11:55:12 | 14 | |
18 | 35 | KAMIŃSKI ZBIGNIEW | KATOWICE | Polska | 1968 | M50-59 | 1 | 86 | 112,617 | 11:48:48 | 15 | ||
19 | 8 | MROCZEK JAN | RUDA ŚLĄSKA | Polska | 1967 | M50-59 | 2 | 85 | 111,5555 | 11:55:55 | 16 | ||
20 | 45 | AGIEJCZYK WOJTEK | KRAKÓW | GO APTIU | Polska | 1985 | M30-39 | 6 | 84 | 111,2 | 11:54:01 | 17 | |
21 | 27 | ZAPAŁA RYSZARD | KATOWICE | AUGUSTEAM | Polska | 1959 | M60+ | 3 | 83 | 109,4075 | 11:56:07 | 18 | |
22 | 38 | KITA LESZEK | GOLENIÓW | PROGDAR MARATHON TEAM | Polska | 1972 | M40-49 | 7 | 83 | 109,3835 | 11:53:43 | 19 | |
23 | 16 | KOŹLICKI KRZYSZTOF | RUDA ŚLĄSKA | RUDZKI TEAM BIEGOWY RUDA BIEGA | Polska | 1973 | M40-49 | 8 | 83 | 109,2995 | 11:56:10 | 20 | |
24 | 4 | MOTYLSKA ALEKSA | MOGILNO | MKS INOWROCŁAW | Polska | 1995 | K0 | 4 | 82 | 107,772 | 11:57:45 | 4 | |
25 | 29 | LAPUTS ANDREI | MIŃSK | BIAŁORUŚ | 1989 | M30-39 | 7 | 81 | 106,8895 | 11:51:23 | 21 | ||
26 | 32 | SZESZKO DOROTA | BYTOM | KRS TKKF | Polska | 1962 | K0 | 5 | 80 | 105,118 | 11:58:02 | 5 | |
27 | 46 | BIAŁECKI SEBASTIAN | BARCZEWO | BSB BARCZEWO BIEGA | Polska | 1979 | M40-49 | 9 | 79 | 104,2475 | 11:55:41 | 22 | |
28 | 41 | RADZIWOŃCZYK KLAUDIA | KALETY | Polska | 1975 | K0 | 6 | 79 | 104,1055 | 11:55:28 | 6 | ||
29 | 47 | MARCZAK ALBERT | KOZŁÓW BISKUPI | Polska | 1987 | M30-39 | 8 | 79 | 103,8555 | 11:57:33 | 23 | ||
30 | 24 | SARAT TOMASZ | KATOWICE | SARATFILMS | Polska | 1989 | M30-39 | 9 | 77 | 101,4095 | 11:57:00 | 24 | |
31 | 15 | KRETEK KRZYSZTOF | BYTOM | Polska | 1983 | M30-39 | 10 | 75 | 98,3525 | 11:59:22 | 25 | ||
32 | 17 | PUŁA ADRIAN | TARNOWSKIE GÓRY | SZOMBIERKI DREAM TEAM | Polska | 1978 | M40-49 | 10 | 75 | 98,2125 | 11:19:15 | 26 | |
33 | 2 | GÓRSKI MARIAN | SOLEC KUJAWSKI | KRS TKKF | Polska | 1957 | M60+ | 4 | 74 | 98,105 | 11:54:01 | 27 | |
34 | 34 | FABRYCZNY KLAUDIUSZ | SOSNOWIEC | Polska | 1974 | M40-49 | 11 | 73 | 96,1705 | 11:53:51 | 28 | ||
35 | 10 | KARKOSZKA MAŁGORZATA | RADOMSKO | UKS ORZEŁ DOBRYSZYCE | Polska | 1980 | K0 | 7 | 73 | 95,5935 | 11:57:14 | 7 | |
36 | 22 | PIETRYSIAK STEFAN | ZABRZE | BWM POLSKA | Polska | 1960 | M50-59 | 3 | 65 | 85,7185 | 11:54:00 | 29 | |
37 | 23 | MAGALSKA ANNA | CHORZÓW | Polska | 1981 | K0 | 8 | 64 | 84,086 | 11:57:09 | 8 | ||
38 | 18 | FISZER RAFAŁ | IŁOWA | TO JEST SZALEŃSTWO! | Polska | 1994 | M21-29 | 2 | 62 | 82,395 | 11:52:35 | 30 | |
39 | 39 | STADNICKI WOJCIECH | NOWY WIŚNICZ | Polska | 1979 | M40-49 | 12 | 62 | 82,22 | 11:52:01 | 31 | ||
40 | 12 | MAREK ROBERT | GLIWICE | Polska | 1973 | M40-49 | 13 | 62 | 81,77 | 11:53:50 | 32 | ||
41 | 1 | BARON JACEK | GRUDZIĄDZ | VRC | Polska | 1976 | M40-49 | 14 | 62 | 81,189 | 11:09:17 | 33 | |
42 | 40 | TOL MONIKA | LUBLINIEC | MAFIA TEAM LUBLINIEC | Polska | 1990 | K0 | 9 | 62 | 81,189 | 11:43:41 | 9 | |
43 | 14 | FLUNT GRZEGORZ | WARSZAWA | 82ND AIRBORNE DIVISION | Polska | 1979 | M40-49 | 15 | 61 | 80,4535 | 11:55:57 | 34 | |
44 | 9 | MROCZEK DANUTA | RUDA ŚLĄSKA | Polska | 1970 | K0 | 10 | 58 | 76,199 | 11:58:13 | 10 | ||
45 | 37 | SITKO GRZEGORZ | CHORZÓW | BROTHERS TEAM-JAK DALEKO NOGI PONIOSĄ | Polska | 1991 | M21-29 | 3 | 52 | 68,805 | 08:37:29 | 35 | |
46 | 19 | BRATEK AGNIESZKA | SMOLNICA | DOBRYDIETETYK.PL | Polska | 1976 | K0 | 11 | 51 | 66,7845 | 06:02:29 | 11 | |
47 | 28 | LAPUTS ANATOLI | MIŃSK | BIAŁORUŚ | 1959 | M60+ | 5 | 46 | 61,057 | 11:51:23 | 36 | ||
48 | 30 | KRUHLIIKAU VALERY | MIŃSK | BIAŁORUŚ | 1946 | M60+ | 6 | 44 | 58,774 | 11:45:20 | 37 | ||
49 | 20 | BRATEK ŁUKASZ | SMOLNICA | DOBRYDIETETYK.PL | Polska | 1976 | M40-49 | 16 | 30 | 39,285 | 04:03:19 | 38 | |
50 | 3 | KROPIDŁOWSKI FLORIAN | POLICE | Polska | 1935 | M60+ | 7 | 29 | 39,1135 | 11:42:09 | 39 | ||
51 | 13 | BRYJA WOJCIECH | STRAWCZYN | OLIMP STRAWCZYN | Polska | 1973 | M40-49 | 17 | 10 | 13,095 | 01:48:39 | 40 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Dystans (km) | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 92 | LUBIŃSKI JAROSŁAW | LIPNO | KKL KIELCE | Polska | 1991 | M21-35 | 1 | 60 | 04:23:48 | 1 | |
2 | 87 | LEŚNIKOWSKI KRZYSZTOF | CHORZÓW | AUGUSTEAM | Polska | 1975 | M36-49 | 1 | 60 | 04:51:45 | 2 | |
3 | 72 | ZBĄSKI BARTŁOMIEJ | RUDA ŚLĄSKA | KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA | Polska | 1982 | M36-49 | 2 | 60 | 04:57:30 | 3 | |
4 | 67 | MAJEK KRZYSZTOF | KATOWICE | AUGUSTEAM | Polska | 1971 | M36-49 | 3 | 60 | 04:58:19 | 4 | |
5 | 68 | KAŁUŻA SŁAWOMIR | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | AUGUSTEAM | Polska | 1972 | M36-49 | 4 | 60 | 05:13:12 | 5 | |
6 | 80 | WRĘCZYCKI IRENEUSZ | CHORZÓW | AUGUSTEAM | Polska | 1966 | M50-59 | 1 | 60 | 05:21:38 | 6 | |
7 | 77 | SKUPIEŃ ANNA | RUDA ŚLĄSKA | AUGUSTEAM | Polska | 1983 | K0 | 1 | 60 | 05:23:51 | 1 | |
8 | 81 | POŚPIECH PAWEŁ | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | AUGUSTEAM | Polska | 1992 | M21-35 | 2 | 60 | 05:29:23 | 7 | |
9 | 91 | MYKAŁA RAFAŁ | KATOWICE | AUGUSTEAM | Polska | 1973 | M36-49 | 5 | 60 | 05:30:22 | 8 | |
10 | 88 | ADAMSKI KRZYSZTOF | PRZYSZOWICE | JM | Polska | 1985 | M21-35 | 3 | 60 | 05:37:57 | 9 | |
11 | 82 | BIL SEBASTIAN | ŁAZISKA GÓRNE | Polska | 1991 | M21-35 | 4 | 60 | 05:46:03 | 10 | ||
12 | 76 | KOZA RAFAŁ | ŚWIĘTOCHŁOWICE | 6300 | Polska | 1975 | M36-49 | 6 | 60 | 05:53:30 | 11 | |
13 | 85 | PIERNIK RADOSŁAW | ŚWIĘTOCHŁOWICE | 6300 | Polska | 1970 | M36-49 | 7 | 60 | 05:53:30 | 12 | |
14 | 86 | KRYSZK KRZYSZTOF | KATOWICE | AUGUSTEAM | Polska | 1976 | M36-49 | 8 | 60 | 05:54:39 | 13 | |
15 | 75 | ZIELIŃSKI ŁUKASZ | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Polska | 1979 | M36-49 | 9 | 60 | 06:00:06 | 14 | ||
16 | 74 | SALOMON MAREK | CHORZÓW | SZTYGAR | Polska | 1969 | M50-59 | 2 | 60 | 06:04:46 | 15 | |
17 | 78 | MAJEK ZBIGNIEW | CHORZÓW | AUGUSTEAM | Polska | 1972 | M36-49 | 10 | 60 | 06:09:18 | 16 | |
18 | 73 | INGLANT ZBIGNIEW | CHORZÓW | RUN LOG COM | Polska | 1966 | M50-59 | 3 | 60 | 06:10:18 | 17 | |
19 | 70 | KUC MARCIN | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | AUGUSTEAM | Polska | 1973 | M36-49 | 11 | 60 | 06:28:30 | 18 | |
20 | 90 | JUREK ZBIGNIEW | ZWOLEŃ | ZWOLEŃ BIEGA | Polska | 1960 | M50-59 | 4 | 60 | 06:35:43 | 19 | |
21 | 79 | KARSHAKEVICH ALIAKSANDR | 1958 | M60+ | 1 | 56,0715 | 06:59:49 | 20 | ||||
22 | 66 | JAKUBIK AUGUST | RUDA ŚLĄSKA | KRS TKKF ""JASTRZĄB"" RUDA ŚLĄSKA | Polska | 1959 | M60+ | 2 | 44,286 | 04:19:06 | 21 | |
23 | 84 | MENCNER ADRIAN | BĄKÓW | AES 2015 BĄKÓW | Polska | 1970 | M36-49 | 12 | 44,286 | 05:40:52 | 22 | |
24 | 83 | POŁEĆ JERZY | RUDA ŚLĄSKA 6 | KRS TKKF JASTRZĄB RUDA | Polska | 1961 | M50-59 | 5 | 35,1195 | 03:00:46 | 23 | |
25 | 89 | JUREK STANISLAW | JANÓW | TKKF JASTRZAB RUDA SLASKA | Polska | 1956 | M60+ | 3 | 33,81 | 04:32:05 | 24 | |
26 | 69 | MEJER KRZYSZTOF | RUDA ŚLĄSKA | Polska | 1969 | M50-59 | 6 | 28,572 | 02:39:36 | 25 | ||
27 | 71 | GORAUS KAMIL | RUDA ŚLĄSKA | ADS MASNA | Polska | 1984 | M21-35 | 5 | 27,2625 | 02:25:24 | 26 |
140 zł w przypadku udziału w biegu 12 h lub
100 zł – za udział w biegu na dystansie 60 km