XXX Ogólnopolski Bieg Zbąskich XI Półmaraton

Data i godzina2017-09-24 12:00:00
MiejscowośćZbąszyń
Dystans 21,0975 km
Oficjalna stronahttp://biegzbaskich.pl/
Wyniki online
Opłata startowa od 50 zł
Typ zawodów Bieg
Rejestracja Zapisz się
M-ceNr zaw.Nazwisko ImięMiejscowośćKlubRok urodz.Kat wiek.M-ce w katCzas startutempo min/kmtempo km/hCzas nettoWynikMK
1679MUSIIATCHENKO DMYTROKHARKOVACHILLES LESZNO1991M18(18-29)100:00:0100:03:1318,601:07:5401:07:541
2676MARYSIAK ADAMKSIĄŻ ŚLĄSKIMKST ASTRA NOWA SÓL1988M18(18-29)200:00:0100:03:2717,401:12:5601:12:572
3161JANKOWSKI DARIUSZPOZNAŃROKIETNICA BIEGA1992M18(18-29)300:00:0000:03:3416,801:15:1901:15:193
4673LISOWSKA ALEKSANDRAOLSZTYNWOSIEK-TEAM1990K18(18-29)100:00:0100:03:3916,401:17:0501:17:051
5118GRACZYK ADRIANCZARNKÓWROKIETNICA BIEGA1988M18(18-29)400:00:0100:03:4116,301:17:3601:17:374
6172JAŚNIEWICZ MATEUSZSWARZĘDZMARATOŃCZYKPOZNAŃ1987M30(30-39)100:00:0000:03:4316,201:18:1501:18:165
7671WALEWSKI PRZEMYSŁAWPOZNAŃWSZYSTKOOBIEGANIU.PL1967M50(50-59)100:00:0000:03:4416,101:18:4601:18:466
8593URBAŃCZYK GRZEGORZPOZNAŃFOR RUN TEAM1987M30(30-39)200:00:0100:03:451601:19:0301:19:037
972DOMOWICZ MICHAŁBOLESŁAWIECCYKLOSPORT BOLESŁAWIEC1993M18(18-29)500:00:0000:03:451601:19:0501:19:058
10669BOSY DANIELKOŚCIANLKS SANA KOŚCIAN1989M18(18-29)600:00:0000:03:4715,901:19:4101:19:419
11129GUCZE MARIUSZNĄDNIA1980M30(30-39)300:00:0100:03:5115,601:21:2201:21:2310
12393PAPIEŻ JUSTYNAJAROCINPO PROSTU BIEC! / REHABALANCE TEAM1991K18(18-29)200:00:0100:03:5415,401:22:0701:22:072
13404KRAKOWSKI PIOTRMIĘDZYRZECZKB "PAST" MIĘDZYRZECZ1990M18(18-29)700:00:0100:03:5615,301:22:5101:22:5311
1455CIESZYŃSKI PIOTRPOZNAŃ1972M40(40-49)100:00:0200:03:5615,201:23:0101:23:0212
15499SIKORA ROBERTPOZNAŃWOLNY STRZELEC1980M30(30-39)400:00:0200:03:5715,201:23:1901:23:2113
16165JANOWSKI ARKADIUSZPERZYNY5 LUBUSKI PUŁK ARTYLERII1976M40(40-49)200:00:0100:03:5715,201:23:2701:23:2714
17330MICHALAK MIROSŁAWKOŚCIANKOŚCIAN TEAM1987M30(30-39)500:00:0100:03:5815,101:23:4901:23:5015
18606WASIAK SŁAWOMIRPOZNAŃ1990M18(18-29)800:00:0200:04:001501:24:3001:24:3216
19575TOKAREK PRZEMYSŁAWGUBINGUBIN BIEGAMBOLUBIĘ1982M30(30-39)600:00:0100:04:0114,901:24:5101:24:5117
20343MOCEK MAREKGRANOWODANFLOR TEAM1998M18(18-29)900:00:0100:04:0214,901:24:5501:24:5618
21680GRZEGÓRZEK PAULINASZCZECINFLYPARK SZCZECIN1987K30(30-39)100:00:0000:04:0214,901:25:1301:25:133
22657ZYCH DARIUSZPIŁA4RUN TEAM PIŁA1970M40(40-49)300:00:0100:04:0214,801:25:1401:25:1419
23198KAPROŃ SEBASTIANRAKOWNIA - MUROWANA GOŚLINA1974M40(40-49)400:00:0600:04:0514,701:26:0801:26:1420
24567ŚWITALSKI KRYSTIANPOZNAŃGRUPA BIEGOWA RUNNERSCLUB.PL POZNAŃ1976M40(40-49)500:00:0300:04:0614,701:26:1701:26:2021
25370NOWAK PRZEMYSŁAWOPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA1976M40(40-49)600:00:0200:04:0614,601:26:2501:26:2822
26222KOLECKI DAMIANZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEK1976M40(40-49)700:00:0200:04:0714,501:26:5801:26:5923
27131GUZIK BARTOSZNOWY TOMYŚL1981M30(30-39)700:00:0200:04:0714,501:26:5801:27:0124
28178JUSZCZAK JAROSŁAWPOZNAŃ1980M30(30-39)800:00:0200:04:0814,501:27:1301:27:1525
2965DĄBROWSKI DAWIDMUROWANA GOŚLINACZERWONAK BIEGA1990M18(18-29)1000:00:1100:04:0814,501:27:0601:27:1726
30678RZĄDKOWSKI MIROSŁAWRAKONIEWICENIAGARA FITNES KLUB1967M50(50-59)200:00:0900:04:0914,401:27:3301:27:4127
31195KALUS JACEKWAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWE1990M18(18-29)1100:00:0200:04:0914,401:27:4001:27:4328
32376OGRODOWSKI JAROSŁAWBOROWEC1964M50(50-59)300:00:0000:04:1014,401:27:4801:27:4829
33253KUBIAK RAFAŁDOBIEŻYNPPRK1977M40(40-49)800:00:0300:04:1114,401:28:0801:28:1130
3473DRGAS ROMANPROCHYPKO BANK POLSKI1982M30(30-39)900:00:0700:04:1114,401:28:0401:28:1231
35535SUDZIK MIROSŁAWRAKONIEWICE1980M30(30-39)1000:00:0200:04:1214,301:28:3501:28:3732
36135HAMPEL HUBERTCZEMPIŃJW 15171993M18(18-29)1200:00:0300:04:1214,301:28:3701:28:4033
37341MISZTA KAROLDĄBRÓWKA WIELKOPOLSKA1985M30(30-39)1100:00:0300:04:1314,201:28:4601:28:5034
38229KONSTAŃCZAK PRZEMYSŁAWMOCZKOWO1980M30(30-39)1200:00:0800:04:1314,201:28:4601:28:5435
39616WIECZOREK ZBIGNIEWRAKONIEWICE1975M40(40-49)900:00:0300:04:1314,201:28:5401:28:5736
40336MIERZYŃSKI SZYMONZBĄSZYŃKOLECTEAM ZBĄSZYNEK1977M40(40-49)1000:00:0400:04:1314,201:28:5401:28:5837
41383OTCZYK GRZEGORZWYSZANOWO1984M30(30-39)1300:00:0700:04:1314,201:28:5801:29:0538
4220BARTOSIK PRZEMYSŁAWBARLINEKHRMAX BARLINEK1976M40(40-49)1100:00:0500:04:1314,201:29:0001:29:0539
4374DROBNIK BŁAŻEJOPALENICAROKIETNICA BIEGA1987M30(30-39)1400:00:0700:04:1414,201:29:0701:29:1340
44537SZCZECIŃSKI PIOTRZBĄSZYŃ1979M30(30-39)1500:00:0400:04:1414,201:29:1501:29:1941
45322MATUSZEWSKI KRZYSZTOFPOZNAŃSPŁAWIE1991M18(18-29)1300:00:0300:04:1414,201:29:2301:29:2642
46337MIKIETYN MAREKDĘBNOMM RUN1980M30(30-39)1600:00:0400:04:1514,101:29:2501:29:3043
47262KURZYŃSKI PIOTRZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEK1980M30(30-39)1700:00:0300:04:1514,101:29:2901:29:3244
48687PRZYBYLSKI JAKUBPOZNAŃWF-TRITEAM1981M30(30-39)1800:00:0300:04:1514,101:29:3401:29:3745
49246KRYSZTOFIAK SLAWOMIRBYDGOSZCZ1965M50(50-59)400:00:0100:04:1514,101:29:3801:29:3946
50248KRZESZOWSKI MACIEJPOZNAŃMYLUPA.PL1976M40(40-49)1200:00:0600:04:1614,101:29:5301:29:5847
5150CHWALISZ ŁUKASZBOLEWICENIGHT RUNNERS1990M18(18-29)1400:00:0500:04:1614,101:29:5301:29:5948
52402PERNAK ANDRZEJPOZNAŃALUPLAST1972M40(40-49)1300:00:0400:04:171401:30:0701:30:1149
53425POCHRANOWICZ BARBARAMYSLIBORZ1977K40(40-49)100:00:0100:04:171401:30:3001:30:314
54196KANIUK SŁAWOMIRGRODZISK WIELKOPOLSKIGB WIELKOPOLSCY BIEGACZE1970M40(40-49)1400:00:0800:04:181401:30:3201:30:4050
55153JAKUBOWSKI LESZEKPAPROĆBECH PACKAGING TEAM / NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL1978M30(30-39)1900:00:0900:04:1813,901:30:3601:30:4451
56386PACHLA JACEKSZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁY1971M40(40-49)1500:00:0900:04:1813,901:30:4101:30:5152
57672WALEWSKA KLAUDIAPOZNAŃWSZYSTKOOBIEGANIU.PL1978K30(30-39)200:00:0300:04:1813,901:30:4801:30:515
58540SZCZESZEK ROBERTPOZNAŃBIEGAM BO NIE LUBIE1989M18(18-29)1500:00:0100:04:1913,901:30:5501:30:5653
5911BADYNA ADAMBUKMARMITE1983M30(30-39)2000:00:1900:04:1913,901:30:4301:31:0254
60170JASIAK PRZEMYSŁAWKROSNO1991M18(18-29)1600:00:0300:04:1913,901:31:0801:31:1155
61204KĘPA SZYMONPOZNAŃOFIX.PL BIKE TEAM1987M30(30-39)2100:00:0400:04:1913,901:31:0901:31:1456
62211KŁYSZ MAURYCYPRZYPROSTYNIA1986M30(30-39)2200:00:0200:04:2013,901:31:1601:31:1857
63323MATYŚKIEWICZ KRZYSZTOFGOSTYŃ1966M50(50-59)500:00:1400:04:2013,901:31:0601:31:2058
6453CIECHORSKI JAREKZBĄSZYŃECOBAG NETWORK1978M30(30-39)2300:00:0500:04:2013,801:31:2901:31:3459
65298MAJEWSKI MICHAŁBIERZGLINEKSPIN FORCE RUNNERS1984M30(30-39)2400:00:0300:04:2013,801:31:3101:31:3460
66435PRZYBYŁA MARIUSZSIEDLEC1995M18(18-29)1700:00:1500:04:2013,801:31:1901:31:3561
67588TYLICKI ROBERTLESZNOTYLICKITEAM1972M40(40-49)1600:00:0500:04:2113,801:31:4601:31:5162
68150JAGŁA KAMILPOZNAŃGRUNWALD TEAM POZNAŃ1996M18(18-29)1800:00:0400:04:2213,801:31:5601:32:0063
69599WALCZAK MACIEJPOZNAŃQUAY POZNAŃ1978M30(30-39)2500:00:0400:04:2213,701:32:0201:32:0764
70315MARCINIAK WALDEMARRAKONIEWICEMARCINIAK TEAM1960M50(50-59)600:00:1200:04:2213,701:32:0301:32:1565
71631WOŹNIAK PIOTRSULECHÓW1982M30(30-39)2600:00:0500:04:2313,701:32:1701:32:2266
72520STACHECKI PAWEŁZBĄSZYŃ1981M30(30-39)2700:00:0600:04:2313,701:32:1701:32:2467
73420PIOSIK ARTURBABIMOSTKOLECTEAM ZBĄSZYNEK1976M40(40-49)1700:00:0500:04:2313,701:32:2301:32:2968
74539SZCZERBAL ADAMKOŚCIANKOŚCIAN TEAM1961M50(50-59)700:00:0700:04:2313,701:32:2501:32:3269
75201KASPERSKI ROBERTKOŚCIANKOŚCIAN TEAM1968M40(40-49)1800:00:0300:04:2313,701:32:3401:32:3670
7619BARTOSIK MACIEJBARLINEKHRMAX BARLINEK1986M30(30-39)2800:00:0600:04:2413,701:32:3301:32:3971
77653ZIEMEK TOMASZNOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚL1979M30(30-39)2900:00:0800:04:2413,601:32:3901:32:4772
78274LISIECKI TOMASZLUBOŃTRZYNASTKA PLUS1975M40(40-49)1900:00:0800:04:2413,601:32:4901:32:5673
79258KUKAWA HUBERTOPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA1983M30(30-39)3000:00:0500:04:2413,601:32:5401:32:5974
80230KOŃKA TOMASZCICHA GÓRABERO TEAM1980M30(30-39)3100:00:0800:04:2513,601:33:0301:33:1175
8188FERCHMIN ALEKSANDERPOZNAŃJESUS IS MY LEADER1974M40(40-49)2000:00:0500:04:2613,501:33:2101:33:2676
8244CEGLAREK TOMASZWOLSZTYN1977M40(40-49)2100:00:0700:04:2613,501:33:2901:33:3677
83121GRELAK ADAMWOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA1983M30(30-39)3200:00:0600:04:2613,501:33:3201:33:3978
84643ZAJĄC LESZEKWŁOSZAKOWICEL.O.T.A.Z1979M30(30-39)3300:00:0600:04:2713,501:33:3601:33:4279
8513BAER TOMASZBABIMOSTKOLECTEAM ZBĄSZYNEK1968M40(40-49)2200:00:0800:04:2713,501:33:3401:33:4280
86141HOFMAŃSKI RAFAŁKOTLIN1988M18(18-29)1900:00:1700:04:2713,501:33:3101:33:4981
87194KACZOR MARCINŚWIĘCIECHOWA1975M40(40-49)2300:00:1400:04:2713,501:33:3901:33:5382
88427POLACZYK DAWIDSTĘSZEWTEAM AKTYWNY STĘSZEW1983M30(30-39)3400:00:1600:04:2713,501:33:3801:33:5483
89190KACZMAREK MIROSŁAWKOŚCIANKOŚCIAN TEAM1970M40(40-49)2400:00:0200:04:2713,501:33:5501:33:5784
90414PIETRUSZKA KATARZYNAWOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY1977K40(40-49)200:00:0700:04:2713,501:33:5001:33:576
91166JANOWSKI DARIUSZZBĄSZYŃDARSAT1967M50(50-59)800:00:0800:04:2713,501:33:5201:34:0085
92304MANIA EMILZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEK1983M30(30-39)3500:00:0900:04:2813,401:33:5801:34:0786
93174JERZYKOWSKI TOMASZZBĄSZYNEKZGRYŹLIWI TETRYCY1979M30(30-39)3600:00:0900:04:2813,401:33:5901:34:0887
94651ZIELENDA ANDRZEJROSTARZEWOWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY1961M50(50-59)900:00:1200:04:2813,401:33:5601:34:0888
95594URBAŃCZYK ZDZISŁAWPOZNAŃ1957M60(60-69)100:00:0700:04:2813,401:34:0401:34:1289
9661CZAPRACKI DOMINIKOPALENICA1976M40(40-49)2500:00:2200:04:2813,401:33:5601:34:1890
97554SZYMANIAK BARTOSZKOŚCIAN1979M30(30-39)3700:00:1000:04:2913,401:34:1801:34:2891
98661ŻOK MICHAŁWOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA1995M18(18-29)2000:00:0700:04:2913,401:34:2901:34:3692
99107GIEŁDA TOMASZBUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZA1975M40(40-49)2600:00:1100:04:2913,401:34:3101:34:4393
100458ROMANÓW DAMIANGORZÓW WIELKOPOLSKIBLOGOBIEGANIU.COM1991M18(18-29)2100:00:0200:04:3013,401:34:4601:34:4894
101523STACHOWIAK MAREKROKIETNICAROKIETNICA BIEGA1978M30(30-39)3800:00:1000:04:3013,301:34:4201:34:5395
102677NOWAK SANDRAZIELONA GÓRATEAM MARYSIAK1990K18(18-29)300:00:0100:04:3013,301:35:0301:35:047
10351CHYLAK WITOLDLUBOŃ1976M40(40-49)2700:00:1500:04:3113,301:34:5301:35:0896
104235KOTLAREK DAWIDZIELONA GÓRAVEGE RUNNERS1978M30(30-39)3900:00:0500:04:3113,301:35:0601:35:1097
105638WRÓBEL MARCINZBĄSZYŃ1982M30(30-39)4000:00:0900:04:3113,301:35:0801:35:1698
10698FRĄCZEK MARCINKOŚCIANKOŚCIAN TEAM1988M18(18-29)2200:00:0600:04:3113,301:35:1201:35:1899
107185KACZMAREK KRZYSZTOFBABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY - BAKCYL1975M40(40-49)2800:00:1000:04:3113,301:35:1001:35:20100
108536SZAFRANIEC TOMASZMIEDZYRZECZ1974M40(40-49)2900:00:0300:04:3113,301:35:1901:35:22101
109639WRÓBEL MARCINZIELONA GÓRABRACTWO BIEGACZY ZIELONA GÓRA1977M40(40-49)3000:00:0500:04:3113,301:35:1901:35:24102
110264KWIATEK WOJCIECHZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEK1989M18(18-29)2300:00:0900:04:3213,201:35:2301:35:32103
11125BEDNARCZYK JAKUBPOZNAŃBV1972M40(40-49)3100:00:1200:04:3213,201:35:2001:35:32104
112417PIETRZAK ROMEKRAKOWNIA1963M50(50-59)1000:00:0600:04:3213,201:35:2701:35:33105
113480RZESZUT JACEKPOZNAŃ"JAK PO SZNURKU"1966M50(50-59)1100:00:0300:04:3213,201:35:3601:35:38106
11431BLIM WALDEMARKAZIMIERZ BISKUPI1977M40(40-49)3200:00:0300:04:3213,201:35:3901:35:42107
115270LEŚNIOWSKI ANDRZEJPOZNAŃFOR RUN TEAM1981M30(30-39)4100:00:1100:04:3213,201:35:3301:35:43108
116403PERZ EMILIABUKOWIECWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA1990K18(18-29)400:00:1300:04:3213,201:35:3001:35:448
117257KUCZYŃSKI PIOTRPOZNAŃNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL1956M60(60-69)200:00:1400:04:3213,201:35:3001:35:44109
118177JURCZAK KAROLINALESZNOLUCKY LUKI1994K18(18-29)500:00:0800:04:3213,201:35:3701:35:449
119327MEJER MAGDALENADĄBROWA1971K40(40-49)300:00:1400:04:3213,201:35:3201:35:4610
12028BESZ-MALINOWSKA KATARZYNAPOZNAŃBZ WBK RUNNERS TEAM1973K40(40-49)400:00:0100:04:3213,201:35:4601:35:4711
121382OSZMAŁEK AGATAPOZNAŃSNUFKINBIEGA.WORDPRESS.COM1986K30(30-39)300:00:0900:04:3213,201:35:3901:35:4812
122495SIBERNA MARCINNEKIELKA1976M40(40-49)3300:00:1200:04:3313,201:35:3801:35:50110
12396FLIEGNER TOMASZBUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZA1996M18(18-29)2400:00:1900:04:3313,201:35:3801:35:57111
124260KUNYSZ ŁUKASZTRZCIEL1996M18(18-29)2500:00:1000:04:3313,201:35:5101:36:01112
125148IWANICKI PIOTRSKÓRZEWODAMAGE INC1975M40(40-49)3400:00:0400:04:3513,101:36:3101:36:35113
126603WALIGÓRSKI WALDEMARPOZNAŃDIAMANT PRO SPORT/BIEGAŃCE1979M30(30-39)4200:00:1300:04:3513,101:36:2401:36:37114
127320MARTYNIAK DAREKZBASZYN1976M40(40-49)3500:00:1800:04:3513,101:36:2201:36:40115
12878DUDA PAWEŁPOZNAŃROKIETNICA BIEGA1983M30(30-39)4300:00:1100:04:3613,101:36:4701:36:57116
129239KRAKOWIAN PATRYKKRĘCKOBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY - BAKCYL1998M18(18-29)2600:00:1000:04:361301:36:5801:37:08117
130424PŁÓCIENICZAK ŁUKASZLESZNORUFFRUNNERS1988M18(18-29)2700:00:1200:04:361301:37:0001:37:11118
131219KOCIEMBA MARCINPOZNAŃNARAMOWICE BIEGAJĄ1981M30(30-39)4400:00:5900:04:371301:36:1701:37:16119
132562ŚLEDŹ ADAMBABIMOSTADAM TEAM1995M18(18-29)2800:00:0300:04:371301:37:2801:37:31120
133602WALIGÓRSKI RYSZARDWOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY1957M60(60-69)300:00:0700:04:371301:37:2601:37:33121
134416PIETRUSZKA MARCINWOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY1980M30(30-39)4500:00:0700:04:371301:37:2701:37:33122
135548SZOFER FILIPZBĄSZYNEKSZOFER TEAM / CHIAS1990M18(18-29)2900:00:1100:04:381301:37:2601:37:37123
136237KOZICZ LESZEKTARNOWO PODGÓRNEWUEF CLUB DECATHLON SWADZIM1968M40(40-49)3600:00:2100:04:381301:37:1601:37:37124
137122GROCHAŁA TOMASZGÓRAJW 3444 GŁOGÓW1982M30(30-39)4600:00:0600:04:381301:37:3401:37:40125
138573TOBYS ŁUKASZNĄDNIATKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ1987M30(30-39)4700:00:1000:04:381301:37:3101:37:41126
139395PATALAS NORBERTSULECHÓWRLS1985M30(30-39)4800:00:0900:04:3812,901:37:4101:37:50127
140649ZDUNEK HENRYKZBĄSZYŃ1963M50(50-59)1200:00:0800:04:3812,901:37:4501:37:53128
141514SOŁTYSIK JAROSŁAWSTRZYŻEWOTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ1972M40(40-49)3700:00:1000:04:3912,901:37:4901:37:59129
142371NOWAKOWSKI RYSZARDPOZNAŃ1976M40(40-49)3800:00:1200:04:4012,901:38:0701:38:19130
143140HOFFMAN SŁAWEKGDAŃSKREAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE1973M40(40-49)3900:00:1100:04:4012,901:38:1301:38:24131
144130GURANOWSKI MIKOŁAJCHYBYDAMAGE INC1975M40(40-49)4000:00:0500:04:4012,901:38:2101:38:26132
145555SZYMAŃSKI KRZYSZTOFPOZNAŃ1980M30(30-39)4900:00:1700:04:4012,801:38:1401:38:31133
146656ZYBURA PAWEŁPOZNAŃNYSA BIEGA1979M30(30-39)5000:00:1600:04:4012,801:38:1901:38:35134
147245KRUPA KRYSTIANPOZNAŃEITALIA.PL1986M30(30-39)5100:00:0800:04:4112,801:38:3001:38:38135
14827BELKA PRZEMYSŁAWSKOKI1980M30(30-39)5200:00:1600:04:4112,801:38:2401:38:39136
149682ANTCZAK MARCINSZCZYTNIKITEHLAU RUN TEAM1978M30(30-39)5300:00:5000:04:4112,801:37:5001:38:40137
150685KRYM JOANNABŁOŃSKO1983K30(30-39)400:00:0200:04:4112,801:38:4701:38:4913
151478RZEPA ROMANZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ1970M40(40-49)4100:00:1800:04:4112,801:38:3901:38:57138
152453ROGALIŃSKI MARCINOWIŃSKAOWIŃSKA1978M30(30-39)5400:00:2600:04:4212,701:38:5101:39:17139
153168JARNUT ŁUKASZLWÓWEKLB TEAM LWÓWEK1989M18(18-29)3000:00:1400:04:4312,701:39:0701:39:21140
154398PAWLIKOWSKI ŁUKASZPOZNAŃKB DĘBIEC1998M18(18-29)3100:00:1200:04:4312,701:39:1101:39:23141
155633WOŹNY PRZEMYSŁAWMIĘDZYCHÓDPROJTAGON TEAM1986M30(30-39)5500:00:1300:04:4312,701:39:1101:39:24142
156154JAKUSZEK KRZYSZTOFPIASKICEGIELNIA PIASKI1975M40(40-49)4200:00:1300:04:4312,701:39:2401:39:36143
157310MARCINIAK DAWIDZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEK1990M18(18-29)3200:00:1000:04:4312,701:39:2901:39:39144
158525STACHOWIAK MICHAŁWOJNOWICE1977M40(40-49)4300:00:1100:04:4412,701:39:2901:39:41145
15923BAZYLEWICZ RAFAŁWŁOSZAKOWICE1985M30(30-39)5600:00:1300:04:4412,701:39:3001:39:43146
160601WALIGÓRSKI ŁUKASZWOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY1983M30(30-39)5700:00:1100:04:4412,701:39:3401:39:45147
161658ŻAK MAREKSIEDLEC1990M18(18-29)3300:00:1600:04:4412,701:39:3101:39:47148
162324MAY-ADAMEK KATARZYNARAKOWNIA1975K40(40-49)500:00:0700:04:4412,701:39:4101:39:4814
163423PŁACZEK ŁUKASZLESZNO1987M30(30-39)5800:00:1200:04:4412,701:39:3801:39:50149
16440BRZOZOWSKI SZYMONZALASEWOFOGT BIKES / CITYZEN1972M40(40-49)4400:00:1500:04:4412,701:39:3801:39:53150
165519SROKA PIOTRBERZYNA1983M30(30-39)5900:00:2300:04:4412,701:39:3101:39:54151
166155JAKUSZEK PAWEŁPIASKICEGIELNIA PIASKI1979M30(30-39)6000:00:1300:04:4412,701:39:4301:39:55152
167504SKOTAREK SLAWOMIROPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA1967M50(50-59)1300:00:2000:04:4512,601:39:4601:40:06153
168498SIKORA PIOTRKIEŁCZEWO1982M30(30-39)6100:00:1500:04:4512,601:39:5501:40:10154
169426PODLECKI WOJCIECHROKIETNICAROKIETNICA BIEGA1983M30(30-39)6200:00:1000:04:4512,601:40:0301:40:13155
170359NESTEROWICZ RADOSŁAWGUBIN1986M30(30-39)6300:00:1500:04:4512,601:40:0101:40:16156
171289MACIAŁEK PAWEŁOPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA1976M40(40-49)4500:00:2200:04:4512,601:39:5601:40:18157
172613WESOŁOWSKI RYSZARDPOZNAŃFIZJO4FAMILY1960M50(50-59)1400:00:0400:04:4512,601:40:1601:40:19158
173419PINIARSKI ADAMWIĘCKOWICE1977M40(40-49)4600:00:1400:04:4512,601:40:0601:40:21159
17410BACHÓRZ AGATAGDAŃSKREAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE1979K30(30-39)500:00:1000:04:4512,601:40:1201:40:2215
175686KRYM RADOSŁAWBŁOŃSKO1980M30(30-39)6400:00:2700:04:4612,601:40:0201:40:29160
17624BEDER GRZEGORZNOWY TOMYSL01:451986M30(30-39)6500:00:2400:04:4612,601:40:1501:40:39161
17757CIEŚLAK SEBASTIANŚREMNIGHT RUNNERS1988M18(18-29)3400:00:1300:04:4612,601:40:2801:40:40162
17821BARTOSZEK PAWEŁZALASEWO1979M30(30-39)6600:00:1300:04:4712,601:40:3301:40:46163
179280ŁAWNICZAK PAWEŁZBĄSZYŃ1986M30(30-39)6700:00:2400:04:4712,601:40:2201:40:46164
180604WALKOWIAK BARTOSZBOLESLAWIECRESET.PRO1984M30(30-39)6800:00:1500:04:4712,601:40:3201:40:47165
181558SZYMKOWIAK ANDRZEJZBĄSZYNEK1962M50(50-59)1500:00:1600:04:4712,501:40:3801:40:54166
18226BEDNARZ PAWEŁMIECZEWO1973M40(40-49)4700:00:1600:04:4812,501:40:5601:41:11167
183390PAL EMILIANPEŁCZYCE"SOKÓŁ" CHOSZCZNO1974M40(40-49)4800:00:1700:04:4912,501:41:1401:41:30168
184586TRYMBULAK BARTŁOMIEJZBĄSZYNEK1990M18(18-29)3500:00:2200:04:5012,401:41:2901:41:51169
185206KLEMKE DAWIDZBASZYN1983M30(30-39)6900:00:1900:04:5012,401:41:3501:41:54170
186100GANCZAREK MATEUSZZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ1986M30(30-39)7000:00:0900:04:5012,401:41:5001:41:59171
187411PIESIK MAREKOPALENICADRUKARNIA365.PL1977M40(40-49)4900:00:2300:04:5112,401:42:0201:42:25172
188367NOWAK MICHAŁZBĄSZYŃOSP CHROŚNICA1981M30(30-39)7100:00:1000:04:5112,401:42:1901:42:29173
189309MARCINIAK BŁAŻEJWOLSZTYN1956M60(60-69)400:00:2400:04:5212,301:42:2101:42:45174
190266LASZCZKOWSKA DAGMARAPOZNAŃDWUJĘZYCZNI.PL1988K18(18-29)600:00:2800:04:5212,301:42:2001:42:4816
191660ŻŁOBIŃSKI PIOTRZIELONA GÓRASPORTGAS RUNNING TEAM1980M30(30-39)7200:00:0900:04:5212,301:42:4101:42:50175
192598WALCZAK KRZYSZTOFPOZNAŃNIGHT RUNNERS1977M40(40-49)5000:00:2100:04:5312,301:42:3201:42:53176
193625WITTHOLZ FILIPJASTRZĘBSKO STAREPHOENIX CONTACT1978M30(30-39)7300:00:2400:04:5312,301:42:3101:42:55177
194132GWIAZDOWSKA ANETAPOZNAŃ1976K40(40-49)600:00:2200:04:5412,301:42:5001:43:1217
195271LEWANDOWSKI MAREKZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ1972M40(40-49)5100:00:1900:04:5412,301:42:5501:43:14178
19690FIDECKI WIESŁAWPOZNAŃ1944M70(70+)100:00:1600:04:5412,301:43:0301:43:19179
19735BRONCZAK TOMASZZBĄSZYŃ1976M40(40-49)5200:00:2700:04:5412,201:42:5501:43:22180
198175JĘDRZEJCZAK ARTURZBĄSZYNEK1968M40(40-49)5300:00:1800:04:5412,201:43:1301:43:32181
199123GRYCHTA ŁUKASZZBĄSZYŃ1981M30(30-39)7400:00:2300:04:5512,201:43:1801:43:42182
200151JAGODZIŃSKI MICHAŁROGOZINIECQQRYQ ROGOZINIEC1976M40(40-49)5400:00:1700:04:5512,201:43:2801:43:45183
201610PODWÓJCI MICHAŁDABROWKA1981M30(30-39)7500:00:0600:04:5512,201:43:4201:43:48184
202136HANDL MARCINMUROWANA GOŚLINAWOLNY WYBIEG1990M18(18-29)3600:00:1800:04:5512,201:43:3101:43:49185
203409PIECZYŃSKI ROBERTPOZNAŃ1970M40(40-49)5500:00:2000:04:5512,201:43:3001:43:50186
204220KOLEBUK TADEUSZTUREKKB MARATON TUREK1951M60(60-69)500:00:1700:04:5612,201:43:3901:43:56187
205619WILCZYŃSKI BŁAŻEJPOZNAŃNESTHORN1978M30(30-39)7600:00:1700:04:5612,201:43:3901:43:56188
206301MALOWANY KSAWERYZBĄSZYŃ1986M30(30-39)7700:00:2000:04:5612,201:43:4101:44:01189
207568TABACZKA PIOTRTARNOWO PODGÓRNEWUEF CLUB DECATHLON SWADZIM1975M40(40-49)5600:00:2100:04:5612,201:43:4401:44:05190
20868DOLECKI ARKADIUSZNOWY TOMYŚL1976M40(40-49)5700:00:2300:04:5612,201:43:4701:44:10191
20937BRYCHCY-NOWAK PAULINASTRZYŻEWOTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ1982K30(30-39)600:00:2000:04:5712,101:43:5601:44:1618
210591URBANIAK PRZEMYSLAWZAGOROW1991M18(18-29)3700:00:2100:04:5712,101:43:5901:44:20192
211134HALINIAK MAREKNOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL1977M40(40-49)5800:00:3600:04:5712,101:43:5301:44:29193
21243BUŚKO MACIEJMIĘDZYCHÓDPMI RUNNERS1972M40(40-49)5900:00:1800:04:5712,101:44:1601:44:34194
213482SAKOWSKI GRZEGORZCHOJNAACTIVE CHOJNA1966M50(50-59)1600:00:1100:04:5712,101:44:2501:44:36195
214108GIERS ROBERTNOWY LUBOSZKOŚCIAN TEAM1979M30(30-39)7800:00:1400:04:5812,101:44:2301:44:37196
215251KRZYŻAŃSKI REMIGIUSZKOŚCIANKOŚCIAN TEAM1962M50(50-59)1700:00:1800:04:5812,101:44:1901:44:37197
21695FLENS TADEUSZMIĘDZYCHÓDKB WOJTUŚ1958M50(50-59)1800:00:1900:04:5812,101:44:2101:44:40198
217267LAUFER MATEUSZSWARZEDZIDMAR RACING TEAM TRIATHLON DIVISION1990M18(18-29)3800:00:0600:04:5812,101:44:3601:44:42199
218249KRZYŻANIAK AGNIESZKAKAMIONKINIGHT RUNNERS1984K30(30-39)700:00:1800:04:5812,101:44:3101:44:5019
219202KASZNIA RADOSŁAWGNIEZNODRUŻYNA SZPIKU1986M30(30-39)7900:00:1700:04:5812,101:44:3901:44:55200
220344MODRANKA DAMIANSIERADZRAJSPORT ACTIVE1992M18(18-29)3900:00:2000:04:5912,101:44:3701:44:57201
221378OLSZAŃSKI ROMANZIELONA GÓRA1966M50(50-59)1900:00:2500:04:5912,101:44:3601:45:00202
222333MIECHOWICZ ANNANOWA SÓL1982K30(30-39)800:00:2000:04:5912,101:44:4201:45:0220
223352MULLER PATRYKZBĄSZYŃDT4YOU MTB TEAM1979M30(30-39)8000:00:2700:04:591201:44:3601:45:02203
224451REKOWSKI ROBERTGRODZISZCZKO1969M40(40-49)6000:00:2100:04:591201:44:4601:45:06204
225279ŁAKOMY WALDEMARBUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZA1959M50(50-59)2000:00:2100:04:591201:44:5201:45:13205
226665KOŁODZIEJ ŁUKASZPOZNAŃWLKP. GRUPA GRAWITACYJNA1985M30(30-39)8100:00:2200:04:591201:44:5301:45:15206
227485SALMANOWICZ ZDZISŁAWZIELONA GÓRARUNPLANET TEAM ZIELONA GÓRA1951M60(60-69)600:00:1300:05:001201:45:1301:45:26207
228538SZCZEPANIAK KONRADWIELICHOWO1980M30(30-39)8200:00:0700:05:001201:45:2001:45:27208
229470RUPA SŁAWOMIRGRODZISK WLKP1979M30(30-39)8300:00:0700:05:001201:45:2101:45:27209
230385OWCZAREK SEBASTIANZBĄSZYŃ1994M18(18-29)4000:00:3700:05:001201:44:5201:45:29210
231182KACZMAREK FRYDERYKPOZNAŃNIGHT RUNNERS1997M18(18-29)4100:00:1900:05:001201:45:1001:45:29211
232445RATAJCZAK RAJMUNDPOZNAŃ1962M50(50-59)2100:00:2300:05:001201:45:1001:45:33212
233176JĘDRZEJCZAK MATEUSZBOLEWICEKLUB BIEGACZA BOLEWICE1991M18(18-29)4200:00:2800:05:001201:45:0801:45:36213
234305MANIA JAROSŁAWZBĄSZYŃ1970M40(40-49)6100:00:1900:05:001201:45:1901:45:38214
235334MIELCAREK TOMASZGÓRAWWW.MASAZE-TOMEK.PL1978M30(30-39)8400:00:3200:05:011201:45:1401:45:46215
236326MAZUR MARCINZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEK1988M18(18-29)4300:00:0500:05:011201:45:4101:45:46216
237648ZDANOWSKI MARIANPOZNAŃ1956M60(60-69)700:00:2700:05:011201:45:2001:45:47217
238364NOWAK DAMIAN (DIMAS)ZĘBOWOPIEKARNIA WIEJSKA W ZĘBOWIE1981M30(30-39)8500:00:3600:05:011201:45:1601:45:53218
239197KAŃDUŁA DAMIANNOWY TOMYŚLPHOENIX CONTACT1977M40(40-49)6200:00:2300:05:0111,901:45:3701:46:00219
240623WIŚNIEWSKI ARTURPOZNAŃINTRO1975M40(40-49)6300:00:5600:05:0211,901:45:0501:46:01220
241531STERMULA AGATAGRODZISK WIELKOPOLSKI1982K30(30-39)900:00:1500:05:0211,901:45:5001:46:0521
242457ROMANOWSKI JACEKKICIN1963M50(50-59)2200:00:3400:05:0211,901:45:3901:46:13221
24386DZIĘCZKOWSKA-NIKLEWICZ JOANNAMROWINOROKIETNICA BIEGA1981K30(30-39)1000:00:2400:05:0211,901:45:5001:46:1422
244634WOŹNY PRZEMYSŁAWMICHORZEWKOBUKOWSKI KLUB BIEGACZA1990M18(18-29)4400:00:0700:05:0211,901:46:0801:46:15222
245421PLUCIŃSKI TOMASZPOZNAŃHONEY STINGER RUNNERS1980M30(30-39)8600:00:1800:05:0211,901:46:0001:46:18223
246296MADAJCZAK JAROSŁAWTRZCIANKA1973M40(40-49)6400:00:1500:05:0311,901:46:1701:46:32224
247308MARCHEWKA MARCINŁOMNICA1989M18(18-29)4500:00:2300:05:0311,901:46:1601:46:38225
248293MACIEJEWSKI KAMILZBĄSZYŃ1995M18(18-29)4600:00:4500:05:0311,901:45:5501:46:39226
249120GRATKOWSKI MICHAŁPOZNAŃGRATKI TEAM1977M40(40-49)6500:00:1700:05:0411,901:46:2801:46:45227
25083DYBIZBAŃSKI PAWEŁSKÓRZEWOZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEM1970M40(40-49)6600:00:4600:05:0411,801:46:0501:46:51228
251629WOŚKOWIAK KUBAPRZYPROSTYNIAPŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA1994M18(18-29)4700:00:4400:05:0411,801:46:1301:46:58229
2521ABRAMOWICZ MACIEJPOZNAŃPIRACI PRZYPAŁU TEAM1998M18(18-29)4800:00:0700:05:0511,801:47:0401:47:11230
253510SNIEGOCKI PAWEŁTARNOWO PODGÓRNESTADO PĘDZĄCYCH ŚLIMAKÓW/WUEF CLUB DECATHLON1978M30(30-39)8700:00:3100:05:0511,801:46:4101:47:12231
254191KACZMAREK ROBERTPOZNAŃNIGHT RUNNERS1984M30(30-39)8800:00:1900:05:0511,801:46:5601:47:15232
255476RYCHŁA BARBARASULECHÓWSULECHOWSKA GRUPA BIEGOWA1978K30(30-39)1100:00:4000:05:0511,801:46:4401:47:2423
256286ŁUCZAK MARCINGLINNO1982M30(30-39)8900:00:2900:05:0511,801:46:5601:47:24233
257139HILDEBRANDT TOMASZKOŚCIANKOŚCIAN TEAM1982M30(30-39)9000:00:2200:05:0611,801:47:0501:47:26234
25885DZIEKAN ANNAMARZENINRUNFOLLOWME.PL1977K40(40-49)700:00:1100:05:0611,801:47:2601:47:3624
25966DOBROWLAŃSKI ROBERTZBĄSZYŃ1968M40(40-49)6700:00:2900:05:0611,801:47:0901:47:38235
260173JENDRUCH MATEUSZMICHORZEWKO1988M18(18-29)4900:00:2900:05:0611,701:47:1501:47:44236
261387PACZYŃSKA JOANNAWYSOKA KAMIEŃSKA1986K30(30-39)1200:00:3600:05:0611,701:47:1001:47:4525
262551SZOTT KRZYSZTOFZBĄSZYNEK1957M60(60-69)800:00:2900:05:0711,701:47:2001:47:50237
263275LISZKOWSKI MAREKLWÓWEK1975M40(40-49)6800:00:3000:05:0711,701:47:2001:47:50238
264254KUBICKI PIOTRKOŚCIANFIT4LIFE1986M30(30-39)9100:00:2500:05:0711,701:47:2601:47:51239
265110GŁADZISZEWSKI KRZYSZTOFSTARY TOMYSL1975M40(40-49)6900:00:3200:05:0711,701:47:2501:47:57240
266559SZYMKOWIAK DAMIANZBĄSZYNEK1987M30(30-39)9200:00:1700:05:0711,701:47:4501:48:02241
267517SPYCHAŁA MARIUSZNOWY TOMYŚLRUN TO THE HILLS1971M40(40-49)7000:00:2000:05:0811,701:47:4701:48:08242
268233KORALEWSKI KRZYSZTOFPOZNAŃ1986M30(30-39)9300:00:2000:05:0811,701:47:4901:48:09243
269268LEHMANN PAWEŁZBĄSZYŃ1975M40(40-49)7100:00:1800:05:0811,701:47:5201:48:10244
270484SALA WALDEMARPOZNAŃYANOSIKTEAM1983M30(30-39)9400:00:2300:05:0811,701:47:4901:48:11245
271192KACZMAREK SŁAWOMIRKOŚCIANKOŚCIAN TEAM1969M40(40-49)7200:00:2500:05:0811,701:48:0101:48:26246
272244KRÓLIK ALICJAKROŚNICENADODRZE POWODOWO1998K18(18-29)700:00:2800:05:0911,701:48:0501:48:3326
273524STACHOWIAK MARTAKOŚCIANKOŚCIAN TEAM1988K18(18-29)800:00:0800:05:0911,701:48:3001:48:3827
2742ADAMCZAK MACIEJWOJNOWICE WLKPWOJNOWICKA SETKA1982M30(30-39)9500:00:5300:05:0911,601:47:5501:48:49247
275389PAJCHROWSKI WIESŁAWBABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY - BAKCYL1962M50(50-59)2300:00:3400:05:1011,601:48:1801:48:52248
276384OWCZARCZAK MONIKAPOZNAŃNIGHT RUNNERS1984K30(30-39)1300:00:1900:05:1011,601:48:3501:48:5428
277319MARTINEK MACIEJPOZNAŃMALTAŃSKA GRUPA BIEGOWA1975M40(40-49)7300:00:1600:05:1011,601:48:4901:49:05249
278297MADOŃ KRZYSZTOFOBORNIKI WLKPALMA-EL TEAM1975M40(40-49)7400:00:2800:05:1011,601:48:3701:49:05250
279560SZYMKOWIAK PAWEŁGRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZA1986M30(30-39)9600:00:2300:05:1011,601:48:4601:49:09251
28080DUDZIAK JERZYKOŚCIANKOŚCIAN TEAM1963M50(50-59)2400:00:4600:05:1111,601:48:2801:49:14252
281456KOWALCZYK AGNIESZKAPOZNAŃPIĄTKOWO NA BIEGOWO1988K18(18-29)900:00:0900:05:1111,601:49:0901:49:1829
282277ŁAGNOWSKI GRZEGORZŁĘKNICA1969M40(40-49)7500:00:2500:05:1111,601:48:5601:49:21253
283225KONIECZNY PIOTRNOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL1981M30(30-39)9700:00:2400:05:1111,601:48:5801:49:22254
284581TORCHAŁA MAREKPAPROĆ1972M40(40-49)7600:00:2400:05:1111,601:49:0001:49:24255
285618WIĘCKOWSKI MAREKSULECHÓW1976M40(40-49)7700:00:3400:05:1111,601:48:5101:49:25256
28617BARTCZAK DARIUSZSULECHÓW1969M40(40-49)7800:00:3200:05:1111,601:48:5701:49:29257
28730BIELAWA KAMILANOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL1981K30(30-39)1400:00:2400:05:1111,601:49:0701:49:3030
288546SZKUDLARSKI WOJCIECHNOWY TOMYŚL1972M40(40-49)7900:00:2400:05:1111,601:49:0701:49:31258
28942BURY TOMASZSWARZĘDZ1985M30(30-39)9800:00:3200:05:1211,501:49:0501:49:37259
290199KAPTUR WOJCIECHCZEMPIŃTEAM CHAMPION MAN1963M50(50-59)2500:00:3000:05:1211,501:49:1201:49:42260
291506SKRZYPCZAK MARIANPIANOWO1959M50(50-59)2600:00:2800:05:1211,501:49:1801:49:46261
292635WOŹNY RADOSŁAWWOLSZTYNPMF1987M30(30-39)9900:00:2600:05:1211,501:49:2101:49:48262
293294MAĆKOWIAK MAREKGRODZISK WIELKOPOLSKIOSP GRODZISK WLKP1979M30(30-39)10000:00:3200:05:1211,501:49:2001:49:52263
29469DOLNY ADAMWOLSZTYNDOLNY TEAM1982M30(30-39)10100:00:2700:05:1311,501:49:2801:49:55264
29556CIEŚLA ZUZANNYWOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA1984K30(30-39)1500:00:2500:05:1311,501:49:3301:49:5931
29615BARAN KRZYSZTOFZŁOCIENIEC1985M30(30-39)10200:00:2300:05:1311,501:49:3601:49:59265
297272LING ROBERTGOLENIÓW1976M40(40-49)8000:00:3600:05:1411,501:49:4301:50:19266
29864CZEKALA PRZEMYSLAWDABROWKA WLKP1986M30(30-39)10300:00:3800:05:1411,501:49:5001:50:28267
299528STASZAK MARIUSZWIERZYCEWIERZYCE-MOJE MIEJSCE NA ZIEMI1973M40(40-49)8100:00:2600:05:1411,501:50:0501:50:32268
300149JAGIEŁKA MARCINPRZEŹMIEROWO1977M40(40-49)8200:00:2200:05:1511,401:50:1501:50:38269
301377OLEJNICZAK KRZYSZTOFGOSTYŃAGROZI ZIÓŁKOWO1967M50(50-59)2700:00:3300:05:1511,401:50:0501:50:38270
302433PRZYBOROWSKI MIECZYSŁAWPOZNAŃREMET TEAM1959M50(50-59)2800:00:2600:05:1511,401:50:1301:50:39271
303522STACHOWIAK DANUTAROKIETNICAROKIETNICA BIEGA1974K40(40-49)800:00:2400:05:1511,401:50:1701:50:4132
304263KUSIOR MAREKZBĄSZYNEK1984M30(30-39)10400:00:1000:05:1511,401:50:4301:50:52272
305207KLESZCZ ROBERTGLINNOORANGE POLSKA1974M40(40-49)8300:00:2400:05:1611,401:50:3801:51:02273
306516SPELAK KRZYSZTOFSKÓRZEWO1979M30(30-39)10500:00:3300:05:1611,401:50:4001:51:13274
307488SAMCZUK PIOTRZBASZYŃ1981M30(30-39)10600:00:2800:05:1611,401:50:4901:51:17275
308663MIGDAŁ JANZBĄSZYNEKTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ1959M50(50-59)2900:00:1400:05:1711,401:51:1201:51:26276
309349MUCHA JERZYMIĘDZYRZECZ1959M50(50-59)3000:00:3200:05:1711,401:50:5501:51:26277
310331MICHAŁOWICZ JAKUBNOWY TOMYŚLBECH PACKAGING TEAM1983M30(30-39)10700:00:3700:05:1711,401:50:5201:51:29278
311379OPALUCH RADOSŁAWPYRZYCE1981M30(30-39)10800:00:1400:05:1711,301:51:2101:51:35279
312355NAPIERAŁA TADEUSZGŁOGÓW1960M50(50-59)3100:00:3400:05:1811,301:51:0401:51:38280
313116GÓRNY MAREKŚWIĘCIECHOWA1955M60(60-69)900:00:2800:05:1811,301:51:1101:51:39281
314505SKRZYPCZAK BARTOSZPOZNAŃ1984M30(30-39)10900:00:2600:05:1811,301:51:1601:51:42282
315627WOŚ ŁUKASZRAKONIEWICE1976M40(40-49)8400:00:4400:05:1811,301:50:5801:51:42283
316247KRYŚ MARIUSZBUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZA1975M40(40-49)8500:00:3000:05:1811,301:51:1601:51:45284
317269LENKOWSKA ADRIANNAPOZNAŃBIEGAM BO NIE LUBIE1994K18(18-29)1000:00:2300:05:1811,301:51:2901:51:5233
318543SZKUDLAREK KRZYSZTOFKOSCIANALMA-EL TEAM1976M40(40-49)8600:00:2700:05:1811,301:51:2901:51:56285
319369NOWAK PIOTRPOZNAŃZGRUPKA TEAM1992M18(18-29)5000:00:2900:05:2011,301:51:5301:52:22286
320585TROJNARSKI MACIEJPUSZCZYKOWOPUSZCZYKOWO1951M60(60-69)1000:00:5800:05:2011,301:51:2801:52:25287
321644ZAPAŁA BOGDANSULECHOW1970M40(40-49)8700:00:0400:05:2011,301:52:2201:52:26288
322577TOMCZAK MARCINDREZDENKO1974M40(40-49)8800:00:2500:05:2011,301:52:0201:52:27289
32354CIEĆWIERA PIOTRDĄBRÓWKA WLKP.1984M30(30-39)11000:00:4000:05:2011,201:51:5901:52:39290
324515SPELAK KATARZYNA60-1851978K30(30-39)1600:00:3200:05:2111,201:52:1001:52:4234
325481SADOWSKI ARKADIUSZOPALENICA1967M50(50-59)3200:00:4600:05:2111,201:51:5701:52:43291
326373NOWICKI DAMIANBARLINEKHRMAX BARLINEK1977M40(40-49)8900:00:2100:05:2111,201:52:2301:52:44292
327167JARNÓT AGNIESZKASTARY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL1977K40(40-49)900:00:3700:05:2111,201:52:1501:52:5135
328354NAHACZEWSKI GRZEGORZNOWY TOMYŚL1975M40(40-49)9000:00:3700:05:2111,201:52:1501:52:52293
329571TOBYS DAMIANNĄDNIAKOLECTEAM ZBĄSZYNEK1983M30(30-39)11100:00:3400:05:2111,201:52:2301:52:57294
330472RYBAK PAWEŁNOWY TOMYŚL1983M30(30-39)11200:00:2200:05:2111,201:52:3501:52:57295
331223KOMOROWSKI STEFANPOZNAŃSTRABAG1950M60(60-69)1100:00:2700:05:2111,201:52:3101:52:58296
33267DOKOWICZ JAREKCICHA GÓRABEROTU1973M40(40-49)9100:00:1000:05:2211,201:52:5201:53:02297
333534STUDZIŃSKI JACEKPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU1979M30(30-39)11300:00:1400:05:2211,201:52:5201:53:06298
334147IWANICKI OLIWERPOZNAŃ1991M18(18-29)5100:00:2700:05:2211,201:52:4701:53:14299
335576TOMASZEWSKI DAWIDKOMORNIKIKOMORNIKI1976M40(40-49)9200:00:2200:05:2211,201:52:5601:53:18300
336636WÓDKIEWICZ MACIEJTULCEMACIEJÓWKA BIEGA1971M40(40-49)9300:00:2800:05:2211,201:52:5201:53:21301
337615WIECZOREK ŁUKASZPLEWISKA1984M30(30-39)11400:00:2900:05:2311,201:52:5401:53:24302
338213KNIAT JOANNAZŁOTNIKIBLOGOBIEGANIU.COM1987K30(30-39)1700:00:1500:05:2311,201:53:1001:53:2536
339434PRZYBYŁA ŁUKASZNOWY TOMYŚL1984M30(30-39)11500:00:3000:05:2311,201:52:5801:53:28303
340442RATAJCZAK KAZIMIERZKOŚCIANKOŚCIAN TEAM1956M60(60-69)1200:00:4000:05:2311,101:52:5801:53:38304
341137HERMAN ŁUKASZMIĘDZYRZECZ1992M18(18-29)5200:00:3500:05:2311,101:53:0301:53:38305
34249CHUMSKI DAWIDKOŚCIAN1993M18(18-29)5300:00:2800:05:2311,101:53:1201:53:40306
34345CHAŁUPKA MARCINWOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY1968M40(40-49)9400:00:2800:05:2311,101:53:1301:53:42307
344597WACHOWSKA PATRYCJAZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ1986K30(30-39)1800:00:2900:05:2411,101:53:1801:53:4737
3459BACHORZ AGNIESZKAKOŚCIAN1980K30(30-39)1900:00:3500:05:2411,101:53:1401:53:4938
346205KIERZEK MAGDALENAPOZNAŃ1993K18(18-29)1100:00:3100:05:2411,101:53:3001:54:0139
347392PAŁUCKA MARTAZALASEWOPROJEKT TRIATHLON/FITNESS24SEVEN1989K18(18-29)1200:00:2400:05:2411,101:53:4001:54:0440
348380ORACZ MATEUSZPLEWISKABEZ LITOŚCI/KALENJI POLAND1988M18(18-29)5400:00:2400:05:2411,101:53:4001:54:04308
349117GRACZ ROBERTWIOSKA1995M18(18-29)5500:00:3900:05:2511,101:53:3801:54:17309
350203KAWA HUBERTNOWY TOMYŚL1989M18(18-29)5600:00:3700:05:2511,101:53:4201:54:19310
351133GWIAZDOWSKI ŁUKASZPOZNAŃ1976M40(40-49)9500:00:2200:05:2611,101:54:0501:54:27311
352666KOSTYRA MICHAŁZBĄSZYŃPŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA1993M18(18-29)5700:00:4400:05:261101:53:5101:54:35312
35333BORKOWSKI PRZEMYSŁAWZBĄSZYŃKS PŁOMIEŃ PRZYPROSTYNIA1985M30(30-39)11600:00:4500:05:261101:53:5001:54:35313
354674KRZYWIECI KRZYSZTOFNĄDNIATKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ1980M30(30-39)11700:00:3000:05:261101:54:0501:54:35314
3555ANDRZEJCZAK ANNANOWY TOMYŚL1984K30(30-39)2000:00:2900:05:261101:54:1101:54:4041
356589UDYRYSZ AGNIESZKABAGNIEWO1979K30(30-39)2100:00:4900:05:261101:53:5401:54:4342
357646ZAWADZKI KRZYSZTOFZIELONA GORAWETERAN1956M60(60-69)1300:00:2000:05:261101:54:2301:54:43315
358469RUGAŁA RADOSŁAWZBĄSZYŃEXODUS1980M30(30-39)11800:00:1700:05:261101:54:2701:54:44316
359429PRAWUCKA-GLINA PAULINARAWICZ1987K30(30-39)2200:00:2500:05:261101:54:2101:54:4643
360518SROCZYŃSKI STEFANGŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAM GŁOGÓW1957M60(60-69)1400:00:3300:05:271101:54:1701:54:50317
361532STRYJAKOWSKA MARTAPOZNAŃBULA TEAM1981K30(30-39)2300:00:2700:05:271101:54:2301:54:5144
362645ZAREMBA PAWEŁPOZNAŃBULA TEAM1982M30(30-39)11900:00:2800:05:271101:54:2301:54:51318
363622WIŚNIEWSKA MAŁGORZATACHOJNIKI1974K40(40-49)1000:00:4400:05:271101:54:0901:54:5345
36497FLORCZAK MARCINWOJNOWICE WIELKOPOLSKIE1971M40(40-49)9600:00:5400:05:271101:54:0001:54:54319
365232KOPRUCKI ROMANWOJNOWICE WLKPWOJNOWICKA SETKA1961M50(50-59)3300:00:5400:05:271101:54:0001:54:54320
36616BARANOWSKI FILIPPOZNAŃ1976M40(40-49)9700:00:3000:05:271101:54:2501:54:55321
367215KNOP PATRYCJANOWY TOMYŚL1988K18(18-29)1300:00:3600:05:271101:54:2001:54:5646
368350MUCHA MALWINASWARZĘDZ1989K18(18-29)1400:00:3100:05:271101:54:3101:55:0247
369187KACZMAREK ŁUCJAZIELONA GÓRAZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆ1981K30(30-39)2400:00:3800:05:281101:54:3401:55:1248
370467RUDZIŃSKI KRZYSZTOFPOZNAŃDWUJĘZYCZNI.PL1988M18(18-29)5800:00:2800:05:281101:54:4501:55:13322
371188KACZMAREK MACIEJNOWY TOMYSL1990M18(18-29)5900:00:3700:05:281101:54:4801:55:25323
372454ROGALSKI MARCINPOZNAŃWKURW_TEAM1983M30(30-39)12000:00:1700:05:281101:55:1201:55:29324
37329BIELAWA JANUSZMUROWANA GOŚLINA1960M50(50-59)3400:00:3000:05:2910,901:55:1201:55:43325
374439RADZKI WOJCIECHGOLENIÓW1984M30(30-39)12100:00:3600:05:2910,901:55:1401:55:50326
375169JARNUT PAWEŁLWÓWEKLB TEAM LWÓWEK1992M18(18-29)6000:00:1500:05:3010,901:55:4201:55:57327
376391PAŁKA ZENONPOZNAŃAMAZON1982M30(30-39)12200:00:3100:05:3010,901:55:3001:56:01328
37793FLAK TOMASZSTRZYŻEWOROZBIEGANY ZBĄSZYŃ1980M30(30-39)12300:00:3200:05:3010,901:55:3101:56:03329
378617WIERZBIŃSKI JACEKPUSZCZYKOWOSHOOTBOXER MOSINA1988M18(18-29)6100:00:1300:05:3010,901:55:5101:56:03330
379624WITKOWSKI MATEUSZPSZCZEW1990M18(18-29)6200:00:3500:05:3010,901:55:3201:56:07331
380114GÓRECKA WERONIKAKARPICKOWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA1989K18(18-29)1500:00:3600:05:3110,901:55:3701:56:1349
381609WASZKOWIAK RAFAŁKOLSKO1983M30(30-39)12400:00:3600:05:3110,901:55:3701:56:13332
382436PRZYBYSZ MAREKSZCZANIEC-1981M30(30-39)12500:00:4300:05:3110,901:55:4801:56:31333
3834AKUSZEWSKA AGATAPUSZCZYKOWO1965K50(50-59)100:00:2900:05:3210,901:56:1001:56:3950
38439BRZEZIŃSKI TOMASZPOZNAŃ1976M40(40-49)9800:00:2700:05:3210,801:56:1501:56:42334
385124GRYGIEL MAŁGORZATAPRZYPROSTYNIA1990K18(18-29)1600:00:3800:05:3210,801:56:1201:56:5051
386489SARBINOWSKA ANNACZEMPIŃKOŚCIAN TEAM1980K30(30-39)2500:00:4700:05:3210,801:56:0401:56:5152
387664NOWAK MICHAŁŚWIDWOWIEC1980M30(30-39)12600:00:1000:05:3210,801:56:4201:56:52335
388400PAWLUK PIOTRKOZIELICE1981M30(30-39)12700:00:4300:05:3310,801:56:1201:56:56336
389684DOBROCHNA JANASPOZNAŃNIGHT RUNNERS1976K40(40-49)1100:00:3100:05:3310,801:56:3201:57:0353
390314MARCINIAK ROMARAKONIEWICEMARCINIAK TEAM1998K18(18-29)1700:00:4600:05:3310,801:56:2601:57:1254
391375ODWAŻNY MAGDALENADĄBROWA1979K30(30-39)2600:00:4200:05:3410,801:56:3401:57:1655
392111GOLAŃSKI MACIEJŚWIEBODZINPOZRUNIACY1975M40(40-49)9900:00:4800:05:3410,801:56:3601:57:24337
39341BUDNIK RAFAŁŚWIEBODZIN1985M30(30-39)12800:00:4800:05:3410,801:56:3601:57:24338
394459ROSIŃSKI RADOSŁAWWOLSZTYN1989M18(18-29)6300:00:3400:05:3410,801:57:0001:57:34339
395461RÓŻAŃSKI KRZYSZTOFŻARY1969M40(40-49)10000:00:3400:05:3610,701:57:2501:57:59340
396579TOMYS SEBASTIANCHOBIENICE1972M40(40-49)10100:00:0800:05:3610,701:57:5601:58:04341
397561ŚCIGAŁA BARBARARADOMIERZ1971K40(40-49)1200:00:3600:05:3610,701:57:2901:58:0556
398396PAWLAK AGNIESZKAOBORNIKI WLKP.1986K30(30-39)2700:00:4100:05:3610,701:57:2501:58:0657
399299MAJEWSKI ROBERTKOZIEGŁOWYZAWSZE DO METY1971M40(40-49)10200:00:1500:05:3710,701:58:0701:58:22342
40058CUKIERNIK PRZEMEKZIELONA GÓRAHARPAGAN ZG1982M30(30-39)12900:00:3000:05:3710,701:57:5801:58:27343
401659ŻERKO MARCINOBORNIKI1980M30(30-39)13000:00:4100:05:3710,701:57:5001:58:31344
40262CZAPRACKI MIKOŁAJNOWY TOMYŚL1994M18(18-29)6400:00:3700:05:3710,701:57:5801:58:34345
403503SKORUPINSKI JAROSŁAWWOLSZTYNOPONYEXPRESS1966M50(50-59)3500:00:2900:05:3710,701:58:0801:58:38346
404193KACZMAREK ZBIGNIEWGRODZISK WLKP.1960M50(50-59)3600:00:3300:05:3810,701:58:0801:58:41347
405444RATAJCZAK PIOTRGRODZISK WLKPGRODZISK WLKP1972M40(40-49)10300:00:5400:05:3810,701:57:5601:58:50348
40634BRAMBOR ZUZANNANOWY TOMYŚL1995K18(18-29)00:00:4500:05:3810,601:58:1001:58:5558
407214KNITTER-PIĄTKOWSKA ANNACZMOŃ1975K40(40-49)1300:00:4800:05:3810,601:58:0801:58:5659
40838BRZEZIŃSKI EDMUNDTARNOWO PODGÓRNE1954M60(60-69)1500:00:2500:05:3910,601:58:3901:59:05349
409317MARKUC ADRIANDĄBRÓWKA WLKP1998M18(18-29)6500:00:2500:05:3910,601:58:4001:59:05350
410526STACHOWIAK MIROSŁAWKAMIENIEC1963M50(50-59)3700:00:3200:05:3910,601:58:3601:59:08351
411228KONOPIŃSKI PIOTRPOZNAŃWOLA BIEGA1978M30(30-39)13100:00:5700:05:3910,601:58:1301:59:10352
412231KOPEĆ BOGDANGORZOW WIELKOPOLSKI1970M40(40-49)10400:00:2200:05:3910,601:58:5601:59:19353
413614WESOŁY PIOTRBOLEWICEKLUB BIEGACZA BOLEWICE1963M50(50-59)3800:00:2900:05:3910,601:58:5001:59:19354
414189KACZMAREK MARCINKOŚCIAN1982M30(30-39)13200:00:4700:05:3910,601:58:3201:59:19355
415353MUSZYŃSKA MONIKAPOZNAŃ1986K30(30-39)2800:00:4500:05:4010,601:58:4001:59:2660
416550SZOTT ADRIANZBĄSZYŃOSP ZBĄSZYŃ1990M18(18-29)6600:00:1900:05:4010,601:59:0801:59:27356
417321MATUSIAK JAROSŁAWZBĄSZYŃ1974M40(40-49)10500:00:3500:05:4010,601:58:5301:59:28357
418406PIĄTKOWSKI ARTURCZMOŃ1975M40(40-49)10600:00:5200:05:4010,601:58:4901:59:41358
419394PARA DOROTAZBĄSZYŃ1990K18(18-29)1900:00:4200:05:4110,601:59:0301:59:4461
420545SZKUDLAREK SŁAWOMIRPRZYPROSTYNIATKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ1970M40(40-49)10700:00:4200:05:4110,601:59:0301:59:46359
421521STACHOWIAK ADAMZBĄSZYŃ0,7 ZGŁOŚ SIĘ1981M30(30-39)13300:00:4400:05:4110,601:59:1101:59:55360
422652ZIELIŃSKI REMIGIUSZMOSINASHOOTBOXER MOSINA1986M30(30-39)13400:00:1200:05:4110,601:59:4401:59:56361
423401PAWŁOWSKI KRZYSZTOFZBĄSZYŃ1975M40(40-49)10800:00:2500:05:4110,601:59:3201:59:58362
424497SIEKIERSKI MAREKPOZNAŃ1953M60(60-69)1600:00:4900:05:4110,501:59:1002:00:00363
4253ADAMCZYK MAŁGORZATAOBORNIKIKĘSY TEAM1973K40(40-49)1400:00:4000:05:4210,501:59:2502:00:0462
426462RUBCZYŃSKI MATEUSZTARNOWAMARCINIAK TEAM1989M18(18-29)6700:00:4600:05:4210,501:59:2502:00:11364
427632WOŹNIAK TOMASZKOMORNIKI1980M30(30-39)13500:00:3100:05:4210,501:59:4102:00:12365
42847CHOJNIAK WIESŁAWPOZNAŃ1973M40(40-49)10900:00:5900:05:4310,501:59:3102:00:30366
429318MARSZAL MICHAŁSZCZECIN1977M40(40-49)11000:00:2700:05:4310,502:00:1602:00:43367
430256KUCHARSKI JAKUBGRUSZCZYN1979M30(30-39)13600:00:5800:05:4310,501:59:4802:00:46368
431473RYBICKI DANIELOBRA1979M30(30-39)13700:00:2000:05:4410,502:00:2802:00:48369
432580TOPOLNICKI EUGENIUSZZIELONA GÓRA1959M50(50-59)3900:00:3800:05:4510,402:00:3402:01:12370
433184KACZMAREK JANZBĄSZYNEK1978M30(30-39)13800:00:4400:05:4510,402:00:3902:01:23371
434217KOBERLING BEATANOWY TOMYŚLPOSTĘP PNIEWY TEAM1989K18(18-29)2000:00:3500:05:4610,402:00:5702:01:3263
435179KACPRZAK DARIUSZNOWY TOMYŚL1975M40(40-49)11100:00:5200:05:4710,402:01:0802:01:59372
43636BRYCHCY FABIANWOLSZTYNWOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA1977M40(40-49)11200:00:3600:05:4710,402:01:2802:02:03373
437578TOMCZYK MACIEJSTĘSZEWTRZYNASTKA PLUS1976M40(40-49)11300:00:3400:05:4810,302:01:4402:02:18374
438128GRZEŚKO PATRYCJAZBĄSZYŃ1990K18(18-29)2100:00:3900:05:4810,302:01:4602:02:2564
439363NOWACKA KAROLINAZIELONA GÓRA1987K30(30-39)2900:00:2000:05:4910,302:02:1502:02:3665
440388PAJCHROWSKI RAFAŁOPALENICA1970M40(40-49)11400:00:4400:05:4910,302:01:5602:02:40375
441430PRUCHNICKA PATRYCJAKARPICKO1987K30(30-39)3000:00:4100:05:4910,302:02:0502:02:4666
442492SELERZYŃSKI SŁAWEKDĄBRÓWKA1978M30(30-39)13900:00:4300:05:5010,302:02:1202:02:56376
443300MALEWICZ-PEŁCZYŃSKA ALICJAKIEKRZROKIETNICA BIEGA1972K40(40-49)1500:00:4500:05:5010,302:02:1202:02:5767
44452CIEBIELSKI MICHAŁPNIEWY1972M40(40-49)11500:00:3200:05:5010,302:02:2602:02:58377
445549SZOFER MIŁOSZZBĄSZYNEK1993M18(18-29)6800:00:4900:05:5010,302:02:1902:03:09378
446468RUDZKI JANKOZIEGŁOWYQUAY POZNAŃ1977M40(40-49)11600:00:3800:05:5110,302:02:5002:03:28379
447683RASZ BARTOSZ1975M40(40-49)11700:00:5100:05:5110,202:02:4002:03:31380
448162JANOWICZ HONORATAOPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA1995K18(18-29)2200:00:3700:05:5110,202:02:5602:03:3368
44914BANASZAK SŁAWOMIRCZERWONAK1986M30(30-39)14000:00:4800:05:5110,202:02:4602:03:34381
45059CYPRIAN JAROSŁAWOPALENICAOSP OPALENICA1969M40(40-49)11800:00:3800:05:5210,202:02:5902:03:37382
451119GRATKOWSKA JOANNAPOZNAŃ1977K40(40-49)1600:00:3300:05:5210,202:03:1702:03:5069
452583TRAMPNAU THOMASPOZNAŃ1967M50(50-59)4000:00:3200:05:5310,202:03:2502:03:57383
453428PONCYLIUSZ ARTURKIEKRZ1975M40(40-49)11900:00:4800:05:5310,202:03:1502:04:03384
454329MICHALAK MARCINZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEK1986M30(30-39)14100:00:5600:05:5310,202:03:1602:04:11385
455450REDZIAK JANUSZTEMPLEWO1970M40(40-49)12000:00:4000:05:5410,202:03:5102:04:31386
456557SZYMCZAK DARIUSZGOSTYŃ1975M40(40-49)12100:00:3300:05:5410,202:04:0202:04:36387
457553SZUŁCZYŃSKI WITOLDGOSTYŃ1969M40(40-49)12200:00:3300:05:5410,202:04:0302:04:36388
458595URBAŃSKI HUBERTWOLSZTYN1982M30(30-39)14200:00:3500:05:5510,202:04:0302:04:38389
459592URBANSKA KAROLINAWOLSZTYN1993K18(18-29)2300:00:3500:05:5510,202:04:0502:04:4070
460332MICHAŁOWSKI PAWEŁZBĄSZYŃ1979M30(30-39)14300:00:4200:05:5510,102:04:1202:04:54390
46194FLEISZEROWICZ PIOTRZBĄSZYŃ1965M50(50-59)4100:00:5100:05:5510,102:04:0402:04:55391
462306MAŃKOWSKA DARIAZBĄSZYŃ1983K30(30-39)3100:00:4300:05:5510,102:04:1402:04:5771
463307MAŃKOWSKI MARCINZBĄSZYŃ1981M30(30-39)14400:00:4300:05:5510,102:04:1402:04:57392
464397PAWLAK PATRYCJABOLEWICEKLUB BIEGACZA BOLEWICE1987K30(30-39)3200:00:4500:05:5610,102:04:2102:05:0672
465348MRÓWCZYŃSKA PAULAKONIN1994K18(18-29)2400:00:4000:05:5610,102:04:2802:05:0873
46677DUBSKA PAULINAKARŚNICEKOŚCIAN TEAM1988K18(18-29)2500:00:3800:05:5610,102:04:4002:05:1874
467325MAZUR AGNIESZKAZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEK1986K30(30-39)3300:00:5300:05:5710,102:04:2802:05:2175
468471RYBAK AGNIESZKAZBĄSZYN1978K30(30-39)3400:00:4000:05:5710,102:04:5102:05:3176
469152JAKUBCZYK ANNANOWY TOMYŚL1986K30(30-39)3500:00:4600:05:5710,102:04:5302:05:3977
470448REDLICH ADAMNOWY TOMYŚL1981M30(30-39)14500:00:4600:05:5710,102:04:5502:05:40393
471475RYBSKI MAREKOBRZYCKOT.P.Z.O OBRZYCKO1958M50(50-59)4200:00:4500:05:5810,102:04:5902:05:44394
472157JANICKA-TOMIAK ELIZASULECHÓW1973K40(40-49)1700:00:4700:05:5810,102:05:0802:05:5578
47348CHOLEWIŃSKA LONGINAMUROWANA GOŚLINAHERNIK TEAM1966K50(50-59)200:00:3800:05:581002:05:2202:06:0079
474186KACZMAREK KRZYSZTOFGRODZISK WLKP.GRODZISKI KLUB BIEGACZA1970M40(40-49)12300:00:5200:05:591002:05:1802:06:09395
475513SOJKA JOANNAGUBINBBL GUBIN1978K30(30-39)3600:00:3000:05:591002:05:4302:06:1380
476508SMIEJAN EDYTAGUBINBBL GUBIN1977K40(40-49)1800:00:3000:05:591002:05:4302:06:1381
477512SOJKA ARTURGUBINBBL GUBIN1980M30(30-39)14600:00:3100:05:591002:05:4902:06:20396
478209KLIKS DARIUSZPOZNAŃ1970M40(40-49)12400:00:4900:06:001002:05:5502:06:43397
479399PAWLIKOWSKI MAREKPOZNAŃKB DĘBIEC1996M18(18-29)6900:00:5500:06:011002:05:5102:06:45398
480620WIŚNIEWSKA JOANNABOLECHOWO OSIEDLE19761976K40(40-49)1900:00:2100:06:011002:06:3402:06:5582
481295MAĆKOWSKI DOMINIKZBĄSZYŃ1979M30(30-39)14700:00:4300:06:021002:06:2302:07:06399
482642ZAJAĆ LESZEKWIJEWO1957M60(60-69)1700:00:4100:06:029,902:06:3802:07:19400
483163JANOWICZ ROMUALDAOPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA1965K50(50-59)300:00:3800:06:039,902:06:5702:07:3583
484164JANOWICZ ZBIGNIEWOPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA1958M50(50-59)4300:00:3100:06:039,902:07:0402:07:35401
485104GEMBICKA NATALIAPOZNAŃ1984K30(30-39)3700:00:4000:06:039,902:06:5702:07:3784
486530STEINKE AGATAPOZNAŃ1979K30(30-39)3800:00:3100:06:049,902:07:3702:08:0885
487144HUSZCZANOWSKA ALEKSANDRAZBĄSZYNEK1983K30(30-39)3900:00:5000:06:059,902:07:2602:08:1686
488145HUSZCZANOWSKA HANNAZBĄSZYNEK1987K30(30-39)4000:00:5000:06:059,902:07:2702:08:1787
489681CHŁOPEK MAGDALENAZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ1969K40(40-49)2000:00:5400:06:059,902:07:3602:08:3088
490552SZULC KATARZYNAZBĄSZYŃ1990K18(18-29)2600:00:3600:06:069,802:07:5602:08:3289
491527STANKIEWICZ ARKADIUSZŚWIEBODZINŚGB1982M30(30-39)14800:00:4400:06:069,802:07:5302:08:37402
4928ANTONIEWSKI PRZEMYSŁAWZBĄSZYŃ1986M30(30-39)14900:00:4400:06:069,802:08:0402:08:47403
493465SZAFERSKA MONIKAZBĄSZYŃ1987K30(30-39)00:00:4200:06:079,802:08:0902:08:5290
494265LACHMAN KATARZYNANOWE JASTRZĘBSKO1979K30(30-39)4200:00:4500:06:079,802:08:1102:08:5691
495138HERTMANOWSKI TOMASZKOŚCIANKOŚCIAN TEAM1970M40(40-49)12500:00:4100:06:079,802:08:1602:08:57404
496570TACIAK SEBASTIANWOLSZTYN----------------1981M30(30-39)15000:00:5300:06:079,802:08:0802:09:01405
497361NITSCHKE DARIAGRODZISK WIELKOPOLSKI1989K18(18-29)2700:00:3500:06:089,802:08:4102:09:1692
498368NOWAK PAWEŁGRODZISK WIELKOPOLSKI1981M30(30-39)15100:00:3200:06:099,802:09:0102:09:34406
499637WRÓBEL LESZEKGRODZISK WLKP1975M40(40-49)12600:00:4800:06:099,802:08:4602:09:34407
500640WRÓBEL MARZENAPSZCZEW1980K30(30-39)4300:00:4600:06:099,702:09:0502:09:5193
501437PYTA GRZEGORZGRODZISK WLKP.1960M50(50-59)4400:00:4700:06:099,702:09:0602:09:53408
502565ŚREDNICKI KRZYSZTOFZALASEWO1970M40(40-49)12700:00:5300:06:129,702:09:5002:10:42409
503126GRZĄŚLEWICZ BEATAKOŚCIANKOŚCIAN TEAM1963K50(50-59)400:00:4000:06:129,702:10:0502:10:4594
504358NAWROCKI TOMASZRAKOWNIA1978M30(30-39)15200:00:3000:06:129,702:10:1902:10:49410
505474RYBSKI BARTOSZPOZNAŃ1983M30(30-39)15300:00:4500:06:129,702:10:1102:10:55411
506407PIECHALAK JACEKROKIETNICAROKIETNICA BIEGA1969M40(40-49)12800:00:2200:06:139,702:10:4002:11:02412
507600WALENTOWSKI PAWEŁSTRZYŻEWO1976M40(40-49)12900:00:4000:06:149,602:10:4002:11:20413
508440RAK BARTOSZGŁOGÓW1987M30(30-39)15400:00:5100:06:149,602:10:4202:11:32414
509670TALIKADZE ROMANKOŚCIANLKS SANA KOŚCIAN1958M50(50-59)4500:00:0100:06:149,602:11:3602:11:37415
510218KOCH ANTONIŚREM1961M50(50-59)4600:00:5100:06:159,602:11:0002:11:50416
5117ANTKOWIAK MIROSŁAWZIELONA GÓRA1964M50(50-59)4700:00:4800:06:159,602:11:1202:11:59417
512342MISZTA MILENADĄBRÓWKA WIELKOPOLSKA1992K18(18-29)2800:00:3900:06:169,602:11:2302:12:0295
513608WASYLUK TOMASZNOWA SÓL1971M40(40-49)13000:00:4300:06:179,602:11:4102:12:23418
514181KACZMAREK AGNIESZKANOWE JASTRZĘBSKO1998K18(18-29)2900:00:4300:06:179,502:11:5202:12:3496
515507SKUPNIEWICZ ANNABERZYNAWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY1982K30(30-39)4400:00:5600:06:179,502:11:4402:12:4097
516103GASSEM MONIKAZBĄSZYŃ1977K40(40-49)2100:00:4200:06:189,502:12:0502:12:4798
517483SALA AGNIESZKAPOZNAŃ1985K30(30-39)4500:00:4700:06:189,502:12:0002:12:4899
518611WAWRZYŃSKA EMILIAZBĄSZYŃEMI FIT-STUDIO1982K30(30-39)4600:00:4400:06:189,502:12:0502:12:49100
519612WAWRZYŃSKI MACIEJZBĄSZYŃOBRA ZBĄSZYŃ1986M30(30-39)15500:00:4400:06:189,502:12:0502:12:49419
520346MOSKWA KRZYSZTOFLESZNOTAK SE POMYKAM !1957M60(60-69)1800:00:5700:06:199,502:12:1002:13:07420
52132BOHDZIEWICZ IZABELABIAŁOGARD1990K18(18-29)3000:00:4500:06:209,502:12:5402:13:39101
522281ŁĄTKOWSKI KRZYSZTOFPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ1979M30(30-39)15600:01:0500:06:219,502:12:4702:13:52421
523250KRZYŻANIAK PRZEMYSŁAWZBĄSZYŃ1981M30(30-39)15700:00:5100:06:219,402:13:1302:14:04422
524563ŚLIWA PAWEŁŚWIEBODZIN1980M30(30-39)15800:00:4900:06:229,402:13:1902:14:09423
52599FURMANEK MAGDALENAŚRODA WLKP.SZNEKA RUNNERS TEAM1980K30(30-39)4700:00:3500:06:229,402:13:4602:14:20102
52618BARTKOWIAK PIOTRGRODZISK WLKP1976M40(40-49)13100:00:5300:06:229,402:13:3502:14:27424
527605WARGOŚ ALEKSANDRAZBĄSZYŃ1977K40(40-49)2200:00:4100:06:239,402:13:5102:14:32103
528351MÜLLER EDYTAZBĄSZYŃ1979K30(30-39)4800:00:4700:06:239,402:13:4802:14:35104
529112GOŁEK BARTOSZZBĄSZYŃFIGO TRANSPORT1980M30(30-39)15900:00:4300:06:239,402:13:5302:14:36425
530455ROGOZIŃSKI HENRYKBUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZA1976M40(40-49)13200:00:5400:06:259,402:14:1902:15:13426
531412PIETRASZEWSKI ZDZISŁAWPIASKI1958M50(50-59)4800:00:3900:06:269,302:15:1202:15:51427
532356NATER URSZULALUBOŃ1950K60(60-69)100:00:4200:06:279,302:15:1802:16:00105
533466RUDNICKA KATARZYNAŁOWYŃŚWISTAKI BIEGAJĄ1967K50(50-59)500:00:5300:06:279,302:15:1602:16:08106
534572TOBYS KATARZYNAZBĄSZYŃ1988K18(18-29)3100:00:5400:06:289,302:15:2502:16:19107
535574TOBYS MARCINZBĄSZYŃ1987M30(30-39)16000:00:5400:06:289,302:15:2502:16:19428
536234KOSTECKA MAŁGORZATASWARZĘDZNIGHT RUNNERS1984K30(30-39)4900:00:5000:06:299,302:15:4702:16:37108
537113GOŹDZICKI WITOLDZIELONA GÓRA1975M40(40-49)13300:00:4900:06:299,302:15:4902:16:37429
538464RUCIOCH MONIKAZBĄSZYNEK1990K18(18-29)3200:00:4000:06:309,202:16:2102:17:00109
539302MAŁYCHA ARTURTYCHY1956M60(60-69)1900:00:4100:06:329,202:17:0702:17:48430
540667MELEROWICZ JAROSŁAWWIELICHOWO1967M50(50-59)4900:00:3100:06:339,202:17:3002:18:00431
541626WŁODARCZAK AGNIESZKAKOŚCIAN1976K40(40-49)2300:00:3900:06:339,202:17:2202:18:01110
542312MARCINIAK KAROLINAKOŚCIAN1973K40(40-49)2400:00:3900:06:339,202:17:2202:18:01111
54370DOMAGALSKI MARCINOPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA1962M50(50-59)5000:00:5200:06:349,102:17:4702:18:39432
544446RAU URSZULAKARPICKO1986K30(30-39)5000:00:4100:06:349,102:18:0102:18:42112
545105GENDERA EWAPOZNAŃNIGHT RUNNERS1971K40(40-49)2500:00:5000:06:359,102:18:0602:18:57113
546208KLESZKA PRZEMYSŁAWZBĄSZYŃ1979M30(30-39)16100:00:4200:06:369,102:18:3202:19:14433
547283ŁODYGA ERNESTZBĄSZYŃ1988M18(18-29)7000:00:0700:06:379,102:19:2702:19:35434
548509SMYK ANDRZEJOPALENICABUKOWSKI KLUB BIEGACZA1969M40(40-49)13400:00:5500:06:379,102:18:4102:19:36435
549431PRYCZAK TOMASZOSTRÓW WIELKOPOLSKIMARATHON TRAVEL POLAND1978M30(30-39)16200:00:5100:06:38902:19:1402:20:05436
55079DUDEK KRZYSZTOFLUBIN1990M18(18-29)7100:00:5100:06:39902:19:2702:20:18437
551487SAMCZUK IWONAZBĄSZYŃTEAM SAMCZUK1973K40(40-49)2600:00:4700:06:39902:19:3402:20:21114
552486SAMCZUK DARIUSZZBĄSZYŃTEAM SAMCZUK1974M40(40-49)13500:00:4700:06:39902:19:3402:20:21438
55391FIMINSKI BARTOSZNĄDNIATKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ1979M30(30-39)16300:00:5600:06:40902:19:3502:20:31439
55492FIMIŃSKA ANITANĄDNIAKGW NĄDNIA1981K30(30-39)5100:00:5600:06:40902:19:3502:20:31115
555242KREFT MAŁGORZATAZBĄSZYŃ1987K30(30-39)5200:00:4100:06:41902:20:2602:21:07116
556273LIPSKA AGATAKARGOWA1971K40(40-49)2700:00:4300:06:41902:20:2502:21:07117
557607WASYLUK AGNIESZKANOWA SÓL1971K40(40-49)2800:00:4300:06:41902:20:2502:21:07118
558628WOŚKO ANNAZBĄSZYŃ1981K30(30-39)5300:00:4100:06:42902:20:3002:21:11119
559405PIĄTEK AGNIESZKACHROŚNICAOSP CHROŚNICA1993K18(18-29)3300:00:1600:06:458,902:22:0602:22:22120
560544SZKUDLAREK MICHAŁPRZYSIEKA POLSKA1933M70(70+)200:00:5000:06:478,802:22:2202:23:12440
561529STEFANIAK AGNIESZKAPOZNAN1976K40(40-49)2900:00:5300:06:498,802:22:4502:23:39121
562160JANKOWIAK IWONAZBĄSZYŃ1976K40(40-49)3000:00:4800:06:508,802:23:1702:24:05122
563288ŁYSIAK KAROLINAWĄCHABNOBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY - BAKCYL1983K30(30-39)5400:00:5300:06:548,702:24:3902:25:32123
564655ZUZA AGNIESZKACHOBIENICEBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY - BAKCYL1985K30(30-39)5500:00:5300:06:548,702:24:3902:25:32124
565183KACZMAREK ILONABABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY - BAKCYL1979K30(30-39)5600:00:5300:06:548,702:24:3902:25:32125
566366NOWAK KATARZYNACHROŚNICAKLUB MATKI BIEGAJĄCEJ1984K30(30-39)5700:00:1600:06:578,602:26:1202:26:29126
567227KONIKOWSKI PAWEŁPOZNAŃNIEZRZESZONY1948M60(60-69)2000:00:5500:06:578,602:25:4502:26:40441
568303MANCZYK ADRIANPOZNAŃWIXA POZNAŃ1991M18(18-29)7200:00:5200:06:598,602:26:3502:27:27442
569241KRAMSKA LUDWIKAGODZISZEWO1992K18(18-29)3400:00:4800:06:598,602:26:4102:27:29127
570101GARBACIAK PIOTRZBĄSZYŃ1970M40(40-49)13600:00:5700:07:008,602:26:3402:27:31443
571127GRZELEWSKI KAROLGRODZISK WLKP.STADO1977M40(40-49)13700:00:5100:07:008,602:26:4202:27:32444
572533STRYSZAK KATARZYNAGRODZISK WIELKOPOLSKI1989K18(18-29)3500:00:5100:07:008,602:26:4202:27:32128
573313MARCINIAK MARIUSZKROSNO1985M30(30-39)16400:00:3900:07:008,602:27:0802:27:46445
574171JASINOWSKA EMILIAMIĘDZYCHÓDSZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W MIĘDZYCHODZIE1952K60(60-69)200:00:4800:07:028,502:27:4302:28:32129
575501SILSKA EMILIAOPALENICA1979K30(30-39)5800:00:5500:07:078,402:29:0202:29:57130
576460ROSOLSKI MARCINZBĄSZYŃKOLECTEAM ZBĄSZYNEK1979M30(30-39)16500:00:5500:07:078,402:29:1502:30:09446
577284ŁUCZAK ELŻBIETASTARY TOMYŚL1971K40(40-49)3100:00:4300:07:088,402:29:4602:30:29131
578408PIECHOCKA BEATAGRODZISK WIELKOPOLSKISTADO1975K40(40-49)3200:00:3400:07:098,402:30:1902:30:53132
579212KMIECIK MIROSŁAWRAKONIEWICE1978M30(30-39)16600:00:4500:07:118,302:30:5502:31:41447
580261KUPKA ZBIGNIEWŚMIGIELNIEZRZESZONY1962M50(50-59)5100:00:5300:07:148,302:31:3202:32:25448
581452REMISZ IZABELLAMUROWANA GOŚLINAWOLNY WYBIEG1990K18(18-29)3600:00:4800:07:148,302:31:4002:32:28133
582282ŁODYGA ELIASZZBĄSZYŃ1999M18(18-29)7300:00:0700:07:168,302:33:1602:33:23449
583547SZOFER ADAMZBĄSZYNEKSZOFER TEAM / CHIAS1970M40(40-49)13800:00:4900:07:188,202:33:0002:33:50450
584240KRAKOWIAN ZDZISŁAWKRĘCKO1976M40(40-49)13900:00:4600:07:218,202:34:1802:35:04451
585106GEREMESZ-NAPIERAŁA KATARZYNAWROCŁAWTEGES1971K40(40-49)3300:00:3100:07:427,802:41:5202:42:23134
586255KUBICKI PRZEMYSŁAWZBĄSZYNEKEKT LS1980M30(30-39)16700:00:5000:07:497,702:43:5702:44:47452
58746CHIBOWSKI DARIUSZPOZNAN1968M40(40-49)14000:00:4000:08:177,202:54:0302:54:43453
M-ceNazwa DruzynyZawodnik 1Zawodnik 2Zawodnik 3Zawodnik 4Zawodnik 5Czas łączny drużyny
1Rokietnica Biega01:15:19 / JANKOWSKI DARIUSZ01:17:37 / GRACZYK ADRIAN01:29:13 / DROBNIK BŁAŻEJ01:34:53 / STACHOWIAK MAREK01:36:57 / DUDA PAWEŁ07:13:59
2KOLECTEAM ZBĄSZYNEK01:26:59 / KOLECKI DAMIAN01:28:58 / MIERZYŃSKI SZYMON01:29:32 / KURZYŃSKI PIOTR01:32:29 / PIOSIK ARTUR01:33:42 / BAER TOMASZ07:31:40
3KOŚCIAN TEAM01:23:50 / MICHALAK MIROSŁAW01:32:32 / SZCZERBAL ADAM01:32:36 / KASPERSKI ROBERT01:33:57 / KACZMAREK MIROSŁAW01:35:18 / FRĄCZEK MARCIN07:38:13
4Wolsztyński Klub Biegowy01:33:57 / PIETRUSZKA KATARZYNA01:34:08 / ZIELENDA ANDRZEJ01:37:33 / WALIGÓRSKI RYSZARD01:37:33 / PIETRUSZKA MARCIN01:39:45 / WALIGÓRSKI ŁUKASZ08:02:56
5TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ01:37:41 / TOBYS ŁUKASZ01:37:59 / SOŁTYSIK JAROSŁAW01:38:57 / RZEPA ROMAN01:41:59 / GANCZAREK MATEUSZ01:43:14 / LEWANDOWSKI MAREK08:19:50
6Opalenicki Klub Biegacza01:26:28 / NOWAK PRZEMYSŁAW01:32:59 / KUKAWA HUBERT01:40:06 / SKOTAREK SLAWOMIR01:40:18 / MACIAŁEK PAWEŁ02:03:33 / JANOWICZ HONORATA08:23:24
7night runners01:29:59 / CHWALISZ ŁUKASZ01:40:40 / CIEŚLAK SEBASTIAN01:42:53 / WALCZAK KRZYSZTOF01:44:50 / KRZYŻANIAK AGNIESZKA01:45:29 / KACZMAREK FRYDERYK08:23:51
8Wolsztyńska Akademia Biegowa01:33:39 / GRELAK ADAM01:34:36 / ŻOK MICHAŁ01:35:44 / PERZ EMILIA01:49:59 / CIEŚLA ZUZANNY01:56:13 / GÓRECKA WERONIKA08:30:11
9Bukowski Klub Biegacza01:34:43 / GIEŁDA TOMASZ01:35:57 / FLIEGNER TOMASZ01:45:13 / ŁAKOMY WALDEMAR01:46:15 / WOŹNY PRZEMYSŁAW01:51:45 / KRYŚ MARIUSZ08:33:53
10NKB Chyży Nowy Tomyśl01:35:44 / KUCZYŃSKI PIOTR01:44:29 / HALINIAK MAREK01:49:22 / KONIECZNY PIOTR01:49:30 / BIELAWA KAMILA01:52:51 / JARNÓT AGNIESZKA08:51:56
11Babimojski Klub Biegowy - Bakcyl01:35:20 / KACZMAREK KRZYSZTOF01:37:08 / KRAKOWIAN PATRYK01:48:52 / PAJCHROWSKI WIESŁAW02:25:32 / ŁYSIAK KAROLINA02:25:32 / ZUZA AGNIESZKA09:52:24

Bieg odbędzie się 24.09.2017 r. (niedziela) o godz.12.00. Start i meta biegu przy hali „Zbąszynianka” w Zbąszyniu.

Bieg Główny ‐ zgłoszenia można dokonywać drogą elektroniczną przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie www.biegzbaskich.pl , www.sts-timing.pl /biegzbaskich/oraz wniesienie opłaty startowej od dnia 01.04.2017r. do dnia 15.09.2017r.
Nie będą przyjmowane zgłoszenia po tym terminie.

Opłata startowa wynosi:
‐ 50,00 zł (do dnia 30.06.2017)
‐ 60,00 zł (od dnia 01.07.2017 do dnia 31.08.2017)
‐ 80,00 zł (od dnia 01.09.2017 do dnia 15.09.2017).

 

Odbiór pakietów startowych w Biurze Zawodów ‐ hala „Zbąszynianka” ul. Mostowa 10 A.:

  • sobota 23.09.2017 w godzinach 17.00‐19.00
  • niedziela 24.09.2017 w godzinach 8.30‐11.00
Powrót