STS-TIMING.PL - LISTA STARTOWA 3. Harpagańska Dycha - Sosnowiec - 2016-04-03

LISTA STARTOWA / START LIST 3. Harpagańska Dycha
Sosnowiec - 2016-04-03

REJESTRACJA / REGISTRATION - 3. Harpagańska Dycha

Zawodnicy z potwierdzona platnoscia - Bieg 10km
Confirmed payment participant
Nazwisko i imię
Surname, name
Rok urodzenia
Year of birth
Miejscowość
City
Klub
Team
Kraj
Country
1ADAMCZAK BARBARA1980KATOWICE1980Polska
2ADAMCZYK ADAM1980DĄBIEPolska
3ADAMCZYK TOMASZ1967CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPolska
4ADAMOWSKI ZBIGNIEW1979MYSZKÓWAMBITNI AMATORZYPolska
5ADASZEWSKA WIKTORIA1982DĄBROWA GÓRNICZAPolska
6AMBORSKI RAFAŁ1989KATOWICENIGHT RUNNERS ŚLONSKPolska
7ANYŻ ŁUKASZ 1980BĘDZINW POGONI ZA DUCHEMPolska
8ARAK AGNIESZKA1986KRAKÓWBIEGAJ Z BRAZYLIĄPolska
9ARAK DAWID1986KRAKÓWBIEGAJ Z BRAZYLIĄPolska
10AUGUSTYN WOJCIECH1990MYSŁOWICESPOFTNETSPORT RUN TEAMPolska
11BADACZEWSKA ANNA1986BYTOMBTM RUNNERSPolska
12BAJER GRZEGORZ1975SOSNOWIECPolska
13BALCEREK MAREK1977SOSNOWIECPolska
14BAŁAZY ALEKSANDER1974KLUCZEPolska
15BANASIK PAWEŁ1994MYSŁOWICEPolska
16BANAŚ ARKADIUSZ1986SOSNOWIECPolska
17BANYŚ DAMIAN1985OLKUSZ---Polska
18BARAN TOMASZ1982DĄBROWA GÓRNICZAPolska
19BARBURSKI MARCIN1977ŁÓDŹRODZINNA GRUPA ROWEROWAPolska
20BARCHANOWSKI RAFAŁ1978SOSNOWIECFARAŁ AFRICAA HUDY CLUBPolska
21BARCHANOWSKI WOJCIECH1973SOSNOWIECHAPAGAN SOSNOWIECPolska
22BARGIEŁA PAWEŁ1984DĄBROWA GÓRNICZAPolska
23BARTAS AGNIESZKA1986GLIWICEISTA BIEGAMYPolska
24BARTOSIŃSKA KATARZYNA1991SOSNOWIECPolska
25BASA-ANYŻ ANNA1980BĘDZINW POGONI ZA DUCHEMPolska
26BASIAGA JOLANTA1966PIEKARY ŚLĄSKIEPolska
27BASTA GRZEGORZ1970CHEŁMEKZADYSZKA OŚWIĘCIMPolska
28BĄCALSKA MONIKA1987KATOWICEPolska
29BEDNARZ JAKUB1985DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAPolska
30BĘDKOWSKI ARKADIUSZ1973SOSNOWIECPolska
31BĘDKOWSKI GRZEGORZ1970BĘDZINPolska
32BIAŁAS ADAM1991STRZYŻOWICEPolska
33BIAŁAS BARTOSZ1985BRUDZOWICEPolska
34BIEDROŃ DARIUSZ1978PANIÓWKIPolska
35BIELECKI MARIUSZ1969CZELADŹCZELADŹ BIEGAPolska
36BIENIEK ARTUR1989CZELADŹPolska
37BIENIEK JUSTYNA1987SOSNOWIECPolska
38BIEŃ MARIUSZ1969DĄBROWA GÓRNICZAPolska
39BIEŃ WOJCIECH1974DĄBROWA GÓRNICZAPolska
40BIEŃKOWSKI ŁUKASZ1968KRAKÓWKKB DYSTANS KRAKÓWPolska
41BŁACH AGNIESZKA1972SOSNOWIECPolska
42BŁAHUT RAFAŁ1981USTROŃOLZA CIESZYNPolska
43BŁASZCZAK ŻANETA1987SOSNOWIECPolska
44BŁASZCZYSZYN MICHAŁ1992GLIWICEPolska
45BŁESZYŃSKI ŁUKASZ1977DĄBROWA GÓRNICZAPolska
46BŁOŃSKA-POLAK EWA1978BYTOMBTM RUNNERSPolska
47BOBAKOWSKI MAREK1979LUSZOWICEPolska
48BOBER STANISŁAW1957MYSŁOWICEPolska
49BOBER TOMASZ1985MYSŁOWICEPolska
50BOCHENEK ROBERT197640Polska
51BOCHEŃSKI GRZEGORZ1976GLIWICEAMATORPolska
52BOCZKOWSKA JUSTYNA1966ZAKOPANEPolska
53BOCZKOWSKA KAROLINA1988ZAKOPANEPolska
54BODANKA PIOTR1979NIEZNANICEFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICYPolska
55BOGUSZ KRZYSZTOF1979WARSZAWAPOLONIA WARSZAWAPolska
56BOGUSZYŃSKA BEATA1993SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolska
57BOMBA ROBERT1978BĘDZINDARE2RUNPolska
58BORCZ TOMASZ1973SOSNOWIECPolska
59BORKOWSKI PRZEMYSŁAW1972SOSNOWIECTRENUJTRIATHLON.PLPolska
60BOROWSKA ANETA1981LĘDZINYPolska
61BORUTA MARCIN1976CZELADŹ#CZELADZBIEGAPolska
62BORYSOWSKI DANIEL1984OPOLEPolska
63BOŚ PRZEMYSŁAW1982JAWORZNOPolska
64BOYNUINCE MONIKA1980SOSNOWIECPolska
65BOŻYK MARIUSZ1969SOSNOWIECPolska
66BRODEK ANDRZEJ1969GLIWICEPolska
67BRODIUK NORBERT1973GLIWICETRAINPAULPolska
68BRODZIŃSKA KAMILA1981SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMPolska
69BRYŚ KRZYSZTOF1995PIEKARY ŚLĄSKIEWESOŁE BIEGANIEPolska
70BRZDĘK SEBASTIAN1982ZAWIERCIEPolska
71BRZEZIŃSKI BŁAŻEJ 1972SOSNOWIECPolska
72BRZÓZKA NORBERT1974DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAPolska
73BUCKI MARCIN1982SOSNOWIECPolska
74BUGAJSKI CEZARY1984SOSNOWIECELMONTERPolska
75BUJOCZEK JANUSZ1967NAKŁO ŚLĄSKIEPolska
76BUJOCZEK LESZEK1975KRAKÓWPolska
77BUJOK TOMASZ1986SOSNOWIECPolska
78BULIŃSKI PRZEMYŁSAW1989BĘDZINPolska
79BUŁA ROBERT1991RYBNIKPolska
80BYDŁOWSKI ARTUR1984DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAPolska
81BZÓWKA ANDRZEJ1967SOSNOWIECSBRT GLIWICEPolska
82CANIBOŁ ANNA1990SOSNOWIECPolska
83CARSKI ŁUKASZ1986SOSNOWIECPolska
84CELEJ MAKSYMILIAN1994RADZIECHOWYPolska
85CERNAL AGNIESZKA198216VEGE RUNNERSPolska
86CERNAL RAFAŁ197316Polska
87CERNAL WŁODZIMIERZ1952SOSNOWIECPolska
88CHABA ARTUR1997DĄBROWA GÓRNICZAPolska
89CHABERKA AGNIESZKA1982WOLBROMWOLBROM TEAMPolska
90CHOJOWSKA EDYTA1972DĄBROWA GÓRNICZAPolska
91CHOJOWSKI OSKAR1974DĄBROWA GÓRNICZAPolska
92CHROBAK ANIA1986GLIWICEOPEL ACTIVE TEAMPolska
93CHRONOWSKA JUSTYNA1990KATOWICEPolska
94CHRZANOWSKA BARBARA1984BĘDZINZDZIERAJ KAPCIE WWW.AGATSU.PLPolska
95CHRZANOWSKI CZESŁAW1960SOSNOWIECKLUB HDK-PCK BASIA PRZY KWK MYSŁOWICE WEPolska
96CIACIURA MAGDALENA1986BIELSKO-BIAŁAPolska
97CIAPAŁA SZYMON1971KRAKÓWDZIKIE ŻYCIE RUN TEAMPolska
98CICHOŃ JOANNA1983MIERZĘCICEPolska
99CICHOŃ ROMAN1979MIERZĘCICEPolska
100CIERPIOŁ MACIEJ1994SOSNOWIECPolska
101CIESIELSKI ADRIAN1989SOSNOWIECBIEGNĘ DO CELUPolska
102CIEŚLAK ANNA1987CZELADŹHORDEPolska
103CIEŚLIK PAWEŁ 1975SOSNOWIECPolska
104CIMAŁA RAFAŁ1976ZABRZEISTA BIEGAMYPolska
105CIS ADAM1978SOSNOWIECPolska
106CISZOWSKI ADAM1977ZAWIERCIEPolska
107CISZOWSKI ŁUKASZ1981CZELADŹ#CZELADZBIEGAPolska
108COP MARTYNA1990STRZYŻOWICEPolska
109CUPIAŁ MARIOLA1966SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMPolska
110CZADO ARTUR1991SOSNOWIECPolska
111CZAJKA EMILIA1988SOSNOWIECPolska
112CZAPEK MAREK1973GLIWICEPolska
113CZAPLA SEWERYN1983SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPolska
114CZAPLIŃSKI JAROSŁAW1980LUBLINPolska
115CZARNOTA PIOTR1982JAWORZNOPolska
116CZERNICKA MAGDALENA1982ZWONOWICEPolska
117CZERNIEWSKI GRZEGORZ1974SOSNOWIECPolska
118CZERWIK JAKUB1986SOSNOWIECIN CAT DOGE TRUSTSPolska
119CZERWIŃSKA ADAM1988CZASŁAWPolska
120CZOPEK MIROSŁAW1961SKAŁKAPolska
121CZUBALA MICHAŁ1982DĄBROWA GÓRNICZAPolska
122CZYŻYKOWSKI MARCIN1974ŚWIĘTOCHŁOWICESWPolska
123ĆWIKLIŃSKI JAKUB1977SOSNOWIECPolska
124ĆWIKLIŃSKI PIOTR1980DĄBROWA GÓRNICZAKLUB ŻEGLARSKI ZAGŁĘBIEPolska
125DANIECKI RAFAŁ1984DĄBROWA GÓRNICZAMARKETING W BIZNESIEPolska
126DĄBROWIAK KRZYSZTOF1979SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolska
127DĄBROWIAK MARCIN1982DĄBROWA GÓRNICZAHARPAGAN SOSNOWIECPolska
128DĄBROWSKI MARCIN1979GLIWICEPolska
129DEC TOMASZ1974GLIWICEFUCHS OIL TEAMPolska
130DELEWSKA DALIA1986DĄBROWA GÓRNICZAMKS- MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIEC/ SBRTPolska
131DERELA MONIKA1974SOSNOWIECOMEGA BĘDZINPolska
132DESZYŃSKI DAMIAN1978GLIWICEISTA BIEGAMYPolska
133DOBROWOLSKI TOMASZ1971SOSNOWIECZAJEZDNIA SPORTS TEAMPolska
134DORCZAK-PUCHAŁA PAULINA1987CZELADŻPolska
135DORIGHI WOJCIECH1987GOLESZÓWOLZA CIESZYNPolska
136DRAPACZ SŁAWOMIR1957DĄBROWA GÓRNICZAPolska
137DREJ MACIEJ1986SOSNOWIECPolska
138DROZD MARCIN1978DĄBROWA GÓRNICZAPolska
139DUDEK BARTEK1976KATOWICEPolska
140DUDEK MAGDALENA1987SOSNOWIECPolska
141DUDKIEWICZ ANNA1981KATOWICEPolska
142DUDZIAK RYSZARD1964SOSNOWIECPolska
143DURLETA PAWEŁ1975SOSNOWIECOSTROWYPolska
144DUROK PRZEMYSŁAW1985JEDLINAPolska
145DYBAŁA ARKADIUSZ1966SOSNOWIECBARCAPolska
146DYK MIREK1974SOSNOWIECNIEWYMIĘKACZEPolska
147DYRLAGA STANISŁAW1958WĘGIERSKA GÓRKAKS HALNY WĘGIERSKA GÓRKAPolska
148DZIUBEK MARCIN1985CZELADŹSEKCJA PIASKIPolska
149DZIUBEK MICHAŁ1981SOSNOWIECPolska
150DZIUK DAGMARA 1987JASTRZĘBIE-ZDRÓJKB MOSIR JASTRZĘBIEPolska
151DZIUK JOANNA1981DĄBROWA GÓRNICZAPolska
152DZIURKA BARTOSZ1990SOSNOWIECPolska
153DZIUROWICZ MIROSŁAW1986SOSNOWIECUNITED TEAM SOSNOWIECPolska
154ELZNER BARTŁOMIEJ1977SĄCZÓWSACZOW TEAMPolska
155FABIAN MICHAŁ1979CHORZÓWPolska
156FARYNA PRZEMYSŁAW1977SOSNOWIECPolska
157FATYGA SEBASTIAN1975SOSNOWIECJULIUSZPolska
158FEDORKO WITOLD1979BĘDZINQUIETA MOVEREPolska
159FELCZAK KRZYSIEK1979SOSNOWIECPolska
160FIAŁKOWSKA BOŻENA1969SOSNOWIECPolska
161FIGURA ANNA 1967JAWORZNOPolska
162FIGURA MICHAŁ1992JAWORZNOPolska
163FIJAK JERZY1956BIELSKO-BIAŁAHALNY WĘGIERSKA GÓRKAPolska
164FIJOŁEK STANISŁAW1957SĄCZÓWPolska
165FILIPCZAK DARIUSZ1968STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPolska
166FILUŚ STANISŁAW1965MYSŁOWICEKRS TRIATHLON DGPolska
167FOLTA RENATA1974SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolska
168FORMICKI MICHAŁ1989CZELADŹPolska
169FORMICKI RAFAŁ1995ZAWIERCIEVICTORIA ZAWIERCIEPolska
170FRANKIEWICZ ŁUKASZ1989SOSNOWIECPolska
171FRANKOWICZ ARKADIUSZ1977BĘDZINPolska
172FRANKOWSKA-KRYSIAK MONIKA1979SOSNOWIECPolska
173FRELEK KATARZYNA1991KATOWICEPolska
174FRYDRYCH MATEUSZ1982SŁAWKÓWPolska
175FRYDRYSIAK SYLWIA1970KATOWICEW POGONI ZA DUCHEMPolska
176FUDALEJ DAMIAN1977SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMPolska
177FURMAN ARTUR1972BĘDZINGHOSTBIKERSPolska
178FYSZ MONIKA1996BYTOMPolska
179GAIK KAMIL1997SOSNOWIECPŁOMIEŃ SOSNOWIECPolska
180GAJEK JUSTYNA1974SOSNOWIECVRCPolska
181GAJEWSKI IREK1973SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolska
182GAJEWSKI JAROSŁAW 1968TYCHYFUCHS OIL TEAMPolska
183GAJEWSKI TOMASZ1971SOSNOWIECPolska
184GAJNY WOJCIECH1987BIELSKO-BIAŁAULTRA BESKID SPORTPolska
185GAJOS ANDRZEJ1965JAWORZNOPolska
186GAJOS ERNEST1998JAWORZNOPolska
187GAJOS ERYK1995JAWORZNOPolska
188GALAS ZBIGNIEW1960CZELADŹTKKF CZELADŹPolska
189GARBAT MICHAŁ2000SOSNOWIECPolska
190GARNOWSKI MACIEJ1985SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEBIEGIEMNAPOMOC.PLPolska
191GARSTKA MARTA1991MYSŁOWICETAJFUN TEAMPolska
192GAWEŁ BOGDAN1956OŚWIĘCIM-ZABORZEFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY-ZDRÓJPolska
193GAWIN WOJCIECH1993SOSNOWIECPolska
194GAWRON EWELINA1986SOSNOWIECPolska
195GAWROŃSKI ADAM1976CHRZANÓWPolska
196GIEROK MACIEJ1984SOSNOWIECPolska
197GLANOWSKI ZENON1950SOSNOWIECTKKF CZELADŹPolska
198GLINIANY ADAM1969WYRYPolska
199GLINIANY MAŁGORZATA1970WYRYPolska
200GŁODEK ARTUR198745Polska
201GŁOWIAK LECH1985KATOWICEDOLINIARZE.COMPolska
202GODEK BEATA1961MYSŁOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEPolska
203GOŁĄB PAWEŁ1989SOSNOWIECPolska
204GOŁĘBIOWSKI DOMINIK1985DĄBROWA GÓRNICZAWSBPolska
205GONIEWICZ ALEKSANDRA1974SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMPolska
206GORGOŃ KRZYSZTOF 1978SOSNOWIECGIGIPolska
207GORGOŃ PAWEŁ1948SOSNOWIECGIGIPolska
208GORZKOWSKI BARTŁOMIEJ1978TARNOWSKIE GÓRYBTM RUNNERSPolska
209GOZDEK MARCIN1984SOSNOWIECDZIK WORKOUTPolska
210GÓRALCZYK PAWEŁ1989ZAWIERCIEPolska
211GÓRNICKI BARTOSZ1990CZELADŹPolska
212GÓRSKI JERZY1949SOSNOWIECPolska
213GÓRSKI SYLWESTER1971CZĘSTOCHOWAPolska
214GRELA SŁAWOMIR1964ZAWIERCIEPolska
215GRĘDA GRZEGORZ1981SOSNOWIECSOLVERE TEAMPolska
216GROCHOWICZ KRYSTIAN1982SOSNOWIECPolska
217GRUCEL SŁAWOMIR1981SOSNOWIECPolska
218GRUCHALSKI JAKBUB1983CHORZÓWISTA BIEGAMYPolska
219GRYC MARCIN1981SOSNOWIECPolska
220GRYGIEREK JAROSŁAW1978CZECHOWICE-DZIEDZICEPolska
221GRZECHUŁA ARKADIUSZ1984DĄBROWA GÓRNICZAPolska
222GRZESZCZYK IWONA1977CZELADŹPolska
223GRZYWNOWICZ ARTUR1969BĘDZINPolska
224GUDZ BEATA1986KATOWICEPolska
225GWIAZDOWICZ RYSZARD1965KOSZĘCINPolska
226GWÓŹDŹ MICHAŁ1976CZELADŹ#CZELADZBIEGAPolska
227HABER MICHAŁ1991MYSŁOWICEPolska
228HAJDUK JAN1983SOSNOWIECSTRONG HOUSE CZELADŹPolska
229HAŁADUS MARCIN1981SOSNOWIECPolska
230HANGIEL KRZYSZTOF1959SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolska
231HANGIEL LESZEK1962SOSNOWIECPolska
232HAUTON MONIKA1979SOSNOWIECPolska
233HAWLENA MARCIN1971SOSNOWIECPolska
234HERDA SŁAWOMIRA1978CIESZYNOCOBIEGAPolska
235HERMAN MATEUSZ1991CHORZÓWWESOŁE BIEGANIEPolska
236HOLA PAWEŁ1983BYTOMBTM RUNNERSPolska
237HORZELA PIOTR1976STRZYŻOWICESTRZYŻOWICE TEAMPolska
238HRYNKIEWICZ PRZEMYSŁAW1984SOSNOWIECPolska
239HRYSZKIEWICZ BARBARA1974MIEDARYAKMB PĘDZIWIATR/UNISONOPolska
240HRYSZKIEWICZ JANUSZ1973MIEDARYAKMB PĘDZIWIATR/UNISONOPolska
241HYLA DARIUSZ1969DĄBROWA GÓRNICZACAFEMOBIL TEAMPolska
242IGNACAK MARIUSZ1977JAWORZNODRUŻYNA BLONDYNAPolska
243IMBOR WOJCIECH1982SOSNOWIECTKKF SATURN CZELADZPolska
244JACH MARCIN1974SOSNOWIECPolska
245JACHIMCZYK ALEKSANDRA1983CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPolska
246JACHOWICZ ŁUKASZ1983DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMPolska
247JAGODA ADAM1966CHORZÓWFUCHS OIL TEAMPolska
248JAGODA MATEUSZ1996SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEFUCHS OIL TEAMPolska
249JAGODZIŃSKI DARIUSZ1967PIOTRKÓW TRYBROSSBIEGANIPolska
250JAMA RADOSŁAW1985BYTOMBTM RUNNERSPolska
251JAMROCHA ŁUKASZ1990SOSNOWIECPolska
252JAMROŻY MARCIN1981SOSNOWIECSPELEOKLUB DĄBROWA GÓRNICZAPolska
253JANICZEK TADEUSZ1940BYTOM-ŁAGIEWNIKITKKF MOSIR CZELADŹPolska
254JANIGA BEATA1982SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMPolska
255JANKO KAMIL1988MIĘDZYRZECZE DOLNEPolska
256JANKOWSKI BARTŁOMIEJ1986CHORZÓWPolska
257JANOCHA AGNIESZKA1979ŻARKI LETNISKOAMBITNI AMATORZY MYSZKÓWPolska
258JANOCHA PIOTR1979ŻARKI LETNISKOLIBERO MYSZKÓWPolska
259JANOWICZ ADAM1992RYBNIKPolska
260JANUS PAWEŁ1984SOSNOWIECPolska
261JAROS DARIUSZ1967BĘDZINPolska
262JAROSZ MARIAN1953MYSŁOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEPolska
263JARZĘBOWICZ BEATA1981OŚWIĘCIMZADYSZKA/NIEWYMIĘKACZEPolska
264JARZĘBOWICZ MATEUSZ1982TRZEBNICAATHLETICS TEAM PRUSICEPolska
265JARZĘBOWICZ PAWEŁ1979OŚWIĘCIMZADYSZKA OŚWIĘCIMPolska
266JASKULSKA MONIKA1974SOSNOWIECPolska
267JAWOR MAGDALENA1989CZELADŹPolska
268JAWORSKI KRZYSZTOF1974DĄBROWA GÓRNICZASAMOTNY WILKPolska
269JELIŃSKI MARCIN1976SOSNOWIECGYM EL TORROPolska
270JĘDRYCHOWSKI EDWARD1963SOSNOWIECPolska
271JĘDRYKA KRZYSZTOF1982SOSNOWIECSTART INDYWIDUALNYPolska
272JOŃCZYK MARCIN 1977KRAKÓWPolska
273JURECZKO JOANNA1991BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPolska
274JUREWICZ KRZYSZTOF1976SOSNOWIECSPELEOKLUB DĄBROWA GÓRNICZAPolska
275JUREWICZ MARTA197830Polska
276JUSZCZAK MARCIN1976SOSNOWIECDRUŻYNA MERITUM BANK I PARTNERZYPolska
277JUSZCZAK OSKAR1998SOSNOWIEC "DRUŻYNA MERITUM BANK I PARTNERZY".Polska
278KABAŁA SEBASTIAN1973ŚWIĘTOCHŁOWICEHIMOUNTAIN TEAMPolska
279KACZOR RAFAŁ1973SOSNOWIECPKO SILESIA RUNNING TEAMPolska
280KAJDAK DAWID1977DĄBROWA GÓRNICZAPolska
281KALITA DAMIAN1989SOSNOWIECPolska
282KAŁMUK ANETA1983SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPolska
283KAMIŃSKA ANNA1989GLIWICEISTA BIEGAMYPolska
284KAMIŃSKA BEATA1967MYSZKÓWPolska
285KAMIŃSKI JAKUB1985SOSNOWIECPolska
286KAMIŃSKI PIOTR1977SOSNOWIECPolska
287KANIA DOROTA1989KATOWICECFO RUNNING TEAMPolska
288KANIA MAREK1968SOSNOWIECTOTALNY AMATORPolska
289KASPROWSKI RADOSŁAW1986SOSNOWIECGHOSTBIKERSPolska
290KASPRZYK JAKUB1976SOSNOWIECMKS MOSPolska
291KASPRZYK JUSTYNA1986SOSNOWIECPolska
292KASPRZYK WIESŁAW1959SOSNOWIECPolska
293KATA DAMIAN1987GLIWICEPolska
294KAWA JOANNA1977MYSŁOWICEPolska
295KIDAWA GRZEGORZ1978SOSNOWIECPolska
296KIJOWSKI TOMASZ1968127Polska
297KINDLER PIOTR M.1974ŚWIĘTOCHŁOWICENIEZRZESZONYPolska
298KISZEL SZYMON1998ZAWIERCIEPolska
299KLACZA ŁUKASZ1989DĄBROWA GÓRNICZAMYLIFEBELIKEPolska
300KLATA MARCEL1995SOSNOWIECPolska
301KLATA SEBASTIAN1974SOSNOWIEC-Polska
302KLĘKA BARTŁOMIEJ1982PYSKOWICEPolska
303KLICH TOMASZ1972SOSNOWIECPolska
304KLIKS ANDRZEJ1974SOSNOWIECROLKI SIELECPolska
305KŁĘK MATEUSZ1991WOLBROMWOLBROM TEAMPolska
306KŁOSEK PIOTR1982SOSNOWIECPolska
307KŁOSUŃ DARIUSZ1978SOSNOWIECPolska
308KŁUSEK JACEK1954SOSNOWIECSOSNOWIECPolska
309KŁUSEK PAWEŁ1982SOSNOWIECPolska
310KŁYS MILENA1988ZENDEKPolska
311KMERA TOMASZ1978SOSNOWIECPolska
312KNAP KAMIL1978SOSNOWIECPolska
313KOBOSKO PAWEŁ1977RAJSKOZADYSZKA OŚWIĘCIMPolska
314KOBUSZEWSKA ANGELIKA1991GRÓDKÓWMADORPolska
315KOBYLEWSKI MARCIN1976BYTOMBTM RUNNERSPolska
316KOCEL ANDRZEJ1977DĄBROWA GÓRNICZAPolska
317KOCH ARTUR1970SOSNOWIECPolska
318KOCHMAN KRZYSZTOF1969SOSNOWIECKOCHMAN-SOSNOWIECPolska
319KOCIMSKI KRYSTIAN1980CZELADŹCZELADZPolska
320KOCIMSKI KRZYSZTOF1955CZELADŹCZELADZPolska
321KOĆWIN RAFAL1974SOSNOWIECPolska
322KOLBER KRZYSZTOF1992ZAKOPANEPolska
323KOŁAKOWSKI FILIP1980DĄBROWA GÓRNICZAMASAKRATORRUNPolska
324KOŁODZIEJCZYK DAMIAN1997DĄBROWA GÓRNICZAPolska
325KOŁOS RENATA1984KATOWICEPolska
326KOŁTAN MAŁGORZATA1989SOSNOWIECCFO-BARBARIAN EXTREME TEAMPolska
327KOMENDA MAREK1984SOSNOWIECPolska
328KONDERAK ANGELIKA1993BĘDZINW POGONI ZA DUCHEMPolska
329KONIECZKA KATARZYNA 1976BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPolska
330KONOPKA PAWEŁ1991BYTOMPolska
331KOPTA JERZY1945KRAKÓWCWAŁUJĄCE DZIADKIPolska
332KORCZAK MATEUSZ1991SOSNOWIECPolska
333KORNECKA-CIELIBAŁA ANETA1978SOBKÓWPolska
334KORNES JANUSZ1970SOSNOWIECTKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZAPolska
335KORUS BARTŁOMIEJ1980CZELADŹPolska
336KOSELA ŁUKASZ1985KRAKÓWPolska
337KOSEWSKI MAREK1962SOSNOWIECPolska
338KOSIŃSKI MAREK1978WYRYINCEPTION.LIFEPolska
339KOSOBUDZKA MONIKA1976SOSNOWIECWIKOSS-SPORTPolska
340KOST WOJCIECH1989TYCHYPolska
341KOŚCIAŃSKA EWA1984SOSNOWIECPolska
342KOŚCIEŃ BARTOSZ1984DĄBROWA GÓRNICZABIEGAJ Z BRAZYLIĄPolska
343KOTARBA ADRIAN1990MYSZKÓWAMBITNI AMATORZYPolska
344KOTNIS BOGUSŁAW1975SOSNOWIECRFC ACTIVE TEAMPolska
345KOTULIŃSKA EWA1983SOSNOWIECPolska
346KOTULIŃSKI TOMASZ1976SOSNOWIECPolska
347KOWACZ MATEUSZ1984SOSNOWIECPolska
348KOWALCZYK ALEKSANDRA1984SOSNOWIECPolska
349KOWALCZYK ROBERT1969PRZYSZOWICEISTA BIEGAMYPolska
350KOWALSKI MICHAŁ1978OLKUSZPolska
351KOWALSKI RAFAŁ1981DĄBROWA GÓRNICZAPolska
352KOWALSKI ZBIGNIEW1979TARNOWSKIE GÓRYPolska
353KOZAK PIOTR1972SOSNOWIECPolska
354KOZIEŁ PIOTR1983DĄBROWA GÓRNICZAPolska
355KOZIOŁ ADAM1973RADŁÓWPolska
356KOZIOŁ DAWID1997RADŁÓWPolska
357KOZŁOWSKI ROBERT1974BĘDZIN-POLSKA
358KOZUBSKI KRZYSZTOF1992SOSNOWIECPolska
359KRAKOWSKI JACEK1973GLIWICEPolska
360KRAL ARTUR1979RUDA ŚLĄSKAPolska
361KRAWIEC PAWEŁ1991PSARYPolska
362KROWIAK TOMASZ1990SOSNOWIECPolska
363KRÓL ARKADIUSZ1975SOSNOWIEC40-LATEK :)Polska
364KRÓL ZBIGNIEW1987SŁAWKÓWWATAHA CZERWONEGO KAPTURKAPolska
365KRÓLIKOWSKA AGNIESZKA1984SOSNOWIECBATMAN BIEGA ;)Polska
366KRÓLIKOWSKA GABRIELA1958KATOWICEDĄBROWA NORDIC TEAMPolska
367KRUK DARIUSZ1976SOSNOWIECPSGTEAMPolska
368KRUKOWSKA KLAUDIA1993SOSNOWIECPROFORMAPolska
369KRUPA KRYSTIAN1984SOSNOWIECFARAŁ AFRIKAA HUDY CLUBPolska
370KRYCZEK MARCIN1977DĄBROWA GÓRNICZAPolska
371KRYCZEK PIOTR1979DĄBROWA GÓRNICZAPolska
372KRYZIA EMILIA1976DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMPolska
373KRYZIA GRZEGORZ1973DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMPolska
374KRZEMIŃSKI PRZEMYSŁAW1980DĄBROWA GÓRNICZAPolska
375KRZESIAK MARCIN1978SOSNOWIECPolska
376KRZESINSKI STANISLAW1952SOSNOWIECPolska
377KRZYSZTOFIK OLGA1991SOSNOWIECIN DOGE CAT TRUSTSPolska
378KRZYSZTOWCZYK JOANNA 1980SOSNOWIECPolska
379KRZYWAŃSKA MONIKA1978GOŁACZEWYWOLBROM TEAMPolska
380KUBERA ANDRZEJ1968KATOWICEMICHAŁPolska
381KUBICZEK DOMINIK1982DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMPOLSKA
382KUBIŃSKI KAMIL1983SOSNOWIECPTSEPolska
383KUBISTA MAREK1981CHORZÓWKB JÓZEFINKAPolska
384KUCHARCZYK BENEDYKT1958BORONÓWJEDNOŚĆ BORONÓWPolska
385KUCHARSKI PRZEMYSŁAW1994DĄBROWA GÓRNICZAGHOSTBIKERSPolska
386KUCHARSKI WOJCIECH1983SOSNOWIECPolska
387KUCZBORSKI JAROSŁAW1974SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolska
388KUK KAMIL1986BĘDZIN-Polska
389KULA ANETA1973SOSNOWIECMARKLAN SOSNOWIECPolska
390KULAS ROMUALD1970SOSNOWIECPolska
391KULIŃSKI MACIEJ1971ZAWIERCIEBIEGAJ RAZEM Z NAMIPolska
392KUŁAKOWSKA MONIKA1983DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMPolska
393KUŁAKOWSKI GRZEGORZ1979DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMPolska
394KUR MARIUSZ1972ZAWIERCIEPolska
395KUSZKA MICHAŁ198128BBL MIKOŁÓWPolska
396KWAŚNIEWSKI WOJCIECH1987BĘDZINPolska
397KWAŚNIK MICHAŁ1984OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPolska
398KWAŚNIK MONIKA1982OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPolska
399KWIECIAK JAROSŁAW1954DĄBROWA GÓRNICZAPOGORIA BIEGAPolska
400KWIECIEŃ KATARZYNA1980SIEWIERZ3FLOW TRIATHLON TEAM/UKS OŻAROWICEPolska
401KWIECIEŃ KRYSTIAN1979SIEWIERZ3FLOW TRIATHLON TEAM/UKS OŻAROWICEPolska
402KWOLEK RAFAŁ1976BĘDZINPolska
403LABUSZKA BOGUSŁAW1986KATOWICEPolska
404LAMPA ALICJA1989GLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEPolska
405LANGNER MAURYCY1975DĄBROWA GÓRNICZAPolska
406LASOTA ARKADIUSZ1970SOSNOWIECPolska
407LECHOWICZ MARCIN1985CHORZÓWPolska
408LECHOWICZ PRZEMEK 1984SOSNOWIECPolska
409LENIARSKA IWONA1972SOSNOWIECPolska
410LENIARSKI KORDIAN1977SOSNOWIECPolska
411LEŚNIAK TOMASZ1984DĄBROWA GÓRNICZAKRZYWDA TEAMPolska
412LEŚNIEWSKI ARTUR1987CZELADŹPolska
413LEWANDOWSKA KATARZYNA1977DĄBROWA GÓRNICZAPolska
414LIC JANUSZ1967ZABRZEPolska
415LIS MARIUSZ JAKUB1974SOSNOWIECKALINOWA CITY SOSNOWIECPolska
416LISIEWICZ MARCIN1978SOSNOWIECPolska
417LITWIN SŁAWOMIR1976SOSNOWIECGONIE PSONIEPolska
418LOTKO ANDRZEJ1985SOSNOWIECV TEAMPolska
419LUBICKI WOJCIECH1966ZABRZEBRAKPolska
420LUBNAU MAREK1962SOSNOWIECMARKLAN SOSNOWIECPolska
421ŁAKOMY DOMINIKA1995WIESIÓŁKAPolska
422ŁUKASZEK MARCIN1981DĄBROWA GÓRNICZAPolska
423ŁUKASZEK MONIKA1980DĄBROWA GÓRNICZAPolska
424ŁUKOWIEC MARLENA1987DĄBROWA GÓRNICZAKRZYWDA TEAMPolska
425ŁYDKA WALDEMAR1969SOSNOWIECPolska
426ŁYSEK TOMASZ1983DĄBROWA GÓRNICZAPolska
427MACHARZYŃSKI PIOTR1975JASTRZĘBIE-ZDRÓJPolska
428MACHERZYŃSKI DANIEL1976SOSNOWIECPolska
429MACHOŃ MARCIN1983KALETYKALETYPolska
430MACIEJEWSKA MONIKA1972SOSNOWIECHEALTHY BODYPolska
431MACIEJEWSKI ARKADIUSZ1967SOSNOWIECPolska
432MACZEK-GĄDEK MONIKA1976SOSNOWIECAKTYWNIPolska
433MADEJ TOMASZ1975SOSNOWIECSKARPA SOSNOWIECPolska
434MAGRYŚ MAGDALENA1993BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPolska
435MAJCHERCZYK MATEUSZ1985SOSNOWIECPolska
436MAJERCZYK PAWEŁ1986SOSNOWIECBUDOWLANI SOSNOWIECPolska
437MALINOWSKI MATEUSZ 1981MYSLOWICEPolska
438MAŁEK PIOTR1979ZAWIERCIEPolska
439MAŁOLEPSZY ŁUKASZ1983MYSŁOWICE1983Polska
440MAŁYSA ADAM1982KLUCZEOLKUSZBIEGAPolska
441MAŁYSZ KAROL1986STARA WIEŚBESKIDY TRI SPORT TEAMPolska
442MANIARA PAWEŁ1990SOSNOWIECPOLSKA
443MAŃKA KRZYSZTOF1988CHEŁM ŚLĄSKIBIEGAJZNAMI.PLPolska
444MARCINEK MIROSŁAW1959CZELADZPolska
445MARCINIAK MICHAŁ1978KATOWICEMESSERPolska
446MARCZAK KRZYSZTOF1971ŚWIĘTOCHŁOWICEPKO BP SILESIA RUNNING TEAMPolska
447MARCZEWSKI MARCIN1980SOSNOWIECPolska
448MARCZEWSKI TOMEK198221Polska
449MAREK ROBERT1975BIELSKO - BIAŁA (STRACONKA)ULTRA BESKID SPORT - LOLOBERCIKPolska
450MARKOWSKI PRZEMYSŁAW1991BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPolska
451MARMUROWICZ KRYSTIAN1976KATOWICEPolska
452MARTINI DAWID1991LĘDZINYLONGER_7 - AMATOR RUNNERPolska
453MARYNOWSKI ADRIAN1978BĘDZINPODSKARPIANSPolska
454MARZEC ŁUKASZ1975CZELADŹCSIR AGATSUPolska
455MATUSIK SKALSKA RENATA1972DZIEWKIPolska
456MATUSZCZYK TOBIASZ1994SOSNOWIECPolska
457MATYSZKIEWICZ KRZYSZTOF1997CZELADŹPolska
458MATYSZKIEWICZ PAWEŁ1973CZELADŹPolska
459MAZUR ARKADIUSZ1988MIĘDZYRZECZE DOLNETI ATOMOTIVEPolska
460MAZUR PATRYCJA1992SOSNOWIECPolska
461MENDAK JACEK1963SOSNOWIECJARO-AUTOPolska
462MENTEL AGNIESZKA1990SOSNOWIECPolska
463MENŻYK JOANNA1974MYSŁOWICEPolska
464MICHALAK MIROSŁAW1972TYCHYPolska
465MICHALIK ANNA1981DĄBROWA GÓRNICZAPolska
466MICHALIK KRZYSZTOF1973SOSNOWIECPSGTEAMPolska
467MICHALIK PAWEŁ1979DĄBROWA GÓRNICZAPolska
468MICHALSKA MAŁGORZATA1989KATOWICEPolska
469MICHERDA TOMASZ1975DĄBROWA GÓRNICZAPolska
470MICKIEWICZ ADAM1967GRACZEBAZALT-GRACZEPolska
471MICUDA JAN1950MYSŁOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEPolska
472MIGOŃ KAMIL1985DĄBROWA GÓRNICZA1985Polska
473MIKOŁAJEC ANNA1985RACIBÓRZPolska
474MIKUŁA MIŁOSZ1977DĄBROWA GÓRNICZAPolska
475MILIK MARCIN1977SOSNOWIECPolska
476MIROWSKI TOMASZ1977SOSNOWIECSTONEHENGEPolska
477MIZGAJSKI MAREK 1980SOSNOWIECPolska
478MLECZKO MATEUSZ1990SOSNOWIECPolska
479MŁODZIK DANIEL1977SOSNOWIECPolska
480MODRZEJEWSKI KAZIMIERZ1963NYSAATHLETICS NYSAPolska
481MOŁAS ADRIAN1985BĘDZINPolska
482MONETA PIOTR1989SOSNOWIECBARDZO NIGDYPolska
483MOŃ SEBASTIAN1986DĄBROWA GÓRNICZAPolska
484MOŚCIŃSKI MATEUSZ1983DĄBROWA GÓRNICZABUREAU VERITASPolska
485MOTYL ALOJZY1958OLKUSZTEAM OLKUSZPolska
486MOTYL ARTUR1983OLKUSZTEAM OLKUSZPolska
487MOTYL KATARZYNA1987OLKUSZTEAM OLKUSZPolska
488MOTYL PIOTR1965KATOWICE1965Polska
489MOTYLEWSKI MICHAŁ1987DĄBROWA GÓRNICZAPolska
490MOŻEJKO ARTUR1974PORAJSPARTANIE DZIECIOMPolska
491MROCZEK MATEUSZ1987SOSNOWIECPolska
492MROCZKA ANNA1978KATOWICEBRAKPolska
493MROZEK ZBIGNIEW1962DABROWA GORNICZABRAKPolska
494MROZIK DARIUSZ1986BOJSZOWYPolska
495MROZIŃSKI MATEUSZ1990SOSNOWIECPolska
496MRÓZ TOMASZ1984SŁAWKÓWPolska
497MUCHA KAZIMIERZ1961BYTOMPolska
498MUCHA STANISŁAW1975DĄBROWA GÓRNICZAPolska
499MULCZYK MIŁOSZ1984SOSNOWIECPolska
500MUSZYŃSKI KRZYSZTOF1973SOSNOWIECPolska
501MUSZYŃSKI ROBERT1991SOSNOWIECPolska
502MYRCIK MICHAŁ1981BYDLINPolska
503MYSŁEK PAWEŁ1991CZELADŹPolska
504MZYK MARCIN1987BORONÓWPolska
505NAGŁO PIOTR1980SOSNOWIECSOLVERE TEAMPolska
506NALEPKA PAWEŁ1976MIKOŁÓWEPPS RUN TEAMPolska
507NAWIAS ALBIN1961KATOWICEPolska
508NAWROT PAWEŁ1990ŚWIĘTOCHŁOWICEBIEG Z CHRYSTUSEM!Polska
509NEHRING ZBIGNIEW1970KATOWICEPolska
510NĘCKA ULA1984SOSNOWIECADIDAS RUNNINGPolska
511NIEDURNY MARCIN1978RUDA ŚLĄSKAPolska
512NIEMIEC DARIUSZ1984GDYNIAFUNDACJA POCANCEROWANIPolska
513NIEUŻYŁA JOANNA1990JAWORZNOPolska
514NOELLE DAWID1977SARNÓWPolska
515NOGA ŁUKASZ1982SOSNOWIECDARE2RUNPolska
516NOWAK AGNIESZKA1979SOSNOWIECPOGORIA BIEGAPolska
517NOWAK ANDRZEJ1979SOSNOWIECCROSS BOX EVOLUTIONPolska
518NOWAK EWA1973MYSŁOWICEPolska
519NOWAK GRZEGORZ1978SOSNOWIECPolska
520NOWAK KRZYSZTOF1976SOSNOWIECPolska
521NOWAK KRZYSZTOF1979SOSNOWIECPolska
522NOWAK ŁUKASZ1986CZELADŹ#CZELADZBIEGAPolska
523NOWAK RYSZARD1957SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolska
524NOWAK WOJCIECH1977SOSNOWIECPolska
525NOWAK-BRZEZIŃSKA AGNIESZKA1978MYSŁOWICEPolska
526NOWAKOWSKI BARTOSZ1985SOSNOWIECPolska
527NOWAKOWSKI ZENON1959ZABRZEPolska
528OBIDZIŃSKI PAWEŁ1981KATOWICEPolska
529OGAN ŁUKASZ1991ZABRZEPolska
530OKOŃ ANETA1993KATOWICEPolska
531OKOŃ TOMASZ1989TYCHYPolska
532OLEJNIK MARIUSZ1973STRZYŻOWICEPolska
533OLESIŃSKA JOANNA 1974KNURÓWPolska
534OLESIŃSKI TOMASZ1972KNURÓWPolska
535OLSZENKO ANDRZEJ1983BĘDZINABBPolska
536OLSZEWSKI BOGDAN1957SOSNOWIECPolska
537OLSZEWSKI MAREK1968SŁAWKÓWPolska
538OLSZEWSKI PIOTR1994SOSNOWIECPolska
539OMYŁA ANNA1990STANOWICEPolska
540OPUCHLIK ROMAN1980ŚWIĘTOCHŁOWICEPolska
541OSIKA DAMIAN1987SOSNOWIECPolska
542OSIŃSKI MARIUSZ1984PIEKARY ŚLĄSKIECHELSEA POLANDPolska
543OSUSZEK MARCIN1988WOLBROMWOLBROM TEAMPolska
544OWCZARSKI KRZYSZTOF1965CZELADŹCZELADŹ PIASKIPolska
545PAJĄK MICHAŁ1982DĄBROWA GÓRNICZAPolska
546PAJĄK ROCH1978SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolska
547PALKA ADAM1976BĘDZINPolska
548PALUSIŃSKI PIOTR1966SOSNOWIECPolska
549PANEK AGATA1978ZAWIERCIEBIEGAJ RAZEM Z NAMIPolska
550PANENKA MAŁGORZATA1975NIEBOROWICEUNISONOPolska
551PARSZEWSKA ALEKSANDRA1991BYTOMBTM RUNNERSPolska
552PASIEKA ANNA1980BYTOMNIGHT RUNNERSPolska
553PASIKOWSKI MARCIN1980ŻARKIPOSITIVE ENERGYPolska
554PASIOWIEC MARCIN1981OLKUSZPolska
555PATRYARCHA PIOTR1976SOSNOWIECPolska
556PATYK DAWID 1992SOSNOWIECPolska
557PAW PAWEŁ1984MALECPolska
558PAWEZOWSKA MALGORZATA1988SOSNOWIECPolska
559PAWĘZOWSKI JACEK1964KATOWICEPolska
560PAWLIK AGNIESZKA1973NYSAATHLETICS NYSAPolska
561PAWLIK MAREK1974NYSAATHLETICS NYSAPolska
562PĄK GRZEGORZ1979SOSNOWIECKMP SOSNOWIECPolska
563PEDZIK MARCIN1970SOSNOWIECUnited Kingdom
564PENAR DOMINIK 1982CZELADŹSLOW PENAR POWER ;)Polska
565PENAR KAROLINA1984CZELADŹSLOW PENAR POWER ;)Polska
566PIECZABA PATRYK1984SOSNOWIECDZIKWORKOUTPolska
567PIEGA ROBERT1978SOSNOWIEC----------Polska
568PIEKARSKI PIOTR1987SOSNOWIECUNITED TEAMPolska
569PIEKUT MARIUSZ1974TYCHYPolska
570PIETRAS EWELINA1986DĄBROWA GÓRNICZAPolska
571PIETRASIAK DANIEL1990SOSNOWIECPROFORMA | HARPAGAN SOSNOWIECPolska
572PIĘTA KRZYSZTOF1956SOSNOWIECPolska
573PIĘTA MARCIN1979SŁAWKÓWTWÓJ DIETETYKPolska
574PILCH MAREK1954KRAKÓWBBL KRAKÓWPolska
575PINKAWA AGNIESZKA 1980KATOWICEDZIELNE ORZEŁKIPolska
576PIOTROWSKI GRZEGORZ2000SMOLNICAPolska
577PIRÓG KONRAD1985DĄBROWA GÓRNICZAPolska
578PISKORZ AGNIESZKA 1981SOSNOWIECPolska
579PIWOWAR JAROSŁAW1985SOSNOWIECPolska
580PLESZEK JAROSŁAW1975DĄBROWA GÓRNICZAPolska
581PLUCIŃSKA EDYTA1972SOSNOWIECFUCHS OIL TEAMPolska
582PLUCIŃSKI PAWEŁ1971SOSNOWIECFUCHS OIL TEAMPolska
583PNG SUSEŁ ALEKSANDER1988MIKOŁÓWPolska
584POCHOPIEŃ MARIUSZ1976SOSNOWIECPolska
585POCHWAT ALEKSANDER1999WOJKOWICEPolska
586POCZĘSNY MARCIN1981OLKUSZOLKUSZ TOP TEAMPolska
587PODSIADŁO JAROSŁAW1966SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolska
588POGORZELSKA-KLIKS AGATA1974SOSNOWIECBIEGAM, BO TAK I JUŻPolska
589POKWAP KRZYSZTOF1981WOLBROMWOLBROM TEAMPolska
590POLACZEK TOMASZ1988BOJSZOWYPolska
591POLCZAK JOANNA1986DĄBROWA GÓRNICZA3FLOW TRIATHLON TEAMPolska
592POLIŃSKA MAGDALENA1984KATOWICEPolska
593PORĘBSKI PIOTR1978SOSNOWIECPolska
594POZOWSKI JAN1985KATOWICEPolska
595POZOWSKI WŁODZIMIERZ1952KATOWICEE.PLATERPolska
596PÓŁTORAK MAGDALENA1981SOSNOWIECPolska
597PÓŁTORAK PRZEMYSŁAW1978SOSNOWIECPolska
598PRAŁAT IRENEUSZ1974TYCHYPolska
599PROBIERZ PAWEŁ1974DĄBROWA GÓRNICZAPolska
600PRZYBYLSKA DOROTA 1967SOSNOWIECAKTYWNIPolska
601PRZYBYLSKA MAGDALENA 1993SOSNOWIECAKTYWNIPolska
602PRZYBYLSKI ANDRZEJ 1967SOSNOWIECAKTYWNIPolska
603PRZYBYLSKI TOMASZ1980218TYPOWY AMATORPolska
604PRZYBYŁA KAMIL1983DĄBROWA GÓRNICZANAJPRZÓD BIEGAJPolska
605PRZYBYŁA MATEUSZ1991CZERWIONKA-LESZCZYNYPolska
606PRZYBYŁA PRZEMYSŁAW1992CZERWIONKA-LESZCZYNYPolska
607PRZYŁUCKI GRZEGORZ1968PRECZÓW 10 STOPIEŃ ŻASILANIAPolska
608PSZCZOŁA MARCIN 1978BĘDZINPolska
609PUCEK TOMASZ1979CHORZÓWPolska
610PUCHAŁA KRZYSZTOF1982CZELADŻPolska
611PUTA ZDZISŁAW1946SOSNOWIECTKKF CZELADŻPolska
612PYKA MARTA1987SOSNOWIECM&M'SPolska
613PYKA MICHAŁ1987SOSNOWIECPolska
614PYRKOSZ EWA1981SOSNOWIECPolska
615PYTEL JANUSZ1958SOSNOWIECSOSÓŁ ZAKOPANEPolska
616PYTEL PIOTR1984MYSŁOWICEPEPE KLUBPolska
617RABENDA WERONIKA1991SOSNOWIECPolska
618RACINOWSKI PIOTR1979DABROWA GORNICZAPolska
619RAŁ KARINA1988SOSNOWIECPolska
620RANDAK MAREK1969BĘDZINPolska
621RASAŁA ŁUKASZ 1981SOSNOWIECPolska
622RATAJCZAK ALEKSANDER1971PIEKARY ŚLĄSKIEPolska
623RAWSKI DARIUSZ1975BYTKÓWPolska
624RODAK PIOTR1965GLIWICEMZTPolska
625RODKO MARTA1986CZELADŹSEKCJA PIASKIPolska
626RODKO - DZIUBEK KAMILA1989CZELADŹSEKCJA PIASKIPolska
627ROGACZ PIOTR1981SOSNOWIECSZAKALEPolska
628ROGALA GRZEGORZ1991WYRYPolska
629ROGOWICZ PIOTR1963DĄBROWA GÓRNICZATRUCHTACZ MYSŁOWICEPolska
630ROLA ANDRZEJ1964OLKUSZMOJA PIERWSZA DYCHAPolska
631ROZMUS AGNIESZKA1988DĄBROWA GÓRNICZAPolska
632RUSEK WERONIKA1997KATOWICEPolska
633RUSIN - BĄK KAROLINA1984DĄBROWA GÓRNICZAPolska
634RUSINSKI TOMASZ 1975SOSNOWIECPolska
635RYBAK ARTUR1981DĄBROWA GÓRNICZAPolska
636SADOWSKI TOMASZ1977SOSNOWIECPolska
637SAJDAK KAROL1985SOSNOWIECPolska
638SAKWA ANETA1971SOSNOWIECPolska
639SALA KATARZYNA1979BEDZINPolska
640SAMSON KRZYSZTOF198442-500Polska
641SAR TOMASZ1990NOWA WIEŚPolska
642SCHMIDT MARIUSZ1972SOSNOWIECPOWER SILESIAPolska
643SEMPER MATEUSZ1999SOSNOWIECMKS-MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIECPolska
644SEMPER PIOTR1972SOSNOWIECFUNDACJA EXODUS SOSNOWIECPolska
645SENDRA DAMIAN 1987SOSNOWIECPolska
646SIADUL ARTUR1976SOSNOWIECPolska
647SIDOR DARIUSZ1973OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPolska
648SIEMIŃSKA-PILCH KATARZYNA1984MOGILANYPolska
649SIEWIERT MARCIN1971JAWORZNOPolska
650SIKORA MICHAŁ1977GLIWICEMSH GLIWICEPolska
651SIKORA-SZCZOTKA MAGDALENA1979DABROWA GORNICZAPolska
652SIPIERA TOMASZ1972KRAKÓWLACHO TEAMPolska
653SIWEK TOMASZ1973CZELADŹTOMASZ SIWEKPolska
654SIWIEC ARTUR1991KATOWICESKLEP BIEGACZA PLPolska
655SIWY KRZYSZTOF1987DĄBROWA GÓRNICZAPolska
656SKOCZEK AGNIESZKA1978CIESZYNOCOBIEGAPolska
657SKOTNICZNA KAROLINA1995DĄBROWA GÓRNICZAPolska
658SKOTNICZNY RYSZARD1962DĄBROWA GÓRNICZAPolska
659SKOWRON MICHAŁ1984SOSNOWIECPolska
660SKOWRONEK ANNA1981KRAKÓWPolska
661SKÓRA ALEKSANDRA1983SOSNOWIECPolska
662SKUTA PAWEŁ1985KRAKÓWPolska
663SKUTA TOMASZ1978115POGORIA BIEGA / TIMING4UPolska
664SLUSARCZYK DAREK1975SOSNOWIECSKARPAPolska
665SŁABOŃ MARIUSZ1975WOLBROMNIEZRZESZONYPolska
666SŁOMKA ANDRZEJ1977KATOWICEPolska
667SMACZYNSKI DARIUSZ1964DABROWA GORNICZASRS AKTYWNA DABROWAPolska
668SMOTRYK ARTUR1962TYCHYNIEZRZESZONYPolska
669SOBALA RADOSŁAW1979SOSNOWIECPolska
670SOBASZEK AURELIUSZ1986GLIWICEPSYCHONAUCIPolska
671SOBCZYK BARBARA1986WROCŁAWKB SOBÓTKAPolska
672SOBCZYK PAWEŁ1963SARNÓWPolska
673SOBOLEWSKA BEATA1977SOSNOWIECPolska
674SOBOLEWSKI KAROL1998SOSNOWIECPolska
675SOBOTA MARCIN1975SOSNOWIECOSTROWYPolska
676SOCHA MAREK1983SOSNOWIECAMATORPolska
677SOCHACKA ANNA 1973BĘDZINPolska
678SODOWSKI MAREK1986SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPolska
679SOKÓŁ ADAM1965KATOWICEFUCHS OIL TEAMPolska
680SOKÓŁ ŁUKASZ1985OPOCZNOSOKOL RUNNING TEAMPolska
681SOKÓŁ MAREK1978DĄBROWA GÓRNICZAPolska
682SOSNOWSKI ROMAN1970KRAKÓWKKB DYSTANS KRAKÓW/LACHOTEAMPolska
683SOWA ADRIAN1990KATOWICEPolska
684SOWA BOGUSŁAW1980DĄBROWA GÓRNICZA ZĄBKOWICEPolska
685SOWA ŁUKASZ1982KATOWICEPolska
686SOWIŃSKI MIROSŁAW1976SOSNOWIECPolska
687SOWULA PIOTREK1986OLKUSZOLKUSZBIEGAPolska
688SPRYCHA SŁAWOMIR1983CZELADŹ#CZELADŹBIEGAPolska
689SROKA EWA1975OLKUSZSIARA TEAMPolska
690SROKA GRZEGORZ1977OLKUSZSIARA TEAMPolska
691SROKA NATALIA2000OLKUSZSIARA TEAMPolska
692STACHURA MARIUSZ1972ANDRYCHÓWPolska
693STACHURKA ŁUKASZ1981DĄBROWA GÓRNICZAWYLEWKICEMENTOWE.PLPolska
694STACHURSKI ARTUR1977DĄBROWA GÓRNICZAPolska
695STAJSZCZAK MŚCISŁAW 1982SOSNOWIECPolska
696STANIAK SEBASTIAN1984SOSNOWIECCFO RUNNING TEAMPolska
697STAŃKOWSKA EMILIA1992JAWORZNOLACHO TEAMPolska
698STASIERSKI MACIEJ1983KATOWICEPolska
699STASZKIEWICZ DAMIAN1983DĄBROWA GÓRNICZAPolska
700STAWOWSKI BOGUMIŁ1964KATOWICEPolska
701STEC JERZY1964ZABRZEUM ZABRZEPolska
702STELMACH MICHAŁ1976SOSNOWIECPolska
703STODOLSKI MATEUSZ1984CHEŁM ŚLĄSKIPolska
704STOLARSKA KINGA1999DĄBROWA GÓRNICZAPolska
705STRASZAK JUSTYNA1987SOSNOWIECPolska
706STRAŚ ANDRZEJ1964SOSNOWIECPolska
707STROJEK MICHAŁ1990DĄBROWA GÓRNICZAPolska
708STROJNY ANDRZEJ1965CHEŁM ŚLĄSKIPolska
709STRÓJWĄS MAGDALENA1985CZELADŹPolska
710STRUZIK AGATA1974SOSNOWIECPolska
711SULICH MICHAŁ1985SOSNOWIECBRACIA Z MŁYNAPolska
712SURMA DAWID1991SOSNOWIECPolska
713SURMAN JULIA1999KATOWICEPolska
714SUROWIEC AGNIESZKA1973SOSNOWIECPolska
715SUŚLIK SOBIESŁAW1974MYSŁOWICEPolska
716SYPEK DAMIAN1988SOSNOWIECPolska
717SZAFRUGA MICHAŁ1977DĄBROWA GÓRNICZAPolska
718SZATNIEWSKA AGNIESZKA1978BĘDZINPolska
719SZATON BOGUSŁAW1969CZELADŹMOSIR CZELADŹPolska
720SZCZEPANEK BENIAMIN1990SOSNOWIECPolska
721SZCZEPANIK MARTA1976SOSNOWIECPolska
722SZCZEPAŃCZYK MICHAŁ1984BĘDZINPolska
723SZCZEPAŃSKI WALDEMAR 1953SOSNOWIECPolska
724SZCZEPONIK KLEMENTYNA1989ŚWIĘTOCHŁOWICEGRYFNE RUN FRELKIPolska
725SZCZERBA IZABELA 1985SOSNOWIECPolska
726SZCZOTKA EWA1984DĄBROWA GÓRNICZAPolska
727SZCZOTKA JAKUB1978DABROWA GORNICZAPolska
728SZCZYGIEŁ MICHAŁ1985CZELADZHORDEPolska
729SZCZYPA ROBERT1978KATOWICEPolska
730SZCZYRK JERZY1970BUJAKÓWPolska
731SZELIGA WOJCIECH1969IMIELINPolska
732SZEWCZYK KAMIL1989DĄBROWA GÓRNICZAPolska
733SZEWERDA HANNA1978BYTOMBTM RUNNERSPolska
734SZĘDZIELORZ RAFAŁ1991BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPolska
735SZLEMBARSKA MAŁGORZATA1985CZELADŹCSIR AGATSUPolska
736SZLEMBARSKI RADOSŁAW1985CZELADŹCSIR AGATSUPolska
737SZLENDAK MAGDA1991SOSNOWIECSTRONG HOUSE CZELADŹPolska
738SZLĘK PRZEMYSŁAW 1987DĄBROWA GÓRNICZAPolska
739SZNAPKA EUGENIUSZ1955ŚWIĘTOCHŁOWICETKKF TELSPORTPolska
740SZNAPKA MAGDALENA1987ŚWIĘTOCHŁOWICE3 KAWAŁY O... NA YOUTUBEPolska
741SZNAPKA MARCIN1980ŚWIĘTOCHŁOWICE3 KAWAŁY O... NA YOUTUBEPolska
742SZOJDA MARCIN1983MIKOLOWKS DEGENERATPolska
743SZPINDA ROBERT1977BĘDZINPOGORIA BIEGAPolska
744SZRETER MARTA1982UJKÓW NOWYSŁAWKOWSKA GRUPA BIEGOWAPolska
745SZTYKIEL KAMILA1994BYTOMBTM RUNNERSPolska
746SZWIEC KATARZYNA1987SOSNOWIECPolska
747SZWIEC MARCIN1986CZELADŹPolska
748SZYMALA DOROTA1984KATOWICEDZIELNE ORZEŁKIPolska
749SZYMAŃSKI KRZYSZTOF1979SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPoland
750SZYMAŃSKI MATEUSZ1985WROCŁAWPolska
751SZYMCZAK EWA1984BĘDZINDARE2RUN.PLPolska
752SZYMCZAK ŁUKASZ1991KATOWICEPolska
753SZYMCZYK MARCIN1983WOLBROMWOLBROM TEAMPolska
754SZYMICZEK RADOSŁAW1988SOSNOWIECPolska
755SZYMKOWSKA ZUZANNA1978TARNOWSKIE GÓRYBTM RUNNERSPolska
756ŚLIWIOK PAWEŁ1967KATOWICEBYSIOR TEAMPolska
757ŚWIDER MARIUSZ1981SOSNOWIEC#CZELADZBIEGAPolska
758ŚWIDERSKA MAŁGORZATA1979DĄBROWA GÓRNICZAPolska
759ŚWIDERSKI DANIEL1982DĄBROWA GÓRNICZAPolska
760ŚWIERCZEK ŁUKASZ1977SOSNOWIECTWENTYONE TEAMPolska
761ŚWITAŁA MARCIN1983CHRUSZCZOBRÓDPolska
762TAFIL PIOTR1985SOSNOWIECPolska
763TARKOWSKA JADWIGA1959KRAKÓWPolska
764TASAK MARCIN1981SOSNOWIECPolska
765TAUL DAWID1990KĘDZIERZYN-KOŹLEPolska
766TEKIELI TOMASZ1983SOSNOWIECPolska
767TERKA GRZEGORZ1985JAWORZNOPolska
768THAL MARIUSZ1978SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolska
769TOMAN ANDRZEJ1962STANOWICELUXTORPEDA CZERWIONKAPolska
770TORBUS MATEUSZ1972SOSNOWIECPolska
771TRAFNY DAMIAN1991SOSNOWIECSTRONG HOUSE CZELADŹPolska
772TRAFNY PATRYK1997SOSNOWIECPolska
773TRYBOWSKI ŁUKASZ1978MYSŁOWICEDNF RUNNERSPolska
774TRZEBINSKI KRZYSZTOF1975DĄBROWA GÓRNICZAPolska
775TRZEBIŃSKA EMILIA1980DĄBROWA GÓRNICZAPolska
776TRZEJA ZDANOWSKA DOROTA1973BĘDZINPolska
777TRZEWICZEK MARTYNA1984SOSNOWIECPolska
778TRZOPEK MARCIN1992UJSOŁYPolska
779TUDRUJ ANDRZEJ1968JAWORZNOPolska
780TURCHAN KATARZYNA1990SOSNOWIECPolska
781TURCHAN MICHAŁ1988SOSNOWIECPolska
782TUREK RAFAŁ1977BĘDZINPolska
783TYLUTKI JAROSŁAW1970SOSNOWIECPolska
784TYLUTKI TOMASZ1976SOSNOWIECOSTROWYPolska
785UCHACZ KAZIMIERZ1963SOSNOWIECPolska
786UHORCZAK EDWARD1955SOSNOWIECACELLRO MITTALPolska
787UNUCZEK TOMASZ1984DĄBROWA GÓRNICZAPolska
788URACZ WIOLETA1976SOSNOWIECPolska
789URBANEK ANITA1993SIERAKOWICEPolska
790URBANEK KATARZYNA1982SIERAKOWICEISTA BIEGAMYPolska
791URBANEK MARCIN1982SIERAKOWICEISTA BIEGAMYPolska
792URBAŃSKI MARIUSZ1984SOSNOWIECPolska
793WACŁAW MARIA1974SOSNOWIECPolska
794WADELSKI EUGENIUSZ1967RUDA ŚLĄSKABRAKPolska
795WALAS MIŁOSZ1991SOSNOWIECPolska
796WALIGÓRA PAULINA1993ŻYWIECPolska
797WAŁĘSIAK PATRYCJA1990SOSNOWIECPolska
798WARCHOŁ PAWEŁ1978SOSNOWIECPolska
799WARSO WOJCIECH1957SOSNOWIECPolska
800WARWAS PAWEŁ1968SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolska
801WASZKIEWICZ TOMASZ1974DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMPolska
802WAWIERNIA DOROTA1975KATOWICEPolska
803WAWRZYNIAK PAWEŁ1966DĄBROWA GÓRNICZAPolska
804WĄSOWICZ SŁAWOMIR1973JAWORZNOPolska
805WĄTROBA JAN1970LIBIĄŻPolska
806WDOWIK JAKUB1981SOSNOWIECBRAKPolska
807WELM GRZEGORZ1970CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPolska
808WĘDRASZEK KRYSTIAN1977ŁAZYPolska
809WĘGLER ZBIGNIEW1946SOSNOWIECPolska
810WĘGOREK MONIKA1980BYTOMBTM RUNNERSPolska
811WĘGOREK PIOTR1980BYTOMBTM RUNNERSPolska
812WIDAWSKI PAWEŁ1983SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolska
813WIECZOREK DANIEL1990SOSNOWIECMADORPolska
814WIECZOREK ŁUKASZ 1978SOSNOWIECPolska
815WIECZOREK MICHAL1984CZELADZPolska
816WIEKIERA ŁUKASZ1976SŁAWKÓWS.G.B. SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEPolska
817WIERZBICKI KONRAD 1979GIEBUŁTÓWPolska
818WIEWIÓRA RAFAŁ1980RUDA ŚLĄSKAPolska
819WIĘCEK PRZEMYSŁAW 1990 SOSNOWIECPolska
820WIĘCŁAWSKA- PAJĄK KATARZYNA1980SOSNOWIECPolska
821WIKIERSKI MICHAŁ1984GLIWICEPolska
822WIKTOR ARKADIUSZ1973SOSNOWIECPolska
823WILCZEK MAGDALENA1978KATOWICEBEBOKIPolska
824WILCZEK MAŁGORZATA1983TOSZEKISTA BIEGAMYPolska
825WILK DARIUSZ1977BEDZINPolska
826WILK EDYTA1987DĄBROWA GÓRNICZAPolska
827WILK MARIUSZ1966PYSKOWICEDZIERŻNOPolska
828WILSZ ADAM1971PANIÓWKIUNISONOPolska
829WILSZ EWA1974PANIÓWKIUNISONOPolska
830WINKLER PAWEŁ1989MARKLOWICEWINKLERTEAMPolska
831WINTER ANETA1968DĄBROWA GÓRNICZAPolska
832WIŚNIEWSKI JAROSŁAW1973SOSNOWIECPolska
833WLAZŁO MARCIN1977SOSNOWIECCSIR AGATSUPolska
834WŁODARCZYK RAFAŁ1973SOSNOWIECPolska
835WŁODARCZYK SŁAWOMIR1968SOSNOWIECSKK KYOKUSHINPolska
836WODECKA KATARZYNA1967SOSNOWIECPolska
837WOJDAK MARIUSZ1986SOSNOWIECUNITED TEAMPolska
838WOLA RADOSŁAW1972SOSNOWIECNIWKAPolska
839WOLNY DARIUSZ1981STRZELCE OPOLSKIELIDEONPolska
840WOŻNICKI SZYMON1978MYSŁOWICEPolska
841WÓJCIK BARTŁOMIEJ1987GLIWICEPolska
842WÓJCIK JAKUB1980SOSNOWIECPolska
843WÓJCIK PAWEŁ1983DABROWA GORNICZAZIELONAPolska
844WÓJTOWICZ AGNIESZKA1979ZABRZEISTA BIEGAMYPolska
845WÓJTOWICZ CEZARY1975SOSNOWIECPolska
846WÓJTOWICZ RADOSŁAW1977SOSNOWIECPolska
847WRÓBLEWSKA KATARZYNA1984CHORZÓWPolska
848WRÓBLEWSKI ROBERT1975BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPolska
849WRZESIEŃ DOMINIK1980WARSZAWAPolska
850WRZESIŃSKI ANDRZEJ1961TYCHYSTS BIEGATON MIKOŁÓWPolska
851WRZESIŃSKI RAFAŁ1990TYCHYSTS BIEGATON MIKOŁÓWPolska
852WSZOŁA PATRYK1989PRECZÓWGONIĘ I NIE MOGĘ DOGONIĆ WODZA ADRIANAPolska
853WULCZYŃSKI RAFAŁ1984CZELADŹPolska
854WYKURZ LILIANA 1975WOJKOWICEPolska
855WYLECIAŁ DOROTA1960KATOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEPolska
856WYSOTA MICHAŁ1978SOSNOWIECPolska
857WYWALEC-BOBER KATARZYNA1985MYSŁOWICEPolska
858WYWIAŁ ŁUKASZ1984WOJKOWICEPolska
859ZACHARIASZ AGASTA1972SOSNOWIECZABIEGANIPolska
860ZACHARIASZ MAREK1969SOSNOWIECZABIEGAMIPolska
861ZACZYK MARCIN1971CHORZÓWPolska
862ZADĘCKI GRZEGORZ1974SŁAWKÓWSAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEPolska
863ZAGAŁA PIOTR1984DĄBROWA GÓRNICZAPolska
864ZAJĄC IWONA1982SŁAWKÓWSAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEPolska
865ZAJĄC ŁUKASZ1985PIEKARY ŚLĄSKIEBTM RUNNERSPolska
866ZAJĄC MARCIN1973SOSNOWIECPolska
867ZAJKOWSKI MICHAŁ1983SOSNOWIECPolska
868ZAŁUCKI ŁUKASZ1981SOSNOWIECPolska
869ZAMOJSKA IWONA1978BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPolska
870ZAMOJSKI BARTOSZ1976BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPolska
871ZAWISZA-WIERZBICKA KATARZYNA1978GIEBUŁTÓWPolska
872ZBOROWSKA DOMINIKA1984GLIWICEISTA BIEGAMYPolska
873ZDRADA ŁUKASZ1984KATOWICEPolska
874ZIELIŃSKI PAWEŁ1979BYDGOSZCZBEBOKIPolska
875ZIELIŃSKI SEBASTIAN1979ZABRZEPolska
876ZIĘBIŃSKI ADAM1973BUKOWNOOLKUSZBIEGA.PLPolska
877ZIĘTEK ANDRZEJ1982BĘDZINSZKOŁA POLICJI W KATOWICACHPolska
878ZIUZIAŃSKI ROMAN1980DĄBROWA GÓRNICZAPolska
879ZOBEK DANIEL1983SOSNOWIECPolska
880ZORAN HENRYK1968RUDA ŚLĄSKAADS MASNA KRYTYCZNAPolska
881ZUWAŁA ANNA1974SOSNOWIECPolska
882ZUWAŁA ROBERT1973SOSNOWIECPolska
883ZWIERZYŃSKI PIOTR1969RYBNIKUNATCOPolska
884ŻARNOWIECKA ANNA1983SOSNOWIECPolska
885ŻERO DAGMARA1985BĘDZINGHOSTBIKERSPolska
886ŻERO SEBASTIAN1981BĘDZINGHOSTBIKERSPolska
887ŻURAWIECKI MACIEJ1995DĄBROWA GÓRNICZAPolska
888ŻURAWIECKI MARCIN1983DĄBROWA GÓRNICZAPolska
889ŻURAWIECKI MICHAŁ1993DĄBROWA GÓRNICZAPolska


Zawodnicy z potwierdzona platnoscia - Nordic Walking 6km
Confirmed payment participant
Nazwisko i imię
Surname, name
Rok urodzenia
Year of birth
Miejscowość
City
Klub
Team
Kraj
Country
1BARCHANOWSKA LUCYNA1973SOSNOWIECPolska
2BARTOS DAMIAN1986SOSNOWIECPolska
3BARUCH HENRYKA1950DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolska
4BARUCH WŁODZIMIERZ1949DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolska
5BĄK GABRIELA1952SOSNOWIECPolska
6BĄK JAN1947SOSNOWIECPolska
7BISKUP ANNA1984BIERUŃPolska
8BISKUP ARTUR1983BIERUŃPolska
9BŁASZCZYK CZESŁAW1955KATOWICEPolska
10BŁASZCZYK GRZEGORZ1968MYSZKÓWSŁONECZNY PATROLPolska
11BRZOST JAN1946DĄBROWA GÓRNICZAPolska
12CIEŚLA URSZULA1955KATOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEPolska
13COP ANDRZEJ1949STRZYŻOWICEPolska
14CUPIAŁ DARIUSZ1966SOSNOWIECW POGONI ZA DUCHEMPolska
15CYRUS BOGDAN1970STRZEBIŃPolska
16CZUB JAROSŁAW1969SOSNOWIECCZUBCLUBPolska
17ĆWINTAL KINGA1979PRECZÓWPolska
18DOMIN KRYSTYNA1955SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMK TEAMPolska
19DROBIAZGIEWICZ MARIA1958GLIWICESTADION ŚLĄSKIPolska
20DZIUBAK JANUSZ1962RYBNIKRYBNICKI KLUB NORDIC WALKINGPolska
21FILUŚ CELINA1967MYSŁOWICEGRZMIĄCE KIJEPolska
22GARBAT BOŻENA1968SOSNOWIECPolska
23GARBAT ŁUKASZ1989SOSNOWIECPolska
24GARBAT RYSZARD1965SOSNOWIECPolska
25GĘBSKA ELŻBIETA1959BĘDZINDĄBROWA NORDIC TEAMPolska
26GOLIK OLIMPIA1988KATOWICEPolska
27GOLUBSKA ANNA1957SOSNOWIECPolska
28GÓRNIAK ADAM1968SOSNOWIECDĄBROWA NORDIC TEAMPolska
29GÓRNIK JERZY1949KATOWICEKATOWICEPolska
30GRZYWOCZ IRENA1951BYTOMPROFIT SPORT TEAMPolska
31GWIAZDOWICZ IZABELA1972KOSZĘCINPolska
32JASTRZEBSKA EWA1971KATOWICETRUCHTACZ MYSŁOWICEPolska
33KALAGA MAŁGORZATA1960CHRUSZCZOBRODGRUPA JURA PLPolska
34KĘPSKI LECH1949ZAWIERCIEGRUPA JURA PLPolska
35KLATA AGNIESZKA1974SOSNOWIECPolska
36KLUSKA-WNUK ANNA1981DABROWA GORNICZAPolska
37KOCHAŃSKI PAWEŁ1972TRZEBINIADĄBROWA NORDIC TEAMPolska
38KOCZUBIEJ ZOFIA1954SOSNOWIECPolska
39KOWALCZYK JOANNA1973KRAKÓW1973Polska
40KOWALCZYK TADEUSZ1954KRAKÓWPolska
41KOZIARZ ADRIANNA 1987KATOWCIEXPolska
42KRĘGIEL PAWEŁ1982SOSNOWIECSPORTOWE ZAGŁĘBIEPolska
43KRÓLIKOWSKI MIROSŁAW1963KATOWICEDĄBROWA NORDIC TEAMPolska
44KUCZMARSKI LUKASZ1993TORUŃSTS TIMINGPolska
45KUREK EDWARD1939KATOWICEMOSIR CZELADZPolska
46KURPET BOGUSŁAWA1953JASTRZĘBIE-ZDRÓJWOLNY STRZELECPolska
47KURPET ZYGMUNT1956JASTRZĘBIE-ZDRÓJWOLNY STRZELECPolska
48LUTY PIOTR1970SOSNOWIECPolska
49ŁOSZAJĆ JUSTYNA1978SOSNOWIECCZUBCLUBPolska
50ŁYCZAK JOLANTA1963SOSNOWIECPolska
51MACHOLC PIOTR1956DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolska
52MAGDZIAK SEWERYN1958DĄBROWA GÓRNINCZAAIKIJUJUTSU KUMURA RYUPolska
53MAJCHERCZYK KRZYSZTOF1952CZELADZMOSIR VZELADZPolska
54MALCZYK ANNA1977SOSNOWIECDĄBROWA NORDIC TEAMPolska
55MARCHEWKA ANDRZEJ1958DĄBROWA GÓRNICZAPolska
56MATUSZEK JACEK1968DĄBROWA GORNICZAPolska
57MAZUR LILIANNA1970SOSNOWIECPolska
58MOŻDŻEŃ ADAM1978KATOWCIEXPolska
59MÓL WIOLETTA1971CZELADŹSILESIA NORDIC TEAMPolska
60MUSKAŁA MATEUSZ1987SOSNOWIECPolska
61MUSZYŃSKA ALEKSANDRA1977BĘDZINPolska
62NIECHWIEJCZYK PIOTR1976ŚWIĘTOCHŁOWICEOPEL ACTIVE TEAMPolska
63NOWAK MONIKA1972DĄBROWA GÓRNICZA-Polska
64OLSCHIMKE-MARMUROWICZ BARBARA 1973KATOWICESILESIA NORDIC TEAMPolska
65OLSZEWSKI ANDRZEJ1963PRECZÓWPolska
66PAPROTNY-KIECA KATARZYNA1975SOSNOWIECPolska
67PASIKOWSKA MARIOLA1985ŻARKIPOSITIVE ENERGYPolska
68PASZYŃSKA EWA1967KATOWICESZOPOŁAZYPolska
69PIETRZYK JAROSŁAW1983CZĘSTOCHOWAREGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAPolska
70PŁATOS BEATA1976BĘDZINPolska
71PŁATOS SŁAWOMIR1978BĘDZIN-Polska
72POLACZEK MARTA1977DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolska
73PRASAK SABINA1977SOSNOWIECPOGORIA BIEGAPolska
74RACZYŃSKA ALEKSANDRA1938CHORZÓWSTADION ŚLĄSKIPolska
75SERWOTKA JAN1954WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPolska
76SERWOTKA OLGA1955WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPolska
77SKUPIN DOROTA1967ZABRZEPolska
78SŁABOŃ-SIKORA ANETA1978SOSNOWIECPOGORIA BIEGAPolska
79SŁABOSZEWSKA EDYTA1973SOSNOWIECPolska
80SPYCHAŁA MARZENA1970BIAŁAWESOŁY BORSUK TEAMPolska
81SROCZYNSKA-HAWLENA MALGORZATA1968SOSNOWIECPolska
82STOLARSKI MIREK1963KATOWICEFIFTYONFIREPolska
83SUWAŁA DOROTA1971DĄBROWA GÓRNICZA-Polska
84SZCZEPANIK MARZENA1974ZAWIERCIEGRUPA JURA'PL NORDIC WALKINGPolska
85SZCZYGIEL MAREK1958ZAWIERCIEPolska
86SZEFLER SANDRA1989SOSNOWIECPolska
87SZOSTEK-KRAL MARTA1983RUDA ŚLĄSKAPolska
88ŚLĘCZKA BEATA 1964SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolska
89WACH ELŻBIETA1949DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolska
90WACH JACEK1949DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolska
91WAJZER LUCJA1968ZAWIERCIEGRUPA JURA PLPolska
92WĘGLER KRYSTYNA1950SOSNOWIECPolska
93WŁODARCZYK MAŁGORZATA1970DĄBROWA GÓRNICZAPolska
94WOJCIECHOWSKI TADEUSZ1952DĄBROWA GÓRNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolska
95WOJTASIŃSKI DANIEL1978CZĘSTOCHOWAREGATTA NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWAPolska
96WÓJCIK MONIKA1981SOSNOWIECPolska
97WÓJS ADRIANNA 1982ZAWIERCIEGRUPA JURA'PL NORDIC WALKINGPolska
98WRÓBEL JOANNA1967SOSNOWIECPolska
99ZIELIŃSKA GRAŻYNA1963DOBIESZOWICEDOBIESZOWICE NORDICPolska
100ZOBEK EDWARD1947SOSNOWIECOSOBA NIEPEŁNOSPRAWNAPolska


Zawodnicy bez potwierdzonej platnosci
Non - confirmed payment participant
Nazwisko i imię
Surname, name
Rok urodzenia
Year of birth
Miejscowość
City
Klub
Team
Kraj
Country
1 SKOCZEŃ ALEKSANDRA1954SOSNOWIECPolska
2A W1993SJPolska
3ADAMCZYK KLAUDIA1991CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPolska
4ADAMIEC MAGDALENA1988PIEKARY ŚLĄSKIEPolska
5ANIOŁ PAWEŁ1987SOSNOWIECPolska
6ANTOSZ MICHAŁ1985BIERUŃTTA BIERUŃPolska
7APOSTOLSKI WOJCIECH1978SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolska
8BANYŚ DAMIAN1985OLKUSZPolska
9BANYŚ DAMIAN1985OLKUSZPolska
10BARAN KRZYSZTOF1985SOSNOWIECZROMPolska
11BARCHANOWSKA LUCYNA1973SOSNOWIECPolska
12BARCHANOWSKI ADAM1994SOSNOWIECPolska
13BAZANEK AGNIESZKA 1985DABROWA GÓRNICZAPolska
14BĄBSKI SZYMON1979UJSOŁYKS HALNY WĘGIERSKA GÓRKAPolska
15BEDNARZ WIOLETTA1977Z-EWIOLA & ANGELA TEAM ZABRZEPolska
16BIAŁOGRZYWY AGNIESZKA1976CHRZANÓWPolska
17BIAŁOGRZYWY RAFAŁ1977CHRZANÓWPolska
18BIENIEK WOJCIECH1989SOSNOWIECPolska
19BIEŃKOWSKA KATARZYNA1968KRAKÓWKKB DYSTANS KRAKÓWPolska
20BŁASZCZYK CZESŁAW1955KATOWICEPolska
21BŁASZCZYSZYN ŁUKASZ198628HEAVY METAL ALL-STAR TEAMPolska
22BOCHYNEK TOMASZ1974BOBROWNIKIPolska
23BOGUSZYŃSKA BEATA1993SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolska
24BUJAK KRYSTIAN1982ŁÓDŹPolska
25BUJOK TOMASZ1986SOSNOWIECPolska
26BUKOWCZAN MARIAN1953OŚWIĘCIMZADYSZKA OŚWIĘCIMPolska
27CADER AGNIESZKA1983ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPolska
28CHRZANOWSKI CZESŁAW1960SOSNOWIECKLUB HDK-PCK BASIA PRZY KWK MYSŁOWICE WEPolska
29CHRZANOWSKI CZESŁAW1960SOSNOWIECKLUB HDK-PCK BASIA PRZY KWK MYSŁOWICE WEPolska
30CICHOŃ ADRIAN1977SOSNOWIECPolska
31CIEŚLIK ŁUKASZ1982SOSNOWIECPolska
32CIEŚLIK PIOTR1978SOSNOWIECPolska
33CIS ADAM1978SOSNOWIECPolska
34CUPIAŁ MARIOLA1966SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolska
35CZAPEK ANNA1975GLIWICEPolska
36CZURA DAWID1981SOSNOWIECTKKF TIMKENPolska
37CZYŻEWSKA AGNIESZKA1982CZĘSTOCHOWAPolska
38DEJAS TOMASZ1979WESOŁAPolska
39DENDEK BARTŁOMIEJ1991SOSNOWIECPolska
40DĘBSKI KRYSTIAN1987SOSNOWIECPolska
41DOMBEK ANDRZEJ1967MYSŁOWICEPolska
42DOMIN KRYSTYNA1955SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMK TEAMPolska
43DUDA ANNA1994BĘDZINPolska
44DUDWAŁ MATEUSZ1985SOSNOWIECGYM EL-TOROPolska
45DZIERŻAWSKI TOMASZ1980OLKUSZBORSUKI BIEGAJĄPolska
46DZIOPA DARIUSZ1985SOSNOWIECPolska
47FIEGLER SANDRA1992TARNOWSKIE GÓRYRUNNERS TGPolska
48FIEGLER SANDRA1992TARNOWSKIE GÓRYPolska
49FIGURA ANNA 1967JAWORZNOPolska
50FILIPCZYK BARBARA1983BĘDZINPolska
51FILUŚ CELINA1967MYSŁOWICEPolska
52FLORKIEWICZ SŁAWOMIR1967SOSNOWIECPolska
53FRĄCKIEWICZ PAWEŁ1981BUKOWNOSGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEPolska
54FSITHORTLPZVSS MARK1955NHMQPWVWJJWWIWCYZUJPolska
55FUDALI ADRIAN1993SOSNOWIECCFO-BARBARIAN EXTREME TEAMPolska
56GAJEWSKI MICHAŁ 1992SOSNOWIECPolska
57GALAS ZBIGNIEW1960CZELADŹTKKF MOSIR CZELADŹPolska
58GĄSIOROWSKI KAMIL1991DĄBROWA GÓRNICZAPolska
59GĄSIOROWSKI KAMIL1991DĄBROWA GÓRNICZAPolska
60GIEMZA PIOTR1980DĄBROWA GÓRNICZAPolska
61GLUZA TOMASZ1984RADZIONKÓWPolska
62GORGOŃ BARTOSZ1984ZAWIERCIEGRUPA JURA`PLPolska
63GUBERNAT TOMASZ1974DĄBROWA GÓRNICZAPolska
64GUDZ BEATA1986KATOWICEPolska
65GWOŹDZIEWICZ TOMASZ1975BYTOMPolska
66HALSKA ANIA1984CIESZYNOLZA CIESZYNPolska
67HAŁAS MARCIN1984CZECHOWICE-DZIEDZICEPolska
68HANASIEWICZ MARCIN1993CZELADŹPolska
69HANGIEL MONIKA1984DĄBROWA GÓRNICZAHARPAGAN SOSNOWIECPolska
70HAWLENA ELŻBIETA1994SOSNOWIECPolska
71HORYŃ KRZYSZTOF 1982SOSNOWIECPolska
72HRYSZKIEWICZ BARBARA1974MIEDARYUNISONO/AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEPolska
73IBOR WOJCIECH1982SOSNOWIECTKKF SATURN CZELADZPolska
74IZDEBSKA DOMINIKA1995OLKUSZI TY MOŻESZ BYĆ WIELKI - ITMBW KRAKÓWPolska
75JAGIEŁA ADAM1973SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPolska
76JANKO KAMIL1988MIĘDZYRZECZE DOLNEPolska
77JANKOWSKA WIOLETTA1967KATOWICEPolska
78JANKOWSKA WIOLETTA1967KATOWICEPolska
79JANUSIEWICZ PIOTR1978KATOWICEPolska
80JARZYNKA ALEKSANDRA1989SOSNOWIECPolska
81JEDYNAK ANNA1981KRAKÓWPolska
82JUSZCZAK TOMASZ1979TARNOWSKIE GÓRYPolska
83KACZMARCZYK ŁUKASZ1988JASZOWICEPRO-RUN WROCŁAWPolska
84KAŁMUK ANETA1983SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPolska
85KAMIŃSKI RAFAŁ1984GLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEPolska
86KANIA PAWEŁ1974DĄBROWA GÓRNICZASAINT GOBAIN-SQUADPolska
87KANIOWSKI PIOTR1979ROKITNO SZLACHECKIEEGON BIEGAPolska
88KARTASIŃSKI PAWEŁ1979SOSNOWIECPolska
89KASPRZYK ŁUKASZ1985195Polska
90KASZTURA MAŁGORZATA1980PSZCZYNAPolska
91KATA DAMIAN1987GLIWICESBRT GLIWICEPolska
92KIEPIELA DAWID1981JASTRZEBIE-ZDRÓJKB FARTLEKPolska
93KLEJNOT KATARZYNA1991SOSNOWIECSTOWARZYSZENIE DAR SERCA DĄBROWA GÓRNICZPolska
94KŁOSIŃSKA EWA1990KUŹNICA LECHOWAPolska
95KNAP DAMIAN1987CZELADŹPolska
96KNOL AGNIESZKA1973SOSNOWIECPolska
97KOLCZYK MICHAŁ1978SOSNOWIECPolska
98KOŁOCZEK AGATA1980CZECHOWICE-DZIEDZICEROZBIEGAMY TO MIASTO - CZECHOWICE-DZIEDZPolska
99KONCZAK MACIEJ1970KROTOSZYNKRITOSZ KROTOSZYNPolska
100KONIECZKA KATARZYNA1976BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPolska
101KOPCIŃSKI MICHAŁ1990KATOWICESOFTNETSPORT RUN TEAMPolska
102KOPER KRZYSZTOF1995SOSNOWIECPolska
103KORNICZUK KAMILA1991SOSNOWIECCSIR AGATSUPolska
104KORPUS-MIELCZARSKA KATARZYNA 1982SŁAWKÓWSAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEPolska
105KORUMBEL ARTUR1971PRZYBYNÓWAMBITNI AMATORZYPolska
106KOTAS BRYGIDA1963SOSNOWIECDABROWA NORDIC TEAMPolska
107KOTRA JACEK1981SMOLNICAPolska
108KOWALSKI MARCIN1981SOSNOWIEC3FLOW TRIATHLON TEAMPolska
109KOWALSKI ZBIGNIEW1979TARNOWSKIE GÓRYPolska
110KOZERA PAWEŁ1986MIECHÓWPolska
111KOZIARZ PRZEMYSŁAW1991JANKOWICEDON'T GIVE UPPolska
112KOZIOŁ ARTUR1987DĄBROWA GÓRNICZABRAKPolska
113KOŹMIŃSKI MIROSŁAW1953BĘDZINW POGONI ZA DUCHEMPolska
114KRĘBLEWSKI MICHAŁ1981HUTA STARA BPolska
115KRÓL ARKADIUSZ1975SOSNOWIECPolska
116KRÓL MATEUSZ1996MYSŁOWICEWATAHA CZERWONEGO KAPTURKAPolska
117KRÓL ZBIGNIEW1987SŁAWKÓWWATAHA CZERWONEGO KAPTURKAPolska
118KRZON IRENEUSZ1966RUDA SLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA SLĄSKAPolska
119KUK MICHAŁ1991SOSNOWIECPolska
120KUREK EDWARD1939KATOWICEMOSIR CZELADZPolska
121KWAŚKIEWICZ OLIWIA1998DĄBROWA GÓRNICZATKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZAPolska
122LEITNER RAFAŁ1990RYBNIKPolska
123LIPMAN WIEŃCZYSŁAW1965KATOWICEBIEGAJ Z NAMI NA STADIONIE ŚLĄSKIMPolska
124LUTO ANDRZEJ1971OPATÓWPolska
125LUTO BARTOSZ1998OPATÓWNGB KŁOBUCKPolska
126LYSKO JAKUB1985KATOWICEDOLINIARZE.COMPolska
127ŁACH ŻANETTA 1967JAWORZNORUN&FUN JAWORZNOPolska
128ŁAJSZCZAK IZABELA1984GLIWICEPolska
129ŁAKOMA SYLWIA1993SOSNOWIECPolska
130ŁAKOMY DOMINIKA1995ŁAZYPolska
131ŁOPATKA KAZIMIERZ1935PIEKARY ŚLĄSKIEMOSIR PIEKARYPolska
132ŁOZIŃSKA EDYTA1980RUDA ŚLĄSKAMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPolska
133ŁOZIŃSKA EDYTA1980RUDA ŚLĄSKAMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPolska
134MACIĄŻEK GRZEGORZ1980SŁAWKÓWSAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEPolska
135MAĆKOWSKI PIOTR1980SOSNOWIECPolska
136MAJEWSKI DAWID1986ŁAZYBIEGAJ Z BANANEMPolska
137MAJEWSKI DAWID1986ŁAZYBIEGAJ Z BANANEMPolska
138MANTERYS KORNELIA1982WOJKOWICE KOŚCIELNEW POGONI ZA DUCHEMPolska
139MARCINIAK ANNA1985SOSNOWIECPolska
140MARCZEWSKI MARCIN1980SOSNOWIECPolska
141MARMURA MAREK1974KATOWICEBIEGAM BO LUBIĘPolska
142MARSZAŁEK ANGELIKA1989ZABRZEWIOLA & ANGELA TEAM ZABRZEPolska
143MARSZAŁEK DARIUSZ 1979DĄBROWA GÓRNICZAPolska
144MARSZAŁEK DARIUSZ 1979DĄBROWA GÓRNICZAPolska
145MASŁOWIEC BARTOSZ1980WROCŁAWRADIO WROCŁAWPolska
146MAŚLAK RITA1987GRYBÓWHARPAGAN SOSNOWIECPolska
147MATAN MAGDALENA1980PSARYPolska
148MATERKA PAULINA1995SOSNOWIECDZIKWORKOUTPolska
149MATYSIAK ALEKSANDRA1976DĄBROWA GÓNICZAW POGONI ZA DUCHEMPolska
150MAZUR KAMIL 1988SOSNOWIECPolska
151MENDEL BEATA1975MIKOŁÓWPolska
152MIELCAREK LESZEK1955BYTOMNIERZESZONYPolska
153MIELCAREK LESZEK1955BYTOMNIERZESZONYPolska
154MIELEWCZYK PIOTR1990LĘBORKADIDAS RUNNINGPolska
155MOŚCIŃSKI MARCIN1989SOSNOWIECPolska
156MUCHA KRZYSZTOF1972OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPolska
157NAGIRNJAK NATALIA1991WINNICAAHILLES LESZNOPolska
158NAGIRNJAK WIKTOR1987WINNICAAHILLES LESZNOPolska
159NAWROCKA DANUTA1938DĄBROWA GORNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolska
160NIECHWIEJCZYK PIOTR19767OPEL ACTIVE TEAMPolska
161NITECKI DAMIAN1980BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPolska
162NOWAK GRZEGORZ1975CZELADZTKKF SATURN CZELADZPolska
163NOWAK MARTA1984DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMPolska
164NOWROTEK ROMAN1949CIESZYNWESOŁY BORSUK TEAMPolska
165OBERTYN ROMAN1970JAWORZNOPolska
166OBUCHOWSKI ROBERT1972DĄBROWA GÓRNICZAPolska
167OLBRICH ARTUR1985TWORKÓWPolska
168OLCHAWA JOANNA1975KRAKÓWNPolska
169PAŁKA KAMIL1991WOLBROMWOLBROM TEAMPolska
170PANEK AGATA1978ZAWIERCIEBIEGAJ RAZEM Z NAMIPolska
171PASIŃSKA - SKOWRON SYLWIA1977SKAŁA KOŁO OJCOWASILESIA NORDIC TEAMPolska
172PĄK GRZEGORZ1979SOSNOWIECKMP SOSNOWIECPolska
173PIETREWICZ ZBIGNIEW1975CZELAADŹNIEZRZESZONYPolska
174PIWKO ANNA1982CZECHOWICE-DZIEDZICEFITNESS CLUB 24Polska
175POLACZEK MARCEL1974DĄBROWA GÓRNICZAPolska
176POLACZEK TOMASZ 1988BOJSZOWYPolska
177POZNANSKI MARCIN1979SOSNOWIECPolska
178PTAŚ AGNIESZKA1996CZELADZMOSIR CZELADZPolska
179PTAŚ JOLANTA1968CZELADZMOSIR CZELADZPolska
180PYPŁACZ ŁUKASZ1976MYSŁOWICEPolska
181PYTEL SERCIUSZ1989SOSNOWIECPolska
182RACZEK SŁAWOMIR1979GLIWICEKELLER TEAMPolska
183RACZYŃSKA ALEKSANDRA1938CHORZÓWSTADION ŚLĄSKIPolska
184RANDAK MAREK1969BĘDZINPolska
185RANDAK MAREK1969BĘDZINPolska
186RAŚ MARIA1993CHORZÓWNIEZRZESZONAPolska
187ROJEK PAWEŁ1980DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMPolska
188RYBAK SERGII1986WINNITSYALKB RUDNIKukraine
189SAK RAFAŁ 1977LIBIĄŻAMATORSKA GRUPA BIEGOWA BIEGUNKAPolska
190SCHAB BARTŁOMIEJ1989GLIWICEPolska
191SCZEPANIK MARZENA1974ZAWIERCIEGRUPA JURA'PLPolska
192SEMENIUK PAWEŁ1991SOSNOWIECPolska
193SENDRA DAMIAN1987SOSNOWIECPolska
194SERGII RYBAK1986WINNITSYALKB RUDNIKUkraine
195SKIBA MARCIN 1973BĘDZINTAURON CIPŁOPolska
196SKOTNICZNY RYSZARD1962DĄBROWA GÓRNICZAPolska
197SKÓRA ALEKSANDRA1983SOSNOWIECPolska
198SLAWOMIR SŁAWOMIR1964ZAWIERCIEPolska
199SLUSAR DAREK1975SOSNOWIECSKARPAPolska
200SMACZYNSKA KRYSTYNA1944DABROWA GORNICZAPolska
201SOLIPIWKO PRZEMYSŁAW1996DĄBROWA GÓRNICZAPolska
202SOSNA GRZEGORZ1978SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolska
203SPYCHAŁA MARZENA1970BIAŁAWESOŁY BORSUK TEAMPolska
204SPYTKOWSKI BARTŁOMIEJ1973BIAŁY BÓRPolska
205STACHOWIAK DAGA1980DĄBROWA GÓRNICZAPolska
206STANIEC ZBIGNIEW1967CZESTOCHOWAPolska
207STARŹYNSKI ANDRZEJ 1990KLEMENTOWICECHEMIK NOXY PUŁAWYUkraine
208STĄPOR SŁAWOMIR1973DĄBROWA GÓRNICZATAURON-CIEPŁOPolska
209STEC MARIUSZ1981SZCZYRKBESKIDY TRI SPORT TEAMPolska
210STEC MARIUSZ1981SZCZYRKPolska
211STRUK AGNIESZKA1985BĘDZINPolska
212STRUZIK ROBERT1969SOSNOWIECPolska
213SURMAN JULIA1999KATOWICEPolska
214SZAFERT MICHAŁ1970CHRUDSZCZOBRÓDPolska
215SZCZĘSNA MARTA1984SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolska
216SZCZYRA JAN1982KATOWICEISTA BIEGAMYPolska
217SZYMSKA BARBARA1989IMIELINPolska
218SZYMSKI MAREK1987IMIELINPolska
219SZYMSKI MARIAN1951IMIELINTRUCHTACZ MYSŁOWICEPolska
220ŚLIWA-WROCŁAWSKA HANNA1980SIEWIERZBRAKPolska
221ŚWIEKOT JACEK1983KOBIÓRPolska
222TARGOWSKA ANNA198338Polska
223TARGOWSKA ANNA1983SOSNOWIECPolska
224TARGOWSKA ANNA1983SOSNOWIECPolska
225TEKIELI TOMASZ1983SOSNOWIECPolska
226TEODORCZUK PAWEŁ1979OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPolska
227TRZASKA PAWEŁ1977DĄBROWA GÓRNICZAPolska
228TUSZNIO GRZEGORZ1990KLUCZEPolska
229TXIOBGVLEBLK MARK1954VLCZUJNMDZXPUFCFCNMZYFVDDJJVJPXPolska
230TYKA EDWARD1943ŚWIĘTOCHŁOWICENIESTOWARZYSZONYPolska
231TYLUTKI TOMASZ1976SOSNOWIECOSTROWYPolska
232UCIŃSKA-LADA ANNA1979SOSNOWIECPolska
233ULFIK ŁUKASZ1979STRZELCE OPOLSKIEPolska
234URACZ ŁUKASZ1979SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolska
235URACZ ŁUKASZ197946HARPAGAN SOSNOWIECPolska
236WALKOWSKI HENRYK1955SOSNOWIECPolska
237WAYDOWICZ PRZEMYSŁAW1980TARNOWSKIE GÓRYPKO SILESIA RUNNING TEAMPolska
238WĄTROBA AGNIESZKA 1972LIBIĄŻPolska
239WESOŁOWSKI RAFAŁ1975SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPolska
240WIECZOREK RADOSŁAW1990SOSNOWIECPolska
241WIĘCEK PRZEMYSŁAW 1990 SOSNOWIECPolska
242WILCZAK MAŁGORZATA1960LIBIĄŻPolska
243WINKLER AGNIESZKA 1981KATOWICENIGHT RUNNERSPolska
244WINKLER GRZEGORZ 1980KATOWICEPolska
245WIOLETA WIOLETA1976SOSNOWIECPolska
246WITOS STANISŁAW1957SOSNOWIECBRAKPolska
247WLAZŁO MARCIN1977SOSNOWIECCSIR AGATSUPolska
248WŁOCH ANDRZEJ1995JASTRZĘBIE-ZDRÓJKB MOSIR JASTRZĘBIEPolska
249WOJCIK PAWEL1983DABROWA GORNICZAPolska
250WOJTEK SZELIGA1969IMIELINPolska
251WOJTYCA RAFAL1989POLANKAPolska
252WOLNIEWICZ KATARZYNA1970RUDA ŚLĄSKAFABRIKANORDIKAPolska
253WOLNY LUKASZ1981SOSNOWIECAMATOR BIEGANIAPolska
254WOLSKI KRZYSIEK1981ŚWIĘTOCHŁOWICEPolska
255WOŹNIAK BARBARA1955ZAGÓRZEKS LIMANOWA FORRESTPolska
256WOŹNIAK BARBARA1955ZAGÓRZEKS LIMANOWA FORRESTPolska
257WÓJTOWICZ JUSTYNA1988SOSNOWIECPolska
258WRAŻEŃ MICHAŁ1990SOSNOWIECPolska
259WROCŁAWSKI RAFAŁ1976PORAJBRAKPolska
260WROCŁAWSKI RAFAŁ1976PORAJBRAKPolska
261WROŃSKI DAWID1997CZELADZMOSIR CZELADZPolska
262WRÓBEL DAMIAN1991CZĘSTOICHOWAĆPAJ SPORTPolska
263WULCZYŃSKI RAFAŁ1984CZELADŹPolska
264WYLOTEK RAFAL1973RUDA SLASKAPolska
265YDIZNUSAB MARK1982NZKFUWLDWBCSVKMTOCWYASAUTKPolska
266YJQAZXFHEROAZLMCJZ MARK1992DBKCCZATKZLFRUYODUJZRPYRPolska
267ZACZYK MONIKA1976CHORZÓWPolska
268ZIARKOWSKI DAMIAN1991CZĘSTOCHOWAPolska
269ZIARNO ALICJA1993WOLBROMWOLBROM TEAMPolska
270ZOBEK WOJCIECH1984DĄBROWA GÓRNICZAPolska
271ZOLTANSKI DARIUSZ 1988BEDZINPolska
272ZROŚLAK KATARZYNA1988KATOWICEPolska
273ŻUCHOWICZ ELZBIETA1959DĄBROWA GORNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolska
274ŻUCHOWICZ ELZBIETA1959DĄBROWA GORNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolska
275ŻUCHOWICZ MONIKA 1989DĄBROWA GORNICZADĄBROWA NORDIC TEAMPolska