STS-TIMING.PL - LISTA STARTOWA III Janikowska Dyszka - Janikowo - 2016-07-02

LISTA STARTOWA III Janikowska Dyszka
Janikowo - 2016-07-02

REJESTRACJA - III Janikowska Dyszka

Zawodnicy z potwierdzona platnoscia - Dystans 10km
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Opłata
1ADAMSKA KAROLINA1979MOGILNOPolskaTak
2ALFUT WOJCIECH1973INOWROCŁAWCRONIMETPolskaTak
3AUGUSTYNOWICZ PIOTR1977CIECHOCINEKAMATORPolskaTak
4BACZYŃSKA MARZENA1980BYDGOSZCZRODZINAPLPolskaTak
5BACZYŃSKA EWELINA1987JANOWIEC WIELKOPOLSKIRODZINAPLPolskaTak
6BACZYŃSKI MACIEJ1979BYDGOSZCZRODZINAPLPolskaTak
7BACZYŃSKI ANDRZEJ1984JANOWIEC WIELKOPOLSKIRODZINAPLPolskaTak
8BALCERZAK ADAM1980PAKOŚĆKLUB WYSOKOGÓRSKI W OLSZTYNIEPolskaTak
9BALMOWSKI RADOSŁAW1976JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTak
10BANDOCH MARIUSZ1974SOLEC KUJAWSKIPOLSKAPolskaTak
11BARANOWSKI MACIEJ1989INOWROCŁAWPolskaTak
12BARCZAK TOMASZ1971BYDGOSZCZPolskaTak
13BIAŁKA PIOTR1971GNIEWKOWOPolskaTak
14BISKUP BARTŁOMIEJ1987INOWROCŁAWPolskaTak
15BLEJA KRYSTIAN1979BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPolskaTak
16BODNAR JAN1956TORUNCSAIUPolskaTak
17BUCZYŃSKA AGNIESZKA1987TORUŃPolskaTak
18BUJAK KAROL1973JANIKOWOJANIKOWOPolskaTak
19BUKOWSKA ALEKSANDRA1995MOGILNOPolskaTak
20BUKOWSKI GRZEGORZ1952MOGILNOPolskaTak
21BUKOWSKI KRZYSZTOF1966INOWROCŁAWBEZKLUBOWIECPolskaTak
22BURASZEWSKI WIESŁAW1960INOWROCŁAWPolskaTak
23BURZYŃSKI DARIUSZ1978INOWROCŁAWPolskaTak
24BYCZKOWSKI ZENON1965MUROWANIECINDYWIDUALNIEPolskaTak
25CHEŁMINIAK ŁUKASZ1986MOGILNONIKOŚ TEAMPolskaTak
26CHOJNICKI DAMIAN1997GŁOGOWOMKL TORUŃPolskaTak
27CHORZĘPA BOGUSŁAW1985BYDGOSZCZPolskaTak
28CICHOŃ MAREK1980INOWROCŁAW-PolskaTak
29CIEŚLEWICZ TOMASZ1976JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTak
30CYFERKOWSKI ROMAN1981POZNAŃPIĄTKOWO NA BIEGOWOPolskaTak
31CZEMPIŃSKI KRZYSZTOF1973KOMORNIKIPolskaTak
32CZERWIŃSKI GRZEGORZ1960JANIKOWOPolskaTak
33CZESZEWSKI RAFAŁ1979TORUŃDW#43PolskaTak
34CZUBKOWSKI SEBASTIAN1983SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEFIT KLUBPolskaTak
35DANIELEWSKI MARIUSZ1982ZŁAWIEŚ WIELKADRUŻYNA SZPIKUPolskaTak
36DANKOWSKI RAFAŁ1975POTULICEPolskaTak
37DĄBKOWSKI MACIEJ1975SOLEC KUJAWSKIPolskaTak
38DĄBROWA MICHAŁ1979JANIKOWOPolskaTak
39DĄBROWSKA KAMILA1998GRUDZIĄDZPolskaTak
40DĄBROWSKA PAULINA199519PolskaTak
41DEPTUŁA GRZEGORZ1979OSIELSKOVII LO BYDGOSZCZPolskaTak
42DERENDA MIROSLAW1978INOWROCLAWPolskaTak
43DERENGOWSKI PATRYK1996BARCINPolskaTak
44DĘBSKI JAN1952SUCHARZEWO6SOŁTYSPolskaTak
45DŁONIAK EDMUND1945GNIEWKOWOPolskaTak
46DŁUTKOWSKI JAROSŁAW1973ROGOWOZADYSZKAPolskaTak
47DOBROWOLSKI DAWID1986INOWROCŁAWPolskaTak
48DOMAGAŁA ŁUKASZ1985INOWROCŁAWPolskaTak
49DOMAN J1953BRZOZAUKS SZABLA BRZOZAPolskaTak
50DOMBEK PRZEMYSŁAW1988INOWROCŁAWPolskaTak
51DRZEWIECKI SLAWOMIR1973WARSZAWAPolskaTak
52ELMINOWSKI JACEK1976WĄGROWIECPolskaTak
53FABIAŃSKI PIOTR1975KRUSZWICAKRUSZWICAPolskaTak
54FIGAS ZBIGNIEW1965GNIEZNONIEZRZESZONYPolskaTak
55FLENC KAROLINA1984RADZIEJÓWPolskaTak
56FLINIK PIOTR1965JANIKOWOPolskaTak
57FLITTA RADOSŁAW1972MOGILNOPolskaTak
58FORTUNA KINGA1997JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTak
59FORTUNA KINGA1997JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTak
60FRĄSZCZAK TADEUSZ 1955JANIKOWOPolskaTak
61FRYDRYCH BARTŁOMIEJ 1984JANOWIEC WIELKOPOLSKIRODZINAPLPolskaTak
62FURTAK JACEK1992WARSZAWAPolskaTak
63FURYK KAROL1984PAKOŚĆPAKOŚĆ BIEGAPolskaTak
64GACKOWSKI ARTUR1970BYDGOSZCZOD JUTRA NIE BIEGAMPolskaTak
65GACKOWSKI ADAM1994BYDGOSZCZOD JUTRA NIE BIEGAMPolskaTak
66GAJZLER JERZY1951BYDGOSZCZBARTODZIEJEPolskaTak
67GAWRYSZEWSKI PIOTR1973TORUŃPolskaTak
68GIERMAZIŃSKI MARCIN1990INOWROCŁAWPolskaTak
69GIŻA DARIUSZ1976JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTak
70GŁOS MARCIN1976BYDGOSZCZPolskaTak
71GŁOWACKI MARCIN1978INOWROCŁAWIKS KARATEPolskaTak
72GŁUCHOWSKA KATARZYNA1986ALEKSANDRÓW KUJAWSKILIPOWA TEAMPolskaTak
73GODZIUK ROMAN1960TORUŃPolskaTak
74GÓRZNY KLAUDIUSZ1988INOWROCŁAWPolskaTak
75GRALAK MARCIN1978INOWROCŁAWTG "SOKÓŁ" GNIEWKOWOPolskaTak
76GRECMAN ANNA1979INOWROCŁAWIKS KARATEPolskaTak
77GROCHOWIAK KAROLINA1984BARCINŚLIMAKI BARCINPolskaTak
78GROCHOWIAK PIOTR1981BARCINŚLIMAKI BARCINPolskaTak
79GRZECHOWIAK ARKADIUSZ1997ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPolskaTak
80GRZELAK ANDRZEJ1986MOGILNOŚLIMAKI BARCINPolskaTak
81GRZONKA KAMILA1986CHOJNICEFLORIAN CHOJNICEPolskaTak
82GUMIENNY TOMASZ1975GNIEZNOPolskaTak
83HARTWICH SZYMON1986DĘBNICAPolskaTak
84HEJDA WOJCIECH1981KOSCIELECPolskaTak
85HELSZTAJN ROBERT1969ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPolskaTak
86HOLZ TOMASZ1979INOWROCŁAWUNIA MĄTWYPolskaTak
87HORODYSKI MACIEJ1955WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPolskaTak
88HUEBNER FILIP1994GNIEZNOPolskaTak
89HUMAJ KAROLINA1998JANIKOWOPolskaTak
90HUTEK ADAM1976GĄSAWAZADYSZKAPolskaTak
91HUTEK AGNIESZKA1976GĄSAWAZADYSZKAPolskaTak
92JABŁOŃSKA NATALIA1997PAKOŚĆPolskaTak
93JACIUBEK ANDRZEJ1965BYDGOSZCZNIEZRZESZONYPolskaTak
94JARCZASZEK KRZYSZTOF1983JANIKOWOPolskaTak
95JASNOWSKI BARTOSZ MARCIN1980TORUŃISOVERPolskaTak
96JASZCZ TOMASZ1968JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTak
97JASZCZ JAKUB1998JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTak
98JÓŹWIAK ARTUR1974WILCZYNPolskaTak
99JÓŹWIAK JOACHIM1992PIECHCINPolskaTak
100JUCHACZ MICHAŁ1978INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAWPolskaTak
101JUREK LUKASZ1989JANIKOWOSWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAMPolskaTak
102KALISKI MARCIN1978INOWROCŁAWMARKET BHP INOWROCŁAWPolskaTak
103KALKA MATEUSZ1986JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTak
104KAPCZYNSKI DANIEL1982SZUBINSISU-OWBPolskaTak
105KARWASZ ANDRZEJ1978PAKOŚĆSTART PAKOŚĆPolskaTak
106KASTRAU TOMASZ1981BYDGOSZCZPolskaTak
107KASTRAU MICHAŁ1979NOWA WIEŚ WIELKAPolskaTak
108KATULSKI RADOSŁAW1978INOWROCŁAW56 BAZA LOTNICZAPolskaTak
109KAWAŁKOWSKI MARCIN1979BYDGOSZCZENCE-PENCE RUN TEAMPolskaTak
110KAŹMIERCZAK MARCIN1978WÓJCINPolskaTak
111KAŹMIERSKI MIROSŁAW1969KOŁODZIEJEWOJANIKOWQ NA SPORTOWOPolskaTak
112KĄKOLEWSKA MONIKA1997JANIKOWOPolskaTak
113KĄKOLEWSKI ROMAN1968JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTak
114KLICH SŁAWOMIR1985TORUŃDW#43PolskaTak
115KONIECZNY GRZEGORZ1962WŁOCŁAWEKPolskaTak
116KOPACZ MAREK1979GNIEZNONIEZRZESZONYPolskaTak
117KORDYLA MIROSŁAW1966INOWROCŁAWPolskaTak
118KORNET PRZEMYSŁAW1985TORUŃPOLOMARKETPolskaTak
119KORTAS MARCIN1972BYDGOSZCZPolskaTak
120KOS MAGDALENA1978OLEŚNICAAMATORPolskaTak
121KOTLAREK MARIUSZ1996INOWROCŁAWPolskaTak
122KOTWIKOWSKI MARCIN 1988JANIKOWOPolskaTak
123KOZACZYK JOANNA1977INOWROCŁAW1977PolskaTak
124KOZACZYŃSKA AGNIESZKA1978JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTak
125KOZACZYŃSKI  ROBERT1973JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTak
126KOZŁOWSKI RAFAŁ1977KONINPolskaTak
127KOZŁÓW WOJCIECH1960GDAŃSKLKS ZANTYR SZTUMPolskaTak
128KRAJEWSKI TOMASZ1988KOŁUDA WIELKAJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTak
129KRAJEWSKI ANDRZEJ1990INOWROCŁAWPolskaTak
130KRAJEWSKI JAKUB1993KOŁUDA WIELKAPolskaTak
131KRASKA DAMIAN1984MOGILNOPolskaTak
132KROŚNICKI MARIUSZ1960ZAWISZYNPolskaTak
133KRUPIŃSKI ŁUKASZ1991JANIKOWOJANIKOWOPolskaTak
134KRUZEL PAWEŁ1968KOŚCIELECPolskaTak
135KRYGIER KATARZYNA1990GĄSAWAPolskaTak
136KRYGIER EWA1992DREWNOPolskaTak
137KRYGIER MIROSLAWA1965DREWNOSOKÓŁ GĄSAWAPolskaTak
138KRYSZTOFIAK MARIUSZ1977JANIKOWOPolskaTak
139KRZESZEWSKA MONIKA1981JANIKOWOPolskaTak
140KRZESZEWSKI PRZEMYSŁAW1989PAKOŚĆPolskaTak
141KUBIAK MAŁGORZATA1962INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAWPolskaTak
142KUCZYŃSKI PIOTR1956POZNAŃNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPolskaTak
143KUJAWA ERYK1982INOWROCŁAWPolskaTak
144KUJAWA SEBASTIAN1975INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAWPolskaTak
145KUJAWA DANIEL1983INOWROCŁAW56. BAZA LOTNICZAPolskaTak
146KULINSKI ZBIGNIEW 1986INOWROCŁAWPolskaTak
147KUŁAKOWSKI  KRZYSZTOF 1985BYDGOSZCZPolskaTak
148KUSTOSZ ŁUKASZ1984PIECHCINPolskaTak
149KUSZ ŁUKASZ1994ŻNINPolskaTak
150KUŚNIEREK BARTOSZ1987ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPolskaTak
151KUZERA  PRZEMYSŁAW 1978JANKOWOPolskaTak
152KWIATEK MAŁGORZATA1986TORUŃPolskaTak
153KWIATKOWSKI KAROL1986INOWROCŁAWPolskaTak
154KWIATKOWSKI ROBERT1985GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPolskaTak
155LANGE MAREK1976KOŁODZIEJEWOPolskaTak
156LESIKOWSKI JAN1965JANIKOWOPolskaTak
157LEWANDOWSKA WŁADYSŁAW1954INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAWPolskaTak
158LEWANDOWSKA DOROTA1979INOWROCŁAWPolskaTak
159LEWANDOWSKA MONIKA1983JANIKOWOPolskaTak
160LEWANDOWSKI PIOTR1974INOWROCŁAWPolskaTak
161LEWANDOWSKI REMIGIUSZ1974INOWROCŁAWCRONIMETPolskaTak
162LEWANDOWSKI PRZEMYSŁAW1974JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTak
163LEWANDOWSKI JAN1975MOGILNOPolskaTak
164LIPIŃSKI MAREK1978TORUŃPolskaTak
165LIPIŃSKI MACIEJ1977INOWROCŁAWCRONIMETPolskaTak
166LOKS WIŚNIEWSKA JOANNA1976INOWROCŁAWFROGUŚPolskaTak
167LUDWINIAK BOGDAN1967BYDGOSZCZ45PLUSPolskaTak
168ŁAGANOWSKA KAROLINA1974JANIKOWOPolskaTak
169ŁOŻYŃSKA EWELINA 1997INOWROCŁAWPolskaTak
170ŁUKASZEWSKI PIOTR1984POZNAŃNIGHT RUNNERSPolskaTak
171MACIEJEWSKA KAMILA1981BARCINŚLIMAKI BARCINPolskaTak
172MACIEJEWSKI ZBIGNIEW1966INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPolskaTak
173MADEJ OLGA1984JANIKOWOPolskaTak
174MAJEWSKI MACIEJ1966POZNAŃTEAM ASA-BIEGIEM PO ZDROWIEPolskaTak
175MAKLAKIEWICZ  RADOSŁAW 1983TORUŃCSAIUPolskaTak
176MAKOWIECKI JAKUB1982INOWROCŁAWPZ2KPolskaTak
177MAŁKOWICZ MACIEJ1988KOŁODZIEJEWOPolskaTak
178MARCINIAK DANUTA1989JANIKOWOPolskaTak
179MARCINIAK MICHAŁ1980JANIKOWOPolskaTak
180MARCINIAK PAULINA1983JANIKOWOPolskaTak
181MARCINKOWSKA EWA1993TORUŃPolskaTak
182MARCINKOWSKA JADWIGA1970TORUŃPolskaTak
183MARCINKOWSKI SZYMON1995TORUŃPolskaTak
184MARCINKOWSKI PIOTR1968TORUŃPolskaTak
185MARKOWSKA IZABELA1978INOWROCŁAWPolskaTak
186MARZEC EWA1974WARSZAWASZCZĘŚLIWIE ZABIEGANAPolskaTak
187MARZYJANEK JAKUB1987INOWROCŁAWPolskaTak
188MATUSZAK JAROSŁAW1972INOWROCŁAWPolskaTak
189MAZALON  ARKADIUSZ1992JANOWIEC WLKPRODZINAPLPolskaTak
190MIELCAREK ROBERT1985INOWROCAWPolskaTak
191MIĘTA MARIUSZ1988JANIKOWOPolskaTak
192MODRZEJEWSKI BOGDAN1960JANIKOWOPolskaTak
193MODRZEJEWSKI DOMINIK1987JANIKOWOPolskaTak
194MROWIŃSKI ROBERT1977TORUŃPOLOMARKETPolskaTak
195MRÓZ VIOLETTA1976DREWNOSOKÓŁ GĄSAWAPolskaTak
196NADRAJKOWSKI ADAM1958INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAWPolskaTak
197NAGÓRKA ANIA1978ŁUBIANKAPolskaTak
198NAMIEŚNIK KRZYSZTOF1974INOWROCŁAW56 BAZA LOTNICZAPolskaTak
199NAROWSKA JOANNA1992ŚWINIARYPolskaTak
200NAWROCKA SYLWIA1989INOWROCŁAWSYLWIA FOTO-PASJA, INOWROCŁAWPolskaTak
201NIEMCZYK PIOTR1972JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTak
202NIEMCZYK VIOLETTA 1975JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTak
203NIEMECZEK WALDEMAR1961JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTak
204NOWAK TOMASZ1981JANOWIEC WIELKOPOLSKIRODZINAPLPolskaTak
205NOWAKOWSKA ANGELINA1989INOWROCŁAWPolskaTak
206NOWICKI JAKUB1987JANIKOWOPolskaTak
207NOWICKI PIOTR1981JANIKOWOPolskaTak
208OCHOCKI KRZYSZTOF1973JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTak
209OKONKOWSKA DAGMARA1979KOŁUDA WIELKAPolskaTak
210OLCZAK PIOTR1993POZNAŃPolskaTak
211OLSZAK  IZA1980JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWEJPolskaTak
212OLSZEWSKI ARKADIUSZ1988INOWROCŁAWINOWROCŁAW BIEGA / BBL INOWROCŁAWPolskaTak
213OSIŃSKA ANETA 1985PAKOŚĆPolskaTak
214OSTOJA MARIUSZ1974INOWROCŁAWZUMI CLUBPolskaTak
215OWCZARZAK RYSZARD1967INOWROCŁAWPolskaTak
216PACZKOWSKI JACEK1966STRZELNOSPORT I REKREACJA MOGILNOPolskaTak
217PAŁKA MICHAŁ1979BARCINŚLIMAKI BARCINPolskaTak
218PANOWICZ MAREK1970INOWROCŁAWPolskaTak
219PARADOWSKI BARTOSZ1991JANIKOWOPolskaTak
220PARTYKA WOJCIECH 1980JANIKOWOPolskaTak
221PASTERNAK WIESŁAW1960KŁECKOPolskaTak
222PAWLACZYK SZYMON1985BYDGOSZCZTRISPACEPolskaTak
223PAWLAK ROBERT1971BYDGOSZCZIPAPolskaTak
224PAWLAK KAMIL1988JANIKOWOPolskaTak
225PAWŁOWSKI MARCIN1978INOWROCŁAW12BZ STARGARDPolskaTak
226PERKOWSKA  ILONA 1991INOWROCŁAWPolskaTak
227PERLIK GRZEGORZ1955BYDGOSZCZMIAŁEM SZCZĘŚCIE...PolskaTak
228PIEKARSKI MAREK 1971BYDGOSZCZRESTAURACJA KING FU BYDGOSZCZPolskaTak
229PIETRZAK EDYTA1978PAKOŚĆPolskaTak
230PILARSKI PIOTR1977INOWROCŁAWPolskaTak
231PINIARSKI PAWEŁ1985MOGILNOPolskaTak
232PIŃSKA SYLWIA1982INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAWPolskaTak
233PIOTROWSKI DARIUSZ1973BYDGGOSZCZPolskaTak
234PIOTROWSKI TOMASZ1973SOPOTPolskaTak
235PŁOTALSKI  PAWEŁ1979JANIKOWOPolskaTak
236PŁUCIENNIK TOMASZ1998JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTak
237PŁUCIENNIK AGNIESZKA1975PODGAJJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTak
238PŁUCIENNIK PAWEŁ1974PODGAJPolskaTak
239PŁUCIENNIK ADAM1979JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTak
240PŁUCIENNIK GRZEGORZ1971JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTak
241PODSIEDLIK ZBIGNIEW1974BYDGOSZCZ22 ODN BYDGOSZCZPolskaTak
242PONIATOWSKI ŁUKASZ1985INOWROCŁAWPolskaTak
243POPEK MACIEJ1977WŁOCŁAWEKPolskaTak
244PRZEŹDZIĘK MACIEJ1976INOWROCŁAWPolskaTak
245PTAK MAREK1977GNIEZNOPolskaTak
246RACZKA ŁUKASZ1984INOWROCŁAWVOLLEY TEAMPolskaTak
247RACZYŃSKI  MIKOŁAJ1992BYDGOSZCZPolskaTak
248RACZYŃSKI KRZYSZTOF1960BYDGOSZCZPolskaTak
249RAKOWSKA MALGORZATA1987PAKOSCPolskaTak
250RATAJCZYK KRZYSZTOF1986JANOWIEC WIELKOPOLSKIRODZINAPLPolskaTak
251RATKA MARCIN1979MOGILNOPolskaTak
252REZULAK PAWEŁ1988ORCHOWOBOLT TRZEMESZNOPolskaTak
253ROGOZIŃSKI ADRIAN1991TORUŃPolskaTak
254ROSIŃSKI PRZEMYSŁAW1977ZIELONKATRI SPACE / SISU TEAMPolskaTak
255RÓŻNOWSKI DARIUSZ1968INOWROCŁAWPolskaTak
256RYBARCZYK KATARZYNA1981JAROSZEWO PIERWSZEPolskaTak
257RYBSKI KAMIL1982TORUŃPolskaTak
258RYCHLICKI ŁUKASZ1984TORUŃLZS MSZANOWOPolskaTak
259SADOWSKI MICHAŁ1981INOWROCŁAWBARTOLEKPolskaTak
260SIEKIERKA ZBIGNIEW1954BARCINSIEKIERKAOGRODY.PLPolskaTak
261SIEMIENIECKI DARIUSZ1974TORUŃPolskaTak
262SIKORSKI MARIUSZ1991GNIEZNOPolskaTak
263SITKO ARKADIUSZ1977KOŁODZIEJEWOPolskaTak
264SITKO MARIUSZ1981JANIKOWOPolskaTak
265SKALISZ RYSZARD1946BYDGOSZCZPolskaTak
266SKOWROŃSKI PAWEŁ1955POZNAŃN/ZPolskaTak
267SKRZYPEK JAKUB 1996KOŚCIELECPolskaTak
268SMORCZYŃSKI KAMIL1990MOGILNOPolskaTak
269SMYK PAWE1968INOWROCŁAWPolskaTak
270SMYK  MICHAŁ 1987INOWROCŁAWTEAM PRL INOWROCŁAWPolskaTak
271SOWA WOJCIECH1976UNISŁAWPolskaTak
272SOWA DOROTA1978UNISŁAWPolskaTak
273SOWIŃSKI RAFAŁ1976INOWROCŁAWPolskaTak
274SÓŁKOWSKA HANNELORE1958POZNAŃSAMA BIEGAMPolskaTak
275SPARZYŃSKI ADAM1980INOWROCŁAW1.BLWLPolskaTak
276STACHOWIAK KAMIL1994STRZELNORZK TEAMPolskaTak
277STEMPNIAK KRZYSZTOF1971INOWROCŁAWPolskaTak
278STERNAL ELŻBIETA1971ROJEWOPolskaTak
279STERNAL TOMASZ1969ROJEWOPolskaTak
280STĘCZNIAK ROMAN1967TRZEMESZNOBOLT TRZEMESZNOPolskaTak
281STODÓLSKI PRZEMYSŁAW1993JANIKOWOPolskaTak
282STOROZUM JAROSLAW1981MOGILNOPolskaTak
283SYPNIEWSKA HANNA1974JANOWIEC WLKP.RODZINAPLPolskaTak
284SZABLEWSKI ANDRZEJ1974BYDGOSZCZTEAMOCHALPolskaTak
285SZAJDA SZYMON1993MOGILNOPolskaTak
286SZAPROWSKI TOMASZ1994MOGILNOPolskaTak
287SZCZEPANIAK TOMASZ1966STRZELNOPolskaTak
288SZCZEPAŃSKI MAREK1981SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEWYSADZENI Z FOTELAPolskaTak
289SZCZUTKOWSKA JUSTYNA1966JANIKOWOPolskaTak
290SZKUDLAREK MARCIN1989STRZELNOPolskaTak
291SZMATUŁA ELŻBIETA1994STRZELNOPolskaTak
292SZULC EDMUND1964ZIELONKAPolskaTak
293SZULTKA KRZYSZTOF1974PRZECŁAWPOLOMARKETPolskaTak
294SZYMAŃSKI DARIUSZ1967KLECZEWKLECZEWPolskaTak
295SZYMAŃSKI PIOTR1976KLECZEWOSIR KLECZEWPolskaTak
296SZYPULSKI RAFAŁ1979ŚWINOUJŚCIEWT ŚWINOUJŚCIEPolskaTak
297ŚLIWIŃSKI DARIUSZ1988ŻNINSOKÓŁ GĄSAWA / PRTPolskaTak
298ŚLÓSAREK PIOTR LESZEK1956TORUŃPolskaTak
299ŚLÓSAREK PIOTR LESZEK1956TORUŃPolskaTak
300ŚWIDZIŃSKA KAROLINA1976JANIKOWOPolskaTak
301ŚWIDZIŃSKI MICHAŁ1975JANIKOWOPolskaTak
302ŚWIERCZ MAŁGORZATA 1975PAKOŚĆPolskaTak
303TACIK-NAPOROWSKA KATARZYNA1989GĄSAWAKS SOKÓŁ GĄSAWAPolskaTak
304TADROWSKI TOMASZ1973INOWROCŁAWPolskaTak
305TARASZKA IRENEUSZ1966GNIEWKOWOJRG 1 INOWROCŁAWPolskaTak
306TOMASZEWSKA AGNIESZKA1979ŁABISZYNPolskaTak
307TRUDZINSKA  ANNA1989MOGILNOPolskaTak
308WALICHNIEWICZ KRZYSZTOF1960INOWROCŁAWPolskaTak
309WALTER ANNA1987PAKOŚĆPolskaTak
310WALUSZYNSKI BOGDAN1943GNIEZNOPolskaTak
311WARGOŚ MARTA1980JANIKOWOPolskaTak
312WASZKIEWICZ DARIUSZ1976INOWROCŁAWPolskaTak
313WĄSOWSKI KAMIL1993INOWROCŁAWPolskaTak
314WĄŻ ANNA1986PAKOŚĆPAKOŚĆ BIEGAPolskaTak
315WEDZIKOWSKI  TADEUSZ 1957JANIKOWONIEZRZESZONYPolskaTak
316WEGNER ROMAN1963NIEMCZPolskaTak
317WELCHOWSKI RAFAŁ1982INOWROCŁAWPolskaTak
318WESOŁOWSKA KRYSTYNA1971JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTak
319WESOŁOWSKI GRZEGORZ1969JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTak
320WIECZOROWSKI TOMASZ1981JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTak
321WIKARSKA DOMINIKA1990JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTak
322WIŚNIEWSKI ARTUR1974INOWROCŁAWFROGUŚPolskaTak
323WŁODARCZYK WOJCIECH1964BYDGOSZCZ1964PolskaTak
324WŁODARCZYK TOMASZ1977WITKOWOWITKOWO BIEGAPolskaTak
325WODEJKO ARTUR1976SOLEC KUJAWSKITURBOBOYPolskaTak
326WOJCIECHOWSKA WERONIKA1998PAKOŚĆPolskaTak
327WOJCIECHOWSKI MACIEJ1980ŻYDOWOPolskaTak
328WOJCIECHOWSKI MARCIN1989STRZELNOSDS STRZELNOPolskaTak
329WOJTKOWIAK MACIEJ1977PAKOŚĆPolskaTak
330WOLF PAWEŁ1979INOWROCŁAWAMATORPolskaTak
331WOLSKI MAREK1976INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAWPolskaTak
332WOŹNIAK JAKUB1987JANIKOWOPSP JRG 1 INOWROCŁAWPolskaTak
333WOŹNICA PAULINA1990PAKOŚĆPolskaTak
334WÓJCIAK PAWEŁ1981JANIKOWOSRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY JANIKOWOPolskaTak
335WYSOCKA ALEKSANDRA1996BARCINPolskaTak
336WYSOCKI ZBIGNIEW1967BARCINSLIMAKI BARCINPolskaTak
337WYSOCKI SZYMON1995ŻNINPolskaTak
338ZAJĄC LESZEK1958TORUŃPolskaTak
339ZARECKI PIOTR1985ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPolskaTak
340ZIELIŃSKI BŁAŻEJ1995JANIKOWOPolskaTak
341ZIELIŃSKI JACEK1970JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTak
342ZIELIŃSKI BARTŁOMIEJ1983MOGILNOSPORT I REKREACJA MOGILNOPolskaTak
343ZIĘBA HANNA1976BYDGOSZCZTRISPACEPolskaTak
344ZIĘTARA RAJMUND1965INOWROCŁAW56. BLOTPolskaTak
345ZIMMER ŁUKASZ1981TORUŃK.M. TRUCHCIK ŁUBIANKAPolskaTak
346ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW1965JANIKOWOZGUBIŁEM SPONSORAPolskaTak
347ŻELISZCZAK ARTUR1986TORUŃPolskaTak
348ŻMUDA ARKADIUSZ1977JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTak


Zawodnicy z potwierdzona platnoscia - Dystans 5km Nordic Walking
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Opłata
1BEDNAREK ROMAN1985JANIKOWOSRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY JANIKOWOPolskaTak
2BIADAŁA MAJA1998GNIEWKOWOPolskaTak
3BLEJA BEATA1980BYDGOSZCZPolskaTak
4BOBOLA BOGUSŁAWA 1973INOWROCŁAWŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY - OPIEKUNPolskaTak
5BORYCZKA MAGDALENA1975INOWROCŁAWCRONIMETPolskaTak
6BUJAK PAULINA1985JANIKOWOSRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY JANIKOWOPolskaTak
7CEGIELSKA BEATA1970JANIKOWOPolskaTak
8CIEMNA JULITA1980GĄSAWAKS SOKÓŁ GĄSAWAPolskaTak
9CIESIELSKI KRZYSZTOF1955GNIEZNONORDIC TEAM GNIEZNOPolskaTak
10CZERWIŃSKA AGNIESZKA1974JANIKOWOPolskaTak
11DEBSKA URSULA 1952SUCHARZEWO6KGWPolskaTak
12DOMAGAŁA JOANNA1988TRZEBIATÓWPolskaTak
13DROGOWSKA  JADWIGA1962STRZELNOŚDS -STRZELNOPolskaTak
14DURMOWICZ ELŻBIETA1974GĄSAWAKS SOKÓŁ GĄSAWAPolskaTak
15GABRYSZAK SŁAWOMIR 1973JANIKOWOSRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY JANIKOWOPolskaTak
16GACZKOWSKA-KSIĄŻKIEWICZ MAGDALENA1980GĄSAWAKS SOKÓŁ GĄSAWAPolskaTak
17GALCZAK EWA1974JANIKOWOPolskaTak
18GANC JAKUB1981INOWROCŁAWŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY - UCZESTNIKPolskaTak
19GÓRSKA IWONA 1973INOWROCŁAWŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY - UCZESTNIKPolskaTak
20GRUSZKA ANNA1986INOWROCŁAWPolskaTak
21IŻKO JUSTYNA1983INOWROCŁAWCRONIMETPolskaTak
22KAMIŃSKA EWA1992BYDGOSZCZKRZYŻANOWSCY TEAMPolskaTak
23KANCLERZ DOROTA1970ŁUBOWOPolskaTak
24KLUCZEWSKI TOMASZ1990GNIEWKOWOŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W GNIEWKOWIEPolskaTak
25KŁOPOTEK AGNIESZKA1969KOŁUDA WIELKAPolskaTak
26KŁOS KAMILA1975KOŁUDA WIELKAPolskaTak
27KNYCH KATARZYNA1986INOWROCŁAWPolskaTak
28KONIECZNA ANNA1965WŁOCŁAWEKPolskaTak
29KOWALSKA ILONA1972JANIKOWOPolskaTak
30KROŚNICKA GRAŻYNA1962ZAWISZYNPolskaTak
31KRZYŻANOWSKI WOJCIECH1970BYDGOSZCZPolskaTak
32KSIĄŻKIEWICZ MACIEJ1975GĄSAWAKS SOKÓŁ GĄSAWAPolskaTak
33KURANT ANDRZEJ1992JANIKOWOŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W JANIKOWIEPolskaTak
34LEWANDOWSKA MAGDALENA1993INOWROCŁAWŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY - UCZESTNIKPolskaTak
35LIPIŃSKA ANNA1979INOWROCŁAWCRONIMETPolskaTak
36ŁUKASZUK MARZANNA 1970JANIKOWOSRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY JANIKOWOPolskaTak
37MIELECKA AGNIESZKA1969GĄSAWAKS SOKÓŁ GĄSAWAPolskaTak
38MISCHKE ANETA1976JANIKOWOPolskaTak
39MNICH ANNA1989GNIEWKOWOPolskaTak
40MOŻDŻEŃ BARBARA 1961GNIEZNONIEZRZESZONYPolskaTak
41NIEDŹWIECKA DOROTA1974INOWROCŁAWCRONIMETPolskaTak
42NIEMCZYK MAŁGORZATA1987JANIKOWOSRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY JANIKOWOPolskaTak
43NOWAK ANITA1970STRZELNOSDS STRZELNOPolskaTak
44NOWAK GRZEGORZ1975PIECHCINPolskaTak
45PAWLACZYK GRAŻYNA1957BYDGOSZCZPolskaTak
46PAWLACZYK EMILIA1982BYDGOSZCZBYDGOSKA GAZELAPolskaTak
47PERLIK WIESŁAW1954ZIELONKATADMAXPolskaTak
48PIETRZAK HALINA1975PAKOŚĆPolskaTak
49PODOLSKA MAŁGORZATA1973JANIKOWOPolskaTak
50PODOLSKA- RADZIKOWSKA LUCYNA1970JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPolskaTak
51PODOLSKA-URBANIAK AGNIESZKA1971JANIKOWOPOLOMARKETPolskaTak
52SADOWSKA EDYTA1976INOWROCŁAWCRONIMETPolskaTak
53SADURSKI STANISŁAW1964TORUŃBRAKPolskaTak
54SŁOWIK EWA1965ZAWISZYNPolskaTak
55SOBCZAK ROBERT1980TARNOWSKIE GÓRYGWAREK NORDIC TEAMPolskaTak
56SOKOŁOWSKA BEATA 1973STRZELNOSDS STRZELNOPolskaTak
57SZYMALAK DONATA1977ŁUBOWOPolskaTak
58TARASEK MADGALENA1986GNIEWKOWOŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W GNIEWKOWIEPolskaTak
59TOMASZEWSKA IRENA1950STRZELNOSDS STRZELNOPolskaTak
60URBANIAK GRZEGORZ1965JANIKOWOPolskaTak
61WALCZAK BOGUMIŁA1976INOWROCŁAWŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY - OPIEKUNPolskaTak
62WIERZCHOSŁAWSKA AGNIESZKA1990BYDGOSZCZPolskaTak
63WIERZCHOSŁAWSKI MATEUSZ1990BRZOZAPolskaTak
64WIŚNIEWSKI MAREK1974INOWROCŁAWŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY - UCZESTNIKPolskaTak
65WITKOWSKA MAŁGORZATA19755KLUB WYSOKOGÓRSKI W TORUNIUPolskaTak
66WOJTYSIAK PIOTR1991GNIEWKOWOŚRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY W GNIEWKOWIEPolskaTak
67WOLF ŁUKASZ1983JANIKOWOSRODOWISKOWY DOM SAMOPOMOCY JANIKOWOPolskaTak
68ZWOLENKIEWICZ JOANNA1972GASAWASOKÓŁ GĄSAWAPolskaTak