LISTA STARTOWA / START LIST 33 Toruń Marathon
Toruń - 25.10.2015 r.

REJESTRACJA / REGISTRATION - 33 Toruń Marathon

Zawodnicy z potwierdzona platnoscia
Nazwisko i imię
Surname, name
Rok urodzenia
Year of birth
Miasto
City
Klub
Team
Kraj
Country
1ABUCEWICZ WALDEMAR1959WŁADYSŁAWOWOMKS WŁADYSŁAWOWOPolska
2ALBECKI TOMASZ1984WEJHEROWOPolska
3ANDERSZ RYSZARD1968PLESZEWTEAM PLESZEWPolska
4ANUSIEWICZ PRZEMYSŁAW1970SIEDLCEPolska
5ANZEL JERZY1966BRODNICABRODNICAPolska
6BALCERZAK KRZYSZTOF1982LIPNOPolska
7BANACH MARCIN1985BYDGOSZCZPolska
8BARANOWSKI ADAM1988GDAŃSKPolska
9BARAŃSKI GRZEGORZ1959BYDGOSZCZPolska
10BARCZAK PAWEŁ198087-100ANIRO RUN TEAMPolska
11BATA EWA1978TORUŃPolska
12BĄKIEWICZ ARTUR1990MŁYNIEC PIERWSZY-Polska
13BEDNARCZYK KAZIMIERZ1954TORUŃCELIACOOKINGPolska
14BEDNARCZYK PAULINA1979JOZEFOSLAWMADRABBITPolska
15BEDNARZAK TADEUSZ1958SIEDLCENIEZRZESZONYPolska
16BEMOWICZ TOMASZ1970KOŁOBRZEGKB WYGANPolska
17BENEDYKCIŃSKI PAWEŁ1967RADZIEJÓWPolska
18BERNHARD PAWEL1970WARSZAWAPolska
19BĘBEN ARTUR1979KLINISKA WIELKIEPROGDAR MARATHON TEAMPolska
20BIAŁKOWSKI TOMASZ 1979PATEREK-NAKŁONAKIELSKI KLUB BIEGACZAPolska
21BIERNACZYK JACEK1976GŁOGÓWPolska
22BILON BOGDAN1951SULECHÓWZBROJOWNIA SULECHÓWPolska
23BIZOŃ MICHAŁ1983BYDGOSZCZPolska
24BODNAR JAN1956TORUNCSAIUPolska
25BOGACIUK MAGDALENA1984CIECHOCINEKPolska
26BOGACKI SŁAWEK1973BRZOZÓWKAENERGA NORDIC WALKING TEAMPolska
27BOMBA JAROSŁAW1973RUMIAPolska
28BONIECKI PIOTR1971CZARNE BŁOTOKM TRUCHCIK ŁUBIANKA/JW1440 TORUŃPolska
29BORKOWSKI ROBERT1987GDYNIAPolska
30BOROWSKI ARTUR1977TORUŃPolska
31BORUCZENKO ARKADIUSZ1986TORUŃPolska
32BRODA WOJCIECH1969KRAKÓWPolska
33BRZEZIŃSKI ANDRZEJ1972NOWA BIAŁANIGHT RUNNERS PŁOCKPolska
34BRZOZOWSKI ANDRZEJ1954ZAMOŚĆWKZPolska
35BRZYKCY JACEK1981TORUŃPolska
36BUCZEL MICHAŁ1980TORUŃBASKETBALL REFEREESPolska
37BUKOWSKI MARCIN1980ŻELECHÓWIPolska
38BYDAŁEK PIOTR1957TORUŃPolska
39BYLIŃSKI MACIEJ1990GOZDOWOPolska
40BZDAWKA TOMASZ1974WYSTĘPNAKIELSKI KLUB BIEGACZAPolska
41CARUK PRZEMYSŁAW1968KALISZKALISZPolska
42CECHMANN ANDRZEJ1960GDANSKPolska
43CHEŁKOWSKA JOANNA1980KOWALEWO POMORSKIEPolska
44CHEŁMIŃSKI PIOTR1964CHEŁMNONADWIŚLANINPolska
45CHMIELECKI ANDRZEJ1967RADOMPolska
46CHODAKOWSKI ADAM1973TORUŃPolska
47CHOJNACKI SEBASTIAN1977TORUŃKM UMK TORUŃPolska
48CHRUSTOWSKI PAWEŁ1965ŁĄCKPolska
49CHUDZIK PIOTR1968ŁOBŻENICALZS "JEDNOŚĆ" ŁOBŻENICAPolska
50CHUDZIŃSKI MARCIN1976TORUNPolska
51CHWIAŁKOWSKI WIESŁAW1959TORUŃPolska
52CHYBCZYŃSKI PAWEŁ1973GDAŃSKJUDO MIFUNE GDAŃSKPolska
53CHYBCZYŃSKI WOJCIECH1977STARE MARZYJANOSIKIPolska
54CIESIUN RAFAŁ1977WIELKA NIESZAWKAPODGÓRZ TORUŃPolska
55CIEŚLIK DARIUSZ1965TORUŃ28 TDH WATRAPolska
56CZAJA ROMAN1960TORUŃKM UMKPolska
57CZAJKOWSKI PIOTR1989KOWALEWO POMORSKIEBCT TEAMPolska
58CZARNECKA LIDIA1985BLIŻYNSTS SKARŻYSKO-KAM.Polska
59CZARNECKI RAFAŁ1979BLIŻYNSTS SKARŻYSKO-KAM.Polska
60CZARNOWSKI PRZEMYSŁAW1993TLEŃPOTĘŻNY PONAD MIAREPolska
61CZECHOROWSKI ANDRZEJ1975KAZIEMIERZ BISKUPIMARATHON TEAM KONINPolska
62CZESŁAW POLCYN1976CZARNKÓWPolska
63DASIUKIEWICZ LESZEK1959GDAŃSKPolska
64DEMYDA ANATOLIJ1986TYLCZYNICE MAT TEAM OSTROW WLKPUkraina
65DEREZIŃSKI DANIEL 1976TORUŃDANNPolska
66DERUŚ STANISŁAW1963BISKUPICEKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolska
67DĘBSKI PAWEŁ 1981TORUŃPolska
68DOBRZYŃSKI PRZEMYSŁAW1978GOSTYNINPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPolska
69DOLECKI KAROL1971TORUŃPolska
70DOŁCHUN ARKADIUSZ1975TORUŃPolska
71DRĄŻEWSKI JAKUB1977LUBICZ GÓRNYPolska
72DROJMA PIOTR1971TORUŃKLUB MARATOŃSKI UMKPolska
73DROŻDŻAL MACIEJ1985TORUŃWKB META/OSP ZELGNOPolska
74DROŻDŻAL MARIAN1949TORUŃPolska
75DRZYMALSKI DAMIAN1991RULEWOAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPolska
76DUDZIK MACIEJ1984LUBLINPolska
77DWORAKOWSKA ANNA1976TORUŃFST SPORT TEAMPolska
78DWORAKOWSKI BARTŁOMIEJ1988KWIDZYNPolska
79DYCZKOWSKA-USS OLGA1975ŁOMIANKIPolska
80DZIADCZYK JAROSŁAW1978RZEKI MAŁEPolska
81DZIEDZIC PIOTR1975INOWROCŁAWNIEZRZESZONYPolska
82DZIURLA ADAM1958POZNAŃPolska
83FALKOWSKI ŁUKASZ1978LEKOWOT 2/4Polska
84FIGURA BOGDAN1956KWIDZYN.......Polska
85FIGURA MARCIN1974TORUŃPolska
86FIJAŁKOWSKI WALDEMAR1978TRZEBNICAPolska
87FISZER JAKUB1977CZARNE BŁOTOPolska
88FLISIKOWSKI BARTŁOMIEJ1975GDYNIAPolska
89FORMELA ŁUKASZ1975KARTUZYPolska
90FRESZEL KRZYSZTOF1977WARSZAWABOERNEROWO BIEGA OCEAN@O2.PLPolska
91FURMAN KORNEL1993SUSZPolska
92GAPIŃSKA ANETA1971KLINISKA WIELKIEPROGDAR MARATHON TEAMPolska
93GAPIŃSKI DARIUSZ1969KLINISKA WIELKIEPROGDAR MARATHON TEAMPolska
94GAWRYSIAK MARIUSZ1964BYDGOSZCZPolska
95GĄGOL PRZEMYSŁAW1996DĄBROWA GÓRNICZAKRS TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZAPolska
96GŁADYSZ DARIUSZ1969CZĘSTOCHOWAPolska
97GŁOWACKA ANETA1986BODZANÓWBODZANÓW TEAM RUNNERSPolska
98GŁOWACKI MATEUSZ1991OSIĘCINYKM UMK TORUŃPolska
99GODYŃ JAN1983KATOWICEDELOITTE ADVENTURE TEAMPolska
100GOGÓL EWA1988PIASECZNOPolska
101GOGÓL FRANCISZEK 1958LEGNICANGB KORONA LEGNICAPolska
102GOITOWSKA EWELINA1982LĘBORKLKB BRACI PETKPolska
103GOITOWSKI MICHAŁ1981LĘBORKFARM FRITES POLANDPolska
104GOŁĘBIEWSKI ARKADIUSZ 1980CIECHOCINEKCIECHOCINEK BIEGAPolska
105GOMULAK JAN1948LUBANIEPolska
106GONDOWICZ MARCIN1976PŁOCKWWW.GARY.PLPolska
107GORCZYCA GRZEGORZ1974GRUDZIĄDZBRAKPolska
108GORZYCKI SŁAWOMIR1981TORUŃWWW.PRODAM.PLPolska
109GÓRALSKI KRZYSZTOF1964TORUŃTS OPATRUNKI TORUŃPolska
110GRABOWSKI  MARCIN1979SOLEC KUJAWSKIVINTER SOULSPolska
111GRACZYK DARIUSZ1978POZNAŃPolska
112GREFKOWICZ PAWEŁ1974TORUŃTORUŃPolska
113GREGROWSKI KRZYSZTOF1982TORUŃTKKF REKREACJA TORUŃPolska
114GROBELNY TOMASZ1971STRZELNOPolska
115GROCHOWIAK PIOTR1981BARCINPolska
116GROCHOWSKA JOANNA1964WARSZAWABIEGAMY Z OCHOTĄPolska
117GROCHOWSKI GRZEGORZ1961WARSZAWABIEGAMY Z OCHOTĄPolska
118GROCHOWSKI KONRAD1979WARSZAWAPolska
119GRUNTKOWSKI ARTUR1969ANTONIEWPolska
120GRUPA RAFAŁ1979TORUŃPolska
121GRUSZKA SŁAWOMIR1965TORUŃTORUŃSKIE MORSYPolska
122GRZEGORZ ŁUC1975OTWOCKYIENUPolska
123GRZĘDZICKI MICHAŁ1976GRUDZIĄDZPolska
124GRZYWACZ MICHAŁ1992MAŁE BAŁÓWKIKURZĘTNIK BIEGAPolska
125GURTOWSKA MAGDA1981TORUŃPolska
126GUZOWSKI JACEK1980ELBLĄGPolska
127GZYL MIKOLAJ1983BYDGOSZCZEXODUSPolska
128HAJEWSKI TOMASZ1976KATOWICETRENUJTRIATHLON.PLPolska
129HERIAN PIOTR1987WARSZAWAPolska
130HOWIL WALDEMAR1976GRYFINOKAIZENPolska
131HRYNIÓW  ŁUKASZ 1979CHRZĄSZCZYCERAJSPORT ANTON TEAM, BIEG OPOLSKIPolska
132ISKIERKO MICHAŁ1984WARSZAWAPolska
133JANCZARSKI MARCIN1980TORUŃKM UMK TORUŃPolska
134JANIAK MARCIN1981GRUDZIĄDZNIESKONCZONOŚĆPolska
135JANKOWSKA BARBARA1975POZNAŃPolska
136JANKOWSKI ADRIAN 1989TORUŃNIE MAPolska
137JANKOWSKI LUKASZ1981BYDGOSZCZJTEAMPolska
138JANOWSKI TOMASZ1988CHEŁMNOREPREZENTUJĘ BIEDĘPolska
139JASICZEK ROMAN1960STARGARDSZWLA STARGARDPolska
140JASTRZEMBSKI EDMUND1972BYDGOSZCZK.B. UP THE IRONS!Polska
141JAŚKIEWICZ KATARZYNA1978WROCŁAWPolska
142JAWORSKI BARTOSZ1974LISEWONIEZRZESZONYPolska
143JAWORSKI JACEK1975TORUŃPolska
144JAWORSKI KRZYSZTOF1973BYDGOSZCZPolska
145JAWORSKI MAREK1959TORUŃNIEZRZESZONYPolska
146JETTKA PIOT1963TORUŃPolska
147JEZIORSKI PRZEMYSŁAW1979ŁÓDŹPolska
148JEZIORSKI TOMASZ1981ŁÓDŹPolska
149JĘCZMYK JAKUB1974ZAKOPANETG.SOKÓŁ ZAKOPANEPolska
150JĘDRA ANDRZEJ1973POZNAŃPolska
151JĘDRASZEK ALICJA1978PABIANICEKORONA PABIANICEPolska
152JĘSIEK ALEKSANDER1961LESZNOMARATON LESZNOPolska
153JOBS LESZEK1971KURZĘTNIKKURZĘTNIK BIEGA / KICKBOXINGPolska
154JÓŹWIAK TOMASZ1958KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMPolska
155JURKIEWICZ PAWEŁ1978OLSZTYNPolska
156KACPERSKA DAGMARA1984ŁÓDŹPolska
157KACZMAREK DAMIAN1975CIEŚLINPolska
158KACZMAREK PIOTR1974GDAŃSKDOBORY.PLPolska
159KACZMARSKI JAROSŁAW1974TOMASZÓW MAZOWIECKIKB OLIMP TOMASZÓW MAZPolska
160KACZOREK MARCIN1975JÓZEFÓWVW GRUPA KACZOREKPolska
161KACZYŃSKI ARTUR1974WARSZAWAPolska
162KADOW RAFAŁ1985ŁABISZYNKLIMAT SOLECPolska
163KALIŃSKI  PRZEMYSŁAW 1982WARSZAWAKB TRUCHT MARATON SKIERNIEWICEPolska
164KAŁASKA KRZYSZTOF1979ŁYSOMICEPolska
165KAMINSKI GRZEGORZ1980PĘPERZYNTKKF WODNIK WIECBORKPolska
166KAMIŃSKI ARTUR1973GDYNIAPolska
167KAMIŃSKI JURAND1982TORUŃPolska
168KAMIŃSKI MIROSŁAW1963GRUDZIADZPolska
169KAMIŃSKI PIOTR1978TORUŃPolska
170KANARKOWSKI STANISŁAW1962CZARNOWONIEZRZESZONYPolska
171KARAMUCKI JACEK1976POLKOWICEDRUŻYNA SZPIKUPolska
172KARCZEWSKI GRZEGORZ1964HELLKS BŁĘKITNI ŻEGLCEPolska
173KARCZEWSKI IRENEUSZ1967WARSZAWAAGENCJA OCHRONY HUNTER-I.KARCZEWSKIPolska
174KARLAK ANDRZEJ1966WARSZAWAKLUB BIEGOWY GALERIA WARSZAWAPolska
175KARPOWICZ PATRYK1989TORUŃPolska
176KASIKOWSKI TOMEK1974TORUŃPĘDZĄCE IMADŁAPolska
177KAWAŁKOWSKI MARCIN1979BYDGOSZCZWWW.ENCE-PENCE.PLPolska
178KEMNITZ MARCIN1983BYDGOSZCZPolska
179KEMNITZ RYSZARD1968PIŁAPolska
180KIESLICH MARIUSZ1962POZNAŃBRYLANT KÓRNIKPolska
181KINOWSKI ARTUR1967GRODZISK MAZOWIECKIPolska
182KITA LESZEK1972GOLENIÓWPROGDAR MARATHON TEAMPolska
183KLECHA  KRZYSZTOF 1978TORUŃFTOPolska
184KLIMIK ZENON1963SZCZYTNOAKB SZCZYTNOPolska
185KLINIEWSKA AGATA1994KOWALEWO POMORSKIEPolska
186KŁODZIŃSKI KAROL1977TORUŃMKS AXEL RUNNING TEAM TORUŃPolska
187KŁOS DARIUSZ1963TORUŃKLUB MARATOŃSKI UMK TORUŃPolska
188KOLAT DANIEL1970WARSZAWATRIATHLON OLESINPolska
189KOŁAKOWSKI DARIUSZ1977BYDGOSZCZPolska
190KOŁODZIEJCZYK MAREK1970KALISZKALISZPolska
191KOMOROWSKI TOMASZ1972ELBLĄGPolska
192KONIAIEV VOLODYMYR1985KREMENCHUGKLB"KREMIN"Ukraine
193KONIARSKI JANUSZ1967TUCHOLAPolska
194KORZONKOWSKI ZBIGNIEW1950WARSZAWAENTRE.PL TEAMPolska
195KOSIEC MACIEK1976WARSZAWAPolska
196KOŚCIŃSKI TOMASZ1952POZNAŃPolska
197KOTNOWSKI MARCIN1979TORUŃEKSPERT UBEZPIECZENIAPolska
198KOTOWSKA AGNIESZKA1977GDAŃSKPolska
199KOTOWSKI JAROSŁAW198263PĘDZIWIATR BIAŁYSTOKPolska
200KOWAL MARIUSZ1979GRUDZIĄDZGIMNAZJUM NR 6Polska
201KOWAL MIROSLAW1975GDAŃSKAGATA TEAM GDAŃSKPolska
202KOWALCZYK WOJCIECH1961BEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWPolska
203KOWALSKI ŁUKASZ1985CHEŁMŻATRIATHLON TEAM CIESIELSKIPolska
204KOZŁOWSKA MAŁGORZATA1973TORUŃPolska
205KOZŁOWSKI IGOR197232Polska
206KRASKA TOMASZ1968NOWE MIASTO NAD PILICĄPolska
207KRASZEWSKI WOJCIECH1965WŁOCŁAWEKPolska
208KRÓL ANDRZEJ1978MYSZKÓWPolska
209KRÓL ELŻBIETA1971KRAKÓWESKADRA MASTERSPolska
210KRÓL MACIEJ1975REDAASTMA TEAMPolska
211KRYSZTOFIAK SŁAWOMIR1965BYDGOSZCZPolska
212KRZYWDZIŃSKI STANISŁAW1963TORUŃPolska
213KRZYZANSKI MACIEJ1977OSIEKRUN VEGAN TEAMPolska
214KRZYŻANOWSKI MACIEJ1973ŁÓDŹBIEGAJZNAMI.PLPolska
215KUBIAK JAGODA1985WEJHEROWOPolska
216KUBIAK RAFAŁ1973SOLEC KUJAWSKIPolska
217KUBIAK TOMASZ1984TORUŃPolska
218KUBICKI GRZEGORZ1971ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIŁÓDŹ RUNNING TEAMPolska
219KUCA ROMAN1962PIENIĘŻNOPolska
220KUCHARSKI DARIUSZ1974KRZYKÓWPANOWIE KOLEDZYPolska
221KUCHARSKI JAKUB1979GRUSZCZYNJKU1979Polska
222KUKAWKA MACIEJ1978GRUDZIĄDZPolska
223KUKUCKI KRZYSZTOF1980WŁOCŁAWEKKU AZS WSHE WŁOCŁAWEKPolska
224KULBACZYŃSKI JAN1962KODEŃLKS KODEŃPolska
225KULESZO KAROL1983SUWAŁKIPOGRANICZE POLSKA/LITWAPolska
226KUMIDAJ JACEK1961STRYKÓWLKS POLONIA NIESUŁKÓWPolska
227KUMOREK PIOTR1995TORUŃPolska
228KURZAJCZYK BEATA1978KOŚCIELNA WIEŚSUPERMARATON KALISZPolska
229KURZAJCZYK MARIUSZ1965KALISZSUPERMARATON KALISZPolska
230KUŚNIERZ PAWEŁ1987KAŹMIERZPolska
231KUZIMSKI RAFAŁ1988OSIERUNNERS TEAM JEŻEWOPolska
232KWIATKOWSKI KAMIL1984TORUŃPolska
233KWIATKOWSKI MIKOŁAJ1985WARSZAWAPolska
234LASKOWSKI BARTLOMIEJ1977GRUDZIADZPolska
235LASKOWSKI JAROSLAW1975MALA NIESZAWKA-Polska
236LASKOWSKI PATRYK1991LUBANIEPolska
237LECH ROBERT1976GOLUB-DOBRZYŃPolska
238LEJMAN IRENEUSZ1985TORUŃKALOS KAGATOSPolska
239LENART ZDZISŁAW1958PLOCKPolska
240LESZCZYŃSKI PAWEŁ1960WARSZAWALASY WAWERSKIEPolska
241LESZCZYŃSKI TOMASZ1981SZTUMPolska
242LEŚNIAK KAMIL1993TORUŃINOV-8/ TORUŃ MARATHONPolska
243LEWANDOWSKI JACEK1983RADZIEJÓWKS ZRYWPolska
244LEWANDOWSKI MARCIN1974TORUŃPROJPRZEMPolska
245LIS PIOTR1978ZAROŚLE CIENKIEKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolska
246LISEWSKA AGNIESZKA1968TORUŃGERONIMOPolska
247LITKOWSKI ZBIGNIEW1969SIENNONIEZRZESZONY SIENNOPolska
248LUDWIK KRYSTYNA1966ŁYSOMICEPolska
249LULA MARIUSZ1979WARSZAWAPolska
250ŁAWICKI MICHAŁ1980BRATIANPolska
251ŁOCHOCKI DAWID1980TORUŃPolska
252ŁOŚ KAZIMIERZ1957GOSTYNINPolska
253ŁOZA ADAM1964WROCŁAWJUVENIA WROCŁAW KB SOBÓTKAPolska
254ŁUC GRZEGORZ1975OTWOCKYIENUPolska
255ŁUCZAK RADOSŁAW1979TORUNKM UMK TORUŃPolska
256ŁUKASIK ADRIAN1987POZNAŃNSZZ SOLIDARNOŚĆ WLKPPolska
257ŁUKASZEWICZ JÓZEF1958RUMIAPolska
258ŁUKASZEWSKI JAROSŁAW1989WŁOCŁAWEKPolska
259ŁYKO PAWEŁ1983MALBORKPolska
260MACHNIKOWSKI MAREK1968GDAŃSKPolska
261MACIEJEWSKI BOGUSŁAW1958KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMPolska
262MAGDZIŃSKI MICHAŁ1980GRUDZIĄDZPolska
263MAJCHER BEATA1983LUBLINPolska
264MAJCHER PAWEŁ1973PĘDZEWOPolska
265MAJCHER STANISŁAW1948GOLUB-DOBRZYŃKB CZŁAPPolska
266MAK HUBERT1975KALISZDRUŻYNA KUBUSIA PUCHATKAPolska
267MALANOWSKI DARIUSZ1978TORUŃPolska
268MALINOWSKI MACIEJ1976TORUŃPolska
269MALITOWSKI RAFAŁ1985JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPolska
270MAŁECKI JAKUB1979BYDGOSZCZRWT W BYDGOSZCZYPolska
271MAŁECKI MACIEJ1986WARSZAWAENTRE.PL TEAMPolska
272MAŁECKI MARCIN1986DREZDENKOPolska
273MAŁECKI SEBASTIAN1977OSIEK N/WISŁĄT 2/4Polska
274MARCHEWKA MAREK1973TORUŃPolska
275MARKIEWICZ  MIREK 1974OTŁOCZYNIMPULS TEAMPolska
276MARTYNOWSKI WITOLD1969ROGOZINOPolska
277MASZOTA FRANCISZEK1974BARTOSZYCEPolska
278MATLAKIEWICZ JACEK1971TORUŃFUTUROSAPolska
279MATLOK MAREK1976ZABRZEBIEGAJ Z PILECKIMPolska
280MĄCZYŃSKI PAWEŁ1975IŁAWAŻYCIE W BIEGUPolska
281MĄKA SŁAWOMIR1966OSTROŁĘKAKLUB KOLARSKI KK 24H OSTROŁĘKAPolska
282MELER ULA1981PRUSZCZ GDAŃSKIPolska
283MENDALUK ROMAN1981WARSZAWAPolska
284MICHALAK ZBIGNIEW1967SARBIAPolska
285MICHTA IWONA1984MUROWANIECPolska
286MIKRUT REMIGIUSZ1979CHEŁMNOINICJATYWA AKTYWNE CHEŁMNOPolska
287MILDNER HUBERT1979OLSZTYNTRI NEGU/PSZCZÓŁKOWSKI TEAMPolska
288MINOWICZ ŁUKASZ 1983GOSTYŃŁUKIPolska
289MISZEWSKI MICHAŁ1978WARSZAWANIGHT RUNNERSPolska
290MNICH PIOTR1974TORUŃPolska
291MODRZEJEWSKI MIŁOSZ1973ŚWIECIEPolska
292MORITZ MACIEJ1973ANTONIEWPolska
293MOTYLSKA ALEKSA1995MOGILNONIGHT RUNNERS GNIEZNOPolska
294MURAWSKI MAREK1984OTŁOCZYNKM UMK TORUNPolska
295MUSIAŁ AGNIESZKA1983TORUŃPolska
296MUSIAŁOWSKI KAZIMIERZ1949SMOGORZEWIECPIATYBEATLESPolska
297MUSZYŃSKI JAKUB1982GDAŃSKPolska
298NABAKOWSKI MICHAŁ1981GDAŃSKMARTAPolska
299NADOLNY PIOTR1977TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPolska
300NADOLSKI PIOTR1973WARSZAWAPolska
301NALEPA ARTUR1982TORUŃPolska
302NALEPA SŁAWOMIR1965GDYNIAPolska
303NAPIERALSKA MARTA1980BYDGOSZCZPolska
304NAPIÓRSKI MACIEJ1986TORUŃPolska
305NARTOWSKI JAN1959WARSZAWAFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICYPolska
306NEYMAN ALEKSANDER1979GDAŃSKBIEGNĘ DLA MIKOŁAJKAPolska
307NIEDŹWIADEK JAKUB1993WARSZAWANIEDŹWIADKI RUNNING TEAMPolska
308NIENADOWSKA BEATA1968ELBLĄGPolska
309NIEPOKÓJ ADAM1974ŁOCHOWOPolska
310NIEWIADOMSKA-BOCHENEK MONIKA1974TORUŃPolska
311NIZIOŁ ARTUR1962TORUŃBBL TORUŃPolska
312NOWACZEWSKI  RYSZARD 1957POZNAŃAMAZON FULFILLMENT POZNAŃPolska
313NOWAK JAROSŁAW1968TORUŃBBL TORUŃPolska
314NOWAK ŁUKASZ1981WARSZAWAPolska
315NOWAK MATEUSZ1989ZBÓJNAOCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA ZBÓJNAPolska
316NOWAK MIKOLAJ1984ŚRODA WLKPPolska
317NOWAKOWSKI MATEUSZ1991CIECHOCINEKKM UMK TORUŃPolska
318NOWICKA-PIEKARSKA ALEKSANDRA1986TORUŃCROSSFIT TORUŃPolska
319NOWOSIELSKI MAREK1955SANOKBIEGAM DLA MARCINKAPolska
320NOWOWIEJSKI JAKUB1992POZNAŃPolska
321OBERZIG PIOTR1978WŁADYSŁAWOWOTRI-SEA WŁADYSŁAWOWOPolska
322OBSOWSKA ALEKSANDRA 1989ŻYRARDÓWPolska
323OKOŃSKI JAROSŁAW1986MŁAWAPolska
324OLEKSIEWICZ MAURYCY1982ŁÓDŹSZAKALE BAŁUT ŁÓDŹPolska
325OLESZEK BARTŁOMIEJ1987TORUŃPolska
326OLKOWSKI DAMIAN1995KOWALEWO POMORSKIEPolska
327OLSZEWSKI HUBERT1977TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPolska
328OLSZEWSKI MAREK 1975WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPolska
329ORDON ZBIGNIEW 1973ŁUBIANKAKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolska
330ORNOWSKI ZBIGNIEW1968GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPolska
331OSIŃSKI RYSZARD1965MALBORKACTIVE MALBORKPolska
332OSIURAK ŁUKASZ1985KROSNOROCK'N'ROLL TEAMPolska
333OSTAPCZUK ODETTA1971BISKUPIECPolska
334OSTOJSKI JERZY1961ŁYSOMICENIEZRZESZONYPolska
335PAJOR ŁUKASZ1982SZCZEICNPolska
336PARUCKI ZBIGNIEW1958BYDGOSZCZPolska
337PASZKOWSKI JANUSZ1956BRODNICAPolska
338PATURA ANIA1969ŁÓDŹŁÓDŹ RUNNING TEAMPolska
339PAWELEC MAREK1979NOWA CHEŁMŻATRIATHLON TEAM CIESLEISKINPolska
340PAWŁOWSKI JACEK1975ŻUKOWOKS TĘCZA GDYNIAPolska
341PAWŁOWSKI TADEUSZ1960TORUŃPolska
342PELA DARIUSZ1983TORUNSKY-T RANSPolska
343PERDJON DARIUSZ1971TORUŃLASSAR TEAMPolska
344PESTA RAFAŁ1972TORUŃPolska
345PEŻYŃSKI PIOTR1979BYDGOSZCZCHUCK'U BIEGNIE Z WAMI DO KOŃCA !!!Polska
346PĘDZICH WALDEMAR1961LELISSTAROSTWO POWIATOWE OSTROŁĘKAPolska
347PĘŚKO MICHAL1976GDAŃSKPolska
348PIASECKI JULIUSZ1980KWIDZYNPolska
349PIATEK ADAM1948ELBLAGBAZANTPolska
350PIĄTEK MATEUSZ1992PRUSZCZPolska
351PIERNIKARSKI RAFAŁ1971PORAJBRAKPolska
352PIERNIKOWSKI DAMIAN1988LUBANIEVECTRA WŁOCŁAWEKPolska
353PIERZCHAŁA SŁAWOMIR1968GOLUB-DOBRZYŃPolska
354PIKTAS PAWEŁ1974GLIWICEPolska
355PIKULIK JAROSŁAW1987TRZEBOŃLZS "JEDNOŚĆ" ŁOBŻENICAPolska
356PILARSKI PIOTR1977INOWROCŁAWPolska
357PIOTROWSKI JAROSŁAW1972GUŁTOWYACTIVE NEKLAPolska
358PIÓRKOWSKI DARIUSZ1961TORUŃPolska
359PŁODZICKI TOMEK1979IŁAWAPolska
360PŁOSKA ELŻBIETA1970TORUŃPolska
361PŁOSKI MAREK1970TORUŃPolska
362PŁUCIENNIK ARTUR1971WARSZAWAPolska
363PODLECKI PIOTR1972PRUSZCZ GDAŃSKIPolska
364PODOLEWSKI RAFAŁ1975PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPolska
365POLAK KRZYSZTOF1976OLIMPINFIORDY.COMPolska
366POPEK ROBERT1984WARSZWAMIEDZESZYNIAKYPolska
367POTOCZNY ŁUKASZ1983GÓRAPolska
368PRĘGOWSKI NIKODEM1981TORUŃ-Polska
369PRUCHNICKI RAFAŁ1980TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPolska
370PRUCHNIEWSKI SŁAWOMIR1979WARSZAWAASSECO ACTIVE TEAMPolska
371PRUSAŁOWICZ JERZY1963PŁOCKPolska
372PUCHAŁA EWELINA1986KATOWICEDAVINCI TEAMPolska
373PUCHAŁA MICHAŁ1973PŁUŻNICAPolska
374PUDELKO ROMAN1988CHRÓŚCINAPolska
375PUŁTUSKI MARIAN1976GDAŃSKPolska
376PUSZAKOWSKI JACEK1975WARSZAWAPolska
377RADTKE ŁUKASZ1983CHEŁMŻAKM UMK TORUŃPolska
378RADZIMIRSKA JUSTYNA1991LUBANIAPolska
379RAUCHFLEISZ ANDRZEJ1970ALEKSANDRÓW KUJ.CZOPKI KOLCZASTEPolska
380REGUS MICHAŁ1990PLESZEWPolska
381REITER EUGENIUSZ1947POZNAŃPolska
382REMBOWSKI JACEK1946ŁOWICZPolska
383REPCZYŃSKI WOJCIECH1965NAKŁO NAD NOTECIĄNAKIELSKI K BPolska
384RĘBISZ AGNIESZKA1973RACIBÓRZEASY RUNPolska
385RĘBISZ MARIUSZ1971RACIBÓRZEASY RUNPolska
386ROBA YOSEF HUNDE1993--Etiopia
387ROGOWSKI MARCIN1986NOWEJOCKER'S RUNNINGPolska
388ROJEK ANDRZEJ1971OLSZTYNPolska
389ROPIAK RYSZARD1944MYSZYNIECKURPIE MYSZYNIECPolska
390ROSA BARTOSZ1980TORUŃNIEZRZESZONYPolska
391ROSAK MARCIN1977ZIELONA GÓRARUNNERSKI.PLPolska
392ROSIŃSKI PRZEMYSŁAW1977ZIELONKASISU RUNPolska
393ROSZCZYN DAWID1987BYDGOSZCZPolska
394ROŻEJ ROBERT1975TORUŃOROLOKO TEAMPolska
395RÓŻALSKI KRZYSZTOF1988KAŹMIERZPolska
396RUDERA WALDEMAR1984CHOJNICE12 BDOW SZCZECINPolska
397RUSZNIAK PAWEL1987KRASNYSTAWKRASNYSTAW BIEGAPolska
398RUTA MACIEJ1977ŁÓDŹKB ARTURÓWEKPolska
399RUTKOWSKI ADAM1979GDYNIAPolska
400RYBAK ŁUKASZ1983NIEMCZPolska
401RYCZEL JOANNA1975ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPolska
402RYGIEL ROBERT1962GDAŃSKSZPEJO POMPKAPolska
403RYMKIEWICZ ALEKSANDRA1966ELBLĄGPolska
404SAMSEL ARTUR1979WARSZAWAPolska
405SAUERWALD THOMAS1964WARSZAWASAUERWALD & WOJTASPolska
406SAWICKI PIOTR1985SKIERNIEWICEKB TRUCHT MARATON SKIERNIEWICEPolska
407SCALA RENZO1983TORUNArgentina
408SCIGOCKI WALDEMAR1970BYDGOSZCZPolska
409SIARA BARTOSZ1980SOSNOWIECDARE2RUNPolska
410SIÓŁKOWSKI WIESŁAW1955ELBLĄGPAŃSTWOWA STRAŻ POŻPolska
411SKARBEK MAREK1969BYDGOSZCZPolska
412SKRABURSKI PIOTR1975GDAŃSKTEA TEAMPolska
413SMOCZYŃSKI RAFAŁ1978SALNOJW 1109Polska
414SMOLAREK MONIKA1989TORUŃPolska
415SOBCZYŃSKI DAREK1983BANINOSMARUJ NA TRENING TEAMPolska
416SOBOLSKI MARCIN1980CZĘSTOCHOWAPolska
417SOŁECKI MICHAŁ1980TORUŃBBL TORUŃPolska
418SOWA WOJCIECH1976UNISŁAWPolska
419SPŁAWSKI DANIEL1986SZCZECINPolska
420STANIEC TOMASZ1974BYDGOSZCZPolska
421STAŃCZAK MARCIN1979GRABINAPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPolska
422STARCZEWSKI JAROSŁAW1975ZĄBKIRUNFORRESTPolska
423STASZKIEWICZ PIOTR1972GDYNIAJUDO MIFUNE GDAŃSKPolska
424STĘPIEŃ KRZYSZTOF1974TORUŃPolska
425STOLECKI PIOTR1979KURNOS DRUGIKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWPolska
426STROŃSKI JACEK1976PŁOCKPolska
427STRUŻANOWSKI TOMASZ1967TORUŃPolska
428STRYJAKIEWICZ ROMAN1970BARANÓWPolska
429SYCHOWICZ ŁUKASZ1977WARSZAWASZYSZKA W KOMPOCIEPolska
430SYNAKOWSKI JAROSŁAW1971PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPolska
431SZATKOWSKI MARCIN1988BYDGOSZCZRUN LOTTO - BYDGOSTIAPolska
432SZCZEPANIAK TOMASZ1966STRZELNOPolska
433SZCZERBIŃSKI PIOTR1982WROCŁAWPolska
434SZCZĘSNY PIOTR1990TULISZKÓWMVMPolska
435SZCZYPIORKOWSKI EMIL1982LUBARTÓWGOOD LIFE FITNESSPolska
436SZELER JOANNA1972WARSZAWABIEGAJĄCA Z PSAMIPolska
437SZKODZIŃSKI ANDRZEJ1959TORUŃPolska
438SZORTYKA RAFAŁ1988SINIARZEWOPolska
439SZOSTAKOWSKI JAROSŁAW1967WARSZAWABIEGAMY Z OCHOTĄPolska
440SZPECIŃSKI PRZEMEK1995RYMAŃRYMAŃPolska
441SZPILA KRZYSZTOF1974TORUŃKM UMKPolska
442SZPITER TOMASZ1969ZŁOTORYJAOLAWS ZŁOTORYJAPolska
443SZULIST KAZIMIERZ1980BYDGOSZCZJEDYNY NAJLEPSZYPolska
444SZWEDO PIOTR 1975CZERNIKOWOPolska
445SZYMANDERA PAWEŁ1973TORUŃTS OPATRUNKI TORUŃPolska
446SZYMAŃSKA JOANNA1976GOSTYNINPolska
447SZYMAŃSKI GRZEGORZ1981ŻUKCZYNPolska
448SZYMAŃSKI KRZYSZTOF1963GDAŃSKEX SIEDLCE GDAŃSKPolska
449SZYMAŃSKI MICHAŁ1981TORUŃCSAIU TORUŃPolska
450SZYNAKA DANUTA1954NOWE MIASTO LUBAWSKIEPolska
451SZYNAKA PATRYCJA1979NOWE MIASTO LUBAWSKIEPolska
452ŚLĘCZEK MICHAŁ1977BYDGOSZCZPolska
453ŚLÓSAREK PIOTR LESZEK1956TORUŃPSYCHOMAPolska
454TABAKA ROBERT1975SZCZYTNOPolska
455TAMIŁOWSKA IZABELA1987TORUŃPolska
456TEJZA DANIEL1977TORUŃPolska
457TEKIELI AGATA1985BYSTRZYCA KŁODZKAPRO-RUN WROCŁAWPolska
458TEKLIŃSKI DAWID1983GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPolska
459TIBEBU ABDELLA HUSSIEN1993--Polska
460TKACZYK PIOTR1992WARSZAWAAZS UW / PZU SPORT TEAMPolska
461TOMCZAK MARCIN1980PŁOŃSKKLUP IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPolska
462TORŁOP PRZEMYSŁAW1966GDAŃSKGRUPA TRÓJMIASTO/SOLIDARNOŚĆ PORT GDAŃSKPolska
463TORZEWSKI JANUSZ1973WARSZAWAWATPolska
464TRACZYK KRZYSZTOF1973KWIDZYNPolska
465TROC MAREK1981BIELSK PODLASKIBIRPolska
466TROCHIMOWICZ ARTUR1961SZCZYTNOAKB GIMNAZJUM 1 SZCZYTNOPolska
467TRZYMKOWSKI SŁAWOMIR1972ŁUBIANKAKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolska
468TUŁAZA JAN1966TORUŃT 2/4Polska
469TUREK-ZIELIŃSKI ALBIN1976ZŁAWIEŚ WIELKAPolska
470TURSKA MARZENA1975TORUŃDRUŻYNA SZPIKUPolska
471TURSKI JAN1979TORUŃPolska
472TUTAK ŁUKASZ1984WYBCZCROSSFIT TORUŃPolska
473TWARDOWSKI KRZYSZTOF1974CHEŁMŻAPolska
474TWAROWSKI ARKADIUSZ1978TORUŃPolska
475TYBUSZEWSKI JANUSZ1957TORUŃTS OPATRUNKI TORUŃPolska
476TYKARSKI PRZEMYSŁAW1974TORUŃPolska
477TYLUS MICHAŁ1982BARTOSZYCEPolska
478ULATOWSKI ANDRZEJ1971TORUŃPolska
479URLICKI LECH1950NOWA SÓLKB SPOCENI NOWA SÓLPolska
480WALCZAK-WOJTKOWSKA IWONA1960WARSZAWAPolska
481WALEROWICZ TOMASZ1981NIESTUMPolska
482WASILEWSKI ALEKSANDER1972TORUNNESTLE FITNESSPolska
483WEILAND EMILA1977UNISŁAWDRUŻYNA SZPIKUPolska
484WELM GRZEGORZ1970CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPolska
485WESOŁOWSKI PIOTR1976INOWROCŁAWPolska
486WIĘCŁAWSKI DANIEL1972PAPOWO TORUŃSKIEFST SPORT TEAMPolska
487WILGORSKI PRZEMYSŁAW 1978BYDGOSZCZPolska
488WILK DANIEL1972KRZYŻ WLKP.TEAM PRZEWOZY REGIONALNE KRZYŻ WLKP.Polska
489WINNIK PIOTR1984GDYNIAPolska
490WIŚNIEWSKI DAWID1988LIPNICZKIANIELSKI ORSZAKPolska
491WIŚNIEWSKI JANUSZ1967TORUŃCARBON TEAM TORUŃPolska
492WITKOWSKI JAROSŁAW1982TORUŃPolska
493WIWATOWSKI WIESŁAW1971GDYNIAPolska
494WŁODARCZAK WITOLD1963BYDGOSZCZTRISPACEPolska
495WŁODARCZYK PATRYCJA1980JAWORZNOJKLA JAWORPolska
496WŁODARCZYK TERESA1967TORUŃPolska
497WŁODARCZYK WOJCIECH1964BYDGOSZCZPolska
498WŁODECKI DARIUSZ1971TORUŃPolska
499WŁOSIŃSKI MACIEJ1977BYDGOSZCZPolska
500WNUCZYŃSKI ANDRZEJ1972BYDGOSZCZORANGE POLSKAPolska
501WODEJKO ARTUR1976SOLEC KUJAWSKITURBOBOYPolska
502WOJCIECHOWSKI MICHAŁ1973WARSZAWAKB BOSSAPolska
503WOJNOWSKA KATARZYNA1977DOLNA GRUPAPolska
504WOJTKOWSKI IRENEUSZ1961WARSZAWAINFOVIDE-MATRIXPolska
505WOJTUNIAK RAFAŁ1979MAŁĘCZYNBIEGIEM RADOM!Polska
506WOLNIAK ANDRZEJ1954KALISZKALISZPolska
507WOŹNIAK ADAM1979BYDGOSZCZPolska
508WRZECIONKOWSKI ZIEMOWIT1975TORUŃPolska
509WYBIERAŁA TOMASZ1973GÓRAEUFORIA BIEGACZAPolska
510WYBOR ADAM1972ŁÓDŹŁÓDŹ RUNNING TEAMPolska
511WYRĄBKIEWICZ JANUSZ1957CIECHOCINEKAPTEKA MIKSTURA CIECHOCINEKPolska
512WYRĘBSKI JAROSŁAW1973BYDGOSZCZTEAMOCHALPolska
513WYSMOLIŃSKI PIOTR1972OSIELSKOPolska
514WYSOCKA ALICJA1970PRABUTYPIES ICH GANIAŁPolska
515WYSOCKI MACIEJ1985PRABUTYPolska
516WYSOCKI MARIUSZ1962PRABUTYPIES ICH GANIAŁPolska
517WYSZYŃSKA MAŁGORZATA1965SKĘPEPolska
518ZADRUSIŃSKI MICHAŁ1983BYDGOZCZCB 163Polska
519ZAJĄC LESZEK1957WIJEWOPolska
520ZAJĄCZKOWSKI MIKOŁAJ1990ŁÓDŹPolska
521ZAJĄKAŁA JERZY1953BRĄCHNOWOKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolska
522ZAKRZEWSKI TOMASZ1987GDYNIAPolska
523ZALEWSKI DARIUSZ1969BIAŁYSTOKPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKPolska
524ZALEWSKI MIROSŁAW1968WĄBRZEŹNOPolska
525ZAMORSKI ADAM1967ELBLĄGPolska
526ZARZYCKA MONIKA1988NOWY DWÓR MAZOWIECKIBOOT CAMP POLSKAPolska
527ZBOIŃSKI FILIP1985BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPolska
528ZIELINSKI ALEKSANDER1978TORUNSPORT-EVOPolska
529ZIELINSKI LUKASZ1986BOZENKOWOPolska
530ZIELINSKI SŁAWOMIR1970WARSZEWICEMMTRUCHCIK ŁUBIANKAPolska
531ZIELIŃSKA EMILIA1983WARSZAWAWIECZOREK TEAMPolska
532ZIELIŃSKI BARTŁOMIEJ1981BEŁCHATÓWKB SPARTAKUSPolska
533ZIELIŃSKI KRZYSZTOF1976GRUDZIĄDZKLUB WIOŚLARSKI WISŁAPolska
534ZIELIŃSKI MAREK1987PRZECZNOPolska
535ZIELNIK LESŁAW1968KRAKÓWNIEZRZESZONYPolska
536ZYBURA PAWEŁ1979POZNAŃNYSA BIEGAPolska
537ZYGMUNT KONRAD1966POZNAŃPolska
538ŻBIKOWSKI MARIUSZ1976ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPolska
539ŻELISZCZAK ARTUR1986TORUŃURZĄD MARSZAŁKOWKI W TORUNIUPolska
540ŻOŁEK JACEK1977PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPolska
541ŻUK PAWEŁ1975WARSZAWATEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIEPolska
542ŻUKOTYŃSKA JULITA 1977GRUPAPolska
543ŻULEWSKI MICHAŁ1986TORUŃPolska
544ŻYCIŃSKI JACEK1950WARSZAWAPolska


Zawodnicy bez potwierdzonej wplaty
Non - confirmed payment participant
Nazwisko i imię
Surname, name
Rok urodzenia
Year of birth
Miasto
City
Klub
Team
Kraj
Country
1ADMSKI ADRIAN1994LIPNOPolska
2ANDERSZ RYSZARD1968PLESZEWTEAM PLESZEWPolska
3ANGIELCZYK MIROSŁAW1969ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIEPolska
4ASAYEVICH ROMAN1964MINSKAMATARBialorus
5AZAREWICZ GRZEGORZ1976GDAŃSKPolska
6BANDOCH MARIUSZ1974SOLEC KUJAWSKIPolska
7BARANIECKI ZBIGNIEW1958POZNAŃBRYLANT KÓRNIKPolska
8BARAŃSKI GRZEGORZ195985-843Polska
9BARTKOWIAK PRZEMYSŁAW1985TORUŃSZYBKA HALINKA TORUŃPolska
10BATA EWA1978TORUŃPolska
11BĄK AGNIESZKA1995TORUŃPolska
12BEREBECKI ROMAN1951RYPINKB LECH RYPINPolska
13BIAŁKOWSKI TOMASZ1979NAKŁO NAD NOTECIĄNAKIELSKI KLUB BIEGACZAPolska
14BŁAŻKIEWICZ MARCIN1980TORUŃKOLINSPolska
15BŁOŃSKI DARIUSZ1967TORUŃDARROPolska
16BOROWSKI ARTUR1977TORUŃPolska
17BOROWSKI TOMASZ1963MIASTKOSKAY TRANSPolska
18BRZOZOWSKI ANDRZEJ1954ZAMOŚĆWKZPolska
19BUCZEK ROBERT1975SIEDLCEPolska
20BURDZY MIECZYSLAW1946STARGARD SZCZPolska
21BYDAŁEK PIOTR1957TORUŃPolska
22CHEŁMIŃSKI PIOTR1964CHEŁMNONADWIŚLANINPolska
23CHEŁMIŃSKI PIOTR1964CHEŁMNONADWIŚLANINPolska
24CHMIEL PAULINA1985ŁÓDŹPolska
25CHODNIEWICZ MICHAŁ1982WARSZAWAPolska
26CHYBCZYŃSKI WOJCIECH1977STARE MARZYJANOSIKIPolska
27CICHOŃ MACIEJ1972REDA42.195 WEJHEROWOPolska
28CIMACHOWSKI JAKUB1979SOLEC KUJAWSKICIMATECHPolska
29CYNOWSKI PIOTR1971RACŁAWKOLARZE GORZOWPolska
30CYTOWSKI BARTŁOMIEJ1992GDAŃSKPolska
31CZACHOR MAREK1982ŚWIEBODZINWULKANY MIŁOŚCIPolska
32CZARNOTA DARIUSZ1989WSCHOWAPolska
33CZELEJ RAFAŁ1982ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKPolska
34CZUPRYŃSKI SEBASTIAN1992ŻYRARDÓWPolska
35CZYŻNIKIEWICZ PAWEŁ1993BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPolska
36DEREZIŃSKI DANIEL1976TORUŃDANNPolska
37DĘBSKI PAWEŁ1981TORUŃPolska
38DORAWA ARIEL1984LEBORKARAS CONSULTING / LEW LĘBORKPolska
39DRĄŻEWSKI JAKUB1977LUBICZ GÓRNYPolska
40DROJMA PIOTR1971TORUŃKLUB MARATOŃSKI UMKPolska
41DRZYMAŁA MAREK1961TORUŃGEOGRAFIA WOJSKOWA/JW 1440Polska
42DZIEDZIC PIOTR1975INOWROCŁAWNIEZRZESZONYPolska
43DZIEDZIC PIOTR1975INOWROCŁAWNIEZRZESZONYPolska
44DZIEKAN KRZYSZTOF1972PRUSZKÓWPolska
45FALKOWSKI ŁUKASZ1978GRĘBOCINT 2/4Polska
46GAŁĄZKA DARIUSZ1972CHEŁMŻATRIATHLON TEAM CIESIELSKIPolska
47GAPIŃSKI DARIUSZ1969KLINISKA WIELKIEPROGDAR MARATHON TEAMPolska
48GAVRULIUK ROMAN1984LUCKMK LUCHESKUkraine
49GAWIN ROBERT1977CHRZANÓWPolska
50GOGÓŁ FRANCISZEK1958LEGNICANGB KORONA LEGNICAPolska
51GOLENIEWSKI MATEUSZ1992TORUŃBENEK BY TYLE NIE NABIEGAŁPolska
52GOŁĘBIEWSKI ARKADIUSZ1980CIECHOCINEKCIECHOCINEK BIEGAPolska
53GOŁUŃSKI JERZY1960BYDGOSZCZPOCZTOWA GRUPA BIEGOWA SPORTOWA PACZKAPolska
54GOMULAK JAN1948LUBANIEPolska
55GOMULAK JAN1948LUBANIEPolska
56GRABDA KAROL1978MIRÓWBIEGIEM RADOMPolska
57GRACZYL DARIUSZ1978POZNAŃPolska
58GRAJEWSKI MATEUSZ1983ŚWIECIERUN4FUNPolska
59GRAJEWSKI MATEUSZ1983ŚWIECIERUN4FUNPolska
60GRAMZA RAFAL1988TORUNPolska
61GRAMZA RAFAL1988TORUNPolska
62GREFKOWICZ PAWEŁ1974TORUŃTORUŃPolska
63GREGROWSKI KRZYSZTOF1982TORUNTKKF REKREACJA TORUNPolska
64GROBELNY TOMASZ1971STRZELNOPolska
65GRZYBAŁA ANDRZEJ1953ŁOMŻAKR-B "EKO" ŁOMŻAPolska
66GURTOWSKA MAGDA1981TORUŃPolska
67HAJDUK RAFAL1972WARSZAWAPolska
68HAJDUK RAFAŁ1972WARSZAWAPolska
69HAJDUK RAFAŁ1972WARSZAWAPolska
70IGNACZAK MICHAŁ1979WARSZAWAPolska
71JANIAK MARCIN 1981GRUDZIĄDZNIESKOŃCZONOŚĆPolska
72JANIAK MARCIN1981GRUDZIĄDZNIESKOŃCZONOŚĆPolska
73JANKOWSKI ADRIAN1989TORUŃPIEKARNIA PSUTY TEAMPolska
74JANKOWSKI ADRIAN1989TORUŃPIEKARNIA PSUTY TEAMPolska
75JANKOWSKI ADRIAN1989TORUŃPIEKARNIA PSUTY TEAMPolska
76JANKOWSKI ADRIAN 1989TORUŃNIE MAPolska
77JASIŃSKA MAŁGORZATA1975TORUŃPolska
78JETTKA PIOT1963TORUŃPolska
79JETTKA PIOT1963TORUŃPolska
80JOBS LESZEK1971KURZĘTNIKKURZĘTNIK BIEGA / KICKBOXINGPolska
81K ZBIGNIEW1950WARSZAWAENTRE.PL TEAMPolska
82KACPERSKA DAGMARA1984ŁÓDŹPolska
83KACZMAREK PIOTR1986TORUŃPolska
84KACZOROWSKA MAGDALENA1982WROCŁAWPolska
85KALASOUSKI YURY1981MAHILIOUAMATARBelarus
86KAMINSKI ARTUR1980SKIERNIEWICEKB TRUCHT MARATON SKIERNIEWICEPolska
87KAMINSKI MIROSLAW1963GRUDZIADZPolska
88KAMIŃSKA MIROSLAW1963GRUDZIADZPolska
89KARAŚ MAREK1961TORUŃBBL TORUŃ PODGÓRZPolska
90KARCZEWSKI IRENEUSZ1967WARSZAWAPolska
91KATARZYNA SADOWSKA1983STAJENCZYNKIPolska
92KATRYŃSKI SŁAWOMIR1961TORUŃPODGÓRZ TORUŃPolska
93KAWIAK CZAREK1975CIECHOCINEKCIECHOCINEK BIEGAPolska
94KISZEWSKI PAWEŁ1988TORUŃPolska
95KLAP WERONIKA1996LUBICZPolska
96KLUSZCZYŃSKI ROBERT1977TORUŃTORUŃ MULTISPORT TEAMPolska
97KOBYLSKI MATEUSZ1995TORUŃBRAKPolska
98KOCISZEWSKI PAWEŁ1988KARCZEWRAMBO3Polska
99KOŁAKOWSKI BARTOSZ1987BYTOMPolska
100KOŁODZIEJSKI DAWID1992ŻNINPolska
101KONIUSZKO MARIAN1981MIASTOTEAMPolska
102KOŃCZYK GRZEGORZ1980WARSZAWAPolska
103KORTZ PATRYK1994POZNAŃPolska
104KORZONKOWSKI ZBIGNIEW1950WARSZAWAENTRE.PL TEAMPolska
105KOŚCIŃSKI TOMASZ1952POZNAŃPolska
106KOTALLA ŁUKASZ1977ZIELONA GÓRARUNNERSKI.PLPolska
107KOTOWSKA AGNIESKA1977GDAŃSKPolska
108KOWAL MARIUSZ1979GRUDZIĄDZGIMNAZJUM NR 6Polska
109KOWAL MARIUSZ1979GRUDZIĄDZGIMNAZJUM NR 6Polska
110KOWALEWSKI PATRYK1986ŁYSOMICEPolska
111KRÓLIKOWSKI JANUSZ1951DYWITYPolska
112KRUSZYŃSKI MARIUSZ1974BYDGOSZCZDRUŻYNA SZPIKUPolska
113KUBICKI GRZEGORZ1971ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIŁÓDŹ RUNNING TEAMPolska
114KUCA ROMAN1962PIENIĘŻNOPolska
115KUCHCIŃSKI MATEUSZ1994GDYNIAPolska
116KUCZMARSKI ŁUKASZ1989TORUŃSTS TIMINGPolska
117KUCZMARSKI ŁUKASZ1917TORUŃSTS TIMINGPolska
118KULBACZYŃSKI JAN1962KODEŃLKS KODEŃPolska
119KULESH PAVEL1986VERTELISHKIRUN4FUNBelarus
120KULESZO KAROL1983SUWAŁKIPOGRANICZE POLSKA/LITWAPolska
121KURKOWSKA MAGDALENA1991TORUŃPolska
122LASKOWSKI BARTLOMIEJ1977GRUDZIADZPolska
123LEWANDOWSKI BARTOSZ1990ELBLĄGPolska
124LEWANDOWSKI RADOSŁAW1991LUBICZ GÓRNYPolska
125LIALEKA VASILI1982MINSKVICTORIABialorus
126LUDWIK ANDRZEJ1962SZTUMLKS ZANTYR SZTUMPolska
127LUDWINEK-ZARZEKA IWONA1983WARSZAWAVEGE RUNNERSPolska
128LULA MARIUSZ1979WARSZAWAPolska
129ŁOZA ADAM1964WROCŁAWJUVENIA WROCŁAW KB SOBÓTKAPolska
130ŁUKASZEWICZ JÓZEF1958RUMIAPolska
131ŁUKASZEWICZ JÓZEF1958RUMIAPolska
132ŁUKASZEWICZ JÓZEF1958RUMIAPolska
133MADEJ AGATA1987POZNANFABRYKA MAZAKÓWPolska
134MAGDZIAK ZBIGNIEW1969POZNAŃBAUTECHNIK OBORNIKIPolska
135MAJCHRZAK DARIUSZ1962TORUŃKLUB MARATOŃSKI UMKPolska
136MAKOWSKA MAŁGORZATA1991SOBOKLĘSZCZPolska
137MALANOWSKI DARIUSZ1978TORUŃPolska
138MALATA MACIEJ1970GDAŃSKBRAKPolska
139MALESZAK CEZARIUSZ1962JELCZ-LASKOWICEHARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPolska
140MALINOUSKAYA NATALLIA1973MINSKVICTORIABialorus
141MALINOWSKI MACIEJ1976TORUŃPolska
142MANICKI LESZEK1979GNIEŻDŻEWOOLEJAKASZUBSKIE.PLPolska
143MARKOWSKA IZABELA1978INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAWPolska
144MARKOWSKA IZABELA1978INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAWPolska
145MARKOWSKA IZABELA1978INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAWPolska
146MECHLIŃSKI BARTŁOMIEJ1979TORUŃKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolska
147MICHAŁKIEWICZ ADRIAN1992TORUŃT2/4Polska
148MINOWICZ ŁUKASZ1983GOSTYŃŁUKIPolska
149MIŚKIEWICZ BARTOSZ1976WIELICZKARADOSNE PIJACZKI Z NADWAGĄPolska
150MŁOT DANIEL1976OLSZTYNPolska
151MOROSZCZAK BOGUMIŁ`1974BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKA/4RUN TEAM BYDGOSZCZPolska
152MUCZYNSKI BARTOSZ1975GDYNIAPolska
153MUSIAŁOWSKI KAZIMIERZ1949SMOGORZEWIECPIATYBEATLESPolska
154NADOLNY PIOTR1977TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPolska
155NIEPOKÓJ  ADAM1974ŁOCHOWOPolska
156NIEWOLSKI MARCIN1983ŻNINJACKASSPolska
157NOWAK MICHAŁ1980PŁOCKPolska
158NOWOWIEJSKI JAKUB1992POZNAŃPolska
159OBERZIG PIOTR1978WŁADYSŁAWOWOTRE-SEA WŁADYSŁAWOWOPolska
160OBUCHOWICZ WERONIKA1997SOLEC KUJAWSKIPolska
161OCHNIO RYSZARD1975JASTROWIEPOLONIA JASTROWIE PRECON POLSKAJASTROWIEPolska
162OLCHAWA JOANNA1975KRAKÓWNPolska
163OLCHAWA JOANNA1975KRAKÓWNPolska
164OLKOWSKI DAMIAN1995KOWALEWO POMORSKIEPolska
165OLSZEWSKI MAREK1984TORUNPolska
166OSTAPCZUK ODETTA1971BISKUPIECPolska
167OSTOJSKI  JERZY 1961ŁYSOMICENIEZRZESZONYPolska
168OSZMAŁEK AGATA1986WRONKIAGATOSZ.BLOG.PLPolska
169PACZKOWSKI ANDRZEJ1943SIERPCPolska
170PATURA ANIA1969ŁÓDŹŁÓDŹ RUNNING TEAMPolska
171PAWELEC MAREK1979NOWA CHEŁMŻATRIATHLON TEAM CIESLEISKINPolska
172PAZOWSKI WIESLAW1957WIELKIE OCZYKLUB BIEGACZA WIELKIE OCZYPolska
173PERDJON DARIUSZ1971TORUŃLASSAR TEAMPolska
174PESKO MICHAŁ1976GDAŃSKPolska
175PIASECKI JULIUSZ1980KWIDZYNPolska
176PIKULIK JAROSŁAW1987TRZEBOŃLZS "JEDNOŚĆ" ŁOBŻENICAPolska
177PIOTROWSKA ARLETA1982KALISZWATAHAPolska
178PLATA TOMASZ1977GDYNIA-Polska
179POKORNIECKI TOMASZ1987TORUŃCITYTRAIL.PL TEAMKenia
180POLLEY ADAM1983ŁOBŻENICALZS "JEDNOŚĆ" ŁOBŻENICAPolska
181POPIOŁKOWSKA  PAULINA1995TORUŃPolska
182POŚLEDNIK  WOJTEK1975NYSAKARDAMON NYSA TEAMPolska
183PRASEK ARTUR1973RADOMPolska
184PROC LESZEK1968POZNAŃSPARTANIEDZIECIOMPolska
185PRÓCHNIAK NATALIA1983TORUŃBBL TORUŃPolska
186PRUSAŁOWICZ JERZY1963PŁOCKPolska
187PRUSS BEATA1970TORUŃPolska
188PRZEPIÓRA RYSZARD1976GORLICEBIEGAM BO LUBIĘPolska
189PRZYBOROWSKA URSZULA1995PISZGIZYCKI KLUB SPARTAKUSPolska
190PRZYBOROWSKA URSZULA1995PISZGIZYCKI KLUB SPARTAKUSPolska
191PRZYBOROWSKA URSZULA1995PISZGIZYCKI KLUB SPARTAKUSPolska
192PRZYBOROWSKA URSZULA1995PISZGIŻYCKI KLUB SPORTOWY SPARTAKUSPolska
193PUCEK ARTUR1973BRZOZIEGŁĘBOCZEKPolska
194RADOMSKA-MISIAK MAŁGORZATA1973GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPolska
195RADTKA TOMASZ1974ŁOBŻENICALZS "JEDNOŚĆ" ŁOBŻENICAPolska
196REGUS MICHAŁ1990PLESZEWPolska
197REITER EUGENIUSZ 1947POZNAŃPolska
198REITER EUGENIUSZ1947POZNAŃPolska
199RĘBISZ AGNIESZKA1973RACIBÓRZEASY RUNPolska
200ROMAN CZAJA1960TORUŃKM UMKPolska
201ROSIAK IRENEUSZ1965LUTOCINLUTOCINPolska
202RUTA MACIEJ1977ŁÓDŹKB ARTURÓWEK ŁÓDŹPolska
203RUTKOWICZ FRANCISZEK1950TORUŃSTANLEYSYSTEMTEAMPolska
204SADOWSKA KATARZYNA1983STAJENCZYNKIPolska
205SAWA PIOTR1981SZCZECINIRON TEAM SZCZECINPolska
206SHCELEST LIUDMILA1974SUMUMK LUCHESKUkraine
207SHUMIK ALENA1985BRESTBelarus
208SIÓŁKOWSKI WIESŁAW1955ELBLĄGPAŃSTWOWA STRAŻ POŻPolska
209SIÓŁKOWSKI WIESŁAW1955ELBLĄGPAŃSTWOWA STRAŻ POŻPolska
210SKARBEK MAREK1969BYDGOSZCZBBL BYDGOSZCZPolska
211SKOWRON PAWEŁ1993CHEŁMŻANIEZRZESZONYPolska
212SMOCZYŃSKI RAFAŁ1978SALNOBRAKPolska
213SMOLAREK MONIKA1989TORUŃPolska
214SOBKOWIAK EWA1963POZNAŃBRYLANT KÓRNIKPolska
215SOBOCIŃSKI  MARCIN1975GDYNIAPolska
216SOBORSKI GRZEGORZ1984WĘGORZEWO11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERIIPolska
217SOŁTYSIAK ŁUKASZ1981DUSZNIKIPolska
218SOŁTYSIAK ŁUKASZ1981DUSZNIKIPolska
219STANISZEWSKI PATRYK1990BŁENNAPolska
220STEPANENKO PAWEL1984LUCKMK LUCHESKUkraine
221STROŃSKI JACEK1976PŁOCKPolska
222STRZELECKI PIOTR1979CHEŁMŻATRIATHLON TEAM CIESIELSKIPolska
223SUTUŁA  MICHAŁ 1984TORUŃKM UMK TORUŃPolska
224SZAJKOWSKI BARTEK1983TCZEWATP POLANDPolska
225SZAPIEL GRZEGORZ1973OLSZTYNEUROMED.OLSZTYN.PLPolska
226SZCZEPAŃSKI ADAM1981MILANÓWEKALBATROSYPolska
227SZEFE ADAM1973PIEKARY ŚLĄSKIEPolska
228SZELER JOANNA1972WARSZAWABIEGAJĄCA Z PSAMIPolska
229SZEWCZYK RAFAŁ1974OLSZTYNPolska
230SZKODZIŃSKI ANDRZEJ1959TORUŃPolska
231SZOSTAK MARIUSZ1973ROZNOPARCELEROŻNO-PARCELEPolska
232SZRAJDA MONIKA1978OSÓWIECPolska
233SZULIST KAZIMIERZ1980BYDGOSZCZJEDYNY NAJLEPSZYPolska
234SZWEC  PAWEŁ 1980TORUŃTOREC TORUŃPolska
235SZYMAŃSKI GRZEGORZ1981PRUSZCZ GDAŃSKIPolska
236SZYMAŃSKI KRZYSZTOF1963GDAŃSKEX SIEDLCE GDAŃSKPolska
237SZYNAKA PATRYCJA1979NOWE MIASTO LUBAWSKIEPolska
238SZYSZKA DANUTA1954NOWE MIASTO LUBAWSKIEPolska
239SZYSZKA MARIUSZ1978BYDGOSZCZ4RUN TEAM BYDGOSZCZPolska
240SZYSZKA PATRYCJA1979NOWE MIASTO LUBAWSKIEPolska
241ŚLÓSAREK PIOTR LESZEK1956TORUŃPSYCHOMAPolska
242ŚWIDERSKI KONRAD1972ŁÓDŹPolska
243TOKARSKI BARTOSZ1995TORUŃAZS SGH WARSZAWAPolska
244TYBUSZEWSKI JANUSZ1957TORUŃTS OPATRUNKI TORUŃPolska
245TYMKÓW ŁUKASZ1981BRZEGFALCK MEDYCYNAPolska
246UCHM ANOWICZ BOGUSŁAW1964LEGNICAPolska
247URBAŃSKI  GERARD 1978WŁOCŁAWEKPolska
248URLICKI LECH1950NOWA SÓLKB SPOCENI NOWA SÓLPolska
249VALODCHANKA MIKALAI1960MINSKVICTORIABialorus
250VASILENKO MIKHAIL1966KALININGRADBALTIKARosja
251WALIDUDA JAROSŁAW1972BRZEGNIEZRZESZONYPolska
252WALTERSKI SŁAWOMIR1983TORUŃWALTER TEAMPolska
253WARCZAK PIOTR1976BYDGOSZCZTEAMOCHALPolska
254WARDASZKA ANDRZEJ1970OSTRÓW MAZOWIECKALKS OSTROWIANKAPolska
255WIECZORKIEWICZ ADAM1987JELCZ-LASKOWICEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPolska
256WIÓREK  MACIEJ 1983SZCZECINEKRDLP SZCZECINEKPolska
257WIŚNIEWSKI JANUSZ1967TORUŃCARBON TEAM TORUŃPolska
258WITCZAK MARIUSZ1981SZTUMLKS ZANTYR SZTUMPolska
259WITKOWSKI PIOTR1960AUGUSTÓWPolska
260WOJCIECHOWSKA ALEKSANDRA1989TORUŃPolska
261WOJCIECHOWSKI MARCIN1974ŚMIŁOWICEPolska
262WOJTUNIAK RAFAŁ1979MAŁĘCZYNBIEGIEM RADOM!Polska
263WRÓBEL ŁUKASZ1977KIEŁCZÓWGOGGLE PAE TEAMPolska
264WYRĄBKIEWICZ JANUSZ1957CIECHOCINEKAPTEKA MIKSTURA CIECHOCINEKPolska
265ZABROCKI ADAM1977OSÓWIECPolska
266ZAJĄKAŁA JERZY1953BRĄCHNOWOKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolska
267ZALEWSKI DARIUSZ1969BIAŁYSTOKPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKPolska
268ZALEWSKI MIROSŁAW1968WĄBRZENOPolska
269ZALEWSKI MIROSŁAW1968WĄBRZEŹNOPolska
270ZAMORSKI ADAM1967ELBLĄGELBAŻANTPolska
271ZAPADKA ZYGMUNT1953SZCZYTNOAKB SZCZYTNOPolska
272ZAPART TOMASZ1971WARSZAWAJURATA ZATOKA CAFEPolska
273ZARCZUK PAWEŁ1988WROCŁAWINSS-POLPolska
274ZIELINSKI IREK1981KOŃCZEWICEKM TRUCHCIKPolska
275ZIELINSKI SŁAWOMIR1970WARSZEWICEMMTRUCHCIK ŁUBIANKAPolska
276ZIELIŃSKI BARTŁOMIEJ1981BEŁCHATÓWKB SPARTAKUSPolska
277ZIELIŃSKI SŁAWOMIR1970WARSZEWICEKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPolska
278ZIMMER ŁUKASZ1981TORUŃK.M. TRUCHCIK ŁUBIANKAPolska
279ZIOMEK PAWEŁ1978ZŁOTORIASAINT GOBAIN SQUADPolska
280ZIÓŁKOWSKI JÓZEF1958TORUŃPolska
281ŻABA MAREK1984SOSNOWIECPolska
282ŻUCHOWSKI ŁUKASZ1975RURZYCATRUCHT RURZYCAPolska
283ŻUK PAWEŁ1975WARSZAWATEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIEPolska
284ŻUKOWSKI PIOTR1955WARSZAWA/WROCŁAWKL.ŚW.MARTA,W-WA.DW.CENTR.PKPPolska
285ŻYCIŃSKI JACEK1950WARSZAWAPolska