4 – 5 czerwca – czyli w miarę spokojny weekend!

03-06-2016

najbliższy weekend to tylko preludium do kolejnych weekendów w czerwcu.

czeka nas bardzo intensywny miesiąc pracy.

Przed nami pełna mobilizacja !

5 czerwca spotkamy się na czterech imprezach – każda inna.

W Pasłęku wystartuje bieg na 10 km –11 Bieg Filipidesa – na starcie około 350 osób. w tym roku organizator zmodyfikowała trasę – biegniemy w przeciwnym kierunku do lat ubiegłych!

pasłek

W Poznaniu BIEG NA TAK  nad poznańską Maltą – charytatywny bieg integracyjny.
Główną ideą przyświecającą imprezie „Bieg Na Tak – Run of Spirit” jest wspólna rywalizacja i aktywność sportowa bez względu na stopień sprawności uczestników. W biegu startują dzieci, dorośli, amatorzy, sportowcy, osoby pełnosprawne i z niepełnosprawnościami.
Bieg Na Tak – Run of Spirit udowadnia, że możliwe jest zorganizowanie imprezy sportowej, która nie wyklucza nikogo.

Bieg-Na-Tak-2015-1111

W Okunince pod Włodawą sympatycy triathlonu wystartują w Żelaznym Triathlonie na dystansie sprinterskim (0,75-20-5)

DSC_8825

w Rawie Mazowieckiej odbędzie sie po raz pierwszy TABULUS MTB CORPORATE CUP .

Przewidziana jest klasyfikacja drużynowa i indywidualna. Będziemy się ścigać na dwóch trasach o różnym stopniu trudności na dystansie ok. 30 i 60 km.

IMG_7461_wyscig

 

5 czerwca spotkamy się na m.in. na Triathlonie w Białce pod Lublinem.

w zawodach weźmie udział około 100 zawodników i 10 sztafet.

5273ok_1024x681

 

Również 5 czerwca 2016 roku w Ślesinie odbędzie się kolejny etap cyklu GARMIN Iron Triathlon. Zawodnicy będą mieli do pokonania dystans ¼ Ironmana oraz 1/8 Ironmana. Nowością będzie możliwość wystartowania w trzyosobowej sztafecie na „ćwiartce”, w której jeden zawodnik płynie, drugi jedzie na rowerze, a trzeci biegnie.

Ślesin

W Gliwicach odbędzie się VII Gliwicki Bieg uliczny pod Patronatem Prezydenta Miasta – Zawodnicy wystartują na dystansie 10 km.

gli

W niedzielę, 5 czerwca odbędzie się sztafeta biegowa w Galerii Pomorskiej. Zespoły składające się z dwóch, trzech, bądź czterech osób będą się ścigać na dwóch najwyższych kondygnacjach parkingu wielopoziomowego. Każdy z Zawodników musi pokonać, co najmniej jedno okrążenie w trakcie godzinnego biegu w jednej drużynie.

Jest to impreza charytatywna, a wszystkie wpływy z wpisowego zostaną przeznaczone na Bydgoski Zespół Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych “Hostel”.

1TRIATHLON_ulotka_A5

 

 

 

 

Powrót