4 Biegi Mikołajów

02-12-2015

Mikołajki. Wszystkie dzieciaki, te małe i duże czekają na 6-ego grudnia cały rok.

Organizatorzy 3. Biegu Mikołajów chcą zadbać o tych, których Mikołaj podczas swej podróży zazwyczaj pomija, stąd inicjatywa biegu charytatywnego, którego zasady określa hasło:

1 przebiegnięty kilometr = 1 złotówka na cele charytatywne.

To hasło jest integrować będzie biegaczy w aż 4 miastach – Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Zakopanem.

biegm

Podczas Biegu Mikołajów w Warszawie biegacze spotkają się na torze wyścigów konnych Służewiec. Do przebiegnięcia będą 4 okrążenia toru, którego długość wynosi 2,5km.

ZAPISZ SIĘ!

Bieg Mikołajów w Poznaniu odbędzie się przy Jeziorze Maltańskim. Do przebiegnięcia będą 2 okrążenia wokół jeziora. Długość jednego okrążenia wynosi 5,4km.

ZAPISZ SIĘ!

Podczas Biegu Mikołajów w Zakopanem zawodnicy zmagać się będą na specjalnie przygotowanej trasie biegnącej przez całe miasto! Do przebiegnięcia będzie trasa o długości 10 kilometrów.

ZAPISZ SIĘ!

Podobnie jak w Warszawie Bieg Mikołajów we Wrocławiu odbędzie się na torze wyścigów konnych Partynice. Do przebiegnięcia będzie 5 okrążeń na torze, którego długość wynosi 2,15km.

ZAPISZ SIĘ!

Jednak nie trzeba przebiec pełnej trasy aby Wasz bieg został zaliczony. Wystarczy jedno okrążenie toru aby znaleźć się w klasyfikacji. Pomimo tego organizatorzy i my również gorąco zachęcamy do przebiegnięcia jak najdłuższego odcinka, ponieważ każdy przebiegnięty kilometr to kolejna złotówka na szczytny cel!

Powrót