8-9 października – 17. PKO Maraton Poznań i 4. PKO Maraton Rzeszów !

06-10-2016

17. PKO Poznań Maraton i 4. PKO maraton Rzeszów już w ten weekend!

Poznań. Start i meta – tradycyjnie już będą się znajdowały się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.  Na królewskim dystansie zmierzy się przeszło 6 tysięcy zawodników. Wszyscy biorący udział w maratonie pobiegną także dla 2-letniej Kasi, która od urodzenia cierpi na poważną chorobę genetyczną. Wszyscy biegnący z kartką „Biegnę dla Kasi” pomogą jej w zebraniu funduszy na leczenie.

1234

W Rzeszowie odbędzie się 4 PKO Maraton . Ponad 42-kilometrowy maraton, sztafeta, bieg „na piątkę”, a także zawody młodzieżowe – to wszystko czeka na fanów biegania w weekend w Rzeszowie. Emocji, jak co roku, nie powinno zabraknąć. Organizatorzy przewidzieli też wysokie nagrody. Pobiec może każdy. Październikowy maraton to trzecia w tym roku wielka biegowa impreza w Rzeszowie pod patronatem PKO.

abcd

 

W niedzielę w Parku Skaryszewskim odbędzie sie bieg na 10 km – INSURANCE & REINSURANCE RUN POWERED BY FORPRO Biegaj bezpiecznie i zdrowo. Bieg odbędzie się na dużej pętli w Parku Skaryszewskim w Warszawie Dzielnicy Praga Płd. o długości 1,8 km z nawierzchnią asfaltową.

 

Sympatycy dwóch kółek spotkają się w Rumii na trzeciej imprezie z cyklu Garmin MTB Series. Tu odbędzie się finał. Miłośników błota, pyłu, głębokiego piasku, dużych kamieni i stromych zjazdów będą mieli aż nadto przyjemności z trasy. Wyznajemy zasadę: im mniej asfaltu tym lepsza zabawa!

Powrót