Listopadowe eventy

13-11-2015

Mamy za sobą wielkie narodowe święto 11. listopada Dzień Niepodległości. W całej Polsce odbywały się z tej okazji nie tylko przemarsze wojsk, koncerty piosenek patriotycznych, ale i Biegi Niepodległości, podczas których uczestnicy w ten właśnie sposób chcieli uczcić to święto.

STS miał zaszczyt być z Wami na Biegu Niepodległości w Gdyni (rekord frekwencji w cyklu GP Gdyni!) i Rzeszowie. Poza tym mierzyliśmy czas podczas kolejnej odsłony cyklu GP w Łubiance i Biegu Gęsi w Jerzmanowej k/Głogowa.

źródło: http://www.dziennikbaltycki.pl//

źródło: http://www.dziennikbaltycki.pl/

W ten weekend będziemy znowu w Gdyni. Tym razem będzie to Biegun – bieg z przeszkodami, zupełnie nowatorska impreza sportowa. Pierwsza z cyklu impreza odbyła się w tym roku 8. Marca. GOSiR Gdynia tak reklamuje to wydarzenie: „To nie wyścig, a wyzwanie, które każdy zawodnik stawia sobie indywidualnie. Ty decydujesz. Ty biegasz dokładnie tyle, ile będziesz w stanie. Jedynym ograniczeniem jesteś Ty sam. Biegun skonstruowany jest tak, by każdy miał szansę się z nim zmierzyć, czując tym samym, że sprawdza siebie i swoje umiejętności.”

W niedzielę w Warszawie odbędzie się VIII Praska Dycha, czyli jesienne 10 km biegiem Puszcza oczko

10 km będą mieli także do pokonania zawodnicy V Biegu Otwockiego.

Komu jesienne słoty nie straszne, niech przybędzie jeśli nie startować, to pokibicować Spoko

Powrót