Pierwszy weekend wakacji! 25-26 czerwca

22-06-2016

W najbliższy weekend mamy kilka biegowych imprez

Dwie ekipy wyruszają na południe Polski by dojechać do Karpacza i do Pasterki w Górach Stołowych.

25 czerwca odbędą się tam biegi górski z licznymi przewyższeniami, iciekawymi trasami i malowniczymi widokami na kilku dystansach:

  • 3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc  w Karpaczu – zawodnicy startują na dystansie Mini – 17 km, średni – 33 km i Ultra – 57 km. łącznie około 850 zawodników.
  • Maraton Gór Stołowych – start schronisko Pasterka – do pokonania ok 50 km  – biegnie około 500 zawodników

 

1slide1 indeks sv

 

25 czerwca w Unisławiu odbędzie się XIII Półmaraton Unisławski i Dziesiątka Unisławska – na starcie około 500 zawodników.

Na jedyny Triathlon w ten weekend zapraszamy do Chełmna – tam odbędzie Triathlon Mondi dla amatorów – kameralna atmosfera , ciekawi ludzie, dużo zabawy.

 

26 czerwca stoi pod znakiem imprez biegowych!

  • półmaraton w Kraśniku upamiętniający rocznicę powstania 24 Pułku Ułanów. Będzie to w Kraśniku pierwszy, oficjalny bieg na tym dystansie a trasa połączy obie dzielnice Kraśnika.
  • Janczewska Dziesiątka i nordic Walking na 5 km – to już czwarta edycja tego biegu Miecz Kaszetlana Santockiego – świetna rodzinna atmosfera !
  • Bieg Piekarczyka w Elblągu -to już VII edycja tego biegu – limit startujących się już wyczerpał – na starcie będzie około 700 zawodników
  • NIDEC VII Bieg Pogoni za żubrem w Niepołomicach – do pokonania dwa dystanse – 8 km i 15 km – na starcie około 1000 zawodników

 

 

 

Powrót