Run Toruń 2018 – trwają zapisy!

05-02-2018

W dniu  25 stycznia wystartowały zapisy na RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem 2018.

Impreza odbędzie się 29 kwietnia 2018 roku w Grodzie Kopernika, a na listach startowych niemal 1000 OSÓB (przeszło 700 już opłaconych! W tym roku ponownie biegacze będą mieć do wyboru aż dwa dystanse: 5km (Bieg dla Każdego) i 10 km (Bieg Główny). Odbędą się także biegi dla dzieci.

Impreza biegowa „Run Toruń” to event, który swój debiut miał w 2012 roku, a już podczas szóstej tej edycji na linii startu zgromadził niemal 3 000 osób, w tym 500 dzieci. Organizator – Stowarzyszenie Run To Run wierzy, że w 2018 roku „biegających turystów” będzie ponad trzy tysiące. Otóż imprezie przewodzi hasło „Zwiedzaj ze Zdrowiem!”, gdyż trasa biegu wiedzie przez największe perełki miasta m.in. pomnik Mikołaja Kopernika, Krzywą Wieżę, Bulwar Filadelfijski, Przedmieście Bydgoskie. Co więcej, biegaczom towarzyszy przewodnik turystyczny, który podczas biegu opowiada o bogatej historii miasta.

Dodatkową atrakcją eventu jest wyjątkowy medal stanowiący płaskorzeźbę gotyckich obiektów Torunia. Finiszerzy wszystkich edycji toruńskiej dyszki mają już w swojej kolekcji medal przedstawiający Krzywą Wieżę, Dom Kopernika, Ratusz Staromiejski, Pomnik Flisaka, Anioła Toruńskiego i Helios, pomnik ku czci Kopernika. A jaki medal w 2018 roku zawiśnie na szyjach uczestników RUN TORUŃ? Będzie to płaskorzeźba przedstawiająca markę promocyjną miasta pod hasłem „Toruń Porusza”. Na każdym medalu będzie można wygrawerować swoje imię i nazwisko oraz osiągnięty czas.

W pakiecie startowym na zawodników będzie czekać odblaskowa czapeczka z daszkiem z logo biegu. Dodatkowo pakiet można uzupełnić o koszulkę i spodenki z brandingiem imprezy.

Chyba warto zawalczyć o taki medal ? :)

 

medal-Toruń-10km-5km-kids-1024x586

Powrót