Święto Papieru 2017 – MONDI

12-02-2017

Szanowni  Państwo !

Ponownie w tym roku  kontynuujemy nasze Święto Papieru z elementami sportowymi.  Nowością przy edycji w roku 2017 jest Tryptyk Sportowy Mondi. Oprócz triathlonu, sztafety triathlonowej i półmaratonu dokładamy jeszcze rajd rowerowy. Mondi Świecie S.A akcentuje tym wydarzeniem 50 lecie istnienia. Ukończenie tryptyku oznacza:

a/ udział i ukończenie rajdu rowerowego ( w wersji krótszej lub dłuższej )

b/ udział i ukończenie triathlonu lub sztafety triathlonowej. Aby być klasyfikowanym w tryptyku wystarczy być częścią sztafety triathlonowej

c/ udział i ukończenie półmaratonu

W Tryptyku Sportowym Mondi prowadzona będzie klasyfikacja generalna w kategorii Kobiet i Mężczyzn. Za udział i ukończenie wszystkich 3 dyscyplin uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal z diamentem i unikalny certyfikat (na papierze czerpanym ze znakami wodnymi). Klasyfikacja odbywać się będzie w następujący sposób:

a/ za udział i ukończenie rajdu rowerowego ( w wersji krótszej lub dłuższej ) 100 punktów

b/ za udział i ukończenie triathlonu lub sztafety triathlonowej . Aby być klasyfikowanym w tryptyku wystarczy być częścią sztafety triathlonowej  – 100 punktów

c/ końcowa klasyfikacja tryptyku  oparta będzie w zależności od zajętego miejsca w półmaratonie

W ramach powiedzenia, że „Żadne lekarstwo nie zastąpi ruchu, ruch zastąpi każde lekarstwo” serdecznie zapraszam do udziału w wybranej dyscyplinie lub całym Tryptyku Sportowym Mondi.

Ze sportowym pozdrowieniem

Marek

 

1 576fb7a5afaa7_p Polmaraton-14 Polmaraton-17

Powrót