TERYTORIALSA – to nowa impreza na mapie biegów przełajowych

13-09-2017

TERYTORIALSA – to nowa impreza na mapie biegów crossowych.

Przełajowy Bieg „TERYTORIALSA” to impreza biegowa organizowana przez Dowództwo Wojsk Obrony Terytorialnej wraz z Kampinoskim Parkiem Narodowym w formie rodzinnego pikniku biegowego skierowany jest do wszystkich, którzy lubią bieganie w kameralnych warunkach na łonie natury. Kampinoski Park Narodowy, po szlakach którego pobiegną uczestnicy biegu, ale również wspaniałe miejsce jakim jest Polana Wypoczynkowa OPALEŃ pozostawią niezapomniane wrażenia na długi czas.

Do pokonania dwa dystanse  – 8,5 km oraz 17 km.

Zapraszamy całe rodziny do udziału w pikniku. Dla każdego proponujemy udział w biegu w zależności od wieku i zaawansowania. Przygotowaliśmy biegi dla dzieci i dorosłych. Wszyscy, którzy nie zdecydują się na udział w biegach na Polanie Wypoczynkowej OPALEŃ będą mogli upiec kiełbaskę przy ognisku i wypocząć ciesząc się wspaniałą przyrodą KPN.

Podczas imprezy wystawione zostaną stoiska promocyjne Wojsk Obrony Terytorialnej, na których dowiecie się więcej o służbie TERYTORIALSÓW. Każdy będzie mógł wykonać badanie składu ciała na profesjonalnym analizatorze a wyniki zostaną zinterpretowane przez profesjonalny personel.

TERMIN:

Przełajowy Bieg TERYTORIALSA odbędzie się 30 września 2017 roku (sobota)

LOKALIZACJA:

Przełajowy Bieg TERYTORIALSA odbywa się w Kampinoskim Parku Narodowym

START i META – Polana Wypoczynkowa OPALEŃ

BIURO ZAWODÓW – Polana Wypoczynkowa OPALEŃ – czynne tylko w dniu zawodów.

fot. Michał Niwicz, Polska Zbrojna (7)

 

Powrót