Wakacje ! Kilka naszych propozycji na letnie weekendy

21-07-2017

Lipiec i sierpień to czas wakacji i urlopów.

Każdy z nas musi odpocząć , choć trochę i każdy ma na to swój sposób. Nawet i my nieco pauzujemy, by naładować baterie. Niektórzy będą leżeć plackiem na plaży, inni  z plecakami wędrować po górach. Inni nigdzie nie wyjadą.

A ci, dla których sport to styl życia zawsze znajdą coś w okolicy :)

Poniżej nasza propozycja na najbliższe 3 tygodnie :)

W najbliższy piątek 28 lipca w Inowrocławiu proponujemy wam bieg na 5 km – Obiegnij Inowrocław. Bieg w ramach imprezy „Nasza obwodnica”. Każdy powyżej 15 roku życia może wystartować. udział jest bezpłatny a nagrody bardzo zachęcające do wzięcia udziału.

Zapisy są do 24 lipca i tylko 400 miejsc! Zapraszamy http://zapisy.sts-timing.pl/200/ .

A 29 lipca zapraszamy na III Rudzki Półmaraton Industrialny w Rudzie śląskiej. Zapisy możliwe już tylko w biurze dla pierwszych 100 osób.

Dla miłośników dwóch kółek zapraszamy do Marek pod Warszawą . Tam odbędzie się XI Memoriał Huberta „Bercika” Manteuffla – Wyścig o puchar Burmistrza Miasta Marki. będzie można zmierzyć się na dystansach 3,5km , 18km i 53 km.

Zapisy trwają do 27 lipca 2017 – http://zapisy.sts-timing.pl/193/ .

 

Dla tych, którzy chcą wystartować w triathlonie proponujemy kilka opcji. W Krakowie 12-13 sierpnia będzie miała miejsce Xterra Poland. W międzynarodowym gronie zawodników będzie można zmierzyć się m.in. na dystansie  długim.

Zapisy są jeszcze otwarte – można się jeszcze zapisywać – http://zapisy.sts-timing.pl/86/.

W ten weekend będzie można jeszcze spróbować swoich sił w Triathlonie w Kozienicach – http://zapisy.sts-timing.pl/188/ oraz na Specialized Triathlon Series w Chodzieży w ramach którego odbędą się Mistrzostwa Polski na dystansie olimpijskim – https://sts-live.pl/volvots.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

 

Powrót