Wypożycz chipa – mierz czas na torze PGE ARENY!

28-09-2016

PGE ARENA otworzyła WYPOŻYCZALNIĘ CHIPÓW pasywnych do pomiaru czasu na torze wrotkarskim. W Sekretariacie FUN ARENY każdy kto będzie miał ochotę sprawdzić siebie, czy w bieganiu, czy w prędkości jazdy na rolkach, będzie mógł wypożyczyć mały, żółty krążek, który mu to umożliwi. 

Pasywne chipy służą do dokładnego pomiaru czasu na torze wrotkarskim wokół PGE ARENA Gdańsk w systemie MYLAP TimePoint. Chip wyposażony jest w czujnik, który po przekroczeniu linii startu/mety dokonuje pomiaru czasu przejazdu. Wynik widoczny jest na ekranie umieszczonym na torze wrotkarskim tuż przy linii startu/mety. (Ekran znajduje się w pobliżu tunelu nr 4) Wynik można także sprawdzić potem na stronie http://timepoint.mylaps.com Żeby to zrobić należy tylko wyszukać na tej stronie obiekt PGE ARENA Gdańsk: http://timepoint.mylaps.com/park_pgearenagdansk_pl.jsf. Rezultaty przejazdów lub przebiegu odnoszą się do indywidualnego numeru chipa.

System MYLAP TimePoint z powodzeniem może być stosowany do mierzenia czasu jeżdżących na rolkach osób, jak i biegaczy, czy chodziarzy. Żeby mata elektroniczna czytająca chip na lini startu/mety mogła go „zobaczyć” konieczna jest odległość nie większa niż 20 cm od poziomu gruntu, dlatego chip najlepiej zakładać na butach, bądź rolkach.

Poniżej przedstawiamy zasady wypożyczania chipów w FUN ARENIE i cały Regulamin Wypożyczalni:  

– odpłatność za dzień (24 h) wypożyczenia – 2 złote potwierdzone paragonem fiskalnym

– kaucja za 1 chip – 100 zł – potwierdzone dokumentem kaucji z numerem chipa

– zgodnie z Regulaminem Toru  jest on czynny w godzinach 6.00-22.00 a w sezonie letnim (1.06-30.09) w godzinach 6.00 – 0.00

Powrót