19 Dycha Kowalewska
Data i godzina | 2019-05-18 11:00:00 |
Miejscowość | Kowalewo Pomorskie |
Dystans | 10 KM i 5 KM |
Oficjalna strona | https://dychakowalewska.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 25 zł |
Typ zawodów | Bieg |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | Czas netto | Czas Brutto | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 114 | KLEDZIK ZBIGNIEW | CHOMIĄŻA SZLACHECKA | IDEALNIE NIEDOSKONALI | 1991 | M20 (20-29) | 1 | 00:00:00 | 03:18 | 18,2 | 00:32:59 | 00:32:59 | 1 | |
2 | 3 | BAHINSKYI OLEKSANDR | BYDGOSZCZ | 1977 | M40 (40-49) | 1 | 00:00:00 | 03:19 | 18,1 | 00:33:11 | 00:33:11 | 2 | ||
3 | 320 | ŚWIDEREK WOJCIECH | TORUŃ | T.S. OPATRUNKI TORUŃ | 1982 | M30 (30-39) | 1 | 00:00:00 | 03:21 | 17,9 | 00:33:28 | 00:33:28 | 3 | |
4 | 276 | TOMASZEWSKI MACIEJ | TORUN | KM TRUCHCIK ŁUBIANKA | 1988 | M30 (30-39) | 2 | 00:00:00 | 03:27 | 17,4 | 00:34:28 | 00:34:28 | 4 | |
5 | 208 | PIERNIKOWSKI DAMIAN | LUBANIE | GKS FABIANKI | 1988 | M30 (30-39) | 3 | 00:00:00 | 03:31 | 17,1 | 00:35:08 | 00:35:08 | 5 | |
6 | 190 | MYSERA CEZARY | PIASKI | GKS FABIANKI | 1993 | M20 (20-29) | 2 | 00:00:00 | 03:33 | 16,9 | 00:35:32 | 00:35:32 | 6 | |
7 | 224 | RATAJCZYK PRZEMYSŁAW | ZAKRZEWO | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | 1993 | M20 (20-29) | 3 | 00:00:00 | 03:34 | 16,9 | 00:35:35 | 00:35:35 | 7 | |
8 | 156 | LEWANDOWSKI MIROSŁAW | TORUŃ | 1978 | M40 (40-49) | 2 | 00:00:00 | 03:34 | 16,8 | 00:35:37 | 00:35:37 | 8 | ||
9 | 32 | CHMIELARZ SEBASTIAN | KRUSZWICA | CHMIELARZ TEAM | 1987 | M30 (30-39) | 4 | 00:00:00 | 03:35 | 16,7 | 00:35:55 | 00:35:55 | 9 | |
10 | 265 | SZTOLCMAN PIOTR | WŁOCŁAWEK | GKS FABIANKI | 1990 | M20 (20-29) | 4 | 00:00:00 | 03:37 | 16,6 | 00:36:07 | 00:36:07 | 10 | |
11 | 182 | MIKA OSKAR | BYDGOSZCZ | BYDGOSKIE OKONIE | 1979 | M40 (40-49) | 3 | 00:00:00 | 03:40 | 16,3 | 00:36:44 | 00:36:44 | 11 | |
12 | 93 | JERECZEK MICHAŁ | TORUŃ | AGROLOK SPORT TEAM | 1994 | M20 (20-29) | 5 | 00:00:00 | 03:44 | 16,1 | 00:37:21 | 00:37:21 | 12 | |
13 | 31 | CHMIELARZ KRZYSZTOF | KRUSZWICA | CHMIELARZ TEAM | 1992 | M20 (20-29) | 6 | 00:00:00 | 03:45 | 16,0 | 00:37:28 | 00:37:28 | 13 | |
14 | 183 | MOKRZYCKI RAFAŁ | INOWROCŁAW | 1975 | M40 (40-49) | 4 | 00:00:01 | 03:47 | 15,9 | 00:37:46 | 00:37:47 | 14 | ||
15 | 222 | RADTKE ŁUKASZ | CHEŁMŻA | 1983 | M30 (30-39) | 5 | 00:00:00 | 03:48 | 15,8 | 00:38:03 | 00:38:03 | 15 | ||
16 | 163 | ŁAZ KAMIL | BYDGOSZCZ | BYDGOSKIE OKONIE | 1983 | M30 (30-39) | 6 | 00:00:00 | 03:49 | 15,7 | 00:38:11 | 00:38:11 | 16 | |
17 | 282 | URBAŃCZYK MATEUSZ | CIERPICE | 300 | 1995 | M20 (20-29) | 7 | 00:00:00 | 03:50 | 15,7 | 00:38:20 | 00:38:20 | 17 | |
18 | 70 | GAPIŃSKI ŁUKASZ | WĄBRZEŹNO | START WAŁYCZ | 1983 | M30 (30-39) | 7 | 00:00:01 | 03:50 | 15,6 | 00:38:24 | 00:38:25 | 18 | |
19 | 59 | DUDEK MARIUSZ | WĄBRZEŹNO | 1969 | M50 (50-59) | 1 | 00:00:01 | 03:51 | 15,6 | 00:38:25 | 00:38:26 | 19 | ||
20 | 105 | KASPRZYK PIOTR | TORUŃ | ANIRO RUN TEAM | 1969 | M50 (50-59) | 2 | 00:00:01 | 03:52 | 15,5 | 00:38:36 | 00:38:37 | 20 | |
21 | 188 | MURAWSKI ŁUKASZ | BRODNICA | STOLKAR TEAM | 1984 | M30 (30-39) | 8 | 00:00:00 | 03:52 | 15,5 | 00:38:40 | 00:38:40 | 21 | |
22 | 198 | ORCHOLSKI WITOLD | TORUŃ | T.S. OPATRUNKI TORUŃ | 1971 | M40 (40-49) | 5 | 00:00:02 | 03:52 | 15,5 | 00:38:44 | 00:38:46 | 22 | |
23 | 125 | KOZŁOWSKI ZBIGNIEW | TORUŃ | BIEGOHOLICY | 1984 | M30 (30-39) | 9 | 00:00:03 | 03:53 | 15,5 | 00:38:45 | 00:38:48 | 23 | |
24 | 239 | SENGER MICHAŁ | GĄSAWA | PAŁUKI RUNNING TEAM | 1981 | M30 (30-39) | 10 | 00:00:02 | 03:54 | 15,4 | 00:38:55 | 00:38:57 | 24 | |
25 | 241 | SIKUT ARKADIUSZ | TORUŃ | PODGÓRZ TORUŃ | 1974 | M40 (40-49) | 6 | 00:00:01 | 03:55 | 15,3 | 00:39:08 | 00:39:09 | 25 | |
26 | 116 | KMIECIAK ROBERT | TORUŃ | T.S. OPATRUNKI TORUŃ | 1981 | M30 (30-39) | 11 | 00:00:03 | 03:55 | 15,3 | 00:39:11 | 00:39:14 | 26 | |
27 | 270 | ŚLUSARSKI PRZEMYSLAW | BYDGOSZCZ | RUN PASJA | 1984 | M30 (30-39) | 12 | 00:00:00 | 03:55 | 15,3 | 00:39:11 | 00:39:11 | 27 | |
28 | 139 | KUCIEJCZYK HENRYK | SZYDŁOWO | TEMPO MŁAWA | 1959 | M60 (60-69) | 1 | 00:00:01 | 03:56 | 15,3 | 00:39:15 | 00:39:16 | 28 | |
29 | 92 | JAWORSKI MAREK | TORUŃ | NIEZRZESZONY | 1959 | M60 (60-69) | 2 | 00:00:01 | 03:56 | 15,2 | 00:39:25 | 00:39:26 | 29 | |
30 | 267 | SZWEDA MIROSŁAWA | TORUŃ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | 1986 | K30 (30-39) | 1 | 00:00:00 | 03:57 | 15,2 | 00:39:30 | 00:39:30 | 1 | |
31 | 196 | OGORZAŁEK ŁUKASZ | WĄBRZEŹNO | MIASTOAKTYWNI.PL | 1978 | M40 (40-49) | 7 | 00:00:02 | 03:57 | 15,2 | 00:39:33 | 00:39:35 | 30 | |
32 | 140 | KUŁAKOWSKI KRZYSZTOF | BYDGOSZCZ | RUN PASJA | 1985 | M30 (30-39) | 13 | 00:00:00 | 03:58 | 15,2 | 00:39:35 | 00:39:35 | 31 | |
33 | 138 | KUCHARSKI MAREK | GOLUB-DOBRZYN | WMGA G-D | 1975 | M40 (40-49) | 8 | 00:00:00 | 03:58 | 15,1 | 00:39:42 | 00:39:42 | 32 | |
34 | 136 | KUBIAK TOMASZ | INOWROCŁAW | T. G SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1975 | M40 (40-49) | 9 | 00:00:03 | 03:59 | 15,1 | 00:39:50 | 00:39:53 | 33 | |
35 | 57 | DRAPIEWSKI MIROSŁAW | TORUŃ | 1982 | M30 (30-39) | 14 | 00:00:03 | 03:59 | 15,1 | 00:39:52 | 00:39:55 | 34 | ||
36 | 240 | SERWACZAK GRZEGORZ | GOLUB-DOBRZYŃ | WMGA G-D | 1985 | M30 (30-39) | 15 | 00:00:02 | 04:00 | 15,0 | 00:39:56 | 00:39:58 | 35 | |
37 | 131 | KRYSZTOFIAK SŁAWOMIR | BYDGOSZCZ | 1965 | M50 (50-59) | 3 | 00:00:00 | 04:00 | 15,0 | 00:39:57 | 00:39:57 | 36 | ||
38 | 144 | KUNZ MIECZYSŁAW | TORUŃ | 1972 | M40 (40-49) | 10 | 00:00:02 | 04:02 | 14,9 | 00:40:16 | 00:40:18 | 37 | ||
39 | 278 | TOMCZAK MACIEJ | CZEKANÓW | #DEKATEAM GNIEZNO | 1992 | M20 (20-29) | 8 | 00:00:01 | 04:02 | 14,9 | 00:40:17 | 00:40:18 | 38 | |
40 | 46 | CZUK MAREK | TORUŃ | 1953 | M60 (60-69) | 3 | 00:00:01 | 04:04 | 14,8 | 00:40:38 | 00:40:39 | 39 | ||
41 | 317 | STACHOWSKI JAROSŁAW | WĄBRZEŹNO | MIASTOAKTYWNI.PL | 1973 | M40 (40-49) | 11 | 00:00:04 | 04:04 | 14,8 | 00:40:39 | 00:40:43 | 40 | |
42 | 316 | RUSS ROMAN | LASKOWICE | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | 1967 | M50 (50-59) | 4 | 00:00:00 | 04:04 | 14,7 | 00:40:44 | 00:40:44 | 41 | |
43 | 134 | KRZYŻYKOWSKI JAKUB | GRĘBOCIN | KS SPRINT GRĘBOCIN | 2003 | M16 (16-19) | 1 | 00:00:00 | 04:05 | 14,7 | 00:40:52 | 00:40:52 | 42 | |
44 | 209 | PIERZCHAŁA SŁAWOMIR | GOLUB-DOBRZYŃ | 1968 | M50 (50-59) | 5 | 00:00:00 | 04:05 | 14,7 | 00:40:53 | 00:40:53 | 43 | ||
45 | 206 | PERKOWSKI RAFAŁ | KIKÓŁ | GKS FABIANKI | 1983 | M30 (30-39) | 16 | 00:00:01 | 04:07 | 14,6 | 00:41:06 | 00:41:07 | 44 | |
46 | 146 | KWIESIELEWICZ GRZEGORZ | ŁÓDŹ | REEBOKRUNCREW LDZ | 1974 | M40 (40-49) | 12 | 00:00:00 | 04:07 | 14,6 | 00:41:06 | 00:41:06 | 45 | |
47 | 29 | CHEŁKOWSKI MARCEL | KOWALEWO POMORSKIE | KOWALEWO BIEGA AZS UMK SMS TORUŃ | 2002 | M16 (16-19) | 2 | 00:00:00 | 04:07 | 14,6 | 00:41:14 | 00:41:14 | 46 | |
48 | 261 | SZARWIŃSKI MARIUSZ | TORUŃ | 1987 | M30 (30-39) | 17 | 00:00:03 | 04:08 | 14,5 | 00:41:22 | 00:41:25 | 47 | ||
49 | 303 | ZADYLAK JAKUB | GOLUB-DOBRZYŃ | 1991 | M20 (20-29) | 9 | 00:00:05 | 04:09 | 14,5 | 00:41:26 | 00:41:31 | 48 | ||
50 | 199 | OSIŃSKI MICHAŁ | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | 1984 | M30 (30-39) | 18 | 00:00:03 | 04:09 | 14,5 | 00:41:27 | 00:41:30 | 49 | |
51 | 43 | CZAJKOWSKI PIOTR | KOWALEWO POM. | AGROLOK SPORT TEAM/ BCT TEAM | 1989 | M30 (30-39) | 19 | 00:00:04 | 04:09 | 14,5 | 00:41:28 | 00:41:32 | 50 | |
52 | 49 | DARIUSZ MARCINIAK | WĄBRZEŹNO | UNDERART | 1968 | M50 (50-59) | 6 | 00:00:04 | 04:09 | 14,5 | 00:41:30 | 00:41:34 | 51 | |
53 | 103 | KAMIŃSKI TOMASZ | KOWALEWO POMORSKIE | KOWALEWO BIEGA | 1982 | M30 (30-39) | 20 | 00:00:04 | 04:09 | 14,4 | 00:41:32 | 00:41:36 | 52 | |
54 | 313 | ŻUCHOWSKA ANNA | PŁONNE | EKO-OPAŁ PŁONNE | 1998 | K20 (20-29) | 1 | 00:00:00 | 04:09 | 14,4 | 00:41:34 | 00:41:34 | 2 | |
55 | 275 | TOMASIK PIOTR | TORUŃ | T. G SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1986 | M30 (30-39) | 21 | 00:00:01 | 04:10 | 14,4 | 00:41:43 | 00:41:44 | 53 | |
56 | 189 | MURAWSKI MICHAŁ | BRODNICA | STOLKAR TEAM | 1979 | M40 (40-49) | 13 | 00:00:02 | 04:10 | 14,4 | 00:41:45 | 00:41:47 | 54 | |
57 | 135 | KUBARSKI JULIAN | BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | 1971 | M40 (40-49) | 14 | 00:00:05 | 04:11 | 14,3 | 00:41:51 | 00:41:56 | 55 | |
58 | 68 | FRĄCZYK JAROSŁAW | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | 1976 | M40 (40-49) | 15 | 00:00:04 | 04:11 | 14,3 | 00:41:54 | 00:41:58 | 56 | |
59 | 157 | LEWANDOWSKI MIROSŁAW | BYDGOSZCZ | 1982 | M30 (30-39) | 22 | 00:00:00 | 04:11 | 14,3 | 00:41:54 | 00:41:54 | 57 | ||
60 | 291 | WIERZBOWSKI PIOTR | BRZOZÓWKA | TEAM KOPEĆ | 1978 | M40 (40-49) | 16 | 00:00:06 | 04:12 | 14,3 | 00:41:56 | 00:42:02 | 58 | |
61 | 76 | GORZYCKI SLAWOMIR | TORUN | ANIRO RUN TEAM | 1981 | M30 (30-39) | 23 | 00:00:05 | 04:12 | 14,3 | 00:42:01 | 00:42:06 | 59 | |
62 | 78 | GÓRKOWSKI ANDRZEJ | BRODNICA | ZAGITEAM | 1979 | M40 (40-49) | 17 | 00:00:03 | 04:13 | 14,2 | 00:42:08 | 00:42:11 | 60 | |
63 | 33 | CHMURZYŃSKI JÓZEF | KROBIA | T.S. OPATRUNKI TORUŃ | 1968 | M50 (50-59) | 7 | 00:00:01 | 04:13 | 14,2 | 00:42:12 | 00:42:13 | 61 | |
64 | 85 | HEJZA PIOTR | NADRÓŻ | KB LECH RYPIN | 1989 | M30 (30-39) | 24 | 00:00:04 | 04:14 | 14,2 | 00:42:23 | 00:42:27 | 62 | |
65 | 277 | TOMASZEWSKI PAWEL | KARBOWO | BEHRENDT -GRUPA SBS | 1978 | M40 (40-49) | 18 | 00:00:02 | 04:14 | 14,2 | 00:42:23 | 00:42:25 | 63 | |
66 | 325 | KAMIŃSKA TERESA | MIESIĄCZKOWO | TERESA BIEGA | 1976 | K40 (40-49) | 1 | 00:00:00 | 04:15 | 14,1 | 00:42:28 | 00:42:28 | 3 | |
67 | 326 | PRZYBYLSKI PATRYK | TORUŃ | KUJAWSKO-POMORSKIE | 1979 | M40 (40-49) | 19 | 00:00:03 | 04:15 | 14,1 | 00:42:34 | 00:42:37 | 64 | |
68 | 314 | ŻUCHOWSKI JÓZEF | PŁONNE | EKO-OPAŁ PŁONNE | 1971 | M40 (40-49) | 20 | 00:00:04 | 04:16 | 14,1 | 00:42:42 | 00:42:46 | 65 | |
69 | 120 | KOPCZYŃSKI MATEUSZ | BRODNICA | 1997 | M20 (20-29) | 10 | 00:00:11 | 04:16 | 14,0 | 00:42:43 | 00:42:54 | 66 | ||
70 | 87 | JANCZARSKI MARCIN | TORUŃ | ANIRO RUN TEAM | 1980 | M30 (30-39) | 25 | 00:00:06 | 04:17 | 14,0 | 00:42:48 | 00:42:54 | 67 | |
71 | 321 | SZYMANDERA PAWEŁ | TORUŃ | T.S. OPATRUNKI TORUŃ | 1973 | M40 (40-49) | 21 | 00:00:02 | 04:17 | 14,0 | 00:42:48 | 00:42:50 | 68 | |
72 | 7 | BARTOSZ MAREK | KIKÓŁ | 1979 | M40 (40-49) | 22 | 00:00:02 | 04:17 | 14,0 | 00:42:50 | 00:42:52 | 69 | ||
73 | 184 | MOTOFA MARCIN | WĄBRZEŹNO | 1982 | M30 (30-39) | 26 | 00:00:05 | 04:17 | 14,0 | 00:42:50 | 00:42:55 | 70 | ||
74 | 301 | WOŹNIAKOWSKA AGATA | BYDGOSZCZ | BYDGOSKIE OKONIE | 1984 | K30 (30-39) | 2 | 00:00:01 | 04:18 | 13,9 | 00:43:01 | 00:43:02 | 4 | |
75 | 315 | ŻYTOWIECKI DAWID | RYPIN | 1982 | M30 (30-39) | 27 | 00:00:04 | 04:18 | 13,9 | 00:43:05 | 00:43:09 | 71 | ||
76 | 170 | MARCHEWKA MAREK | TORUŃ | ANIRO RUN TEAM | 1973 | M40 (40-49) | 23 | 00:00:03 | 04:19 | 13,9 | 00:43:06 | 00:43:09 | 72 | |
77 | 115 | KŁODZIŃSKI KAROL | TORUŃ | KUJAWSKO-POMORSKIE | 1977 | M40 (40-49) | 24 | 00:00:07 | 04:20 | 13,9 | 00:43:17 | 00:43:24 | 73 | |
78 | 197 | OLSZEWSKI ADAM | ROGOWO | KB LECH RYPIN | 1963 | M50 (50-59) | 8 | 00:00:03 | 04:20 | 13,8 | 00:43:20 | 00:43:23 | 74 | |
79 | 257 | STRZELECKI KONRAD | KRUSZYN | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | 1973 | M40 (40-49) | 25 | 00:00:04 | 04:20 | 13,8 | 00:43:22 | 00:43:26 | 75 | |
80 | 177 | MARSKI DAWID | KOWALEWO POMORSKIE | 1988 | M30 (30-39) | 28 | 00:00:15 | 04:20 | 13,8 | 00:43:25 | 00:43:40 | 76 | ||
81 | 22 | BODNAR JAN | TORUŃ | 1956 | M60 (60-69) | 4 | 00:00:01 | 04:23 | 13,7 | 00:43:46 | 00:43:47 | 77 | ||
82 | 221 | PROJS TOMASZ | ŁUBIANKA | KM TRUCHCIK ŁUBIANKA | 1965 | M50 (50-59) | 9 | 00:00:04 | 04:23 | 13,7 | 00:43:46 | 00:43:50 | 78 | |
83 | 226 | ROK-SZPALA SYLWIA | LUBICZ GÓRNY | PARKRUN TORUŃ | 1981 | K30 (30-39) | 3 | 00:00:05 | 04:23 | 13,7 | 00:43:47 | 00:43:52 | 5 | |
84 | 168 | MAKOWSKI SEBASTIAN | KOWALEWO POMORSKIE | 1981 | M30 (30-39) | 29 | 00:00:11 | 04:23 | 13,7 | 00:43:53 | 00:44:04 | 79 | ||
85 | 272 | ŚWIERCZYŃSKI RAFAŁ | RYPIN | 1975 | M40 (40-49) | 26 | 00:00:04 | 04:25 | 13,6 | 00:44:08 | 00:44:12 | 80 | ||
86 | 155 | LEWANDOWSKA MARLENA | TORUŃ | PODGÓRZ TORUŃ | 1973 | K40 (40-49) | 2 | 00:00:06 | 04:25 | 13,6 | 00:44:10 | 00:44:16 | 6 | |
87 | 15 | BINASZEWSKI ADAM | TORUŃ | 1982 | M30 (30-39) | 30 | 00:00:11 | 04:26 | 13,6 | 00:44:16 | 00:44:27 | 81 | ||
88 | 299 | WOŹNIAK KRZYSZTOF | FRYDRYCHOWO | 1995 | M20 (20-29) | 11 | 00:00:23 | 04:26 | 13,5 | 00:44:19 | 00:44:42 | 82 | ||
89 | 235 | SADOWSKI JAROSŁAW | TORUŃ | T.S. OPATRUNKI TORUŃ | 1970 | M40 (40-49) | 27 | 00:00:05 | 04:26 | 13,5 | 00:44:20 | 00:44:25 | 83 | |
90 | 227 | ROSIŃSKA BARBARA | MILANÓWEK | STO-NOGI MILANÓWEK | 1962 | K50 (50-59) | 1 | 00:00:01 | 04:27 | 13,5 | 00:44:32 | 00:44:33 | 7 | |
91 | 210 | PILARSKI ADAM | GOLUB-DOBRZYŃ | WMGA G-D | 1986 | M30 (30-39) | 31 | 00:00:02 | 04:28 | 13,4 | 00:44:38 | 00:44:40 | 84 | |
92 | 327 | BLOKOWSKI PIOTR | POLIWODZIZNA | AGROLOK SPORT TEAM | 1976 | M40 (40-49) | 28 | 00:00:04 | 04:28 | 13,4 | 00:44:41 | 00:44:45 | 85 | |
93 | 90 | JANOWSKI ADAM | LISEWO | TKKF CHELMNO | 1969 | M50 (50-59) | 10 | 00:00:06 | 04:29 | 13,4 | 00:44:45 | 00:44:51 | 86 | |
94 | 280 | TRYCZAK ANDRZEJ | WĄBRZEŹNO | FOLMAR WĄBRZEŹNO | 1973 | M40 (40-49) | 29 | 00:00:02 | 04:29 | 13,4 | 00:44:45 | 00:44:47 | 87 | |
95 | 185 | MOTYLIŃSKI KRYSTIAN | BRODNICA | 1986 | M30 (30-39) | 32 | 00:00:10 | 04:29 | 13,4 | 00:44:49 | 00:44:59 | 88 | ||
96 | 101 | KAMIŃSKI PAWEŁ | BRODNICA, WYBUDOWANIE MICHAŁOWO | DRWĘCA | 1978 | M40 (40-49) | 30 | 00:00:02 | 04:29 | 13,4 | 00:44:52 | 00:44:54 | 89 | |
97 | 122 | KORNET PRZEMYSŁAW | TORUŃ | 1985 | M30 (30-39) | 33 | 00:00:11 | 04:30 | 13,3 | 00:44:57 | 00:45:08 | 90 | ||
98 | 296 | WOJAS ANETA | GRUDZIADZ | GRUDZIADZ | 1985 | K30 (30-39) | 4 | 00:00:08 | 04:31 | 13,3 | 00:45:09 | 00:45:17 | 8 | |
99 | 204 | PASTUSZAK RAFAŁ | KSIĄŻKI | 1978 | M40 (40-49) | 31 | 00:00:06 | 04:31 | 13,3 | 00:45:09 | 00:45:15 | 91 | ||
100 | 143 | KUNICKI TOMASZ | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | 1982 | M30 (30-39) | 34 | 00:00:00 | 04:31 | 13,3 | 00:45:10 | 00:45:10 | 92 | |
101 | 133 | KRZYWDZIŃSKI STANISŁAW | TORUŃ | 1963 | M50 (50-59) | 11 | 00:00:02 | 04:31 | 13,3 | 00:45:12 | 00:45:14 | 93 | ||
102 | 142 | KUNICKI KAMIL | SILNO | PARKRUN TORUŃ | 1983 | M30 (30-39) | 35 | 00:00:11 | 04:32 | 13,3 | 00:45:16 | 00:45:27 | 94 | |
103 | 176 | MARKOWSKI TOMASZ | GRUDZIĄDZ | 1972 | M40 (40-49) | 32 | 00:00:11 | 04:32 | 13,2 | 00:45:20 | 00:45:31 | 95 | ||
104 | 97 | JONATOWSKI GRZEGORZ | SILNO | 1981 | M30 (30-39) | 36 | 00:00:19 | 04:32 | 13,2 | 00:45:21 | 00:45:40 | 96 | ||
105 | 193 | NIECIECKI WOJTEK | TORUŃ | ANIRO RUN TEAM / BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ | 1983 | M30 (30-39) | 37 | 00:00:06 | 04:33 | 13,2 | 00:45:27 | 00:45:33 | 97 | |
106 | 37 | CHORĄŻAK SŁAWEK | UNISŁAW | 1971 | M40 (40-49) | 33 | 00:00:09 | 04:33 | 13,2 | 00:45:28 | 00:45:37 | 98 | ||
107 | 281 | TYBURSKI ARTUR | LESZCZ | 1988 | M30 (30-39) | 38 | 00:00:06 | 04:33 | 13,2 | 00:45:28 | 00:45:34 | 99 | ||
108 | 35 | CHOJNACKI JACEK | TORUŃ | CONKRET RUNNING TEAM | 1979 | M40 (40-49) | 34 | 00:00:07 | 04:33 | 13,2 | 00:45:30 | 00:45:37 | 100 | |
109 | 218 | POPEK MACIEJ | WŁOCŁAWEK | ANETA TEAM | 1977 | M40 (40-49) | 35 | 00:00:17 | 04:35 | 13,1 | 00:45:49 | 00:46:06 | 101 | |
110 | 123 | KOWALKOWSKI JAROSŁAW | BRODNICA | JEZUS CHRYSTUS TEAM | 1976 | M40 (40-49) | 36 | 00:00:15 | 04:35 | 13,1 | 00:45:50 | 00:46:05 | 102 | |
111 | 145 | KWIATKOWSKI RYSZARD | BRODNICA | NIEZRZESZONY | 1964 | M50 (50-59) | 12 | 00:00:08 | 04:36 | 13,0 | 00:46:00 | 00:46:08 | 103 | |
112 | 150 | LEJMAN IRENEUSZ | 87-100 | KALOS KAGATOS | 1985 | M30 (30-39) | 39 | 00:00:07 | 04:36 | 13,0 | 00:46:04 | 00:46:11 | 104 | |
113 | 238 | SCHWEDA JUSTYNA | TORUŃ | BRAK | 1974 | K40 (40-49) | 3 | 00:00:02 | 04:37 | 13,0 | 00:46:05 | 00:46:07 | 9 | |
114 | 180 | MIGDALSKI PIOTR | CIECHOCINEK | 1984 | M30 (30-39) | 40 | 00:00:07 | 04:38 | 13,0 | 00:46:18 | 00:46:25 | 105 | ||
115 | 104 | KARWASZ PAULINA | LUBIEWO | CHMIELARZ TEAM | 1992 | K20 (20-29) | 2 | 00:00:01 | 04:38 | 12,9 | 00:46:24 | 00:46:25 | 10 | |
116 | 99 | KACZMARCZYK SEWERYN | KOWALEWO POMORSKIE | ANIRO RUN TEAM | 1981 | M30 (30-39) | 41 | 00:00:06 | 04:38 | 12,9 | 00:46:24 | 00:46:30 | 106 | |
117 | 21 | BOBIŃSKI PIOTR | WĄBRZEŹNO | WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE | 1968 | M50 (50-59) | 13 | 00:00:09 | 04:39 | 12,9 | 00:46:26 | 00:46:35 | 107 | |
118 | 91 | JASIŃSKI MAREK | TORUŃ | KUJAWSKO-POMORSKIE | 1988 | M30 (30-39) | 42 | 00:00:24 | 04:39 | 12,9 | 00:46:33 | 00:46:57 | 108 | |
119 | 106 | KASTNER SŁAWOMIR | WAŁYCZ | REFLEX BIEGA | 1984 | M30 (30-39) | 43 | 00:00:05 | 04:39 | 12,9 | 00:46:33 | 00:46:38 | 109 | |
120 | 28 | CHEŁKOWSKA JOANNA | KOWALEWO POMORSKIE | KOWALEWO BIEGA | 1980 | K30 (30-39) | 5 | 00:00:05 | 04:39 | 12,9 | 00:46:34 | 00:46:39 | 11 | |
121 | 66 | DZIEŁAK ANDRZEJ | GRONOWO | PARKRUN TORUŃ | 1969 | M50 (50-59) | 14 | 00:00:06 | 04:40 | 12,9 | 00:46:36 | 00:46:42 | 110 | |
122 | 19 | BŁASZKOWSKA ANETA | OBROWO | T.S. OPATRUNKI TORUŃ | 1992 | K20 (20-29) | 3 | 00:00:06 | 04:40 | 12,9 | 00:46:38 | 00:46:44 | 12 | |
123 | 51 | DĄBROWSKI LESZEK | PŁYWACZEWO | REFLEX BIEGA | 1977 | M40 (40-49) | 37 | 00:00:04 | 04:41 | 12,8 | 00:46:45 | 00:46:49 | 111 | |
124 | 2 | ANZEL JERZY | BRODNICA | BRODNICA BIEGA | 1966 | M50 (50-59) | 15 | 00:00:05 | 04:41 | 12,8 | 00:46:47 | 00:46:52 | 112 | |
125 | 284 | WAĆKOWSKI KRZYSZTOF | CHEŁMONIE | 1970 | M40 (40-49) | 38 | 00:00:02 | 04:42 | 12,8 | 00:47:01 | 00:47:03 | 113 | ||
126 | 302 | WÓJCIAK DANIEL | TORUŃ | 1991 | M20 (20-29) | 12 | 00:00:09 | 04:43 | 12,7 | 00:47:12 | 00:47:21 | 114 | ||
127 | 244 | SŁUNIECKI TOMASZ | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | 1975 | M40 (40-49) | 39 | 00:00:16 | 04:43 | 12,7 | 00:47:14 | 00:47:30 | 115 | |
128 | 34 | CHOJNACKA KAROLINA | TORUŃ | KUJAWSKO-POMORSKIE | 1979 | K40 (40-49) | 4 | 00:00:06 | 04:43 | 12,7 | 00:47:14 | 00:47:20 | 13 | |
129 | 79 | GRALAK MARCIN | INOWROCŁAW | T. G SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1978 | M40 (40-49) | 40 | 00:00:14 | 04:44 | 12,7 | 00:47:21 | 00:47:35 | 116 | |
130 | 74 | GOŁASZEWSKI KRZYSZTOF | TORUŃ | - | 1970 | M40 (40-49) | 41 | 00:00:00 | 04:44 | 12,7 | 00:47:24 | 00:47:24 | 117 | |
131 | 47 | DALASIŃSKI SYLWESTER | WĄBRZEŹNO | 1960 | M50 (50-59) | 16 | 00:00:04 | 04:44 | 12,7 | 00:47:24 | 00:47:28 | 118 | ||
132 | 202 | PACZKOWSKI MACIEJ | ŁYSOMICE | 1971 | M40 (40-49) | 42 | 00:00:06 | 04:45 | 12,6 | 00:47:34 | 00:47:40 | 119 | ||
133 | 228 | ROSZAK ZBIGNIEW | GNIEWKOWO | BIEGAM DLA ZDROWIA | 1988 | M30 (30-39) | 44 | 00:00:08 | 04:45 | 12,6 | 00:47:34 | 00:47:42 | 120 | |
134 | 263 | SZATKOWSKI JÓZEF | GRUDZIĄDZ | MORSY Z GRUDZIĄDZA | 1956 | M60 (60-69) | 5 | 00:00:11 | 04:46 | 12,6 | 00:47:35 | 00:47:46 | 121 | |
135 | 147 | LADA PRZEMYSŁAW | ZALESIE | STALE BIEGAM - NOVA TRADING | 1984 | M30 (30-39) | 45 | 00:00:11 | 04:46 | 12,6 | 00:47:43 | 00:47:54 | 122 | |
136 | 83 | GUTOWSKI GRZEGORZ | ELGISZEWO | OSP ELGISZEWO | 1971 | M40 (40-49) | 43 | 00:00:09 | 04:46 | 12,6 | 00:47:45 | 00:47:54 | 123 | |
137 | 297 | WOJEWÓDZKI PIOTR | BYDGOSZCZ | 1979 | M40 (40-49) | 44 | 00:00:04 | 04:46 | 12,6 | 00:47:45 | 00:47:49 | 124 | ||
138 | 305 | ZAMOJSKI ANDRZEJ | TORUŃ | SEM POLSKA | 1979 | M40 (40-49) | 45 | 00:00:04 | 04:47 | 12,5 | 00:47:49 | 00:47:53 | 125 | |
139 | 6 | BARCIKOWSKI MARIUSZ | KOWALEWO POMORSKIE | CONKRET RUNNING TEAM | 1995 | M20 (20-29) | 13 | 00:00:00 | 04:48 | 12,5 | 00:48:00 | 00:48:00 | 126 | |
140 | 203 | PALMA MIROSŁAW | TORUŃ | PODGÓRZ TORUŃ | 1959 | M60 (60-69) | 6 | 00:00:13 | 04:48 | 12,5 | 00:48:05 | 00:48:18 | 127 | |
141 | 23 | BOJAKOWSKI TOMASZ | TORUŃ | TBM | 1971 | M40 (40-49) | 46 | 00:00:15 | 04:49 | 12,5 | 00:48:06 | 00:48:21 | 128 | |
142 | 246 | SOBKOWIAK OLGIERD | TORUŃ | KUJAWSKO-POMORSKIE | 1979 | M40 (40-49) | 47 | 00:00:14 | 04:49 | 12,5 | 00:48:06 | 00:48:20 | 129 | |
143 | 107 | KELER KRZYSZTOF | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1994 | M20 (20-29) | 14 | 00:00:14 | 04:50 | 12,4 | 00:48:15 | 00:48:29 | 130 | |
144 | 287 | WĄŻ SŁAWOMIR | GRĘBOCIN | 1972 | M40 (40-49) | 48 | 00:00:06 | 04:50 | 12,4 | 00:48:23 | 00:48:29 | 131 | ||
145 | 175 | MARKOWSKA KATARZYNA | GRUDZIĄDZ | 1980 | K30 (30-39) | 6 | 00:00:09 | 04:51 | 12,4 | 00:48:33 | 00:48:42 | 14 | ||
146 | 65 | DYCZKO ALICJA | BRĄCHNOWO | 2003 | K16 (16-19) | 1 | 00:00:11 | 04:51 | 12,4 | 00:48:34 | 00:48:45 | 15 | ||
147 | 53 | DERĘGOWSKI SZYMON | TORUŃ | BHO | 1983 | M30 (30-39) | 46 | 00:00:20 | 04:52 | 12,3 | 00:48:38 | 00:48:58 | 132 | |
148 | 159 | LEWANDOWSKI WŁADYSŁAW | INOWROCŁAW | DECAKLON TEAM INOWROCŁAW | 1954 | M60 (60-69) | 7 | 00:00:03 | 04:52 | 12,3 | 00:48:44 | 00:48:47 | 133 | |
149 | 126 | KRAWACZYŃSKI TOMASZ | TURZNO | CONKRET RUNNING TEAM | 1991 | M20 (20-29) | 15 | 00:00:09 | 04:53 | 12,3 | 00:48:50 | 00:48:59 | 134 | |
150 | 26 | BRZÓSKIEWICZ PRZEMYSŁAW | LISEWO | 1982 | M30 (30-39) | 47 | 00:00:07 | 04:53 | 12,3 | 00:48:52 | 00:48:59 | 135 | ||
151 | 225 | RATOWSKI RAFAŁ | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | 1975 | M40 (40-49) | 49 | 00:00:14 | 04:53 | 12,3 | 00:48:52 | 00:49:06 | 136 | |
152 | 242 | SIMSON IREK | WĄBRZEŹNO | 1979 | M40 (40-49) | 50 | 00:00:06 | 04:53 | 12,3 | 00:48:53 | 00:48:59 | 137 | ||
153 | 128 | KRYCZKA SEBASTIAN | TORUŃ | 1995 | M20 (20-29) | 16 | 00:00:20 | 04:54 | 12,3 | 00:48:55 | 00:49:15 | 138 | ||
154 | 94 | JETTER PIOTR | FABIANKI | UKS ""CYPRIANKA"" | 1971 | M40 (40-49) | 51 | 00:00:13 | 04:55 | 12,2 | 00:49:05 | 00:49:18 | 139 | |
155 | 39 | CIEPLIŃSKI RAFAŁ | JABŁONOWO POM | BRODNICA BIEGA | 1975 | M40 (40-49) | 52 | 00:00:16 | 04:55 | 12,2 | 00:49:06 | 00:49:22 | 140 | |
156 | 71 | GERKA JACEK | BRODNICA | BRODNICA BIEGA | 1980 | M30 (30-39) | 48 | 00:00:16 | 04:55 | 12,2 | 00:49:06 | 00:49:22 | 141 | |
157 | 141 | KUNECKI DARIUSZ | WŁOCŁAWEK | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | 1984 | M30 (30-39) | 49 | 00:00:17 | 04:55 | 12,2 | 00:49:14 | 00:49:31 | 142 | |
158 | 254 | STOLARSKI JANUSZ | WŁOCŁAWEK | ANETA TEAM | 1955 | M60 (60-69) | 8 | 00:00:17 | 04:55 | 12,2 | 00:49:14 | 00:49:31 | 143 | |
159 | 148 | LANGIER MARTYNA | TORUŃ | 1994 | K20 (20-29) | 4 | 00:00:04 | 04:56 | 12,2 | 00:49:17 | 00:49:21 | 16 | ||
160 | 88 | JANISZEWSKI DARIUSZ J | TORUŃ | 1973 | M40 (40-49) | 53 | 00:00:10 | 04:56 | 12,1 | 00:49:24 | 00:49:34 | 144 | ||
161 | 5 | BARAŃSKI KRZYSZTOF | TORUŃ | 1989 | M30 (30-39) | 50 | 00:00:02 | 04:57 | 12,1 | 00:49:33 | 00:49:35 | 145 | ||
162 | 14 | BIERNAT MAGDALENA | INOWROCLAW | T. G SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1981 | K30 (30-39) | 7 | 00:00:15 | 04:57 | 12,1 | 00:49:33 | 00:49:48 | 17 | |
163 | 219 | POSADZY KAROL | GNIEWKOWO | T. G SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1973 | M40 (40-49) | 54 | 00:00:08 | 04:57 | 12,1 | 00:49:34 | 00:49:42 | 146 | |
164 | 102 | KAMIŃSKI STEFAN | TORUŃ | REKREACJA TORUŃ | 1947 | M70 (70-79) | 1 | 00:00:02 | 04:58 | 12,1 | 00:49:45 | 00:49:47 | 147 | |
165 | 64 | DYCZKO ADAM | BRĄCHNOWO | 1967 | M50 (50-59) | 17 | 00:00:12 | 04:59 | 12,1 | 00:49:47 | 00:49:59 | 148 | ||
166 | 1 | TREJDEROWSKI ROBERT | KOWALEWO POMORSKIE | CONKRET RUNNING TEAM | 1983 | M30 (30-39) | 51 | 00:00:08 | 04:59 | 12,0 | 00:49:48 | 00:49:56 | 149 | |
167 | 25 | BRATEK ANDRZEJ | BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | 1959 | M60 (60-69) | 9 | 00:00:05 | 04:59 | 12,0 | 00:49:49 | 00:49:54 | 150 | |
168 | 84 | GUZOWSKI RAFAŁ | TORUŃ | 1978 | M40 (40-49) | 55 | 00:00:19 | 05:00 | 12,0 | 00:49:57 | 00:50:16 | 151 | ||
169 | 191 | MYTLEWSKI PAWEŁ | KOWALEWO POMORSKIE | 1989 | M30 (30-39) | 52 | 00:00:15 | 05:00 | 12,0 | 00:49:57 | 00:50:12 | 152 | ||
170 | 56 | DOMBEK ROBERT | TORUŃ | 1984 | M30 (30-39) | 53 | 00:00:09 | 05:00 | 12,0 | 00:49:58 | 00:50:07 | 153 | ||
171 | 164 | MACIEJEWSKI ZBIGNIEW | INOWROCŁAW | T. G SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1966 | M50 (50-59) | 18 | 00:00:03 | 05:00 | 12,0 | 00:49:58 | 00:50:01 | 154 | |
172 | 60 | DULKIEWICZ MARIUSZ | TORUŃ | CONKRET RUNNING TEAM | 1989 | M30 (30-39) | 54 | 00:00:00 | 05:00 | 12,0 | 00:50:02 | 00:50:02 | 155 | |
173 | 288 | WESOŁOWSKA NATALIA | TORU | 1992 | K20 (20-29) | 5 | 00:00:01 | 05:00 | 12,0 | 00:50:02 | 00:50:03 | 18 | ||
174 | 10 | ZANIEWSKI MICHAŁ | WĄBRZEŹNO | DONUT'S TEAM | 1997 | M20 (20-29) | 17 | 00:00:17 | 05:01 | 12,0 | 00:50:08 | 00:50:25 | 156 | |
175 | 293 | WIŚNIEWSKI DARIUSZ | TORUŃ | 1965 | M50 (50-59) | 19 | 00:00:13 | 05:01 | 12,0 | 00:50:09 | 00:50:22 | 157 | ||
176 | 166 | MAJER JANUSZ | GNIEWKOWO | 1980 | M30 (30-39) | 55 | 00:00:03 | 05:01 | 12,0 | 00:50:09 | 00:50:12 | 158 | ||
177 | 20 | BŁAŻEJAK KRZYSZTOFA | BYDGOSZCZ | RUN BYDGOSZCZ | 1978 | K40 (40-49) | 5 | 00:00:02 | 05:01 | 12,0 | 00:50:10 | 00:50:12 | 19 | |
178 | 269 | ŚLÓSAREK PIOTR LESZEK | TORUŃ | STUDIO NIERUCHOMOSCI | 1956 | M60 (60-69) | 10 | 00:00:13 | 05:01 | 12,0 | 00:50:12 | 00:50:25 | 159 | |
179 | 55 | DOBRUCHOWSKA EMILIA | INOWROCŁAW | T. G SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1966 | K50 (50-59) | 2 | 00:00:13 | 05:01 | 11,9 | 00:50:13 | 00:50:26 | 20 | |
180 | 69 | FROŃ DAMIAN | MYŚLIWIEC | 1996 | M20 (20-29) | 18 | 00:00:22 | 05:02 | 11,9 | 00:50:16 | 00:50:38 | 160 | ||
181 | 195 | NOWAKOWSKI JERZY | TORUŃ | ANIRO RUN TEAM | 1977 | M40 (40-49) | 56 | 00:00:15 | 05:02 | 11,9 | 00:50:16 | 00:50:31 | 161 | |
182 | 82 | GRZĘDZICKI MARIUSZ | GOLUB-DOBRZYŃ | AGROLOK SPORT TEAM | 1973 | M40 (40-49) | 57 | 00:00:05 | 05:02 | 11,9 | 00:50:16 | 00:50:21 | 162 | |
183 | 30 | CHMIELARZ JUSTYNA | KRUSZWICA | CHMIELARZ TEAM | 1988 | K30 (30-39) | 8 | 00:00:01 | 05:02 | 11,9 | 00:50:19 | 00:50:20 | 21 | |
184 | 109 | KĘDZIORSKI MAREK | WĄBRZEŹNO | 1964 | M50 (50-59) | 20 | 00:00:10 | 05:02 | 11,9 | 00:50:20 | 00:50:30 | 163 | ||
185 | 258 | SUDZIŃSKI MARCIN | TORUŃ | 1972 | M40 (40-49) | 58 | 00:00:16 | 05:02 | 11,9 | 00:50:20 | 00:50:36 | 164 | ||
186 | 132 | KRZYWDZIŃSKA KAMILA | KOWALEWO POMORSKIE | 1983 | K30 (30-39) | 9 | 00:00:17 | 05:02 | 11,9 | 00:50:23 | 00:50:40 | 22 | ||
187 | 45 | CZESZEWSKI RAFAŁ | TORUŃ | ANIRO RUN TEAM | 1979 | M40 (40-49) | 59 | 00:00:07 | 05:02 | 11,9 | 00:50:25 | 00:50:32 | 165 | |
188 | 98 | KACZMARCZYK DANIEL | GREBOCIN | ANIRO RUN TEAM | 1975 | M40 (40-49) | 60 | 00:00:07 | 05:02 | 11,9 | 00:50:25 | 00:50:32 | 166 | |
189 | 231 | RUTKOWSKI BARTOSZ | GOLUB-DOBRZYŃ | AGROLOK SPORT TEAM | 1983 | M30 (30-39) | 56 | 00:00:05 | 05:03 | 11,9 | 00:50:26 | 00:50:31 | 167 | |
190 | 300 | WOŹNIAK KRZYSZTOF | SITNO | 1980 | M30 (30-39) | 57 | 00:00:23 | 05:03 | 11,9 | 00:50:30 | 00:50:53 | 168 | ||
191 | 9 | BAS KAROL | KOWALEWO POMORSKIE | CONKRET RUNNING TEAM | 1984 | M30 (30-39) | 58 | 00:00:10 | 05:03 | 11,9 | 00:50:31 | 00:50:41 | 169 | |
192 | 223 | RASMUS REMIGIUSZ | TORUŃ | 1984 | M30 (30-39) | 59 | 00:00:21 | 05:03 | 11,9 | 00:50:31 | 00:50:52 | 170 | ||
193 | 50 | DĄBROWSKA KAROLINA | TORUŃ | 1982 | K30 (30-39) | 10 | 00:00:13 | 05:03 | 11,9 | 00:50:33 | 00:50:46 | 23 | ||
194 | 137 | KUCHARSKA WIOLETTA | GOLUB-DOBRZYN | WMGA G-D | 1981 | K30 (30-39) | 11 | 00:00:05 | 05:03 | 11,9 | 00:50:34 | 00:50:39 | 24 | |
195 | 112 | KLAWIKOWSKI DAWID | BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | 1984 | M30 (30-39) | 60 | 00:00:06 | 05:03 | 11,9 | 00:50:34 | 00:50:40 | 171 | |
196 | 111 | KLAWIKOWSKA JULITA | BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | 1985 | K30 (30-39) | 12 | 00:00:05 | 05:04 | 11,9 | 00:50:35 | 00:50:40 | 25 | |
197 | 310 | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | JANIKOWO | 1965 | M50 (50-59) | 21 | 00:00:04 | 05:05 | 11,8 | 00:50:51 | 00:50:55 | 172 | ||
198 | 67 | FRĄCZYK ANNA | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | 1980 | K30 (30-39) | 13 | 00:00:14 | 05:05 | 11,8 | 00:50:52 | 00:51:06 | 26 | |
199 | 292 | WIŚNIEWSKA DANIELA | LUBICZ GÓRNY | PARKRUN TORUŃ | 1981 | K30 (30-39) | 14 | 00:00:14 | 05:06 | 11,8 | 00:51:03 | 00:51:17 | 27 | |
200 | 237 | SANKIEWICZ KAROLINA | WĄBRZEŹNO | 1997 | K20 (20-29) | 6 | 00:00:11 | 05:06 | 11,7 | 00:51:04 | 00:51:15 | 28 | ||
201 | 232 | RUTKOWSKI ROBERT | WĄBRZEŹNO | UNDERART WĄBRZEŹNO | 1975 | M40 (40-49) | 61 | 00:00:23 | 05:07 | 11,7 | 00:51:08 | 00:51:31 | 173 | |
202 | 173 | MARCINKIEWICZ JAN | ALEKSANDRÓW KUJAWSKI | 1956 | M60 (60-69) | 11 | 00:00:13 | 05:09 | 11,7 | 00:51:28 | 00:51:41 | 174 | ||
203 | 207 | PIĄTKOWSKI PIOTR | WĄBRZEŹNO | 1975 | M40 (40-49) | 62 | 00:00:23 | 05:11 | 11,6 | 00:51:45 | 00:52:08 | 175 | ||
204 | 100 | KAMIŃSKA MAGDALENA | TORUŃ | 1980 | K30 (30-39) | 15 | 00:00:02 | 05:11 | 11,6 | 00:51:45 | 00:51:47 | 29 | ||
205 | 328 | CYRANKOWSKI ARTUR | TURZNO | KOPEĆ TEAM | 1984 | M30 (30-39) | 61 | 00:00:25 | 05:11 | 11,6 | 00:51:48 | 00:52:13 | 176 | |
206 | 130 | KRYSZTOFIAK MICHAŁ | BYDGOSZCZ | ULUNG TEAM | 1978 | M40 (40-49) | 63 | 00:00:12 | 05:13 | 11,5 | 00:52:10 | 00:52:22 | 177 | |
207 | 12 | BĄK MICHAŁ | SIERAKOWO | 1978 | M40 (40-49) | 64 | 00:00:22 | 05:14 | 11,5 | 00:52:17 | 00:52:39 | 178 | ||
208 | 286 | WARACHOWSKI ROBERT | BRODNICA | 1976 | M40 (40-49) | 65 | 00:00:15 | 05:14 | 11,5 | 00:52:19 | 00:52:34 | 179 | ||
209 | 154 | LEWANDOWSKA MAŁGORZATA | LIPIE | T. G SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1966 | K50 (50-59) | 3 | 00:00:08 | 05:14 | 11,5 | 00:52:22 | 00:52:30 | 30 | |
210 | 212 | PODOLSKI MARIUSZ | ŁAZIENIEC | 1973 | M40 (40-49) | 66 | 00:00:12 | 05:15 | 11,4 | 00:52:31 | 00:52:43 | 180 | ||
211 | 181 | MIGGA KLAUS | WĄBRZEŹNO | 1960 | M50 (50-59) | 22 | 00:00:15 | 05:17 | 11,4 | 00:52:46 | 00:53:01 | 181 | ||
212 | 96 | JEŻEWSKI ŁUKASZ | STOLNO | 1987 | M30 (30-39) | 62 | 00:00:07 | 05:17 | 11,3 | 00:52:55 | 00:53:02 | 182 | ||
213 | 95 | JEŻEWSKA EDYTA | STOLNO | 1993 | K20 (20-29) | 7 | 00:00:07 | 05:18 | 11,3 | 00:52:56 | 00:53:03 | 31 | ||
214 | 304 | ZAKRZEWSKI MAREK | TORUŃ | ACROTEAM | 1967 | M50 (50-59) | 23 | 00:00:09 | 05:19 | 11,3 | 00:53:07 | 00:53:16 | 183 | |
215 | 4 | BALEWSKA IWONA | TORUŃ | 1973 | K40 (40-49) | 6 | 00:00:13 | 05:21 | 11,2 | 00:53:31 | 00:53:44 | 32 | ||
216 | 266 | SZUMSKI SŁAWOMIR | TORUŃ | KM TRUCHCIK ŁUBIANKA | 1974 | M40 (40-49) | 67 | 00:00:15 | 05:22 | 11,2 | 00:53:44 | 00:53:59 | 184 | |
217 | 40 | CISKA DARIA | TORUŃ | 1987 | K30 (30-39) | 16 | 00:00:21 | 05:23 | 11,1 | 00:53:51 | 00:54:12 | 33 | ||
218 | 48 | DALKE GRZEGORZ | CHEŁMŻA | CONKRET RUNNING TEAM | 1976 | M40 (40-49) | 68 | 00:00:09 | 05:24 | 11,1 | 00:54:02 | 00:54:11 | 185 | |
219 | 161 | LISEWSKI KRZYSZTOF | KOWALEWO POMORSKIE | CONKRET RUNNING TEAM | 1977 | M40 (40-49) | 69 | 00:00:08 | 05:24 | 11,1 | 00:54:03 | 00:54:11 | 186 | |
220 | 259 | SZADKOWSKA ANNA | INOWROCŁAW | BBL INOWROCŁAW | 1957 | K60 (60-69) | 1 | 00:00:10 | 05:24 | 11,1 | 00:54:04 | 00:54:14 | 34 | |
221 | 187 | MURAWSKA ANNA | BRODNICA | BRODNICZANINBIEGA | 1982 | K30 (30-39) | 17 | 00:00:20 | 05:25 | 11,1 | 00:54:06 | 00:54:26 | 35 | |
222 | 124 | KOWALSKI PAWEŁ | TORUŃ | 1983 | M30 (30-39) | 63 | 00:00:05 | 05:25 | 11,1 | 00:54:09 | 00:54:14 | 187 | ||
223 | 268 | SZYMECZKO SŁAWOMIR | KOWALEWO POMORSKIE | 1978 | M40 (40-49) | 70 | 00:00:19 | 05:25 | 11,1 | 00:54:10 | 00:54:29 | 188 | ||
224 | 8 | BARTOSZ MARIOLA | KIKÓŁ | 1977 | K40 (40-49) | 7 | 00:00:13 | 05:25 | 11,1 | 00:54:11 | 00:54:24 | 36 | ||
225 | 117 | KOMOROWSKI MACIEJ | ROŻNO-PARCELE | 1984 | M30 (30-39) | 64 | 00:00:23 | 05:26 | 11,0 | 00:54:20 | 00:54:43 | 189 | ||
226 | 322 | TUCHALSKI MAREK | RUSINOWO | KB LECH RYPIN | 1955 | M60 (60-69) | 12 | 00:00:13 | 05:27 | 11,0 | 00:54:33 | 00:54:46 | 190 | |
227 | 62 | DWORECKI RAFAŁ | GOLUB-DOBRZYŃ | KS FUTGOL | 1988 | M30 (30-39) | 65 | 00:00:11 | 05:28 | 11,0 | 00:54:38 | 00:54:49 | 191 | |
228 | 149 | LATUSZEK DARIA | DĘBOWA ŁĄKA | 1997 | K20 (20-29) | 8 | 00:00:11 | 05:28 | 11,0 | 00:54:39 | 00:54:50 | 37 | ||
229 | 279 | TRĄBA KATARZYNA | RYŃSK | 1989 | K30 (30-39) | 18 | 00:00:19 | 05:28 | 11,0 | 00:54:43 | 00:55:02 | 38 | ||
230 | 54 | DŁONIAK EDMUND | GNIEWKOWO | T. G SOKÓŁ GNIEWKOWO | 1945 | M70 (70-79) | 2 | 00:00:08 | 05:29 | 11,0 | 00:54:46 | 00:54:54 | 192 | |
231 | 61 | DUNAJSKI MARCIN | WĄBRZEŹNO | 1997 | M20 (20-29) | 19 | 00:00:17 | 05:29 | 10,9 | 00:54:48 | 00:55:05 | 193 | ||
232 | 311 | ŻOŁNOWSKA MONIKA | TORUŃ | 1984 | K30 (30-39) | 19 | 00:00:08 | 05:32 | 10,9 | 00:55:16 | 00:55:24 | 39 | ||
233 | 151 | LENC JANUSZ | BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | 1953 | M60 (60-69) | 13 | 00:00:15 | 05:32 | 10,8 | 00:55:21 | 00:55:36 | 194 | |
234 | 256 | STRZELECKI ADAM | WŁOCŁAWEK | 1978 | M40 (40-49) | 71 | 00:00:17 | 05:32 | 10,8 | 00:55:22 | 00:55:39 | 195 | ||
235 | 27 | BUTRYM ADAM | TORUŃ | T.S. OPATRUNKI TORUŃ | 1984 | M30 (30-39) | 66 | 00:00:22 | 05:32 | 10,8 | 00:55:23 | 00:55:45 | 196 | |
236 | 174 | MARKOWIAK PRZEMYSŁAW | NOWA SÓL | 1987 | M30 (30-39) | 67 | 00:00:16 | 05:32 | 10,8 | 00:55:25 | 00:55:41 | 197 | ||
237 | 119 | KOPCZYŃSKI ADAM | TORUŃ | 1992 | M20 (20-29) | 20 | 00:00:07 | 05:33 | 10,8 | 00:55:27 | 00:55:34 | 198 | ||
238 | 160 | LIPIŃSKI MAREK | TORUŃ | 1978 | M40 (40-49) | 72 | 00:00:21 | 05:33 | 10,8 | 00:55:32 | 00:55:53 | 199 | ||
239 | 312 | ŻÓŁTOWSKA KAROLINA | KOWALEWO POM. | EKOPARK | 1990 | K20 (20-29) | 9 | 00:00:15 | 05:33 | 10,8 | 00:55:32 | 00:55:47 | 40 | |
240 | 73 | GOŁASZEWSKA JOLANTA | TORUŃ | MARMEL | 1970 | K40 (40-49) | 8 | 00:00:18 | 05:34 | 10,8 | 00:55:41 | 00:55:59 | 41 | |
241 | 186 | MUCHA NATALIA | KOWALEWO POMORSKIE | #DECATEAM GNIEZNO | 1995 | K20 (20-29) | 10 | 00:00:05 | 05:34 | 10,8 | 00:55:43 | 00:55:48 | 42 | |
242 | 233 | RZEŹNICZEK ANNA | KOWALEWO POMORSKIE | KOWALEWO BIEGA | 1985 | K30 (30-39) | 20 | 00:00:22 | 05:34 | 10,8 | 00:55:44 | 00:56:06 | 43 | |
243 | 179 | MICHEWICZ KAROL | WĄBRZEŹNO | BIEGAM BO GONIĄ | 1978 | M40 (40-49) | 73 | 00:00:22 | 05:35 | 10,7 | 00:55:55 | 00:56:17 | 200 | |
244 | 11 | BAS PRZEMYSŁAW | KOWALEWO POMORSKIE | AGROLOK SPORT TEAM | 1989 | M30 (30-39) | 68 | 00:00:10 | 05:36 | 10,7 | 00:56:01 | 00:56:11 | 201 | |
245 | 44 | CZERWIŃSKA SANDRA | KOWALEWO POMORSKIE | KOWALEWO BIEGA | 1991 | K20 (20-29) | 11 | 00:00:06 | 05:36 | 10,7 | 00:56:04 | 00:56:10 | 44 | |
246 | 24 | BOROWIEC MARCELINA | KOWALEWO POMORSKIE | 2002 | K16 (16-19) | 2 | 00:00:11 | 05:37 | 10,7 | 00:56:13 | 00:56:24 | 45 | ||
247 | 41 | CISKI PRZEMYSŁAW | TORUŃ | KUJAWSKO-POMORSKIE | 1984 | M30 (30-39) | 69 | 00:00:22 | 05:37 | 10,7 | 00:56:13 | 00:56:35 | 202 | |
248 | 220 | PROJS HANNA | ŁUBIANKA | 1966 | K50 (50-59) | 4 | 00:00:08 | 05:38 | 10,7 | 00:56:18 | 00:56:26 | 46 | ||
249 | 290 | WIERSKI JAROSŁAW | TORUŃ | KUJAWSKO-POMORSKIE | 1972 | M40 (40-49) | 74 | 00:00:25 | 05:38 | 10,7 | 00:56:20 | 00:56:45 | 203 | |
250 | 165 | MAĆKIEWICZ JAROMIR | WĄBRZEŹNO | 1996 | M20 (20-29) | 21 | 00:00:17 | 05:38 | 10,6 | 00:56:21 | 00:56:38 | 204 | ||
251 | 307 | ZAWIASIŃSKI BARTŁOMIEJ | UNISŁAW | UNISŁAW BIEGA | 1991 | M20 (20-29) | 22 | 00:00:23 | 05:39 | 10,6 | 00:56:27 | 00:56:50 | 205 | |
252 | 75 | GOŁKOWSKA MARLENA | BRODNICA | BRODNICA BIEGA | 1973 | K40 (40-49) | 9 | 00:00:20 | 05:40 | 10,6 | 00:56:37 | 00:56:57 | 47 | |
253 | 250 | STAWICKI ROMAN | KOWALEWO POMORSKIE | 1957 | M60 (60-69) | 14 | 00:00:17 | 05:40 | 10,6 | 00:56:40 | 00:56:57 | 206 | ||
254 | 192 | NAHAJOWSKI PAWEŁ | TORUŃ | 1970 | M40 (40-49) | 75 | 00:00:10 | 05:40 | 10,6 | 00:56:42 | 00:56:52 | 207 | ||
255 | 171 | MARCHLEWSKA MARTA | WĄBRZEŹNO | 1989 | K30 (30-39) | 21 | 00:00:20 | 05:40 | 10,6 | 00:56:44 | 00:57:04 | 48 | ||
256 | 249 | STACHOWSKA MIRELLA | WĄBRZEŻNO | MIASTOAKTYWNI.PL | 1973 | K40 (40-49) | 10 | 00:00:20 | 05:40 | 10,6 | 00:56:44 | 00:57:04 | 49 | |
257 | 230 | RUDEWICZ SANDRA | KOWALEWO POMORSKIE | KOWALEWO BIEGA | 1992 | K20 (20-29) | 12 | 00:00:17 | 05:42 | 10,5 | 00:57:05 | 00:57:22 | 50 | |
258 | 319 | DORAN ADAM | TORUŃ | 1974 | M40 (40-49) | 76 | 00:00:14 | 05:47 | 10,4 | 00:57:46 | 00:58:00 | 208 | ||
259 | 58 | DRAWERT EWA | ŁUBKI | 1977 | K40 (40-49) | 11 | 00:00:18 | 05:50 | 10,3 | 00:58:17 | 00:58:35 | 51 | ||
260 | 234 | SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA | UNISŁAW | 1978 | K40 (40-49) | 12 | 00:00:10 | 05:51 | 10,3 | 00:58:29 | 00:58:39 | 52 | ||
261 | 318 | KWIATKOWSKI GRZEGORZ | BRODNICA | 1957 | M60 (60-69) | 15 | 00:00:17 | 05:55 | 10,1 | 00:59:08 | 00:59:25 | 209 | ||
262 | 108 | KĘDZIORSKA BEATA | WĄBRZEŹNO | 1970 | K40 (40-49) | 13 | 00:00:08 | 05:56 | 10,1 | 00:59:20 | 00:59:28 | 53 | ||
263 | 216 | POKIDAN ZOFIA | NOWA SÓL | 1964 | K50 (50-59) | 5 | 00:00:16 | 05:56 | 10,1 | 00:59:21 | 00:59:37 | 54 | ||
264 | 215 | POKIDAN ROMAN | NOWA SÓL | 1963 | M50 (50-59) | 24 | 00:00:16 | 05:56 | 10,1 | 00:59:23 | 00:59:39 | 210 | ||
265 | 243 | SKORUPKA RADEK | BYDGOSZCZ | ULUNG TEAM | 1979 | M40 (40-49) | 77 | 00:00:15 | 05:57 | 10,1 | 00:59:32 | 00:59:47 | 211 | |
266 | 253 | STOLARSKA DANUTA | WŁOCŁAWEK | ANETA TEAM | 1957 | K60 (60-69) | 2 | 00:00:18 | 05:57 | 10,1 | 00:59:32 | 00:59:50 | 55 | |
267 | 274 | TARÓW WOJCIECH | GŁOGOWO, OBROWO | CONKRET RUNNING TEAM | 1983 | M30 (30-39) | 70 | 00:00:09 | 05:57 | 10,1 | 00:59:35 | 00:59:44 | 212 | |
268 | 63 | DYBOWSKA KAROLINA | DĘBOWA ŁĄKA | REFLEX BIEGA | 1982 | K30 (30-39) | 22 | 00:00:20 | 05:59 | 10,0 | 00:59:51 | 01:00:11 | 56 | |
269 | 273 | ŚWIŚ KRYSTYNA | WĄBRZEŹNO | 1982 | K30 (30-39) | 23 | 00:00:20 | 05:59 | 10,0 | 00:59:51 | 01:00:11 | 57 | ||
270 | 214 | PODOLSKI PIOTR | ŁAZIENIEC | 2003 | M16 (16-19) | 3 | 00:00:12 | 05:59 | 10,0 | 00:59:53 | 01:00:05 | 213 | ||
271 | 152 | LEPISZ PIOTR | WĄBRZEŹNO | 1973 | M40 (40-49) | 78 | 00:00:22 | 06:03 | 9,9 | 01:00:29 | 01:00:51 | 214 | ||
272 | 205 | PAWLICKI PIOTR | WĄBRZEŹNO | 1960 | M50 (50-59) | 25 | 00:00:14 | 06:04 | 9,9 | 01:00:38 | 01:00:52 | 215 | ||
273 | 129 | KRYGER-JABŁOŃSKA MONIKA | RYŃSK | 1991 | K20 (20-29) | 13 | 00:00:20 | 06:09 | 9,8 | 01:01:29 | 01:01:49 | 58 | ||
274 | 18 | BŁASZCZAK STANISŁAW | SKĘPE | BIEGAM-ZAPOBIEGAM | 1946 | M70 (70-79) | 3 | 00:00:09 | 06:14 | 9,6 | 01:02:22 | 01:02:31 | 216 | |
275 | 201 | OZIMEK ANNA | KOWALEWO POMORSKIE | 1990 | K20 (20-29) | 14 | 00:00:16 | 06:14 | 9,6 | 01:02:23 | 01:02:39 | 59 | ||
276 | 309 | ZIELIŃSKI ANDRZEJ | TORUŃ | 1977 | M40 (40-49) | 79 | 00:00:15 | 06:14 | 9,6 | 01:02:23 | 01:02:38 | 217 | ||
277 | 295 | WITUCKI DAMIAN | STOLNO | 1987 | M30 (30-39) | 71 | 00:00:24 | 06:17 | 9,6 | 01:02:47 | 01:03:11 | 218 | ||
278 | 36 | CHOJNICKI GRZEGORZ | TORUŃ | 1976 | M40 (40-49) | 80 | 00:00:21 | 06:23 | 9,4 | 01:03:48 | 01:04:09 | 219 | ||
279 | 118 | KONIECZNA KRYSTYNA | KOWALEWO POMORSKIE | KOWALEWO BIEGA | 1974 | K40 (40-49) | 14 | 00:00:17 | 06:25 | 9,3 | 01:04:14 | 01:04:31 | 60 | |
280 | 81 | GRUDZIŃSKA AGNIESZKA | TORUŃ | 1983 | K30 (30-39) | 24 | 00:00:11 | 06:33 | 9,2 | 01:05:29 | 01:05:40 | 61 | ||
281 | 72 | GOLA GRZEGORZ | MARKOWO | 1971 | M40 (40-49) | 81 | 00:00:16 | 06:33 | 9,2 | 01:05:32 | 01:05:48 | 220 | ||
282 | 86 | INOTLEWSKI SEBASTIAN | GOLUB-DOBRZYŃ | 1992 | M20 (20-29) | 23 | 00:00:21 | 06:36 | 9,1 | 01:06:04 | 01:06:25 | 221 | ||
283 | 213 | PODOLSKI MICHAŁ | ŁAZIENIEC | 2002 | M16 (16-19) | 4 | 00:00:12 | 06:37 | 9,1 | 01:06:08 | 01:06:20 | 222 | ||
284 | 323 | BIAŁOBOCKA EWA | RYPIN | KB LECH RYPIN | 1961 | K50 (50-59) | 6 | 00:00:19 | 06:42 | 9,0 | 01:06:58 | 01:07:17 | 62 | |
285 | 324 | BIAŁOBŁOCKI JACEK | RYPIN | KB LECH RYPIN | 1961 | M50 (50-59) | 26 | 00:00:20 | 06:42 | 9,0 | 01:06:59 | 01:07:19 | 223 | |
286 | 89 | JANKOWSKI BRUNON | WĄBRZEŹNO | STOWARZYSZENIE MIASTO AKTYWNI | 1940 | M70 (70-79) | 4 | 00:00:14 | 07:35 | 7,9 | 01:15:48 | 01:16:02 | 224 | |
287 | 17 | BŁACH PIOTR | KOWALEWO POMORSKIE | 1988 | M30 (30-39) | 72 | 00:00:22 | 07:48 | 7,7 | 01:18:03 | 01:18:25 | 225 | ||
288 | 236 | SALACH MAŁGORZATA | KOWALEWO POMORSKIE | 1986 | K30 (30-39) | 25 | 00:00:22 | 07:48 | 7,7 | 01:18:03 | 01:18:25 | 63 | ||
289 | 162 | LUBOCKA PATRYCJA | TORUŃ | PARKRUN TORUŃ | 2001 | K16 (16-19) | 3 | 00:00:19 | 08:02 | 7,5 | 01:20:21 | 01:20:40 | 64 | |
290 | 248 | SPYCHALSKI TADEUSZ | TORUŃ | TOP-CROSS 20 LAT TORUŃ | 1960 | M50 (50-59) | 27 | 00:00:19 | 08:02 | 7,5 | 01:20:21 | 01:20:40 | 226 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | Czas startu | tempo min/km | tempo km/h | Czas netto | Czas Brutto | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 502 | BARTNICKI ŁUKASZ | BRODNICA | 1984 | 00:00:00 | 03:39 | 16,5 | 00:18:14 | 00:18:14 | 1 | ||
2 | 540 | OLKOWSKI DAMIAN | KOWALEWO POMORSKIE | KOWALEWO BIEGA | 1995 | 00:00:00 | 03:52 | 15,5 | 00:19:20 | 00:19:20 | 2 | |
3 | 557 | TOMASZEWSKI KRZYSZTOF | RADZYNEK | BORN TO RUN - CHOJNICKI TEAM | 1993 | 00:00:00 | 03:53 | 15,4 | 00:19:27 | 00:19:27 | 3 | |
4 | 504 | BASA JACEK | KRUSZWICA | ROZBIEGANA KRUSZWICA | 1976 | 00:00:00 | 03:55 | 15,3 | 00:19:35 | 00:19:35 | 4 | |
5 | 558 | URBAŃCZYK ADAM | CIERPICE | ARTANO | 1993 | 00:00:01 | 04:02 | 14,9 | 00:20:09 | 00:20:10 | 5 | |
6 | 528 | KALISKI KAMIL | GOLUB-DOBRZYŃ | AGROLOK SPORT TEAM | 1983 | 00:00:01 | 04:08 | 14,5 | 00:20:40 | 00:20:41 | 6 | |
7 | 512 | DROZDOWICZ PAWEŁ | BRODNICA | IPSERWIS | 1983 | 00:00:00 | 04:10 | 14,4 | 00:20:52 | 00:20:52 | 7 | |
8 | 549 | SADOWSKI KACPER | KIKÓŁ | GKS FABIANKI | 2001 | 00:00:03 | 04:12 | 14,3 | 00:20:59 | 00:21:02 | 8 | |
9 | 563 | ZIĘTARSKI KRYSTIAN | CIECHOCIN | 1986 | 00:00:09 | 04:16 | 14,1 | 00:21:20 | 00:21:29 | 9 | ||
10 | 546 | POPŁAWSKA AGNIESZKA | CIELĘTA | 1982 | 00:00:03 | 04:17 | 14,0 | 00:21:23 | 00:21:26 | 1 | ||
11 | 572 | STUCZYŃSKI ARTUR | KIEŁPINY | ZS KOWALEWO | 2002 | 00:00:00 | 04:18 | 13,9 | 00:21:32 | 00:21:32 | 10 | |
12 | 573 | BŁASZKIEWICZ BŁAŻEJ | RYCHNOWO WIELKIE | ZS KOWALEWO | 2002 | 00:00:00 | 04:19 | 13,9 | 00:21:36 | 00:21:36 | 11 | |
13 | 513 | DUDKOWIAK MICHAŁ | TORUŃ | RANDOM DRINKERS TEAM | 1984 | 00:00:12 | 04:28 | 13,4 | 00:22:20 | 00:22:32 | 12 | |
14 | 514 | DUMA JOANNA | WĄBRZEŹNO | DZIKI Z ODNOWY | 1986 | 00:00:07 | 04:29 | 13,4 | 00:22:24 | 00:22:31 | 2 | |
15 | 530 | KAZANOWSKI PRZEMYSŁAW | KOWALEWO POMORSKIE | CONKRET RUNNING TEAM | 1992 | 00:00:08 | 04:34 | 13,1 | 00:22:51 | 00:22:59 | 13 | |
16 | 522 | GRALLA PIOTR | TORUŃ | MZK TORUŃ | 1963 | 00:00:09 | 04:35 | 13,1 | 00:22:54 | 00:23:03 | 14 | |
17 | 553 | STRZELECKA NATALIA | TORUŃ | #BIEGNĘDLABRATA #BIEGNĘDLAMAMY | 1990 | 00:00:07 | 04:37 | 13,0 | 00:23:05 | 00:23:12 | 3 | |
18 | 516 | FALKOWSKI MICHAŁ | WIELKIE RYCHNOWO | KOWALEWO BIEGA | 1985 | 00:00:05 | 04:38 | 12,9 | 00:23:12 | 00:23:17 | 15 | |
19 | 533 | LEWANDOWSKI KRZYSZTOF | LINOWO | LEWY BIEGA | 1990 | 00:00:12 | 04:41 | 12,8 | 00:23:26 | 00:23:38 | 16 | |
20 | 534 | LICZNERSKI PAWEŁ | GAJEWO | 1990 | 00:00:13 | 04:44 | 12,7 | 00:23:38 | 00:23:51 | 17 | ||
21 | 511 | DROZDOWICZ JUSTYNA | BRODNICA | IP SERWIS | 1983 | 00:00:14 | 04:46 | 12,6 | 00:23:50 | 00:24:04 | 4 | |
22 | 523 | GUŚCIORA MONIKA | RYŃSK | KOWALEWO BIEGA | 1996 | 00:00:01 | 04:52 | 12,3 | 00:24:18 | 00:24:19 | 5 | |
23 | 545 | PIOTROWSKA EMILIA | GOLUB-DOBRZYŃ | 1984 | 00:00:09 | 04:52 | 12,3 | 00:24:18 | 00:24:27 | 6 | ||
24 | 548 | ROSIŃSKI EUGENIUSZ | MILANÓWEK | STO-NOGI MILANÓWEK | 1962 | 00:00:13 | 04:54 | 12,3 | 00:24:28 | 00:24:41 | 18 | |
25 | 515 | ERDMAŃSKA WIOLETA | KURZĘTNIK | 1991 | 00:00:14 | 04:57 | 12,1 | 00:24:47 | 00:25:01 | 7 | ||
26 | 537 | MALEC DARIUSZ | TORUŃ | CONKRET RUNNING TEAM | 1970 | 00:00:09 | 04:58 | 12,1 | 00:24:48 | 00:24:57 | 19 | |
27 | 571 | CEBULA WOJCIECH | KOWALEWO POMORSKIE | ZS KOWALEWO | 2002 | 00:00:00 | 05:05 | 11,8 | 00:25:27 | 00:25:27 | 20 | |
28 | 501 | ADAMKOWSKI JACEK | GOLUB DOBRZYŃ | CONKRET RUNNING TEAM | 1995 | 00:00:20 | 05:07 | 11,7 | 00:25:37 | 00:25:57 | 21 | |
29 | 576 | SMLARZ TOMASZ | BYDGOSZCZ | CONKRET RUNNING TEAM | 1974 | 00:00:18 | 05:12 | 11,5 | 00:26:00 | 00:26:18 | 22 | |
30 | 538 | MARKIEWICZ ZBIGNIEW | WĄBRZEŹNO | MIASTOAKTYWNI.PL | 1957 | 00:00:20 | 05:13 | 11,5 | 00:26:03 | 00:26:23 | 23 | |
31 | 539 | NOWAK WALDEMAR | BIAŁE BŁOTA | TRI-AMATOR EWELINA NOWAK | 1963 | 00:00:15 | 05:14 | 11,5 | 00:26:10 | 00:26:25 | 24 | |
32 | 517 | GĄSIOROWSKI MICHAŁ | GOLUB-DOBRZYŃ | 1985 | 00:00:13 | 05:21 | 11,2 | 00:26:43 | 00:26:56 | 25 | ||
33 | 564 | WATRAS TOMASZ | KOWALEWO POMORSKIE | KOWALEWO BIEGA | 1997 | 00:00:19 | 05:22 | 11,2 | 00:26:49 | 00:27:08 | 26 | |
34 | 529 | KAMIŃSKA MONIKA | KOWALEWO POMORSKIE | KOWALEWO BIEGA | 1989 | 00:00:06 | 05:25 | 11,1 | 00:27:05 | 00:27:11 | 8 | |
35 | 541 | OSTROWSKA MONIKA | BRODNICA | NESSI TEAM | 1981 | 00:00:14 | 05:27 | 11,0 | 00:27:15 | 00:27:29 | 9 | |
36 | 555 | ŚMIGIECKA AGNIESZKA | WĄBRZEŻNO | 1986 | 00:00:07 | 05:29 | 10,9 | 00:27:25 | 00:27:32 | 10 | ||
37 | 574 | PIĄTKOWSKI PIOTR | GOLUB-DOBRZYŃ | ZS KOWALEWO | 00:00:12 | 05:32 | 10,8 | 00:27:41 | 00:27:53 | |||
38 | 560 | WIŚNIEWSKA PAULA | WĄBRZEŹNO | 1992 | 00:00:08 | 05:35 | 10,7 | 00:27:55 | 00:28:03 | 11 | ||
39 | 532 | KUNZ MARTA | TORUŃ | 2003 | 00:00:18 | 05:38 | 10,7 | 00:28:10 | 00:28:28 | 12 | ||
40 | 567 | FAŁCZYŃSKI PAWEŁ | ELGISZEWO | ZS KOWALEWO | 2000 | 00:00:12 | 05:40 | 10,6 | 00:28:20 | 00:28:32 | 28 | |
41 | 508 | CHOJNACKA SANDRA | KOWALEWO POMORSKIE | 1994 | 00:00:19 | 05:43 | 10,5 | 00:28:34 | 00:28:53 | 13 | ||
42 | 536 | MACIOŁEK ANGELIKA | KOWALEWO POMORSKIE | CONKRET RUNNING TEAM | 1990 | 00:00:07 | 05:49 | 10,3 | 00:29:03 | 00:29:10 | 14 | |
43 | 556 | TOMASZEWSKA MARIOLA | WĄBRZEŹNO | DZIKI Z ODNOWY | 1970 | 00:00:09 | 05:51 | 10,3 | 00:29:13 | 00:29:22 | 15 | |
44 | 543 | PELKA ESTERA | WĄBRZEŹNO | DZIKI Z ODNOWY | 1973 | 00:00:09 | 05:53 | 10,2 | 00:29:25 | 00:29:34 | 16 | |
45 | 550 | SLIWIŃSKA MAGDALENA | TORUŃ | 1979 | 00:00:07 | 05:58 | 10,1 | 00:29:48 | 00:29:55 | 17 | ||
46 | 562 | ZELMAŃSKA MARTA | KOWALEWO POMORSKIE | KOWALEWO BIEGA | 1987 | 00:00:23 | 05:59 | 10,0 | 00:29:53 | 00:30:16 | 18 | |
47 | 526 | JAWORSKI KAMIL | BYDGOSZCZ | ASSECO ACTIVE TEAM | 1987 | 00:00:16 | 06:00 | 10,0 | 00:30:00 | 00:30:16 | 29 | |
48 | 519 | GERKA KRZYSZTOF | BRZUZE | KB LECH RYPIN | 1957 | 00:00:16 | 06:03 | 9,9 | 00:30:16 | 00:30:32 | 30 | |
49 | 113 | KLECKA GABRIELA | KOWALEWO POMORSKIE | 1999 | 00:00:01 | 06:03 | 9,9 | 00:30:17 | 00:30:18 | 19 | ||
50 | 568 | SKÓRKIEWICZ JAKUB | KOWALEWO POMORSKIE | ZS KOWALEWO | 2002 | 00:00:00 | 06:04 | 9,9 | 00:30:18 | 00:30:18 | 31 | |
51 | 554 | SZUMSKA LIDIA | OSIEK NAD WISŁĄ | 1972 | 00:00:17 | 06:06 | 9,8 | 00:30:31 | 00:30:48 | 20 | ||
52 | 510 | DĄBROWSKA KLAUDIA | KOWALEWO POMORSKIE | 1991 | 00:00:19 | 06:09 | 9,8 | 00:30:45 | 00:31:04 | 21 | ||
53 | 503 | BAS KAROLINA | KOWALEWO POMORSKIE | CONKRET RUNNING TEAM | 1989 | 00:00:17 | 06:12 | 9,7 | 00:31:00 | 00:31:17 | 22 | |
54 | 506 | BONIECKA TERESA | RADOMIN | CONKRET RUNNING TEAM | 1974 | 00:00:18 | 06:12 | 9,7 | 00:31:02 | 00:31:20 | 23 | |
55 | 561 | WRÓBLEWSKA MARTYNA | ŁASIN | 1993 | 00:00:04 | 06:12 | 9,7 | 00:31:02 | 00:31:06 | 24 | ||
56 | 527 | JUSTYNA TREJDEROWSKA | KOWALEWO POMORSKIE | CONKRET RUNNING TEAM | 1983 | 00:00:18 | 06:13 | 9,7 | 00:31:03 | 00:31:21 | 25 | |
57 | 577 | CHUDZIK GRZEGORZ | TORUŃ | KOPEL RUNNING TEAM | 1992 | 00:00:13 | 06:19 | 9,5 | 00:31:33 | 00:31:46 | 32 | |
58 | 520 | GOŁASZEWSKA BEATA | WĄBRZEŹNO | DZIKI Z ODNOWY | 1972 | 00:00:10 | 06:21 | 9,5 | 00:31:43 | 00:31:53 | 26 | |
59 | 505 | BESTJAN MONIKA | WĄBRZEŹNO | DZIKI Z ODNOWY | 1982 | 00:00:10 | 06:21 | 9,4 | 00:31:47 | 00:31:57 | 27 | |
60 | 531 | KOŚCIELSKA DOROTA | KOWALEWO POMORSKIE | CONKRET RUNNING TEAM | 1977 | 00:00:08 | 06:23 | 9,4 | 00:31:54 | 00:32:02 | 28 | |
61 | 509 | CHOJNACKA WIKTORIA | TORUŃ | CONKRET RUNNING TEAM | 2008 | 00:00:24 | 06:28 | 9,3 | 00:32:20 | 00:32:44 | 29 | |
62 | 542 | PAKUŁA EWELINA | KOWALEWO POMORSKIE | REHABILIS | 1991 | 00:00:00 | 06:28 | 9,3 | 00:32:20 | 00:32:20 | 30 | |
63 | 507 | CHOJNACKA PAULINA | TORUŃ | CONKRET RUNNING TEAM | 1987 | 00:00:00 | 06:33 | 9,2 | 00:32:44 | 00:32:44 | 31 | |
64 | 570 | OSMAŃSKA AGATA | PLUSKOWĘSY | ZS KOWALEWO | 00:00:12 | 06:52 | 8,7 | 00:34:21 | 00:34:33 | |||
65 | 569 | DROZDOWSKA WERONIKA | KOWALEWO POMORSKIE | ZS KOWALEWO | 2001 | 00:00:12 | 06:52 | 8,7 | 00:34:22 | 00:34:34 | 33 | |
66 | 552 | STEFAŃSKA ANNA | TORUŃ | CONKRET RUNNING TEAM | 1978 | 00:00:09 | 07:09 | 8,4 | 00:35:43 | 00:35:52 | 34 | |
67 | 524 | HINZ MAGDALENA | KOWALEWO POMORSKIE | KOWALEWO BIEGA | 1979 | 00:00:22 | 07:12 | 8,3 | 00:36:02 | 00:36:24 | 35 | |
68 | 525 | HINZ PAWEŁ | KOWALEWO POMORSKIE | KOWALEWO BIEGA | 1981 | 00:00:21 | 07:13 | 8,3 | 00:36:03 | 00:36:24 | 33 |
.Organizator ustala wysokość opłaty startowej, która uzależniona jest od terminu i formy wpłaty.
W skład pełnego pakietu startowego wchodzą: numer startowy, chip do pomiaru czasu, medal na mecie, upominki od sponsorów i partnerów wydarzenia, talon na posiłek oraz opcjonalnie koszulka.
Opłata startowa dla obu biegów (10km i 5km) jest taka sama i wynosi:
- Pakiet bez koszulki:
– styczeń/luty: 25zł
– marzec do 5 maja: 35zł
– 6 maj do 16 maja: 40zł - Pakiet z koszulką:
– styczeń/luty: 40zł
– marzec do 5 maja: 50zł
Po 5 maja nie ma możliwości zakupu pakietu z koszulką.
W dniu biegów opłata startowa w biurze zawodów wynosi 60zł. Możliwa tylko pod warunkiem, że nie zostanie przekroczony limit uczestników biegów.
Zawodnicy, którzy ukończyli cykl Grand Prix Województwa Kujawsko – Pomorskiego w roku 2018 lub w roku 2017 mają prawo do zniżki 5 zł, zawodnicy, którzy ukończyli 2 ostatnie cykle 2018 i 2017 mają prawo do zniżki 10 zł we wszystkich biegach zaliczonych do cyklu 2019.