8. PKO Festiwal Biegowy

Data i godzina2017-09-09 03:00:00
MiejscowośćKrynica
Dystans 100km / 64km / 34km
Oficjalna stronahttps://www.festiwalbiegowy.pl/
Wyniki online
Opłata startowa od 50 zł
Typ zawodów Bieg
Rejestracja Zapisz się

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do ósmej edycji krynickiego święta biegów i biegaczy! W programie imprezy pozostają biegi, które zaskarbiły sobie waszą sympatię w minionych latach. Jednocześnie pracujemy nad nowościami i zmianami, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią naszą imprezę. Najniższe opłaty startowe – tylko do końca grudnia! 

PKO Festiwal Biegowy to jedna z największych i najwszechstronniejsza impreza biegowa w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W 2017 roku spotykamy się w pierwszy pełny tydzień września. Zapraszamy dzieci, początkujących, ambitnych i profesjonalnych biegaczy. Biegaczy ulicznych i górskich, średniodystansowców i ultrasów. Stałych bywalców biegów w Krynicy jak i debiutantów.

Sportowy program imprezy w 2017 r. obejmie już ponad 30 biegów i marszów, na dystansach od 300m do 100 km, a łączna długość tras przekroczy 300 km. Najbardziej prestiżowe konkurencje Festiwalu to Bieg 7 Dolin na trzech dystansach – 34, 64 i 100 km, Życiowa Dziesiątka, Koral Maraton i Półmaraton, Bieg na Jaworzynę czy biegowa etapówka Iron Run. Najweselsze starty to z kolei Bieg Przebierańców, Bieg Kibica czy Bieg z krawatem, choć i tu do zdobycia są pamiątkowe medale i nagrody.

Ponownie dajemy Wam możliwość wyboru zawartości pakietu startowego. W podstawowej wersji, którą uwzględnia opłata startowa, znajdą się numer startowy z chipem, worek biegacza, woda oraz upominki i kupony rabatowe od partnerów 8. PKO Festiwalu Biegowego. Wasz pakiet Premium może zawierać festiwalową koszulkę techniczną, chustę wielofunkcyjną, zestaw opasek na rękę oraz inne ciekawe gadżety, które możecie sprawdzić TUTAJ – wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję w formularzu zgłoszeniowym.

W edycji 2017 r. utrzymujemy trzy progi wysokości opłaty startowej, a w pierwszym progu zachowujemy obniżone w ubiegłym roku stawki opłaty startowej. Jednocześnie, w wybranych biegach dokonujemy kolejnych obniżek w drugim i trzecim progu! Rozumiemy, że podjęcie decyzji o przyjeździe do Krynicy na kilka, kilkanaście miesięcy przed startem może być kłopotliwe. Jakkolwiek zachęcamy do podjęcia decyzji już teraz – najniższe stawki obowiązują tylko do końca 2016 roku. Warto już dziś przygotować się do wyjazdu, zaplanować ew. urlop, postarać się o współpasażerów jeśli jedziemy samochodem, a także Kartę Biegacza – będzie jeszcze taniej.

Powrót