Armagedon Active Walentynki - Bieg z przeszkodami
Data i godzina | 2020-02-15 12:00:00 |
Miejscowość | Kamień |
Dystans | ok. 6 km |
Oficjalna strona | http://rajsportactive.pl/zapisy |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 99 zł |
Typ zawodów | Bieg OCR |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 28 | SOBIERAJSKI WOJCIECH | ZĄBKI | OCRA POLAND | POL | 1989 | M(18-39) | 1 | 06:00 | 10 | 00:36:01 | 1 | |
2 | 169 | WÓJCIK WIKTOR | VIKINGS RUN | POL | 1990 | M(18-39) | 2 | 06:02 | 9,9 | 00:36:14 | 2 | ||
3 | 95 | MOSTKOWSKI ŁUKASZ | POLKOWICE | UNITED RUNNERS | POL | 1989 | M(18-39) | 3 | 06:45 | 8,9 | 00:40:28 | 3 | |
4 | 29 | SOBIERAJSKI KRZYSZTOF | ZĄBKI | OCRA POLAND | POL | 2002 | M(18-39) | 4 | 06:46 | 8,9 | 00:40:35 | 4 | |
5 | 36 | JAGODZIŃSKI KAROL | WARSZAWA | POWER TRAINING | POL | 1991 | M(18-39) | 5 | 06:54 | 8,7 | 00:41:22 | 5 | |
6 | 168 | JÓZEFIAK ŁUKASZ | PSZCZÓŁKI | BIEGUN | POL | 1981 | M(18-39) | 6 | 07:14 | 8,3 | 00:43:24 | 6 | |
7 | 30 | SOBIERAJSKI BOLESŁAW | ZĄBKI | OCRA POLAND | POL | 2001 | M(18-39) | 7 | 07:34 | 7,9 | 00:45:24 | 7 | |
8 | 141 | MARKOWSKI FABIAN | GARZYN | MS-FIT | POL | 1986 | M(18-39) | 8 | 07:37 | 7,9 | 00:45:42 | 8 | |
9 | 24 | FRYDRYCH MACIEK | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1977 | M(40-59) | 1 | 07:55 | 7,6 | 00:47:29 | 9 | |
10 | 111 | SZYMAŃSKI MICHAŁ | ŁÓDŹ | STG ŁÓDŹ | POL | 1985 | M(18-39) | 9 | 07:55 | 7,6 | 00:47:32 | 10 | |
11 | 124 | ŁAWRENCZUK PAWEŁ | ŁÓDŹ | RAJSPORT ACTIVE | POL | 1983 | M(18-39) | 10 | 07:57 | 7,5 | 00:47:44 | 11 | |
12 | 68 | ANTCZAK BORYS | ZGIERZ | WATAHA | POL | 1992 | M(18-39) | 11 | 08:12 | 7,3 | 00:49:11 | 12 | |
13 | 33 | TOMAKA TOMASZ | RZESZÓW | RAJSPORT ACTIVE | POL | 1992 | M(18-39) | 12 | 08:17 | 7,2 | 00:49:41 | 13 | |
14 | 120 | BŁĘDZKI ADAM | LUBASZ | DIRTY SPARROWS | POL | 1987 | M(18-39) | 13 | 08:33 | 7 | 00:51:20 | 14 | |
15 | 91 | KUSAREK PIOTR | STARY WĘGLINIEC | HUSARIA RACE TEAM | POL | 1985 | M(18-39) | 14 | 08:34 | 7 | 00:51:25 | 15 | |
16 | 47 | SZKURŁAT TOMASZ | WARSZAWA | POWER TRAINING | POL | 1986 | M(18-39) | 15 | 08:58 | 6,7 | 00:53:49 | 16 | |
17 | 109 | GAWLAK DAMIAN | WARSZAWA | SPECTRUM TEAM | POL | 1994 | M(18-39) | 16 | 09:07 | 6,6 | 00:54:45 | 17 | |
18 | 62 | KOPACZYŃSKI ARTUR | RZESZÓW | 21 BATALION LOGISTYCZNY | POL | 1990 | M(18-39) | 17 | 09:10 | 6,5 | 00:55:02 | 18 | |
19 | 158 | PAPLICKA KATARZYNA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | POL | 1982 | K(18-39) | 1 | 09:18 | 6,4 | 00:55:49 | 1 | ||
20 | 136 | JUSZKIEWICZ DOMINIK | GARZYN | MS-FIT | POL | 1985 | M(18-39) | 18 | 09:20 | 6,4 | 00:56:01 | 19 | |
21 | 74 | MAŁECKI JACEK | KALISZ | DZIKIE BORSUKI | POL | 1987 | M(18-39) | 19 | 09:25 | 6,4 | 00:56:27 | 20 | |
22 | 152 | ŁYSIAK PATRYK | MOGILNO | EXTREMALNI MOGILNO | POL | 1990 | M(18-39) | 20 | 09:42 | 6,2 | 00:58:13 | 21 | |
23 | 63 | PABIJAŃCZYK PRZEMYSŁAW | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1985 | M(18-39) | 21 | 09:43 | 6,2 | 00:58:15 | 22 | |
24 | 122 | KUBA PIOTR | SKIERNIEWICE | JELENIE W TERENIE | POL | 1982 | M(18-39) | 22 | 09:52 | 6,1 | 00:59:13 | 23 | |
25 | 15 | SERAFIŃSKI ROBERT | KONIN | NEXTREME OCR | POL | 1969 | M(40-59) | 2 | 10:01 | 6 | 01:00:06 | 24 | |
26 | 27 | KUBACKI KAROL | KALISZ | POL | 1983 | M(18-39) | 23 | 10:01 | 6 | 01:00:07 | 25 | ||
27 | 110 | KUR MARCIN | PIASECZNO | MISTRZOWIE IMPREZ | POL | 1990 | M(18-39) | 24 | 10:02 | 6 | 01:00:10 | 26 | |
28 | 38 | DUDA KRZYSZTOF | DRZEWCE | JELENIE W TERENIE | POL | 1978 | M(40-59) | 3 | 10:07 | 5,9 | 01:00:44 | 27 | |
29 | 113 | SZYMAŃSKI ŁUKASZ | ODOLANÓW | POL | 1988 | M(18-39) | 25 | 10:17 | 5,8 | 01:01:42 | 28 | ||
30 | 34 | JANISZEWSKI GRZEGORZ | WARSZAWA | DZIADY OCR | POL | 1967 | M(40-59) | 4 | 10:23 | 5,8 | 01:02:17 | 29 | |
31 | 99 | OLAS PIOTR | NOWA WIEŚ | POL | 1993 | M(18-39) | 26 | 10:23 | 5,8 | 01:02:17 | 30 | ||
32 | 18 | DZIUBAŁKA ADRIAN | KUNOWO | MS-FIT | POL | 1984 | M(18-39) | 27 | 10:24 | 5,8 | 01:02:26 | 31 | |
33 | 65 | PIOTROWSKI ROMAN | POZNAŃ | SPARTA RUNNERS | POL | 1982 | M(18-39) | 28 | 10:40 | 5,6 | 01:03:58 | 32 | |
34 | 170 | NIEMIEC JAN | TYKADŁÓW | POL | 1994 | M(18-39) | 29 | 10:40 | 5,6 | 01:04:03 | 33 | ||
35 | 155 | PACHUCY GRZEGORZ | WARSZAWA | POWER TRAINING | POL | 1988 | M(18-39) | 30 | 10:41 | 5,6 | 01:04:07 | 34 | |
36 | 56 | JUDEK ŁUKASZ | OPALENICA | POL | 1982 | M(18-39) | 31 | 10:43 | 5,6 | 01:04:17 | 35 | ||
37 | 60 | LISIK ANDRZEJ | KOSISKA | JELENIE W TERENIE | POL | 1983 | M(18-39) | 32 | 10:46 | 5,6 | 01:04:34 | 36 | |
38 | 12 | BŁASZCZYK ADAM | JAROCIN | MS-FIT | POL | 1994 | M(18-39) | 33 | 10:47 | 5,6 | 01:04:45 | 37 | |
39 | 58 | WOROBIEWA JEKATIERINA | WARSZAWA | POWER TRAINING | POL | 1989 | K(18-39) | 2 | 10:50 | 5,5 | 01:04:57 | 2 | |
40 | 129 | JAKUBOWSKI MICHAŁ | DĘBOŁĘKA | OSP DĘBOŁĘKA | POL | 1986 | M(18-39) | 34 | 10:52 | 5,5 | 01:05:10 | 38 | |
41 | 98 | ROSZAK EWA | PĘPOWO | RUNAWAY TEAM | POL | 1984 | K(18-39) | 3 | 11:02 | 5,4 | 01:06:15 | 3 | |
42 | 40 | DUDA DARIUSZ | GZÓW | JELENIE W TERENIE | POL | 1991 | M(18-39) | 35 | 11:07 | 5,4 | 01:06:41 | 39 | |
43 | 508 | MISIAK DARIUSZ | DZIĘCIOŁY | POL | 1985 | M(18-39) | 36 | 11:11 | 5,4 | 01:07:04 | 40 | ||
44 | 153 | AUGUSTYNIAK ROBERT | HENRYKÓW-UROCZE | POL | 1987 | M(18-39) | 37 | 11:12 | 5,4 | 01:07:15 | 41 | ||
45 | 125 | KALISZ ADRIAN | KÓRNIK | SPARTA RUNNERS | POL | 1985 | M(18-39) | 38 | 11:19 | 5,3 | 01:07:52 | 42 | |
46 | 165 | GRUTZMACHER KATARZYNA | PĘPOWO | RUNAWAY TEAM | POL | 1985 | K(18-39) | 4 | 11:19 | 5,3 | 01:07:53 | 4 | |
47 | 97 | WIECZOREK DARIUSZ | POZNAŃ | POL | 1996 | M(18-39) | 39 | 11:23 | 5,3 | 01:08:16 | 43 | ||
48 | 142 | KRZYWDA PATRYK | WARSZAWA | POL | 1995 | M(18-39) | 40 | 11:23 | 5,3 | 01:08:17 | 44 | ||
49 | 127 | MICHAŁOWSKI KACPER | KOŁO | POL | 2003 | M0 | 11:24 | 5,3 | 01:08:24 | 45 | |||
50 | 108 | PIĄTEK MAREK | WOŁÓW | POL | 1993 | M(18-39) | 41 | 11:29 | 5,2 | 01:08:55 | 46 | ||
51 | 77 | BYCZKOWSKI PAWEŁ | LNISNO | JELENIE W TERENIE | POL | 1991 | M(18-39) | 42 | 11:38 | 5,2 | 01:09:50 | 47 | |
52 | 85 | JURKIEWICZ PIOTR | OSTRZESZOW | POL | 1977 | M(40-59) | 5 | 11:39 | 5,2 | 01:09:54 | 48 | ||
53 | 107 | BRODZIAK ANDRZEJ | SUŁKOWICE | POL | 1972 | M(40-59) | 6 | 11:42 | 5,1 | 01:10:11 | 49 | ||
54 | 4 | KOWALSKI MATEUSZ | MOSINA | POL | 1987 | M(18-39) | 43 | 11:58 | 5 | 01:11:48 | 50 | ||
55 | 143 | ROZPĘDOWSKA PATRYCJA | TOMASZÓW MAZOWIECKI | VIKINGS RUN | POL | 1993 | K(18-39) | 5 | 11:59 | 5 | 01:11:54 | 5 | |
56 | 92 | MORAŃDA PAULINA | CEKÓW | CEKÓW TEAM | POL | 1985 | K(18-39) | 6 | 12:03 | 5 | 01:12:18 | 6 | |
57 | 166 | KASPRZAK SEBASTIAN | WARSZAWA | SPECTRUM TEAM | POL | 1994 | M(18-39) | 44 | 12:07 | 5 | 01:12:43 | 51 | |
58 | 11 | GŁOGOWSKI JAROSŁAW | ZDUŃSKA WOLA | POL | 1978 | M(40-59) | 7 | 12:11 | 4,9 | 01:13:08 | 52 | ||
59 | 61 | ŚLIWA MARCIN | CHOBIENIA | KGHM ZG RUN | POL | 1981 | M(18-39) | 45 | 12:12 | 4,9 | 01:13:12 | 53 | |
60 | 9 | KONRADI LUDWIK | PIOTRKÓW TRYB. | GLADIATORS RFM 4RT | POL | 1951 | M60+ | 1 | 12:12 | 4,9 | 01:13:15 | 54 | |
61 | 90 | DWORCZAK MACIEJ | GOSTYŃ | RUNAWAY TEAM | POL | 1989 | M(18-39) | 46 | 12:13 | 4,9 | 01:13:17 | 55 | |
62 | 20 | CHOJNACKI MARIUSZ | CEKÓW | CEKÓW TEAM | POL | 1978 | M(40-59) | 8 | 12:17 | 4,9 | 01:13:45 | 56 | |
63 | 42 | JAGODZIŃSKI DARIUSZ | PIOTRKÓW TRYB | POL | 1967 | M(40-59) | 9 | 12:18 | 4,9 | 01:13:49 | 57 | ||
64 | 69 | ŚWITAŁA ŁUKASZ | SIERADZ | FACHOWCY | POL | 1993 | M(18-39) | 47 | 12:22 | 4,8 | 01:14:14 | 58 | |
65 | 75 | TROJAK TOBIASZ | SIERADZ | FACHOWCY | POL | 1992 | M(18-39) | 48 | 12:29 | 4,8 | 01:14:56 | 59 | |
66 | 137 | NAPIERAJ KATARZYNA | BUKOWNO | CARBON SILESIA SPORT | POL | 1992 | K(18-39) | 7 | 12:30 | 4,8 | 01:14:58 | 7 | |
67 | 100 | PIESTRZYŃSKI KRZYSZTOF | KOŹMINEK | ŚWIRKI MUCHOMORKI | POL | 1994 | M(18-39) | 49 | 12:38 | 4,7 | 01:15:50 | 60 | |
68 | 73 | KIJO WINCENTY | JANISŁAWICE | JELENIE W TERENIE | POL | 1993 | M(18-39) | 50 | 12:40 | 4,7 | 01:16:02 | 61 | |
69 | 105 | GADULA JAKUB | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | ZMUSZENI | POL | 1985 | M(18-39) | 51 | 12:46 | 4,7 | 01:16:37 | 62 | |
70 | 140 | SZYPOWSKI JAKUB | ŁÓDŹ | RAJSPORT ACTIVE | POL | 1990 | M(18-39) | 52 | 13:00 | 4,6 | 01:18:00 | 63 | |
71 | 147 | SULIKOWSKA AGNIESZKA | SIERADZ | RAJSPORT ACTIVE | POL | 1979 | K(40-59) | 1 | 13:00 | 4,6 | 01:18:03 | 8 | |
72 | 123 | SZABAT ADRIANNA | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1990 | K(18-39) | 8 | 13:01 | 4,6 | 01:18:06 | 9 | |
73 | 138 | SOBCZYK ALICJA | WROCŁAW | WATAHA | POL | 1994 | K(18-39) | 9 | 13:06 | 4,6 | 01:18:33 | 10 | |
74 | 80 | FÓRMAN DANIEL | CHODZIEŻ | POL | 1974 | M(40-59) | 10 | 13:06 | 4,6 | 01:18:36 | 64 | ||
75 | 106 | MACIOŁ PIOTR | BUJNY | ZMUSZENI | POL | 1985 | M(18-39) | 53 | 13:10 | 4,6 | 01:18:59 | 65 | |
76 | 67 | PILC PIOTR | SIERADZ | FACHOWCY | POL | 1984 | M(18-39) | 54 | 13:12 | 4,5 | 01:19:12 | 66 | |
77 | 151 | SZYMCZAK MARIUSZ | ŁÓDŹ | WATAHA | POL | 1987 | M(18-39) | 55 | 13:14 | 4,5 | 01:19:24 | 67 | |
78 | 149 | CYPRYAN KRZYSZTOF | GOSTYŃ | MS-FIT | POL | 1982 | M(18-39) | 56 | 13:14 | 4,5 | 01:19:27 | 68 | |
79 | 70 | NOGAJ MACIEJ | POZNAŃ | POL | 1990 | M(18-39) | 57 | 13:23 | 4,5 | 01:20:19 | 69 | ||
80 | 53 | GAGATEK-WOŹNIAK ANNA | WIELUŃ | WIELUŃ BIEGA | POL | 1979 | K(40-59) | 2 | 13:23 | 4,5 | 01:20:19 | 11 | |
81 | 121 | RUDZKI MICHAŁ | NOWA WOJSKA | JELENIE W TERENIE | POL | 1999 | M(18-39) | 58 | 13:24 | 4,5 | 01:20:23 | 70 | |
82 | 6 | ZAWADZKI MARCIN | SIERADZ | FACHOWCY | POL | 1990 | M(18-39) | 59 | 13:27 | 4,5 | 01:20:40 | 71 | |
83 | 156 | LIBERADZKA ELŻBIETA | WARSZAWA | POWER TRAINING | POL | 1991 | K(18-39) | 10 | 13:27 | 4,5 | 01:20:43 | 12 | |
84 | 19 | FRĄTCZAK DARIUSZ | JAROCIN | POL | 1986 | M(18-39) | 60 | 13:29 | 4,4 | 01:20:54 | 72 | ||
85 | 50 | WOJDALSKA-ŚLEDZIŃSKA AGATA | KALISZ | POL | 1970 | K(40-59) | 3 | 13:31 | 4,4 | 01:21:07 | 13 | ||
86 | 116 | BORKOWSKI IGOR | REMBIELIN | JELENIE W TERENIE | POL | 2002 | M(18-39) | 61 | 13:36 | 4,4 | 01:21:36 | 73 | |
87 | 93 | BZDĘGA MAKSYMILIAN | PĘPOWO | HELL’S GYM OCR PĘPOWO | POL | 2003 | M0 | 13:40 | 4,4 | 01:22:01 | 74 | ||
88 | 507 | WYRZYKOWSKI ŁUKASZ | PIECZYSKA | 100 LAT ROŚNIEMY RAZEM | POL | 1985 | M(18-39) | 62 | 13:44 | 4,4 | 01:22:25 | 75 | |
89 | 79 | NAJDEREK MICHAŁ | CHODZIEŻ | POL | 1984 | M(18-39) | 63 | 13:44 | 4,4 | 01:22:26 | 76 | ||
90 | 94 | WASIELEWSKI MICHAŁ | CEKÓW 19 | POL | 1996 | M(18-39) | 64 | 13:46 | 4,4 | 01:22:37 | 77 | ||
91 | 134 | LIPIECKI JACEK | MIKOŁÓW | PRZESZKODOWO.PL | POL | 1980 | M(40-59) | 11 | 13:48 | 4,3 | 01:22:46 | 78 | |
92 | 119 | MALESA MACIEJ | SKIERNIEWICE | JELENIE W TERENIE | POL | 1994 | M(18-39) | 65 | 13:51 | 4,3 | 01:23:06 | 79 | |
93 | 13 | JAROS MATEUSZ | EWINÓW | KB GEOTERMIA UNIEJÓW | POL | 1996 | M(18-39) | 66 | 13:54 | 4,3 | 01:23:23 | 80 | |
94 | 128 | OLSZEWSKI CEZARY | KALISZ | POL | 1970 | M(40-59) | 12 | 13:56 | 4,3 | 01:23:35 | 81 | ||
95 | 115 | SMOLIŃSKI SEBASTIAN | GRUDZIĄDZ | JELENIE W TERENIE | POL | 2001 | M(18-39) | 67 | 14:08 | 4,2 | 01:24:50 | 82 | |
96 | 71 | HAŁAS RAFAŁ | POZNAŃ | POL | 1990 | M(18-39) | 68 | 14:09 | 4,2 | 01:24:56 | 83 | ||
97 | 96 | SZCZYGIELSKA JULIA | GLIWICE | SOCIOS SILESIA | POL | 1989 | K(18-39) | 11 | 14:09 | 4,2 | 01:24:57 | 14 | |
98 | 48 | BOŚNJAK DANIEL | SKIERNIEWICE | PIKSELOWNIA PAULINA MIKOŁAJCZYK | POL | 1989 | M(18-39) | 69 | 14:11 | 4,2 | 01:25:05 | 84 | |
99 | 25 | MIKOŁAJCZYK ARKADIUSZ | ŁĄCK | POL | 1993 | M(18-39) | 70 | 14:11 | 4,2 | 01:25:05 | 85 | ||
100 | 146 | ADAMSKI-HEIN ANDRZEJ | PIOTRKÓW | SAMOTNY WILK | POL | 1968 | M(40-59) | 13 | 14:11 | 4,2 | 01:25:07 | 86 | |
101 | 102 | URBANIAK JUSTYNA | JANKÓW | ŚWIRKI MUCHOMORKI | POL | 1994 | K(18-39) | 12 | 14:12 | 4,2 | 01:25:11 | 15 | |
102 | 117 | CYBULSKI ŁUKASZ | SKIERNIEWICE | JELENIE W TERENIE | POL | 1985 | M(18-39) | 71 | 14:18 | 4,2 | 01:25:48 | 87 | |
103 | 49 | WINKLER MATEUSZ | TOMASZÓW MAZOWIECKI | VIKINGS RUN | POL | 1990 | M(18-39) | 72 | 14:28 | 4,1 | 01:26:49 | 88 | |
104 | 76 | LESIAK DAMIAN | JANISŁAWICE | JELENIE W TERENIE | POL | 1995 | M(18-39) | 73 | 14:30 | 4,1 | 01:26:59 | 89 | |
105 | 133 | BIELAK ADA | TOMASZÓW MAZOWIECKI | VIKINGS RUN | POL | 1990 | K(18-39) | 13 | 14:38 | 4,1 | 01:27:51 | 16 | |
106 | 114 | STOPCZYŃSKI WOJCIECH | MOGIELNICA | JELENIE W TERENIE | POL | 2000 | M(18-39) | 74 | 14:42 | 4,1 | 01:28:15 | 90 | |
107 | 83 | PNIEWSKI DAWID | DĄBROWICE | JELENIE W TERENIE | POL | 1978 | M(40-59) | 14 | 14:45 | 4,1 | 01:28:33 | 91 | |
108 | 39 | PANOK TOMASZ | MAKÓW | JELENIE W TERENIE | POL | 1990 | M(18-39) | 75 | 14:47 | 4,1 | 01:28:40 | 92 | |
109 | 144 | SIWAK ŁUKASZ | OSTRÓW WLKP. | NEWREH TRAINING | POL | 1981 | M(18-39) | 76 | 14:50 | 4 | 01:29:02 | 93 | |
110 | 44 | WILCZEK ŁUKASZ | CIESZYN | GLADIATORS4RMF | POL | 1982 | M(18-39) | 77 | 14:56 | 4 | 01:29:34 | 94 | |
111 | 150 | KOLEJ MONIKA | GORZÓW WLKP. | DZIKIE DZIKI GORZÓW | POL | 1976 | K(40-59) | 4 | 15:02 | 4 | 01:30:14 | 17 | |
112 | 14 | KUBASZEWSKI ARKADIUSZ | KONIN | POPEYE | POL | 1988 | M(18-39) | 78 | 15:06 | 4 | 01:30:34 | 95 | |
113 | 21 | KEPING DANIEL | WALERIANOWO | POPEYE | POL | 1993 | M(18-39) | 79 | 15:06 | 4 | 01:30:35 | 96 | |
114 | 41 | OLEJNICZAK PAULINA | SZETLEWEK | POPEYE | POL | 1998 | K(18-39) | 14 | 15:06 | 4 | 01:30:35 | 18 | |
115 | 22 | PIASKOWSKI SZYMON | WRZEŚNIA | POPEYE | POL | 1978 | M(40-59) | 15 | 15:06 | 4 | 01:30:35 | 97 | |
116 | 66 | MARCHEWKA KRZYSZTOF | SIERADZ | FACHOWCY | POL | 1987 | M(18-39) | 80 | 15:12 | 3,9 | 01:31:14 | 98 | |
117 | 2 | ZARZECZAŃSKA-JANASIK BLANKA | PECNA | POL | 1982 | K(18-39) | 15 | 15:16 | 3,9 | 01:31:35 | 19 | ||
118 | 132 | FRANEK KAMELIA | PUSZCZYKOWO | POL | 1987 | K(18-39) | 16 | 15:16 | 3,9 | 01:31:38 | 20 | ||
119 | 101 | KUSIENICKI ARKADIUSZ | WROCŁAW | ŚWIRKI MUCHOMORKI | POL | 1995 | M(18-39) | 81 | 15:20 | 3,9 | 01:31:58 | 99 | |
120 | 87 | PIASECKI DAWID | PŁOCK | CALISTHENICS PŁOCK | POL | 1986 | M(18-39) | 82 | 15:27 | 3,9 | 01:32:42 | 100 | |
121 | 145 | BIELAK MARTYNA | TOMASZÓW MAZOWIECKI | VIKINGS RUN | POL | 1991 | K(18-39) | 17 | 15:31 | 3,9 | 01:33:04 | 21 | |
122 | 7 | POTAPSKI MICHAŁ | SIERADZ | FACHOWCY | POL | 1988 | M(18-39) | 83 | 15:32 | 3,9 | 01:33:12 | 101 | |
123 | 17 | DZIUBAŁKA MATEUSZ | KUNOWO | MS-FIT | POL | 1993 | M(18-39) | 84 | 15:35 | 3,9 | 01:33:28 | 102 | |
124 | 16 | MALCHEREK MAGDALENA | BOJANOWO | MS-FIT | POL | 1998 | K(18-39) | 18 | 15:35 | 3,9 | 01:33:29 | 22 | |
125 | 154 | KAPICA WOJCIECH | WARSZAWA | POWER TRAINING | POL | 1989 | M(18-39) | 85 | 15:42 | 3,8 | 01:34:09 | 103 | |
126 | 51 | KOZIEŁ KAMIL | SKIERNIEWICE | JELENIE W TERENIE | POL | 1994 | M(18-39) | 86 | 15:42 | 3,8 | 01:34:12 | 104 | |
127 | 45 | KOZŁOWSKI WOJCIECH | BYDGOSZCZ | PROJECT SOCIETY FORDON | POL | 1981 | M(18-39) | 87 | 16:02 | 3,7 | 01:36:10 | 105 | |
128 | 72 | KRZYŻANOWSKA MARTA | JÓZEFATÓW | JELENIE W TERENIE | POL | 1999 | K(18-39) | 19 | 16:02 | 3,7 | 01:36:11 | 23 | |
129 | 157 | ROGALA ANNA | POL | 1985 | K(18-39) | 20 | 16:05 | 3,7 | 01:36:30 | 24 | |||
130 | 88 | SZYMAŃSKI ARTUR | PŁOCK | CALISTHENICS PŁOCK | POL | 1981 | M(18-39) | 88 | 16:12 | 3,7 | 01:37:09 | 106 | |
131 | 37 | MORAŃDA HUBERT | POZNAŃ | CEKÓW TEAM | POL | 1970 | M(40-59) | 16 | 16:14 | 3,7 | 01:37:27 | 107 | |
132 | 35 | JANICKA MARTA | WARSZAWA | POL | 1993 | K(18-39) | 21 | 16:19 | 3,7 | 01:37:54 | 25 | ||
133 | 10 | RYGAS MARTA | KALISZ | POL | 1993 | K(18-39) | 22 | 16:19 | 3,7 | 01:37:54 | 26 | ||
134 | 130 | PABINIAK ADRIAN | ZŁOCZEW | ZŁOCZEW TEAM | POL | 1999 | M(18-39) | 89 | 16:29 | 3,6 | 01:38:55 | 108 | |
135 | 167 | KAŁUŻNY SZYMON | GOZDÓW | POL | 2003 | M0 | 16:55 | 3,5 | 01:41:33 | 109 | |||
136 | 55 | KAŁKOWSKA KAROLINA | POZNAŃ | DIRTY SPARROWS | POL | 1973 | K(40-59) | 5 | 16:57 | 3,5 | 01:41:41 | 27 | |
137 | 89 | GRODECKA PATRYCJA | PŁOCK | CALISTHENICS PŁOCK | POL | 1996 | K(18-39) | 23 | 16:57 | 3,5 | 01:41:43 | 28 | |
138 | 46 | TRYBUŚ FILIP | BYDGOSZCZ | PROJECT SOCIETY FORDON | POL | 1999 | M(18-39) | 90 | 17:14 | 3,5 | 01:43:21 | 110 | |
139 | 54 | SZADKOWSKI KACPER | GAWŁOWICE | FACHOWCY | POL | 2002 | M(18-39) | 91 | 17:50 | 3,4 | 01:47:02 | 111 | |
140 | 81 | MANIEWSKI MACIEJ | WROCLAW | WATAHA | POL | 1990 | M(18-39) | 92 | 18:04 | 3,3 | 01:48:24 | 112 | |
141 | 3 | WIŚNIOWSKI MIROSŁAW | KRAKÓW | BRONOWICKIE CENTRUM UBEZPIECZENIOWE | POL | 1963 | M(40-59) | 17 | 18:44 | 3,2 | 01:52:22 | 113 |
M-ce | Nazwa drużyny | Zawodnik pierwszy | Zawodnik drugi | Zawodnik trzeci | Zawodnik czwarty | Czas łączny |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Power Training | 00:41:22 / JAGODZIŃSKI KAROL | 00:53:49 / SZKURŁAT TOMASZ | 01:04:07 / PACHUCY GRZEGORZ | 01:04:57 / WOROBIEWA JEKATIERINA | 03:44:15 |
2 | MS-FIT | 00:45:42 / MARKOWSKI FABIAN | 00:56:01 / JUSZKIEWICZ DOMINIK | 01:02:26 / DZIUBAŁKA ADRIAN | 01:04:45 / BŁASZCZYK ADAM | 03:48:54 |
3 | WATAHA | 00:47:29 / FRYDRYCH MACIEK | 00:49:11 / ANTCZAK BORYS | 00:58:15 / PABIJAŃCZYK PRZEMYSŁAW | 01:18:06 / SZABAT ADRIANNA | 03:53:01 |
4 | Jelenie W Terenie | 00:59:13 / KUBA PIOTR | 01:00:44 / DUDA KRZYSZTOF | 01:04:34 / LISIK ANDRZEJ | 01:06:41 / DUDA DARIUSZ | 04:11:12 |
5 | Rajsport Active | 00:47:44 / ŁAWRENCZUK PAWEŁ | 00:49:41 / TOMAKA TOMASZ | 01:18:00 / SZYPOWSKI JAKUB | 01:18:03 / SULIKOWSKA AGNIESZKA | 04:13:28 |
6 | Vikings Run | 00:36:14 / WÓJCIK WIKTOR | 01:11:54 / ROZPĘDOWSKA PATRYCJA | 01:26:49 / WINKLER MATEUSZ | 01:27:51 / BIELAK ADA | 04:42:48 |
7 | Fachowcy | 01:14:14 / ŚWITAŁA ŁUKASZ | 01:14:56 / TROJAK TOBIASZ | 01:19:12 / PILC PIOTR | 01:20:40 / ZAWADZKI MARCIN | 05:09:02 |
8 | Popeye | 01:30:34 / KUBASZEWSKI ARKADIUSZ | 01:30:35 / KEPING DANIEL | 01:30:35 / OLEJNICZAK PAULINA | 01:30:35 / PIASKOWSKI SZYMON | 06:02:19 |
M-ce | Nazwa drużyny | Para Pierwsza | Czas | Para Druga | Czas | Suma czasów |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Carbon Silesia Sport | Stanclik Krzysztof / Zagrodzka Magdalena | 01:28:40 | Kowalski Kamil / Płaczek Anna | 01:41:14 | 03:09:54 |
2 | United Koty | Górski Emil / Wielechowska Natalia | 01:40:36 | Maciejak Anna / Dąbrowski Adam | 01:47:03 | 03:27:39 |
3 | Dzik Komando | Tamborska Agata / Mozejko Dawid | 01:45:39 | Świć Miłosz / Zydek Katarzyna | 02:00:52 | 03:46:31 |
4 | Złoczew TEAM | Pabiniak Andrzej / Pabiniak Aneta | 01:57:51 | Karbowska Małgorzata / Karbowski Mariusz | 02:04:55 | 04:02:46 |
5 | Drużyna AŁT | Dopierała Łukasz / Antczak Dorota | 02:00:23 | Mosiński Robert / Słowińska Sylwia | 02:10:20 | 04:10:43 |
6 | Team Virus | Kazimierczak Paweł / Mroczek Katarzyna | 02:29:04 | Malicka Pamela / Malicki Dawid | 02:37:42 | 05:06:46 |
7 | LBC Widawa | Tokarczyk Katarzyna / Tokarczyk Tomasz | 02:08:22 | Gacka Sylwia / Gacki Dominik | 03:07:14 | 05:15:36 |
8 | Carbon Silesia Sport | Chmielorz Donata / Chmielorz Józef | 02:28:51 | Zbroszczyk Damian / Byczek Izabela | 02:51:53 | 05:20:44 |
9 | RMF4RtGladiators | Psut Kamil / Mojak Joanna | 02:51:58 | Gajewska Aneta / Kamiński Maciej | 03:11:17 | 06:03:15 |
10 | Kojoty | Gałan Tomasz / Gałan Patrycja | 03:01:35 | Zając Magdalena / Zając Paweł | 03:01:40 | 06:03:15 |
11 | xWalkers | Krymarys Jakub / Wyrwas Paulina | 03:25:48 | Mroczko Karolina / Wieczorek Mateusz | 03:34:52 | 07:00:40 |
12 | NEW-REH TRAINING | Kempiński Dariusz / Kempińśki Joanna | 03:39:00 | Matuszak Anna / Matuszak Karol | 03:39:22 | 07:18:22 |
M-ce | Nr pary | Nr zaw | Zawodnik 1 | Drużyna | Czas | Nr zaw | Zawodnik 2 | Drużyna | Czas | Suma czasów |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 19 | 236 | STANCLIK KRZYSZTOF | Carbon Silesia Sport | 00:44:20 | 237 | ZAGRODZKA MAGDALENA | Carbon Silesia Sport | 00:44:20 | 01:28:40 |
2 | 103 | 405 | GÓRSKI EMIL | UNITED KOTY | 00:50:18 | 404 | WIELECHOWSKA NATALIA | UNITED KOTY | 00:50:18 | 01:40:36 |
3 | 138 | 473 | KOWALSKI KAMIL | Carbon Silesia Sport | 00:50:37 | 472 | PŁACZEK ANNA | Carbon Silesia Sport | 00:50:37 | 01:41:14 |
4 | 11 | 221 | DĄBKOWSKI MICHAŁ | 00:51:57 | 220 | GROBELNA ALEKSANDRA | 00:51:57 | 01:43:54 | ||
5 | 20 | 238 | TAMBORSKA AGATA | Dzik Komando | 00:52:49 | 239 | MOZEJKO DAWID | Dzik Komando | 00:52:50 | 01:45:39 |
6 | 50 | 299 | HABER MONIKA | Carbon Silesia Sport | 00:53:16 | 298 | HABER PATRYK | Carbon Silesia Sport | 00:53:16 | 01:46:32 |
7 | 115 | 426 | KĘDZIOREK ERYK | 00:53:21 | 427 | KĘDZIOREK PAULINA | 00:53:22 | 01:46:43 | ||
8 | 71 | 340 | MACIEJAK ANNA | UNITED KOTY | 00:53:31 | 341 | DĄBROWSKI ADAM | UNITED KOTY | 00:53:32 | 01:47:03 |
9 | 55 | 308 | KUBIAK EDYTA | 00:53:43 | 309 | ŻAK TOMASZ | 00:53:43 | 01:47:26 | ||
10 | 40 | 278 | GRZELEWSKA JUSTYNA | 00:54:56 | 279 | SOBCZYŃSKI ADAM | 00:54:56 | 01:49:52 | ||
11 | 12 | 223 | ŚWIĄTEK BRONISŁAW | 00:56:36 | 222 | WOJCIESZAK IWONA | 00:56:36 | 01:53:12 | ||
12 | 27 | 253 | PYLAK KRZYSZTOF | 00:57:34 | 252 | RYMARCZYK PAULINA | 00:57:34 | 01:55:08 | ||
13 | 59 | 316 | DROZD DARIUSZ | 00:58:06 | 317 | MAREK ANNA | 00:58:07 | 01:56:13 | ||
14 | 75 | 348 | KOWALSKI MARIUSZ | 00:58:19 | 349 | RATAJCZAK MAŁGORZATA | 00:58:19 | 01:56:38 | ||
15 | 9 | 217 | RAJEWSKA MALWINA | 00:58:39 | 216 | RAJEWSKI WOJCIECH | 00:58:39 | 01:57:18 | ||
16 | 15 | 229 | PABINIAK ANDRZEJ | Złoczew TEAM | 00:58:55 | 228 | PABINIAK ANETA | Złoczew TEAM | 00:58:56 | 01:57:51 |
17 | 58 | 315 | DOPIERAŁA ŁUKASZ | Drużyna AŁT | 01:00:11 | 314 | ANTCZAK DOROTA | Drużyna AŁT | 01:00:12 | 02:00:23 |
18 | 141 | 478 | TOMCZAK ARTUR | 01:00:22 | 479 | TOMCZAK JOANNA | 01:00:22 | 02:00:44 | ||
19 | 24 | 246 | ŚWIĆ MIŁOSZ | Dzik Komando | 01:00:26 | 247 | ZYDEK KATARZYNA | Dzik Komando | 01:00:26 | 02:00:52 |
20 | 90 | 378 | KOZUBEK SEBASTIAN | 01:01:46 | 379 | STĘPNIAK MARLENA | 01:01:46 | 02:03:32 | ||
21 | 65 | 329 | ZOŃ ARKADIUSZ | 01:01:57 | 328 | ZOŃ KAROLINA | 01:01:58 | 02:03:55 | ||
22 | 109 | 415 | WIDZIŃSKA AGNIESZKA | 01:01:59 | 414 | WIDZIŃSKI DANIEL | 01:01:59 | 02:03:58 | ||
23 | 21 | 241 | KARBOWSKA MAŁGORZATA | Złoczew TEAM | 01:02:27 | 240 | KARBOWSKI MARIUSZ | Złoczew TEAM | 01:02:28 | 02:04:55 |
24 | 98 | 395 | TOKARCZYK KATARZYNA | LBC Widawa | 01:04:11 | 394 | TOKARCZYK TOMASZ | LBC Widawa | 01:04:11 | 02:08:22 |
25 | 44 | 287 | LEŚNIAK DOROTA | 01:03:56 | 286 | LEŚNIAK GRZEGORZ | 01:04:32 | 02:08:28 | ||
26 | 82 | 363 | MOSIŃSKI ROBERT | Drużyna AŁT | 01:05:09 | 362 | SŁOWIŃSKA SYLWIA | Drużyna AŁT | 01:05:11 | 02:10:20 |
27 | 78 | 354 | KELLER IZABELA | 01:06:22 | 355 | KELLER TOMASZ | 01:06:23 | 02:12:45 | ||
28 | 129 | 455 | ZIOŁO EWA | 01:07:42 | 454 | ZIOŁO KRZYSZTOF | 01:07:42 | 02:15:24 | ||
29 | 123 | 443 | ŚMIGLAK KASIA | 01:08:25 | 442 | ŚMIGLAK ŁUKASZ | 01:08:25 | 02:16:50 | ||
30 | 73 | 344 | PIEPRZYCKI ŁUKASZ | 01:09:15 | 345 | WOLNA EDYTA | 01:09:15 | 02:18:30 | ||
31 | 7 | 213 | WÓJCIK MATEUSZ | 01:09:34 | 212 | LINKO KATARZYNA | 01:09:35 | 02:19:09 | ||
32 | 52 | 302 | SKWAREK MAGDALENA | Carbon Silesia Sport | 01:09:45 | 303 | SLWAREK TOMASZ | Carbon Silesia Sport | 01:09:45 | 02:19:30 |
33 | 66 | 330 | KONIEC JOANNA | 01:09:46 | 331 | NAJS BARTŁOMIEJ | 01:09:46 | 02:19:32 | ||
34 | 60 | 319 | WOJTASZCZYK ALEKSANDRA | 01:09:47 | 318 | WOJTASZCZYK MATEUSZ | 01:09:48 | 02:19:35 | ||
35 | 101 | 400 | RADOMSKA KAROLINA | ZdunTriathlonTeam/PKB KMP KALISZ | 01:09:54 | 401 | RADOMSKI ARTUR | 01:09:54 | 02:19:48 | |
36 | 108 | 413 | MATUSZYK MACIEJ | 01:11:32 | 412 | MATUSZYK MAGDALENA | 01:11:32 | 02:23:04 | ||
37 | 125 | 446 | CIEŚLAK PAULINA | ARTBIX | 01:11:37 | 447 | GRZELAK MARTYNA | ARTBIX | 01:11:37 | 02:23:14 |
38 | 54 | 306 | BIELSKA OLA | Wariaci | 01:12:02 | 307 | MRÓZ TOMEK | 01:12:02 | 02:24:04 | |
39 | 107 | 411 | OLKUSZ ADAM | 01:12:25 | 410 | PIENIĄŻEK KATARZYNA | 01:12:25 | 02:24:50 | ||
40 | 29 | 257 | GARCIA DANIEL | 01:12:26 | 256 | SZAŁKUCKA KAROLINA | 01:12:26 | 02:24:52 | ||
41 | 18 | 235 | BAFELTOWSKI WOJCIECH | 01:12:29 | 234 | BAFELTOWSKA OLGA | 01:12:30 | 02:24:59 | ||
42 | 99 | 397 | WALISZEK MICHAŁ | 01:12:31 | 396 | ŁASZCZUK IZA | 01:12:32 | 02:25:03 | ||
43 | 83 | 364 | PAWELEC KATARZYNA | 01:12:54 | 365 | ZALEWSKA AGNIESZKA | 01:12:55 | 02:25:49 | ||
44 | 135 | 467 | DZIWISZEK TOMASZ | 01:13:02 | 466 | MAĆKOWSKA EDYTA | 01:13:02 | 02:26:04 | ||
45 | 48 | 295 | IGNASIAK ANNA | 01:13:14 | 294 | CHOJNACKA MALWINA | 01:13:15 | 02:26:29 | ||
46 | 146 | 488 | DRYMEL TOMASZ | 01:13:25 | 489 | DRYMEL MILENA | 01:13:26 | 02:26:51 | ||
47 | 57 | 313 | MIKOŁAJCZYK JACEK | 01:14:16 | 312 | MIKOŁAJCZYK JOANNA | 01:14:16 | 02:28:32 | ||
48 | 70 | 338 | CHMIELORZ DONATA | Carbon Silesia Sport | 01:14:25 | 339 | CHMIELORZ JÓZEF | Carbon Silesia Sport | 01:14:26 | 02:28:51 |
49 | 39 | 277 | KAZIMIERCZAK PAWEŁ | Team Virus | 01:14:32 | 276 | MROCZEK KATARZYNA | Team Virus | 01:14:32 | 02:29:04 |
50 | 64 | 326 | BANASZCZYK MICHAŁ | 01:14:39 | 327 | RADZISZEWSKA IWONA | 01:14:39 | 02:29:18 | ||
51 | 87 | 373 | CIEŚLAK PATRYCJA | 01:15:43 | 372 | KOZŁOWSKI ARTUR | 01:15:43 | 02:31:26 | ||
52 | 124 | 445 | PIECHOTA MAŁGORZATA | 01:16:34 | 444 | PIECHOTA MACIEJ | 01:16:35 | 02:33:09 | ||
53 | 84 | 367 | ANDRZEJCZAK JUSTYNA | 01:16:38 | 366 | MIREK MICHAŁ | 01:16:38 | 02:33:16 | ||
54 | 131 | 459 | KOWALSKI TOMASZ | 01:16:38 | 458 | REMBOWSKA NATALIA | SPARTA RUNNERS | 01:16:38 | 02:33:16 | |
55 | 97 | 392 | BOGDAŃSKA ANNA | Dzik Komando | 01:17:07 | 393 | BOGDAŃSKI BARTOSZ | Dzik Komando | 01:17:09 | 02:34:16 |
56 | 6 | 210 | PTASZNIK MICHAŁ | Harpagan Runners | 01:17:15 | 211 | SANCZENKO ANGELIKA | Harpagan Runners | 01:17:15 | 02:34:30 |
57 | 63 | 324 | MISTERSKA ANNA | 01:17:31 | 325 | KALETA ARKADIUSZ | 01:17:32 | 02:35:03 | ||
58 | 23 | 244 | KACPRZAK BOGUMIŁA | Drużyna AŁT | 01:17:40 | 245 | PIETRZAK ANNA | Drużyna AŁT | 01:17:40 | 02:35:20 |
59 | 127 | 451 | CHLEBICZ JOANNA | 01:18:07 | 450 | CHLEBICZ MICHAŁ | 01:18:08 | 02:36:15 | ||
60 | 116 | 428 | BEMBENEK PATRYCJA | 01:18:32 | 429 | MAJOWSKI MICHA Ł | 01:18:32 | 02:37:04 | ||
61 | 120 | 436 | MALICKA PAMELA | Team Virus | 01:18:51 | 437 | MALICKI DAWID | Team Virus | 01:18:51 | 02:37:42 |
62 | 16 | 231 | KACPERSKI JACEK | 01:18:57 | 230 | KACPERSKI SEBASTIAN | 01:18:58 | 02:37:55 | ||
63 | 34 | 267 | KRZAK DOMINIKA | 01:18:59 | 266 | TYCZYŃSKI TRISTAN | 01:18:59 | 02:37:58 | ||
64 | 150 | 497 | GIEJŁO MONIKA | 01:19:10 | 550 | KOCHANEK AGATA | 01:19:10 | 02:38:20 | ||
65 | 42 | 283 | STANGRET WIKTORIA | 01:19:17 | 282 | WITOŃ ADAM | 01:19:19 | 02:38:36 | ||
66 | 95 | 389 | HNATKOWSKA RÓŻA | Wataha | 01:19:54 | 388 | CHROMIŃSKI STEFAN | Wataha | 01:19:56 | 02:39:50 |
67 | 148 | 492 | MATUSZEWSKA MAŁGORZATA | 01:20:18 | 493 | MATUSZEWSKI KAROL | 01:20:18 | 02:40:36 | ||
68 | 74 | 347 | HOŁÓWKO TERESA | 01:20:37 | 346 | WOJTASIK MARTA | 01:20:37 | 02:41:14 | ||
69 | 72 | 342 | JANKOWSKA ANETA | 01:20:44 | 343 | LEBIEDZIŃSKI WOJCIECH | 01:20:45 | 02:41:29 | ||
70 | 67 | 332 | AJNENKIEL-ŁOŚ KATARZYNA | Dzik Komando | 01:21:09 | 333 | ŁOŚ KAMIL | Dzik Komando | 01:21:12 | 02:42:21 |
71 | 1 | 201 | ANDRZEJEWSKA WIKTORIA | 01:21:19 | 200 | FLIS PATRYK | 01:21:19 | 02:42:38 | ||
72 | 137 | 470 | GĘBARA ŁUKASZ | 01:21:44 | 471 | NOWICKA IZABELA | 01:21:45 | 02:43:29 | ||
73 | 110 | 416 | BUDNER ALEKSANDRA | Team Virus | 01:21:46 | 417 | WIŚNIEWSKI ARKADIUSZ | Team Virus | 01:21:47 | 02:43:33 |
74 | 46 | 291 | LANGNER JOANNA | 01:21:51 | 290 | WALCZAK JACEK | 01:21:51 | 02:43:42 | ||
75 | 139 | 474 | URBAŃSKI BARTŁOMIEJ | 01:21:51 | 475 | URBAŃSKA ANETA | 01:21:52 | 02:43:43 | ||
76 | 51 | 300 | HANIEWICZ MAGDALENA | 01:21:59 | 301 | OGONIAK DAWID | 01:22:01 | 02:44:00 | ||
77 | 80 | 359 | KOT MAGDALENA | 01:22:27 | 358 | WITOŃ ARTUR | 01:22:27 | 02:44:54 | ||
78 | 144 | 484 | GAWROŃSKA MAGDALENA | 01:22:40 | 485 | GAWROŃSKI PIOTR | 01:22:41 | 02:45:21 | ||
79 | 102 | 403 | PRYKOWSKI TOMASZ | xRunners / trucht.com | 01:22:54 | 402 | WÓJCIAK EWELINA | 01:22:54 | 02:45:48 | |
80 | 106 | 408 | GAŁĘSKA JOANNA | 01:23:07 | 409 | GAŁĘSKI ADAN | 01:23:07 | 02:46:14 | ||
81 | 147 | 490 | KACZMAREK ARKADIUSZ | 01:23:38 | 491 | KACZMAREK KATARZYNA | 01:23:38 | 02:47:16 | ||
82 | 32 | 262 | GOZDALIK PAULINA | 01:23:45 | 263 | GOZDALIK ROMAN | 01:23:46 | 02:47:31 | ||
83 | 133 | 462 | GAŁĘZKA KAROLINA | 01:23:54 | 463 | GAŁĘZKI PATRYK | 01:23:56 | 02:47:50 | ||
84 | 128 | 452 | RUTKOWSKA MAGDALENA | 01:24:02 | 453 | RUTKOWSKI MARCIN | 01:24:02 | 02:48:04 | ||
85 | 53 | 305 | KOMORNICKA JUSTYNA | 01:24:23 | 304 | ZIELIŃSKI BARTOSZ | 01:24:23 | 02:48:46 | ||
86 | 49 | 297 | PAWŁOWSKI MACIEK | 01:25:13 | 296 | RADWAŃSKA ANGELIKA | 01:25:13 | 02:50:26 | ||
87 | 113 | 423 | BŁASZCZYK ŁUKASZ | Team Virus | 01:25:20 | 422 | ŚMIGIELSKA JAGODA | Team Virus | 01:25:20 | 02:50:40 |
88 | 13 | 224 | BORYCZKA KAMILA | 01:25:23 | 225 | BORYCZKA ROMAN | 01:25:23 | 02:50:46 | ||
89 | 85 | 368 | HORODECKA MONIKA | 01:25:25 | 369 | STASZKIEWICZ MATEUSZ | 01:25:27 | 02:50:52 | ||
90 | 136 | 469 | KUJAWA KAROLINA | 01:25:56 | 468 | KUJAWA MARCIN | 01:25:56 | 02:51:52 | ||
91 | 88 | 375 | ZBROSZCZYK DAMIAN | Carbon Silesia Sport | 01:25:56 | 374 | BYCZEK IZABELA | Carbon Silesia Sport | 01:25:57 | 02:51:53 |
92 | 132 | 461 | PABIN ANNA | 01:25:58 | 460 | PABIN PAWEŁ | 01:25:58 | 02:51:56 | ||
93 | 86 | 370 | PSUT KAMIL | RMF4RtGladiators | 01:25:58 | 371 | MOJAK JOANNA | RMF4RtGladiators | 01:26:00 | 02:51:58 |
94 | 47 | 293 | RODZIK JOANNA | Team Virus | 01:27:17 | 292 | WOCHNIAK MICHAŁ | Team Virus | 01:27:18 | 02:54:35 |
95 | 92 | 383 | GRZEMPCZAK MICHAŁ | 01:27:43 | 382 | PRZYBYLSKA ANNA | 01:27:43 | 02:55:26 | ||
96 | 122 | 441 | MORYŃ ZBIGNIEW | 01:27:49 | 440 | SZADE ALEKSANDRA | 01:27:49 | 02:55:38 | ||
97 | 130 | 457 | SZYMAŃSKA KINGA | Team Virus | 01:27:52 | 456 | SZYMAŃSKI BARTŁOMIEJ | Team Virus | 01:27:52 | 02:55:44 |
98 | 33 | 265 | LECH MATEUSZ | 01:28:08 | 264 | ZIÓŁKOWSKA ANNA | 01:28:09 | 02:56:17 | ||
99 | 30 | 258 | JAKUBCZAK PAULINA | 01:28:22 | 259 | BANASIAK RAFAŁ | 01:28:23 | 02:56:45 | ||
100 | 145 | 487 | MAZERANT KAROLINA | Razem Trenujemy Sport | 01:28:34 | 486 | BENDINGER KRZYSZTOF | Razem Trenujemy Sport | 01:28:36 | 02:57:10 |
101 | 31 | 261 | GROBELNY MARCIN | 01:28:36 | 260 | WOJCIECHOWSKA DOROTA | 01:28:36 | 02:57:12 | ||
102 | 121 | 439 | ŁUKASIK JANUSZ | 01:28:41 | 438 | MACIEJEWSKA KATARZYNA | 01:28:41 | 02:57:22 | ||
103 | 5 | 208 | BUŁECZKA KATARZYNA | RASPORT ACTIVE | 01:29:28 | 209 | BUŁECZKA PAWEŁ | 01:29:28 | 02:58:56 | |
104 | 43 | 285 | WACHACZ PAULINA | 01:30:03 | 284 | WACHACZ MARCIN | 01:30:04 | 03:00:07 | ||
105 | 105 | 406 | DYKO BARTOSZ | 01:30:20 | 407 | KRAKOWSKA EWA | 01:30:20 | 03:00:40 | ||
106 | 77 | 352 | GOŁĘBIOWSKI KONRAD | Carbon Silesia Sport | 01:30:28 | 353 | GOŁĘBIOWSKA PAULINA | Carbon Silesia Sport | 01:30:29 | 03:00:57 |
107 | 3 | 204 | GAŁAN TOMASZ | Kojoty | 01:30:46 | 205 | GAŁAN PATRYCJA | Kojoty | 01:30:49 | 03:01:35 |
108 | 112 | 421 | ZAJĄC MAGDALENA | Kojoty | 01:30:50 | 420 | ZAJĄC PAWEŁ | Kojoty | 01:30:50 | 03:01:40 |
109 | 25 | 248 | ATTIYA LIDIA | Team Virus | 01:30:58 | 249 | SAMSELSKI MICHAŁ | Team Virus | 01:30:58 | 03:01:56 |
110 | 14 | 226 | BUKOWSKA EWELINA | 01:31:05 | 227 | BUKOWSKI JAKUB | 01:31:05 | 03:02:10 | ||
111 | 10 | 218 | KRASNODĘBSKI RADOSŁAW | 01:31:22 | 219 | MRÓZ KATARZYNA | 01:31:22 | 03:02:44 | ||
112 | 79 | 357 | ŚLĘCZKOWSKI BŁAŻEJ | Team Virus | 01:31:35 | 356 | PAWLIKOWSKA ZUZANNA | Team Virus | 01:31:37 | 03:03:12 |
113 | 91 | 381 | CHORĄZIAK BARTŁOMIEJ | 01:32:14 | 380 | RAŹNIEWSKA MARTA | 01:32:14 | 03:04:28 | ||
114 | 126 | 449 | ZADROŻNA OLGA | 01:33:01 | 448 | ZADROŻNY KRZYSZTOF | 01:33:01 | 03:06:02 | ||
115 | 152 | 501 | JAGIEŁŁO KAMIL | 01:33:15 | 500 | SYSKA IZABELA | 01:33:15 | 03:06:30 | ||
116 | 62 | 322 | CHLEBICZ ALEKSANDRA | 01:33:35 | 323 | KAŹMIERCZAK SZYMON | 01:33:35 | 03:07:10 | ||
117 | 26 | 251 | GACKA SYLWIA | LBC Widawa | 01:33:37 | 250 | GACKI DOMINIK | LBC Widawa | 01:33:37 | 03:07:14 |
118 | 143 | 482 | POŚPIECH MONIKA | 01:34:32 | 483 | POŚPIECH JAKUB | 01:34:33 | 03:09:05 | ||
119 | 17 | 233 | MALCZEWSKA ZUZANNA | 01:34:59 | 232 | MALCZEWSKI TOMASZ | 01:34:59 | 03:09:58 | ||
120 | 142 | 481 | JANICKA DAGMARA | 01:35:13 | 480 | JANICKI LUKASZ | 01:35:13 | 03:10:26 | ||
121 | 8 | 215 | GAJEWSKA ANETA | RMF4RtGladiators | 01:35:37 | 214 | KAMIŃSKI MACIEJ | RMF4RtGladiators | 01:35:40 | 03:11:17 |
122 | 22 | 242 | JABŁOŃSKI JAKUB | 01:36:43 | 243 | SERAFIŃSKA DOMINIKA | 01:36:43 | 03:13:26 | ||
123 | 61 | 321 | GAŃKO KAROLINA | NIE W SZCZEPIONKĘ | 01:37:17 | 320 | TKACZYK MICHAŁ | NIE W SZCZEPIONKĘ | 01:37:17 | 03:14:34 |
124 | 76 | 351 | JAGODZIŃSKI DAMIAN | 01:37:50 | 350 | PAJĄK ANNA | 01:37:50 | 03:15:40 | ||
125 | 35 | 268 | ANDRZEJCZAK JOANNA | 01:38:26 | 269 | STANISZEWSKI JAKUB | 01:38:27 | 03:16:53 | ||
126 | 114 | 425 | HOFFGUNST KACPER | 01:39:08 | 424 | SKRZYPNIAK ANNA | 01:39:08 | 03:18:16 | ||
127 | 134 | 465 | MACIEJEWSKA LIWIA | 01:39:34 | 464 | MACIEJEWSKI FILIP | 01:39:34 | 03:19:08 | ||
128 | 151 | 499 | KRYMARYS JAKUB | xWalkers | 01:42:54 | 498 | WYRWAS PAULINA | xWalkers | 01:42:54 | 03:25:48 |
129 | 37 | 272 | BIENIEK NATALIA | 01:43:02 | 273 | MACIEJEWSKI ŁUKASZ | 01:43:03 | 03:26:05 | ||
130 | 118 | 433 | CZERWIŃSKI FILIP | 01:43:11 | 432 | NOWOPOLSKA KLAUDIA | 01:43:12 | 03:26:23 | ||
131 | 28 | 255 | MROCZKO KAROLINA | xWalkers | 01:47:26 | 254 | WIECZOREK MATEUSZ | xWalkers | 01:47:26 | 03:34:52 |
132 | 153 | 502 | JAGODZIŃSKI DAMIAN | xWalkers | 01:47:25 | 503 | SZYLKA JUSTYNA | xWalkers | 01:47:27 | 03:34:52 |
133 | 96 | 390 | NOWAKOWSKI JAKUB | 01:47:35 | 391 | SZNEIDROWSKA AGNIESZKA | 01:47:35 | 03:35:10 | ||
134 | 89 | 376 | KEMPIŃSKI DARIUSZ | NEW-REH TRAINING | 01:49:29 | 377 | KEMPIŃŚKI JOANNA | NEW-REH TRAINING | 01:49:31 | 03:39:00 |
135 | 119 | 434 | MATUSZAK ANNA | NEW-REH TRAINING | 01:49:41 | 435 | MATUSZAK KAROL | NEW-REH TRAINING | 01:49:41 | 03:39:22 |
136 | 56 | 311 | BORYSEWICZ WIKTOR | 01:52:55 | 310 | DZIERŻANOWSKA MARTYNA | 01:52:56 | 03:45:51 | ||
137 | 117 | 430 | MATUSZAK NORBERT | NEW-REH TRAINING | 01:55:14 | 431 | KEMPIŃSKI MACIEJ | NEW-REH TRAINING | 01:55:15 | 03:50:29 |
138 | 69 | 336 | OSSOWSKI SŁAWOMIR | 02:06:58 | 337 | OSSOWSKA JOANNA | 02:07:00 | 04:13:58 | ||
139 | 149 | 494 | SIERPIŃSKA MONIKA | NIE W SZCZEPIONKĘ | 02:10:04 | 495 | WEIS MICHAŁ | NIE W SZCZEPIONKĘ | 02:10:04 | 04:20:08 |
WYSOKOŚĆ OPŁAT STARTOWYCH:
zawodnicy indywidualni (Uwaga numery zawodników indywidualnych sumują się z numerami zawodników par): ▪ numery 1-50 – 99zł ▪ numery 51-100 – 109zł ▪ numery 101-150 – 119zł ▪ numery 151-200 – 129zł ▪ numery 201-250 – 139zł ▪ numery 251-300 – 149zł ▪ od 301 wzwyż – 159zł w dniu zawodów 200 zł (pod warunkiem nie wyczerpania się miejsc)