Bałtowski Cross

Data i godzina2021-05-29 10:00:00
MiejscowośćBałtów
Dystans 5 km/ 14 km
Oficjalna stronahttps://baltowaktywnie.pl/event/baltowski-cross/
Wyniki online
Opłata startowa 70zł/50zł/10zł
Typ zawodów Bieg przełajowy
Rejestracja Zapisz się

„Biegowe Safari”

ok. 15 km / limit czasu 2,5 godz.

W takim biegu na pewno nie brałeś udziału jeszcze nigdy. Część trasy będzie prowadziła przez sektory Bałtowskiego Zwierzyńca, gdzie przechadzać się będą swobodnie kózki, owieczki, kuce i inne zwierzęta. Dalej ścieżka poprowadzi Was prosto … obok zagrody żubrów, nie bójcie się jednak – przecież szybko biegacie ☺. Dalej trasa biegu ciągnie się przez bukowe lasy, daleko od cywilizacji z najczystszym powietrzem jakie możecie sobie wyobrazić. Na ostatnim etapie czeka Was kilkusetmetrowy podbieg stokiem narciarskim „Szwajcarii Bałtowskiej”. Wierzymy, że ten bieg pozostanie długo w Waszej pamięci.

„Bieg dookoła Polski”

ok. 5 km / limit czasu 75 min.

Lubisz podróżować? To może być bieg dla Ciebie! Trasa prowadzić będzie przez jedną z atrakcji Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego – „Polskę w Miniaturze”. Będzie to niepowtarzalna okazja, by w przyspieszonym tempie zobaczyć 48 najpiękniejszych zamków i pałaców w naszym kraju. Dalsza część trasy poprowadzi Was skrajem Bałtowskiego Zwierzyńca, gdzie miniecie zagrodę żubrów i zbiegniecie malowniczym wąwozem.

„Marsz Nordic Walking”

– ok. 5 km /limit czasu 100 min.

Jeśli nie biegiem, to marszem ! Miłośnicy nordic walking pokonają trasę „Biegu dookoła Polski.” Docenicie nie tylko zabytki w miniaturze czy bliskość dzikich zwierząt, ale i malowniczy wąwóz, lasy czy piękny przełom rzeki Kamiennej,  który doprowadzi Was do upragnionej mety. Tą formę aktywności proponujemy też wszystkim którzy chcieliby być częścią biegowego wydarzenia, spędzić aktywnie weekend, ale nie czują się jeszcze na siłach by trasę pokonać biegiem.

Powrót