Bieg o Wschodzie Słońca - Golub Dobrzyń 2024

Data i godzina2024-06-16 04:16:00
MiejscowośćGolub Dobrzyń
Dystans 12km
Oficjalna strona
Wyniki online
Opłata startowa
Typ zawodów Bieg
Rejestracja Zapisz się
Msc.NrSkład sztafetyMiastoTeamP1WynikWynik
start.bruttonetto
11010P.SORGER,K.MUCHEWICZ,R.CIPKOWSKI,P.BłACHGolub-DobrzyńPSP Golub-Dobrzyń00:31:0000:50:5200:50:49
21009R.RYBICKI,Z.KRZESZEWSKI,M.GłOWACKA,R.WIDERAStanowoSokół Bodzanów00:31:2300:55:4000:55:35
31001J.JAWORSKI,M.JAWORSKI,M.REBAIN,J.JAWORSKIToruńToruńskie Sokoły00:33:0800:56:1100:56:08
41006K.KORCZAK,P.KORCZAK,M.KORCZAK,K.FILIńSKIGolub-DobrzyńEndo Golub-Dobrzyń00:36:1901:00:3101:00:27
51004A.RYBICKA,K.KRZESZEWSKA,J.WIDERA,P.URBAńSKIStanowoHEJ SOKOŁY00:39:5101:06:5401:06:42
61012W.KARPIńSKA,M.KARPIńSKI,M.KARPIńSKI,M.WILCZYńSKIGolub-DobrzyńWataha G-D00:41:3701:08:2201:08:18
71008A.PIETRZYKOWSKA,M.WIOREK,I.BRóźDZIńSKA,P.WIOREKToruńCzemu Tak Wcześnie00:46:0401:11:4201:11:30
81011M.WRóBLEWSKI,B.LEWANDOWSKA,N.BECMER,K.WRóBLEWSKAToruńZamek Golubski00:47:2301:12:1601:12:11
91002B.ZIęTARSKA,M.GUTOWSKI,R.PęCHERSKI,G.GUTOWSKIElgiszewoBiegowi wariaci00:46:5501:15:0001:14:44
101005K.DMITRUK,M.SZYMBORSKA,I.SYROCKA,B.NERćSkępeSisters00:46:0901:17:1801:17:11
111003T.BONIECKA,P.KAźMIERCZAK,W.SZTANGIERSKA,M.MARCINKOWSKABrodnicaZawszeDoCelu00:46:2401:19:4501:19:39
121007E.JANUSZEWSKA,K.ŚLUBOWSKA,B.KACPRZAK,M.KRYśKIEWCZPłockXXX00:50:5801:20:5001:20:28
Msc.NrNazwisko ImięMiastoTeamPłećMsc. PłećKatMsc KATP1Wynik bruttoWynik netto
1146OLKOWSKI DamianLipienicaKowalewo biegaM1M16100:27:1100:45:5600:45:53
2234WYSOCKI AdrianRypinRKS Lech RypinM2M30100:27:0900:46:1500:46:13
3102KUJAWA KrzysztofPłockWIĘCKOWSKI TEAMM3M50100:28:1100:47:0200:46:59
477KALOTA TomaszToruńM4M30200:29:1000:48:3900:48:35
5213WESOŁOWSKI ŁukaszBocheniecEnDo - Golub DobrzyńM5M30300:29:0100:48:4800:48:45
6121MALINOWSKI PiotrPłockPTT DELTAM6M50200:29:1100:49:0400:48:58
734DUDZIAK RafałMlewoEnDo Golub-DobrzyńM7M30400:29:0200:49:2500:49:21
879KARPIŃSKI PawełGolub-Dobrzyń#ZakolaTeamM8M16200:29:0300:49:3300:49:30
971JASIŃSKA PatrycjaSkrwilnoSzczutowo BiegaK1K16100:29:3100:49:4700:49:44
10222WITULSKI KarolGolub-DobrzyńM9M16300:29:3400:49:5300:49:48
11254ŻUCHOWSKI BartoszPłonneM10M16400:32:1300:49:5800:49:53
1276KALOTA JoannaToruńK2K30100:29:3000:50:0500:50:02
13142OGORZAŁEK ŁukaszWąbrzeźnoStart Team WąbrzeźnoM11M40100:29:5500:50:1900:50:15
1484KIEŁBASA DariuszGąbinTKKF PŁOCKM12M50300:30:0200:51:2100:51:14
15122MARCINIAK JanuszWąbrzeźnoM13M50400:30:2000:51:3000:51:24
16156PERLIKOWSKI SławomirInowrocławM14M40200:30:1700:51:4500:51:38
17183SERWACZAK GrzegorzGolub-DobrzyńM15M30500:31:1000:52:3200:52:26
18144OLCHAWA PiotrChełmżaKM Truchcik ŁubiankaM16M50500:31:1700:52:3300:52:29
19134MUSZCZYŃSKI CezaryŚwiecieŚwiecie BiegaM17M30600:31:2200:52:3600:52:31
20132MOTOFA MarcinWąbrzeźnoStart Team WąbrzeźnoM18M40300:31:2200:52:4100:52:36
2151GRABSKI DariuszJulkowoBiegnę pod prądM19M30700:30:5800:52:4300:52:36
22100KRZYWDZIŃSKI Bartosz.ŚwiecieŚwiecie BiegaM20M30800:31:1200:52:5200:52:47
23161PILARSKI KrzysztofToruńKujawsko-PomorskieM21M40400:31:3200:52:5400:52:48
24127MICOREK DawidCiechocinekM22M30900:31:5600:52:5800:52:31
25244ZIELIŃSKI WiktorGolub-DobrzyńM23M16500:31:1300:53:0100:52:57
26112ŁAZARSKI MarianDziałowoStart Team WąbrzeźnoM24M40500:31:1100:53:0300:52:59
2761HUSSEIN AbdallaKawęczynZabiegani CzernikowoM25M301000:31:1400:53:2300:53:18
2812BIELSKI PiotrRadomnoM26M50600:31:2100:53:2600:53:22
29250ZIMLINSKI DawidŚwiecieParkrun GrudziądzM27M301100:31:3400:53:5700:53:52
3018BRZUSZKIEWICZ MichałWarszawaDream RunM28M301200:32:4000:54:0000:53:51
31153PASTUSZAK RafałKsiążkiStart Team WąbrzeźnoM29M40600:31:5000:54:0700:54:01
32239STECKIEWICZ EdwinRypinRKS Lech RypinM30M16600:32:2000:54:1000:54:04
33217WIJATA BartekWąbrzeźnoStart Team WąbrzeźnoM31M301300:33:1700:54:2900:54:05
3473JUROS SebastianBautzenBautzener Leichtathletik-Verein ?Rot-Weiß 90? e.V.M32M40700:32:2500:54:3600:54:30
35255ŻUCHOWSKI JózefRadominEKO-OPAŁ - PłonneM33M50700:29:5200:54:4000:54:37
36138NOWACKI KrzysztofGrudziądzParkrun GrudziądzM34M40800:32:3200:54:4800:54:41
3745FOKSIŃSKI MariuszGolub-DobrzyńENDO GOLUB-DOBRZYŃM35M40900:32:2400:54:5600:54:47
38205TURALSKI MarcinRypinRKS Lech RypinM36M401000:33:0700:55:1100:55:06
39199SZYMAŃSKA JoannaRypinK3K16200:32:4700:55:4200:55:35
40115MACIASZEK KrzysztofToruńKujawsko-PomorskieM37M401100:32:5400:55:5200:55:45
41203TOPOLEWSKI KamilGolub-DobrzyńM38M16700:32:5000:56:0200:55:43
4286KLECHA KrzysztofChełmża#BasiaTEAMM39M401200:33:0400:56:0600:55:58
43135NADOLSKI MichałWąpielskM40M301400:33:4300:56:3100:56:19
44168PREDENKIEWICZ AndrzejZębowoZębowoM41M301500:33:3200:56:3300:56:22
4570JASIŃSKA AnetaWąpielskBiegnęPodPrądK4K30200:33:1300:56:4900:56:42
46173ROBACZEWSKI MarcinSzembekowoM42M401300:33:1100:56:5700:56:48
4795KRĘPEĆ NataliaGolub-DobrzyńEnDo Golub-DobrzyńK5K30300:33:3400:57:0500:56:58
48191SZAR SzaymonBydgoszczM43M401400:33:5900:57:0700:56:51
4933DRĄŻEWSKI JakubLubicz GórnyM44M401500:34:0900:57:1100:57:02
50120MALENDOWICZ RobertTucholaM45M401600:33:5600:57:1600:57:11
51118MALARSKI RadosławToruńM46M301600:34:2100:57:1900:57:12
52188SOKULSKI JarosławGrębocinM47M50800:34:0500:57:3300:57:25
5346GADOMSKI ŁukaszPłońskAktywność Rodzi PozytywnośćM48M301700:34:3400:57:3500:57:22
54107LEWANDOWSKI KrzysztofGolub-DobrzyńM49M401700:34:0000:57:4000:57:31
5598KRYSZCZUK SławomirRypinRKSLech RypinM50M401800:34:2800:57:5400:57:44
5614BIENIEWICZ MichałRadzanówWkra Sapere StrzegowoM51M301800:34:2700:57:5500:57:47
57200SZYMECZKO SławomirBorównoEnDo Golub-DobrzyńM52M401900:34:5100:58:0400:57:55
5829DOŁKOWSKI MaciejCiechocinrun majdanyM53M402000:32:4600:58:0700:58:03
59220WIŚNIEWSKI WojciechGostkowoM54M402100:35:0300:58:1800:57:53
6056GRĘBOCKI MarcinGolub-DobrzyńM55M16800:33:1300:58:4000:58:30
61167POKORZYŃSKI PawełCzernikowoZABIEGANI CZERNIKOWOM56M402200:34:4500:58:4800:58:30
62256ŻYDZIAK DariuszGolub-DobrzyńKlub karate i K-1 G-DM57M402300:34:4100:58:5500:58:46
6368JARZĘBOWSKI MaciejRypinAgrolok Sport TeamM58M50900:35:4100:58:5900:58:48
6485KIEŁBOWICZ MarcinGolub-DobrzyńEndo Golub-DobrzyńM59M402400:33:3000:59:0200:58:54
65180RZĘSIEWICZ JolantaRypinK6K50100:34:3800:59:0300:58:58
662AUGUSTYNIAK MarcinSkepeM60M402500:35:2100:59:0700:58:57
6750GOZDAN AgnieszkaPułtuskFABRYKA WELLNESSK7K40100:35:0200:59:0700:59:00
68177RYBIŃSKI PiotrGolub-DobrzyńGTR Golub-DobrzyńM61M402600:34:4900:59:1500:59:06
69104LEWANDOWSKA NataliaStary KamieńK8K30400:35:2300:59:1600:59:09
70108LEWANDOWSKI TomaszBydgoszczM62M301900:35:0000:59:2100:59:13
71201ŚWIERCZYŃSKI RafałRypinRKS Lech RypinM63M402700:35:2000:59:2200:59:11
72114ŁUBECKI PatrykToruńGóral DomyM64M302000:35:5000:59:4000:59:16
7390KOTUŁA PawełRyńskStart TeamM65M402800:35:5000:59:4100:59:16
7419CHMIELEWSKI SławomirŻukiTKKFKubuś SierpcM66M501000:35:4500:59:5400:59:33
75192SZARKOWSKI AdrianZbójnoEnDo Golub-DobrzyńM66M302100:36:2700:59:5400:59:38
7628DĄBROWSKI LeszekPływaczewoStart Team WąbrzeźnoM68M402900:35:4801:00:0100:59:37
77241ZATORSKA PaulinaToruńK9K30500:35:1401:00:0700:59:59
7811BERENT WiolettaSkrwilnoRKS LECH RYPINK10K40200:35:4601:00:1201:00:01
79235WZOREK MichałWąbrzeźnoM69M302200:36:2701:00:1800:59:55
8025CZACHOROWSKI KamilBożewoBiegnęPodPrądM70M302300:36:0601:00:2001:00:10
8115BRAUN WaldemarGolub-DobrzyńM71M501100:35:0001:00:2401:00:17
8262JABLONSKI MarekGolub-DobrzyńENDOM72M501200:35:4001:00:2601:00:18
83252ZWIERZCHOWSKI BłażejGolub-DobrzyńK1 Golub-DobrzyńM73M302400:35:4101:01:0601:00:57
84193SZATKOWSKI JózefGrudziadzStart Team WąbrzeżnoM74M60100:37:2301:01:1101:01:03
85190STRUŻANOWSKI TomaszToruńM75M501300:36:4001:01:1701:01:08
86105LEWANDOWSKA KatarzynaGolub-DobrzyńK11K30600:36:0901:01:2901:01:20
8720CIEPCIELINSKI DawidBrodnicaCBR BiegaM76M302500:37:0401:01:3801:01:21
88214WĘCŁAWEK DariuszGolub-DobrzyńEnDo Golub-DobrzyńM76M302500:36:0401:01:3801:01:29
8965JANKOWSKI MichałGrudziądzM78M403000:37:0101:01:5901:01:42
90178RZESZKOWICZ OliwiaToruńK12K30700:36:1501:02:1701:02:13
91182SEROCKI WitoldToruńNieM79M403100:37:1301:02:1801:02:08
92206TYMBURSKI MieczysławWłocławekM80M501400:37:0101:02:2101:02:06
93103LEDWOCHOWSKA AleksandraGolub-DobrzyńALL4FITK13K30800:36:5901:02:2401:02:14
94248ZIEMKIEWICZ MarcinCzernikowoZabiegani CzernikowoM81M403200:37:0601:02:3301:02:15
9563JABŁOŃSKI TomekŁochowoTeamOchalM82M403300:37:0101:02:3901:02:15
9652GRACZYK BartoszBrodnicaGRACZEM83M302700:38:3701:02:4601:02:27
9793LEWANDOWSKI MichałGolub-DobrzyńM84M302800:37:0001:02:4801:02:30
98228WOJCIECHOWSKI SławomirChełmżaM85M60200:37:0701:02:5801:02:52
99223WŁODARCZYK KatarzynaSłubiceK14K30900:37:5301:03:4601:03:28
100128MIRASZEWSKA MartaLisewoStart Team WąbrzeźnoK15K301000:37:4901:04:0001:03:54
10155GREGOROWICZ SebastianSokołowoM86M302900:37:4301:04:3001:04:08
102131WALLIS PatrykM87M501500:37:2201:04:3601:04:28
10323CISKI ZbigniewToruńSM KopernikM88M60300:39:4401:05:0701:04:46
10424RASMUS RemigiuszToruńKujawsko-PomorskieM89M403400:39:4401:05:0801:04:47
105230WOLK AndrzejWąbrzeźnoM90M303000:37:0901:05:2101:04:58
10669JARZĘBOWSKI MieszkoRypinAgrolok Sport TeamM91M16900:40:0501:05:2901:05:11
107145OLKOWSKA MonikaLipienicaKowalewo biegaK16K16300:38:4201:05:3401:05:30
108179RZESZOTARSKI MarcinGolub-DobrzyńM92M501600:38:2801:05:3901:05:26
109164PISKORSKI PiotrGolub-DobrzyńENDO GOLUB-DOBRZYŃM93M403500:40:2901:05:5201:05:43
11067JAROCKA BeataDąbrowa ChełmińskaGreenyardK17K40300:38:5801:05:5401:05:33
11191KOZAK WojciechSłubiceM94M303100:38:3501:05:5801:05:40
11274KALINOWSKI MaciejBelsk DużyBrakM95M501700:39:2501:06:1701:05:54
11313BIELSKI DariuszPlockM96M501800:38:4301:06:2301:06:17
11494KRAŚNIEWSKA MałgorzataKowalewo PomorskieK18K301100:39:2401:06:4201:06:12
115143OGRODOWICZ BartoszGolub-DobrzyńENDO Golub-DobrzyńM97M303200:39:2901:07:0001:06:43
116170PRZYBYLSKI MarcinChełmżaM98M303300:39:1101:07:0601:07:00
117249ZIĘTARSKI JerzyElgiszewoOsp ElgiszewoM99M501900:36:4901:07:2401:07:19
118218WINNICKA KamilaTłuchowoBiegnęPodPrądK19K301200:39:5901:07:4101:07:28
11949GOSZ MarcinGrudziądzPARKRUN GRUDZIĄDZM100M403600:40:2501:07:4201:07:14
120187SOBIERAJSKI PrzemysławToruńEGGER runsM101M303400:39:5801:07:4501:07:33
12110BEREBECKI RomanRypinRKS LECH RYPINM102M70100:38:5701:07:4901:07:42
12275KALISKA DorotaGolub-DobrzyńK-1 Golub-DobrzyńK20K40400:39:4301:07:5201:07:43
12389KOSTRZEWA WojciechJózefosławM103M403700:40:1701:07:5501:07:27
124136NAWROCKA SylwiaInowrocławK21K301300:40:4701:07:5701:07:50
12597KRYSIUK KarolinaToruńK22K16400:40:4701:07:5901:07:40
126160PIENIĄŻKOWSKA BeataGolub-DobrzyńRóżyczka i SpółkaK23K16500:39:1501:08:0301:07:53
12788KOPACZEWSKI JakubGolub-DobrzyńRóżyczka i SpółkaM104M161000:39:1301:08:0401:07:54
12858GROCH JerzyGrudziądzZabiegani CzernikowoM105M502000:40:1501:08:1001:07:52
129208URBAŃSKA KamilaGlogowoZabiegani CzernikowoK24K301400:40:0101:08:2801:08:15
130189WIERZBOWSKA PaulinaGolub-DobrzyńGrupa Endo Golub-DobrzyńK25K301500:41:0701:08:3301:08:23
13140DZIARKOWSKA EdytaCzarne BłotoRuncross RozgartyK26K40500:42:0901:08:3601:08:24
132253ŻBIKOWSKA MałgorzataToruńUltrawayrunningteam/SPCK27K50200:40:4501:09:0201:08:47
13378KAŁWA JoannaCiechanówMazovia ProActivK28K40600:41:0501:09:1301:08:54
134172RESZKOWSKI MariuszToruńZabiegani CzernikowoM106M303500:41:1801:10:0101:09:43
13554GREGOROWICZ MarzenaSokołowoK29K301600:41:5901:10:0301:09:40
136186SKRZYPCZAK MajaMłyniceK30K16600:42:5901:10:0701:09:41
137137NOWACKI TomaszRozgartyStale BeganM107M502100:42:0201:10:0901:09:57
138150OSIŃSKI TomaszStrzegowoNasielsk Baszta TeamM108M403800:41:1701:10:1501:10:07
139195SZEWCZAK MariuszChodzieżPCH_RUNM109M502200:41:3401:10:2401:10:10
140155PAWŁOWSKA DorotaChodzieżPCH_RUNK31K40700:41:3601:10:2701:10:14
14160HUSSEIN AnnaKawęczynZabiwgani CzernikowoK32K40800:42:1701:10:3501:10:14
14292KOZŁOWSKI KrzysztofToruńRunCross RozgartyM110M303600:41:5401:10:4301:10:21
143176RUTKOWSKA KarolinaToruńESTK33K40900:41:5701:10:4401:10:21
14459HERMAN OlgaSępólno KrajeńskieK34K16700:41:4501:10:4701:10:37
145233WRÓBLEWSKI ŁukaszOlsztynM111M403900:40:5901:11:0601:11:01
14672JEZIERSKI ZbigniewRypinOYAMA TEAM RYPINM112M404000:41:0601:11:0701:10:53
1475BALEWSKA IwonaToruńSPCK35K50300:41:3301:11:1201:10:56
148151OWCZAREK SebastianBaboszewoAktywność Rodzi PozytywnośćM113M161100:44:3001:12:0801:11:53
149165PLUTA JerzyWarszawaM114M60400:42:4301:12:2601:12:06
150207TYSZKOWSKI SebastianPigżaGeoPANM115M404100:42:2901:12:3601:12:11
15144FOJUTOWSKI MichałToruńGEOPANM116M303700:42:2701:12:3701:12:11
152242ZGARDOWSKA RenataBoguszewoBiegam SobieK36K401000:42:4401:12:4101:12:30
153169PROWADZISZ JustynaPigżaK37K401100:44:0001:12:5501:12:40
15482KĘDZIORSKI MarekWąbrzeźnoM117M60500:42:4101:12:5601:12:40
155130MIROWSKI MariuszPrzyłękiM117M502300:45:0501:12:5601:12:32
15681KĘDZIORSKA BeataWąbrzeźnoK38K50400:42:4201:12:5701:12:41
157140NOWICKA AlicjaCzernikowoZabiegani CzernikowoK39K16800:44:2101:12:5901:12:40
158139NOWAKOWSKA JolantaGolub-DobrzyńK40K301700:43:0101:13:0201:12:48
159159PIECHOCKA KatarzynaWarszawaBWRUNNERSK41K401200:44:2601:13:0301:12:42
160111LUKS KarolGolub-DobrzyńM119M161200:41:2101:13:1201:13:09
161240ZASTAWNA AnetaWarszawaK42K401300:43:0801:13:1701:13:00
16216BRZEZIŃSKA AnnaWąbrzeźnoSTART TEAM WĄBRZEŹNOK43K50500:42:3801:13:2001:13:14
16347GODZIEBA IzabelaWąbrzeźnoK44K301800:42:0901:13:2501:13:07
164196SZUKALSKI MichałBydgoszczTEAM RUDNIKM120M404200:43:2301:14:0101:13:51
16538DYBOWSKI GrzegorzChełmżaM121M404300:44:5201:14:0301:13:46
166147OLSZEWSKI DawidGolub-DobrzyńM122M161300:43:5101:14:1801:13:56
16732DRAWERT EwaŁubkiK45K401400:43:2901:14:2801:14:15
16822CIOCH WaldemarSadykierzM123M404400:43:5701:14:4501:14:28
169125MEŁNICKA KarolinaToruńK46K401500:44:2401:15:0001:14:40
170116MAĆKIEWICZ WioletaDąbrówkaZabiegani CzernikowoK47K301900:44:2701:15:0701:14:48
171124MASALSKA AnnaCzernikowoZabiegani CzernikowoK47K50600:44:2501:15:0701:14:48
172148ORŁOWSKA-RADECKA KlaudiaToruńZwiedzaj ToruńK49K16900:44:2801:15:0901:14:58
173232WRÓBLEWSKA JoannaUnisławK50K50700:45:1801:15:1201:14:52
17437DYBOWSKA SylwiaChełmżaK51K401600:44:5801:15:4501:15:29
175106LEWANDOWSKI WojciechLipnoM124M70200:43:5301:15:5201:15:33
176245ZIELIŃSKI RadosławBydgoszczM125M303800:45:3801:16:0601:15:42
177113ŁĘGOWSKI MaciejGdyniaRUN NATKAM126M60600:45:2401:16:2901:16:11
178197SZULC MartynaBydgoszczK52K161000:45:1901:16:3201:16:21
179110LIGUDZIŃSKI AndrzejRadzionkówZa Garść BananówM127M502400:45:3401:17:0301:16:36
18041DZIEDZIC AgnieszkaUnisławK53K401700:45:3201:17:2801:17:06
181171RADZIŃSKA-KAMYSZEK EwaŁubiankaspcK54K60100:46:2901:17:3501:17:19
182212WEILAND EmilaUnisławK55K401800:45:3301:17:3701:17:17
183215WĘGLERSKA MarikaPusta DąbrówkaRóżyczka i spółkaK56K161100:45:1901:17:5601:17:47
184216WIERZCHOWSKI MichałInowrocławSAPER TEAMM128M404500:43:5601:18:0201:17:42
18543FISZER JakubCzarne BłotoRuncross RozgartyM129M404600:43:4101:18:1401:18:01
186166PNIEWSKI MaciejGolub-DobrzyńAgrolok Sport TeamM129M404600:43:3901:18:1401:17:58
187101KUDLA AgnieszkaToruńK57K401900:46:4601:18:1601:17:55
188162PIOTROWICZ JustynaGolub-DobrzyńENDO GOLUB-DOBRZYŃK58K50800:44:3301:18:3101:18:17
18936DUNAJSKI MarcinToruńM131M161400:46:3901:18:3801:18:14
19048GOŁĘBIEWSKA AdrianaDługieOYAMA TEAM RYPINK59K302000:47:1301:18:5501:18:42
19187KON MonikaPłońskAktywność Rodzi PozytywnośćK60K402000:46:0501:19:0501:18:51
192236ZABŁOCKA MariolaPłońskAktywność Rodzi PozytywnośćK61K402100:46:0801:19:0601:18:52
19335DUKLANOWSK AngelikaPłońskAktywność Rodzi PozytywnośćK62K302100:46:0801:19:1701:19:03
194175ROMANOWSKA AgnieszkaPłońskAktywność Rodzi PozytywnośćK63K302200:46:0301:19:1801:19:04
19580KASZUBSKI MarcinOstrowiteOyama Team RypinM132M404800:47:1901:19:4101:19:15
19696KRUSZYŃSKA MagdalenaToruńK64K402200:47:1401:19:4301:19:20
197194SZCZEPKOWSKI TomaszSzabdaStowarzyszenie Brodnica BiegaM133M502500:47:2701:19:5301:19:33
198202ŚWIERCZYŃSKI ZbigniewCzerskOKSWiM Olsztyn T11M134M70300:47:1801:19:5401:19:36
199158PIĄTKOWSKI MariuszGolub-DobrzyńEnDo Golub-DobrzyńM135M502600:47:1901:19:5501:19:38
200219WISIŃSKI PiotrSzabdaStowarzyszenie Brodnica BiegaM135M60700:47:2401:19:5501:19:35
201226WOJCIECHOWSKA-BRZEZIŃSKA BarbaraGdyniaK65K50900:46:3901:19:5601:19:39
202117MADEJ AnnaBydgoszczFixum Dyrdoom AGK66K402300:43:5001:19:5801:19:43
203109LEWANDOWSKI GrzegorzBydgoszczStowarzyszenie Biegaczy Gminy SzydłowoM137M404900:43:5001:19:5901:19:45
204237ZAKIERSKA MagdalenaGolub-DobrzyńK67K402400:47:0101:20:2601:20:10
205227WOJCIECHOWSKI MirosławGolub-DobrzyńEndo Golub-DobrzyńM138M502700:45:4001:20:4401:20:28
2064BAJOREK PiotrBrodnicaStowarzyszenie Brodnica BiegaM139M60800:47:0201:20:4601:20:25
207198SZYDZIK PawełGrudziądzParkan GrudziądzM140M405000:47:3801:20:5601:20:38
2089BEAUVALE MonikaNieRCRK68K402500:47:1701:21:1101:20:47
2093AUGUSTYNIAK MarcinLigowoBiegnęPodPrądM141M303900:46:3201:21:4801:21:26
210211WALENTYN KatarzynaToruńRunCross RozgartyK69K402600:48:5901:22:0901:21:47
211185SKARBOWSKI ŁukaszGolub-DobrzyńM142M304000:49:4101:22:1701:21:50
212221WIŚNIEWSKI MarcinGolub-DobrzyńAgrolok Sport TeamM143M304100:49:1101:22:1901:22:02
213231WROŃSKI KrzysztofPiastówStraż PożarnaM144M405100:49:5101:22:2701:22:01
21431DOMBROWSKI WojciechZbójnoKitkaM145M304200:49:0601:22:4701:22:35
21530DOMBROWSKA ŻanetaGolub-DobrzyńK70K302300:49:1001:22:5001:22:39
216119MALENDOWICZ ŻanetaTucholaK71K501000:47:5801:23:2301:23:13
217184SIKORA MonikaGdańskK72K302400:48:3301:24:0001:23:45
218204TUCHALSKI MarekRypinM146M60900:47:5901:24:2401:24:12
219210WALCZAK-SKWIOT KarolinaJankowo GdańskieK73K302500:48:3301:24:3701:24:22
220126MICHEL JudytaPigżaK74K302600:50:4101:24:4501:24:27
22164JANKOWSKA KatarzynaRypinK75K501100:50:3901:24:4701:24:23
22253GRACZYK EwelinaBrodnicagraczeK76K302700:49:0101:24:4801:24:30
223224WOJCIECHOWSKA WiesławaGolub-DobrzyńEndo Golub-DobrzyńK77K501200:50:3801:26:4201:26:17
224141NOWOSIELSKA MonikaPłockK78K402700:51:3001:26:4901:26:33
225229WOJTYSZYN BarbaraBydgoszczK79K402800:50:5901:27:1101:26:50
226225WOJCIECHOWSKA WiolettaGolub-DobrzyńK80K501300:50:1601:28:4601:28:35
22739DYMEL PiotrWarszawaM147M70400:51:4101:30:1501:29:55
228129MIROWSKA AnnaPrzyłękiK81K501400:53:3801:30:4101:30:17
22999KRZYWDZIŃSKA LidiaToruńRunCross RozgartyK82K402900:53:1901:31:2001:30:58
230209WALASIEWICZ AnnaRypinOYAMA TEAM RYPINK83K403000:55:0401:33:2101:33:06
23142ENGLER JakubGolub-DobrzyńM148M161500:53:2501:34:4401:34:22
2321ADAMCZYK ZbigniewZamek BierzgłowskiM149M601000:58:3101:40:3901:40:17
Powrót