Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim
Data i godzina | 2016-02-13 02:00:00 |
Miejscowość | Gdynia |
Dystans | 10km |
Oficjalna strona | gpx.gdyniasport.pl/bieg-urodzinowy-z-pko-bankiem-polskim/ |
Wyniki online | http://live.sts-timing.pl/bu2016/ |
Opłata startowa | |
Typ zawodów | Bieg |
Rejestracja | Zapisz się |
- NW Open
- NW Starszak
- NW Junior
- NW Młodzik
- Bieg Starszak
- Bieg Młodzik
- Bieg Junior
- Bieg Malucha
- Bieg OPEN
- Zapowiedź
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas netto | Wynik | M | K | Ostrzeżenia |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N311 | DRAWC MIECZYSŁAW | GDYNIA | AKTYWUJ SIĘ W TRIATHLONIE 2015 | Polska | 1962 | 00:24:22 | 00:24:25 | 1 | ||||
2 | N309 | TOFIL ADRIAN | GDYNIA | ADRIANY | Polska | 1977 | 00:24:42 | 00:24:43 | 2 | ||||
3 | N180 | PIOTROWSKI MICHAŁ | DĘBOGÓRZE WYBUDOWANIE | FACE NORDIC WALKING TEAM | Polska | 1985 | 00:25:03 | 00:25:05 | 3 | ||||
4 | N500 | BRZOZOWSKI PIOTR | SŁAWNO | AKTYWNI POSTOMINO | Polska | 1984 | 00:25:36 | 00:25:40 | 4 | ||||
5 | N37 | GRZEGORY MAREK | GDYNIA | TRZYMAM TEMPO | Polska | 1990 | 00:25:57 | 00:26:00 | 5 | TAK | |||
6 | N269 | GOŁĄBEK MARIUSZ | GDYNIA | ACHILLES/DRUŻYNA SZPIKU | Polska | 1962 | 00:26:30 | 00:26:32 | 6 | ||||
7 | N94 | STEMPNIK DARIUSZ | GDYNIA | GDYNIA MOJE MIASTO | Polska | 1963 | 00:26:50 | 00:26:52 | 7 | TAK | |||
8 | N109 | TOPOREK RAFAŁ | GDANSK | NPSR | Polska | 1977 | 00:26:52 | 00:26:55 | 8 | ||||
9 | N178 | JOANNA LABUDA | GDYNIA | KS STOLEM OSTRZYCE | Polska | 1986 | 00:26:59 | 00:27:01 | 1 | ||||
10 | N161 | ŁUKASZEWICZ ANDRZEJ | GDYNIA | Polska | 1970 | 00:26:58 | 00:27:02 | 9 | |||||
11 | N58 | SZUDARSKI EDWARD | SŁUPSK | DWA KIJE SŁUPSK | Polska | 1958 | 00:27:06 | 00:27:09 | 10 | ||||
12 | N147 | JASTRZĘBSKA EMILIA | GORĘCZYNO | Polska | 1980 | 00:27:10 | 00:27:11 | 2 | |||||
13 | N185 | HINZ ANNA | GDYNIA | PARKRUN RUMIA | Polska | 1981 | 00:27:24 | 00:27:26 | 3 | ||||
14 | N150 | NACZK LEONARD | GDYNIA | LĘBORK | Polska | 1975 | M40-49 | 1 | 00:27:27 | 00:27:29 | 11 | TAK | |
15 | N40 | GRZEGORCZYK MARCIN JOACHIM JAN | MIKOSZEWO | TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO, FNWT | Polska | 1991 | M20-29 | 1 | 00:27:25 | 00:27:29 | 12 | ||
16 | N308 | TOFIL ADRIANA | GDYNIA | ADRIANY | Polska | 1976 | 00:27:38 | 00:27:39 | 4 | ||||
17 | N120 | CISZEWSKA MICHALINA | GDYNIA | GT | Polska | 1985 | 00:27:51 | 00:27:53 | 5 | ||||
18 | N39 | ŚWISŁOCKI BOGDAN | WŁADYSŁAWOWO | Polska | 1962 | M50-59 | 1 | 00:27:51 | 00:27:54 | 13 | |||
19 | N71 | LIPKO ADRIANNA | GDYNIA | PENDOLINO | Polska | 1988 | 00:27:59 | 00:28:00 | 6 | ||||
20 | N117 | SZPILMAN MARTA | GDYNIA | GDYNIA MOJE MIASTO | Polska | 1992 | 00:28:08 | 00:28:09 | 7 | ||||
21 | N315 | PLEWIŃSKI RAFAŁ | BYTÓW | AKADEMIA BIEGANIA | Polska | 1983 | M30-39 | 1 | 00:28:14 | 00:28:18 | 14 | ||
22 | N280 | RAKOWIECKI ZBIGNIEW | GDYNIA | Polska | 1962 | M50-59 | 2 | 00:28:23 | 00:28:29 | 15 | |||
23 | N277 | JANKOWSKI MARCIN | GDAŃSK | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | Polska | 1976 | M40-49 | 2 | 00:28:29 | 00:28:34 | 16 | ||
24 | N140 | RUDNIK JANINA | GDYNIA | Polska | 1977 | 00:28:37 | 00:28:38 | 8 | |||||
25 | N200 | ZAKRZEWSKA IWONA | LEŹNO | Polska | 1986 | 00:28:40 | 00:28:43 | 9 | |||||
26 | N288 | KUCHARSKA ELŻBIETA | GDAŃSK | Polska | 1965 | 00:28:42 | 00:28:44 | 10 | |||||
27 | N45 | SORN ŁUKASZ | GDYNIA | BIEGAMYRAZEM | Polska | 1987 | M20-29 | 2 | 00:28:44 | 00:28:45 | 17 | ||
28 | N56 | WILKOŁEK-SZUDARSKA SATURNINA | GDAŃSK | DWA KIJE SŁUPSK | Polska | 1959 | K50-59 | 1 | 00:29:10 | 00:29:11 | 11 | ||
29 | N42 | SZPILMAN KATARZYNA | GDYNIA | Polska | 1968 | K40-49 | 1 | 00:29:09 | 00:29:11 | 12 | |||
30 | N411 | BADOCHA-DUDA MAŁGORZATA | GDAŃSK | CHODZEZKIJAMI.PL | Polska | 1969 | K40-49 | 2 | 00:29:12 | 00:29:14 | 13 | TAK | |
31 | N304 | PRANCZK JUSTYNA | RÓŻYNY | Polska | 1981 | K30-39 | 1 | 00:29:22 | 00:29:25 | 14 | |||
32 | N176 | ŁUTEK MAGDALENA | BYTÓW | Polska | 1972 | K40-49 | 3 | 00:29:27 | 00:29:29 | 15 | |||
33 | N55 | NIEWIŃSKA BEATA | GDYNIA | Polska | 1965 | K50-59 | 2 | 00:29:35 | 00:29:37 | 16 | |||
34 | N215 | SZYMANOWSKA HANNA | GDAŃSK | Polska | 1960 | K50-59 | 3 | 00:29:37 | 00:29:38 | 17 | |||
35 | N57 | SZUDARSKI MAREK | SŁUPSK | DWA KIJE SŁUPSK | Polska | 1988 | M20-29 | 3 | 00:29:36 | 00:29:39 | 18 | ||
36 | N188 | HIMMEL MIROSŁAW | GDYNIA | 88 TEAM | Polska | 1954 | M60-69 | 1 | 00:29:39 | 00:29:41 | 19 | ||
37 | N165 | BŁASZCZYK KAROLINA | GDYNIA | Polska | 1979 | K30-39 | 2 | 00:29:37 | 00:29:41 | 18 | |||
38 | N169 | PAWŁÓCZENKO KATARZYNA | RUMIA | Polska | 1981 | K30-39 | 3 | 00:29:32 | 00:29:47 | 19 | |||
39 | N241 | PUC MARIUSZ | GDYNIA | Polska | 1982 | M30-39 | 2 | 00:29:42 | 00:29:48 | 20 | |||
40 | N287 | KĄTNIK LESZEK | WEJHEROWO | DZIADKOWY KLUB SPORTOWY | Polska | 1951 | M60-69 | 2 | 00:29:49 | 00:29:52 | 21 | ||
41 | N206 | PADIAS PAWEŁ | GDYNIA | Polska | 1956 | M60-69 | 3 | 00:29:48 | 00:29:54 | 22 | |||
42 | N216 | SZYMANOWSKI EUGENIUSZ | LĘBORK | Polska | 1958 | M50-59 | 3 | 00:29:54 | 00:29:55 | 23 | |||
43 | N271 | GACH MACIEJ | GDYNIA | POMORZE BIEGA I POMAGA | Polska | 1983 | M30-39 | 3 | 00:29:52 | 00:29:56 | 24 | ||
44 | N59 | MAKARUK ANNA | SŁUPSK | KUBUŚ PUCHATEK TEAM | Polska | 1979 | K30-39 | 4 | 00:29:48 | 00:30:00 | 20 | ||
45 | N175 | KLOSKA KAZIMIERZ | BYTÓW | KS STOLEM | Polska | 1944 | M70-79 | 1 | 00:29:59 | 00:30:05 | 25 | ||
46 | N286 | MIKOŁAJCZAK DARIUSZ | GDYNIA | GRYF WEJHEROWO | Polska | 1972 | M40-49 | 3 | 00:30:06 | 00:30:10 | 26 | ||
47 | N255 | POTRYKUS STANISŁAW | GDYNIA | Polska | 1960 | M50-59 | 4 | 00:30:09 | 00:30:12 | 27 | |||
48 | N88 | KRACHULEC TOMASZ | GDYNIA | JACK DANIELS | Polska | 1967 | M40-49 | 4 | 00:30:15 | 00:30:20 | 28 | ||
49 | N145 | KLOSKA KATARZYNA | GDYNIA | KS STOLEM | Polska | 1983 | K30-39 | 5 | 00:30:17 | 00:30:21 | 21 | ||
50 | N84 | LINDA ROMAN | GDYNIA | PARKRUN GDYNIA | Polska | 1942 | M70-79 | 2 | 00:30:19 | 00:30:22 | 29 | ||
51 | N302 | PSTRĄGOWSKI RYSZARD | GDYNIA | UBEZPIECZALNIA TEAM | Polska | 1952 | M60-69 | 4 | 00:30:22 | 00:30:24 | 30 | ||
52 | N96 | NAMSOŁEK FELIKSW | GDYNIA | Polska | 1941 | M70-79 | 3 | 00:30:18 | 00:30:24 | 31 | |||
53 | N406 | KAŁEK MONIKA | GRUDZIĄDZ | Polska | 1988 | K20-29 | 1 | 00:30:26 | 00:30:28 | 22 | TAK | ||
54 | N81 | GUT-WINIARSKA MONIKA | GDAŃSK | Polska | 1970 | K40-49 | 4 | 00:30:25 | 00:30:29 | 23 | |||
55 | N233 | NOWY KATARZYNA | GDYNIA | Polska | 1967 | K40-49 | 5 | 00:30:34 | 00:30:36 | 24 | |||
56 | N279 | NIEMCZYK MAŁGORZATA | WEJHEROWO | Polska | 1971 | K40-49 | 6 | 00:30:29 | 00:30:37 | 25 | |||
57 | N123 | PLUTA BOZENA | WEJHEROWO | CHODZE BO LUBIE | Polska | 1952 | K60-69 | 1 | 00:30:37 | 00:30:38 | 26 | ||
58 | N254 | POTRYKUS MAŁGORZATA | GDYNIA | Polska | 1962 | K50-59 | 4 | 00:30:37 | 00:30:38 | 27 | |||
59 | N213 | GŁUSZEK KRZYSZTOF | ORLE | SPORT EVO | Polska | 1961 | M50-59 | 5 | 00:30:38 | 00:30:40 | 32 | ||
60 | N43 | OSTOLSKA MAGDALENA | GDYNIA | TIENDA24.PL TEAM | Polska | 1975 | K40-49 | 7 | 00:30:40 | 00:30:42 | 28 | ||
61 | N135 | ZŁOWOCKA KRYSTYNA | BOJANO | Polska | 1995 | K20-29 | 2 | 00:30:32 | 00:30:49 | 29 | |||
62 | N313 | WYSOCKA LIDIA | GDYNIA | Polska | 1951 | K60-69 | 2 | 00:30:55 | 00:30:58 | 30 | |||
63 | N272 | OWCZAREK WOJCIECH MICHAŁ | GDAŃSK | Polska | 1968 | M40-49 | 5 | 00:31:07 | 00:31:13 | 33 | |||
64 | N274 | DIAS WIOLETTA | GDYNIA | Polska | 1965 | K50-59 | 5 | 00:31:10 | 00:31:16 | 31 | |||
65 | N184 | KORYCKA BOGUMIŁA | GDYNIA | Polska | 1969 | K40-49 | 8 | 00:31:24 | 00:31:25 | 32 | |||
66 | N256 | UKLEJA-CHABROS IWONA | BOJANO | Polska | 1973 | K40-49 | 9 | 00:31:19 | 00:31:25 | 33 | |||
67 | N413 | GÓRA EDWARD | GDYNIA | ŻABI KLUB WODNY | Polska | 1945 | M70-79 | 4 | 00:31:20 | 00:31:25 | 34 | ||
68 | N80 | KUBICA ALICJA | GDYNIA | FORMOZA | Polska | 1954 | K60-69 | 3 | 00:31:27 | 00:31:30 | 34 | ||
69 | N227 | GIEDROJĆ JUSTYNA | GDAŃSK | OPEC GDYNIA | Polska | 1973 | K40-49 | 10 | 00:31:34 | 00:31:38 | 35 | ||
70 | N225 | KASZUBOWSKA MONIKA | GDYNIA | Polska | 1967 | K40-49 | 11 | 00:31:39 | 00:31:43 | 36 | |||
71 | N62 | SZYCKO RADOSŁAW | GDYNIA | Polska | 1975 | M40-49 | 6 | 00:31:44 | 00:31:48 | 35 | |||
72 | N155 | ANTKOWIAK REMIGIUSZ | GDYNIA | Polska | 1976 | M40-49 | 7 | 00:31:47 | 00:31:51 | 36 | |||
73 | N110 | TOPOREK ALEKSANDRA | PRZODKOWO | NPSR | Polska | 1970 | K40-49 | 12 | 00:31:51 | 00:31:53 | 37 | ||
74 | N65 | ZAJĄCZKOWSKA JOLANTA | GDYNIA | GO TRI KKS TEAM | Polska | 1948 | K60-69 | 4 | 00:31:49 | 00:31:53 | 38 | ||
75 | N292 | CHWALISZ LESZEK | GDYNIA | Polska | 1951 | M60-69 | 5 | 00:31:51 | 00:31:54 | 37 | |||
76 | N72 | CZERWIŃSKA WANDA | GDYNIA | WŁÓCZYKIJE DOBRE MIASTO | Polska | 1955 | K60-69 | 5 | 00:31:55 | 00:31:58 | 39 | ||
77 | N250 | BIEDUNKIEWICZ JOANNA | RUMIA | Polska | 1970 | K40-49 | 13 | 00:31:54 | 00:32:01 | 40 | |||
78 | N70 | MECH KATARZYNA | GDYNIA | Polska | 1985 | K30-39 | 6 | 00:31:59 | 00:32:02 | 41 | |||
79 | N126 | WITKOWSKI PIOTR | GDYNIA | OPEC GDYNIA | Polska | 1979 | M30-39 | 4 | 00:32:05 | 00:32:08 | 38 | ||
80 | N156 | CEPIŃSKA ANNA | GDYNIA | MUSZKIETKI | Polska | 1972 | K40-49 | 14 | 00:31:59 | 00:32:09 | 42 | ||
81 | N312 | GROCHOWSKI MIROSŁAW | GDAŃSK | Polska | 1988 | M20-29 | 4 | 00:32:07 | 00:32:14 | 39 | TAK | ||
82 | N122 | WITKOWSKA MONIKA | GDYNIA | CHODAKI.PL | Polska | 1978 | K30-39 | 7 | 00:32:05 | 00:32:16 | 43 | TAK | |
83 | N113 | GODLEWSKA RENATA KRYSTYNA | GDYNIA | AGEIN CA | Polska | 1958 | K50-59 | 6 | 00:32:19 | 00:32:22 | 44 | ||
84 | N93 | TOWARNICKA IZABELA | GDYNIA | Polska | 1972 | K40-49 | 15 | 00:32:21 | 00:32:28 | 45 | |||
85 | N86 | PIĄTEK GRZEGORZ TOMASZ | GDYNIA | Polska | 1952 | M60-69 | 6 | 00:32:26 | 00:32:28 | 40 | |||
86 | N104 | PRZYBYT ADAM | GDYNIA | GDYNIANKA | Polska | 1968 | M40-49 | 8 | 00:32:22 | 00:32:28 | 41 | ||
87 | N217 | SIKORRA JANINA | LĘBORK | Polska | 1948 | K60-69 | 6 | 00:32:27 | 00:32:29 | 46 | |||
88 | N262 | BORKOWSKA IWONA | WEJHEROWO | Polska | 1979 | K30-39 | 8 | 00:32:24 | 00:32:30 | 47 | |||
89 | N139 | RAWDANOWICZ MARZANNA | GDANSK | Polska | 1966 | K50-59 | 7 | 00:32:31 | 00:32:35 | 48 | |||
90 | N168 | DYDYMSKA MONIKA | GDYNIA | Polska | 1974 | K40-49 | 16 | 00:32:27 | 00:32:35 | 49 | |||
91 | N231 | HAŁUSZCZAK PAWEŁ | GDYNIA | Polska | 1954 | M60-69 | 7 | 00:32:32 | 00:32:36 | 42 | |||
92 | N190 | KOKOSZA ANDRZEJ | GDYNIA | STOWARZYSZENIE MORSY GDYŃSKIE | Polska | 1940 | M70-79 | 5 | 00:32:36 | 00:32:43 | 43 | ||
93 | N127 | MIRUSZEWSKA MAGDALENA | RUMIA | OPEC GDYNIA | Polska | 1988 | K20-29 | 3 | 00:32:46 | 00:32:52 | 50 | ||
94 | N228 | GIEDROJĆ BOŻENA | GDYNIA | OBŁUŻE WALKERS | Polska | 1953 | K60-69 | 7 | 00:32:53 | 00:32:58 | 51 | ||
95 | N34 | CHAŁUDA MAGDALENA | GDYNIA | TIENDA24.PL TEAM | Polska | 1975 | K40-49 | 17 | 00:32:58 | 00:33:00 | 52 | ||
96 | N130 | BARAŃSKA IRENA | RUMIA | Polska | 1958 | K50-59 | 8 | 00:32:56 | 00:33:01 | 53 | |||
97 | N143 | PIESTRZENIEWICZ ANNA | GDYNIA | Polska | 1962 | K50-59 | 9 | 00:32:53 | 00:33:02 | 54 | |||
98 | N187 | CIECHANOWSKA MAGDALENA | SOPOT | Polska | 1978 | K30-39 | 9 | 00:32:57 | 00:33:03 | 55 | |||
99 | N90 | LASKOWSKA KATARZYNA | GDYNIA | Polska | 1982 | K30-39 | 10 | 00:32:52 | 00:33:07 | 56 | |||
100 | N295 | WOJEWSKA NATALIA | HEL | Polska | 1994 | K20-29 | 4 | 00:32:55 | 00:33:09 | 57 | |||
101 | N222 | PAŁGAN HALINA | GDYNIA | Polska | 1952 | K60-69 | 8 | 00:33:07 | 00:33:10 | 58 | TAK | ||
102 | N49 | BOROWIECKA MARIANNNA | GDYNIA | Polska | 1973 | K40-49 | 18 | 00:33:08 | 00:33:20 | 59 | |||
103 | N48 | MRÓZ EDYTA | GDYNIA | Polska | 1971 | K40-49 | 19 | 00:33:08 | 00:33:20 | 60 | |||
104 | N403 | WERNER AGATA | GDAŃSK | Polska | 1979 | K30-39 | 11 | 00:33:16 | 00:33:21 | 61 | |||
105 | N102 | GRUCA ALEKSANDER | GDYNIA | Polska | 1953 | M60-69 | 8 | 00:33:19 | 00:33:24 | 44 | |||
106 | N220 | SZYMANOWSKA-WENEK EWA | GDYNIA | Polska | 1982 | K30-39 | 12 | 00:33:20 | 00:33:26 | 62 | |||
107 | N296 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | 1988 | M20-29 | 5 | 00:33:22 | 00:33:26 | 45 | |||
108 | N33 | GRYTKA AGNIESZKA | GDYNIA | TIENDA24.PL TEAM | Polska | 1973 | K40-49 | 20 | 00:33:25 | 00:33:27 | 63 | ||
109 | N267 | SŁOCZYŃSKA AGNIESZKA | GDYNIA | Polska | 1971 | K40-49 | 21 | 00:33:23 | 00:33:27 | 64 | |||
110 | N173 | MARKOWSKA KRYSTYNA | KALININGRAD | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | Rosja | 1958 | K50-59 | 10 | 00:33:25 | 00:33:29 | 65 | ||
111 | N183 | BORYNSKA HALINA | GDYNIA | Polska | 1958 | K50-59 | 11 | 00:33:29 | 00:33:35 | 66 | TAK | ||
112 | N166 | STACHOWSKA DOROTA | GDAŃSK | Polska | 1976 | K40-49 | 22 | 00:33:34 | 00:33:44 | 67 | |||
113 | N129 | KONARZEWSZKA AGNIESZKA | BALCZEWO | NIEZRZESZONA | Polska | 1972 | K40-49 | 23 | 00:33:34 | 00:33:45 | 68 | ||
114 | N270 | PAROLCZYK IWONA | STAROGARD | Polska | 1972 | K40-49 | 24 | 00:33:43 | 00:33:46 | 69 | |||
115 | N408 | BURY LILIANA | GDYNIA | Polska | 1981 | K30-39 | 13 | 00:33:40 | 00:33:48 | 70 | |||
116 | N236 | KRUCZKOWSKA ANNA | GDYNIA | ACTIVEK-CENTRUM ZDROWEGO CZŁOWIEKA | Polska | 1981 | K30-39 | 14 | 00:33:40 | 00:33:48 | 71 | ||
117 | N298 | SIERADZKA KINGA | GDYNIA | 18 WOG | Polska | 1988 | K20-29 | 5 | 00:33:48 | 00:33:50 | 72 | ||
118 | N160 | ZAMKOWSKA KATARZYNA | GDYNIA | Polska | 1979 | K30-39 | 15 | 00:33:31 | 00:33:50 | 73 | |||
119 | N157 | DUSZYŃSKA ANNA | GNIEWOWO | Polska | 1978 | K30-39 | 16 | 00:33:35 | 00:33:54 | 74 | |||
120 | N142 | FACZYŃSKA PATRYCJA | GDYNIA | Polska | 1981 | K30-39 | 17 | 00:33:43 | 00:33:58 | 75 | |||
121 | N119 | PAWLAK BEATA | GDYNIA | Polska | 1963 | K50-59 | 12 | 00:33:49 | 00:33:59 | 76 | |||
122 | N409 | WALASZEWSKA SARA | REDA | Polska | 1991 | K20-29 | 6 | 00:34:02 | 00:34:07 | 77 | |||
123 | N32 | WROCŁAWSKA KRYSTYNA | TIENDA24.PL TEAM | 1969 | K40-49 | 25 | 00:34:09 | 00:34:12 | 78 | ||||
124 | N64 | ŻUCHOWSKA ALICJA | TUCHOM | Polska | 1979 | K30-39 | 18 | 00:34:05 | 00:34:12 | 79 | |||
125 | N179 | GIBAS BARBARA | OSTRZYCE | GIBI TEAM | Polska | 1972 | K40-49 | 26 | 00:34:11 | 00:34:17 | 80 | ||
126 | N186 | KUŹNIEWSKA ALICJA | RUMIA | DOGSFORD TEAM | Polska | 1972 | K40-49 | 27 | 00:34:04 | 00:34:20 | 81 | ||
127 | N164 | MYSZK MAGDALENA | GDYNIA | Polska | 1982 | K30-39 | 19 | 00:34:04 | 00:34:20 | 82 | |||
128 | N162 | WYSOCKI JERZY | GDAŃSK | Polska | 1949 | M60-69 | 9 | 00:34:24 | 00:34:26 | 46 | TAK | ||
129 | N136 | DAMIĘCKA JOANNA | BOJANO | Polska | 1990 | K20-29 | 7 | 00:34:13 | 00:34:30 | 83 | |||
130 | N194 | WOJCIECHOWSKA MARZENA | GDYNIA | Polska | 1971 | K40-49 | 28 | 00:34:26 | 00:34:33 | 84 | |||
131 | N316 | LESIŃSKA NATALIA | GDYNIA | HONDA GDYNIA TEAM | Polska | 1990 | K20-29 | 8 | 00:34:25 | 00:34:33 | 85 | ||
132 | N203 | HELDT ANNA | GDAŃSK | Polska | 1976 | K40-49 | 29 | 00:34:27 | 00:34:37 | 86 | |||
133 | N114 | TRUCHANOWICZ SYLWIA | GDYNIA | Polska | 1986 | K30-39 | 20 | 00:34:32 | 00:34:38 | 87 | |||
134 | N137 | BURCHART MONIKA | GDYNIA | Polska | 1973 | K40-49 | 30 | 00:34:29 | 00:34:38 | 88 | |||
135 | N163 | GÓRSKA BARBARA | GDYNIA | OPEC GDYNIA | Polska | 1974 | K40-49 | 31 | 00:34:34 | 00:34:40 | 89 | ||
136 | N191 | KOKOSZA ELŻBIETA | GDYNIA | STOWARZYSZENIE MORSY GDYŃSKIE | Polska | 1941 | K70-79 | 1 | 00:34:40 | 00:34:43 | 90 | ||
137 | N74 | DETTLAFF MAŁGORZATA | GDYNIA | Polska | 1987 | K20-29 | 9 | 00:34:28 | 00:34:45 | 91 | |||
138 | N314 | NAPIONTEK ELŻBIETA | PELPLIN | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | Polska | 1948 | K60-69 | 9 | 00:34:35 | 00:34:51 | 92 | ||
139 | N223 | BESSER MAGDALENA | GDYNIA | Polska | 1993 | K20-29 | 10 | 00:34:37 | 00:34:55 | 93 | |||
140 | N224 | STAROBRAT MAGDA | SOPOT | Polska | 1990 | K20-29 | 11 | 00:34:37 | 00:34:55 | 94 | |||
141 | N281 | KARCZEWSKA KINGA | GDAŃSK | Polska | 1993 | K20-29 | 12 | 00:34:38 | 00:34:56 | 95 | |||
142 | N284 | SZCZYPKA JOANNA | GDYNIA | TERRAMAR | Polska | 1971 | K40-49 | 32 | 00:34:46 | 00:34:59 | 96 | ||
143 | N68 | KALETA EWA | GDYNIA | RADA DZIELNICY CHYLONIA | Polska | 1952 | K60-69 | 10 | 00:34:56 | 00:35:01 | 97 | ||
144 | N154 | ANTKOWIAK ANNA | GDYNIA | Polska | 1978 | K30-39 | 21 | 00:35:00 | 00:35:03 | 98 | |||
145 | N405 | JANASZKIEWICZ BARBARA | GDAŃSK | Polska | 1945 | K70-79 | 2 | 00:34:58 | 00:35:04 | 99 | |||
146 | N141 | FACZYŃSKI PAWEŁ | KRĘPA SŁUPSKA | Polska | 1982 | M30-39 | 5 | 00:35:00 | 00:35:05 | 47 | TAK | ||
147 | N125 | HIRSCH KRYSTYNA | GOWINO | OPEC GDYNIA | Polska | 1967 | K40-49 | 33 | 00:35:03 | 00:35:10 | 100 | ||
148 | N47 | SZULTK RENATA | GDYNIA | Polska | 1968 | K40-49 | 34 | 00:35:00 | 00:35:10 | 101 | |||
149 | N204 | KOSMOWSKA BARBARA | GDYNIA | Polska | 1960 | K50-59 | 13 | 00:35:06 | 00:35:13 | 102 | |||
150 | N198 | DRYL DOROTA | GDYNIA | MJNS & WD | Polska | 1968 | K40-49 | 35 | 00:35:04 | 00:35:15 | 103 | ||
151 | N268 | HINCA JADWIGA | GDYNIA | Polska | 1960 | K50-59 | 14 | 00:35:00 | 00:35:16 | 104 | |||
152 | N177 | ZIÓŁKOWSKA BARBARA | GDYNIA | Polska | 1947 | K60-69 | 11 | 00:35:14 | 00:35:20 | 105 | |||
153 | N67 | LIPKOWSKA DANUTA | GDYNIA | Polska | 1952 | K60-69 | 12 | 00:35:20 | 00:35:23 | 106 | |||
154 | N282 | DUDZICZ IZABELA | SOPOT | TERRAMAR | Polska | 1969 | K40-49 | 36 | 00:35:10 | 00:35:24 | 107 | ||
155 | N149 | MIŁKOWSKA JOLANTA | GDYNIA | Polska | 1969 | K40-49 | 37 | 00:35:21 | 00:35:29 | 108 | |||
156 | N244 | WIERZBICKA ELŻBIETA | GDYNIA | Polska | 1960 | K50-59 | 15 | 00:35:22 | 00:35:33 | 109 | |||
157 | N240 | KRZYŻANOWSKI KRYSTYNA | GDYNIA | Polska | 1947 | K60-69 | 13 | 00:35:30 | 00:35:34 | 110 | |||
158 | N124 | PANKIEWICZ-DMOWSKA CECYLIA | GDYNIA | Polska | 1948 | K60-69 | 14 | 00:35:32 | 00:35:43 | 111 | |||
159 | N112 | BOWGIRD ELŻBIETA | PRZODKOWO | Polska | 1951 | K60-69 | 15 | 00:35:24 | 00:35:45 | 112 | |||
160 | N146 | SZYMAŃSKA DONATA | OSTRZYCE | KS STOLEM | Polska | 1972 | K40-49 | 38 | 00:35:45 | 00:35:50 | 113 | ||
161 | N218 | TROCHA MIROSŁAWA | LĘDZIECHOWO | Polska | 1972 | K40-49 | 39 | 00:35:45 | 00:36:01 | 114 | |||
162 | N283 | PIOTROWSKA KAMILLA | GDYNIA | TERRAMAR | Polska | 1965 | K50-59 | 16 | 00:35:52 | 00:36:05 | 115 | ||
163 | N87 | CZERLIŃSKA GENOWEFA | GDYNIA | Polska | 1951 | K60-69 | 16 | 00:36:04 | 00:36:06 | 116 | |||
164 | N95 | WALKOWICZ KAROLINA | GDYNIA | Polska | 1979 | K30-39 | 22 | 00:35:53 | 00:36:06 | 117 | |||
165 | N133 | ZAJAC MAJA | GDYNIA | Polska | 1979 | K30-39 | 23 | 00:35:53 | 00:36:06 | 118 | |||
166 | N189 | HIMMEL GRAŻYNA | GDYNIA | 88 TEAM | Polska | 1954 | K60-69 | 17 | 00:35:58 | 00:36:08 | 119 | ||
167 | N182 | KOLLAR EWA | GDYNIA | Polska | 1972 | K40-49 | 40 | 00:35:51 | 00:36:08 | 120 | |||
168 | N257 | LABUDA ALINA | DARLOWO | Polska | 1960 | K50-59 | 17 | 00:36:08 | 00:36:17 | 121 | |||
169 | N66 | BERENDT EWA | GDYNIA | OPEC GDYNIA | Polska | 1955 | K60-69 | 18 | 00:36:21 | 00:36:29 | 122 | ||
170 | N252 | SALWOWSKA AGATA | GDYNIA | Polska | 1968 | K40-49 | 41 | 00:36:23 | 00:36:31 | 123 | |||
171 | N306 | SZCZEPAŃSKA HALINA | POPOWO | Polska | 1961 | K50-59 | 18 | 00:36:30 | 00:36:36 | 124 | |||
172 | N174 | SOLAK HALINA | GDYNIA | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | Polska | 1950 | K60-69 | 19 | 00:36:24 | 00:36:40 | 125 | ||
173 | N226 | ŁUKASZEWICZ MAŁGORZATA | GDYNIA | Polska | 1953 | K60-69 | 20 | 00:36:29 | 00:36:44 | 126 | |||
174 | N172 | YANKOVSKAYA ALEKSANDRA | SOPOT | KALININGRAD | Polska | 1982 | K30-39 | 24 | 00:36:40 | 00:36:48 | 127 | ||
175 | N148 | HEINOWSKA URSZULA | GNIEWINO | OPEC | Polska | 1968 | K40-49 | 42 | 00:36:43 | 00:36:51 | 128 | ||
176 | N207 | GUGNIEWICZ HALINA | GDYNIA | PŁOCHLIWE RUMBURAKI | Polska | 1947 | K60-69 | 21 | 00:36:45 | 00:36:54 | 129 | ||
177 | N299 | GUBERNAT KATARZYNA | PUCK | Polska | 1980 | K30-39 | 25 | 00:36:41 | 00:36:54 | 130 | |||
178 | N195 | MYSZKA GRAŻYNA | USTARBOWO | OPEC GDYNIA | Polska | 1957 | K50-59 | 19 | 00:36:46 | 00:36:55 | 131 | ||
179 | N106 | GAŁECKA REGINA | GDYNIA | KUBUŚ PUCHATEK TEAM | Polska | 1973 | K40-49 | 43 | 00:36:43 | 00:36:55 | 132 | ||
180 | N100 | KOSZNIK HALINA | GDYNIA | RDCH | Polska | 1949 | K60-69 | 22 | 00:36:51 | 00:36:57 | 133 | ||
181 | N232 | ROSA BOGUMIŁA | GDYNIA | OPEC GDYNIA | Polska | 1956 | K60-69 | 23 | 00:36:51 | 00:36:58 | 134 | ||
182 | N63 | WALESZCZAK JOANNA | SŁUPSK | KUBUŚ PUCHATEK TEAM | Polska | 1983 | K30-39 | 26 | 00:36:45 | 00:36:58 | 135 | ||
183 | N115 | KRAWCZYK JUSTYNA | TCZEW | KUBUŚ PUCHATEK TEAM | Polska | 1974 | K40-49 | 44 | 00:36:50 | 00:37:02 | 136 | ||
184 | N258 | MARSZALA MARZENA | WEJHEROWO | Polska | 1968 | K40-49 | 45 | 00:36:59 | 00:37:08 | 137 | |||
185 | N97 | ZIOŁKOWSKI DIONIZY | GDYNIA | RADA DZILNICY CHYLONIA | Polska | 1929 | M80+ | 1 | 00:37:23 | 00:37:27 | 48 | ||
186 | N78 | CHOJNACKA MARIA | GDYNIA | INDEPENDENT | Polska | 1981 | K30-39 | 27 | 00:37:20 | 00:37:29 | 138 | ||
187 | N273 | JASIŃSKA AGNIESZKA | GDAŃSK | Polska | 1975 | K40-49 | 46 | 00:37:21 | 00:37:36 | 139 | |||
188 | N276 | OWCZAREK JAGODA | GDYNIA | Polska | 1973 | K40-49 | 47 | 00:37:21 | 00:37:36 | 140 | |||
189 | N107 | KANDZORA ŁUKASZ | BANINO | Polska | 1986 | M30-39 | 6 | 00:37:35 | 00:37:40 | 49 | |||
190 | N210 | KRZEMIŃSKA ELŻBIETA | GDYNIA | LEŹNE BABKI | Polska | 1960 | K50-59 | 20 | 00:37:29 | 00:37:40 | 141 | ||
191 | N199 | BACH ASIA | GDYNIA | LEŹNE BABKI | Polska | 1976 | K40-49 | 48 | 00:37:28 | 00:37:40 | 142 | ||
192 | N238 | ŚLIWIŃSKA EDYTA | GDYNIA | Polska | 1971 | K40-49 | 49 | 00:37:48 | 00:37:57 | 143 | |||
193 | N202 | BĄK ELŻBIETA | GDYNIA | TEAM BĄCZKÓW | Polska | 1951 | K60-69 | 24 | 00:37:57 | 00:38:02 | 144 | ||
194 | N153 | ŚWIĄTEK LUCYNA | GDYNIA | Polska | 1955 | K60-69 | 25 | 00:37:53 | 00:38:02 | 145 | |||
195 | N98 | CHALECKA BARBARA | GDYNIA | RADA DZIELNICY CHYLONIA | Polska | 1952 | K60-69 | 26 | 00:38:01 | 00:38:06 | 146 | ||
196 | N239 | KURGAN PAWEŁ | GDYNIA | Polska | 1974 | M40-49 | 9 | 00:38:12 | 00:38:19 | 50 | |||
197 | N170 | BAGIŃSKA MARIA | GDYNIA | BAGIETKOWA | Polska | 1958 | K50-59 | 21 | 00:38:15 | 00:38:23 | 147 | ||
198 | N229 | WYSOCKA BOGUSŁAWA | GDYNIA | OBŁUŻE WALKERS | Polska | 1958 | K50-59 | 22 | 00:38:14 | 00:38:23 | 148 | ||
199 | N265 | BUCKA DANUTA | GDYNIA | Polska | 1947 | K60-69 | 27 | 00:38:17 | 00:38:32 | 149 | |||
200 | N221 | STRENG ELŻBIETA | LĘBORK | Polska | 1955 | K60-69 | 28 | 00:38:34 | 00:38:36 | 150 | |||
201 | N248 | KRYSZYŃSKA DANUTA | GDYNIA | Polska | 1969 | K40-49 | 50 | 00:38:24 | 00:38:38 | 151 | |||
202 | N83 | PATYK JOLANTA | GDYNIA | Polska | 1965 | K50-59 | 23 | 00:38:22 | 00:38:38 | 152 | |||
203 | N79 | ŚWIRSKA NATALIA | GDYNIA | Polska | 1979 | K30-39 | 28 | 00:38:20 | 00:38:38 | 153 | |||
204 | N266 | KĘDZIERSKA EWA | GDYNIA | Polska | 1973 | K40-49 | 51 | 00:38:25 | 00:38:39 | 154 | |||
205 | N263 | MARTYKA ANETA | GDYNIA | Polska | 1975 | K40-49 | 52 | 00:38:25 | 00:38:39 | 155 | |||
206 | N249 | ZORN AGATA | RUMIA | Polska | 1966 | K50-59 | 24 | 00:38:27 | 00:38:40 | 156 | |||
207 | N246 | KOFLUK TERESA | GDYNIA | Polska | 1952 | K60-69 | 29 | 00:38:26 | 00:38:40 | 157 | |||
208 | N73 | SONDEJ MONIKA | DOBRE MIASTO | CHODZĘ Z KILJAMI | Polska | 1971 | K40-49 | 53 | 00:38:59 | 00:39:14 | 158 | ||
209 | N289 | KOTUŁA JOLANTA | GDYNIA | FACE NORDIC WALKING TEAM | Polska | 1954 | K60-69 | 30 | 00:39:05 | 00:39:18 | 159 | ||
210 | N171 | ZEMAN MAŁGORZATA | GDYNIA | Polska | 1963 | K50-59 | 25 | 00:39:21 | 00:39:34 | 160 | |||
211 | N60 | NOWOTNA URSZULA | BANINO | MORSY GDYŃSKIE | Polska | 1955 | K60-69 | 31 | 00:39:20 | 00:39:34 | 161 | ||
212 | N230 | KURGAN ANNA | GDYNIA | Polska | 1977 | K30-39 | 29 | 00:39:40 | 00:39:52 | 162 | |||
213 | N101 | ŻYWICKA BENEDYKTA | GDYNIA | Polska | 1951 | K60-69 | 32 | 00:39:45 | 00:39:55 | 163 | |||
214 | N99 | JARCZYŃSKA ELŻBIETA | GDYNIA | RADA DZIELNICY CHYLONIA | Polska | 1954 | K60-69 | 33 | 00:39:45 | 00:39:56 | 164 | ||
215 | N53 | BOROŃSKA DANUTA | GDYNIA | SEMPERGO.PL | Polska | 1953 | K60-69 | 34 | 00:40:38 | 00:40:45 | 165 | ||
216 | N181 | FELDHEIM - KUCHARSKA MIROSŁAWA | GDAŃSK | BIEG TO ZDROWIE | Polska | 1977 | K30-39 | 30 | 00:40:47 | 00:40:56 | 166 | ||
217 | N209 | BLOK KASIA BLOK | LEŹNO | Polska | 1971 | K40-49 | 54 | 00:40:45 | 00:40:56 | 167 | |||
218 | N291 | CLOUZOT LUDWIG | GDYNIA | Polska | 1984 | M30-39 | 7 | 00:40:54 | 00:40:59 | 51 | |||
219 | N290 | CLOUZOT ROLAND | GDYNIA | Polska | 1957 | M50-59 | 6 | 00:40:53 | 00:40:59 | 52 | |||
220 | N131 | DASZKIEWICZ-KUNOWSKA JOANNA | GDYNIA | Polska | 1976 | K40-49 | 55 | 00:42:16 | 00:42:34 | 168 | TAK | ||
221 | N116 | OHNESORGE -ZALESNY AGNIESZKA | PĘPOWO | Polska | 1977 | K30-39 | 31 | 00:42:16 | 00:42:34 | 169 | |||
222 | N407 | WOŹNIAK JANINA | GDYNIA | Polska | 1938 | K70-79 | 3 | 00:46:12 | 00:46:18 | 170 | |||
223 | N404 | PRZYJEMSKI GRZEGORZ | GDAŃSK | Polska | 1948 | M60-69 | 10 | 00:47:31 | 00:47:37 | 53 | |||
224 | N402 | PRZYJEMSKA KRYSTYNA | GDYNIA | Polska | 1949 | K60-69 | 35 | 01:17:43 | 01:17:53 | 171 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Czas netto | Wynik | M | K | Ostrzeżenia |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N253 | TOFIL EMILIA | GDYNIA | SP 40 | Polska | 2005 | 00:12:50 | 00:12:50 | 1 | ||
2 | N303 | PRANCZK KACPER | POPOWO | MKS FIGHTER | Polska | 2005 | 00:13:22 | 00:13:22 | 1 | ||
3 | N61 | SZYCKO OLIWIA | SŁUPSK | Polska | 2006 | 00:13:35 | 00:13:35 | 2 | |||
4 | N92 | TOPOREK PAULINA | PRZODKOWO | Polska | 2005 | 00:13:40 | 00:13:41 | 3 | |||
5 | N105 | BABIRECKA NADIA | GDYNIA | PADŁ NA RYJ TEAM | Polska | 2006 | 00:14:19 | 00:14:20 | 4 | ||
6 | N76 | BĄK OSCAR | GDAŃSK | TEAM BĄCZKÓW | Polska | 2006 | 00:14:29 | 00:14:32 | 2 | ||
7 | N214 | WENEK MAJA | LĘBORK | MKS FIGHTER | Polska | 2006 | 00:14:34 | 00:14:35 | 5 | ||
8 | N38 | DRYL ZOFIA | GDYNIA | Polska | 2005 | 00:15:08 | 00:15:09 | 6 | |||
9 | N305 | PRANCZK WOJCIECH | POPOWO | MKS FIGHTER | Polska | 2007 | 00:15:25 | 00:15:25 | 3 | ||
10 | N310 | ROGOWSKA BLANKA | RUMIA | PADŁ NA RYJ TEAM | Polska | 2006 | 00:16:11 | 00:16:13 | 7 | ||
11 | N132 | KŁUDZIAK DARIA | GDYNIA | SP 39 | Polska | 2006 | 00:16:35 | 00:16:36 | 8 | ||
12 | N416 | SARNIAK MAJA | GDYNIA | Polska | 2006 | 00:17:06 | 00:17:07 | 9 | |||
13 | N36 | BORYSEWICZ KAROLINA | GDAŃSK | OSOWA BIEGA | Polska | 2008 | 00:18:30 | 00:18:32 | 10 | ||
14 | N82 | PANKIEWICZ BARTOSZ | GOWINO | Polska | 2005 | 00:19:28 | 00:20:46 | 4 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas netto | Wynik | M | K | Ostrzeżenia |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N251 | WITOSZYŃSKA JULIA | GDYNIA | ZSAE W GDYNI | Polska | 1998 | K16-19 | 1 | 00:12:45 | 00:12:46 | 1 | ||
2 | N410 | DUDA ALEKSANDRA | GDAŃSK | III LO GDAŃSK | Polska | 1999 | K16-19 | 2 | 00:12:56 | 00:12:56 | 2 | ||
3 | N212 | WIKLENT WERONIKA | GDYNIA | ZS NR 7 GDYNIA | Polska | 2000 | K16-19 | 3 | 00:15:17 | 00:15:18 | 3 | ||
4 | N260 | GUZIK PAULINA | GDAŃSK | Polska | 1998 | K16-19 | 4 | 00:16:09 | 00:16:12 | 4 | |||
5 | N259 | MAJEWSKA JOANNA | GDYNIA | Polska | 1998 | K16-19 | 5 | 00:16:09 | 00:16:12 | 5 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Czas netto | Wynik | M | K | Ostrzeżenia |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N85 | SKRZYPKOWSKI JAKUB | ŻUKOWO | CARTUSIA KARTUZY | Polska | 2004 | 00:11:27 | 00:11:28 | 1 | ||
2 | N50 | STASIAK PAWEŁ | POGÓRZE | ZSSO GDYNIA | Polska | 2001 | 00:11:40 | 00:11:40 | 2 | ||
3 | N401 | HALK IDA | GDYNIA | LKS ZORZA | Polska | 2003 | 00:11:48 | 00:11:48 | 1 | ||
4 | N111 | NACZK WIKTORIA | LĘBORK | LĘBORK | Polska | 2002 | 00:12:22 | 00:12:23 | 2 | ||
5 | N412 | SKUBISZ JULIA | GDYNIA | Polska | 2003 | 00:13:11 | 00:13:12 | 3 | |||
6 | N75 | BĄK VICTORIA | GDAŃSK | TEAM BĄCZKÓW | Polska | 2003 | 00:13:12 | 00:13:14 | 4 | ||
7 | N69 | GOŹDZIEWICZ OSKAR | GDYNIA | SP.26 | Polska | 2003 | 00:14:48 | 00:14:49 | 3 | ||
8 | N264 | KĘDZIERSKA KAROLINA | GDYNIA | Polska | 2002 | 00:15:24 | 00:15:28 | 5 | |||
9 | N261 | MARTYKA KAROLINA | GDYNIA | ZS NR 7 | Polska | 2002 | 00:15:24 | 00:15:28 | 6 | ||
10 | N414 | SARNIAK DOMINIK | GDYNIA | Polska | 2003 | 00:15:41 | 00:15:43 | 4 | |||
11 | N54 | KUDLIŃSKA OLIWIA | GDYNIA | SEMPERGO.PL | Polska | 2004 | 00:16:24 | 00:16:26 | 7 | ||
12 | N415 | MACHLIK PAULINA | GDYNIA | Polska | 2004 | 00:16:24 | 00:16:26 | 8 | |||
13 | N31 | DĄBROWSKA OLIWIA | GDAŃSK | UKS SIÓDEMKA | Polska | 2004 | 00:17:22 | 00:17:22 | 9 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Szkoła | Kraj | Rok urodz. | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | S147 | BIAŁAS OLIVER | GDYNIA | POLSKA | 2005 | 00:04:51 | 1 | ||
2 | S335 | KRÓLAK MARTA | GDYNIA | SZTORM GDYNIA | POLSKA | 2006 | 00:05:06 | 1 | |
3 | M548 | JANICKA DOMINIKA | GDAŃSK | SKLA SOPOT | POLSKA | 2005 | 00:05:10 | 2 | |
4 | S295 | ZIEMNIAK DOMINIK | WŁADYSŁAWOWO | POLSKA | 2005 | 00:05:13 | 2 | ||
5 | S372 | DZIĘGIELEWSKI JACEK | RUMIA | SP NR 9 RUMIA/TRI-TEAM RUMIA | POLSKA | 2006 | 00:05:16 | 3 | |
6 | S142 | FRĄTCZAK AMANDA | RUMIA | LKS ZORZA GDYNIA | POLSKA | 2005 | 00:05:21 | 3 | |
7 | S128 | CYCHYLIK JAKUB | GDYNIA | BAŁTYK GDYNIA / FLOTA GDYNIA | POLSKA | 2007 | 00:05:21 | 4 | |
8 | S203 | JOŃCZYK PATRYK | GDYNIA | GDYNIA | POLSKA | 2007 | 00:05:27 | 5 | |
9 | M536 | SOBIERAJ JAN | GDAŃSK | POLSKA | 2005 | 00:05:29 | 6 | ||
10 | S388 | PRANCZK KACPER | POPOWO | MKS FIGHTER | POLSKA | 2005 | 00:05:32 | 7 | |
11 | S149 | HELAND GRZEGORZ | GDAŃSK | POLSKA | 2006 | 00:05:33 | 8 | ||
12 | S382 | KRZYNÓWEK OSKAR | GDYNIA | POLSKA | 2006 | 00:05:35 | 9 | ||
13 | S328 | PEPLIŃSKI KUBA | GDYNIA | PEPLA TEAM | POLSKA | 2005 | 00:05:36 | 10 | |
14 | S224 | KOZIKOWSKI KONRAD | GDYNIA | SP 16 5A GDYNIA | POLSKA | 2005 | 00:05:37 | 11 | |
15 | S293 | GRUCHAŁA DOMINIK | GDYNIA | POLSKA | 2005 | 00:05:38 | 12 | ||
16 | S302 | ZAJĄCZKOWSKA EMILIA | RUMIA | POLSKA | 2005 | 00:05:38 | 4 | ||
17 | S104 | OSTROWSKI KAMIL | GDYNIA | POLSKA | 2005 | 00:05:39 | 13 | ||
18 | S84 | SZCZEPAŃSKA SARA | GDYNIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 GDYNIA | POLSKA | 2007 | 00:05:40 | 5 | |
19 | S363 | STEFAŃSKA NINA | GDAŃSK | BIEGOWYŚWIAT.PL | POLSKA | 2006 | 00:05:40 | 6 | |
20 | M622 | GRZĄDZIEL FILIP | GDYNIA | APKP GDYNIA | POLSKA | 2005 | 00:05:42 | 14 | |
21 | S228 | BUKOWSKI JAN | GDYNIA | POLSKA | 2008 | 00:05:42 | 15 | ||
22 | S41 | KULIK KAJA | GDYNIA | KULIK&KUREK | POLSKA | 2007 | 00:05:44 | 7 | |
23 | S93 | ZIMNY ROBERT | RUMIA | ORKAN RUMIA | POLSKA | 2006 | 00:05:44 | 16 | |
24 | S355 | HEBANOWSKI MAREK | GDYNIA | POLSKA | 2005 | 00:05:45 | 17 | ||
25 | S398 | DZIOBA MATEUSZ | SOPOT | DZIOBA TEAM | POLSKA | 2005 | 00:05:45 | 18 | |
26 | S195 | KILAR NATALIA | GDAŃSK | POLSKA | 2005 | 00:05:47 | 8 | ||
27 | S330 | CZAJA ZUZANNA | GDAŃSK | POLSKA | 2005 | 00:05:47 | 9 | ||
28 | S151 | MARTYKA OLIWIA | GDYNIA | SZTORM GDYNIA | POLSKA | 2005 | 00:05:48 | 10 | |
29 | S242 | ZŁOCH KONRAD | GDYNIA | POLSKA | 2008 | 00:05:48 | 19 | ||
30 | S126 | KASIBORSKI KACPER | GDYNIA | SP 37 GDYNIA | POLSKA | 2008 | 00:05:48 | 20 | |
31 | S247 | ZIEMANN DAWID | GDYNIA | POLSKA | 2006 | 00:05:50 | 21 | ||
32 | S95 | GARSKI KRYSPIN | BYTÓW | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | POLSKA | 2008 | 00:05:51 | 22 | |
33 | S282 | GRAJDA MAKSYMILIAN | GDYNIA | WRACADOZDROWIA.PL | POLSKA | 2006 | 00:05:54 | 23 | |
34 | S196 | KASZUBOWSKI BARTOSZ | GDYNIA | SP 12 GDYNIA | POLSKA | 2006 | 00:05:54 | 24 | |
35 | M592 | GIERASIMOW WIKTORIA | GDYNIA | POLSKA | 2005 | 00:05:55 | 11 | ||
36 | S395 | PARADOWSKI JAKUB | GDYNIA | SP 39 | POLSKA | 2005 | 00:05:55 | 25 | |
37 | S55 | MILŻYŃSKA MAJA | GDYNIA | SOPOCKI KLUB TENISOWY | POLSKA | 2006 | 00:05:58 | 12 | |
38 | S243 | ZŁOCH ALEKSANDER | GDYNIA | POLSKA | 2006 | 00:05:58 | 26 | ||
39 | S199 | SPISAK MARTYNA | STARA HUTA | SKLA SOPOT | POLSKA | 2005 | 00:05:59 | 13 | |
40 | S96 | NOWAKOWSKI FILIP | GDYNIA | POLSKA | 2005 | 00:06:00 | 27 | ||
41 | M553 | SIERPIŃSKI ADAM | GDYNIA | POLSKA | 2007 | 00:06:02 | 28 | ||
42 | S414 | WŁOCZEWSKI IGOR | GDYNIA | ZSSO GDYNIA | POLSKA | 2006 | 00:06:03 | 29 | |
43 | S305 | SŁABIŃSKI JULIA | GDAŃSK | POLSKA | 2005 | 00:06:03 | 14 | ||
44 | M586 | PAŃCZAK MARIA | GDYNIA | POLSKA | 2005 | 00:06:05 | 15 | ||
45 | S190 | TROJANOWSKA NATALIA | GDYNIA | SP 26 | POLSKA | 2005 | 00:06:07 | 16 | |
46 | S265 | BAĆ MACIEJ | GDYNIA | POLSKA | 2006 | 00:06:07 | 30 | ||
47 | S31 | KOLIŃSKI JAKUB | GDYNIA | POLSKA | 2005 | 00:06:08 | 31 | ||
48 | S373 | DZIĘGIELEWSKA KATARZYNA | RUMIA | SP NR 9 RUMIA/TRI-TEAM RUMIA | POLSKA | 2005 | 00:06:09 | 17 | |
49 | S280 | ZYDOREK FRANCISZEK | GDYNIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA | POLSKA | 2006 | 00:06:10 | 32 | |
50 | S251 | GRZYBKOWSKA MAJA | GDYNIA | POLSKA | 2005 | 00:06:10 | 18 | ||
51 | S64 | KOWALEWSKI DAWID | GDYNIA | POLSKA | 2006 | 00:06:11 | 33 | ||
52 | S52 | WITTBROT TOMASZ | KOSAKOWO | POLSKA | 2007 | 00:06:12 | 34 | ||
53 | S60 | SZUMLAS DAWID | RUMIA | POLSKA | 2008 | 00:06:12 | 35 | ||
54 | S296 | ZIEMNIAK SEWERYN | WŁADYSŁAWOWO | POLSKA | 2008 | 00:06:13 | 36 | ||
55 | S76 | PATOKA WIKTORIA | KARCZEMKI | POLSKA | 2005 | 00:06:14 | 19 | ||
56 | S202 | PRZYBYLSKI FILIP | GDYNIA | POLSKA | 2006 | 00:06:16 | 37 | ||
57 | S235 | SZALAST KAROLINA | GDYNIA | POLSKA | 2005 | 00:06:16 | 20 | ||
58 | S94 | MARKOWSKA MAJA | GDYNIA | POLSKA | 2005 | 00:06:17 | 21 | ||
59 | S184 | KALINOWSKA NIKOLA | GDYNIA | POLSKA | 2006 | 00:06:17 | 22 | ||
60 | S36 | CIECHANOWSKA JULIA | GDYNIA | COMPLEXSPORTS | POLSKA | 2005 | 00:06:19 | 23 | |
61 | S175 | KRZYNÓWEK KAMIL | GDYNIA | POLSKA | 2006 | 00:06:20 | 38 | ||
62 | S338 | BORKOWSKA MARCELINA | GDYNIA | POLSKA | 2006 | 00:06:20 | 24 | ||
63 | S65 | SIKORA DAWID | GDYNIA | ROGER TEAM | POLSKA | 2008 | 00:06:20 | 39 | |
64 | S407 | ROSZMAN ADRIANNA | GOWINO | POLSKA | 2006 | 00:06:21 | 25 | ||
65 | S119 | GOŹDZIEWICZ FILIP | GDYNIA | SP.26 | POLSKA | 2008 | 00:06:21 | 40 | |
66 | S131 | PRZYSTAWKO ALEKSANDER | BANINO | POLSKA | 2008 | 00:06:22 | 41 | ||
67 | S246 | LUTOMSKI KACPER | GDAŃSK | POLSKA | 2005 | 00:06:22 | 42 | ||
68 | S278 | MALINOWSKI MAKSYMILIAN | GDYNIA | POLSKA | 2008 | 00:06:24 | 43 | ||
69 | S273 | WAJDA MATUSZ | KOSAKOWO | POLSKA | 2008 | 00:06:25 | 44 | ||
70 | S85 | GRZEGOWSKI NIKODEM | GDYNIA | POLSKA | 2007 | 00:06:25 | 45 | ||
71 | M574 | SPISAK PAWEŁ | STARA HUTA | CHŁOPAKI Z PODWÓRKA | POLSKA | 2008 | 00:06:25 | 46 | |
72 | S357 | SOKOŁOWSKI MATEUSZ | GDYNIA | POLSKA | 2006 | 00:06:26 | 47 | ||
73 | M552 | NIEWĘGŁOWSKI KACPER | BOJANO | UKS BOJANO | POLSKA | 2005 | 00:06:26 | 48 | |
74 | S32 | KOLIŃSKA ALEKSANDRA | GDYNIA | POLSKA | 2008 | 00:06:27 | 26 | ||
75 | M568 | GRUNTER ARTUR | GDYNIA | METALOWIEC | POLSKA | 2007 | 00:06:27 | 49 | |
76 | S240 | AFELTOWICZ DOMINIKA | GDYNIA | POLSKA | 2005 | 00:06:29 | 27 | ||
77 | S277 | BRATOS JAŚ | LEŹNO | SP LEŹNO | POLSKA | 2006 | 00:06:29 | 50 | |
78 | S236 | HUDZIK FRANCISZEK | GDYNIA | SP 13 GDYNIA | POLSKA | 2009 | 00:06:29 | 51 | |
79 | S92 | MIKOŁAJCZYK IGA | GDYNIA | COMPLEXSPORTS / SZKOŁA PODSATWOWA NR 34 GDYNIA | POLSKA | 2006 | 00:06:29 | 28 | |
80 | S69 | WAŚNIEWSKI ADRIAN | GDYNIA | ISKRA GDYNIA | POLSKA | 2005 | 00:06:29 | 52 | |
81 | S331 | GŁACZYŃSKI ADAM | GDAŃSK | POLSKA | 2005 | 00:06:31 | 53 | ||
82 | S178 | KOZAK BARTŁOMIEJ | GDYNIA | POKS FAUSTYNKI | POLSKA | 2006 | 00:06:32 | 54 | |
83 | S106 | SMYKOWSKI MAREK | GDYNIA | SP 48 GDYNIA | POLSKA | 2006 | 00:06:32 | 55 | |
84 | S396 | KREFT ZUZANNA | ROBAKOWO | POLSKA | 2008 | 00:06:33 | 29 | ||
85 | M529 | SAWCZUK EMILIA | GDYNIA | ZSSO GDYNIA | POLSKA | 2005 | 00:06:33 | 30 | |
86 | M554 | HINZ BARTOSZ | RUMIA | POLSKA | 2006 | 00:06:34 | 56 | ||
87 | S410 | ROSZMAN MIKOŁAJ | GOWINO | KIJOWEGOWINO | POLSKA | 2009 | 00:06:35 | 57 | |
88 | S399 | DZIOBA JOANNA | SOPOT | DZIOBA TEAM | POLSKA | 2009 | 00:06:36 | 31 | |
89 | S154 | CZAYKOWSKA PAULINA | GDYNIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 18 | POLSKA | 2009 | 00:06:36 | 32 | |
90 | S272 | CEGIELSKA MARIA | GDAŃSK | OSOWA BIEGA | POLSKA | 2005 | 00:06:38 | 33 | |
91 | S321 | JAGIELSKI JULIAN | GDYNIA | WELLU.EU | POLSKA | 2006 | 00:06:40 | 58 | |
92 | S352 | ZDYBEL ADAM | GDYNIA | ZDYBELKI BIEGAJĄ | POLSKA | 2008 | 00:06:40 | 59 | |
93 | S198 | ŻARYN JULIA | GDYNIA | SP NR 43 GDYNIA | POLSKA | 2005 | 00:06:42 | 34 | |
94 | M601 | WITKOWSKI KAMIL | RUMIA | POLSKA | 2005 | 00:06:42 | 60 | ||
95 | S238 | SZALAST TOMASZ | GDYNIA | POLSKA | 2008 | 00:06:42 | 61 | ||
96 | S61 | TERLECKI MIKOŁAJ | GDYNIA | POLSKA | 2005 | 00:06:43 | 62 | ||
97 | S306 | POGORZELSKI JAKUB | TOLKMICKO | TEAM NOWINKA | POLSKA | 2007 | 00:06:44 | 63 | |
98 | S42 | WLIZŁO ANNA | ELBLĄG | MKS TRUSO ELBLĄG | POLSKA | 2005 | 00:06:45 | 35 | |
99 | M527 | MANOWIECKI KORNEL | SOPOT | POLSKA | 2005 | 00:06:46 | 64 | ||
100 | S329 | GŁACZYŃSKA EWA | GDAŃSK | POLSKA | 2007 | 00:06:47 | 36 | ||
101 | S134 | WARSZAKOWSKA DOMINIKA | GDYNIA | POLSKA | 2005 | 00:06:48 | 37 | ||
102 | S215 | BĄCZKOWSKI OSKAR | GDYNIA | POLSKA | 2007 | 00:06:51 | 65 | ||
103 | S268 | BRATKO WERONIKA | GDAŃSK | POLSKA | 2006 | 00:06:52 | 38 | ||
104 | S304 | RYBACKI MAKSYMILIAN | GRUDZIĄDZ | POLSKA | 2007 | 00:06:52 | 66 | ||
105 | S390 | ZALESKA JULIA | BANINO | POLSKA | 2008 | 00:06:52 | 39 | ||
106 | M602 | MORDAKA MARCIN | GDYNIA | POLSKA | 2006 | 00:06:53 | 67 | ||
107 | S359 | BUTOWSKI JAN | GDYNIA | PŁOCHLIWE RUMBURAKI | POLSKA | 2007 | 00:06:53 | 68 | |
108 | S218 | KUR KUBA | REDA | POLSKA | 2009 | 00:06:53 | 69 | ||
109 | S353 | HEBANOWSKI FILIP | GDYNIA | POLSKA | 2007 | 00:06:55 | 70 | ||
110 | S77 | WALCZAK KAMIL | SOPOT | SP 42 GDYNIA | POLSKA | 2008 | 00:06:57 | 71 | |
111 | S237 | HUDZIK NATASZA | GDYNIA | SP 13 GDYNIA | POLSKA | 2007 | 00:06:59 | 40 | |
112 | S167 | CZAPIEWSKI KRZYSZTOF | GDYNIA | SP 39 | POLSKA | 2005 | 00:06:59 | 72 | |
113 | S152 | WINIARSKI PIOTR | GDYNIA | KL GDYNIA | POLSKA | 2008 | 00:07:00 | 73 | |
114 | S168 | KWIATKOWSKI KACPER | REDA | KWIATKI | POLSKA | 2008 | 00:07:01 | 74 | |
115 | S72 | LESIŃSKI BRUNO | GDYNIA | LESIONKI | POLSKA | 2006 | 00:07:03 | 75 | |
116 | S412 | ROSZKOWSKI FABIAN | WEJHEROWO | POLSKA | 2009 | 00:07:03 | 76 | ||
117 | M652 | ŚLIPY TATIANA | GDYNIA | POLSKA | 2007 | 00:07:03 | 41 | ||
118 | S159 | WIDOMSKI KAJETAN | GDYNIA | MAMY TO! | POLSKA | 2009 | 00:07:03 | 77 | |
119 | S63 | FORMELLA MICHAŁ | GDYNIA | POLSKA | 2006 | 00:07:04 | 78 | ||
120 | S88 | WARZAŁA NIKODEM | GDYNIA | POLSKA | 2005 | 00:07:04 | 79 | ||
121 | S179 | WITKOWSKA ANIA | WEJHEROWO | SP NR 5 WEJHEROWO | POLSKA | 2005 | 00:07:04 | 42 | |
122 | S257 | HINZ NATALIA | RUMIA | POLSKA | 2006 | 00:07:05 | 43 | ||
123 | S261 | SARAPUK ANNA | GDYNIA | COMPLEXSPORTS | POLSKA | 2006 | 00:07:06 | 44 | |
124 | S82 | SZYCKO OLIWIA | SŁUPSK | POLSKA | 2006 | 00:07:06 | 45 | ||
125 | S47 | KALISZ ROZALIA | GDYNIA | SP 48 CHWARZNO | POLSKA | 2005 | 00:07:07 | 46 | |
126 | S208 | KOSAK-GŁÓWCZEWSKA ZUZANNA | GDYNIA | SP 48 GDYNIA | POLSKA | 2008 | 00:07:07 | 47 | |
127 | S313 | BEDNARCZYK NATALIA | GDYNIA | POLSKA | 2006 | 00:07:07 | 48 | ||
128 | S346 | BAGIŃSKA NINA | GDYNIA | POLSKA | 2008 | 00:07:09 | 49 | ||
129 | S107 | SMYKOWSKA MONIKA | GDYNIA | SP 48 GDYNIA | POLSKA | 2008 | 00:07:11 | 50 | |
130 | S53 | CIEŚLICKI KRZYSZTOF | GDYNIA | POLSKA | 2009 | 00:07:11 | 80 | ||
131 | S58 | TESKA PATRYCJA | GDYNIA | POLSKA | 2008 | 00:07:12 | 51 | ||
132 | S81 | SOBOCIŃSKI JANEK | GDYNIA | POLSKA | 2005 | 00:07:14 | 81 | ||
133 | S111 | HUBA KINGA | GDYNIA | OIRAM | POLSKA | 2008 | 00:07:14 | 52 | |
134 | S161 | KRZAK OSKAR | GDYNIA | BIEGOHOLICYZJEDNEJULICY | POLSKA | 2007 | 00:07:15 | 82 | |
135 | S339 | SAFRANOW JĘDRZEJ | GDAŃSK | SAFRANY | POLSKA | 2009 | 00:07:15 | 83 | |
136 | S264 | JACIŃSKI JAN | GDYNIA | POLSKA | 2009 | 00:07:15 | 84 | ||
137 | S225 | KOZIKOWSKI KACPER | GDYNIA | SP 16 2D GDYNIA | POLSKA | 2008 | 00:07:16 | 85 | |
138 | S300 | PARTYCZNA DARIA | PRUDNIK | III A SP 4 PRUDNIK | POLSKA | 2006 | 00:07:17 | 53 | |
139 | S241 | AFELTOWICZ MONIKA | GDYNIA | POLSKA | 2007 | 00:07:18 | 54 | ||
140 | S171 | TATROCKI CEZARY | GDYNIA | RUNFORFUN GDYNIA | POLSKA | 2009 | 00:07:19 | 86 | |
141 | S259 | BANACZYK OSKAR | GDYNIA | POLSKA | 2005 | 00:07:20 | 87 | ||
142 | M543 | JARZĄBEK NINA | MOSTY | SZKOŁA NR 39 | POLSKA | 2007 | 00:07:20 | 55 | |
143 | S389 | PRANCZK DAWID | POPOWO | MKS FIGHTER | POLSKA | 2008 | 00:07:20 | 88 | |
144 | S97 | NOWAKOWSKI PATRYK | GDYNIA | POLSKA | 2008 | 00:07:24 | 89 | ||
145 | S109 | KONARSKI ADAM | GDYNIA | POLSKA | 2009 | 00:07:24 | 90 | ||
146 | S351 | ZANDER KINGA | GDYNIA | POLSKA | 2006 | 00:07:25 | 56 | ||
147 | S39 | LIP BARTOSZ | GDYNIA | SP 39 GDYNIA | POLSKA | 2008 | 00:07:27 | 91 | |
148 | S311 | KACZMAREK PAWEŁ | GDAŃSK | SP 84 GDAŃSK | POLSKA | 2007 | 00:07:30 | 92 | |
149 | S344 | NOWOSIELSKI TOMEK | GDYNIA | PSSP W GDYNI | POLSKA | 2009 | 00:07:30 | 93 | |
150 | S49 | DRYL ZOFIA | GDYNIA | POLSKA | 2005 | 00:07:30 | 57 | ||
151 | S371 | MROCZKA MARCIN | GDAŃSK | POLSKA | 2005 | 00:07:30 | 94 | ||
152 | M547 | KACZMARCZYK EMILIA | GDYNIA | POLSKA | 2008 | 00:07:31 | 58 | ||
153 | M533 | RESZKE BARTOSZ | ROBAKOWO | POLSKA | 2006 | 00:07:32 | 95 | ||
154 | S345 | KONOPKA KONSTANTY | GDYNIA | POLSKA | 2009 | 00:07:32 | 96 | ||
155 | S274 | MARCZUK ANTONI | GDYNIA | POLSKA | 2009 | 00:07:33 | 97 | ||
156 | S326 | BOLEK MAŁGORZATA | PRUSZCZ GDAŃSKI | POLSKA | 2008 | 00:07:37 | 59 | ||
157 | S70 | RASMUS MARIKA | GDYNIA | POLSKA | 2008 | 00:07:38 | 60 | ||
158 | S89 | KARWOWSKI TYMOTEUSZ | MOSTY | SZKOŁA PODSTAWOWA MOSTY | POLSKA | 2007 | 00:07:39 | 98 | |
159 | S299 | SZYMAŃSKI HUBERT | GDYNIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR.29 W GDYNI | POLSKA | 2009 | 00:07:39 | 99 | |
160 | S316 | CZAPSKA-PRUSZAK IZABELLA | TCZEW | POLSKA | 2007 | 00:07:41 | 61 | ||
161 | S87 | DOLEWSKA OLIWIA | GDYNIA | POLSKA | 2008 | 00:07:41 | 62 | ||
162 | S205 | CZAJKOWSKA IZA | GDYNIA | CZTERY CZAJKI | POLSKA | 2006 | 00:07:42 | 63 | |
163 | S174 | KRAWCZYŃSKA ZOFIA | DZIERŻĄŻNO | ROZBIEGANI | POLSKA | 2008 | 00:07:43 | 64 | |
164 | S153 | GERASZEK JULIA | GDYNIA | POLSKA | 2009 | 00:07:46 | 65 | ||
165 | M632 | RÓG EMILKA | GDYNIA | POLSKA | 2008 | 00:07:49 | 66 | ||
166 | S320 | GOLEC OLIWIA | GDYNIA | POLSKA | 2005 | 00:07:50 | 67 | ||
167 | S334 | BOGUSZEWSKA LENA | GDAŃSK | POLSKA | 2005 | 00:07:50 | 68 | ||
168 | S319 | LASOCKA MARIA | GDYNIA | POLSKA | 2007 | 00:07:50 | 69 | ||
169 | S226 | SARNOWSKA KINGA | GDAŃSK | POLSKA | 2007 | 00:07:51 | 70 | ||
170 | M581 | CHRUST NIKOLA | ŻORY | POLSKA | 2005 | 00:07:55 | 71 | ||
171 | S59 | LEWANDOWSKA KINGA | GDYNIA | SZKOŁA PODSTAWOWA 23 | POLSKA | 2006 | 00:07:55 | 72 | |
172 | S253 | KOSIOROWSKI ROBERT | MOSTY | LIGHTBOX.PL | POLSKA | 2008 | 00:07:58 | 100 | |
173 | M610 | GLEŃ GABRIELA | GDYNIA | POLSKA | 2006 | 00:08:02 | 73 | ||
174 | S156 | DROZDOWSKA ZUZANNA | GDYNIA | POLSKA | 2009 | 00:08:03 | 74 | ||
175 | S102 | HEJMOWSKA PATRYCJA | GDYNIA | KUJATT RUNNERS TEAM | POLSKA | 2008 | 00:08:03 | 75 | |
176 | S158 | DU CHATINIER DOROTA | GDYNIA | SP 13 | POLSKA | 2008 | 00:08:05 | 76 | |
177 | S120 | LIETZAU NICOLE | GDAŃSK | POLSKA | 2007 | 00:08:05 | 77 | ||
178 | S312 | KACZMAREK ALEKSANDRA | GDAŃSK | SP 84 GDAŃSK | POLSKA | 2009 | 00:08:06 | 78 | |
179 | S271 | PSTRONG KAROL | GDYNIA | LEGOTEAM | POLSKA | 2007 | 00:08:06 | 101 | |
180 | M628 | ZYGMUNTOWSKA HANNA | RUMIA | POLSKA | 2009 | 00:08:06 | 79 | ||
181 | S197 | DZIAMARSKA WERONIKA | GDAŃSK | SP 8 GDAŃSK | POLSKA | 2007 | 00:08:07 | 80 | |
182 | S337 | TYBURA ANTONINA | GDYNIA | POLSKA | 2008 | 00:08:08 | 81 | ||
183 | S185 | KOFLUK FILIP | REDA | POLSKA | 2009 | 00:08:08 | 102 | ||
184 | S365 | KLOTZ JULIA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 2008 | 00:08:09 | 82 | ||
185 | S73 | LESIŃSKI FRANCISZEK | GDYNIA | LESIONKI | POLSKA | 2008 | 00:08:10 | 103 | |
186 | S164 | RYNKIEWICZ JAKUB | KOSAKOWO | GOKKEN TEAM | POLSKA | 2007 | 00:08:10 | 104 | |
187 | S186 | SAMULA MARCELINA | MOSTY | PSSP | POLSKA | 2005 | 00:08:17 | 83 | |
188 | S404 | TWAROWSKA KALINA | GDYNIA | POLSKA | 2007 | 00:08:17 | 84 | ||
189 | M544 | LIS WIKTORIA | GDYNIA | POLSKA | 2007 | 00:08:18 | 85 | ||
190 | S187 | MIOTK MAKSYMILIAN | OSŁONINO | NA 4 ŁAPY | POLSKA | 2006 | 00:08:20 | 105 | |
191 | S229 | MARCHLEWSKI JAKUB | RUMIA | KU CHWALE | POLSKA | 2005 | 00:08:21 | 106 | |
192 | S74 | JĘDRZEJEWSKA KINGA | GDYNIA | POLSKA | 2007 | 00:08:22 | 86 | ||
193 | S71 | RADOMSKA NATASZA | GDYNIA | POLSKA | 2009 | 00:08:23 | 87 | ||
194 | S122 | KMIECIAK WERONIKA | GDYNIA | POLSKA | 2006 | 00:08:24 | 88 | ||
195 | S54 | SOKOLOWSKA IGA. | GDYNIA | POLSKA | 2008 | 00:08:26 | 89 | ||
196 | S286 | PLOCKA - ODY NICOLE | GDYNIA | ULVHEDIN | POLSKA | 2008 | 00:08:27 | 90 | |
197 | M606 | KOWALCZYK MAJA | GDYNIA | POLSKA | 2008 | 00:08:27 | 91 | ||
198 | S343 | JASZCZUK JAKUB | GDYNIA | STARSZAKI | POLSKA | 2007 | 00:08:30 | 107 | |
199 | S323 | GOLEC PAULINA | GDYNIA | POLSKA | 2009 | 00:08:33 | 92 | ||
200 | S324 | KAMINSKI PATRYK | REDA | POLSKA | 2009 | 00:08:33 | 108 | ||
201 | S327 | PORTEE KATARZYNA | GDAŃSK | POLSKA | 2005 | 00:08:34 | 93 | ||
202 | S269 | BRATKO NATALIA | GDAŃSK | POLSKA | 2006 | 00:08:34 | 94 | ||
203 | S307 | MAJSTEREK ALEKSANDER | WARSZAWA | MAJSTEREK'S TEAM | POLSKA | 2009 | 00:08:34 | 109 | |
204 | S38 | FOJCIK LENA | LEŚNIEWO | POLSKA | 2009 | 00:08:38 | 95 | ||
205 | S231 | WINKOWSKA ZOSIA | GDYNIA | POLSKA | 2009 | 00:08:41 | 96 | ||
206 | S276 | BACH DANIEL | LEŹNO | SP LEŹNO | POLSKA | 2006 | 00:08:41 | 110 | |
207 | S297 | REITER PATRYK | GDYNIA | IIA SP17 | POLSKA | 2007 | 00:08:42 | 111 | |
208 | S379 | WOLSKI OLIVIER | GDYNI | POLSKA | 2008 | 00:08:48 | 112 | ||
209 | S188 | FOLWARSKA ZOFIA | GDAŃSK | GZHM FOLWARSCY | POLSKA | 2008 | 00:08:49 | 97 | |
210 | S189 | FOLWARSKA HELENA | GDAŃSK | GZHM FOLWARSCY | POLSKA | 2009 | 00:08:50 | 98 | |
211 | S369 | GORAJEK LIDIA | PŁOCK | POLSKA | 2007 | 00:08:52 | 99 | ||
212 | S170 | TATROCKA BLANKA | GDYNIA | RUNFORFUN GDYNIA | POLSKA | 2007 | 00:08:56 | 100 | |
213 | S123 | GDANIEC JAKUB | SKARSZEWY | POLSKA | 2009 | 00:08:59 | 113 | ||
214 | S223 | ZAWADZKA ZUZANNA | GDYNIA | POLSKA | 2009 | 00:09:03 | 101 | ||
215 | S366 | KLOTZ WIKTORIA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 2005 | 00:09:05 | 102 | ||
216 | S121 | KOPEĆ MARYSIA | GDYNIA | WESOŁE NÓŻKI | POLSKA | 2008 | 00:09:05 | 103 | |
217 | S314 | BEDNARCZYK POLA | GDYNIA | POLSKA | 2007 | 00:09:07 | 104 | ||
218 | S129 | MANIA JULIA | GDYNIA | POLSKA | 2007 | 00:09:08 | 105 | ||
219 | S303 | JASIEWICZ WIKTORIA | GDYNIA | POLSKA | 2007 | 00:09:08 | 106 | ||
220 | S83 | LEWICKI MATEUSZ | GDYNIA | POLSKA | 2006 | 00:09:16 | 114 | ||
221 | S255 | BUURAL TAMIR | GDYNIA | POLSKA | 2009 | 00:09:22 | 115 | ||
222 | S124 | GDANIEC JULIA | SKARSZEWY | POLSKA | 2009 | 00:09:23 | 107 | ||
223 | S322 | JAGIELSKA LENA | GDYNIA | WELLU.EU | POLSKA | 2009 | 00:09:23 | 108 | |
224 | S248 | KUCHARSKI WIKTOR | GDYNIA | SP 39 GDYNIA | POLSKA | 2007 | 00:09:26 | 116 | |
225 | S80 | KWIATKOWSKA LIDIA | RUMIA | POLSKA | 2009 | 00:09:27 | 109 | ||
226 | S342 | RYBARCZYK SZYMON | GDYNIA | POLSKA | 2006 | 00:09:37 | 117 | ||
227 | S294 | GRUCHAŁA BARTOSZ | GDYNIA | POLSKA | 2009 | 00:09:37 | 118 | ||
228 | S221 | LANG WERONIKA | GDANSK | LANG TEAM ZABIANKA | POLSKA | 2009 | 00:09:39 | 110 | |
229 | S35 | CIECHANOWSKI FILIP | GDYNIA | COMPLEXSPORTS | POLSKA | 2009 | 00:09:41 | 119 | |
230 | M549 | ZABOROWSKI IGOR | GDYNIA | POLSKA | 2009 | 00:09:48 | 120 | ||
231 | S348 | RAFALOWICZ AURELIA | GDYNIA | POLSKA | 2008 | 00:09:52 | 111 | ||
232 | S34 | CYSEWSKA KAMILA | GDYNIA | IIA SP 17 GDYNIA | POLSKA | 2007 | 00:09:56 | 112 | |
233 | S340 | MIELNICZEK ALEKSANDRA | REDA | POLSKA | 2009 | 00:09:56 | 113 | ||
234 | M588 | WYRWIŃSKI KAZIMIERZ | GDAŃSK | POLSKA | 2009 | 00:11:00 | 121 | ||
235 | M589 | NOWAK JAKUB | GDAŃSK | POLSKA | 2009 | 00:11:06 | 122 | ||
236 | S37 | STEFAN-BIRKOWSKI BORYS | GDYNIA | - | POLSKA | 2009 | 00:12:04 | 123 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MŁ83 | DOBRZAŃSKI PIOTR | GDYNIA | SKLA SOPOT | POLSKA | 2003 | 00:06:22 | 1 | |
2 | MŁ125 | KNAŚ MICHAŁ | DARŻEWO | GKS TĘCZA BUNIKS NOWA WIEŚ LĘBORSKA | POLSKA | 2001 | 00:06:32 | 2 | |
3 | M596 | KUCZMIŃSKI WOJCIECH | GDYNIA | ZORZA | POLSKA | 2001 | 00:06:33 | 3 | |
4 | MŁ185 | GRODEK FABIAN | GRUDZIĄDZ | KURCZAK&PISKLERUN | POLSKA | 2002 | 00:06:39 | 4 | |
5 | MŁ131 | ZACHAR DAWID | GDYNIA | GIMNAZJUM NR13 GDYNIA | POLSKA | 2001 | 00:06:39 | 5 | |
6 | MŁ160 | OLSZEWSKI PIOTR | MOSTY | POLSKA | 2001 | 00:06:45 | 6 | ||
7 | MŁ76 | RADZIKOWSKI KAMIL | GDYNIA | KP GDYNIA/SP39 | POLSKA | 2003 | 00:06:48 | 7 | |
8 | MŁ141 | MIKSZUTA EMILIA | STRASZYN | SKLA SOPOT | POLSKA | 2001 | 00:06:52 | 1 | |
9 | M526 | MANOWIECKI KAMIL | SOPOT | YKP GDYNIA | POLSKA | 2002 | 00:07:01 | 8 | |
10 | MŁ86 | PIERNICKI KLAUDIUSZ | GDYNIA | LKS ZORZA GDYNIA | POLSKA | 2003 | 00:07:03 | 9 | |
11 | MŁ151 | BULSKI ALAN | GDYNIA | WKS FLOTA | POLSKA | 2002 | 00:07:06 | 10 | |
12 | MŁ85 | PIERNICKI KAMIL | GDYNIA | LKS ZORZA GDYNIA | POLSKA | 2003 | 00:07:08 | 11 | |
13 | MŁ79 | WIERGOWSKA JULIA | STRASZYN | SKLA SOPOT | POLSKA | 2002 | 00:07:09 | 2 | |
14 | MŁ99 | DŻUGAN ALEKSANDRA | RUMIA | RKS RUMIA | POLSKA | 2001 | 00:07:16 | 3 | |
15 | MŁ148 | URBANEK MATEUSZ | GDAŃSK | POLSKA | 2004 | 00:07:20 | 12 | ||
16 | MŁ177 | DALIDOWICZ MAJA | ELBLĄG | TRUSO ELBLĄG | POLSKA | 2002 | 00:07:20 | 4 | |
17 | MŁ213 | PAPKE MARCEL | SZCZENURZE | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | POLSKA | 2004 | 00:07:27 | 13 | |
18 | MŁ155 | KACZOROWSKI MACIEJ | SUCHY DWÓR | - | POLSKA | 2003 | 00:07:29 | 14 | |
19 | M519 | WIECZERZAK EMIL | GDYNIA | ZSSO GDYNIA | POLSKA | 2003 | 00:07:31 | 15 | |
20 | MŁ167 | HALK IDA | GDYNIA | LKS ZORZA | POLSKA | 2003 | 00:07:32 | 5 | |
21 | MŁ110 | MŁODAK NATALIA | REDA | POLSKA | 2002 | 00:07:32 | 6 | ||
22 | M625 | ROKSZ MARTA | BOLSZEWO | KS WEJHEEROWO | POLSKA | 2001 | 00:07:32 | 7 | |
23 | MŁ124 | WOJCIECHOWSKA EWELINA | USTARBOWO | KS WEJHER WEJHEROWO | POLSKA | 2002 | 00:07:32 | 8 | |
24 | MŁ38 | BALICKI MATEUSZ | REDA | POLSKA | 2002 | 00:07:35 | 16 | ||
25 | M626 | TOMASZEK DAWID | GDYNIA | ZORZA | POLSKA | 2003 | 00:07:38 | 17 | |
26 | MŁ201 | MAZIARCZYK MAKSYMILIAN | GDAŃSK | POLSKA | 2004 | 00:07:40 | 18 | ||
27 | MŁ176 | NIETUPSKI JAKUB | SOPOT | SP8 SOPOT | POLSKA | 2004 | 00:07:41 | 19 | |
28 | M608 | SUCHECKA ANNA | GDYNIA | COMPLEX SPORTS | POLSKA | 2001 | 00:07:43 | 9 | |
29 | MŁ106 | SIEPETOWSKI CEZARY | REDA | POLSKA | 2002 | 00:07:44 | 20 | ||
30 | M517 | KUPITURSKA NELLY | GDYNIA | ZSSO GDYNIA | POLSKA | 2004 | 00:07:49 | 10 | |
31 | MŁ114 | TAŃSKI ANDRZEJ | PUCK | POLSKA | 2004 | 00:07:49 | 21 | ||
32 | MŁ214 | ANTOS DAMIAN | GDAŃSK | SP NR 8 | POLSKA | 2004 | 00:07:50 | 22 | |
33 | MŁ90 | POLAK JAKUB | GDAŃSK | POLSKA | 2004 | 00:07:52 | 23 | ||
34 | MŁ111 | KONARZEWSKI KRZYSZTOF | RUMIA | SALEZJAŃSKIE GIMNAZJUM | POLSKA | 2002 | 00:07:53 | 24 | |
35 | MŁ105 | MAGULSKA OLIWIA | CZERSK | POLSKA | 2003 | 00:07:53 | 11 | ||
36 | MŁ41 | SĘPIŃSKI KACPER | GDYNIA | NAVIGATORS GDYNIA | POLSKA | 2002 | 00:07:57 | 25 | |
37 | M623 | WECKWERT IGA | GDAŃSK | UKS ŻABIANKA | POLSKA | 2004 | 00:07:58 | 12 | |
38 | MŁ142 | MIKSZUTA DAWID | STRASZYN | POLSKA | 2004 | 00:07:58 | 26 | ||
39 | MŁ58 | SZCZEPAŃSKI PAWEŁ | GDYNIA | GIMNAZJUM NR 11 GDYNIA | POLSKA | 2001 | 00:08:00 | 27 | |
40 | M565 | ŁUCKA-WOWCZUK KINGA | GDYNIA | GIMNAZJUM NR 11 GDYNIA | POLSKA | 2002 | 00:08:01 | 13 | |
41 | MŁ37 | DUBLINOWSKI MARCIN | REKOWO | REKOWO BIEGA | POLSKA | 2002 | 00:08:01 | 28 | |
42 | MŁ61 | WARKUSZ MATEUSZ | GDYNIA | SZKOŁA PODSTAWOWA 18 | POLSKA | 2003 | 00:08:03 | 29 | |
43 | MŁ159 | MALSKI MATEUSZ | REDA | ORLĘTA REDA | POLSKA | 2001 | 00:08:03 | 30 | |
44 | MŁ228 | SCHATTSCHNEIDER MONIKA | SOPOT | GIMNAZJUM NR 2 | POLSKA | 2002 | 00:08:03 | 14 | |
45 | MŁ102 | NAUMOWICZ DARIA | GDYNIA | LKS ZORZA GDYNIA | POLSKA | 2003 | 00:08:03 | 15 | |
46 | MŁ146 | GRZYBKOWSKA ALEKSANDRA | GDYNIA | POLSKA | 2003 | 00:08:04 | 16 | ||
47 | MŁ132 | ŚWIDERSKI DAMIAN | GDYNIA | GIMNAZJUM NR 13 GDYNIA | POLSKA | 2001 | 00:08:05 | 31 | |
48 | MŁ204 | STEFAŃSKA MALWINA | GDAŃSK | BIEGOWYŚWIAT.PL | POLSKA | 2004 | 00:08:06 | 17 | |
49 | MŁ149 | BRZOZOWSKI BARTOSZ | GDYNIA | SZKOŁA SPORTOWA NR 14 GDYNIA | POLSKA | 2003 | 00:08:06 | 32 | |
50 | MŁ134 | MOSKAL ZUZANNA | RUMIA | UKS SIÓDEMKA RUMIA | POLSKA | 2002 | 00:08:06 | 18 | |
51 | MŁ139 | MALIGA BARTOSZ | GDYNIA | GIMNAZJUM NR13 W GDYNII | POLSKA | 2001 | 00:08:07 | 33 | |
52 | MŁ126 | PEPLIŃSKI JAN | GDYNIA | PARKRUN GDYNIA | POLSKA | 2003 | 00:08:08 | 34 | |
53 | MŁ153 | KUPNIEWSKI MATEUSZ | GDYNIA | POLSKA | 2001 | 00:08:09 | 35 | ||
54 | MŁ50 | SIKORA PATRYCJA | GDYNIA | ROGER TEAM | POLSKA | 2002 | 00:08:10 | 19 | |
55 | MŁ62 | WARKUSZ ŁUKASZ | GDYNIA | ZSSO GDYNIA | POLSKA | 2004 | 00:08:12 | 36 | |
56 | MŁ117 | KASZUBOWSKA PAULINA | GDYNIA | SP12, ZORZA GDYNIA | POLSKA | 2003 | 00:08:12 | 20 | |
57 | M537 | SOBIERAJ JAKUB | GDAŃSK | POLSKA | 2003 | 00:08:13 | 37 | ||
58 | MŁ81 | JASZCZUK MARTA | BRANIEWO | POLSKA | 2003 | 00:08:13 | 21 | ||
59 | M616 | SZULC JAN | RUMIA | TRITEAM RUMIA | POLSKA | 2002 | 00:08:14 | 38 | |
60 | M595 | GRZECA DAWID | GDYNIA | ZORZA | POLSKA | 2001 | 00:08:14 | 39 | |
61 | MŁ94 | FALKOWSKA EMILIA | STRASZYN | SKLA SOPOT | POLSKA | 2003 | 00:08:15 | 22 | |
62 | M597 | ZACHARIAS IVO | GDYNIA | ZACHART | POLSKA | 2004 | 00:08:17 | 40 | |
63 | M582 | KRAUSE MATEUSZ | GDAŃSK | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 44 | POLSKA | 2004 | 00:08:18 | 41 | |
64 | MŁ193 | ZDYBEL ZOFIA | GDYNIA | ZDYBELKI BIEGAJĄ | POLSKA | 2003 | 00:08:18 | 23 | |
65 | MŁ211 | STELMACH ZUZANNA | SZCZENURZE | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | POLSKA | 2004 | 00:08:19 | 24 | |
66 | MŁ40 | DUBLINOWSKI JULIAN | REKOWO | REKOWO BIEGA | POLSKA | 2004 | 00:08:26 | 42 | |
67 | MŁ163 | MELZER ZOFIA | RUMIA | UKS SIÓDEMKA RUMIA | POLSKA | 2001 | 00:08:28 | 25 | |
68 | M578 | KROPIDŁOWSKI FRANCISZEK | GDYNIA | POLSKA | 2004 | 00:08:28 | 43 | ||
69 | M651 | RYCHTER KRZYSZTOF | PUCK | RUNNERS TEAM | POLSKA | 2004 | 00:08:29 | 44 | |
70 | MŁ39 | BALICKI PATRYK | REDA | POLSKA | 2002 | 00:08:30 | 45 | ||
71 | MŁ180 | KACZANOWSKI DAMIAN | ŻUKOWO | PSSP GDYNIA | POLSKA | 2003 | 00:08:32 | 46 | |
72 | MŁ188 | BAŃKOWSKA NADZIEJA | GDYNIA | ZORZA GDYNIA | POLSKA | 2003 | 00:08:34 | 26 | |
73 | MŁ55 | JĘDRZEJEWSKI MIKOŁAJ | GDYNIA | POLSKA | 2003 | 00:08:34 | 47 | ||
74 | MŁ174 | BUCHHOLZ JULEK | TCZEW | BIEGAJĄCY TCZEW | POLSKA | 2002 | 00:08:34 | 48 | |
75 | MŁ92 | WINIARSKI LESZEK | GDYNIA | KSP GDYNIA | POLSKA | 2003 | 00:08:37 | 49 | |
76 | MŁ48 | MIĄZEK MAJA | GDYNIA | POLSKA | 2004 | 00:08:50 | 27 | ||
77 | MŁ179 | KOWALSKI MACIEJ | MALBORK | POLSKA | 2004 | 00:08:52 | 50 | ||
78 | MŁ154 | LEMKE LILIANA | GDYNIA | SP20 GDYNIA | POLSKA | 2004 | 00:08:54 | 28 | |
79 | MŁ229 | SCHATTSCHNEIDER MICHAŁ | SOPOT | POLSKA | 2004 | 00:08:58 | 51 | ||
80 | MŁ143 | LUTOMSKI TOMASZ | GDAŃSK | POLSKA | 2004 | 00:08:59 | 52 | ||
81 | MŁ158 | PLOCKI KACPER | GDYNIA | ULVHEDIN | GREAT BRITAIN | 2002 | 00:09:00 | 53 | |
82 | MŁ127 | NACZK WIKTORIA | LĘBORK | LĘBORK | POLSKA | 2002 | 00:09:01 | 29 | |
83 | MŁ184 | WRÓBEL MAJA | GDYNIA | WROBEL TEAM | POLSKA | 2003 | 00:09:02 | 30 | |
84 | MŁ77 | WZOREK WERONIKA | RUMUA | POLSKA | 2003 | 00:09:03 | 31 | ||
85 | MŁ121 | JOŃCZYK PIOTR | GDYNIA | POLSKA | 2002 | 00:09:04 | 54 | ||
86 | MŁ56 | SKRZYPCZYK KASPER | GDYNIA | POLSKA | 2004 | 00:09:06 | 55 | ||
87 | MŁ64 | WOJTOWICZ KONRAD | GDYNIA | GIM24 | POLSKA | 2002 | 00:09:07 | 56 | |
88 | MŁ218 | PLICHTA WERONIKA | KIEŁPINO | ZS W KIEŁPINIE | POLSKA | 2001 | 00:09:08 | 32 | |
89 | MŁ225 | FLISIKOWSKA ULKA | KIEŁPINO | ZS KIEŁPINO | POLSKA | 2001 | 00:09:08 | 33 | |
90 | MŁ80 | PERGOŁ ALICJA | GDAŃSK | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 81 | POLSKA | 2003 | 00:09:09 | 34 | |
91 | MŁ198 | SZADZIUL POLA | GDYNIA | MYSZA | POLSKA | 2003 | 00:09:10 | 35 | |
92 | MŁ205 | MROCZKA MATEUSZ | GDAŃSK | POLSKA | 2002 | 00:09:13 | 57 | ||
93 | MŁ43 | KOSZEWSKI JAKUB | GDAŃSK | RUNNER'S HIGH | POLSKA | 2003 | 00:09:21 | 58 | |
94 | MŁ181 | TYBURA SZYMON | GDYNIA | POLSKA | 2004 | 00:09:21 | 59 | ||
95 | MŁ178 | SIKORSKA MONIKA | GDYNIA | VISTAL GDYNIA | POLSKA | 2004 | 00:09:23 | 36 | |
96 | MŁ199 | SZADZIUL ZUZANNA | GDYNIA | MYSZA | POLSKA | 2001 | 00:09:25 | 37 | |
97 | M523 | SNARSKA NATALIA | GDYNIA | ZSSO GDYNIA | POLSKA | 2003 | 00:09:25 | 38 | |
98 | MŁ122 | KOSAK-GŁÓWCZEWSKI KACPER | GDYNIA | SP 48 GDYNIA | POLSKA | 2004 | 00:09:32 | 60 | |
99 | MŁ116 | DELMACZYŃSKA AGNIESZKA | GDYNIA | GIMNAZJUM NR 1 W GDYNI | POLSKA | 2001 | 00:09:33 | 39 | |
100 | MŁ156 | SEKKAR NORDINE | GDYNIA | POLSKA | 2004 | 00:09:35 | 61 | ||
101 | MŁ98 | CEBULSKA PATRYCJA | GDYNIA | POLSKA | 2002 | 00:09:41 | 40 | ||
102 | MŁ82 | LICHTENSTEIN KONRAD | GDYMIA | SP 48 GDYNIA | POLSKA | 2004 | 00:09:41 | 62 | |
103 | MŁ47 | KUDLIŃSKA OLIWIA | GDYNIA | SEMPERGO.PL | POLSKA | 2004 | 00:09:46 | 41 | |
104 | MŁ138 | BORKOWICZ MARTYNA | GDYNIA | POLSKA | 2001 | 00:09:47 | 42 | ||
105 | MŁ95 | WITTBROT EMILIA | KOSAKOWO | POLSKA | 2004 | 00:09:48 | 43 | ||
106 | MŁ113 | JANKOWSKI RADEK | GDAŃSK | GO | POLSKA | 2004 | 00:09:54 | 63 | |
107 | MŁ171 | KACZMAREK LIDIA | GDAŃSK | SP POZYTYWNE INICJATYWY GDAŃSK | POLSKA | 2004 | 00:09:56 | 44 | |
108 | MŁ123 | BAREŁA JAKUB | RUMIA | POLSKA | 2004 | 00:09:58 | 64 | ||
109 | MŁ219 | KAJDY MICHAŁ | GDYNIA | POLSKA | 2003 | 00:10:04 | 65 | ||
110 | MŁ112 | KONARZEWSKA JULIA | RUMIA | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 | POLSKA | 2004 | 00:10:05 | 45 | |
111 | MŁ190 | ZIELIŃSKI JAKUB | KWIDZYN | POLSKA | 2001 | 00:10:06 | 66 | ||
112 | MŁ109 | MIOTK MARTYNA | OSŁONINO | NA 4 ŁAPY | POLSKA | 2004 | 00:10:09 | 46 | |
113 | M532 | JANOWITZ MACIEJ | GDYNIA | AP GDYNIA | POLSKA | 2004 | 00:10:12 | 67 | |
114 | MŁ157 | BĄCZKIEWICZ NORBERT | GDYNIA | POLSKA | 2003 | 00:10:18 | 68 | ||
115 | MŁ195 | KRZEMINSKA PATRYCJA | OBJAZDA | ZSS OBJAZDA | POLSKA | 2004 | 00:10:22 | 47 | |
116 | MŁ75 | JAŁOWIECKI MARCIN | BORNE SULINOWO | PENTATHLON-SZCZECINEK | POLSKA | 2002 | 00:10:25 | 69 | |
117 | MŁ97 | BIAŁOOKA URSZULA | GDYNIA | GIMNAZJUM NR 1 | POLSKA | 2002 | 00:10:26 | 48 | |
118 | MŁ170 | WIERZCHOWSKA ALEKSANDRA | GDYNIA | PIERWSZA SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA | POLSKA | 2002 | 00:10:29 | 49 | |
119 | MŁ46 | MORAWA EWELINA | GDYNIA | POLSKA | 2004 | 00:10:32 | 50 | ||
120 | MŁ191 | ZANDER ADRIAN | GDYNIA | POLSKA | 2003 | 00:10:34 | 70 | ||
121 | MŁ119 | GOSTKOWSKI MATEUSZ | GDYNIA | ISKRA GDYNIA | POLSKA | 2004 | 00:10:38 | 71 | |
122 | MŁ166 | RYBACKA KALINA | GRUDZIĄDZ | POLSKA | 2004 | 00:10:42 | 51 | ||
123 | MŁ120 | WALTER KRYSTIAN | GDYNIA | PŁOCHLIWE RUMBURAKI | POLSKA | 2002 | 00:10:47 | 72 | |
124 | MŁ91 | MARTYKA WERONIKA | GDYNIA | BEAUTY STUDIO | POLSKA | 2001 | 00:10:53 | 52 | |
125 | MŁ168 | SERAFIN MAX | GDYNIA | POLSKA | 2004 | 00:10:59 | 73 | ||
126 | M624 | TOBOLSKA ALICJA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 2003 | 00:11:00 | 53 | ||
127 | MŁ221 | ŻAKOWSKI JULIUSZ | GDAŃSK | POLSKA | 2004 | 00:11:03 | 74 | ||
128 | MŁ206 | BUCIOR ADAM | GDYNIA | POLSKA | 2003 | 00:11:07 | 75 | ||
129 | MŁ45 | FRUKACZ KAROL | RUMIA | POLSKA | 2004 | 00:11:13 | 76 | ||
130 | MŁ135 | ZŁOCH EWA | GDYNIA | POLSKA | 2004 | 00:11:20 | 54 | ||
131 | MŁ118 | GOSTKOWSKI JULIAN | GDYNIA | ISKRA GDYNIA | POLSKA | 2004 | 00:11:26 | 77 | |
132 | MŁ152 | BAĆ NINA | GDYNIA | POLSKA | 2003 | 00:11:31 | 55 | ||
133 | MŁ169 | WIERZCHOWSKA ALICJA | GDYNIA | PIERWSZA SPOŁECZNA SZKOŁA PODSTAWOWA | POLSKA | 2004 | 00:11:35 | 56 | |
134 | MŁ187 | KOWALIK ALEKSANDRA | GDYNIA | POLSKA | 2004 | 00:11:37 | 57 | ||
135 | M620 | MACHLIK PAULINA | GDYNIA | POLSKA | 2004 | 00:11:51 | 58 | ||
136 | MŁ70 | TAJERLE LAURA | GDYNIA | PODNIEBNYRAJ.PL | POLSKA | 2003 | 00:12:59 | 59 | |
137 | MŁ215 | KAPISZKA KACPER | GDYNIA | POLSKA | 2004 | 00:13:17 | 78 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | J50 | ŻUREK GRZEGORZ | RUMIA | UKS SIÓDEMKA RUMIA | POLSKA | 2000 | 00:05:56 | 1 | |
2 | J52 | DRAWC FILIP | BOJANO | SKLA SOPOT | POLSKA | 2000 | 00:05:59 | 2 | |
3 | J35 | BARANOWSKI MIKOŁAJ | WEJHEROWO | KS WEJHER | POLSKA | 1999 | 00:06:16 | 3 | |
4 | J62 | OGDOWSKI BARTŁOMIEJ | RUMIA | UKS SIÓDEMKA RUMIA | POLSKA | 1999 | 00:06:37 | 4 | |
5 | M575 | MAYER KAMIL | GDAŃSK | POLSKA | 1997 | 00:06:46 | 5 | ||
6 | J41 | BIAŁAS KONRAD | GDYNIA | POLSKA | 2000 | 00:06:49 | 6 | ||
7 | J40 | PIERNICKI ŁUKASZ | GDYNIA | ZORZA GDYNIA | POLSKA | 1997 | 00:06:55 | 7 | |
8 | J57 | GUZMANN KACPER | GRUDZIĄDZ | POLSKA | 2000 | 00:07:01 | 8 | ||
9 | J48 | NIEŻORAWSKI NORBERT | GDYNIA | GIMNAZJUM KATOLICKIE W GDYNI | POLSKA | 2000 | 00:07:12 | 9 | |
10 | M572 | GROTH DAGMARA | GLINCZ | GKS ŻUKOWO | POLSKA | 1999 | 00:07:14 | 1 | |
11 | J42 | KABACINSKI MICHAL | GDYNIA | KABACINSKI | POLSKA | 2000 | 00:07:36 | 10 | |
12 | J60 | KOSTRZEWA PAULINA | RUMIA | PARKRUN | POLSKA | 1998 | 00:07:42 | 2 | |
13 | J86 | POLANOWSKI MICHAŁ | GDYNIA | ZSCHIE GDYNIA | POLSKA | 1997 | 00:07:47 | 11 | |
14 | J51 | KREFT OLIWIA | RUMIA | UKS SIÓDEMKA RUMIA | POLSKA | 1999 | 00:07:53 | 3 | |
15 | J47 | BIELECKA ALEKSANDRA | RUMIA | UKS SIÓDEMKA RUMIA | POLSKA | 2000 | 00:08:00 | 4 | |
16 | J89 | KONKOL KAROL | GDYNIA | PLO VI OPOLE | POLSKA | 1997 | 00:08:06 | 12 | |
17 | J90 | LEWICKA OKTAWIA | WEJHEROWO | ZSP 4 WEJHEROWO | POLSKA | 1999 | 00:08:19 | 5 | |
18 | J68 | BIELECKA ALICJA | RUMIA | UKS SIÓDEMKA RUMIA | POLSKA | 1998 | 00:08:43 | 6 | |
19 | J66 | REITER ADAM | GDYNIA | WKS "FLOTA" GDYNIA | POLSKA | 2000 | 00:08:43 | 13 | |
20 | J46 | PRZYBYLSKA EWA | GDYNIA | GALAXY MDK GDYNIA | POLSKA | 1999 | 00:08:44 | 7 | |
21 | J38 | PERGOŁ JOANNA | GDAŃSK | III LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE GDYNIA | POLSKA | 1999 | 00:08:46 | 8 | |
22 | J82 | STAWARZ JOANNA | SZCZENURZE | UKS EKOLUDEK SZCZENURZE | POLSKA | 1997 | 00:08:50 | 9 | |
23 | J76 | SMUGA KLAUDIA | ŁEBCZ | ZSP 4 WEJHEROWO | POLSKA | 1999 | 00:08:53 | 10 | |
24 | J69 | WITOSZYŃSKA JULIA | GDYNIA | ZSAE W GDYNI | POLSKA | 1998 | 00:08:55 | 11 | |
25 | J77 | RYMAN - LIPIŃSKA SANDRA | TRZEBIELINO | ZSP1 SŁUPSK | POLSKA | 1998 | 00:08:59 | 12 | |
26 | J81 | WIERZBIŃSKA BEATA | SŁUPSK | ZSP1 SŁUPSK | POLSKA | 1998 | 00:09:00 | 13 | |
27 | J36 | MATYSIAK NATALIA | GDYNIA | UNATTACHED - PARKRUN GDYNIA | POLSKA | 2000 | 00:09:03 | 14 | |
28 | J59 | HELDT DOMINIKA | GDYNIA | POLSKA | 2000 | 00:09:04 | 15 | ||
29 | J84 | GORAJEK PATRYCJA | GDYNIA | POLSKA | 1998 | 00:09:04 | 16 | ||
30 | J85 | BRULIŃSKA KINGA | RUMIA | POLSKA | 1998 | 00:09:06 | 17 | ||
31 | M562 | DRAWC MAGDALENA | BOLSZEWO | ZSP NR 4 WEJHEROWO | POLSKA | 1998 | 00:09:13 | 18 | |
32 | J75 | PIONK ALICJA | WEJHEROWO | ZSP 4 WEJHEROWO | POLSKA | 1999 | 00:09:14 | 19 | |
33 | J88 | KOWALSKA NATALIA | WEJHEROWO | ZSP 4 WEJHEROWO | POLSKA | 1999 | 00:09:17 | 20 | |
34 | J74 | MOTYKA OLIWIA | STRZEBIELINO | ZSP 4 WEJHEROWO | POLSKA | 1999 | 00:09:18 | 21 | |
35 | J56 | ODJAS TOMASZ | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1999 | 00:10:00 | 14 | ||
36 | J45 | SEMENIUK NATALIA | GDYNIA | KLUB LEKKOATLETYCZNY GDYNIA | POLSKA | 2000 | 00:10:09 | 22 | |
37 | J58 | TOBOLSKA NATALIA | BYDGOSZCZ | POLSKA | 2000 | 00:10:16 | 23 | ||
38 | J44 | GAŁĄZKA MAGDA | GDYNIA | POLSKA | 1999 | 00:10:24 | 24 | ||
39 | M567 | MADZIK MACIEJ | GDYNIA | POLSKA | 1999 | 00:10:32 | 15 | ||
40 | J31 | BLOK PAULINA | GDYNIA | POLSKA | 1999 | 00:10:35 | 25 |
LP | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub / Szkoła | Kraj | Rok urodz. | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M344 | ADAMUSIAK ABEL DANIEL | RUMIA | PARKRUN RUMIA | POLSKA | 2011 | 00:01:20 |
2 | M411 | ANTOS KORNELIA | GDAŃSK | POLSKA | 2010 | 00:01:14 | |
3 | M416 | ARENDT WERONIKA | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:01:12 | |
4 | M617 | BACHMURA JAŚ | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:01:14 | |
5 | M613 | BACZYŃSKA JULIA | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 00:02:38 | |
6 | M154 | BAMBROWICZ ALICJA | RUMIA | POLSKA | 2013 | 00:01:23 | |
7 | M153 | BAMBROWICZ JAN | RUMIA | POLSKA | 2010 | 00:01:03 | |
8 | M110 | BANDZMER KRZYSZTOF | WEJHEROWO | POLSKA | 2013 | 00:01:24 | |
9 | M109 | BANDZMER MICHAŁ | WEJHEROWO | POLSKA | 2011 | 00:02:15 | |
10 | M535 | BARAN MAJA | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 00:01:26 | |
11 | M175 | BARTNIK LENKA | GDAŃSK | ODKRYWCY | POLSKA | 2012 | 00:01:19 |
12 | M233 | BĄCZKOWSKI FILIP | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 00:01:57 | |
13 | M237 | BEREZOWSKI TYMOTEUSZ | GDAŃSK | POLSKA | 2011 | 00:01:01 | |
14 | M354 | BIAŁOBRZESKA AMELIA | WARSZAWA | POLSKA | 2011 | 00:01:25 | |
15 | M304 | BIEL KALINA | POGÓRZE | POLSKA | 2011 | 00:01:00 | |
16 | M374 | BIEROŃ EMILIA | BANINO | POLSKA | 2012 | 00:01:20 | |
17 | M398 | BISKUP NATALIA | GDAŃSK | POLSKA | 2013 | 00:02:39 | |
18 | M217 | BOGDAŃSKI ANTONI | GDAŃSK | POLSKA | 2011 | 00:00:55 | |
19 | M350 | BOGUSZEWSKI PIOTR | GDAŃSK | POLSKA | 2010 | 00:00:56 | |
20 | M338 | BORCOWSKA DOBRAWA | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 00:01:14 | |
21 | M618 | BOROWSKA ZOSIA | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:01:19 | |
22 | M102 | BRZESKA MONIKA | RUMIA | POLSKA | 2012 | 00:01:20 | |
23 | M157 | BRZUZEK ADAM | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:00:55 | |
24 | M298 | CEGIELSKI JAN | GDAŃSK | OSOWA BIEGA | POLSKA | 2014 | 00:02:28 |
25 | M560 | CHABIERSKA TOLA | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:01:05 | |
26 | M270 | CHMIELARSKI GRZEGORZ | GDYNIA | GDYNIA SPORT TEAM | POLSKA | 2011 | 00:01:16 |
27 | M61 | CIEŚLICKI PIOTR | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 00:02:10 | |
28 | M564 | CISKOWSKI SZYMON | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 00:01:28 | |
29 | M134 | CYCHYLIK JANEK | GDYNIA | ARKA GDYNIA | POLSKA | 2012 | 00:01:22 |
30 | M348 | CZAJA JULIA | GDAŃSK | POLSKA | 2010 | 00:00:51 | |
31 | M600 | CZAJKOWSKA LAURA | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 00:01:35 | |
32 | M576 | CZAPLEWSKI JAKUB | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 00:01:22 | |
33 | M433 | CZECHOWSKA GABRIELA | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 00:02:17 | |
34 | M563 | CZEMKO SERGIUSZ | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:01:19 | |
35 | M285 | CZOP HUBERT | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR 7 | POLSKA | 2010 | 00:00:53 |
36 | M268 | ĆWIK ALICJA | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:01:01 | |
37 | M269 | ĆWIK SONIA | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:01:23 | |
38 | M57 | DANILUK FILIP | GDYNIA | FUNDACJA WIRR | POLSKA | 2010 | 00:01:08 |
39 | M58 | DANILUK MAJA | GDYNIA | FUNDACJA WIRR | POLSKA | 2013 | 00:02:13 |
40 | M220 | DAWIDOWICZ JOANNA | GDAŃSK | POLSKA | 2012 | 00:01:40 | |
41 | M221 | DAWIDOWICZ KACPER | GDAŃSK | POLSKA | 2010 | 00:00:58 | |
42 | M152 | DĄBROWSKA ALICJA | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:01:36 | |
43 | M54 | DĘBIEC LENA | GDAŃSK | TRIBABECZKI | POLSKA | 2011 | 00:01:05 |
44 | M331 | DŁUGOŃSKA MAJA | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 00:02:03 | |
45 | M309 | DOKRZEWSKA MARTA | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR 54 | POLSKA | 2013 | 00:04:08 |
46 | M308 | DOKRZEWSKI ADAM | GDYNIA | SP 42 | POLSKA | 2010 | 00:01:08 |
47 | M307 | DOLACINSKI KAROL | NAKLO NAD NOTECIĄ | POLSKA | 2010 | 00:01:26 | |
48 | M403 | DOLACINSKI KRZYSZTOF | NAKŁO NAD NOTECIĄ | POLSKA | 2014 | 00:01:33 | |
49 | M219 | DOLATA MARIA | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:00:56 | |
50 | M401 | DOLCINSKI KRZYSZTOF | NAKŁO NAD NOTECIĄ | POLSKA | 2014 | 00:01:10 | |
51 | M116 | DOMAŃSKI MACIEJ | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:01:04 | |
52 | M77 | DRAGAN BLANKA | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:00:50 | |
53 | M580 | DULEWICZ TOMASZ | CHWASZCZYNO | POLSKA | 2012 | 00:01:22 | |
54 | M172 | DYBEK JULIA | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR 19 | POLSKA | 2013 | 00:01:21 |
55 | M171 | DYBEK NATALIA | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR 19 | POLSKA | 2011 | 00:01:08 |
56 | M551 | FEDOROWICZ TOMASZ | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:01:16 | |
57 | M318 | FEIX KALINA | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR 19 | POLSKA | 2012 | 00:01:28 |
58 | M349 | FRASEK LENA | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:00:59 | |
59 | M393 | FRUKACZ ADRIANNA | GDYNIA | X101LAB | POLSKA | 2012 | 00:01:23 |
60 | M256 | GALIŃSKA NATASZA | GDYNIA | WITOMINO | POLSKA | 2010 | 00:00:52 |
61 | M257 | GALIŃSKI SEBASTIAN | GDYNIA | WITOMINO | POLSKA | 2013 | 00:01:34 |
62 | M228 | GAŁUSZYŃSKA NINA | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 00:01:06 | |
63 | M195 | GAWROŃSKI IGNACY | GDAŃSK | POLSKA | 2011 | 00:01:00 | |
64 | M272 | GIBAS ADAŚ | DĘBOGÓRZE WYBUDOWANIE | GIBI TEAM | POLSKA | 2011 | 00:01:39 |
65 | M43 | GLAZA AMELIA | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:01:07 | |
66 | M40 | GLAZA MARCELINA | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:01:07 | |
67 | M585 | GLAZER LILIANA | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:01:16 | |
68 | M609 | GLEŃ WOJTEK | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 00:01:20 | |
69 | M284 | GODZINIEC ARON | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 00:01:21 | |
70 | M558 | GOLEC HANIA | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 00:02:30 | |
71 | M559 | GOLEC ZOSIA | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 00:02:22 | |
72 | M390 | GORAJEK KALINA | PŁOCK | POLSKA | 2010 | 00:00:57 | |
73 | M599 | GÓRSKA PAULINA | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:01:06 | |
74 | M311 | GROBELNA WIKTORIA | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:01:17 | |
75 | M313 | GROBELNY KONRAD | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:00:49 | |
76 | M357 | GRUDNIEWSKI HUBERT | GDYNIA | INTERIO | POLSKA | 2011 | 00:00:54 |
77 | M163 | GRYGOROWICZ KRZYSZTOF | GDAŃSK | POLSKA | 2011 | 00:00:54 | |
78 | M93 | HADAM JAKUB | RUMIA | BIEGAM BO LUBIE | POLSKA | 2012 | 00:00:58 |
79 | M278 | HINZ EMILIA | RUMIA | POLSKA | 2010 | 00:00:57 | |
80 | M539 | HORDYJ LENA | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:00:48 | |
81 | M385 | HYBNER MATEUSZ | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 00:02:47 | |
82 | M373 | ILKIEWICZ LILIANA | GDAŃSK | POLSKA | 2013 | 00:02:34 | |
83 | M546 | IWOŁA JAN | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:00:52 | |
84 | M654 | JANUSZEWSKA EWA | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:01:04 | |
85 | M55 | JAŚKIEWICZ BARTŁOMIEJ | RUMIA | SHIPCUP | POLSKA | 2010 | 00:01:12 |
86 | M247 | KACZMAREK NATALIA | GDANSK | LANG TEAM ZABIANKA | POLSKA | 2012 | 00:01:17 |
87 | M47 | KAMIN ZUZANNA | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:00:51 | |
88 | M347 | KAMIŃSKA DOMINIKA | REDA | POLSKA | 2011 | 00:01:06 | |
89 | M414 | KAPISZKA KUBA | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:01:16 | |
90 | M133 | KARBOWNIK AGATA | SUCHY DWOR | POLSKA | 2011 | 00:01:12 | |
91 | M96 | KAROLAK WERONIKA | GDAŃSK | POLSKA | 2010 | 00:00:59 | |
92 | M69 | KĘDZIA DAGMARA | GDYNIA | MDK | POLSKA | 2010 | 00:01:11 |
93 | M420 | KLAJNERT BORYS | GDYNIA | GDYNIA SPORT TEAM | POLSKA | 2011 | 00:01:11 |
94 | M281 | KLEKOTKO JAŚ | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 00:01:34 | |
95 | M424 | KLOCKOWSKI STANISŁAW | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:00:53 | |
96 | M222 | KLOSKA FILIP | OSTRZYCE | KS STOLEM | POLSKA | 2012 | 00:01:23 |
97 | M223 | KLOSKA WIKTOR | OSTRZYCE | KS STOLEM | POLSKA | 2014 | 00:04:18 |
98 | M197 | KŁUDZIAK SZYMON | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 00:01:26 | |
99 | M243 | KOCOT ZOSIA | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:01:17 | |
100 | M288 | KOHNKE MAJA | GDYNIA | MALUCHY | POLSKA | 2010 | 00:00:57 |
101 | M162 | KOŁODZIEJ ANIA | GDAŃSK | POLSKA | 2011 | 00:01:11 | |
102 | M213 | KONARZEWSKI ADAM | RUMIA | PRZEDSZKOLE POD TOPOLĄ | POLSKA | 2011 | 00:01:15 |
103 | M185 | KONKEL ANTONINA | GDYNIA | POLSKA | 2014 | 00:02:12 | |
104 | M132 | KORAL ZUZANNA | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 00:01:52 | |
105 | M186 | KORJAT LENA | GDYNIA | VTECHGDYNIA.PL | POLSKA | 2013 | 00:01:38 |
106 | M78 | KOSS LENA | POŁCHOWO | PRZEDSZKOLE NR 25 | POLSKA | 2011 | 00:00:58 |
107 | M594 | KOSZAŁKA BARTOSZ | GOWINO | POLSKA | 2012 | 00:01:33 | |
108 | M593 | KOSZAŁKA FILIP | GOWINO | POLSKA | 2010 | 00:01:02 | |
109 | M408 | KOTARSKI PIOTR | RUMIA | BIEGAMYRAZEM.PL | POLSKA | 2012 | 00:01:37 |
110 | M591 | KOWALCZYK AURELIA | GDYNIA | POLSKA | 2014 | 00:03:47 | |
111 | M81 | KOWALEWSKI TOMASZ | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 00:01:28 | |
112 | M266 | KOWALSKI ANTONI | GDAŃSK | POLSKA | 2011 | 00:01:20 | |
113 | M231 | KOZIMOR POLA | KARTUZY | POLSKA | 2011 | 00:01:01 | |
114 | M117 | KOZIOŁ ALEKSANDER | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:01:09 | |
115 | M214 | KRAJEWSKI PIOTR | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:01:16 | |
116 | M148 | KRAUSE ERYK | BIESZKOWICE | WWW.SKANUJEMYDOKUMENTY.PL | POLSKA | 2011 | 00:00:58 |
117 | M144 | KRAWCZYK IGNACY | KŁOSOWO | POLSKA | 2011 | 00:00:58 | |
118 | M206 | KRAWCZYŃSKI BARTOSZ | DZIERŻĄŻNO | SMOKA | POLSKA | 2010 | 00:00:49 |
119 | M419 | KREFT WIKTORIA | ROBAKOWO | POLSKA | 2012 | 00:01:26 | |
120 | M251 | KREFT ZOFIA | SOPOT | PRZEDSZKOLE NR 7 GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:01:01 |
121 | M363 | KRZEBIETKE LILIANNA | GDYNIA | POLSKA | 2014 | 00:01:44 | |
122 | M364 | KRZEBIETKE MICHAŁ | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR.49 | POLSKA | 2010 | 00:01:35 |
123 | M516 | KUGACZEWSKA MICHALINA | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:00:56 | |
124 | M306 | KUJSZCZYK KACPER | CZŁUCHÓW | POLSKA | 2010 | 00:01:00 | |
125 | M250 | KULESZA HUBERT | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:00:54 | |
126 | M241 | KUR KAROLINA | REDA | POLSKA | 2014 | 00:03:53 | |
127 | M258 | KUZINOWICZ AGNIESZKA | GDYNIA | BIEGOHOLICY | POLSKA | 2010 | 00:00:58 |
128 | M198 | KWIATKOWSKA ALICJA | REDA | KWIATKI | POLSKA | 2011 | 00:01:19 |
129 | M330 | LABUDA ŁUKASZ | OSTRZYCE | KS STOLEM OSTRZYCE | POLSKA | 2014 | 00:02:35 |
130 | M245 | LANG OLIWIA | GDYNIA | LANG TEAM ZABIANKA | POLSKA | 2011 | 00:01:07 |
131 | M159 | LASKOWSKI HUBERT | GDYNIA | PRZEDSZKOLE 44 | POLSKA | 2010 | 00:01:42 |
132 | M160 | LASKOWSKI MIKOŁAJ | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 00:01:22 | |
133 | M325 | LASKOWSKI PIOTR | WEJHEROWO | PRZEDSZKOLE PRZYJACIELE KUBUSIA PUCHATKA | POLSKA | 2012 | 00:01:21 |
134 | M345 | LASOCKI WOJCIECH | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:01:04 | |
135 | M184 | LASSIN KACPER | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 00:01:51 | |
136 | M183 | LASSIN RADOSŁAW | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 00:01:51 | |
137 | M56 | LEWANDOWSKA-MACKIEWICZ MARCELINA | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 00:01:34 | |
138 | M598 | LUDEK JULIA | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 00:01:29 | |
139 | M604 | ŁACINA JAKUB | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 00:01:08 | |
140 | M303 | ŁEMPICKA AMELIA | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:01:24 | |
141 | M391 | MACIĄG NATALIA | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR 44 | POLSKA | 2012 | 00:02:12 |
142 | M392 | MACIĄG ZUZANNA | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR 44 | POLSKA | 2011 | 00:02:07 |
143 | M343 | MAJSTEREK MIKOŁAJ | GDYNIA | PRZEDSZKOLE KASZTANOWE NR19 | POLSKA | 2011 | 00:01:22 |
144 | M135 | MALEPSZY ANTONI | RUMIA | POLSKA | 2014 | 00:02:18 | |
145 | M142 | MANIA OLA | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:01:00 | |
146 | M300 | MARCZUK ALICJA | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 00:01:47 | |
147 | M229 | MARTUZALSKA EMILIA | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:00:50 | |
148 | M332 | MATCZAK ALEKSANDRA | GDYNIA | EQUESTRIA GIRLS | POLSKA | 2012 | 00:01:32 |
149 | M234 | MAZELA ELENA | GDAŃSK | POLSKA | 2011 | 00:01:08 | |
150 | M430 | MICHALAK LILIANA | GDYNIA | PARKRUN GDYNIA | POLSKA | 2012 | 00:01:19 |
151 | M406 | MICHALSKI ANTONI | GDYNIA | BIEG MALUCHA | POLSKA | 2010 | 00:01:12 |
152 | M80 | MICHAŁOWSKI KEVIN | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR42 "POD MODRZEWIEM" | POLSKA | 2012 | 00:01:23 |
153 | M530 | MIGDA WINCENTY | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 00:01:16 | |
154 | M557 | MIKOŁAJCZAK JAN | RĘBIECHOWO | POLSKA | 2010 | 00:01:15 | |
155 | M556 | MIKOŁAJCZAK JULIA | RĘBIECHOWO | POLSKA | 2012 | 00:02:00 | |
156 | M336 | MIKOŁAJCZYK LEON | WARSZAWA | PET SUPPLIES POLSKA | POLSKA | 2012 | 00:01:15 |
157 | M123 | MILCZAREK NIKODEM | GDYNIA | ZŁOTY TŁOK | POLSKA | 2011 | 00:01:37 |
158 | M540 | MIŁOŚ IZABELA | KRAKÓW | POLSKA | 2010 | 00:01:26 | |
159 | M541 | MIŁOŚ KAROL | KRAKÓW | POLSKA | 2012 | 00:01:41 | |
160 | M542 | MIŁOŚ MICHAŁ | KRAKÓW | POLSKA | 2014 | 00:03:06 | |
161 | M244 | MISKA OLIWIA | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:01:22 | |
162 | M583 | MISZEWSKI ANTONI | GDAŃSK | POLSKA | 2012 | 00:01:02 | |
163 | M312 | MISZTAL OSKAR | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR 24 BURSZTYNEK | POLSKA | 2012 | 00:01:11 |
164 | M316 | MITURA JAKUB | RUMIA | POLSKA | 2013 | 00:01:21 | |
165 | M315 | MITURA ZUZANNA | RUMIA | POLSKA | 2010 | 00:01:11 | |
166 | M317 | MOJSIEWICZ ZOSIA | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR 19 | POLSKA | 2011 | 00:01:25 |
167 | M114 | MOKŁOWICZ ELIZA | WEJHEROWO | POLSKA | 2011 | 00:02:00 | |
168 | M115 | MOKŁOWICZ KLARA | WEJHEROWO | POLSKA | 2014 | 00:00:46 | |
169 | M534 | MROCZKOWSKA OLIWIA | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:00:50 | |
170 | M252 | NIEŻORAWSKI PIOTR | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR 36 W GDYNI | POLSKA | 2011 | 00:01:21 |
171 | M208 | OLEKSAK MATEUSZ | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR 19 | POLSKA | 2010 | 00:01:15 |
172 | M35 | OSTAPCZUK OSKAR | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR 19 | POLSKA | 2011 | 00:01:14 |
173 | M129 | OSTROWSKI JAKUB | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:01:15 | |
174 | M36 | PARULSKA POLA | GDAŃSK | GPACTION,PL TEAM | POLSKA | 2013 | 00:02:39 |
175 | M82 | PASZKA BARTOSZ | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 00:01:19 | |
176 | M369 | PAWLAK MARTA | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR. 19 | POLSKA | 2010 | 00:00:59 |
177 | M291 | PEDERSEN MATIAS | GDYNIA | BROOKLYN PIZZA | POLSKA | 2010 | 00:00:54 |
178 | M41 | PIETRZYK MAJA | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR.19 | POLSKA | 2011 | 00:01:20 |
179 | M59 | PIETRZYKOWSKA LENA | GDYNIA | LENA TEAM | POLSKA | 2012 | 00:01:29 |
180 | M545 | PIÓRKOWSKA NATALIA | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:01:27 | |
181 | M577 | PISAREK ŁUCJA | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:00:54 | |
182 | M314 | PLOCKA NICOLE | GDYNIA | ULVHEDIN | GREAT BRITAIN | 2015 | 00:00:51 |
183 | M166 | POBŁOCKI ADAM | DĘBOGÓRZE | POLSKA | 2011 | 00:01:00 | |
184 | M165 | POBŁOCKI WITOLD | DĘBOGÓRZE | POLSKA | 2013 | 00:01:33 | |
185 | M341 | POGORZELSKA ZOSIA | TOLKMICKO | TEAM NOWINKA | POLSKA | 2010 | 00:01:01 |
186 | M603 | PRESICH SALOMIA | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 00:04:22 | |
187 | M194 | PROENA JULIA | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:01:02 | |
188 | M361 | PROKOPIUK KSAWERY | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:01:13 | |
189 | M370 | PRZYBYLSKA ZOJA | GDYNIA | KASZTANOWE PRZEDSZKOLE | POLSKA | 2010 | 00:01:04 |
190 | M368 | PRZYBYLSKI KAJETAN | GDYNIA | KASZTANOWE PRZEDSZKOLE | POLSKA | 2012 | 00:01:23 |
191 | M106 | PRZYBYTEK JEREMI | GDAŃSK | POLSKA | 2014 | 00:03:13 | |
192 | M52 | PUSDROWSKI BARTOSZ | REDA | RUNEDA | POLSKA | 2011 | 00:01:04 |
193 | M72 | RADZEWICZ ANTONI | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:01:08 | |
194 | M73 | RADZEWICZ LIDIA | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 00:01:59 | |
195 | M138 | RADZIEŃSKI ANATOL | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 00:01:19 | |
196 | M356 | RAFALOWICZ NINA | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:01:02 | |
197 | M297 | RAJKOWSKI SEBASTIAN | GDAŃSK | POLSKA | 2013 | 00:02:13 | |
198 | M128 | RĄPAŁA KONSTANTY | GDYNIA | POLSKA | 2014 | 00:02:31 | |
199 | M45 | ROGAŁA MAŁGORZATA | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR 18 | POLSKA | 2011 | 00:01:10 |
200 | M98 | ROSZCZYNIALSKA HELENKA | GDYNIA | UGA UGA | POLSKA | 2013 | 00:01:51 |
201 | M428 | ROSZKOWSKI NORBERT | WEJHEROWO | POLSKA | 2012 | 00:01:35 | |
202 | M645 | RÓG ROBERT | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 00:01:06 | |
203 | M275 | RÓŻAK JULIAN | GDYNIA | POLSKA | 2014 | 00:01:11 | |
204 | M274 | RÓŻAK KAJA | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:01:12 | |
205 | M326 | RUDZKI JAKUB | GDAŃSK | SZYBKI LOPEZ | POLSKA | 2010 | 00:00:41 |
206 | M139 | RYBNIK PAWEŁ | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 00:02:17 | |
207 | M253 | RYTEL-LEMAŃCZYK JULIA | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 00:01:26 | |
208 | M571 | SACHAJKO AMELIA | GDAŃSK | POLSKA | 2010 | 00:00:46 | |
209 | M48 | SALWOWSKI KACPER | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 00:01:40 | |
210 | M104 | SANDACH ZUZANNA | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR 19 , BIEDRONKI | POLSKA | 2012 | 00:01:31 |
211 | M227 | SANIEWSKI STANISŁAW | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:00:50 | |
212 | M265 | SANKOWSKA EMILIA | GDYNIA | POLSKA | 2014 | 00:01:31 | |
213 | M263 | SANKOWSKA NATALIA | GDYNIA | BIEG MALUCHA | POLSKA | 2011 | 00:01:31 |
214 | M70 | SEMERDA OLIWIA | GDYNIA | TICKTEAM | POLSKA | 2012 | 00:01:24 |
215 | M71 | SERAFIN LEON | ELBLĄG | POLSKA | 2013 | 00:01:34 | |
216 | M200 | SIEPETOWSKI STAŚ | REDA | POLSKA | 2011 | 00:00:50 | |
217 | M294 | SILDATKE NINA | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR 7 W GDYNI | POLSKA | 2011 | 00:00:51 |
218 | M246 | SITOWSKI KACPER | PRUSZCZ GD. | LANG TEAM ZABIANKA | POLSKA | 2010 | 00:00:59 |
219 | M39 | SIUDAK MATEUSZEK | GDYNIA | MORSY GDYŃSKIE | POLSKA | 2012 | 00:01:44 |
220 | M32 | SIUDAK TYMOTEUSZEK | GDYNIA | MORSY GDYŃSKIE | POLSKA | 2010 | 00:01:44 |
221 | M50 | SKRZYPKOWSKA MAJA | GDYNIA | LUMPEK.PL | POLSKA | 2012 | 00:01:19 |
222 | M614 | SMUL WOJCIECH | WARSZAWA | POLSKA | 2012 | 00:01:21 | |
223 | M108 | SOBIERAJ PIOTR | GDAŃSK | BIEDRONKI | POLSKA | 2013 | 00:01:36 |
224 | M60 | SOKOLOWSKA ZOJA | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 00:01:20 | |
225 | M366 | SOKOŁOWSKI KRZYSZTOF | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:01:04 | |
226 | M62 | SOKOŁOWSKI TYMON | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 00:01:46 | |
227 | M136 | STARCZEWSKA ALEKSANDRA | GDAŃSK | POLSKA | 2011 | 00:00:56 | |
228 | M42 | STEFAN-BIRKOWSKI FABIAN | GDYNIA | - | POLSKA | 2013 | 00:02:00 |
229 | M384 | SUBOTOWICZ OLIWIA | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:00:47 | |
230 | M238 | SWIECICKA MATYLDA | PRUSZCZ | POLSKA | 2012 | 00:01:02 | |
231 | M173 | SZAWŁOWSKI JAN | REDA | POLSKA | 2010 | 00:00:51 | |
232 | M196 | SZCZUBIAŁA KACPER | WEJHEROWO | MYK MYK TEAM | POLSKA | 2013 | 00:02:25 |
233 | M182 | SZCZYPKA ADRIANNA | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 00:01:16 | |
234 | M149 | SZEMELFEJNIK LENA | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:01:06 | |
235 | M137 | SZEPIETOWSKI ERYK | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:01:24 | |
236 | M283 | SZMAGLIŃSKA ADELA | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:01:09 | |
237 | M590 | SZMYTKOWSKA AMELIA | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:00:47 | |
238 | M68 | SZUMLAS MAJA | RUMIA | POLSKA | 2012 | 00:01:07 | |
239 | M621 | SZWALUK KSAWERY | GDAŃSK | POLSKA | 2014 | 00:04:06 | |
240 | M205 | SZYDLOWSKI OLAF | GDYNIA | POLSKA | 2011 | 00:01:17 | |
241 | M280 | SZYDŁOWSKA LILA | GDAŃSK | POLSKA | 2012 | 00:01:38 | |
242 | M75 | SZYMICHOWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR 19 | POLSKA | 2011 | 00:01:14 |
243 | M74 | SZYMICHOWSKI MARCIN | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR 19 | POLSKA | 2010 | 00:01:30 |
244 | M407 | SZYMULEWICZ FABIAN | GDYNIA | BCT TEAM | POLSKA | 2013 | 00:02:46 |
245 | M224 | ŚCISŁO HANNA | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 00:02:54 | |
246 | M653 | ŚLIPY KALINA | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 00:01:34 | |
247 | M141 | TAJERLE EDGAR | GDYNIA | PRZEDSZKOLE PODNIEBNYRAJ.PL KOSAKOWO | POLSKA | 2012 | 00:01:30 |
248 | M203 | TATAROWSKA ZOFIA | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 00:01:26 | |
249 | M204 | TATAROWSKI TADEUSZ | GDYNIA | POLSKA | 2014 | 00:03:24 | |
250 | M65 | TESKA MARTYNA | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 00:01:30 | |
251 | M97 | TRUSZKOWSKA AMELIA | RUMIA | POLSKA | 2010 | 00:01:05 | |
252 | M528 | URBAŃSKA MARCELINA | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:01:05 | |
253 | M63 | USYDUS SZYMON | GDYNIA | POLSKA | 2013 | 00:01:34 | |
254 | M299 | WAJDA ALICJA | KOSAKOWO | POLSKA | 2011 | 00:01:08 | |
255 | M292 | WALCZYK JULIA | GDYNIA | WKB ŚLEDZIOWE WZGÓRZE | POLSKA | 2011 | 00:01:15 |
256 | M293 | WALCZYK KAJA | GDYNIA | WKB ŚLEDZIOWE WZGÓRZE | POLSKA | 2013 | 00:02:55 |
257 | M67 | WANTA PIOTR | GDYNIA | WANTA TEAM | POLSKA | 2011 | 00:01:10 |
258 | M85 | WAŚNIEWSKA ZUZIA | GDYNIA | ISKRA GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:00:55 |
259 | M140 | WILANDT KALINA | GDYNIA | KALINA&MAKS | POLSKA | 2013 | 00:02:00 |
260 | M355 | WILKOWSKA KONSTANCJA | KARTUZY | POLSKA | 2011 | 00:01:09 | |
261 | M377 | WIŁKOPEĆ HANNA | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 00:02:27 | |
262 | M353 | WINNIK MATEUSZ | GDYNIA | PRZEDSZKOLE NR.7 | POLSKA | 2012 | 00:01:18 |
263 | M211 | WITKOWSKA AGATKA | WEJHEROWO | PRZEDSZKOLE IM. KUBUSIA PUCHATKA WEJHEROWO | POLSKA | 2011 | 00:01:04 |
264 | M511 | WLOCH LILA | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:01:02 | |
265 | M531 | WŁOCH ADRIAN | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 00:01:35 | |
266 | M615 | WOŹNIAK MAJA | WARSZAWA | POSLAK | 2011 | 00:01:18 | |
267 | M380 | WROSZ PATRYK | RUMIA | POLSKA | 2012 | 00:01:22 | |
268 | M611 | WRÓBEL FILIP | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:02:25 | |
269 | M44 | WRÓBEL ZOSIA | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:01:06 | |
270 | M105 | WRÓBLEWSKA HELENA | GDAŃSK | POLSKA | 2010 | 00:01:11 | |
271 | M394 | WRÓBLEWSKI IGOR | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 00:01:33 | |
272 | M322 | WRZASK KUBA | GDAŃSK | POLSKA | 2011 | 00:01:14 | |
273 | M321 | WRZASK LEON | GDANSK | POLSKA | 2013 | 00:01:13 | |
274 | M126 | WYGNAŃCZUK JULIA WIKTORIA | GDYNIA | TRI JULCIA MEKSYKA | POLSKA | 2010 | 00:00:51 |
275 | M550 | WYSOCKA JULIA | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:01:02 | |
276 | M178 | YANKOVSKAYA DARIA | KALININGRAD | KALININGRAD | POLSKA | 2010 | 00:00:51 |
277 | M346 | ZACHARIAS BRUNO | GDYNIA | ZACHART STUDIO | POLSKA | 2012 | 00:01:16 |
278 | M404 | ZACZYŃSKI KUBA | GDYNIA | ZACZYN | POLSKA | 2013 | 00:01:58 |
279 | M301 | ZAKRZEWSKA HELENA | CHWASZCZYNO | POLSKA | 2011 | 00:01:13 | |
280 | M302 | ZAKRZEWSKA LIDIA | CHWASZCZYNO | POLSKA | 2013 | 00:01:48 | |
281 | M201 | ZALEŚNY NATALIA | GDYNIA | UŚMIECHNIJ SIĘ, MIESZKASZ W GDYNI | POLSKA | 2011 | 00:02:40 |
282 | M151 | ZAWISTOWSKA ZOFIA | TCZEW | POLSKA | 2013 | 00:01:23 | |
283 | M399 | ZIELONKA ANTONI | WARSZAWA | POLSKA | 2012 | 00:01:50 | |
284 | M400 | ZIELONKA FRANCISZEK | WARSZAWA | POLSKA | 2013 | 00:04:15 | |
285 | M46 | ZWINIARSKI ARTUR | LUBAWA | LUBAWA KOCHA BIEGAĆ | POLSKA | 2012 | 00:01:53 |
286 | M167 | ZYŚK JAŚ | GDYNIA | UMIZOOMI | POLSKA | 2012 | 00:00:59 |
287 | M417 | ŻAKOWSKA KALINA | GDAŃSK | POLSKA | 2012 | 00:01:17 | |
288 | M155 | ŻMICH LILIANA | WEJHEROWO | POLSKA | 2010 | 00:01:00 | |
289 | M31 | ŻOŁDOWICZ BARTOSZ | REDA | VTECHGDYNIA.PL | POLSKA | 2011 | 00:01:30 |
290 | M118 | ŻUCHOWSKI FILIP | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 00:01:03 | |
291 | M432 | ŻYNIEWICZ ADAM | GDYNIA | POLSKA | 2012 | 00:00:54 | |
292 | M431 | ŻYNIEWICZ MARIA | GDYNIA | POLSKA | 2010 | 00:00:53 |
Bieg Urodzinowy z PKO Bankiem Polskim to pierwszy bieg z cyklu PKO Grand Prix Gdyni, upamiętniający nadanie Gdyni praw miejskich. W 2015 roku pierwszy z czterech biegów PKO Grand Prix Gdyni ukończyło 5608 uczestników.
Odbiór pakietów startowych
12 lutego (piątek) w Biurze Zawodów mieszczącym się w Hali LA Gdyńskiego Centrum Sportu, ul. Olimpijska 5/9 w godzinach od14:00 do 20:00;
13 lutego (sobota) w Biurze Zawodów mieszczącym się w hali namiotowej na końcu Skweru Kościuszki na przeciwko Akwarium Gdyńskiego (Al. Jana Pawła II), w godzinach od 08:00 do 14:30.
Program planowanych biegów i marszów urodzinowych 13 lutego 2016 r.
9:20 Start Młodzieżowych Marszy Urodzinowych – Nordic Walking
9:35 Start Marszu Urodzinowego – Nordic Walking w kategoriach Open,
10:15 Ceremonia dekoracji Nordic Walking
11:00 Start Biegu Urodzinowy w kategoriach, STARSZAKÓW
11:30 Start Biegu Urodzinowy w kategoriach, MŁODZIKÓW
12:00 Start Biegu Urodzinowy w kategoriach JUNIORÓW,
12:30 Ceremonia dekoracji Biegów Młodzieżowych
13:30 Start Biegu Malucha,
15:00 Start Biegu Urodzinowego z PKO Bankiem Polskim
17:00 Ceremonia dekoracji Biegu Urodzinowego z PKO Bankiem Polskim