Business Run - Kraków

Data i godzina2017-09-03 10:30:00
MiejscowośćKraków
Dystans 5 okrążeń
Oficjalna stronahttp://krakowbusinessrun.pl/
Wyniki online
Opłata startowa 378 zł
Typ zawodów Bieg - Sztafeta
Rejestracja Zapisz się

Do startu w biegu zaproszeni są przede wszystkim pracownicy firm i organizacji z Krakowa i regionu. Aby wziąć udział w biegu, wystarczy zgłosić swoją drużynę złożoną z pięciu osób. Można to zrobić przez rejestrację w panelu dostępnym na stronie www.krakowbusinessrun.pl oraz wpłacenie opłaty startowej wynoszącej 70 zł netto od osoby, czyli 378 zł brutto za drużynę.

Liczba drużyn, które mogą wziąć udział w biegu jest ograniczona, a o starcie decyduje kolejność zgłoszeń. „W ubiegłym roku miejsca na liście startowej skończyły się już po kilkunastu minutach, dlatego warto już dziś organizować swoje drużyny i założyć konto drużyny w panelu na naszej stronie internetowej. Dzięki temu 18 maja wystarczy jedynie uzupełnić dane biegaczy, zgłosić zarejestrowaną drużynę do biegu i dokonać opłaty startowej” – mówi Marta Hernik, Global Project Manager z Fundacji Poland Business Run.

W Kraków Business Run liczy się udział, dobra zabawa i chęć pomocy. W biegu wezmą udział także znani dziennikarze i aktorzy teatrów – Starego, Bagatela, Variete, Słowackiego, Ludowego oraz Sztuka na Wynos. Dla wszystkich, którzy chcą lepiej przygotować się do startu, zorganizowane będą otwarte, bezpłatne treningi z profesjonalistami.

Powrót