Elemental Tri Series Białystok
Data i godzina | 2018-08-19 11:00:00 |
Miejscowość | Białystok |
Dystans | Olimpijski; Sprint; Supersprint |
Oficjalna strona | http://triathlonseries.pl/triathlon-bialystok/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 70 zł |
Typ zawodów | Triathlon |
Rejestracja | Zapisz się |
- BIEG 10KM
- Dystans Olimpijski
- Dystans Olimpijski Sztafety
- Sprint Nadzieje Olimpijskie
- Supersprint Nadzieje Olimpijskie
- Supersprint Puchar Polski
- ELEMENTAL KIDS 0,2 km
- ELEMENTAL KIDS 0,5 km
- ELEMENTAL KIDS 1 km
- Sprint Puchar Polski
- Zapowiedź
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imie | Miejscowosc | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 625 | LEONCZUK ANDRZEJ | BIALYSTOK | 1992 | POL | 1992 | M25 | 1 | 03:15 | 18,48 | 00:32:28 | 1 | |
2 | 658 | MAKALUS TOMASZ | BIALYSTOK | KORONA NIERUCHOMOSCI KORONA NIERUCHOMOSCI | POL | 1976 | M40 | 1 | 03:45 | 15,98 | 00:37:33 | 2 | |
3 | 627 | TYSZKA TOMASZ | BIALYSTOK | 18. BIALOSTOCKI PULK ROZPOZNAWCZY TOMASZ TYSZKA | POL | 1977 | M40 | 2 | 03:48 | 15,78 | 00:38:02 | 3 | |
4 | 649 | PIETRASZ MICHAL | SZUDZIALOWO | POL | 1998 | M20 | 1 | 03:54 | 15,36 | 00:39:04 | 4 | ||
5 | 654 | SAJEWSKI PRZEMEK | BIALYSTOK | BIALOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | POL | 1975 | M40 | 3 | 03:56 | 15,25 | 00:39:21 | 5 | |
6 | 630 | PANICZKO SLAWOMIR | BIALYSTOK | KLUB PLETWONURKOW SKALAR BIALYSTOK | POL | 1974 | M40 | 4 | 04:04 | 14,78 | 00:40:36 | 6 | |
7 | 622 | BOSIACKI JAROSLAW | BIALYSTOK | BIALYSTOK BIEGA TEAM | POL | 1982 | M35 | 1 | 04:14 | 14,16 | 00:42:23 | 7 | |
8 | 632 | JASIONOWSKI MAREK | BIALYSTOK | 3T RUNNERS TEAM | POL | 1978 | M40 | 5 | 04:16 | 14,07 | 00:42:38 | 8 | |
9 | 635 | DZIEKONSKI TADEUSZ | BIALYSTOK | JUVENIA BIALYSTOK JUVENIA BIALYSTOK | POL | 1950 | M65 | 1 | 04:20 | 13,85 | 00:43:19 | 9 | |
10 | 618 | DZIENISIK MICHAL | GRABOWKA | POL | 2001 | M16 | 1 | 04:21 | 13,81 | 00:43:27 | 10 | ||
11 | 617 | CHOINSKI PAWEL | ZAMBROW | POL | 1977 | M40 | 6 | 04:25 | 13,61 | 00:44:06 | 11 | ||
12 | 656 | RZACA KRZYSZTOF | NOWE RACIBORY | POLSKA RUNNING TEAM | POL | 1984 | M30 | 1 | 04:26 | 13,51 | 00:44:24 | 12 | |
13 | 647 | PIOTR CHOLODOWSKI | BIALYSTOK | NADAKTYWNI ABCPOLISA | POL | 1970 | M45 | 1 | 04:39 | 12,92 | 00:46:27 | 13 | |
14 | 653 | DABROWSKI RAFAL SZYMON | WASILKOW | DABEK-BUD DABEK-BUD | POL | 1982 | M35 | 2 | 04:41 | 12,82 | 00:46:48 | 14 | |
15 | 645 | WERPACHOWSKI DAWID | BIALYSTOK | POL | 1984 | M30 | 2 | 04:44 | 12,67 | 00:47:22 | 15 | ||
16 | 634 | ZAJKOWSKA MARTA | BIALYSTOK | POL | 1980 | K35 | 1 | 04:46 | 12,6 | 00:47:37 | 1 | ||
17 | 642 | JAGLOWSKI PATRYK | SUWALKI | RESO SUWALKI TEAM / KALENJI TEAM | POL | 2001 | M16 | 2 | 04:47 | 12,53 | 00:47:53 | 16 | |
18 | 615 | POTAPO WOJCIECH | BIALYSTOK | 3T RUNNERS TEAM | POL | 1974 | M40 | 7 | 04:49 | 12,47 | 00:48:06 | 17 | |
19 | 623 | LEWICKA SANDRA | BIALYSTOK | CROSSFIT BIALYSTOK CFB | POL | 1986 | K30 | 1 | 04:50 | 12,42 | 00:48:18 | 2 | |
20 | 602 | KOCHANSKI KRYSTIAN | BIALYSTOK | POL | 1989 | M25 | 2 | 04:51 | 12,35 | 00:48:34 | 18 | ||
21 | 641 | WLASOW WOJCIECH | BIALYSTOK | DZIOBAK TEAM ''SKARS'' TERMOMODERNIZACJE | POL | 1986 | M30 | 3 | 04:54 | 12,24 | 00:49:00 | 19 | |
22 | 651 | ZARNICKI KAMIL | TURKA | STAY INSANE | POL | 1986 | M30 | 4 | 04:55 | 12,18 | 00:49:15 | 20 | |
23 | 628 | GIERASIMIUK JUSTYNA | BIALYSTOK | POL | 1984 | K30 | 2 | 04:57 | 12,13 | 00:49:27 | 3 | ||
24 | 613 | TARASIUK MONIKA | RZEPNIKI | POL | 1979 | K35 | 2 | 04:58 | 12,08 | 00:49:41 | 4 | ||
25 | 603 | KIERZKOWSKI MARCIN | BIALYSTOK | BIALOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | POL | 1976 | M40 | 8 | 05:00 | 12 | 00:50:01 | 21 | |
26 | 640 | JANISZEWSKI JEDRZEJ | BIALYSTOK | SZYBCY I POMOCNI | POL | 1995 | M20 | 2 | 05:03 | 11,9 | 00:50:26 | 22 | |
27 | 608 | KURZAK WOJCIECH | BIALYSTOK | RUN 2 THE HILLS | POL | 1981 | M35 | 3 | 05:05 | 11,82 | 00:50:46 | 23 | |
28 | 637 | MUSZYNSKI KAROL | LAPY | POL | 1986 | M30 | 5 | 05:05 | 11,81 | 00:50:48 | 24 | ||
29 | 620 | ZDRAWOMYSLOW AGNIESZKA | BIALYSTOK | TEAM KOPEC | POL | 1983 | K35 | 3 | 05:06 | 11,76 | 00:51:01 | 5 | |
30 | 631 | PRZEKLASA WOJCIECH | KLEOSIN | WWW.ROWERMPOPODLASIU.PL | POL | 1967 | M50 | 1 | 05:07 | 11,71 | 00:51:14 | 25 | |
31 | 644 | KOZLOWSKI MAREK | BIALYSTOK | POL | 1964 | M50 | 2 | 05:08 | 11,67 | 00:51:24 | 26 | ||
32 | 609 | DOLEGA ANNA | BIALYSTOK | MORSY BIALYSTOK | POL | 1979 | K35 | 4 | 05:09 | 11,64 | 00:51:34 | 6 | |
33 | 612 | PALUSZCZAK DARIUSZ | TARNOWSKIE GORY | KLUB BIEGACZA TROJKA DROMBO | POL | 1982 | M35 | 4 | 05:23 | 11,15 | 00:53:50 | 27 | |
34 | 652 | ZARNICKI KACPER | DUNIEWO | POL | 1998 | M20 | 3 | 05:28 | 10,99 | 00:54:36 | 28 | ||
35 | 646 | BAGINSKA OLGA | BIALYSTOK | POL | 1978 | K40 | 1 | 05:29 | 10,94 | 00:54:50 | 7 | ||
36 | 607 | GALAZKA AGNIESZKA | LOMZA | AKADEMIA SPORTU MEDYK LOMZA | POL | 1979 | K35 | 5 | 05:33 | 10,8 | 00:55:32 | 8 | |
37 | 619 | BANCEREK AGATA | BIALYSTOK | POL | 1994 | K20 | 1 | 05:37 | 10,68 | 00:56:12 | 9 | ||
38 | 643 | KASJANIUK JULITA | BIELSK PODLASKI | ZS "STRZELEC" JS 1035 | POL | 2000 | K16 | 1 | 05:38 | 10,65 | 00:56:20 | 10 | |
39 | 657 | IWANIUK JAROSLAW | GRABOWKA | POLSKIE RADIO BIALYSTOK | POL | 1969 | M45 | 2 | 05:42 | 10,51 | 00:57:04 | 29 | |
40 | 624 | GRYGORUK PIOTR | OSIEDLE-IGNATKI | POL | 1977 | M40 | 9 | 05:49 | 10,31 | 00:58:13 | 30 | ||
41 | 636 | MUSZYNSKA MONIKA | LAPY | POL | 1983 | K35 | 6 | 05:50 | 10,29 | 00:58:17 | 11 | ||
42 | 659 | WIEREMIEJUK DARIUSZ | BIALYSTOK | POL | 1969 | M45 | 3 | 05:59 | 10,04 | 00:59:47 | 31 | ||
43 | 626 | NOWICKA IZABELA | STUDZIANKI | POL | 1985 | K30 | 3 | 06:10 | 9,72 | 01:01:43 | 12 | ||
44 | 629 | SZYMANSKI LUKASZ | BIALYSTOK | MARKOWI BIEGACZE | POL | 1981 | M35 | 5 | 06:13 | 9,66 | 01:02:06 | 32 | |
45 | 616 | GRABOWSKI JERZY | WARSZAWA | AMATOR - NIEZRZESZONY 1944 | POL | 1944 | M70 | 06:15 | 9,6 | 01:02:31 | 33 | ||
46 | 614 | KORSAK MARCIN | BIALYSTOK | POL | 1983 | M35 | 6 | 06:15 | 9,6 | 01:02:31 | 34 | ||
47 | 606 | HUBBELL MALGORZATA | CHOROSZCZ | POL | 1978 | K40 | 2 | 06:32 | 9,18 | 01:05:20 | 13 | ||
48 | 604 | ROMANCZUK MICHAL | BIALYSTOK | POL | 1990 | M25 | 3 | 06:40 | 8,99 | 01:06:43 | 35 | ||
49 | 639 | MUNOZ ALCALDE MARINA | BRISTOL | POL | 1989 | K25 | 1 | 06:42 | 8,95 | 01:07:01 | 14 | ||
50 | 638 | GORSKI PRZEMYSLAW | BRISTOL | POL | 1981 | M35 | 7 | 06:42 | 8,95 | 01:07:02 | 36 | ||
51 | 601 | OMILJANIUK DIANA | BIALYSTOK | POL | 1992 | K25 | 2 | 06:52 | 8,74 | 01:08:40 | 15 | ||
52 | 648 | WOJCIECHOWSKA MONIKA | TROWBRIDGE | POL | 1993 | K20 | 2 | 07:53 | 7,62 | 01:18:46 | 16 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 365 | LIS ŁUKASZ | LUBLIN | TRICLUB | POL | 1986 | M30 | 1 | 00:18:28 (1) | 00:59:26 (1) | 00:01:16 | 00:40:51 (4) | 02:00:01 | 1 | ||
2 | 222 | SANIAWA PIOTR | LUBLIN | TRIATHLON LUBLIN TEAM/TRIAMIGOS | POL | 1983 | M35 | 1 | 00:21:22 (2) | 01:02:28 (4) | 00:01:16 | 00:39:40 (1) | 02:04:46 | 2 | ||
3 | 339 | PIREK MARIUSZ | WARSZAWA | SBR TRIATHLON TEAM | POL | 1985 | M30 | 2 | 00:23:52 (8) | 01:01:59 (2) | 00:01:22 | 00:41:49 (6) | 02:09:02 | 3 | ||
4 | 324 | NIZIO ADAM | BIAŁYSTOK | POL | 1995 | M18 | 1 | 00:24:32 (12) | 01:02:44 (5) | 00:01:18 | 00:40:33 (2) | 02:09:07 | 4 | |||
5 | 266 | SIKORSKI KRYSTIAN | BARTOSZYCE | 20 BARTOSZYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA/RANT BARTOSZYCE | POL | 1992 | M25 | 1 | 00:24:54 (14) | 01:02:50 (6) | 00:01:21 | 00:40:43 (3) | 02:09:48 | 5 | ||
6 | 230 | GONCZAREK BARTOSZ | KAMIENIEC WROCLAWSKI | POL | 1978 | M40 | 1 | 00:24:13 (10) | 01:02:23 (3) | 00:01:19 | 00:43:09 (8) | 02:11:19 | 6 | 00:00:15 | ||
7 | 274 | POPŁAWSKI GRZEGORZ | TOŁCZE | NADAKTYWNI | POL | 1981 | M35 | 2 | 00:24:35 (13) | 01:04:56 (13) | 00:01:20 | 00:41:01 (5) | 02:11:52 | 7 | ||
8 | 306 | BISKUPSKI MARIUSZ | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 1974 | M40 | 2 | 00:21:30 (3) | 01:03:46 (7) | 00:01:26 | 00:46:01 (26) | 02:12:43 | 8 | ||
9 | 335 | PODOBA JACEK | WARSZAWA | NON IRON/TRINERGY | POL | 1971 | M45 | 1 | 00:23:27 (6) | 01:05:32 (14) | 00:01:42 | 00:43:28 (13) | 02:14:24 | 9 | 00:00:15 | |
10 | 333 | WOWTONIUK MARIUSZ | BIELSK PODLASKI | TIM MAŁEGO | POL | 1978 | M40 | 3 | 00:24:03 (9) | 01:07:35 (26) | 00:01:17 | 00:42:24 (7) | 02:15:19 | 10 | ||
11 | 293 | LANGE GRZEGORZ | GOŁDAP | SAM DLA SIEBIE TRENEREM :-P | POL | 1978 | M40 | 4 | 00:26:03 (17) | 01:04:52 (12) | 00:01:16 | 00:44:05 (16) | 02:16:16 | 11 | ||
12 | 330 | KLEJZEROWICZ PAWEŁ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1990 | M25 | 2 | 00:27:08 (29) | 01:04:45 (11) | 00:01:23 | 00:44:09 (17) | 02:17:25 | 12 | ||
13 | 208 | KUCEJKO TOMASZ | ŁÓDŹ | POL | 1987 | M30 | 3 | 00:24:19 (11) | 01:07:57 (30) | 00:01:20 | 00:44:36 (19) | 02:18:12 | 13 | |||
14 | 348 | BIADUŃ DANIEL | WARSZAWA | LABOSPORT TEAM ABSOLUTEBIKES.PL | POL | 1982 | M35 | 3 | 00:27:01 (26) | 01:04:23 (9) | 00:01:29 | 00:45:43 (25) | 02:18:36 | 14 | ||
15 | 314 | DEMIANIUK MARCIN | SKRZESZEW | DEMITEAM | POL | 1977 | M40 | 5 | 00:27:04 (27) | 01:05:46 (15) | 00:01:48 | 00:43:59 (15) | 02:18:37 | 15 | ||
16 | 218 | PUCIŁOWSKI MIROSŁAW | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1962 | M55 | 1 | 00:26:21 (19) | 01:06:17 (18) | 00:01:28 | 00:44:59 (23) | 02:19:05 | 16 | ||
17 | 270 | NIEDŹWIADEK JAKUB | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU #CELJESTJEDEN | POL | 1993 | M25 | 3 | 00:23:17 (5) | 01:06:39 (19) | 00:01:22 | 00:48:05 (31) | 02:19:23 | 17 | ||
18 | 235 | CYBULSKI KAMIL | GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | POL | 1984 | M30 | 4 | 00:29:02 (52) | 01:04:25 (10) | 00:01:28 | 00:44:58 (22) | 02:19:53 | 18 | ||
19 | 300 | MACKIEWICZ JACEK | SULEJOWEK | POL | 1977 | M40 | 6 | 00:29:44 (60) | 01:04:18 (8) | 00:01:51 | 00:44:48 (20) | 02:20:41 | 19 | |||
20 | 336 | KORNES JANUSZ | SOSNOWIEC | TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA | POL | 1970 | M45 | 2 | 00:23:36 (7) | 01:07:03 (24) | 00:01:26 | 00:48:42 (35) | 02:20:47 | 20 | ||
21 | 220 | PADUSZYŃSKI PIOTR | WARSZAWA | EDUSTACYJKA.PL TRIATHLON TEAM EDUSTACYJKA.PL | POL | 1972 | M45 | 3 | 00:26:48 (24) | 01:09:02 (34) | 00:01:47 | 00:43:23 (11) | 02:21:00 | 21 | ||
22 | 213 | SKRZYNKOWSKI PIOTR | OPOLE | POL | 1977 | M40 | 7 | 00:27:07 (28) | 01:09:36 (37) | 00:02:14 | 00:43:22 (10) | 02:22:19 | 22 | |||
23 | 236 | SOKÓŁ ADAM | RZESZÓW | PERSONALTRIATHLON.PL | POL | 1976 | M40 | 8 | 00:25:18 (16) | 01:06:44 (21) | 00:02:35 | 00:47:59 (30) | 02:22:36 | 23 | ||
24 | 281 | KUSKOWSKI MAREK | GOŁDAP | IRYD GOŁDAP/NAJMOWICZ TRIATHLON/LABOSPORT TEAM KOCHAM MOJĄ WSPANIAŁĄ ŻONĘ ANIĘ! | POL | 1978 | M40 | 9 | 00:29:59 (63) | 01:07:50 (29) | 00:01:48 | 00:43:56 (14) | 02:23:33 | 24 | ||
25 | 345 | TALMON ADAM | WARSZAWA | POL | 1990 | M25 | 4 | 00:32:42 (81) | 01:06:07 (17) | 00:01:42 | 00:43:12 (9) | 02:23:43 | 25 | |||
26 | 353 | DUPLICKI KAMIL | SOCHACZEW | WARSAW MASTER TEAM | POL | 1981 | M35 | 4 | 00:26:19 (18) | 01:06:52 (22) | 00:01:32 | 00:49:32 (40) | 02:24:15 | 26 | ||
27 | 248 | KWIECIŃSKI SEBASTIAN | MŁAWA | PRZEMYSŁAW SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM | POL | 1977 | M40 | 10 | 00:27:14 (30) | 01:11:34 (48) | 00:01:41 | 00:44:19 (18) | 02:24:48 | 27 | ||
28 | 203 | NOWAK ARTUR | JÓZEFÓW | TRI LEVEL | POL | 1973 | M45 | 4 | 00:24:57 (15) | 01:10:13 (39) | 00:01:31 | 00:48:45 (36) | 02:25:26 | 28 | ||
29 | 323 | KACPERSKI OLAF | WARSZAWA | POL | 1973 | M45 | 5 | 00:28:46 (49) | 01:10:36 (41) | 00:01:40 | 00:44:50 (21) | 02:25:52 | 29 | |||
30 | 312 | KOSECKI KONRAD | ZĄBKI | TRICLUB | POL | 1981 | M35 | 5 | 00:27:17 (31) | 01:09:28 (36) | 00:01:51 | 00:48:22 (32) | 02:26:58 | 30 | ||
31 | 204 | BURNECKI ARTUR | HAJNÓWKA | POL | 1977 | M40 | 11 | 00:28:10 (43) | 01:10:32 (40) | 00:01:42 | 00:46:24 (27) | 02:27:03 | 31 | 00:00:15 | ||
32 | 250 | PAŹ MICHAŁ | WARSZAWA | TRINERGY TEAM | POL | 1978 | M40 | 12 | 00:26:28 (21) | 01:06:42 (20) | 00:02:02 | 00:51:51 (53) | 02:27:03 | 32 | ||
33 | 347 | RACHWALIK TOMASZ | STASI LAS | AKS POLONIA WARSZAWA | POL | 1972 | M45 | 6 | 00:28:26 (46) | 01:07:37 (27) | 00:01:39 | 00:49:50 (43) | 02:27:32 | 33 | ||
34 | 359 | CHĘTNIK ARTUR | BIAŁYSTOK | I-SPORT, ISWIM BIAŁYSTOK | POL | 1981 | M35 | 6 | 00:29:14 (56) | 01:07:40 (28) | 00:01:37 | 00:49:17 (39) | 02:27:48 | 34 | ||
35 | 272 | STYPUŁKOWSKI MICHAŁ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1980 | M35 | 7 | 00:26:46 (23) | 01:07:02 (23) | 00:01:45 | 00:52:32 (58) | 02:28:05 | 35 | ||
36 | 244 | MADANY MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1978 | M40 | 13 | 00:30:01 (64) | 01:12:04 (51) | 00:01:41 | 00:45:12 (24) | 02:28:58 | 36 | |||
37 | 283 | GAWLAS SEBASTIAN | AUGUSTÓW | POL | 1975 | M40 | 14 | 00:26:54 (25) | 01:08:05 (31) | 00:02:40 | 00:51:48 (51) | 02:29:27 | 37 | |||
38 | 234 | MUSIAŁ MARCIN | WARSZAWA | POL | 1975 | M40 | 15 | 00:27:34 (35) | 01:11:12 (45) | 00:02:19 | 00:48:35 (34) | 02:29:55 | 38 | 00:00:15 | ||
39 | 251 | KIEDA WOJCIECH | BIAŁYSTOK | IRONWOMAN FIT/ TRENERFIT.PL | POL | 1976 | M40 | 16 | 00:26:23 (20) | 01:08:56 (33) | 00:01:37 | 00:53:03 (61) | 02:29:59 | 39 | ||
40 | 313 | GRYGORUK TOMASZ | HAJNÓWKA | HAJNÓWKA BIEGA | POL | 1988 | M30 | 5 | 00:27:55 (41) | 01:10:38 (42) | 00:01:30 | 00:50:08 (44) | 02:30:11 | 40 | ||
41 | 304 | URBANOWICZ RAFAŁ | WARSZAWA | POL | 1981 | M35 | 8 | 00:29:07 (53) | 01:07:27 (25) | 00:01:52 | 00:51:54 (54) | 02:30:20 | 41 | |||
42 | 358 | SIEKAN GRZEGORZ | TYCHY | POL | 1983 | M35 | 9 | 00:28:45 (48) | 01:10:01 (38) | 00:01:56 | 00:50:17 (47) | 02:30:59 | 42 | |||
43 | 253 | BIBIK ŁUKASZ | SIEDLCE | TRIATHLON SIEDLCE CLUB | POL | 1995 | M18 | 2 | 00:27:37 (36) | 01:14:23 (67) | 00:01:41 | 00:47:23 (29) | 02:31:04 | 43 | ||
44 | 319 | BRZOZOWSKI BARTEK | WARSZAWA | LABOSPORT TEAM | POL | 1973 | M45 | 7 | 00:27:58 (42) | 01:08:54 (32) | 00:02:20 | 00:53:13 (62) | 02:32:40 | 44 | 00:00:15 | |
45 | 307 | STERMACH BEATE | WROCŁAW | POL | 1989 | K25 | 1 | 00:22:25 (4) | 01:11:13 (46) | 00:01:27 | 00:57:45 (87) | 02:32:50 | 1 | |||
46 | 269 | PISZCZATOWSKI ROMAN | GDYNIA | POL | 1966 | M50 | 1 | 00:29:08 (54) | 01:05:53 (16) | 00:02:42 | 00:55:29 (78) | 02:33:27 | 45 | 00:00:15 | ||
47 | 239 | MATUSZEWSKI MARIUSZ | WARSZAWA | WARSAW MASTERS TEAM GOLDHOL | POL | 1974 | M40 | 17 | 00:27:43 (38) | 01:12:13 (52) | 00:02:04 | 00:52:23 (56) | 02:34:23 | 46 | ||
48 | 252 | LEWCZUK ŁUKASZ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ W BIAŁYMSTOKU | POL | 1979 | M35 | 10 | 00:29:51 (61) | 01:13:00 (56) | 00:01:46 | 00:49:47 (42) | 02:34:24 | 47 | ||
49 | 296 | PILKOWSKI PAWEL | BIALYSTOK | LABOSPORT TEAM | POL | 1983 | M35 | 11 | 00:32:06 (77) | 01:10:52 (44) | 00:01:26 | 00:50:13 (46) | 02:34:37 | 48 | ||
50 | 231 | PENDOWSKI KAMIL | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1980 | M35 | 12 | 00:27:21 (32) | 01:14:00 (65) | 00:01:52 | 00:52:06 (55) | 02:35:19 | 49 | ||
51 | 317 | MALANOWSKI JAROSŁAW | PŁOCK | PTT DELTA PŁOCK | POL | 1959 | M55 | 2 | 00:31:54 (75) | 01:13:00 (57) | 00:01:38 | 00:48:56 (38) | 02:35:28 | 50 | ||
52 | 309 | BABICKI SZYMON | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1982 | M35 | 13 | 00:35:19 (106) | 01:10:45 (43) | 00:02:07 | 00:47:19 (28) | 02:35:30 | 51 | ||
53 | 257 | WIĘCKO GRZEGORZ | WARSZAWA | POL | 1983 | M35 | 14 | 00:32:02 (76) | 01:13:19 (59) | 00:01:35 | 00:48:46 (37) | 02:35:42 | 52 | |||
54 | 268 | SKIBA STANISŁAW | KONIECPOL | OSIR WŁOSZCZOWA | POL | 1958 | M60 | 1 | 00:29:12 (55) | 01:13:47 (61) | 00:02:34 | 00:50:13 (45) | 02:35:46 | 53 | ||
55 | 364 | MRÓZ MICHAŁ | BIAŁYSTOK | 3T | POL | 1979 | M35 | 15 | 00:27:53 (40) | 01:14:32 (68) | 00:02:09 | 00:51:31 (50) | 02:36:05 | 54 | ||
56 | 337 | ZARZYCKI WOJCIECH | OSTROLEKA | TRIUNLIMITED | POL | 1971 | M45 | 8 | 00:31:35 (74) | 01:11:51 (50) | 00:01:59 | 00:51:20 (49) | 02:36:45 | 55 | ||
57 | 291 | BIELIŃSKI PIOTR | SKIERNIEWICE | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1991 | M25 | 5 | 00:30:36 (69) | 01:11:35 (49) | 00:01:33 | 00:54:46 (74) | 02:38:30 | 56 | ||
58 | 214 | STRUK PIOTR | BIAŁYSTOK | POL | 1993 | M25 | 6 | 00:27:24 (33) | 01:09:14 (35) | 00:01:40 | 01:01:08 (101) | 02:39:26 | 57 | |||
59 | 344 | ZAGRZEJEWSKI BARTOSZ | WARSZAWA | TRICLUB | POL | 1984 | M30 | 6 | 00:26:38 (22) | 01:17:57 (87) | 00:01:38 | 00:53:46 (64) | 02:39:59 | 58 | ||
60 | 332 | ZHYTKEVICH ANDREI | MINSK | UTRIBE | BLR | 1985 | M30 | 7 | 00:30:11 (67) | 01:13:55 (63) | 00:01:41 | 00:54:15 (70) | 02:40:17 | 59 | 00:00:15 | |
61 | 267 | ŚWIERŻEWSKI ŁUKASZ | WARSZAWA | SPORTOWARODZINA.PL | POL | 1975 | M40 | 18 | 00:34:08 (94) | 01:14:05 (66) | 00:01:52 | 00:50:24 (48) | 02:40:29 | 60 | ||
62 | 202 | ZGODA MATEUSZ | WARSZAWA | NAPRZÓD MŁOCINY | POL | 1993 | M25 | 7 | 00:33:42 (91) | 01:21:02 (102) | 00:02:52 | 00:43:27 (12) | 02:41:03 | 61 | ||
63 | 326 | LETKOWSKI DARIUSZ | WARSZAWA | GAPMONT RUNNING TEAM | POL | 1978 | M40 | 19 | 00:28:11 (44) | 01:17:11 (80) | 00:02:08 | 00:53:42 (63) | 02:41:12 | 62 | ||
64 | 284 | KOLASZEWSKA DAGNA | WARSZAWA | POL | 1988 | K30 | 1 | 00:27:28 (34) | 01:17:49 (86) | 00:01:57 | 00:55:01 (75) | 02:42:15 | 2 | |||
65 | 349 | MATEJCZYK MARCIN | LEWICKIE | NADAKTYWNI | POL | 1978 | M40 | 20 | 00:32:41 (80) | 01:12:50 (55) | 00:01:23 | 00:55:35 (79) | 02:42:29 | 63 | ||
66 | 328 | KOCIK KAMIL | LASOCIN | LZS LASOCIN | POL | 1993 | M25 | 8 | 00:32:58 (83) | 01:13:27 (60) | 00:02:18 | 00:53:50 (66) | 02:42:33 | 64 | ||
67 | 354 | MĘDASIK MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1978 | M40 | 21 | 00:30:21 (68) | 01:13:52 (62) | 00:01:52 | 00:56:33 (84) | 02:42:38 | 65 | |||
68 | 241 | KWIATKOWSKI KRZYSZTOF | OSTROŁĘKA | NO HUMAN DOCTORS | POL | 1985 | M30 | 8 | 00:29:23 (58) | 01:16:42 (77) | 00:02:22 | 00:53:58 (68) | 02:42:40 | 66 | 00:00:15 | |
69 | 351 | SZCZEPANIK ANDRZEJ | KAZIMIERZA WIELKA | ROLMET ROLMET | POL | 1952 | M65 | 1 | 00:34:21 (95) | 01:11:23 (47) | 00:01:55 | 00:55:21 (77) | 02:43:00 | 67 | ||
70 | 360 | SOBALA KRZYSZTOF | WARSZAWA | POL | 1985 | M30 | 9 | 00:35:43 (112) | 01:12:41 (54) | 00:02:12 | 00:52:38 (59) | 02:43:14 | 68 | |||
71 | 363 | MARCZUK MIRON | BIAŁOWIEŻA | POL | 1995 | M18 | 3 | 00:29:01 (51) | 01:19:03 (93) | 00:01:39 | 00:56:08 (83) | 02:45:51 | 69 | |||
72 | 258 | SOŁOWIANOW WIACZESŁAW | SIEDLCE | POL | 1988 | M30 | 10 | 00:32:12 (78) | 01:18:51 (91) | 00:01:58 | 00:53:48 (65) | 02:46:49 | 70 | |||
73 | 229 | GODLEWSKI MAREK | CHOROSZCCZ | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1974 | M40 | 22 | 00:32:52 (82) | 01:17:24 (82) | 00:02:23 | 00:54:31 (72) | 02:47:10 | 71 | ||
74 | 292 | CZYNSZ ALEKSANDER | REDA | UKS TRI-TEAM RUMIA ISAVE.TDT | POL | 1958 | M60 | 2 | 00:35:26 (109) | 01:14:49 (69) | 00:02:23 | 00:54:43 (73) | 02:47:21 | 72 | ||
75 | 321 | RUTKOWSKI JAROSLAW | NIEMCE | TRIAMIGOS | POL | 1970 | M45 | 9 | 00:28:24 (45) | 01:13:58 (64) | 00:02:34 | 01:02:31 (108) | 02:47:27 | 73 | ||
76 | 318 | DOMITRZ MARIUSZ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1981 | M35 | 16 | 00:27:45 (39) | 01:15:28 (72) | 00:02:10 | 01:02:04 (106) | 02:47:27 | 74 | ||
77 | 350 | MIŁOBOSZEWSKI TADEUSZ | CIECHANÓW | ZADYSZKA FASTE | POL | 1976 | M40 | 23 | 00:33:34 (89) | 01:16:19 (74) | 00:01:47 | 00:55:55 (80) | 02:47:35 | 75 | ||
78 | 271 | SZURNICKA MAŁGORZATA | OSTROŁĘKA/DRĘŻEWO | SZURA TEAM | POL | 1972 | K45 | 1 | 00:38:01 (119) | 01:12:37 (53) | 00:03:10 | 00:55:20 (76) | 02:49:08 | 3 | ||
79 | 243 | RÓŻAŃSKI TOMASZ | WARSAW | WARSAW MASTERS TEAM | POL | 1973 | M45 | 10 | 00:30:05 (65) | 01:18:12 (89) | 00:01:36 | 00:59:03 (93) | 02:49:11 | 76 | 00:00:15 | |
80 | 201 | WYSOCKI TOMASZ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1977 | M40 | 24 | 00:31:24 (72) | 01:17:33 (84) | 00:01:38 | 00:58:41 (91) | 02:49:16 | 77 | ||
81 | 209 | KOSTRO MICHAŁ | BIAŁYSTOK | POL | 1994 | M18 | 4 | 00:34:51 (98) | 01:19:20 (95) | 00:01:44 | 00:53:55 (67) | 02:49:50 | 78 | |||
82 | 217 | HERMANOWICZ ADAM | STUDZIANKI | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1976 | M40 | 25 | 00:28:39 (47) | 01:21:49 (105) | 00:01:42 | 00:58:01 (88) | 02:50:11 | 79 | ||
83 | 221 | SOBOTA KRZYSZTOF | JABŁONNA | BRAVEHEARTS LEGIONOWO | POL | 1987 | M30 | 11 | 00:29:58 (62) | 01:23:51 (113) | 00:02:53 | 00:54:17 (71) | 02:50:59 | 80 | ||
84 | 303 | SAMULSKA EWA | WARSZAWA | POWER TRAINING | POL | 1978 | K40 | 1 | 00:34:01 (93) | 01:22:28 (109) | 00:02:08 | 00:52:51 (60) | 02:51:28 | 4 | ||
85 | 262 | ROGALA JACEK | WROCŁAW | POL | 1961 | M55 | 3 | 00:28:56 (50) | 01:19:03 (92) | 00:02:03 | 01:01:39 (104) | 02:51:41 | 81 | |||
86 | 259 | WOŁKOWYCKI PAWEŁ | BIAŁYSTOK | TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE "SOKÓŁ" BIAŁYSTOK | POL | 1987 | M30 | 12 | 00:35:29 (110) | 01:19:12 (94) | 00:02:52 | 00:54:03 (69) | 02:51:51 | 82 | 00:00:15 | |
87 | 205 | MYŚLIWIEC JANUSZ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1969 | M45 | 11 | 00:29:33 (59) | 01:18:42 (90) | 00:02:18 | 01:01:05 (100) | 02:51:53 | 83 | 00:00:15 | |
88 | 278 | MOCZYDŁOWSKI MAREK | ZAŚCIANKI | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1970 | M45 | 12 | 00:33:35 (90) | 01:17:11 (81) | 00:02:08 | 00:59:11 (95) | 02:52:05 | 84 | ||
89 | 299 | BIAŁOKOZOWICZ ARTUR | SUPRAŚL | POL | 1978 | M40 | 26 | 00:29:17 (57) | 01:16:54 (78) | 00:01:58 | 01:04:00 (110) | 02:52:09 | 85 | |||
90 | 308 | JABŁONOWSKI ANDRZEJ | WARSZAWA | FUNDACJA OJCOSTWO MISTRZOSTWO | POL | 1971 | M45 | 13 | 00:30:52 (70) | 01:20:54 (100) | 00:02:21 | 00:58:33 (90) | 02:52:40 | 86 | ||
91 | 352 | SZACIŁOWSKI PRZEMYSŁAW | BIAŁYSTOK | POL | 1984 | M30 | 13 | 00:35:23 (108) | 01:15:11 (70) | 00:03:10 | 00:59:01 (92) | 02:52:45 | 87 | |||
92 | 240 | KIT MAREK | BIAŁYSTOK | POL | 1975 | M40 | 27 | 00:31:17 (71) | 01:26:46 (123) | 00:02:41 | 00:51:51 (52) | 02:52:50 | 88 | 00:00:15 | ||
93 | 238 | PIOTROWSKI WIKTOR | KĘTRZYN | TRIWAWA TRIDIET.PL | POL | 1971 | M45 | 14 | 00:33:29 (86) | 01:13:08 (58) | 00:02:27 | 01:04:17 (112) | 02:53:21 | 89 | ||
94 | 254 | OMIELIAŃCZYK RYSZARD | NOWODWORCE | NADAKTYWNI | POL | 1961 | M55 | 4 | 00:35:07 (103) | 01:17:44 (85) | 00:02:53 | 00:56:01 (81) | 02:53:45 | 90 | 00:02:00 | |
95 | 355 | MARKOWSKA EWA | BIAŁYSTOK | ISWIM BIAŁYSTOK MP KANCELARIA TEAM | POL | 1981 | K35 | 1 | 00:30:06 (66) | 01:25:03 (118) | 00:02:31 | 00:56:06 (82) | 02:53:46 | 5 | ||
96 | 311 | CZAJKOWSKI ROBERT | OSTRÓWEK | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1976 | M40 | 28 | 00:33:32 (87) | 01:21:32 (104) | 00:02:29 | 00:57:10 (86) | 02:54:43 | 91 | ||
97 | 340 | MAKOWSKA MAJA | WARSZAWA | TEAM AKTYWNI Z CUKRZYCĄ | POL | 1991 | K25 | 2 | 00:32:24 (79) | 01:19:23 (96) | 00:02:03 | 01:01:26 (102) | 02:55:16 | 6 | ||
98 | 255 | WASILEWSKA URSZULA | GRABÓWKA | EGIS RUN CHALLANGE | POL | 1973 | K45 | 2 | 00:41:19 (129) | 01:22:04 (108) | 00:02:23 | 00:49:36 (41) | 02:55:22 | 7 | ||
99 | 285 | SOWA KRYSTYNA | WARSZAWA | SPEEDZIAKI | POL | 1982 | K35 | 2 | 00:39:29 (125) | 01:15:23 (71) | 00:02:39 | 00:59:08 (94) | 02:56:39 | 8 | ||
100 | 295 | PORTER KIRK | LAKE ZURICH | 1988 | USA | 1988 | M30 | 14 | 00:34:55 (101) | 01:17:00 (79) | 00:02:56 | 01:00:34 (99) | 02:57:25 | 92 | 00:02:00 | |
101 | 287 | WRÓBEL MARIUSZ | LUBLIN | HOLD MY BEER AND WATCH! | POL | 1984 | M30 | 15 | 00:35:16 (105) | 01:20:06 (97) | 00:02:31 | 00:59:39 (96) | 02:57:32 | 93 | ||
102 | 315 | NIEWIADOMSKI MIROSŁAW | LIDZBARK WARMIŃSKI | POL | 1970 | M45 | 15 | 00:37:35 (118) | 01:15:49 (73) | 00:03:02 | 01:01:31 (103) | 02:57:57 | 94 | |||
103 | 316 | KUCZYNSKI PIOTR | BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK BIEGA TEAM MOTOINTEGRATOR RUNING TEAM | POL | 1976 | M40 | 29 | 00:33:50 (92) | 01:18:12 (88) | 00:02:26 | 01:05:02 (114) | 02:59:30 | 95 | ||
104 | 227 | SZUGZDA MAGDALENA | BIAŁYTSOK | POL | 1979 | K35 | 3 | 00:33:33 (88) | 01:23:54 (114) | 00:02:11 | 00:59:56 (98) | 02:59:34 | 9 | |||
105 | 224 | WITKOWSKI DARIUSZ | BIAŁYSTOK | POL | 1960 | M55 | 5 | 00:38:14 (121) | 01:20:53 (99) | 00:04:46 | 00:56:54 (85) | 03:00:47 | 96 | |||
106 | 275 | MILCZUNAS MARCIN | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1978 | M40 | 30 | 00:27:40 (37) | 01:29:27 (129) | 00:02:46 | 01:02:19 (107) | 03:02:27 | 97 | 00:00:15 | |
107 | 325 | OŁTARZEWSKI ROBERT | BIAŁYSTOK | POL | 1986 | M30 | 16 | 00:35:21 (107) | 01:22:51 (111) | 00:04:27 | 00:59:56 (97) | 03:02:35 | 98 | |||
108 | 329 | MILEWSKI MACIEJ | WARSZAWA | POL | 1983 | M35 | 17 | 00:34:52 (99) | 01:16:33 (75) | 00:03:03 | 01:08:25 (123) | 03:02:53 | 99 | |||
109 | 366 | TOŁWIŃSKI WOJCIECH | BIAŁOWIEŻA | POL | 1964 | M50 | 2 | 00:34:24 (96) | 01:16:38 (76) | 00:02:53 | 01:08:59 (125) | 03:03:09 | 100 | 00:00:15 | ||
110 | 362 | SEWASTIANIK ARTUR | BIAŁYSTOK | POL | 1988 | M30 | 17 | 00:34:54 (100) | 01:22:35 (110) | 00:01:52 | 01:04:07 (111) | 03:03:28 | 101 | |||
111 | 242 | CHALAMOŃSKI TOMASZ | OSTROŁĘKA | NO HUMAN DOCTORS | POL | 1975 | M40 | 31 | 00:33:23 (85) | 01:17:28 (83) | 00:02:35 | 01:11:07 (128) | 03:04:33 | 102 | ||
112 | 216 | KOWALCZUK DARIUSZ | BIAŁYSTOK | POL | 1976 | M40 | 32 | 00:34:34 (97) | 01:24:42 (117) | 00:02:18 | 01:03:35 (109) | 03:05:09 | 103 | |||
113 | 320 | KONECKO SEBASTIAN | BIAŁYSTOK | POL | 1978 | M40 | 33 | 00:46:05 (133) | 01:25:40 (120) | 00:01:41 | 00:52:30 (57) | 03:05:56 | 104 | |||
114 | 211 | POWAJBO KRZYSZTOF | GDYNIA | LOTOS RUNNING TEAM | POL | 1980 | M35 | 18 | 00:33:07 (84) | 01:23:38 (112) | 00:02:20 | 01:07:09 (117) | 03:06:14 | 105 | ||
115 | 361 | GODLEWSKI MACIEJ | WARSZAWA | TRIWAWA | POL | 1979 | M35 | 19 | 00:39:12 (122) | 01:21:52 (106) | 00:02:24 | 01:04:24 (113) | 03:07:52 | 106 | ||
116 | 301 | RADZIWONOWSKI BARTOSZ | BIAŁYSTOK | THREE TEE TEAM | POL | 1976 | M40 | 34 | 00:37:17 (115) | 01:21:31 (103) | 00:01:40 | 01:07:32 (118) | 03:08:00 | 107 | ||
117 | 249 | DUDZIŃSKI PAWEŁ | WARSZAWA | POL | 1980 | M35 | 20 | 00:35:13 (104) | 01:22:03 (107) | 00:02:45 | 01:08:31 (124) | 03:08:32 | 108 | |||
118 | 263 | PŁATEK MARCIN | EŁK | ELKAPITANO.PL | POL | 1976 | M40 | 35 | 00:38:04 (120) | 01:30:08 (130) | 00:02:40 | 00:58:30 (89) | 03:09:22 | 109 | ||
119 | 212 | SKRZYNKOWSKA JOANNA | OPOLE | POL | 1978 | K40 | 2 | 00:43:08 (130) | 01:37:05 (133) | 00:02:47 | 00:48:27 (33) | 03:11:27 | 10 | |||
120 | 282 | ZALEWSKI MICHAŁ | BIAŁYSTOK | CROSSFIT BIAŁYSTOK | POL | 1985 | M30 | 18 | 00:37:20 (116) | 01:24:00 (115) | 00:02:15 | 01:07:58 (121) | 03:11:33 | 110 | ||
121 | 297 | JASZCZUK JAROSŁAW | BRANIEWO | ORO | POL | 1977 | M40 | 36 | 00:31:32 (73) | 01:26:52 (124) | 00:02:53 | 01:10:42 (127) | 03:11:59 | 111 | ||
122 | 264 | GINDOROWICZ ANNA MARIA | WASILKÓW | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1967 | K50 | 1 | 00:39:26 (124) | 01:28:21 (128) | 00:02:37 | 01:01:44 (105) | 03:12:08 | 11 | ||
123 | 219 | KRASUSKI ROBERT | WARSZAWA | POL | 1967 | M50 | 3 | 00:36:48 (114) | 01:25:48 (121) | 00:02:30 | 01:07:40 (120) | 03:12:46 | 112 | |||
124 | 223 | ROKICKI TOMASZ | BIAŁYSTOK | POL | 1959 | M55 | 6 | 00:37:25 (117) | 01:20:19 (98) | 00:04:26 | 01:11:13 (129) | 03:13:23 | 113 | |||
125 | 290 | STAWINOGA ZBIGNIEW | JÓZEFOSŁAW | KUROPATWY TRI CLUB | POL | 1972 | M45 | 16 | 00:40:27 (127) | 01:24:26 (116) | 00:04:52 | 01:06:16 (116) | 03:16:16 | 114 | 00:00:15 | |
126 | 280 | WORONKO DAMIAN | BIAŁYSTOK | POL | 1977 | M40 | 37 | 00:39:19 (123) | 01:26:08 (122) | 00:02:25 | 01:09:32 (126) | 03:17:24 | 115 | |||
127 | 331 | GRYGIEWICZ ADRIAN | BIAŁYSTOK | WYTWÓRNIA SYLWETKI | POL | 1989 | M25 | 9 | 00:39:35 (126) | 01:28:02 (126) | 00:02:23 | 01:07:58 (122) | 03:18:13 | 116 | 00:00:15 | |
128 | 327 | KOŁODZIEJ ANTONI | KALEJ | POL | 1952 | M65 | 2 | 00:41:18 (128) | 01:21:01 (101) | 00:02:47 | 01:14:20 (131) | 03:19:26 | 117 | |||
129 | 310 | MARKOWSKI JAROSŁAW | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1964 | M50 | 4 | 00:43:15 (131) | 01:25:18 (119) | 00:03:31 | 01:07:36 (119) | 03:19:40 | 118 | ||
130 | 277 | KALBARCZYK KRZYSZTOF | OTWOCK | POL | 1963 | M55 | 7 | 00:45:09 (132) | 01:27:06 (125) | 00:02:16 | 01:05:30 (115) | 03:20:01 | 119 | |||
131 | 279 | KRÓL JAKUB | BIAŁYSTOK | POL | 1986 | M30 | 19 | 00:35:29 (111) | 01:32:40 (132) | 00:02:00 | 01:12:52 (130) | 03:23:01 | 120 | |||
132 | 342 | KANTSAVY ARTSIOM | BIAŁYSTOK | TG SOKÓŁ BIAŁYSTOK GRUPA POOD | POL | 1991 | M25 | 10 | 00:36:22 (113) | 01:32:05 (131) | 00:02:53 | 01:15:24 (132) | 03:26:44 | 121 | ||
133 | 265 | SAFROŃCZYK WIEŃCZYSŁAW | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1954 | M60 | 3 | 00:35:04 (102) | 01:28:07 (127) | 00:02:22 | 01:25:06 (133) | 03:30:39 | 122 |
M-ce | Nr zaw. | TEAM | Miejscowość | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 356 | NOWOSIELSKI PAWEŁ (PATRYK DRĘŻEK, CEZARY KAZIMIERSKI) | CZARNA BIAŁOSTOCKA | 00:25:06 (2) | 00:00:00 | 01:02:10 (1) | 00:01:05 | 00:37:00 (1) | 02:05:21 | 1 | ||
2 | 298 | KRYSIAK JAKUB (KRZYSZTOF KRYSIAK, SZYMON GRZYBCZYK) | WARSZAWA | 00:27:23 (5) | 00:00:00 | 01:06:34 (2) | 00:01:07 | 00:37:24 (2) | 02:12:28 | 2 | ||
3 | 357 | ZALEWSKI DARIUSZ (ŁUKASZ GRODZKI, BARTOSZ MARKOWSKI) | BIAŁYSTOK | 00:26:06 (3) | 00:00:00 | 01:20:24 (5) | 00:01:11 | 00:39:29 (3) | 02:27:25 | 3 | 00:00:15 | |
4 | 367 | PRZEPIEŚĆ KAMILA (EJSMONT PIOTR, SŁUCKI DAWID) | WARSZAWA | 00:26:25 (4) | 00:00:00 | 01:22:03 (6) | 00:01:16 | 00:48:23 (4) | 02:38:07 | 4 | ||
5 | 302 | WYSOCKI ZBIGNIEW MAREK (PALMI-KUKIEŁKO MIESZKO, GUSZCZYN TOMASZ) | AUGUSTÓW | 00:19:34 (1) | 00:00:00 | 01:18:54 (4) | 00:01:17 | 01:00:25 (8) | 02:40:10 | 5 | ||
6 | 346 | STANKIEWICZ PIOTR (AGNIESZKA MRÓZ, PAULINA PANASIUK) | BIAŁYSTOK | 00:35:21 (8) | 00:00:00 | 01:17:25 (3) | 00:01:08 | 00:51:22 (5) | 02:45:16 | 6 | ||
7 | 341 | TARANTOWICZ ROBERT (ROBERT, MICHAŁ) | JUCHNOWIEC KOŚCIELNY | 00:32:44 (6) | 00:00:00 | 01:22:53 (7) | 00:01:14 | 00:56:35 (7) | 02:53:26 | 7 | ||
8 | 288 | ŁAPIŃSKI MARCIN (WOLAK JAROSŁAW, ZIELIŃSKA-SŁOWIK PAULINA) | WARSZAWA | 00:33:13 (7) | 00:00:00 | 01:24:15 (8) | 00:01:14 | 00:55:40 (6) | 02:54:22 | 8 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 132 | PÉTER BENEDEK | BUDAPEST | TEAM HUNGARY | HUN | 2002 | M16 | 1 | 00:10:19 (1) | 00:30:13 (1) | 00:00:58 | 00:17:08 (2) | 00:58:38 | 1 | ||
2 | 139 | MÉSZÁROS VIKTOR | BUDAPEST | TEAM HUNGARY | HUN | 1999 | M18 | 1 | 00:10:17 (2) | 00:30:17 (3) | 00:01:00 | 00:17:07 (1) | 00:58:41 | 2 | ||
3 | 141 | JANKOV MÁTÉ | BUDAPEST | TEAM HUNGARY | HUN | 2000 | M18 | 2 | 00:10:18 (6) | 00:30:13 (2) | 00:00:58 | 00:17:15 (3) | 00:58:44 | 3 | ||
4 | 142 | KOVÁCS MÁRTON SOMA | BUDAPEST | TEAM HUNGARY | HUN | 2000 | M18 | 3 | 00:10:23 (4) | 00:30:52 (9) | 00:01:01 | 00:17:23 (4) | 00:59:39 | 4 | ||
5 | 140 | BALLA BÁLINT | BUDAPEST | TEAM HUNGARY | HUN | 2000 | M18 | 4 | 00:10:14 (7) | 00:30:21 (4) | 00:01:00 | 00:18:42 (6) | 01:00:17 | 5 | ||
6 | 130 | HORNYÁK DÖME | BUDAPEST | TEAM HUNGARY | HUN | 2001 | M16 | 2 | 00:10:08 (15) | 00:30:26 (6) | 00:01:02 | 00:18:52 (7) | 01:00:28 | 6 | ||
7 | 126 | TLAMKA FILIP | PRAHA | CZE TRIATHLONTEAM | CZE | 2002 | M16 | 3 | 00:10:27 (12) | 00:30:51 (8) | 00:01:09 | 00:18:20 (5) | 01:00:47 | 7 | ||
8 | 120 | ŚLIWKA JAKUB | BŁONIE | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 1999 | M18 | 5 | 00:10:22 (10) | 00:30:54 (10) | 00:01:08 | 00:19:08 (9) | 01:01:32 | 8 | ||
9 | 165 | BOGUSIEWICZ JAKUB | IŁAWA | ORKA IŁAWA | POL | 2002 | M16 | 4 | 01:01:34 | 9 | ||||||
10 | 133 | TÓTH MÁTÉ | BUDAPEST | TEAM HUNGARY | HUN | 2001 | M16 | 5 | 00:10:29 (13) | 00:30:46 (7) | 00:01:10 | 00:20:10 (12) | 01:02:35 | 10 | ||
11 | 127 | MAREK MATEJ | PRAHA | CZE TRIATHLONTEAM | POL | 2002 | M16 | 6 | 00:10:11 (14) | 00:30:25 (5) | 00:01:06 | 00:21:23 (19) | 01:03:05 | 11 | ||
12 | 153 | WAMKA MATEUSZ | BYDGOSZCZ | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | POL | 2001 | M16 | 7 | 00:10:24 (9) | 00:33:55 (18) | 00:01:19 | 00:19:40 (11) | 01:05:18 | 12 | ||
13 | 131 | FERENCZ DOMONKOS | BUDAPEST | TEAM HUNGARY | HUN | 2001 | M16 | 8 | 00:10:41 (33) | 00:34:36 (21) | 00:01:05 | 00:18:58 (8) | 01:05:20 | 13 | ||
14 | 81 | PALIŃSKI MACIEJ | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 2000 | M18 | 6 | 00:12:09 (31) | 00:33:07 (12) | 00:01:10 | 00:19:31 (10) | 01:05:57 | 14 | ||
15 | 137 | HANGYA ADRIENN | BUDAPEST | TEAM HUNGARY | HUN | 2001 | K16 | 1 | 00:11:19 (24) | 00:33:24 (14) | 00:01:05 | 00:20:33 (13) | 01:06:21 | 1 | ||
16 | 154 | JEDNASZEWSKI MIKOŁAJ | OLSZTYN | SSP ORKA IŁAWA | POL | 2001 | M16 | 9 | 00:10:26 (70) | 00:33:51 (16) | 00:01:12 | 00:21:02 (16) | 01:06:31 | 15 | ||
17 | 138 | TÓTH ANNA | BUDAPEST | TEAM HUNGARY | HUN | 2001 | K16 | 2 | 00:10:53 (37) | 00:33:52 (17) | 00:01:06 | 00:20:47 (14) | 01:06:38 | 2 | ||
18 | 83 | REKS ALEKSANDRA | WIELISZEW | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 2000 | K18 | 1 | 00:10:46 (52) | 00:33:57 (19) | 00:01:07 | 00:20:50 (15) | 01:06:40 | 3 | ||
19 | 143 | BOTKA ANIKÓ | BUDAPEST | TEAM HUNGARY | HUN | 2000 | K18 | 2 | 00:11:05 (32) | 00:33:40 (15) | 00:01:05 | 00:21:09 (17) | 01:06:59 | 4 | ||
20 | 129 | ŠVECOVÁ LENKA | PRAHA | CZE TRIATHLONTEAM | CZE | 2001 | K16 | 3 | 00:11:29 (38) | 00:33:15 (13) | 00:01:11 | 00:21:18 (18) | 01:07:13 | 5 | ||
21 | 155 | RUMIŃSKA KATARZYNA | MALBORK | SSP ORKA IŁAWA | POL | 2000 | K18 | 3 | 00:11:43 (58) | 00:33:01 (11) | 00:01:12 | 00:22:01 (23) | 01:07:57 | 6 | ||
22 | 136 | JÓZSA BERNADETT | BUDAPEST | TEAM HUNGARY | HUN | 2002 | K16 | 4 | 00:11:19 (23) | 00:34:59 (23) | 00:01:07 | 00:21:29 (20) | 01:08:54 | 7 | ||
23 | 134 | KOVÁCS ANNA | BUDAPEST | TEAM HUNGARY | HUN | 2002 | K16 | 5 | 00:11:27 (66) | 00:35:17 (25) | 00:01:13 | 00:21:29 (21) | 01:09:26 | 8 | ||
24 | 135 | KOVÁCS FRUZSINA DÓRA | BUDAPEST | TEAM HUNGARY | HUN | 2002 | K16 | 6 | 00:11:30 (3) | 00:35:13 (24) | 00:01:09 | 00:22:09 (25) | 01:10:01 | 9 | ||
25 | 145 | RUZSA KATA | BUDAPEST | TEAM HUNGARY | HUN | 2000 | K18 | 4 | 00:11:25 (45) | 00:35:20 (26) | 00:01:13 | 00:22:50 (29) | 01:10:48 | 10 | ||
26 | 152 | BUGAŁA MARTYNA | LUBLIN | UKS 51 LUBLIN | POL | 2002 | K16 | 7 | 00:11:10 (51) | 00:36:22 (28) | 00:01:08 | 00:22:09 (26) | 01:10:49 | 11 | ||
27 | 90 | GRZYWACZ MACIEJ | KRAKÓW | WM TRISELF | POL | 2000 | M18 | 7 | 00:13:16 (29) | 00:34:13 (20) | 00:01:16 | 00:22:00 (22) | 01:11:00 | 16 | 00:00:15 | |
28 | 95 | KWIATKOWSKI FILIP | BYDGOSZCZ | POL | 2000 | M18 | 8 | 00:13:31 (57) | 00:34:39 (22) | 00:01:21 | 00:22:04 (24) | 01:11:35 | 17 | |||
29 | 128 | PŮSTOVÁ ŠÁRKA | PRAHA | CZE TRIATHLONTEAM | CZE | 2002 | K16 | 8 | 00:11:43 (17) | 00:37:01 (30) | 00:01:09 | 00:22:15 (27) | 01:12:08 | 12 | ||
30 | 162 | LEWANDOWSKA OKTAWIA | SZCZECIN | KS IRONMAN CS POLSKA | POL | 1999 | K18 | 5 | 00:11:31 (25) | 00:35:37 (27) | 00:01:12 | 00:25:20 (31) | 01:13:40 | 13 | ||
31 | 163 | WICHA KAROLINA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2001 | K16 | 9 | 00:11:23 (16) | 00:36:58 (29) | 00:01:13 | 00:25:28 (32) | 01:15:02 | 14 | ||
32 | 144 | DERZBACH DÓRA | BUDAPEST | TEAM HUNGARY | HUN | 1999 | K18 | 6 | 00:13:04 (27) | 00:41:24 (32) | 00:01:23 | 00:23:37 (30) | 01:19:28 | 15 | ||
33 | 108 | JABŁOŃSKI JAKUB | BIAŁYSTOK | POL | 2002 | M16 | 10 | 00:15:55 (20) | 00:39:34 (31) | 00:01:54 | 00:22:42 (28) | 01:20:20 | 18 | 00:00:15 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 414 | KOVÁCS GYULA | BUDAPEST | TEAM HUNGARY | HUN | 2004 | M14 | 1 | 00:05:26 (1) | 00:00:53 | 00:16:27 (1) | 00:01:21 | 00:08:55 (1) | 00:33:02 | 1 | ||
2 | 405 | KOSTLLÁN ROBERT | PRAHA | CZE TRIATHLONTEAM | CZE | 2003 | M14 | 2 | 00:05:35 (5) | 00:00:45 | 00:16:45 (4) | 00:00:57 | 00:09:12 (2) | 00:33:14 | 2 | ||
3 | 417 | SOÓS GERGŐ GYULA | BUDAPEST | TEAM HUNGARY | HUN | 2004 | M14 | 3 | 00:06:16 (13) | 00:00:00 | 00:16:49 (8) | 00:01:07 | 00:09:15 (3) | 00:33:27 | 3 | ||
4 | 407 | PLUHAŘ DAVID | PRAHA | CZE TRIATHLONTEAM | CZE | 2003 | M14 | 4 | 00:06:23 (15) | 00:00:00 | 00:16:43 (3) | 00:01:04 | 00:09:30 (4) | 00:33:40 | 4 | ||
5 | 406 | KOZOJED MARTIN | PRAHA | CZE TRIATHLONTEAM | CZE | 2004 | M14 | 5 | 00:06:21 (17) | 00:00:00 | 00:16:47 (5) | 00:01:09 | 00:09:33 (5) | 00:33:50 | 5 | ||
6 | 426 | MAKSYMOWICZ KRZYSZTOF | ELBLĄG | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 2003 | M14 | 6 | 00:05:40 (6) | 00:00:44 | 00:16:24 (2) | 00:01:03 | 00:10:04 (8) | 00:33:55 | 6 | ||
7 | 416 | PÁPAI BALÁZS | BUDAPEST | TEAM HUNGARY | HUN | 2003 | M14 | 7 | 00:06:18 (20) | 00:00:00 | 00:16:48 (7) | 00:01:07 | 00:09:58 (7) | 00:34:11 | 7 | ||
8 | 415 | VÁGÁSI ZOLTÁN | BUDAPEST | TEAM HUNGARY | HUN | 2003 | M14 | 8 | 00:05:27 (2) | 00:00:47 | 00:16:49 (9) | 00:01:05 | 00:10:29 (12) | 00:34:37 | 8 | ||
9 | 427 | GLAPA FILIP | LUBOŃ | UAM TRIATHLON POZNAŃ | POL | 2004 | M14 | 9 | 00:06:19 (19) | 00:00:00 | 00:16:47 (6) | 00:01:09 | 00:10:40 (15) | 00:34:55 | 9 | ||
10 | 418 | DOBI LILI | BUDAPEST | TEAM HUNGARY | HUN | 2004 | K14 | 1 | 00:06:31 (21) | 00:00:00 | 00:17:45 (13) | 00:01:05 | 00:09:40 (6) | 00:35:01 | 1 | ||
11 | 391 | BORYS ANTONI | SŁOSINKO | MIEJSKI KLUB PŁTWACKI SZCZECINEK | POL | 2004 | M14 | 10 | 00:06:36 (22) | 00:00:00 | 00:17:15 (11) | 00:01:02 | 00:10:23 (11) | 00:35:16 | 10 | ||
12 | 422 | SOBOWIEC MATEUSZ | BYDGOSZCZ | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | POL | 2003 | M14 | 11 | 00:05:33 (3) | 00:00:44 | 00:16:51 (10) | 00:01:11 | 00:11:25 (20) | 00:35:44 | 11 | ||
13 | 420 | RÓZSA SAROLTA | BUDAPEST | TEAM HUNGARY | HUN | 2003 | K14 | 2 | 00:06:25 (38) | 00:00:00 | 00:17:48 (14) | 00:01:06 | 00:10:39 (14) | 00:35:58 | 2 | ||
14 | 408 | TUŽ JIŘÍ | PRAHA | CZE TRIATHLONTEAM | CZE | 2004 | M14 | 12 | 00:06:17 (37) | 00:00:00 | 00:17:34 (12) | 00:00:59 | 00:11:24 (19) | 00:36:14 | 12 | ||
15 | 419 | KOVÁCS KORINNA | BUDAPEST | TEAM HUNGARY | HUN | 2003 | K14 | 3 | 00:05:44 (7) | 00:00:44 | 00:17:50 (15) | 00:01:11 | 00:10:54 (16) | 00:36:23 | 3 | ||
16 | 433 | TYNDZIK ELEONORA | WARSZAWA | UKS G-8 BIELANY | POL | 2003 | K14 | 4 | 00:06:01 (8) | 00:00:49 | 00:18:38 (21) | 00:01:10 | 00:10:06 (9) | 00:36:44 | 4 | ||
17 | 424 | MŁYNARSKA JÓZEFINA | KRAKÓW | TRIATHLON YMCA KRAKÓW | POL | 2003 | K14 | 5 | 00:06:12 (9) | 00:00:45 | 00:18:29 (19) | 00:01:11 | 00:10:14 (10) | 00:36:51 | 5 | ||
18 | 410 | URBANOVÁ MICHAELA | PRAHA | CZE TRIATHLONTEAM | CZE | 2003 | K14 | 6 | 00:06:25 (54) | 00:00:00 | 00:17:50 (16) | 00:01:22 | 00:11:16 (17) | 00:36:53 | 6 | ||
19 | 409 | FRANKOVA NATALIE | PRAGA | CZE TRIATHLONTEAM | CZE | 2004 | K14 | 7 | 00:06:16 (11) | 00:00:53 | 00:18:52 (22) | 00:01:02 | 00:10:29 (13) | 00:37:32 | 7 | ||
20 | 421 | JÁNOSSY FANNI | BUDAPEST | TEAM HUNGARY | HUN | 2004 | K14 | 8 | 00:05:35 (4) | 00:00:45 | 00:17:59 (17) | 00:01:15 | 00:12:15 (23) | 00:37:49 | 8 | ||
21 | 411 | BALCAROVÁ JULIE | PRAHA | CZE TRIATHLONTEAM | CZE | 2003 | K14 | 9 | 00:06:12 (10) | 00:00:43 | 00:18:32 (20) | 00:01:10 | 00:11:28 (21) | 00:38:05 | 9 | ||
22 | 392 | TYNDZIK MARIA | WARSZAWA | UKS G-8 BIELANY | POL | 2003 | K14 | 10 | 00:06:56 (30) | 00:00:00 | 00:18:29 (18) | 00:01:09 | 00:11:34 (22) | 00:38:08 | 10 | ||
23 | 429 | DAVYDZENKA ULADZISLAU | BREST | TRIBREST | BLR | 2001 | M0 | 00:06:37 (67) | 00:00:00 | 00:19:24 (24) | 00:01:08 | 00:11:23 (18) | 00:38:32 | 13 | |||
24 | 425 | GRYGIENCZA IGA | GAJEWO | SSP ORKA IŁAWA | POL | 2004 | K14 | 11 | 00:06:26 (14) | 00:00:00 | 00:18:59 (23) | 00:01:05 | 00:14:17 (25) | 00:40:47 | 11 | ||
25 | 412 | SIERADZAN OLGA | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2003 | K14 | 12 | 00:06:39 (12) | 00:01:07 | 00:22:29 (25) | 00:01:37 | 00:14:04 (24) | 00:45:56 | 12 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 428 | DĄBKOWSKI MACIEJ | SZCZECINEK | MIEJSKI KLUB PŁYWACKI SZCZECINEK | POL | 2004 | M14 | 1 | 00:06:56 (20) | 00:00:00 | 00:18:09 (2) | 00:01:14 | 00:10:44 (1) | 00:37:03 | 1 | ||
2 | 394 | BELDYGA BARTOSZ | SUWALKI | SUWAŁKI NANUQ TEAM | POL | 1983 | M16 | 1 | 00:06:35 (1) | 00:01:15 | 00:18:15 (3) | 00:01:22 | 00:10:46 (2) | 00:38:28 | 2 | 00:00:15 | |
3 | 401 | SYDOR TOMASZ | GDAŃSK | TRIATHLON TRÓJMIASTO | POL | 1984 | M16 | 2 | 00:07:24 (4) | 00:00:44 | 00:18:07 (1) | 00:01:14 | 00:11:46 (7) | 00:39:15 | 3 | ||
4 | 384 | BERNACKI PAWEŁ | BIAŁYSTOK | POL | 1982 | M16 | 3 | 00:09:37 (11) | 00:01:34 | 00:20:06 (4) | 00:01:34 | 00:11:19 (4) | 00:44:10 | 4 | |||
5 | 431 | ZALEWSKI DARIUSZ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1969 | M16 | 4 | 00:12:11 (25) | 00:00:00 | 00:20:54 (5) | 00:01:45 | 00:11:32 (5) | 00:46:22 | 5 | ||
6 | 403 | PASZKOWSKI JAKUB | SUWAŁKI | POL | 1987 | M16 | 5 | 00:09:43 (21) | 00:00:00 | 00:22:27 (11) | 00:01:46 | 00:12:42 (9) | 00:46:38 | 6 | |||
7 | 399 | RUTKOWSKA WERONIKA | WARSZAWA (BEMOWO) | POL | 1993 | K16 | 1 | 00:07:08 (2) | 00:01:05 | 00:22:58 (13) | 00:01:17 | 00:14:29 (16) | 00:46:57 | 1 | |||
8 | 423 | KOTLARZ MARIUSZ | KLIMONTÓW | POL | 1992 | M16 | 6 | 00:09:02 (8) | 00:01:25 | 00:21:29 (8) | 00:01:18 | 00:14:07 (13) | 00:47:36 | 7 | 00:00:15 | ||
9 | 396 | CIERESZKO MATYLDA | BIAŁYSTOK | POL | 1993 | K16 | 2 | 00:09:35 (10) | 00:01:40 | 00:23:10 (14) | 00:01:18 | 00:12:40 (8) | 00:48:23 | 2 | |||
10 | 378 | OMIELIAŃCZYK KACPER | NOWODWORCE | NADAKTYWNI | POL | 2004 | M14 | 2 | 00:07:15 (3) | 00:01:57 | 00:23:16 (16) | 00:01:20 | 00:14:39 (18) | 00:48:27 | 8 | ||
11 | 413 | GAWRYLUK MARCIN | BIAŁYSTOK | POL | 1986 | M16 | 7 | 00:10:20 (13) | 00:02:11 | 00:22:44 (12) | 00:02:05 | 00:11:17 (3) | 00:48:37 | 9 | |||
12 | 398 | CZURYŁŁO PAWEŁ | GDAŃSK | STOMIL OLSZTYN | POL | 1988 | M16 | 8 | 00:12:59 (19) | 00:01:27 | 00:20:55 (6) | 00:01:29 | 00:11:42 (6) | 00:48:47 | 10 | 00:00:15 | |
13 | 402 | OSYDA SABINA | SUWAŁKI | POL | 1992 | K16 | 3 | 00:08:20 (5) | 00:02:50 | 00:22:27 (10) | 00:01:33 | 00:13:42 (11) | 00:48:52 | 3 | |||
14 | 388 | KOCIUBIŃSKI MATEUSZ | BIAŁYSTOK | POL | 1991 | M16 | 9 | 00:09:22 (9) | 00:02:29 | 00:21:59 (9) | 00:01:22 | 00:13:55 (12) | 00:49:07 | 11 | |||
15 | 379 | PADUSZYŃSKI BŁAŻEJ | WARSZAWA | EDUSTACYJKA.PL TRIATHLON TEAM | POL | 2003 | M14 | 3 | 00:08:56 (7) | 00:01:45 | 00:21:16 (7) | 00:01:33 | 00:16:36 (22) | 00:50:06 | 12 | ||
16 | 404 | SŁOWIŃSKA MARTA | WARSZAWA (BEMOWO) | POL | 1992 | K16 | 4 | 00:10:04 (12) | 00:01:22 | 00:23:10 (15) | 00:01:17 | 00:14:15 (14) | 00:50:08 | 4 | |||
17 | 382 | CICHOCKA ANITA | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 2003 | K14 | 1 | 00:08:21 (6) | 00:01:23 | 00:27:11 (23) | 00:01:08 | 00:14:31 (17) | 00:52:34 | 5 | ||
18 | 400 | GRAUŻUL KRZYSZTOF | GOŁDAP | POL | 1967 | M16 | 10 | 00:12:17 (17) | 00:01:36 | 00:23:56 (18) | 00:01:47 | 00:14:47 (19) | 00:54:23 | 13 | |||
19 | 389 | WĘGLICKA AGNIESZKA | BŁONIE | POL | 1975 | K16 | 5 | 00:12:03 (16) | 00:02:05 | 00:23:48 (17) | 00:01:49 | 00:16:08 (21) | 00:55:53 | 6 | |||
20 | 397 | GŁOWACKA KAROLINA | RESZEL | POL | 1988 | K16 | 6 | 00:14:14 (22) | 00:00:00 | 00:26:25 (20) | 00:01:40 | 00:13:36 (10) | 00:55:55 | 7 | |||
21 | 395 | MIŁKOWSKA AGNIESZKA | WARSZAWA | TRICLUB | POL | 1990 | K16 | 7 | 00:10:48 (14) | 00:03:36 | 00:26:55 (22) | 00:01:37 | 00:14:22 (15) | 00:57:18 | 8 | ||
22 | 386 | CZURYŁŁO WIOLETA | BARCZEWO | POL | 1989 | K16 | 8 | 00:12:27 (18) | 00:01:59 | 00:25:06 (19) | 00:02:20 | 00:16:02 (20) | 00:57:54 | 9 | |||
23 | 377 | BŁASZCZUK MAJA | GDYNIA | TRIMAMA | POL | 1982 | K16 | 9 | 00:11:36 (15) | 00:02:02 | 00:26:29 (21) | 00:02:00 | 00:19:37 (23) | 01:01:44 | 10 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 484 | CHMIELEWSKI PATRYK | WROCŁAW | CBS-R JACEK ROGALA CBS-R JACEK ROGALA | PL | 2011 | M6 | 1 | 4:10 | 14,4 | 00:00:50 | 1 | |
2 | 454 | DAJNOWICZ JACEK | TUROŚŃ KOŚCIELNA | BIEGACZE TUROŚŃ KOŚCIELNA | PL | 2011 | M6 | 2 | 4:35 | 13,1 | 00:00:55 | 2 | |
3 | 497 | ZIÓŁEK ALEKSANDER | WARSZAWA | THE LUZERS | PL | 2013 | M4 | 1 | 4:40 | 12,9 | 00:00:56 | 3 | |
4 | 491 | ŻUKOWSKA LAURA | BIAŁYSTOK | PL | 2011 | K6 | 1 | 4:45 | 12,6 | 00:00:57 | 1 | ||
5 | 452 | HOLICZKO SZYMON | IGNATKI-OSIEDLE | PL | 2012 | M6 | 3 | 4:50 | 12,4 | 00:00:58 | 4 | ||
6 | 494 | JANUCIK KAROL | AMSTERDAM | PL | 2011 | M6 | 4 | 4:55 | 12,2 | 00:00:59 | 5 | ||
7 | 486 | SKOBLEWSKI SZYMON | WARSZAWA | PL | 2012 | M6 | 5 | 5:00 | 12,0 | 00:01:00 | 6 | ||
8 | 460 | ZACZENIUK JULIAN | TUROŚŃ KOŚCIELNA | BIEGACZE TUROŚŃ KOŚCIELNA | PL | 2012 | M6 | 6 | 5:00 | 12,0 | 00:01:00 | 7 | |
9 | 467 | POSTĘPSKI RADOSŁAW | WARSZAWA | JUSTCOMPLY | PL | 2012 | M6 | 7 | 5:05 | 11,8 | 00:01:01 | 8 | |
10 | 459 | ZACZENIUK AMELIA | TUROŚŃ KOŚCIELNA | BIEGACZE TUROŚŃ KOŚCIELNA | PL | 2011 | K6 | 2 | 5:10 | 11,6 | 00:01:02 | 2 | |
11 | 485 | KALINOWSKA WIKTORIA | BIAŁYSTOK | PL | 2011 | K6 | 3 | 5:15 | 11,4 | 00:01:03 | 3 | ||
12 | 493 | WOŁYNIEC MICHALINA | GOŁDAP | PL | 2012 | K6 | 4 | 5:15 | 11,4 | 00:01:03 | 4 | ||
13 | 479 | WYDRA HANNA | BIAŁYSTOK | OTTER TRI TEAM | PL | 2011 | K6 | 5 | 5:15 | 11,4 | 00:01:03 | 5 | |
14 | 464 | DZIKOWSKA MARIA | TUROŚŃ KOŚCIELNA | BIEGACZE TUROŚŃ KOŚCIELNA | PL | 2012 | K6 | 6 | 5:20 | 11,3 | 00:01:04 | 6 | |
15 | 477 | CZELEJ HANNA | BIAŁYSTOK | PL | 2011 | K6 | 7 | 5:30 | 10,9 | 00:01:06 | 7 | ||
16 | 471 | MATUSZEWSKA ANTONINA | WARSZAWA | GOLDHOL GOLDHOL | PL | 2012 | K6 | 8 | 5:35 | 10,7 | 00:01:07 | 8 | |
17 | 450 | ZIMNOCH KRZYSZTOF | BIAŁYSTOK | PL | 2012 | M6 | 8 | 5:40 | 10,6 | 00:01:08 | 9 | ||
18 | 461 | RYNKIEWICZ PAWEŁ | TUROŚŃ KOŚCIELNA | BIEGACZE TUROŚŃ KOŚCIELNA | PL | 2012 | M6 | 9 | 5:50 | 10,3 | 00:01:10 | 10 | |
19 | 457 | BIBUŁOWICZ ZOFIA | SURAŻ | BIEGACZE TUROŚŃ KOŚCIELNA | PL | 2013 | K4 | 1 | 5:55 | 10,1 | 00:01:11 | 9 | |
20 | 476 | ŻAKOWSKI JAN | BIAŁYSTOK | PL | 2011 | M6 | 10 | 6:00 | 10,0 | 00:01:12 | 11 | ||
21 | 470 | MARCINKOWSKI IGOR | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 2012 | M6 | 11 | 6:15 | 9,6 | 00:01:15 | 12 | |
22 | 481 | WYSOCKA LAURA | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 2013 | K4 | 2 | 6:20 | 9,5 | 00:01:16 | 10 | |
23 | 478 | GIERASIMIUK PATRYK | BIAŁYSTOK | PL | 2014 | M4 | 2 | 6:25 | 9,4 | 00:01:17 | 13 | ||
24 | 449 | ORŁOWSKA NATALIA | BIAŁYSTOK | PL | 2014 | K4 | 3 | 6:35 | 9,1 | 00:01:19 | 11 | ||
25 | 482 | OLTARZEWSKI FRANCISZEK | BIALYSTOK | PL | 2014 | M4 | 3 | 6:50 | 8,8 | 00:01:22 | 14 | ||
26 | 455 | ŚREDZIŃSKA OLIWIA | TUROŚŃ KOŚCIELNA | BIEGACZE TUROŚŃ KOŚCIELNA | PL | 2014 | K4 | 4 | 6:55 | 8,7 | 00:01:23 | 12 | |
27 | 453 | ZACKIEWICZ KACPER | TUROŚŃ KÓŚCIELNA | PL | 2014 | M4 | 4 | 6:55 | 8,7 | 00:01:23 | 15 | ||
28 | 469 | BŁASZCZUK JULIAN | GDYNIA | TRIMAMA | PL | 2014 | M4 | 5 | 7:05 | 8,5 | 00:01:25 | 16 | |
29 | 488 | POŃCZOCHA FRANCISZEK | BIAŁYSTOK | DEKORTEX FIRANY | PL | 2014 | M4 | 6 | 7:10 | 8,4 | 00:01:26 | 17 | |
30 | 490 | SPŁAWSKA GABRIELA | WARSZAWA | PL | 2014 | K4 | 5 | 7:55 | 7,6 | 00:01:35 | 13 | ||
31 | 475 | JAGŁOWSKI KACPER | SUWAŁKI | PL | 2012 | M6 | 12 | 8:00 | 7,5 | 00:01:36 | 18 | ||
32 | 492 | POPŁAWSKI ANTONI | TOŁCZE | NADAKTYWNI | PL | 2015 | M1 | 1 | 8:25 | 7,1 | 00:01:41 | 19 | |
33 | 451 | DZIĄDZIAK ADAM | EŁK | PL | 2014 | M4 | 7 | 9:10 | 6,5 | 00:01:50 | 20 | ||
34 | 472 | MATUSZEWSKA JANA | WARSZAWA | GOLDHOL GOLDHOL | PL | 2015 | K1 | 1 | 10:35 | 5,7 | 00:02:07 | 14 | |
35 | 465 | MALINOWSKI ALEKSANDER | BIAŁYSTOK | PL | 2015 | M1 | 2 | 11:30 | 5,2 | 00:02:18 | 21 | ||
36 | 495 | ZACZENIUK ALAN | LUBEJKI | PL | 2016 | M1 | 3 | 11:30 | 5,2 | 00:02:18 | 22 | ||
37 | 456 | KIEŁEK PIOTR | TUROŚŃ KOŚCIELNA | BIEGACZE TUROŚŃ KOŚCIELNA | PL | 2012 | M6 | 13 | 12:00 | 5,0 | 00:02:24 | 23 | |
38 | 483 | OLTARZEWSKI STANISŁAW | BIALYSTOK | PL | 2016 | M1 | 4 | 13:30 | 4,4 | 00:02:42 | 24 | ||
39 | 489 | POŃCZOCHA PIOTR | BIAŁYSTOK | DEKORTEX FIRANY | PL | 2016 | M1 | 5 | 15:30 | 3,9 | 00:03:06 | 25 | |
40 | 474 | RADZIWONOWSKI TYMOTEUSZ | BIAŁYSTOK | THREE TEE TEAM | PL | 2017 | M1 | 6 | 17:05 | 3,5 | 00:03:25 | 26 | |
41 | 496 | MALINOWSKI WIKTOR | BIAŁYSTOK | PL | 2017 | M1 | 7 | 19:00 | 3,2 | 00:03:48 | 27 | ||
42 | 480 | WYDRA LEON | BIAŁYSTOK | OTTER TRI TEAM | PL | 2016 | M1 | 8 | 19:20 | 3,1 | 00:03:52 | 28 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 555 | WOJTKIELEWICZ KACPER | BIAŁYSTOK | PL | 2008 | M10 | 1 | 3:42 | 16,2 | 00:01:51 | 1 | ||
2 | 554 | BEREZIECKI KACPER | BIAŁYSTOK | PL | 2008 | M10 | 2 | 3:52 | 15,5 | 00:01:56 | 2 | ||
3 | 539 | SOKÓŁ PRZEMYSŁAW | RZESZÓW | PL | 2008 | M10 | 3 | 3:58 | 15,1 | 00:01:59 | 3 | ||
4 | 530 | BIBUŁOWICZ JAKUB | SURAŻ | BIEGACZE TUROŚŃ KOŚCIELNA | PL | 2010 | M8 | 1 | 4:04 | 14,8 | 00:02:02 | 4 | |
5 | 551 | GIERASIMIUK DOMINIK | BIAŁYSTOK | PL | 2010 | M8 | 2 | 4:08 | 14,5 | 00:02:04 | 5 | ||
6 | 546 | CHMIELEWSKI MARCIN | WROCŁAW | CBS-R JACEK ROGALA CBS-R JACEK ROGALA | PL | 2009 | M8 | 3 | 4:20 | 13,8 | 00:02:10 | 6 | |
7 | 543 | KOŚCIUKIEWICZ DARIA | BIAŁYSTOK | PL | 2009 | K8 | 1 | 4:22 | 13,7 | 00:02:11 | 1 | ||
8 | 535 | KUŹMA FILIP | BIAŁYSTOK | PL | 2010 | M8 | 4 | 4:28 | 13,4 | 00:02:14 | 7 | ||
9 | 549 | CICHOCKA MARTA | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 2010 | K8 | 2 | 4:32 | 13,2 | 00:02:16 | 2 | |
10 | 523 | ZIMNOCH MARIA | BIAŁYSTOK | PL | 2010 | K8 | 3 | 4:32 | 13,2 | 00:02:16 | 3 | ||
11 | 533 | DZIKOWSKI MICHAŁ | TUROŚŃ KOŚCIELNA | BIEGACZE TUROŚŃ KOŚCIELNA | PL | 2010 | M8 | 5 | 4:38 | 12,9 | 00:02:19 | 8 | |
12 | 556 | GAWLAS ADAM | AUGUSTÓW | PL | 2009 | M8 | 6 | 4:44 | 12,7 | 00:02:22 | 9 | ||
13 | 522 | MATEJCZYK FILIP | BIAŁYSTOK | PL | 2009 | M8 | 7 | 4:46 | 12,6 | 00:02:23 | 10 | ||
14 | 529 | ZACKIEWICZ KAMIL | TUROŚŃ KÓŚCIELNA | PL | 2009 | M8 | 8 | 4:46 | 12,6 | 00:02:23 | 11 | ||
15 | 537 | BOROWIEC JAKUB | BIAŁYSTOK | BROWAR TEAM :) | PL | 2010 | M8 | 9 | 4:48 | 12,5 | 00:02:24 | 12 | |
16 | 540 | KLEJNA URSZULA | BIAŁYSTOK | BIAŁYSTOK | PL | 2009 | K8 | 4 | 4:58 | 12,1 | 00:02:29 | 4 | |
17 | 553 | PRYMACZEK LILIANA | BIAŁYSTOK | PL | 2010 | K8 | 5 | 5:00 | 12,0 | 00:02:30 | 5 | ||
18 | 545 | ŻAKOWSKA OLIWIA | BIALYSTOK | PL | 2008 | K10 | 1 | 5:02 | 11,9 | 00:02:31 | 6 | ||
19 | 538 | MARCINKOWSKA LIDIA | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | PL | 2010 | K8 | 6 | 5:10 | 11,6 | 00:02:35 | 7 | |
20 | 552 | BIELECKI FILIP | CHEŁM | PL | 2010 | M8 | 10 | 5:12 | 11,5 | 00:02:36 | 13 | ||
21 | 541 | HUBBELL TOMASZ | CHOROSZCZ | PL | 2010 | M8 | 11 | 5:14 | 11,5 | 00:02:37 | 14 | ||
22 | 534 | RADZIWONOWSKI STANISŁAW | BIAŁYSTOK | THREE TEE TEAM | PL | 2008 | M10 | 4 | 5:18 | 11,3 | 00:02:39 | 15 | |
23 | 542 | HUBBELL ANNA | CHOROSZCZ | PL | 2008 | K10 | 2 | 5:26 | 11,0 | 00:02:43 | 8 | ||
24 | 548 | BASZEŃ TOMASZ | BIAŁYSTOK | PL | 2008 | M10 | 5 | 5:28 | 11,0 | 00:02:44 | 16 | ||
25 | 524 | CZELEJ DOMINIKA | BIAŁYSTOK | PL | 2010 | K8 | 7 | 5:30 | 10,9 | 00:02:45 | 9 | ||
26 | 544 | KUCHARSKI PAWEŁ | GIŻYCKO | MIŚ RAFAŁEK ISPL MICHAŁ KUCHARSKI | PL | 2010 | M8 | 12 | 6:02 | 9,9 | 00:03:01 | 17 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 574 | POTAPO ARTUR | BIAŁYSTOK | 3T RUNNERS TEAM | PL | 2006 | M12 | 1 | 3:58 | 15,1 | 00:03:58 | 1 | |
2 | 576 | ROMAŃCZUK FILIP | KLEPACZE | PL | 2006 | M12 | 2 | 4:05 | 14,7 | 00:04:05 | 2 | ||
3 | 578 | GAWLAS JULIA | AUGUSTÓW | PL | 2003 | K14 | 1 | 4:07 | 14,6 | 00:04:07 | 1 | ||
4 | 577 | KOŚCIUKIEWICZ JULIA | BIAŁYSTOK | PL | 2005 | K12 | 1 | 4:26 | 13,5 | 00:04:26 | 2 | ||
5 | 562 | BEREZIECKI PATRYK | BIAŁYSTOK | ANDZIK | PL | 2006 | M12 | 3 | 5:06 | 11,8 | 00:05:06 | 3 | |
6 | 573 | DZIĄDZIAK MICHALINA | EŁK | PL | 2004 | K14 | 2 | 5:08 | 11,7 | 00:05:08 | 3 | ||
7 | 572 | DZIĄDZIAK ZUZANNA | EŁK | PL | 2003 | K14 | 3 | 5:16 | 11,4 | 00:05:16 | 4 | ||
8 | 561 | NOWICKA OLA | CHYBIE | PL | 2006 | K12 | 2 | 5:27 | 11,0 | 00:05:27 | 5 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | MARCINEK TOMASZ | RACIBÓRZ | KS AZS-AWF KATOWICE | POL | 1991 | M0 | 00:10:25 (1) | 00:29:22 (2) | 00:00:57 | 00:17:15 (3) | 00:57:59 | 1 | |||
2 | 7 | SZALA TOMASZ | NOWA IWICZNA | PROFI TEAM | POL | 1990 | M0 | 00:10:53 (3) | 00:29:46 (4) | 00:01:05 | 00:17:11 (1) | 00:58:55 | 2 | |||
3 | 6 | JUSZKOWIEC DANIEL | WARSZAWA | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 1998 | M20 | 1 | 00:10:55 (4) | 00:29:44 (3) | 00:01:06 | 00:17:20 (4) | 00:59:05 | 3 | ||
4 | 4 | WILKOWIECKI ROBERT | TWARDOGÓRA | GVT BMC AZS-AWF KATOWICE | POL | 1994 | M0 | 00:10:27 (2) | 00:29:20 (1) | 00:01:03 | 00:18:58 (7) | 00:59:48 | 4 | |||
5 | 3 | ŁAWICKI PIOTR | LUBIN | MKS POLKOWICE | POL | 1995 | M20 | 2 | 00:11:09 (6) | 00:30:55 (6) | 00:01:04 | 00:17:13 (2) | 01:00:21 | 5 | ||
6 | 115 | SIÓDMIAK IGOR | SZCZECINEK | MKP SZCZECINEK | POL | 1998 | M20 | 3 | 00:11:12 (7) | 00:30:51 (5) | 00:00:58 | 00:17:32 (5) | 01:00:33 | 6 | ||
7 | 68 | POPŁAWSKI JAN | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | NEON TEAM | POL | 1993 | M0 | 00:12:28 (10) | 00:31:33 (7) | 00:01:01 | 00:18:28 (6) | 01:03:30 | 7 | |||
8 | 13 | SIKORA ALEKSANDRA | JUSZCZYN | TRIATHLON YMCA KRAKÓW | POL | 1997 | K20 | 1 | 00:11:13 (9) | 00:33:38 (9) | 00:01:07 | 00:20:27 (9) | 01:06:25 | 1 | ||
9 | 159 | YATSKEVICH KIRYL | BREST | TRIBREST | BLR | 2001 | M16 | 1 | 00:12:43 (12) | 00:34:43 (11) | 00:01:12 | 00:20:12 (8) | 01:08:50 | 8 | ||
10 | 10 | RUDZIŃSKA ALEKSANDRA | WARSZAWA | PROFI TEAM | POL | 1994 | K0 | 00:11:12 (8) | 00:36:04 (19) | 00:01:03 | 00:20:42 (10) | 01:09:01 | 2 | |||
11 | 12 | SUDAK ZUZANNA | MILANÓWEK | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 2001 | K16 | 1 | 00:11:05 (5) | 00:36:14 (23) | 00:01:10 | 00:20:46 (11) | 01:09:15 | 3 | ||
12 | 96 | KWAŚKIEWICZ OLIWIA | DĄBROWA GÓRNICZA | KS AZS-AWF KATOWICE | POL | 1998 | K20 | 2 | 00:13:04 (13) | 00:34:15 (10) | 00:01:19 | 00:21:12 (13) | 01:09:50 | 4 | ||
13 | 158 | ZASIM ALIAKSEI | BREST | TRIBREST | BLR | 2002 | M16 | 2 | 00:12:42 (11) | 00:34:44 (13) | 00:01:07 | 00:21:26 (14) | 01:09:59 | 9 | ||
14 | 77 | GŁODOWSKI MICHAŁ | WARSZAWA | ŻÓRAWSKI TEAM | POL | 1991 | M0 | 00:15:14 (19) | 00:33:37 (8) | 00:01:19 | 00:21:08 (12) | 01:11:18 | 10 | |||
15 | 56 | ZALESKI KACPER | CZARNA BIAŁOSTOCKA | POL | 2001 | M16 | 3 | 00:14:03 (16) | 00:34:44 (12) | 00:01:33 | 00:21:41 (16) | 01:12:01 | 11 | |||
16 | 16 | STEFANKIEWICZ JAKUB | ZGIERZ | TRUCHT TEAM | POL | 1989 | M0 | 00:13:58 (15) | 00:35:25 (15) | 00:01:21 | 00:21:54 (17) | 01:12:38 | 12 | |||
17 | 17 | ZYCH ZBIGNIEW | LUBLIN | TRIATHLON LUBLIN TEAM | POL | 1972 | M0 | 00:16:42 (25) | 00:35:15 (14) | 00:01:20 | 00:21:35 (15) | 01:14:52 | 13 | |||
18 | 21 | GOGOL TOMASZ | WARSZAWA | POL | 1989 | M0 | 00:16:34 (24) | 00:36:26 (26) | 00:01:13 | 00:22:33 (20) | 01:16:46 | 14 | ||||
19 | 75 | CYBULKO ŁUKASZ | BIAŁYSTOK | POL | 1976 | M0 | 00:16:28 (23) | 00:36:52 (31) | 00:01:48 | 00:22:26 (19) | 01:17:49 | 15 | 00:00:15 | |||
20 | 25 | KROPIEWNICKI PRZEMYSŁAW | WARSZAWA | POL | 1982 | M0 | 00:15:11 (18) | 00:37:31 (36) | 00:01:38 | 00:23:53 (28) | 01:18:13 | 16 | ||||
21 | 99 | JAROCKA WIOLETA | LEGIONOWO | TRI LEVEL | POL | 1985 | K0 | 00:16:24 (22) | 00:37:07 (33) | 00:01:26 | 00:23:21 (25) | 01:18:18 | 5 | |||
22 | 57 | ABRAMCZYK MARCIN | OLSZTYN | YANUSHE TRIATHLON TEAM | POL | 1977 | M0 | 00:17:46 (33) | 00:36:28 (27) | 00:01:28 | 00:23:02 (23) | 01:18:44 | 17 | |||
23 | 27 | WĘGRZYN MACIEJ | KIELCE | POL | 1974 | M0 | 00:17:25 (29) | 00:36:10 (21) | 00:01:22 | 00:24:58 (37) | 01:19:55 | 18 | ||||
24 | 48 | TUPALSKI TOMASZ | BIAŁYSTOK | POL | 1980 | M0 | 00:19:42 (57) | 00:35:57 (18) | 00:01:16 | 00:23:13 (24) | 01:20:08 | 19 | ||||
25 | 117 | JURCZEWSKI MARIUSZ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1984 | M0 | 00:18:33 (45) | 00:35:46 (17) | 00:01:30 | 00:24:24 (33) | 01:20:13 | 20 | |||
26 | 28 | URWANOWICZ ŁUKASZ | IGNATKI-OSIEDLE | POL | 1989 | M0 | 00:17:53 (35) | 00:36:30 (30) | 00:01:37 | 00:24:22 (32) | 01:20:22 | 21 | ||||
27 | 18 | SUDA GRZEGORZ | WARSZAWA | POL | 1983 | M0 | 00:17:19 (27) | 00:36:17 (24) | 00:01:13 | 00:26:00 (48) | 01:20:49 | 22 | ||||
28 | 97 | MARCINKOWSKI KRZYSZTOF | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1978 | M0 | 00:20:08 (64) | 00:36:13 (22) | 00:01:52 | 00:22:47 (21) | 01:21:00 | 23 | |||
29 | 111 | KOŹLUK ARTUR | ŁOSICE | POL | 1978 | M0 | 00:18:18 (42) | 00:38:07 (37) | 00:01:32 | 00:23:24 (26) | 01:21:21 | 24 | ||||
30 | 160 | BULYHA DARYA | BREST | TRIBREST | BLR | 2002 | K16 | 2 | 00:13:55 (14) | 00:39:14 (40) | 00:01:45 | 00:26:32 (54) | 01:21:26 | 6 | ||
31 | 118 | RADECKA MAJA | PUŁTUSK | POL | 2001 | K16 | 3 | 00:15:34 (20) | 00:39:17 (43) | 00:01:50 | 00:25:40 (45) | 01:22:21 | 7 | |||
32 | 151 | PIOTROWSKI RAFAŁ | CHOROSZCZ | NADAKTYWNI | POL | 1980 | M0 | 00:17:25 (28) | 00:36:07 (20) | 00:01:37 | 00:27:27 (65) | 01:22:36 | 25 | |||
33 | 92 | GIETKA LESZEK | PUŁTUSK | POL | 1973 | M0 | 00:18:11 (40) | 00:36:29 (28) | 00:02:08 | 00:26:11 (50) | 01:22:59 | 26 | ||||
34 | 29 | ZARĘBA RADOSŁAW | ZAMBRÓW | POL | 1981 | M0 | 00:21:49 (81) | 00:35:36 (16) | 00:01:57 | 00:24:19 (31) | 01:23:41 | 27 | ||||
35 | 30 | GRODZKI PRZEMYSŁAW | ZAMBRÓW | POL | 1982 | M0 | 00:17:29 (31) | 00:36:56 (32) | 00:02:07 | 00:27:44 (66) | 01:24:16 | 28 | ||||
36 | 36 | SUDAK GRZEGORZ | MILANÓWEK | POL | 1973 | M0 | 00:19:00 (51) | 00:37:09 (34) | 00:01:20 | 00:26:47 (59) | 01:24:16 | 29 | ||||
37 | 26 | TRACIECKI KAROL | BIALYSTOK | POL | 1977 | M0 | 00:14:21 (17) | 00:42:15 (64) | 00:01:59 | 00:25:42 (46) | 01:24:17 | 30 | ||||
38 | 31 | WRÓBLEWSKI MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1987 | M0 | 00:15:39 (21) | 00:40:22 (50) | 00:01:35 | 00:26:44 (57) | 01:24:20 | 31 | ||||
39 | 43 | KAMIŃSKI DAWID | BIAŁYSTOK | WYJDŹ Z DOMU | POL | 1988 | M0 | 00:17:52 (34) | 00:36:29 (29) | 00:02:08 | 00:27:57 (67) | 01:24:41 | 32 | 00:00:15 | ||
40 | 84 | JASEK PRZEMYSLAW | WARSZAWA | POL | 1990 | M0 | 00:20:48 (73) | 00:40:12 (48) | 00:01:19 | 00:22:54 (22) | 01:25:13 | 33 | ||||
41 | 61 | KAMINSKI RADOSLAW | BIAŁYSTOK | POL | 1986 | M0 | 00:18:07 (39) | 00:39:05 (39) | 00:01:49 | 00:26:25 (52) | 01:25:26 | 34 | ||||
42 | 91 | CHMIELEWSKI MARIUSZ | CZARNA BIAŁOSTOCKA | GRUPA BIEGOWA CZARNA BIAŁOSTOCKA | POL | 1979 | M0 | 00:18:11 (41) | 00:40:24 (51) | 00:01:43 | 00:25:00 (38) | 01:25:33 | 35 | 00:00:15 | ||
43 | 87 | KRAMARZ AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | POL | 1993 | K0 | 00:17:56 (37) | 00:39:14 (41) | 00:01:54 | 00:26:34 (56) | 01:25:38 | 8 | ||||
44 | 100 | STRAPCZUK KRZYSZTOF | BIALYSTOK | POL | 1991 | M0 | 00:18:32 (44) | 00:39:17 (42) | 00:01:46 | 00:26:20 (51) | 01:25:55 | 36 | ||||
45 | 80 | ŁODKO BARTOSZ | BIAŁYSTOK | POL | 1982 | M0 | 00:17:57 (38) | 00:41:20 (59) | 00:01:23 | 00:25:16 (41) | 01:26:11 | 37 | 00:00:15 | |||
46 | 116 | GBUR KRZYSZTOF | BIAŁYSTOK | POL | 1988 | M0 | 00:19:04 (52) | 00:40:53 (55) | 00:01:07 | 00:25:23 (42) | 01:26:27 | 38 | ||||
47 | 47 | BOROWIEC KRZYSZTOF | BIAŁYSTOK | POL | 1979 | M0 | 00:16:51 (26) | 00:42:18 (66) | 00:01:38 | 00:26:01 (49) | 01:26:48 | 39 | ||||
48 | 78 | KĄKOL TOMASZ | SULEJÓWEK | KRAKOWSKA TEAM | POL | 1984 | M0 | 00:18:58 (50) | 00:40:32 (52) | 00:01:23 | 00:25:55 (47) | 01:26:48 | 40 | |||
49 | 20 | KROPIEWNICKI JERZY | WARSZAWA | ATOS RACING TEAM | POL | 1980 | M0 | 00:20:29 (69) | 00:39:54 (45) | 00:01:50 | 00:24:40 (34) | 01:26:53 | 41 | |||
50 | 93 | CHOMICKI SZYMON | OLSZTYN | ARCHITECTUS PRACOWNIA PROJEKTOWA | POL | 1975 | M0 | 00:20:14 (66) | 00:41:54 (63) | 00:01:24 | 00:23:54 (29) | 01:27:26 | 42 | |||
51 | 112 | KOWALCZUK LUKASZ | CHEŁM | POL | 1981 | M0 | 00:17:35 (32) | 00:42:35 (70) | 00:02:14 | 00:25:05 (39) | 01:27:29 | 43 | ||||
52 | 49 | SAEED EMIL | BIAŁYSTOK | POL | 1986 | M0 | 00:19:46 (58) | 00:41:08 (57) | 00:01:24 | 00:25:11 (40) | 01:27:29 | 44 | ||||
53 | 102 | UŹDZIŁO PRZEMYSŁAW | OLECKO | WYCZESANI | POL | 1980 | M0 | 00:20:18 (67) | 00:39:00 (38) | 00:01:21 | 00:27:25 (64) | 01:28:04 | 45 | |||
54 | 34 | LINKNER DAMIAN | OLSZTYN | POL | 1987 | M0 | 00:24:11 (87) | 00:40:40 (54) | 00:01:20 | 00:22:05 (18) | 01:28:16 | 46 | ||||
55 | 119 | RADECKI SEBASTIAN | PUŁTUSK | POL | 1974 | M0 | 00:17:28 (30) | 00:40:32 (53) | 00:02:08 | 00:28:15 (72) | 01:28:23 | 47 | ||||
56 | 157 | LEOŃCZUK JUSTYNA | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1988 | K0 | 00:20:33 (70) | 00:41:34 (61) | 00:01:26 | 00:23:57 (30) | 01:28:30 | 9 | 00:01:00 | ||
57 | 125 | PIETRASZKIEWICZ HUBERT | JASIONÓWKA | POL | 1994 | M0 | 00:19:28 (55) | 00:37:10 (35) | 00:01:56 | 00:30:21 (85) | 01:28:55 | 48 | ||||
58 | 45 | BOGUCEWICZ PAWEŁ | OSTROŁĘKA | POL | 1991 | M0 | 00:19:34 (56) | 00:39:58 (46) | 00:02:51 | 00:27:12 (63) | 01:29:35 | 49 | ||||
59 | 74 | WRÓBLEWSKI ARTUR | DUCHNICE | POL | 1975 | M0 | 00:20:24 (68) | 00:40:55 (56) | 00:01:43 | 00:26:50 (60) | 01:29:52 | 50 | ||||
60 | 24 | KIL TOMASZ | ZAMBRÓW | POL | 1981 | M0 | 00:21:43 (80) | 00:39:39 (44) | 00:01:44 | 00:27:01 (61) | 01:30:07 | 51 | ||||
61 | 62 | MCFARLAND DOUG | KOHLBERG | POL | 1989 | M0 | 00:21:40 (79) | 00:42:19 (67) | 00:01:37 | 00:24:46 (35) | 01:30:22 | 52 | ||||
62 | 63 | SKOBLEWSKI WOJCIECH | WARSZAWA | POL | 1980 | M0 | 00:18:42 (48) | 00:42:21 (68) | 00:01:29 | 00:28:23 (75) | 01:30:55 | 53 | ||||
63 | 35 | EJSMONT JOANNA | WARSZAWA | WITC | POL | 1982 | K0 | 00:19:08 (53) | 00:42:34 (69) | 00:01:31 | 00:28:00 (68) | 01:31:13 | 10 | |||
64 | 113 | HUMIENNY TOMASZ | BIAŁYSTOK | TOMASZ HUMIENNY | POL | 1984 | M0 | 00:26:12 (95) | 00:36:23 (25) | 00:02:26 | 00:25:24 (43) | 01:31:25 | 54 | 00:01:00 | ||
65 | 109 | ZUJKO KINGA | BIAŁYSTOK | POL | 1996 | K20 | 3 | 00:22:22 (82) | 00:44:01 (77) | 00:01:44 | 00:23:27 (27) | 01:31:34 | 11 | |||
66 | 148 | BIELECKI ANDRZEJ | CHEŁM | FOTO KARCZMARSKI CHEŁM | POL | 1981 | M0 | 00:20:33 (71) | 00:41:17 (58) | 00:02:41 | 00:28:11 (70) | 01:32:42 | 55 | |||
67 | 86 | FALKOWSKA MARTYNA | BIAŁYSTOK | POL | 1997 | K20 | 4 | 00:18:29 (43) | 00:46:00 (86) | 00:01:50 | 00:26:26 (53) | 01:32:45 | 12 | |||
68 | 89 | FIEDOROWICZ WOJCIECH | BIAŁYSTOK | KAPITAN AMFIBIA | POL | 1976 | M0 | 00:20:13 (65) | 00:40:09 (47) | 00:01:55 | 00:31:12 (88) | 01:33:29 | 56 | |||
69 | 46 | KEMPA TOMASZ | BIAŁYSTOK | BIEGOSTOK | POL | 1979 | M0 | 00:23:02 (83) | 00:41:37 (62) | 00:02:18 | 00:27:03 (62) | 01:34:00 | 57 | |||
70 | 65 | MOCZYDŁOWSKA WIKTORIA | ZAŚCIANKI | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 2001 | K16 | 4 | 00:17:55 (36) | 00:43:12 (73) | 00:01:28 | 00:31:35 (90) | 01:34:10 | 13 | ||
71 | 149 | CZEKAJ JUSTYNA | WARSZAWA | WARSAW MASTERS TEAM | POL | 1981 | K0 | 00:20:47 (72) | 00:42:44 (71) | 00:02:11 | 00:28:29 (76) | 01:34:11 | 14 | |||
72 | 52 | ŻAKIEWICZ KRYSTIAN | BIAŁYSTOK | JS 4034 | POL | 1993 | M0 | 00:21:23 (75) | 00:42:57 (72) | 00:01:31 | 00:28:29 (77) | 01:34:35 | 58 | 00:00:15 | ||
73 | 15 | STROJANOWSKI PAWEŁ | KIELCE | POL | 1985 | M0 | 00:24:31 (89) | 00:40:16 (49) | 00:01:48 | 00:28:19 (73) | 01:34:54 | 59 | ||||
74 | 64 | GROCHOWSKI ADAM | BIAŁYSTOK | POL | 1975 | M0 | 00:23:19 (84) | 00:41:31 (60) | 00:01:53 | 00:28:11 (71) | 01:34:54 | 60 | ||||
75 | 103 | NAREWSKA SYLWIA | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1982 | K0 | 00:19:57 (60) | 00:42:17 (65) | 00:02:11 | 00:30:15 (82) | 01:34:55 | 15 | 00:00:15 | ||
76 | 94 | IWASZKIEWICZ TOMASZ | BIAŁYSTOK | POL | 1974 | M0 | 00:18:38 (46) | 00:44:11 (80) | 00:01:53 | 00:31:01 (87) | 01:35:58 | 61 | 00:00:15 | |||
77 | 164 | GOŁĘBIOWSKI KRZYSZTOF | IGNATKI | POL | 1963 | M0 | 00:21:27 (76) | 00:44:44 (82) | 00:02:25 | 00:28:00 (69) | 01:36:36 | 62 | ||||
78 | 79 | SPŁAWSKI ADAM | WARSZAWA | POL | 1984 | M0 | 00:19:59 (61) | 00:44:00 (76) | 00:01:33 | 00:31:21 (89) | 01:36:53 | 63 | ||||
79 | 60 | BARANOWSKI ADAM | BIAŁYSTOK | POL | 1981 | M0 | 00:20:06 (63) | 00:50:52 (97) | 00:01:12 | 00:24:53 (36) | 01:37:03 | 64 | ||||
80 | 123 | ARROYO ADRIAN | WARSZAWA | WITC | POL | 1983 | M0 | 00:24:08 (86) | 00:44:05 (79) | 00:02:11 | 00:26:45 (58) | 01:37:09 | 65 | |||
81 | 124 | JADCZAK PAWEŁ | WARSZAWA | POL | 1988 | M0 | 00:18:42 (47) | 00:49:28 (96) | 00:01:06 | 00:28:22 (74) | 01:37:38 | 66 | ||||
82 | 82 | MARIANKOWSKI MAREK | BIAŁYSTOK | POL | 1985 | M0 | 00:19:18 (54) | 00:43:44 (74) | 00:01:46 | 00:33:39 (99) | 01:38:27 | 67 | ||||
83 | 71 | ŚWIERŻEWSKA EWA | WARSZAWA | SPORTOWARODZINA.PL | POL | 1975 | K0 | 00:21:06 (74) | 00:44:02 (78) | 00:02:13 | 00:32:11 (92) | 01:39:32 | 16 | |||
84 | 42 | GLIŃSKA MAGDALENA | GRAJEWO | WYJDŹ Z DOMU | POL | 1991 | K0 | 00:21:34 (77) | 00:44:45 (83) | 00:02:40 | 00:30:48 (86) | 01:39:47 | 17 | |||
85 | 19 | KORDALA MARZENA | BIAŁYSTOK | POL | 1988 | K0 | 00:18:55 (49) | 00:46:47 (90) | 00:01:24 | 00:32:56 (96) | 01:40:02 | 18 | ||||
86 | 121 | ZAWISTOWSKA ALICJA | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1982 | K0 | 00:19:55 (59) | 00:46:00 (85) | 00:02:00 | 00:32:31 (94) | 01:40:26 | 19 | |||
87 | 66 | BAŁDAK PIOTR | BIAŁYSTOK | TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE "SOKÓŁ" | POL | 1985 | M0 | 00:25:02 (90) | 00:48:27 (93) | 00:02:10 | 00:25:32 (44) | 01:41:26 | 68 | 00:00:15 | ||
88 | 41 | KWIATKOWSKI MATEUSZ | OSTROŁĘKA | NO HUMAN DOCTORS | POL | 1991 | M0 | 00:28:23 (97) | 00:43:45 (75) | 00:02:38 | 00:26:32 (55) | 01:41:33 | 69 | 00:00:15 | ||
89 | 105 | GAWRYCH SYLWIA | CHOROSZCZ | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1985 | K0 | 00:25:20 (91) | 00:44:22 (81) | 00:01:55 | 00:30:21 (84) | 01:41:58 | 20 | |||
90 | 22 | WRÓBEL CEZARY | BIAŁYSTOK | POL | 1978 | M0 | 00:23:43 (85) | 00:47:58 (91) | 00:01:53 | 00:28:31 (78) | 01:42:05 | 70 | ||||
91 | 146 | KAMIŃSKA MARTA | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1975 | K0 | 00:20:04 (62) | 00:52:01 (99) | 00:01:59 | 00:29:28 (79) | 01:43:32 | 21 | |||
92 | 32 | KIERZKOWSKA ANIELA | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1974 | K0 | 00:26:02 (93) | 00:45:04 (84) | 00:01:37 | 00:32:00 (91) | 01:44:43 | 22 | |||
93 | 40 | DŁUGOZIMA ZUZANNA | WARSZAWA | POL | 1988 | K0 | 00:21:39 (78) | 00:49:03 (95) | 00:01:36 | 00:33:03 (97) | 01:45:21 | 23 | ||||
94 | 67 | PRAWDZIK-DZIĄDZIAK AGNIESZKA | EŁK | POL | 1977 | K0 | 00:27:50 (96) | 00:46:43 (89) | 00:02:28 | 00:29:58 (80) | 01:46:59 | 24 | ||||
95 | 70 | WITKOWSKI JAROSŁAW | GDAŃSK | POL | 1958 | M0 | 00:28:27 (98) | 00:46:07 (87) | 00:02:09 | 00:30:17 (83) | 01:47:00 | 71 | ||||
96 | 98 | ODZINKOWSKI ŁUKASZ | WARSZAWA | TRINEGU | POL | 1979 | M0 | 00:24:23 (88) | 00:48:59 (94) | 00:02:15 | 00:33:07 (98) | 01:48:44 | 72 | |||
97 | 110 | SOŁBUT PIOTR | BIAŁYSTOK | POL | 1975 | M0 | 00:26:10 (94) | 00:48:19 (92) | 00:02:31 | 00:32:20 (93) | 01:49:20 | 73 | ||||
98 | 114 | MIĘKUS SEBASTIAN | BIAŁYSTOK | GABIADI | POL | 1977 | M0 | 00:25:47 (92) | 00:50:58 (98) | 00:02:54 | 00:29:58 (81) | 01:49:37 | 74 | |||
99 | 39 | BUTOR ARKADIUSZ | MAŁKINIA GÓRNA | OSTRÓW BIEGA | POL | 1976 | M0 | 00:30:04 (99) | 00:46:26 (88) | 00:02:53 | 00:32:49 (95) | 01:52:12 | 75 |
W zawodach ELEMENTAL Tri Series Białystok na dystansie olimpijskim obowiązują opłaty w wysokości:
180,00 PLN płatne do 31.03.2018
210,00 PLN płatne do 07.08.2018
240,00 PLN płatne do 19.08.2018
W zawodach ELEMENTAL Tri Series Białystok na dystansie sprinterskim obowiązują opłaty w wysokości:
100,00 PLN płatne do 31.03.2018
130,00 PLN płatne do 07.08.2018
160,00 PLN płatne do 19.08.2018
W zawodach ELEMENTAL Tri Series Białystok na dystansie supersprinterskim obowiązują opłaty w wysokości:
70,00 PLN płatne do 31.03.2018
80,00 PLN płatne do 07.08.2018
90,00 PLN płatne do 19.08.2018
W zawodach ELEMENTAL Tri Series Białystok na dystansie olimpijskim w ramach rywalizacji sztafet obowiązują opłaty w wysokości:
300,00 PLN płatne do 31.03.2018
330,00 PLN płatne do 07.08.2018
360,00 PLN płatne do 19.08.2018
Zawodnicy, którzy wystartują w więcej niż jednej imprezie z cyklu ELEMENTAL Tri Series 2017 otrzymają rabaty:
- rabat obowiązujący przy zapisach na 2 imprezy: 5 zł na każde zawody (razem 10 zł taniej),
- rabat obowiązujący przy zapisach na 3 imprezy: 10 zł na każde zawody (razem 30 zł taniej).
Podczas rejestracji można dokonać płatności online przez system PayU lub dokonać wpłaty przelewem tradycyjnym na konto:
LABOSPORT Polska sp. z o.o.
ul. Browarna 86-87
82-300 Elbląg
PKO BP 07 1020 1752 0000 0702 0211 0310
BIC/SWIFT: BPKOPLPW
W tytule przelewu powinno znaleźć się „nazwisko i imię, opłata startowa ETS Białystok 2018, dystans″.