Elemental Tri Series Blachownia
Data i godzina | 2018-07-29 11:00:00 |
Miejscowość | Blachownia |
Dystans | Olimpijski, Sprint, Supersprint |
Oficjalna strona | http://triathlonseries.pl/triathlon-blachownia/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 70 zł |
Typ zawodów | Triathlon |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imiê | Miejscowoæ | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Czas netto | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 735 | PIECH KACPER | KRAKÓW | ASICS FRONTRUNNER POLAND/RUNONLINE.PL | PL | 1990 | M20(20-29) | 1 | 03:44 | 16,1 | 00:37:19 | 00:37:19 | 1 | |
2 | 728 | KWESTOROWSKI BARTOSZ | ZABRZE | MESIR ZABRZE | PL | 1985 | M30(30-39) | 1 | 03:46 | 16 | 00:37:35 | 00:37:35 | 2 | |
3 | 704 | PELIKAN ARTUR | K£OBUCK | NGB K£OBUCK | PL | 1994 | M20(20-29) | 2 | 03:46 | 15,9 | 00:37:37 | 00:37:38 | 3 | |
4 | 715 | GÊSIAK ARKADIUSZ | WIELUÑ | WIELUÑ BIEGA WIELUÑ BIEGA | PL | 1984 | M30(30-39) | 2 | 03:46 | 15,9 | 00:37:43 | 00:37:45 | 4 | |
5 | 716 | SZCZESNY DAMIAN | WIELUÑ | WIELUÑ BIEGA WIELUÑ BIEGA | PL | 1986 | M30(30-39) | 3 | 03:47 | 15,9 | 00:37:46 | 00:37:48 | 5 | |
6 | 689 | STRZELCZAK SEBASTIAN | RYBNIK | EKO OKNA RUNNERS EKO OKNA | PL | 1977 | M40(40-49) | 1 | 03:48 | 15,8 | 00:37:59 | 00:37:59 | 6 | |
7 | 694 | LUBOSZ DARIUSZ | SZARLEJKA | NGB K£OBUCK | PL | 1978 | M40(40-49) | 2 | 03:51 | 15,6 | 00:38:28 | 00:38:30 | 7 | |
8 | 652 | CHYLAK KAMIL | WARSZAWA | LABOSPORT TEAM EQUES INVESTMENT TFI | PL | 1980 | M30(30-39) | 4 | 03:55 | 15,3 | 00:39:09 | 00:39:14 | 8 | |
9 | 657 | WRÊCZYCKI ROBERT | KALETY | O CO BIEGA W KALETACH | PL | 1976 | M40(40-49) | 3 | 04:01 | 14,9 | 00:40:11 | 00:40:14 | 9 | |
10 | 672 | BOREK BOGUS£AW | STRZEBIÑ | O CO BIEGA W KALETACH O CO BIEGA W KALETACH | PL | 1975 | M40(40-49) | 4 | 04:02 | 14,9 | 00:40:21 | 00:40:23 | 10 | |
11 | 705 | G¥TKIEWICZ PAWE£ | CZÊSTOCHOWA | PL | 1976 | M40(40-49) | 5 | 04:06 | 14,6 | 00:40:55 | 00:40:58 | 11 | ||
12 | 707 | SZMUKIER MARCIN | KOZIEG£OWY | PL | 1995 | M20(20-29) | 3 | 04:08 | 14,5 | 00:41:14 | 00:41:15 | 12 | ||
13 | 712 | MORDALSKI JACEK | DZIA£OSZYN | WIELUÑ BIEGA | PL | 1999 | M16(16-19) | 1 | 04:13 | 14,3 | 00:42:03 | 00:42:05 | 13 | |
14 | 697 | SERAFIN SZYMON | LUBLINIEC | ZSOT LUBLINIEC | PL | 2000 | M16(16-19) | 2 | 04:13 | 14,2 | 00:42:07 | 00:42:11 | 14 | |
15 | 633 | PÊDZIWIATR ROBERT | BLACHOWNIA | NATURALNIE BLACHOWNIA | PL | 1971 | M40(40-49) | 6 | 04:19 | 13,9 | 00:43:04 | 00:43:06 | 15 | |
16 | 693 | BULIÑSKI PRZEMYS£AW | BÊDZIN | ALCHEMIST-RUNNER - | PL | 1989 | M20(20-29) | 4 | 04:19 | 13,9 | 00:43:09 | 00:43:10 | 16 | |
17 | 734 | WALKOWIAK £UKASZ | WIELUÑ | WIELUÑ BIEGA | PL | 1973 | M40(40-49) | 7 | 04:19 | 13,9 | 00:43:08 | 00:43:11 | 17 | |
18 | 671 | ZIELONKA ROMAN | BLACHOWNIA | BREMBO POLAND TEAM | PL | 1973 | M40(40-49) | 8 | 04:23 | 13,7 | 00:43:47 | 00:43:52 | 18 | |
19 | 713 | SZYMKOWSKI KRZYSZTOF | CZÊSTOCHOWA | PL | 1974 | M40(40-49) | 9 | 04:24 | 13,7 | 00:43:54 | 00:43:56 | 19 | ||
20 | 661 | PELIKAN ANDRZEJ | K£OBUCK | NGB K£OBUCK | PL | 1966 | M50(50-59) | 1 | 04:26 | 13,5 | 00:44:20 | 00:44:22 | 20 | |
21 | 676 | M£YNARSKI MARIUSZ | BLACHOWNIA | BLACHOWNIA | PL | 1971 | M40(40-49) | 10 | 04:27 | 13,5 | 00:44:29 | 00:44:32 | 21 | |
22 | 711 | KWAPISZ KAROLINA | OLKUSZ | KS OLKUSZ | PL | 2000 | K16(16-19) | 1 | 04:27 | 13,5 | 00:44:33 | 00:44:35 | 1 | |
23 | 666 | NOWAKOWSKI PIOTR | CZERWIONKA-LESZCZYNY | WOLNY STRZELEC WOLNY STRZELEC | PL | 1982 | M30(30-39) | 5 | 04:34 | 13,1 | 00:45:41 | 00:45:42 | 22 | |
24 | 719 | IZBIÑSKA MONIKA | SKAR¯YSKO-KAMIENNA | CZARNECKI RUN TEAM | PL | 1976 | K40(40-49) | 1 | 04:39 | 12,9 | 00:46:31 | 00:46:33 | 2 | |
25 | 706 | PISAREK S£AWOMIR | BE£CHATÓW | PL | 1967 | M50(50-59) | 2 | 04:47 | 12,5 | 00:47:46 | 00:47:50 | 23 | ||
26 | 692 | STASZCZYK JACEK | WRÊCZYCA WIELKA | PL | 1966 | M50(50-59) | 3 | 04:48 | 12,5 | 00:47:52 | 00:47:56 | 24 | ||
27 | 737 | KNOP £UKASZ | D£UGI K¥T | PL | 1991 | M20(20-29) | 5 | 04:49 | 12,5 | 00:48:07 | 00:48:09 | 25 | ||
28 | 687 | KUMIÊGA JOANNA | MYS£OWICE | W_KURW TEAM | PL | 1980 | K30(30-39) | 1 | 04:50 | 12,4 | 00:48:11 | 00:48:16 | 3 | |
29 | 673 | MOCEK PAWE£ | PSZÓW | BWOTR.PL BOOKWORM ON THE RUN - BLOG BIEGOWY | PL | 1975 | M40(40-49) | 11 | 04:50 | 12,4 | 00:48:13 | 00:48:16 | 26 | |
30 | 742 | TOL KAMIL | TANINA | MAFIA TEAM LUBLINIEC DSIKI DSIK | PL | 1987 | M30(30-39) | 6 | 04:51 | 12,4 | 00:48:28 | 00:48:30 | 27 | |
31 | 714 | PRZYROWSKA JOANNA | PR¥DY | PL | 1996 | K20(20-29) | 1 | 04:51 | 12,4 | 00:48:27 | 00:48:32 | 4 | ||
32 | 721 | ZAWADKA DARIUSZ | WOLKA MINSKA | PL | 1977 | M40(40-49) | 12 | 04:51 | 12,4 | 00:48:30 | 00:48:34 | 28 | ||
33 | 656 | BA£USZYÑSKI S£AWOMIR | KRAKÓW | PL | 1975 | M40(40-49) | 13 | 04:54 | 12,3 | 00:48:53 | 00:48:58 | 29 | ||
34 | 682 | MICHOÑ KONRAD | CZÊSTOCHOWA | PL | 1986 | M30(30-39) | 7 | 04:54 | 12,3 | 00:48:56 | 00:48:58 | 30 | ||
35 | 670 | HA£ADUS MARCIN | MI£OÆ | BREMBO | PL | 1981 | M30(30-39) | 8 | 04:54 | 12,2 | 00:48:53 | 00:48:59 | 31 | |
36 | 669 | STODOLSKI MATEUSZ | CHE£M L¥SKI | BREMBO | PL | 1984 | M30(30-39) | 9 | 04:54 | 12,2 | 00:48:53 | 00:48:59 | 32 | |
37 | 684 | MARKIEWICZ TOMASZ | RYBNIK | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PÊDZIMY RAZEM | PL | 1975 | M40(40-49) | 14 | 04:56 | 12,2 | 00:49:20 | 00:49:21 | 33 | |
38 | 727 | CHMIELEWSKI ADAM | £ÓD | PL | 1988 | M30(30-39) | 10 | 04:57 | 12,1 | 00:49:27 | 00:49:31 | 34 | ||
39 | 679 | KUNERT ZBYSZEK | CZERWIONKA-LESZCZYNY | DOG ADVENTURE | PL | 1959 | M50(50-59) | 4 | 04:59 | 12 | 00:49:46 | 00:49:51 | 35 | |
40 | 685 | GÊBU TOMASZ | BLACHOWNIA | PL | 1974 | M40(40-49) | 15 | 05:00 | 12 | 00:49:52 | 00:49:58 | 36 | ||
41 | 738 | SMIESKOL GRZEGORZ | KOLONOWSKIE | PL | 1986 | M30(30-39) | 11 | 05:01 | 12 | 00:50:03 | 00:50:08 | 37 | ||
42 | 722 | PILARSKI MICHA£ | CZESTOCHOWA | PL | 1971 | M40(40-49) | 16 | 05:02 | 11,9 | 00:50:07 | 00:50:16 | 38 | ||
43 | 739 | SZATON GRZEGORZ | KRAKÓW | PL | 1987 | M30(30-39) | 12 | 05:02 | 11,9 | 00:50:12 | 00:50:16 | 39 | ||
44 | 664 | SZCZEPAÑSKI TOMASZ | BÊDZIN | PL | 1976 | M40(40-49) | 17 | 05:05 | 11,8 | 00:50:41 | 00:50:45 | 40 | ||
45 | 740 | ZAWADZKI TOMASZ | GDAÑSK | PL | 1981 | M30(30-39) | 13 | 05:07 | 11,7 | 00:50:59 | 00:51:05 | 41 | ||
46 | 736 | WIAT£Y LESZEK | MOKRYSKO | PL | 1973 | M40(40-49) | 18 | 05:07 | 11,7 | 00:51:08 | 00:51:12 | 42 | ||
47 | 640 | WELM GRZEGORZ | CZÊSTOCHOWA | ZABIEGANI CZÊSTOCHOWA | PL | 1970 | M40(40-49) | 19 | 05:09 | 11,7 | 00:51:24 | 00:51:27 | 43 | |
48 | 655 | NIEWIADOMSKA DARIA | RADZIONKÓW | PL | 1979 | K30(30-39) | 2 | 05:09 | 11,7 | 00:51:27 | 00:51:29 | 5 | ||
49 | 710 | JA£OWIEC RYSZARD | OLKUSZ | KS OLKUSZ | PL | 1950 | M60+ | 1 | 05:10 | 11,6 | 00:51:40 | 00:51:43 | 44 | |
50 | 632 | KIERZKOWSKI MARCIN | BIA£YSTOK | BIA£OSTOCKA SEKTA BIEGACZY | PL | 1976 | M40(40-49) | 20 | 05:13 | 11,5 | 00:52:04 | 00:52:10 | 45 | |
51 | 658 | ADAMSKI PRZEMYS£AW | BLACHOWNIA | PL | 1985 | M30(30-39) | 14 | 05:16 | 11,4 | 00:52:31 | 00:52:39 | 46 | ||
52 | 644 | STRZYBIÑSKI KRZYSZTOF | KALEJ | PL | 1970 | M40(40-49) | 21 | 05:19 | 11,3 | 00:52:58 | 00:53:05 | 47 | ||
53 | 691 | ¯ARSKI S£AWOMIR | MYSZKÓW | PL | 1966 | M50(50-59) | 5 | 05:19 | 11,3 | 00:52:56 | 00:53:05 | 48 | ||
54 | 665 | PYDA GRZEGORZ | CZÊSTOCHOWA | PL | 1972 | M40(40-49) | 22 | 05:20 | 11,2 | 00:53:17 | 00:53:22 | 49 | ||
55 | 649 | KLECHA KAMIL | CZÊSTOCHOWA | PL | 1989 | M20(20-29) | 6 | 05:22 | 11,2 | 00:53:37 | 00:53:44 | 50 | ||
56 | 743 | WRZESIÑSKI PIOTR | CZÊSTOCHOWA | GAPPAG TEAM GAPPAG TEAM | PL | 1972 | M40(40-49) | 23 | 05:24 | 11,1 | 00:53:44 | 00:53:55 | 51 | |
57 | 683 | FIGZA£ LESZEK | WRZOSOWA | PL | 1967 | M50(50-59) | 6 | 05:24 | 11,1 | 00:54:00 | 00:54:02 | 52 | ||
58 | 648 | KOWALSKA PAULINA | KRAKÓW | POLKAS | PL | 1990 | K20(20-29) | 2 | 05:24 | 11,1 | 00:54:00 | 00:54:03 | 6 | |
59 | 647 | SUKIENNIK MARCIN | BLACHOWNIA | PL | 1989 | M20(20-29) | 7 | 05:28 | 11 | 00:54:33 | 00:54:40 | 53 | ||
60 | 718 | ZIÊTAL AGNIESZKA | BLACHOWNIA | PL | 1978 | K40(40-49) | 2 | 05:28 | 11 | 00:54:36 | 00:54:40 | 7 | ||
61 | 662 | KAWYCZ PIOTR | KOMORÓW | PL | 1970 | M40(40-49) | 24 | 05:30 | 10,9 | 00:54:54 | 00:54:58 | 54 | ||
62 | 634 | MAZUR KRZYSZTOF | CZÊSTOCHOWA | PL | 1992 | M20(20-29) | 8 | 05:31 | 10,9 | 00:55:05 | 00:55:05 | 55 | ||
63 | 668 | DUDA RADOS£AW | GOSTYÑ | PL | 1984 | M30(30-39) | 15 | 05:32 | 10,8 | 00:55:17 | 00:55:25 | 56 | ||
64 | 732 | SZALEK MATEUSZ | DYLAKI | KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA | PL | 1981 | M30(30-39) | 16 | 05:33 | 10,8 | 00:55:26 | 00:55:33 | 57 | |
65 | 642 | LEWIÑSKI TOMASZ | CZÊSTOCHOWA | KLA ZABIEGANI CZÊSTOCHOWA | PL | 1982 | M30(30-39) | 17 | 05:37 | 10,7 | 00:56:01 | 00:56:06 | 58 | |
66 | 724 | BORYS MARCIN | CZESTOCHOWA | PL | 1975 | M40(40-49) | 25 | 05:40 | 10,6 | 00:56:32 | 00:56:38 | 59 | ||
67 | 695 | SZWED MARCIN | ALEKSANDRIA DRUGA | PL | 1979 | M30(30-39) | 18 | 05:41 | 10,6 | 00:56:37 | 00:56:46 | 60 | ||
68 | 638 | KRAKOWIAN MAREK | CZÊSTOCHOWA | PL | 1987 | M30(30-39) | 19 | 05:41 | 10,5 | 00:56:42 | 00:56:53 | 61 | ||
69 | 726 | WIADEREK MATEUSZ | HERBY | PL | 2001 | M16(16-19) | 3 | 05:41 | 10,5 | 00:56:47 | 00:56:53 | 62 | ||
70 | 645 | SZELIGA ARTUR | CZÊSTOCHOWA | PL | 1974 | M40(40-49) | 26 | 05:42 | 10,5 | 00:56:56 | 00:57:00 | 63 | ||
71 | 650 | BRY£A JAROS£AW | WANCERZÓW | MONOLIT BIURO RACHUNKOWE | PL | 1973 | M40(40-49) | 27 | 05:46 | 10,4 | 00:57:27 | 00:57:35 | 64 | |
72 | 733 | GÊBU OLIWIA | BLACHOWNIA | PL | 1995 | K20(20-29) | 3 | 05:47 | 10,4 | 00:57:41 | 00:57:47 | 8 | ||
73 | 700 | M£YNARSKA IWONA | BLACHOWNIA | BLACHOWNIA | PL | 1975 | K40(40-49) | 3 | 05:48 | 10,4 | 00:57:50 | 00:57:58 | 9 | |
74 | 678 | JURCZYÑSKI PIOTR | CZÊSTOCHOWA | PL | 1984 | M30(30-39) | 20 | 05:50 | 10,3 | 00:58:14 | 00:58:19 | 65 | ||
75 | 729 | PLAZE GERARD | CZÊSTOCHOWA | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | PL | 1976 | M40(40-49) | 28 | 05:53 | 10,2 | 00:58:12 | 00:58:52 | 66 | |
76 | 637 | SZCZEPANSKI ANDRZEJ | BÊDZIN | PL | 1956 | M60+ | 2 | 05:57 | 10,1 | 00:59:30 | 00:59:34 | 67 | ||
77 | 741 | ¯Y£A MAREK | KATOWICE | PL | 1964 | M50(50-59) | 7 | 05:58 | 10 | 00:59:36 | 00:59:44 | 68 | ||
78 | 723 | PISOW£ODZKA DAGMARA | D¥BROWA GÓRNICZA | PL | 1976 | K40(40-49) | 4 | 06:00 | 10 | 00:59:53 | 00:59:56 | 10 | ||
79 | 720 | SIWKA AGNIESZKA | WE£NICA | PL | 1998 | K20(20-29) | 4 | 06:00 | 10 | 00:59:58 | 01:00:04 | 11 | ||
80 | 701 | PIETRZAK PIOTR | D£UGI K¥T | PL | 1997 | M20(20-29) | 9 | 06:01 | 10 | 01:00:04 | 01:00:08 | 69 | ||
81 | 688 | GÓRNIAK MAREK | INOWROC£AW | PL | 2001 | M16(16-19) | 4 | 06:04 | 9,9 | 01:00:31 | 01:00:37 | 70 | ||
82 | 639 | WRÊCZYCKI £UKASZ | LUBLINIEC | PL | 1989 | M20(20-29) | 10 | 06:07 | 9,8 | 01:01:01 | 01:01:05 | 71 | ||
83 | 698 | PLOCH ANDRZEJ | P£AWNIOWICE | PL | 1965 | M50(50-59) | 8 | 06:08 | 9,8 | 01:01:09 | 01:01:15 | 72 | ||
84 | 725 | WIADEREK MONIKA | HERBY | PL | 1979 | K30(30-39) | 3 | 06:11 | 9,7 | 01:01:44 | 01:01:50 | 12 | ||
85 | 631 | KISER MARIUSZ | LUBLINIEC | PL | 1974 | M40(40-49) | 29 | 06:15 | 9,6 | 01:02:25 | 01:02:33 | 73 | ||
86 | 646 | DOBRZYÑSKA DANUTA | GOSTYNIN | SZUKAM_SPONSORA_TEAM | PL | 1982 | K30(30-39) | 4 | 06:21 | 9,4 | 01:03:23 | 01:03:31 | 13 | |
87 | 636 | KOZA TOMASZ | NIEGOWONICZKI | PL | 1989 | M20(20-29) | 11 | 06:23 | 9,4 | 01:03:42 | 01:03:48 | 74 | ||
88 | 635 | SZYMCZYK TERESA | CZÊSTOCHOWA | PL | 1962 | K50(50-59) | 1 | 06:31 | 9,2 | 01:05:06 | 01:05:10 | 14 | ||
89 | 680 | RORAT ROBERT | MSTÓW | PL | 1964 | M50(50-59) | 9 | 06:42 | 9 | 01:06:55 | 01:06:57 | 75 | ||
90 | 681 | HRYNKIEWICZ IZABELA | SOSNOWIEC | PL | 1983 | K30(30-39) | 5 | 06:51 | 8,8 | 01:08:29 | 01:08:34 | 15 | ||
91 | 643 | LEWIÑSKI WOJCIECH | CZÊSTOCHOWA | PROMENADA CZÊSTOCHOWA | PL | 1952 | M60+ | 3 | 06:53 | 8,7 | 01:08:48 | 01:08:54 | 76 | |
92 | 730 | FRANK MARTA | WROC£AW | WKS L¥SK WROC£AW | PL | 1968 | K50(50-59) | 2 | 07:00 | 8,6 | 01:09:53 | 01:10:00 | 16 | |
93 | 686 | PAWLYTA ADAM | SWIETOCHLOWICE | PL | 1982 | M30(30-39) | 21 | 07:29 | 8 | 01:14:40 | 01:14:47 | 77 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 547 | SWOBODA TYMON | WROCŁAW | ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 19 WE WROCŁAWIU | PL | 2012 | M6 | 1 | 00:00:36 | 1 | |
2 | 548 | BIRLET MARTA | RUDNIKI | PL | 2011 | K6 | 1 | 00:00:36 | 1 | ||
3 | 553 | KUKLA LENA | KIELCE | MIX SPORT TEAM KIELCE | PL | 2012 | K6 | 2 | 00:00:38 | 2 | |
4 | 540 | ZYCH MATEUSZ | LUKSEMBURG | LU | 2011 | M6 | 2 | 00:00:41 | 2 | ||
5 | 551 | MRUSZCZYK MIKOŁAJ | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | PL | 2011 | M6 | 3 | 00:00:41 | 3 | ||
6 | 532 | KAWYCZ ANTONI | KOMORÓW | PL | 2012 | M6 | 4 | 00:00:42 | 4 | ||
7 | 555 | KOPACZ MAJA | BLACHOWNIA | XTERRA POLSKA/SPORTSTUFF.COM.PL | PL | 2012 | K6 | 3 | 00:00:43 | 3 | |
8 | 538 | MORCINEK ANTONINA | MYSŁOWICE | MORCIAKI | PL | 2011 | K6 | 4 | 00:00:47 | 4 | |
9 | 552 | SIWY MAGDALENA | MIKOŁÓW | PL | 2012 | K6 | 5 | 00:00:47 | 5 | ||
10 | 554 | KOKOT MARCELI | KONIN | PL | 2013 | M4 | 1 | 00:00:48 | 5 | ||
11 | 556 | WROŃSKI MIŁOSZ | BLACHOWNIA | PL | 2012 | M6 | 5 | 00:00:48 | 6 | ||
12 | 541 | GEBUS ADAM | BLACHOWNIA | PL | 2011 | M6 | 6 | 00:00:49 | 7 | ||
13 | 542 | LEWIŃSKI MIKOŁAJ | CZĘSTOCHOWA | PL | 2014 | M4 | 2 | 00:00:49 | 8 | ||
14 | 545 | GĄTKIEWICZ ANNA | CZĘSTOCHOWA | PL | 2012 | K6 | 6 | 00:00:49 | 6 | ||
15 | 561 | KASZUBA LENA | RYBNIK | PL | 2012 | K6 | 7 | 00:00:50 | 7 | ||
16 | 550 | ADAMÓW MARTYNA | BIELSKO BIAŁA | WESOŁA RODZINKA | PL | 2014 | K4 | 1 | 00:00:51 | 8 | |
17 | 536 | SANETRNIK STANISŁAW | CZESTOCHOWA | PL | 2013 | M4 | 3 | 00:00:53 | 9 | ||
18 | 535 | BLIŻYCKI WIKTOR | BLACHOWNIA | PL | 2012 | M6 | 7 | 00:00:54 | 10 | ||
19 | 557 | PILARSKI FILIP | CZĘSTOCHOWA | PL | 2014 | M4 | 4 | 00:00:58 | 11 | ||
20 | 560 | HAŁADAJ AMELIA | BLACHOWNIA | PL | 2014 | K4 | 2 | 00:00:59 | 9 | ||
21 | 558 | CHUDY ANTEK | BLACHOWNIA | PL | 2012 | M6 | 8 | 00:01:02 | 12 | ||
22 | 546 | BĄK IGOR | TARNOWSKIE GÓRY | PL | 2014 | M4 | 5 | 00:01:04 | 13 | ||
23 | 539 | MORCINEK LEONARD | MYSŁOWICE | MORCIAKI | PL | 2014 | M4 | 6 | 00:01:08 | 14 | |
24 | 537 | HRYNKIEWICZ IGA | SOSNOWIEC | MÓJ TATA | PL | 2013 | K4 | 3 | 00:01:09 | 10 | |
25 | 543 | KOTOWSKI ANTONI | WROCŁAW | PL | 2013 | M4 | 7 | 00:01:13 | 15 | ||
26 | 533 | OWCZAREK IGNACY | KALEJ | PL | 2013 | M4 | 8 | 00:01:15 | 16 | ||
27 | 534 | ADAMSKA EMILIA | BLACHOWNIA | PL | 2014 | K4 | 4 | 00:01:16 | 11 | ||
28 | 549 | ADAMÓW WERONIKA | BIELSKO BIAŁA | WESOŁA RODZINKA | PL | 2014 | K4 | 5 | 00:01:29 | 12 | |
29 | 559 | CHUDY KACPER | BLACHOWNIA | PL | 2015 | M1 | 1 | 00:01:39 | 17 | ||
30 | 544 | KOTOWSKI JAN | WROCŁAW | PL | 2015 | M1 | 2 | 00:02:06 | 18 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 592 | ZIĘTAL ADRIAN | BLACHOWNIA | PL | 2007 | M10 | 1 | 00:02:01 | 1 | ||
2 | 603 | TOLL ALEKSANDRA | BLACHOWNIA | PL | 2007 | K10 | 1 | 00:02:09 | 1 | ||
3 | 598 | SIEKIERKA SZYMON | PUŃCÓW | PL | 2007 | M10 | 2 | 00:02:12 | 2 | ||
4 | 593 | ZIĘTAL ADAM | BLACHOWNIA | PL | 2010 | M8 | 1 | 00:02:14 | 3 | ||
5 | 595 | DURKALEC SZYMON | TYCHY | PL | 2008 | M10 | 3 | 00:02:19 | 4 | ||
6 | 586 | BAMBYNEK PAWEŁ | KIJAS | PL | 2010 | M8 | 2 | 00:02:20 | 5 | ||
7 | 605 | CIEŚLIK KAROL | OPOLE | PL | 2009 | M8 | 3 | 00:02:20 | 6 | ||
8 | 589 | SERAFIN JAKUB | LUBLINIEC | AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIEC | PL | 2009 | M8 | 4 | 00:02:24 | 7 | |
9 | 607 | BRANDYS AMELIA | BIERUŃ | PL | 2007 | K10 | 2 | 00:02:28 | 2 | ||
10 | 604 | HAŁADAJ SZYMON | BLACHOWNIA | PL | 2010 | M8 | 5 | 00:02:34 | 8 | ||
11 | 588 | HRYNKIEWICZ JAKUB | SOSNOWIEC | MÓJ TATA | PL | 2007 | M10 | 4 | 00:02:38 | 9 | |
12 | 602 | MACIEJEWSKA KAJA | BLACHOWNIA | PL | 2010 | K8 | 1 | 00:02:40 | 3 | ||
13 | 599 | KOZUCH NATAN | BORONIÓW | PL | 2009 | M8 | 6 | 00:02:43 | 10 | ||
14 | 585 | KAWYCZ PATRYK | KOMORÓW | PL | 2009 | M8 | 7 | 00:02:46 | 11 | ||
15 | 606 | CZERNIK JAKUB | BIERUŃ | PL | 2009 | M8 | 8 | 00:02:46 | 12 | ||
16 | 597 | JÓŹWIK JAKUB | KAMIENICA POLSKA, KOLONIA KLEPACZKA | PL | 2009 | M8 | 9 | 00:02:47 | 13 | ||
17 | 600 | WORONKO HANIA | BIAŁYSTOK | PL | 2009 | K8 | 2 | 00:02:48 | 4 | ||
18 | 594 | ADAMÓW SYLWIA | BIELSKO BIAŁA | NOWY KLUB PŁYWACKI | PL | 2010 | K8 | 3 | 00:02:49 | 5 | |
19 | 601 | KURKOWSKA OLIWIA | BLACHOWNIA | PL | 2010 | K8 | 4 | 00:02:49 | 6 | ||
20 | 590 | SOBOWIEC AMELIA | BYDGOSZCZ | SOBOWIEC TEAM TUPPERWARE | PL | 2007 | K10 | 3 | 00:03:05 | 7 | |
21 | 591 | BIRLET MICHAŁ | RUDNIKI | PL | 2007 | M10 | PK | 00:01:53 | PK |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 617 | ARMUŁA KAROL | KRAKÓW | TRIATHLON YMCA KRAKÓW | PL | 2005 | M12 | 1 | 00:03:26 | 1 | |
2 | 618 | DURKALEC PIOTR | TYCHY | PL | 2005 | M12 | 2 | 00:03:53 | 2 | ||
3 | 615 | KOŁODZIEJ JULIA | KATOWICE | WODNIK29KATOWICE | PL | 2006 | K12 | 1 | 00:03:54 | 1 | |
4 | 614 | ZYCH KACPER | LUKSEMBURG | LU | 2005 | M12 | 3 | 00:04:05 | 3 | ||
5 | 612 | KAWYCZ IZABELLA | KOMORÓW | PL | 2004 | K14 | 1 | 00:04:07 | 2 | ||
6 | 620 | GĘBUŚ NADIA | BLACHOWNIA | PL | 2005 | K12 | 2 | 00:04:19 | 3 | ||
7 | 613 | BEREZOWSKI IGOR | OPOLE | PL | 2005 | M12 | 4 | 00:04:33 | 4 | ||
8 | 616 | WRÓBEL MARCEL | MIŃSK MAZOWIECKI | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | PL | 2006 | M12 | 5 | 00:04:43 | 5 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Bieg | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 478 | KOPICZKO MAKSYMILIAN | GIZYCKO | ORKA IŁAWA POLAMP GIŻYCKO | POL | 2002 | M16 | 1 | 00:08:26 (2) | 00:01:28 | 00:15:47 (12) | 00:01:35 | 00:08:56 (2) | 00:36:12 | 1 | ||
2 | 434 | CHYŁKOWSKI FILIP | MICHAŁOWICE | TRIATHLON YMCA KRAKÓW | POL | 2001 | M16 | 2 | 00:08:46 (5) | 00:01:31 | 00:15:25 (3) | 00:01:32 | 00:09:11 (4) | 00:36:25 | 2 | ||
3 | 492 | STANGLEWICZ MARCIN | GDYNIA | UKS TRI TEAM RUMIA | POL | 2002 | M16 | 3 | 00:08:30 (4) | 00:01:36 | 00:15:36 (6) | 00:01:41 | 00:09:08 (3) | 00:36:31 | 3 | ||
4 | 468 | KADZIAK JAMES | POZNAŃ | KS UAM TRIATHLON POZNAŃ TRICENTRE | POL | 2002 | M16 | 4 | 00:08:46 (5) | 00:01:31 | 00:15:25 (3) | 00:01:36 | 00:09:16 (6) | 00:36:34 | 4 | ||
5 | 417 | MIELKE DAWID | BAŻANOWICE | TRIATHLON YMCA KRAKÓW | POL | 2002 | M16 | 5 | 00:08:50 (8) | 00:01:28 | 00:15:24 (2) | 00:01:37 | 00:09:27 (10) | 00:36:46 | 5 | ||
6 | 433 | WAMKA MATEUSZ | BYDGOSZCZ | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | POL | 2001 | M16 | 6 | 00:08:57 (13) | 00:01:37 | 00:15:36 (6) | 00:01:34 | 00:09:19 (8) | 00:37:03 | 6 | ||
7 | 446 | SUFRANOWICZ TOMASZ | DĄBROWA GÓRNICZA | TRIATHLON DĄBROWA GORNICA | POL | 2001 | M16 | 7 | 00:09:22 (25) | 00:01:40 | 00:15:01 (1) | 00:01:37 | 00:09:26 (9) | 00:37:06 | 7 | ||
8 | 476 | BOGUSIEWICZ JAKUB | IŁAWA | ORKA IŁAWA | POL | 2002 | M16 | 8 | 00:08:29 (3) | 00:01:31 | 00:15:42 (10) | 00:01:39 | 00:10:00 (19) | 00:37:21 | 8 | ||
9 | 506 | SZUREK SŁAWOMIR | RYDUŁTOWY | UKS "PIĄTKA PLUS" RYDUŁTOWY | POL | 1971 | M18 | 1 | 00:09:19 (18) | 00:01:35 | 00:15:54 (18) | 00:01:26 | 00:09:18 (7) | 00:37:32 | 9 | ||
10 | 481 | JANASZKIEWICZ MATEUSZ | GRYFINO | DELF GRYFINO | POL | 2001 | M16 | 9 | 00:08:46 (5) | 00:01:33 | 00:15:58 (20) | 00:01:45 | 00:09:50 (14) | 00:37:52 | 10 | ||
11 | 502 | JANKOWSKI ADRIAN | SZCZECIN | KS IRONMAN CS POLSKA | POL | 2001 | M16 | 10 | 00:08:52 (9) | 00:01:31 | 00:15:53 (17) | 00:01:48 | 00:10:07 (20) | 00:38:11 | 11 | ||
12 | 436 | WALOSKI DAWID | JAWORZNO | KB MCKIS JAWORZNO KB MCKIS JAWORZNO | POL | 1992 | M18 | 2 | 00:08:25 (1) | 00:01:36 | 00:18:07 (47) | 00:01:32 | 00:08:34 (1) | 00:38:14 | 12 | ||
13 | 466 | GLAPA FILIP | POZNAŃ | KS UAM TRIATHLON POZNAŃ TRICENTRE | POL | 2004 | M14 | 1 | 00:09:20 (21) | 00:01:43 | 00:15:50 (14) | 00:01:42 | 00:09:43 (12) | 00:38:18 | 13 | ||
14 | 479 | ŁYZINSKI MICHAŁ | ILAWA | ,,ORKA'' IŁAWA | POL | 2002 | M16 | 11 | 00:08:56 (10) | 00:01:39 | 00:15:40 (9) | 00:01:49 | 00:10:23 (25) | 00:38:27 | 14 | ||
15 | 428 | WĄSOWICZ KAJETAN | BRZEZINY-KOLONIA | UKS ATUT CZĘSTOCHOWA UKS ATUT CZĘSTOCHOWA | POL | 2004 | M14 | 2 | 00:09:19 (18) | 00:01:42 | 00:15:52 (16) | 00:01:42 | 00:09:59 (18) | 00:38:34 | 15 | ||
16 | 494 | BORYS ANTONI | SZCZECINEK | MIEJSKI KLUB PŁYWACKI SZCZECINEK | POL | 2004 | M14 | 3 | 00:09:20 (21) | 00:01:33 | 00:16:05 (22) | 00:01:42 | 00:09:56 (16) | 00:38:36 | 16 | ||
17 | 486 | SZCZEŚNIAK ERYK | MASŁÓW | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2001 | M16 | 12 | 00:09:19 (18) | 00:01:46 | 00:15:50 (14) | 00:01:57 | 00:09:45 (13) | 00:38:37 | 17 | ||
18 | 480 | GŁUSZKOWSKI MATEUSZ | SIEROSŁAW | CITYZEN | POL | 2001 | M16 | 13 | 00:08:58 (15) | 00:01:40 | 00:16:10 (24) | 00:01:42 | 00:10:10 (21) | 00:38:40 | 18 | ||
19 | 482 | SANECKA JULIA | GRYFINO | DELF GRYFINO | POL | 2001 | K16 | 1 | 00:09:14 (17) | 00:01:29 | 00:17:16 (37) | 00:01:29 | 00:09:12 (5) | 00:38:40 | 1 | ||
20 | 477 | JEDNASZEWSKI MIKOŁAJ | OLSZTYN | SSP ORKA IŁAWA | POL | 2001 | M16 | 14 | 00:08:57 (13) | 00:01:39 | 00:16:16 (26) | 00:02:01 | 00:09:56 (16) | 00:38:49 | 19 | ||
21 | 483 | PARTYKA PIOTR | GRYFINO | GRYFIŃSKI KLUB SPORTOWY DELF | POL | 2001 | M16 | 15 | 00:08:56 (10) | 00:01:33 | 00:16:23 (27) | 00:01:44 | 00:10:22 (24) | 00:38:58 | 20 | ||
22 | 501 | WOŹNIAK JOANNA | SZCZECIN | KS IRONMAN CS POLSKA | POL | 2001 | K16 | 2 | 00:09:20 (21) | 00:01:36 | 00:17:02 (33) | 00:01:34 | 00:09:39 (11) | 00:39:11 | 2 | ||
23 | 474 | SZUMIEC DOMINIK | JASŁO | SWIMTRI RZESZÓW | POL | 2002 | M16 | 16 | 00:09:20 (21) | 00:01:47 | 00:15:49 (13) | 00:02:03 | 00:10:15 (22) | 00:39:14 | 21 | ||
24 | 491 | PROKOP BARTOSZ | RUDA ŚLĄSKA | KS AZS-AWF KATOWICE KS AZS-AWF KATOWICE | POL | 2002 | M16 | 17 | 00:09:32 (27) | 00:01:38 | 00:15:44 (11) | 00:01:46 | 00:10:38 (30) | 00:39:18 | 22 | ||
25 | 505 | SUDAK ZUZANNA | MILANÓWEK | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 2001 | K16 | 3 | 00:09:31 (26) | 00:01:38 | 00:16:49 (31) | 00:01:32 | 00:09:53 (15) | 00:39:23 | 3 | ||
26 | 484 | JASIULEWICZ BARTOSZ | GRYFINO | DELF GRYFINO | POL | 2000 | M18 | 3 | 00:09:47 (32) | 00:01:39 | 00:16:03 (21) | 00:01:52 | 00:10:16 (23) | 00:39:37 | 23 | ||
27 | 467 | FERCHMIN STANISŁAW | POZNAŃ | KS UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM, TRICENTRE, | POL | 2003 | M14 | 4 | 00:08:58 (15) | 00:01:43 | 00:16:15 (25) | 00:01:51 | 00:11:04 (38) | 00:39:51 | 24 | ||
28 | 460 | MAKSYMOWICZ KRZYSZTOF | ELBLĄG | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 2003 | M14 | 5 | 00:09:37 (29) | 00:01:46 | 00:15:31 (5) | 00:01:55 | 00:11:08 (39) | 00:39:57 | 25 | ||
29 | 497 | ZIELSKI OLIWIER | IŁAWA | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 2001 | M16 | 18 | 00:09:33 (28) | 00:01:42 | 00:15:36 (8) | 00:01:40 | 00:11:34 (49) | 00:40:05 | 26 | ||
30 | 489 | MAJEWSKI WOJCIECH | RZESZÓW | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2001 | M16 | 19 | 00:09:52 (33) | 00:01:41 | 00:15:56 (19) | 00:01:50 | 00:11:32 (48) | 00:40:51 | 27 | ||
31 | 454 | POLSKI MATEUSZ | LUBLIN | UKS 51 LUBLIN | POL | 2004 | M14 | 6 | 00:09:40 (31) | 00:01:48 | 00:16:37 (28) | 00:01:39 | 00:11:08 (40) | 00:40:52 | 28 | ||
32 | 496 | MARCZAK RADOSŁAW | GRZEBOWILK | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | POL | 2002 | M16 | 20 | 00:10:05 (36) | 00:02:02 | 00:16:46 (30) | 00:01:44 | 00:10:34 (29) | 00:41:11 | 29 | ||
33 | 475 | SZCZEPANIK SZYMON | RZESZÓW | SWIMTRI RZESZÓW | POL | 2003 | M14 | 7 | 00:10:11 (42) | 00:01:57 | 00:16:42 (29) | 00:01:53 | 00:10:32 (27) | 00:41:15 | 30 | ||
34 | 451 | ZYCH NATALIA | LUBLIN | UKS 51 LUBLIN | POL | 2001 | K16 | 4 | 00:09:38 (30) | 00:01:39 | 00:17:47 (44) | 00:01:40 | 00:10:32 (28) | 00:41:16 | 4 | ||
35 | 463 | RZĄSA FRANCISZEK | KRAKÓW | TRIATHLON YMCA KRAKÓW | POL | 2003 | M14 | 8 | 00:10:05 (36) | 00:01:36 | 00:17:11 (35) | 00:01:42 | 00:10:49 (32) | 00:41:23 | 31 | ||
36 | 465 | MŁYNARSKA JÓZEFINA | KRAKÓW | TRIATHLON YMCA KRAKÓW | POL | 2003 | K14 | 1 | 00:10:05 (36) | 00:01:44 | 00:17:32 (41) | 00:01:45 | 00:10:27 (26) | 00:41:33 | 5 | ||
37 | 455 | MASZKOWSKI JAKUB | LUBLIN | UKS 51 LUBLIN | POL | 2004 | M14 | 9 | 00:10:05 (36) | 00:01:47 | 00:17:01 (32) | 00:01:54 | 00:11:01 (37) | 00:41:48 | 32 | ||
38 | 487 | WICHA KAROLINA | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2001 | K16 | 5 | 00:10:17 (44) | 00:01:49 | 00:17:16 (36) | 00:01:49 | 00:10:59 (36) | 00:42:10 | 6 | ||
39 | 448 | SIEMIANOWSKI MARCEL | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 2003 | M14 | 10 | 00:08:56 (10) | 00:01:35 | 00:16:07 (23) | 00:01:41 | 00:13:59 (65) | 00:42:18 | 33 | ||
40 | 470 | JAROSZEWSKI JAKUB | WARSZAWA | POL | 2001 | M16 | 21 | 00:10:11 (42) | 00:01:43 | 00:17:57 (46) | 00:01:57 | 00:10:47 (31) | 00:42:35 | 34 | |||
41 | 418 | TYNDZIK ELEONORA | WARSZAWA | UKS G-8 BIELANY | POL | 2003 | K14 | 2 | 00:10:17 (44) | 00:01:47 | 00:17:18 (38) | 00:02:32 | 00:10:52 (34) | 00:42:46 | 7 | ||
42 | 473 | KŁOS BARTŁOMIEJ | ŻOŁYNIA | SWIMTRI RZESZÓW | POL | 2002 | M16 | 22 | 00:09:54 (34) | 00:01:45 | 00:17:55 (45) | 00:02:12 | 00:11:18 (45) | 00:43:04 | 35 | ||
43 | 452 | BUGAŁA MARTYNA | LUBLIN | UKS 51 LUBLIN | POL | 2002 | K16 | 6 | 00:10:02 (35) | 00:01:46 | 00:17:32 (40) | 00:02:01 | 00:11:53 (53) | 00:43:14 | 8 | ||
44 | 431 | WĄSIK MAJA | KRAKÓW | TRIWISE | POL | 2004 | K14 | 3 | 00:10:40 (52) | 00:01:42 | 00:18:17 (48) | 00:01:43 | 00:10:52 (35) | 00:43:14 | 9 | ||
45 | 445 | MAJCHEREK MATEUSZ | SULEJÓWEK | TRIPASSION TEAM | POL | 2000 | M18 | 4 | 00:10:21 (46) | 00:01:57 | 00:17:38 (42) | 00:02:12 | 00:11:20 (46) | 00:43:28 | 36 | ||
46 | 443 | SOBOWIEC MATEUSZ | BYDGOSZCZ | MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZ | POL | 2003 | M14 | 11 | 00:10:24 (47) | 00:01:48 | 00:17:46 (43) | 00:01:50 | 00:11:40 (50) | 00:43:28 | 37 | ||
47 | 430 | CIERPIAŁ WIKTOR | BLACHOWNIA | UNIA OŚWIĘCIM | POL | 2004 | M14 | 12 | 00:10:06 (40) | 00:01:47 | 00:18:30 (50) | 00:01:52 | 00:11:25 (47) | 00:43:40 | 38 | ||
48 | 450 | ZAWADZKI MIŁOSZ | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 2003 | M14 | 13 | 00:10:44 (53) | 00:02:33 | 00:17:19 (39) | 00:01:54 | 00:11:15 (43) | 00:43:45 | 39 | ||
49 | 485 | BURA DOMINIKA | WROCŁAW | MKS JUVENIA WROCŁAW | POL | 2001 | K16 | 7 | 00:10:29 (50) | 00:02:04 | 00:18:39 (52) | 00:02:13 | 00:10:50 (33) | 00:44:30 | 10 | 00:00:15 | |
50 | 456 | KRAUZE ALICJA | MALBORK | STREFA RUCHU MULTISPORT MALBORK | POL | 2001 | K16 | 8 | 00:11:00 (55) | 00:01:51 | 00:18:46 (54) | 00:01:47 | 00:11:08 (41) | 00:44:32 | 11 | ||
51 | 435 | SŁOMIŃSKI PIOTR | GORLICE | G | POL | 1979 | M18 | 5 | 00:11:23 (58) | 00:02:06 | 00:17:08 (34) | 00:02:18 | 00:12:10 (55) | 00:45:05 | 40 | ||
52 | 472 | WRÓBEL WIKTORIA | MIŃSK MAZOWIECKI | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | POL | 2004 | K14 | 4 | 00:10:07 (41) | 00:01:42 | 00:19:47 (58) | 00:01:46 | 00:11:46 (51) | 00:45:08 | 12 | ||
53 | 442 | SIEKIERKA FILIP | PUŃCÓW | POL | 2004 | M14 | 14 | 00:10:26 (48) | 00:01:51 | 00:18:52 (56) | 00:02:03 | 00:11:50 (52) | 00:45:17 | 41 | 00:00:15 | ||
54 | 437 | MOSBAUER MARCIN | JAWORZNO | POL | 1992 | M18 | 6 | 00:10:27 (49) | 00:01:48 | 00:20:29 (61) | 00:01:59 | 00:11:13 (42) | 00:45:56 | 42 | |||
55 | 444 | GAJEK KINGA | DĄBROWA GÓRNICZA | TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA | POL | 2001 | K16 | 9 | 00:10:31 (51) | 00:01:55 | 00:20:26 (60) | 00:02:01 | 00:11:16 (44) | 00:46:09 | 13 | ||
56 | 503 | OLCZAK JAKUB | KOŚCIELEC | MLUKS TRIATHLON KOŁO | POL | 2003 | M14 | 15 | 00:11:21 (57) | 00:02:06 | 00:18:41 (53) | 00:01:54 | 00:13:15 (60) | 00:47:17 | 43 | ||
57 | 453 | WAŁACH EMILIA | LUBLIN | UKS 51 LUBLIN | POL | 2004 | K14 | 5 | 00:11:12 (56) | 00:02:03 | 00:19:28 (57) | 00:02:20 | 00:12:17 (56) | 00:47:20 | 14 | ||
58 | 499 | KRZOSKI HUBERT | STARACHOWICE | SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM | POL | 2000 | M18 | 7 | 00:11:50 (63) | 00:01:59 | 00:18:25 (49) | 00:02:10 | 00:13:24 (61) | 00:47:48 | 44 | ||
59 | 495 | GRYGIENCZA IGA | GAJEWO | SSP ORKA IŁAWA | POL | 2004 | K14 | 6 | 00:10:53 (54) | 00:01:50 | 00:18:46 (55) | 00:02:12 | 00:14:24 (68) | 00:48:05 | 15 | ||
60 | 432 | WIKLAK JAN | NOWA WOLA | POL | 2004 | M14 | 16 | 00:11:28 (60) | 00:02:18 | 00:18:32 (51) | 00:02:18 | 00:13:46 (64) | 00:48:22 | 45 | |||
61 | 508 | MATUSZCZAK IZABELA | RADOMSKO | UKS DZIESIĄTKA RADOMSKO | POL | 2000 | K18 | 1 | 00:11:29 (61) | 00:02:12 | 00:21:56 (68) | 00:02:08 | 00:12:34 (58) | 00:50:19 | 16 | ||
62 | 498 | KRZOSKI WOJCIECH | STARACHOWICE | PRZEMYSŁAW SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM | POL | 1973 | M18 | 8 | 00:12:07 (65) | 00:02:27 | 00:20:16 (59) | 00:02:47 | 00:12:34 (57) | 00:50:26 | 46 | 00:00:15 | |
63 | 441 | SOBOLEWSKI MATEUSZ | WARSZAWA | POL | 2003 | M14 | 17 | 00:11:36 (62) | 00:01:55 | 00:21:13 (65) | 00:02:12 | 00:13:33 (63) | 00:50:44 | 47 | 00:00:15 | ||
64 | 421 | SIÓDEMAK MARCIN | WARSZAWA | POL | 1974 | M18 | 9 | 00:11:24 (59) | 00:02:08 | 00:23:17 (70) | 00:02:04 | 00:11:56 (54) | 00:51:04 | 48 | 00:00:15 | ||
65 | 488 | SIERADZAN OLGA | KIELCE | POL | 2003 | K14 | 7 | 00:12:32 (66) | 00:02:06 | 00:20:57 (63) | 00:02:06 | 00:14:07 (66) | 00:51:48 | 17 | |||
66 | 426 | ŚWIERŻEWSKA IGA | WARSZAWA | SPORTOWARODZINA.PL | POL | 2004 | K14 | 8 | 00:12:06 (64) | 00:01:57 | 00:21:30 (67) | 00:02:07 | 00:14:09 (67) | 00:51:49 | 18 | ||
67 | 458 | SZPILOWSKI KONRAD | PYSKOWICE | POL | 2001 | M16 | 23 | 00:13:25 (69) | 00:02:03 | 00:20:48 (62) | 00:02:35 | 00:13:26 (62) | 00:52:17 | 49 | |||
68 | 457 | TOL MONIKA | LUBLINIEC | MAFIA TEAM LUBLINIEC | POL | 1990 | K18 | 2 | 00:12:54 (67) | 00:02:13 | 00:21:24 (66) | 00:02:36 | 00:13:12 (59) | 00:52:19 | 19 | ||
69 | 447 | GAJEK MATEUSZ | DĄBROWA GÓRNICZA | TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA | POL | 2004 | M14 | 18 | 00:13:12 (68) | 00:02:06 | 00:23:45 (71) | 00:02:06 | 00:14:34 (69) | 00:55:43 | 50 | ||
70 | 464 | CISZEWSKA KALINA | WROCŁAW | KLEMENS TEAM | POL | 1982 | K18 | 3 | 00:13:33 (70) | 00:02:18 | 00:24:35 (73) | 00:02:48 | 00:14:54 (70) | 00:58:08 | 20 | ||
71 | 423 | MANDAT MATEUSZ | LESZNO | POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUND | POL | 1990 | M18 | 10 | 00:13:34 (71) | 00:02:19 | 00:25:07 (74) | 00:02:08 | 00:15:06 (71) | 00:58:14 | 51 | ||
72 | 440 | GWIAZDA KATARZYNA | OPOLE | POL | 1989 | K18 | 4 | 00:15:26 (75) | 00:02:32 | 00:21:06 (64) | 00:02:35 | 00:16:32 (73) | 00:58:26 | 21 | 00:00:15 | ||
73 | 471 | ZAWADKA MARTA | MIŃSK MAZOWIECKI | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | POL | 2004 | K14 | 9 | 00:14:18 (72) | 00:02:12 | 00:23:49 (72) | 00:02:28 | 00:16:38 (74) | 00:59:25 | 22 | ||
74 | 424 | TRAWKA KATARZYNA | GOŁĘBICE | POL | 1979 | K18 | 5 | 00:14:48 (73) | 00:02:40 | 00:25:40 (76) | 00:02:40 | 00:16:11 (72) | 01:01:59 | 23 | |||
75 | 420 | PERCHALUK JOANNA | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUND | POL | 1985 | K18 | 6 | 00:16:18 (76) | 00:03:09 | 00:22:16 (69) | 00:03:40 | 00:17:32 (76) | 01:03:10 | 24 | 00:00:15 | |
76 | 422 | SIÓDEMAK MATEUSZ | WARSZAWA | BRAK KLUBU BRAK | POL | 1999 | M18 | 11 | 00:15:10 (74) | 00:03:02 | 00:25:46 (77) | 00:02:51 | 00:16:46 (75) | 01:03:50 | 52 | 00:00:15 | |
77 | 461 | RYDECKA DOBROCHNA | BLACHOWNIA | POL | 1995 | K18 | 7 | 00:18:07 (78) | 00:02:36 | 00:25:29 (75) | 00:03:14 | 00:19:06 (77) | 01:08:32 | 25 | |||
78 | 429 | JERZOWSKI EMIL | KONOPISKA | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | POL | 2003 | M14 | 19 | 00:17:55 (77) | 00:02:44 | 00:26:02 (78) | 00:03:46 | 00:22:51 (78) | 01:13:18 | 53 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | ŁAWICKI PIOTR | LUBIN | MKS POLKOWICE CCC SPRANDI POLKOWICE | POL | 1995 | M20 | 1 | 1 | 00:07:56 (1) | 00:01:24 | 00:27:50 (8) | 00:01:27 | 00:16:32 (1) | 00:55:09 | 1 | ||
2 | 2 | SZYMANOWSKI PRZEMYSŁAW | KOŃSKIE | IDMAR RACING TEAM/ SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM STARACHOWICE | POL | 1986 | M | 1 | 00:08:01 (2) | 00:01:20 | 00:27:51 (9) | 00:01:27 | 00:16:42 (2) | 00:55:21 | 2 | |||
3 | 143 | SIÓDMIAK IGOR | SZCZECINEK | MKP SZCZECINEK | POL | 1998 | M20 | 2 | 1 | 00:08:01 (2) | 00:01:23 | 00:27:48 (7) | 00:01:26 | 00:17:00 (3) | 00:55:38 | 3 | ||
4 | 58 | JUSZKOWIEC DANIEL | WARSZAWA | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 1998 | M20 | 3 | 1 | 00:08:06 (6) | 00:01:22 | 00:27:42 (4) | 00:01:30 | 00:17:07 (4) | 00:55:47 | 4 | ||
5 | 7 | SZALA TOMASZ | NOWA IWICZNA | PROFI TEAM SKLEPROWEROWY.PL | POL | 1990 | M | 1 | 00:08:04 (4) | 00:01:22 | 00:27:46 (6) | 00:01:33 | 00:17:36 (5) | 00:56:21 | 5 | |||
6 | 185 | CZYSZ ROBERT | POZNAŃ | UKS CITYZEN KM SPORT PRO TEAM | POL | 1994 | M | 1 | 00:08:07 (8) | 00:01:25 | 00:27:40 (3) | 00:01:30 | 00:17:48 (6) | 00:56:30 | 6 | |||
7 | 174 | DAMENTKA KAMIL | RUMIA | UKS-TRI TEAM RUMIA ELEMENTAL TRI TEAM ELEMENTAL TRI TEAM | POL | 1998 | M20 | 4 | 1 | 00:08:04 (4) | 00:01:23 | 00:27:44 (5) | 00:01:32 | 00:18:46 (11) | 00:57:29 | 7 | ||
8 | 182 | SOWIŃSKI MIŁOSZ | NOWA IWICZNA | AZS AWF WROCŁAW | POL | 1995 | M20 | 5 | 1 | 00:08:06 (6) | 00:01:25 | 00:27:39 (1) | 00:01:35 | 00:18:56 (12) | 00:57:41 | 8 | ||
9 | 181 | WILK ADRIAN | POLICE | KS IRONMAN CS POLSKA | POL | 1998 | M20 | 6 | 1 | 00:08:08 (10) | 00:01:24 | 00:27:39 (1) | 00:01:33 | 00:19:32 (20) | 00:58:16 | 9 | ||
10 | 9 | FALBOGOWSKI MACIEJ | POZNAŃ | UAM TRIATHLON POZNAŃ TRICENTRE, SKLEP BIEGACZA POLONEZ, BENATURAL, REDFITNESS | POL | 1999 | M18 | 1 | 1 | 00:08:33 (14) | 00:01:22 | 00:28:45 (13) | 00:01:34 | 00:18:14 (7) | 00:58:28 | 10 | ||
11 | 184 | JARLIŃSKI MICHAŁ | RUMIA | UKS TRI-TEAM RUMIA | POL | 1999 | M18 | 2 | 1 | 00:08:23 (12) | 00:01:21 | 00:29:00 (15) | 00:01:33 | 00:18:17 (8) | 00:58:34 | 11 | ||
12 | 67 | POPŁAWSKI JAN | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | NEON TEAM | POL | 1993 | M | 1 | 00:08:07 (8) | 00:01:31 | 00:29:05 (16) | 00:01:31 | 00:18:36 (10) | 00:58:50 | 12 | |||
13 | 140 | CIEŚLIK MATEUSZ | POZNAŃ | KS UAM TRIATHLON POZNAŃ TRICENTRE | POL | 1998 | M20 | 7 | 1 | 00:08:49 (19) | 00:01:23 | 00:28:29 (10) | 00:01:31 | 00:19:09 (17) | 00:59:21 | 13 | ||
14 | 142 | MARKIEWICZ MARCEL | POZNAŃ | KS UAM TRIATHLON POZNAŃ | POL | 2000 | M18 | 3 | 1 | 00:08:50 (20) | 00:01:26 | 00:29:28 (21) | 00:01:29 | 00:18:26 (9) | 00:59:39 | 14 | ||
15 | 76 | BRUŹDZIAK MACIEJ | BORKOWO | STOWARZYSZENIE PROFI TEAM | POL | 1998 | M20 | 8 | 1 | 00:08:08 (10) | 00:01:42 | 00:28:53 (14) | 00:01:41 | 00:19:21 (18) | 00:59:45 | 15 | ||
16 | 4 | WILKOWIECKI ROBERT | TWARDOGÓRA | GVT BMC AZS-AWF KATOWICE | POL | 1994 | M | 1 | 00:08:35 (15) | 00:01:29 | 00:28:35 (11) | 00:01:34 | 00:20:04 (24) | 01:00:17 | 16 | |||
17 | 87 | OGRODNIK MACIEK | WROCŁAW | TRIWISE/ TRIATHLON CLUB WROCŁAW | POL | 1997 | M20 | 9 | 1 | 00:08:50 (20) | 00:01:29 | 00:29:25 (19) | 00:01:39 | 00:19:03 (14) | 01:00:26 | 17 | ||
18 | 166 | BRZÓSKA JAKUB | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 1993 | M | 1 | 00:08:43 (17) | 00:01:33 | 00:29:31 (24) | 00:01:49 | 00:18:56 (12) | 01:00:32 | 18 | |||
19 | 286 | LASOŃ PRZEMYSŁAW | RADOMSKO | NOVOTEL POZNAŃ TEAM TRZY NIESFORNE JAGUARY | POL | 1990 | M | 1 | 00:08:28 (13) | 00:01:26 | 00:29:54 (25) | 00:01:51 | 00:19:04 (15) | 01:00:43 | 19 | |||
20 | 169 | ROGACZ GRZEGORZ | RACIBÓRZ | KS AZS AWF KATOWICE | POL | 2000 | M18 | 4 | 1 | 00:08:40 (16) | 00:01:25 | 00:28:40 (12) | 00:01:30 | 00:20:37 (33) | 01:00:52 | 20 | ||
21 | 186 | CHMIELOWSKI ADAM | EDENBURG | POL | 1975 | M | 1 | 00:08:51 (22) | 00:01:26 | 00:29:30 (23) | 00:01:51 | 00:19:44 (22) | 01:01:22 | 21 | ||||
22 | 81 | PALIŃSKI MACIEJ | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 2000 | M18 | 5 | 1 | 00:08:54 (23) | 00:01:26 | 00:29:26 (20) | 00:01:45 | 00:20:12 (27) | 01:01:43 | 22 | ||
23 | 6 | CZEŚNIK MARIA | WARSZAWA | PROFI TEAM | POL | 1977 | K | 1 | 00:09:07 (26) | 00:01:37 | 00:31:04 (46) | 00:02:01 | 00:19:06 (16) | 01:02:55 | 1 | |||
24 | 136 | SŁOMIŃSKI SEBASTIAN | ŚWIEBODZICE | LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH | POL | 2000 | M18 | 6 | 1 | 00:09:11 (28) | 00:01:45 | 00:30:46 (37) | 00:01:47 | 00:19:29 (19) | 01:02:58 | 23 | ||
25 | 117 | ŻUREK ROBERT | DABROWA GÓRNICZA | TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA | POL | 1974 | M | 1 | 00:09:37 (39) | 00:01:36 | 00:29:59 (26) | 00:01:41 | 00:20:20 (29) | 01:03:13 | 24 | |||
26 | 10 | WĄSIK MAŁGORZATA | MALBORK | MKS TRIATHLON MALBORK / AIRBIKE ARMEXIM TRI TEAM. | POL | 1991 | K | 1 | 00:09:36 (36) | 00:01:36 | 00:31:03 (44) | 00:01:41 | 00:19:43 (21) | 01:03:39 | 2 | |||
27 | 8 | DZIK SZYMON | IŁAWA | ORKA IŁAWA | POL | 2000 | M18 | 7 | 1 | 00:09:03 (24) | 00:01:27 | 00:29:15 (17) | 00:01:52 | 00:22:14 (43) | 01:03:51 | 25 | ||
28 | 118 | ŚLIWKA JAKUB | BŁONIE | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 1999 | M18 | 8 | 1 | 00:08:43 (17) | 00:01:36 | 00:29:28 (21) | 00:01:53 | 00:22:11 (42) | 01:03:51 | 26 | ||
29 | 116 | MAKSYMOWICZ TOMASZ | ELBLĄG | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA COZMOBIKE SPECIALIZED | POL | 2000 | M18 | 9 | 1 | 00:09:04 (25) | 00:01:23 | 00:29:19 (18) | 00:01:47 | 00:22:19 (44) | 01:03:52 | 27 | ||
30 | 12 | SIKORA MARTA | JUSZCZYN | TRIATHLON YMCA KRAKÓW | POL | 2000 | K18 | 1 | 1 | 00:09:36 (36) | 00:01:36 | 00:31:04 (46) | 00:01:37 | 00:20:03 (23) | 01:03:56 | 3 | ||
31 | 100 | LIGĘZA TOMASZ | PRUDNIK | POL | 1988 | M | 1 | 00:09:42 (40) | 00:01:41 | 00:30:20 (28) | 00:01:54 | 00:20:30 (31) | 01:04:07 | 28 | ||||
32 | 11 | PYTEL MARIA | STARACHOWICE | SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM | POL | 1986 | K | 1 | 00:09:35 (35) | 00:01:36 | 00:31:04 (45) | 00:01:46 | 00:20:06 (25) | 01:04:07 | 4 | |||
33 | 96 | MICHNIEWICZ MACIEJ | OPOLE | UKP GOL OPOLE PG INWESTYCJE | POL | 1977 | M | 1 | 00:09:23 (30) | 00:01:39 | 00:31:19 (50) | 00:01:48 | 00:20:06 (25) | 01:04:15 | 29 | |||
34 | 14 | PETTERS KLAUDIA | BOLESŁAWIEC | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 1999 | K18 | 2 | 1 | 00:09:43 (41) | 00:01:34 | 00:31:01 (43) | 00:01:41 | 00:20:19 (28) | 01:04:18 | 5 | ||
35 | 63 | GIET MAGDALENA | DZIERGOWICE | TRIATHLON YMCA KRAKÓW | POL | 1997 | K20 | 1 | 1 | 00:09:43 (41) | 00:01:42 | 00:30:53 (41) | 00:01:43 | 00:20:36 (32) | 01:04:37 | 6 | ||
36 | 133 | KLUŹNIAK JACEK | KIELCE | KKL KIELCE | POL | 1975 | M | 1 | 00:10:06 (52) | 00:01:44 | 00:30:30 (30) | 00:01:57 | 00:20:38 (34) | 01:04:55 | 30 | |||
37 | 107 | POGONOWSKI MACIEJ | NIEPOŁOMICE | POL | 1987 | M | 1 | 00:09:28 (32) | 00:02:13 | 00:30:41 (36) | 00:01:44 | 00:20:54 (35) | 01:05:00 | 31 | ||||
38 | 112 | IZBIŃSKI RAFAŁ | SKARŻYSKO-KAMIENNA | SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM/STS SKARŻYSKO-KAMIENNA | POL | 1979 | M | 1 | 00:09:36 (36) | 00:02:12 | 00:30:32 (31) | 00:02:14 | 00:20:27 (30) | 01:05:16 | 32 | 00:00:15 | ||
39 | 180 | KWAŚKIEWICZ OLIWIA | DĄBROWA GÓRNICZA | KS AZS-AWF KATOWICE | POL | 1998 | K20 | 2 | 1 | 00:09:47 (46) | 00:01:38 | 00:30:51 (39) | 00:01:46 | 00:21:17 (37) | 01:05:19 | 7 | ||
40 | 104 | OWCZAREK KRZYSZTOF | CZĘSTOCHOWA | POL | 1992 | M | 1 | 00:09:09 (27) | 00:01:37 | 00:30:28 (29) | 00:01:51 | 00:22:34 (46) | 01:05:39 | 33 | ||||
41 | 171 | GIBALSKI KAJETAN | ROŚCISŁAWICE | KS AZS-AWF KATOWICE | POL | 2000 | M18 | 10 | 1 | 00:09:32 (34) | 00:01:34 | 00:30:39 (32) | 00:01:52 | 00:22:40 (51) | 01:06:17 | 34 | ||
42 | 86 | REKS ALEKSANDRA | WIELISZEW | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 2000 | K18 | 3 | 1 | 00:09:46 (45) | 00:01:42 | 00:31:58 (59) | 00:01:51 | 00:21:08 (36) | 01:06:25 | 8 | ||
43 | 129 | GRZYWACZ MACIEJ | KRAKÓW | WM TRISELF | POL | 2000 | M18 | 11 | 1 | 00:09:52 (49) | 00:01:39 | 00:30:11 (27) | 00:01:49 | 00:23:07 (56) | 01:06:38 | 35 | ||
44 | 179 | MARCZAK ARKADIUSZ | GRZEBOWILK | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI KS BARAKUDA | POL | 1999 | M18 | 12 | 1 | 00:09:31 (33) | 00:02:03 | 00:30:52 (40) | 00:02:14 | 00:22:34 (46) | 01:07:14 | 36 | ||
45 | 144 | MARZEC ŁUKASZ | DĄBROWA GÓRNICZA | TRIATHLON X-TEAM | POL | 1980 | M | 1 | 00:09:58 (50) | 00:01:57 | 00:31:31 (55) | 00:02:32 | 00:21:30 (39) | 01:07:28 | 37 | |||
46 | 122 | SNELEWSKI GRZEGORZ | PABIANICE | POL | 1984 | M | 1 | 00:10:25 (61) | 00:02:12 | 00:31:14 (48) | 00:02:18 | 00:21:26 (38) | 01:07:35 | 38 | ||||
47 | 23 | ZYCH ZBIGNIEW | LUBLIN | TRIATHLON LUBLIN TEAM | POL | 1972 | M | 1 | 00:10:14 (55) | 00:01:42 | 00:31:25 (54) | 00:02:14 | 00:22:03 (41) | 01:07:38 | 39 | |||
48 | 170 | GONSKA SZYMON | STUDZIONKA | KS AZS AWF KATOWICE | POL | 2000 | M18 | 13 | 1 | 00:09:21 (29) | 00:01:42 | 00:30:40 (35) | 00:01:55 | 00:24:08 (71) | 01:07:46 | 40 | ||
49 | 46 | WALCZAK WIKTOR | KRAKÓW | POL | 1993 | M | 1 | 00:09:43 (41) | 00:01:55 | 00:30:46 (38) | 00:02:10 | 00:23:19 (60) | 01:07:53 | 41 | ||||
50 | 21 | STEFANKIEWICZ JAKUB | ZGIERZ | TRUCHT TEAM | POL | 1989 | M | 1 | 00:09:59 (51) | 00:01:50 | 00:30:39 (32) | 00:02:13 | 00:23:15 (57) | 01:07:56 | 42 | |||
51 | 56 | KWIATKOWSKI FILIP | BYDGOSZCZ | POL | 2000 | M18 | 14 | 1 | 00:09:44 (44) | 00:01:57 | 00:31:21 (51) | 00:02:15 | 00:22:44 (53) | 01:08:01 | 43 | |||
52 | 145 | BĄK MAREK | TARNOWSKIE GÓRY | POL | 1973 | M | 1 | 00:10:43 (69) | 00:01:55 | 00:30:39 (32) | 00:02:15 | 00:22:36 (49) | 01:08:08 | 44 | ||||
53 | 151 | RUMIŃSKA KATARZYNA | MALBORK | SSP ORKA IŁAWA | POL | 2000 | K18 | 4 | 1 | 00:10:41 (67) | 00:01:44 | 00:31:21 (51) | 00:01:48 | 00:22:36 (49) | 01:08:10 | 9 | ||
54 | 22 | SOBAŃSKA IZABELA | DRUŻBICE | KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW | POL | 1996 | K20 | 3 | 1 | 00:10:35 (65) | 00:01:55 | 00:31:17 (49) | 00:01:58 | 00:22:45 (54) | 01:08:30 | 10 | ||
55 | 162 | SZMAJDUCH MARIUSZ | MYSŁOWICE | SILESIA RUNNERS CLUB | POL | 1986 | M | 1 | 00:09:27 (31) | 00:02:09 | 00:32:12 (61) | 00:02:17 | 00:22:34 (45) | 01:08:39 | 45 | |||
56 | 13 | BOHATER PAULINA | WROCŁAW | SSP ORKA IŁAWA | POL | 2000 | K18 | 5 | 1 | 00:10:23 (60) | 00:01:46 | 00:31:36 (57) | 00:01:54 | 00:23:18 (59) | 01:08:57 | 11 | ||
57 | 148 | BIEDRAWA KONRAD | RUMIA | UKS TRI TEAM RUMIA | POL | 2002 | M16 | 1 | 1 | 00:10:16 (58) | 00:01:39 | 00:31:52 (58) | 00:01:53 | 00:23:43 (65) | 01:09:23 | 46 | ||
58 | 126 | CZERNIK ARTUR | BIERUŃ | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | POL | 1986 | M | 1 | 00:10:34 (64) | 00:01:51 | 00:31:00 (42) | 00:02:10 | 00:23:55 (67) | 01:09:30 | 47 | |||
59 | 49 | KAŹMIERCZAK MARCIN | ŁÓDŹ | CELIRONMAN | POL | 1974 | M | 1 | 00:10:57 (75) | 00:01:54 | 00:32:17 (63) | 00:02:31 | 00:22:35 (48) | 01:10:14 | 48 | |||
60 | 175 | RYPEL NATALIA | KĘDZIERZYN-KOŹLE | KS AZS-AWF KATOWICE TRI DIVISION TRIATHLON TEAM | POL | 1993 | K | 1 | 00:09:49 (47) | 00:01:50 | 00:32:06 (60) | 00:01:48 | 00:24:59 (83) | 01:10:32 | 12 | |||
61 | 106 | PRZEBINDA ŁUKASZ | KRAKÓW | 1988 | POL | 1988 | M | 1 | 00:09:49 (47) | 00:02:04 | 00:31:33 (56) | 00:02:10 | 00:25:02 (84) | 01:10:38 | 49 | |||
62 | 55 | RAKUS MARIA | KISIELÓW | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2000 | K18 | 6 | 1 | 00:10:38 (66) | 00:02:01 | 00:33:36 (86) | 00:02:03 | 00:23:27 (61) | 01:11:45 | 13 | ||
63 | 79 | AL-SELWI TAREK | ZUZELA | POL | 1990 | M | 1 | 00:10:42 (68) | 00:02:28 | 00:34:21 (102) | 00:02:28 | 00:21:46 (40) | 01:11:45 | 50 | ||||
64 | 29 | LUPA MARCIN | WROCŁAW | GVT | POL | 1980 | M | 1 | 00:11:05 (80) | 00:01:58 | 00:32:25 (64) | 00:02:23 | 00:23:44 (66) | 01:11:50 | 51 | 00:00:15 | ||
65 | 123 | HAJEWSKI TOMASZ | KATOWICE | TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA | POL | 1976 | M | 1 | 00:10:14 (55) | 00:01:48 | 00:31:22 (53) | 00:02:36 | 00:26:08 (96) | 01:12:08 | 52 | |||
66 | 120 | PETRIE IAIN | KRAKÓW | POL | 1966 | M | 1 | 00:10:27 (63) | 00:02:09 | 00:32:55 (73) | 00:02:33 | 00:24:21 (76) | 01:12:25 | 53 | ||||
67 | 130 | KOŁODZIEJ MATEUSZ | KATOWICE | WODNIK29KATOWICE | POL | 2002 | M16 | 2 | 1 | 00:10:14 (55) | 00:01:46 | 00:34:16 (99) | 00:02:20 | 00:23:59 (70) | 01:12:35 | 54 | ||
68 | 19 | STODULSKI MICHAŁ | CZĘSTOCHOWA | POL | 1981 | M | 1 | 00:10:06 (52) | 00:02:40 | 00:34:47 (107) | 00:02:46 | 00:22:43 (52) | 01:13:02 | 55 | ||||
69 | 158 | CYBULSKI BARTŁOMIEJ | KĘDZIERZYN-KOŹLE | WELLFIT | POL | 1979 | M | 1 | 00:10:45 (70) | 00:02:58 | 00:32:29 (65) | 00:02:24 | 00:24:32 (77) | 01:13:08 | 56 | |||
70 | 91 | SZPILOWSKA PAULINA | PYSKOWICE | KS OLKUSZ | POL | 1994 | K | 1 | 00:11:19 (87) | 00:02:20 | 00:33:51 (92) | 00:02:07 | 00:23:35 (62) | 01:13:12 | 14 | |||
71 | 124 | RAJ PAWEL | OPOLE | POL | 1978 | M | 1 | 00:10:08 (54) | 00:02:59 | 00:34:11 (98) | 00:02:52 | 00:23:15 (58) | 01:13:25 | 57 | ||||
72 | 64 | RADOMIŃSKI TOMASZ | MIŃSK MAZOWIECKI | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | POL | 1974 | M | 1 | 00:10:55 (74) | 00:02:00 | 00:33:27 (83) | 00:02:14 | 00:24:50 (82) | 01:13:26 | 58 | |||
73 | 74 | GUZIK TOMASZ | ZAWIERCIE | POL | 1990 | M | 1 | 00:10:18 (59) | 00:01:53 | 00:34:16 (99) | 00:02:10 | 00:24:49 (80) | 01:13:26 | 59 | ||||
74 | 176 | KUKLA ŁUKASZ | KIELCE | MIX SPORT TEAM KIELCE | POL | 1981 | M | 1 | 00:11:13 (85) | 00:01:59 | 00:32:57 (74) | 00:02:14 | 00:24:49 (80) | 01:13:27 | 60 | 00:00:15 | ||
75 | 73 | ŚWITOŃ KRZYSZTOF | GILÓW | 22KBPG | POL | 1996 | M20 | 10 | 1 | 00:11:10 (84) | 00:02:01 | 00:34:29 (105) | 00:02:13 | 00:23:56 (68) | 01:13:49 | 61 | ||
76 | 98 | OKWIET MICHAŁ | CZĘSTOCHOWA | DYMTEAM MODUŁ ROZRUSZNIKI-ALTERNATORY | POL | 1985 | M | 1 | 00:11:21 (89) | 00:01:57 | 00:33:55 (93) | 00:02:05 | 00:24:35 (78) | 01:13:53 | 62 | |||
77 | 131 | KOŁODZIEJ ZIEMOWIT | KATOWICE | UKS WODNIK29KATOWICE | POL | 1972 | M | 1 | 00:10:25 (61) | 00:02:22 | 00:33:27 (81) | 00:02:43 | 00:24:42 (79) | 01:13:54 | 63 | 00:00:15 | ||
78 | 141 | RATAJCZAK MAGDALENA | POZNAŃ | KS UAM TRIATHLON POZNAŃ TRICENTRE | POL | 1999 | K18 | 7 | 1 | 00:12:31 (115) | 00:01:49 | 00:34:44 (106) | 00:02:04 | 00:22:58 (55) | 01:14:06 | 15 | ||
79 | 139 | ZARYCHTA ANITA | SKARŻYSKO-KAMIENNA | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 1998 | K20 | 4 | 1 | 00:10:59 (76) | 00:02:08 | 00:34:22 (103) | 00:02:24 | 00:23:58 (69) | 01:14:06 | 16 | 00:00:15 | |
80 | 103 | WĄSIK MARCIN | KRAKÓW | TRIWISE | POL | 1976 | M | 1 | 00:11:42 (93) | 00:02:03 | 00:33:37 (88) | 00:02:28 | 00:24:20 (75) | 01:14:10 | 64 | |||
81 | 168 | WARZECHA OLIWIA | KATOWICE | KS AZS-AWF KATOWICE | POL | 1999 | K18 | 8 | 1 | 00:11:04 (79) | 00:01:57 | 00:33:12 (79) | 00:02:00 | 00:26:15 (98) | 01:14:28 | 17 | ||
82 | 93 | SOTER BARTŁOMIEJ | CZELADŹ | KOTRAK TEAM | POL | 1918 | M | 1 | 00:11:56 (99) | 00:02:02 | 00:33:25 (80) | 00:02:15 | 00:25:11 (86) | 01:14:49 | 65 | |||
83 | 113 | ROMAŃSKI MACIEJ | TARNOWSKIE GÓRY | TRI DIVISION TRIATHLON TEAM | POL | 1981 | M | 1 | 00:12:42 (122) | 00:02:31 | 00:32:59 (75) | 00:02:37 | 00:24:10 (72) | 01:14:59 | 66 | |||
84 | 154 | KOSTRO MICHAŁ | BIAŁYSTOK | POL | 1994 | M | 1 | 00:11:08 (82) | 00:02:23 | 00:32:51 (71) | 00:02:51 | 00:26:05 (95) | 01:15:18 | 67 | ||||
85 | 82 | NIEWIADOMSKI ARTUR | RADZIONKÓW | POL | 1977 | M | 1 | 00:10:45 (70) | 00:02:20 | 00:33:10 (76) | 00:03:00 | 00:26:04 (94) | 01:15:19 | 68 | ||||
86 | 28 | WĘGRZYN MACIEJ | KIELCE | POL | 1974 | M | 1 | 00:12:08 (105) | 00:02:00 | 00:33:11 (77) | 00:02:21 | 00:25:44 (91) | 01:15:24 | 69 | ||||
87 | 167 | PRZYWARA KATARZYNA | SKAWINA | WM TRISELF / OPTIMA SKAWINA | POL | 1988 | K | 1 | 00:11:03 (78) | 00:02:22 | 00:34:05 (95) | 00:02:20 | 00:25:35 (90) | 01:15:25 | 18 | |||
88 | 3 | KAŹMIERCZAK MATEUSZ | ŁÓDŹ | CELIRONMAN | POL | 2002 | M16 | 3 | 1 | 00:12:32 (116) | 00:02:06 | 00:34:27 (104) | 00:02:16 | 00:24:10 (73) | 01:15:31 | 70 | ||
89 | 35 | ŚLAWSKI MARIUSZ | LĘDZINY | POL | 1987 | M | 1 | 00:10:46 (72) | 00:02:23 | 00:34:18 (101) | 00:02:57 | 00:25:18 (88) | 01:15:42 | 71 | ||||
90 | 39 | SUDAK GRZEGORZ | MILANÓWEK | POL | 1973 | M | 1 | 00:12:25 (113) | 00:02:08 | 00:32:45 (69) | 00:01:58 | 00:26:27 (102) | 01:15:43 | 72 | ||||
91 | 156 | SZOLTYSIK RAFAL | RADZIONKÓW | POL | 1985 | M | 1 | 00:10:50 (73) | 00:02:45 | 00:33:11 (77) | 00:02:42 | 00:25:22 (89) | 01:15:50 | 73 | 00:01:00 | |||
92 | 20 | STROJANOWSKI PAWEŁ | KIELCE | POL | 1985 | M | 1 | 00:11:38 (90) | 00:02:15 | 00:33:30 (84) | 00:02:36 | 00:26:21 (99) | 01:16:20 | 74 | ||||
93 | 147 | STĘPNIEWSKA ANNA | KRAKÓW | POL | 1983 | K | 1 | 00:11:06 (81) | 00:02:27 | 00:36:40 (120) | 00:02:37 | 00:23:37 (63) | 01:16:27 | 19 | ||||
94 | 53 | JAWOR MARCIN | MYSŁOWICE | POL | 1976 | M | 1 | 00:12:05 (103) | 00:02:24 | 00:32:50 (70) | 00:02:39 | 00:26:30 (104) | 01:16:28 | 75 | ||||
95 | 146 | WRÓBEL MARCIN | MIŃSK MAZOWIECKI | KS BARAKUDA MIŃSK MAZOWIECKI | POL | 1973 | M | 1 | 00:11:47 (95) | 00:02:00 | 00:32:38 (66) | 00:02:26 | 00:28:38 (131) | 01:17:29 | 76 | |||
96 | 83 | JELONEK ŁUKASZ | TARNOWSKIE GÓRY | EKO-TECH SP. Z O.O. SP. K. | POL | 1982 | M | 1 | 00:12:13 (107) | 00:02:15 | 00:32:52 (72) | 00:02:24 | 00:27:47 (122) | 01:17:31 | 77 | |||
97 | 84 | ZAJĄC WOJCIECH | RADZIONKÓW | POL | 1986 | M | 1 | 00:11:09 (83) | 00:02:18 | 00:32:44 (68) | 00:03:06 | 00:28:15 (126) | 01:17:32 | 78 | ||||
98 | 138 | KLEMENTOWSKI JAN | WROCŁAW | KLEMENS TEAM | POL | 1976 | M | 1 | 00:12:44 (125) | 00:02:37 | 00:33:37 (87) | 00:02:25 | 00:26:21 (100) | 01:17:44 | 79 | |||
99 | 24 | SUDA GRZEGORZ | WARSZAWA | POL | 1983 | M | 1 | 00:12:38 (118) | 00:02:01 | 00:32:41 (67) | 00:02:13 | 00:28:13 (125) | 01:17:46 | 80 | ||||
100 | 109 | HRYNKIEWICZ PRZEMYSŁAW | SOSNOWIEC | POL | 1983 | M | 1 | 00:12:43 (123) | 00:02:47 | 00:33:27 (81) | 00:02:50 | 00:25:54 (92) | 01:17:56 | 81 | 00:00:15 | |||
101 | 132 | RADKO KRYSTIAN | PONIATOWICE GM. OLEŚNICA | GVT | POL | 1976 | M | 1 | 00:12:41 (121) | 00:02:45 | 00:32:17 (62) | 00:02:34 | 00:27:46 (120) | 01:18:03 | 82 | |||
102 | 59 | BARTKOWIAK HUBERT | ŻMIGRÓD | KB SUKCES ŻMIGRÓD | POL | 1968 | M | 1 | 00:12:10 (106) | 00:02:25 | 00:36:28 (119) | 00:02:30 | 00:25:03 (85) | 01:18:36 | 83 | |||
103 | 111 | DWORACZEK GRZEGORZ | BYTOM | TRIDIVISION TRIATHLON TEAM | POL | 1972 | M | 1 | 00:12:52 (132) | 00:02:36 | 00:33:34 (85) | 00:02:38 | 00:27:17 (115) | 01:18:57 | 84 | |||
104 | 88 | JASIŃSKA PATRYCJA | TYCHY | POL | 1995 | K20 | 5 | 1 | 00:11:51 (97) | 00:02:27 | 00:35:47 (115) | 00:02:51 | 00:26:15 (97) | 01:19:11 | 20 | |||
105 | 115 | JAROSIK WALDEK | WROCLAW | POL | 1986 | M | 1 | 00:11:48 (96) | 00:02:53 | 00:35:30 (114) | 00:03:14 | 00:25:59 (93) | 01:19:24 | 85 | ||||
106 | 173 | DURKALEC ADAM | TYCHY | POL | 1977 | M | 1 | 00:12:06 (104) | 00:02:14 | 00:36:42 (121) | 00:02:12 | 00:26:36 (106) | 01:19:50 | 86 | ||||
107 | 26 | IMOSA JAKUB | KATOWICE | KOTRAK TEAM | POL | 1975 | M | 1 | 00:12:53 (133) | 00:02:42 | 00:33:40 (90) | 00:02:50 | 00:27:47 (121) | 01:19:52 | 87 | |||
108 | 45 | KOWAL ANDRZEJ | KONOPISKA | CITY CROSS CZESTOCHOWA | POL | 1965 | M | 1 | 00:11:15 (86) | 00:02:28 | 00:39:28 (136) | 00:02:40 | 00:24:17 (74) | 01:20:08 | 88 | |||
109 | 90 | GARBOWICZ ARTUR | KIELCE | G-POWER | POL | 1979 | M | 1 | 00:13:32 (148) | 00:02:25 | 00:34:05 (95) | 00:02:53 | 00:27:29 (117) | 01:20:24 | 89 | |||
110 | 149 | KUJAWSKI MARCIN | LODZ | POL | 1977 | M | 1 | 00:12:39 (119) | 00:02:37 | 00:35:52 (116) | 00:02:56 | 00:26:28 (103) | 01:20:32 | 90 | ||||
111 | 160 | TKACZUK DARIUSZ | ZABRZE | POL | 1994 | M | 1 | 00:13:37 (152) | 00:02:34 | 00:33:39 (89) | 00:02:59 | 00:27:45 (119) | 01:20:34 | 91 | ||||
112 | 134 | MAJCHRZAK DAREK | BLACHOWNIA | BLACHOWNIA | POL | 1979 | M | 1 | 00:12:20 (111) | 00:02:27 | 00:35:19 (112) | 00:03:02 | 00:27:26 (116) | 01:20:34 | 92 | |||
113 | 178 | FEDEROWICZ PIOTR | SOSNOWIEC | POL | 1969 | M | 1 | 00:12:59 (137) | 00:02:20 | 00:34:56 (108) | 00:02:40 | 00:28:06 (124) | 01:21:01 | 93 | ||||
114 | 165 | POLANOWSKI MAREK | KŁOBUCK | NGB KŁOBUCK | POL | 1967 | M | 1 | 00:11:59 (101) | 00:02:44 | 00:35:28 (113) | 00:03:31 | 00:27:07 (113) | 01:21:04 | 94 | 00:00:15 | ||
115 | 41 | TARNAWSKI ANDRZEJ | JAWORZNO | KB MCKIS JAWORZNO | POL | 1976 | M | 1 | 00:11:54 (98) | 00:02:03 | 00:41:04 (147) | 00:02:13 | 00:23:41 (64) | 01:21:10 | 95 | 00:00:15 | ||
116 | 57 | MARZEC ARTUR | WIELICZKA | POL | 1973 | M | 1 | 00:12:48 (129) | 00:02:25 | 00:37:44 (127) | 00:02:31 | 00:26:23 (101) | 01:21:51 | 96 | ||||
117 | 33 | GRODZKI PRZEMYSŁAW | ZAMBRÓW | POL | 1982 | M | 1 | 00:13:33 (150) | 00:02:30 | 00:34:06 (97) | 00:02:50 | 00:28:54 (132) | 01:21:53 | 97 | ||||
118 | 101 | CIEŚLIK MICHAŁ | OPOLE | POL | 1978 | M | 1 | 00:11:20 (88) | 00:02:00 | 00:39:42 (141) | 00:02:22 | 00:26:30 (104) | 01:21:54 | 98 | ||||
119 | 80 | DRĄŻKIEWICZ PAWEŁ | BIELSKO-BIAŁA | POL | 1983 | M | 1 | 00:11:57 (100) | 00:02:22 | 00:35:59 (118) | 00:02:36 | 00:29:21 (136) | 01:22:15 | 99 | ||||
120 | 48 | KOKOT DARIUSZ | KONIN | KB AKTYWNI KONIN | POL | 1988 | M | 1 | 00:13:09 (145) | 00:02:45 | 00:37:42 (126) | 00:02:40 | 00:26:36 (106) | 01:22:52 | 100 | |||
121 | 54 | JANICKA-JAWOR JOANNA | MYSŁOWICE | POL | 1978 | K | 1 | 00:12:04 (102) | 00:02:27 | 00:38:32 (133) | 00:02:49 | 00:27:03 (111) | 01:22:55 | 21 | ||||
122 | 254 | TOKARSKA ELŻBIETA | OPOLE | POL | 1979 | K | 1 | 00:12:47 (128) | 00:02:31 | 00:38:19 (131) | 00:02:35 | 00:26:42 (108) | 01:23:09 | 22 | 00:00:15 | |||
123 | 42 | MAJCHRZAK ŁUKASZ | KŁOMNICE | EFAFLEX POLSKA | POL | 1987 | M | 1 | 00:12:51 (131) | 00:02:15 | 00:37:44 (127) | 00:02:15 | 00:27:52 (123) | 01:23:12 | 101 | 00:00:15 | ||
124 | 47 | CHADUŁA ADRIAN | WITKOWICE | POL | 1987 | M | 1 | 00:12:50 (130) | 00:02:47 | 00:35:54 (117) | 00:02:44 | 00:29:05 (133) | 01:23:20 | 102 | ||||
125 | 40 | KUBECZKA KRZYSZTOF | CIESZYN | POL | 1982 | M | 1 | 00:12:27 (114) | 00:02:42 | 00:33:47 (91) | 00:02:20 | 00:32:08 (150) | 01:23:24 | 103 | ||||
126 | 150 | BĄK MIROSŁAW | CHORZELÓW | ZABIEGANI MIELEC | POL | 1975 | M | 1 | 00:12:46 (126) | 00:02:58 | 00:35:15 (110) | 00:03:30 | 00:29:20 (134) | 01:23:49 | 104 | |||
127 | 155 | CYBULSKI PIOTR | LUBLIN | WYDOLNOŚĆ.PL | POL | 1975 | M | 1 | 00:13:06 (142) | 00:03:00 | 00:34:01 (94) | 00:03:31 | 00:30:13 (141) | 01:23:51 | 105 | |||
128 | 68 | KOBIELA DARIA | CZĘSTOCHOWA | KING&QUEEN | POL | 1989 | K | 1 | 00:11:46 (94) | 00:02:09 | 00:39:43 (142) | 00:02:12 | 00:28:19 (127) | 01:24:09 | 23 | |||
129 | 105 | GĄGOL ANNA | DĄBROWA GÓRNICZA | TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA | POL | 1971 | K | 1 | 00:12:56 (135) | 00:02:20 | 00:39:39 (140) | 00:02:22 | 00:26:52 (109) | 01:24:09 | 24 | |||
130 | 161 | BAGIENSKA ALEKSANDRA | KRAKOW | POL | 1982 | K | 1 | 00:12:18 (110) | 00:02:34 | 00:41:16 (148) | 00:02:54 | 00:25:17 (87) | 01:24:19 | 25 | ||||
131 | 177 | BARTOLEWSKA AGATA | CZĘSTOCHOWA | CSR SCOUT - CZĘSTOCHOWA HOTEL SCOUT SP. Z O.O | POL | 1986 | K | 1 | 00:12:43 (123) | 00:02:56 | 00:39:02 (135) | 00:02:44 | 00:27:06 (112) | 01:24:46 | 26 | 00:00:15 | ||
132 | 89 | PLATA AGNIESZKA | KRAKÓW | DZIEŁO POMOCY ŚW. OJCA PIO | POL | 1968 | K | 1 | 00:13:03 (139) | 00:02:05 | 00:39:36 (138) | 00:02:24 | 00:28:36 (129) | 01:25:44 | 27 | |||
133 | 114 | PIECHOTA PRZEMYSŁAW | OPOLE | GT KONA | POL | 1979 | M | 1 | 00:13:12 (146) | 00:02:40 | 00:37:39 (124) | 00:03:02 | 00:29:22 (137) | 01:25:55 | 106 | |||
134 | 110 | DZIUBAŁA JAKUB | POPÓW | POL | 1995 | M20 | 11 | 1 | 00:12:23 (112) | 00:02:20 | 00:40:03 (143) | 00:02:37 | 00:29:20 (134) | 01:26:43 | 107 | |||
135 | 72 | WRÓBLEWSKI ARTUR | DUCHNICE | POL | 1975 | M | 1 | 00:12:15 (108) | 00:02:21 | 00:39:36 (139) | 00:02:42 | 00:29:58 (139) | 01:26:52 | 108 | ||||
136 | 92 | WĘGRZYN PIOTR | CZELADŹ | CITYFITNESS ZAGÓRZE | POL | 1969 | M | 1 | 00:13:13 (147) | 00:02:19 | 00:37:26 (122) | 00:02:39 | 00:31:21 (147) | 01:26:58 | 109 | |||
137 | 267 | WOJTASZYK SZYMON | KOŹMIN WLKP. | POL | 1983 | M | 1 | 00:12:35 (117) | 00:04:38 | 00:35:02 (109) | 00:06:00 | 00:28:35 (128) | 01:27:05 | 110 | 00:00:15 | |||
138 | 32 | NOWAK MAŁGORZATA | KRAKÓW | ROK | POL | 1990 | K | 1 | 00:13:32 (148) | 00:02:42 | 00:38:01 (129) | 00:03:09 | 00:29:55 (138) | 01:27:19 | 28 | |||
139 | 95 | SZEWCZYK JACEK | SOSNOWIEC | SOSNOWIEC | POL | 1971 | M | 1 | 00:12:46 (126) | 00:02:37 | 00:37:34 (123) | 00:03:16 | 00:31:18 (146) | 01:27:31 | 111 | |||
140 | 135 | RYBCZYŃSKI MICHAŁ | GLIWICE | ASSECO ACTIVE TEAM ASSECO POLAND S.A | POL | 1977 | M | 1 | 00:12:54 (134) | 00:02:55 | 00:38:24 (132) | 00:02:54 | 00:30:47 (144) | 01:27:54 | 112 | |||
141 | 52 | SURÓWKA MACIEJ | WILKÓW | POL | 1980 | M | 1 | 00:12:40 (120) | 00:02:42 | 00:43:07 (155) | 00:02:31 | 00:27:13 (114) | 01:28:13 | 113 | ||||
142 | 66 | MIETELSKI GRZEGORZ | CZESTOCHOWA | POL | 1985 | M | 1 | 00:11:00 (77) | 00:02:24 | 00:40:58 (146) | 00:02:27 | 00:32:10 (151) | 01:28:59 | 114 | ||||
143 | 121 | WLASZCZYK TOMASZ | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | GRAMED | POL | 1984 | M | 1 | 00:13:00 (138) | 00:02:55 | 00:38:16 (130) | 00:03:17 | 00:31:41 (149) | 01:29:09 | 115 | |||
144 | 60 | WELM GRZEGORZ | CZĘSTOCHOWA | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | POL | 1970 | M | 1 | 00:11:40 (91) | 00:01:59 | 00:46:16 (162) | 00:02:29 | 00:27:38 (118) | 01:30:02 | 116 | |||
145 | 31 | WARDAK JAKUB | WARSZAWA | POL | 2000 | M18 | 15 | 1 | 00:13:43 (153) | 00:02:35 | 00:35:15 (110) | 00:02:25 | 00:36:06 (164) | 01:30:04 | 117 | |||
146 | 127 | MALINOWSKI PRZEMYSLAW | RYBNIK | POL | 1972 | M | 1 | 00:15:00 (161) | 00:02:56 | 00:38:49 (134) | 00:03:15 | 00:30:41 (143) | 01:30:41 | 118 | ||||
147 | 71 | BANDER JERZY | WODZISŁAW ŚLĄSKI | POL | 1970 | M | 1 | 00:13:05 (141) | 00:03:33 | 00:37:40 (125) | 00:04:29 | 00:33:27 (159) | 01:32:14 | 119 | ||||
148 | 77 | SPŁAWSKI ADAM | WARSZAWA | POL | 1984 | M | 1 | 00:13:08 (144) | 00:02:26 | 00:42:41 (152) | 00:02:28 | 00:32:12 (152) | 01:32:55 | 120 | ||||
149 | 159 | JASTRZĄB-STANDERSKA JOANNA | CZESTOCHOWA | POL | 1980 | K | 1 | 00:14:05 (157) | 00:02:31 | 00:43:37 (156) | 00:02:48 | 00:30:11 (140) | 01:33:12 | 29 | ||||
150 | 153 | KUCIŃSKI MICHAŁ | ŁÓDŹ | POL | 1964 | M | 1 | 00:13:06 (142) | 00:02:23 | 00:42:20 (150) | 00:02:48 | 00:32:54 (156) | 01:33:31 | 121 | ||||
151 | 36 | KIERZKOWSKA ANIELA | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1974 | K | 1 | 00:14:30 (159) | 00:02:33 | 00:42:43 (153) | 00:02:46 | 00:31:31 (148) | 01:34:03 | 30 | |||
152 | 152 | KUCIŃSKI PRZEMYSŁAW | ŁÓDŹ | POL | 1990 | M | 1 | 00:12:15 (108) | 00:02:17 | 00:47:24 (166) | 00:02:09 | 00:30:18 (142) | 01:34:23 | 122 | ||||
153 | 37 | MORCINEK JAKUB | MYSŁOWICE | POL | 1980 | M | 1 | 00:14:12 (158) | 00:03:08 | 00:40:27 (144) | 00:03:49 | 00:32:45 (154) | 01:34:36 | 123 | 00:00:15 | |||
154 | 253 | TOKARSKA MAGDALENA | OPOLE | POL | 1977 | K | 1 | 00:12:58 (136) | 00:03:15 | 00:47:12 (165) | 00:03:13 | 00:28:36 (129) | 01:35:14 | 31 | ||||
155 | 183 | OWCZAREK JULIA | CZĘSTOCHOWA | SCOUT | POL | 2000 | K18 | 9 | 1 | 00:13:03 (139) | 00:02:28 | 00:44:45 (158) | 00:02:44 | 00:32:45 (153) | 01:35:45 | 32 | ||
156 | 70 | ŚWIERŻEWSKA EWA | WARSZAWA | SPORTOWARODZINA.PL | POL | 1975 | K | 1 | 00:14:42 (160) | 00:02:51 | 00:42:04 (149) | 00:03:45 | 00:32:46 (155) | 01:36:08 | 33 | |||
157 | 108 | KNEZ ANNA | KRAKÓW | POL | 1981 | K | 1 | 00:13:43 (153) | 00:03:16 | 00:44:03 (157) | 00:03:50 | 00:31:16 (145) | 01:36:08 | 34 | ||||
158 | 102 | REDMAN GRZEGORZ | SOSNOWIEC | CITY-FITNESS ZAGÓRZE SB.SHOP.PL | POL | 1981 | M | 1 | 00:13:53 (155) | 00:03:10 | 00:39:31 (137) | 00:03:34 | 00:38:09 (167) | 01:38:17 | 124 | |||
159 | 119 | ZAGÓRSKA BEATA | GOLESZÓW | POL | 1982 | K | 1 | 00:15:44 (165) | 00:02:54 | 00:40:42 (145) | 00:03:24 | 00:36:27 (165) | 01:39:11 | 35 | ||||
160 | 213 | KURTYKA AGNIESZKA | DĄBROWA GÓRNICZA | TRENUJTRIATHLON.PL | POL | 1980 | K | 1 | 00:15:52 (166) | 00:02:46 | 00:42:37 (151) | 00:03:00 | 00:35:02 (161) | 01:39:17 | 36 | |||
161 | 51 | KĄKOLEWSKA MARTA | CZĘSTOCHOWA | POL | 1978 | K | 1 | 00:13:56 (156) | 00:02:43 | 00:46:05 (161) | 00:03:06 | 00:33:30 (160) | 01:39:20 | 37 | ||||
162 | 69 | KOZŁOWSKA-KAWYCZ KAROLINA | KOMORÓW | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1973 | K | 1 | 00:15:39 (164) | 00:03:26 | 00:43:06 (154) | 00:04:25 | 00:33:13 (157) | 01:39:49 | 38 | |||
163 | 94 | BADURA BARBARA | DĄBROWA GÓRNICZA | CITY FITNESS ZAGÓRZE | POL | 1985 | K | 1 | 00:13:36 (151) | 00:02:54 | 00:46:31 (163) | 00:03:30 | 00:33:20 (158) | 01:39:51 | 39 | |||
164 | 157 | BARAŃSKA OLGA | CZĘSTOCHOWA | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | POL | 1974 | K | 1 | 00:11:40 (91) | 00:02:16 | 00:59:09 (167) | 00:02:35 | 00:26:57 (110) | 01:42:37 | 40 | |||
165 | 137 | GUDANOWSKI TADEUSZ | AUGUSTÓW | POL | 1959 | M | 1 | 00:15:22 (162) | 00:03:18 | 00:45:23 (159) | 00:03:19 | 00:35:35 (162) | 01:42:57 | 125 | ||||
166 | 62 | HOLONA BOŻENA | CIESZYN | POL | 1969 | K | 1 | 00:15:35 (163) | 00:02:41 | 00:45:54 (160) | 00:02:43 | 00:36:45 (166) | 01:43:38 | 41 | ||||
167 | 25 | NAWROCKA AGNIESZKA | WODZISŁAW ŚLĄSKI | POL | 1974 | K | 1 | 00:16:08 (167) | 00:02:50 | 00:47:06 (164) | 00:03:16 | 00:35:54 (163) | 01:45:29 | 42 | 00:00:15 |
M-ce | Nr zaw. | Sztafeta | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 410 | JAGUSIAK KAMIL , PIOTR KROGULEC , MARCIN KOLASA | 00:19:42 (1) | 00:01:33 | 00:58:31 (1) | 00:01:42 | 00:41:43 (2) | 02:03:11 |
2 | 240 | BORAL HUBERT , BORAL PIOTR, WALASZCZYK RADOSŁAW | 00:20:25 (2) | 00:01:27 | 01:00:16 (2) | 00:01:40 | 00:41:30 (1) | 02:05:18 |
3 | 333 | MATUSZCZYK MAREK , HANUSIAK RAFAŁ, KONRAD MAZUR | 00:23:26 (3) | 00:02:17 | 01:17:22 (3) | 00:02:22 | 00:53:14 (3) | 02:38:41 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 384 | PRZYMUSIŃSKI FILIP | POZNAŃ | UAM TRIATHLON POZNAŃ UAM, NEW BALANCE, TRICENTRE, VELO7, RON WHEELS, LABOSPORT | POL | 1983 | M35 | 1 | 00:19:18 (2) | 00:01:49 | 00:58:01 (1) | 00:01:46 | 00:39:39 (2) | 02:00:33 | 1 | ||
2 | 255 | KIMMER JAKUB | ZELÓW | TTPSC | POL | 1988 | M30 | 1 | 00:19:48 (4) | 00:01:46 | 00:58:44 (2) | 00:01:48 | 00:38:43 (1) | 02:00:49 | 2 | ||
3 | 396 | KUCIŃSKI BENJAMIN | KATOWICE | TRENERBIEGANIA.PL NEW BALANCE PL | POL | 1982 | M35 | 2 | 00:18:45 (1) | 00:02:06 | 01:02:49 (14) | 00:01:56 | 00:41:09 (3) | 02:06:45 | 3 | ||
4 | 271 | MARKIEWICZ MARCIN | ŚWIDNICA | LABOSPORT TEAM/GLKS ŻELAZNA ŚWIDNICA | POL | 1972 | M45 | 1 | 00:21:03 (18) | 00:01:46 | 00:59:04 (3) | 00:02:00 | 00:43:11 (8) | 02:07:04 | 4 | ||
5 | 345 | JACKOWIAK PIOTR | BRZEG | DO WZIĘCIA | POL | 1986 | M30 | 2 | 00:19:21 (3) | 00:01:59 | 01:00:36 (6) | 00:02:20 | 00:46:35 (22) | 02:10:51 | 5 | ||
6 | 394 | URBAŃSKI RAFAŁ | CZĘSTOCHOWA | POL | 1981 | M35 | 3 | 00:20:50 (15) | 00:02:12 | 01:01:10 (7) | 00:02:02 | 00:44:47 (13) | 02:11:01 | 6 | |||
7 | 291 | DEMIANIUK MARCIN | SKRZESZEW | DEMITEAM | POL | 1977 | M40 | 1 | 00:20:40 (11) | 00:02:16 | 01:03:46 (24) | 00:02:25 | 00:42:56 (6) | 02:12:03 | 7 | ||
8 | 405 | PAWŁOWSKI RADOSŁAW | WARSZAWA | LUFT TRI TEAM | POL | 1976 | M40 | 2 | 00:23:33 (68) | 00:02:12 | 00:59:27 (5) | 00:02:20 | 00:44:38 (12) | 02:12:10 | 8 | ||
9 | 365 | BRZÓSKA HENRYK | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 1966 | M50 | 1 | 00:19:57 (5) | 00:02:03 | 01:03:28 (21) | 00:02:19 | 00:44:31 (11) | 02:12:18 | 9 | ||
10 | 361 | KARCH TOMASZ | ŚWIEBODZICE | GLKS ŻELAZNA ŚWIDNICA | POL | 1982 | M35 | 4 | 00:20:41 (12) | 00:01:55 | 01:05:08 (37) | 00:01:55 | 00:43:06 (7) | 02:12:45 | 10 | ||
11 | 295 | KARWALA ŁUKASZ | SZARLEJKA | TTC CZĘSTOCHOWA | POL | 1978 | M40 | 3 | 00:21:46 (26) | 00:02:01 | 01:01:48 (10) | 00:02:12 | 00:45:04 (14) | 02:12:51 | 11 | ||
12 | 273 | DANIEL PIOTR | BIELSKO-BIAŁA | POL | 1988 | M30 | 3 | 00:20:01 (6) | 00:01:38 | 01:07:42 (71) | 00:01:45 | 00:41:34 (4) | 02:12:55 | 12 | 00:00:15 | ||
13 | 278 | CHYLIŃSKI ADAM | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | ANAL CUNT 1 - OS. TEAM | POL | 1976 | M40 | 4 | 00:20:41 (12) | 00:01:51 | 01:03:11 (19) | 00:02:08 | 00:45:21 (17) | 02:13:12 | 13 | ||
14 | 318 | SOBOLEWSKI JAKUB | WARSZAWA | BRACTWO BIEGOWE BGK BGK | POL | 1977 | M40 | 5 | 00:20:16 (7) | 00:01:48 | 01:07:23 (66) | 00:01:58 | 00:42:15 (5) | 02:13:40 | 14 | ||
15 | 292 | PIKORSKI DAWID | ZABRZE | TRIDIVISION TRIATHLON TEAM | POL | 1990 | M25 | 1 | 00:22:57 (54) | 00:01:49 | 01:02:56 (17) | 00:01:49 | 00:44:19 (10) | 02:13:50 | 15 | ||
16 | 327 | MICHALEWICZ MARCIN | MYSŁOWICE | WWW.ITMASTERS.COM.PL | POL | 1983 | M35 | 5 | 00:23:48 (80) | 00:01:59 | 01:02:27 (13) | 00:01:51 | 00:43:46 (9) | 02:13:51 | 16 | ||
17 | 325 | MESSYASZ KRZYSZTOF | OŁAWA | BIMARKO/WELDA TEAM | POL | 1981 | M35 | 6 | 00:20:27 (8) | 00:02:15 | 01:02:25 (12) | 00:02:49 | 00:45:59 (19) | 02:13:55 | 17 | ||
18 | 235 | HOFFMANN WOJCIECH | KRAKÓW | KORONA MASTERS KRAKÓW | POL | 1975 | M40 | 6 | 00:20:47 (14) | 00:01:57 | 00:59:20 (4) | 00:02:12 | 00:50:22 (62) | 02:14:38 | 18 | ||
19 | 263 | KONARSKI MARCIN | NYSA | TRIATHLON NOR NYSA | POL | 1971 | M45 | 2 | 00:22:24 (41) | 00:02:04 | 01:01:13 (8) | 00:02:09 | 00:47:38 (33) | 02:15:28 | 19 | ||
20 | 241 | MĄDRY MARCIN | CZĘSTOCHOWA | TTC CZĘSTOCHOWA | POL | 1984 | M30 | 4 | 00:22:21 (38) | 00:01:54 | 01:03:28 (22) | 00:01:49 | 00:46:18 (21) | 02:15:50 | 20 | ||
21 | 342 | SŁOMCZYŃSKI BARTOSZ | OPOLE | GT KONA 10 OPOLSKA BRYGADA LOGISTYCZNA | POL | 1978 | M40 | 7 | 00:21:58 (30) | 00:01:40 | 01:03:20 (20) | 00:01:54 | 00:47:03 (27) | 02:15:55 | 21 | ||
22 | 334 | ŚLIWA KRZYSZTOF | CZĘSTOCHOWA | POL | 1981 | M35 | 7 | 00:22:16 (35) | 00:01:55 | 01:05:12 (38) | 00:02:00 | 00:45:11 (16) | 02:16:34 | 22 | |||
23 | 315 | MAŁEK PIOTR | ZAWIERCIE | POL | 1979 | M35 | 8 | 00:22:23 (40) | 00:02:20 | 01:02:57 (18) | 00:02:16 | 00:47:51 (35) | 02:17:47 | 23 | |||
24 | 221 | LITAWA JACEK | WARSZAWA | POL | 1970 | M45 | 3 | 00:21:32 (23) | 00:02:08 | 01:05:02 (36) | 00:02:23 | 00:46:43 (24) | 02:17:48 | 24 | |||
25 | 347 | SNELEWSKI MATEUSZ | KLONOWA | SPORTOWA KLONOWA | POL | 1989 | M25 | 2 | 00:21:27 (21) | 00:02:04 | 01:05:54 (49) | 00:01:57 | 00:46:39 (23) | 02:18:01 | 25 | ||
26 | 275 | KWIECIŃSKI SEBASTIAN | MŁAWA | PRZEMYSŁAW SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM | POL | 1977 | M40 | 8 | 00:21:33 (24) | 00:02:08 | 01:06:26 (57) | 00:02:15 | 00:45:45 (18) | 02:18:07 | 26 | ||
27 | 389 | BOGUS RAFAŁ | CZĘSTOCHOWA | SCOUT TEAM CZĘSTOCHOWA | POL | 1969 | M45 | 4 | 00:22:12 (34) | 00:02:12 | 01:02:22 (11) | 00:02:17 | 00:49:11 (47) | 02:18:14 | 27 | ||
28 | 409 | JANUSZ IZABELA | SZCZEPANÓW | TRIATHLON CLUB WROCŁAW | POL | 1994 | K18 | 1 | 00:21:38 (25) | 00:02:07 | 01:05:44 (47) | 00:02:22 | 00:46:59 (26) | 02:18:50 | 1 | ||
29 | 350 | KORNES JANUSZ | SOSNOWIEC | TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA | POL | 1970 | M45 | 5 | 00:22:27 (42) | 00:02:09 | 01:02:52 (16) | 00:02:09 | 00:49:14 (50) | 02:18:51 | 28 | ||
30 | 364 | DZIEMBOWSKI ŁUKASZ | RADWANICE | SHOT BLASTING | POL | 1984 | M30 | 5 | 00:21:20 (19) | 00:02:01 | 01:06:31 (58) | 00:01:58 | 00:47:28 (31) | 02:19:18 | 29 | ||
31 | 309 | ŻMUDZIEJEWSKI JAKUB | KRAKÓW | POL | 1989 | M25 | 3 | 00:22:53 (51) | 00:02:50 | 01:03:51 (26) | 00:02:48 | 00:47:15 (29) | 02:19:37 | 30 | |||
32 | 287 | KURDZIEL MICHAŁ | KRAKÓW | TRIWISE | POL | 1987 | M30 | 6 | 00:23:03 (59) | 00:02:01 | 01:04:17 (28) | 00:02:08 | 00:48:23 (38) | 02:19:52 | 31 | ||
33 | 288 | KIJAK ARTUR | DĄBROWA GÓRNICZA | POL | 1976 | M40 | 9 | 00:22:06 (31) | 00:02:11 | 01:06:15 (54) | 00:02:15 | 00:47:33 (32) | 02:20:20 | 32 | |||
34 | 371 | REMBISZ SEBASTIAN | KRAKÓW | POL | 1976 | M40 | 10 | 00:23:02 (58) | 00:02:20 | 01:06:16 (55) | 00:02:32 | 00:46:13 (20) | 02:20:23 | 33 | |||
35 | 321 | DOBRZYŃSKI PRZEMYSŁAW | GOSTYNIN | KLUB SPORTOWY "SZUKAM_SPONSORA_TEAM" | POL | 1978 | M40 | 11 | 00:23:00 (56) | 00:02:17 | 01:05:42 (46) | 00:02:24 | 00:47:17 (30) | 02:20:40 | 34 | ||
36 | 231 | KUCZYK SZYMON | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | POL | 1977 | M40 | 12 | 00:23:36 (71) | 00:02:13 | 01:04:22 (30) | 00:02:02 | 00:49:31 (56) | 02:21:44 | 35 | ||
37 | 354 | JAROŃ TOMASZ | WIDNA GÓRA | AKADEMIA TRIATHLONU JAROSŁAW | POL | 1971 | M45 | 6 | 00:21:22 (20) | 00:02:07 | 01:04:28 (31) | 00:02:22 | 00:49:30 (55) | 02:21:49 | 36 | 00:02:00 | |
38 | 382 | CZERNIAK ADAM | MYSZKÓW | POL | 1977 | M40 | 13 | 00:22:10 (33) | 00:02:14 | 01:07:04 (61) | 00:02:26 | 00:48:00 (36) | 02:21:54 | 37 | |||
39 | 393 | SIWY SEBASTIAN | MIKOŁÓW | OLAX MIKOŁÓW OLAX | POL | 1976 | M40 | 14 | 00:22:33 (44) | 00:02:37 | 01:04:46 (34) | 00:02:59 | 00:49:12 (48) | 02:22:07 | 38 | ||
40 | 243 | SKUPIEŃ KONRAD | ŁÓDŹ | KONRADSKUPIEN.PL | POL | 1972 | M45 | 7 | 00:23:37 (72) | 00:02:15 | 01:04:34 (32) | 00:02:34 | 00:49:08 (46) | 02:22:08 | 39 | ||
41 | 330 | SIWEK JACEK | ŁUCZYCE | TRIWISE | POL | 1979 | M35 | 9 | 00:23:59 (86) | 00:02:26 | 01:02:50 (15) | 00:02:43 | 00:50:34 (66) | 02:22:32 | 40 | ||
42 | 326 | KLUZA DAWID | GNIAZDÓW | 22 KBPG | POL | 1989 | M25 | 4 | 00:22:17 (36) | 00:02:13 | 01:07:07 (63) | 00:02:11 | 00:48:46 (41) | 02:22:34 | 41 | ||
43 | 397 | BRETT TOMASZ | KOŁO | MLUKS TRIATHLON | POL | 1962 | M55 | 1 | 00:22:22 (39) | 00:02:04 | 01:06:06 (53) | 00:02:06 | 00:50:08 (60) | 02:22:46 | 42 | ||
44 | 340 | WELZER DARIUSZ | OŁAWA | WELDA BIMARKO GALI TEAM | POL | 1973 | M45 | 8 | 00:23:38 (73) | 00:03:01 | 01:03:46 (24) | 00:03:12 | 00:49:13 (49) | 02:22:50 | 43 | ||
45 | 272 | MATKOWSKI JAROSŁAW | ŚWIDNICA | POL | 1966 | M50 | 2 | 00:23:38 (73) | 00:02:16 | 01:05:31 (42) | 00:02:18 | 00:49:07 (45) | 02:22:50 | 44 | |||
46 | 390 | KISIELEWSKI PAWEŁ | KRAKÓW | MAGAZYN TRIATHLON | POL | 1974 | M40 | 15 | 00:22:49 (49) | 00:01:55 | 01:05:16 (39) | 00:02:24 | 00:50:32 (65) | 02:22:56 | 45 | ||
47 | 214 | SAMBAK TADEUSZ | BRZESZCZE | ZADYSZKA OŚWIĘCIM ZADYSZKA OŚWIĘCIM | POL | 1969 | M45 | 9 | 00:20:36 (9) | 00:01:58 | 01:12:56 (106) | 00:02:24 | 00:45:09 (15) | 02:23:03 | 46 | ||
48 | 297 | TERECH TOMASZ | RADZIONKOW | TOURSPORT RUNNING TEAM TOURSPORT | POL | 1974 | M40 | 16 | 00:20:57 (17) | 00:02:24 | 01:10:36 (93) | 00:02:25 | 00:46:50 (25) | 02:23:12 | 47 | ||
49 | 218 | MICHALIK GRZEGORZ | CZĘSTOCHOWA | ZMORSOWANI CZĘSTOCHOWA | POL | 1975 | M40 | 17 | 00:23:40 (76) | 00:02:42 | 01:05:17 (40) | 00:02:39 | 00:49:01 (43) | 02:23:19 | 48 | ||
50 | 408 | STELMASZCZYK BARTŁOMIEJ | CZESTOCHOWA | SCOUT TEAM | POL | 1975 | M40 | 18 | 00:23:01 (57) | 00:02:05 | 01:05:35 (44) | 00:02:25 | 00:50:17 (61) | 02:23:23 | 49 | ||
51 | 257 | KOKOT MARCIN | KONIN | KPP KOŁO | POL | 1986 | M30 | 7 | 00:23:34 (69) | 00:02:27 | 01:05:31 (42) | 00:02:18 | 00:49:42 (57) | 02:23:32 | 50 | ||
52 | 367 | GERSHUN GERMAN | MOSCOW | RUS | 1971 | M45 | 10 | 00:21:31 (22) | 00:02:25 | 01:05:57 (50) | 00:02:09 | 00:51:31 (73) | 02:23:33 | 51 | |||
53 | 264 | STERMACH IREK | WROCŁAW | POL | 1961 | M55 | 2 | 00:22:19 (37) | 00:02:30 | 01:06:48 (60) | 00:02:36 | 00:49:23 (52) | 02:23:36 | 52 | |||
54 | 244 | SZYMCZYK TOMASZ | CZĘSTOCHOWA | POL | 1982 | M35 | 10 | 00:22:34 (45) | 00:02:09 | 01:07:13 (64) | 00:02:20 | 00:49:24 (53) | 02:23:40 | 53 | |||
55 | 283 | MRUSZCZYK MARCIN | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | POL | 1979 | M35 | 11 | 00:23:05 (61) | 00:02:41 | 01:06:04 (52) | 00:02:32 | 00:49:28 (54) | 02:23:50 | 54 | |||
56 | 224 | KAPICA MAREK | BYTOM | POL | 1980 | M35 | 12 | 00:22:45 (47) | 00:02:16 | 01:08:33 (77) | 00:02:19 | 00:48:24 (39) | 02:24:17 | 55 | |||
57 | 331 | ANDRZEJUK MICHAL | WARSZAWA | MIC&MAR | POL | 1978 | M40 | 19 | 00:24:15 (95) | 00:02:47 | 01:04:21 (29) | 00:02:50 | 00:50:07 (59) | 02:24:20 | 56 | ||
58 | 352 | HECZKO ADAM | CIESZYN | TKKF "TRIATHLON" - DĄBROWA GÓRNICZA | POL | 1984 | M30 | 8 | 00:21:51 (28) | 00:02:03 | 01:03:44 (23) | 00:02:01 | 00:55:06 (105) | 02:24:45 | 57 | ||
59 | 399 | ŚLIWA MACIEJ | BOLESŁAWIEC | PAPRYKA | POL | 1983 | M35 | 13 | 00:22:48 (48) | 00:01:52 | 01:09:44 (89) | 00:01:58 | 00:48:36 (40) | 02:24:58 | 58 | ||
60 | 403 | ROTHER MAREK | WROCŁAW | WKS ŚLĄSK WROCŁAW | POL | 1968 | M50 | 3 | 00:23:53 (83) | 00:02:49 | 01:08:29 (76) | 00:02:36 | 00:47:14 (28) | 02:25:01 | 59 | ||
61 | 238 | JANECKI JACEK | CZĘSTOCHOWA | NOWOTARSKI KLUB KOLARSKI | POL | 1981 | M35 | 14 | 00:24:31 (100) | 00:02:44 | 01:03:57 (27) | 00:02:54 | 00:51:21 (71) | 02:25:27 | 60 | ||
62 | 383 | PAWŁOWSKI MARCIN | KRAKÓW | POL | 1974 | M40 | 20 | 00:23:24 (64) | 00:02:15 | 01:05:53 (48) | 00:03:00 | 00:51:02 (68) | 02:25:34 | 61 | |||
63 | 274 | GÓRSKI MATEUSZ | WARSZAWA | KUZNIA TRIATHLONU | POL | 1991 | M25 | 5 | 00:23:47 (78) | 00:02:08 | 01:01:14 (9) | 00:02:02 | 00:56:49 (117) | 02:26:00 | 62 | ||
64 | 385 | NOWOK MACIEJ | CHORZÓW | POL | 1991 | M25 | 6 | 00:23:32 (66) | 00:02:37 | 01:08:56 (80) | 00:02:10 | 00:49:04 (44) | 02:26:19 | 63 | |||
65 | 215 | PODGÓRSKI BARTOSZ | BYTOM | PZU SPORT TEAM | POL | 1979 | M35 | 15 | 00:23:52 (82) | 00:02:28 | 01:05:41 (45) | 00:02:41 | 00:51:41 (76) | 02:26:23 | 64 | ||
66 | 226 | KARASIŃSKI ŁUKASZ | GLIWICE | GLIWICKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE PASSIVA.PL | POL | 1989 | M25 | 7 | 00:24:27 (98) | 00:02:23 | 01:06:18 (56) | 00:02:19 | 00:50:58 (67) | 02:26:25 | 65 | ||
67 | 369 | STEFAŃSKI WOJCIECH | GNIEZNO | GTT DIAMENT GNIEZNO | POL | 1997 | M18 | 1 | 00:20:53 (16) | 00:01:52 | 01:08:01 (73) | 00:01:59 | 00:54:03 (98) | 02:26:48 | 66 | ||
68 | 368 | SIWY DOMINIK | MIKOŁÓW | POL | 1979 | M35 | 16 | 00:25:40 (117) | 00:02:18 | 01:04:57 (35) | 00:02:37 | 00:51:50 (78) | 02:27:22 | 67 | |||
69 | 401 | CHORĄZIAK WITOLD | ŁÓDŹ | K.S. CELIRONMAN | POL | 1967 | M50 | 4 | 00:24:23 (97) | 00:02:21 | 01:05:23 (41) | 00:02:10 | 00:53:14 (91) | 02:27:31 | 68 | ||
70 | 290 | BEREZOWSKI SŁAWOMIR | OPOLE | POL | 1967 | M50 | 5 | 00:22:55 (52) | 00:02:04 | 01:08:57 (81) | 00:02:26 | 00:51:23 (72) | 02:27:45 | 69 | |||
71 | 301 | LEŚNIOWSKI PIOTR | OPOLE | NEON TEAM VITAL - CENTRUM REHABILITACJI I MASAŻU | POL | 1982 | M35 | 17 | 00:22:55 (52) | 00:02:05 | 02:27:46 | 70 | |||||
72 | 279 | KIEDA ALEKSANDRA | BIAŁYSTOK | IRONWOMAN FIT/ TRENERFIT.PL | POL | 1990 | K25 | 1 | 00:24:01 (89) | 00:02:10 | 01:07:34 (69) | 00:02:22 | 00:52:00 (80) | 02:28:07 | 2 | ||
73 | 303 | SUCHANEK SZYMON | CZĘSTOCHOWA | POL | 1990 | M25 | 8 | 00:22:08 (32) | 00:02:15 | 01:09:30 (88) | 00:01:57 | 00:52:05 (82) | 02:28:10 | 71 | 00:00:15 | ||
74 | 339 | PRON ADAM | KATOWICE | IPRONMAN PRECISION HR | POL | 1975 | M40 | 21 | 00:23:35 (70) | 00:02:31 | 01:07:27 (67) | 00:02:51 | 00:51:49 (77) | 02:28:13 | 72 | ||
75 | 349 | MIAGKYJ ARTEM | JAWORZE | POL | 1984 | M30 | 9 | 00:22:38 (46) | 00:02:07 | 01:13:19 (109) | 00:02:24 | 00:47:46 (34) | 02:28:14 | 73 | |||
76 | 402 | KOŁODZIEJ MARCIN | KALEJ | POZYTYWNIE AKTYWNI | POL | 1975 | M40 | 22 | 00:28:41 (157) | 00:02:24 | 02:28:59 | 74 | |||||
77 | 233 | NOWAK ADAM | GLIWICE | TAB2 TAB2 | POL | 1976 | M40 | 23 | 00:24:00 (88) | 00:02:39 | 01:08:03 (74) | 00:03:12 | 00:51:11 (70) | 02:29:05 | 75 | ||
78 | 313 | KUBASIK TOMASZ | LUBLINIEC | POL | 1983 | M35 | 18 | 00:24:07 (93) | 00:02:31 | 01:09:23 (87) | 00:02:46 | 00:50:26 (63) | 02:29:13 | 76 | |||
79 | 370 | GIBIEC WIKTORIA | CIESZYN | SIOSTRY_GIBIEC | POL | 1997 | K18 | 2 | 00:23:50 (81) | 00:02:22 | 01:10:06 (92) | 00:02:03 | 00:51:03 (69) | 02:29:24 | 3 | ||
80 | 376 | KOPACZ GRZEGORZ | BLACHOWNIA | XTERRA POLSKA/SPORTSTUFF.COM.PL | POL | 1985 | M30 | 10 | 00:24:31 (100) | 00:02:18 | 01:07:16 (65) | 00:02:31 | 00:52:51 (89) | 02:29:27 | 77 | ||
81 | 265 | WYSZOMIERSKA MAŁGORZATA | WARSZAWA | SUPER LINIA | POL | 1985 | K30 | 1 | 00:24:12 (94) | 00:02:43 | 01:08:47 (78) | 00:02:39 | 00:51:35 (74) | 02:29:56 | 4 | ||
82 | 256 | KOTOWSKI NORBERT | WROCŁAW | POL | 1984 | M30 | 11 | 00:24:17 (96) | 00:02:39 | 01:04:38 (33) | 00:02:42 | 00:55:41 (109) | 02:29:57 | 78 | |||
83 | 386 | GÓRSKI JAKUB | CZECHOWICE-DZIEDZICE | POL | 1981 | M35 | 19 | 00:23:04 (60) | 00:03:05 | 01:11:53 (101) | 00:02:27 | 00:49:21 (51) | 02:30:05 | 79 | 00:00:15 | ||
84 | 299 | SZAFRAŃSKI MICHAŁ | KATOWICE | POL | 1978 | M40 | 24 | 00:24:30 (99) | 00:02:46 | 01:07:32 (68) | 00:03:07 | 00:52:12 (83) | 02:30:22 | 80 | 00:00:15 | ||
85 | 379 | TOKAREK MAREK | POZNAŃ | POL | 1974 | M40 | 25 | 00:23:30 (65) | 00:02:28 | 01:10:36 (93) | 00:02:32 | 00:52:32 (86) | 02:31:38 | 81 | |||
86 | 210 | HAMELA KRZYSZTOF | CHORZÓW | POL | 1960 | M55 | 3 | 00:24:33 (102) | 00:03:07 | 01:07:59 (72) | 00:03:36 | 00:52:37 (87) | 02:31:52 | 82 | |||
87 | 348 | PIETYSZUK DARIUSZ | GLIWICE | PIETYSZUK EXTREME TEAM PIETYSZUK EXTREME TEAM | POL | 1977 | M40 | 26 | 00:24:01 (89) | 00:03:03 | 01:09:51 (90) | 00:03:16 | 00:52:14 (84) | 02:32:25 | 83 | ||
88 | 248 | MUSIAŁ MARCIN | WARSZAWA | POL | 1975 | M40 | 27 | 00:21:50 (27) | 00:02:32 | 01:09:21 (86) | 00:02:43 | 00:56:07 (111) | 02:32:33 | 84 | |||
89 | 227 | PAPUGA DARIUSZ | JAWISZOWICE | ZADYSZKA OŚWIĘCIM | POL | 1965 | M50 | 6 | 00:20:37 (10) | 00:02:35 | 01:18:48 (138) | 00:02:37 | 00:48:17 (37) | 02:32:54 | 85 | ||
90 | 328 | MACIEJCZYK MARCIN | GLIWICE | AKS DRAGON | POL | 1986 | M30 | 12 | 00:27:33 (137) | 00:02:28 | 01:06:02 (51) | 00:03:02 | 00:53:56 (97) | 02:33:01 | 86 | ||
91 | 362 | ŁABA DANIEL | OLEŚNICA | OLEŚNICKA GRUPA TRIATHLONOWA | POL | 1981 | M35 | 20 | 00:22:57 (54) | 00:02:31 | 01:13:32 (110) | 00:02:59 | 00:51:59 (79) | 02:33:58 | 87 | ||
92 | 296 | DITTMANN GRZEGORZ | CHORZÓW | POL | 1991 | M25 | 9 | 00:26:16 (125) | 00:02:33 | 01:09:08 (84) | 00:02:37 | 00:53:43 (96) | 02:34:17 | 88 | |||
93 | 216 | LENART ARTUR | CHEŁMEK | ZADYSZKA OŚWIĘCIM | POL | 1971 | M45 | 11 | 00:21:54 (29) | 00:01:57 | 01:16:31 (131) | 00:02:22 | 00:51:40 (75) | 02:34:24 | 89 | ||
94 | 363 | WŁOSZCZYNA KONRAD | MIELEC | POL | 1977 | M40 | 28 | 00:23:39 (75) | 00:02:19 | 01:11:02 (95) | 00:02:38 | 00:55:28 (108) | 02:35:06 | 90 | |||
95 | 230 | OLMA DARIUSZ | JAWISZOWICE | SPEED TEAM BRZESZCZE | POL | 1976 | M40 | 29 | 00:23:45 (77) | 00:02:15 | 01:10:00 (91) | 00:02:35 | 00:56:34 (115) | 02:35:09 | 91 | ||
96 | 323 | SZCZEPANIK ANDRZEJ | KAZIMIERZA WIELKA | ROLMET ROLMET | POL | 1952 | M65 | 1 | 00:25:01 (106) | 00:03:27 | 01:07:34 (70) | 00:03:00 | 00:56:14 (112) | 02:35:16 | 92 | ||
97 | 311 | ŚWIERŻEWSKI ŁUKASZ | WARSZAWA | SPORTOWARODZINA.PL | POL | 1975 | M40 | 30 | 00:24:48 (103) | 00:02:20 | 01:11:27 (96) | 00:02:38 | 00:54:33 (101) | 02:35:46 | 93 | ||
98 | 374 | STRÓZIK TOMASZ | BLACHOWNIA | BLACHOWNIA | POL | 1973 | M45 | 12 | 00:25:30 (113) | 00:02:29 | 01:14:47 (117) | 00:02:36 | 00:50:27 (64) | 02:35:49 | 94 | ||
99 | 250 | KISIEL ANITA | CZĘSTOCHOWA | AKKTYWNA EKIPA CALYPSO CZĘSTOCHOWA | POL | 1974 | K40 | 1 | 00:24:59 (104) | 00:02:19 | 01:13:04 (107) | 00:02:47 | 00:52:49 (88) | 02:35:58 | 5 | ||
100 | 392 | MIARKA SZYMON | CZĘSTOCHOWA | YANUSH SUSPENS TRITEAM | POL | 1988 | M30 | 13 | 00:26:15 (124) | 00:02:44 | 01:09:15 (85) | 00:02:35 | 00:55:24 (107) | 02:36:13 | 95 | ||
101 | 270 | NOS ŁUKASZ | SIEMIANOWICE | ROTUNDA ROZWOJU | POL | 1983 | M35 | 21 | 00:23:47 (78) | 00:02:09 | 01:18:49 (140) | 00:02:55 | 00:48:56 (42) | 02:36:36 | 96 | ||
102 | 388 | RYDECKI PAWEŁ | BLACHOWNIA | POL | 1964 | M50 | 7 | 00:26:10 (121) | 00:02:46 | 01:12:20 (104) | 00:03:11 | 00:52:15 (85) | 02:36:42 | 97 | |||
103 | 355 | PODGORNY MACIEJ | KRAKOW | MYLED TRI TEAM | POL | 1988 | M30 | 14 | 00:23:11 (63) | 00:02:33 | 01:14:33 (116) | 00:03:03 | 00:53:26 (93) | 02:36:46 | 98 | ||
104 | 269 | GEHR SEBASTIAN | KRAKÓW | POL | 1980 | M35 | 22 | 00:23:10 (62) | 00:02:26 | 01:15:19 (122) | 00:03:01 | 00:53:24 (92) | 02:37:20 | 99 | |||
105 | 293 | STUCHLIK TADEUSZ | TARNOWSKIE GÓRY | TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE TTT | POL | 1969 | M45 | 13 | 00:23:54 (84) | 00:02:21 | 01:11:51 (99) | 00:02:29 | 00:57:03 (118) | 02:37:38 | 100 | ||
106 | 320 | SZYMONEK MIROSŁAW | ZŁOTORYJA | TRIDEA TEAM | POL | 1959 | M55 | 4 | 00:29:15 (158) | 00:03:03 | 01:06:32 (59) | 00:03:03 | 00:55:52 (110) | 02:37:45 | 101 | ||
107 | 356 | CHOBOT KRZYSZTOF | CZESTOCHOWA | POL | 1978 | M40 | 31 | 00:23:59 (86) | 00:02:38 | 01:13:09 (108) | 00:03:12 | 00:54:50 (103) | 02:37:48 | 102 | |||
108 | 380 | RĘBISZ PAWEŁ | JAWORZNO | TRAIL RUNNERS JAWORZNO | POL | 1977 | M40 | 32 | 00:22:31 (43) | 00:02:04 | 01:15:45 (124) | 00:03:05 | 00:54:46 (102) | 02:38:11 | 103 | ||
109 | 391 | HAŁADUS DOMINIK | CZĘSTOCHOWA | ŻYCIE CZĘSTOCHOWY TEAM ZARAZIŁEM SIĘ BIEGANIEM | POL | 1983 | M35 | 23 | 00:22:51 (50) | 00:02:47 | 01:16:19 (128) | 00:02:37 | 00:54:28 (100) | 02:39:02 | 104 | ||
110 | 262 | SYSKA WOJCIECH | KRAKÓW | SEEKRAKOW | POL | 1985 | M30 | 15 | 00:26:12 (123) | 00:02:42 | 01:14:04 (114) | 00:02:39 | 00:53:27 (94) | 02:39:04 | 105 | ||
111 | 372 | HRECZAŃSKI PAWEŁ | BLACHOWNIA | NATURALNIE BLACHOWNIA | POL | 1967 | M50 | 8 | 00:26:10 (121) | 00:02:50 | 01:15:14 (121) | 00:02:49 | 00:52:04 (81) | 02:39:07 | 106 | ||
112 | 341 | KOCIK KAMIL | LASOCIN | LZS LASOCIN | POL | 1993 | M25 | 10 | 00:25:45 (118) | 00:02:29 | 01:11:42 (98) | 00:02:54 | 00:56:48 (116) | 02:39:38 | 107 | ||
113 | 277 | OBNISKI MAREK | KRAKOW | POL | 1985 | M30 | 16 | 00:26:26 (129) | 00:03:19 | 01:08:10 (75) | 00:02:37 | 00:59:33 (126) | 02:40:05 | 108 | |||
114 | 280 | KIEDA WOJCIECH | BIAŁYSTOK | IRONWOMAN FIT/ TRENERFIT.PL | POL | 1976 | M40 | 33 | 00:23:55 (85) | 00:02:11 | 01:07:06 (62) | 00:02:18 | 01:05:48 (138) | 02:41:18 | 109 | ||
115 | 375 | MATUSZ RAFAŁ | BLACHOWNIA | POL | 1974 | M40 | 34 | 00:25:37 (114) | 00:02:17 | 01:12:11 (103) | 00:02:50 | 00:58:30 (122) | 02:41:25 | 110 | |||
116 | 211 | HAMELA WERONIKA | CHORZÓW | POL | 1991 | K25 | 2 | 00:25:26 (110) | 00:03:08 | 01:15:26 (123) | 00:02:55 | 00:54:51 (104) | 02:41:46 | 6 | |||
117 | 298 | GIBIEC KINGA | CIESZYN | SIOSTRY_GIBIEC | POL | 1994 | K18 | 3 | 00:25:28 (112) | 00:02:22 | 01:15:07 (120) | 00:02:32 | 00:56:22 (113) | 02:41:51 | 7 | ||
118 | 353 | GAŁĄZKA ANNA | ZŁOTY POTOK | UKS KATOLIK CZĘSTOCHOWA | POL | 1998 | K18 | 4 | 00:26:24 (128) | 00:01:59 | 01:15:05 (119) | 00:02:01 | 00:56:22 (113) | 02:41:51 | 8 | ||
119 | 306 | GAWENDA DARIUSZ | KOBIÓR | POL | 1974 | M40 | 35 | 00:25:12 (108) | 00:02:18 | 01:13:58 (113) | 00:03:10 | 00:58:09 (120) | 02:42:47 | 111 | |||
120 | 357 | BĄK TYMOTEUSZ | RUDA ŚLĄSKA | I-SYSTEMS.PL I-SYSTEMS.PL | POL | 1977 | M40 | 36 | 00:26:20 (127) | 00:03:06 | 01:17:12 (132) | 00:02:52 | 00:53:36 (95) | 02:43:06 | 112 | ||
121 | 317 | KOWALSKI MICHAŁ | KRAKÓW | POLKAS | POL | 1989 | M25 | 11 | 00:24:05 (92) | 00:02:53 | 01:18:20 (135) | 00:03:33 | 00:55:17 (106) | 02:44:08 | 113 | ||
122 | 234 | KACPERSKI MIROSŁAW | EŁK | PARKRUN POLSKA | POL | 1961 | M55 | 5 | 00:27:22 (135) | 00:02:24 | 01:11:36 (97) | 00:02:51 | 00:59:58 (128) | 02:44:11 | 114 | ||
123 | 395 | MALICKI JACEK | DOBRA NOWINY | HURTAP | POL | 1956 | M60 | 1 | 00:28:16 (144) | 00:03:09 | 01:09:07 (83) | 00:03:21 | 01:01:11 (129) | 02:45:04 | 115 | ||
124 | 219 | SKRZYNKOWSKA JOANNA | OPOLE | POL | 1978 | K40 | 2 | 00:24:59 (104) | 00:03:52 | 01:23:14 (150) | 00:03:32 | 00:49:46 (58) | 02:45:23 | 9 | |||
125 | 294 | CIESZYŃSKI SZYMON | TORUŃ | WIEŚNIACKI KLUB BIEGACKI | POL | 1998 | M18 | 2 | 00:23:32 (66) | 00:02:30 | 01:13:47 (111) | 00:02:37 | 01:03:35 (137) | 02:46:01 | 116 | ||
126 | 343 | FELKA DARIUSZ | GWOŹDZICE | POL | 1989 | M25 | 12 | 00:25:46 (119) | 00:02:24 | 01:08:57 (81) | 00:02:49 | 01:06:23 (141) | 02:46:19 | 117 | |||
127 | 316 | TYBURSKI JACEK | MINSK MAZOWIECKI | POL | 1973 | M45 | 14 | 00:25:15 (109) | 00:03:04 | 01:21:54 (148) | 00:03:00 | 00:53:10 (90) | 02:46:23 | 118 | |||
128 | 305 | BAŃCZYK MARCIN | ŁAZISKA GÓRNE | 1 LIGA TRI TEAM | POL | 1976 | M40 | 37 | 00:26:31 (132) | 00:03:04 | 01:14:55 (118) | 00:03:06 | 00:58:58 (123) | 02:46:34 | 119 | ||
129 | 381 | STALICA WOJCIECH | CZĘSTOCHOWA | POL | 1969 | M45 | 15 | 00:24:04 (91) | 00:02:30 | 01:08:53 (79) | 00:02:38 | 01:08:49 (147) | 02:46:54 | 120 | |||
130 | 407 | JÓZWIK LESZEK | DĄBRÓWKA | POL | 1977 | M40 | 38 | 00:25:47 (120) | 00:02:06 | 01:13:49 (112) | 00:02:34 | 01:02:53 (134) | 02:47:09 | 121 | |||
131 | 236 | STACHOWSKI WOJCIECH | GLIWICE | POL | 1977 | M40 | 39 | 00:28:25 (147) | 00:03:28 | 01:16:05 (126) | 00:03:08 | 00:58:15 (121) | 02:49:21 | 122 | |||
132 | 209 | MAŁOLEPSZY ROBERT | OLSZTYN | POL | 1966 | M50 | 9 | 00:28:29 (149) | 00:02:49 | 01:15:56 (125) | 00:02:58 | 00:59:23 (125) | 02:49:35 | 123 | |||
133 | 300 | ROGALA JACEK | WROCŁAW | POL | 1961 | M55 | 6 | 00:28:22 (146) | 00:02:34 | 01:14:16 (115) | 00:02:40 | 01:02:03 (131) | 02:49:55 | 124 | |||
134 | 302 | ADAMOWSKI ZBIGNIEW | MYSZKÓW | START BIELSKO-BIAŁA | POL | 1979 | M35 | 24 | 00:25:26 (110) | 00:03:10 | 01:18:59 (141) | 00:03:14 | 00:59:22 (124) | 02:50:11 | 125 | ||
135 | 373 | DOBRENKO DANIEL | BLACHOWNIA | MORSY BLACHOWNIA | POL | 1978 | M40 | 40 | 00:25:38 (116) | 00:02:30 | 01:11:52 (100) | 00:02:26 | 01:09:41 (149) | 02:52:07 | 126 | ||
136 | 225 | LIS TOBIASZ | BOLESŁAWIEC | GEO-TEAM | POL | 1987 | M30 | 17 | 00:25:05 (107) | 00:02:34 | 01:12:01 (102) | 00:03:26 | 01:09:08 (148) | 02:52:14 | 127 | ||
137 | 239 | SZCZEPANSKI KRZYSZTOF | BĘDZIN | POL | 1978 | M40 | 41 | 00:27:01 (134) | 00:02:04 | 01:27:11 (156) | 00:02:17 | 00:54:16 (99) | 02:53:04 | 128 | 00:00:15 | ||
138 | 377 | KŁOS KRZYSZTOF | ŻOŁYNIA | MAJSTER SPORT TEAM | POL | 1980 | M35 | 25 | 00:26:18 (126) | 00:02:40 | 01:18:26 (136) | 00:02:28 | 01:03:21 (136) | 02:53:13 | 129 | ||
139 | 346 | ZMYSŁOWSKI JACEK | LUBLIN | WODNIK LUBLIN | POL | 1957 | M60 | 2 | 00:28:09 (142) | 00:03:07 | 01:20:22 (143) | 00:04:09 | 00:57:41 (119) | 02:53:28 | 130 | ||
140 | 406 | JASTRZĄB EWA | WARSZAWA | POL | 1983 | K35 | 1 | 00:26:26 (129) | 00:03:31 | 01:21:21 (146) | 00:03:09 | 00:59:47 (127) | 02:54:14 | 10 | |||
141 | 344 | ŻUKOWSKA BASIA | LUBLIN | WYDOLNOŚĆ.PL WYDOLNOŚĆ.PL | POL | 1968 | K50 | 1 | 00:28:36 (152) | 00:03:18 | 01:16:24 (129) | 00:03:34 | 01:02:30 (132) | 02:54:22 | 11 | ||
142 | 276 | SONDEJ WIESŁAW | SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | IM 2010 | POL | 1962 | M55 | 7 | 00:26:27 (131) | 00:02:49 | 01:18:49 (139) | 00:02:59 | 01:05:50 (139) | 02:56:54 | 131 | ||
143 | 229 | KOŁODZIEJ ANTONI | KALEJ | POL | 1952 | M65 | 2 | 00:28:36 (152) | 00:03:25 | 01:16:29 (130) | 00:03:08 | 01:07:02 (142) | 02:58:40 | 132 | |||
144 | 266 | NAWRAT MIROSŁAW | ZABRZE | POL | 1979 | M35 | 26 | 00:28:00 (141) | 00:02:59 | 01:18:35 (137) | 00:03:12 | 01:06:01 (140) | 02:58:47 | 133 | |||
145 | 314 | LISSY JANUSZ | DOBRODZIEŃ | PPHU LISSY JANUSZ LISSY | POL | 1975 | M40 | 42 | 00:28:37 (154) | 00:02:21 | 01:22:06 (149) | 00:03:02 | 01:02:50 (133) | 02:59:11 | 134 | 00:00:15 | |
146 | 366 | NIEWIADOMSKI MIROSŁAW | LIDZBARK WARMIŃSKI | POL | 1970 | M45 | 16 | 00:27:25 (136) | 00:03:08 | 01:12:52 (105) | 00:04:02 | 01:12:53 (152) | 03:00:20 | 135 | |||
147 | 246 | PIOTROWSKI MARIUSZ | CHORZÓW | SRTG KATOWICE | POL | 1976 | M40 | 43 | 00:28:16 (144) | 00:03:15 | 01:17:22 (133) | 00:04:11 | 01:07:34 (145) | 03:00:38 | 136 | ||
148 | 387 | CYBULSKA DOMINIKA | LUBLIN | WYDOLNOŚĆ.PL | POL | 1975 | K40 | 3 | 00:28:38 (156) | 00:03:23 | 01:17:27 (134) | 00:04:39 | 01:07:15 (143) | 03:01:22 | 12 | ||
149 | 332 | WIKLAK ADAM | NOWA IWICZNA | AGMA PROJEKT | POL | 1975 | M40 | 44 | 00:28:31 (151) | 00:03:39 | 01:26:37 (155) | 00:03:55 | 01:01:30 (130) | 03:04:12 | 137 | ||
150 | 324 | OSTROWSKI TOMASZ | WŁOSZCZOWA | POL | 1988 | M30 | 18 | 00:25:37 (114) | 00:03:24 | 01:23:46 (151) | 00:04:22 | 01:07:30 (144) | 03:04:39 | 138 | |||
151 | 378 | MAJTA JAN | KIELCE | POL | 1990 | M25 | 13 | 00:28:13 (143) | 00:03:32 | 01:16:17 (127) | 00:03:40 | 01:13:27 (153) | 03:05:09 | 139 | |||
152 | 282 | WALENTEK ADRIAN | CZĘSTOCHOWA | NIEZRZESZONY | POL | 1973 | M45 | 17 | 00:27:56 (139) | 00:03:32 | 01:21:26 (147) | 00:03:14 | 01:10:57 (151) | 03:07:05 | 140 | ||
153 | 281 | SZCZEPAŃSKI DARIUSZ | MIKOŁÓW | POL | 1966 | M50 | 10 | 00:27:47 (138) | 00:03:42 | 01:24:26 (152) | 00:03:16 | 01:10:39 (150) | 03:09:50 | 141 | |||
154 | 398 | WIEWIÓRA ROBERT | KOBYŁKA | TRIROOB TEAM | POL | 1979 | M35 | 27 | 00:28:27 (148) | 00:02:59 | 01:21:08 (145) | 00:03:44 | 01:14:25 (155) | 03:10:43 | 142 | ||
155 | 304 | ELLIS MARK | WARSAW | POL | 1977 | M40 | 45 | 00:27:59 (140) | 00:03:58 | 01:21:05 (144) | 00:04:09 | 01:13:33 (154) | 03:10:44 | 143 | |||
156 | 312 | SCHIRMER JULIA | WARSZAWA | POL | 1996 | K18 | 5 | 00:28:37 (154) | 00:02:30 | 01:30:03 (158) | 00:03:04 | 01:07:48 (146) | 03:12:02 | 13 | |||
157 | 212 | MIASOJEDOW BOŻENA | WARSZAWA | AKS POLONIA WARSZAWA | POL | 1954 | K60 | 1 | 00:28:30 (150) | 00:03:14 | 01:34:18 (159) | 00:03:25 | 01:02:54 (135) | 03:12:21 | 14 | ||
158 | 237 | ROKICKI TOMASZ | BIAŁYSTOK | POL | 1959 | M55 | 8 | 00:29:39 (159) | 00:04:04 | 01:19:20 (142) | 00:04:59 | 01:19:07 (158) | 03:17:09 | 144 | |||
159 | 319 | WORONKO DAMIAN | BIAŁYSTOK | POL | 1977 | M40 | 46 | 00:30:48 (160) | 00:03:20 | 01:26:09 (154) | 00:03:04 | 01:16:09 (157) | 03:19:30 | 145 | |||
160 | 359 | ŁĄCZNY JAKUB | TROJANOWICE | PKT JEMNIOM | POL | 1997 | M18 | 3 | 00:32:59 (161) | 00:03:09 | 01:25:44 (153) | 00:04:48 | 01:29:04 (159) | 03:35:44 | 146 | ||
161 | 261 | CIEPIELA PIOTR | CZĘSTOCHOWA | POL | 1998 | M18 | 4 | 00:26:58 (133) | 00:03:22 | 01:48:55 (160) | 00:04:38 | 01:16:09 (156) | 03:40:02 | 147 | |||
162 | 351 | GINALSKI ZBIGNIEW | RZĘDKOWICE | TKKF TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA | POL | 1938 | M70+ | 1 | 00:41:27 (162) | 00:04:00 | 01:29:30 (157) | 00:03:48 | 01:29:44 (160) | 03:48:29 | 148 |
W zawodach ELEMENTAL Tri Series Blachownia na dystansie olimpijskim obowiązują opłaty w wysokości:
180,00 PLN płatne do 31.03.2018
210,00 PLN płatne do 17.07.2018
240,00 PLN płatne do 29.07.2018
W zawodach ELEMENTAL Tri Series Blachownia na dystansie sprinterskim obowiązują opłaty w wysokości:
100,00 PLN płatne do 31.03.2018
130,00 PLN płatne do 17.07.2018
160,00 PLN płatne do 29.07.2018
W zawodach ELEMENTAL Tri Series Blachownia na dystansie supersprinterskim obowiązują opłaty w wysokości:
70,00 PLN płatne do 31.03.2018
80,00 PLN płatne do 17.07.2018
90,00 PLN płatne do 29.07.2018
W zawodach ELEMENTAL Tri Series Blachownia na dystansie olimpijskim w ramach rywalizacji sztafet obowiązują opłaty w wysokości:
300,00 PLN płatne do 31.03.2018
330,00 PLN płatne do 17.07.2018
360,00 PLN płatne do 29.07.2018
Zawodnicy, którzy wystartują w więcej niż jednej imprezie z cyklu ELEMENTAL Tri Series 2017 otrzymają rabaty:
- rabat obowiązujący przy zapisach na 2 imprezy: 5 zł na każde zawody (razem 10 zł taniej),
- rabat obowiązujący przy zapisach na 3 imprezy: 10 zł na każde zawody (razem 30 zł taniej).
W zawodach 10K Run Series Blachownia obowiązują opłaty w wysokości:
40,00 PLN płatne do 17.07.2018 – pakiet startowy bez koszulki technicznej
60,00 PLN płatne do 17.07.2018 – pakiet startowy + koszulka techniczna
80,00 PLN płatne do 29.07.2018 do godz. 8:30 – pakiet bez koszulki technicznej
W zawodach ELEMENTAL KIDS BLACHOWNIA obowiązują opłaty w wysokości:
20,00 PLN płatne do 17.07.2018
40,00 PLN płatne do 29.07.2018