Garmin Iron Triathlon Elbląg
Data i godzina | 2018-06-17 09:00:00 |
Miejscowość | Elbląg |
Dystans | 1/2 ; 1/4 ; 1/8 |
Oficjalna strona | http://irontriathlon.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 150 zł |
Typ zawodów | Triathlon |
Rejestracja | Zapisz się |
- Garmin Kids Elbląg 2018 0,2 km
- Garmin Kids Elbląg 2018 1 km
- Garmin Kids Elbląg 2018 0,5 km
- 1/8 IM Sztafety
- 1/8IM
- 1/2IM Sztafety
- 1/4IM Sztafety
- 1/4IM
- 1/2IM
- Zapowiedź
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 685 | DĄBROWSKI ALEKSANDER | PIASTÓW | DĄBKI FAMILY TEAM | PL | 2011 | M6 | 1 | 2:50 | 21,2 | 00:00:34 | 1 | |
2 | 729 | LASZUK KAROL | ELBLĄG | PL | 2011 | M6 | 2 | 2:50 | 21,2 | 00:00:34 | 2 | ||
3 | 738 | ABRAHAM STASIU | GDYNIA | PL | 2011 | M6 | 3 | 2:55 | 20,6 | 00:00:35 | 3 | ||
4 | 683 | WYDARTY JAN | GDAŃSK | PL | 2011 | M6 | 4 | 2:55 | 20,6 | 00:00:35 | 4 | ||
5 | 709 | BACHEWICZ OSKAR | ELBLĄG | PL | 2011 | M6 | 5 | 3:00 | 20,0 | 00:00:36 | 5 | ||
6 | 660 | OLENDER OLAF | WARSZAWA | CAR4PARTS - MRĄGOWO | PL | 2011 | M6 | 6 | 3:00 | 20,0 | 00:00:36 | 6 | |
7 | 741 | ALICJA FLOREK | ELBLĄG | LABOSPORT TEAM | PL | 2011 | K6 | 1 | 3:05 | 19,5 | 00:00:37 | 1 | |
8 | 706 | KRAJNIK ALAN | ELBLĄG | PL | 2011 | M6 | 7 | 3:20 | 18,0 | 00:00:40 | 7 | ||
9 | 663 | ZUMKOWSKA MAJA | ELBLAG | PL | 2011 | K6 | 2 | 3:20 | 18,0 | 00:00:40 | 2 | ||
10 | 712 | SIKORA PAULINA | NOWY DWÓR GDAŃSKI | PL | 2011 | K6 | 3 | 3:25 | 17,6 | 00:00:41 | 3 | ||
11 | 739 | JARZĄBEK MICHALINA | STRASZYN | PL | 2011 | K6 | 4 | 3:30 | 17,1 | 00:00:42 | 4 | ||
12 | 736 | UFNALEWSKI LEON | ELBLĄG | WIKINGOWIE | PL | 2011 | M6 | 8 | 3:30 | 17,1 | 00:00:42 | 8 | |
13 | 662 | GOŁĘBIOWSKI OSKAR | WROCŁAW | WWE SELEKTOR | PL | 2011 | M6 | 9 | 3:35 | 16,7 | 00:00:43 | 9 | |
14 | 654 | ŚLUBOWSKA ZUZANNA | ELBLĄG | PL | 2011 | K6 | 5 | 3:35 | 16,7 | 00:00:43 | 5 | ||
15 | 690 | ŻUK MAGDALENA | ELBLĄG | PL | 2011 | K6 | 6 | 3:35 | 16,7 | 00:00:43 | 6 | ||
16 | 664 | DZIK SZYMON | RYCHLIKI | SP RYCHLIKI | PL | 2011 | M6 | 10 | 3:40 | 16,4 | 00:00:44 | 10 | |
17 | 730 | WOŁYNIEC MICHALINA | GOŁDAP | PL | 2012 | K6 | 7 | 3:40 | 16,4 | 00:00:44 | 7 | ||
18 | 733 | GADAJ MICHAŁ | ELBLĄG | PL | 2013 | M4 | 1 | 3:45 | 16,0 | 00:00:45 | 11 | ||
19 | 681 | GRUSZECKA JOANNA | STARE MIASTO | PL | 2011 | K6 | 8 | 3:45 | 16,0 | 00:00:45 | 8 | ||
20 | 687 | KOWNACKA EMILIA | MALBORK | PL | 2012 | K6 | 9 | 3:45 | 16,0 | 00:00:45 | 9 | ||
21 | 655 | KRZEMIŃSKI BARTOSZ | GDAŃSK | PL | 2012 | M6 | 11 | 3:45 | 16,0 | 00:00:45 | 12 | ||
22 | 701 | URBAŃSKA MARIA | CZĘSTOCHOWA | PL | 2012 | K6 | 10 | 3:45 | 16,0 | 00:00:45 | 10 | ||
23 | 727 | BAGDZIŃSKA ZUZANNA | WŁOCŁAWEK | PL | 2011 | K6 | 11 | 3:50 | 15,7 | 00:00:46 | 11 | ||
24 | 676 | DOŁKOWSKI SZYMON | ELBLĄG | PL | 2011 | M6 | 12 | 3:50 | 15,7 | 00:00:46 | 13 | ||
25 | 679 | MALINOWSKI PIOTR | ELBLĄG | PL | 2011 | M6 | 13 | 3:50 | 15,7 | 00:00:46 | 14 | ||
26 | 673 | MASŁOWSKI MIKOŁAJ | ELBLĄG | PL | 2011 | M6 | 14 | 3:50 | 15,7 | 00:00:46 | 15 | ||
27 | 698 | NOWACZYK NIKODEM | GDYNIA | PL | 2013 | M4 | 2 | 3:50 | 15,7 | 00:00:46 | 16 | ||
28 | 696 | SZRAMKE GRZEGORZ | ELBLĄG | PL | 2012 | M6 | 15 | 3:55 | 15,3 | 00:00:47 | 17 | ||
29 | 740 | ŚWISTAK PAWEŁ | PIASTÓW | PL | 2011 | M6 | 16 | 3:55 | 15,3 | 00:00:47 | 18 | ||
30 | 656 | URBANOWICZ MICHAŁ | ELBLĄG | PL | 2011 | M6 | 17 | 3:55 | 15,3 | 00:00:47 | 19 | ||
31 | 695 | CICHOŃ ALEKSANDER | ELBLĄG | PL | 2013 | M4 | 3 | 4:00 | 15,0 | 00:00:48 | 20 | ||
32 | 718 | LEGNANI AURORA | ELBLĄG | PL | 2011 | K6 | 12 | 4:00 | 15,0 | 00:00:48 | 12 | ||
33 | 674 | MASŁOWSKI KACPER | ELBLĄG | PL | 2012 | M6 | 18 | 4:00 | 15,0 | 00:00:48 | 21 | ||
34 | 689 | CZERNIAK JULIA | ELBLĄG | PRZEDSZKOLE NR 26 SÓWKI | PL | 2013 | K4 | 1 | 4:05 | 14,7 | 00:00:49 | 13 | |
35 | 694 | GIERWATOWSKA WIKTORIA | ELBLAH | PL | 2011 | K6 | 13 | 4:05 | 14,7 | 00:00:49 | 14 | ||
36 | 653 | KAMIŃSKA ANTONINA | ELBLĄG | PL | 2012 | K6 | 14 | 4:05 | 14,7 | 00:00:49 | 15 | ||
37 | 723 | KOWALSKI BRUNO | ELBLĄG | MALUCHY PŁYWAJĄ | PL | 2013 | M4 | 4 | 4:05 | 14,7 | 00:00:49 | 22 | |
38 | 678 | ŚNIECIKOWSKI- ORZEŁ WIKTOR | ELBLĄG | PL | 2011 | M6 | 19 | 4:05 | 14,7 | 00:00:49 | 23 | ||
39 | 651 | WIERZCHOŃ OSKAR | ELBLĄG | PL | 2011 | M6 | 20 | 4:05 | 14,7 | 00:00:49 | 24 | ||
40 | 669 | KLIMOWSKI MACIEJ | ELBLĄG | PL | 2011 | M6 | 21 | 4:10 | 14,4 | 00:00:50 | 25 | ||
41 | 658 | WASIAK AMELIA | ELBLAG | SP 19 | PL | 2011 | K6 | 15 | 4:10 | 14,4 | 00:00:50 | 16 | |
42 | 699 | CZUBIŃSKA ANNA | ELBLĄG | PL | 2011 | K6 | 16 | 4:15 | 14,1 | 00:00:51 | 17 | ||
43 | 735 | HAMERSKI HUBERT | GDYNIA | PL | 2012 | M6 | 22 | 4:15 | 14,1 | 00:00:51 | 26 | ||
44 | 652 | JANUSZKIEWICZ GNIEWKO | ELBLĄG | PL | 2013 | M4 | 5 | 4:15 | 14,1 | 00:00:51 | 27 | ||
45 | 668 | KOSPAŁ PAWŁOWSKA NTALIA | GDAŃSK | PL | 2012 | K6 | 17 | 4:15 | 14,1 | 00:00:51 | 18 | ||
46 | 672 | NOWAK PATRYK | POBIEDZISKA | POBIEDZISKA RUNNING TEAM | PL | 2011 | M6 | 23 | 4:15 | 14,1 | 00:00:51 | 28 | |
47 | 711 | SZOŁOWSKI FRANEK | SZEWCE | LABOSPORT TEAM | PL | 2012 | M6 | 24 | 4:15 | 14,1 | 00:00:51 | 29 | |
48 | 731 | JUSZCZENKO IGOR | ELBLĄG | PL | 2013 | M4 | 6 | 4:20 | 13,8 | 00:00:52 | 30 | ||
49 | 692 | KARPOWICZ WIKTORIA | ELBLĄG | PL | 2011 | K6 | 18 | 4:20 | 13,8 | 00:00:52 | 19 | ||
50 | 670 | KŁOS ALICJA | GDAŃSK | PL | 2013 | K4 | 2 | 4:20 | 13,8 | 00:00:52 | 20 | ||
51 | 671 | NOWAK ERYK | POBIEDZISKA | POBIEDZISKA RUNNING TEAM | PL | 2012 | M6 | 25 | 4:20 | 13,8 | 00:00:52 | 31 | |
52 | 742 | RĘBISZ FRANCISZEK | GRUDZIĄDZ | PL | 2013 | M4 | 7 | 4:20 | 13,8 | 00:00:52 | 32 | ||
53 | 697 | CHOJECKA ANITA | ELBLĄG | PL | 2013 | K4 | 3 | 4:25 | 13,6 | 00:00:53 | 21 | ||
54 | 710 | HAJDUCKA JULIA | ELBLĄG | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | PL | 2012 | K6 | 19 | 4:25 | 13,6 | 00:00:53 | 22 | |
55 | 716 | KOMASARA IGOR | MALBORK | PL | 2012 | M6 | 26 | 4:25 | 13,6 | 00:00:53 | 33 | ||
56 | 665 | OLECH JAN | ELBLĄG | PL | 2013 | M4 | 8 | 4:25 | 13,6 | 00:00:53 | 34 | ||
57 | 737 | DZIĘGIELEWSKA MARIA | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | PL | 2012 | K6 | 20 | 4:30 | 13,3 | 00:00:54 | 23 | ||
58 | 713 | SIKORA AMELIA | NOWY DWÓR GDAŃSKI | PL | 2013 | K4 | 4 | 4:30 | 13,3 | 00:00:54 | 24 | ||
59 | 702 | DANIELEWICZ WOJTEK | ELBLĄG | NAJSZYBCIEJSZE DANIELEWICZE WUJARO | PL | 2012 | M6 | 27 | 4:35 | 13,1 | 00:00:55 | 35 | |
60 | 732 | MACUTKIEWICZ ZOFIA | ELBLĄG | PL | 2014 | K4 | 5 | 4:35 | 13,1 | 00:00:55 | 25 | ||
61 | 682 | MAZURKIEWICZ JULIA | ELBLĄG | PL | 2012 | K6 | 21 | 4:35 | 13,1 | 00:00:55 | 26 | ||
62 | 661 | JASTRZĘBSKA JULIA | ELBLĄG | PL | 2013 | K4 | 6 | 4:40 | 12,9 | 00:00:56 | 27 | ||
63 | 704 | MIKA LEON | ELBLĄG | PL | 2013 | M4 | 9 | 4:40 | 12,9 | 00:00:56 | 36 | ||
64 | 680 | NARULSKI SZYMON | ELBLAG | PL | 2011 | M6 | 28 | 4:40 | 12,9 | 00:00:56 | 37 | ||
65 | 726 | BUTKIEWICZ ANNA | GDAŃSK | PL | 2013 | K4 | 7 | 4:45 | 12,6 | 00:00:57 | 28 | ||
66 | 688 | CZAJKOWSKI FRANCISZEK | NOWA WOLA | PL | 2013 | M4 | 10 | 4:45 | 12,6 | 00:00:57 | 38 | ||
67 | 707 | WARKUS ZUZANNA | ELBLĄG | PL | 2012 | K6 | 22 | 4:45 | 12,6 | 00:00:57 | 29 | ||
68 | 722 | BARWIŃSKA AMELIA | ELBLĄG | PL | 2013 | K4 | 8 | 4:50 | 12,4 | 00:00:58 | 30 | ||
69 | 691 | ŻUK MACIEJ | ELBLĄG | PL | 2012 | M6 | 29 | 4:55 | 12,2 | 00:00:59 | 39 | ||
70 | 666 | CYBULSKI WOJCIECH | MALBORK | PL | 2013 | M4 | 11 | 5:00 | 12,0 | 00:01:00 | 40 | ||
71 | 684 | CZUBIŃSKA MARTYNA | ELBLĄG | PL | 2014 | K4 | 9 | 5:00 | 12,0 | 00:01:00 | 31 | ||
72 | 714 | URBAŃSKI JAN | CZĘSTOCHOWA | PL | 2013 | M4 | 12 | 5:05 | 11,8 | 00:01:01 | 41 | ||
73 | 675 | GRODZIEWICZ ANTONI | WARSZAWA | PL | 2014 | M4 | 13 | 5:10 | 11,6 | 00:01:02 | 42 | ||
74 | 659 | WASIAK MAREK | ELBLAG | PRZEDSZKOLE BALONIK | PL | 2013 | M4 | 14 | 5:20 | 11,3 | 00:01:04 | 43 | |
75 | 677 | ZAMOLSKI MACIEJ | ŁÓDŹ | PL | 2013 | M4 | 15 | 5:20 | 11,3 | 00:01:04 | 44 | ||
76 | 721 | BARWIŃSKI SZYMON | ELBLĄG | PL | 2013 | M4 | 16 | 5:25 | 11,1 | 00:01:05 | 45 | ||
77 | 700 | GRAJEWSKI JAN | ELBLAG | NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE BRATEK | PL | 2013 | M4 | 17 | 5:25 | 11,1 | 00:01:05 | 46 | |
78 | 728 | TAZUSZEL LENA | ELBLĄG | PL | 2014 | K4 | 10 | 5:25 | 11,1 | 00:01:05 | 32 | ||
79 | 693 | MIKUŁOWSKA MAJA | ELBLĄG | PANI PANI | PL | 2013 | K4 | 11 | 5:30 | 10,9 | 00:01:06 | 33 | |
80 | 725 | FIEDOROWICZ NINA | GDAŃSK | PL | 2012 | K6 | 23 | 5:35 | 10,7 | 00:01:07 | 34 | ||
81 | 734 | GADAJ KRZYSZTOF | ELBLĄG | PL | 2015 | M1 | 1 | 5:55 | 10,1 | 00:01:11 | 47 | ||
82 | 719 | SZOŁOWSKI SZYMON | SZEWCE | LABOSPORT TEAM | PL | 2015 | M1 | 2 | 6:00 | 10,0 | 00:01:12 | 48 | |
83 | 686 | DĄBROWSKI MAKSYMILIAN | PIASTÓW | DĄBKI FAMILY TEAM | PL | 2015 | M1 | 3 | 6:30 | 9,2 | 00:01:18 | 49 | |
84 | 717 | KOMASARA NATAN | MALBORK | PL | 2014 | M4 | 18 | 6:30 | 9,2 | 00:01:18 | 50 | ||
85 | 720 | ŁAWICKA POLA | LUBIN | RODZICE | PL | 2015 | K1 | 1 | 7:00 | 8,6 | 00:01:24 | 35 | |
86 | 708 | WARKUS MARIA | ELBLĄG | PL | 2015 | K1 | 2 | 7:35 | 7,9 | 00:01:31 | 36 | ||
87 | 703 | BARANIAK ZOFIA | MOSINA | NAJSZYBCIEJSZE DANIELEWICZE WUJARO | PL | 2016 | K1 | 3 | 9:05 | 6,6 | 00:01:49 | 37 | |
88 | 724 | GWÓŹDŹ POLA | ELBLĄG | PL | 2017 | K1 | 4 | 9:30 | 6,3 | 00:01:54 | 38 | ||
89 | 705 | MIKA POLA | ELBLĄG | PL | 2016 | K1 | 5 | 10:10 | 5,9 | 00:02:02 | 39 | ||
90 | 715 | GIŻKA - ORZEŁ MIKOŁAJ | ELBLĄG | PL | 2017 | M1 | 4 | 11:10 | 5,4 | 00:02:14 | 51 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 840 | WALCZAK HUBERT | ELBLĄG - GRONOWO GÓRNE | MKS TRUSO ELBLĄG TRIATHLON | PL | 2005 | M12 | 1 | 3:43 | 16,1 | 00:03:43 | 1 | |
2 | 832 | WIKLAK JAN | NOWA WOLA | PL | 2004 | M14 | 1 | 3:43 | 16,1 | 00:03:43 | 2 | ||
3 | 828 | WOLANIN KLAUDIA | MALBORK | STREFA RUCHU MULTISPORT MALBORK | PL | 2005 | K12 | 1 | 3:49 | 15,7 | 00:03:49 | 1 | |
4 | 834 | MALTSEV ARTEM | ELBLĄG | ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM | PL | 2005 | M12 | 2 | 3:52 | 15,5 | 00:03:52 | 3 | |
5 | 841 | CHRAPAN SABINA | ELBLĄG | MKS TRUSO ELBLĄG | PL | 2005 | K12 | 2 | 4:00 | 15,0 | 00:04:00 | 2 | |
6 | 831 | KACZOR ŁUKASZ | MIĘDZYBORÓW | PL | 2003 | M14 | 2 | 4:02 | 14,9 | 00:04:02 | 4 | ||
7 | 827 | SZTENDEREWICZ KORNELIA | WŁOCŁAWEK | PL | 2005 | K12 | 3 | 4:04 | 14,8 | 00:04:04 | 3 | ||
8 | 837 | KRASKOWSKA MAJA | DOBRE MIASTO | KLUB SPORTOWY JELONKI DOBRE MIASTO KLUB SPORTOWY JELONKI DOBRE MIASTO | PL | 2004 | K14 | 1 | 4:06 | 14,6 | 00:04:06 | 4 | |
9 | 836 | MACZUKIN MARIOLA KAROLINA | DOBRE MIASTO | KLUB SPORTOWY JELONKI DOBRE MIASTO KLUB SPORTOWY JELONKI DOBRE MIASTO | PL | 2004 | K14 | 2 | 4:11 | 14,3 | 00:04:11 | 5 | |
10 | 838 | JACKOWSKA NATALIA | DOBRE MIASTO | KLUB SPORTOWY JELONKI DOBRE MIASTO KLUB SPORTOWY JELONKI DOBRE MIASTO | PL | 2004 | K14 | 3 | 4:31 | 13,3 | 00:04:31 | 6 | |
11 | 843 | MOŻDŻONEK JESSICA | WARSZAWA | PL | 2006 | K12 | 4 | 4:31 | 13,3 | 00:04:31 | 7 | ||
12 | 835 | ZADROGA WIKTORIA | DOBRE MIASTO | PL | 2004 | K14 | 4 | 4:31 | 13,3 | 00:04:31 | 8 | ||
13 | 844 | FLOREK JAN | ELBLĄG | LABOSPORT TEAM | PL | 2005 | M12 | 3 | 4:54 | 12,2 | 00:04:54 | 5 | |
14 | 824 | HORNIK PAULINA | WODZISŁAW | BRAK MESTO | PL | 2006 | K12 | 5 | 4:55 | 12,2 | 00:04:55 | 9 | |
15 | 842 | MOŻDŻONEK WIKTORIA | WARSZAWA | PL | 2005 | K12 | 6 | 4:57 | 12,1 | 00:04:57 | 10 | ||
16 | 825 | OLENDER LENA | WARSZAWA | CAR4PARTS - MRĄGOWO | PL | 2005 | K12 | 7 | 4:58 | 12,1 | 00:04:58 | 11 | |
17 | 829 | ODZIEMCZYK ALICJA | ELBLĄG | WWW.EVOUBEZPIECZENIA.PL EVOUBEZPIECZENIA | PL | 2005 | K12 | 8 | 5:02 | 11,9 | 00:05:02 | 12 | |
18 | 822 | SIELSKI JAKUB | ELBLAG | OLIMPIA JUDO ELBLAG | PL | 2006 | M12 | 4 | 5:09 | 11,7 | 00:05:09 | 6 | |
19 | 839 | RÓŻALSKI SZYMON | ELBLĄG | PL | 2005 | M12 | 5 | 5:19 | 11,3 | 00:05:19 | 7 | ||
20 | 823 | HORNIK KAMILA | WODZISŁAW | BRAK MESTO | PL | 2005 | K12 | 9 | 5:26 | 11,0 | 00:05:26 | 13 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 761 | KURCZEWSKI PIOTR | ELBLĄG | PL | 2009 | M8 | 1 | 3:42 | 16,2 | 00:01:51 | 1 | ||
2 | 812 | POGORZELSKI JAKUB | TOLKMICKO | TEAM NOWINKA | PL | 2007 | M10 | 1 | 3:42 | 16,2 | 00:01:51 | 2 | |
3 | 786 | WYDARTY ANNA | GDAŃSK | PL | 2008 | K10 | 1 | 3:46 | 15,9 | 00:01:53 | 1 | ||
4 | 779 | FOMICHEV TIMOFEI | GUSEV | RU | 2009 | M8 | 2 | 3:52 | 15,5 | 00:01:56 | 3 | ||
5 | 754 | SIELSKA ZUZANNA | ELBLAG | OLIMPIA JUDO ELBLAG | PL | 2009 | K8 | 1 | 3:56 | 15,3 | 00:01:58 | 2 | |
6 | 768 | OPIŁOWSKA MICHALINA | MODŁA | CSGT GŁOGÓW | PL | 2008 | K10 | 2 | 4:06 | 14,6 | 00:02:03 | 3 | |
7 | 790 | PAWŁOWSKA JULIA | BRANIEWO | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | PL | 2007 | K10 | 3 | 4:06 | 14,6 | 00:02:03 | 4 | |
8 | 796 | MIRZAŁEK FILIP | ELBLĄG | TRAWERS | PL | 2009 | M8 | 3 | 4:10 | 14,4 | 00:02:05 | 4 | |
9 | 772 | SZCZĘSNY WIKTOR | SZUKALICE | PL | 2008 | M10 | 2 | 4:10 | 14,4 | 00:02:05 | 5 | ||
10 | 795 | DANIELEWICZ ALEXANDER | ELBLĄG | NAJSZYBCIEJSZE DANIELEWICZE WUJARO | PL | 2008 | M10 | 3 | 4:12 | 14,3 | 00:02:06 | 6 | |
11 | 781 | GORBUNCHIKOV MAXIM | KALININGRAD | BR39 | RU | 2007 | M10 | 4 | 4:14 | 14,2 | 00:02:07 | 7 | |
12 | 752 | JABŁOŃSKI DOMINIK | ELBLĄG | PL | 2009 | M8 | 4 | 4:14 | 14,2 | 00:02:07 | 8 | ||
13 | 809 | JARZĄBEK MIKOŁAJ | STRASZYN | PL | 2009 | M8 | 5 | 4:16 | 14,1 | 00:02:08 | 9 | ||
14 | 756 | HORNIK SZYMON | WODZISŁAW | BRAK MESTO | PL | 2008 | M10 | 5 | 4:18 | 14,0 | 00:02:09 | 10 | |
15 | 783 | SAFRANOW JĘDRZEJ | GDAŃSK | SAFRANY | PL | 2009 | M8 | 6 | 4:18 | 14,0 | 00:02:09 | 11 | |
16 | 808 | UFNALEWSKA MARIA | ELBLĄG | UKS 6 | PL | 2008 | K10 | 4 | 4:18 | 14,0 | 00:02:09 | 5 | |
17 | 771 | KLIMOWSKI MARCEL | ELBLĄG | PL | 2009 | M8 | 7 | 4:20 | 13,8 | 00:02:10 | 12 | ||
18 | 763 | ŁUKIEWICZ BARTOSZ | ELBLĄG | KARAŚ SWIM | PL | 2010 | M8 | 8 | 4:20 | 13,8 | 00:02:10 | 13 | |
19 | 805 | NIEMCZYK MATEUSZ | PASŁĘK | PL | 2008 | M10 | 6 | 4:20 | 13,8 | 00:02:10 | 14 | ||
20 | 758 | GOŁĘBIOWSKI WIKTOR | WROCŁAW | WWE SELEKTOR | PL | 2009 | M8 | 9 | 4:26 | 13,5 | 00:02:13 | 15 | |
21 | 757 | HORNIK ALEKSANDER | WODZISŁAW | BRAK MESTO | PL | 2010 | M8 | 10 | 4:26 | 13,5 | 00:02:13 | 16 | |
22 | 782 | GORBUNCHIKOVA MILANA | KALININGRAD | BR39 | RU | 2008 | K10 | 5 | 4:28 | 13,4 | 00:02:14 | 6 | |
23 | 789 | PIASKOWSKA ZOSIA | ELBLĄG | PL | 2007 | K10 | 6 | 4:28 | 13,4 | 00:02:14 | 7 | ||
24 | 804 | KAMIŃSKI FILIP | PASŁĘK | ARTECH TEAM | PL | 2010 | M8 | 11 | 4:32 | 13,2 | 00:02:16 | 17 | |
25 | 755 | PAWŁOSKI KACPER | ELBLĄG | OLIMPIA ELBLĄG | PL | 2009 | M8 | 12 | 4:32 | 13,2 | 00:02:16 | 18 | |
26 | 764 | DZIK KSAWERY | ELBLAG | SP 6 ELBLAG | PL | 2010 | M8 | 13 | 4:34 | 13,1 | 00:02:17 | 19 | |
27 | 801 | WOJDYNA KAMIL | ELBLĄG | PL | 2010 | M8 | 14 | 4:34 | 13,1 | 00:02:17 | 20 | ||
28 | 788 | CZAJKOWSKI ANTONI | NOWA WOLA | PL | 2008 | M10 | 7 | 4:38 | 12,9 | 00:02:19 | 21 | ||
29 | 806 | KOZAK LENA | ELBLĄG | PL | 2009 | K8 | 2 | 4:38 | 12,9 | 00:02:19 | 8 | ||
30 | 797 | HAJDUCKI KAMIL | ELBLĄG | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | PL | 2007 | M10 | 8 | 4:40 | 12,9 | 00:02:20 | 22 | |
31 | 760 | MŁYNARCZYK MARCEL | KIELCE | MŁYNARCZYK TRIATHLON TEAM | PL | 2010 | M8 | 15 | 4:40 | 12,9 | 00:02:20 | 23 | |
32 | 802 | MOŻDŻONEK DAWID | WARSZAWA | PL | 2008 | M10 | 9 | 4:40 | 12,9 | 00:02:20 | 24 | ||
33 | 811 | OŚKA DANIEL | NIEZNANE | PL | 2010 | M8 | 16 | 4:42 | 12,8 | 00:02:21 | 25 | ||
34 | 773 | SZCZĘSNA ZUZANNA | SZUKALICE | PL | 2009 | K8 | 3 | 4:42 | 12,8 | 00:02:21 | 9 | ||
35 | 807 | DUPLICKA JAGODA | WARSZAWA | PL | 2010 | K8 | 4 | 4:44 | 12,7 | 00:02:22 | 10 | ||
36 | 778 | DZIK KACPER | RYCHLIKI | SP RYCHLIKI | PL | 2008 | M10 | 10 | 4:44 | 12,7 | 00:02:22 | 26 | |
37 | 793 | CICHOWSKA ROZALIA | ELBLĄG | PL | 2009 | K8 | 5 | 4:46 | 12,6 | 00:02:23 | 11 | ||
38 | 798 | DUDZINSKA MAGDALENA | GRONOWA GÓRNE | PL | 2007 | K10 | 7 | 4:46 | 12,6 | 00:02:23 | 12 | ||
39 | 792 | SŁOMCZYŃSKI KAROL | ELBLĄG | PL | 2010 | M8 | 17 | 4:48 | 12,5 | 00:02:24 | 27 | ||
40 | 810 | RĘBISZ IVO | GRUDZIĄDZ | PL | 2010 | M8 | 18 | 4:50 | 12,4 | 00:02:25 | 28 | ||
41 | 787 | BIEDRZYCKI REMIGIUSZ | ELBLĄG | PL | 2010 | M8 | 19 | 4:54 | 12,2 | 00:02:27 | 29 | ||
42 | 775 | FALKOWSKI JAKBUB | ELBLĄG | PL | 2009 | M8 | 20 | 4:54 | 12,2 | 00:02:27 | 30 | ||
43 | 794 | DANIELEWICZ WIKTORIA | ELBLĄG | NAJSZYBCIEJSZE DANIELEWICZE WUJARO | PL | 2009 | K8 | 6 | 4:56 | 12,2 | 00:02:28 | 13 | |
44 | 753 | KIRAGA JULIA | GRONOWO GÓRNE | PL | 2010 | K8 | 7 | 4:56 | 12,2 | 00:02:28 | 14 | ||
45 | 774 | KŁOS JULIA | GDAŃSK | PL | 2010 | K8 | 8 | 4:56 | 12,2 | 00:02:28 | 15 | ||
46 | 813 | POGORZELSKA ZOFIA | TOLKMICKO | TEAM NOWINKA | PL | 2010 | K8 | 9 | 4:56 | 12,2 | 00:02:28 | 16 | |
47 | 803 | WOJTOWICZ MIKOŁAJ | ELBLĄG | PL | 2010 | M8 | 21 | 5:00 | 12,0 | 00:02:30 | 31 | ||
48 | 780 | TARGOŃSKI SZYMON | ELBLĄG | PL | 2010 | M8 | 22 | 5:08 | 11,7 | 00:02:34 | 32 | ||
49 | 784 | FUDAL OLIWIA | ELBLĄG | PL | 2008 | K10 | 8 | 5:14 | 11,5 | 00:02:37 | 17 | ||
50 | 799 | SZOŁOWSKA ZOFIA | SZEWCE | LABOSPORT TEAM | PL | 2009 | K8 | 10 | 5:14 | 11,5 | 00:02:37 | 18 | |
51 | 785 | OLEJNIK ZOFIA | AUGUSTÓW | ROWERTOUR ROWERTOUR | PL | 2010 | K8 | 11 | 5:20 | 11,3 | 00:02:40 | 19 | |
52 | 762 | ZUMKOWSKA MICHALINA | ELBLAG | PL | 2007 | K10 | 9 | 5:20 | 11,3 | 00:02:40 | 20 | ||
53 | 800 | CHRAPAN ALEKSANDER | ELBLĄG | PL | 2010 | M8 | 23 | 5:26 | 11,0 | 00:02:43 | 33 | ||
54 | 767 | SZTENDEREWICZ IGOR | WŁOCŁAWEK | PL | 2009 | M8 | 24 | 5:32 | 10,8 | 00:02:46 | 34 | ||
55 | 776 | ZALEWSKI KACPER | ELBLAG | PL | 2008 | M10 | 11 | 5:34 | 10,8 | 00:02:47 | 35 | ||
56 | 777 | LOPATIN VLADISLAV | KALININGRAD | RU | 2010 | M8 | 25 | 6:18 | 9,5 | 00:03:09 | 36 | ||
57 | 791 | LAKS KLAUDIA | ELBLĄG | PL | 2009 | K8 | 12 | 7:50 | 7,7 | 00:03:55 | 21 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 406 | PIASKOWSKI TOMASZ, ŁABA JERZY, TURYNA ARKADIUSZ | ELBLĄG | POL | 1 | 00:10:59 (1) | 00:01:57 | 00:38:07 (2) | 00:02:00 | 00:23:43 (1) | 01:16:46 | |
2 | 452 | WOJTOWICZ JAROSŁAW, NIENADOWSKA BEATA, BIENIEK DOMINIK | ELBLĄG | KMP ELBLĄG | POL | 1 | 00:11:42 (2) | 00:02:01 | 00:37:42 (1) | 00:02:24 | 00:25:58 (2) | 01:19:47 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 464 | ŚLIWKA JAKUB | BŁONIE | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 1999 | M18 | 1 | 1 | 00:05:52 (1) | 00:01:36 | 00:33:15 (3) | 00:01:56 | 00:20:00 (8) | 01:02:39 | 1 | ||
2 | 286 | MAKSYMOWICZ TOMASZ | ELBLĄG | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA COZMOBIKE SPECIALIZED | POL | 2000 | M18 | 2 | 1 | 00:06:00 (2) | 00:01:34 | 00:33:08 (2) | 00:01:48 | 00:20:40 (12) | 01:03:10 | 2 | ||
3 | 449 | JUSZKOWIEC DANIEL | WARSZAWA | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 1998 | M20 | 1 | 1 | 00:06:04 (3) | 00:01:39 | 00:35:14 (18) | 00:01:43 | 00:19:20 (5) | 01:04:00 | 3 | ||
4 | 429 | ZALEWSKI IGOR | WŁOCŁAWEK | TRIATHLON CLUB WROCŁAW | POL | 1993 | M20 | 2 | 1 | 00:06:39 (5) | 00:01:29 | 00:35:58 (25) | 00:01:54 | 00:18:52 (2) | 01:04:52 | 4 | ||
5 | 484 | KOPER MATEUSZ | TCZEW | GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM | POL | 1988 | M30 | 1 | 1 | 00:09:10 (70) | 00:01:37 | 00:33:32 (5) | 00:02:09 | 00:18:36 (1) | 01:05:04 | 5 | ||
6 | 470 | ŁAGOWNIK MARTA | GDAŃSK | SMARUJ NA TRENING TEAM/ UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK | POL | 1995 | K20 | 1 | 1 | 00:06:27 (4) | 00:01:45 | 00:36:26 (31) | 00:01:42 | 00:19:05 (4) | 01:05:25 | 1 | ||
7 | 339 | KOŁOSOWSKI KAMIL | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI PELETON.PL / AGP.PL | POL | 1988 | M30 | 2 | 1 | 00:08:16 (35) | 00:02:14 | 00:33:50 (8) | 00:02:10 | 00:19:03 (3) | 01:05:33 | 6 | ||
8 | 353 | SUGIER DAWID | OLSZTYN | POL | 1990 | M20 | 3 | 1 | 00:08:48 (58) | 00:01:28 | 00:34:06 (12) | 00:02:19 | 00:19:28 (6) | 01:06:09 | 7 | |||
9 | 416 | KOZAK KAROL | ELBLĄG | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 2000 | M18 | 3 | 1 | 00:07:43 (20) | 00:01:51 | 00:33:19 (4) | 00:01:47 | 00:21:32 (23) | 01:06:12 | 8 | ||
10 | 469 | DUPLICKI KAMIL | SOCHACZEW | WARSAW MASTER TEAM | POL | 1981 | M30 | 3 | 1 | 00:08:19 (38) | 00:02:08 | 00:33:53 (9) | 00:02:00 | 00:20:11 (11) | 01:06:31 | 9 | ||
11 | 308 | SEBASTIANOWICZ GRZEGORZ | PŁOCK | PTT DELTA / #DAWAJKALACH | POL | 1988 | M30 | 4 | 1 | 00:07:56 (27) | 00:02:22 | 00:34:04 (11) | 00:02:12 | 00:20:11 (10) | 01:06:44 | 10 | ||
12 | 331 | WITKOWSKI PIOTR | KĘTRZYN | POL | 1978 | M40 | 1 | 1 | 00:07:51 (25) | 00:02:15 | 00:34:23 (15) | 00:02:11 | 00:20:08 (9) | 01:06:48 | 11 | |||
13 | 355 | LATAWIEC BARTOSZ | LEGIONOWO | WARSAW MASTERS TEAM | POL | 1978 | M40 | 2 | 1 | 00:08:33 (48) | 00:02:03 | 00:32:35 (1) | 00:02:07 | 00:21:50 (27) | 01:07:08 | 12 | ||
14 | 446 | WĄSIK MAŁGORZATA | MALBORK | MKS TRIATHLON MALBORK / AIRBIKE ARMEXIM TRI TEAM. | POL | 1991 | K20 | 2 | 1 | 00:06:39 (5) | 00:01:42 | 00:36:17 (28) | 00:01:54 | 00:20:41 (13) | 01:07:13 | 2 | ||
15 | 387 | PUCH ROBERT | ELBLĄG | CTS - CZAJATRAININGSYSTEM | POL | 1975 | M40 | 3 | 1 | 00:07:58 (28) | 00:02:06 | 00:33:45 (6) | 00:02:15 | 00:21:15 (19) | 01:07:19 | 13 | ||
16 | 475 | BISKUPSKI MARIUSZ | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 1974 | M40 | 4 | 1 | 00:06:52 (8) | 00:02:05 | 00:34:58 (16) | 00:02:06 | 00:21:44 (25) | 01:07:45 | 14 | ||
17 | 472 | NAPIÓRKOWSKI JAKUB | WŁOCŁAWEK | LUFT TRI TEAM | POL | 1991 | M20 | 4 | 1 | 00:07:34 (15) | 00:02:04 | 00:36:53 (39) | 00:02:01 | 00:19:35 (7) | 01:08:07 | 15 | ||
18 | 281 | WOJCIECHOWSKI TOMASZ | STARE MIASTO | GVT BMC | POL | 1969 | M40 | 5 | 1 | 00:08:10 (33) | 00:02:05 | 00:33:45 (6) | 00:02:19 | 00:21:59 (28) | 01:08:18 | 16 | ||
19 | 437 | LITWINIUK KRZYSZTOF | OLSZTYN | KRISSCOACHING.PL | POL | 1980 | M30 | 5 | 1 | 00:07:59 (29) | 00:02:12 | 00:34:13 (13) | 00:02:21 | 00:21:49 (26) | 01:08:34 | 17 | ||
20 | 433 | DOBOSIK DAMIAN | ELBLĄG | 3ATHLETE-GRUPA WODNA | POL | 1988 | M30 | 6 | 1 | 00:08:23 (39) | 00:02:18 | 00:35:14 (17) | 00:02:08 | 00:21:03 (17) | 01:09:06 | 18 | ||
21 | 282 | IGNATOWICZ ANDRZEJ | WARSZAWA | TRUCHT TARCHOMIN TEAM | POL | 1974 | M40 | 6 | 1 | 00:07:48 (22) | 00:02:11 | 00:36:00 (26) | 00:02:19 | 00:21:00 (16) | 01:09:18 | 19 | ||
22 | 302 | KOLASA LUKASZ | GDYNIA | POL | 1984 | M30 | 7 | 1 | 00:07:35 (16) | 00:02:28 | 00:34:15 (14) | 00:02:10 | 00:22:52 (42) | 01:09:20 | 20 | |||
23 | 479 | SKUTKIEWICZ JOANNA | GDYNIA | POL | 1990 | K20 | 3 | 1 | 00:07:19 (9) | 00:01:59 | 00:35:17 (19) | 00:02:10 | 00:23:05 (48) | 01:09:50 | 3 | |||
24 | 400 | SOBOLEWSKI JAKUB | WARSZAWA | BRACTWO BIEGOWE BGK BGK | POL | 1977 | M40 | 7 | 1 | 00:08:28 (43) | 00:01:55 | 00:36:06 (27) | 00:02:33 | 00:20:58 (15) | 01:10:00 | 21 | ||
25 | 297 | JAWOREK ŁUKASZ | TRZCIANY | POL | 1979 | M30 | 8 | 1 | 00:08:41 (53) | 00:02:05 | 00:36:40 (36) | 00:02:05 | 00:21:17 (21) | 01:10:48 | 22 | |||
26 | 459 | WINCZEWSKI MACIEJ | MARZĘCINO | MKS TRUSO ELBLĄG TRIATHLON | POL | 2000 | M18 | 4 | 1 | 00:06:46 (7) | 00:01:49 | 00:37:39 (49) | 00:01:59 | 00:22:42 (39) | 01:10:55 | 23 | ||
27 | 394 | DAHMS ADAM | BYDGOSZCZ | MEDI TEAM | POL | 1978 | M40 | 8 | 1 | 00:07:47 (21) | 00:02:42 | 00:36:36 (34) | 00:02:09 | 00:22:07 (30) | 01:11:21 | 24 | ||
28 | 426 | WĘGIER ARKADIUSZ | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 1977 | M40 | 9 | 1 | 00:10:01 (99) | 00:02:24 | 00:35:26 (20) | 00:02:37 | 00:20:55 (14) | 01:11:23 | 25 | ||
29 | 357 | STAFIEJ FILIP | LEGIONOWO | WNIEBOWZIECI 2AB 2AB | POL | 1976 | M40 | 10 | 1 | 00:07:41 (17) | 00:02:11 | 00:37:23 (46) | 00:02:07 | 00:22:26 (34) | 01:11:48 | 26 | ||
30 | 471 | ŁOŚ ADAM | MAREZA | KTS IRONMAN | POL | 1985 | M30 | 9 | 1 | 00:09:25 (82) | 00:02:55 | 00:35:46 (23) | 00:02:22 | 00:21:36 (24) | 01:12:04 | 27 | ||
31 | 284 | DĄBROWSKI ŁUKASZ | PIASTÓW | DĄBKI FAMILY TEAM | POL | 1982 | M30 | 10 | 1 | 00:08:16 (35) | 00:02:08 | 00:36:56 (41) | 00:02:21 | 00:22:29 (35) | 01:12:10 | 28 | ||
32 | 468 | FAJKS ADAM | GDYNIA | ECOSOCIETY TRIATHLON TEAM | POL | 1973 | M40 | 11 | 1 | 00:07:21 (11) | 00:02:11 | 00:36:23 (29) | 00:02:28 | 00:23:51 (59) | 01:12:14 | 29 | ||
33 | 481 | OŁOWSKI KAMIL | DZIERZGOŃ | POL | 1982 | M30 | 11 | 1 | 00:09:25 (82) | 00:02:12 | 00:37:39 (50) | 00:01:53 | 00:21:09 (18) | 01:12:18 | 30 | |||
34 | 442 | RĘBISZ MICHAŁ | MEŁNO | POL | 1983 | M30 | 12 | 1 | 00:09:31 (88) | 00:02:38 | 00:35:44 (22) | 00:02:30 | 00:22:03 (29) | 01:12:26 | 31 | |||
35 | 295 | SŁODOWICZ PIOTR | GDAŃSK | GRUPA TRÓJMIASTO | POL | 1971 | M40 | 12 | 1 | 00:10:03 (100) | 00:01:51 | 00:35:52 (24) | 00:02:10 | 00:22:35 (36) | 01:12:31 | 32 | ||
36 | 388 | ZIELIŃSKI MIROSŁAW | NIEPORĘT | TRI LEVEL | POL | 1990 | M20 | 5 | 1 | 00:07:19 (9) | 00:01:51 | 00:37:20 (45) | 00:02:15 | 00:24:13 (64) | 01:12:58 | 33 | ||
37 | 458 | ZMYŚLONY FRANCISZEK | ELBLĄG | MKS TRUSO ELBLĄG | POL | 2001 | M16 | 1 | 1 | 00:08:28 (44) | 00:01:58 | 00:39:45 (81) | 00:01:56 | 00:21:17 (20) | 01:13:24 | 34 | ||
38 | 423 | ANTONIUK PIOTR | WARSZAWA | POL | 1978 | M40 | 13 | 1 | 00:09:43 (92) | 00:02:43 | 00:35:42 (21) | 00:02:19 | 00:22:59 (45) | 01:13:26 | 35 | |||
39 | 398 | FURMAŃSKI KRZYSZTOF | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 1976 | M40 | 14 | 1 | 00:08:54 (63) | 00:02:48 | 00:36:29 (32) | 00:02:42 | 00:23:13 (51) | 01:14:06 | 36 | ||
40 | 320 | PODHORODECKI ARKADIUSZ | ELBLĄG | ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1967 | M50 | 1 | 1 | 00:08:39 (52) | 00:02:14 | 00:36:37 (35) | 00:02:31 | 00:24:15 (65) | 01:14:16 | 37 | ||
41 | 369 | KOROL MAREK | GDAŃSK | SMARUJ NA TRENING TEAM | POL | 1977 | M40 | 15 | 1 | 00:08:13 (34) | 00:02:32 | 00:38:03 (57) | 00:02:34 | 00:23:05 (49) | 01:14:27 | 38 | ||
42 | 403 | GRZEBYTA MATEUSZ | KARTUZY | MTB START TREC KARTUZY KRÓL COACHING | POL | 1987 | M30 | 13 | 1 | 00:08:52 (62) | 00:03:09 | 00:36:24 (30) | 00:02:17 | 00:23:58 (62) | 01:14:40 | 39 | ||
43 | 274 | BELDYGA BARTOSZ | SUWALKI | DOPINGUJ MNIE | POL | 1983 | M30 | 14 | 1 | 00:07:22 (12) | 00:02:28 | 00:38:42 (63) | 00:02:27 | 00:23:51 (58) | 01:14:50 | 40 | ||
44 | 304 | JAROCKA WIOLETA | LEGIONOWO | TRI LEVEL | POL | 1985 | K30 | 1 | 1 | 00:08:51 (61) | 00:02:38 | 00:37:10 (43) | 00:02:16 | 00:23:58 (61) | 01:14:53 | 4 | ||
45 | 483 | SIEMIANOWSKI SŁAWEK | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 1975 | M40 | 16 | 1 | 00:08:05 (31) | 00:03:28 | 00:36:55 (40) | 00:02:23 | 00:24:15 (66) | 01:15:06 | 41 | ||
46 | 322 | KLIMOWSKI PRZEMYSŁAW | ELBLĄG | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1977 | M40 | 17 | 1 | 00:09:11 (71) | 00:02:53 | 00:37:51 (51) | 00:02:28 | 00:22:57 (44) | 01:15:20 | 42 | ||
47 | 408 | WINCZEWSKI TOMASZ | MARZĘCINO | TRI NEGU | POL | 1974 | M40 | 18 | 1 | 00:08:46 (56) | 00:03:24 | 00:38:56 (66) | 00:01:57 | 00:22:19 (32) | 01:15:22 | 43 | ||
48 | 431 | ROMANOWSKI RADOSŁAW | DOBRE MIASTO | KS JELONKI DOBRE MIASTO | POL | 1973 | M40 | 19 | 1 | 00:09:24 (80) | 00:02:37 | 00:38:36 (61) | 00:02:30 | 00:22:21 (33) | 01:15:28 | 44 | ||
49 | 448 | CHALUPA LESZEK | ELBLĄG | ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1976 | M40 | 20 | 1 | 00:08:35 (49) | 00:02:52 | 00:36:45 (37) | 00:02:30 | 00:24:50 (77) | 01:15:32 | 45 | ||
50 | 344 | SZTENDEREWICZ RAFAŁ | WŁOCŁAWEK | SPORTEVO | POL | 1977 | M40 | 21 | 1 | 00:09:16 (76) | 00:02:41 | 00:37:59 (55) | 00:02:21 | 00:23:30 (54) | 01:15:47 | 46 | ||
51 | 480 | KAMIŃSKI JAKUB | PASŁĘK | ARTECH TEAM | POL | 1991 | M20 | 6 | 1 | 00:09:58 (97) | 00:02:26 | 00:38:01 (56) | 00:02:31 | 00:22:54 (43) | 01:15:50 | 47 | ||
52 | 478 | ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW | TCZEW | BIKE U UP- EUROPELL | POL | 1975 | M40 | 22 | 1 | 00:11:56 (153) | 00:02:05 | 00:33:53 (9) | 00:03:14 | 00:25:04 (81) | 01:16:12 | 48 | ||
53 | 350 | OLENDER PAWEŁ | WARSZAWA | CAR4PARTS - MRĄGOWO CAR4PARTS | POL | 1977 | M40 | 23 | 1 | 00:09:12 (72) | 00:02:09 | 00:40:01 (87) | 00:02:13 | 00:22:38 (37) | 01:17:12 | 49 | 00:01:00 | |
54 | 287 | MAZUREK ARKADIUSZ | ELBLĄG | OPEN BALANCE GIT ELBLĄG | POL | 1968 | M50 | 2 | 1 | 00:13:09 (166) | 00:02:15 | 00:36:50 (38) | 00:02:33 | 00:21:26 (22) | 01:16:13 | 50 | ||
55 | 414 | PSTRONG KRYSTIAN | LINIEWO | POL | 1981 | M30 | 15 | 1 | 00:09:36 (89) | 00:02:49 | 00:38:46 (64) | 00:02:17 | 00:22:51 (41) | 01:17:19 | 51 | 00:01:00 | ||
56 | 365 | SOBUCKI JACEK | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 1974 | M40 | 24 | 1 | 00:08:38 (50) | 00:02:29 | 00:39:10 (69) | 00:02:37 | 00:23:41 (57) | 01:16:35 | 52 | ||
57 | 424 | DULAS TOMASZ | CHWASZCZYNO | BSI OFFSHORE | POL | 1971 | M40 | 25 | 1 | 00:07:42 (19) | 00:02:34 | 00:37:54 (52) | 00:02:31 | 00:26:00 (105) | 01:16:41 | 53 | ||
58 | 312 | ANTONIUK MARCIN | WARSZAWA | 23 TEAM | POL | 1975 | M40 | 26 | 1 | 00:09:08 (69) | 00:02:24 | 00:37:19 (44) | 00:02:49 | 00:25:11 (85) | 01:16:51 | 54 | ||
59 | 451 | DUKS LUKASZ | ELBLAG | POL | 1986 | M30 | 16 | 1 | 00:07:50 (24) | 00:02:55 | 00:40:15 (92) | 00:02:32 | 00:23:31 (55) | 01:17:03 | 55 | |||
60 | 434 | ZALEWSKI ŁUKASZ | WARSZAWA | POL | 1986 | M30 | 17 | 1 | 00:11:37 (146) | 00:02:36 | 00:37:03 (42) | 00:02:39 | 00:23:28 (53) | 01:18:23 | 56 | 00:01:00 | ||
61 | 306 | SĄSIADEK CEZARY | GDAŃSK | POL | 1981 | M30 | 18 | 1 | 00:07:41 (17) | 00:02:29 | 00:38:37 (62) | 00:03:03 | 00:25:50 (100) | 01:17:40 | 57 | |||
62 | 456 | GLAUBERT WERONIKA | ELBLĄG | MKS TRUSO ELBLĄG | POL | 2000 | K18 | 1 | 1 | 00:08:07 (32) | 00:01:58 | 00:40:54 (99) | 00:02:08 | 00:24:43 (74) | 01:17:50 | 5 | ||
63 | 271 | GŁĄB ANDRZEJ | MALBORK | POL | 1970 | M40 | 27 | 1 | 00:09:14 (74) | 00:03:20 | 00:37:58 (53) | 00:02:29 | 00:25:10 (83) | 01:18:11 | 58 | |||
64 | 435 | ZIĘTARSKI KRYSTIAN | ELGISZEWO | POL | 1986 | M30 | 19 | 1 | 00:10:09 (104) | 00:02:53 | 00:39:59 (85) | 00:02:04 | 00:23:12 (50) | 01:18:17 | 59 | |||
65 | 419 | GAŁKOWSKI RADOSŁAW | NOWY STAW | POL | 1977 | M40 | 28 | 1 | 00:07:23 (13) | 00:02:49 | 00:40:00 (86) | 00:03:19 | 00:24:50 (75) | 01:18:21 | 60 | |||
66 | 453 | BAZYLCZYK KRZYSZTOF | ELBLĄG | ELAKTYWNI GIT TEAM ELBLĄG | POL | 1977 | M40 | 29 | 1 | 00:08:27 (41) | 00:03:07 | 00:39:43 (79) | 00:02:34 | 00:24:30 (71) | 01:19:21 | 61 | 00:01:00 | |
67 | 291 | WOŁYNIEC EMILIA | GOŁDAP | WWW.ROWERYSPORTOWY.PL / NAJMOWICZ TRIATHLON | POL | 1983 | K30 | 2 | 1 | 00:09:28 (85) | 00:02:20 | 00:40:04 (88) | 00:02:33 | 00:24:02 (63) | 01:18:27 | 6 | ||
68 | 412 | GUTOWSKI PAWEŁ | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 1981 | M30 | 20 | 1 | 00:08:44 (55) | 00:02:47 | 00:39:11 (70) | 00:02:49 | 00:25:15 (87) | 01:18:46 | 62 | ||
69 | 404 | LIPIŃSKI KRZYSZTOF | PŁOCK | NIE MA LIPY | POL | 1979 | M30 | 21 | 1 | 00:11:29 (144) | 00:02:40 | 00:39:30 (76) | 00:02:29 | 00:22:41 (38) | 01:19:49 | 63 | 00:01:00 | |
70 | 466 | BUCHERT PIOTR | GDYNIA | MEWA GDYNIA | POL | 1979 | M30 | 22 | 1 | 00:11:04 (129) | 00:03:36 | 00:36:35 (33) | 00:03:14 | 00:24:23 (69) | 01:18:52 | 64 | ||
71 | 375 | CIOŁCZYK MAGDA | WARSZAWA | MBC - MACIEJ BODNAR COACHING | POL | 1981 | K30 | 3 | 1 | 00:11:54 (152) | 00:02:53 | 00:37:33 (47) | 00:02:54 | 00:23:40 (56) | 01:18:54 | 7 | ||
72 | 372 | DYRO RAFAŁ | GNIEW | POL | 1979 | M30 | 23 | 1 | 00:10:38 (119) | 00:03:19 | 00:39:26 (74) | 00:02:37 | 00:23:02 (47) | 01:19:02 | 65 | |||
73 | 422 | RYBAK REMIGIUSZ | BIAŁE BŁOTA | POL | 1977 | M40 | 30 | 1 | 00:10:46 (125) | 00:03:00 | 00:37:33 (48) | 00:02:36 | 00:25:19 (90) | 01:19:14 | 66 | |||
74 | 298 | BROŻ KRZYSZTOF | KOŁO | TERMY UNIEJÓW / WWW.PROJEKTOWAKB.PL | POL | 1976 | M40 | 31 | 1 | 00:08:49 (60) | 00:03:05 | 00:38:35 (60) | 00:02:53 | 00:25:54 (102) | 01:19:16 | 67 | ||
75 | 305 | UUSISAARI ANNA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1978 | K40 | 1 | 1 | 00:09:20 (78) | 00:02:30 | 00:38:49 (65) | 00:02:43 | 00:25:54 (103) | 01:19:16 | 8 | ||
76 | 417 | SZCZEBIOT KAROL | LIDZBARK WARMIŃSKI | KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI | POL | 1981 | M30 | 24 | 1 | 00:08:04 (30) | 00:02:38 | 00:39:32 (77) | 00:02:49 | 00:26:18 (109) | 01:19:21 | 68 | ||
77 | 381 | ZALEWSKI PIOTR | WARSZAWA | GIANT FABRYCZNA TEAM | POL | 1989 | M20 | 7 | 1 | 00:10:09 (104) | 00:02:46 | 00:38:57 (67) | 00:02:26 | 00:25:04 (82) | 01:19:22 | 69 | ||
78 | 313 | CICHOWSKI JANUSZ | ELBLĄG | DĄBROWAR | POL | 1985 | M30 | 25 | 1 | 00:08:57 (65) | 00:02:24 | 00:39:56 (84) | 00:02:36 | 00:25:37 (96) | 01:20:30 | 70 | 00:01:00 | |
79 | 310 | HARTLINSKI WOJCIECH | PATRYKI | POL | 1984 | M30 | 26 | 1 | 00:08:55 (64) | 00:02:45 | 00:40:13 (91) | 00:02:27 | 00:25:17 (88) | 01:19:37 | 71 | |||
80 | 362 | WALCZAK AGATA | ŁÓDŹ | KB ARTURÓWEK | POL | 1972 | K40 | 2 | 1 | 00:10:43 (122) | 00:02:49 | 00:41:27 (107) | 00:02:28 | 00:22:15 (31) | 01:19:42 | 9 | ||
81 | 461 | MATUSIAK MIŁOSZ | ELBLĄG | MKS TRUSO ELBLĄG | POL | 2001 | M16 | 2 | 1 | 00:08:29 (45) | 00:02:22 | 00:39:19 (72) | 00:02:29 | 00:27:20 (124) | 01:19:59 | 72 | ||
82 | 315 | WŁODARCZYK PIOTR | ŁÓDŹ | POL | 1976 | M40 | 32 | 1 | 00:12:29 (163) | 00:00:00 | 00:39:12 (71) | 00:02:56 | 00:25:23 (91) | 01:20:00 | 73 | |||
83 | 364 | MIRZAŁEK PIOTR | ELBLĄG | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1978 | M40 | 33 | 1 | 00:10:40 (120) | 00:02:57 | 00:39:20 (73) | 00:02:37 | 00:24:31 (72) | 01:20:05 | 74 | ||
84 | 329 | OGRODNIK MICHAŁ | GDAŃSK | POL | 1982 | M30 | 27 | 1 | 00:09:19 (77) | 00:02:43 | 00:41:09 (103) | 00:02:50 | 00:24:19 (68) | 01:20:20 | 75 | |||
85 | 487 | LUDWICKI MACIEJ | POZNAN | KAWA KAMP | POL | 1980 | M30 | 28 | 1 | 00:11:05 (130) | 00:03:12 | 00:37:58 (53) | 00:02:48 | 00:25:24 (92) | 01:20:27 | 76 | ||
86 | 427 | TOŁWIŃSKI BOGUSŁAW | ELBLĄG | MKS TRUSO ELBLĄG | POL | 1968 | M50 | 3 | 1 | 00:08:30 (46) | 00:02:32 | 00:40:53 (98) | 00:02:27 | 00:26:16 (108) | 01:20:38 | 77 | ||
87 | 321 | HAJDUCKI JAROSŁAW | ELBLĄG | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1976 | M40 | 34 | 1 | 00:09:27 (84) | 00:03:05 | 00:38:29 (59) | 00:03:45 | 00:25:54 (104) | 01:21:40 | 78 | 00:01:00 | |
88 | 445 | IWANOW BARTOSZ | SUSZ/GDAŃSK | UKS TRS SUSZ | POL | 1985 | M30 | 29 | 1 | 00:10:43 (122) | 00:03:15 | 00:39:40 (78) | 00:02:57 | 00:24:25 (70) | 01:21:00 | 79 | ||
89 | 285 | NIKEL NATALIA | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 1997 | K20 | 4 | 1 | 00:07:51 (25) | 00:02:22 | 00:41:13 (104) | 00:02:28 | 00:27:10 (121) | 01:21:04 | 10 | ||
90 | 294 | WALENTYNOWICZ ADAM | SOPOT | DOMO TEAM | POL | 1981 | M30 | 30 | 1 | 00:09:14 (74) | 00:04:18 | 00:38:19 (58) | 00:03:29 | 00:25:50 (99) | 01:21:10 | 80 | ||
91 | 319 | KLIMOWSKA ANETTA | ELBLĄG | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1979 | K30 | 4 | 1 | 00:09:47 (93) | 00:02:47 | 00:41:58 (114) | 00:02:50 | 00:23:52 (60) | 01:21:14 | 11 | ||
92 | 361 | KLICZEWSKI PRZEMYSŁAW | ELBLĄG | POL | 1994 | M20 | 8 | 1 | 00:08:17 (37) | 00:02:08 | 00:41:41 (111) | 00:02:45 | 00:26:25 (111) | 01:21:16 | 81 | |||
93 | 307 | KRZEMIŃSKI PIOTR | GDAŃSK | POL | 1983 | M30 | 31 | 1 | 00:09:02 (67) | 00:03:04 | 00:40:56 (100) | 00:02:36 | 00:25:53 (101) | 01:21:31 | 82 | |||
94 | 327 | JANISZEWSKI JAKUB | ŁOMIANKI | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 2000 | M18 | 5 | 1 | 00:08:27 (41) | 00:02:23 | 00:43:17 (127) | 00:02:17 | 00:25:18 (89) | 01:21:42 | 83 | ||
95 | 401 | GOC JULIA | KWIDZYN | KTS IRONMAN | POL | 1997 | K20 | 5 | 1 | 00:07:48 (22) | 00:02:11 | 00:43:05 (124) | 00:02:13 | 00:26:30 (113) | 01:22:47 | 12 | 00:01:00 | |
96 | 356 | GĄSIOROWSKI MICHAŁ | GDAŃSK | DREAM TRI TEAM | POL | 1984 | M30 | 32 | 1 | 00:10:18 (110) | 00:02:42 | 00:41:59 (115) | 00:02:12 | 00:24:40 (73) | 01:22:51 | 84 | 00:01:00 | |
97 | 336 | KOLYAGIN ALEKSANDR | KALININGRAD | RUS | 1982 | M30 | 33 | 1 | 00:10:17 (109) | 00:03:19 | 00:42:54 (121) | 00:02:24 | 00:23:01 (46) | 01:21:55 | 85 | |||
98 | 491 | MARCZAK ADAM | NIEPORĘT | TRI LEVEL LET'S GO | POL | 1969 | M40 | 35 | 1 | 00:10:15 (108) | 00:03:23 | 00:40:28 (94) | 00:02:51 | 00:25:33 (94) | 01:23:30 | 86 | 00:01:00 | |
99 | 341 | PEKRUL WOJCIECH | DOBRZYŃ NAD WISŁĄ | MIEDZYTRENINGAMI | POL | 1993 | M20 | 9 | 1 | 00:10:11 (106) | 00:03:48 | 00:41:48 (113) | 00:02:32 | 00:24:18 (67) | 01:22:37 | 87 | ||
100 | 391 | GAJOWNIK KAROLINA | GDYNIA | TRIDEA TEAM | POL | 1987 | K30 | 5 | 1 | 00:09:04 (68) | 00:02:55 | 00:42:39 (120) | 00:02:29 | 00:25:34 (95) | 01:22:41 | 13 | ||
101 | 474 | SARNOWSKI ZBYSZEK | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 1974 | M40 | 36 | 1 | 00:09:24 (80) | 00:03:32 | 00:39:09 (68) | 01:22:42 | 88 | ||||
102 | 411 | ŁAWECKI DARIUSZ | ROTMANKA | POL | 1964 | M50 | 4 | 1 | 00:10:13 (107) | 00:03:45 | 00:39:29 (75) | 00:02:58 | 00:26:20 (110) | 01:22:45 | 89 | |||
103 | 324 | GROCHOWSKI RAFAŁ | GDAŃSK | MTR2 | POL | 1993 | M20 | 10 | 1 | 00:10:34 (117) | 00:03:00 | 00:40:05 (89) | 00:03:09 | 00:26:02 (106) | 01:22:50 | 90 | ||
104 | 289 | JARZĄBEK MACIEJ | STRASZYN | COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAM | POL | 1977 | M40 | 37 | 1 | 00:09:23 (79) | 00:02:48 | 00:39:54 (83) | 00:02:54 | 00:28:05 (133) | 01:23:04 | 91 | ||
105 | 277 | GROCHOWSKI TOMASZ | GDAŃSK | POL | 1986 | M30 | 34 | 1 | 00:11:22 (138) | 00:02:41 | 00:40:42 (97) | 00:02:32 | 00:25:48 (98) | 01:23:05 | 92 | |||
106 | 359 | MAZLOUM AMIR | PIASTÓW | KUŹNIA TRIATHLONU TRIBROSS | POL | 1987 | M30 | 35 | 1 | 00:08:46 (56) | 00:02:59 | 00:41:31 (109) | 00:02:38 | 00:27:15 (122) | 01:23:09 | 93 | ||
107 | 454 | DOMAŃSKA EMILIA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1982 | K30 | 6 | 1 | 00:10:06 (102) | 00:01:19 | 00:45:56 (154) | 00:02:39 | 00:23:16 (52) | 01:23:16 | 14 | ||
108 | 432 | FORDOŃSKI MAREK | ZĄBKI | TRIZARZA | POL | 1974 | M40 | 38 | 1 | 00:09:37 (90) | 00:02:59 | 00:40:36 (95) | 00:03:12 | 00:26:57 (119) | 01:23:21 | 94 | ||
109 | 409 | STEMBNOWSKA ALEKSANDRA | WARSZAWA | MBC TEAM | POL | 1991 | K20 | 6 | 1 | 00:09:54 (95) | 00:02:22 | 00:41:31 (110) | 00:02:40 | 00:26:56 (118) | 01:23:23 | 15 | ||
110 | 421 | BĄK MARCIN | TCZEW | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1979 | M30 | 36 | 1 | 00:10:08 (103) | 00:03:28 | 00:42:22 (117) | 00:02:59 | 00:24:55 (79) | 01:23:52 | 95 | ||
111 | 293 | WORSZTYNOWICZ IZABELA | SULEJOWEK | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1987 | K30 | 7 | 1 | 00:10:25 (114) | 00:03:03 | 00:42:13 (116) | 00:03:15 | 00:25:10 (84) | 01:25:06 | 16 | 00:01:00 | |
112 | 377 | KAWKA PAULINA | WARSZAWA | 23 TEAM | POL | 1991 | K20 | 7 | 1 | 00:08:43 (54) | 00:02:35 | 00:44:49 (147) | 00:02:21 | 00:25:43 (97) | 01:24:11 | 17 | ||
113 | 488 | MAJCHROWICZ ADAM | SZCZECIN | POL | 1993 | M20 | 11 | 1 | 00:11:09 (132) | 00:02:33 | 00:39:48 (82) | 00:03:49 | 00:27:23 (127) | 01:25:42 | 96 | 00:01:00 | ||
114 | 405 | PIĘTAK IGOR | MIEDZIANA GÓRA | POL | 1973 | M40 | 39 | 1 | 00:09:47 (93) | 00:04:12 | 00:41:14 (105) | 00:04:03 | 00:25:33 (93) | 01:24:49 | 97 | |||
115 | 366 | ANDRYSKOWSKA WERONIKA | BRANIEWO | RIM TIM TEAM BRANIEWO/FROMBORK POLIGRAFIA KOMPUTEROWA BRANIEWO | POL | 2000 | K18 | 2 | 1 | 00:08:48 (58) | 00:02:36 | 00:45:28 (150) | 00:03:25 | 00:24:50 (76) | 01:25:07 | 18 | ||
116 | 384 | WARDAK JAKUB | WARSZAWA | POL | 2000 | M18 | 6 | 1 | 00:07:26 (14) | 00:02:28 | 00:41:28 (108) | 00:02:28 | 00:31:41 (167) | 01:25:31 | 98 | |||
117 | 476 | WAJS ANNA | GDYNIA | POL | 1995 | K20 | 8 | 1 | 00:11:27 (142) | 00:02:35 | 00:41:01 (101) | 00:03:25 | 00:27:32 (129) | 01:26:00 | 19 | |||
118 | 495 | BISZEWSKI ANDRZEJ | GDYNIA | COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAM PRYWATNIE | POL | 1970 | M40 | 40 | 1 | 00:12:20 (161) | 00:03:10 | 00:40:26 (93) | 00:03:07 | 00:27:21 (125) | 01:26:24 | 99 | ||
119 | 317 | RÓŻALSKA ALEKSANDRA | ELBLĄG | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1978 | K40 | 3 | 1 | 00:09:41 (91) | 00:02:54 | 00:44:20 (141) | 00:02:31 | 00:27:26 (128) | 01:27:52 | 20 | 00:01:00 | |
120 | 283 | STRZEŚNIEWSKI MAREK | PIASECZNO | AT/IMPACT TEAM | POL | 1957 | M60 | 1 | 1 | 00:11:15 (135) | 00:03:38 | 00:41:45 (112) | 00:03:55 | 00:26:47 (116) | 01:27:20 | 100 | ||
121 | 343 | WIERCIŃSKI ŁUKASZ | WARSZAWA | TRIGGER TRIATHLON | POL | 1988 | M30 | 37 | 1 | 00:11:07 (131) | 00:04:02 | 00:44:44 (145) | 00:02:17 | 00:25:13 (86) | 01:27:23 | 101 | ||
122 | 292 | ŚWINIARSKA EWA | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | CELIRONMAN ORTODENT | POL | 1979 | K30 | 8 | 1 | 00:11:26 (140) | 00:03:36 | 00:40:08 (90) | 00:03:12 | 00:29:04 (141) | 01:27:26 | 21 | ||
123 | 348 | KRÓLIK JACEK | PASŁĘK | ROZBIEGANY PASŁĘK KRAM TEAM | POL | 1978 | M40 | 41 | 1 | 00:10:18 (110) | 00:04:43 | 00:44:21 (143) | 00:03:20 | 00:24:55 (80) | 01:27:37 | 102 | ||
124 | 338 | GRODZIEWICZ MICHAŁ | WARSZAWA | DRIN TEAM | POL | 1986 | M30 | 38 | 1 | 00:10:51 (126) | 00:03:18 | 00:44:32 (144) | 00:02:33 | 00:26:28 (112) | 01:27:42 | 103 | ||
125 | 455 | NOWAK MARCIN | ŁOMIANKI | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1974 | M40 | 42 | 1 | 00:08:24 (40) | 00:02:25 | 00:43:09 (125) | 00:02:54 | 00:31:34 (164) | 01:28:26 | 104 | ||
126 | 276 | SURDY SŁAWOMIR | GDAŃSK | POL | 1977 | M40 | 43 | 1 | 00:11:28 (143) | 00:26:40 (115) | 01:28:47 | 105 | ||||||
127 | 386 | ROBLES JOSE CARLOS | GDAŃSK | CASTILLA | ESP | 1988 | M30 | 39 | 1 | 00:12:14 (160) | 00:02:45 | 00:43:29 (133) | 00:02:19 | 00:28:01 (131) | 01:28:48 | 106 | ||
128 | 420 | KOWALIK MARCIN | GDAŃSK | POL | 1984 | M30 | 40 | 1 | 00:10:40 (120) | 00:03:17 | 00:44:12 (139) | 00:02:37 | 00:28:02 (132) | 01:28:48 | 107 | |||
129 | 447 | STANISZEWSKI SZYMON | ŻNIN | STAPAR | POL | 1987 | M30 | 41 | 1 | 00:09:13 (73) | 00:03:10 | 00:41:09 (102) | 00:03:40 | 00:31:38 (166) | 01:28:50 | 108 | ||
130 | 489 | WIZA HUGO | WARSZAWA | ASSECO ACTIVE TEAM | POL | 2002 | M16 | 3 | 1 | 00:09:29 (87) | 00:03:04 | 00:42:33 (119) | 00:03:46 | 00:29:58 (151) | 01:28:50 | 109 | ||
131 | 346 | GLAUBERT ROBERT | ELBLĄG | OPEN BALANCE GIT ELBLĄG | POL | 1975 | M40 | 44 | 1 | 00:10:53 (127) | 00:02:52 | 00:46:57 (160) | 00:02:45 | 00:26:03 (107) | 01:29:30 | 110 | ||
132 | 373 | KUROWSKI TOMASZ | ELBLĄG | POL | 1990 | M20 | 12 | 1 | 00:11:48 (150) | 00:05:54 | 00:41:15 (106) | 00:02:29 | 00:28:09 (136) | 01:29:35 | 111 | |||
133 | 463 | DOMAGALSKI ŁUKASZ | GDAŃSK | POL | 1981 | M30 | 42 | 1 | 00:10:21 (112) | 00:04:35 | 00:43:20 (128) | 00:03:18 | 00:28:07 (134) | 01:29:41 | 112 | |||
134 | 303 | CICHANOWICZ PIOTR | WARSZAWA | POL | 1991 | M20 | 13 | 1 | 00:11:26 (140) | 00:02:34 | 00:45:31 (151) | 00:02:51 | 00:27:21 (126) | 01:29:43 | 113 | |||
135 | 323 | LIZAK WŁODZIMIERZ | ELBLĄG | ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1963 | M50 | 5 | 1 | 00:11:25 (139) | 00:03:40 | 00:43:22 (129) | 00:03:09 | 00:28:11 (137) | 01:29:47 | 114 | ||
136 | 328 | RĘKAWIK AGNIESZKA | ELBLĄG | ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM ETT | POL | 1968 | K50 | 1 | 1 | 00:10:30 (115) | 00:03:22 | 00:43:54 (136) | 00:02:56 | 00:29:10 (142) | 01:29:52 | 22 | ||
137 | 457 | ŻBIKOWSKA WERONIKA | ELBLĄG 2 | MKS TRUSO ELBLĄG | POL | 2001 | K16 | 1 | 1 | 00:08:31 (47) | 00:02:20 | 00:46:05 (155) | 00:02:17 | 00:30:43 (157) | 01:29:56 | 23 | ||
138 | 318 | CECHOWSKA KATARZYNA | ELBLĄG | ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM ETT | POL | 1973 | K40 | 4 | 1 | 00:12:52 (164) | 00:02:21 | 00:43:58 (137) | 00:03:29 | 00:27:17 (123) | 01:29:57 | 24 | ||
139 | 450 | CIEŚLAK MICHAŁ | SOPOT | POL | 1977 | M40 | 45 | 1 | 00:10:34 (117) | 00:04:15 | 00:40:39 (96) | 00:03:08 | 00:31:36 (165) | 01:30:12 | 115 | |||
140 | 333 | KOWALSKI JACEK | ELBLĄG | ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM | POL | 1970 | M40 | 46 | 1 | 00:17:27 (189) | 00:03:52 | 00:44:20 (141) | 00:02:13 | 00:22:51 (40) | 01:30:43 | 116 | ||
141 | 494 | CZYŻ KRZYSZTOF | GDYNIA | BROOKLYN PIZZA | POL | 1981 | M30 | 43 | 1 | 00:09:56 (96) | 00:03:45 | 00:43:23 (130) | 00:03:38 | 00:30:04 (154) | 01:30:46 | 117 | ||
142 | 460 | LISZEWSKI PIOTR | ELBLAG | POL | 2000 | M18 | 7 | 1 | 00:09:28 (85) | 00:02:18 | 00:44:13 (140) | 00:02:47 | 00:32:29 (172) | 01:31:15 | 118 | |||
143 | 382 | KURCZEWSKA JOANNA | ELBLĄG | POL | 1976 | K40 | 5 | 1 | 00:10:05 (101) | 00:03:01 | 00:44:09 (138) | 00:04:00 | 00:30:32 (156) | 01:31:47 | 25 | |||
144 | 482 | SOKOŁOWSKI JACEK | SUSZ | POL | 1974 | M40 | 47 | 1 | 00:11:17 (136) | 00:03:48 | 00:43:27 (131) | 00:03:57 | 00:29:54 (150) | 01:32:23 | 119 | |||
145 | 418 | ZAJĄC MACIEJ | ELBLĄG | POL | 1990 | M20 | 14 | 1 | 00:11:10 (134) | 00:02:56 | 00:47:54 (166) | 00:02:28 | 00:28:16 (139) | 01:32:44 | 120 | |||
146 | 492 | MARCZAK GRAŻYNA | NIEPORĘT | TRI LEVEL | POL | 1969 | K40 | 6 | 1 | 00:12:01 (155) | 00:04:15 | 00:43:13 (126) | 00:03:53 | 00:30:03 (153) | 01:33:25 | 26 | ||
147 | 493 | STAŃCZYK KAROLINA | WARSZAWA | DREAM RUN | POL | 1974 | K40 | 7 | 1 | 00:11:09 (132) | 00:03:32 | 00:46:23 (157) | 00:02:55 | 00:29:29 (145) | 01:33:28 | 27 | ||
148 | 410 | RZESZUTKO ALEKSANDRA | WARSZAWA | NRC TEAM | POL | 1979 | K30 | 9 | 1 | 00:14:51 (180) | 00:03:40 | 00:44:48 (146) | 00:03:41 | 00:26:33 (114) | 01:33:33 | 28 | ||
149 | 428 | MEDWID-FIDLER MARTA | WARSZAWA | MBC - MACIEJ BODNAR COACHING | POL | 1981 | K30 | 10 | 1 | 00:11:31 (145) | 00:03:37 | 00:45:45 (153) | 00:03:25 | 00:29:37 (147) | 01:33:55 | 29 | ||
150 | 430 | SZUBA ADAM | ZALEWO | ADAM SZUBA ADAM SZUBA | POL | 1971 | M40 | 48 | 1 | 00:13:48 (176) | 00:02:56 | 00:39:44 (80) | 00:04:08 | 00:33:26 (175) | 01:34:02 | 121 | ||
151 | 290 | OLECH PAWEŁ | ELBLĄG | POL | 1984 | M30 | 44 | 1 | 00:09:59 (98) | 00:03:33 | 00:47:02 (162) | 00:02:51 | 00:30:52 (159) | 01:34:17 | 122 | |||
152 | 436 | ŻBIKOWSKA ZUZANNA | ELBLĄG | MKS TRUSO ELBLĄG TRIATHLON | POL | 2003 | K0 | 1 | 00:08:58 (66) | 00:02:21 | 00:50:33 (178) | 00:02:27 | 00:30:01 (152) | 01:34:20 | 30 | |||
153 | 485 | BIĘGA SYLWIA | ELBLĄG | OPEN BALANCE GIT ELBLĄG | POL | 1972 | K40 | 8 | 1 | 00:11:20 (137) | 00:02:58 | 00:48:12 (168) | 00:02:47 | 00:29:19 (144) | 01:34:36 | 31 | ||
154 | 296 | BŁASZCZYK MARCIN | ELBLĄG | POL | 1977 | M40 | 49 | 1 | 00:11:38 (147) | 00:04:06 | 00:49:12 (172) | 00:02:47 | 00:27:02 (120) | 01:34:45 | 123 | |||
155 | 389 | BIEŃ KAMIL | SZTUM | POL | 1977 | M40 | 50 | 1 | 00:12:05 (157) | 00:04:12 | 00:43:00 (123) | 00:04:06 | 00:31:25 (163) | 01:34:48 | 124 | |||
156 | 288 | GRUSZECKI MACIEJ | STARE MIASTO | POL | 1969 | M40 | 51 | 1 | 00:10:22 (113) | 00:02:51 | 00:43:48 (135) | 00:03:58 | 00:33:54 (178) | 01:34:53 | 125 | |||
157 | 340 | LECHOWICZ ŁUKASZ | WARSZAWA | POL | 1978 | M40 | 52 | 1 | 00:08:38 (50) | 00:04:42 | 00:43:39 (134) | 00:04:24 | 00:33:42 (177) | 01:35:05 | 126 | |||
158 | 395 | BILIŃSKI SEBASTIAN | WILCZĘTA | POL | 1989 | M20 | 15 | 1 | 00:13:24 (172) | 00:04:29 | 00:45:35 (152) | 00:03:30 | 00:28:08 (135) | 01:35:06 | 127 | |||
159 | 374 | GROCHOWSKA KATARZYNA | GDAŃSK | F3TEAM | POL | 1987 | K30 | 11 | 1 | 00:10:33 (116) | 00:03:23 | 00:48:32 (170) | 00:03:22 | 00:29:43 (148) | 01:35:33 | 32 | ||
160 | 413 | WRÓBLEWSKI ARTUR | DUCHNICE | POL | 1975 | M40 | 53 | 1 | 00:13:09 (166) | 00:02:37 | 00:47:31 (164) | 00:03:05 | 00:29:15 (143) | 01:35:37 | 128 | |||
161 | 441 | KOCEMBA WITOLD | KAMIONKA WIELKA | POL | 1961 | M50 | 6 | 1 | 00:11:52 (151) | 00:04:36 | 00:45:01 (149) | 00:04:20 | 00:29:51 (149) | 01:35:40 | 129 | |||
162 | 407 | MALECKA AGATA | GDYNIA REDLOWO | POL | 1991 | K20 | 9 | 1 | 00:11:45 (149) | 00:04:10 | 00:48:32 (170) | 00:03:23 | 00:27:50 (130) | 01:35:40 | 33 | |||
163 | 399 | DĄBEK PAWEŁ | JÓZEFOSŁAW | POL | 1973 | M40 | 54 | 1 | 00:12:00 (154) | 00:03:35 | 00:42:54 (121) | 00:03:17 | 00:34:04 (179) | 01:35:50 | 130 | |||
164 | 486 | KOWALCZYK ANDRZEJ | OSTROŁĘKA | NIEZRZESZONY | POL | 1955 | M60 | 2 | 1 | 00:12:04 (156) | 00:04:20 | 00:42:29 (118) | 00:03:28 | 00:33:40 (176) | 01:36:01 | 131 | ||
165 | 349 | MILLER MARIUSZ | ŁOMŻA | POL | 1982 | M30 | 45 | 1 | 00:10:59 (128) | 00:03:30 | 00:46:18 (156) | 00:03:22 | 00:32:00 (168) | 01:36:09 | 132 | |||
166 | 351 | GLAUBERT JUSTYNA | ELBLĄG | OPEN BALANCE GIT ELBLĄG | POL | 1976 | K40 | 9 | 1 | 00:13:40 (174) | 00:03:00 | 00:50:10 (173) | 00:02:52 | 00:26:53 (117) | 01:36:35 | 34 | ||
167 | 477 | RUCIŃSKA MAJA | POZNAŃ | KS UAM TRIATHLON POZNAŃ | POL | 1997 | K20 | 10 | 1 | 00:10:43 (122) | 00:02:57 | 00:51:47 (181) | 00:02:59 | 00:28:26 (140) | 01:36:52 | 35 | ||
168 | 443 | GAJEWSKI SEBASTIAN | ELBLĄG | BLVCK HOLE MTB TEAM ELBLĄG | POL | 1976 | M40 | 55 | 1 | 00:15:37 (183) | 00:04:31 | 00:43:27 (131) | 00:04:16 | 00:29:32 (146) | 01:37:23 | 133 | ||
169 | 467 | FERKO-CZAJKOWSKA STANISŁAWA | KONSTANCIN-JEZIORNA | POL | 1967 | K50 | 2 | 1 | 00:12:07 (159) | 00:02:43 | 00:47:34 (165) | 00:02:45 | 00:32:21 (171) | 01:37:30 | 36 | |||
170 | 360 | WARDOWSKI PRZEMYSŁAW | ZĄBKI | ROTA BELLATORIS TOMASZÓW MAZOWIECKI | POL | 1977 | M40 | 56 | 1 | 00:12:06 (158) | 00:04:15 | 00:54:31 (184) | 00:02:48 | 00:24:54 (78) | 01:38:34 | 134 | ||
171 | 300 | SIDOR EWA | PRUSZCZ GDAŃSKI | GABRIEL SALON URODY | POL | 1985 | K30 | 12 | 1 | 00:16:29 (187) | 00:03:29 | 00:44:57 (148) | 00:03:25 | 00:30:29 (155) | 01:38:49 | 37 | ||
172 | 462 | POGORZELSKI DAREK | ELBLĄG | POL | 1969 | M40 | 57 | 1 | 00:13:10 (168) | 00:04:15 | 00:47:02 (161) | 00:03:35 | 00:30:53 (160) | 01:38:55 | 135 | |||
173 | 273 | DRELICH MICHAŁ | WARSZAWA | AT TEAM | POL | 1982 | M30 | 46 | 1 | 00:13:06 (165) | 00:02:21 | 00:52:33 (182) | 00:03:14 | 00:28:14 (138) | 01:39:28 | 136 | ||
174 | 272 | ZAREBSKI SŁAWOMIR | ELBLĄG | EL AKTYWNI | POL | 1959 | M50 | 7 | 1 | 00:13:21 (171) | 00:04:15 | 00:48:25 (169) | 00:03:47 | 00:31:11 (162) | 01:40:59 | 137 | ||
175 | 465 | NOWACZYK TOMASZ | GDYNIA MAŁY KACK | POL | 1982 | M30 | 47 | 1 | 00:14:24 (177) | 00:05:01 | 00:46:23 (157) | 00:04:07 | 00:32:16 (170) | 01:42:11 | 138 | |||
176 | 358 | ŚLĘZAK ADAM | GMINA TOLKMICKO | OSP POGRODZIE | POL | 1989 | M20 | 16 | 1 | 00:15:37 (183) | 00:04:20 | 00:47:17 (163) | 00:02:31 | 00:32:57 (174) | 01:42:42 | 139 | ||
177 | 316 | LIŚKIEWICZ MONIKA | WARSZAWA | TRI-LISKI | POL | 1972 | K40 | 10 | 1 | 00:12:25 (162) | 00:02:34 | 00:50:15 (176) | 00:03:11 | 00:35:08 (181) | 01:43:33 | 38 | ||
178 | 396 | MURAWSKA JOANNA | GDAŃSK | MIKI TEAM | POL | 1977 | K40 | 11 | 1 | 00:13:13 (169) | 00:05:21 | 00:50:43 (179) | 00:03:17 | 00:31:07 (161) | 01:43:41 | 39 | ||
179 | 275 | FIGEL MONIKA | GDAŃSK | MIKI TEAM | POL | 1977 | K40 | 12 | 1 | 00:14:41 (179) | 00:03:53 | 00:50:44 (180) | 00:03:15 | 00:32:02 (169) | 01:44:35 | 40 | ||
180 | 363 | KUBIŃSKI GRZEGORZ | ELBLĄG | OPEN BALANCE GIT ELBLĄG | POL | 1988 | M30 | 48 | 1 | 00:11:38 (147) | 00:04:17 | 00:50:14 (175) | 00:04:25 | 00:36:47 (183) | 01:47:21 | 140 | ||
181 | 383 | PEEK WOJCIECH | ELBLĄG | POL | 1984 | M30 | 49 | 1 | 01:48:36 | 141 | ||||||||
182 | 444 | BARTCZAK MAGDA | TORUŃ | ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1985 | K30 | 13 | 1 | 00:15:49 (185) | 00:04:28 | 00:46:39 (159) | 00:04:04 | 00:38:20 (186) | 01:49:20 | 41 | ||
183 | 415 | POGORZELSKI SŁAWOMIR | ELBLĄG | POL | 1970 | M40 | 58 | 1 | 00:21:18 (190) | 00:04:53 | 00:47:56 (167) | 00:04:42 | 00:30:48 (158) | 01:49:37 | 142 | |||
184 | 347 | RACHWALSKI MARCIN | GDAŃSK | POL | 1982 | M30 | 50 | 1 | 00:13:37 (173) | 00:05:03 | 00:50:10 (173) | 00:04:30 | 00:37:07 (185) | 01:50:27 | 143 | |||
185 | 334 | CHERSKAIA VALERIIA | KALININGRAD | ADIDAS RUN CLUB | RUS | 1988 | K30 | 14 | 1 | 00:17:14 (188) | 00:03:28 | 00:55:52 (186) | 00:03:38 | 00:32:48 (173) | 01:53:00 | 42 | ||
186 | 438 | MARIAŃSKI MAREK | OLSZTYN | POL | 1952 | M60 | 3 | 1 | 00:15:19 (182) | 00:05:02 | 00:56:24 (187) | 00:03:17 | 00:34:04 (180) | 01:54:06 | 144 | |||
187 | 367 | GOŁĘBIOWSKI ROBERT | WROCŁAW | WWE SELEKTOR | POL | 1980 | M30 | 51 | 1 | 00:14:58 (181) | 00:03:40 | 00:56:43 (188) | 00:03:23 | 00:36:26 (182) | 01:55:10 | 145 | ||
188 | 352 | ZAJĄC ANNA | ELBLĄG | POL | 1986 | K30 | 15 | 1 | 00:16:01 (186) | 00:04:14 | 00:55:02 (185) | 00:03:18 | 00:36:52 (184) | 01:55:27 | 43 | |||
189 | 425 | SIPORSKI WOJCIECH | ELBLĄG | POL | 1979 | M30 | 52 | 1 | 00:13:18 (170) | 00:07:01 | 00:50:23 (177) | 00:04:08 | 00:40:53 (188) | 01:55:43 | 146 | |||
190 | 335 | KOLYAGINA ANASTASIA | KALININGRAD | ADIDAS RUNNERS KALININGRAD | RUS | 1988 | K30 | 16 | 1 | 00:13:41 (175) | 00:03:45 | 00:58:17 (189) | 00:03:44 | 00:39:38 (187) | 01:59:05 | 44 | ||
191 | 473 | ŁUKOWICZ ANGELIKA | GDYNIA ORLOWO | PIGI TEAM | POL | 1994 | K20 | 11 | 1 | 00:14:32 (178) | 00:04:49 | 00:53:19 (183) | 00:03:19 | 00:44:23 (189) | 02:00:22 | 45 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 600 | KUKULSKI KAROL, MOLSKI BŁAŻEJ, SZUDZIK PRZEMYSŁAW | GDYNIA | AMW GDYNIA | PL | 1 | 00:27:31 (1) | 00:02:21 | 02:35:17 (1) | 00:03:06 | 01:51:22 (1) | 04:59:37 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 246 | MAKSYMOWICZ KRZYSZTOF, KUBIŃŚKI AREK, SPUSTEK MARCIN | ELBLĄG | CATERING DIETETYCZNY REGENERACJA ELBLĄG CATERING DIETETYCZNY REGENERACJA ELBLĄG | POL | 00:12:39 (1) | 00:01:27 | 01:13:39 (3) | 00:01:40 | 00:39:05 (1) | 02:08:30 | 1 | ||
2 | 235 | ASENHAJMER JACEK, MAŚLANKA MARIUSZ, BIELSKI ADAM | NOWY DWOR GDANSKI | POL | 00:21:40 (5) | 00:02:47 | 01:16:23 (6) | 00:02:20 | 00:43:27 (2) | 02:26:37 | 2 | |||
3 | 233 | KORZENIOWSKI DAWID, SITEK BARTŁOMIEJ, APANOWICZ RADOSŁAW | ELBLĄG | POL | 01:12:41 (2) | 00:02:00 | 00:48:06 (4) | 02:27:50 | 3 | |||||
4 | 236 | ZDANOWICZ PAWEŁ, PERUCKI PIOTR, NOWOSIELSKI MAREK | ELBLĄG | GENERACJA FITNESS TEAM GENERACJA FITNESS | POL | 00:18:00 (2) | 00:01:56 | 01:14:18 (4) | 00:02:16 | 00:53:05 (6) | 02:29:35 | 4 | ||
5 | 231 | JAREK GRZEGORZ, TOŁWIŃSKA AGNIESZKA, SZEFLER KRZYSZTOF | ELBLĄG | POL | 00:18:34 (3) | 00:02:29 | 01:17:44 (7) | 00:02:11 | 00:57:32 (7) | 02:38:30 | 5 | |||
6 | 230 | ORZOŁ ELŻBIETA, KOŁOMAŃSKI JAROSŁAW, STANKIEWICZ IGNACY | GDYNIA | COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAM/TRI LADIES | POL | 00:22:52 (6) | 00:02:26 | 01:09:56 (1) | 00:02:27 | 01:01:58 (8) | 02:39:40 | 1 | ||
7 | 239 | TOMIALOJĆ ANDRZEJ, CIĘŻKOWSKI SŁAWOMIR, WEYNA ŁUKASZ | ELBLĄG | POL | 00:28:34 (8) | 00:01:40 | 01:16:02 (5) | 00:02:00 | 00:52:42 (5) | 02:40:58 | 6 | |||
8 | 234 | GRUCHALSKI RAFAŁ, DEMBIŃŚKA ANNA, BARANOWSKI OLAF | ELBLĄG | PORTEL.PL | POL | 00:23:01 (7) | 00:02:29 | 01:34:20 (8) | 00:02:18 | 00:47:21 (3) | 02:49:29 | 7 | ||
9 | 232 | PISANKO PAULINA, MAZUREK ANNA, SĄGOLEWSKA MAJA | GDAŃSK | FC HALYNY | POL | 00:20:28 (4) | 00:01:57 | 01:51:01 (9) | 00:02:48 | 01:16:01 (9) | 03:32:15 | 2 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | BREMBOR TOMASZ | CHORZÓW | GVT BMC AZS-AWF KATOWICE | POL | 1994 | M18 | 1 | 10:59:31 | 00:11:27 (2) | 00:01:33 | 01:03:47 (1) | 00:01:45 | 00:39:10 (1) | 01:57:42 | 1 | ||
2 | 1 | BODNAR MACIEJ | WARSZAWA | MBC TEAM | POL | 1994 | M18 | 2 | 10:59:31 | 00:11:52 (3) | 00:01:35 | 01:06:13 (3) | 00:01:49 | 00:39:51 (2) | 02:01:20 | 2 | ||
3 | 2 | MITRUŚ PAWEŁ | WARSZAWA | NEON TEAM | POL | 1992 | M25 | 1 | 10:59:31 | 00:14:20 (9) | 00:01:51 | 01:05:15 (2) | 00:02:01 | 00:41:05 (3) | 02:04:32 | 3 | ||
4 | 224 | SZYMCZAK JANUSZ | WARSZAWA | TRIWAWA | POL | 1986 | M30 | 1 | 10:59:31 | 00:15:54 (22) | 00:02:22 | 01:08:48 (4) | 00:02:20 | 00:43:14 (5) | 02:12:39 | 4 | ||
5 | 5 | JĘDRZEJEWSKA ALEKSANDRA | WROCŁAW | GVT BMC AZS-AWF KATOWICE | POL | 1991 | K25 | 1 | 10:59:31 | 00:13:47 (6) | 00:01:45 | 01:14:55 (33) | 00:01:54 | 00:41:31 (4) | 02:13:52 | 1 | ||
6 | 148 | TWAROWSKI MICHAL | STRASZYN | TRISPACE JEPPESEN | POL | 1973 | M45 | 1 | 10:59:31 | 00:15:57 (26) | 00:02:09 | 01:09:51 (5) | 00:02:22 | 00:43:47 (6) | 02:14:06 | 5 | ||
7 | 22 | KUTER KRZYSZTOF | PIASECZNO | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1982 | M35 | 1 | 10:59:31 | 00:16:18 (33) | 00:02:14 | 01:13:03 (12) | 00:02:18 | 00:43:59 (7) | 02:17:52 | 6 | ||
8 | 120 | LANGE GRZEGORZ | GOŁDAP | SAM DLA SIEBIE TRENEREM :-P | POL | 1978 | M40 | 1 | 10:59:31 | 00:16:26 (38) | 00:02:21 | 01:12:49 (10) | 00:02:10 | 00:44:15 (9) | 02:18:01 | 7 | ||
9 | 67 | GRZELEC JAROSŁAW | GDAŃSK | SMARUJ NA TRENING TEAM | POL | 1961 | M55 | 1 | 10:59:31 | 00:16:13 (29) | 00:02:30 | 01:13:01 (11) | 00:02:39 | 00:44:31 (10) | 02:18:54 | 8 | ||
10 | 130 | BACHMAN MARCIN | WARSZAWA | VEGAN WAVE | POL | 1974 | M40 | 2 | 10:59:31 | 00:14:25 (11) | 00:02:26 | 01:13:32 (16) | 00:02:39 | 00:46:37 (24) | 02:19:39 | 9 | ||
11 | 98 | LIS PAWEŁ | GDAŃSK | SMARUJ NA TRENING TEAM | POL | 1977 | M40 | 3 | 10:59:31 | 00:14:20 (10) | 00:02:30 | 01:12:21 (9) | 00:02:42 | 00:47:53 (32) | 02:19:46 | 10 | ||
12 | 103 | URBAŃSKI RAFAŁ | CZĘSTOCHOWA | POL | 1981 | M35 | 2 | 10:59:31 | 00:16:41 (39) | 00:02:37 | 01:11:53 (7) | 00:02:41 | 00:46:03 (21) | 02:19:55 | 11 | |||
13 | 228 | WALIŃSKI MIKOŁAJ | ELBLĄG | POL | 1978 | M40 | 4 | 10:59:31 | 00:14:58 (14) | 00:02:18 | 01:11:17 (6) | 00:02:38 | 00:49:19 (40) | 02:20:30 | 12 | |||
14 | 28 | KWIATKOWSKI RAFAL | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1980 | M35 | 3 | 10:59:31 | 00:16:00 (27) | 00:02:25 | 01:13:52 (21) | 00:02:19 | 00:45:55 (20) | 02:20:31 | 13 | ||
15 | 18 | WILIŃSKI TOMASZ | OLSZTYN | LABOSPORT TEAM | POL | 1975 | M40 | 5 | 10:59:31 | 00:16:54 (41) | 00:02:27 | 01:12:03 (8) | 00:02:26 | 00:47:12 (27) | 02:21:02 | 14 | ||
16 | 244 | KŁOS MARCIN | GDAŃSK | POL | 1979 | M35 | 4 | 10:59:31 | 00:17:12 (49) | 00:02:43 | 01:13:20 (14) | 00:02:48 | 00:46:23 (23) | 02:22:27 | 15 | |||
17 | 38 | WENGERSKI JĘDRZEJ | MAŁA NIESZAWKA | ROWERY KWIATKOWSKI TEAM | POL | 1992 | M25 | 2 | 10:59:31 | 00:13:19 (4) | 00:01:51 | 01:15:27 (39) | 00:02:26 | 00:49:47 (46) | 02:22:50 | 16 | ||
18 | 17 | HERMELIN WOJCIECH | BYDGOSZCZ | LABOSPORT TEAM KANCELARIA HMM | POL | 1979 | M35 | 5 | 10:59:31 | 00:15:45 (17) | 00:02:06 | 01:14:25 (28) | 00:02:24 | 00:48:57 (37) | 02:23:37 | 17 | ||
19 | 211 | GARBIEC TOMASZ | WARSZAWA | VARSO | POL | 1975 | M40 | 6 | 10:59:31 | 00:16:42 (40) | 00:02:15 | 01:13:16 (13) | 00:02:33 | 00:49:46 (45) | 02:24:32 | 18 | ||
20 | 159 | RYNKO PAWEŁ | OLSZTYN | STARTUJĘ BO NIE LUBIĘ ;-) | POL | 1980 | M35 | 6 | 10:59:31 | 00:18:35 (82) | 00:02:09 | 01:13:41 (17) | 00:02:21 | 00:45:49 (19) | 02:24:35 | 19 | 00:02:00 | |
21 | 153 | SAFRANOW MARCIN | GDAŃSK | SAFRANOW.PL ARCHITEKTURA I WNĘTRZA | POL | 1978 | M40 | 7 | 10:59:31 | 00:17:07 (47) | 00:02:58 | 01:16:14 (45) | 00:02:46 | 00:45:34 (18) | 02:24:39 | 20 | ||
22 | 117 | BADYSZ ARTUR | ELBLĄG/PIASTÓW | BADIFICO ARTUR BADYSZ BADIFICO ARTUR BADYSZ | POL | 1973 | M45 | 2 | 10:59:31 | 00:16:23 (37) | 00:03:41 | 01:16:25 (49) | 00:03:12 | 00:45:07 (14) | 02:24:48 | 21 | ||
23 | 108 | PIECIUKIEWICZ PAWEŁ | GDAŃSK | LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE!/ F3TEAM | POL | 1983 | M35 | 7 | 10:59:31 | 00:19:37 (107) | 00:03:36 | 01:13:45 (19) | 00:02:46 | 00:45:05 (12) | 02:24:49 | 22 | ||
24 | 242 | JANUSZ IZABELA | SZCZEPANÓW | TRIATHLON CLUB WROCŁAW | POL | 1994 | K18 | 1 | 10:59:31 | 00:15:54 (22) | 00:02:17 | 01:15:18 (37) | 00:02:12 | 00:49:12 (38) | 02:24:53 | 2 | ||
25 | 27 | ROBIŃSKI MARCIN | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1981 | M35 | 8 | 10:59:31 | 00:19:54 (114) | 00:02:55 | 01:14:10 (24) | 00:02:57 | 00:45:09 (15) | 02:25:05 | 23 | ||
26 | 75 | KUBICZAK JAN | TORUŃ | PARUM CANIS DELTA TUTU JAZZ & WHISKEY CLUB | POL | 1983 | M35 | 9 | 10:59:31 | 00:17:23 (53) | 00:03:10 | 01:18:11 (63) | 00:02:01 | 00:45:12 (16) | 02:25:57 | 24 | ||
27 | 96 | PAWLAK MAREK | POGÓRZE | POL | 1982 | M35 | 10 | 10:59:31 | 00:17:51 (59) | 00:03:02 | 01:17:31 (58) | 00:02:48 | 00:45:04 (11) | 02:26:16 | 25 | |||
28 | 21 | DUK JANUSZ | LODZ | LABOSPORT TEAM | POL | 1966 | M50 | 1 | 10:59:31 | 00:17:46 (57) | 00:02:25 | 01:14:05 (22) | 00:02:22 | 00:49:56 (48) | 02:26:34 | 26 | ||
29 | 111 | KANIEWSKI PAWEŁ | OTWOCK WIELKI | POL | 1990 | M25 | 3 | 10:59:31 | 00:18:20 (76) | 00:03:13 | 01:16:14 (45) | 00:02:15 | 00:46:42 (25) | 02:26:44 | 27 | |||
30 | 205 | ŚCIBIOR MAREK | JUSZKOWO | NEON TEAM | POL | 1974 | M40 | 8 | 10:59:31 | 00:17:25 (54) | 00:03:16 | 01:15:25 (38) | 00:02:47 | 00:48:19 (35) | 02:27:12 | 28 | ||
31 | 6 | GORLO KATARZYNA | WARSZAWA | RUNTHEWORLD.PL | POL | 1988 | K30 | 1 | 10:59:31 | 00:16:59 (44) | 00:02:36 | 01:18:22 (64) | 00:02:58 | 00:47:36 (29) | 02:28:31 | 3 | ||
32 | 52 | CZAJKOWSKI MICHAŁ | NOWA WOLA | POL | 1973 | M45 | 3 | 10:59:31 | 00:16:17 (32) | 00:02:48 | 01:15:12 (35) | 00:02:44 | 00:49:31 (42) | 02:28:32 | 29 | 00:02:00 | ||
33 | 16 | WIERZBICKI ARTUR | KĘDZIERZYN-KOŹLE | LABOSPORT TEAM | POL | 1967 | M50 | 2 | 10:59:31 | 00:18:05 (67) | 00:02:44 | 01:13:30 (15) | 00:02:54 | 00:49:44 (44) | 02:28:57 | 30 | 00:02:00 | |
34 | 154 | KRYGIELSKI KRZYSZTOF | WÓJTOWO | CRYOSPACE OLSZTYN | POL | 1975 | M40 | 9 | 10:59:31 | 00:19:49 (112) | 00:03:35 | 01:17:01 (55) | 00:02:36 | 00:43:59 (8) | 02:29:00 | 31 | 00:02:00 | |
35 | 39 | KOWALEWSKI MACIEJ | SŁUPSK | ENDURE TEAM | POL | 1978 | M40 | 10 | 10:59:31 | 00:14:15 (8) | 00:02:27 | 01:18:04 (62) | 00:03:04 | 00:51:12 (57) | 02:29:02 | 32 | ||
36 | 20 | MISIASZEK JANUSZ | KĘDZIERZYN-KOŹLE | LABOSPORT TEAM | POL | 1958 | M60 | 1 | 10:59:31 | 00:19:36 (106) | 00:02:31 | 01:16:54 (53) | 00:02:29 | 00:47:50 (30) | 02:29:20 | 33 | ||
37 | 163 | KACZMAREK DARIUSZ | KONIN | GEO-TECH | POL | 1969 | M45 | 4 | 10:59:31 | 00:17:50 (58) | 00:02:49 | 01:16:08 (42) | 00:02:46 | 00:50:47 (54) | 02:30:20 | 34 | ||
38 | 54 | SZCZESNY FILIP | SZUKALICE | GVT | POL | 1975 | M40 | 11 | 10:59:31 | 00:18:21 (77) | 00:03:33 | 01:19:22 (74) | 00:03:07 | 00:46:08 (22) | 02:30:31 | 35 | ||
39 | 101 | POGORZELSKI DANIEL | ELBLĄG | ENDUROMAN ELBLĄG | POL | 1986 | M30 | 2 | 10:59:31 | 00:17:59 (66) | 00:02:44 | 01:20:13 (80) | 00:02:28 | 00:47:12 (28) | 02:30:36 | 36 | ||
40 | 164 | WAWRZYNIAK MAREK | GDYNIA | POL | 1972 | M45 | 5 | 10:59:31 | 01:13:44 (18) | 00:02:28 | 00:49:18 (39) | 02:30:52 | 37 | |||||
41 | 73 | TOMASZEWICZ DAMIAN | ELBLĄG | POL | 1993 | M25 | 4 | 10:59:31 | 00:15:55 (25) | 00:02:31 | 01:15:39 (40) | 00:02:17 | 00:54:40 (91) | 02:31:02 | 38 | |||
42 | 226 | PIĄTKOWSKI ANDRZEJ | ZŁOTOKŁOS | ĄĘ TRI CLUB | POL | 1967 | M50 | 3 | 10:59:31 | 00:19:34 (104) | 00:03:17 | 01:16:26 (50) | 00:02:52 | 00:47:07 (26) | 02:31:16 | 39 | 00:02:00 | |
43 | 88 | JAKUBOWSKI KUBA | OLSZTYN | NAJMOWICZ TRIATHLON | POL | 1990 | M25 | 5 | 10:59:31 | 00:18:19 (75) | 00:02:58 | 01:17:44 (60) | 00:02:37 | 00:49:40 (43) | 02:31:18 | 40 | ||
44 | 193 | KLUCZYK ARTUR | ELBLĄG | MKS TRUSO ELBLĄG | POL | 1994 | M18 | 3 | 10:59:31 | 00:15:54 (22) | 00:02:30 | 01:16:58 (54) | 00:02:22 | 00:53:40 (84) | 02:31:24 | 41 | ||
45 | 90 | PAKULA MARCIN | GDYNIA ORLOWO | PAKULA TEAM ANIA PAKULA TEAM | POL | 1973 | M45 | 6 | 10:59:31 | 00:17:56 (63) | 00:02:06 | 01:14:26 (29) | 00:02:15 | 00:52:43 (72) | 02:31:26 | 42 | 00:02:00 | |
46 | 41 | KULKA SERGIUSZ | LESZNOWOLA | POL | 1980 | M35 | 11 | 10:59:31 | 00:17:53 (61) | 00:03:05 | 01:14:25 (27) | 00:03:26 | 00:52:53 (74) | 02:31:42 | 43 | |||
47 | 68 | MYTKO MICHAŁ | POZNAŃ | ART-ROD ART-ROD | POL | 1981 | M35 | 12 | 10:59:31 | 00:15:33 (16) | 00:02:48 | 01:14:39 (31) | 00:02:37 | 00:56:09 (108) | 02:31:46 | 44 | ||
48 | 201 | ŚWIATKOWSKI ROBERT | ELBLAG | POL | 1974 | M40 | 12 | 10:59:31 | 00:15:46 (18) | 00:02:39 | 01:19:47 (77) | 00:02:47 | 00:50:47 (55) | 02:31:46 | 45 | |||
49 | 197 | KARMELITA MARIUSZ | GNIEZNO | TEAM AKTYWNI Z CUKRZYCĄ | POL | 1979 | M35 | 13 | 10:59:31 | 00:18:38 (83) | 00:05:02 | 01:18:54 (68) | 00:04:13 | 00:45:17 (17) | 02:32:04 | 46 | ||
50 | 61 | SZLASKI IGOR | ZGIERZ | PROTRI | POL | 1989 | M25 | 6 | 10:59:31 | 00:19:24 (100) | 00:02:45 | 01:17:24 (57) | 00:02:40 | 00:49:54 (47) | 02:32:07 | 47 | ||
51 | 113 | KORZENIEWSKI MICHAŁ | WARSZAWA | TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA | POL | 1989 | M25 | 7 | 10:59:31 | 00:18:29 (80) | 00:02:47 | 01:20:33 (82) | 00:02:30 | 00:47:50 (31) | 02:32:10 | 48 | ||
52 | 220 | KURYLO ARTUR | AUGUSTÓW | ATP AUGUSTÓW | POL | 1966 | M50 | 4 | 10:59:31 | 00:19:35 (105) | 00:02:54 | 01:16:33 (51) | 00:03:10 | 00:47:59 (33) | 02:32:11 | 49 | 00:02:00 | |
53 | 181 | SOCHA MACIEJ | GDYNIA | POL | 1974 | M40 | 13 | 10:59:31 | 00:19:40 (109) | 00:04:42 | 01:19:10 (71) | 00:03:35 | 00:45:06 (13) | 02:32:13 | 50 | |||
54 | 133 | BROEKERE KRZYSZTOF | ZABRZE | MYCENTER MULTIMEDIA AGD RTV | POL | 1959 | M55 | 2 | 10:59:31 | 00:19:32 (103) | 00:03:04 | 01:16:23 (47) | 00:02:26 | 00:50:51 (56) | 02:32:16 | 51 | ||
55 | 81 | OSYTEK SŁAWOMIR | RADZYMIN | TRI LEVEL | POL | 1966 | M50 | 5 | 10:59:31 | 00:17:53 (61) | 00:02:55 | 01:14:08 (23) | 00:02:42 | 00:53:02 (76) | 02:32:40 | 52 | 00:02:00 | |
56 | 179 | MAŃCZAK JAKUB | GDYNIA | POL | 1971 | M45 | 7 | 10:59:31 | 00:13:40 (5) | 00:03:23 | 01:17:37 (59) | 00:03:10 | 00:55:02 (95) | 02:32:52 | 53 | |||
57 | 210 | WIŚNIEWSKI SZYMON | LUBICZ GÓRNY | SPACE TEAM MR CHERRY | POL | 1981 | M35 | 14 | 10:59:31 | 00:20:26 (128) | 00:03:33 | 01:16:10 (43) | 00:03:16 | 00:49:57 (49) | 02:33:22 | 54 | ||
58 | 136 | GÓRTOWSKI MACIEJ | GDAŃSK | POL | 1979 | M35 | 15 | 10:59:31 | 00:14:04 (7) | 00:02:19 | 01:17:59 (61) | 00:02:48 | 00:56:16 (109) | 02:33:26 | 55 | |||
59 | 82 | CZERNIEL PIOTR | ELBLĄG | MKS TRUSO ELBLĄG | POL | 1986 | M30 | 3 | 10:59:31 | 00:14:32 (12) | 00:02:30 | 01:22:07 (97) | 00:02:34 | 00:52:03 (66) | 02:33:46 | 56 | ||
60 | 59 | SZAŁKOWSKI TOMASZ | SUSZ | KTS IRONMAN KWIDZYN | POL | 1973 | M45 | 8 | 10:59:31 | 01:14:40 (32) | 00:02:31 | 00:54:55 (94) | 02:33:53 | 57 | 00:02:00 | |||
61 | 206 | KUREK BARTOSZ | CZĘSTOCHOWA | POL | 1996 | M18 | 4 | 10:59:31 | 00:15:47 (19) | 00:03:23 | 01:20:34 (84) | 00:02:58 | 00:51:24 (59) | 02:34:06 | 58 | |||
62 | 145 | ŁUKIEWICZ ŁUKASZ | ELBLĄG | TEAM KARAŚ | POL | 1980 | M35 | 16 | 10:59:31 | 00:17:05 (46) | 00:03:42 | 01:13:48 (20) | 00:02:38 | 00:57:09 (117) | 02:34:22 | 59 | ||
63 | 213 | BARANIAK JAROSŁAW | MOSINA | MOTIV HOME TEAM | POL | 1983 | M35 | 17 | 10:59:31 | 00:18:51 (87) | 00:03:17 | 01:16:11 (44) | 00:02:27 | 00:53:38 (82) | 02:34:24 | 60 | ||
64 | 19 | DESSELBERGER ANDRZEJ | WŁOCŁAWEK | LABOSPORT TEAM ENERGY TRI WŁOCŁAWEK | POL | 1969 | M45 | 9 | 10:59:31 | 00:18:12 (72) | 00:02:47 | 01:14:37 (30) | 00:02:32 | 00:55:08 (97) | 02:35:16 | 61 | 00:02:00 | |
65 | 80 | ELMINOWSKI WOJCIECH | ELBLĄG | ENDUROMAN ELBLĄG | POL | 1962 | M55 | 3 | 10:59:31 | 00:17:22 (52) | 00:03:24 | 01:18:57 (70) | 00:02:50 | 00:52:54 (75) | 02:35:27 | 62 | ||
66 | 146 | KŁUBA SŁAWOMIR | SUSZ | POL | 1990 | M25 | 8 | 10:59:31 | 00:19:08 (92) | 00:02:45 | 01:22:46 (103) | 00:02:56 | 00:48:16 (34) | 02:35:51 | 63 | |||
67 | 131 | DZIEZYC TOMASZ | KLESZCZEWO | SMARUJ NA TRENING TEAM | POL | 1978 | M40 | 14 | 10:59:31 | 00:15:49 (20) | 00:02:42 | 01:15:49 (41) | 00:02:50 | 00:59:20 (132) | 02:36:30 | 64 | ||
68 | 143 | KIEDA ALEKSANDRA | BIAŁYSTOK | IRONWOMAN FIT/ TRENERFIT.PL | POL | 1990 | K25 | 2 | 10:59:31 | 00:19:13 (95) | 00:02:51 | 01:17:11 (56) | 00:02:28 | 00:54:51 (92) | 02:36:34 | 4 | ||
69 | 185 | KLEJZEROWICZ ROMAN | EŁK | SBR TEAM EŁK | POL | 1977 | M40 | 15 | 10:59:31 | 00:19:11 (94) | 00:02:39 | 01:21:33 (93) | 00:03:09 | 00:50:05 (50) | 02:36:37 | 65 | ||
70 | 180 | ZENGTELER WOJCIECH | GDAŃSK | LOTOS RUNNING TEAM / SMARUJ NA TRENING TEAM | POL | 1980 | M35 | 18 | 10:59:31 | 00:16:16 (31) | 00:03:51 | 01:20:39 (85) | 00:02:55 | 00:53:27 (78) | 02:37:08 | 66 | ||
71 | 158 | TOMASZEWICZ MARCIN | ELBLĄG | T. TEAM | POL | 1990 | M25 | 9 | 10:59:31 | 00:19:56 (116) | 00:02:17 | 01:19:56 (78) | 00:02:15 | 00:52:50 (73) | 02:37:14 | 67 | ||
72 | 94 | DEREWECKI JAREK | SKRZESZEWO | GR 3MIASTO | POL | 1974 | M40 | 16 | 10:59:31 | 00:19:56 (116) | 00:03:16 | 01:19:34 (75) | 00:03:15 | 00:49:19 (41) | 02:37:20 | 68 | 00:02:00 | |
73 | 138 | BRUSKI TOMASZ | BYDGOSZCZ | MBC TEAM | POL | 1988 | M30 | 4 | 10:59:31 | 00:22:05 (162) | 00:02:25 | 01:14:22 (26) | 00:02:50 | 00:55:43 (104) | 02:37:25 | 69 | ||
74 | 23 | LEŚNIAK TOMASZ | OTWOCK | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1973 | M45 | 10 | 10:59:31 | 01:16:23 (48) | 00:02:22 | 00:51:30 (60) | 02:37:30 | 70 | ||||
75 | 134 | GÓRSKI ARKADIUSZ | WARSZAWA | POL | 1992 | M25 | 10 | 10:59:31 | 00:16:05 (28) | 00:03:05 | 01:23:32 (110) | 00:03:14 | 00:51:47 (63) | 02:37:43 | 71 | |||
76 | 50 | LOREK KINGA | ELBLĄG | MKS TRUSO ELBLĄG | POL | 1998 | K18 | 2 | 10:59:31 | 00:15:15 (15) | 00:01:54 | 01:26:06 (137) | 00:02:17 | 00:52:15 (69) | 02:37:47 | 5 | ||
77 | 176 | PANKOWSKI TOMASZ | GDAŃSK | BALTIC-STAR | POL | 1974 | M40 | 17 | 10:59:31 | 00:19:13 (95) | 00:03:36 | 01:19:16 (72) | 00:03:09 | 00:52:38 (71) | 02:37:52 | 72 | ||
78 | 216 | GAWINEK KAROL | GDYNIA | MOTIVATION XBODY | POL | 1984 | M30 | 5 | 10:59:31 | 00:20:53 (143) | 00:03:14 | 01:15:13 (36) | 00:03:27 | 00:55:13 (98) | 02:38:00 | 73 | ||
79 | 192 | SZNAZA TADEUSZ | ELBLĄG | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1959 | M55 | 4 | 10:59:31 | 00:17:58 (65) | 00:03:33 | 01:23:11 (107) | 00:03:38 | 00:50:18 (51) | 02:38:38 | 74 | ||
80 | 66 | ROBAK PIOTR | KOSZALIN | JW 1223 KOSZALIN / MKS TRUSO ELBLĄG | POL | 1986 | M30 | 6 | 10:59:31 | 00:14:47 (13) | 00:02:31 | 01:21:31 (91) | 00:02:53 | 00:57:16 (118) | 02:38:58 | 75 | ||
81 | 241 | NIEMCZYK RAFAŁ | PASŁĘK | ARTECH TEAM | POL | 1974 | M40 | 18 | 10:59:31 | 00:20:59 (147) | 00:02:20 | 01:18:39 (66) | 00:02:29 | 00:54:53 (93) | 02:39:20 | 76 | ||
82 | 215 | CZYNSZ ALEKSANDER | REDA | UKS TRI-TEAM RUMIA ISAVE.TDT | POL | 1958 | M60 | 2 | 10:59:31 | 00:19:21 (98) | 00:02:55 | 01:16:42 (52) | 00:03:17 | 00:57:20 (119) | 02:39:35 | 77 | ||
83 | 142 | KIEDA WOJCIECH | BIAŁYSTOK | IRONWOMAN FIT/ TRENERFIT.PL | POL | 1976 | M40 | 19 | 10:59:31 | 00:16:22 (35) | 00:02:43 | 01:19:35 (76) | 00:02:54 | 00:58:01 (125) | 02:39:35 | 78 | ||
84 | 217 | ZALEWSKI JAROSŁAW | ELBLAG | OPEN BALANCE GIT ELBLĄG | POL | 1986 | M30 | 7 | 10:59:31 | 00:18:10 (70) | 00:03:11 | 01:22:23 (101) | 00:02:50 | 00:53:40 (83) | 02:40:14 | 79 | ||
85 | 152 | KURCZEWSKI PRZEMYSŁAW | ELBLĄG | POL | 1976 | M40 | 20 | 10:59:31 | 00:19:08 (92) | 00:04:19 | 01:21:22 (90) | 00:04:13 | 00:51:38 (62) | 02:40:40 | 80 | |||
86 | 151 | MUS SYLWETER | GRUTA | POL | 1981 | M35 | 19 | 10:59:31 | 00:19:48 (111) | 00:03:28 | 01:18:52 (67) | 00:02:47 | 00:56:00 (105) | 02:40:55 | 81 | |||
87 | 182 | ŚLIWIŃSKI PRZEMYSŁAW | PASŁĘK | KRAM | POL | 1984 | M30 | 8 | 10:59:31 | 00:20:41 (138) | 00:02:56 | 01:18:56 (69) | 00:03:08 | 00:55:19 (99) | 02:41:00 | 82 | ||
88 | 140 | URLICH TOMASZ | TORUŃ | SPICE WIZARD SPICE WIZARD | POL | 1972 | M45 | 11 | 10:59:31 | 00:20:24 (126) | 00:03:48 | 01:21:52 (94) | 00:03:32 | 00:51:51 (64) | 02:41:27 | 83 | ||
89 | 214 | STOLAREK WERONIKA | GDAŃSK | TRI LADIES COMPLEXSPORTS | POL | 1984 | K30 | 2 | 10:59:31 | 01:22:02 (96) | 00:02:59 | 00:53:29 (79) | 02:41:28 | 6 | ||||
90 | 183 | SANECKI PIOTR | PASŁĘK | KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK | POL | 1987 | M30 | 9 | 10:59:31 | 00:20:27 (129) | 00:03:57 | 01:26:04 (136) | 00:02:36 | 00:48:28 (36) | 02:41:32 | 84 | ||
91 | 63 | RÓŻAŃSKI KAMIL | ELBLĄG | 3GRAVITY | POL | 1985 | M30 | 10 | 10:59:31 | 00:17:19 (51) | 00:03:26 | 01:14:12 (25) | 00:03:26 | 01:03:31 (160) | 02:41:54 | 85 | ||
92 | 57 | MEIER MARKUS | KOŁO | MLUKS TRIATHLON KOLO | POL | 1964 | M50 | 6 | 10:59:31 | 00:20:22 (125) | 00:02:59 | 01:25:10 (124) | 00:02:53 | 00:50:35 (52) | 02:42:00 | 86 | ||
93 | 100 | PIOTROWSKI DANIEL | GDYNIA | POL | 1991 | M25 | 11 | 10:59:31 | #ARG! | 10:55:04 | 01:23:17 (109) | 00:02:46 | 00:58:45 (130) | 02:42:28 | 87 | |||
94 | 126 | TARASIEWICZ IRENEUSZ | WÓJTOWO | TRISOPHRENIA TRIATHLON CLUB | POL | 1959 | M55 | 5 | 10:59:31 | 01:22:16 (99) | 00:03:54 | 00:52:33 (70) | 02:43:33 | 88 | ||||
95 | 114 | MENDELEWSKI ARTUR | PASŁĘK | POL | 1971 | M45 | 12 | 10:59:31 | 00:21:29 (153) | 00:02:42 | 01:18:27 (65) | 00:02:50 | 00:58:21 (129) | 02:43:49 | 89 | |||
96 | 168 | KUCIŃSKI IRENEUSZ | PASŁĘK | POL | 1977 | M40 | 21 | 10:59:31 | 01:25:08 (123) | 00:02:36 | 00:52:05 (67) | 02:43:49 | 90 | |||||
97 | 160 | LEWANDOWSKI KAROL | TORUŃ | TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY | POL | 1984 | M30 | 11 | 10:59:31 | 00:23:22 (173) | 00:03:21 | 01:21:18 (89) | 00:02:31 | 00:53:32 (80) | 02:44:04 | 91 | ||
98 | 115 | KOPIJ PAWEŁ | NOWA WOLA | TRIBROS | POL | 1982 | M35 | 20 | 10:59:31 | 01:22:00 (95) | 00:04:04 | 00:53:43 (86) | 02:44:15 | 92 | ||||
99 | 55 | HRYSZKO KAZIMIERZ | TYCHY | KLUB BIEGOWY 40 LATEK TYCHY | POL | 1963 | M55 | 6 | 10:59:31 | 00:22:21 (165) | 00:03:53 | 01:24:28 (117) | 00:03:08 | 00:50:44 (53) | 02:44:35 | 93 | ||
100 | 166 | ABRACHAM PIOTR | GDYNIA | CREATOR PIOTR ABRACHAM | POL | 1983 | M35 | 21 | 10:59:31 | 00:18:08 (68) | 00:04:18 | 01:23:32 (110) | 00:03:34 | 00:55:40 (103) | 02:45:12 | 94 | ||
101 | 33 | KOPYTOWSKA ANNA | WARSZAWA | POL | 1987 | K30 | 3 | 10:59:31 | 00:18:53 (88) | 00:04:12 | 01:27:03 (143) | 00:03:49 | 00:51:16 (58) | 02:45:14 | 7 | |||
102 | 200 | ABRAMCZYK MARCIN | OLSZTYN | YANUSHE TRIATHLON TEAM YTT | POL | 1977 | M40 | 22 | 10:59:31 | 00:19:01 (91) | 00:03:07 | 01:22:15 (98) | 00:03:00 | 00:58:00 (124) | 02:45:23 | 95 | ||
103 | 186 | FOMICHEV DMITRII | GUSEV | 111CLUB | RUS | 1962 | M55 | 7 | 10:59:31 | 00:18:12 (72) | 00:03:33 | 01:22:16 (99) | 00:03:15 | 00:58:11 (127) | 02:45:27 | 96 | ||
104 | 65 | RADEK RAFAŁ | KIELCE | POL | 1966 | M50 | 7 | 10:59:31 | 00:17:03 (45) | 00:03:15 | 01:24:14 (114) | 00:04:02 | 00:56:57 (115) | 02:45:31 | 97 | |||
105 | 34 | ZARIN ROMAN | KALININGRAD | WINTER MEERKAT | RUS | 1987 | M30 | 12 | 10:59:31 | 00:18:40 (84) | 00:02:50 | 01:25:12 (125) | 00:02:46 | 00:56:39 (112) | 02:46:07 | 98 | ||
106 | 77 | KUREK WOJCIECH | ELBLAG | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1982 | M35 | 22 | 10:59:31 | 00:17:52 (60) | 00:03:06 | 01:24:46 (120) | 00:02:43 | 00:58:06 (126) | 02:46:33 | 99 | ||
107 | 64 | HOŁY ZDZISŁAW | STRASZYN | POL | 1953 | M65 | 1 | 10:59:31 | 00:17:38 (56) | 00:03:11 | 01:29:03 (159) | 00:03:10 | 00:53:50 (87) | 02:46:52 | 100 | |||
108 | 191 | TAFIŁOWSKI ROBERT | KROBIA | RTEAM | POL | 1975 | M40 | 23 | 10:59:31 | 00:24:00 (178) | 00:02:56 | 01:20:14 (81) | 00:03:17 | 00:56:30 (110) | 02:46:57 | 101 | ||
109 | 221 | JABŁONOWSKI WOJCIECH | ELBLĄG | POL | 1974 | M40 | 24 | 10:59:31 | 00:20:39 (137) | 00:03:14 | 01:26:02 (135) | 00:03:21 | 00:54:02 (88) | 02:47:18 | 102 | |||
110 | 150 | LASKOWSKI DARIUSZ | GRUDZIĄDZ | POL | 1977 | M40 | 25 | 10:59:31 | 00:20:25 (127) | 00:03:58 | 01:23:06 (104) | 00:03:56 | 00:56:34 (111) | 02:47:59 | 103 | |||
111 | 83 | GUMKOWSKI ŁUKASZ | OSTROŁĘKA | POL | 1990 | M25 | 12 | 10:59:31 | 00:18:30 (81) | 00:03:06 | 01:20:33 (83) | 00:03:05 | 01:02:55 (157) | 02:48:09 | 104 | |||
112 | 169 | KACZOR HUBERT | MIĘDZYBORÓW | POL | 1974 | M40 | 26 | 10:59:31 | 00:19:58 (119) | 00:03:53 | 01:19:56 (78) | 00:03:41 | 01:00:59 (150) | 02:48:27 | 105 | |||
113 | 11 | PAWLAK JAKUB | WARSZAWA - POLSKA | HOLO | POL | 1983 | M35 | 23 | 10:59:31 | 00:16:22 (35) | 00:04:15 | 01:26:44 (140) | 00:03:10 | 00:58:15 (128) | 02:48:46 | 106 | ||
114 | 116 | MACIESZ PIOTR | WARSZAWA | POL | 1973 | M45 | 13 | 10:59:31 | 00:16:56 (43) | 00:03:14 | 01:15:04 (34) | 00:03:51 | 01:09:45 (188) | 02:48:50 | 107 | |||
115 | 245 | KUR DANIEL | GDYNIA | ARKA GDYNIA | POL | 1985 | M30 | 13 | 10:59:31 | 00:19:27 (102) | 00:03:15 | 01:27:26 (147) | 00:03:37 | 00:55:34 (102) | 02:49:19 | 108 | ||
116 | 194 | MICHAŁOWSKI RADOSŁAW | ELBLĄG | WANIEWSKI COACHING | POL | 1973 | M45 | 14 | 10:59:31 | 00:20:20 (124) | 00:04:49 | 01:24:37 (118) | 00:03:49 | 00:56:04 (106) | 02:49:39 | 109 | ||
117 | 89 | KAMINSKA-OLCZAK MARTA | GDANSK | POL | 1981 | K35 | 1 | 10:59:31 | 00:21:22 (150) | 00:03:46 | 01:29:50 (166) | 00:03:12 | 00:51:36 (61) | 02:49:46 | 8 | |||
118 | 46 | KOZLOWSKI MICHAL | WARSZAWA | SZOSA | POL | 1979 | M35 | 24 | 10:59:31 | 00:20:36 (134) | 00:03:45 | 01:25:37 (131) | 00:03:14 | 00:56:40 (113) | 02:49:52 | 110 | ||
119 | 198 | ROGALA JACEK | WROCŁAW | POL | 1961 | M55 | 8 | 10:59:31 | 00:17:57 (64) | 00:02:41 | 01:23:14 (108) | 00:03:11 | 01:03:05 (158) | 02:50:08 | 111 | |||
120 | 196 | WNUK JAN | WARSZAWA | POL | 1990 | M25 | 13 | 10:59:31 | 00:20:12 (122) | 00:03:49 | 01:25:12 (125) | 00:03:41 | 00:57:24 (120) | 02:50:18 | 112 | |||
121 | 92 | BARTNICKI WOJCIECH | ELBLĄG | ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM | POL | 1968 | M50 | 8 | 10:59:31 | 00:22:12 (163) | 00:03:33 | 01:29:23 (162) | 00:03:17 | 00:52:13 (68) | 02:50:38 | 113 | ||
122 | 208 | ŁOBARZEWSKI GRZEGORZ | LEGIONOWO | TRI LEVEL | POL | 1987 | M30 | 14 | 10:59:31 | 00:15:50 (21) | 00:03:02 | 01:24:26 (116) | 00:02:49 | 01:05:17 (169) | 02:51:24 | 114 | ||
123 | 40 | KOWALSKA ANETA | WARSZAWA | POL | 1989 | K25 | 3 | 10:59:31 | 00:18:54 (89) | 00:02:58 | 01:26:51 (142) | 00:03:16 | 00:59:30 (133) | 02:51:29 | 9 | |||
124 | 229 | SOLIWODA MARIUSZ | KOWALE | SOLIM MARIUSZ SOLIWODA SOLIM MARIUSZ SOLIWODA | POL | 1973 | M45 | 15 | 10:59:31 | 00:21:23 (151) | 00:04:53 | 01:22:41 (102) | 00:04:01 | 00:56:57 (114) | 02:51:55 | 115 | 00:02:00 | |
125 | 43 | BAGDZIŃSKI DANIEL | WŁOCŁAWEK | POL | 1980 | M35 | 25 | 10:59:31 | 01:29:05 (160) | 00:03:06 | 00:55:26 (100) | 02:52:21 | 116 | |||||
126 | 74 | KOSPAŁ PAWŁOWSKI ŁUKASZ | GDAŃSK | LOTOS RUNNING TEAM | POL | 1981 | M35 | 26 | 10:59:31 | 00:23:18 (172) | 00:03:22 | 01:25:49 (134) | 00:02:35 | 00:55:30 (101) | 02:52:34 | 117 | 00:02:00 | |
127 | 25 | POPŁAWSKA ANNA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1981 | K35 | 2 | 10:59:31 | 00:19:57 (118) | 00:03:20 | 01:26:31 (138) | 00:03:19 | 00:59:36 (135) | 02:52:43 | 10 | ||
128 | 44 | KUCZYŃSKI DANIEL | WARSZAWA | PRĘŻNE VACKY | POL | 1975 | M40 | 27 | 10:59:31 | 00:22:59 (169) | 00:03:06 | 01:23:45 (113) | 00:03:21 | 00:59:35 (134) | 02:52:46 | 118 | ||
129 | 223 | PIOTROWSKI RAFAŁ | CHOROSZCZ | NADAKTYWNI SPARTANIE DZIECIOM | POL | 1980 | M35 | 27 | 10:59:31 | 00:18:11 (71) | 00:03:04 | 01:19:19 (73) | 00:05:18 | 01:07:07 (177) | 02:52:59 | 119 | ||
130 | 29 | BRYZEK ARNOLD | WARSZAWA | POL | 1970 | M45 | 16 | 10:59:31 | 00:17:08 (48) | 00:03:00 | 01:20:51 (86) | 00:03:28 | 01:08:55 (186) | 02:53:22 | 120 | |||
131 | 207 | KŁUDKIEWICZ ANTONINA | STARE BABICE | STARE BABICE BIEGAJĄ | POL | 1990 | K25 | 4 | 10:59:31 | 00:19:21 (98) | 00:03:48 | 01:25:44 (133) | 00:03:37 | 01:01:05 (151) | 02:53:35 | 11 | ||
132 | 238 | PODKOWSKI WOJCIECH | GDYNIA | MORSY GDYŃSKIE/BIEGAMYRAZEM.PL | POL | 1968 | M50 | 9 | 10:59:31 | 01:27:40 (150) | 00:03:31 | 00:54:06 (89) | 02:53:56 | 121 | ||||
133 | 106 | HORNIK ARTUR | WODZISŁAW | BRAK SILESIAN MESTO | POL | 1981 | M35 | 28 | 10:59:31 | 00:18:58 (90) | 00:02:48 | 01:20:54 (87) | 00:03:48 | 01:07:59 (180) | 02:54:27 | 122 | ||
134 | 128 | NOWAKOWSKI KONRAD | ELBLĄG | POL | 1979 | M35 | 29 | 10:59:31 | 00:21:55 (159) | 00:03:21 | 01:27:20 (146) | 00:02:41 | 00:59:15 (131) | 02:54:32 | 123 | |||
135 | 45 | KODZIS PIOTR | BOKSZE STARE | POL | 1974 | M40 | 28 | 10:59:31 | 00:19:40 (109) | 00:05:15 | 01:31:56 (174) | 00:04:36 | 00:53:06 (77) | 02:54:33 | 124 | |||
136 | 175 | KOMOR ANDRZEJ | GDAŃSK | TOPOLÓWKA TRIATHLON TEAM GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | POL | 1999 | M18 | 5 | 10:59:31 | 00:23:25 (175) | 00:03:17 | 01:24:41 (119) | 00:02:28 | 01:00:42 (146) | 02:54:33 | 125 | ||
137 | 209 | KAWAŁCZEWSKI JACEK | WARSZAWA | POL | 1975 | M40 | 29 | 10:59:31 | 00:17:15 (50) | 00:03:54 | 01:29:51 (167) | 00:03:47 | 00:59:51 (139) | 02:54:38 | 126 | |||
138 | 195 | SUDAK GRZEGORZ | MILANÓWEK | POL | 1973 | M45 | 17 | 10:59:31 | 00:19:54 (114) | 00:02:43 | 01:27:06 (144) | 00:02:52 | 01:00:05 (140) | 02:54:40 | 127 | 00:02:00 | ||
139 | 144 | MŁYNARCZYK SŁAWOMIR | KIELCE | MŁYNARCZYK TEAM MŁYNARCZYK TEAM | POL | 1976 | M40 | 30 | 10:59:31 | 00:27:15 (190) | 00:03:30 | 01:29:01 (158) | 00:03:16 | 00:51:52 (65) | 02:54:54 | 128 | ||
140 | 190 | OKLEJ AGATA | WARSZAWA | POL | 1980 | K35 | 3 | 10:59:31 | 00:20:32 (131) | 00:03:48 | 01:27:43 (151) | 00:03:05 | 00:57:47 (121) | 02:54:55 | 12 | 00:02:00 | ||
141 | 76 | TAMKUN-PAWŁOWSKA MAŁGORZATA | BRANIEWO | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1974 | K40 | 1 | 10:59:31 | 00:20:07 (121) | 00:03:32 | 01:28:50 (155) | 00:03:29 | 00:57:05 (116) | 02:55:03 | 13 | 00:02:00 | |
142 | 237 | BACHEWICZ KRZYSZTOF | ELBLĄG | POL | 1984 | M30 | 15 | 10:59:31 | 00:16:14 (30) | 00:04:15 | 01:23:09 (106) | 00:03:52 | 01:07:57 (179) | 02:55:27 | 129 | |||
143 | 219 | FRĄCKOWIAK MARTA | MYŚLECINEK | TEAM AKTYWNI Z CUKRZYCĄ BOEHRINGER INGELHEIM | POL | 1985 | K30 | 4 | 10:59:31 | 00:20:37 (135) | 00:03:41 | 01:29:14 (161) | 00:04:00 | 00:57:58 (123) | 02:55:30 | 14 | ||
144 | 161 | KRYSZYŁOWICZ PRZEMYSŁAW | ELBLĄG | POL | 1985 | M30 | 16 | 10:59:31 | 00:20:55 (145) | 00:05:32 | 01:32:50 (181) | 00:02:39 | 00:54:25 (90) | 02:56:21 | 130 | |||
145 | 203 | POGORZELSKI TOMASZ | GDAŃSK | POL | 1990 | M25 | 14 | 10:59:31 | 00:21:40 (156) | 00:03:17 | 01:27:35 (148) | 00:03:11 | 01:00:56 (149) | 02:56:39 | 131 | |||
146 | 12 | SKOPIŃSKI BOGDAN | GDYNIA | ORMW | POL | 1966 | M50 | 10 | 10:59:31 | 00:17:29 (55) | 00:03:58 | 01:30:21 (170) | 00:04:11 | 01:00:48 (147) | 02:56:47 | 132 | ||
147 | 30 | WIECH ROMAN | OLSZTYN | POL | 1970 | M45 | 18 | 10:59:31 | 00:16:19 (34) | 00:03:23 | 01:23:06 (105) | 00:03:08 | 01:11:03 (190) | 02:56:59 | 133 | |||
148 | 32 | DOBROWOLSKI BARTOSZ | WARSZAWA | PROPCANDY | POL | 1976 | M40 | 31 | 10:59:31 | 00:20:28 (130) | 00:03:10 | 01:35:05 (188) | 00:03:29 | 00:55:02 (96) | 02:57:15 | 134 | ||
149 | 107 | RAMOTOWSKI ARKADIUSZ | CHOROSZCZ | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1974 | M40 | 32 | 10:59:31 | 00:18:08 (68) | 00:03:14 | 01:21:02 (88) | 00:04:07 | 01:08:53 (185) | 02:57:24 | 135 | 00:02:00 | |
150 | 188 | BEDLA ANNA | JAWORZNO | POL | 1979 | K35 | 4 | 10:59:31 | 00:21:26 (152) | 00:04:02 | 01:27:37 (149) | 00:03:56 | 01:00:26 (144) | 02:57:27 | 15 | |||
151 | 69 | CACEK DAREK | TOMICE | POL | 1971 | M45 | 19 | 10:59:31 | 01:28:58 (156) | 00:04:18 | 01:00:10 (141) | 02:57:48 | 136 | |||||
152 | 218 | WÓJCIK PIOTR | WARSZAWA | POL | 1974 | M40 | 33 | 10:59:31 | 00:27:24 (191) | 00:05:11 | 01:23:39 (112) | 00:04:05 | 00:57:51 (122) | 02:58:10 | 137 | |||
153 | 85 | LIZAK TOMASZ | ELBLĄG | #330 EVERBROS | POL | 1992 | M25 | 15 | 10:59:31 | 00:19:20 (97) | 00:04:53 | 01:29:43 (165) | 00:04:03 | 01:00:20 (142) | 02:58:19 | 138 | ||
154 | 70 | GBYL JACEK | GDYNIA | POL | 1969 | M45 | 20 | 10:59:31 | 00:27:05 (189) | 00:02:30 | 01:32:01 (175) | 00:03:06 | 00:53:42 (85) | 02:58:24 | 139 | |||
155 | 247 | SKORUPA MICHAŁ | ELBLĄG | PORTEL.PL | POL | 1996 | M18 | 6 | 10:59:31 | 00:21:52 (158) | 00:03:47 | 01:25:41 (132) | 00:03:04 | 01:04:09 (164) | 02:58:33 | 140 | ||
156 | 51 | BAŃCZYK MARCIN | ŁAZISKA GÓRNE | POL | 1976 | M40 | 34 | 10:59:31 | 00:20:33 (132) | 00:03:37 | 01:28:14 (152) | 00:02:49 | 01:03:27 (159) | 02:58:40 | 141 | |||
157 | 78 | MIĘTEK ZBIGNIEW | LEGIONOWO | POL | 1976 | M40 | 35 | 10:59:31 | 00:20:58 (146) | 00:03:19 | 01:24:19 (115) | 00:03:36 | 01:06:29 (173) | 02:58:41 | 142 | |||
158 | 13 | JAMROŻ ROBERT | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1979 | M35 | 30 | 10:59:31 | 00:20:47 (140) | 00:03:48 | 01:25:29 (129) | 00:04:08 | 01:04:42 (166) | 02:58:54 | 143 | ||
159 | 112 | DEAKI OKTAWIUSZ | ZABRZE | POL | 1979 | M35 | 31 | 10:59:31 | 00:21:10 (149) | 00:05:11 | 01:24:47 (121) | 00:04:04 | 01:04:00 (163) | 02:59:12 | 144 | |||
160 | 72 | CHROMIŃSKI MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1983 | M35 | 32 | 10:59:31 | 00:18:24 (78) | 00:04:24 | 01:27:12 (145) | 00:03:10 | 01:06:20 (172) | 02:59:30 | 145 | |||
161 | 156 | KOSIEWSKI PAWEŁ | MARKI | POL | 1986 | M30 | 17 | 10:59:31 | 00:20:01 (120) | 00:03:54 | 01:29:40 (164) | 00:02:49 | 01:04:23 (165) | 03:00:47 | 146 | |||
162 | 71 | LIŚKIEWICZ MACIEJ | WARSZAWA | TRI-LISKI | POL | 1971 | M45 | 21 | 10:59:31 | 00:23:04 (170) | 00:03:37 | 01:26:37 (139) | 00:03:55 | 01:01:34 (154) | 03:00:47 | 147 | 00:02:00 | |
163 | 227 | NOWAK BARTŁOMIEJ | OŻARÓW MAZOWIECKI | STARE BABICE BIEGAJĄ | POL | 1989 | M25 | 16 | 10:59:31 | 00:25:55 (186) | 00:04:39 | 01:32:33 (178) | 00:04:14 | 00:53:33 (81) | 03:00:54 | 148 | ||
164 | 147 | STRÓŻYK ARTUR | BARTODZIEJE | POL | 1983 | M35 | 33 | 10:59:31 | 00:24:07 (179) | 00:03:48 | 01:26:48 (141) | 00:03:37 | 01:02:44 (155) | 03:01:04 | 149 | |||
165 | 109 | KUREK WOJCIECH | GDYNIA | POL | 1985 | M30 | 18 | 10:59:31 | 00:23:23 (174) | 00:03:35 | 01:30:16 (169) | 00:02:37 | 01:01:15 (152) | 03:01:06 | 150 | |||
166 | 15 | OPIŁOWSKI PAWEŁ | MODŁA | LABOSPORT TEAM | POL | 1975 | M40 | 36 | 10:59:31 | 00:20:53 (143) | 00:03:45 | 01:21:32 (92) | 00:03:27 | 01:11:57 (191) | 03:01:34 | 151 | ||
167 | 240 | MUDRYK PRZEMYSŁAW | ELBLĄG | POL | 1978 | M40 | 37 | 10:59:31 | 00:22:22 (166) | 00:03:19 | 01:25:35 (130) | 00:04:41 | 01:05:50 (170) | 03:01:47 | 152 | |||
168 | 97 | CICHY BARTOSZ | AUGUSTÓW | ATP AUGUSTÓW | POL | 1983 | M35 | 34 | 10:59:31 | 00:16:54 (41) | 00:03:19 | 01:32:38 (179) | 00:04:07 | 01:05:05 (168) | 03:02:03 | 153 | ||
169 | 149 | TOMASZEWICZ PIOTR | ELBLĄG | ENDUROMAN ELBLĄG | POL | 1968 | M50 | 11 | 10:59:31 | 01:28:17 (153) | 00:03:45 | 01:04:54 (167) | 03:02:14 | 154 | ||||
170 | 31 | WIECH EWA | OLSZTYN | POL | 1970 | K45 | 1 | 10:59:31 | 00:23:34 (176) | 00:03:12 | 01:32:12 (176) | 00:03:59 | 00:59:50 (138) | 03:02:47 | 16 | |||
171 | 204 | TOMASZEWSKI LESZEK | ELBLĄG | ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA STOP | POL | 1959 | M55 | 9 | 10:59:31 | 00:26:54 (188) | 00:04:52 | 01:25:18 (128) | 00:04:30 | 01:01:27 (153) | 03:03:02 | 155 | ||
172 | 129 | ŚWIECH KRYSTIAN | WŁOCŁAWEK | KRYSTIAN ŚWIECH | POL | 1980 | M35 | 35 | 10:59:31 | 00:20:50 (142) | 00:04:33 | 01:29:00 (157) | 00:04:19 | 01:03:56 (162) | 03:04:38 | 156 | 00:02:00 | |
173 | 184 | PLISZKA ANNA | BYTÓW | TOPOLÓWKA TRIATHLON TEAM | POL | 1999 | K18 | 3 | 10:59:31 | 00:18:50 (86) | 00:03:32 | 01:38:41 (194) | 00:03:11 | 01:00:25 (143) | 03:04:40 | 17 | ||
174 | 139 | ŚWIĄTEK ŁUKASZ | WARSZAWA | POL | 1991 | M25 | 17 | 10:59:31 | 00:22:01 (161) | 00:04:46 | 01:33:17 (182) | 00:03:48 | 01:00:53 (148) | 03:04:46 | 157 | |||
175 | 173 | MACIEJEWSKI MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1985 | M30 | 19 | 10:59:31 | 00:19:53 (113) | 00:05:00 | 01:25:14 (127) | 00:05:28 | 01:12:05 (192) | 03:07:40 | 158 | |||
176 | 102 | DURKIEWICZ ALEKSANDER | BRANIEWO | POL | 1974 | M40 | 38 | 10:59:31 | 00:18:48 (85) | 00:08:25 | 01:39:42 (198) | 00:04:56 | 00:56:08 (107) | 03:07:59 | 159 | |||
177 | 105 | KŁOS JANINA | GDAŃSK | POL | 1980 | K35 | 5 | 10:59:31 | 00:22:56 (167) | 00:03:49 | 01:37:30 (192) | 00:03:31 | 01:00:28 (145) | 03:08:14 | 18 | |||
178 | 123 | ŚWISTAK MATEUSZ | PIASTÓW | QUASARS MATEUSZ ŚWISTAK | POL | 1985 | M30 | 20 | 10:59:31 | 00:18:26 (79) | 00:04:22 | 01:34:30 (186) | 00:04:09 | 01:06:55 (176) | 03:08:22 | 160 | ||
179 | 79 | WRZOSEK TOMASZ | ELBLĄG | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1983 | M35 | 36 | 10:59:31 | 00:20:18 (123) | 00:04:26 | 01:34:02 (185) | 00:03:52 | 01:05:55 (171) | 03:08:33 | 161 | ||
180 | 58 | DZIEDZIC MAŁGORZATA | GDAŃSK | DREAM TRI TEAM LUFTHANSA SYSTEMS POLAND | POL | 1990 | K25 | 5 | 10:59:31 | 00:18:17 (74) | 00:02:41 | 01:28:41 (154) | 00:03:24 | 01:16:48 (201) | 03:09:51 | 19 | ||
181 | 162 | PLAZUK MATYLDA | GARSTEDT | FRAU | GER | 1975 | K40 | 2 | 10:59:31 | 00:21:42 (157) | 00:03:10 | 01:31:45 (173) | 00:03:45 | 01:09:29 (187) | 03:09:51 | 20 | ||
182 | 174 | NASTAROWICZ TOMASZ | SZADEK | DUCHU POSTEPU LUKASZ PRZYBYLSKI | POL | 1991 | M25 | 18 | 10:59:31 | 00:30:38 (195) | 00:02:50 | 01:30:02 (168) | 00:03:13 | 01:03:45 (161) | 03:10:28 | 162 | ||
183 | 47 | PŁONKA ARKADIUSZ | KALISZ | AKADEMIA TRIATHLONU | POL | 1964 | M50 | 12 | 10:59:31 | 00:20:45 (139) | 00:04:04 | 01:29:23 (162) | 00:04:20 | 01:12:07 (193) | 03:10:39 | 163 | ||
184 | 137 | LEPA PAULINA | WARSZAWA | POL | 1982 | K35 | 6 | 10:59:31 | 01:42:41 (203) | 00:04:05 | 00:59:42 (136) | 03:11:34 | 21 | |||||
185 | 202 | KONOPACKA SANDRA | OTWOCK | POL | 1991 | K25 | 6 | 10:59:31 | 00:24:18 (180) | 00:03:52 | 01:40:09 (199) | 00:03:36 | 00:59:42 (136) | 03:11:37 | 22 | |||
186 | 127 | WOŹNIAKOWSKI OLGIERD | NOWA IWICZNA | POL | 1971 | M45 | 22 | 10:59:31 | 00:21:57 (160) | 00:05:36 | 01:31:36 (172) | 00:04:36 | 01:07:56 (178) | 03:11:41 | 164 | |||
187 | 187 | WIEWIÓRA ROBERT | KOBYŁKA | TRIROB TEAM | POL | 1979 | M35 | 37 | 10:59:31 | 00:20:48 (141) | 00:04:56 | 01:34:30 (186) | 00:03:32 | 01:08:02 (182) | 03:11:48 | 165 | ||
188 | 124 | ROKICKI TOMASZ | BIAŁYSTOK | POL | 1959 | M55 | 10 | 10:59:31 | 00:24:31 (182) | 00:03:49 | 01:31:23 (171) | 00:04:50 | 01:08:41 (184) | 03:13:14 | 166 | |||
189 | 167 | KWILOSZ BEATA | BRANIEWO | POL | 1973 | K45 | 2 | 10:59:31 | 00:20:34 (133) | 00:03:20 | 01:39:41 (197) | 00:04:01 | 01:06:33 (174) | 03:14:09 | 23 | |||
190 | 86 | JABŁOŃSKI JAKUB | ELBLĄG | ELAKTYWNY MARATOŃCZYK TEAM | POL | 1982 | M35 | 38 | 10:59:31 | 00:21:37 (155) | 00:04:19 | 01:32:44 (180) | 00:03:12 | 01:12:38 (195) | 03:14:30 | 167 | ||
191 | 141 | KAŹMIERSKI MARIUSZ | ELBLĄG | POL | 1963 | M55 | 11 | 10:59:31 | 00:22:16 (164) | 00:05:42 | 01:33:43 (183) | 00:05:20 | 01:08:01 (181) | 03:15:02 | 168 | |||
192 | 104 | POWAJBO KRZYSZTOF | GDYNIA | LOTOS RUNNING TEAM | POL | 1980 | M35 | 39 | 10:59:31 | 00:20:38 (136) | 00:03:25 | 01:32:21 (177) | 00:03:52 | 01:15:05 (199) | 03:15:21 | 169 | ||
193 | 225 | NAJMUŁA JAREK | OLSZTYN | POL | 1990 | M25 | 19 | 10:59:31 | 00:19:25 (101) | 00:05:09 | 01:41:24 (202) | 00:04:21 | 01:08:27 (183) | 03:18:46 | 170 | |||
194 | 121 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | POL | 1983 | K35 | 7 | 10:59:31 | 01:41:18 (201) | 00:03:20 | 01:06:40 (175) | 03:19:58 | 24 | ||||
195 | 212 | ZYCH DAWID | ELBLĄG | SPARTANIE DZIECIOM | POL | 1974 | M40 | 39 | 10:59:31 | 00:28:59 (193) | 00:07:31 | 01:24:59 (122) | 00:06:34 | 01:13:06 (196) | 03:21:09 | 171 | ||
196 | 125 | KAMIŃSKI GRZEGORZ | PŁOCK | MAŁACHOWIANKA | POL | 1965 | M50 | 13 | 10:59:31 | 00:25:31 (185) | 00:04:14 | 01:46:51 (206) | 00:03:18 | 01:02:51 (156) | 03:22:45 | 172 | ||
197 | 99 | BRZYSKI JANUSZ | ELBLĄG | POL | 1947 | M70+ | 1 | 10:59:31 | 00:25:27 (184) | 00:04:37 | 01:36:44 (189) | 00:03:52 | 01:12:17 (194) | 03:22:57 | 173 | |||
198 | 118 | ALBRECHT PAWEŁ | ELBLĄG | PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA ELBLĄG | POL | 1987 | M30 | 21 | 10:59:31 | 00:27:37 (192) | 00:04:14 | 01:37:41 (193) | 00:03:33 | 01:10:57 (189) | 03:24:02 | 174 | ||
199 | 35 | KRYSIŃSKI ANDRZEJ | OSTROŁĘKA | POL | 1991 | M25 | 20 | 10:59:31 | 00:24:23 (181) | 00:04:11 | 01:33:50 (184) | 00:03:31 | 01:18:08 (206) | 03:24:03 | 175 | |||
200 | 199 | MOŻDŻONEK ANNA | WARSZAWA | TRIWAWA | POL | 1981 | K35 | 8 | 10:59:31 | 00:23:15 (171) | 00:04:51 | 01:38:52 (196) | 00:03:31 | 01:15:36 (200) | 03:26:05 | 25 | ||
201 | 177 | SIKORA TYMOTEUSZ | GDAŃSK | TOPOLÓWKA TRIATHLON TEAM | POL | 1999 | M18 | 7 | 10:59:31 | 00:21:30 (154) | 00:03:28 | 01:40:59 (200) | 00:03:30 | 01:17:32 (204) | 03:26:59 | 176 | ||
202 | 189 | PARYS ANDRZEJ | ELBLĄG | POL | 1954 | M60 | 3 | 10:59:31 | 00:21:09 (148) | 00:06:55 | 01:37:04 (191) | 00:05:10 | 01:17:02 (202) | 03:27:20 | 177 | |||
203 | 155 | SZYMAŃSKI MARCIN | WARSZAWA | POL | 1981 | M35 | 40 | 10:59:31 | 00:24:35 (183) | 00:06:08 | 01:38:44 (195) | 00:07:37 | 01:18:01 (205) | 03:35:05 | 178 | |||
204 | 42 | KAISER BARBARA | GDAŃSK | POL | 1993 | K25 | 7 | 10:59:31 | 00:23:54 (177) | 00:04:23 | 01:50:17 (207) | 00:02:59 | 01:14:19 (198) | 03:35:52 | 26 | |||
205 | 110 | WIŚNIEWSKA KATARZYNA | WARSZAWA | INDYWIDUALISTKA | POL | 1971 | K45 | 3 | 10:59:31 | 00:30:36 (194) | 00:05:30 | 01:42:44 (204) | 00:05:01 | 01:13:37 (197) | 03:37:28 | 27 | ||
206 | 56 | USS DOMINIK | ŁOMIANKI | POL | 1973 | M45 | 23 | 10:59:31 | 00:22:58 (168) | 00:05:24 | 01:36:52 (190) | 00:04:35 | 01:29:19 (208) | 03:39:09 | 179 | |||
207 | 171 | KAFTAŃSKI LECH | ŁEBIEŃ | POL | 1955 | M60 | 4 | 10:59:31 | 00:19:39 (108) | 00:07:15 | 01:43:33 (205) | 00:06:15 | 01:23:41 (207) | 03:40:23 | 180 | |||
208 | 122 | GAWĘDA JAROSŁAW | ELBLĄG | POL | 1987 | M30 | 22 | 10:59:31 | 00:26:38 (187) | 00:04:11 | 01:52:59 (208) | 00:02:53 | 01:17:23 (203) | 03:44:04 | 181 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 501 | ŁAWICKI MARCIN | LUBIN | MKS POLKOWICE CCC SPRANDI POLKOWICE | 1986 | M30 | 1 | 1 | 00:25:57 (1) | 00:04:06 | 02:11:31 (1) | 00:02:06 | 01:27:07 (1) | 04:10:47 | 1 | |||
2 | 574 | JARECKI GRZEGORZ | ELBLĄG | TEAMKARAŚ | PL | 1995 | M18 | 1 | 1 | 00:31:18 (8) | 00:02:38 | 02:16:24 (3) | 00:02:22 | 01:31:00 (4) | 04:23:42 | 2 | ||
3 | 507 | OLEJNIK MICHAŁ | AUGUSTÓW | ROWERTOUR.COM ROWERTOUR | 1980 | M30 | 2 | 1 | 00:34:44 (23) | 00:03:48 | 02:15:39 (2) | 00:02:35 | 01:30:09 (3) | 04:26:55 | 3 | |||
4 | 564 | MARKIEWICZ MARCIN | ŚWIDNICA | LABOSPORT TEAM/GLKS ŻELAZNA ŚWIDNICA | PL | 1972 | M40 | 1 | 1 | 00:29:29 (4) | 00:02:16 | 02:21:52 (5) | 00:02:44 | 01:33:35 (7) | 04:29:56 | 4 | ||
5 | 528 | RÓŻALSKI PIOTR | ELBLĄG | ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM | 1979 | M30 | 3 | 1 | 00:28:42 (3) | 00:02:01 | 02:22:39 (6) | 00:02:38 | 01:36:37 (8) | 04:32:37 | 5 | |||
6 | 498 | ŻYDKIEWICZ SYLWESTER | ŁÓDŹ | 1970 BIEGACZ NOWOSOLNA 1970 | 1970 | M40 | 2 | 1 | 00:31:08 (7) | 00:02:56 | 02:28:29 (15) | 00:02:55 | 01:29:05 (2) | 04:34:33 | 6 | |||
7 | 599 | SIWIRSKI ROBERT | WARSZAWA | WARSAW MASTERS TEAM WTT | PL | 1975 | M40 | 3 | 1 | 00:35:21 (27) | 00:02:13 | 02:24:35 (12) | 00:02:33 | 01:32:22 (5) | 04:37:04 | 7 | ||
8 | 534 | WOJEWODA PAWEŁ | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | 1978 | M40 | 4 | 1 | 00:31:57 (10) | 00:03:13 | 02:23:48 (9) | 00:02:57 | 01:38:31 (9) | 04:40:26 | 8 | |||
9 | 571 | NESTEROV VASILY | KALININGRAD | AMBERMAN | PL | 1981 | M30 | 4 | 1 | 00:32:40 (15) | 00:03:07 | 02:30:50 (17) | 00:02:37 | 01:32:58 (6) | 04:42:12 | 9 | ||
10 | 497 | KOSMALA MICHAŁ | MIEDZIANA GÓRA | LABOSPORT TEAM RADOŚĆ KUBUSIA SUNWARD POLSKA | 1977 | M40 | 5 | 1 | 00:33:23 (18) | 00:02:49 | 02:22:53 (7) | 00:02:58 | 01:42:10 (20) | 04:44:13 | 10 | |||
11 | 538 | HOPPE MATEUSZ | GDAŃSK | SOPOCKI KLUB ZEGLARSKI | 1991 | M18 | 2 | 1 | 00:32:05 (12) | 00:02:35 | 02:24:19 (10) | 00:03:00 | 01:46:01 (25) | 04:48:00 | 11 | |||
12 | 586 | MĄDRY WOJCIECH | OLSZTYN | NEON TEAM | PL | 1980 | M30 | 5 | 1 | 00:32:56 (17) | 00:02:38 | 02:29:46 (16) | 00:03:35 | 01:39:51 (12) | 04:48:46 | 12 | ||
13 | 573 | BEDNAREK ŁUKASZ | NOWA WIEŚ | PLAY / MIKKELLER RUNNING CLUB | PL | 1981 | M30 | 6 | 1 | 00:34:27 (21) | 00:02:23 | 02:24:21 (11) | 00:07:08 | 01:41:26 (18) | 04:49:45 | 13 | ||
14 | 531 | JARZEMBOWICZ MACIEJ | PIASECZNO | TRINERGY TEAM | 1982 | M30 | 7 | 1 | 00:36:06 (31) | 00:02:25 | 02:28:05 (14) | 00:02:31 | 01:40:38 (15) | 04:49:45 | 14 | |||
15 | 549 | NOSOWSKI JACEK | WARSZAWA | 1974 | M40 | 6 | 1 | 04:53:40 | 15 | |||||||||
16 | 568 | TOMASZEWSKI MICHAŁ | GDAŃSK | PL | 1984 | M30 | 8 | 1 | 00:33:48 (19) | 00:03:30 | 02:32:15 (19) | 00:03:47 | 01:41:13 (17) | 04:54:33 | 16 | |||
17 | 545 | STAWOWY JAKUB | POZNAŃ | 1989 | M18 | 3 | 1 | 00:36:23 (35) | 00:02:38 | 02:27:26 (13) | 00:02:57 | 01:45:47 (24) | 04:55:11 | 17 | ||||
18 | 517 | HAWROT SYLWESTER | GOLENIÓW | CROWN GOLENIÓW | 1968 | M50 | 1 | 1 | 00:32:08 (13) | 00:02:24 | 02:40:53 (35) | 00:02:36 | 01:39:08 (11) | 04:57:09 | 18 | |||
19 | 569 | SIEKIERSKI MATEUSZ MAREK | GOŁDAP | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | PL | 1993 | M18 | 4 | 1 | 00:31:04 (6) | 00:02:54 | 02:41:35 (37) | 00:02:45 | 01:40:04 (13) | 04:58:22 | 19 | ||
20 | 546 | OTŁOWSKI GRZEGORZ | ELBLĄG | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | 1986 | M30 | 9 | 1 | 00:37:08 (40) | 00:02:07 | 02:36:01 (24) | 00:02:46 | 01:40:30 (14) | 04:58:32 | 20 | |||
21 | 508 | JAROCHOWICZ NORBERT | NOWOGARD | NTS KONA | 1971 | M40 | 7 | 1 | 00:36:32 (37) | 00:02:32 | 02:23:41 (8) | 00:03:30 | 01:53:48 (41) | 05:00:03 | 21 | |||
22 | 523 | GRZANECKI RAFAŁ | WARSZAWA | PIE... NIE BIEGAM | 1975 | M40 | 8 | 1 | 00:38:25 (49) | 00:02:19 | 02:34:23 (21) | 00:03:12 | 01:41:54 (19) | 05:00:13 | 22 | |||
23 | 590 | OSTROWSKI GRZEGORZ | ŁÓDŹ | PL | 1973 | M40 | 9 | 1 | 00:37:09 (41) | 00:03:45 | 02:39:19 (32) | 00:03:16 | 01:38:44 (10) | 05:02:13 | 23 | |||
24 | 529 | LITAWA JACEK | WARSZAWA | 1970 | M40 | 10 | 1 | 00:32:37 (14) | 00:03:16 | 02:34:15 (20) | 00:03:30 | 01:49:12 (29) | 05:02:50 | 24 | ||||
25 | 541 | KUSKOWSKI MAREK | GOŁDAP | IRYD GOŁDAP/NAJMOWICZ TRIATHLON/LABOSPORT TEAM KOCHAM MOJĄ WSPANIAŁĄ ŻONĘ ANIĘ! | 1978 | M40 | 11 | 1 | 00:38:37 (52) | 00:02:29 | 02:37:49 (29) | 00:03:15 | 01:43:07 (21) | 05:05:17 | 25 | |||
26 | 597 | KACZOROWSKI PAWEL | EMÓW | NEON TEAM | PL | 1971 | M40 | 12 | 1 | 00:32:04 (11) | 00:04:05 | 02:42:51 (42) | 00:03:39 | 01:43:54 (22) | 05:06:33 | 26 | ||
27 | 510 | SZYMKÓW SŁAWEK | STRASZYN | BST - BANACH SPORT TEAM TORUS | 1970 | M40 | 13 | 1 | 00:37:29 (45) | 00:02:50 | 02:31:18 (18) | 00:03:25 | 01:54:32 (44) | 05:09:34 | 27 | |||
28 | 598 | KMENT RAFAL | GDANSK | BIKE U UP | PL | 1979 | M30 | 10 | 1 | 00:38:33 (51) | 00:03:35 | 02:21:51 (4) | 00:04:48 | 02:03:16 (56) | 05:12:03 | 28 | ||
29 | 520 | JASZUK JAROSŁAW | ELBLĄG | 1987 | M30 | 11 | 1 | 00:37:13 (42) | 00:03:01 | 02:42:06 (39) | 00:02:45 | 01:46:58 (26) | 05:12:03 | 29 | ||||
30 | 593 | GORBUNCHIKOV EVGENII | KALININGRAD | FOX&BRO TEAM IRONBRO | PL | 1978 | M40 | 14 | 1 | 00:36:13 (33) | 00:03:30 | 02:34:53 (23) | 00:03:48 | 01:55:01 (45) | 05:13:25 | 30 | ||
31 | 506 | SIKORA DARIUSZ | NOWY DWÓR GDAŃSKI | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | 1972 | M40 | 15 | 1 | 00:38:52 (55) | 00:02:15 | 02:39:16 (31) | 00:03:12 | 01:49:52 (32) | 05:13:27 | 31 | |||
32 | 578 | GŁUSZEK MARCIN | RABOWICE | PL | 1981 | M30 | 12 | 1 | 00:29:44 (5) | 00:02:59 | 02:44:13 (46) | 00:03:04 | 01:54:16 (43) | 05:14:16 | 32 | |||
33 | 577 | MAREK ANDRZEJ | MALBORK | KROSS STAFF TEAM / TWISTER TEAM | PL | 1977 | M40 | 16 | 1 | 00:31:52 (9) | 00:02:57 | 02:36:11 (25) | 00:03:28 | 02:00:00 (50) | 05:14:28 | 33 | ||
34 | 548 | BANKA ARKADIUSZ | ELBLAG | OJCOWA WOLA RUNNING | 1978 | M40 | 17 | 1 | 00:39:44 (59) | 00:03:17 | 02:38:05 (30) | 00:03:34 | 01:49:53 (33) | 05:14:33 | 34 | |||
35 | 588 | GAPIŃSKI KAMIL | PŁOCK | LABOSPORT TEAM | PL | 1983 | M30 | 13 | 1 | 00:41:22 (63) | 00:03:04 | 02:36:33 (26) | 00:04:24 | 01:51:49 (36) | 05:17:12 | 35 | ||
36 | 584 | JANUSZKO KRZYSZTOF | ŚWIDNICA | PL | 1982 | M30 | 14 | 1 | 00:32:51 (16) | 00:03:23 | 02:44:31 (47) | 00:03:54 | 01:53:55 (42) | 05:18:34 | 36 | |||
37 | 511 | GUZOWSKI JACEK | ELBLĄG | 1980 | M30 | 15 | 1 | 00:41:46 (68) | 00:06:13 | 02:46:48 (53) | 00:03:31 | 01:40:42 (16) | 05:19:00 | 37 | ||||
38 | 592 | LOPATIN VICTOR | KALININGRAD (236010) | FOX&BRO TEAM | PL | 1978 | M40 | 18 | 1 | 00:36:11 (32) | 00:03:30 | 02:43:21 (43) | 00:03:24 | 01:48:49 (28) | 05:19:15 | 38 | 00:04:00 | |
39 | 527 | ROKICKI LESZEK | ELBLĄG | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | 1973 | M40 | 19 | 1 | 00:39:42 (58) | 00:03:03 | 02:42:04 (38) | 00:04:03 | 01:52:54 (39) | 05:21:46 | 39 | |||
40 | 553 | BESPALOV OLEG | KALININGRAD | AMBERMAN ANNA | 1979 | M30 | 16 | 1 | 00:34:33 (22) | 00:02:30 | 02:40:12 (34) | 00:03:07 | 02:01:52 (53) | 05:22:14 | 40 | |||
41 | 572 | STEMPORZECKI TOMASZ | ELBLĄG | PL | 1972 | M40 | 20 | 1 | 00:39:49 (61) | 00:03:23 | 02:34:52 (22) | 00:03:26 | 02:01:07 (52) | 05:22:37 | 41 | |||
42 | 526 | MAKSYMIUK MARTA | ELBLĄG | ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM | 1988 | K30 | 1 | 1 | 00:34:56 (24) | 00:02:08 | 02:46:32 (52) | 00:03:09 | 01:55:59 (47) | 05:22:44 | 1 | |||
43 | 552 | BARAN MARCIN | POZNAŃ | 1988 | M30 | 17 | 1 | 00:35:40 (30) | 00:02:34 | 02:52:30 (60) | 00:03:49 | 01:49:57 (34) | 05:24:30 | 42 | ||||
44 | 566 | LEWIŃSKI ANDRZEJ | GDYNIA | BIEGAMYRAZEM.PL / CTS | PL | 1973 | M40 | 21 | 1 | 00:44:39 (76) | 00:02:55 | 02:48:34 (58) | 00:03:03 | 01:45:29 (23) | 05:24:40 | 43 | ||
45 | 554 | DUK DAMIAN | ŁÓDŹ | 1987 | M30 | 18 | 1 | 00:49:33 (82) | 00:02:53 | 02:42:08 (40) | 00:03:19 | 01:47:42 (27) | 05:25:35 | 44 | ||||
46 | 581 | BONIECKI DANIEL | WARSZAWA | PL | 1980 | M30 | 19 | 1 | 02:47:00 (54) | 00:08:28 | 01:52:26 (38) | 05:29:30 | 45 | |||||
47 | 504 | CHYLAK KAMIL | WARSZAWA | LABOSPORT TEAM | 1980 | M30 | 20 | 1 | 00:37:18 (44) | 00:03:26 | 02:55:54 (68) | 00:03:35 | 01:49:38 (31) | 05:29:51 | 46 | |||
48 | 502 | MOŻDŻONEK MICHAŁ | WARSZAWA | LABOSPORT TEAM HUB.LU | 1977 | M40 | 22 | 1 | 00:35:18 (26) | 00:02:45 | 02:37:11 (28) | 00:04:15 | 02:10:22 (65) | 05:29:51 | 47 | |||
49 | 514 | BOROWIAK MARIUSZ | JARY | LABOSPORT TEAM | 1976 | M40 | 23 | 1 | 00:38:12 (47) | 00:03:21 | 02:46:26 (51) | 00:03:31 | 01:57:09 (48) | 05:32:39 | 48 | 00:04:00 | ||
50 | 591 | WROŃSKI MICHAŁ | WARSZAWA | WITC | PL | 1987 | M30 | 21 | 1 | 00:39:27 (57) | 00:03:28 | 02:55:05 (65) | 00:03:19 | 01:52:11 (37) | 05:33:30 | 49 | ||
51 | 544 | SACHANBINSKI ALEKSANDER | OZIMEK | LABOSPORT TEAM | 1965 | M50 | 2 | 1 | 00:39:55 (62) | 00:03:37 | 02:37:09 (27) | 00:04:12 | 02:09:23 (63) | 05:34:16 | 50 | |||
52 | 515 | WALENCIK GRZEGORZ | ELBLĄG | NORDEA TRIATHLON TEAM KEEPMOVING.PL | 1982 | M30 | 22 | 1 | 00:36:24 (36) | 00:04:15 | 03:00:34 (72) | 00:03:50 | 01:49:35 (30) | 05:34:38 | 51 | |||
53 | 505 | FLISIKOWSKI SZYMON | GDYNIA | SPORTEVO | 1985 | M30 | 23 | 1 | 00:38:27 (50) | 00:02:58 | 02:43:25 (44) | 00:03:21 | 02:03:38 (57) | 05:35:49 | 52 | 00:04:00 | ||
54 | 576 | WROTNY MARIUSZ | MLAWA | 8 BATALION RADIOTECHNICZNY | PL | 1991 | M18 | 5 | 1 | 00:37:16 (43) | 00:04:28 | 02:48:26 (57) | 00:03:25 | 02:03:10 (55) | 05:36:45 | 53 | ||
55 | 596 | WANDZIOCH KRZYSZTOF | SUWAŁKI | WANDZIOCH TEAM BIAŁE MIŚKI, KLUB KULTURYSTYCZNY OSKAR SUWAŁKI, FIZJO MED SUWAŁKI | PL | 1992 | M18 | 6 | 1 | 00:28:41 (2) | 00:04:24 | 02:53:10 (62) | 00:04:01 | 02:07:04 (60) | 05:37:20 | 54 | ||
56 | 512 | RYKOWSKI ADAM | WARSZAWA | 1969 | M40 | 24 | 1 | 00:41:38 (66) | 00:05:32 | 02:53:14 (63) | 00:03:49 | 01:53:13 (40) | 05:37:26 | 55 | ||||
57 | 558 | KAMIŃSKI MATEUSZ | WARSZAWA | POWERBUG.PL | 1991 | M18 | 7 | 1 | 00:36:54 (39) | 00:03:18 | 03:04:02 (75) | 00:03:12 | 01:50:08 (35) | 05:37:34 | 56 | |||
58 | 579 | KOZŁOWSKI BOGDAN | DYWITY | NAJMOWICZ TRIATHLON | PL | 1974 | M40 | 25 | 1 | 00:38:01 (46) | 00:04:17 | 02:50:21 (59) | 00:04:46 | 02:01:01 (51) | 05:38:26 | 57 | ||
59 | 551 | KOSZUT WOJCIECH | WARSZAWA | 1977 | M40 | 26 | 1 | 00:42:13 (69) | 00:03:12 | 02:43:43 (45) | 00:03:12 | 02:07:43 (61) | 05:40:03 | 58 | ||||
60 | 539 | FIGEL MICHAŁ | GDAŃSK | MIKI TEAM | 1977 | M40 | 27 | 1 | 00:36:49 (38) | 00:04:20 | 02:45:12 (48) | 00:03:13 | 02:10:32 (66) | 05:40:06 | 59 | |||
61 | 516 | STADNICKI PIOTR | WARSZAWA | 1982 | M30 | 24 | 1 | 00:41:22 (63) | 00:04:25 | 02:48:11 (56) | 00:03:03 | 02:06:23 (59) | 05:43:24 | 60 | ||||
62 | 562 | BOJDECKI FILIP | WARSZAWA | KK CYKLON WARSZAWA | PL | 1999 | M18 | 8 | 1 | 00:35:24 (29) | 00:03:01 | 02:41:18 (36) | 00:03:39 | 02:20:12 (76) | 05:43:34 | 61 | ||
63 | 563 | HOŃKO PRZEMYSŁAW | ELBLĄG | SPORTEVO | PL | 1984 | M30 | 25 | 1 | 00:36:20 (34) | 00:03:15 | 02:42:40 (41) | 00:03:08 | 02:18:34 (73) | 05:43:57 | 62 | ||
64 | 575 | SKOMRA KRZYSZTOF | WARSZAWA | T-MOBILE TRIATHLON TEAM T-MOBILE | PL | 1978 | M40 | 28 | 1 | 00:43:27 (72) | 00:04:32 | 02:54:03 (64) | 00:03:58 | 01:58:18 (49) | 05:44:18 | 63 | ||
65 | 521 | GRABOWSKI KAMIL | BEMOWO PISKIE | 1983 | M30 | 26 | 1 | 00:38:20 (48) | 00:03:03 | 03:04:49 (77) | 00:03:15 | 01:55:34 (46) | 05:45:01 | 64 | ||||
66 | 542 | ROST ZBYSZEK | GDAŃSK | 1982 | M30 | 27 | 1 | 00:41:25 (65) | 00:03:51 | 02:47:10 (55) | 00:03:35 | 02:10:54 (67) | 05:46:55 | 65 | ||||
67 | 509 | ŚMIECIŃSKI KRZYSZTOF | OLSZTYN | WYDZIAŁ INWESTYCJI MIEJSKICH STOWARZYSZENIE ,,SÓJKA" | 1973 | M40 | 29 | 1 | 00:39:47 (60) | 00:04:31 | 02:45:41 (49) | 00:03:32 | 02:16:37 (72) | 05:50:08 | 66 | |||
68 | 587 | BEDNARCZYK ARKADIUSZ | RADMSKO | PL | 1972 | M40 | 30 | 1 | 00:35:23 (28) | 00:04:03 | 02:55:05 (66) | 00:05:04 | 02:11:27 (68) | 05:51:02 | 67 | |||
69 | 585 | WALESIAK MIKOŁAJ | SUSZ | UKS TRS SUSZ/KTS IRONMAN | PL | 1972 | M40 | 31 | 1 | 00:38:47 (53) | 00:03:48 | 02:40:00 (33) | 00:03:41 | 02:24:49 (78) | 05:51:05 | 68 | ||
70 | 503 | NOWAK ADRIAN | POBIEDZISKA | POBIEDZISKA RACING TEAM | 1976 | M40 | 32 | 1 | 00:39:05 (56) | 00:03:04 | 02:45:56 (50) | 00:03:23 | 02:19:53 (75) | 05:51:21 | 69 | |||
71 | 595 | WIJAS ANDRZEJ | KIELCE | PL | 1984 | M30 | 28 | 1 | 00:38:50 (54) | 00:03:45 | 02:52:52 (61) | 00:02:57 | 02:10:01 (64) | 05:52:25 | 70 | 00:04:00 | ||
72 | 537 | STWERTETSCHKA DARIUSZ | KUDOWA-ZDRÓJ | KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM KUDOWA - ZDRÓJ, ANER STAL WROCŁAW | 1967 | M50 | 3 | 1 | 00:43:03 (70) | 00:03:47 | 03:01:50 (74) | 00:06:09 | 02:05:31 (58) | 06:00:20 | 71 | |||
73 | 547 | SZYMAŃSKI PIOTR | ELBLĄG | TEAM KARAŚ | 1979 | M30 | 29 | 1 | 00:41:44 (67) | 00:05:47 | 02:55:51 (67) | 00:06:22 | 02:18:43 (74) | 06:08:27 | 72 | |||
74 | 580 | BOROWSKI WOJCIECH | GDYNIA | PL | 1972 | M40 | 33 | 1 | 00:47:23 (81) | 00:04:54 | 03:07:34 (78) | 00:04:46 | 02:07:46 (62) | 06:12:23 | 73 | |||
75 | 561 | POPOV VASILIJ | KALININGRAD | PL | 1990 | M18 | 9 | 1 | 00:44:02 (74) | 00:04:26 | 03:04:47 (76) | 00:03:56 | 02:16:08 (71) | 06:13:19 | 74 | |||
76 | 560 | TOMASZEWSKI BARTOSZ | WARSZAWA | PL | 1989 | M18 | 10 | 1 | 00:43:20 (71) | 00:06:00 | 02:56:41 (69) | 00:04:28 | 02:24:59 (79) | 06:15:28 | 75 | |||
77 | 540 | ŁAŹNIOWSKI DAWID | KUDOWA ZDRÓJ | KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM | 1987 | M30 | 30 | 1 | 00:45:05 (78) | 00:04:02 | 03:01:08 (73) | 00:04:35 | 02:22:20 (77) | 06:17:10 | 76 | |||
78 | 567 | JAKOWIECKI IGNACY | WARSZAWA | PL | 1994 | M18 | 11 | 1 | 00:44:46 (77) | 00:06:34 | 03:18:45 (83) | 00:05:13 | 02:02:09 (54) | 06:17:27 | 77 | |||
79 | 499 | ŚNIEŻKO EUGENIUSZ | WARSZAWA | TEAM AKTYWNI Z CUKRZYCĄ BOEHRINGER INGELHEIM | 1982 | M30 | 31 | 1 | 00:43:49 (73) | 00:03:04 | 02:58:24 (71) | 00:04:03 | 02:28:09 (81) | 06:17:29 | 78 | |||
80 | 524 | CISZAK DOMINIK | ELBLĄG | 1996 | M18 | 12 | 1 | 00:44:32 (75) | 00:03:26 | 02:58:17 (70) | 00:04:27 | 02:29:23 (82) | 06:20:05 | 79 | ||||
81 | 556 | GAJEWSKI MICHAŁ | WROCŁAW | GAJEWSKITEAM | 1989 | M18 | 13 | 1 | 00:45:38 (80) | 00:03:46 | 03:16:18 (81) | 00:02:53 | 02:13:01 (69) | 06:21:36 | 80 | |||
82 | 535 | DĘBICKI ARTUR | GDYNIA | 1968 | M50 | 4 | 1 | 00:34:23 (20) | 00:06:39 | 03:12:15 (80) | 00:07:30 | 02:25:48 (80) | 06:26:35 | 81 | ||||
83 | 533 | KAWKA RAFAŁ | RADOMSKO | BIEGACZE W RADOMSKU | 1985 | M30 | 32 | 1 | 00:45:32 (79) | 00:04:49 | 03:17:37 (82) | 00:06:06 | 02:13:14 (70) | 06:27:18 | 82 | |||
84 | 559 | DŁUTKOWSKI JAKUB | ZAMOŚĆ | AZS AKADEMIA MORSKA W GDYNI | PL | 1996 | M18 | 14 | 1 | 00:35:12 (25) | 00:04:13 | 03:10:22 (79) | 00:04:03 | 02:36:37 (83) | 06:30:27 | 83 | ||
518 | SZKUTA MARCIN | PIASECZNO | KUŹNIA TRIATHLONU | 1976 | M40 | 1 | 00:32:54 | 00:02:28 | 02:40:10 | 00:03:10 | DNF | |||||||
522 | ZAJK MICHAŁ | REDA | 1990 | M18 | 1 | 00:34:39 | 00:02:58 | 02:40:27 | 00:03:34 | DNF | ||||||||
582 | ADAMIK WIKTOR | GDAŃSK | PL | 1970 | M40 | 1 | 00:35:16 | 00:03:21 | 02:43:16 | 00:04:15 | DNF | |||||||
519 | ADAMASZEK MACIEJ | WARSZAWA | 1970 | M40 | 1 | 00:38:19 | 00:03:58 | 02:43:32 | 00:03:52 | DNF | 00:04:00 | |||||||
513 | ZAJK RADOSŁAW | REDA | 1983 | M30 | 1 | 00:41:20 | 00:04:10 | 02:47:20 | 00:04:24 | DNF | ||||||||
594 | ZDUNEK MACIEJ | GDAŃSK | LABOSPORT TEAM | PL | 1979 | M30 | 1 | 02:50:00 | 00:05:41 | DNF | ||||||||
496 | JAKOWICZ AGNIESZKA | OTWOCK | LABOSPORT TEAM | 1974 | K40 | 1 | 00:42:24 | 00:04:14 | 03:02:01 | DNF | ||||||||
500 | FLOREK MARCIN | GRONOWO GÓRNE | LABOSPORT TEAM | 1983 | M30 | 1 | 00:30:32 | DNF | ||||||||||
525 | MAREK-BIELEŃ KRZYSZTOF | ŚWINOUJŚCIE | TRI ŚWINOUJŚCIE | 1967 | M50 | 1 | 00:40:30 | 00:02:49 | DNF |
W zawodach GARMIN Iron Triathlon Elbląg na dystansie 1/2 IM obowiązują opłaty w wysokości:
250,00 PLN płatne do 28.02.2018
280,00 PLN płatne do 30.04.2018
300,00 PLN płatne do 17.06.2018
W zawodach GARMIN Iron Triathlon Elbląg na dystansie 1/4 IM obowiązują opłaty w wysokości:
200,00 PLN płatne do 28.02.2018
220,00 PLN płatne do 30.04.2018
250,00 PLN płatne do 17.06.2018
W zawodach GARMIN Iron Triathlon Elbląg n na dystansie 1/8 IM obowiązują opłaty w wysokości:
150,00 PLN płatne do 28.02.2018
160,00 PLN płatne do 30.04.2018
175,00 PLN płatne do 17.06.2018
W zawodach GARMIN Iron Triathlon Elbląg na dystansie 1/2 IM w ramach rywalizacji sztafet obowiązują opłaty w wysokości:
400,00 PLN płatne do 28.02.2018
430,00 PLN płatne do 30.04.2018
450,00 PLN płatne do 17.06.2018
W zawodach GARMIN Iron Triathlon Elbląg na dystansie 1/4 IM w ramach rywalizacji sztafet obowiązują opłaty w wysokości:
350,00 PLN płatne do 28.02.2018
370,00 PLN płatne do 30.04.2018
400,00 PLN płatne do 17.06.2018
W zawodach GARMIN Iron Triathlon Elbląg na dystansie 1/8 IM w ramach rywalizacji sztafet obowiązują opłaty w wysokości:
300,00 PLN płatne do 28.02.2018
310,00 PLN płatne do 30.04.2018
325,00 PLN płatne do 17.06.2018
Zawodnicy, którzy wystartują w więcej niż jednej imprezie z cyklu GARMIN Iron Triathlon otrzymają rabaty:
- rabat obowiązujący przy zapisach na 2 imprezy: 5 zł na każde zawody (razem 10 zł taniej),
- rabat obowiązujący przy zapisach na 3 imprezy: 10 zł na każde zawody (razem 30 zł taniej),
- rabat obowiązujący przy zapisach na 4 imprezy: 15 zł na każde zawody (razem 60 zł taniej),
- rabat obowiązujący przy zapisach na 5 imprez: 20 zł na każde zawody (razem 100 zł taniej),
- rabat obowiązujący przy zapisach na 6 imprez: 25 zł na każde zawody (razem 150 zł taniej),
- rabat obowiązujący przy zapisach na 7 imprez: 30 zł na każde zawody (razem 210 zł taniej).
W zawodach GARMIN Kids Elbląg obowiązują opłaty w wysokości:
20,00 PLN płatne do 05.06.2018
40,00 PLN płatne do 17.06.2018