Garmin Iron Triathlon Gołdap
Data i godzina | 2018-08-12 09:00:00 |
Miejscowość | Goldap |
Dystans | 1/2IM; 1/4IM ; 1/8 IM |
Oficjalna strona | http://irontriathlon.pl |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 150 zł |
Typ zawodów | Triathlon |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 453 | WYDARTY JAN | GDAŃSK | PL | 2011 | M6 | 1 | 4:05 | 14,7 | 00:00:49 | 1 | ||
2 | 435 | ZIELIŃSKI MICHAŁ | GOŁDAP | SP 3 GOŁDAP | PL | 2011 | M6 | 2 | 4:05 | 14,7 | 00:00:49 | 2 | |
3 | 438 | GŁĘBOCKA MAJA | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | PL | 2011 | K6 | 1 | 4:20 | 13,8 | 00:00:52 | 1 | ||
4 | 449 | KOZŁOWSKA LAURA | GOŁDAP | KOLSPORT KOLSPORT | PL | 2011 | K6 | 2 | 4:25 | 13,6 | 00:00:53 | 2 | |
5 | 428 | BORKIM SANDRA | GOŁDAP | LA OSIR GOŁDAP | PL | 2011 | K6 | 3 | 4:35 | 13,1 | 00:00:55 | 3 | |
6 | 434 | GŁĘBOCKI ADAM | WROCŁAW | PL | 2012 | M6 | 3 | 4:40 | 12,9 | 00:00:56 | 3 | ||
7 | 421 | DAWIDCZYK WANDA | EŁK | PL | 2011 | K6 | 4 | 4:45 | 12,6 | 00:00:57 | 4 | ||
8 | 431 | SMOLUK MICHALINA | PŁOŚNICA | PL | 2011 | K6 | 5 | 4:50 | 12,4 | 00:00:58 | 5 | ||
9 | 440 | MARKOWSKI TYMON | KŁODZKO | PL | 2012 | M6 | 4 | 4:55 | 12,2 | 00:00:59 | 4 | ||
10 | 427 | BIDA MIŁOSZ | GOŁDAP | PL | 2012 | M6 | 5 | 5:00 | 12,0 | 00:01:00 | 5 | ||
11 | 432 | SMOLUK KALINA | PŁOŚNICA | PL | 2011 | K6 | 6 | 5:00 | 12,0 | 00:01:00 | 6 | ||
12 | 455 | WIECHA ADAM | GOŁDAP | PL | 2013 | M4 | 1 | 5:00 | 12,0 | 00:01:00 | 6 | ||
13 | 423 | ŚWISTAK PAWEŁ | PIASTÓW | PL | 2011 | M6 | 6 | 5:10 | 11,6 | 00:01:02 | 7 | ||
14 | 436 | GRZESZCZUK MAJA | GOŁDAP | PL | 2012 | K6 | 7 | 5:15 | 11,4 | 00:01:03 | 7 | ||
15 | 420 | HOLICZKO SZYMON | IGNATKI-OSIEDLE | PL | 2012 | M6 | 7 | 5:15 | 11,4 | 00:01:03 | 8 | ||
16 | 439 | WOŁYNIEC MICHALINA | GOŁDAP | PL | 2012 | K6 | 8 | 5:15 | 11,4 | 00:01:03 | 8 | ||
17 | 443 | KWIECIEŃ HANIA | BIAŁA PODLASKA | PL | 2012 | K6 | 9 | 5:25 | 11,1 | 00:01:05 | 9 | ||
18 | 442 | PAJĄCZKOWSKI PIOTR | WARSZAWA | PL | 2012 | M6 | 8 | 5:25 | 11,1 | 00:01:05 | 9 | ||
19 | 451 | EPELBAUM LEON | WARSZAWA | PL | 2012 | M6 | 9 | 5:30 | 10,9 | 00:01:06 | 10 | ||
20 | 425 | SNOCH MAJA | EŁK | PL | 2011 | K6 | 10 | 5:35 | 10,7 | 00:01:07 | 10 | ||
21 | 447 | PUCHALSKA INGA | GOŁDAP | PL | 2012 | K6 | 11 | 5:40 | 10,6 | 00:01:08 | 11 | ||
22 | 450 | OLSZEWSKA BARBARA | OLSZTYN | PL | 2013 | K4 | 1 | 5:40 | 10,6 | 00:01:08 | 12 | ||
23 | 419 | GRUSZECKA JOANNA | STARE MIASTO | PL | 2011 | K6 | 12 | 5:45 | 10,4 | 00:01:09 | 13 | ||
24 | 437 | JASIŃSKI FRANCISZEK | OLECKO | PL | 2011 | M6 | 10 | 5:45 | 10,4 | 00:01:09 | 11 | ||
25 | 418 | WIŚNIEWSKA ZOFIA | NOWA IWICZNA | PL | 2013 | K4 | 2 | 5:45 | 10,4 | 00:01:09 | 14 | ||
26 | 417 | DOLCZEWSKA JANINA | WARSZAWA | PL | 2012 | K6 | 13 | 5:50 | 10,3 | 00:01:10 | 15 | ||
27 | 444 | ROLKA JULIA | GOŁDAP | PL | 2012 | K6 | 14 | 5:50 | 10,3 | 00:01:10 | 16 | ||
28 | 454 | WIŃSKA NADIA | GOŁDAP | LA OSIR GOŁDAP | PL | 2013 | K4 | 3 | 5:50 | 10,3 | 00:01:10 | 17 | |
29 | 430 | BUCZEK WERONIKA | CHOROSZCZ | NADAKTYWNI | PL | 2013 | K4 | 4 | 6:25 | 9,4 | 00:01:17 | 18 | |
30 | 426 | CHMIELEWSKA MARIA | BIAŁYSTOK | PL | 2013 | K4 | 5 | 7:10 | 8,4 | 00:01:26 | 19 | ||
31 | 441 | JEDNOROWSKA JULIA | WARSZAWA | TRODAT POLSKA | PL | 2015 | K1 | 1 | 7:10 | 8,4 | 00:01:26 | 20 | |
32 | 424 | ŚWISTAK ANNA | PIASTÓW | PL | 2014 | K4 | 6 | 7:20 | 8,2 | 00:01:28 | 21 | ||
33 | 433 | DYLĘGOWSKI ADAM | WARSZAWA | HAPPY PRESCHOOL - SMOKI | PL | 2014 | M4 | 2 | 7:40 | 7,8 | 00:01:32 | 12 | |
34 | 452 | EPELBAUM JULIAN | WARSZAWA | PL | 2015 | M1 | 1 | 7:55 | 7,6 | 00:01:35 | 13 | ||
35 | 429 | BUCZEK KACPER | CHOROSZCZ | NADAKTYWNI | PL | 2013 | M4 | 3 | 8:00 | 7,5 | 00:01:36 | 14 | |
36 | 456 | KAMIŃSKA ZUZANNA | PL | 2016 | K1 | 2 | 13:05 | 4,6 | 00:02:37 | 22 | |||
37 | 445 | ZALEWSKI ANTONI | WARSZAWA | PL | 2015 | M1 | 2 | 19:35 | 3,1 | 00:03:55 | 15 | ||
38 | 448 | DYLĘGOWSKA JANA | WARSZAWA | PL | 2016 | K1 | 3 | 20:30 | 2,9 | 00:04:06 | 23 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 495 | BLACHA MATEUSZ | JANKOWICE | PL | 2007 | M10 | 1 | 3:53 | 15,5 | 00:01:33 | 1 | ||
2 | 477 | BIDA SZYMON | GOLDAP | PL | 2008 | M10 | 2 | 3:55 | 15,3 | 00:01:34 | 2 | ||
3 | 473 | POGORZELSKI JAKUB | TOLKMICKO | TEAM NOWINKA | PL | 2007 | M10 | 3 | 3:55 | 15,3 | 00:01:34 | 3 | |
4 | 493 | KOZŁOWSKI OSKAR | GOŁDAP | KOLSPORT KOLSPORT | PL | 2008 | M10 | 4 | 4:05 | 14,7 | 00:01:38 | 4 | |
5 | 486 | BIELIŃSKA ANTONINA | KARTUZY | PL | 2007 | K10 | 1 | 4:08 | 14,5 | 00:01:39 | 1 | ||
6 | 482 | MACIEJCZYK ALEKSANDER | PISZ | UKS JEDYNKA PISZ | PL | 2008 | M10 | 5 | 4:08 | 14,5 | 00:01:39 | 5 | |
7 | 494 | WYDARTY ANNA | GDAŃSK | PL | 2008 | K10 | 2 | 4:17 | 14,0 | 00:01:43 | 2 | ||
8 | 472 | DAJCZER MACIEJ | WARSZAWA | PL | 2007 | M10 | 6 | 4:25 | 13,6 | 00:01:46 | 6 | ||
9 | 489 | JANIGA OLIWIER | WARSZAWA | PL | 2009 | M8 | 1 | 4:38 | 13,0 | 00:01:51 | 7 | ||
10 | 476 | RAMOTOWSKA KINGA | CHOROSZCZ | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | PL | 2008 | K10 | 3 | 4:45 | 12,6 | 00:01:54 | 3 | |
11 | 491 | KAMIŃSKI FILIP | PASŁĘK | ARTECH TEAM | PL | 2010 | M8 | 2 | 4:47 | 12,5 | 00:01:55 | 8 | |
12 | 481 | SZTENDEREWICZ IGOR | WŁOCŁAWEK | PL | 2009 | M8 | 3 | 4:47 | 12,5 | 00:01:55 | 9 | ||
13 | 478 | CHMIEL MICHALINA | GOŁDAP | LA OSIR GOŁDAP | PL | 2009 | K8 | 1 | 4:50 | 12,4 | 00:01:56 | 4 | |
14 | 490 | UDAŁOW IGOR | PŁOCK | PL | 2008 | M10 | 7 | 4:50 | 12,4 | 00:01:56 | 10 | ||
15 | 488 | PAJĄCZKOWSKA POLA | WARSZAWA | PL | 2009 | K8 | 2 | 4:53 | 12,3 | 00:01:57 | 5 | ||
16 | 496 | WOZNIAK EMILIA | RAWA MAZOWIECKA | IRONTEAM | PL | 2009 | K8 | 3 | 4:53 | 12,3 | 00:01:57 | 6 | |
17 | 479 | WIŃSKA OLA | GOŁDAP | LA OSIR GOŁDAP | PL | 2010 | K8 | 4 | 4:55 | 12,2 | 00:01:58 | 7 | |
18 | 485 | GŁĘBOCKA KAROLINA | WROCŁAW | PL | 2009 | K8 | 5 | 5:07 | 11,7 | 00:02:03 | 8 | ||
19 | 487 | BROŻ ZUZIA | KOŁO | MTB KOŁO TEAM WWW.PROJEKTOWAKB.PL | PL | 2008 | K10 | 4 | 5:20 | 11,3 | 00:02:08 | 9 | |
20 | 492 | PUCHALSKA ROKSANA | GOŁDAP | PL | 2008 | K10 | 5 | 5:25 | 11,1 | 00:02:10 | 10 | ||
21 | 475 | RAMOTOWSKA ANNA | CHOROSZCZ | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | PL | 2008 | K10 | 6 | 5:28 | 11,0 | 00:02:11 | 11 | |
22 | 483 | KWIATKOWSKI BŁAŻEJ | SZTUM | PL | 2009 | M8 | 4 | 5:50 | 10,3 | 00:02:20 | 11 | ||
23 | 484 | OLEJNIK ZOFIA | AUGUSTÓW | ROWERTOUR ROWERTOUR | PL | 2010 | K8 | 6 | 5:50 | 10,3 | 00:02:20 | 12 | |
24 | 480 | PIOTROWSKA MARIA | CHOROSZCZ | NADAKTYWNI | PL | 2009 | K8 | 7 | 6:05 | 9,9 | 00:02:26 | 13 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 509 | PISZCZEK KUBA | GOŁDAP | LA OSIR GOŁDAP | PL | 2003 | M14 | 1 | 3:46 | 15,9 | 00:03:01 | 1 | |
2 | 506 | BITOWSKI WIKTOR | GOŁDAP | LA OSIR GOŁDAP | PL | 2005 | M12 | 1 | 3:58 | 15,2 | 00:03:10 | 2 | |
3 | 517 | BIELIŃSKI FRANCISZEK | KARTUZY | PL | 2005 | M12 | 2 | 4:04 | 14,8 | 00:03:15 | 3 | ||
4 | 513 | ITTRICH DAWID | JÓZEFOSŁAW | PL | 2003 | M14 | 2 | 4:06 | 14,6 | 00:03:17 | 4 | ||
5 | 514 | PIGIEL JAKUB | GOŁDAP | PL | 2006 | M12 | 3 | 4:06 | 14,6 | 00:03:17 | 5 | ||
6 | 508 | ZDANCEWICZ JULIA | GOŁDAP | LA OSIR GOŁDAP | PL | 2004 | K14 | 1 | 4:19 | 13,9 | 00:03:27 | 1 | |
7 | 507 | KASPERUK OLA | GOŁDAP | LA OSIR GOŁDAP | PL | 2005 | K12 | 1 | 4:21 | 13,8 | 00:03:29 | 2 | |
8 | 504 | POREDA KUBA | GOŁDAP | LA OSIR GOŁDAP | PL | 2004 | M14 | 3 | 4:25 | 13,6 | 00:03:32 | 6 | |
9 | 521 | WOZNIAK MICHAŁ | RAWA MAZOWIECKA | IRONTEAM | PL | 2004 | M14 | 4 | 4:29 | 13,4 | 00:03:35 | 7 | |
10 | 520 | KAPUŚCIŃSKI MATEUSZ | CZELADŹ | PL | 2005 | M12 | 4 | 4:32 | 13,2 | 00:03:38 | 8 | ||
11 | 505 | KONDRACIUK MAJKA | GOŁDAP | LA OSIR GOŁDAP | PL | 2004 | K14 | 2 | 4:35 | 13,1 | 00:03:40 | 3 | |
12 | 503 | JANUSZKIEWICZ IWO | GOŁDAP | LA OSIR GOŁDAP | PL | 2005 | M12 | 5 | 4:36 | 13,0 | 00:03:41 | 9 | |
13 | 511 | SZTENDEREWICZ KORNELIA | WŁOCŁAWEK | LKS VECTRA | PL | 2005 | K12 | 2 | 4:37 | 13,0 | 00:03:42 | 4 | |
14 | 502 | WESOŁOWSKA KAROLINA | GOŁDAP | LA OSIR GOŁDAP | PL | 2006 | K12 | 3 | 4:48 | 12,5 | 00:03:50 | 5 | |
15 | 516 | GŁĘBOCKA WIKTORIA | EŁK | PL | 2005 | K12 | 4 | 4:55 | 12,2 | 00:03:56 | 6 | ||
16 | 501 | KOCHANOWSKI JAKUB | GOŁDAP | PL | 2006 | M12 | 6 | 4:55 | 12,2 | 00:03:56 | 10 | ||
17 | 515 | GŁĘBOCKI BARTOSZ | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | PL | 2006 | M12 | 7 | 4:56 | 12,2 | 00:03:57 | 11 | ||
18 | 518 | JEDNOROWSKA NADIA | WARSZAWA | PL | 2005 | K12 | 5 | 4:56 | 12,2 | 00:03:57 | 7 | ||
19 | 512 | NOWAK SZYMON | SZTUM-CZERNIN | PL | 2006 | M12 | 8 | 5:42 | 10,5 | 00:04:34 | 12 | ||
20 | 519 | BIAŁOBRZESKA NATALIA | BIAŁYSTOK | PL | 2005 | K12 | 6 | 6:10 | 9,7 | 00:04:56 | 8 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 312 | JUSZKOWIEC DANIEL | WARSZAWA | UKS G-8 BIELANY WARSZAWA | POL | 1998 | M20 | 1 | 00:06:28 (1) | 00:01:29 | 00:34:08 (4) | 00:00:50 | 00:18:24 (1) | 01:01:19 | 1 | ||
2 | 310 | ZALEWSKI IGOR | WŁOCŁAWEK | TRIATHLON CLUB WROCŁAW | POL | 1993 | M20 | 2 | 00:06:34 (2) | 00:01:34 | 00:33:19 (2) | 00:01:02 | 00:19:00 (2) | 01:01:29 | 2 | ||
3 | 336 | OGRODNIK MACIEK | WROCŁAW | TRIWISE/ TRIATHLON CLUB WROCŁAW | POL | 1997 | M20 | 3 | 00:07:01 (6) | 00:01:42 | 00:33:37 (3) | 00:00:53 | 00:19:55 (7) | 01:03:08 | 3 | ||
4 | 303 | POPŁAWSKI JAN | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | NEON TEAM | POL | 1993 | M20 | 4 | 00:06:52 (4) | 00:01:34 | 00:35:55 (11) | 00:00:54 | 00:19:19 (3) | 01:04:34 | 4 | ||
5 | 249 | PACHOLAK MARCIN | ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | LUFT TRI TEAM | POL | 1988 | M30 | 1 | 00:07:35 (7) | 00:02:09 | 00:34:44 (6) | 00:01:08 | 00:19:50 (5) | 01:05:26 | 5 | ||
6 | 281 | KOŁOSOWSKI KAMIL | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI PELETON.PL / AGP.PL | POL | 1988 | M30 | 2 | 00:08:33 (15) | 00:01:57 | 00:35:04 (8) | 00:00:58 | 00:19:22 (4) | 01:05:54 | 6 | ||
7 | 271 | WITKOWSKI PIOTR | KĘTRZYN | POL | 1978 | M40 | 1 | 00:08:24 (12) | 00:01:45 | 00:35:02 (7) | 00:01:06 | 00:19:52 (6) | 01:06:09 | 7 | |||
8 | 277 | SUGIER DAWID | OLSZTYN | POL | 1990 | M20 | 5 | 00:08:07 (10) | 00:01:56 | 00:34:33 (5) | 00:01:11 | 00:20:37 (9) | 01:06:24 | 8 | |||
9 | 365 | DUPLICKI KAMIL | SOCHACZEW | WARSAW MASTER TEAM | POL | 1981 | M30 | 3 | 00:08:09 (11) | 00:01:52 | 00:35:32 (10) | 00:01:00 | 00:20:29 (8) | 01:07:02 | 9 | ||
10 | 311 | LITWINIUK KRZYSZTOF | OLSZTYN | KRISSCOACHING.PL | POL | 1980 | M30 | 4 | 00:08:30 (13) | 00:01:49 | 00:35:59 (12) | 00:01:11 | 00:21:58 (14) | 01:09:27 | 10 | ||
11 | 295 | JONIO TOMASZ | SZELIGI | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1981 | M30 | 5 | 00:08:31 (14) | 00:02:04 | 00:35:20 (9) | 00:01:06 | 00:22:39 (17) | 01:09:40 | 11 | ||
12 | 343 | DENERT MARIUSZ | AUGUSTÓW | TRI LEVEL | POL | 1988 | M30 | 6 | 00:08:03 (9) | 00:02:26 | 00:37:51 (15) | 00:01:05 | 00:22:23 (15) | 01:11:48 | 12 | ||
13 | 367 | WĘGIER ARKADIUSZ | SUSZ | UKS TRS SUSZ | POL | 1977 | M40 | 2 | 00:09:36 (33) | 00:01:53 | 00:38:27 (19) | 00:01:27 | 00:20:57 (10) | 01:12:20 | 13 | ||
14 | 265 | STRUK MACIIEJ | WROCŁAW | AĘ TRI CLUB | POL | 1979 | M30 | 7 | 00:09:25 (31) | 00:02:39 | 00:38:22 (17) | 00:01:16 | 00:21:25 (12) | 01:13:07 | 14 | ||
15 | 325 | SZTENDEREWICZ RAFAŁ | WŁOCŁAWEK | SPORTEVO | POL | 1977 | M40 | 3 | 00:08:55 (24) | 00:02:32 | 00:38:22 (18) | 00:01:22 | 00:22:40 (18) | 01:13:51 | 15 | ||
16 | 258 | MAZUREK ARKADIUSZ | ELBLĄG | OPEN BALANCE GIT ELBLĄG | POL | 1968 | M50 | 1 | 00:12:05 (70) | 00:03:21 | 00:37:23 (13) | 00:01:19 | 00:21:14 (11) | 01:15:22 | 16 | ||
17 | 255 | ROMANOWSKI RADOSŁAW | DOBRE MIASTO | KS JELONKI DOBRE MIASTO | POL | 1973 | M40 | 4 | 00:09:47 (37) | 00:02:25 | 00:39:41 (25) | 00:01:14 | 00:22:26 (16) | 01:15:33 | 17 | ||
18 | 362 | CIOŁCZYK MAGDA | WARSZAWA | MBC - MACIEJ BODNAR COACHING | POL | 1981 | K30 | 1 | 00:10:45 (52) | 00:02:25 | 00:37:43 (14) | 00:01:28 | 00:23:24 (22) | 01:15:45 | 1 | ||
19 | 278 | PIOTROWICZ KRZYSZTOF | LUBIN | POL | 1968 | M50 | 2 | 00:09:28 (32) | 00:02:08 | 00:38:57 (21) | 00:01:17 | 00:24:26 (29) | 01:16:16 | 18 | |||
20 | 357 | IWANOWSKI PIOTR | WARSZAWA | POL | 1980 | M30 | 8 | 00:10:02 (38) | 00:02:53 | 00:38:53 (20) | 00:01:49 | 00:23:00 (19) | 01:16:37 | 19 | |||
21 | 256 | MAZUROWSKI TOMASZ | DOBRE MIASTO | MAZAKTEAM | POL | 1972 | M40 | 5 | 00:11:25 (58) | 00:02:32 | 00:39:35 (24) | 00:01:36 | 00:21:29 (13) | 01:16:37 | 20 | ||
22 | 270 | MALINOWSKI RAFAŁ | GIŻYCKO | 15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA | POL | 1991 | M20 | 6 | 00:08:52 (23) | 00:03:09 | 00:39:27 (23) | 00:01:24 | 00:24:19 (28) | 01:17:11 | 21 | ||
23 | 331 | ZALEWSKI ŁUKASZ | WARSZAWA | POL | 1986 | M30 | 9 | 00:11:57 (66) | 00:02:11 | 00:38:16 (16) | 00:01:16 | 00:23:23 (21) | 01:17:18 | 22 | 00:00:15 | ||
24 | 334 | POLASZYK RADEK | WARSZAWA | RBE TEAM | POL | 2001 | M16 | 1 | 00:06:50 (3) | 00:02:48 | 00:41:54 (41) | 00:01:26 | 00:24:10 (26) | 01:17:23 | 23 | 00:00:15 | |
25 | 322 | PIECZKOWSKA AGNIESZKA | DYWITY | PAWEŁ NAJMOWICZ TEAM | POL | 1978 | K40 | 1 | 00:10:22 (45) | 00:02:22 | 00:39:48 (28) | 00:01:37 | 00:23:05 (20) | 01:17:29 | 2 | 00:00:15 | |
26 | 313 | KUDOSZ KAROL | GOŁDAP | CSWP TRIATHLON TEAM | POL | 1989 | M20 | 7 | 00:10:44 (51) | 00:02:19 | 00:39:44 (27) | 00:01:28 | 00:23:36 (24) | 01:17:51 | 24 | ||
27 | 261 | WOŁYNIEC EMILIA | GOŁDAP | TRISWIMRUN GOŁDAP | POL | 1983 | K30 | 2 | 00:09:15 (29) | 00:02:04 | 00:41:26 (37) | 00:00:59 | 00:24:43 (32) | 01:18:27 | 3 | ||
28 | 253 | NIEMCZYK RAFAŁ | PASŁĘK | ARTECH TEAM | POL | 1974 | M40 | 6 | 00:11:23 (57) | 00:02:14 | 00:39:49 (29) | 00:01:15 | 00:23:49 (25) | 01:18:30 | 25 | ||
29 | 307 | NOWICKI BARTOSZ | BYDGOSZCZ | AQUA+ | POL | 1985 | M30 | 10 | 00:08:37 (17) | 00:02:57 | 00:40:22 (31) | 00:01:12 | 00:25:40 (44) | 01:18:48 | 26 | ||
30 | 245 | WOZNIAK JACEK | RAWA MAZOWIECKA | IRONTEAM IRON TEAM | POL | 1967 | M50 | 3 | 00:08:56 (25) | 00:02:08 | 00:41:31 (38) | 00:01:26 | 00:25:07 (36) | 01:19:08 | 27 | ||
31 | 318 | SZCZEBIOT KAROL | LIDZBARK WARMIŃSKI | KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI | POL | 1981 | M30 | 11 | 00:08:36 (16) | 00:02:41 | 00:40:25 (32) | 00:01:39 | 00:25:51 (45) | 01:19:12 | 28 | ||
32 | 268 | SOJKOWSKI PIOTR | WARSZAWA | TRI NEGU | POL | 1982 | M30 | 12 | 00:09:10 (27) | 00:02:30 | 00:40:09 (30) | 00:01:16 | 00:26:13 (51) | 01:19:18 | 29 | ||
33 | 264 | BROŻ KRZYSZTOF | KOŁO | TERMY UNIEJÓW / WWW.PROJEKTOWAKB.PL | POL | 1976 | M40 | 7 | 00:08:45 (20) | 00:02:46 | 00:40:33 (33) | 00:01:30 | 00:25:55 (47) | 01:19:29 | 30 | ||
34 | 363 | DEJNAROWICZ PAWEŁ | KĘTRZYN | POL | 1981 | M30 | 13 | 00:08:43 (19) | 00:03:23 | 00:40:36 (34) | 00:01:49 | 00:25:12 (37) | 01:19:43 | 31 | |||
35 | 366 | KUCHARSKI MICHAL | GIŻYCKO | KOCHAM CIĘ ULA ISPL MICHAŁ KUCHARSKI | POL | 1979 | M30 | 14 | 00:09:43 (36) | 00:02:24 | 00:41:43 (39) | 00:01:27 | 00:24:34 (30) | 01:19:51 | 32 | ||
36 | 287 | CIBOROWSKI ALAN | JASŁO | KS SPEED JASŁO | POL | 1999 | M18 | 1 | 00:09:13 (28) | 00:03:12 | 00:42:37 (45) | 00:01:31 | 00:24:13 (27) | 01:20:46 | 33 | ||
37 | 335 | ŚLIWIŃSKI PRZEMYSŁAW | PASŁĘK | KRAM | POL | 1984 | M30 | 15 | 00:12:02 (68) | 00:02:23 | 00:39:42 (26) | 00:01:45 | 00:24:59 (35) | 01:20:51 | 34 | ||
38 | 330 | ZALEWSKI PIOTR | WARSZAWA | GIANT FABRYCZNA TEAM | POL | 1989 | M20 | 8 | 00:10:28 (47) | 00:02:13 | 00:41:00 (35) | 00:01:20 | 00:25:52 (46) | 01:20:53 | 35 | ||
39 | 251 | JEDNOROWSKI RAFAŁ | WARSZAWA | TROTEC LASER TEAM | POL | 1977 | M40 | 8 | 00:12:13 (75) | 00:03:18 | 00:39:00 (22) | 00:01:40 | 00:24:49 (33) | 01:21:00 | 36 | ||
40 | 294 | UUSISAARI ANNA | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1978 | K40 | 2 | 00:10:19 (41) | 00:02:21 | 00:41:03 (36) | 00:01:41 | 00:26:30 (54) | 01:21:54 | 4 | ||
41 | 301 | KOZŁOWSKI ADAM | GOŁDAP | SZKOŁA PŁYWANIA ADAM KOZŁOWSKI KOLSPORT | POL | 1980 | M30 | 16 | 00:06:57 (5) | 00:03:00 | 00:45:34 (61) | 00:01:06 | 00:25:21 (39) | 01:21:58 | 37 | ||
42 | 364 | MOROZ GRZEGORZ | SEJNY | POL | 1960 | M50 | 4 | 00:10:13 (39) | 00:02:27 | 00:42:57 (47) | 00:02:03 | 00:24:56 (34) | 01:22:51 | 38 | 00:00:15 | ||
43 | 296 | BRZEZIŃSKI TOMASZ | GOŁDAP | - | POL | 1973 | M40 | 9 | 00:11:14 (55) | 00:02:25 | 00:41:58 (43) | 00:01:30 | 00:25:40 (43) | 01:23:02 | 39 | 00:00:15 | |
44 | 272 | CHMIEL PAULINA | ŁÓDŹ | PULS TRI TEAM "SALUS" | POL | 1985 | K30 | 3 | 00:08:38 (18) | 00:03:24 | 00:41:51 (40) | 00:01:38 | 00:27:38 (64) | 01:23:09 | 5 | ||
45 | 348 | KRUSZNIWSKI JAREK | SUWALKI | POL | 1982 | M30 | 17 | 00:09:22 (30) | 00:02:00 | 00:45:19 (59) | 00:01:26 | 00:25:21 (38) | 01:23:28 | 40 | |||
46 | 314 | KUŁAK PIOTR | BISKUPIEC | BISKUPIEC BIEGA THE BEST | POL | 1972 | M40 | 10 | 00:10:41 (49) | 00:02:51 | 00:42:41 (46) | 00:01:45 | 00:26:05 (49) | 01:24:03 | 41 | ||
47 | 344 | ROSATI MARCIN | KONSTANCIN | MOCARNI TEAM | POL | 1972 | M40 | 11 | 00:10:42 (50) | 00:02:47 | 00:41:58 (42) | 00:01:47 | 00:28:19 (67) | 01:25:33 | 42 | ||
48 | 257 | STRZEŚNIEWSKI MAREK | PIASECZNO | PGR SKAJZGIRY | POL | 1957 | M60 | 1 | 00:11:30 (60) | 00:03:20 | 00:42:03 (44) | 00:02:06 | 00:26:37 (55) | 01:25:36 | 43 | ||
49 | 289 | SOJKOWSKI KAMIL | SUWAŁKI | POL | 1979 | M30 | 18 | 00:09:41 (35) | 00:02:41 | 00:46:07 (68) | 00:01:26 | 00:26:05 (50) | 01:26:00 | 44 | |||
50 | 345 | DYRO RAFAŁ | GNIEW | POL | 1979 | M30 | 19 | 00:10:20 (42) | 00:02:51 | 00:44:30 (54) | 00:01:45 | 00:26:38 (56) | 01:26:04 | 45 | |||
51 | 297 | BIDA ADAM | GOŁDAP | POL | 1965 | M50 | 5 | 00:10:24 (46) | 00:03:41 | 00:43:26 (50) | 00:01:30 | 00:27:16 (60) | 01:26:17 | 46 | |||
52 | 273 | KAMINSKI RADOSLAW | BIAŁYSTOK | POL | 1986 | M30 | 20 | 00:08:47 (21) | 00:02:44 | 00:46:08 (69) | 00:01:34 | 00:27:32 (63) | 01:26:45 | 47 | |||
53 | 342 | CHARTANOWICZ KRZYSZTOF | OLSZTYN | POL | 1973 | M40 | 12 | 00:09:37 (34) | 00:03:44 | 00:45:55 (66) | 00:01:37 | 00:26:02 (48) | 01:26:55 | 48 | |||
54 | 288 | CIBOROWSKA ROKSANA | JASŁO | KS SPEED JASŁO | POL | 2001 | K16 | 1 | 00:07:53 (8) | 00:03:05 | 00:47:26 (79) | 00:01:35 | 00:27:15 (59) | 01:27:14 | 6 | ||
55 | 250 | STAŃCZYK KAROLINA | WARSZAWA | DREAM RUN | POL | 1974 | K40 | 3 | 00:11:32 (61) | 00:02:55 | 00:46:05 (67) | 00:01:32 | 00:25:31 (41) | 01:27:35 | 7 | ||
56 | 352 | ROKICKI JACEK | LIDZBARK WARMINSKI | POL | 1982 | M30 | 21 | 00:09:09 (26) | 00:04:26 | 00:45:06 (57) | 00:01:55 | 00:27:45 (65) | 01:28:21 | 49 | |||
57 | 319 | CHMIEL ANDRZEJ | ŁÓDŹ | PULS TRI TEAM REHOP | POL | 1956 | M60 | 2 | 00:11:55 (64) | 00:02:57 | 00:43:28 (51) | 00:01:51 | 00:28:15 (66) | 01:28:26 | 50 | ||
58 | 317 | BARANOWSKA KORNELIA | GDAŃSK | SPRTEVO | POL | 1973 | K40 | 4 | 00:10:15 (40) | 00:03:28 | 00:45:55 (65) | 00:01:51 | 00:27:09 (57) | 01:28:38 | 8 | ||
59 | 321 | SZULC JAKUB | SUWAŁKI | PAINTRUN SZULC-TRADING | POL | 2001 | M16 | 2 | 00:14:11 (89) | 00:03:03 | 00:45:35 (62) | 00:01:13 | 00:24:38 (31) | 01:28:40 | 51 | ||
60 | 347 | KOWALCZUK ŁUKASZ | BIAŁYSTOK | POL | 1987 | M30 | 22 | 00:11:57 (65) | 00:03:32 | 00:44:19 (53) | 00:01:30 | 00:27:27 (62) | 01:28:45 | 52 | |||
61 | 280 | UŹDZIŁO PRZEMYSŁAW | OLECKO | WYCZESANI | POL | 1980 | M30 | 23 | 00:11:50 (63) | 00:02:48 | 00:44:43 (55) | 00:01:10 | 00:28:36 (68) | 01:29:07 | 53 | ||
62 | 252 | CHAJZER JULIA | WARSZAWA - POLSKA | ONEJUTRI | POL | 1984 | K30 | 4 | 00:12:22 (77) | 00:02:36 | 00:43:19 (48) | 00:01:25 | 00:29:47 (73) | 01:29:29 | 9 | ||
63 | 350 | BEREDA KRZYSZTOF | WARSZAWA | POL | 1970 | M40 | 13 | 00:13:04 (86) | 00:03:27 | 00:44:58 (56) | 00:02:42 | 00:25:22 (40) | 01:29:33 | 54 | |||
64 | 254 | FERKO-CZAJKOWSKA STANISŁAWA | KONSTANCIN-JEZIORNA | POL | 1967 | K50 | 1 | 00:12:25 (80) | 00:02:33 | 00:43:55 (52) | 00:01:13 | 00:30:10 (76) | 01:30:16 | 10 | |||
65 | 284 | KOŁAKOWSKI KACPER | GOŁDAP | POL | 1998 | M20 | 9 | 00:10:20 (43) | 00:03:36 | 00:46:28 (73) | 00:01:03 | 00:28:40 (69) | 01:30:22 | 55 | 00:00:15 | ||
66 | 267 | CICHANOWICZ PIOTR | WARSZAWA | POL | 1991 | M20 | 10 | 00:12:05 (71) | 00:02:30 | 00:47:55 (81) | 00:01:25 | 00:27:11 (58) | 01:31:06 | 56 | |||
67 | 337 | CISKOWSKI WALDEMAR | GDYNIA | POL | 1955 | M60 | 3 | 00:10:39 (48) | 00:03:17 | 00:45:16 (58) | 00:02:16 | 00:30:17 (77) | 01:31:45 | 57 | |||
68 | 327 | JANKOWSKI ŁUKASZ | PŁOCK | POL | 1986 | M30 | 24 | 00:11:22 (56) | 00:03:32 | 00:46:23 (72) | 00:01:55 | 00:28:43 (70) | 01:31:55 | 58 | |||
69 | 300 | WIŃSKI TOMASZ | GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | POL | 1980 | M30 | 25 | 00:11:45 (62) | 00:05:00 | 00:43:21 (49) | 00:01:19 | 00:30:46 (78) | 01:32:11 | 59 | ||
70 | 262 | PARZYDŁO MAREK | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1966 | M50 | 6 | 00:12:12 (74) | 00:02:34 | 00:46:16 (70) | 00:02:01 | 00:28:55 (71) | 01:32:13 | 60 | 00:00:15 | |
71 | 298 | KOWALEWSKA IWONA | GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | POL | 1985 | K30 | 5 | 00:11:26 (59) | 00:02:54 | 00:52:18 (86) | 00:00:58 | 00:25:34 (42) | 01:33:10 | 11 | ||
72 | 354 | KOLYAGIN ALEKSANDR | KALININGRAD | RUS | 1982 | M30 | 26 | 00:14:20 (91) | 00:03:25 | 00:47:29 (80) | 00:01:45 | 00:26:28 (53) | 01:33:27 | 61 | |||
73 | 291 | INTEREWICZ DOROTA | GDYNIA | I ALO GDYNIA | POL | 1968 | K50 | 2 | 00:12:02 (67) | 00:03:26 | 00:46:21 (71) | 00:01:43 | 00:30:02 (75) | 01:33:34 | 12 | ||
74 | 315 | DĄBEK PAWEŁ | JÓZEFOSŁAW | POL | 1973 | M40 | 14 | 00:12:04 (69) | 00:03:21 | 00:45:29 (60) | 00:01:40 | 00:31:51 (83) | 01:34:25 | 62 | |||
75 | 279 | JASIŃSKI MATEUSZ | GIŻYCKO | POL | 1987 | M30 | 27 | 00:17:27 (98) | 00:02:42 | 00:46:42 (74) | 00:01:18 | 00:26:19 (52) | 01:34:28 | 63 | |||
76 | 304 | WRÓBLEWSKI ARTUR | DUCHNICE | POL | 1975 | M40 | 15 | 00:11:10 (54) | 00:04:17 | 00:47:20 (77) | 00:02:11 | 00:29:33 (72) | 01:34:31 | 64 | |||
77 | 259 | GRUSZECKI MACIEJ | STARE MIASTO | POL | 1969 | M40 | 16 | 00:11:09 (53) | 00:03:11 | 00:45:45 (63) | 00:02:01 | 00:32:30 (87) | 01:34:36 | 65 | |||
78 | 286 | CIBOROWSKA KATARZYNA | JASŁO | SPEED JASŁO | POL | 1976 | K40 | 5 | 00:12:09 (72) | 00:03:24 | 00:47:02 (75) | 00:01:48 | 00:31:32 (82) | 01:35:55 | 13 | ||
79 | 326 | WILAMOWSKI JACEK | LIDZBARK WARMIŃSKI | OSIR LIDZBARK WARMIŃSKI | POL | 1968 | M50 | 7 | 00:18:14 (99) | 00:03:49 | 00:49:50 (83) | 00:01:49 | 00:23:24 (23) | 01:37:06 | 66 | ||
80 | 309 | TKACZYK JAN | BUCZYNÓW | POL | 1989 | M20 | 11 | 00:08:48 (22) | 00:02:57 | 00:47:15 (76) | 00:01:21 | 00:36:54 (97) | 01:37:15 | 67 | |||
81 | 324 | CHMIELEWSKI JACEK | BIAŁYSTOK | POL | 1963 | M50 | 8 | 00:12:41 (85) | 00:03:00 | 00:45:53 (64) | 00:01:35 | 00:34:40 (95) | 01:37:49 | 68 | |||
82 | 340 | POROWSKI ARTUR | ŁOMŻA | POL | 1984 | M30 | 28 | 00:14:18 (90) | 00:01:37 | 01:38:07 | 69 | ||||||
83 | 276 | TARASZKIEWICZ ANNA | SUWAŁKI | MTB SUWAŁKI | POL | 1966 | K50 | 3 | 00:12:23 (79) | 00:04:06 | 00:49:27 (82) | 00:02:26 | 00:32:03 (84) | 01:40:25 | 14 | ||
84 | 358 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | OLSZTYN | POL | 1980 | M30 | 29 | 00:12:17 (76) | 00:05:22 | 00:47:23 (78) | 00:02:11 | 00:34:01 (92) | 01:41:14 | 70 | |||
85 | 275 | NOWAK MIRIAM | RUDA ŚLĄSKA | LAST BUT NOT LEAST | POL | 1991 | K20 | 1 | 00:10:21 (44) | 00:03:30 | 00:52:20 (87) | 00:02:36 | 00:34:22 (94) | 01:43:09 | 15 | ||
86 | 361 | JEGLIŃSKI WOJCIECH | OLECKO | OLECKO BIEGA | POL | 1972 | M40 | 17 | 00:13:16 (87) | 00:04:33 | 00:56:39 (94) | 00:01:27 | 00:27:25 (61) | 01:43:20 | 71 | ||
87 | 269 | SZCZĘSNY ADRIAN | ZAMIENIE | POL | 1997 | M20 | 12 | 00:12:28 (82) | 00:03:35 | 00:54:43 (89) | 00:01:41 | 00:31:15 (80) | 01:43:57 | 72 | 00:00:15 | ||
88 | 323 | MANDYWEL SŁAWOMIR | BARTOSZYCE | BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY | POL | 1979 | M30 | 30 | 00:12:11 (73) | 00:04:32 | 00:55:40 (90) | 00:01:33 | 00:30:01 (74) | 01:43:57 | 73 | ||
89 | 349 | NAUOWICZ KASIA | WROCŁAW | POL | 1988 | K30 | 6 | 00:12:38 (84) | 00:03:50 | 00:54:26 (88) | 00:02:20 | 00:32:29 (86) | 01:45:58 | 16 | 00:00:15 | ||
90 | 293 | WITKOWSKI JAROSŁAW | GDAŃSK | RMDC | POL | 1958 | M60 | 4 | 00:15:59 (96) | 00:04:35 | 00:52:02 (85) | 00:02:30 | 00:32:18 (85) | 01:47:24 | 74 | ||
91 | 356 | GAWRYCH SYLWIA | CHOROSZCZ | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1985 | K30 | 7 | 00:14:28 (92) | 00:03:15 | 00:50:36 (84) | 00:02:05 | 00:37:29 (98) | 01:47:53 | 17 | ||
92 | 316 | RATAJCZYK JOANNA | WĄGRODNO | POL | 1994 | K20 | 2 | 00:12:22 (78) | 00:03:25 | 00:57:30 (98) | 00:01:51 | 00:33:31 (90) | 01:48:39 | 18 | |||
93 | 333 | KRUPA PAWEŁ | PŁOCK | POL | 1967 | M50 | 9 | 00:12:27 (81) | 00:03:15 | 00:58:14 (99) | 00:02:49 | 00:32:36 (88) | 01:49:21 | 75 | |||
94 | 359 | PIENIĄŻEK PIOTR | CZĘSTOCHOWA | POL | 1965 | M50 | 10 | 00:14:43 (94) | 00:04:00 | 00:56:12 (92) | 00:03:52 | 00:31:15 (81) | 01:50:02 | 76 | |||
95 | 355 | KOLYAGINA ANASTASIA | KALININGRAD | RUS | 1988 | K30 | 8 | 00:12:31 (83) | 00:03:28 | 00:57:13 (96) | 00:02:02 | 00:34:44 (96) | 01:50:13 | 19 | 00:00:15 | ||
96 | 353 | BOCZEWSKI PIOTR | WYSZKÓW | POL | 1918 | M60 | 5 | 00:13:36 (88) | 00:04:24 | 00:57:28 (97) | 00:02:43 | 00:34:21 (93) | 01:52:32 | 77 | |||
97 | 346 | KUNDA ARTUR | EŁK | POL | 1980 | M30 | 31 | 00:16:50 (97) | 00:04:26 | 00:56:57 (95) | 00:02:11 | 00:33:02 (89) | 01:53:26 | 78 | |||
98 | 282 | BAGIŃSKI JAN | OLECKO | OLECKOBIEGA | POL | 1945 | M60 | 6 | 00:23:24 (101) | 00:05:35 | 00:00:00 (1) | 00:54:19 | 00:33:40 (91) | 01:56:58 | 79 | ||
99 | 292 | POGORZELSKI SŁAWOMIR | ELBLĄG | POL | 1970 | M40 | 18 | 00:21:11 (100) | 00:06:33 | 00:55:44 (91) | 00:02:38 | 00:30:57 (79) | 01:57:03 | 80 | |||
100 | 332 | HALLMANN ALEKSANDRA | WARSZAWA | POL | 1983 | K30 | 9 | 00:14:41 (93) | 00:04:27 | 00:56:13 (93) | 00:02:52 | 00:40:55 (99) | 01:59:08 | 20 | |||
101 | 308 | TKACZYK ZENON | GÓRA KALWARIA | POL | 1957 | M60 | 7 | 00:15:51 (95) | 00:04:21 | 00:59:53 (100) | 00:01:57 | 00:43:41 (100) | 02:05:43 | 81 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | KALASZCZYŃSKI ŁUKASZ | PŁOCK | CREATIVE TEAM | POL | 1984 | M30 | 1 | 00:13:22 (2) | 00:01:33 | 01:03:00 (1) | 00:00:58 | 00:36:00 (1) | 01:54:53 | 1 | ||
2 | 3 | BODNAR MACIEJ | WARSZAWA | MBC TEAM | POL | 1994 | M18 | 1 | 00:12:43 (1) | 00:01:34 | 01:03:43 (2) | 00:00:52 | 00:39:45 (4) | 01:58:37 | 2 | ||
3 | 1 | MITRUŚ PAWEŁ | WARSZAWA | NEON TEAM | POL | 1992 | M25 | 1 | 00:15:21 (5) | 00:01:44 | 01:05:10 (3) | 00:01:00 | 00:40:49 (5) | 02:04:04 | 3 | ||
4 | 93 | OŁOWSKI JAKUB | BISKUPIEC | TRI NEGU WWW.AGROBROS.COM | POL | 1984 | M30 | 2 | 00:16:14 (12) | 00:01:49 | 01:08:32 (5) | 00:00:59 | 00:39:16 (3) | 02:06:50 | 4 | ||
5 | 28 | SZYMCZAK JANUSZ | WARSZAWA | TRIWAWA | POL | 1986 | M30 | 3 | 00:15:48 (9) | 00:02:22 | 01:10:52 (7) | 00:01:17 | 00:43:46 (11) | 02:14:05 | 5 | ||
6 | 132 | EPELBAUM DARIUSZ | WARSZAWA | CTS CZAJA TRAINING SYSTEM | POL | 1977 | M40 | 1 | 00:18:45 (40) | 00:02:01 | 01:08:18 (4) | 00:01:08 | 00:43:56 (12) | 02:14:08 | 6 | ||
7 | 39 | URBAŃSKI RAFAŁ | CZĘSTOCHOWA | POL | 1981 | M35 | 1 | 00:17:34 (19) | 00:02:09 | 01:10:24 (6) | 00:01:26 | 00:43:31 (9) | 02:15:04 | 7 | |||
8 | 98 | WOWTONIUK MARIUSZ | BIELSK PODLASKI | TIM MAŁEGO | POL | 1978 | M40 | 2 | 00:15:43 (8) | 00:02:04 | 01:15:52 (20) | 00:01:03 | 00:41:58 (6) | 02:16:40 | 8 | ||
9 | 47 | KONIECZNY KRZYSZTOF | JÓZEFOSŁAW | TRI4FUN TRIATHLON TEAM PIASECZNO | POL | 1979 | M35 | 2 | 00:17:32 (17) | 00:02:04 | 01:10:53 (8) | 00:01:26 | 00:44:57 (17) | 02:17:07 | 9 | 00:00:15 | |
10 | 77 | SIEKIERSKI MATEUSZ MAREK | GOŁDAP | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1993 | M25 | 2 | 00:15:27 (6) | 00:02:43 | 01:15:41 (19) | 00:01:11 | 00:42:23 (7) | 02:17:25 | 10 | ||
11 | 80 | LANGE GRZEGORZ | GOŁDAP | SAM DLA SIEBIE TRENEREM :-P | POL | 1978 | M40 | 3 | 00:17:37 (21) | 00:01:51 | 01:13:24 (12) | 00:00:59 | 00:43:46 (10) | 02:17:37 | 11 | ||
12 | 22 | WOJEWODA PAWEŁ | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1978 | M40 | 4 | 00:16:51 (15) | 00:02:09 | 01:12:40 (10) | 00:01:19 | 00:45:14 (18) | 02:18:13 | 12 | ||
13 | 19 | CYBULSKI KAMIL | GOŁDAP | ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP | POL | 1984 | M30 | 4 | 00:19:17 (49) | 00:02:00 | 01:11:52 (9) | 00:01:01 | 00:45:22 (19) | 02:19:32 | 13 | ||
14 | 105 | KANIEWSKI PAWEŁ | OTWOCK WIELKI | MOCNO W PRAWO TEAM | POL | 1990 | M25 | 3 | 00:17:44 (25) | 00:02:49 | 01:13:22 (11) | 00:01:08 | 00:44:52 (15) | 02:19:55 | 14 | ||
15 | 115 | RYNKO PAWEŁ | OLSZTYN | STARTUJĘ BO NIE LUBIĘ ;-) | POL | 1980 | M35 | 3 | 00:18:31 (34) | 00:02:07 | 01:15:40 (18) | 00:01:05 | 00:44:53 (16) | 02:22:31 | 15 | 00:00:15 | |
16 | 137 | NAWROCKI SERGIUSZ | PLUSKI | POL | 1967 | M50 | 1 | 00:15:37 (7) | 00:02:45 | 01:15:31 (17) | 00:01:25 | 00:47:49 (30) | 02:23:07 | 16 | |||
17 | 62 | KWIATKOWSKI IREK | SZTUM | TRIBROSS | POL | 1979 | M35 | 4 | 00:17:35 (20) | 00:02:36 | 01:18:14 (27) | 00:01:33 | 00:44:17 (13) | 02:24:15 | 17 | ||
18 | 5 | GÓRALSKA ALEKSANDRA | PLUSKI | LABOSPORT TEAM | POL | 1977 | K40 | 1 | 00:16:28 (13) | 00:02:10 | 01:15:59 (21) | 00:01:30 | 00:48:46 (33) | 02:24:53 | 1 | ||
19 | 120 | BRZÓSKA HENRYK | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 1966 | M50 | 2 | 00:21:45 (80) | 00:03:22 | 01:13:36 (13) | 00:01:55 | 00:44:21 (14) | 02:24:59 | 18 | ||
20 | 133 | WANDZIOCH KRZYSZTOF | SUWAŁKI | WANDZIOCH TEAM PWIK SUWAŁKI | POL | 1992 | M25 | 4 | 00:14:39 (4) | 00:02:51 | 01:21:04 (42) | 00:02:07 | 00:47:55 (31) | 02:28:36 | 19 | ||
21 | 112 | KORZENIEWSKI MICHAŁ | WARSZAWA | TEAM BIEGAJ POD OKIEM TRENERA | POL | 1989 | M25 | 5 | 00:20:00 (57) | 00:02:16 | 01:21:31 (45) | 00:01:32 | 00:43:21 (8) | 02:28:40 | 20 | ||
22 | 96 | KLUCZYK ARTUR | ELBLĄG | DECATHLON PRZYMORZE TEAM | POL | 1994 | M18 | 2 | 00:16:08 (11) | 00:02:08 | 01:18:30 (29) | 00:01:11 | 00:51:19 (48) | 02:29:16 | 21 | ||
23 | 136 | BERNATOWICZ ŁUKASZ | WARSZAWA | POL | 1976 | M40 | 5 | 00:19:55 (54) | 00:03:10 | 01:14:33 (15) | 00:02:09 | 00:49:34 (38) | 02:29:21 | 22 | |||
24 | 64 | DZIERSZKO RAFAŁ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI | POL | 1979 | M35 | 5 | 00:17:23 (16) | 00:02:40 | 01:14:30 (14) | 00:01:29 | 00:53:19 (63) | 02:29:36 | 23 | 00:00:15 | |
25 | 67 | LIS SEBASTIAN | ŁÓDŹ | POL | 1990 | M25 | 6 | 00:16:07 (10) | 00:03:08 | 01:16:52 (23) | 00:01:49 | 00:51:41 (51) | 02:29:37 | 24 | |||
26 | 109 | KAMIŃSKI DARIUSZ | OLSZTYN | TEAM ELEKTRYK | POL | 1979 | M35 | 6 | 00:20:06 (58) | 00:02:35 | 01:18:28 (28) | 00:01:32 | 00:47:02 (25) | 02:29:43 | 25 | ||
27 | 68 | DIMITROW MARCIN | WĘGORZEWO | D7 TRIATHLON TEAM | POL | 1976 | M40 | 6 | 00:18:43 (39) | 00:03:38 | 01:14:51 (16) | 00:01:55 | 00:50:53 (45) | 02:30:00 | 26 | ||
28 | 41 | PIĄTKOWSKI ANDRZEJ | ZŁOTOKŁOS | ĄĘ TRI CLUB | POL | 1967 | M50 | 3 | 00:21:15 (74) | 00:02:36 | 01:18:50 (32) | 00:01:16 | 00:46:27 (22) | 02:30:24 | 27 | ||
29 | 46 | JASZUK JAROSŁAW | ELBLĄG | POL | 1987 | M30 | 5 | 00:18:58 (44) | 00:02:46 | 01:19:43 (33) | 00:01:28 | 00:47:36 (29) | 02:30:31 | 28 | |||
30 | 57 | KURYLO ARTUR | AUGUSTÓW | ATP AUGUSTÓW | POL | 1966 | M50 | 4 | 00:20:21 (63) | 00:02:44 | 01:18:38 (31) | 00:01:42 | 00:47:27 (28) | 02:30:52 | 29 | ||
31 | 119 | PROKOP PIOTR | JÓZEFOSŁAW | LABOSPORT TEAM TRI4FUN TRIATHLON TEAM PIASECZNO | POL | 1978 | M40 | 7 | 00:19:07 (45) | 00:02:23 | 01:17:48 (24) | 00:01:32 | 00:50:15 (42) | 02:31:05 | 30 | ||
32 | 79 | KACZMAREK DARIUSZ | KONIN | GEO-TECH | POL | 1969 | M45 | 1 | 00:19:22 (51) | 00:02:45 | 01:18:01 (26) | 00:01:31 | 00:49:39 (39) | 02:31:18 | 31 | ||
33 | 81 | KOWALCZYK IGA | GOŁDAP | POL | 1989 | K25 | 1 | 00:18:17 (28) | 00:02:06 | 01:22:53 (51) | 00:01:27 | 00:46:56 (24) | 02:31:39 | 2 | |||
34 | 63 | KIEDA WOJCIECH | BIAŁYSTOK | IRONWOMAN FIT/ TRENERFIT.PL | POL | 1976 | M40 | 8 | 00:17:37 (22) | 00:02:43 | 01:17:57 (25) | 00:01:24 | 00:52:14 (52) | 02:31:55 | 32 | ||
35 | 121 | PENDOWSKI KAMIL | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1980 | M35 | 7 | 00:18:22 (31) | 00:02:36 | 01:20:41 (39) | 00:01:46 | 00:48:33 (32) | 02:31:58 | 33 | ||
36 | 35 | DRAPELLA DARIUSZ | GDAŃSK | CTS - CZAJATRAININGSYSTEM | POL | 1957 | M60 | 1 | 00:18:33 (36) | 00:02:07 | 01:18:37 (30) | 00:01:30 | 00:51:26 (49) | 02:32:13 | 34 | ||
37 | 70 | KRYGIELSKI KRZYSZTOF | WÓJTOWO | CRYOSPACE OLSZTYN | POL | 1975 | M40 | 9 | 00:20:15 (60) | 00:03:28 | 01:20:52 (41) | 00:01:22 | 00:46:34 (23) | 02:32:31 | 35 | ||
38 | 85 | POL BARTOSZ | RAWICZ | WANIEWSKI COACHING | POL | 1981 | M35 | 8 | 00:18:52 (41) | 00:02:49 | 01:20:23 (36) | 00:01:26 | 00:49:06 (34) | 02:32:36 | 36 | ||
39 | 94 | BORKOWY MICHAŁ | BOJSZOWY | POL | 1975 | M40 | 10 | 00:21:23 (76) | 00:02:28 | 01:20:52 (40) | 00:01:53 | 00:46:13 (21) | 02:32:49 | 37 | |||
40 | 82 | OTTO MARTA | GRODZISK MAZOWIECKI | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1983 | K35 | 1 | 00:18:27 (32) | 00:02:06 | 01:21:04 (43) | 00:01:23 | 00:50:07 (41) | 02:33:07 | 3 | ||
41 | 86 | KLEJZEROWICZ ROMAN | EŁK | SBR TEAM EŁK | POL | 1977 | M40 | 11 | 00:20:07 (59) | 00:02:16 | 01:20:03 (34) | 00:01:48 | 00:49:26 (35) | 02:33:40 | 38 | ||
42 | 38 | DESSELBERGER ANDRZEJ | WŁOCŁAWEK | ENERGY TRI WŁOCŁAWEK/LABOSPORT TEAM TRI WŁOCŁAWEK | POL | 1969 | M45 | 2 | 00:18:43 (38) | 00:02:59 | 01:16:49 (22) | 00:01:17 | 00:54:36 (67) | 02:34:24 | 39 | ||
43 | 15 | JONIO KATARZYNA | SZELIGI | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1981 | K35 | 2 | 00:17:39 (23) | 00:02:30 | 01:20:11 (35) | 00:01:21 | 00:52:58 (58) | 02:34:39 | 4 | ||
44 | 69 | KMUK ŁUKASZ | ZĄBKI | POWER TRAINING | POL | 1981 | M35 | 9 | 00:18:53 (42) | 00:03:35 | 01:21:13 (44) | 00:01:46 | 00:49:40 (40) | 02:35:07 | 40 | ||
45 | 138 | KMIECIK PAWEŁ | PAWŁOSIÓW | POL | 1988 | M30 | 6 | 00:20:18 (62) | 00:02:18 | 01:24:40 (63) | 00:01:06 | 00:47:23 (26) | 02:35:45 | 41 | |||
46 | 128 | STRUK PIOTR | BIAŁYSTOK | POL | 1993 | M25 | 7 | 00:17:45 (26) | 00:03:05 | 01:20:31 (37) | 00:01:40 | 00:53:06 (60) | 02:36:07 | 42 | |||
47 | 131 | GLAUBERT WERONIKA | ELBLĄG | MKS TRUSO ELBLĄG | POL | 2000 | K18 | 1 | 00:16:46 (14) | 00:01:57 | 01:25:24 (69) | 00:01:22 | 00:51:00 (46) | 02:36:29 | 5 | ||
48 | 37 | KĄCKI KAROL | WARSZAWA | POL | 1979 | M35 | 10 | 00:20:42 (68) | 00:02:57 | 01:21:52 (47) | 00:01:46 | 00:53:29 (64) | 02:40:46 | 43 | |||
49 | 17 | FORDOŃSKI MAREK | ZĄBKI | TRIZARZA | POL | 1974 | M40 | 12 | 00:20:22 (64) | 00:02:41 | 01:22:57 (52) | 00:01:53 | 00:53:09 (61) | 02:41:02 | 44 | ||
50 | 99 | KUR DANIEL | GDYNIA | ARKA GDYNIA | POL | 1985 | M30 | 7 | 00:20:16 (61) | 00:02:50 | 01:24:34 (62) | 00:01:22 | 00:52:28 (54) | 02:41:30 | 45 | ||
51 | 139 | STADNICKI PIOTR | WARSZAWA | POL | 1982 | M35 | 11 | 00:20:37 (66) | 00:03:54 | 01:23:53 (59) | 00:01:57 | 00:51:09 (47) | 02:41:30 | 46 | |||
52 | 124 | LIŚKIEWICZ ROMAN | KĘTRZYN | WARMIŃSKO-MAZURSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ | POL | 1969 | M45 | 3 | 00:27:44 (110) | 00:04:03 | 01:22:31 (49) | 00:02:19 | 00:45:22 (20) | 02:41:59 | 47 | ||
53 | 10 | ZARIN ROMAN | KALININGRAD | WINTER MEERKAT | RUS | 1987 | M30 | 8 | 00:21:07 (72) | 00:03:10 | 01:23:10 (53) | 00:01:40 | 00:52:57 (57) | 02:42:04 | 48 | ||
54 | 74 | STAJNIAK MICHAŁ | WARSZAWA | FALL INTO SWIMRUN / SMASHING PĄPKINS / KS MAKO | POL | 1992 | M25 | 8 | 00:20:39 (67) | 00:02:57 | 01:21:47 (46) | 00:01:22 | 00:55:31 (72) | 02:42:16 | 49 | ||
55 | 117 | EKIERT MARIUSZ | GARWOLIN | TRUCHTACZ.PL GARWOLIN | POL | 1973 | M45 | 4 | 00:24:39 (105) | 00:03:41 | 01:25:29 (71) | 00:01:41 | 00:47:25 (27) | 02:42:55 | 50 | ||
56 | 125 | JEŻ PAWEŁ | JÓZEFOSŁAW | POL | 1973 | M45 | 5 | 00:19:19 (50) | 00:04:14 | 01:27:30 (83) | 00:01:30 | 00:50:29 (43) | 02:43:02 | 51 | |||
57 | 61 | MAZLOUM AMIR | PIASTÓW | KUŹNIA TRIATHLONU TRIBROSS | POL | 1987 | M30 | 9 | 00:18:36 (37) | 00:02:48 | 01:25:44 (74) | 00:01:27 | 00:54:38 (68) | 02:43:13 | 52 | ||
58 | 118 | ITTRICH MICHAŁ | JÓZEFOSŁAW | POL | 1974 | M40 | 13 | 00:19:57 (56) | 00:03:38 | 01:25:26 (70) | 00:02:04 | 00:52:28 (53) | 02:43:33 | 53 | |||
59 | 18 | KACYMIROW TOMASZ | HORNOWEK | POL | 1961 | M55 | 1 | 00:21:32 (78) | 00:02:58 | 01:25:29 (72) | 00:01:53 | 00:52:33 (55) | 02:44:25 | 54 | |||
60 | 104 | DYLĘGOWSKI KRZYSZTOF | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1984 | M30 | 10 | 00:19:17 (48) | 00:02:32 | 01:26:21 (77) | 00:01:50 | 00:54:59 (70) | 02:44:59 | 55 | ||
61 | 111 | RAMOTOWSKI ARKADIUSZ | CHOROSZCZ | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK | POL | 1974 | M40 | 14 | 00:19:14 (47) | 00:02:51 | 01:24:46 (65) | 00:01:38 | 00:56:20 (83) | 02:45:04 | 56 | 00:00:15 | |
62 | 31 | CHROMIŃSKI MICHAŁ | WARSZAWA | POL | 1983 | M35 | 12 | 00:19:25 (52) | 00:03:09 | 01:22:18 (48) | 00:01:47 | 00:58:27 (92) | 02:45:06 | 57 | |||
63 | 107 | BIENIOSZEK DARIUSZ | JANKOWICE | LASKI, WINO I KASYNO | POL | 1990 | M25 | 9 | 00:22:39 (87) | 00:03:31 | 01:26:58 (80) | 00:02:20 | 00:49:26 (36) | 02:45:09 | 58 | 00:00:15 | |
64 | 140 | MENDELEWSKI ARTUR | PASŁĘK | POL | 1971 | M45 | 6 | 00:22:33 (85) | 00:02:26 | 01:23:20 (56) | 00:01:58 | 00:55:00 (71) | 02:45:17 | 59 | |||
65 | 34 | GUMKOWSKI ŁUKASZ | OSTROŁĘKA | POL | 1990 | M25 | 10 | 00:18:18 (29) | 00:02:44 | 01:23:26 (57) | 00:01:41 | 00:59:14 (96) | 02:45:23 | 60 | |||
66 | 65 | PTAK ARKADIUSZ | KIELCE | POL | 1968 | M50 | 5 | 00:23:57 (100) | 00:03:26 | 01:25:42 (73) | 00:02:50 | 00:49:33 (37) | 02:45:28 | 61 | |||
67 | 78 | PIOTROWSKI RAFAŁ | CHOROSZCZ | NADAKTYWNI SPARTANIE DZIECIOM | POL | 1980 | M35 | 13 | 00:18:20 (30) | 00:02:40 | 01:23:20 (55) | 00:01:29 | 01:00:16 (98) | 02:46:05 | 62 | ||
68 | 25 | SZAFRANIEC MARCIN | LEGIONOWO | WIELISZEW HERON TEAM | POL | 1976 | M40 | 15 | 00:21:34 (79) | 00:02:44 | 01:26:40 (78) | 00:01:39 | 00:54:41 (69) | 02:47:18 | 63 | ||
69 | 97 | ZARĘBA PIOTR | WARSZAWA | EDC RUNNERS | POL | 1988 | M30 | 11 | 00:24:24 (104) | 00:03:02 | 01:20:36 (38) | 00:02:28 | 00:56:35 (86) | 02:47:20 | 64 | 00:00:15 | |
70 | 142 | SZATKOWSKI GRZEGORZ | GRODZISK MAZOWIECKI | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | POL | 1972 | M45 | 7 | 00:21:28 (77) | 00:03:43 | 01:24:21 (60) | 00:01:44 | 00:56:41 (87) | 02:47:57 | 65 | ||
71 | 87 | NIEWIADOMSKI BARTOSZ | CEGŁÓW | FC BARCELONA WHITE PAPER AGENCY SP. Z O.O. | POL | 1986 | M30 | 12 | 00:19:47 (53) | 00:04:27 | 01:27:28 (82) | 00:02:29 | 00:54:22 (66) | 02:48:33 | 66 | ||
72 | 83 | AMBROZIAK LESŁAW | GDAŃSK | SPORTEVO | POL | 1977 | M40 | 16 | 00:23:19 (96) | 00:02:47 | 01:26:14 (76) | 00:01:24 | 00:55:41 (75) | 02:49:25 | 67 | ||
73 | 48 | SADOWNICZYK PAWEŁ | SKIERNIEWICE | KLUB SZUFLADA | POL | 1976 | M40 | 17 | 00:22:24 (83) | 00:03:45 | 01:25:23 (68) | 00:02:25 | 00:55:37 (73) | 02:49:34 | 68 | ||
74 | 103 | STRENZIOK DARIUSZ | TARNOWSKIE GÓRY | AT TEAM TARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWE | POL | 1966 | M50 | 6 | 00:21:22 (75) | 00:04:30 | 01:27:37 (84) | 00:02:13 | 00:54:15 (65) | 02:49:57 | 69 | ||
75 | 27 | JURCZEWSKI MARIUSZ | BIAŁYSTOK | NADAKTYWNI BIAŁYSTOK EMPEM OOH | POL | 1984 | M30 | 13 | 00:21:59 (81) | 00:03:15 | 01:23:12 (54) | 00:01:34 | 01:00:08 (97) | 02:50:08 | 70 | ||
76 | 76 | DOBOSZ TOMASZ | JAGODNE | STREFAX | POL | 1974 | M40 | 18 | 00:17:43 (24) | 00:02:29 | 01:25:06 (67) | 00:01:27 | 01:03:37 (104) | 02:50:22 | 71 | ||
77 | 21 | OLEJNIK KATARZYNA | AUGUSTÓW | WWW.ROWERTOUR.COM - SKLEP ROWEROWY WWW.ROWERTOUR.COM - SKLEP ROWEROWY | POL | 1988 | K30 | 1 | 00:18:56 (43) | 00:02:55 | 01:32:00 (95) | 00:01:15 | 00:55:38 (74) | 02:50:44 | 6 | ||
78 | 134 | SEKUŁA PIOTR | MILANÓWEK | POL | 1983 | M35 | 14 | 00:24:02 (101) | 00:05:39 | 01:25:47 (75) | 00:02:04 | 00:53:13 (62) | 02:50:45 | 72 | |||
79 | 101 | KAPELA PIOTR | BOJSZOWY NOWE | POL | 1975 | M40 | 19 | 00:22:21 (82) | 00:03:54 | 01:32:14 (97) | 00:01:50 | 00:50:50 (44) | 02:51:09 | 73 | |||
80 | 129 | BUBER-BUBROWIECKI ROBERT | CZERNIN | "VICTORIA" SZTUM | POL | 1977 | M40 | 20 | 00:23:05 (92) | 00:03:26 | 01:29:38 (90) | 00:02:16 | 00:52:48 (56) | 02:51:13 | 74 | ||
81 | 20 | KORDALA MARZENA | BIAŁYSTOK | POL | 1988 | K30 | 2 | 00:23:10 (95) | 00:02:23 | 01:47:09 (111) | 00:01:26 | 00:37:12 (2) | 02:51:20 | 7 | |||
82 | 66 | PYTLAK PIOTR | MILANÓWEK | POL | 1969 | M45 | 8 | 00:18:30 (33) | 00:03:39 | 01:28:11 (86) | 00:02:10 | 00:58:59 (94) | 02:51:29 | 75 | |||
83 | 42 | OMIELIAŃCZYK RYSZARD | NOWODWORCE | NADAKTYWNI | POL | 1961 | M55 | 2 | 00:22:37 (86) | 00:03:43 | 01:26:51 (79) | 00:02:24 | 00:57:17 (90) | 02:52:52 | 76 | ||
84 | 71 | BOGDAŃSKA KATARZYNA | GIŻYCKO | FALL INTO SWIMRUN | POL | 1995 | K18 | 2 | 00:18:31 (35) | 00:03:20 | 01:32:10 (96) | 00:01:54 | 00:56:57 (89) | 02:52:52 | 8 | ||
85 | 108 | BLACHA MAREK | JANKOWICE | LASKI, WINO I KASYNO | POL | 1972 | M45 | 9 | 00:28:11 (111) | 00:02:43 | 01:23:28 (58) | 00:02:08 | 00:56:16 (81) | 02:53:01 | 77 | 00:00:15 | |
86 | 44 | OLEKSA KAROL | WARSZAWA | POL | 1995 | M18 | 3 | 00:18:15 (27) | 00:02:49 | 01:32:17 (98) | 00:01:44 | 00:58:16 (91) | 02:53:21 | 78 | |||
87 | 127 | WIKALINSKI BARTOSZ | WARSZAWA | LUFT TRI TEAM | POL | 2000 | M18 | 4 | 00:23:08 (93) | 00:03:39 | 01:28:30 (88) | 00:01:58 | 00:56:06 (79) | 02:53:21 | 79 | ||
88 | 100 | KACHNIARZ ARTUR | TORUŃ | POL | 1981 | M35 | 15 | 00:14:31 (3) | 00:02:31 | 01:36:03 (102) | 00:01:37 | 00:59:06 (95) | 02:53:48 | 80 | |||
89 | 122 | SARNA ROBERT | WARSZAWA | HATOR TEAM | POL | 1973 | M45 | 10 | 00:22:42 (88) | 00:03:32 | 01:29:39 (91) | 00:02:29 | 00:55:54 (77) | 02:54:16 | 81 | ||
90 | 56 | KEMPA TOMASZ | BIAŁYSTOK | BIEGOSTOK | POL | 1979 | M35 | 16 | 00:25:43 (108) | 00:03:14 | 01:30:35 (92) | 00:02:03 | 00:52:59 (59) | 02:54:34 | 82 | ||
91 | 43 | GRZECZKA MACIEJ | SKIERNIEWICE | SKIERNIEWICKIE PORANKI BIEGOWE | POL | 1976 | M40 | 21 | 00:23:31 (98) | 00:04:22 | 01:28:01 (85) | 00:02:23 | 00:56:20 (84) | 02:54:37 | 83 | ||
92 | 53 | TOPOLEWSKI JACEK | IŁAWA | ORKAMASTERS IŁAWA | POL | 1971 | M45 | 11 | 00:19:07 (46) | 00:03:13 | 01:31:00 (93) | 00:02:22 | 00:58:57 (93) | 02:54:54 | 84 | 00:00:15 | |
93 | 33 | STANKIEWICZ RAFAŁ | OLSZTYN | POL | 1982 | M35 | 17 | 00:22:29 (84) | 00:04:23 | 01:24:49 (66) | 00:02:08 | 01:01:33 (100) | 02:55:22 | 85 | |||
94 | 24 | KAWAŁCZEWSKI JACEK | WARSZAWA | POL | 1975 | M40 | 22 | 00:17:33 (18) | 00:03:06 | 01:31:15 (94) | 00:02:15 | 01:02:13 (102) | 02:56:22 | 86 | |||
95 | 51 | KRYSPOWICKI KAMIL | OLSZTYN | KRISSCOACHING.PL | POL | 1985 | M30 | 14 | 00:20:56 (69) | 00:05:44 | 01:32:34 (99) | 00:01:36 | 00:56:08 (80) | 02:56:58 | 87 | ||
96 | 60 | DANIEL PIOTR | WARSZAWA | KOŁO TURYSTYKI KRAJOZNAWCZEJ | POL | 1984 | M30 | 15 | 00:20:30 (65) | 00:04:58 | 01:24:41 (64) | 00:02:31 | 01:05:10 (107) | 02:57:50 | 88 | ||
97 | 92 | CIMOCHOWSKI MIECZYSŁAW | BRWINÓW | POL | 1976 | M40 | 23 | 00:28:37 (113) | 00:02:48 | 01:22:33 (50) | 00:02:22 | 01:01:46 (101) | 02:58:06 | 89 | |||
98 | 75 | MEDWID-FIDLER MARTA | WARSZAWA | MBC - MACIEJ BODNAR COACHING | POL | 1981 | K35 | 3 | 00:23:02 (91) | 00:02:54 | 01:28:35 (89) | 00:01:57 | 01:03:07 (103) | 02:59:35 | 9 | ||
99 | 89 | MŁODZIK DANIEL | SOSNOWIEC | POL | 1977 | M40 | 24 | 00:21:07 (73) | 00:03:35 | 01:36:28 (103) | 00:02:15 | 00:56:19 (82) | 02:59:44 | 90 | |||
100 | 14 | CZORNIEJ EMIL | WARSZAWA | POL | 1987 | M30 | 16 | 00:23:09 (94) | 00:04:33 | 01:34:16 (101) | 00:02:06 | 00:56:20 (85) | 03:00:24 | 91 | |||
101 | 90 | SZACIŁOWSKI PRZEMYSŁAW | BIAŁYSTOK | POL | 1984 | M30 | 17 | 00:23:56 (99) | 00:05:05 | 01:32:39 (100) | 00:02:58 | 00:56:44 (88) | 03:01:22 | 92 | |||
102 | 84 | SIENKIEWICZ SŁAWOMIR | OLECKO | OLECKO BIEGA | POL | 1971 | M45 | 12 | 00:23:24 (97) | 00:03:14 | 01:28:25 (87) | 00:02:20 | 01:04:41 (105) | 03:02:04 | 93 | ||
103 | 45 | MARSZALSKI MATEUSZ | KRAKÓW | STASZOWSKIE ORŁY | POL | 1984 | M30 | 18 | 00:24:14 (103) | 00:03:45 | 01:37:17 (104) | 00:01:49 | 00:55:59 (78) | 03:03:19 | 94 | 00:00:15 | |
104 | 113 | NIEWIADOMSKI MIROSŁAW | LIDZBARK WARMIŃSKI | POL | 1970 | M45 | 13 | 00:25:15 (107) | 00:02:52 | 01:24:34 (61) | 00:02:18 | 01:08:57 (111) | 03:03:56 | 95 | |||
105 | 11 | KRYSIŃSKI ANDRZEJ | OSTROŁĘKA | POL | 1991 | M25 | 11 | 00:28:17 (112) | 00:02:57 | 01:27:10 (81) | 00:01:59 | 01:04:59 (106) | 03:05:22 | 96 | |||
106 | 72 | JASIŃSKI PIOTR | OLECKO | POL | 1973 | M45 | 14 | 00:24:39 (106) | 00:04:11 | 01:40:09 (107) | 00:01:48 | 00:55:47 (76) | 03:06:34 | 97 | |||
107 | 49 | ROJECKI MATEUSZ | WARSZAWA (UR. BIAŁYSTOK) | FALL INTO SWIMRUN | POL | 1988 | M30 | 19 | 00:20:58 (70) | 00:04:48 | 01:48:26 (113) | 00:01:12 | 00:51:28 (50) | 03:06:52 | 98 | ||
108 | 52 | ŚWISTAK MATEUSZ | PIASTÓW | QUASARS MATEUSZ ŚWISTAK | POL | 1985 | M30 | 20 | 00:19:55 (55) | 00:03:52 | 01:44:51 (110) | 00:02:03 | 01:01:06 (99) | 03:11:47 | 99 | ||
109 | 116 | SOWA ANETA | UNIEJÓW | UZDROWISKO TERMALNE UNIEJÓW | POL | 1971 | K45 | 1 | 00:21:00 (71) | 00:03:37 | 01:39:22 (106) | 00:02:10 | 01:07:18 (109) | 03:13:27 | 10 | ||
110 | 55 | ŚWIECH KRYSTIAN | WŁOCŁAWEK | KRYSTIAN ŚWIECH | POL | 1980 | M35 | 18 | 00:22:59 (90) | 00:04:01 | 01:39:06 (105) | 00:02:03 | 01:07:55 (110) | 03:16:04 | 100 | ||
111 | 141 | JÓZWIK LESZEK | DĄBRÓWKA | POL | 1977 | M40 | 25 | 00:22:44 (89) | 00:02:46 | 01:40:34 (108) | 00:02:24 | 01:10:49 (112) | 03:19:17 | 101 | |||
112 | 73 | HENNIG PAWEŁ | WARSZAWA | POL | 1980 | M35 | 19 | 00:24:05 (102) | 00:04:59 | 01:49:25 (114) | 00:02:36 | 01:06:48 (108) | 03:27:53 | 102 | |||
113 | 114 | SMOLUK SEBASTIAN | PŁOŚNICA | POL | 1974 | M40 | 26 | 00:31:19 (114) | 00:04:21 | 01:44:26 (109) | 00:02:19 | 01:13:41 (113) | 03:36:06 | 103 | |||
114 | 40 | NOWAK STANISŁAW | RUDA ŚLĄSKA | LAST BUT NOT LEAST | POL | 1956 | M60 | 2 | 00:26:52 (109) | 00:05:50 | 01:47:52 (112) | 00:04:08 | 01:43:59 (114) | 04:08:41 | 104 |
M-ce | Nr zaw. | TEAM | Miejscowość | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 328 | POGORZELSKI WOJCIECH (ALEKSANDRA POGORZELSKA) | TOLKMICKO | 00:08:08 (1) | 00:01:42 | 00:49:12 (2) | 00:01:08 | 00:22:19 (1) | 01:22:29 | 1 | ||
2 | 351 | MALINOWSKI MICHAŁ (JOANNA GRYC, DARIUSZ GRYC) | GOŁDAP | 00:11:58 (2) | 00:01:46 | 00:45:21 (1) | 00:00:53 | 00:27:31 (2) | 01:27:29 | 2 |
M-ce | Nr zaw. | TEAM | Miejscowość | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 130 | CHODYNA MONIKA (ANNA ZIELIŃSKA, SEBASTIAN NAJMOWICZ) | OLSZTYN | 00:13:23 (1) | 00:01:38 | 01:20:32 (2) | 00:00:54 | 00:37:49 (1) | 02:14:16 |
2 | 126 | SOBIECH TOMASZ (ARTUR KAMIŃSKI, MAREK KOŁODZIEJSKI) | OLSZTYN | 00:18:25 (2) | 00:01:45 | 01:18:35 (1) | 00:01:00 | 00:48:55 (2) | 02:28:40 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 238 | OLEJNIK MICHAŁ | AUGUSTÓW | ROWERTOUR.COM ROWERTOUR | POL | 1980 | M30 | 1 | 00:35:40 (8) | 00:02:51 | 02:14:03 (1) | 00:01:19 | 01:29:17 (2) | 04:23:10 | 1 | ||
2 | 231 | SZCZOTKA MARIUSZ | WIEPRZ | LABOSPORT TEAM | POL | 1975 | M40 | 1 | 00:33:10 (4) | 00:02:46 | 02:27:14 (2) | 00:02:25 | 01:27:49 (1) | 04:33:24 | 2 | ||
3 | 187 | KARWOWSKI DANIEL | PŁOŃSK | TRIWAWA, KB PŁOŃSK | POL | 1992 | M18 | 1 | 00:35:38 (7) | 00:01:55 | 02:32:27 (4) | 00:01:27 | 01:30:07 (3) | 04:41:34 | 3 | ||
4 | 228 | NAKALSKI RAJMUND | WARSZAWA | TEAM KARAŚ | POL | 1974 | M40 | 2 | 00:37:14 (13) | 00:02:31 | 02:30:31 (3) | 00:02:11 | 01:33:11 (4) | 04:45:38 | 4 | ||
5 | 178 | KUTER KRZYSZTOK | PIASECZNO | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1982 | M30 | 2 | 00:35:33 (6) | 00:02:13 | 02:34:58 (6) | 00:01:43 | 01:38:38 (7) | 04:53:05 | 5 | ||
6 | 216 | ORŁOWSKI PIOTR | OLSZTYN | TRI-DUNAJEK | POL | 1978 | M40 | 3 | 00:39:14 (17) | 00:02:12 | 02:33:22 (5) | 00:02:04 | 01:38:43 (8) | 04:55:35 | 6 | ||
7 | 217 | KUSKOWSKI MAREK | GOŁDAP | IRYD GOŁDAP/NAJMOWICZ TRIATHLON/LABOSPORT TEAM KOCHAM MOJĄ WSPANIAŁĄ ŻONĘ ANIĘ! | POL | 1978 | M40 | 4 | 00:41:14 (24) | 00:02:08 | 02:36:44 (7) | 00:01:39 | 01:37:32 (6) | 04:59:17 | 7 | ||
8 | 188 | SIŁKOWSKI RADOSŁAW | GDYNIA | HEIZTECHNIK | POL | 1975 | M40 | 5 | 00:38:24 (15) | 00:03:05 | 02:37:37 (9) | 00:01:58 | 01:41:06 (12) | 05:02:10 | 8 | ||
9 | 207 | CIBOROWSKI DAMIAN | JASŁO | KS SPEED JASŁO | POL | 1973 | M40 | 6 | 00:32:21 (3) | 00:02:47 | 02:36:58 (8) | 00:01:36 | 01:49:55 (22) | 05:03:37 | 9 | ||
10 | 192 | UTYKAŃSKI MICHAŁ | EŁK | SBR TEAM EŁK | POL | 1986 | M30 | 3 | 00:30:15 (1) | 00:02:13 | 02:42:59 (14) | 00:01:47 | 01:49:07 (20) | 05:06:36 | 10 | 00:00:15 | |
11 | 226 | KASZTELAN RADOSŁAW | KWIDZYN | KWIDZYN BIKE RACING TEAM KWIDZYN | POL | 1977 | M40 | 7 | 00:39:36 (18) | 00:03:01 | 02:38:37 (10) | 00:02:10 | 01:47:27 (19) | 05:10:51 | 11 | ||
12 | 204 | ZAGDAŃSKI DAREK | ZAGNAŃSK | PROMOST CONSULTING | POL | 1989 | M18 | 2 | 00:40:32 (22) | 00:03:06 | 02:49:39 (18) | 00:01:50 | 01:36:34 (5) | 05:11:41 | 12 | ||
13 | 240 | WIŚNIEWSKI KRZYSZTOK | NOWA IWICZNA | POL | 1989 | M18 | 3 | 00:36:53 (12) | 00:03:32 | 02:51:16 (19) | 00:01:47 | 01:38:57 (9) | 05:12:25 | 13 | |||
14 | 179 | SZYMKÓW SŁAWEK | STRASZYN | BANACH SPORT TEAM BST | POL | 1970 | M40 | 8 | 00:41:24 (26) | 00:02:28 | 02:39:50 (11) | 00:01:33 | 01:47:21 (18) | 05:12:36 | 14 | ||
15 | 184 | DAJCZER RAKAŁ | WARSZAWA | POL | 1977 | M40 | 9 | 00:36:03 (11) | 00:03:01 | 02:57:36 (35) | 00:01:19 | 01:41:50 (14) | 05:19:49 | 15 | |||
16 | 237 | WIKALINSKI JAROSLAW | WARSZAWA | POL | 1970 | M40 | 10 | 00:45:26 (41) | 00:03:14 | 02:42:52 (13) | 00:02:08 | 01:46:29 (17) | 05:20:09 | 16 | |||
17 | 229 | ŁUKASZUK JACEK | BIAŁYSTOK | LU.TECH PROJEKT TEAM | POL | 1975 | M40 | 11 | 00:40:19 (20) | 00:03:10 | 02:54:49 (23) | 00:03:35 | 01:39:39 (10) | 05:21:32 | 17 | ||
18 | 177 | CHYLAK KAMIL | WARSZAWA | LABOSPORT TEAM EQUES INVESTMENT TKI | POL | 1980 | M30 | 4 | 00:39:59 (19) | 00:02:48 | 02:56:46 (28) | 00:02:22 | 01:39:42 (11) | 05:21:37 | 18 | ||
19 | 195 | PEDA TOMASZ | LIDZBARK WARMIŃSKI | AKB LIDZBARK WARMIŃSKI | POL | 1969 | M40 | 12 | 00:35:59 (10) | 00:03:07 | 02:57:17 (33) | 00:03:26 | 01:44:42 (15) | 05:24:31 | 19 | ||
20 | 212 | CIBOROWSKI SEBASTIAN | PISZ | SEBA-SPORT | POL | 1970 | M40 | 13 | 00:34:51 (5) | 00:03:38 | 02:52:27 (21) | 00:01:55 | 01:52:11 (27) | 05:25:02 | 20 | ||
21 | 196 | DOLCZEWSKI DARIUSZ | WARSZAWA | CROSSKIT ELEKTROMOC | POL | 1982 | M30 | 5 | 00:35:48 (9) | 00:03:18 | 02:56:45 (27) | 00:01:53 | 01:49:27 (21) | 05:27:11 | 21 | ||
22 | 205 | GÓRSKI MATEUSZ | WARSZAWA | KUZNIA TRIATHLONU | POL | 1991 | M18 | 4 | 00:41:32 (27) | 00:03:11 | 02:41:55 (12) | 00:01:38 | 01:59:01 (31) | 05:27:17 | 22 | ||
23 | 220 | KRESLINS ANTONS | RIGA | ZOORBAGAN | LAT | 1980 | M30 | 6 | 00:44:50 (37) | 00:02:53 | 02:47:18 (16) | 00:02:53 | 01:52:03 (26) | 05:29:57 | 23 | ||
24 | 198 | SOPINS ALEKSEJS | RIGA | ZOORBAGAN | LAT | 1975 | M40 | 14 | 00:41:05 (23) | 00:05:24 | 02:59:32 (41) | 00:02:40 | 01:41:39 (13) | 05:30:20 | 24 | ||
25 | 202 | PTAK KRZYSZTOK | KIELCE | AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA | POL | 1994 | M18 | 5 | 00:41:17 (25) | 00:03:08 | 02:58:04 (36) | 00:03:09 | 01:46:17 (16) | 05:31:55 | 25 | ||
26 | 193 | DOBROCZYŃSKI LECH | WARSZAWA | 9 DYWERSYJNA | POL | 1972 | M40 | 15 | 00:40:31 (21) | 00:04:23 | 02:44:59 (15) | 00:02:46 | 01:59:57 (33) | 05:32:36 | 26 | ||
27 | 213 | NIGOT KRZYSZTOK | WARSZAWA | 9. DYWERSYJNA/AIRBIKE/LUKTTRITEAM | POL | 1973 | M40 | 16 | 00:42:54 (32) | 00:03:06 | 02:56:54 (31) | 00:01:39 | 01:49:58 (23) | 05:34:46 | 27 | 00:00:15 | |
28 | 209 | KOZŁOWSKI BOGDAN | DYWITY | NAJMOWICZ TRIATHLON | POL | 1974 | M40 | 17 | 00:38:51 (16) | 00:04:16 | 02:58:28 (38) | 00:03:26 | 01:50:07 (24) | 05:35:08 | 28 | ||
29 | 233 | JAŁOCHA WALDEMAR | PRUSZKÓW | LABOSPORT TEAM | POL | 1966 | M50 | 1 | 00:44:51 (38) | 00:03:06 | 02:47:51 (17) | 00:02:16 | 01:57:20 (29) | 05:35:24 | 29 | ||
30 | 180 | RYKOWSKI ADAM | WARSZAWA | POL | 1969 | M40 | 18 | 00:45:08 (40) | 00:03:41 | 02:58:11 (37) | 00:02:26 | 01:50:25 (25) | 05:39:51 | 30 | |||
31 | 206 | MACIEJCZYK MICHAŁ | PISZ | POL | 1983 | M30 | 7 | 00:31:25 (2) | 00:04:15 | 02:56:47 (29) | 00:02:25 | 02:06:27 (41) | 05:41:34 | 31 | 00:00:15 | ||
32 | 230 | MARKOWSKI DARIUSZ | POLANICA ZDROJ | POL | 1959 | M50 | 2 | 00:42:05 (29) | 00:03:06 | 02:57:08 (32) | 00:02:23 | 02:00:58 (35) | 05:45:40 | 32 | |||
33 | 211 | CIBOROWSKA ANETA | PISZ | SEBA-SPORT | POL | 1977 | K40 | 1 | 00:42:52 (31) | 00:03:13 | 02:56:54 (30) | 00:03:47 | 01:59:12 (32) | 05:45:58 | 1 | ||
34 | 203 | WÓJCIAK BARTOSZ | KIELCE | AZS POLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA | POL | 1992 | M18 | 6 | 00:44:48 (36) | 00:03:06 | 02:55:35 (25) | 00:02:20 | 02:02:57 (37) | 05:48:46 | 33 | ||
35 | 191 | ZGIERSKI KAROL | MOSINA | PAN PAN | POL | 1983 | M30 | 8 | 00:53:54 (48) | 00:02:20 | 02:51:38 (20) | 00:02:31 | 02:00:16 (34) | 05:50:39 | 34 | ||
36 | 235 | RYŚ SEBASTIAN | WARSZAWA | POL | 1986 | M30 | 9 | 00:41:45 (28) | 00:04:19 | 05:53:50 | 35 | ||||||
37 | 210 | PANASIUK MACIEJ | BIAŁA PODLASKA | LEASEPLAN KLEET MANAGEMENT POLSKA | POL | 1990 | M18 | 7 | 00:45:08 (39) | 00:05:18 | 02:59:09 (40) | 00:05:28 | 01:58:58 (30) | 05:54:01 | 36 | ||
38 | 234 | ŻABA ERYK | WROCŁAW | POL | 1988 | M30 | 10 | 00:44:14 (33) | 00:06:10 | 02:55:22 (24) | 00:04:55 | 02:05:37 (40) | 05:56:18 | 37 | |||
39 | 218 | NOWAK DANIEL | CZERNIN | KP PSP SZTUM | POL | 1975 | M40 | 19 | 00:44:42 (35) | 00:03:22 | 02:53:06 (22) | 00:02:38 | 02:13:57 (45) | 05:57:45 | 38 | ||
40 | 199 | WIDULIŃSKI JACEK | WARSZAWA | POL | 1979 | M30 | 11 | 00:45:26 (42) | 00:03:49 | 03:04:17 (44) | 00:02:45 | 02:05:20 (38) | 06:01:37 | 39 | |||
41 | 222 | ADAMSKI SLAWOMIR | PŁOCK | STALEX | POL | 1969 | M40 | 20 | 00:52:35 (47) | 00:04:19 | 02:56:33 (26) | 00:02:55 | 02:07:29 (43) | 06:04:06 | 40 | 00:00:15 | |
42 | 201 | GŁĘBOCKI ADAM | WROCŁAW | POL | 1973 | M40 | 21 | 00:46:54 (44) | 00:03:55 | 02:57:21 (34) | 00:02:25 | 02:15:03 (46) | 06:05:38 | 41 | |||
43 | 223 | JELEŃ MARCIN | WROCŁAW | POL | 1973 | M40 | 22 | 00:58:55 (50) | 00:04:43 | 03:05:12 (45) | 00:04:31 | 01:54:02 (28) | 06:07:23 | 42 | |||
44 | 181 | SZYMENDERSKI ŁUKASZ | LUBLIN | POL | 1977 | M40 | 23 | 00:37:57 (14) | 00:03:10 | 03:02:04 (43) | 00:02:31 | 02:21:43 (47) | 06:07:25 | 43 | |||
45 | 215 | URA PRZEMEK | WIELICZKA | POL | 1978 | M40 | 24 | 00:42:16 (30) | 00:05:11 | 03:14:37 (50) | 00:04:01 | 02:02:46 (36) | 06:08:51 | 44 | |||
46 | 189 | GRZANECKA MIROSŁAWA | ŁĘG GM KONSTANCIN JEZIORNA | POL | 1976 | K40 | 2 | 00:50:14 (46) | 00:04:25 | 03:08:00 (46) | 00:02:43 | 02:05:23 (39) | 06:10:45 | 2 | |||
47 | 194 | KOWALCZYK GRZEGORZ | SŁOMCZYN | POL | 1974 | M40 | 25 | 00:55:45 (49) | 00:03:31 | 03:01:54 (42) | 00:02:33 | 02:07:02 (42) | 06:11:00 | 45 | 00:00:15 | ||
48 | 236 | GAWEŁ PATRYCJUSZ | JAROSŁAW | JKPG JKPG | POL | 1985 | M30 | 12 | 00:44:39 (34) | 00:03:43 | 02:58:47 (39) | 00:03:39 | 02:22:23 (48) | 06:13:11 | 46 | ||
49 | 224 | LENART ZDZISŁAW | PŁOCK | POL | 1958 | M60 | 1 | 00:49:51 (45) | 00:05:08 | 03:13:27 (49) | 00:03:13 | 02:10:26 (44) | 06:22:05 | 47 | |||
50 | 219 | SEMENDJAJEVS DMITRIJS | RIGA | ZOORBAGAN | LAT | 1967 | M50 | 3 | 00:46:03 (43) | 00:03:38 | 03:10:14 (48) | 00:03:39 | 02:35:12 (52) | 06:38:46 | 48 | ||
51 | 197 | DUNIKOWSKI ANDRZEJ | WARSZAWA | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1991 | M18 | 8 | 01:03:29 (52) | 00:03:13 | 03:15:55 (51) | 00:01:48 | 02:25:38 (50) | 06:50:03 | 49 | ||
52 | 221 | DZIOMAGA MARYLA | WROCŁAW | POL | 1998 | K18 | 1 | 01:05:30 (53) | 00:06:38 | 03:35:35 (52) | 00:05:59 | 02:22:33 (49) | 07:16:15 | 3 | |||
53 | 225 | RYBACZUK PRZEMYSŁAW | HRUBIESZÓW | POL | 1998 | M18 | 9 | 01:00:33 (51) | 00:05:36 | 03:39:21 (53) | 00:04:18 | 02:26:42 (51) | 07:16:30 | 50 |
W zawodach GARMIN Iron Triathlon Gołdap na dystansie 1/2 IM obowiązują opłaty w wysokości:
250,00 PLN płatne do 28.02.2018
280,00 PLN płatne do 30.04.2018
300,00 PLN płatne do 12.08.2018
W zawodach GARMIN Iron Triathlon Gołdap na dystansie 1/4 IM obowiązują opłaty w wysokości:
200,00 PLN płatne do 28.02.2018
220,00 PLN płatne do 30.04.2018
250,00 PLN płatne do 12.08.2018
W zawodach GARMIN Iron Triathlon Gołdap na dystansie 1/8 IM obowiązują opłaty w wysokości:
150,00 PLN płatne do 28.02.2018
160,00 PLN płatne do 30.04.2018
175,00 PLN płatne do 12.08.2018
W zawodach GARMIN Iron Triathlon Gołdap na dystansie 1/2 IM w ramach rywalizacji sztafet obowiązują opłaty w wysokości:
400,00 PLN płatne do 28.02.2018
430,00 PLN płatne do 30.04.2018
450,00 PLN płatne do 12.08.2018
W zawodach GARMIN Iron Triathlon Gołdap na dystansie 1/4 IM w ramach rywalizacji sztafet obowiązują opłaty w wysokości:
350,00 PLN płatne do 28.02.2018
370,00 PLN płatne do 30.04.2018
400,00 PLN płatne do 12.08.2018
W zawodach GARMIN Iron Triathlon Gołdap na dystansie 1/8 IM w ramach rywalizacji sztafet obowiązują opłaty w wysokości:
300,00 PLN płatne do 28.02.2018
310,00 PLN płatne do 30.04.2018
325,00 PLN płatne do 12.08.2018