Garmin Triminator Radków
Data i godzina | 2017-07-09 09:00:00 |
Miejscowość | Radków |
Dystans | 1/8 IM ; 1/4 IM; 1/2 IM |
Oficjalna strona | http://triminator.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 120 zł |
Typ zawodów | Triathlon + sztafety |
Rejestracja | Zapisz się |
- Triminator Radków Dzień Sądu
- Triminator Radków Dzień Sądu Sztafety
- Triminator Radków I\'ll Be Back
- Triminator Radków I\'ll Be Back Sztafety
- Triminator Radków Terminacja
- Triminator Radków Terminacja Sztafety
- Kids 1000m
- Kids 500m
- Kids 200m
- Zapowiedź
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 59 | RAJCA MICHAŁ | GŁUCHOŁAZY | GT RAT SZUKAM SPONSORA | POL | 1990 | M18 | 1 | 00:29:44 (8) | 00:01:32 | 02:45:55 (1) | 00:01:03 | 02:09:42 (1) | 05:27:56 | 1 | ||
2 | 5 | LISIEŃSKI MICHAŁ | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM AUTO-FORM | POL | 1987 | M30 | 1 | 00:25:27 (2) | 00:01:10 | 02:59:39 (3) | 00:01:43 | 02:21:09 (5) | 05:49:08 | 2 | ||
3 | 44 | GARNOWSKI MACIEJ | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | AUTHOR BICYCLES BIEGIEMNAPOMOC.PL | POL | 1985 | M30 | 2 | 00:32:05 (14) | 00:02:15 | 03:03:53 (6) | 00:01:28 | 02:19:16 (3) | 05:58:57 | 3 | ||
4 | 28 | IWANICKI KRZYSZTOF | WOJASZÓWKA | POL | 1993 | M18 | 2 | 00:31:38 (10) | 00:02:09 | 03:04:19 (8) | 00:02:01 | 02:20:49 (4) | 06:00:56 | 4 | |||
5 | 85 | PENC ONDŘEJ | MEZIMĚSTÍ | CYKLO TONY | CZE | 1977 | M40 | 1 | 00:44:44 (71) | 00:02:29 | 02:58:32 (2) | 00:01:54 | 02:14:00 (2) | 06:01:39 | 5 | ||
6 | 2 | MARKOWSKI MAREK | LUBIN | LABOSPORT TEAM ULTIMATE PETARDA SQUAD | POL | 1978 | M30 | 3 | 00:27:06 (4) | 00:01:50 | 03:00:12 (5) | 00:01:48 | 02:33:00 (12) | 06:03:56 | 6 | ||
7 | 1 | ŁACHUT WOJCIECH | MŁAWA | TRIATHLON SERIES TEAM/TWISTER TEAM | POL | 1978 | M30 | 4 | 00:31:55 (11) | 00:01:45 | 03:08:38 (11) | 00:01:46 | 02:31:29 (10) | 06:15:33 | 7 | ||
8 | 29 | OTRĘBA MACIEJ | WROCŁAW | POL | 1984 | M30 | 5 | 00:40:06 (62) | 00:03:29 | 03:04:22 (9) | 00:01:54 | 02:26:37 (6) | 06:16:28 | 8 | |||
9 | 69 | GÓRKA MARCIN | KRAKÓW | UNLIMITED SPORT & LIFESTYLE WWW.UNLIMITED-SPORT.PL | POL | 1988 | M18 | 3 | 00:24:40 (1) | 00:02:14 | 03:05:31 (10) | 00:01:15 | 02:50:35 (18) | 06:24:15 | 9 | ||
10 | 56 | GOŁAWSKI KRZYSZTOF | WROCŁAW | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1982 | M30 | 6 | 00:36:08 (39) | 00:02:22 | 03:04:16 (7) | 00:02:36 | 02:41:36 (15) | 06:26:58 | 10 | ||
11 | 12 | OSTAPSKI KAMIL | WROCŁAW | VEGE RUNNERS BMH TECHNOLOGY | POL | 1982 | M30 | 7 | 00:34:11 (27) | 00:04:07 | 03:16:17 (15) | 00:02:51 | 02:30:16 (7) | 06:27:42 | 11 | ||
12 | 3 | SZCZOTKA MARIUSZ | WIEPRZ | LABOSPORT TEAM AT TEAM SUPER PRINT | POL | 1975 | M40 | 2 | 00:29:42 (7) | 00:02:28 | 03:14:40 (14) | 00:03:44 | 02:38:47 (14) | 06:29:21 | 12 | ||
13 | 13 | DOMINIKOWSKI KRZYSZTOF | ŚWIDNICA | POL | 1980 | M30 | 8 | 00:35:02 (35) | 00:01:23 | 03:13:21 (12) | 00:01:56 | 02:38:11 (13) | 06:29:53 | 13 | |||
14 | 74 | DRUZYLOWSKI MAREK | WROCŁAW | POL | 1991 | M18 | 4 | 00:29:15 (5) | 00:02:47 | 03:26:23 (25) | 00:02:30 | 02:30:59 (8) | 06:31:54 | 14 | |||
15 | 62 | STERMACH IREK | WROCŁAW | POL | 1961 | M50 | 1 | 00:37:28 (49) | 00:04:05 | 03:18:34 (16) | 00:02:20 | 02:31:40 (11) | 06:34:07 | 15 | |||
16 | 52 | MAŁECKI MATEUSZ | NOWY TARG | 111.KEGEL.PL | POL | 1982 | M30 | 9 | 00:41:55 (66) | 00:02:52 | 03:00:00 (4) | 00:02:44 | 02:49:49 (17) | 06:37:20 | 16 | ||
17 | 48 | SZPUNAR MACIEJ | GDYNIA | MORSY GDYŃSKIE GDYŃSKIE MORSY | POL | 1973 | M40 | 3 | 00:38:07 (54) | 00:03:35 | 03:23:47 (23) | 00:03:24 | 02:31:09 (9) | 06:40:02 | 17 | ||
18 | 72 | ZAWADZKI MACIEJ | KRAKÓW | UNLIMITED TRIATHLON CLUB | POL | 1987 | M30 | 10 | 00:27:04 (3) | 00:02:09 | 03:14:32 (13) | 00:01:32 | 03:05:12 (35) | 06:50:29 | 18 | ||
19 | 70 | SOŁTYS JACEK | RADWANICE | POL | 1962 | M50 | 2 | 00:32:42 (21) | 00:02:23 | 03:20:16 (18) | 00:01:57 | 02:56:29 (24) | 06:53:47 | 19 | |||
20 | 65 | SURWIŁO SANDRO | TYCHY | TRIASS TYCHY LA FLOR | POL | 1985 | M30 | 11 | 00:29:27 (6) | 00:02:07 | 03:22:37 (20) | 00:02:16 | 02:59:28 (26) | 06:55:55 | 20 | ||
21 | 31 | LOPIANIAK TOMASZ | OPOLE | LUKS ZORAWINA | POL | 1975 | M40 | 4 | 00:33:15 (22) | 00:02:59 | 03:26:28 (26) | 00:02:43 | 02:51:39 (20) | 06:57:04 | 21 | ||
22 | 54 | HAJNOS-MAŁECKA MARIA | SZAFLARY | 111.KEGEL.PL | POL | 1984 | K30 | 1 | 00:31:59 (12) | 00:02:13 | 03:32:50 (36) | 00:02:31 | 02:48:14 (16) | 06:57:47 | 1 | ||
23 | 51 | BŁASIAK LESZEK | KĘTY | 1965 | POL | 1965 | M50 | 3 | 00:31:08 (9) | 00:02:31 | 03:29:10 (31) | 00:03:17 | 02:51:42 (21) | 06:57:48 | 22 | ||
24 | 4 | SEREDYŃSKI PRZEMYSŁAW | WROCŁAW | POL | 1982 | M30 | 12 | 00:34:55 (34) | 00:01:59 | 03:25:26 (24) | 00:02:06 | 02:55:46 (23) | 07:00:12 | 23 | |||
25 | 49 | WYDMUCH MAREK | BARDO | SGR SREBRNA GORA | POL | 1962 | M50 | 4 | 00:32:02 (13) | 00:02:22 | 03:19:29 (17) | 00:02:52 | 03:07:26 (37) | 07:04:11 | 24 | ||
26 | 68 | KLUZA DAWID | GNIAZDÓW | 22 KBPG | POL | 1989 | M18 | 5 | 00:36:29 (43) | 00:02:47 | 03:23:38 (22) | 00:01:33 | 03:02:43 (31) | 07:07:10 | 25 | ||
27 | 30 | KUNICKI KONRAD | WROCŁAW | GVT | POL | 1982 | M30 | 13 | 00:34:12 (28) | 00:01:42 | 03:30:08 (33) | 00:02:18 | 03:01:07 (28) | 07:09:27 | 26 | ||
28 | 40 | MESSYASZ KRZYSZTOF | OŁAWA | BIMARKO/WELDA TEAM | POL | 1981 | M30 | 14 | 00:36:11 (40) | 00:03:01 | 03:28:50 (29) | 00:02:30 | 02:59:57 (27) | 07:10:29 | 27 | ||
29 | 11 | WAWRZYNIAK MAREK | GDYNIA | POL | 1972 | M40 | 5 | 00:42:55 (69) | 00:02:58 | 03:29:19 (32) | 00:01:50 | 02:54:26 (22) | 07:11:28 | 28 | |||
30 | 9 | SZAFRANIEC ARTUR | WARSZAWA | LABOSPORT TEAM AT TEAM | POL | 1978 | M30 | 15 | 00:34:24 (31) | 00:02:40 | 03:33:16 (38) | 00:03:39 | 02:58:45 (25) | 07:12:44 | 29 | ||
31 | 8 | ORLIK MATEUSZ | PIEKARY ŚLĄSKIE | OPP KATOWICE / OLIVKOVELOVE FOTOGRAFIA | POL | 1988 | M18 | 6 | 00:36:17 (41) | 00:02:34 | 03:30:25 (35) | 00:01:43 | 03:02:49 (32) | 07:13:48 | 30 | ||
32 | 81 | WALISZEWSKI JAKUB | POZNAŃ | ROWERY MAŁGOŚKA ROWERY MAŁGOŚKA | POL | 1987 | M30 | 16 | 00:34:17 (30) | 00:02:20 | 03:29:07 (30) | 00:02:51 | 03:06:25 (36) | 07:15:00 | 31 | ||
33 | 50 | HONBRECHTS TOMASZ | SOBIN | POL | 1973 | M40 | 6 | 00:32:26 (18) | 00:03:23 | 03:46:45 (52) | 00:03:17 | 02:51:05 (19) | 07:16:56 | 32 | |||
34 | 63 | SIERPIŃSKA MONIKA | JÓZEFÓW | WMT | POL | 1987 | K30 | 2 | 00:33:48 (25) | 00:02:44 | 03:21:52 (19) | 00:02:30 | 03:17:04 (42) | 07:17:58 | 2 | ||
35 | 82 | CZELADZKA JUSTYNA | OLKUSZ | OLIMPIUS.PL OLIMPIUS.PL | POL | 1989 | K18 | 1 | 00:42:12 (67) | 00:02:45 | 03:34:07 (40) | 00:02:05 | 03:01:46 (29) | 07:22:55 | 3 | ||
36 | 76 | ZIENIEWICZ GRZEGORZ | DZIERŻONIÓW | POL | 1971 | M40 | 7 | 00:36:19 (42) | 00:03:05 | 03:42:19 (48) | 00:02:27 | 03:02:15 (30) | 07:26:25 | 33 | |||
37 | 22 | MACIUSZEK ŁUKASZ | OPOLE | BBL OPOLE | POL | 1986 | M30 | 17 | 00:37:52 (51) | 00:02:54 | 03:28:28 (28) | 00:01:49 | 03:17:23 (43) | 07:28:26 | 34 | ||
38 | 25 | DEREWECKI JAREK | SKRZESZEWO | GR 3MIASTO | POL | 1974 | M40 | 8 | 00:37:34 (50) | 00:02:59 | 03:30:23 (34) | 00:02:58 | 03:14:47 (41) | 07:28:41 | 35 | ||
39 | 71 | DUBIENKO JOANNA | KRAKÓW | UNLIMITED SPORT & LIFESTYLE UNLIMITED-SPORT.PL | POL | 1989 | K18 | 2 | 00:34:32 (33) | 00:03:02 | 03:46:14 (50) | 00:02:25 | 03:02:57 (33) | 07:29:10 | 4 | ||
40 | 84 | SAKOWSKI SEBASTIAN | WROCLAW | LITWIN TRIATHLON TEAM (LTT) | POL | 1979 | M30 | 18 | 00:40:16 (63) | 00:04:16 | 03:22:43 (21) | 00:04:51 | 03:17:39 (44) | 07:29:45 | 36 | ||
41 | 35 | MICHALEWSKI DARIUSZ | GOGOLIN | POL | 1983 | M30 | 19 | 00:32:36 (20) | 00:01:53 | 03:27:28 (27) | 00:02:28 | 03:27:49 (55) | 07:32:14 | 37 | |||
42 | 83 | DIERING TOMASZ | SKÓRZEWO | ROWERY MAŁGOŚKA | POL | 1987 | M30 | 20 | 00:37:57 (52) | 00:02:29 | 03:43:04 (49) | 00:02:53 | 03:09:12 (38) | 07:35:35 | 38 | ||
43 | 87 | SACHANBINSKI ALEKSANDER | OZIMEK | LABOSPORT TEAM | POL | 1965 | M50 | 5 | 00:38:00 (53) | 00:04:10 | 03:33:21 (39) | 00:03:11 | 03:19:38 (46) | 07:38:20 | 39 | ||
44 | 7 | BUDKOWSKI TOMASZ | WROCŁAW | GT RAT | POL | 1975 | M40 | 9 | 00:32:20 (15) | 00:03:26 | 03:51:17 (59) | 00:03:32 | 03:09:48 (40) | 07:40:23 | 40 | ||
45 | 33 | KRAWCZYK WŁODZIMIERZ | ŚREM | CIACHO TEAM TRIATHLON PONOKAI | POL | 1964 | M50 | 6 | 00:33:35 (24) | 00:03:24 | 03:58:03 (65) | 00:03:20 | 03:03:30 (34) | 07:41:52 | 41 | ||
46 | 80 | MARKOWSKI DARIUSZ | POLANICA ZDROJ | POL | 1959 | M50 | 7 | 00:38:54 (61) | 00:02:07 | 03:34:56 (42) | 00:02:10 | 03:24:14 (50) | 07:42:21 | 42 | |||
47 | 55 | SZEWCZYK MICHAŁ | ŻERNIKI WROCŁAWSKIE | CYKLOFAN | POL | 1989 | M18 | 7 | 00:38:22 (57) | 00:04:08 | 03:35:51 (43) | 00:02:10 | 03:22:15 (49) | 07:42:46 | 43 | ||
48 | 21 | KOCOŃ MARCIN | TYCHY | IRONFRIENDS | POL | 1979 | M30 | 21 | 00:32:20 (17) | 00:03:18 | 03:37:18 (44) | 00:02:49 | 03:27:23 (52) | 07:43:08 | 44 | ||
49 | 75 | PILSZEK ADAM | TYCHY | POL | 1981 | M30 | 22 | 00:32:20 (16) | 00:02:32 | 03:37:33 (45) | 00:03:20 | 03:27:24 (53) | 07:43:09 | 45 | |||
50 | 61 | DANKÓW KRZYSZTOF | OPOLE | POL | 1978 | M30 | 23 | 00:35:11 (36) | 00:04:36 | 03:52:08 (61) | 00:04:27 | 03:09:35 (39) | 07:45:57 | 46 | |||
51 | 20 | MASIUK JAKUB | PABIANICE | WARAVEN / AT TEAM WALRAVEN | POL | 1981 | M30 | 24 | 00:38:35 (60) | 00:04:02 | 03:49:55 (56) | 00:02:13 | 03:21:10 (48) | 07:55:55 | 47 | ||
52 | 14 | BRZESZKIEWICZ DAMIAN | PŁOŃSK | POL | 1993 | M18 | 8 | 00:38:18 (56) | 00:04:00 | 03:51:02 (58) | 00:02:09 | 03:20:26 (47) | 07:55:55 | 48 | |||
53 | 36 | RUMIŃSKA-PIETRZYK JOANNA | KRAKÓW | AKTYWNA STRONA ŻYCIA | POL | 1974 | K40 | 1 | 00:34:14 (29) | 00:04:36 | 03:40:59 (46) | 00:04:19 | 03:32:13 (58) | 07:56:21 | 5 | ||
54 | 17 | KORONKIEWICZ ADAM | WROCŁAW | CS IRONMAN | POL | 1977 | M40 | 10 | 00:32:33 (19) | 00:05:53 | 03:32:54 (37) | 00:09:43 | 03:36:47 (64) | 07:57:50 | 49 | ||
55 | 88 | PRZYBYLSKI RAFAŁ | WROCŁAW | POL | 1973 | M40 | 11 | 00:33:16 (23) | 00:06:58 | 03:34:11 (41) | 00:06:39 | 03:36:46 (63) | 07:57:50 | 50 | |||
56 | 19 | BABULA PRZEMEK | MOKRONOS DOLNY | POL | 1974 | M40 | 12 | 00:36:31 (44) | 00:05:06 | 03:41:44 (47) | 00:04:05 | 03:30:24 (57) | 07:57:50 | 51 | |||
57 | 6 | JAKUBCZYK RAFAŁ | LUBOŃ | POL | 1981 | M30 | 25 | 00:37:10 (47) | 00:03:14 | 04:01:28 (66) | 00:02:12 | 03:19:36 (45) | 08:03:40 | 52 | |||
58 | 43 | ŻMIJEWSKI TOMASZ | WROCŁAW | POL | 1988 | M18 | 9 | 00:35:15 (37) | 00:02:49 | 03:49:40 (55) | 00:02:38 | 03:41:03 (65) | 08:11:25 | 53 | |||
59 | 66 | ŚWIDERSKI BARTOSZ | WROCŁAW | BSS WROCŁAW | POL | 1976 | M40 | 13 | 00:37:17 (48) | 00:04:26 | 03:51:39 (60) | 00:05:09 | 03:33:36 (59) | 08:12:07 | 54 | ||
60 | 53 | BEDŁA GRZEGORZ | MIEDŻNO | POL | 1969 | M40 | 14 | 00:42:20 (68) | 00:05:03 | 03:54:57 (63) | 00:02:59 | 03:27:45 (54) | 08:13:04 | 55 | |||
61 | 18 | SAŁATA ROMAN | ŚWIEBODZICE | TEMMPO WAŁBRZYCH | POL | 1978 | M30 | 26 | 00:38:25 (58) | 00:02:40 | 03:57:18 (64) | 00:02:14 | 03:36:42 (62) | 08:17:19 | 56 | ||
62 | 86 | ZIĘBA TOMASZ | NOWY TARG | NKK | POL | 1974 | M40 | 15 | 00:38:31 (59) | 00:04:52 | 03:47:34 (53) | 00:03:00 | 03:46:01 (67) | 08:19:58 | 57 | ||
63 | 77 | PAWŁOWICZ DOROTA | BIAŁYSTOK | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1983 | K30 | 3 | 00:34:27 (32) | 00:02:11 | 03:48:48 (54) | 00:03:32 | 03:51:23 (69) | 08:20:21 | 6 | ||
64 | 73 | KOCH PRZEMEK | ŚREM | ARKOCH | POL | 1986 | M30 | 27 | 00:35:33 (38) | 00:03:09 | 03:50:31 (57) | 00:02:59 | 03:53:23 (72) | 08:25:35 | 58 | ||
65 | 67 | HEINRYCHOWSKI SLAWOMIR | SZAMOTUŁY | ART TEAM PEGAZ TEATR WIELKI POZNAN ART TEAM PEGAZ TEATR WIELKI W POZNANIU | POL | 1980 | M30 | 28 | 00:36:50 (45) | 00:04:48 | 04:08:41 (69) | 00:02:49 | 03:36:26 (61) | 08:29:34 | 59 | ||
66 | 60 | SZCZEPANSKI GRZEGORZ | RZESZOW | MAJSTER SPORT TEAM MAJSTER S.A. | POL | 1975 | M40 | 16 | 00:43:48 (70) | 00:04:11 | 03:46:38 (51) | 00:06:06 | 03:49:07 (68) | 08:29:50 | 60 | ||
67 | 47 | PASTUSZEK-BOTOR AGNIESZKA | WROCLAW | RETRO | POL | 1986 | K30 | 4 | 00:36:54 (46) | 00:06:47 | 04:07:11 (68) | 00:03:07 | 03:35:33 (60) | 08:33:32 | 7 | 00:04:00 | |
68 | 34 | PILAK JONATAN | WROCŁAW | POL | 1984 | M30 | 29 | 00:41:51 (65) | 00:03:27 | 04:20:26 (71) | 00:05:02 | 03:30:10 (56) | 08:40:56 | 61 | |||
69 | 32 | PIEGDOŃ PIOTR | WROCŁAW | LITWIN TRIATHLON TEAM (LTT) | POL | 1981 | M30 | 30 | 00:33:58 (26) | 00:05:30 | 04:04:51 (67) | 00:06:44 | 03:51:27 (70) | 08:42:30 | 62 | ||
70 | 23 | DABULIS JAROSŁAW | WARSZAWA | KS OXYGEN URSUS | POL | 1973 | M40 | 17 | 00:49:08 (72) | 00:02:38 | 04:22:51 (72) | 00:05:11 | 03:26:46 (51) | 08:46:34 | 63 | ||
71 | 26 | BUCA RAFAŁ | SOPOT | MLKS BASZTA BYTÓW | POL | 1969 | M40 | 18 | 00:53:49 (73) | 00:07:15 | 03:52:51 (62) | 00:04:12 | 03:51:51 (71) | 08:49:58 | 64 | ||
72 | 57 | NAWROT MICHAŁ | POZNAŃ | POL | 1984 | M30 | 31 | 00:41:45 (64) | 00:03:39 | 04:23:03 (73) | 00:03:53 | 03:41:19 (66) | 08:53:39 | 65 | |||
73 | 42 | PAWŁOWSKI KRZYSZTOF | WAŁBRZYCH | POL | 1984 | M30 | 32 | 00:38:11 (55) | 00:04:02 | 04:16:22 (70) | 00:03:47 | 03:57:16 (73) | 08:59:38 | 66 |
M-ce | Nr | TEAM | Miejscowość | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 78 | JAJUGA DAWID (SZULCZEWSKI TOMASZ, ARKADIUSZ JAJUGA) | ZDZIESZOWICE | 00:24:05 (1) | 00:00:55 | 02:51:24 (1) | 00:01:04 | 02:14:45 (1) | 05:32:13 |
2 | 37 | PAZERA KAROL (MARIUSZ PAWELEC , PIOTR STASIAK) | KUDOWA-ZDRÓJ | 00:38:57 (2) | 00:01:00 | 03:37:10 (2) | 00:00:56 | 02:58:57 (3) | 07:17:00 |
3 | 45 | KUŹMA - RASSEK BEATA (MAGDALENA BUJOCZEK, MAGDALENA PLATA) | ZABRZE | 00:41:35 (3) | 00:01:14 | 05:12:26 (3) | 00:01:26 | 02:56:27 (2) | 08:53:08 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 227 | NAWRACAJ MICHAŁ | JAWOR | AJAN IRON TEAM JAWOR | POL | 1986 | M30 | 1 | 00:13:24 (2) | 00:01:52 | 01:26:16 (4) | 00:00:51 | 00:41:07 (1) | 02:23:30 | 1 | ||
2 | 118 | PRZYBYSZ MICHAŁ | WARSZAWA | WARSAW MASTERS TEAM | POL | 1982 | M30 | 2 | 00:14:05 (5) | 00:01:16 | 01:19:44 (1) | 00:00:55 | 00:43:55 (3) | 02:23:55 | 2 | 00:04:00 | |
3 | 236 | MAJKA MICHAŁ | ELBLĄG | LABOSPORT TEAM | POL | 1978 | M30 | 3 | 00:14:18 (8) | 00:01:30 | 01:27:17 (5) | 00:01:12 | 00:42:05 (2) | 02:26:22 | 3 | ||
4 | 182 | STANIK PIOTR | OROŃSKO | LABOSPORT TEAM LABOSPORT POLSKA | POL | 1991 | M18 | 1 | 00:12:32 (1) | 00:01:13 | 01:25:58 (3) | 00:00:56 | 00:47:59 (10) | 02:28:38 | 4 | ||
5 | 128 | OLSZEWSKI PAWEŁ | WROCŁAW | OLSZEWSKI TEAM | POL | 1986 | M30 | 4 | 00:14:24 (9) | 00:01:37 | 01:30:33 (6) | 00:01:06 | 00:45:13 (5) | 02:32:53 | 5 | ||
6 | 168 | LATAWIEC BARTOSZ | LEGIONOWO | WARSAW MASTERS TEAM | POL | 1978 | M30 | 5 | 00:16:24 (32) | 00:01:20 | 01:23:01 (2) | 00:01:05 | 00:52:03 (33) | 02:33:53 | 6 | ||
7 | 129 | WŁOCH MATEUSZ | WROCŁAW | GT RAT | POL | 1986 | M30 | 6 | 00:16:05 (24) | 00:02:34 | 01:34:41 (11) | 00:01:06 | 00:44:06 (4) | 02:38:32 | 7 | ||
8 | 241 | GARBERA JANUSZ | WROCŁAW | GVT | POL | 1978 | M30 | 7 | 00:15:09 (17) | 00:02:00 | 01:34:22 (9) | 00:01:23 | 00:46:09 (6) | 02:39:03 | 8 | ||
9 | 239 | SURWILO ARMAND | TYCHY | ARMAND SURWILO TRIASS TYCHY | POL | 1961 | M50 | 1 | 00:14:24 (10) | 00:01:42 | 01:32:34 (8) | 00:01:47 | 00:50:42 (23) | 02:41:09 | 9 | ||
10 | 148 | GODLEWSKI KRZYSZTOF | ŻARÓW | GVT | POL | 1981 | M30 | 8 | 00:16:14 (30) | 00:01:54 | 01:34:23 (10) | 00:01:20 | 00:47:54 (9) | 02:41:45 | 10 | ||
11 | 189 | WOJCIECHOWSKI BARTOSZ | LUBIN | AZS ŚUM KATOWICE | POL | 1991 | M18 | 2 | 00:14:13 (6) | 00:01:37 | 01:32:30 (7) | 00:01:31 | 00:53:09 (37) | 02:43:00 | 11 | ||
12 | 231 | DUNAJ PAWEŁ | RADKÓW | LITWIN TRIATHLON TEAM | POL | 1982 | M30 | 9 | 00:14:41 (13) | 00:02:04 | 01:36:07 (16) | 00:01:11 | 00:49:21 (12) | 02:43:24 | 12 | ||
13 | 234 | JANUSZ IZABELA | SZCZEPANÓW | POL | 1994 | K18 | 1 | 00:15:45 (19) | 00:01:41 | 01:35:30 (13) | 00:01:19 | 00:49:46 (14) | 02:44:01 | 1 | |||
14 | 224 | POCENTEK KRZYSZTOF | RAWA MAZOWIECKA | KS TRIATHLON RAWA K.S.TRIATHLON RAWA | POL | 1974 | M40 | 1 | 00:14:59 (15) | 00:02:07 | 01:35:25 (12) | 00:01:49 | 00:50:30 (21) | 02:44:50 | 13 | ||
15 | 176 | RODRIGUEZ ESTEVEZ JESUS | WROCLAW | GT RAT | POL | 1984 | M30 | 10 | 00:14:38 (12) | 00:02:21 | 01:37:58 (20) | 00:01:07 | 00:49:48 (15) | 02:45:52 | 14 | ||
16 | 124 | ŁUKOWSKI DARIUSZ | STRZELCE OPOLSKIE | OSIR STRZELCE OPOLSKIE | POL | 1964 | M50 | 2 | 00:18:39 (53) | 00:01:47 | 01:39:27 (25) | 00:01:04 | 00:46:47 (7) | 02:47:44 | 15 | ||
17 | 225 | BONIEWSKI KAMIL | GLINOJECK | POL | 1986 | M30 | 11 | 00:20:22 (77) | 00:02:12 | 01:37:05 (17) | 00:01:09 | 00:47:43 (8) | 02:48:31 | 16 | |||
18 | 132 | PIŁAT MICHAŁ | BOLESŁAWIEC | POL | 1978 | M30 | 12 | 00:19:02 (63) | 00:01:47 | 01:36:01 (14) | 00:01:06 | 00:50:41 (22) | 02:48:37 | 17 | |||
19 | 103 | GRYCMAN ŁUKASZ | TRZCINICA | CART PACK TEAM "SOKÓŁ" BRALIN TEAM CART-PACK BRALIN | POL | 1978 | M30 | 13 | 00:17:33 (43) | 00:02:25 | 01:36:06 (15) | 00:01:27 | 00:51:15 (26) | 02:48:46 | 18 | ||
20 | 153 | DZITKOWSKI WITOLD | GOWARZEWO | TRENERTRIATHLONU.PL | POL | 1985 | M30 | 14 | 00:19:00 (62) | 00:02:11 | 01:38:01 (21) | 00:01:31 | 00:49:19 (11) | 02:50:02 | 19 | ||
21 | 120 | RAGAN PAWEŁ | WROCŁAW | POL | 1980 | M30 | 15 | 00:15:05 (16) | 00:02:00 | 01:39:53 (28) | 00:01:47 | 00:51:37 (28) | 02:50:22 | 20 | |||
22 | 126 | PIETRZAK BŁAŻEJ | WROCŁAW | GVT | POL | 1981 | M30 | 16 | 00:14:13 (7) | 00:01:23 | 01:41:13 (29) | 00:01:06 | 00:52:30 (35) | 02:50:25 | 21 | ||
23 | 117 | LICHACZ MIŁOSZ | SMOLEC | POL | 1983 | M30 | 17 | 00:15:56 (22) | 00:01:50 | 01:38:21 (23) | 00:01:38 | 00:52:58 (36) | 02:50:43 | 22 | |||
24 | 190 | PADLEWSKA ANNA | WARSZAWA | PZU SPORT TEAM | POL | 1980 | K30 | 1 | 00:14:57 (14) | 00:02:27 | 01:42:54 (38) | 00:01:27 | 00:50:00 (18) | 02:51:45 | 2 | ||
25 | 150 | OKOŃ MICHAŁ | JULIANÓW | KUROPATWY RUN TEAM | POL | 1979 | M30 | 18 | 00:15:48 (20) | 00:02:39 | 01:41:33 (32) | 00:01:32 | 00:50:27 (20) | 02:51:59 | 23 | ||
26 | 240 | WITKOWSKI DAMIAN | KROTOSZYN | KS KROTOSZ KROTOSZYN | POL | 1981 | M30 | 19 | 00:15:50 (21) | 00:01:59 | 01:42:52 (37) | 00:01:20 | 00:50:45 (24) | 02:52:46 | 24 | ||
27 | 186 | JAWOREK ŁUKASZ | TRZCIANY | POL | 1979 | M30 | 20 | 00:21:04 (86) | 00:02:09 | 01:37:31 (18) | 00:01:31 | 00:51:03 (25) | 02:53:18 | 25 | |||
28 | 111 | OLSZEWSKI ADAM | GDYNIA | POL | 1971 | M40 | 2 | 00:20:55 (82) | 00:02:27 | 01:37:52 (19) | 00:02:06 | 00:52:13 (34) | 02:55:33 | 26 | |||
29 | 161 | WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF | WAŁBRZYCH | POL | 1978 | M30 | 21 | 00:19:13 (65) | 00:02:59 | 01:39:29 (26) | 00:02:09 | 00:51:57 (32) | 02:55:47 | 27 | |||
30 | 127 | SAWCZYN TOMASZ | BRZĘKOWICE DOLNE | TI22ES | POL | 1979 | M30 | 22 | 00:16:10 (26) | 00:02:14 | 01:44:23 (41) | 00:01:48 | 00:51:29 (27) | 02:56:04 | 28 | ||
31 | 125 | DEREK MACIEJ | POLKOWICE | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1991 | M18 | 3 | 00:16:32 (34) | 00:01:50 | 01:45:22 (46) | 00:01:34 | 00:51:49 (29) | 02:57:07 | 29 | ||
32 | 197 | JASICZEK RADOSŁAW | SWIDNICA | POL | 1979 | M30 | 23 | 00:17:20 (39) | 00:02:43 | 01:46:06 (47) | 00:01:27 | 00:50:11 (19) | 02:57:47 | 30 | |||
33 | 115 | FUTOMA RAFAŁ | RADKÓW | OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA RADKÓW | POL | 1979 | M30 | 24 | 00:16:02 (23) | 00:02:11 | 01:41:21 (30) | 00:01:24 | 00:56:54 (55) | 02:57:52 | 31 | ||
34 | 238 | ANDRZEJEWSKI MICHAŁ | BIELAWA | BAT | POL | 1981 | M30 | 25 | 00:16:13 (29) | 00:02:01 | 01:41:28 (31) | 00:01:13 | 00:57:35 (62) | 02:58:30 | 32 | ||
35 | 101 | KRÓLICKI MACIEJ | BISKUPIEC | JOLO TEAM | POL | 1988 | M18 | 4 | 00:20:44 (80) | 00:02:41 | 01:38:40 (24) | 00:02:37 | 00:54:00 (38) | 02:58:42 | 33 | ||
36 | 196 | MAŚLUSZCZAK MATEUSZ | OŁAWA | LITWIN TRIATHLON TEAM (LTT) | POL | 1985 | M30 | 26 | 00:18:15 (51) | 00:03:07 | 01:46:27 (49) | 00:01:58 | 00:49:32 (13) | 02:59:19 | 34 | ||
37 | 171 | DĘBSKI DANIEL | WAŁBRZYCH | MTB VOTUM TEAM WROCŁAW | POL | 1968 | M40 | 3 | 00:18:54 (59) | 00:01:45 | 01:41:58 (34) | 00:01:16 | 00:55:53 (49) | 02:59:46 | 35 | ||
38 | 151 | ANTOSIAK TOMASZ | ZŁOTORYJA | TRIATTHLON MIETKÓW TEAM | POL | 1981 | M30 | 27 | 00:18:11 (50) | 00:01:56 | 01:46:36 (50) | 00:01:15 | 00:51:55 (31) | 02:59:53 | 36 | ||
39 | 167 | JANUSZKO KRZYSZTOF | ŚWIDNICA | POL | 1982 | M30 | 28 | 00:16:12 (28) | 00:01:53 | 01:46:08 (48) | 00:01:38 | 00:54:35 (42) | 03:00:26 | 37 | |||
40 | 175 | RECZUCH TOMASZ | OŁAWA | POL | 1976 | M40 | 4 | 00:16:11 (27) | 00:02:27 | 01:46:44 (51) | 00:02:09 | 00:54:37 (43) | 03:02:08 | 38 | |||
41 | 207 | STEC MARIUSZ | SZCZYRK | BESKIDY TRI SPORT TEAM | POL | 1981 | M30 | 29 | 00:21:11 (89) | 00:02:10 | 01:47:57 (55) | 00:01:11 | 00:49:49 (16) | 03:02:18 | 39 | ||
42 | 147 | LIS SEBASTIAN | ŁÓDŹ | POL | 1990 | M18 | 5 | 00:14:27 (11) | 00:01:55 | 01:44:29 (42) | 00:01:26 | 01:00:24 (78) | 03:02:41 | 40 | |||
43 | 144 | OMIELJANIUK KONRAD | WROCŁAW | POL | 1996 | M18 | 6 | 00:20:07 (75) | 00:02:52 | 01:42:08 (35) | 00:03:27 | 00:54:09 (39) | 03:02:43 | 41 | |||
44 | 142 | ŁAŹNIOWSKI DAWID | KUDOWA ZDRÓJ | KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM | POL | 1987 | M30 | 30 | 00:21:00 (85) | 00:02:18 | 01:42:23 (36) | 00:01:56 | 00:56:38 (54) | 03:04:15 | 42 | ||
45 | 183 | SALAMONOWICZ PRZEMYSŁAW | WAŁBRZYCH | LITWIN TRIATHLON TEAM COACH KRZEMIŃSKA | POL | 1986 | M30 | 31 | 00:14:04 (4) | 00:01:46 | 01:51:59 (69) | 00:01:25 | 00:55:35 (48) | 03:04:49 | 43 | ||
46 | 185 | KAPŁOWSKI JERZY | WAŁBRZYCH | POL | 1974 | M40 | 5 | 00:18:50 (57) | 00:02:43 | 01:45:13 (45) | 00:02:05 | 00:56:35 (53) | 03:05:26 | 44 | |||
47 | 152 | SZYMECKI PAWEŁ | ŚWIEBODZICE | POL | 1976 | M40 | 6 | 00:21:37 (94) | 00:03:29 | 01:39:46 (27) | 00:01:54 | 00:58:45 (69) | 03:05:31 | 45 | |||
48 | 228 | BARTOLIK PIOTR | WARSZAWA | PZU SPORT TEAM PZU SPORT TEAM | POL | 1978 | M30 | 32 | 00:17:29 (40) | 00:02:44 | 01:42:57 (39) | 00:02:13 | 01:02:03 (90) | 03:07:26 | 46 | ||
49 | 113 | SZAMBELAŃCZYK MACIEJ | POZNAŃ | POSNANIA TRI TEAM | POL | 1978 | M30 | 33 | 00:20:41 (79) | 00:02:23 | 01:49:21 (57) | 00:01:08 | 00:54:22 (41) | 03:07:55 | 47 | ||
50 | 230 | BIERNAT PIOTR | ŚCINAWKA ŚREDNIA | AMATOR | POL | 1976 | M40 | 7 | 00:16:30 (33) | 00:02:23 | 01:45:02 (44) | 00:01:30 | 01:02:47 (93) | 03:08:12 | 48 | ||
51 | 232 | SZCZEPANIK ANDRZEJ | KAZIMIERZA WIELKA | ROLMET ROLMET | POL | 1952 | M60 | 1 | 00:19:50 (71) | 00:03:05 | 01:47:30 (52) | 00:01:41 | 00:56:10 (51) | 03:08:16 | 49 | ||
52 | 155 | WOLSKA KARINA | WROCŁAW | LITWIN TRIATHLON TEAM (LTT) | POL | 1989 | K18 | 2 | 00:19:05 (64) | 00:02:18 | 01:50:29 (64) | 00:01:31 | 00:54:53 (44) | 03:08:16 | 3 | ||
53 | 141 | ŚWIERK SEWERYN | JANOWICE WIELKIE | NATURALNIE JANOWICE | POL | 1979 | M30 | 34 | 00:19:55 (72) | 00:02:29 | 03:08:47 | 50 | |||||
54 | 123 | ORŁOWSKI KAMIL | WROCŁAW | PIK | POL | 1985 | M30 | 35 | 00:17:31 (41) | 00:02:30 | 01:47:37 (54) | 00:01:42 | 00:59:31 (73) | 03:08:51 | 51 | ||
55 | 177 | WALEŃSKA EWA | WROCŁAW | GT RAT | POL | 1976 | K40 | 1 | 00:21:50 (97) | 00:02:33 | 01:53:22 (75) | 00:01:19 | 00:49:58 (17) | 03:09:02 | 4 | ||
56 | 192 | CYGAN PIOTR | ZABRZE | OLSH | POL | 1969 | M40 | 8 | 00:17:31 (42) | 00:02:29 | 01:49:44 (60) | 00:01:21 | 00:58:03 (66) | 03:09:08 | 52 | ||
57 | 213 | BĄK MICHALINA | KRAKÓW | PUCHAŁKA BIKE PUCHAŁKA BIKE | POL | 1989 | K18 | 3 | 00:13:37 (3) | 00:03:04 | 01:52:19 (72) | 00:01:39 | 00:58:52 (70) | 03:09:31 | 5 | ||
58 | 109 | STWERTETSCHKA DARIUSZ | KUDOWA-ZDRÓJ | KUDOWIANKA CYKLON PROAL TEAM KUDOWA - ZDRÓJ, ANER STAL WROCŁAW | POL | 1967 | M50 | 3 | 00:19:24 (68) | 00:02:25 | 01:44:58 (43) | 00:01:33 | 01:01:18 (85) | 03:09:38 | 53 | ||
59 | 226 | OTTO MARTA | GRODZISK MAZOWIECKI | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1983 | K30 | 2 | 00:16:08 (25) | 00:01:47 | 01:54:42 (80) | 00:02:11 | 00:55:15 (45) | 03:10:03 | 6 | ||
60 | 204 | PIETRZAK ŁUKASZ | DZIERZONIOW | POL | 1988 | M18 | 7 | 00:20:56 (83) | 00:02:41 | 01:49:34 (59) | 00:01:28 | 00:55:53 (50) | 03:10:32 | 54 | |||
61 | 214 | FILIPCZAK DARIUSZ | STRZELCE OPOLSKIE | GMINA STRZELCE OPOLSKIE | POL | 1968 | M40 | 9 | 00:21:05 (87) | 00:03:42 | 01:52:25 (73) | 00:01:35 | 00:51:49 (30) | 03:10:36 | 55 | ||
62 | 146 | FILAK SLAWOMIR | ŻORY | LABOSPORT TEAM HRMAX ZORY | POL | 1972 | M40 | 10 | 00:16:18 (31) | 00:02:24 | 01:55:08 (81) | 00:03:00 | 00:54:10 (40) | 03:11:00 | 56 | ||
63 | 121 | PIKUL PIOTR | WARSZAWA | BPH RUNNERS TEAM | POL | 1980 | M30 | 36 | 00:16:58 (37) | 00:02:36 | 01:53:24 (76) | 00:01:29 | 00:57:02 (58) | 03:11:29 | 57 | ||
64 | 180 | PASZEK PRZEMYSŁAW | TYCHY | POL | 1984 | M30 | 37 | 00:16:48 (36) | 00:02:25 | 01:51:17 (66) | 00:03:01 | 00:58:13 (67) | 03:11:44 | 58 | |||
65 | 202 | JASIÓWKA BARTŁOMIEJ | POLSKA NOWA WIEŚ | POL | 1981 | M30 | 38 | 00:20:59 (84) | 00:02:24 | 01:49:58 (62) | 00:01:04 | 00:57:25 (60) | 03:11:50 | 59 | |||
66 | 237 | SOWA ANDRZEJ | CHORZÓW | TRENUJTRIATHLON.PL BRAK | POL | 1972 | M40 | 11 | 00:17:42 (45) | 00:02:20 | 01:50:01 (63) | 00:01:24 | 01:00:40 (81) | 03:12:07 | 60 | ||
67 | 104 | SAMOL TOMASZ | DACHOWA | POL | 1986 | M30 | 39 | 00:18:57 (60) | 00:02:44 | 01:44:13 (40) | 00:01:40 | 01:04:54 (100) | 03:12:28 | 61 | |||
68 | 137 | KOSICKI BARTŁOMIEJ | WROCŁAW | POL | 1983 | M30 | 40 | 00:19:14 (66) | 00:03:00 | 01:49:33 (58) | 00:01:15 | 00:59:30 (72) | 03:12:32 | 62 | |||
69 | 133 | SZYMOSZEK WOJCIECH | PRZYSZOWICE | POL | 1985 | M30 | 41 | 00:19:38 (69) | 00:03:25 | 01:52:11 (71) | 00:02:04 | 00:57:25 (61) | 03:14:43 | 63 | |||
70 | 162 | NOWAK MARIAN | LUBIN | POL | 1961 | M50 | 4 | 00:20:33 (78) | 00:03:02 | 01:41:39 (33) | 00:02:16 | 01:03:21 (95) | 03:14:51 | 64 | 00:04:00 | ||
71 | 233 | KAPCIŃSKI PIOTR | POZNAŃ | OLB | POL | 1984 | M30 | 42 | 00:22:29 (104) | 00:04:00 | 01:48:42 (56) | 00:02:52 | 00:56:56 (56) | 03:14:59 | 65 | ||
72 | 235 | KOZYRA JANUSZ | STARA KAMIENICA | POL | 1976 | M40 | 12 | 00:22:28 (103) | 00:03:29 | 01:52:09 (70) | 00:02:52 | 00:56:16 (52) | 03:17:14 | 66 | |||
73 | 208 | MIĘKINA MATEUSZ | CZĘSTOCHOWA | NIENAWIDZĘ CARDIO | POL | 1988 | M18 | 8 | 00:18:39 (54) | 00:02:48 | 01:49:48 (61) | 00:01:45 | 01:04:39 (99) | 03:17:39 | 67 | ||
74 | 205 | ADAMEK PAWEŁ | WROCŁAW | #SOBASTEAM | POL | 1988 | M18 | 9 | 00:18:46 (56) | 00:02:39 | 01:55:49 (82) | 00:01:54 | 00:58:31 (68) | 03:17:39 | 68 | ||
75 | 212 | SMOLEŃ TOMASZ | KOBIERZYCE | TRIATHLON MIETKÓW TEAM | POL | 1973 | M40 | 13 | 00:18:58 (61) | 00:02:24 | 01:56:37 (85) | 00:02:13 | 00:58:00 (64) | 03:18:12 | 69 | ||
76 | 191 | PUCHALSKI PIOTR | WROCŁAW | PZU SPORT TEAM | POL | 1973 | M40 | 14 | 00:20:17 (76) | 00:04:05 | 01:56:17 (84) | 00:02:08 | 00:55:34 (47) | 03:18:21 | 70 | ||
77 | 203 | CHUDY ANDRZEJ | ROKIETNICA | KOCHAM KAŻDY KILOMETR | POL | 1962 | M50 | 5 | 00:19:59 (73) | #ARG! | 00:02:17 | 01:01:02 (82) | 03:19:44 | 71 | |||
78 | 178 | SEKUŁA PIOTR | MILANÓWEK | POL | 1983 | M30 | 43 | 00:21:57 (99) | 00:03:51 | 01:51:46 (68) | 00:02:00 | 01:00:39 (80) | 03:20:13 | 72 | |||
79 | 229 | TWARDY PAWEŁ | WROCŁAW | GT RAT | POL | 1984 | M30 | 44 | 00:23:34 (109) | 00:03:12 | 01:54:23 (77) | 00:02:08 | 00:57:52 (63) | 03:21:09 | 73 | ||
80 | 169 | JACKOWICZ RAFAŁ | SOBÓTKA | TRIATHLON MIETKÓW TEAM | POL | 1975 | M40 | 15 | 00:21:14 (90) | 00:03:20 | 01:58:33 (87) | 00:01:13 | 00:57:01 (57) | 03:21:21 | 74 | ||
81 | 195 | OKAJ KRZYSZTOF | TARNOWSKIE GÓRY | RUNAWAYS | POL | 1984 | M30 | 45 | 00:21:07 (88) | 00:03:59 | 01:47:32 (53) | 00:03:22 | 01:05:44 (102) | 03:21:44 | 75 | ||
82 | 139 | KŁOS JAN | CHOJNÓW | GTO OŁAWA | POL | 1981 | M30 | 46 | 00:29:32 (116) | 00:02:54 | 01:51:20 (67) | 00:02:32 | 00:55:32 (46) | 03:21:50 | 76 | ||
83 | 114 | JANISZEWSKI SŁAWOMIR | RAWA MAZOWIECKA | RAWA TIM ZAWSZE SLIM | POL | 1975 | M40 | 16 | 00:18:05 (49) | 00:03:14 | 02:01:31 (90) | 00:02:44 | 00:57:03 (59) | 03:22:37 | 77 | ||
84 | 131 | LICHACZ ANNA | SMOLEC | POL | 1981 | K30 | 3 | 00:21:55 (98) | 00:03:07 | 01:54:40 (79) | 00:01:56 | 01:01:14 (84) | 03:22:52 | 7 | |||
85 | 187 | ZEGARSKI ARKADIUSZ | GRÓJEC | POL | 1973 | M40 | 17 | 00:18:52 (58) | 00:02:28 | 01:55:53 (83) | 00:01:45 | 01:05:57 (103) | 03:24:55 | 78 | |||
86 | 200 | LAUNER TOMASZ | WROCŁAW | RUN TOLA RUN | POL | 1972 | M40 | 18 | 00:22:16 (101) | 00:03:15 | 01:51:01 (65) | 00:01:42 | 01:06:50 (105) | 03:25:04 | 79 | ||
87 | 102 | STUKUS DAMIAN | DZIKOWIEC | DZIKOWIEC BIEGAM ZA SWOJE I DLA SIEBIE | POL | 1979 | M30 | 47 | 00:20:46 (81) | 00:02:28 | 02:02:34 (93) | 00:01:21 | 00:58:01 (65) | 03:25:10 | 80 | ||
88 | 211 | RÓŻYCKI ŁUKASZ | OŁAWA | POL | 1975 | M40 | 19 | 00:17:38 (44) | 00:03:33 | 01:58:16 (86) | 00:02:07 | 01:04:03 (96) | 03:25:37 | 81 | |||
89 | 122 | LUBICKI WOJCIECH | ZABRZE | - - | POL | 1966 | M50 | 6 | 00:17:57 (48) | 00:02:56 | 02:00:46 (88) | 00:02:20 | 01:01:51 (89) | 03:25:50 | 82 | ||
90 | 210 | FIGAS SEBASTIAN | WROCLAW | LITWIN TRIATHLON TEAM (LTT) | POL | 1976 | M40 | 20 | 00:18:38 (52) | 00:03:02 | 02:03:14 (95) | 00:02:24 | 00:59:07 (71) | 03:26:25 | 83 | ||
91 | 209 | KIEDA WOJCIECH | BIAŁYSTOK | IRONWOMAN FIT/ TRENERFIT.PL | POL | 1976 | M40 | 21 | 00:15:23 (18) | 00:01:54 | 01:52:45 (74) | 00:01:32 | 01:15:24 (113) | 03:26:58 | 84 | ||
92 | 157 | KOŁODZIEJ ZIEMOWIT | KATOWICE | KUŹNIA TRIATHLONU GREENHOUSE | POL | 1972 | M40 | 22 | 00:17:48 (47) | 00:03:42 | 02:03:55 (97) | 00:02:52 | 00:59:59 (75) | 03:28:16 | 85 | ||
93 | 135 | KUROPATWIŃSKI ANDRZEJ | GDAŃSK | NEC TEMERE NEC TIMIDE | POL | 1981 | M30 | 48 | 00:24:52 (114) | 00:04:16 | 01:38:11 (22) | 00:02:53 | 01:18:35 (114) | 03:28:47 | 86 | ||
94 | 156 | MRÓZ WOJCIECH | BIELANY WROCŁAWSKIE | POL | 1983 | M30 | 49 | 00:18:44 (55) | 00:02:55 | 02:03:04 (94) | 00:01:44 | 01:04:08 (97) | 03:30:35 | 87 | |||
95 | 184 | TYLAK TOMASZ | ŚCINAWA | POL | 1980 | M30 | 50 | 00:16:40 (35) | 00:02:40 | 01:54:30 (78) | 00:02:09 | 01:15:03 (112) | 03:31:02 | 88 | |||
96 | 198 | OSTROWSKI ŁUKASZ | JAROSŁAW | AQUA FIT OSIR ŚRODA ŚLĄSKA 1983 | POL | 1983 | M30 | 51 | 00:21:43 (95) | 00:04:03 | 02:03:45 (96) | 00:02:56 | 01:00:14 (77) | 03:32:41 | 89 | ||
97 | 201 | ŚWIĘTEK SYLWIA | WROCŁAW | LITWIN TRIATHLON TEAM | POL | 1977 | K40 | 2 | 00:24:06 (113) | 00:03:24 | 02:02:07 (92) | 00:02:31 | 01:01:34 (87) | 03:33:42 | 8 | ||
98 | 217 | BIAŁY SEBASTIAN | WARSZAWA | AIRBIKE.PL / POLICZMYSIE.PL | POL | 1973 | M40 | 23 | 00:23:58 (111) | 00:04:26 | 02:01:24 (89) | 00:02:23 | 01:02:03 (91) | 03:34:14 | 90 | ||
99 | 216 | TEOFILSKI DANIEL | WYSOKA | LITWIN TRIATHLON TEAM (LTT) | POL | 1977 | M40 | 24 | 00:22:01 (100) | 00:04:30 | 02:01:36 (91) | 00:02:20 | 01:04:14 (98) | 03:34:41 | 91 | ||
100 | 219 | POLAŃSKI ZBIGNIEW | STRZELCE OPOLSKIE | PIK | POL | 1960 | M50 | 7 | 00:20:06 (74) | 00:04:10 | 02:05:23 (101) | 00:03:01 | 01:02:25 (92) | 03:35:05 | 92 | ||
101 | 108 | GNIOT KATARZYNA | ZDZIESZOWICE | MASTERS ZDZIESZOWICE | POL | 1980 | K30 | 4 | 00:17:44 (46) | 00:02:25 | 02:10:35 (104) | 00:01:44 | 01:02:53 (94) | 03:35:21 | 9 | ||
102 | 181 | PASZEK JOANNA | TYCHY | POL | 1986 | K30 | 5 | 00:21:34 (92) | 00:04:00 | 02:07:05 (102) | 00:03:12 | 01:00:01 (76) | 03:35:52 | 10 | |||
103 | 194 | MICHALEWSKI MATEUSZ | OLSZOWICE | DRUŻYNA GRUBEGO MISIA | POL | 1976 | M40 | 25 | 00:22:38 (106) | 00:04:30 | 02:04:19 (98) | 00:03:12 | 01:01:34 (88) | 03:36:13 | 93 | ||
104 | 166 | ZIMERMAN ADRIAN | ZDZIESZOWICE | KS ZDZIESZOWICE-BIKETEAM | POL | 1981 | M30 | 52 | 00:17:05 (38) | 00:03:00 | 02:09:46 (103) | 00:02:19 | 01:07:04 (106) | 03:39:14 | 94 | ||
105 | 220 | MAŚLUSZCZAK MAREK | STANOWICE | AMATOR | POL | 1986 | M30 | 53 | 00:21:48 (96) | 00:03:52 | 02:11:46 (106) | 00:02:39 | 01:00:37 (79) | 03:40:42 | 95 | ||
106 | 206 | SIDOR ADAM | LUBAŃ | POL | 1972 | M40 | 26 | 00:23:47 (110) | 00:03:24 | 02:05:11 (100) | 00:02:50 | 01:06:09 (104) | 03:41:21 | 96 | |||
107 | 107 | WALCZAK KRZYSZTOF | NOWA RUDA | UKS LUDWIKOWICE | POL | 1979 | M30 | 54 | 00:25:18 (115) | 00:03:07 | 02:13:15 (108) | 00:01:38 | 00:59:40 (74) | 03:42:58 | 97 | ||
108 | 106 | SAMOL WALDEMAR | POZNAŃ | POL | 1962 | M50 | 8 | 00:22:26 (102) | 00:03:24 | 02:14:06 (109) | 00:02:27 | 01:01:10 (83) | 03:43:33 | 98 | |||
109 | 136 | WOJTASZYK SZYMON | KOŹMIN WLKP. | POL | 1983 | M30 | 55 | 00:22:36 (105) | 00:05:24 | 02:04:32 (99) | 00:04:24 | 01:07:56 (107) | 03:44:52 | 99 | |||
110 | 174 | POLAK TADEUSZ | KRAKÓW | POL | 1982 | M30 | 56 | 00:19:48 (70) | 00:03:57 | 02:18:24 (113) | 00:04:00 | 01:01:27 (86) | 03:47:36 | 100 | |||
111 | 172 | PYZIK JACEK | MYSŁAKOWICE | POL | 1970 | M40 | 27 | 00:24:03 (112) | 00:03:40 | 02:16:00 (111) | 00:02:17 | 01:05:25 (101) | 03:51:25 | 101 | |||
112 | 221 | BUŁAT RADOSŁAW | WROCŁAW | APPLOVER SP. Z O.O. | POL | 1991 | M18 | 10 | 00:19:22 (67) | 00:05:46 | 02:13:10 (107) | 00:04:47 | 01:11:12 (108) | 03:54:17 | 102 | ||
113 | 159 | ZWOLIŃSKI PRZEMYSŁAW | TYCHY | RUNNERSTRIP | POL | 1972 | M40 | 28 | 00:23:15 (108) | 00:05:11 | 02:10:46 (105) | 00:03:07 | 01:13:11 (110) | 03:55:30 | 103 | ||
114 | 105 | ORLOWSKA ANETA | RADKÓW | POL | 1977 | K40 | 3 | 00:23:05 (107) | 00:03:35 | 02:17:44 (112) | 00:01:44 | 01:14:57 (111) | 04:01:05 | 11 | |||
115 | 110 | OLSZEWSKA KARINA | GDYNIA | POL | 1977 | K40 | 4 | 00:21:19 (91) | 00:02:55 | 02:15:41 (110) | 00:03:03 | 01:19:02 (115) | 04:02:00 | 12 | |||
116 | 243 | POLEC LECH | MITTERKIRCHEN | ERDINGER ALKOHOLFREI | AUS | 1959 | M50 | 9 | 00:21:34 (93) | 00:04:00 | 02:24:53 (114) | 00:03:09 | 01:11:56 (109) | 04:05:32 | 104 |
M-ce | Nr zaw. | TEAM | Miejscowość | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 179 | MARCINKOWSKA ANNA (PIĘTA MARCIN, GIEJSZTOWT MARCIN) | GĄDKI | 3 | 00:12:38 (1) | 00:00:52 | 01:34:44 (1) | 00:00:50 | 01:08:50 (3) | 02:57:54 |
2 | 193 | JANOSZ DAWID (SKUPIN GRZEGORZ,CZAPLA GRZEGORZ) | KATOWICE | 3 | 00:19:38 (2) | 00:01:12 | 01:47:10 (2) | 00:01:05 | 00:56:36 (1) | 03:05:41 |
3 | 188 | KOPIEC KAROL (NATALIA GRABSKA, AGNIESZKA WOLNY) | GOSTYŃ | 3 | 00:21:52 (3) | 00:01:22 | 02:24:17 (3) | 00:01:11 | 00:58:49 (2) | 03:47:31 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 387 | AUGUSTYNIAK KRZYSZTOF | POLKOWICE | LABOSPORT TEAM MKS PŁETVAL POLKOWICE | POL | 1981 | M30 | 1 | 00:06:01 (1) | 00:01:14 | 00:42:02 (1) | 00:00:55 | 00:18:44 (1) | 01:08:56 | 1 | ||
2 | 356 | PAJOR BARTOSZ | WROCŁAW | GVT GVT PM RIDER ADSYSTEM | POL | 1984 | M30 | 2 | 00:08:37 (27) | 00:01:32 | 00:42:44 (2) | 00:00:57 | 00:22:01 (6) | 01:15:51 | 2 | ||
3 | 345 | PIETRAS ADAM | KEDZIERZYN-KOZLE | KUMPLE GRZMOTKA | POL | 1998 | M18 | 1 | 00:07:10 (8) | 00:01:44 | 00:44:51 (4) | 00:00:57 | 00:21:32 (4) | 01:16:14 | 3 | ||
4 | 281 | LIGOCKI TOMASZ | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | POL | 1969 | M40 | 1 | 00:07:09 (7) | 00:01:38 | 00:45:15 (5) | 00:01:14 | 00:22:28 (9) | 01:17:44 | 4 | ||
5 | 369 | KUCZMA STAŚ | GORTATOWO | AZS AWF POZNAŃ | POL | 2001 | M16 | 1 | 00:06:43 (3) | 00:01:19 | 00:45:42 (6) | 00:00:56 | 00:23:11 (13) | 01:17:51 | 5 | ||
6 | 334 | CHYŁKOWSKI FILIP | MICHAŁOWICE | TRIATHLON YMCA KRAKÓW | POL | 2001 | M16 | 2 | 00:06:56 (5) | 00:01:23 | 00:47:37 (9) | 00:01:00 | 00:21:08 (3) | 01:18:04 | 6 | ||
7 | 354 | DYKSZAK FILIP | WIELICZKA | KT WATER KNIGHTS ZABIERZOW | POL | 1983 | M30 | 3 | 00:08:04 (19) | 00:01:32 | 00:45:55 (7) | 00:01:13 | 00:22:51 (11) | 01:19:35 | 7 | ||
8 | 338 | WYRWIŃSKA JADWIGA | DRUŻYNA | AZS AWF POZNAŃ | POL | 2001 | K16 | 1 | 00:07:16 (10) | 00:01:21 | 00:47:58 (12) | 00:01:04 | 00:22:08 (8) | 01:19:47 | 1 | ||
9 | 347 | RADECKI MACIEJ | WROCŁAW | TRIBITION TEAM | POL | 1982 | M30 | 4 | 00:08:33 (24) | 00:01:24 | 00:46:31 (8) | 00:00:57 | 00:22:32 (10) | 01:19:57 | 8 | ||
10 | 398 | OGORZAŁEK JAKUB | NOWA RUDA | MKS DUSZNIKI ZDRÓJ SMS DUSZNIKI ZDRÓJ | POL | 2001 | M16 | 3 | 00:08:35 (25) | 00:02:01 | 00:43:02 (3) | 00:01:02 | 00:25:59 (29) | 01:20:39 | 9 | ||
11 | 393 | SZMAJDUCH MARIUSZ | MYSŁOWICE | SILESIA RUNNERS CLUB | POL | 1986 | M30 | 5 | 00:09:24 (38) | 00:01:49 | 00:48:47 (13) | 00:01:22 | 00:20:35 (2) | 01:21:57 | 10 | ||
12 | 375 | STRUK MACIIEJ | WROCŁAW | DREAM RUN STRUŚ | POL | 1979 | M30 | 6 | 00:08:35 (26) | 00:02:13 | 00:47:45 (10) | 00:01:15 | 00:23:06 (12) | 01:22:54 | 11 | ||
13 | 358 | STODÓŁKA SZYMON | WROCŁAW | INTIVE WTT | POL | 1986 | M30 | 7 | 00:08:54 (32) | 00:01:28 | 00:47:48 (11) | 00:01:14 | 00:23:48 (15) | 01:23:12 | 12 | ||
14 | 400 | KRZEMIŃSKA MARIOLA | KĘDZIERZYN-KOŹLE | LITWIN TRIATHLON TEAM SALI | POL | 1992 | K18 | 1 | 00:06:51 (4) | 00:01:18 | 00:50:51 (22) | 00:01:09 | 00:23:31 (14) | 01:23:40 | 2 | ||
15 | 359 | ŚMIETANA MARCIN | WROCŁAW | POL | 1975 | M40 | 2 | 00:07:14 (9) | 00:01:48 | 00:50:02 (17) | 00:01:28 | 00:24:22 (19) | 01:24:54 | 13 | |||
16 | 380 | GRAJEK KRZYSZTOF | UNISŁAW ŚLĄSKI | POL | 1980 | M30 | 8 | 00:08:15 (21) | 00:01:52 | 00:49:50 (16) | 00:01:18 | 00:24:09 (18) | 01:25:24 | 14 | |||
17 | 335 | STAFIEJ FILIP | LEGIONOWO | WNIEBOWZIECI | POL | 1976 | M40 | 3 | 00:07:32 (13) | 00:01:55 | 00:52:52 (31) | 00:01:05 | 00:22:07 (7) | 01:25:31 | 15 | ||
18 | 328 | CZERNIK ARTUR | BIERUŃ | GOMOLA TRANS AIRCO | POL | 1986 | M30 | 9 | 00:08:47 (31) | 00:01:23 | 00:50:05 (19) | 00:01:14 | 00:24:03 (17) | 01:25:32 | 16 | ||
19 | 399 | RUDNIK TOMASZ | ŻARÓW | GVT | POL | 1979 | M30 | 10 | 00:10:13 (52) | 00:01:46 | 00:50:10 (20) | 00:01:49 | 00:21:36 (5) | 01:25:34 | 17 | ||
20 | 391 | PRZYŚLEWICZ ŁUKASZ | TARNOWO PODGÓRNE | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" | POL | 2001 | M16 | 4 | 00:07:31 (12) | 00:01:12 | 00:51:35 (26) | 00:00:49 | 00:24:50 (24) | 01:25:57 | 18 | ||
21 | 389 | OSSOWSKI ŁUKASZ | TARNOWO PODGÓRNE | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" | POL | 2001 | M16 | 5 | 00:08:21 (22) | 00:00:59 | 00:49:27 (15) | 00:00:58 | 00:26:26 (34) | 01:26:11 | 19 | ||
22 | 382 | PASZEK SEBASTIAN | WROCŁAW | POL | 1982 | M30 | 11 | 00:07:42 (16) | 00:01:43 | 00:50:30 (21) | 00:01:17 | 00:25:47 (27) | 01:26:59 | 20 | |||
23 | 322 | BADEWICZ TOMASZ | KRAPKOWICE | GARAGE JIM BEAM | POL | 1986 | M30 | 12 | 00:08:46 (30) | 00:01:37 | 00:50:51 (23) | 00:01:24 | 00:24:31 (20) | 01:27:09 | 21 | ||
24 | 362 | JANISZEWSKI ARKADIUSZ | ŚRODA ŚLĄSKA | GRUPA TRIATHLONOWA RAT | POL | 1971 | M40 | 4 | 00:09:48 (43) | 00:02:12 | 00:50:04 (18) | 00:01:52 | 00:24:45 (23) | 01:28:41 | 22 | ||
25 | 303 | PILKOWSKI PAWEL | BIALYSTOK | LABOSPORT TEAM | POL | 1983 | M30 | 13 | 00:08:43 (29) | 00:01:42 | 00:50:59 (24) | 00:01:04 | 00:26:47 (41) | 01:29:15 | 23 | ||
26 | 374 | STENCEL GRZEGORZ | WARSZAWA | POL | 1983 | M30 | 14 | 00:08:01 (18) | 00:01:57 | 00:53:37 (33) | 00:01:17 | 00:24:40 (21) | 01:29:32 | 24 | |||
27 | 363 | KITKOWSKI ARKAADIUSZ | LĄDEK ZDRÓJ | SUPERSNOW SUPERSNOW | POL | 1976 | M40 | 5 | 00:09:14 (33) | 00:02:05 | 00:51:13 (25) | 00:01:09 | 00:26:33 (37) | 01:30:14 | 25 | ||
28 | 351 | KIEŁBASA TOMASZ | BIELSKO-BIAŁA | POL | 1986 | M30 | 15 | 00:08:30 (23) | 00:04:21 | 00:49:03 (14) | 00:01:45 | 00:26:48 (42) | 01:30:27 | 26 | |||
29 | 367 | ŁASZUK FILIP | ŚWIDNICA | POL | 2000 | M16 | 6 | 00:07:00 (6) | 00:01:41 | 00:51:38 (27) | 00:01:09 | 00:29:29 (62) | 01:30:57 | 27 | |||
30 | 332 | SOKOŁOWSKI GRZEGORZ | BRZEG | POLARIS POLARIS POLAND SP. Z O.O. | POL | 1988 | M18 | 2 | 00:08:41 (28) | 00:02:23 | 00:52:38 (29) | 00:01:38 | 00:26:15 (32) | 01:31:35 | 28 | ||
31 | 305 | SZPOCINSKA SYLWIA | WROCŁAW | GT RAT | POL | 1984 | K30 | 1 | 00:07:23 (11) | 00:02:08 | 00:56:32 (42) | 00:01:12 | 00:24:42 (22) | 01:31:57 | 3 | ||
32 | 397 | OGORZAŁEK ARKADIUSZ | NOWA RUDA | POLIAMID SKI TEAM | POL | 1966 | M50 | 1 | 00:09:44 (42) | 00:02:30 | 00:52:45 (30) | 00:01:18 | 00:26:36 (39) | 01:32:53 | 29 | ||
33 | 385 | SARNA-POHREBNY AGATA | NOWY TARG | POL | 1983 | K30 | 2 | 00:09:16 (35) | 00:02:17 | 00:54:21 (37) | 00:01:15 | 00:26:19 (33) | 01:33:28 | 4 | |||
34 | 366 | LECH ŁUKASZ | KOBIERZYCE | POL | 1981 | M30 | 16 | 00:12:03 (73) | 00:02:41 | 00:52:00 (28) | 00:01:46 | 00:26:02 (30) | 01:34:32 | 30 | |||
35 | 390 | BOCHNAK WERONIKA | TARNOWO PODGÓRNE | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" | POL | 2001 | K16 | 2 | 00:08:04 (20) | 00:01:25 | 00:55:05 (39) | 00:01:26 | 00:28:41 (57) | 01:34:41 | 5 | ||
36 | 349 | KLEMENTOWSKI JAN | WROCŁAW | KLEMENS TEAM | POL | 1976 | M40 | 6 | 00:07:39 (15) | 00:03:52 | 00:53:15 (32) | 00:01:23 | 00:28:38 (56) | 01:34:47 | 31 | ||
37 | 396 | KOŁODZIEJ PIOTR | ZGORZELEC | CM MEDAKTIV | POL | 1970 | M40 | 7 | 00:09:50 (44) | 00:02:45 | 00:54:05 (35) | 00:01:42 | 00:26:30 (36) | 01:34:52 | 32 | ||
38 | 323 | PRON ADAM | KATOWICE | IPRONMAN PRECISION HR | POL | 1975 | M40 | 8 | 00:09:37 (41) | 00:02:39 | 00:55:51 (41) | 00:01:28 | 00:25:30 (26) | 01:35:05 | 33 | ||
39 | 306 | KONOPSKI ADAM | JERZMANOWA | MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM | POL | 1972 | M40 | 9 | 00:11:42 (69) | 00:03:19 | 00:53:38 (34) | 00:02:13 | 00:24:52 (25) | 01:35:44 | 34 | ||
40 | 314 | KASPRZYK PATRYCJA | WAŁBRZYCH | BIEGAJ-ZAPOBIEGAJ | POL | 1986 | K30 | 3 | 00:10:20 (53) | 00:02:28 | 00:55:13 (40) | 00:01:43 | 00:26:28 (35) | 01:36:12 | 6 | ||
41 | 378 | WYSOCZAŃSKI PAWEŁ | WOŁÓW | PCC SQUAD | POL | 1990 | M18 | 3 | 00:09:22 (37) | 00:03:10 | 00:56:35 (43) | 00:01:03 | 00:26:07 (31) | 01:36:17 | 35 | ||
42 | 317 | SMAGAŁA WOJCIECH | WROCŁAW | SMAGI TEAM | POL | 1981 | M30 | 17 | 00:10:30 (56) | 00:02:44 | 00:54:17 (36) | 00:01:43 | 00:27:11 (45) | 01:36:25 | 36 | ||
43 | 388 | MONASTYRSKYY BORYS | TARNOWO PODGÓRNE | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" | POL | 1966 | M50 | 2 | 00:07:35 (14) | 00:01:21 | 00:58:46 (52) | 00:01:20 | 00:27:42 (48) | 01:36:44 | 37 | ||
44 | 302 | DYRO RAFAŁ | GNIEW | POL | 1979 | M30 | 18 | 00:09:53 (46) | 00:02:59 | 00:59:32 (57) | 00:01:19 | 00:23:58 (16) | 01:37:41 | 38 | |||
45 | 395 | BRYZEK ARNOLD | WARSZAWA | POL | 1970 | M40 | 10 | 00:07:49 (17) | 00:01:45 | 00:57:31 (47) | 00:01:53 | 00:29:00 (59) | 01:37:58 | 39 | |||
46 | 392 | WALCZAK PAULINA | ŚWIDNICA | KOLOSEUM | POL | 1988 | K18 | 2 | 00:09:52 (45) | 00:02:44 | 00:58:07 (49) | 00:01:29 | 00:25:53 (28) | 01:38:05 | 7 | ||
47 | 320 | UBYCH MARCIN | BIELAWA | TAKTYCZNYMEDICAL.PL | POL | 1985 | M30 | 19 | 00:11:06 (64) | 00:02:28 | 00:54:59 (38) | 00:01:50 | 00:27:54 (49) | 01:38:17 | 40 | ||
48 | 350 | NIEDZIELSKA KATARZYNA | WROCŁAW | LITWIN TRIATHLON TEAM (LTT) | POL | 1990 | K18 | 3 | 00:09:33 (40) | 00:01:37 | 00:57:59 (48) | 00:01:15 | 00:28:08 (52) | 01:38:32 | 8 | ||
49 | 355 | KARWACKA ALEKSANDRA | BIAŁYSTOK | IRONWOMAN FIT/ TRENERFIT.PL | POL | 1990 | K18 | 4 | 00:10:26 (54) | 00:01:49 | 00:58:54 (53) | 00:01:26 | 00:27:14 (46) | 01:39:49 | 9 | ||
50 | 357 | KALITA KATARZYNA | STANOWICE | GLKS ŚWIDNICA | POL | 1989 | K18 | 5 | 00:10:49 (61) | 00:01:49 | 00:58:38 (51) | 00:01:07 | 00:28:00 (50) | 01:40:23 | 10 | ||
51 | 371 | DURA MARTYNA | RAKOWNIA | KRUCI TEAM | POL | 1988 | K18 | 6 | 00:09:57 (47) | 00:02:33 | 00:59:17 (54) | 00:01:43 | 00:27:27 (47) | 01:40:57 | 11 | ||
52 | 340 | SIELICKI KRZYSZTOF | MYSIADLO | POL | 1981 | M30 | 20 | 00:13:15 (81) | 00:02:34 | 00:57:06 (45) | 00:01:38 | 00:26:37 (40) | 01:41:10 | 41 | |||
53 | 316 | GORCZYCA JOANNA | WROCŁAW | POL | 1983 | K30 | 4 | 00:10:58 (63) | 00:02:11 | 00:56:47 (44) | 00:01:34 | 00:30:42 (65) | 01:42:12 | 12 | |||
54 | 361 | KOPACZ MIROSŁAW | POZNAŃ | POL | 1955 | M60 | 1 | 00:10:00 (48) | 00:03:37 | 01:00:27 (59) | 00:01:34 | 00:26:35 (38) | 01:42:13 | 42 | |||
55 | 368 | BEDNARCZYK PAWEŁ | WROCŁAW | POL | 1994 | M18 | 4 | 00:06:27 (2) | 00:02:56 | 01:02:51 (64) | 00:01:56 | 00:29:12 (61) | 01:43:22 | 43 | |||
56 | 330 | KUCZKOWSKI SŁAWOMIR | WROCŁAW | OPERA SOFTWARE | POL | 1981 | M30 | 21 | 00:09:20 (36) | 00:02:48 | 00:57:13 (46) | 00:01:05 | 00:33:02 (77) | 01:43:28 | 44 | ||
57 | 333 | SOSZYŃSKI TOMASZ | GOGOLIN | POLARIS POLARIS | POL | 1982 | M30 | 22 | 00:10:40 (58) | 00:02:42 | 00:58:27 (50) | 00:01:31 | 00:31:34 (70) | 01:44:54 | 45 | ||
58 | 325 | SOWIŃSKA AGATA | BIERUŃ | POL | 1985 | K30 | 5 | 00:11:40 (68) | 00:02:57 | 01:02:35 (63) | 00:01:36 | 00:26:50 (43) | 01:45:38 | 13 | |||
59 | 329 | SOLECKI TOMASZ | BIERUŃ | GOMOLATRANSAIRCO | POL | 1979 | M30 | 23 | 00:11:40 (67) | 00:02:58 | 01:02:34 (62) | 00:01:36 | 00:27:00 (44) | 01:45:48 | 46 | ||
60 | 383 | SZUMNY ŁUKASZ | PAKOSŁAW | AJAN IRON TEAM JAWOR | POL | 1980 | M30 | 24 | 00:11:50 (71) | 00:02:22 | 00:59:20 (55) | 00:01:48 | 00:31:17 (68) | 01:46:37 | 47 | ||
61 | 339 | BARANOWSKI MARIUSZ | JULIANÓW | POL | 1981 | M30 | 25 | 00:12:49 (78) | 00:02:19 | 01:00:00 (58) | 00:01:24 | 00:30:34 (63) | 01:47:06 | 48 | |||
62 | 384 | KOLENDA SEBASTIAN | WYSOKA | DECATHLON BIELANY WROCŁAWSKIE | POL | 1992 | M18 | 5 | 00:12:18 (77) | 00:02:53 | 01:00:56 (60) | 00:01:12 | 00:31:11 (67) | 01:48:30 | 49 | ||
63 | 370 | SIKORA KATARZYNA | POZNAŃ | POL | 1990 | K18 | 7 | 00:11:52 (72) | 00:02:07 | 01:05:11 (68) | 00:00:59 | 00:28:36 (55) | 01:48:45 | 14 | |||
64 | 381 | ROCHEWICZ DANIEL | WROCŁAW | POOLPOOL.PL POOLPOOL.PL | POL | 1992 | M18 | 6 | 00:09:29 (39) | 00:02:20 | 00:59:29 (56) | 00:01:30 | 00:36:38 (82) | 01:49:26 | 50 | ||
65 | 348 | MALIK GRZEGORZ | LUBIN | LUBIN | POL | 1991 | M18 | 7 | 00:10:01 (49) | 00:02:42 | 01:07:15 (75) | 00:01:26 | 00:28:24 (53) | 01:49:48 | 51 | ||
66 | 352 | ŻÓŁTOWSKI KRZYSZTOF | WROCŁAW | POL | 1956 | M60 | 2 | 00:13:02 (80) | 00:04:07 | 01:03:09 (65) | 00:02:06 | 00:28:08 (51) | 01:50:32 | 52 | |||
67 | 280 | SACHAŃBINSKA KALINA | OZIMEK | POL | 1987 | K30 | 6 | 00:10:27 (55) | 00:02:41 | 01:05:31 (69) | 00:01:30 | 00:30:41 (64) | 01:50:50 | 15 | |||
68 | 341 | FORNAL PAWEŁ | RADKÓW | 22 KBPG | POL | 1985 | M30 | 26 | 00:10:51 (62) | 00:03:45 | 01:06:51 (74) | 00:01:17 | 00:28:53 (58) | 01:51:37 | 53 | ||
69 | 315 | KALISKI PIOTR | WROCŁAW | POL | 1974 | M40 | 11 | 00:10:45 (60) | 00:02:32 | 01:05:08 (67) | 00:01:08 | 00:32:30 (74) | 01:52:03 | 54 | |||
70 | 321 | SMAGAŁA MACIEJ | WROCŁAW | POL | 1982 | M30 | 27 | 00:12:08 (74) | 00:03:12 | 01:05:32 (70) | 00:01:31 | 00:30:45 (66) | 01:53:08 | 55 | |||
71 | 326 | WÓJCIK PIOTR | WARSZAWA | POL | 1974 | M40 | 12 | 00:15:40 (82) | 00:04:42 | 01:01:39 (61) | 00:02:51 | 00:29:03 (60) | 01:53:55 | 56 | |||
72 | 301 | SWIATLON MAŁGORZATA | ROKITKI | CZARNI ROKITKI | POL | 1989 | K18 | 8 | 00:10:02 (50) | 00:02:37 | 01:07:17 (76) | 00:01:34 | 00:32:26 (73) | 01:53:56 | 16 | ||
73 | 364 | WYTYKOWSKA JOANNA | ŁÓDŹ | RYSIE | POL | 1980 | K30 | 7 | 00:09:14 (34) | 00:04:32 | 01:06:43 (73) | 00:01:35 | 00:28:33 (54) | 01:54:37 | 17 | 00:04:00 | |
74 | 307 | SIENKIEWICZ ARKADIUSZ | WROCŁAW | POL | 1974 | M40 | 13 | 00:10:34 (57) | 00:04:11 | 01:06:39 (72) | 00:01:47 | 00:32:49 (76) | 01:56:00 | 57 | |||
75 | 308 | DURA MAGDALENA | WROCLAW | POL | 1971 | K40 | 1 | 00:10:44 (59) | 00:02:02 | 01:10:24 (79) | 00:01:47 | 00:31:33 (69) | 01:56:30 | 18 | |||
76 | 394 | DUDA MAREK | WROCŁAW | LABOSPORT TEAM | POL | 1971 | M40 | 14 | 00:10:08 (51) | 00:02:59 | 01:05:57 (71) | 00:01:45 | 00:36:17 (80) | 01:57:06 | 58 | ||
77 | 344 | BUGAJ GRZEGORZ | KATOWICE | POL | 1974 | M40 | 15 | 00:12:12 (75) | 00:02:21 | 01:08:43 (78) | 00:01:50 | 00:32:10 (72) | 01:57:16 | 59 | |||
78 | 386 | FABISIAK MARCIN | GNIEZNO | POL | 1977 | M40 | 16 | 00:11:11 (66) | 00:04:07 | 01:08:04 (77) | 00:02:01 | 00:32:41 (75) | 01:58:04 | 60 | |||
79 | 346 | RÓŻACKA MARTA | ŚWIĘTOCHŁOWICE | POL | 1992 | K18 | 9 | 00:12:59 (79) | 00:02:34 | 01:05:02 (66) | 00:02:09 | 00:31:45 (71) | 01:58:29 | 19 | 00:04:00 | ||
80 | 324 | KANIOWSKA KAROLINA | CZESTOCHOWA | POL | 1992 | K18 | 10 | 00:11:48 (70) | 00:04:39 | 01:13:32 (80) | 00:02:25 | 00:37:58 (83) | 02:10:22 | 20 | |||
81 | 311 | BUCZKO MICHAŁ | WROCŁAW | POL | 1983 | M30 | 28 | 00:11:07 (65) | 00:02:56 | 01:25:50 (83) | 00:02:23 | 00:35:25 (79) | 02:17:41 | 61 | |||
82 | 377 | DREWICZ KINGA | ŻAGAŃ | POL | 1979 | K30 | 8 | 00:15:40 (83) | 00:02:31 | 01:22:36 (82) | 00:01:26 | 00:36:27 (81) | 02:18:40 | 21 | |||
83 | 342 | JURKOWSKA ANNA | OLSZOWICE | DRUŻYNA GRUBEGO MISIA | POL | 1978 | K30 | 9 | 00:16:35 (84) | 00:04:27 | 01:22:03 (81) | 00:01:57 | 00:34:05 (78) | 02:19:07 | 22 | ||
84 | 353 | BRUSKI DARIUSZ | GDAŃSK | DARO PIB ELDAR | POL | 1963 | M50 | 3 | 00:12:12 (76) | 00:04:28 | 01:38:00 (84) | 00:02:50 | 00:39:13 (84) | 02:36:43 | 62 |
M-ce | Nr zaw. | TEAM | Miejscowość | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 337 | ZACHCIAŁ BŁAŻEJ (ZACHCIAŁ ADAM, AUGUSTYN ADAM) | CHODZIEŻ | 00:07:20 (1) | 00:01:07 | 00:51:42 (1) | 00:00:52 | 00:23:04 (1) | 01:24:05 |
2 | 360 | NOWAK ADAM (NOWAK MARCIN , NOWAK GRZEGORZ) | LEWIN BRZESKI | 00:09:03 (2) | 00:01:32 | 01:05:44 (2) | 00:01:10 | 00:27:00 (2) | 01:44:29 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 481 | KACZMAREK SEBASTIAN | TARNOWO PODGÓRNE | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" | POL | 2003 | M14 | 1 | 3:21 | 17,9 | 00:03:21 | 1 | |
2 | 492 | NIEDOWÓZ ARTUR | RADKÓW | ZESPÓŁ SZKÓŁ W RADKOWIE | POL | 2004 | M12 | 1 | 3:31 | 17,1 | 00:03:31 | 2 | |
3 | 484 | GURANOWSKI WOJCIECH | TARNOWO PODGÓRNE | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" | POL | 2004 | M12 | 2 | 3:33 | 16,9 | 00:03:33 | 3 | |
4 | 489 | KĘDRA JAKUB | TARNOWO PODGÓRNE | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" | POL | 2002 | M14 | 2 | 3:43 | 16,1 | 00:03:43 | 4 | |
5 | 477 | BALA TYMEK | WROCŁAW | POL | 2004 | M12 | 3 | 3:46 | 15,9 | 00:03:46 | 5 | ||
6 | 490 | DZIUBATY MAKSYMILIAN | TARNOWO PODGÓRNE | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" | POL | 2002 | M14 | 3 | 3:54 | 15,4 | 00:03:54 | 6 | |
7 | 488 | KOSTKA MACIEJ | TARNOWO PODGÓRNE | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" | POL | 2004 | M12 | 4 | 3:55 | 15,3 | 00:03:55 | 7 | |
8 | 479 | SOŁTYSIAK ULA | TARNOWO PODGÓRNE | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" | POL | 2004 | K12 | 1 | 3:58 | 15,1 | 00:03:58 | 1 | |
9 | 491 | JANUSZ ZUZANNA | ŚRODA ŚLĄSKA | POL | 2005 | K12 | 2 | 4:11 | 14,3 | 00:04:11 | 2 | ||
10 | 482 | ALBRECHT MARIA | TARNOWO PODGÓRNE | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" | POL | 2002 | K14 | 11 | 4:17 | 14,0 | 00:04:17 | 3 | |
11 | 483 | SOŁTYSIAK ZOFIA | TARNOWO PODGÓRNE | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" | POL | 2003 | K14 | 22 | 4:23 | 13,7 | 00:04:23 | 4 | |
12 | 485 | SZYMCZAK ADAM | TARNOWO PODGÓRNE | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" | POL | 2005 | M12 | 5 | 4:23 | 13,7 | 00:04:23 | 8 | |
13 | 487 | BERA JULIA | TARNOWO PODGÓRNE | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" | POL | 2004 | K12 | 3 | 4:33 | 13,2 | 00:04:33 | 5 | |
14 | 476 | MICHALEWSKI PIOTR | KRAKÓW | DRUŻYNA GRUBEGO MISIA | POL | 2005 | M12 | 6 | 4:45 | 12,6 | 00:04:45 | 9 | |
15 | 493 | CYGAN KAMIL | ZABRZE | POL | 2004 | M12 | 7 | 4:52 | 12,3 | 00:04:52 | 10 | ||
16 | 478 | BALA JULIA | WROCŁAW | POL | 2004 | K12 | 4 | 4:53 | 12,3 | 00:04:53 | 6 | ||
17 | 480 | PIASNA PATRYCJA | TARNOWO PODGÓRNE | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY"LUSOWO" | POL | 2005 | K12 | 5 | 5:22 | 11,2 | 00:05:22 | 7 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 451 | FUTOMA JAKUB | RADKÓW | OSP RADKÓW | POL | 2006 | M10 | 1 | 3:54 | 15,4 | 00:01:57 | 1 | |
2 | 469 | DATKO JAN | OZIMEK | POL | 2008 | M8 | 1 | 3:54 | 15,4 | 00:01:57 | 2 | ||
3 | 464 | GNIOT PATRYK | ZDZIESZOWICE | POL | 2008 | M8 | 2 | 3:58 | 15,1 | 00:01:59 | 3 | ||
4 | 470 | DATKO TYMOTEUSZ | OZIMEK | POL | 2006 | M10 | 2 | 3:58 | 15,1 | 00:01:59 | 4 | ||
5 | 472 | ZATOR PIOTR | OŁAWA | POL | 2007 | M10 | 3 | 4:06 | 14,6 | 00:02:03 | 5 | ||
6 | 466 | SZYMECKI MIKOŁAJ | ŚWIEBODZICE | POL | 2007 | M10 | 4 | 4:24 | 13,6 | 00:02:12 | 6 | ||
7 | 474 | KIEŁBASA ADAM | RADKÓW | POL | 2009 | M8 | 3 | 4:28 | 13,4 | 00:02:14 | 7 | ||
8 | 465 | OSTAPSKI TYMON | WROCLAW | TRIATLON CLUB | POL | 2008 | M8 | 4 | 4:30 | 13,3 | 00:02:15 | 8 | |
9 | 457 | PASZEK NINA | WROCŁAW | POL | 2008 | K8 | 1 | 4:32 | 13,2 | 00:02:16 | 1 | ||
10 | 460 | MAJ HANIA | ŻAGAŃ | POL | 2008 | K8 | 2 | 4:36 | 13,0 | 00:02:18 | 2 | ||
11 | 459 | KONIOR MAKS | ŻAGAŃ | POL | 2009 | M8 | 5 | 4:44 | 12,7 | 00:02:22 | 9 | ||
12 | 458 | BARANOWSKI GABRIEL | PIASECZNO | POL | 2009 | M8 | 6 | 4:46 | 12,6 | 00:02:23 | 10 | ||
13 | 468 | MIELNICZUK WOJCIECH | RADKÓW | POL | 2009 | M8 | 7 | 4:50 | 12,4 | 00:02:25 | 11 | ||
14 | 471 | SZAMBELAŃCZYK MARTA | LUSÓWKO | POL | 2006 | K10 | 11 | 4:52 | 12,3 | 00:02:26 | 3 | ||
15 | 473 | PILSZEK MARTA | TYCHY | IRONFRIENDS | POL | 2008 | K8 | 3 | 5:00 | 12,0 | 00:02:30 | 4 | |
16 | 463 | PUCHAŁKA IGOR | TYCHY | PUCHAŁKA BIKE | POL | 2008 | M8 | 8 | 5:08 | 11,7 | 00:02:34 | 12 | |
17 | 456 | NOWAK PATRYCJA | LEWIN BRZESKI | POL | 2009 | K8 | 4 | 5:10 | 11,6 | 00:02:35 | 5 | ||
18 | 462 | SIELICKI MATEUSZ | MYSIADŁO | POL | 2009 | M8 | 9 | 5:12 | 11,5 | 00:02:36 | 13 | ||
19 | 455 | MICHALEWSKA AMELIA | OLSZOWICE | DRUŻYNA GRUBEGO MISIA | POL | 2009 | K8 | 5 | 5:30 | 10,9 | 00:02:45 | 6 | |
20 | 461 | CZERNIK JAKUB | BIERUŃ | POL | 2009 | M8 | 10 | 5:34 | 10,8 | 00:02:47 | 14 | ||
21 | 454 | GODLEWSKA NADIA | ŻARÓW | POL | 2009 | K8 | 6 | 5:38 | 10,7 | 00:02:49 | 7 | ||
22 | 467 | NOWAK IGA | RYCHTAL | POL | 2006 | K10 | 22 | 5:42 | 10,5 | 00:02:51 | 8 | ||
23 | 452 | FUTOMA KAJA | RADKÓW | OSP RADKÓW | POL | 2009 | K8 | 7 | 5:44 | 10,5 | 00:02:52 | 9 | |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 420 | GNIOT MACIEJ | ZDZIESZOWICE | POL | 2010 | M1 | 1 | 5:25 | 11,1 | 00:01:05 | 1 | ||
2 | 408 | KUCZKOWSKI ADAM | WROCŁAW | POL | 2010 | M1 | 2 | 5:55 | 10,1 | 00:01:11 | 2 | ||
3 | 432 | POGONOWSKI PIOTR | GLIWICE | POL | 2010 | M1 | 3 | 6:15 | 9,6 | 00:01:15 | 3 | ||
4 | 406 | STEC BŁAŻEJ | SZCZYRK | POL | 2011 | M1 | 4 | 6:25 | 9,4 | 00:01:17 | 4 | ||
5 | 427 | ZATOR MIKOŁAJ | OŁAWA | POL | 2010 | M1 | 5 | 6:25 | 9,4 | 00:01:17 | 5 | ||
6 | 402 | WALCZAK KAJETAN | NOWA RUDA | POL | 2010 | M1 | 6 | 6:30 | 9,2 | 00:01:18 | 6 | ||
7 | 431 | MARKOWSKI TYMON | KŁOCKO | POL | 2012 | M1 | 7 | 6:45 | 8,9 | 00:01:21 | 7 | ||
8 | 417 | ŁAPTUCH WERONIKA | RADKÓW | POL | 2010 | K1 | 1 | 7:15 | 8,3 | 00:01:27 | 1 | ||
9 | 426 | SZCZEPAŃSKA LENA | RZESZÓW | POL | 2010 | K1 | 2 | 7:25 | 8,1 | 00:01:29 | 2 | ||
10 | 429 | KOCOŃ JULIA | TYCHY | POL | 2011 | K1 | 3 | 8:00 | 7,5 | 00:01:36 | 3 | ||
11 | 405 | LUBICKI TOMUŚ | ZABRZE | POL | 2011 | M1 | 8 | 8:05 | 7,4 | 00:01:37 | 8 | ||
12 | 430 | PILSZEK KINGA | TYCHY | IRONFRIENDS | POL | 2012 | K1 | 4 | 8:25 | 7,1 | 00:01:41 | 4 | |
13 | 410 | NOWAK STANISŁAW | LEWIN BRZESKI | POL | 2011 | M1 | 9 | 8:25 | 7,1 | 00:01:41 | 9 | ||
14 | 414 | SAZANÓW LEON | ZABRZE | POL | 2012 | M1 | 10 | 8:40 | 6,9 | 00:01:44 | 10 | ||
15 | 435 | RECZUCH KORNELIA | OŁAWA | POL | 2010 | K1 | 5 | 8:55 | 6,7 | 00:01:47 | 5 | ||
16 | 404 | PIKUL ADAM | WARSZAWA | POL | 2012 | M1 | 11 | 9:05 | 6,6 | 00:01:49 | 11 | ||
17 | 407 | SOKOŁOWSKI MATEUSZ | BRZEG | POL | 2010 | M1 | 12 | 9:05 | 6,6 | 00:01:49 | 12 | ||
18 | 423 | LESZCZYNSKI IGOR | KŁODZKO | POL | 2013 | M1 | 13 | 9:15 | 6,5 | 00:01:51 | 13 | ||
19 | 409 | KLEMENTOWSKI JAN | WROCŁAW | KLEMENS TEAM | POL | 2012 | M1 | 14 | 9:25 | 6,4 | 00:01:53 | 14 | |
20 | 413 | PASZEK IGOR | WROCŁAW | POL | 2013 | M1 | 15 | 9:35 | 6,3 | 00:01:55 | 15 | ||
21 | 425 | MIELNICZUK PAWEŁ | RADKÓW | POL | 2013 | M1 | 16 | 10:00 | 6,0 | 00:02:00 | 16 | ||
22 | 411 | NOWAK ZUZANNA | LEWIN BRZESKI | POL | 2012 | K1 | 6 | 10:15 | 5,9 | 00:02:03 | 6 | ||
23 | 428 | KOCOŃ ALEKSANDRA | TYCHACH | POL | 2014 | K1 | 7 | 11:10 | 5,4 | 00:02:14 | 7 | ||
24 | 419 | SALAMON ALEKSANDER | RADKÓW | POL | 2014 | M1 | 17 | 11:30 | 5,2 | 00:02:18 | 17 | ||
25 | 421 | GNIOT GRZEGORZ | ZDZIESZOWICE | POL | 2014 | M1 | 18 | 11:35 | 5,2 | 00:02:19 | 18 | ||
26 | 415 | STENCEL MARCELINA | WARSZAWA | POL | 2014 | K1 | 8 | 12:05 | 5,0 | 00:02:25 | 8 | ||
27 | 422 | JAJUGA ALEKSANDER | ZDZIESZOWICE | MASTERS ZDZIESZOWICE | POL | 2014 | M1 | 19 | 13:00 | 4,6 | 00:02:36 | 19 | |
28 | 401 | LISIEŃSKA MARTA | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | WWW.M-LISIENSKI.MMJ.PL RODZICE :) | POL | 2015 | K1 | 9 | 16:35 | 3,6 | 00:03:19 | 9 |
Triminator to nowa impreza w Górach Stołowych! Triathloniści zmierzą się z jednym z trzech dystansów: 1/2 IM, 1/4 IM lub 1/8 IM. Na wszystkich dystansach będzie możliwość wystartowania w trzyosobowej sztafecie!
Start i meta zlokalizowane będą nad Zalewem Radkowskim w Radkowie, tuż u podnóży Gór Stołowych.