III Promet Cargo Cross Duathlon 2018
Data i godzina | 2018-09-29 12:00:00 |
Miejscowość | Kunowice |
Dystans | bieg 4km + rower 15km + bieg 2km |
Oficjalna strona | https://www.facebook.com/events/222311571669701/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 40 zł |
Typ zawodów | Duathlon |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Bieg | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 180 | WALKOWIAK ROBERT | MODŁA | KGHM ZG RUN | 1979 | M3(30-39) | 1 | 00:15:04 (7) | 00:00:32 | 00:32:10 (2) | 00:00:31 | 00:07:39 (2) | 00:55:56 | 1 | |
2 | 168 | SZCZEPANIAK KACPER | GORZÓW WLKP. | ZMARZLIK TEAM | 1990 | M2(20-29) | 1 | 00:15:31 (15) | 00:00:57 | 00:31:17 (1) | 00:00:35 | 00:08:09 (15) | 00:56:29 | 2 | |
3 | 81 | KOZINOGA MATEUSZ | CYBINKA | ROTRANS CYBINKA | 1987 | M3(30-39) | 2 | 00:14:31 (4) | 00:00:42 | 00:33:48 (9) | 00:00:36 | 00:07:47 (5) | 00:57:24 | 3 | |
4 | 98 | ŁYŻWIŃSKI SZYMON | SŁUBICE | TRIATHLON SERWIS | 1995 | M2(20-29) | 2 | 00:15:21 (12) | 00:00:50 | 00:33:05 (5) | 00:00:50 | 00:08:16 (21) | 00:58:22 | 4 | |
5 | 17 | BORULA BARTOSZ | SŁUBICE | HERBALIFE | 1987 | M3(30-39) | 3 | 00:16:13 (26) | 00:00:39 | 00:32:47 (4) | 00:00:33 | 00:08:28 (27) | 00:58:40 | 5 | |
6 | 42 | GILEWSKI PAWEŁ | ZIELONA GÓRA | MTB2018.PL | 1976 | M4(40-49) | 1 | 00:17:08 (46) | 00:00:45 | 00:32:25 (3) | 00:00:38 | 00:08:08 (13) | 00:59:04 | 6 | |
7 | 91 | KWAŚNIK KRZYSZTOF | NIECHLÓW | KGHM ZG RUN | 1985 | M3(30-39) | 4 | 00:15:05 (8) | 00:00:48 | 00:34:57 (15) | 00:00:46 | 00:07:49 (6) | 00:59:25 | 7 | |
8 | 61 | KACZMAREK ADAM | POZNAŃ | KLUB META I ARMII POZNAŃ | 1970 | M4(40-49) | 2 | 00:14:55 (6) | 00:00:56 | 00:34:58 (16) | 00:00:46 | 00:07:56 (8) | 00:59:31 | 8 | |
9 | 178 | ULANOWSKI GRZEGORZ | SŁUBICE | STORMRIDER | 1974 | M4(40-49) | 3 | 00:15:06 (9) | 00:00:47 | 00:35:06 (18) | 00:00:44 | 00:07:58 (9) | 00:59:41 | 9 | |
10 | 79 | KOWALSKI MACIEJ | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 1975 | M4(40-49) | 4 | 00:15:06 (9) | 00:00:31 | 00:36:03 (24) | 00:00:23 | 00:07:44 (3) | 00:59:47 | 10 | |
11 | 12 | BLACHARSKI ARKADIUSZ | TORZYM | 1992 | M2(20-29) | 3 | 00:14:30 (2) | 00:00:34 | 00:36:58 (27) | 00:00:23 | 00:08:01 (10) | 01:00:26 | 11 | ||
12 | 11 | BEKISZ MAREK | KOSTRZYN N.O | 1972 | M4(40-49) | 5 | 00:15:59 (19) | 00:00:57 | 00:34:28 (12) | 00:00:40 | 00:08:25 (24) | 01:00:29 | 12 | ||
13 | 70 | KOS DARIUSZ | SLUBICE | 1981 | M3(30-39) | 5 | 00:17:09 (48) | 00:00:53 | 00:33:11 (6) | 00:00:39 | 00:08:43 (39) | 01:00:35 | 13 | ||
14 | 191 | WÓJTOWICZ TOMASZ | OBORA | RATOWNICY ZG RUDNA | 1985 | M3(30-39) | 6 | 00:16:07 (23) | 00:00:51 | 00:34:25 (11) | 00:00:52 | 00:08:23 (23) | 01:00:38 | 14 | |
15 | 16 | BOROWIECKA BARBARA | NOWA SOBÓTKA | SZCZEPAN BIKE GIANT GORZÓW | 1995 | K2(20-29) | 1 | 00:16:10 (25) | 00:00:57 | 00:34:05 (10) | 00:00:52 | 00:08:38 (36) | 01:00:42 | 1 | |
16 | 187 | WINNICZUK KAROL | WILKÓW | RATOWNICY RUDNA | 1983 | M3(30-39) | 7 | 00:14:11 (1) | 00:00:45 | 00:37:54 (38) | 00:00:21 | 00:07:34 (1) | 01:00:45 | 15 | |
17 | 161 | STĘPNIAK MARCIN | WSCHOWA | KGHM ZG RUN | 1989 | M2(20-29) | 4 | 00:16:06 (21) | 00:00:54 | 00:34:42 (13) | 00:00:54 | 00:08:15 (20) | 01:00:51 | 16 | |
18 | 143 | PROTASIEWICZ ŁUKASZ | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 1982 | M3(30-39) | 8 | 00:15:30 (14) | 00:00:42 | 00:35:51 (22) | 00:00:45 | 00:08:11 (16) | 01:00:59 | 17 | |
19 | 120 | OLEJNIK ARTUR | OSNO LUBUSKIE | 1998 | M2(20-29) | 5 | 00:15:27 (13) | 00:00:56 | 00:34:55 (14) | 00:00:44 | 00:09:04 (53) | 01:01:06 | 18 | ||
20 | 140 | POLESIAK MATEUSZ | LUBIN | RATOWNICY ZG RUDNA | 1985 | M3(30-39) | 9 | 00:15:39 (17) | 00:01:04 | 00:35:22 (20) | 00:01:03 | 00:08:06 (12) | 01:01:14 | 19 | |
21 | 102 | MARCINIAK SEBASTIAN | SULĘCIN | 3 DSH RED ONE HUFIEC SULĘCIN ZHP | 1989 | M2(20-29) | 6 | 00:16:27 (34) | 00:00:58 | 00:35:03 (17) | 00:00:48 | 00:08:13 (17) | 01:01:29 | 20 | |
22 | 97 | LUBIATOWSKI IRENEUSZ | GUBIN | BIKE BROTHERS GIANT | 1966 | M5(50+) | 1 | 00:17:46 (60) | 00:00:43 | 00:33:18 (7) | 00:00:38 | 00:09:13 (59) | 01:01:38 | 21 | |
23 | 47 | GROCHAŁA WOJCIECH | GRĘBOCICE | KGHM ZG RUN | 1982 | M3(30-39) | 10 | 00:15:36 (16) | 00:00:44 | 00:36:29 (25) | 00:00:38 | 00:08:26 (25) | 01:01:53 | 22 | |
24 | 48 | GURGUL KRZYSZTOF | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 1963 | M5(50+) | 2 | 00:17:37 (55) | 00:00:50 | 00:33:20 (8) | 00:00:45 | 00:09:37 (75) | 01:02:09 | 23 | |
25 | 71 | KOSSIŃSKI DOMINIK | SŁUBICE | 1997 | M2(20-29) | 7 | 00:16:16 (31) | 00:00:49 | 00:36:36 (26) | 00:00:40 | 00:08:13 (17) | 01:02:34 | 24 | ||
26 | 53 | HUBKO MAREK | SŁUBICE | HM-SOFT | 1974 | M4(40-49) | 6 | 00:16:31 (35) | 00:01:03 | 00:35:54 (23) | 00:00:38 | 00:08:37 (35) | 01:02:43 | 25 | |
27 | 177 | TRUDZINSKI NORBERT | ŚWIEBODZIN | NEOSPORT.PL TRIATHLON POGOŃ ŚWIEBODZIN | 1974 | M4(40-49) | 7 | 00:16:24 (32) | 00:00:28 | 00:37:18 (31) | 00:00:22 | 00:08:31 (28) | 01:03:03 | 26 | |
28 | 131 | PIENIĄŻEK PATRYK | KŁOBUCZYN | RATOWNICY ZG RUDNA | 1991 | M2(20-29) | 8 | 00:14:30 (2) | 00:00:43 | 00:40:07 (64) | 00:00:34 | 00:07:44 (4) | 01:03:38 | 27 | |
29 | 193 | YANA KULIKOVA | SLUBICE | ZAHNKLINIK SLUBICE CYKLING TIME | 1982 | K3(30-39) | 1 | 00:16:06 (21) | 00:00:46 | 00:37:33 (33) | 00:00:38 | 00:08:52 (45) | 01:03:55 | 2 | |
30 | 200 | DENYSON OLEKSANDR | SŁUBICE | 1979 | M3(30-39) | 11 | 00:17:29 (53) | 00:00:59 | 00:35:19 (19) | 00:00:51 | 00:09:22 (64) | 01:04:00 | 28 | ||
31 | 124 | PAPLICKI MICHAŁ | GORZÓW WLKP | DZIKIE DZIKI GORZÓW | 1982 | M3(30-39) | 12 | 00:14:53 (5) | 00:00:47 | 00:40:18 (65) | 00:00:39 | 00:07:55 (7) | 01:04:32 | 29 | |
32 | 155 | SOBOCIŃSKI MARCIN | GŁOGÓW | KGHM ZG RUN | 1980 | M3(30-39) | 13 | 00:15:20 (11) | 00:01:36 | 00:39:03 (45) | 00:00:29 | 00:08:09 (14) | 01:04:37 | 30 | |
33 | 6 | BAGIŃSKI ADAM | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 1984 | M3(30-39) | 14 | 00:16:13 (26) | 00:00:53 | 00:38:34 (42) | 00:00:40 | 00:08:41 (37) | 01:05:01 | 31 | |
34 | 166 | SWORACKI ARIEL | POLKOWICE | KGHM ZG RUN RATOWNICY RUDNA | 1987 | M3(30-39) | 15 | 00:16:00 (20) | 00:00:54 | 00:39:16 (52) | 00:00:38 | 00:08:33 (30) | 01:05:21 | 32 | |
35 | 89 | KULIŃSKI BOGDAN | GŁOGÓW | DRUŹYNA SZPIKU KGHM | 1959 | M5(50+) | 3 | 00:17:04 (43) | 00:00:47 | 00:37:58 (39) | 00:00:41 | 00:08:53 (46) | 01:05:23 | 33 | |
36 | 108 | MATUSZCZYK MARCIN | LUBIN | RATOWNICY ZG RUDNA | 1984 | M3(30-39) | 16 | 00:16:46 (39) | 00:00:59 | 00:38:09 (40) | 00:00:55 | 00:08:36 (34) | 01:05:25 | 34 | |
37 | 149 | RYNKIEWICZ AGNIESZKA | BOGDANIEC | FIT TEST FAMILY - DZIKIE DZIKI | 1984 | K3(30-39) | 2 | 00:16:15 (30) | 00:00:47 | 00:39:05 (46) | 00:00:38 | 00:08:41 (37) | 01:05:26 | 3 | |
38 | 67 | KOLENDA MIREK | KŁODAWA | 1972 | M4(40-49) | 8 | 00:17:08 (46) | 00:00:49 | 00:37:51 (36) | 00:00:51 | 00:08:49 (43) | 01:05:28 | 35 | ||
39 | 21 | CEGLEWSKI MICHAŁ | KUNOWICE | 2004 | M1(<19) | 1 | 00:18:57 (80) | 00:00:45 | 00:35:48 (21) | 00:00:34 | 00:09:58 (87) | 01:06:02 | 36 | ||
40 | 198 | ZIEMBIKIEWICZ SZYMON | SOBIN | RATOWNICY ZG RUDNA | 1987 | M3(30-39) | 17 | 00:18:40 (76) | 00:00:31 | 00:37:12 (30) | 00:00:27 | 00:09:18 (60) | 01:06:08 | 37 | |
41 | 37 | GALBARCZYK RENARD | KUROWICE | RATOWNICY ZG RUDNA | 1981 | M3(30-39) | 18 | 00:17:51 (63) | 00:00:51 | 00:37:03 (28) | 00:00:44 | 00:09:44 (79) | 01:06:13 | 38 | |
42 | 176 | TROCIŃSKI ARKADIUSZ | GORZÓW WIELKOPOLSKI | LECH PIASECKI MISTRZOWSKIE ROWERY | 1966 | M5(50+) | 4 | 00:17:37 (55) | 00:01:02 | 00:37:53 (37) | 00:00:55 | 00:08:48 (42) | 01:06:15 | 39 | |
43 | 9 | BARTKÓW ŁUKASZ | LUBIN | RATOWNICY ZG RUDNA/KGHM ZG RUN | 1985 | M3(30-39) | 19 | 00:16:45 (38) | 00:01:02 | 00:39:08 (47) | 00:00:54 | 00:08:31 (28) | 01:06:20 | 40 | |
44 | 163 | STRZELECKI GABRIEL | GORZÓW WIELKOPOLSKI | DZIKIE DZIKI GORZÓW | 1982 | M3(30-39) | 20 | 00:17:19 (49) | 00:00:36 | 00:39:29 (55) | 00:00:45 | 00:08:27 (26) | 01:06:36 | 41 | |
45 | 58 | JASNIAK BARTOSZ | SŁUBICE | FBT | 1982 | M3(30-39) | 21 | 00:17:40 (57) | 00:00:57 | 00:38:17 (41) | 00:00:31 | 00:09:13 (58) | 01:06:38 | 42 | |
46 | 35 | FLISIKOWSKI ANDRZEJ | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 1960 | M5(50+) | 5 | 00:17:59 (67) | 00:00:52 | 00:37:09 (29) | 00:00:45 | 00:09:54 (85) | 01:06:39 | 43 | |
47 | 20 | CADER ARKADIUSZ | ZIELONA GÓRA | PIP INDUSTRY TEAM ZIELONA GÓRA | 1974 | M4(40-49) | 9 | 00:18:10 (69) | 00:00:53 | 00:37:24 (32) | 00:00:41 | 00:09:42 (77) | 01:06:50 | 44 | |
48 | 195 | ZALEWSKI MARIUSZ | STRZELCE KRAJENSKIE | OD STOPU DO STOPU | 1969 | M4(40-49) | 10 | 00:16:52 (40) | 00:01:02 | 00:39:09 (48) | 00:00:44 | 00:09:07 (54) | 01:06:54 | 45 | |
49 | 126 | PAŚ MARCIN | GŁOGÓW | RATOWNICY ZG RUDNA / KGHM ZG RUN | 1987 | M3(30-39) | 22 | 00:16:14 (28) | 00:00:39 | 00:40:47 (75) | 00:00:44 | 00:08:35 (33) | 01:06:59 | 46 | |
50 | 167 | SZAFRATOWICZ MACIEJ | KOWALÓW | 1974 | M4(40-49) | 11 | 00:15:42 (18) | 00:01:17 | 00:39:39 (59) | 00:01:16 | 00:09:09 (55) | 01:07:03 | 47 | ||
51 | 159 | SROKA ROBERT | GORZÓW WLKP. | GORZÓW WIELKOPOLSKI | 1985 | M3(30-39) | 23 | 00:16:14 (28) | 00:01:35 | 00:39:31 (56) | 00:01:06 | 00:08:54 (47) | 01:07:20 | 48 | |
52 | 94 | LEWANDOWSKI ARTUR | KUNICE | RATOWNICY ZG RUDNA | 1982 | M3(30-39) | 24 | 00:17:25 (51) | 00:00:46 | 00:39:34 (57) | 00:00:36 | 00:09:01 (49) | 01:07:22 | 49 | |
53 | 18 | BRONIEWSKI PIOTR | SŁUBICE | FBT | 1987 | M3(30-39) | 25 | 00:16:41 (37) | 00:01:14 | 00:39:27 (53) | 00:01:19 | 00:08:44 (41) | 01:07:25 | 50 | |
54 | 121 | OSIŃSKI RAFAŁ | GŁOGÓW | KGHM ZG RUN | 1982 | M3(30-39) | 26 | 00:16:56 (42) | 00:01:30 | 00:38:49 (43) | 00:01:13 | 00:09:18 (60) | 01:07:46 | 51 | |
55 | 116 | NOWAK ANTONI | SŁUBICE | 1998 | M2(20-29) | 9 | 00:18:23 (72) | 00:00:28 | 00:39:39 (59) | 00:00:27 | 00:08:55 (48) | 01:07:52 | 52 | ||
56 | 156 | SOŁTOWSKI ROBERT | ZIELONA GÓRA | HARPAGAN ZG | 1983 | M3(30-39) | 27 | 00:16:32 (36) | 00:00:55 | 00:41:39 (82) | 00:00:34 | 00:08:14 (19) | 01:07:54 | 53 | |
57 | 101 | MAŁEK DARIUSZ | WIŃSKO | RATOWNICY ZG RUDNA | 1986 | M3(30-39) | 28 | 00:16:54 (41) | 00:01:35 | 00:40:22 (66) | 00:01:22 | 00:08:01 (11) | 01:08:14 | 54 | |
58 | 27 | CZERENKIEWICZ KRZYSZTOF | RZEPIN | PROMET CARGO TEAM | 1982 | M3(30-39) | 29 | 00:19:35 (89) | 00:00:59 | 00:37:36 (34) | 00:00:33 | 00:09:44 (81) | 01:08:27 | 55 | |
59 | 85 | KRZYWICKI MARCIN | GŁOGÓW | RATOWNICY ZG RUDNA | 1981 | M3(30-39) | 30 | 00:17:28 (52) | 00:01:08 | 00:39:40 (61) | 00:00:49 | 00:09:25 (66) | 01:08:30 | 56 | |
60 | 153 | SIRMAN ARTUR | BOCZÓW | 1976 | M4(40-49) | 12 | 00:16:25 (33) | 00:00:38 | 00:42:13 (91) | 00:00:32 | 00:08:44 (40) | 01:08:32 | 57 | ||
61 | 160 | STANKOWSKI BARTOSZ | SŁUBICE | PROMET CARGO | 1986 | M3(30-39) | 31 | 00:19:04 (83) | 00:00:46 | 00:39:27 (54) | 00:00:31 | 00:08:51 (44) | 01:08:39 | 58 | |
62 | 145 | RAJKO ADAM | TOSZOWICE | KGHM ZG RUN | 1982 | M3(30-39) | 32 | 00:17:57 (65) | 00:00:48 | 00:39:47 (62) | 00:00:46 | 00:09:26 (67) | 01:08:44 | 59 | |
63 | 36 | FRYDRYCH BOGUSŁAW | LUBIN | KGHM ZG RUN | 1964 | M5(50+) | 6 | 00:17:32 (54) | 00:01:51 | 00:39:36 (58) | 00:00:56 | 00:09:01 (49) | 01:08:56 | 60 | |
64 | 72 | KOSSIŃSKI WALDEMAR | SŁUBICE | 1971 | M4(40-49) | 13 | 00:17:50 (62) | 00:01:02 | 00:39:57 (63) | 00:01:00 | 00:09:18 (60) | 01:09:07 | 61 | ||
65 | 142 | POMIRSKI PATRYK | POLKOWICE | RATOWNICY ZG RUDNA | 1980 | M3(30-39) | 33 | 00:17:22 (50) | 00:01:03 | 00:40:36 (72) | 00:00:53 | 00:09:26 (68) | 01:09:20 | 62 | |
66 | 99 | MAKSYMCZAK MARCIN | LUBIN | RATOWNICY ZG RUDNA | 1979 | M3(30-39) | 34 | 00:17:06 (44) | 00:00:33 | 00:43:00 (94) | 00:00:48 | 00:08:34 (31) | 01:10:01 | 63 | |
67 | 77 | KOWALSKI DAMIAN | SŁUBICE | VIADRINA LOGISTIC BIKE TEAM SŁUBICE | 1979 | M3(30-39) | 35 | 00:19:38 (91) | 00:00:43 | 00:37:47 (35) | 00:01:10 | 00:10:43 (105) | 01:10:01 | 64 | |
68 | 179 | WACHOWSKI MARCIN | SŁUBICE | 1975 | M4(40-49) | 14 | 00:19:21 (86) | 00:01:06 | 00:38:56 (44) | 00:00:45 | 00:09:58 (87) | 01:10:06 | 65 | ||
69 | 75 | KOWALCZUK ARTUR | CIECIERZYCE | DZIKIE DZIKI | 1978 | M4(40-49) | 15 | 00:17:43 (58) | 00:00:34 | 00:42:12 (90) | 00:00:34 | 00:09:32 (73) | 01:10:35 | 66 | |
70 | 146 | ROGOWSKI PIOTR | PARCHÓW | KGHM | 1978 | M4(40-49) | 16 | 00:17:06 (44) | 00:00:40 | 00:43:26 (99) | 00:00:32 | 00:09:01 (52) | 01:10:45 | 67 | |
71 | 172 | ŚLAZ KRZYSZTOF | JACZÓW | RATOWNICY ZG RUDNA | 1978 | M4(40-49) | 17 | 00:17:57 (65) | 00:00:40 | 00:41:49 (83) | 00:00:53 | 00:09:29 (69) | 01:10:48 | 68 | |
72 | 4 | APANOWICZ MICHAŁ | SMOGÓRY | 7 DSH CYGNUS HUFIEC SULĘCIN ZHP | 1996 | M2(20-29) | 10 | 00:19:39 (94) | 00:00:50 | 00:40:30 (69) | 00:00:46 | 00:09:10 (57) | 01:10:55 | 69 | |
73 | 158 | SOWIŃSKI PAWEŁ | WILKÓW | ZG RUN | 1980 | M3(30-39) | 36 | 00:16:08 (24) | 00:00:37 | 00:45:03 (104) | 00:00:46 | 00:08:34 (31) | 01:11:08 | 70 | |
74 | 1 | ADAMOWICZ ADAM | GORZÓW WLKP. | HORNET GORZÓW | 1971 | M4(40-49) | 18 | 00:19:02 (81) | 00:00:51 | 00:40:24 (68) | 00:00:53 | 00:10:08 (91) | 01:11:18 | 71 | |
75 | 82 | KOZŁOWSKI MACIEJ | KUNOWICE | PROMET CARGO TEAM | 1976 | M4(40-49) | 19 | 00:18:28 (73) | 00:00:38 | 00:41:24 (79) | 00:00:37 | 00:10:16 (96) | 01:11:23 | 72 | |
76 | 38 | GANDŻA ODYSEUSZ | POLKOWICE | RATOWNICY ZG RUDNA | 1983 | M3(30-39) | 37 | 00:19:08 (84) | 00:00:46 | 00:40:48 (76) | 00:00:37 | 00:10:08 (90) | 01:11:27 | 73 | |
77 | 189 | WOREK MARCIN | TYMOWA | RATOWNICY ZG RUDNA | 1989 | M2(20-29) | 11 | 00:19:39 (94) | 00:00:37 | 00:41:37 (81) | 00:00:31 | 00:09:38 (76) | 01:12:02 | 74 | |
78 | 66 | KLIŚ PAWEŁ | LUBIN | RATOWNICY ZG RUDNA ZG RUN | 1987 | M3(30-39) | 38 | 00:19:33 (88) | 00:00:39 | 00:41:52 (84) | 00:00:31 | 00:09:29 (69) | 01:12:04 | 75 | |
79 | 34 | FILA MAREK | KUNOWICE | 1976 | M4(40-49) | 20 | 00:17:45 (59) | 00:00:49 | 00:43:18 (96) | 00:00:35 | 00:09:53 (84) | 01:12:20 | 76 | ||
80 | 125 | PASTERNAK ROMAN | SOBIN | ZG RUN / RATOWNICY ZG RUDNA | 1980 | M3(30-39) | 39 | 00:19:02 (81) | 00:00:47 | 00:42:07 (89) | 00:00:39 | 00:09:47 (83) | 01:12:22 | 77 | |
81 | 60 | JURKOWSKI CYPRIAN | SŁUBICE | 2003 | M1(<19) | 2 | 00:20:05 (102) | 00:01:36 | 00:39:13 (49) | 00:01:36 | 00:09:55 (86) | 01:12:25 | 78 | ||
82 | 41 | GILEWSKA MONIKA | ZIELONA GÓRA | MTB2018.PL | 1973 | K4(40-49) | 1 | 00:20:44 (110) | 00:00:52 | 00:39:16 (51) | 00:00:52 | 00:11:01 (109) | 01:12:45 | 4 | |
83 | 113 | NIEDZIELSKI ŁUKASZ | PIESZKÓW | RATOWNICY ZG RUDNA | 1994 | M2(20-29) | 12 | 00:19:39 (94) | 00:01:24 | 00:40:40 (73) | 00:00:56 | 00:10:10 (92) | 01:12:49 | 79 | |
84 | 100 | MAKUCHOWSKI OLAF | KUNOWICE | 1998 | M2(20-29) | 13 | 00:20:22 (105) | 00:00:38 | 00:39:15 (50) | 00:00:52 | 00:11:46 (126) | 01:12:53 | 80 | ||
85 | 30 | DYNIAK WIESŁAW | OŚNO LUBUSKIE | MORSY OŚNO LUBUSKIE | 1977 | M4(40-49) | 21 | 00:19:50 (99) | 00:01:11 | 00:40:31 (71) | 00:00:52 | 00:10:34 (103) | 01:12:58 | 81 | |
86 | 127 | PATER JAKUB | LBIN | 2001 | M1(<19) | 3 | 00:17:47 (61) | 00:00:45 | 00:43:22 (97) | 00:00:55 | 00:10:21 (100) | 01:13:10 | 82 | ||
87 | 141 | POLISZAK MAREK | LUBIN | RATOWNICY ZG RUDNA | 1990 | M2(20-29) | 14 | 00:18:02 (68) | 00:01:39 | 00:44:18 (101) | 00:00:51 | 00:08:22 (22) | 01:13:12 | 83 | |
88 | 103 | MARKOWSKI JAKUB | SANTOCKO | 2000 | M1(<19) | 4 | 00:19:18 (85) | 00:00:42 | 00:43:13 (95) | 00:00:43 | 00:09:31 (72) | 01:13:27 | 84 | ||
89 | 59 | JÓZEFOWICZ LESŁAW | RZEPIN | 6 DH DZIKI, HUFIEC ZHP SŁUBICE | 2001 | M1(<19) | 5 | 00:19:43 (98) | 00:01:07 | 00:42:02 (86) | 00:00:41 | 00:10:14 (94) | 01:13:47 | 85 | |
90 | 73 | KOSTANOWICZ MAREK | LUBIN | RATOWNICY RUDNA | 1984 | M3(30-39) | 40 | 00:19:41 (97) | 00:01:03 | 00:42:03 (87) | 00:00:42 | 00:10:26 (102) | 01:13:55 | 86 | |
91 | 45 | GRABARSKI SEBASTIAN | KOSTRZYN NAD ODRĄ | ZUZA | 1979 | M3(30-39) | 41 | 00:18:15 (70) | 00:00:40 | 00:45:09 (105) | 00:00:37 | 00:09:19 (63) | 01:14:00 | 87 | |
92 | 175 | TCHÓRZEWSKI DARIUSZ | LUBIN | RATOWNICY ZG RUDNA | 1981 | M3(30-39) | 42 | 00:19:38 (91) | 00:01:30 | 00:41:17 (78) | 00:01:34 | 00:10:14 (95) | 01:14:13 | 88 | |
93 | 112 | MULARCZYK PIOTR | ŚCINAWA | RATOWNICY ZG RUDNA | 1990 | M2(20-29) | 15 | 00:20:19 (104) | 00:01:08 | 00:40:45 (74) | 00:00:30 | 00:11:43 (124) | 01:14:25 | 89 | |
94 | 186 | WILK PIOTR | SULĘCIN | 1976 | M4(40-49) | 22 | 00:20:39 (107) | 00:01:05 | 00:40:30 (69) | 00:00:46 | 00:11:39 (121) | 01:14:39 | 90 | ||
95 | 25 | CISOWSKI MATEUSZ | LEGNICA | RATOWNICY ZG RUDNA | 1989 | M2(20-29) | 16 | 00:22:33 (135) | 00:01:06 | 00:42:01 (85) | 00:00:34 | 00:09:44 (81) | 01:15:58 | 91 | |
96 | 144 | PRZYBYLSKI TOMASZ | GORZÓW WLKP. | GESS.PL | 1979 | M3(30-39) | 43 | 00:18:37 (75) | 00:00:52 | 00:45:33 (107) | 00:00:55 | 00:10:16 (96) | 01:16:13 | 92 | |
97 | 122 | OŻÓG PIOTR | POLKOWICE | RATOWNICY ZG RUDNA | 1979 | M3(30-39) | 44 | 00:19:38 (91) | 00:01:00 | 00:44:28 (102) | 00:01:03 | 00:10:12 (93) | 01:16:21 | 93 | |
98 | 28 | ĆWIRKO-GROSS AGNIESZKA | KŁODAWA | DZIKIE DZIKI GORZÓW | 1977 | K4(40-49) | 2 | 00:17:54 (64) | 00:00:39 | 00:48:18 (125) | 00:00:32 | 00:09:01 (49) | 01:16:24 | 5 | |
99 | 105 | MARZEC KAROLINA | DESZCZNO | DZIKIE DZIKI GORZÓW | 1979 | K3(30-39) | 3 | 00:18:35 (74) | 00:00:55 | 00:47:22 (118) | 00:00:30 | 00:09:09 (55) | 01:16:31 | 6 | |
100 | 107 | MATLA-FINK MONIKA | SŁUBICE | PROMET CARGO | 1984 | K3(30-39) | 4 | 00:18:52 (79) | 00:00:55 | 00:46:24 (112) | 00:00:54 | 00:09:30 (71) | 01:16:35 | 7 | |
101 | 7 | BAGIŃSKI MARCIN | GŁOGÓW | RATOWNICY ZG RUDNA | 1983 | M3(30-39) | 45 | 00:21:26 (119) | 00:01:02 | 00:42:36 (92) | 00:00:43 | 00:10:55 (108) | 01:16:42 | 94 | |
102 | 188 | WOŁEJKO KRZYSZTOF | SŁUBICE | 1984 | M3(30-39) | 46 | 00:21:51 (131) | 00:02:04 | 00:40:22 (66) | 00:01:33 | 00:11:24 (115) | 01:17:14 | 95 | ||
103 | 152 | SIEMIERNIK DARIUSZ | KOSTRZYN NAD ODRĄ | 1975 | M4(40-49) | 23 | 00:19:50 (99) | 00:00:40 | 00:44:47 (103) | 00:00:43 | 00:11:21 (113) | 01:17:21 | 96 | ||
104 | 130 | PIASTOWSKI MARIUSZ | POLKOWICE | RATOWNICY ZG RUDNA | 1990 | M2(20-29) | 17 | 00:18:44 (78) | 00:00:40 | 00:47:30 (119) | 00:00:40 | 00:10:17 (98) | 01:17:51 | 97 | |
105 | 10 | BĄK BARTŁOMIEJ | SŁUBICE | 2001 | M1(<19) | 6 | 00:21:14 (116) | 00:01:16 | 00:42:36 (92) | 00:00:33 | 00:12:15 (136) | 01:17:54 | 98 | ||
106 | 117 | NOWAKOWSKA IZABELA | KUNOWICE | CZAS APOKALIPSY | 1981 | K3(30-39) | 5 | 00:22:24 (134) | 00:00:42 | 00:42:05 (88) | 00:00:46 | 00:12:02 (132) | 01:17:59 | 8 | |
107 | 109 | MATUSZEK ANDRZEJ | SŁUBICE | 1964 | M5(50+) | 7 | 00:22:08 (133) | 00:01:16 | 00:41:11 (77) | 00:01:26 | 00:12:04 (133) | 01:18:05 | 99 | ||
108 | 106 | MASŁOWSKI MARCIN | GORZÓW WLKP | PARKRUN GORZÓW | 1976 | M4(40-49) | 24 | 00:20:46 (111) | 00:00:54 | 00:44:11 (100) | 00:00:44 | 00:11:35 (120) | 01:18:10 | 100 | |
109 | 170 | SZKLARZEWSKI RAFAL | GŁOGÓW | RATOWNICY ZG RUDNA/KGHM ZG RUN | 1985 | M3(30-39) | 47 | 00:19:23 (87) | 00:00:43 | 00:47:53 (120) | 00:00:48 | 00:10:53 (107) | 01:19:40 | 101 | |
110 | 123 | PAPLICKA KATARZYNA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | DZIKIE DZIKI GORZÓW | 1982 | K3(30-39) | 6 | 00:18:20 (71) | 00:00:49 | 00:50:30 (135) | 00:00:46 | 00:09:23 (65) | 01:19:48 | 9 | |
111 | 65 | KIEDROWICZ EWA | KUNOWICE | M.B.B. LOGISTICS/CZAS APOKALIPSY | 1985 | K3(30-39) | 7 | 00:20:42 (108) | 00:01:03 | 00:48:05 (122) | 00:00:45 | 00:09:43 (78) | 01:20:18 | 10 | |
112 | 69 | KONOPKA MAŁGORZATA | SŁUBICE | M.B.B. LOGISTICS / CZAS APOKALIPSY | 1984 | K3(30-39) | 8 | 00:20:42 (108) | 00:01:00 | 00:48:00 (121) | 00:00:52 | 00:09:44 (79) | 01:20:18 | 11 | |
113 | 96 | LISOWICZ NATALIA | POZNAN | ROTRANS CYBINKA | 1993 | K2(20-29) | 2 | 00:21:35 (125) | 00:01:09 | 00:45:28 (106) | 00:00:58 | 00:11:09 (110) | 01:20:19 | 12 | |
114 | 154 | SKRZYPCZAK KRZYSZTOF | RADWANICE | RATOWNICY ZG RUDNA | 1991 | M2(20-29) | 18 | 00:20:09 (103) | 00:01:16 | 00:45:48 (109) | 00:01:01 | 00:12:34 (140) | 01:20:48 | 102 | |
115 | 2 | ANTCZAK-RUTKOWSKA BASIA | SŁUBICE | CZAS APOKALIPSY | 1979 | K3(30-39) | 9 | 00:21:28 (120) | 00:01:01 | 00:46:44 (113) | 00:00:36 | 00:11:19 (112) | 01:21:08 | 13 | |
116 | 147 | RUTKOWSKI RAFAŁ | SŁUBICE | PROMET CARGO TEAM | 1977 | M4(40-49) | 25 | 00:21:34 (124) | 00:01:49 | 00:45:51 (110) | 00:01:39 | 00:10:19 (99) | 01:21:12 | 103 | |
117 | 43 | GOLA DAMIAN | GRĘBOCICE | RATOWNICY ZG RUDNA | 1987 | M3(30-39) | 48 | 00:21:20 (118) | 00:01:11 | 00:46:44 (113) | 00:00:45 | 00:11:42 (123) | 01:21:42 | 104 | |
118 | 5 | BABIRECKI ŁUKASZ | SKARBONA | PROMET CARGO | 1990 | M2(20-29) | 19 | 00:19:35 (89) | 00:00:51 | 00:50:18 (133) | 00:01:01 | 00:10:26 (101) | 01:22:11 | 105 | |
119 | 68 | KONOPKA AGNIESZKA | KUNOWICE | CZAS APOKALIPSY | 1976 | K4(40-49) | 3 | 00:22:56 (140) | 00:01:13 | 00:45:35 (108) | 00:00:47 | 00:11:43 (125) | 01:22:14 | 14 | |
120 | 52 | HRYNIEWICZ KORNELIA | SŁUBICE | DZIKIE WIEPRZE SPORTSCLUB | 1994 | K2(20-29) | 3 | 00:20:23 (106) | 00:00:39 | 00:50:12 (132) | 00:00:29 | 00:10:36 (104) | 01:22:19 | 15 | |
121 | 104 | MARKOWSKI KAMIL | SANTOCKO | 1992 | M2(20-29) | 20 | 00:21:32 (123) | 00:00:46 | 00:48:10 (123) | 00:00:42 | 00:11:30 (118) | 01:22:40 | 106 | ||
122 | 44 | GÓRECKI ARTUR | SŁUBICE | NASZE SŁUBICE PL | 1981 | M3(30-39) | 49 | 00:25:39 (150) | 00:00:42 | 00:41:30 (80) | 00:00:52 | 00:14:00 (147) | 01:22:43 | 107 | |
123 | 64 | KAWA MARCIN | SŁUBICE | PROMET CARGO TEAM | 1998 | M2(20-29) | 21 | 00:21:29 (121) | 00:01:18 | 00:46:47 (115) | 00:00:58 | 00:12:30 (139) | 01:23:02 | 108 | |
124 | 173 | ŚLIWIŃSKA URSZULA | GORZÓW WLKP. | DZIKIE DZIKI GORZÓW | 1981 | K3(30-39) | 10 | 00:21:10 (114) | 00:00:57 | 00:48:38 (126) | 00:00:29 | 00:11:50 (128) | 01:23:04 | 16 | |
125 | 46 | GRAJZER JACEK | POZNAN | ROWEROMANIA TEAM POZNAN | 1966 | M5(50+) | 8 | 00:24:41 (146) | 00:00:49 | 00:43:25 (98) | 00:00:56 | 00:13:31 (144) | 01:23:22 | 109 | |
126 | 84 | KRZEMIŃSKI PAWEŁ | WROCŁAW | WROCŁAW LOSERS :) | 1982 | M3(30-39) | 50 | 00:22:43 (138) | 00:00:44 | 00:46:57 (116) | 00:00:41 | 00:12:20 (137) | 01:23:25 | 110 | |
127 | 74 | KOTECKI ROBERT | GŁOGÓW | RATOWNICY ZG RUDNA | 1990 | M2(20-29) | 22 | 00:18:41 (77) | 00:01:01 | 00:53:48 (143) | 00:00:45 | 00:09:37 (74) | 01:23:52 | 111 | |
128 | 24 | CIEŚLAK MAGDALENA | RZEPIN | ZDROWE! | 1985 | K3(30-39) | 11 | 00:21:59 (132) | 00:01:05 | 00:48:56 (127) | 00:00:58 | 00:11:17 (111) | 01:24:15 | 17 | |
129 | 55 | JANKOWSKA ANNA | KUNOWICE | 1983 | K3(30-39) | 12 | 00:23:55 (145) | 00:00:50 | 00:46:16 (111) | 00:00:50 | 00:12:37 (141) | 01:24:28 | 18 | ||
130 | 151 | SCHMID WOLFGANG | SŁUBICE | 1956 | M5(50+) | 9 | 00:23:14 (142) | 00:00:39 | 00:48:11 (124) | 00:00:54 | 00:12:04 (133) | 01:25:02 | 112 | ||
131 | 29 | DENKO DAMIAN | POLKOWICE | RATOWNICY ZG RUDNA | 1991 | M2(20-29) | 23 | 00:22:33 (135) | 00:01:16 | 00:49:45 (129) | 00:00:55 | 00:10:51 (106) | 01:25:20 | 113 | |
132 | 39 | GASIEWICZ ANNA | SŁUBICE | KRÓL GÓR | 1967 | K5(50+) | 1 | 00:21:36 (127) | 00:01:10 | 00:51:08 (137) | 00:00:55 | 00:11:23 (114) | 01:26:12 | 19 | |
133 | 40 | GASIEWICZ ROMAN | SŁUBICE | KRÓL GÓR | 1965 | M5(50+) | 10 | 00:21:36 (127) | 00:01:05 | 00:51:13 (138) | 00:00:51 | 00:11:27 (116) | 01:26:12 | 114 | |
134 | 88 | KULIK NATALIA | GORZÓW | 1976 | K4(40-49) | 4 | 00:20:55 (112) | 00:02:10 | 00:50:36 (136) | 00:01:03 | 00:11:31 (119) | 01:26:15 | 20 | ||
135 | 181 | WANIOREK-DOMAŃSKA ALEKSANDRA | SŁUBICE | DOMANSKY TEAM | 1985 | K3(30-39) | 13 | 00:23:09 (141) | 00:00:34 | 00:49:55 (130) | 00:00:35 | 00:13:05 (143) | 01:27:18 | 21 | |
136 | 114 | NIEDZWIECKA MARTYNA | SLUBICE | 1991 | K2(20-29) | 4 | 00:21:35 (125) | 00:00:46 | 00:52:50 (141) | 00:00:48 | 00:11:29 (117) | 01:27:28 | 22 | ||
137 | 182 | WARĘŻAK KATARZYNA | ZGORZELEC | ROWEROWE STUDIO MTB | 1982 | K3(30-39) | 14 | 00:21:49 (130) | 00:00:44 | 00:52:46 (139) | 00:00:51 | 00:11:54 (129) | 01:28:04 | 23 | |
138 | 57 | JAROSZ JAKUB | KUNOWICE | 2003 | M1(<19) | 7 | 00:23:52 (144) | 00:00:24 | 00:49:44 (128) | 00:00:31 | 00:14:12 (148) | 01:28:43 | 115 | ||
139 | 83 | KRYGER MAREK | KOWALÓW | HARCERSKIE SZYCHY MAGDY | 1988 | M3(30-39) | 51 | 00:25:01 (148) | 00:00:52 | 00:47:13 (117) | 00:00:55 | 00:15:12 (154) | 01:29:13 | 116 | |
140 | 19 | BUCHALSKI TOMASZ | LUBIN | RATOWNICY ZG RUDNA | 1981 | M3(30-39) | 52 | 00:20:02 (101) | 00:01:45 | 00:53:50 (144) | 00:02:14 | 00:11:58 (131) | 01:29:49 | 117 | |
141 | 128 | PENKALA KATARZYNA | SŁUBICE | 1973 | K4(40-49) | 5 | 00:21:11 (115) | 00:01:05 | 00:57:35 (152) | 00:01:08 | 00:10:05 (89) | 01:31:04 | 24 | ||
142 | 118 | NOWAKOWSKA NATALIA | SŁUBICE | 1992 | K2(20-29) | 5 | 00:22:36 (137) | 00:01:24 | 00:54:56 (147) | 00:00:39 | 00:11:39 (121) | 01:31:14 | 25 | ||
143 | 3 | ANTOSZ MAREK | POLKOWICE | KGHM ZG RUN | 1974 | M4(40-49) | 26 | 00:21:19 (117) | 00:01:39 | 00:54:37 (146) | 00:01:27 | 00:12:23 (138) | 01:31:25 | 118 | |
144 | 192 | WYSOCZAŃSKI MARCEL | KOŹLICE | 1992 | M2(20-29) | 24 | 00:21:09 (113) | 00:01:02 | 00:57:54 (153) | 00:00:39 | 00:11:48 (127) | 01:32:32 | 119 | ||
145 | 26 | CISZEK PIOTR | SŁUBICE | PROMET CARGO TEAM | 1982 | M3(30-39) | 53 | 00:21:31 (122) | 00:01:06 | 00:57:07 (150) | 00:00:55 | 00:13:01 (142) | 01:33:40 | 120 | |
146 | 137 | PODRUCZNY ANTONI | SŁUBICE | 2003 | M1(<19) | 8 | 00:22:47 (139) | 00:01:25 | 00:56:49 (149) | 00:00:46 | 00:12:07 (135) | 01:33:54 | 121 | ||
147 | 119 | OLECH MARIKA | SŁUBICE | HARCERSKIE SZYCHY MAGDY | 2003 | K1(<19) | 1 | 00:21:45 (129) | 00:00:55 | 00:58:39 (154) | 00:00:58 | 00:11:54 (129) | 01:34:11 | 26 | |
148 | 51 | HRYNIEWICZ BARTOSZ | SŁUBICE | 2003 | M1(<19) | 9 | 00:23:23 (143) | 00:01:26 | 00:54:36 (145) | 00:00:55 | 00:14:14 (149) | 01:34:34 | 122 | ||
149 | 138 | PODRUCZNY NATALIA | SŁUBICE | 1977 | K4(40-49) | 6 | 00:26:59 (153) | 00:00:54 | 00:53:10 (142) | 00:00:51 | 00:16:10 (155) | 01:38:04 | 27 | ||
150 | 86 | KUBIK KALINA | SŁUBICE | BIEGNEPOMEDAL | 1989 | K2(20-29) | 6 | 00:26:30 (151) | 00:01:25 | 00:56:46 (148) | 00:00:45 | 00:14:18 (151) | 01:39:44 | 28 | |
151 | 194 | ZAJĄCZKOWSKI DARIUSZ | ZIELONA GÓRA | 1967 | M5(50+) | 11 | 00:25:17 (149) | 00:01:43 | 00:58:45 (155) | 00:00:54 | 00:14:15 (150) | 01:40:54 | 123 | ||
152 | 13 | BŁONAROWICZ AGNIESZKA | SŁUBICE | 1989 | K2(20-29) | 7 | 00:26:48 (152) | 00:00:58 | 00:57:35 (151) | 00:00:37 | 00:15:02 (153) | 01:41:00 | 29 | ||
153 | 135 | PODOLSKA JOANNA | SŁUBICE | 1985 | K3(30-39) | 15 | 00:31:35 (162) | 00:02:00 | 00:50:19 (134) | 00:00:56 | 00:17:34 (158) | 01:42:24 | 30 | ||
154 | 136 | PODOLSKI KAMIL | SŁUBICE | 1983 | M3(30-39) | 54 | 00:31:35 (162) | 00:01:46 | 00:50:11 (131) | 00:01:18 | 00:17:35 (159) | 01:42:25 | 124 | ||
155 | 139 | POLAŃSKA PAULINA | SŁUBICE | HARCERSKIE SZYCHY MAGDY | 2003 | K1(<19) | 2 | 00:30:42 (159) | 00:00:52 | 00:52:47 (140) | 00:00:53 | 00:18:06 (161) | 01:43:20 | 31 | |
156 | 8 | BAŁDYS JOLANTA | KUNOWICE | 1967 | K5(50+) | 2 | 00:27:51 (154) | 00:01:11 | 01:03:11 (156) | 00:01:02 | 00:14:50 (152) | 01:48:05 | 32 | ||
157 | 185 | WEISER-MIERZWIAK MALGORZATA | SLUBICE | 1973 | K4(40-49) | 7 | 00:24:51 (147) | 00:00:59 | 01:11:38 (160) | 00:00:43 | 00:13:42 (145) | 01:51:53 | 33 | ||
158 | 33 | FILA MAŁGORZATA | KUNOWICE | 1968 | K5(50+) | 3 | 00:31:09 (160) | 00:01:15 | 01:04:41 (157) | 00:00:51 | 00:16:45 (157) | 01:54:41 | 34 | ||
159 | 165 | SUBOCZ MACIEJ | ZIELONA GÓRA | WMS TEAM | 1999 | M1(<19) | 10 | 00:30:23 (158) | 00:01:22 | 01:05:21 (158) | 00:01:01 | 00:19:45 (163) | 01:57:52 | 125 | |
160 | 133 | PŁOTEK HANNA | SŁUBICE | 2002 | K1(<19) | 3 | 00:27:54 (155) | 00:00:54 | 01:11:45 (161) | 00:00:58 | 00:17:57 (160) | 01:59:28 | 35 | ||
161 | 197 | ZARNECKOW REINHART | LEBUS | 1943 | M5(50+) | 12 | 00:28:52 (156) | 00:01:48 | 01:09:56 (159) | 00:02:17 | 00:19:13 (162) | 02:02:06 | 126 | ||
162 | 196 | ZARNECKOW BETTINA | LEBUS | 1968 | K5(50+) | 4 | 00:28:52 (156) | 00:01:38 | 01:21:08 (162) | 00:01:02 | 00:13:45 (146) | 02:06:25 | 36 | ||
163 | 184 | WEISER-LADA BARBARA | KUNOWICE | 1958 | K5(50+) | 5 | 00:31:20 (161) | 00:01:39 | 01:27:46 (164) | 00:01:17 | 00:16:13 (156) | 02:18:15 | 37 | ||
164 | 129 | PIANOWSKI FILIP | SŁUBICE | 2004 | M1(<19) | 11 | 00:32:30 (164) | 00:01:32 | 01:23:35 (163) | 00:00:46 | 00:19:53 (164) | 02:18:16 | 127 |
Przygraniczne Kunowice (koło Słubic), w województwie lubuskim, po raz trzeci staną się areną zmagań wielbicieli duathlonu. Impreza ma charakter nie tylko sportowego wyzwania dla najlepszych, ale także rodzinnego aktywnego święta dla wszystkich uczestników. W imieniu organizatorów, firmy Promet Cargo oraz Stowarzyszenia FSL Aktywni Dla Powiatu, serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Warto poznać tę imprezę bowiem z roku na rok zyskuje ona coraz większą popularność i cieszy się coraz liczniejszym udziałem zawodników.
Trasa III Promet Cargo Cross Duathlonu wytyczona została tak, by zawody ukończyć mógł niemal każdy. Leśne dukty, czy miejscowe jezioro, czynią trasę nie tylko ciekawą pod względem sportowym, ale także krajoznawczym.
Zawody tradycyjnie już rozpoczynamy 4 km biegiem, by następnie na ok. 15 km przesiąść się na rower, potem zaś do mety ponownie dobiec pokonując kolejne 2 km.
Zapisujcie się i przybywajcie do Kunowic całymi rodzinami. Najmłodsi mają bowiem zapewnioną opiekę pobliskiego Rodzinnego Centrum Rozrywki „Uśmiechnięta Planeta”, starsi mile widziani są w strefie kibica, a zawodnicy oczywiście na starcie.
29 września 2018 r.
Kunowice, woj. lubuskie
III Promet Cargo Cross Duathlon
Szczegóły: https://www.facebook.com/events/222311571669701/
W zawodach Promet Cargo Cross Duathlon 2018 obowiązują opłaty w wysokości:
- 40,00 PLN płatne do dnia 30.06.2018 r.
- 60,00 PLN płatne do dnia 26.09.2018 r.