Janosik Business Run

Data i godzina2019-09-01 10:31:00
MiejscowośćNiedzica
Dystans 55 km
Oficjalna stronahttps://polandbusinessrun.pl/pl/janosik
Wyniki online
Opłata startowa 500 zł za drużynę
Typ zawodów Bieg Sztafetowy
Rejestracja Zapisz się

Od kilku już lat tworzymy bieg charytatywny Poland Business Run. Obserwujemy, jak zmienia się bieganie w Polsce i zauważyliśmy, że biegacze cały czas szukają nowych wyzwań, wrażeń i biegowych doświadczeń. Dlatego w tym roku zrodził się pomysł zrealizowania górskiej sztafety charytatywnej –Janosik Business Run.

Stało się to możliwe dzięki podjęciu współpracy z Fundacją Na Ratunek – organizatorem cyklu biegów górskich Ultrajanosik. Na bazie współpracy w programie zawodów Ultrajanosika zagościła również sztafeta firmowa Janosik Business Run.

Do charytatywnych, integracyjnych i biznesych aspektów znanych z Poland Business Run dodaliśmy niepowtarzalny charakter biegów górskich.

1 września 2018 roku o godz. 10:30, 50 pięcioosobowych sztafet zmierzy się z wymagającą trasą o łącznym dystansie 55 km, poprowadzoną przez malownicze tereny Spisza.

Bieg wystartuje z Niedzicy. Każdy z zawodników pokona około 10-12 km. Zmiany odbywać się będą w wyznaczonych punktach kontrolnych.

Udział w biegu ma charytatywny charakter – środki zebrane z opłat startowych zostaną przekazane na wsparcie jednego z beneficjentów Fundacji Poland Business Run.

Zapisy do Janosik Business Run 2018 rozpoczynają się 24.05 o godz. 12:00, a kończą 19.08.2018 lub po wyczerpaniu limitu miejsc. Aby zgłosić drużynę do biegu, należy założyć konto na stronie internetowej.

Powrót