Ojcowie na Start
Data i godzina | 2019-05-25 10:00:00 |
Miejscowość | Pruszków |
Dystans | |
Oficjalna strona | http://www.pruszkow.ojcowienastart.pl |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 20 zł |
Typ zawodów | Wyścig MTB |
Rejestracja | Zapisz się |
- Kategoria X
- Kategoria IX
- Kategoria VIII
- Kategoria VII
- Kategoria VI
- Kategoria V
- Kategoria IV
- Kategoria III
- Kategoria II
- Kategoria I
- Zapowiedź
MIEJSCE | NUMER | NAZWISKO I IMIĘ | MIASTO | NARODOWOŚĆ | ROK UR. | KATEGORIA | M-SCE KAT. | CZAS | CH | DZ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | S096 | OPOLSKA NATALIA | Warszawa | POL | 2015 | KAT. X-K | 1 | 00:01:00 | 1 | |
2 | 811 | LUCHCIŃSKA RÓŻA | Pruszków | POL | 2015 | KAT. X-K | 2 | 00:01:22 | 2 | |
3 | A021 | WINCENCIAK MIŁOSZ | Milanówek | POL | 2015 | KAT. X-M | 1 | 00:01:26 | 1 | |
4 | 229 | DOBROWOLSKI OSKAR | Otrębusy | POL | 2015 | KAT. X-M | 2 | 00:01:29 | 2 | |
5 | 439 | STUBIŃSKA MICHALINA | Opypy | POL | 2015 | KAT. X-K | 3 | 00:01:32 | 3 | |
6 | 754 | JANKOWSKI JĘDRZEJ | Warszawa | POL | 2015 | KAT. X-M | 3 | 00:01:34 | 3 | |
7 | 834 | TONDERA MICHAL | Pruszkow | POL | 2015 | KAT. X-M | 4 | 00:01:35 | 4 | |
8 | 334 | ZDUNEK STANISŁAW | Ożarów Mazowiecki | POL | 2015 | KAT. X-M | 5 | 00:01:41 | 5 | |
9 | 350 | GOŁĘBIEWSKA KONSTANCJA | Skierniewice | POL | 2015 | KAT. X-K | 4 | 00:01:46 | 4 | |
10 | 529 | KULIŃSKI KAROL | Warszawa | POL | 2015 | KAT. X-M | 6 | 00:01:46 | 6 | |
11 | 799 | PRZETAKIEWICZ MATEUSZ | Pruszków | POL | 2015 | KAT. X-M | 7 | 00:01:52 | 7 | |
12 | 807 | GRUSZCZYŃSKA ADA | Pruszków | POL | 2015 | KAT. X-K | 5 | 00:01:52 | 5 | |
13 | 983 | SZYMCZAK JANINKA | Błonie | POL | 2015 | KAT. X-K | 6 | 00:01:55 | 6 | |
14 | 325 | WÓJCIK JÓZEF | Pruszków | POL | 2015 | KAT. X-M | 8 | 00:01:55 | 8 | |
15 | 804 | BIEGAJ LENA | Pruszków | POL | 2016 | KAT. X-K | 7 | 00:01:56 | 7 | |
16 | 665 | MRÓZ IGNACY | Pruszków | POL | 2015 | KAT. X-M | 9 | 00:01:57 | 9 | |
17 | 337 | GILEWICZ ADAM | Warszawa | POL | 2016 | KAT. X-M | 10 | 00:01:58 | 10 | |
18 | 86 | BARTNIK FRANCISZEK | Milanówek | POL | 2015 | KAT. X-M | 11 | 00:01:59 | 11 | |
19 | 89 | BARTOSIAK ZUZANNA | Pruszków | POL | 2015 | KAT. X-K | 8 | 00:01:59 | 8 | |
20 | 152 | BUCZYŃSKA AURELIA | Milanówek | POL | 2015 | KAT. X-K | 9 | 00:02:03 | 9 | |
21 | 504 | KOŹBIAŁ JAN | Brwinów | POL | 2017 | KAT. X-M | 12 | 00:02:06 | 12 | |
22 | 510 | DZIWISZ ANTONI | Warszawa | POL | 2016 | KAT. X-M | 13 | 00:02:08 | 13 | |
23 | 913 | SOBOWIEC PIOTR | Warszawa | POL | 2015 | KAT. X-M | 14 | 00:02:08 | 14 | |
24 | 400 | KACZMARSKI JAKUB | Warszawa | POL | 2016 | KAT. X-M | 15 | 00:02:09 | 15 | |
25 | 909 | SOBOŃ JAKUB | Pruszków | POL | 2016 | KAT. X-M | 16 | 00:02:14 | 16 | |
26 | P096 | WIADERNY WOJTEK | - | POL | 2015 | KAT. X-M | 17 | 00:02:15 | 17 | |
27 | 871 | SAWICKA JULIA | Kanie | POL | 2015 | KAT. X-K | 10 | 00:02:15 | 10 | |
28 | 226 | KWIATKOWSKA NATALIA | Parzniew | POL | 2015 | KAT. X-K | 11 | 00:02:17 | 11 | |
29 | 952 | DAWIDOW PAWEL | Pruszkow | POL | 2015 | KAT. X-M | 18 | 00:02:20 | 18 | |
30 | V025 | SZNAJDER SZYMON | Pruszków | POL | 2015 | KAT. X-M | 19 | 00:02:22 | 19 | |
31 | V085 | WAWER MIKOŁAJ | Brwinów | POL | 2015 | KAT. X-M | 20 | 00:02:28 | 20 | |
32 | 213 | DĄBROWSKI TOMASZ | Pruszków | POL | 2015 | KAT. X-M | 21 | 00:02:31 | 21 | |
33 | A046 | YUKHNIK JANA | Piastów | POL | 2016 | KAT. X-K | 12 | 00:02:34 | 12 | |
34 | 441 | MARZEC JULIA | Pruszków | POL | 2015 | KAT. X-K | 13 | 00:02:36 | 13 | |
35 | 770 | PŁONKA WOJCIECH | Osiek | POL | 2016 | KAT. X-M | 22 | 00:02:43 | 22 | |
36 | 938 | SELIWIAK STEFAN | Milanowek | POL | 2015 | KAT. X-M | 23 | 00:02:46 | 23 | |
37 | 896 | CYGAN BLANKA | Parzniew | POL | 2015 | KAT. X-K | 14 | 00:02:49 | 14 | |
38 | V002 | UCHORCZAK WŁADYSŁAW | Milanówek | POL | 2017 | KAT. X-M | 24 | 00:03:17 | 24 | |
39 | 906 | CIĘŻKOWSKJ IGNACY | Pruszków | POL | 2015 | KAT. X-M | 25 | 00:03:22 | 25 | |
40 | A068 | KRÓLEWSKI MICHAŁ | Pruszków | POL | 2015 | KAT. X-M | 26 | 00:03:22 | 26 | |
41 | 273 | PODGÓRSKA MATYLDA | Warszawa | POL | 2016 | KAT. X-K | 15 | 00:03:29 | 15 | |
42 | P069 | JANICKI FRANCISZEK | Pruszków | POL | 2015 | KAT. X-M | 27 | 00:03:58 | 27 | |
43 | 112 | MACHŁAJEWSKI ANTONI | Warszawa | POL | 2016 | KAT. X-M | 28 | 00:04:04 | 28 | |
44 | 292 | KOTULSKA HANIA | Komorów | POL | 2017 | KAT. X-K | 16 | 00:06:03 | 16 |
MIEJSCE | NUMER | NAZWISKO I IMIĘ | MIASTO | NARODOWOŚĆ | ROK UR. | KATEGORIA | M-SCE KAT. | CZAS | CH | DZ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 28 | GAWDA ADELA | Warszawa | POL | 2014 | KAT. IX-K | 1 | 00:02:22 | 1 | |
2 | P066 | ŚWIDERSKI WINCENTY | Osowiec | POL | 2014 | KAT. IX-M | 1 | 00:02:22 | 1 | |
3 | 451 | GUDASZEWSKA RÓŻA | Pruszków | POL | 2014 | KAT. IX-K | 2 | 00:02:25 | 2 | |
4 | 444 | JUREWICZ STEFAN | Komorow | POL | 2014 | KAT. IX-M | 2 | 00:02:25 | 2 | |
5 | 862 | RUMIŃSKI MICHAŁ | Pruszków | POL | 2014 | KAT. IX-M | 3 | 00:02:27 | 3 | |
6 | 543 | ZIEMIŃSKA AMELIA | Pruszków | POL | 2014 | KAT. IX-K | 3 | 00:02:37 | 3 | |
7 | V060 | KOWALSKI SZYMON | Warszawa | POL | 2014 | KAT. IX-M | 4 | 00:02:38 | 4 | |
8 | 755 | JANKOWSKA JAGODA | Warszawa | POL | 2014 | KAT. IX-K | 4 | 00:02:40 | 4 | |
9 | 592 | MALINOWSKA BARBARA | Marki | POL | 2014 | KAT. IX-K | 5 | 00:02:45 | 5 | |
10 | 291 | KOTULSKI JAN | Komorów | POL | 2014 | KAT. IX-M | 5 | 00:02:46 | 5 | |
11 | 690 | PODLASIŃSKA MARYSIA | Pruszków | POL | 2014 | KAT. IX-K | 6 | 00:02:50 | 6 | |
12 | 552 | LEŚNIEWSKI KACPER | Pruszków | POL | 2014 | KAT. IX-M | 6 | 00:02:53 | 6 | |
13 | S098 | GÓRSKI MIKOŁAJ | Rusiec | POL | 2014 | KAT. IX-M | 7 | 00:02:56 | 7 | |
14 | 285 | RAGUS MATYLDA | Kanie | POL | 2014 | KAT. IX-K | 7 | 00:02:58 | 7 | |
15 | 970 | KOWALEWSKA HELENA | Pruszków | POL | 2014 | KAT. IX-K | 8 | 00:02:58 | 8 | |
16 | 857 | RYBAK NIKODEM | Pruszków | POL | 2014 | KAT. IX-M | 8 | 00:03:01 | 8 | |
17 | V067 | MARCZAK ZOSIA | Pruszków | POL | 2014 | KAT. IX-K | 9 | 00:03:03 | 9 | |
18 | A060 | ANTKOWIAK JERZY | Brwinów | POL | 2014 | KAT. IX-M | 9 | 00:03:04 | 9 | |
19 | 288 | SAŁEK ADAM | Pruszków | POL | 2014 | KAT. IX-M | 10 | 00:03:04 | 10 | |
20 | 727 | TOPOLSKA GABRIELA | Parole | POL | 2014 | KAT. IX-K | 10 | 00:03:05 | 10 | |
21 | 748 | PERZYNA JAN | Reguły | POL | 2014 | KAT. IX-M | 11 | 00:03:09 | 11 | |
22 | 641 | WIJAS DIANA | Pruszków | POL | 2014 | KAT. IX-K | 11 | 00:03:09 | 11 | |
23 | 686 | NOWAK ALICJA | Pruszków | POL | 2014 | KAT. IX-K | 12 | 00:03:10 | 12 | |
24 | 177 | CHOJNACKI HENRYK | Pruszków | POL | 2014 | KAT. IX-M | 12 | 00:03:11 | 12 | |
25 | 520 | DĘBICKI MIKOŁAJ | Pruszkow | POL | 2014 | KAT. IX-M | 13 | 00:03:12 | 13 | |
26 | P079 | PAWLUKOJĆ ŁUCJA | Opypy | POL | 2014 | KAT. IX-K | 13 | 00:03:14 | 13 | |
27 | 371 | GREGORCZYK MACIEJ | Warszawa | POL | 2014 | KAT. IX-M | 14 | 00:03:15 | 14 | |
28 | 883 | SIERATOWICZ MICHAŁ | Warszawa | POL | 2014 | KAT. IX-M | 15 | 00:03:21 | 15 | |
29 | 912 | SOBOWIEC JAN | Warszawa | POL | 2014 | KAT. IX-M | 16 | 00:03:24 | 16 | |
30 | 826 | RATYŃSKA JULIA | Brwinów | POL | 2014 | KAT. IX-K | 14 | 00:03:25 | 14 | |
31 | 764 | PITER TYMOTEUSZ | Nadarzyn | POL | 2014 | KAT. IX-M | 17 | 00:03:27 | 17 | |
32 | 751 | DULNY NATALIA | Milanówek | POL | 2014 | KAT. IX-K | 15 | 00:03:29 | 15 | |
33 | 133 | BOBROWICZ MAKSYMILIAN | Książenice | POL | 2014 | KAT. IX-M | 18 | 00:03:30 | 18 | |
34 | 746 | PEŁTAK TOBIASZ | Piastów | POL | 2014 | KAT. IX-M | 19 | 00:03:31 | 19 | |
35 | 495 | KOSYKOWSKI KAROL | Warszawa | POL | 2014 | KAT. IX-M | 20 | 00:03:31 | 20 | |
36 | 47 | JARUGA MARTYNA | Reguły | POL | 2014 | KAT. IX-K | 16 | 00:03:33 | 16 | |
37 | 36 | AGUILAR ZUZANNA | Pruszków | POL | 2014 | KAT. IX-K | 17 | 00:03:34 | 17 | |
38 | 675 | MARKOWSKI MICHAŁ | Pruszków | POL | 2014 | KAT. IX-M | 21 | 00:03:39 | 21 | |
39 | A065 | WOŹNIAK IGNACY | Piastów | POL | 2014 | KAT. IX-M | 22 | 00:03:42 | 22 | |
40 | 169 | CHIBOWSKI STANISŁAW | Owczarnia | POL | 2014 | KAT. IX-M | 23 | 00:03:43 | 23 | |
41 | 372 | GREGORCZYK MICHAŁ | Warszawa | POL | 2014 | KAT. IX-M | 24 | 00:03:45 | 24 | |
42 | 44 | TRZCIŃSKA HANNA | Warszawa | POL | 2014 | KAT. IX-K | 18 | 00:03:45 | 18 | |
43 | 922 | RĘCZKOWSKI BORYS | Brwinów | POL | 2014 | KAT. IX-M | 25 | 00:03:45 | 25 | |
44 | 393 | HORODECKA DOMINIKA | Granica | POL | 2014 | KAT. IX-K | 19 | 00:03:53 | 19 | |
45 | A049 | RADZIEJEWSKA GABRIELA | Pruszków | POL | 2014 | KAT. IX-K | 20 | 00:03:55 | 20 | |
46 | 462 | KARAŚ ZUZANNA | Warszawa | POL | 2014 | KAT. IX-K | 21 | 00:04:00 | 21 | |
47 | P071 | NIEMYSKI JAN | Ożarów Mazowiecki | POL | 2014 | KAT. IX-M | 26 | 00:04:13 | 26 | |
48 | 260 | CHOŁUJ LUCEK | Warszawa | POL | 2014 | KAT. IX-M | 27 | 00:04:29 | 27 | |
49 | 784 | PIÓRKOWSKA MAŁGORZATA | Pruszków | POL | 2014 | KAT. IX-K | 22 | 00:04:32 | 22 | |
50 | 183 | CICHOWLAS WANDA | Głowaczów | POL | 2014 | KAT. IX-K | 23 | 00:04:44 | 23 | |
51 | 131 | WIETESKA JULIA | Pruszków | POL | 2014 | KAT. IX-K | 24 | 00:04:44 | 24 | |
52 | 127 | GANO HANNA | Pruszkow | POL | 2014 | KAT. IX-K | 25 | 00:05:19 | 25 |
MIEJSCE | NUMER | NAZWISKO I IMIĘ | MIASTO | NARODOWOŚĆ | ROK UR. | KATEGORIA | M-SCE KAT. | CZAS | CH | DZ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 272 | PODGÓRSKA ADELA | Warszawa | POL | 2013 | KAT. VIII-K | 1 | 00:02:53 | 1 | |
2 | 903 | SKAJEWSKI SAMUEL | Milanówek | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 1 | 00:03:00 | 1 | |
3 | 723 | PAĆKO SZYMON | Grodzisk Mazowiecki | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 2 | 00:03:24 | 2 | |
4 | 336 | GILEWICZ JAKUB | Warszawa | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 3 | 00:03:29 | 3 | |
5 | 757 | PIEŃKOS BARTEK | Piastów | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 4 | 00:03:30 | 4 | |
6 | 993 | BIELIŃSKA NATASZA | Stara Wieś | POL | 2013 | KAT. VIII-K | 2 | 00:03:31 | 2 | |
7 | 968 | PIEKARNIAK STANISŁAW | Piastów | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 5 | 00:03:32 | 5 | |
8 | 137 | BOCHENEK ANTONI | Warszawa | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 6 | 00:03:32 | 6 | |
9 | 816 | KOSIŃSKI MAKSYMILIAN | Pruszków | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 7 | 00:03:32 | 7 | |
10 | 85 | BARTNIK GABRIELA | Milanówek | POL | 2013 | KAT. VIII-K | 3 | 00:03:33 | 3 | |
11 | 989 | TARABASZ OLIWIER | Warszawa | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 8 | 00:03:34 | 8 | |
12 | V076 | IDZI JULIAN | Otrębusy | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 9 | 00:03:36 | 9 | |
13 | 935 | TOKARSKI TYMON | Pruszków | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 10 | 00:03:40 | 10 | |
14 | 931 | ZARYCHTA AMADEUSZ | Piastów | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 11 | 00:03:41 | 11 | |
15 | 253 | MARTYNOWSKI MACIEK | Pruszków | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 12 | 00:03:44 | 12 | |
16 | 838 | BRANECKA AURELIA | Brwinów | POL | 2013 | KAT. VIII-K | 4 | 00:03:44 | 4 | |
17 | 340 | GODŁOZA FRANCISZEK | Nowa Wieś | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 13 | 00:03:45 | 13 | |
18 | A064 | WOŹNIAK KSAWERY | Piastów | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 14 | 00:03:46 | 14 | |
19 | 186 | CICHOCKI MICHAŁ | Warszawa | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 15 | 00:03:47 | 15 | |
20 | V084 | WAWER MAJA | Brwinów | POL | 2013 | KAT. VIII-K | 5 | 00:03:48 | 5 | |
21 | 124 | HARCZUK JAKUB | Komorów | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 16 | 00:03:49 | 16 | |
22 | 318 | TYPEK WOJTEK | Legionowo | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 17 | 00:03:51 | 17 | |
23 | A078 | WIECZOREK ZOFIA | Kanie | POL | 2013 | KAT. VIII-K | 6 | 00:03:52 | 6 | |
24 | 830 | SZCZEPANIAK JACEK | Warszawa | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 18 | 00:03:55 | 18 | |
25 | A015 | IZWANTOWSKA URSZULA | Brwinów | POL | 2013 | KAT. VIII-K | 7 | 00:03:55 | 7 | |
26 | 655 | WIŚNIEWSKA NATASZA | Otrębusy | POL | 2013 | KAT. VIII-K | 8 | 00:03:57 | 8 | |
27 | 205 | NIEMIEC WITEK | Warszawa | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 19 | 00:03:59 | 19 | |
28 | 919 | SZTYK MACIEJ | Nowa Wieś | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 20 | 00:04:02 | 20 | |
29 | P067 | KUDAS EMILIA | Pruszków | POL | 2013 | KAT. VIII-K | 9 | 00:04:06 | 9 | |
30 | 780 | OLSZEWSKA ANTOSIA | Chrzanów Mały | POL | 2013 | KAT. VIII-K | 10 | 00:04:07 | 10 | |
31 | 31 | JARGIŁO MAJA | Warszawa | POL | 2013 | KAT. VIII-K | 11 | 00:04:18 | 11 | |
32 | S100 | GĄSIOROWSKA ANNA | Pruszków | POL | 2013 | KAT. VIII-K | 12 | 00:04:23 | 12 | |
33 | 833 | TONDERA MARIA | Pruszkow | POL | 2013 | KAT. VIII-K | 13 | 00:04:25 | 13 | |
34 | V018 | KOZŁOWSKI TYMON | Pruszków | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 21 | 00:04:30 | 21 | |
35 | 924 | LUBELSKA JAGODA | Pruszków | POL | 2013 | KAT. VIII-K | 14 | 00:04:33 | 14 | |
36 | 422 | STANIO KRZYSZTOF | Milanówek | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 22 | 00:04:35 | 22 | |
37 | 866 | WIERZBICKI JÓZEF | Grodzisk Mazowiecki | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 23 | 00:04:36 | 23 | |
38 | 206 | NIEMIEC OLA | Warszawa | POL | 2013 | KAT. VIII-K | 15 | 00:04:48 | 15 | |
39 | 5 | SIPIERA JAN | Pruszków | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 24 | 00:04:48 | 24 | |
40 | 842 | BRATKO KORNELIA | Karp 33A | POL | 2013 | KAT. VIII-K | 16 | 00:04:48 | 16 | |
41 | 202 | CZARNECKA MAŁGORZATA | Pruszków | POL | 2013 | KAT. VIII-K | 17 | 00:04:50 | 17 | |
42 | 550 | ŻYLIŃSKA MARIA | Kady | POL | 2013 | KAT. VIII-K | 18 | 00:04:52 | 18 | |
43 | 165 | CENT MAKSYMILIAN | Milanówek | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 25 | 00:05:02 | 25 | |
44 | 7 | TWAROWSKA ANNA | Pruszków | POL | 2013 | KAT. VIII-K | 19 | 00:05:18 | 19 | |
45 | 14 | KACZMAREK JAN | Parzniew | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 26 | 00:05:23 | 26 | |
46 | 52 | ANDRASZEK KACPER | Grodzisk Mazowiecki | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 27 | 00:05:24 | 27 | |
47 | 845 | SZYDŁO KALINA | Pruszków | POL | 2013 | KAT. VIII-K | 20 | 00:05:42 | 20 | |
48 | 625 | ZWOLIŃSKA JOANNA | Pruszków | POL | 2013 | KAT. VIII-K | 21 | 00:06:01 | 21 | |
49 | V024 | SZNAJDER ALEKSANDER | Pruszków | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 28 | 00:06:05 | 28 | |
50 | 382 | CZECHOWICZ GWIDO | Pruszków-Parzniew | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 29 | 00:06:16 | 29 | |
51 | A016 | IZWANTOWSKA HELENA | Brwinów | POL | 2013 | KAT. VIII-K | 22 | 00:06:20 | 22 | |
52 | 735 | GRABANI PATRYCJA | Parzniew | POL | 2013 | KAT. VIII-K | 23 | 00:06:20 | 23 | |
53 | A069 | KRÓLEWSKA KLARA | Pruszków | POL | 2013 | KAT. VIII-K | 24 | 00:06:29 | 24 | |
54 | A073 | SŁUPSKI KSAWERY | Pruszków | POL | 2013 | KAT. VIII-M | 30 | 00:07:53 | 30 |
MIEJSCE | NUMER | NAZWISKO I IMIĘ | MIASTO | NARODOWOŚĆ | ROK UR. | KATEGORIA | M-SCE KAT. | CZAS | CH | DZ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 670 | NOWAK TYMON | Brwinów | POL | 2012 | KAT. VII-M | 1 | 00:09:28 | 1 | |
2 | 349 | GOŁĘBIEWSKI JÓZEF | Skierniewice | POL | 2012 | KAT. VII-M | 2 | 00:09:29 | 2 | |
3 | 276 | DYLEWSKI MICHAŁ | Warszawa | POL | 2012 | KAT. VII-M | 3 | 00:09:57 | 3 | |
4 | 986 | PERKOWSKI KAROL | Warszawa | POL | 2012 | KAT. VII-M | 4 | 00:10:33 | 4 | |
5 | 613 | MATUSZEWSKI PIOTR | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-M | 5 | 00:10:42 | 5 | |
6 | V051 | TYRALIK KLARA | Milanówek | POL | 2012 | KAT. VII-K | 1 | 00:10:48 | 1 | |
7 | 242 | ZAWADZKI FILIP | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-M | 6 | 00:11:05 | 6 | |
8 | 221 | DĘBOWSKA MELANIA | Komorów | POL | 2012 | KAT. VII-K | 2 | 00:11:09 | 2 | |
9 | 599 | MARCINKOWSKI STEFAN | Pęcice | POL | 2012 | KAT. VII-M | 7 | 00:11:13 | 7 | |
10 | 566 | RUTECKA LIGIA | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-K | 3 | 00:11:15 | 3 | |
11 | 974 | HULEWICZ JAN | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-M | 8 | 00:11:16 | 8 | |
12 | 825 | RATYŃSKI WIKTOR | Brwinów | POL | 2012 | KAT. VII-M | 9 | 00:11:21 | 9 | |
13 | 321 | SKOWROŃSKA NATALIA | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-K | 4 | 00:11:23 | 4 | |
14 | 81 | GRYSZKO SEBASTIAN | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-M | 10 | 00:11:27 | 10 | |
15 | 110 | DOBIECH ALEKSANDER | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-M | 11 | 00:11:28 | 11 | |
16 | 391 | GRAZKA ZUZANNA | Pruszkow | POL | 2012 | KAT. VII-K | 5 | 00:11:31 | 5 | |
17 | 542 | ZIEMIŃSKI ADRIAN | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-M | 12 | 00:11:32 | 12 | |
18 | 67 | WĄSACZ ALEKSANDRA | Warszawa/ Gorlice | POL | 2012 | KAT. VII-K | 6 | 00:11:33 | 6 | |
19 | 982 | SZYMCZAK HELENKA | Błonie | POL | 2012 | KAT. VII-K | 7 | 00:11:37 | 7 | |
20 | 704 | WUDARCZYK OLIWIER | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-M | 13 | 00:11:40 | 13 | |
21 | 977 | PAWŁOWSKI MACIEK | Reguły | POL | 2012 | KAT. VII-M | 14 | 00:11:47 | 14 | |
22 | 3 | MAKUCH ANIELA | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-K | 8 | 00:11:53 | 8 | |
23 | 774 | WIŚNIEWSKI MIKOŁAJ | Brwinów | POL | 2012 | KAT. VII-M | 15 | 00:11:57 | 15 | |
24 | V095 | WYSOCKI WOJCIECH | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-M | 16 | 00:12:07 | 16 | |
25 | 801 | KURUŚ ANIELA | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-K | 9 | 00:12:16 | 9 | |
26 | 426 | JĄDRZYK FRANCISZEK | Kanie | POL | 2012 | KAT. VII-M | 17 | 00:12:17 | 17 | |
27 | 738 | KOŁTON PATRYK | Parzniew | POL | 2012 | KAT. VII-M | 18 | 00:12:18 | 18 | |
28 | A028 | WITUSKI MIKOŁAJ | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-M | 19 | 00:12:18 | 19 | |
29 | 588 | RAPKIEWICZ MIKOŁAJ | Komorów | POL | 2012 | KAT. VII-M | 20 | 00:12:20 | 20 | |
30 | P095 | TOMASZEWSKA MAŁGOSIA | Stara Wieś | POL | 2012 | KAT. VII-K | 10 | 00:12:27 | 10 | |
31 | 151 | BUCZYŃSKI LEONARD | Milanówek | POL | 2012 | KAT. VII-M | 21 | 00:12:29 | 21 | |
32 | 494 | KOSYKOWSKI JÓZEF | Warszawa | POL | 2012 | KAT. VII-M | 22 | 00:12:31 | 22 | |
33 | 651 | SZCZĘSNY SZYMON | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-M | 23 | 00:12:32 | 23 | |
34 | 394 | HORODECKI GUSTAW | Granica | POL | 2012 | KAT. VII-M | 24 | 00:12:36 | 24 | |
35 | 201 | CZARNECKI ADAM | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-M | 25 | 00:12:40 | 25 | |
36 | 259 | CHOŁUJ JULEK | Warszawa | POL | 2012 | KAT. VII-M | 26 | 00:12:43 | 26 | |
37 | V043 | SŁONIEWSKI MARCIN | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-M | 27 | 00:12:43 | 27 | |
38 | 877 | BRZOSTEK SEBASTIAN | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-M | 28 | 00:12:50 | 28 | |
39 | 955 | GRUDZIEŃ MICHAŁ | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-M | 29 | 00:12:54 | 29 | |
40 | 604 | MATUSZEWSKI MATEUSZ | Otrębusy | POL | 2012 | KAT. VII-M | 30 | 00:13:07 | 30 | |
41 | 415 | JARCZOK MILENA | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-K | 11 | 00:13:12 | 11 | |
42 | 76 | BANDZAREWICZ JAN | Warszawa | POL | 2012 | KAT. VII-M | 31 | 00:13:15 | 31 | |
43 | 999 | PIOTROWSKA PAULINA | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-K | 12 | 00:13:24 | 12 | |
44 | 255 | MENDZA KRZYSZTOF | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-M | 32 | 00:13:27 | 32 | |
45 | 115 | BIK KLEMENS | Kady | POL | 2012 | KAT. VII-M | 33 | 00:13:30 | 33 | |
46 | 590 | MALIK IGA | Zawoja | POL | 2012 | KAT. VII-K | 13 | 00:13:32 | 13 | |
47 | 783 | PIÓRKOWSKI TOMASZ | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-M | 34 | 00:13:45 | 34 | |
48 | 940 | KULBACKA STEFANIA | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-K | 14 | 00:13:47 | 14 | |
49 | 398 | ROSIŃSKI JAKUB | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-M | 35 | 00:13:49 | 35 | |
50 | V063 | GOLA ANTONI | Duchnice | POL | 2012 | KAT. VII-M | 36 | 00:14:05 | 36 | |
51 | 430 | TOEPLITZ KRZYSZTOF | Żółwin | POL | 2012 | KAT. VII-M | 37 | 00:14:09 | 37 | |
52 | 344 | SIEWIERSKI STANISŁAW | Parzniew | POL | 2012 | KAT. VII-M | 38 | 00:14:16 | 38 | |
53 | 461 | KARAŚ GABRIELA | Warszawa | POL | 2012 | KAT. VII-K | 15 | 00:14:32 | 15 | |
54 | 25 | MARUSZAK ADRIANNA | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-K | 16 | 00:14:35 | 16 | |
55 | 791 | PRĘDKIEWICZ MICHALINA | Warszawa | POL | 2012 | KAT. VII-K | 17 | 00:14:38 | 17 | |
56 | 366 | ZIELONKA ANTONI | Warszawa | POL | 2012 | KAT. VII-M | 39 | 00:15:25 | 39 | |
57 | 534 | KWIATKOWSKI KAMIL | Komorów | POL | 2012 | KAT. VII-M | 40 | 00:15:34 | 40 | |
58 | 578 | ŁAKOMY EMANUEL | Parzniew | POL | 2012 | KAT. VII-M | 41 | 00:15:43 | 41 | |
59 | 155 | BUDZIKOWSKA ZUZANNA | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-K | 18 | 00:15:46 | 18 | |
60 | 126 | GANO MARIANNA | Pruszkow | POL | 2012 | KAT. VII-K | 19 | 00:15:48 | 19 | |
61 | 299 | SZAFRAŃSKI ZIEMOWIT | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-M | 42 | 00:16:10 | 42 | |
62 | 635 | SZEWCZYK NIKOLA | Ługowa Wola | POL | 2012 | KAT. VII-K | 20 | 00:16:33 | 20 | |
63 | 236 | KIELIŃSKA LENA | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-K | 21 | 00:16:49 | 21 | |
64 | A087 | ŻEBROWSKA ALICJA | Kanie | POL | 2012 | KAT. VII-K | 22 | 00:17:06 | 22 | |
65 | A058 | KOPER HANNA | Falenty | POL | 2012 | KAT. VII-K | 23 | 00:18:04 | 23 | |
66 | P081 | GRZĄDZIELA MACIEJ | Pruszków | POL | 2012 | KAT. VII-M | 43 | 00:21:09 | 43 |
MIEJSCE | NUMER | NAZWISKO I IMIĘ | MIASTO | NARODOWOŚĆ | ROK UR. | KATEGORIA | M-SCE KAT. | CZAS | CH | DZ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 860 | WĘGRZYN FILIP | Ząbki | POL | 2011 | KAT. VI-M | 1 | 00:07:24 | 1 | |
2 | 873 | TOMASZEWSKI KONRAD | Kanie | POL | 2011 | KAT. VI-M | 2 | 00:07:31 | 2 | |
3 | P061 | RECZYŃSKI SZYMON | Pruszków | POL | 2011 | KAT. VI-M | 3 | 00:07:39 | 3 | |
4 | P093 | ORCIUCH JAŚ | Źyrardów | POL | 2011 | KAT. VI-M | 4 | 00:07:47 | 4 | |
5 | 287 | SAŁEK SZYMON | Pruszków | POL | 2011 | KAT. VI-M | 5 | 00:08:13 | 5 | |
6 | 528 | KULIŃSKI ALEK | Warszawa | POL | 2011 | KAT. VI-M | 6 | 00:08:16 | 6 | |
7 | 706 | OPOLSKI WOJCIECH | Warszawa | POL | 2011 | KAT. VI-M | 7 | 00:08:17 | 7 | |
8 | 176 | CHOJNACKI RYSZARD | Pruszków | POL | 2011 | KAT. VI-M | 8 | 00:08:23 | 8 | |
9 | V056 | KLIMKIEWICZ STANISŁAW | Nadarzyn | POL | 2011 | KAT. VI-M | 9 | 00:08:25 | 9 | |
10 | P092 | SIELECKA ANNA | Grodzisk Maz. | POL | 2011 | KAT. VI-K | 1 | 00:08:25 | 1 | |
11 | 193 | FIJOREK ADAM | Warszawa | POL | 2011 | KAT. VI-M | 10 | 00:08:25 | 10 | |
12 | 304 | FEDOROWICZ MIŁOSZ | Pruszków | POL | 2011 | KAT. VI-M | 11 | 00:08:26 | 11 | |
13 | 700 | OLĘDZKI MARCIN | Milanówek | POL | 2011 | KAT. VI-M | 12 | 00:08:27 | 12 | |
14 | S099 | GÓRSKI BARTŁOMIEJ | Rusiec | POL | 2011 | KAT. VI-M | 13 | 00:08:54 | 13 | |
15 | 865 | WIERZBICKI JULIUSZ | Grodzisk Mazowiecki | POL | 2011 | KAT. VI-M | 14 | 00:08:55 | 14 | |
16 | 27 | GAWDA AMELIA | Warszawa | POL | 2011 | KAT. VI-K | 2 | 00:08:56 | 2 | |
17 | 869 | SAWICKA ZOFIA | Kanie | POL | 2011 | KAT. VI-K | 3 | 00:09:01 | 3 | |
18 | 541 | ZIEMIŃSKI LEON | Pruszków | POL | 2011 | KAT. VI-M | 15 | 00:09:01 | 15 | |
19 | V075 | IDZI DOMINIK | Otrębusy | POL | 2011 | KAT. VI-M | 16 | 00:09:35 | 16 | |
20 | 482 | MAZGAJSKI FRANCISZEK | Kanie | POL | 2011 | KAT. VI-M | 17 | 00:09:39 | 17 | |
21 | 30 | JARGIŁO ADRIAN | Warszawa | POL | 2011 | KAT. VI-M | 18 | 00:09:42 | 18 | |
22 | A033 | WOŹNIAK STAS | Warszawa | POL | 2011 | KAT. VI-M | 19 | 00:09:46 | 19 | |
23 | 803 | BIEGAJ HANNA | Pruszków | POL | 2011 | KAT. VI-K | 4 | 00:09:51 | 4 | |
24 | 358 | GRABOWSKI FILIP | Komorów | POL | 2011 | KAT. VI-M | 20 | 00:09:51 | 20 | |
25 | 438 | STUBIŃSKI JULIUSZ | Opypy | POL | 2011 | KAT. VI-M | 21 | 00:09:52 | 21 | |
26 | V070 | WALCZUK WŁADYSŁAW | Grodzisk Mazowiecki | POL | 2011 | KAT. VI-M | 22 | 00:09:55 | 22 | |
27 | A044 | MARCHEWA SZYMON | Pruszków | POL | 2011 | KAT. VI-M | 23 | 00:09:57 | 23 | |
28 | 674 | MARKOWSKA MILENA | Pruszków | POL | 2011 | KAT. VI-K | 5 | 00:10:00 | 5 | |
29 | 96 | ŚRODOWSKI KACPER | Pruszków | POL | 2011 | KAT. VI-M | 24 | 00:10:00 | 24 | |
30 | A077 | WIECZOREK ZUZANNA | Kanie | POL | 2011 | KAT. VI-K | 6 | 00:10:09 | 6 | |
31 | 97 | ŚRODOWSKI SZYMON | Pruszków | POL | 2011 | KAT. VI-M | 25 | 00:10:10 | 25 | |
32 | 882 | SIERATOWICZ ZOSIA | Warszawa | POL | 2011 | KAT. VI-K | 7 | 00:10:10 | 7 | |
33 | 240 | ANDRZEJEWSKI ARTUR | Pruszków | POL | 2011 | KAT. VI-M | 26 | 00:10:21 | 26 | |
34 | 13 | KACZMAREK ANTONI | Parzniew | POL | 2011 | KAT. VI-M | 27 | 00:10:23 | 27 | |
35 | 822 | ANDRYS BOLEK | Warszawa | POL | 2011 | KAT. VI-M | 28 | 00:10:23 | 28 | |
36 | 174 | CHODARCEWICZ IGNACY | Kanie | POL | 2011 | KAT. VI-M | 29 | 00:10:36 | 29 | |
37 | A024 | WIŚNIEWSKA LIDKA | Brwinów | POL | 2011 | KAT. VI-K | 8 | 00:10:40 | 8 | |
38 | 837 | BRANECKI MARCELI | Brwinów | POL | 2011 | KAT. VI-M | 30 | 00:10:44 | 30 | |
39 | 160 | FERNANDES JULIAN | Parzniew | POL | 2011 | KAT. VI-M | 31 | 00:10:49 | 31 | |
40 | 928 | BOGOBOWICZ ZUZANNA | Grodzisk Mazowiecki | POL | 2011 | KAT. VI-K | 9 | 00:10:51 | 9 | |
41 | P078 | PAWLUKOJC EMILIA | Opypy | POL | 2011 | KAT. VI-K | 10 | 00:10:52 | 10 | |
42 | 682 | NASKRĘT NICOLETTA | Pruszkow | POL | 2011 | KAT. VI-K | 11 | 00:10:58 | 11 | |
43 | V088 | WĄSIK ŁUCJA | Pruszków | POL | 2011 | KAT. VI-K | 12 | 00:10:58 | 12 | |
44 | 18 | JANEK JULIA | Warszawa | POL | 2011 | KAT. VI-K | 13 | 00:10:58 | 13 | |
45 | 930 | ZARYCHTA KASJANA | Piastów | POL | 2011 | KAT. VI-K | 14 | 00:11:00 | 14 | |
46 | 298 | SZAFRAŃSKA JAGODA | Pruszków | POL | 2011 | KAT. VI-K | 15 | 00:11:00 | 15 | |
47 | 850 | SANECKA JULIA | Pruszków | POL | 2011 | KAT. VI-K | 16 | 00:11:16 | 16 | |
48 | A084 | ZIEMBA JONATA | Warszawa | POL | 2011 | KAT. VI-K | 17 | 00:11:18 | 17 | |
49 | 852 | BOREK JOANNA | Warszawa | POL | 2011 | KAT. VI-K | 18 | 00:11:25 | 18 | |
50 | 725 | PAPLAK JAN | Warszawa | POL | 2011 | KAT. VI-M | 32 | 00:11:30 | 32 | |
51 | 395 | HORODECKA ELIZA | Granica | POL | 2011 | KAT. VI-M | 33 | 00:11:35 | 33 | |
52 | 61 | CZARNOMSKA IGA | Pruszków | POL | 2011 | KAT. VI-K | 19 | 00:11:44 | 19 | |
53 | 762 | KĘPSKI JAN | Warszawa | POL | 2011 | KAT. VI-M | 34 | 00:11:48 | 34 | |
54 | 519 | DĘBICKA NIKOLA | Pruszkow | POL | 2011 | KAT. VI-K | 20 | 00:11:49 | 20 | |
55 | 35 | AGUILAR MARIA | Pruszków | POL | 2011 | KAT. VI-K | 21 | 00:11:50 | 21 | |
56 | 957 | GAWINEK ADAM | Rozalin | POL | 2011 | KAT. VI-M | 35 | 00:11:57 | 35 | |
57 | P077 | PAWLUKOJĆ KLARA | Opypy | POL | 2011 | KAT. VI-K | 22 | 00:11:58 | 22 | |
58 | 493 | KOSYKOWSKI JAN | Warszawa | POL | 2011 | KAT. VI-M | 36 | 00:11:59 | 36 | |
59 | 308 | PODKOŃ JAN | Pruszków | POL | 2011 | KAT. VI-M | 37 | 00:12:02 | 37 | |
60 | 143 | BONDARCZYK LENA | Pruszków | POL | 2011 | KAT. VI-K | 23 | 00:12:04 | 23 | |
61 | 576 | ŁADA JAN | Pruszków | POL | 2011 | KAT. VI-M | 38 | 00:12:05 | 38 | |
62 | V059 | KOWALSKI MATEUSZ | Warszawa | POL | 2011 | KAT. VI-M | 39 | 00:12:13 | 39 | |
63 | 218 | KOCHANOWICZ ZOFIA | Otrębusy | POL | 2011 | KAT. VI-K | 24 | 00:12:15 | 24 | |
64 | 689 | PODLASIŃSKA ZOSIA | Pruszków | POL | 2011 | KAT. VI-K | 25 | 00:12:18 | 25 | |
65 | 731 | BIELSKA MARYSIA | Pruszków | POL | 2011 | KAT. VI-K | 26 | 00:12:18 | 26 | |
66 | 629 | MIS MICHALINA | Nowa Wieś | POL | 2011 | KAT. VI-K | 27 | 00:13:24 | 27 | |
67 | 499 | KOZIAR EWA | Pruszkow | POL | 2011 | KAT. VI-K | 28 | 00:13:32 | 28 | |
68 | 502 | PAPIERZ ANTONI | Pruszków | POL | 2011 | KAT. VI-M | 40 | 00:15:23 | 40 | |
69 | 647 | WALICHNOWSKA AMELIA | Pruszków | POL | 2011 | KAT. VI-K | 29 | 00:15:41 | 29 |
MIEJSCE | NUMER | NAZWISKO I IMIĘ | MIASTO | NARODOWOŚĆ | ROK UR. | KATEGORIA | M-SCE KAT. | CZAS | CH | DZ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A013 | IZWANTOWSKI FRANCISZEK | Brwinów | POL | 2010 | KAT. V-M | 1 | 00:14:46 | 1 | |
2 | 995 | KWIATKOWSKI STANISŁAW | Warszawa | POL | 2010 | KAT. V-M | 2 | 00:14:47 | 2 | |
3 | 348 | GOŁĘBIEWSKI BENEDYKT | Skierniewice | POL | 2010 | KAT. V-M | 3 | 00:14:58 | 3 | |
4 | A052 | ZEMBRZUSKI TYMON | Czarny Las | POL | 2010 | KAT. V-M | 4 | 00:15:44 | 4 | |
5 | 745 | PEŁTAK GZREGORZ | Piastów | POL | 2010 | KAT. V-M | 5 | 00:16:03 | 5 | |
6 | 992 | BIELIŃSKI ALEKSANDER | Stara Wieś | POL | 2010 | KAT. V-M | 6 | 00:16:07 | 6 | |
7 | 538 | LARWIŃSKA ALICJA | Warszawa | POL | 2010 | KAT. V-K | 1 | 00:16:17 | 1 | |
8 | 317 | TYPEK PAWEL | Legionowo | POL | 2010 | KAT. V-M | 7 | 00:16:51 | 7 | |
9 | 390 | GRAZKA GABRIELA | Pruszkow | POL | 2010 | KAT. V-K | 2 | 00:16:53 | 2 | |
10 | 779 | OLSZEWSKI MIKOŁAJ | Chrzanów Mały | POL | 2010 | KAT. V-M | 8 | 00:16:53 | 8 | |
11 | 136 | BOCHENEK RADOSLAW | Warszawa | POL | 2010 | KAT. V-M | 9 | 00:17:00 | 9 | |
12 | 34 | AGUILAR TOBIASZA | Pruszków | POL | 2010 | KAT. V-M | 10 | 00:17:09 | 10 | |
13 | 320 | SKOWROŃSKA JULIA | Pruszków | POL | 2010 | KAT. V-K | 3 | 00:17:11 | 3 | |
14 | 352 | GOŃDA WŁADYSŁAW | Pruszków | POL | 2010 | KAT. V-M | 11 | 00:17:22 | 11 | |
15 | 572 | LODKOWSKA JULITA | Osowiec | POL | 2010 | KAT. V-K | 4 | 00:17:36 | 4 | |
16 | 668 | KRAWCZUK WERONIKA | Milanówek | POL | 2010 | KAT. V-K | 5 | 00:17:45 | 5 | |
17 | 270 | DUDA MIKOŁAJ | Warszawa | POL | 2010 | KAT. V-M | 12 | 00:17:50 | 12 | |
18 | V028 | ŚWIDERSKA MICHALINA | Radonie | POL | 2010 | KAT. V-K | 6 | 00:18:02 | 6 | |
19 | 466 | KACZANOWSKI ANTONI | Milanowek | POL | 2010 | KAT. V-M | 13 | 00:18:03 | 13 | |
20 | 66 | WĄSACZ MAJA | Warszawa/ Gorlice | POL | 2010 | KAT. V-K | 7 | 00:18:07 | 7 | |
21 | 302 | JAWORSKI ADAM | Pruszków | POL | 2010 | KAT. V-M | 14 | 00:18:10 | 14 | |
22 | 478 | KIZINKIEWICZ JAKUB | Janki | POL | 2010 | KAT. V-M | 15 | 00:18:17 | 15 | |
23 | 192 | FIJOREK PAWEŁ | Warszawa | POL | 2010 | KAT. V-M | 16 | 00:18:28 | 16 | |
24 | 631 | KIENIARSKI SEBASTIAN | Warszawa | POL | 2010 | KAT. V-M | 17 | 00:18:33 | 17 | |
25 | 267 | DUDKIEWICZ SZYMON | Grodzisk Mazowiecki | POL | 2010 | KAT. V-M | 18 | 00:18:45 | 18 | |
26 | 370 | GREGORCZYK BARTOSZ | Warszawa | POL | 2010 | KAT. V-M | 19 | 00:19:10 | 19 | |
27 | 425 | JĄDRZYK RYSZARD | Kanie | POL | 2010 | KAT. V-M | 20 | 00:19:25 | 20 | |
28 | V087 | WĄSIK JULIA | Pruszków | POL | 2010 | KAT. V-K | 8 | 00:19:54 | 8 | |
29 | 473 | MRÓZ MARTA | Wola Mrokowska | POL | 2010 | KAT. V-K | 9 | 00:19:55 | 9 | |
30 | A010 | PRYBYŁO MARIA | Siestrzeń | POL | 2010 | KAT. V-K | 10 | 00:19:55 | 10 | |
31 | A020 | WINCENCIAK ANNA | Milanówek | POL | 2010 | KAT. V-K | 11 | 00:19:58 | 11 | |
32 | 2 | MAKUCH ANTONINA | Pruszków | POL | 2010 | KAT. V-K | 12 | 00:19:59 | 12 | |
33 | A072 | SŁUPSKI MICHAŁ | Pruszków | POL | 2010 | KAT. V-M | 21 | 00:20:00 | 21 | |
34 | 564 | KARDYŃSKI SZYMON | Warszawa | POL | 2010 | KAT. V-M | 22 | 00:21:12 | 22 | |
35 | S095 | JAŁTOSZUK ANTONINA | Komorów | POL | 2010 | KAT. V-K | 13 | 00:21:33 | 13 | |
36 | A006 | WIERZBICKA EWA | Milanówek | POL | 2010 | KAT. V-K | 14 | 00:21:40 | 14 | |
37 | 46 | JARUGA HANNA | Reguły | POL | 2010 | KAT. V-K | 15 | 00:22:26 | 15 | |
38 | 760 | PILZAK ANTONINA | Warszawa | POL | 2010 | KAT. V-K | 16 | 00:22:27 | 16 | |
39 | 841 | BRATKO HELENA | Karp 33A | POL | 2010 | KAT. V-K | 17 | 00:23:13 | 17 | |
40 | 64 | WALIŃSKI WOJCIECH | Pruszków | POL | 2010 | KAT. V-M | 23 | 00:24:04 | 23 | |
41 | 491 | KONDRATOWICZ MIKOŁAJ | Osowiec | POL | 2010 | KAT. V-M | 24 | 00:25:09 | 24 | |
42 | A055 | BEDNARSKA HELENA | Warszawa | POL | 2010 | KAT. V-K | 18 | 00:25:12 | 18 | |
43 | 225 | KWIATKOWSKI PAWEŁ | Parzniew | POL | 2010 | KAT. V-M | 25 | 00:29:47 | 25 |
MIEJSCE | NUMER | NAZWISKO I IMIĘ | MIASTO | NARODOWOŚĆ | ROK UR. | KATEGORIA | M-SCE KAT. | CZAS | CH | DZ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 141 | ZALEWSKI SZYMON | Warszawa | POL | 2009 | KAT. IV-M | 1 | 00:13:29 | 1 | |
2 | 684 | BARANOWSKI JULIUSZ | Warszawa | POL | 2009 | KAT. IV-M | 2 | 00:14:18 | 2 | |
3 | P062 | RECZYŃSKI FILIP | Pruszków | POL | 2009 | KAT. IV-M | 3 | 00:14:54 | 3 | |
4 | 357 | GRABOWSKI TYMOTEUSZ | Komorów | POL | 2009 | KAT. IV-M | 4 | 00:15:02 | 4 | |
5 | 120 | KNOBLOCH PIOTR | Pruszków | POL | 2009 | KAT. IV-M | 5 | 00:15:06 | 5 | |
6 | 853 | BOREK WOJCIECH | Warszawa | POL | 2009 | KAT. IV-M | 6 | 00:15:10 | 6 | |
7 | 981 | SZYMCZAK KAZIK | Błonie | POL | 2009 | KAT. IV-M | 7 | 00:15:19 | 7 | |
8 | 70 | BAKALARSKI KRZYŚ | Pruszków | POL | 2009 | KAT. IV-M | 8 | 00:15:21 | 8 | |
9 | A019 | WINCENCIAK SZCZEPAN | Milanówek | POL | 2009 | KAT. IV-M | 9 | 00:15:42 | 9 | |
10 | 188 | KRZCIUK JAN | Pruszków | POL | 2009 | KAT. IV-M | 10 | 00:15:50 | 10 | |
11 | V069 | WALCZUK ZUZANNA | Grodzisk Mazowiecki | POL | 2009 | KAT. IV-K | 1 | 00:15:55 | 1 | |
12 | 908 | SOBOŃ PIOTR | Pruszków | POL | 2009 | KAT. IV-M | 11 | 00:16:28 | 11 | |
13 | 864 | WIERZBICKI JONASZ | Grodzisk Mazowiecki | POL | 2009 | KAT. IV-M | 12 | 00:16:30 | 12 | |
14 | 145 | BOSZCZYK IGNACY | Warszawa | POL | 2009 | KAT. IV-M | 13 | 00:16:46 | 13 | |
15 | V050 | TYRALIK MAJA | Milanówek | POL | 2009 | KAT. IV-K | 2 | 00:16:57 | 2 | |
16 | 332 | GAWINEK KUBA | Rozalin | POL | 2009 | KAT. IV-M | 14 | 00:17:06 | 14 | |
17 | 556 | LEWONOWSKI MARCIN | Komorów | POL | 2009 | KAT. IV-M | 15 | 00:17:11 | 15 | |
18 | 824 | RATYŃSKI WOJCIECH | Brwinów | POL | 2009 | KAT. IV-M | 16 | 00:17:12 | 16 | |
19 | 179 | ŻYLIŃSKI SZYMON | Kady | POL | 2009 | KAT. IV-M | 17 | 00:17:18 | 17 | |
20 | 644 | POPŁAWSKI DAWID | Warszawa | POL | 2009 | KAT. IV-M | 18 | 00:17:23 | 18 | |
21 | 421 | STANIO JAN | Milanówek | POL | 2009 | KAT. IV-M | 19 | 00:17:35 | 19 | |
22 | 778 | OLSZEWSKA HANKA | Chrzanów Mały | POL | 2009 | KAT. IV-K | 3 | 00:17:37 | 3 | |
23 | 971 | KOWALEWSKI WOJTEK | Pruszków | POL | 2009 | KAT. IV-M | 20 | 00:17:44 | 20 | |
24 | A032 | WOŹNIAK JANEK | Warszawa | POL | 2009 | KAT. IV-M | 21 | 00:17:44 | 21 | |
25 | 295 | PRZYBYLSKI KACPER | Grodzisk Mazowiecki | POL | 2009 | KAT. IV-M | 22 | 00:17:53 | 22 | |
26 | 790 | PRĘDKIEWICZ KAROL | Warszawa | POL | 2009 | KAT. IV-M | 23 | 00:18:08 | 23 | |
27 | 88 | BARTOSIAK HANNA | Pruszków | POL | 2009 | KAT. IV-K | 4 | 00:18:09 | 4 | |
28 | P082 | GRZĄDZIELA WOJCIECH | Pruszków | POL | 2009 | KAT. IV-M | 24 | 00:18:10 | 24 | |
29 | 216 | DEBSKA MALGORZATA | Kanie | POL | 2009 | KAT. IV-K | 5 | 00:18:13 | 5 | |
30 | 524 | KRYLIK ANTONINA | Stara Wieś | POL | 2009 | KAT. IV-K | 6 | 00:18:21 | 6 | |
31 | 173 | CHODARCEWICZ TOMASZ | Kanie | POL | 2009 | KAT. IV-M | 25 | 00:18:32 | 25 | |
32 | 606 | DYBCZAK MATEUSZ | Grodzisk Mazowiecki | POL | 2009 | KAT. IV-M | 26 | 00:18:59 | 26 | |
33 | 829 | SZCZEPANIAK MARTYNA | Warszawa | POL | 2009 | KAT. IV-K | 7 | 00:19:09 | 7 | |
34 | 474 | RYBKA ALICJA | Wola Mrokowska | POL | 2009 | KAT. IV-K | 8 | 00:19:12 | 8 | |
35 | 233 | DOMAŃSKA HANNA | Komorów | POL | 2009 | KAT. IV-K | 9 | 00:19:15 | 9 | |
36 | 84 | BARTNIK MICHAŁ | Milanówek | POL | 2009 | KAT. IV-M | 27 | 00:19:16 | 27 | |
37 | 926 | KOMOROWSKA WERONIKA | Pruszków | POL | 2009 | KAT. IV-K | 10 | 00:19:36 | 10 | |
38 | 849 | SANECKA MAJA | Pruszków | POL | 2009 | KAT. IV-K | 11 | 00:20:06 | 11 | |
39 | 256 | MENDZA GABRYSIA | Pruszków | POL | 2009 | KAT. IV-K | 12 | 00:20:21 | 12 | |
40 | A071 | SŁUPSKA ZOŚKA | Pruszków | POL | 2009 | KAT. IV-K | 13 | 00:20:23 | 13 | |
41 | P058 | NIEMIEC JADZIA | Warszawa | POL | 2009 | KAT. IV-K | 14 | 00:20:34 | 14 | |
42 | 43 | TRZCIŃSKA AGATA | Warszawa | POL | 2009 | KAT. IV-K | 15 | 00:20:36 | 15 | |
43 | 900 | SAWICKI PIOTR | Warszawa | POL | 2009 | KAT. IV-M | 28 | 00:20:58 | 28 | |
44 | 623 | ZWOLIŃSKA MAŁGORZATA | Pruszków | POL | 2009 | KAT. IV-K | 16 | 00:21:47 | 16 | |
45 | P098 | TOMASZEWSKA MAJA | Stara Wieś | POL | 2009 | KAT. IV-K | 17 | 00:22:08 | 17 | |
46 | P064 | ADAMSKA HANNA | Pruszków | POL | 2009 | KAT. IV-K | 18 | 00:22:40 | 18 |
MIEJSCE | NUMER | NAZWISKO I IMIĘ | MIASTO | NARODOWOŚĆ | ROK UR. | KATEGORIA | M-SCE KAT. | CZAS | CH | DZ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 481 | MAZGAJSKI TYMOTEUSZ | Kanie | POL | 2008 | KAT. III-M | 1 | 00:14:09 | 1 | |
2 | V031 | PEPLA GABRIELA | Wieruchów | POL | 2008 | KAT. III-K | 1 | 00:14:13 | 1 | |
3 | 744 | PEŁTAK KRZYSZTOF | Piastów | POL | 2008 | KAT. III-M | 2 | 00:14:51 | 2 | |
4 | 159 | FERNANDES JEROME | Parzniew | POL | 2008 | KAT. III-M | 3 | 00:15:06 | 3 | |
5 | 902 | SKAJEWSKI NOE | Milanówek | POL | 2008 | KAT. III-M | 4 | 00:15:07 | 4 | |
6 | 964 | SZULIK BRUNON | Łazy | POL | 2008 | KAT. III-M | 5 | 00:15:30 | 5 | |
7 | V074 | IDZI NIKODEM | Otrębusy | POL | 2008 | KAT. III-M | 6 | 00:15:39 | 6 | |
8 | 468 | KIERSNOWSKI JAKUB | Pruszków | POL | 2008 | KAT. III-M | 7 | 00:15:47 | 7 | |
9 | P059 | WESOŁOWSKA NADIA | Pruszków | POL | 2008 | KAT. III-K | 2 | 00:15:51 | 2 | |
10 | V022 | TOKARSKI WOJCIECH | Granica | POL | 2008 | KAT. III-M | 8 | 00:15:51 | 8 | |
11 | 73 | JANUKOWICZ FRANCISZEK | Warszawa | POL | 2008 | KAT. III-M | 9 | 00:15:51 | 9 | |
12 | 432 | JEŚMANOWICZ MICHAŁ | Podkowa Leśna | POL | 2008 | KAT. III-M | 10 | 00:15:54 | 10 | |
13 | A043 | MARCHEWA FILIP | Pruszków | POL | 2008 | KAT. III-M | 11 | 00:15:56 | 11 | |
14 | 699 | OLĘDZKI MICHAŁ | Milanówek | POL | 2008 | KAT. III-M | 12 | 00:16:04 | 12 | |
15 | 612 | MATUSZEWSKI ADAM | Pruszków | POL | 2008 | KAT. III-M | 13 | 00:16:19 | 13 | |
16 | 973 | HULEWICZ PIOTR | Pruszków | POL | 2008 | KAT. III-M | 14 | 00:16:19 | 14 | |
17 | 450 | GUDASZEWSKI JAN | Pruszków | POL | 2008 | KAT. III-M | 15 | 00:16:53 | 15 | |
18 | 980 | SZYMCZAK NATALIA | Błonie | POL | 2008 | KAT. III-K | 3 | 00:17:14 | 3 | |
19 | 170 | CHIBOWSKA ZUZANNA | Owczarnia | POL | 2008 | KAT. III-K | 4 | 00:17:18 | 4 | |
20 | 429 | TOEPLITZ URSZULA | Żółwin | POL | 2008 | KAT. III-K | 5 | 00:17:28 | 5 | |
21 | V082 | WASZKIEWICZ KSAWERY | Nadarzyn | POL | 2008 | KAT. III-M | 16 | 00:17:38 | 16 | |
22 | V064 | GOLA JULITA | Duchnice | POL | 2008 | KAT. III-K | 6 | 00:17:47 | 6 | |
23 | 880 | KARCZEWSKI SEBASTIAN | Pruszków | POL | 2008 | KAT. III-M | 17 | 00:17:48 | 17 | |
24 | S092 | SERAFIN AGATA | Żabia Wola | POL | 2008 | KAT. III-K | 7 | 00:17:48 | 7 | |
25 | 596 | DOBROGOSZ OLIWIER | Pruszków | POL | 2008 | KAT. III-M | 18 | 00:17:59 | 18 | |
26 | P089 | CHRZANOWSKA MAGDA | Grodzisk Maz. | POL | 2008 | KAT. III-K | 8 | 00:18:57 | 8 | |
27 | 840 | BRATKO ANTONINA | Karp 33A | POL | 2008 | KAT. III-K | 9 | 00:19:04 | 9 | |
28 | 107 | RADOŃSKI ANTONI | Pruszków | POL | 2008 | KAT. III-M | 19 | 00:19:11 | 19 | |
29 | 323 | WARACHOWSKA GABRIELA | Pruszków | POL | 2008 | KAT. III-K | 10 | 00:19:21 | 10 | |
30 | 488 | KOMOSA PAWEŁ | Pruszków | POL | 2008 | KAT. III-M | 20 | 00:20:03 | 20 | |
31 | 20 | HALBINA IGOR | Pruszków | POL | 2008 | KAT. III-M | 21 | 00:20:28 | 21 | |
32 | 409 | POGORZELSKA MARIA | Pruszków | POL | 2008 | KAT. III-K | 11 | 00:20:38 | 11 | |
33 | 506 | KRAKOWSKA ANIELA | Warszawa | POL | 2008 | KAT. III-K | 12 | 00:20:42 | 12 | |
34 | 776 | BRODNIEWICZ POLA | Pruszków | POL | 2008 | KAT. III-K | 13 | 00:21:00 | 13 |
MIEJSCE | NUMER | NAZWISKO I IMIĘ | MIASTO | NARODOWOŚĆ | ROK UR. | KATEGORIA | M-SCE KAT. | CZAS | CH | DZ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | V055 | KLIMKIEWICZ ANTEK | Nadarzyn | POL | 2007 | KAT. II-M | 1 | 00:20:15 | 1 | |
2 | 472 | MRÓZ MAKSYMILIAN | Wola Mrokowska | POL | 2007 | KAT. II-M | 2 | 00:22:25 | 2 | |
3 | 347 | GOŁĘBIEWSKI KAROL | Skierniewice | POL | 2007 | KAT. II-M | 3 | 00:22:30 | 3 | |
4 | A014 | IZWANTOWSKI JAN | Brwinów | POL | 2007 | KAT. II-M | 4 | 00:22:42 | 4 | |
5 | 813 | SZUKALSKI IGNACY | Pruszków | POL | 2007 | KAT. II-M | 5 | 00:23:08 | 5 | |
6 | 523 | KRYLIK TYMON | Stara Wieś | POL | 2007 | KAT. II-M | 6 | 00:23:16 | 6 | |
7 | V049 | TYRALIK LENA | Milanówek | POL | 2007 | KAT. II-K | 1 | 00:23:29 | 1 | |
8 | A092 | WDÓWIK BENEDYKT | Pruszków | POL | 2007 | KAT. II-M | 7 | 00:23:58 | 7 | |
9 | 895 | CYGAN MAJA | Parzniew | POL | 2007 | KAT. II-K | 2 | 00:24:41 | 2 | |
10 | 228 | DOBROWOLSKI ALEX | Otrębusy | POL | 2007 | KAT. II-M | 8 | 00:24:47 | 8 | |
11 | A007 | WIERZBICKA ZOFIA | Milanówek | POL | 2007 | KAT. II-K | 3 | 00:24:48 | 3 | |
12 | 411 | JANOWSKI JAN | Komorow | POL | 2007 | KAT. II-M | 9 | 00:25:16 | 9 | |
13 | 549 | ŻYLIŃSKA ANNA | Kady | POL | 2007 | KAT. II-K | 4 | 00:26:22 | 4 | |
14 | 454 | KADLEC JULIA | Pruszków | POL | 2007 | KAT. II-K | 5 | 00:26:28 | 5 | |
15 | 420 | STANIO KAROLINA | Milanówek | POL | 2007 | KAT. II-K | 6 | 00:26:45 | 6 | |
16 | 63 | WALIŃSKI JAN | Pruszków | POL | 2007 | KAT. II-M | 10 | 00:27:28 | 10 | |
17 | 663 | MRÓZ ŁUCJA | Pruszków | POL | 2007 | KAT. II-K | 7 | 00:28:04 | 7 | |
18 | 698 | OLĘDZKA NATALIA | Milanówek | POL | 2007 | KAT. II-K | 8 | 00:29:56 | 8 | |
19 | 490 | KONDRATOWICZ AMELIA | Osowiec | POL | 2007 | KAT. II-K | 9 | 00:31:03 | 9 | |
20 | 585 | TOMASZEWSKA MAJA | Pruszków | POL | 2007 | KAT. II-K | 10 | 00:31:07 | 10 | |
21 | 446 | JUREWICZ ANNA | Komorow | POL | 2007 | KAT. II-K | 11 | 00:31:34 | 11 | |
22 | 797 | PROMIŃSKA KLARA | Żółwin | POL | 2007 | KAT. II-K | 12 | 00:32:56 | 12 |
MIEJSCE | NUMER | NAZWISKO I IMIĘ | MIASTO | NARODOWOŚĆ | ROK UR. | KATEGORIA | M-SCE KAT. | CZAS | CH | DZ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 140 | ZALEWSKI ERYK | Warszawa | POL | 2004 | KAT. I-M | 1 | 00:17:40 | 1 | |
2 | 419 | STANIO FRANEK | Milanówek | POL | 2004 | KAT. I-M | 2 | 00:20:37 | 2 | |
3 | 16 | BUCZEK ANNA | Kanie | POL | 2006 | KAT. I-K | 1 | 00:22:44 | 1 | |
4 | 555 | LEWONOWSKA MARTA | Komorów | POL | 2006 | KAT. I-K | 2 | 00:22:56 | 2 | |
5 | 232 | DOMAŃSKA LIDIA | Komorów | POL | 2006 | KAT. I-K | 3 | 00:22:56 | 3 | |
6 | 356 | GRABOWSKI MICHAŁ | Komorów | POL | 2006 | KAT. I-M | 3 | 00:23:08 | 3 | |
7 | V005 | UCHORCZAK JAKUB | Milanówek | POL | 2005 | KAT. I-M | 4 | 00:23:26 | 4 | |
8 | A089 | ŻUKOWSKI PAWEŁ | Stara Wieś | POL | 2006 | KAT. I-M | 5 | 00:23:44 | 5 | |
9 | 353 | GOŃDA KATARZYNA | Pruszków | POL | 2006 | KAT. I-K | 4 | 00:23:54 | 4 | |
10 | 408 | POGORZELSKI JAN | Pruszków | POL | 2005 | KAT. I-M | 6 | 00:24:14 | 6 | |
11 | 315 | FRYC WOJCIECH | Warszawa | POL | 2005 | KAT. I-M | 7 | 00:24:15 | 7 | |
12 | 587 | RAPKIEWICZ MAJA | Komorów | POL | 2005 | KAT. I-K | 5 | 00:25:25 | 5 | |
13 | 11 | CICHOCKA DOMINIKA | Pruszków | POL | 2006 | KAT. I-K | 6 | 00:26:24 | 6 | |
14 | 987 | PERKOWSKI JAN | Warszawa | POL | 2006 | KAT. I-M | 8 | 00:26:53 | 8 | |
15 | A042 | MARCHEWA ŁUCJA | Pruszków | POL | 2006 | KAT. I-K | 7 | 00:29:38 | 7 |
„Ojcowie na start” to jedyna tego rodzaju impreza w Polsce. Oprócz kształtowania postaw prorodzinnych i proekologicznych, promuje zdrowy tryb życia i wychowywanie przez sport.
Aby wziąć udział w wyścigu nie trzeba być zawodowcem!
Trasa jest podzielona na kilka etapów – w zależności od stopnia trudności. Mogą więc brać w niej udział zarówno bardziej wprawieni zawodnicy, jak i maluchy, które dopiero stawiają pierwsze „kroki” na swoich dwukołowcach.
Zasada jest jedna: team powinien składać się z jednego dziecka i jednego rodzica.
I chociaż nazwa wskazuje, że wyścig zarezerwowany jest tylko dla ojców, to mamusie są równie mile widziane. Jeśli nie w charakterze zawodników – to kibiców, bowiem impreza ma charakter pikniku rodzinnego i oprócz wspomnianego wyścigu przewidzieliśmy mnóstwo atrakcji dla całych rodzin.
To już kolejna edycja „Ojców na start”, imprezy, która obecnie jest organizowana w kilku miejscach Polski, i w której udział bierze ok.1000 zawodników! Z edycji na edycję zainteresowanie rośnie i możemy cieszyć się coraz większą liczbą uczestników i kibiców.
Drużyna składa się z co najmniej dwóch osób – rodzica i dziecka. Czas przejazdu liczony jest od momentu startu wyścigu do zgłoszenia się na mecie dziecka. W zależności od roku urodzenia dziecko (który porusza się samodzielnie napędzanym rowerem) będzie klasyfikowane w jednej z kategorii zależnie od roku urodzenia:
kategoria I – 2004 – 2006
kategoria II – 2007
kategoria III – 2008
kategoria IV – 2009
kategoria V – 2010
kategoria VI – 2011
kategoria VII – 2012
kategoria VIII – 2013 – wyścig dla przedszkolaków
kategoria IX – 2014 – wyścig dla przedszkolaków
kategoria X – 2015 i młodsi, wyścig dla przedszkolaków