KORONOWO MTB MARATON 2022
Data i godzina | 2022-04-02 09:00:00 |
Miejscowość | Koronowo |
Dystans | |
Oficjalna strona | |
Wyniki online | |
Opłata startowa | |
Typ zawodów | Maraton MTB |
Rejestracja | Zapisz się |
- Dystans średni
- Dystans rodzinny
- Drużyny dystans długi
- Drużyny dystans średni
- Dzieci 9-11 lat
- Dzieci 6-8 lat
- Dzieci 3-5 lat
- Dystans długi
- Zapowiedź
Msc. | Nr | Nazwisko Imię | Miasto | Team | Płeć | Kat | Msc | 5,5km | 15,1km | 27,6km | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
start. | Kat | brutto | |||||||||
1 | 2038 | Przybylski Dawid | Szczytno | KKK DZIKI TEAM KWIDZYN | M | M2 | 1 | 00:11:19 | 00:34:37 | 01:04:50 | 01:39:54 |
2 | 1444 | Ryś Marcin | Bytów | M | M2 | 2 | 00:11:22 | 00:35:23 | 01:07:11 | 01:44:10 | |
3 | 1233 | Małas Marcin | Bydgoszcz | Oponeo.pl / AZS Politechnika Gdańska | M | M2 | 3 | 00:11:19 | 00:35:25 | 01:08:09 | 01:44:14 |
4 | 1008 | Michalski Dominik | Koronowo | EKOOGRÓD Sport Team | M | M3 | 1 | 00:11:21 | 00:35:53 | 01:08:07 | 01:44:14 |
5 | 1438 | Pędziwiatr Hubert | ZŁOTÓW | MEBLOBŁYSK | M | M4 | 1 | 00:11:20 | 00:35:59 | 01:08:57 | 01:44:46 |
6 | 1359 | Łowigus Adam | Łochowo | Sisu owb rowertour.com | M | M3 | 2 | 00:11:20 | 00:35:26 | 01:08:08 | 01:44:47 |
7 | 1274 | Gęsicki Remigiusz | Golub-Dobrzyń | KKK DZIKI TEAM KWIDZYN | M | M3 | 3 | 00:11:20 | 00:35:56 | 01:09:20 | 01:44:50 |
8 | 1124 | Jankowski Krzysztof | Szczecinek | GK Gryf Tczew | M | M3 | 4 | 00:11:21 | 00:35:36 | 01:08:57 | 01:44:51 |
9 | 1177 | Rogowski Jacek | Kościerzyna | TA KO Team | M | M5 | 1 | 01:44:52 | |||
10 | 1490 | PASTUSIAK MARCIN | CZŁUCHÓW | BTC ROCEK | M | M3 | 5 | 00:11:20 | 00:36:10 | 01:08:56 | 01:44:54 |
11 | 1325 | Tengowski Mateusz | Dankowo | KKK DZIKI TEAM KWIDZYN | M | M1 | 1 | 00:11:29 | 00:36:14 | 01:08:26 | 01:45:24 |
12 | 1470 | Prościński Jarosław | Bydgoszcz | Sport Serwis Bydgoszcz | M | M5 | 2 | 00:11:31 | 00:36:25 | 01:09:31 | 01:46:47 |
13 | 1361 | Grubich Artur | Bydgoszcz | SISU-OWB rowertour.com | M | M2 | 4 | 00:11:31 | 00:35:55 | 01:08:58 | 01:46:49 |
14 | 1106 | Bethke Sławomir | Bydgoszcz | SISU-OWB rowertour.com | M | M3 | 6 | 00:11:23 | 00:36:50 | 01:10:08 | 01:46:53 |
15 | 1351 | Donarski Franciszek | Białe Błota | N-bike academy | M | M1 | 2 | 00:11:20 | 00:36:12 | 01:10:21 | 01:48:06 |
16 | 1294 | Dulęba Robert | Radziejów | KS Zryw Radziejów | M | M4 | 2 | 00:11:36 | 00:36:59 | 01:10:51 | 01:48:40 |
17 | 1428 | Tecław Aleksandra | Bydgoszcz | KS Braille Bydgoszcz | K | K3 | 1 | 00:11:46 | 00:37:03 | 01:10:50 | 01:48:49 |
18 | 1134 | Fysz Damian | Solec Kujawski | M | M2 | 5 | 00:11:32 | 00:37:07 | 01:11:16 | 01:49:52 | |
19 | 1262 | Tecław Radek | Bydgoszcz | WWW.ROWERTOUR.COM | M | M3 | 7 | 00:11:45 | 00:37:05 | 01:10:51 | 01:50:30 |
20 | 1234 | Smoliński Artur | Bydgoszcz | Merx Team Wągrowiec | M | M4 | 3 | 00:11:36 | 00:36:57 | 01:10:50 | 01:50:41 |
21 | 1484 | SZCZEPAŃSKI LESZEK | KWIDZYN | KKK DZIKI TEAM KWIDZYN | M | M3 | 8 | 00:12:36 | 00:38:49 | 01:12:46 | 01:51:34 |
22 | 1195 | Soczywko Dawid | Piła | M | M1 | 3 | 00:11:35 | 00:36:58 | 01:10:52 | 01:51:45 | |
23 | 1364 | Suś Igor | Bydgoszcz | BYDZIA POWER | M | M JUNIOR | 1 | 00:11:58 | 00:38:39 | 01:13:27 | 01:52:58 |
24 | 1405 | Sobieralski Piotr | Tczew | VO2MAX | M | M4 | 4 | 00:11:52 | 00:38:03 | 01:13:31 | 01:53:42 |
25 | 1040 | Kostrzewski Tomasz | Bydgoszcz | MrozBike Team | M | M3 | 9 | 00:11:57 | 00:37:51 | 01:14:31 | 01:53:58 |
26 | 1091 | Bratkowski Jacek | Bydgoszcz | Mrozbike Team | M | M5 | 3 | 00:11:34 | 00:37:19 | 01:14:29 | 01:53:58 |
27 | 1119 | Malinowski Mateusz | Skórcz | TEAM MX SKÓRCZ | M | M3 | 10 | 00:12:02 | 00:39:06 | 01:14:30 | 01:54:16 |
28 | 1471 | Hinz Piotr | Bydgoszcz | SISU-OWB ROWERTOUR.COM | M | M3 | 11 | 00:11:46 | 00:39:18 | 01:14:31 | 01:54:17 |
29 | 1034 | Dziedzic Grzegorz | Grudziądz | Grudziadz | M | M3 | 12 | 00:12:10 | 00:39:10 | 01:13:52 | 01:54:20 |
30 | 1295 | Grzybek Marcin | Murczyn | K.S.Szosa Żnin | M | M4 | 5 | 00:11:34 | 00:37:53 | 01:13:25 | 01:54:25 |
31 | 1291 | Szkudlarek Sebastian | Szczecinek | SRS Szczecinek | M | M3 | 13 | 00:12:29 | 00:39:21 | 01:15:21 | 01:54:26 |
32 | 1146 | Gruszczyński Rafał | Chełmża | SISU-OWB rowertour.com | M | M4 | 6 | 00:11:33 | 00:37:52 | 01:12:52 | 01:54:31 |
33 | 1287 | Gortat Bogumił | Kobylnica | Norda Active Team | M | M4 | 7 | 00:12:15 | 00:38:55 | 01:13:51 | 01:54:54 |
34 | 1489 | PEPLIŃSKI ANDRZEJ | GRUDZIĄDZ | SARA BROTHERS | M | M3 | 14 | 00:12:40 | 00:40:06 | 01:15:38 | 01:54:58 |
35 | 1483 | KOŁATKA ANNA | IŁAWA | DZIKI TEAM KWIDZYN | K | K2 | 1 | 00:12:16 | 00:39:38 | 01:15:32 | 01:55:09 |
36 | 1396 | Mikulska Małgorzata | Niemcz | N-bike Academy | K | K1 | 1 | 00:11:49 | 00:38:15 | 01:14:31 | 01:55:18 |
37 | 1487 | IWASZKO ŁUKASZ | BYDGOSZCZ | Skra Paterek IT-Ros Team | M | M4 | 8 | 00:12:24 | 00:39:23 | 01:15:06 | 01:55:21 |
38 | 1245 | Kucharski Marek | Golub-Dobrzyń | ZawszeDoCelu | M | M4 | 9 | 00:11:53 | 00:37:47 | 01:13:31 | 01:55:54 |
39 | 1067 | Koralewski Mariusz | Kwidzyn | lukaszcycling.com | M | M3 | 15 | 00:12:01 | 00:39:24 | 01:14:59 | 01:56:28 |
40 | 1169 | Zuchora Kacper | Bodzanów | Sokół Bodzanów | M | M1 | 4 | 00:12:05 | 00:39:52 | 01:16:18 | 01:56:32 |
41 | 1199 | Bloch Roman | Kwidzyn | KKK DZIKI TEAM KWIDZYN | M | M3 | 16 | 00:12:23 | 00:39:51 | 01:16:19 | 01:56:36 |
42 | 1290 | Tomecki Teodor | Niwy | Mrozbike Team | M | M3 | 17 | 00:12:23 | 00:40:30 | 01:17:21 | 01:56:59 |
43 | 1055 | Sikorski Maciej | Zielonka | Bydgoska Grupa Kolarska | M | M4 | 10 | 00:11:31 | 00:37:49 | 01:15:33 | 01:57:05 |
44 | 1039 | Kielich Krzysztof | Kruszyn Krajeński | Volcano | M | M4 | 11 | 00:12:16 | 00:39:36 | 01:16:07 | 01:57:08 |
45 | 1482 | Łosiński Bartosz | Gniew | MTB ŁOŚ.GNIEW | M | M3 | 18 | 00:12:39 | 00:39:49 | 01:15:39 | 01:57:19 |
46 | 1260 | Ziemba Michał | Bydgoszcz | Cyklo Bydgoszcz | M | M3 | 19 | 00:12:43 | 00:40:31 | 01:17:21 | 01:57:33 |
47 | 1159 | Strek Marek | lipno | Lipa MTB | M | M4 | 12 | 00:11:55 | 00:38:29 | 01:15:00 | 01:58:02 |
48 | 1258 | Dorniak Sebastian | Bydgoszcz | Garden Flora Sport Team | M | M4 | 13 | 00:12:02 | 00:39:19 | 01:17:09 | 01:58:21 |
49 | 1466 | GROCHOWSKA KATARZYNA | KOŚCIELNA JANIA | TEAM MX SKÓRCZ | K | K3 | 2 | 00:12:06 | 00:39:49 | 01:17:08 | 01:58:22 |
50 | 1382 | Pisarski Łukasz | Piła | M | M4 | 14 | 00:12:29 | 00:39:41 | 01:16:05 | 01:58:57 | |
51 | 1312 | Hermelin Wojciech | Bydgoszcz | Kancelaria HMM | M | M4 | 15 | 00:11:33 | 00:37:50 | 01:15:19 | 01:59:20 |
52 | 1147 | Rygiel Rafał | Bydgoszcz | DZIKI TEAM | M | M3 | 20 | 00:12:45 | 00:41:05 | 01:18:15 | 01:59:22 |
53 | 1478 | Mierzwicki Piotr | Sulnowo | Bart Bike Team Sulnowo | M | M3 | 21 | 00:12:19 | 00:40:17 | 01:17:08 | 01:59:34 |
54 | 1096 | Budziński Tomasz | Bydgoszcz | CYKLO BYDGOSZCZ | M | M4 | 16 | 00:12:25 | 00:40:55 | 01:19:03 | 02:00:18 |
55 | 1463 | Bianek Marcin | Skórcz | Team Mx Skórcz | M | M2 | 6 | 00:12:25 | 00:40:37 | 01:18:07 | 02:00:23 |
56 | 1120 | Figiel Piotr | Tuchola | M | M4 | 17 | 00:12:10 | 00:40:47 | 01:18:37 | 02:00:26 | |
57 | 1214 | Kuchta Jarosław | Szczecinek | SRS Szczecinek | M | M3 | 22 | 00:12:31 | 00:40:16 | 01:18:16 | 02:00:27 |
58 | 1175 | Kręcki Łukasz | Świecie | Klub Kolarski Wda Świecie | M | M3 | 23 | 00:12:26 | 00:40:38 | 01:19:18 | 02:00:39 |
59 | 1485 | KRAUZE KONRAD | PIŁA | M | M2 | 7 | 00:12:33 | 00:40:26 | 01:19:02 | 02:00:39 | |
60 | 1079 | Dunowski Bartosz | Bydgoszcz | M | M3 | 24 | 00:13:01 | 00:42:02 | 01:20:02 | 02:01:09 | |
61 | 1474 | Kopiński Grzegorz | Nowe | Nowe | M | M4 | 18 | 00:12:29 | 00:41:32 | 01:20:06 | 02:01:42 |
62 | 1003 | Melwiński Sławomir | Bydgoszcz | Volcano | M | M4 | 19 | 00:12:23 | 00:40:12 | 01:18:50 | 02:01:53 |
63 | 1084 | Mariański Leszek | Łochowice | M | M5 | 4 | 00:13:09 | 00:41:48 | 01:19:33 | 02:02:02 | |
64 | 1477 | Krześniak Roman | Świecie | Bart Bike Team Sulnowo | M | M3 | 25 | 00:12:28 | 00:40:24 | 01:18:39 | 02:02:48 |
65 | 1226 | Lewandowski Michał | Wąbrzeźno | AZS Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy. | M | M3 | 26 | 00:13:22 | 00:42:16 | 01:19:32 | 02:02:55 |
66 | 1163 | Gabryszewski Robert | Lipno | LIPA MTB | M | M4 | 20 | 00:13:12 | 00:42:32 | 01:21:38 | 02:02:57 |
67 | 1243 | Damski Łukasz | Tryszczyn | GardenFlora Sport Team | M | M3 | 27 | 00:12:27 | 00:40:49 | 01:19:45 | 02:03:02 |
68 | 1397 | Taraszczuk Adam | Brzozowiec | Grupa SKG | M | M4 | 21 | 00:13:02 | 00:42:00 | 01:20:47 | 02:03:17 |
69 | 1322 | Kołatka Zbigniew | Iława | M | M5 | 5 | 00:12:32 | 00:41:15 | 01:20:21 | 02:03:19 | |
70 | 1160 | Borkowicz Bartek | Lipno | LIPA MTB | M | M3 | 28 | 00:13:06 | 00:41:55 | 01:21:08 | 02:04:11 |
71 | 1026 | Papierski Tomasz | Koronowo | M | M4 | 22 | 00:13:09 | 00:43:29 | 01:23:03 | 02:04:32 | |
72 | 1357 | Jarząbek Bartłomiej | Karsin | GardenFlora Sport Team | M | M4 | 23 | 00:13:08 | 00:42:56 | 01:21:45 | 02:04:45 |
73 | 1172 | Niewiadomy Michał | Bydgoszcz | CykloBydgoszcz | M | M4 | 24 | 00:12:45 | 00:43:31 | 01:22:09 | 02:04:49 |
74 | 1208 | Bieniek Miłosz | Bydgoszcz | Bydgoska Grupa Kolarska | M | M4 | 25 | 00:11:53 | 00:50:14 | 01:25:55 | 02:05:06 |
75 | 1184 | Moszkowicz Marcin | Jastrowie | M | M3 | 29 | 00:13:35 | 00:43:29 | 01:22:04 | 02:05:20 | |
76 | 1140 | Deba Bartłomiej | Małocin | Skra Paterek IT-Ros Team | M | M3 | 30 | 00:13:10 | 00:43:27 | 01:22:49 | 02:05:29 |
77 | 1457 | Adamczak Artur | Steszew | M | M4 | 26 | 00:12:30 | 00:42:41 | 01:22:28 | 02:05:29 | |
78 | 1451 | Landowski Grzegorz | Jerzykowo | Mtb | M | M4 | 27 | 00:11:58 | 00:41:04 | 01:21:48 | 02:05:33 |
79 | 1366 | Jeziorowski Maciej | Bydgoszcz | M | M4 | 28 | 00:13:15 | 00:42:50 | 01:22:48 | 02:05:47 | |
80 | 1053 | Nowakowski Tomasz | Bydgoszcz | DZIKI TEAM | M | M4 | 29 | 00:12:58 | 00:42:02 | 01:20:39 | 02:06:08 |
81 | 1340 | Garbarczyk Bartosz | Bydgoszcz | MTB Bydgoszcz | M | M1 | 5 | 00:12:28 | 00:39:24 | 01:15:36 | 02:06:10 |
82 | 1375 | Kubiaczyk Maciej | Chodzież | Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe | M | M4 | 30 | 00:13:14 | 00:42:44 | 01:23:19 | 02:06:11 |
83 | 1157 | Wenderlich Paweł | Lipno | Lipa MTB | M | M4 | 31 | 00:13:01 | 00:42:07 | 01:21:09 | 02:06:12 |
84 | 1329 | Sulowski Dariusz | Toruń | M | M5 | 6 | 00:13:10 | 00:42:27 | 01:22:21 | 02:06:22 | |
85 | 1049 | Wontka Piotr | Starogard Gdański | Team Mx Skórcz | M | M3 | 31 | 00:12:56 | 00:43:09 | 01:22:26 | 02:06:24 |
86 | 1006 | Kapuściński Krzysztof | Olsztyn | MSR Olsztyn | M | M4 | 32 | 00:12:34 | 00:43:03 | 01:22:58 | 02:06:26 |
87 | 1433 | Zag?rski Maciej | Kalisz | M | M4 | 33 | 00:12:20 | 00:40:03 | 01:17:50 | 02:06:50 | |
88 | 1165 | Nowaczewski Szymon | Nakło nad Notecią | Skra Paterek IT-Ros Team | M | M2 | 8 | 00:13:19 | 00:42:44 | 01:21:25 | 02:06:51 |
89 | 1141 | Bludau Marcin | Grudziądz | M | M3 | 32 | 00:13:26 | 00:43:33 | 01:23:32 | 02:07:03 | |
90 | 1358 | Chrząszcz Michał | Bydgoszcz | SISU-OWB ROWERTOUR.COM | M | M3 | 33 | 00:12:46 | 00:42:35 | 01:22:51 | 02:07:38 |
91 | 1129 | Kajtowski Piotr | Szczecinek | SRS Szczecinek | M | M3 | 34 | 00:12:58 | 00:41:42 | 01:21:40 | 02:07:46 |
92 | 1101 | Żychowicz Tomasz | Włocławek | M | M5 | 7 | 00:13:15 | 00:43:21 | 01:23:57 | 02:08:09 | |
93 | 1356 | Janusz Jacek | Bydgoszcz | FSD Sport | M | M3 | 35 | 00:12:28 | 00:42:39 | 01:25:53 | 02:08:23 |
94 | 1481 | Kwasniewski Krzysztof | Skorszewo | Brat Bike Team Sulnowo | M | M3 | 36 | 00:12:26 | 00:40:32 | 01:24:34 | 02:08:31 |
95 | 1080 | Gniech Monika | GDYNIA | VO2max MTB Team | K | K4 | 1 | 00:13:29 | 00:42:55 | 01:23:01 | 02:09:01 |
96 | 1186 | Bluj Marcin | Szczecinek | SRS Szczecinek | M | M4 | 34 | 00:13:35 | 00:43:21 | 01:23:31 | 02:09:02 |
97 | 1004 | Marciniak Paweł | Bydgoszcz | M | M3 | 37 | 00:13:02 | 00:42:58 | 01:23:32 | 02:09:02 | |
98 | 1443 | Dobrowolski Wojciech | Bydgoszcz | MROZBIKE TEAM | M | M6 | 1 | 00:13:03 | 00:42:53 | 01:23:43 | 02:09:05 |
99 | 1064 | Gałgański Krzysztof | Osielsko | SISU-OWB rowertour.com | M | M5 | 8 | 00:13:04 | 00:43:37 | 01:24:27 | 02:09:12 |
100 | 1417 | Gała Patryk | Poznań | M | M2 | 9 | 00:13:13 | 00:43:31 | 01:25:24 | 02:09:28 | |
101 | 1013 | Szymeczko Łukasz | Bydgoszcz | M | M3 | 38 | 00:14:41 | 00:45:39 | 01:26:16 | 02:09:28 | |
102 | 1162 | Bejma Sławek | Łochowo | M | M4 | 35 | 00:13:23 | 00:44:07 | 01:25:28 | 02:09:49 | |
103 | 1063 | Kandyba Tomasz | Bydgoszcz | JacaCoach | M | M4 | 36 | 00:13:24 | 00:44:42 | 01:25:26 | 02:10:23 |
104 | 1170 | Lewandowski Krzysztof | Bodzanów | Sokół Bodzanów | M | M6 | 2 | 00:13:33 | 00:44:12 | 01:25:38 | 02:10:35 |
105 | 1241 | Kryger Jacek | Rytel | H2Oshop.pl | M | M5 | 9 | 00:13:02 | 00:43:43 | 01:25:36 | 02:10:36 |
106 | 1038 | Dymarski Michał | Czerwonak | M | M2 | 10 | 00:12:55 | 00:43:18 | 01:24:33 | 02:10:37 | |
107 | 1355 | Rzadca Marcin | Kwidzyn | Kwidzyn biega | M | M4 | 37 | 00:15:09 | 00:46:53 | 01:28:01 | 02:11:11 |
108 | 1326 | Kotlenga Krzysztof | Strzelce Górne | M | M3 | 39 | 00:14:09 | 00:44:01 | 01:24:31 | 02:11:25 | |
109 | 1288 | Helmin Robert | Bydgoszcz | Tylpol Racing Team | M | M4 | 38 | 00:13:54 | 00:45:04 | 01:26:23 | 02:11:43 |
110 | 1331 | Ćwi?ła Sławomir | Potulice | UNO GRUPPETTO | M | M4 | 39 | 00:13:09 | 00:42:30 | 01:21:51 | 02:11:44 |
111 | 1479 | Rybicki Dawid | Świecie | Bart Bike Team Sulnowo | M | M3 | 40 | 00:14:33 | 00:47:48 | 01:28:22 | 02:11:53 |
112 | 1259 | Spychalski Tomasz | Rynarzewo | Cyklo Bydgoszcz | M | M4 | 40 | 00:13:31 | 00:42:53 | 01:26:27 | 02:11:56 |
113 | 1399 | Słomka Maciej | Bydgoszcz | MOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAK. | M | M3 | 41 | 00:14:09 | 00:46:58 | 01:28:04 | 02:12:02 |
114 | 1371 | Majchrzak Mateusz | Jastrowie | Precon Polska | M | M2 | 11 | 00:13:35 | 00:43:30 | 01:23:10 | 02:12:21 |
115 | 1171 | Sobecki Maciej | Koronowo | M | M3 | 42 | 00:14:07 | 00:45:58 | 01:26:32 | 02:12:22 | |
116 | 1419 | Sycha Marcin | Bydgoszcz | MROZBIKE TEAM | M | M4 | 41 | 00:13:11 | 00:42:48 | 01:26:25 | 02:12:29 |
117 | 1043 | Świetlik Piotr | GOŚCIERADZ | ROWEROWE KORONOWO | M | M4 | 42 | 00:13:20 | 00:45:15 | 01:26:36 | 02:12:38 |
118 | 1173 | Wróbel Sebastian | Bydgoszcz | CykloBydgoszcz | M | M4 | 43 | 00:13:31 | 00:51:33 | 02:12:43 | |
119 | 1372 | Janowicz Gabriela | Bartoszyce | KKK Dziki Team Kwidzyn | K | K1 | 2 | 00:13:49 | 00:44:45 | 01:27:32 | 02:12:55 |
120 | 1206 | Maciejewski Tomasz | Bydgoszcz | M | M2 | 12 | 00:14:37 | 00:46:23 | 01:26:25 | 02:12:55 | |
121 | 1192 | Znaczko Aleksander | Świecie | KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE | M | M1 | 6 | 00:13:18 | 00:43:32 | 01:24:56 | 02:12:56 |
122 | 1114 | Jesionowski Mariusz | Świecie | MTB Eldar Świecie | M | M4 | 44 | 00:13:17 | 00:44:06 | 01:25:13 | 02:13:36 |
123 | 1082 | Janicki Maksymilian | Bydgoszcz | Nbike | M | M JUNIOR | 2 | 00:14:15 | 00:44:30 | 01:25:54 | 02:13:45 |
124 | 1219 | Koniec Piotr | Bydgoszcz | IronTata / aleteam | M | M4 | 45 | 00:13:32 | 00:44:46 | 01:26:23 | 02:13:47 |
125 | 1363 | Cichański Maciej | Bydgoszcz | M | M4 | 46 | 00:13:45 | 00:44:27 | 01:28:21 | 02:13:48 | |
126 | 1122 | Burek Mirosław | Pruszcz | M | M4 | 47 | 00:13:00 | 00:42:44 | 01:27:49 | 02:13:48 | |
127 | 1406 | Jaciubek Marcin | Grudziądz | Sara Workwear Wheel Brothers Recing | M | M3 | 43 | 00:13:51 | 00:46:06 | 01:27:03 | 02:13:55 |
128 | 1035 | Cenkier Julian | Bydgoszcz | SISU-OWB Rowertour.com | M | M4 | 48 | 00:13:45 | 00:44:56 | 01:26:37 | 02:13:57 |
129 | 1309 | Ciuper Jarosław | Żnin | KS Szosa Żnin | M | M2 | 13 | 00:14:16 | 00:46:56 | 01:27:20 | 02:13:57 |
130 | 1338 | Podkówka Tomasz | Bydgoszcz | M | M3 | 44 | 00:14:59 | 00:47:50 | 01:29:38 | 02:14:08 | |
131 | 1330 | Bodzioch Andrzej | Bydgoszcz | PromoTeam | M | M2 | 14 | 00:13:20 | 00:46:34 | 01:28:51 | 02:14:21 |
132 | 1264 | Lipski Grzegorz | Bydgoszcz | Rajd Nietoperza | M | M3 | 45 | 00:14:46 | 00:46:37 | 01:29:21 | 02:14:23 |
133 | 1411 | Belt Jarosław | Świecie | MTB Eldar Świecie | M | M5 | 10 | 00:13:23 | 00:43:08 | 01:25:15 | 02:14:39 |
134 | 1282 | Szefler Wojciech | SYPNIEWO | MEBLOBŁYSK | M | M3 | 46 | 00:14:21 | 00:45:45 | 01:27:53 | 02:15:18 |
135 | 1343 | Bała Artur | Bydgoszcz | może i powoli, ale za to byle jak | M | M3 | 47 | 00:14:41 | 00:47:07 | 01:29:22 | 02:15:36 |
136 | 1057 | Kamrowski Adam | Gniew | M | M5 | 11 | 00:13:05 | 00:44:53 | 01:28:22 | 02:16:17 | |
137 | 1367 | Szykowny Marcin | Bydgoszcz | TARPOL TEAM | M | M4 | 49 | 00:14:34 | 00:48:41 | 01:31:18 | 02:17:11 |
138 | 1393 | Dorsch Dariusz | Bydgoszcz | Mrozbiketeam | M | M4 | 50 | 00:14:02 | 00:47:16 | 01:30:16 | 02:17:20 |
139 | 1272 | Dominiak Tomasz | Radziejów | KS ZRYW Radziejów | M | M4 | 51 | 00:14:23 | 00:47:38 | 01:30:40 | 02:17:22 |
140 | 1324 | Dekowski Bartosz | BYDGOSZCZ | M | M3 | 48 | 00:13:25 | 00:45:11 | 01:28:49 | 02:17:26 | |
141 | 1088 | Wietrzykowski Jakub | Jeżewo | M | M2 | 15 | 00:14:43 | 00:47:21 | 01:30:12 | 02:17:30 | |
142 | 1166 | Lesiczka Wojciech | Kwidzyn | Bike Team Kwidzyn | M | M4 | 52 | 00:15:10 | 00:48:12 | 01:31:21 | 02:17:30 |
143 | 1341 | Wizner Krzysztof | Koronowo | M | M6 | 3 | 00:14:01 | 00:46:15 | 01:28:54 | 02:17:46 | |
144 | 1286 | Wiącek Szymon | ZŁOTÓW | MEBLOBŁYSK | M | M2 | 16 | 00:14:22 | 00:45:41 | 01:27:52 | 02:17:47 |
145 | 1244 | Pachciarek Rafał | Białe Błota | M | M3 | 49 | 00:13:23 | 00:44:10 | 01:28:26 | 02:17:47 | |
146 | 1418 | Kurzep Marek | Toruń | M | M4 | 53 | 00:13:53 | 00:46:30 | 01:29:17 | 02:17:48 | |
147 | 1022 | Jurek Sławomir | Bydgoszcz | M | M5 | 12 | 00:13:53 | 00:45:51 | 01:30:22 | 02:18:03 | |
148 | 1021 | Pruski Łukasz | Bydgoszcz | GBW | M | M3 | 50 | 00:13:19 | 00:45:11 | 01:28:42 | 02:18:04 |
149 | 1180 | Cimachowski Jakub | Solec Kujawski | CimaTech | M | M4 | 54 | 00:14:37 | 00:46:37 | 01:28:17 | 02:18:22 |
150 | 1467 | SIEKIERA MARCIN | POZNAŃ | NORMFEST | M | M4 | 55 | 00:14:40 | 00:48:09 | 01:32:13 | 02:18:40 |
151 | 1150 | Wilkowski Krzysztof | Bydgoszcz | M | M5 | 13 | 00:13:47 | 00:46:15 | 01:30:53 | 02:18:48 | |
152 | 1314 | Liśkiewicz Łukasz | Czarnowo | MROZBIKE TEAM | M | M4 | 56 | 00:14:16 | 00:50:15 | 01:31:14 | 02:18:54 |
153 | 1179 | Lech Krzysztof | Złotów | Złotowski Bike Team "MAM KORBĘ" | M | M4 | 57 | 00:13:43 | 00:46:12 | 01:30:15 | 02:19:10 |
154 | 1109 | Kuczma Bartosz | Bydgoszcz | DZIKI TEAM | M | M3 | 51 | 00:14:09 | 00:46:54 | 01:31:14 | 02:19:16 |
155 | 1237 | Sieradzki Adam | Inowrocław | Bike Pasja Racing Team | M | M3 | 52 | 00:14:50 | 00:48:44 | 01:31:17 | 02:19:16 |
156 | 1176 | Pol Patryk | Grudziądz | M | M4 | 58 | 00:14:04 | 00:46:36 | 01:31:48 | 02:19:28 | |
157 | 1031 | Kowalski Wojtek | Gniew | M | M4 | 59 | 00:14:28 | 00:47:31 | 01:30:53 | 02:19:36 | |
158 | 1328 | Wawrzynkiewicz Przemysław | Owińska | ATUT Września | M | M4 | 60 | 00:14:40 | 00:48:34 | 01:32:21 | 02:19:36 |
159 | 1081 | Janicki Oliwier | Bydgoszcz | Nbike | M | M JUNIOR | 3 | 00:14:14 | 00:46:29 | 01:29:53 | 02:19:40 |
160 | 1198 | Krajewski Paweł | Rzęskowo | M | M4 | 61 | 00:13:02 | 00:43:51 | 01:29:20 | 02:20:03 | |
161 | 1369 | Kopacz Radosław | Bydgoszcz | M | M4 | 62 | 00:14:50 | 00:48:57 | 01:33:27 | 02:20:13 | |
162 | 1164 | Niemczyk Robert | Kamień Krajeński | BE ACTIVE TRUCKER | M | M4 | 63 | 00:14:17 | 00:47:07 | 01:29:58 | 02:20:16 |
163 | 1336 | Tomaszewicz Marcin | Szczecinek | SRS Szczecinek | M | M4 | 64 | 00:14:11 | 00:46:30 | 01:29:51 | 02:20:18 |
164 | 1158 | Wenderlich Magda | Lipno | Lipa MTB | K | K3 | 3 | 00:14:02 | 00:46:08 | 01:30:40 | 02:20:29 |
165 | 1365 | Sendrowicz Mariusz | Bydgoszcz | M | M4 | 65 | 00:14:51 | 00:48:14 | 01:31:54 | 02:20:30 | |
166 | 1304 | Furmaniak Łukasz | Piechcin | NOTOJADZIM | M | M3 | 53 | 00:13:50 | 00:46:12 | 01:29:54 | 02:20:38 |
167 | 1090 | Stejuk Jan | Bydgoszcz | Lotto Bydgostia | M | M JUNIOR | 4 | 00:14:30 | 00:47:32 | 01:28:55 | 02:20:49 |
168 | 1216 | Borowski Radosław | Bydgoszcz | MLKS Krajna Sępólno | M | M3 | 54 | 00:15:22 | 00:48:52 | 01:32:01 | 02:20:58 |
169 | 1069 | Szatten Michał | Bydgoszcz | M | M4 | 66 | 00:13:54 | 00:47:27 | 01:31:34 | 02:21:17 | |
170 | 1207 | Guss Katarzyna | Piła | Wataha Północy | K | K1 | 3 | 00:14:34 | 00:47:44 | 01:31:21 | 02:21:24 |
171 | 1437 | Olejniczak Krzysztof | ZAKRZEWO | MEBLOBŁYSK | M | M4 | 67 | 00:13:16 | 00:45:57 | 01:31:54 | 02:21:26 |
172 | 1386 | Duliński Jacek | Niemcz | iGAL | M | M4 | 68 | 00:14:35 | 00:47:40 | 01:30:43 | 02:21:30 |
173 | 1139 | Krzemkowski Wojciech | Bydgoszcz | M | M3 | 55 | 00:14:51 | 00:49:32 | 01:34:06 | 02:21:37 | |
174 | 1380 | Zagórski Dariusz | Gorzów Wlkp. | Grupa SKG | M | M5 | 14 | 00:13:54 | 00:47:23 | 01:32:31 | 02:21:39 |
175 | 1456 | Gawęcki Marcin | Bydgoszcz | SISU-OWB ROWERTOUR.COM | M | M4 | 69 | 00:13:50 | 00:48:45 | 01:34:08 | 02:21:43 |
176 | 1261 | Śmigowski Piotr | Terespol Pomorski | WWMK-najważniejsi | M | M3 | 56 | 00:14:02 | 00:45:23 | 01:30:10 | 02:21:45 |
177 | 1440 | Krolik Andrzej | Koronowo | M | M3 | 57 | 00:14:53 | 00:48:49 | 01:32:21 | 02:21:48 | |
178 | 1362 | Babicki Artur | Bydgoszcz | Wakepark Bydgoszcz | M | M4 | 70 | 00:14:48 | 00:48:26 | 01:31:48 | 02:22:12 |
179 | 1066 | Bizoń Sławomir | Bydgoszcz | M | M3 | 58 | 00:15:11 | 00:48:10 | 01:32:50 | 02:22:16 | |
180 | 1001 | Knapiński Rafał | Koronowo | Rowerowe Koronowo | M | M4 | 71 | 00:13:53 | 00:48:47 | 01:34:12 | 02:22:27 |
181 | 1392 | Kowalska Aleksandra | Wąbrzeźno | AGROMIL MTB green team | K | K1 | 4 | 00:14:51 | 00:48:39 | 01:32:59 | 02:22:35 |
182 | 1107 | Warzewski Grzegorz | Podróżna | ZŁOTOWSKI BIKE TEAM "MAM KORBĘ" | M | M4 | 72 | 00:14:47 | 00:48:07 | 01:32:57 | 02:22:39 |
183 | 1408 | Bury Arkadiusz | Sypniewo | M | M4 | 73 | 00:14:58 | 00:48:54 | 01:33:19 | 02:22:45 | |
184 | 1458 | Jurczyk Paweł | Grudziądz | pitygiusz.jurczyk.biz | M | M4 | 74 | 00:15:02 | 00:47:44 | 01:33:00 | 02:22:46 |
185 | 1149 | Rutkowski Tomasz | Bydgoszcz | M | M5 | 15 | 00:13:48 | 00:47:30 | 01:32:47 | 02:22:59 | |
186 | 1095 | Kobus Adam | WŁOCŁAWEK | M | M4 | 75 | 00:15:46 | 00:51:00 | 01:35:57 | 02:23:03 | |
187 | 1085 | Kempczyński Bartosz | Koronowo | M | M3 | 59 | 00:14:09 | 00:47:12 | 01:32:20 | 02:23:06 | |
188 | 1168 | Rzepecki Tomasz | Bydgoszcz | TrainingExplorer.app | M | M4 | 76 | 00:14:21 | 00:47:54 | 01:33:20 | 02:23:25 |
189 | 1420 | Nawrocki Dariusz | Bydgoszcz | OPEN PL | M | M5 | 16 | 00:14:49 | 00:49:24 | 01:33:52 | 02:23:32 |
190 | 1476 | Gałkowski Marcin | Toruń | 28 TDH Toruń | M | M4 | 77 | 00:14:31 | 00:49:00 | 01:35:19 | 02:23:45 |
191 | 1436 | Szczepański Tomasz | Nowe | M | M4 | 78 | 00:14:12 | 00:47:41 | 01:34:02 | 02:23:55 | |
192 | 1104 | Naruszewicz Adam | BYDGOSZCZ | M | M2 | 17 | 00:15:04 | 00:48:32 | 01:33:43 | 02:24:30 | |
193 | 1273 | Dominiak Jędrzej | Radziejów | KS ZRYW Radziejów | M | M JUNIOR | 5 | 00:15:04 | 00:49:45 | 01:34:24 | 02:24:50 |
194 | 1194 | Migdalski Marek | Dolna Grupa | Klub Kolarski Wda Świecie | M | M3 | 60 | 00:14:31 | 00:49:39 | 01:35:54 | 02:24:54 |
195 | 2017 | Jastrzębski Jarosław | Wtelno | GardenFlora | M | M4 | 79 | 00:15:11 | 00:49:28 | 01:35:20 | 02:24:59 |
196 | 1318 | Drozdowski Mariusz | Bydgoszcz | M | M3 | 61 | 00:15:49 | 00:51:12 | 01:36:47 | 02:25:00 | |
197 | 1464 | Wierzyński Bartosz | Tuchola | M | M4 | 80 | 00:15:08 | 00:48:58 | 01:34:30 | 02:25:07 | |
198 | 1183 | Sambor Kamil | Złotów | M | M3 | 62 | 00:12:27 | 01:01:21 | 01:41:05 | 02:26:09 | |
199 | 1429 | Olejarczyk Krzysztof | Drzycim | M | M3 | 63 | 00:14:31 | 00:48:18 | 01:33:15 | 02:26:41 | |
200 | 1296 | Sobiech Wojciech | Wyrzysk | MTB Wyrzysk Team | M | M4 | 81 | 00:14:50 | 00:49:07 | 01:34:45 | 02:26:44 |
201 | 1211 | Reinholz Marian | Terespol Pomorski | M | M5 | 17 | 00:14:39 | 00:48:20 | 01:32:46 | 02:26:48 | |
202 | 1486 | KLASA-LEWANDOWSKA MAGDALENA | TORUŃ | K | K3 | 4 | 00:14:16 | 00:48:49 | 01:36:21 | 02:26:50 | |
203 | 1394 | Sień Dawid | Świecie | M | M4 | 82 | 00:14:32 | 00:48:44 | 01:34:13 | 02:26:59 | |
204 | 1416 | Tusk Adrian | Toruń | M | M3 | 64 | 00:14:31 | 00:48:46 | 01:37:04 | 02:27:27 | |
205 | 1094 | Granowski Paweł | Nakło nad Notecią | SISU -OWB rowertour.com | M | M5 | 18 | 00:14:07 | 00:49:19 | 01:36:03 | 02:27:32 |
206 | 1459 | Rafał Brzozowski | Koronowo | dom bud koronowo | M | M3 | 65 | 00:14:54 | 00:49:54 | 01:37:03 | 02:27:38 |
207 | 1099 | Kasprowicz Przemo | Czerwonak | Czerwonak | M | M4 | 83 | 00:15:39 | 00:51:19 | 01:38:06 | 02:27:46 |
208 | 1432 | Krajewski Dominik | Koronowo | GALKOR | M | M2 | 18 | 00:15:04 | 00:48:26 | 01:34:28 | 02:28:10 |
209 | 1188 | Cirug Artur | Bydgoszcz | M | M4 | 84 | 00:15:06 | 00:50:58 | 01:37:17 | 02:28:20 | |
210 | 1378 | Woźniak Maciej | Bydgoszcz | CSU Racing Team Bydgoszcz | M | M4 | 85 | 00:14:37 | 00:48:33 | 01:36:41 | 02:28:22 |
211 | 1118 | Wutkowski Dawid | Śliwice | vutko.pl | M | M4 | 86 | 00:14:07 | 00:47:49 | 01:32:56 | 02:28:23 |
212 | 1407 | Smoleń Sławomir | Chełmno | Klub Kolarski Wda Świecie | M | M4 | 87 | 00:14:13 | 00:48:01 | 01:36:41 | 02:28:35 |
213 | 1060 | Szczepański Rafał | Świecie | Klub Kolarski Wda Świecie | M | M3 | 66 | 00:14:47 | 00:50:17 | 01:37:19 | 02:28:43 |
214 | 1007 | Kowalski Wojciech | Nekla | M | M3 | 67 | 00:14:50 | 00:50:04 | 01:36:44 | 02:28:53 | |
215 | 1310 | Matuszewski Adrian | Świecie | BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE | M | M4 | 88 | 00:15:09 | 00:50:34 | 01:37:16 | 02:28:58 |
216 | 1015 | Koniec Krzysztof | Więcbork | MK Bud Atlas Racing Team | M | M5 | 19 | 00:14:21 | 00:48:45 | 01:35:55 | 02:29:01 |
217 | 1059 | Rydzewski Sławomir | Bydgoszcz | M | M3 | 68 | 00:15:35 | 00:50:24 | 01:38:06 | 02:29:08 | |
218 | 1323 | Koralewski Rafał | Bydgoszcz | M | M4 | 89 | 00:15:02 | 00:50:29 | 01:39:55 | 02:29:10 | |
219 | 1500 | Żurek Robert | Kraków | M | M5 | 20 | 00:15:59 | 00:51:53 | 01:39:18 | 02:29:13 | |
220 | 1297 | Derda Rafał | Bydgoszcz | M | M5 | 21 | 00:14:09 | 00:48:57 | 01:35:21 | 02:29:34 | |
221 | 1434 | Byczyński Marek | Żnin | ByeArches | M | M5 | 22 | 00:14:36 | 00:50:40 | 01:37:24 | 02:29:38 |
222 | 1148 | Ciesielski Adam | Nakło Nad Notecią | M | M3 | 69 | 00:15:49 | 00:51:10 | 01:37:37 | 02:29:40 | |
223 | 1368 | Dymek Sławomir | BYDGOSZCZ | M | M3 | 70 | 00:14:22 | 00:48:53 | 01:38:42 | 02:29:46 | |
224 | 1127 | Suwała Sebastian | Bydgoszcz | M | M4 | 90 | 00:15:00 | 00:51:10 | 01:39:05 | 02:29:51 | |
225 | 1319 | Lieske Szymon | Bydgoszcz | CRONIMET MTB TEAM | M | M3 | 71 | 00:14:09 | 00:48:03 | 01:34:26 | 02:30:19 |
226 | 1024 | Wesołowski Krzysztof | Nekla gm. Dobrcz | M | M5 | 23 | 00:14:55 | 00:50:40 | 01:39:02 | 02:30:24 | |
227 | 1138 | Pepliński Daniel | Świecie | BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE | M | M4 | 91 | 00:14:39 | 00:50:16 | 01:37:15 | 02:30:26 |
228 | 1028 | Krasicki Michał | Witunia | MK-BUD Atlas Racing Team | M | M4 | 92 | 00:14:21 | 00:49:43 | 01:38:24 | 02:30:31 |
229 | 1278 | Franczak Krzysztof | ZŁOTÓW | MEBLOBŁYSK | M | M4 | 93 | 00:15:02 | 00:50:49 | 01:37:27 | 02:31:04 |
230 | 1044 | Zaleś Roman | Elbląg | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | M | M5 | 24 | 00:14:44 | 00:51:06 | 01:40:55 | 02:31:36 |
231 | 1017 | Biały Szymon | Bydgoszcz | M | M3 | 72 | 00:15:48 | 00:52:03 | 01:39:42 | 02:31:44 | |
232 | 1345 | Pawlewicz Bartek | Bydgoszcz | M | M3 | 73 | 00:15:16 | 00:51:51 | 01:37:54 | 02:32:25 | |
233 | 1112 | Trochowski Sławomir | Laskowice | M | M3 | 74 | 00:15:04 | 00:51:09 | 01:39:40 | 02:32:49 | |
234 | 1279 | Igman Jacek | ZŁOTÓW | MEBLOBŁYSK | M | M4 | 94 | 00:16:00 | 00:53:16 | 01:38:53 | 02:32:49 |
235 | 1025 | Szałucki Przemysław | Toruń | M | M3 | 75 | 00:14:59 | 00:48:55 | 01:36:50 | 02:33:01 | |
236 | 1115 | Stankiewicz Marcin | Bydgoszcz | M | M2 | 19 | 00:15:54 | 00:52:25 | 01:40:39 | 02:33:01 | |
237 | 1454 | Świerczyńska Maria | Grudziądz | Mundur na rowerze | K | K3 | 5 | 00:14:52 | 00:51:03 | 01:40:01 | 02:33:04 |
238 | 1475 | Zakrocki Ronald | Bydgoszcz | SISU OWB ROWERTUR.COM | M | M4 | 95 | 00:15:08 | 00:51:04 | 01:39:12 | 02:33:06 |
239 | 1413 | Sobiechowski Andrzej | Bydgoszcz | M | M3 | 76 | 00:16:11 | 00:50:57 | 01:40:49 | 02:33:51 | |
240 | 1213 | Andrzejewski Adam | Bydgoszcz | D-2022 | M | M4 | 96 | 00:14:51 | 00:51:06 | 01:41:46 | 02:34:20 |
241 | 1143 | Nikołajczyk Łukasz | Świecie | BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE | M | M4 | 97 | 00:15:00 | 00:50:47 | 01:38:41 | 02:34:21 |
242 | 1277 | Bronowicki Roland | Złotów | MEBLOBŁYSK | M | M5 | 25 | 00:15:34 | 00:51:53 | 01:39:14 | 02:34:32 |
243 | 1424 | Salamon Wojciech | Chelmza | M | M3 | 77 | 00:14:06 | 00:48:06 | 01:34:30 | 02:34:39 | |
244 | 1130 | Górski Bartosz | Bydgoszcz | CSU RACING TEAM | M | M4 | 98 | 00:14:54 | 00:52:18 | 01:40:15 | 02:34:40 |
245 | 1283 | Szymkowiak Grzegorz | ZŁOTÓW | MEBLOBŁYSK | M | M4 | 99 | 00:15:40 | 00:51:37 | 01:39:11 | 02:35:05 |
246 | 1133 | Dziura Adam | Bydgoszcz | M | M3 | 78 | 00:15:09 | 00:51:31 | 01:41:28 | 02:35:23 | |
247 | 1071 | Kamiński Leszek | Koronowo | ROWEROWE KORONOWO | M | M5 | 26 | 00:14:50 | 00:51:37 | 01:40:27 | 02:35:33 |
248 | 1227 | Przybylak Karol | Bydgoszcz | M | M3 | 79 | 00:15:58 | 00:51:21 | 01:39:39 | 02:35:40 | |
249 | 1246 | Głodowski Rafał | Bydgoszcz | M | M4 | 100 | 00:17:12 | 00:54:03 | 01:43:08 | 02:36:23 | |
250 | 1276 | Bronowicki Karol | ZAKRZEWO | MEBLOBŁYSK | M | M4 | 101 | 00:15:30 | 00:51:22 | 01:39:15 | 02:36:39 |
251 | 1023 | Jasiniecki Wojciech | Bydgoszcz | Wapniaki | M | M4 | 102 | 00:15:41 | 00:51:33 | 01:44:31 | 02:36:40 |
252 | 1092 | Gardyza Jacek | Nakło nad Notecią | Skra Paterek IT-Ros Team | M | M4 | 103 | 00:16:30 | 00:52:07 | 01:42:05 | 02:36:41 |
253 | 1238 | Łuczak Krzysztof | Inowrocław | Bike Pasja Racing Team | M | M4 | 104 | 00:16:17 | 00:54:14 | 01:44:25 | 02:37:22 |
254 | 1425 | Bugalski Stanisław | Łochowo | M | M JUNIOR | 6 | 00:14:30 | 00:52:16 | 01:43:23 | 02:37:31 | |
255 | 1435 | Byczyński Wojciech | Żnin | ByeArches | M | M1 | 7 | 00:14:39 | 00:51:31 | 01:42:14 | 02:37:33 |
256 | 1037 | Skowroński Emil | Bydgoszcz | M | M3 | 80 | 00:15:35 | 00:51:10 | 01:42:24 | 02:37:38 | |
257 | 1174 | Bednarczyk Grzegorz | Debrzno | MTB Debrzno | M | M6 | 4 | 00:15:28 | 00:52:33 | 01:42:05 | 02:37:41 |
258 | 1491 | MALINOWSKI TOMASZ | SOPOT | SZWAGIER | M | M3 | 81 | 00:15:19 | 00:53:31 | 01:43:19 | 02:38:14 |
259 | 1204 | Tyloch Waldemar | Złotów | MAM KORBĘ Złotowski Bike Team | M | M4 | 105 | 00:16:05 | 00:53:29 | 01:42:06 | 02:38:19 |
260 | 1137 | Kłos Łukasz | Chełmno | M | M3 | 82 | 00:16:58 | 00:55:02 | 01:44:37 | 02:38:21 | |
261 | 1253 | Mazurkiewicz Marek | Bydgoszcz | Shut up Legs! | M | M4 | 106 | 00:13:16 | 01:00:50 | 01:43:45 | 02:38:23 |
262 | 1032 | Kubiak Filip Kubiak | Bydgoszcz | DEAF MTB | M | M4 | 107 | 00:15:09 | 02:38:32 | ||
263 | 1251 | Bejger Arkadiusz | Lipno | M | M3 | 83 | 00:15:56 | 00:52:17 | 01:43:41 | 02:38:42 | |
264 | 1250 | Sobczyński Michał | Tryszczyn | M | M3 | 84 | 00:15:15 | 00:52:22 | 01:42:39 | 02:38:52 | |
265 | 1249 | Milewski Igor | Gdansk | M | M4 | 108 | 00:16:52 | 00:54:21 | 01:43:26 | 02:39:07 | |
266 | 1126 | Seklecki Artur | Bydgoszcz | Morświry Bydgoszcz | M | M4 | 109 | 00:16:04 | 00:52:52 | 01:43:50 | 02:39:45 |
267 | 1306 | Iwanow Krzysztof | Bydgoszcz | M | M3 | 85 | 00:15:58 | 00:54:35 | 01:45:16 | 02:39:48 | |
268 | 1187 | Szymkowiak Paweł | Bydgoszcz | M | M3 | 86 | 00:15:23 | 00:53:08 | 01:45:23 | 02:40:11 | |
269 | 1480 | Wernicki Kamil | Sulnowo | Bart Bike Team Sulnowo | M | 00:15:07 | 00:52:41 | 01:44:39 | 02:40:15 | ||
270 | 1360 | Sobczyński Bartosz | Tczew | M | M3 | 87 | 00:13:57 | 00:46:25 | 01:52:09 | 02:40:21 | |
271 | 1232 | Zachwieja Piotr | Bydgoszcz | M | M3 | 88 | 00:15:28 | 00:51:02 | 01:39:40 | 02:40:29 | |
272 | 1414 | Poleszak Robert | toruń | TEAM PKO Bank Polski | M | M4 | 110 | 00:14:54 | 00:52:10 | 01:44:45 | 02:40:54 |
273 | 1385 | Duliński Bartosz | Niemcz | IGAL | M | M1 | 8 | 00:14:42 | 00:46:35 | 01:39:54 | 02:41:01 |
274 | 1453 | Stępniewska Marta | Bydgoszcz | K | K3 | 6 | 00:16:39 | 00:55:26 | 01:46:49 | 02:41:30 | |
275 | 1093 | Deja Tomasz | Koronowo | Rowerowe Koronowo | M | M4 | 111 | 00:16:04 | 00:53:45 | 01:44:43 | 02:41:51 |
276 | 1236 | Łuczak Marcin | Inowrocław | Bike Pasja Racing Team | M | M2 | 20 | 00:16:24 | 00:54:25 | 01:44:27 | 02:41:56 |
277 | 1337 | Turek Marta | Żnin | KS Szosa Żnin | K | K3 | 7 | 00:17:10 | 00:55:55 | 01:45:50 | 02:41:58 |
278 | 1388 | Krzewiński Kajetan | Bydgoszcz | IGAL | M | M2 | 21 | 00:16:01 | 00:53:44 | 01:43:18 | 02:42:06 |
279 | 1111 | Fiedorek Piotr | Bydgoszcz | CYKLO BYDGOSZCZ | M | M3 | 89 | 00:15:11 | 01:42:56 | 02:42:21 | |
280 | 1400 | Lica Krzysztof | Bydgoszcz | SISU - OWB rowertour.com | M | M5 | 27 | 00:15:11 | 00:54:08 | 01:43:51 | 02:42:22 |
281 | 1239 | Dejk Urszula | Sicienko | K | K3 | 8 | 00:15:45 | 00:54:36 | 01:46:36 | 02:42:51 | |
282 | 1014 | Siedlecki Maciej | Bydgoszcz | M | M3 | 90 | 00:15:50 | 00:50:50 | 01:42:07 | 02:43:25 | |
283 | 1270 | Baranowski Mateusz | Bydgoszcz | M | M3 | 91 | 00:16:10 | 00:54:11 | 01:45:41 | 02:43:40 | |
284 | 1271 | Rompalski Dariusz | Świecie | Klub Kolarski Wda Świecie | M | M4 | 112 | 00:13:47 | 01:05:43 | 01:51:29 | 02:43:43 |
285 | 1212 | Neunert Krzysztof | Bydgoszcz | M | M4 | 113 | 00:18:13 | 00:55:16 | 01:46:30 | 02:43:44 | |
286 | 1209 | Wardach Michał | Tryszczyn | M | M3 | 92 | 00:15:54 | 00:52:50 | 01:44:41 | 02:44:19 | |
287 | 1224 | Litwińczuk Mariusz | Świecie | M | M4 | 114 | 00:17:24 | 00:55:30 | 01:43:59 | 02:44:26 | |
288 | 1005 | Zieliński Radosław | Bydgoszcz | M | M3 | 93 | 00:15:26 | 00:53:15 | 01:47:07 | 02:44:31 | |
289 | 1377 | Stramek Lukasz | Torun | Bogdziewicz Team | M | M3 | 94 | 00:16:20 | 00:54:32 | 01:46:35 | 02:44:44 |
290 | 1116 | Balniak Waldemar | Bielawy | M | M4 | 115 | 00:15:57 | 00:54:28 | 01:46:33 | 02:45:06 | |
291 | 1412 | Gierszewski Jan | Trzciniec | Promo Team | M | M2 | 22 | 00:14:42 | 00:51:34 | 01:39:47 | 02:45:06 |
292 | 1269 | Ignaszak Robert | Świecie | Klub Kolarski WDA Świecie | M | M4 | 116 | 00:14:59 | 00:51:40 | 01:44:23 | 02:45:15 |
293 | 1072 | Kamiński Janek | Koronowo | ROWEROWE KORONOWO | M | M1 | 9 | 00:15:34 | 00:52:42 | 01:45:00 | 02:45:35 |
294 | 1217 | Rujner Marek | Bydgoszcz | KTR MASA TURYSTYCZNA | M | M5 | 28 | 00:16:36 | 00:56:25 | 01:48:21 | 02:45:56 |
295 | 1284 | Tomasz Piotr | ZŁOTÓW | MEBLOBŁYSK | M | M4 | 117 | 00:15:48 | 00:51:52 | 01:43:03 | 02:46:05 |
296 | 1117 | Wilczewski Marcin | Bydgoszcz | M | M3 | 95 | 00:15:57 | 00:56:44 | 01:50:19 | 02:46:06 | |
297 | 1056 | Sączawa Piotr | Bydgoszcz | Giant enduro | M | M4 | 118 | 00:16:26 | 00:55:10 | 01:49:48 | 02:46:11 |
298 | 1302 | Niedobecka-Siekiera Barbara | Poznań | Normfest Polska Sp. z o.o. | K | K4 | 2 | 00:17:20 | 00:58:19 | 01:50:03 | 02:46:30 |
299 | 1317 | Fabianowski Krzysztof | Bydgoszcz | M | M6 | 5 | 00:16:10 | 00:55:18 | 01:48:49 | 02:46:48 | |
300 | 1376 | Kochanowski Nikodem | Bydgoszcz | Kłapolty | M | M3 | 96 | 00:15:54 | 00:53:35 | 01:48:20 | 02:46:57 |
301 | 1300 | Kończak Rafał | Poznań | Normfest Polska Sp. z o.o. | M | M4 | 119 | 00:15:48 | 00:57:29 | 01:51:20 | 02:47:46 |
302 | 1384 | Dulinska Dorota | Niemcz | IGAL | K | K4 | 3 | 00:16:59 | 00:57:24 | 01:47:57 | 02:47:53 |
303 | 1299 | Topól Maciej | Borówiec | NORMFEST POLSKA SP. Z O.O. | M | M4 | 120 | 00:15:53 | 00:57:47 | 01:51:22 | 02:48:28 |
304 | 1185 | Biały Dawid | Mąkowarsko | M | M3 | 97 | 00:15:17 | 00:54:07 | 01:48:53 | 02:48:57 | |
305 | 1136 | Piechna Jarosław | Świecie | M | M4 | 121 | 00:15:53 | 00:54:44 | 01:46:13 | 02:49:04 | |
306 | 1469 | Kowalski Jakub | Tryszczyn | M | M1 | 10 | 00:17:19 | 00:56:54 | 01:45:42 | 02:49:12 | |
307 | 1016 | Sajda Tomek | Murowaniec | M | M4 | 122 | 00:16:15 | 00:58:30 | 01:51:40 | 02:51:03 | |
308 | 1415 | Dzudzewicz Kamil | Koronowo | M | M2 | 23 | 00:16:07 | 00:52:15 | 01:42:54 | 02:51:04 | |
309 | 1087 | Dec Piotr | okole | no name | M | M3 | 98 | 00:16:43 | 00:58:37 | 01:51:11 | 02:51:06 |
310 | 1465 | Hart Dyke James | Warszawa | Syngenta | M | M4 | 123 | 00:17:53 | 00:57:59 | 01:50:25 | 02:51:16 |
311 | 1220 | Reinholz Tomasz | Terespol Pomorski | MTB Eldar Świecie | M | M2 | 24 | 00:16:00 | 00:51:47 | 01:45:44 | 02:51:19 |
312 | 1281 | Szefler Jarosław | SYPNIEWO | MEBLOBŁYSK | M | M3 | 99 | 00:16:01 | 00:55:20 | 01:51:07 | 02:51:26 |
313 | 1472 | Kobyłecki Krzysztof | Mrozów | Sport-Profit Team Wrocław | M | M6 | 6 | 00:15:51 | 00:55:12 | 01:48:32 | 02:51:39 |
314 | 1098 | Szymczak Tomasz | Samociążek | Rowerowe Koronowo | M | M5 | 29 | 00:16:26 | 00:56:22 | 01:50:54 | 02:52:37 |
315 | 1125 | Teofilak Tomasz | Pruszcz | M | M4 | 124 | 00:16:51 | 00:58:05 | 01:55:14 | 02:52:57 | |
316 | 1488 | PIENIĄŻEK DAWID | KORONOWO | M | M3 | 100 | 00:16:33 | 00:54:06 | 01:47:52 | 02:53:25 | |
317 | 1298 | Hrushenko Mykhailo | Żnin | M | M4 | 125 | 00:16:15 | 00:57:49 | 01:50:15 | 02:53:50 | |
318 | 1193 | Michałowski Paweł | Świecie | Klub Kolarski Wda Świecie | M | M3 | 101 | 00:16:11 | 00:56:21 | 01:51:01 | 02:53:50 |
319 | 1332 | Kasiorkiewicz Sebastian | Koronowo | M | M4 | 126 | 00:17:03 | 00:57:41 | 01:53:20 | 02:54:16 | |
320 | 1248 | Szulc Piotr | Koronowo | M | M4 | 127 | 00:17:03 | 00:57:38 | 01:53:19 | 02:54:16 | |
321 | 1142 | Jaworski Tomasz | Sulnowo | BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE | M | M4 | 128 | 00:40:58 | 01:13:27 | 02:00:45 | 02:54:37 |
322 | 1042 | Świetlik Iwona | GOŚCIERADZ | ROWEROWE KORONOWO | K | K4 | 4 | 00:18:28 | 00:59:07 | 01:54:09 | 02:54:43 |
323 | 1203 | Melwiński Paweł | BYDGOSZCZ | M | M4 | 129 | 00:17:15 | 00:57:49 | 01:51:17 | 02:54:50 | |
324 | 1110 | Gerlach Waldemar | Inowrocław | M | M4 | 130 | 00:17:10 | 00:58:24 | 01:53:03 | 02:54:53 | |
325 | 1229 | Wiśniewski Włodzimierz | Toruń | SPC | M | M6 | 7 | 00:18:10 | 00:58:27 | 01:52:17 | 02:55:06 |
326 | 1354 | Małecki Przemysław | Bydgoszcz | M | M3 | 102 | 00:16:09 | 00:54:28 | 01:49:15 | 02:56:07 | |
327 | 1000 | Listewnik Szymon | Świecie | Klub Kolarski Wda Świecie | M | M3 | 103 | 00:16:14 | 00:55:49 | 01:49:57 | 02:57:04 |
328 | 1154 | Janeczko Tomasz | Nakło nad Notecią | M | M3 | 104 | 00:16:13 | 00:54:28 | 01:49:13 | 02:57:21 | |
329 | 1041 | Winowiecki Paweł | Koronowo | M | M3 | 105 | 00:18:23 | 01:00:41 | 01:55:21 | 02:57:48 | |
330 | 1191 | Kocikowski Rafał | Świecie | KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE | M | M4 | 131 | 00:16:11 | 00:59:57 | 01:53:24 | 02:58:16 |
331 | 1135 | Melwiński Kazimierz | Bydgoszcz | VOLCANO | M | M6 | 8 | 00:17:14 | 00:59:17 | 01:56:32 | 02:59:38 |
332 | 1033 | Raus Ryszard | Koronowo | Rowerowe Koronowo | M | M5 | 30 | 00:16:29 | 00:55:37 | 01:52:15 | 03:00:08 |
333 | 1446 | Kolet Dawid | Koronowo | M | M4 | 132 | 00:17:41 | 00:59:25 | 01:54:04 | 03:00:31 | |
334 | 1257 | Bergander Karolina | Osielsko | K | K4 | 5 | 00:16:56 | 00:59:21 | 01:55:43 | 03:01:31 | |
335 | 1027 | Nowakowski Grzegorz | Bydgoszcz | DEAF GARMIN_GIANT | M | M3 | 106 | 00:15:16 | 00:52:57 | 02:02:30 | 03:02:39 |
336 | 1391 | Tomasik Sylwia | Koronowo | iGAL | K | K4 | 6 | 00:17:08 | 00:58:22 | 01:58:18 | 03:02:53 |
337 | 1448 | Galiński Mateusz | Koronowo | S-4 | M | M3 | 107 | 00:17:08 | 00:58:21 | 01:58:17 | 03:02:53 |
338 | 1268 | Chojnacki Romuald | Chełmno | M | M5 | 31 | 00:16:42 | 00:55:52 | 01:49:42 | 03:03:12 | |
339 | 1320 | Chilla Wiktor | BYDGOSZCZ | Sąsiedzi | M | M4 | 133 | 00:17:13 | 00:57:31 | 01:54:51 | 03:04:36 |
340 | 1265 | Gratowski Marcin | Grudziądz | Sara Wheel Brothers Racing | M | M4 | 134 | 00:13:59 | 00:47:21 | 02:13:14 | 03:05:25 |
341 | 1218 | Święcichowski Paweł | Koronowo | M | M4 | 135 | 00:15:43 | 00:58:20 | 01:58:27 | 03:05:46 | |
342 | 1275 | Bronowicka Angelika | Złotów | MEBLOBŁYSK | K | K4 | 7 | 00:17:47 | 01:00:24 | 01:59:25 | 03:06:05 |
343 | 1153 | Andrzejewski Marek | Krzyszkowo | Rokietnica Biega | M | M4 | 136 | 00:19:22 | 01:00:09 | 02:02:24 | 03:06:38 |
344 | 1347 | Lebiecki Pawey | Bydgoszcz | M | M3 | 108 | 00:16:40 | 00:58:24 | 01:55:58 | 03:06:53 | |
345 | 1189 | Gmerek Radosław | Bydgoszcz | M | M5 | 32 | 00:17:20 | 00:58:29 | 01:54:05 | 03:07:13 | |
346 | 1152 | Detlaf Mariusz | Maksymilianowo | M | M3 | 109 | 00:17:11 | 00:59:03 | 01:57:41 | 03:07:32 | |
347 | 1410 | Banasiak Dawid | Węgrowo | M | M4 | 137 | 00:16:57 | 00:58:34 | 01:56:53 | 03:08:05 | |
348 | 1409 | Nowiński Jacek | Wtelno | Wtelniak | M | M3 | 110 | 00:20:03 | 01:05:51 | 02:04:02 | 03:09:13 |
349 | 1422 | Maruszak Maciej | Toruń | GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy | M | M4 | 138 | 00:17:34 | 01:00:48 | 02:05:16 | 03:09:55 |
350 | 1423 | Maśloch Beata | Toruń | GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy | K | K4 | 8 | 00:17:35 | 01:01:02 | 02:05:19 | 03:09:55 |
351 | 1256 | Grelewicz Jacek | Dobrcz | M | M4 | 139 | 00:18:56 | 01:04:17 | 02:06:26 | 03:10:24 | |
352 | 1352 | Wyrąbkiewicz Krzysztof | Bydgoszcz | M | M3 | 111 | 00:17:38 | 01:00:50 | 02:01:18 | 03:10:36 | |
353 | 1228 | Grzybowski Tomasz | Bydgoszcz | M | M3 | 112 | 00:16:58 | 00:58:11 | 01:58:25 | 03:12:21 | |
354 | 1426 | Bugalski Wojciech Piotr | Łochowo | M | M4 | 140 | 00:16:57 | 01:04:26 | 02:08:49 | 03:14:20 | |
355 | 1045 | Zakrzewski Marcin | Koronowo | Rowerowe Koronowo | M | M2 | 25 | 00:17:50 | 01:04:14 | 02:10:35 | 03:14:43 |
356 | 1196 | Burski Łukasz | Bydgoszcz | M | M4 | 141 | 00:19:57 | 01:06:16 | 02:06:04 | 03:16:57 | |
357 | 1029 | Ignatowski Mariusz | Bydgoszcz | MTB DEAF | M | M4 | 142 | 00:16:33 | 01:00:53 | 01:59:19 | 03:17:37 |
358 | 1167 | Tomaszewska Agnieszka | Bydgoszczy | MTB deaf | K | K4 | 9 | 00:18:59 | 01:06:54 | 02:13:16 | 03:17:43 |
359 | 1473 | Bakaj Maciej | M | M4 | 143 | 00:16:44 | 01:02:13 | 02:06:50 | 03:17:46 | ||
360 | 1346 | Grochowski Paweł | Bydgoszcz | M | M3 | 113 | 00:17:32 | 01:00:59 | 02:05:21 | 03:18:21 | |
361 | 1305 | Lewandowski Piotr | Koronowo | Olimpia Sport | M | M3 | 114 | 00:16:41 | 01:04:58 | 02:11:41 | 03:18:26 |
362 | 1247 | Siuzdak Leszek | Bydgoszcz | M | M5 | 33 | 00:17:08 | 01:01:37 | 02:06:09 | 03:19:08 | |
363 | 1462 | Kołodziejski Tomasz | Zalesie | M | M4 | 144 | 00:16:42 | 00:58:52 | 02:00:47 | 03:19:29 | |
364 | 1550 | Żurek Małgorzata | Kraków | K | K5 | 1 | 00:18:53 | 01:04:40 | 02:06:42 | 03:19:44 | |
365 | 1010 | Miszczak Beata | Koronowo | Rowerowe Koronowo | K | K4 | 10 | 00:17:41 | 01:04:09 | 02:07:39 | 03:19:54 |
366 | 1452 | Gładysz Krzysztof | ŚWIECIE | M | M4 | 145 | 00:16:24 | 00:59:52 | 02:00:38 | 03:20:40 | |
367 | 1100 | Ossowski Łukasz | Bydgoszcz | Czerstwe Wafle MTB | M | M3 | 115 | 00:18:08 | 01:02:07 | 02:09:01 | 03:21:00 |
368 | 1086 | Bugalski Artur | Koronowo | Rowerowe Koronowo | M | M5 | 34 | 00:17:51 | 01:05:26 | 02:06:42 | 03:21:09 |
369 | 1062 | Szczepański Michał | Świecie | M | M1 | 11 | 00:17:05 | 01:05:47 | 02:10:37 | 03:22:07 | |
370 | 1002 | Kwaśnicki Piotr | Koronowo | Rowerowe Koronowo | M | M6 | 9 | 00:16:32 | 01:02:28 | 02:13:03 | 03:22:17 |
371 | 1353 | Wyrąbkiewicz Piotr | Bydgoszcz | M | M5 | 35 | 00:18:30 | 01:03:32 | 02:08:24 | 03:23:04 | |
372 | 1492 | Pawłowski Michał | Bydgoszcx | M | M3 | 116 | 00:18:18 | 01:03:17 | 02:05:25 | 03:23:59 | |
373 | 1222 | Lewandowski Rafał | Drzewce | M | M3 | 117 | 00:18:20 | 01:00:39 | 02:06:23 | 03:24:37 | |
374 | 1221 | Kraska Lewandowska Agata | Drzewce | K | K3 | 9 | 00:18:20 | 01:00:40 | 02:06:25 | 03:24:38 | |
375 | 1301 | Kozak Julita | Poznań | Normfest Polska Sp. z o.o. | K | K4 | 11 | 00:18:58 | 01:06:38 | 02:12:59 | 03:25:38 |
376 | 1102 | Jaszak Grzegorz | Wąsosz | M | M5 | 36 | 00:19:21 | 01:06:28 | 02:11:09 | 03:25:56 | |
377 | 1242 | Czackowski Sławomir | Górne Wymiary | M | M4 | 146 | 00:20:10 | 01:06:30 | 02:11:12 | 03:26:00 | |
378 | 1285 | Wiącek Lidia | ZŁOTÓW | MEBLOBŁYSK | K | K4 | 12 | 00:19:59 | 01:11:42 | 02:17:33 | 03:26:53 |
379 | 1070 | Kamińska Violetta | Koronowo | ROWEROWE KORONOWO | K | K4 | 13 | 00:19:08 | 01:05:38 | 02:14:41 | 03:28:29 |
380 | 1105 | Kudlak Andrzej | Koronowo | Rowerowe Koronowo | M | M6 | 10 | 00:17:50 | 01:04:16 | 02:14:42 | 03:28:38 |
381 | 1097 | Szymczak Małgorzata | Samociążek | Rowerowe Koronowo | K | K5 | 2 | 00:19:52 | 01:09:12 | 02:14:28 | 03:28:45 |
382 | 1076 | Empel Robert | Dragacz | MTB Deaf | M | M4 | 147 | 00:16:51 | 00:58:53 | 02:00:33 | 03:32:52 |
383 | 1061 | Puzio Tomasz | Świecie | M | M3 | 118 | 00:17:15 | 00:58:08 | 01:55:43 | 03:33:36 | |
384 | 1230 | Wiśniewski Maksymilian | Toruń | SPC | M | M2 | 26 | 00:19:28 | 01:05:42 | 02:12:30 | 03:35:43 |
385 | 1240 | Zmuda Waldemar | Świecie | www.agatazmuda.pl | M | M5 | 37 | 00:17:28 | 00:58:13 | 01:59:27 | 03:36:55 |
386 | 1235 | Borys Jaroslaw | Bydgoszcz | M | M3 | 119 | 00:20:57 | 01:18:08 | 02:26:14 | 03:38:05 | |
387 | 1447 | Kolet Joanna | Koronowo | K | K4 | 14 | 00:18:42 | 01:11:10 | 02:21:16 | 03:39:21 | |
388 | 1387 | Glazik Wojciech | Koronowo | igal | M | M2 | 27 | 00:19:49 | 01:09:52 | 02:13:28 | 03:40:18 |
389 | 1058 | Szymanski Arkadiusz | Bydgoszcz | M | M3 | 120 | 00:17:10 | 01:16:13 | 02:14:14 | 03:40:59 | |
390 | 1334 | Koprowski Marek | Koronowo | M | M5 | 38 | 00:19:01 | 01:08:22 | 02:14:29 | 03:43:54 | |
391 | 1201 | Kluczyńska Natalia | Koronowo | K | K3 | 10 | 00:23:07 | 01:14:27 | 02:22:08 | 03:45:52 | |
392 | 1374 | Dekowski Hubert | Żołędowo | M | M3 | 121 | 00:20:10 | 01:15:26 | 02:28:41 | 03:52:58 | |
393 | 1047 | Wargas Kamil | MĄKOWARSKO | Rowerowe Koronowo | M | M1 | 12 | 00:20:43 | 01:19:58 | 02:30:21 | 03:57:12 |
394 | 1231 | Czuryk Bartosz | Łochowo | MxWudxyn | M | M3 | 122 | 00:20:58 | 01:18:11 | 02:26:16 | 04:00:15 |
395 | 1348 | Marchlewicz Michał | Szkocja | Rogalik | M | M3 | 123 | 00:21:04 | 01:18:09 | 02:26:17 | 04:00:16 |
396 | 1390 | Nowicki Jakub | Koronowo | igal | M | M2 | 28 | 00:18:35 | 01:09:20 | 02:19:59 | 04:02:16 |
397 | 1431 | Klatecki Paweł | Koronowo | GALKOR | M | M2 | 29 | 00:19:17 | 01:08:44 | 02:25:49 | 04:02:43 |
398 | 1267 | Biernacki Tomasz | Koronowo | Rowerowe Koronowo | M | M5 | 39 | 00:20:40 | 01:13:28 | 02:41:10 | 04:13:08 |
399 | 1050 | Zawistowska Agnieszka | Stary Dwór | Rowerowe Koronowo | K | K3 | 11 | 00:20:16 | 01:14:50 | 02:42:29 | 04:14:23 |
400 | 1051 | Zawistowski Rafal | Stary Dwór | Rowerowe Koronowo | M | M4 | 148 | 00:20:17 | 01:14:47 | 02:42:23 | 04:14:23 |
401 | 1077 | Chudzińska Justyna | Koronowo | K | K4 | 15 | 00:20:47 | 01:17:07 | 02:50:56 | 04:30:25 | |
402 | 1078 | Chudziński Sławomir | KORONOWO | M | M5 | 40 | 00:20:54 | 01:18:25 | 02:50:54 | 04:33:35 | |
403 | 1108 | Szukała Małgorzata | Bydgoszcz | K | K5 | 3 | 00:23:43 | 01:34:50 | 03:01:49 | 04:36:59 | |
404 | 1113 | Filipiak Agnieszka | Poznań | K | K5 | 4 | 00:23:59 | 01:34:57 | 03:01:54 | 04:37:02 | |
405 | 1046 | Wargas Natalia | Mąkowarsko | Rowerowe Koronowo | K | K2 | 2 | 00:25:32 | 01:29:36 | 02:56:15 | 04:43:42 |
406 | 1395 | Świątkowski Mateusz | Koronowo | Rowerowe Koronowo | M | M3 | 124 | 00:22:41 | 01:31:03 | 03:09:06 | 04:46:04 |
Msc. | Nr | Nazwisko Imię | Miasto | Team | Płeć | Kat | Msc | 5,5km | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
start. | Kat | brutto | |||||||
1 | 563 | Cierpicki Wojciech | Pila | Kks Sportowiec Pila | M | M JUNIOR | 1 | 00:13:20 | 00:38:53 |
2 | 625 | GIERACH WOJCIECH | N-BIKE AKADEMY | M | M JUNIOR | 2 | 00:13:20 | 00:38:53 | |
3 | 585 | Leciejewski Mateusz | Człuchów | M | M3 | 1 | 00:13:41 | 00:39:22 | |
4 | 628 | KOWALSKI MIROSŁAW | WĄBRZEŹNO | AGROMIL MTB GREEN TEAM | M | M4 | 1 | 00:14:17 | 00:40:20 |
5 | 557 | Łysiak Stanisław | Niemcz | N-Bike Academy | M | M JUNIOR | 3 | 00:14:16 | 00:41:07 |
6 | 581 | Mioduszewski Paweł | Niemcz | N-bike Academy | M | M JUNIOR | 4 | 00:41:43 | |
7 | 624 | Lorek Marcin | Toruń | M | M5 | 1 | 00:15:15 | 00:43:45 | |
8 | 535 | Prot Michał | Bydgoszcz | N-Bike | M | M3 | 2 | 00:15:27 | 00:44:59 |
9 | 603 | Betlejewski Sebastian | Bydgoszcz | Cinka | M | M3 | 3 | 00:15:27 | 00:45:00 |
10 | 550 | Kamiński Szymon | Gdynia | Trek Gdynia Młode Wilki | M | M JUNIOR | 5 | 00:15:21 | 00:45:43 |
11 | 541 | Tazbir Jakub | Koronowo | Rowerowe Koronowo | M | M1 | 1 | 00:15:57 | 00:46:36 |
12 | 556 | Myk-Kopacz Agnieszka | Bydgoszcz | K | K4 | 1 | 00:16:02 | 00:46:36 | |
13 | 540 | Dalemba Hubert | Koronowo | M | M JUNIOR | 6 | 00:15:58 | 00:48:23 | |
14 | 553 | Sulowski Oliwier | Toruń | M | M JUNIOR | 7 | 00:16:05 | 00:48:24 | |
15 | 626 | Gierach Jakub | Niemcz | N-BIKE AKADEMY | M | M JUNIOR | 8 | 00:15:46 | 00:48:24 |
16 | 604 | Hrushenko Oleskii | Żnin | M | M2 | 1 | 00:16:47 | 00:49:03 | |
17 | 502 | Smus Krzysztof | Kamionki | M | M4 | 2 | 00:16:46 | 00:49:30 | |
18 | 507 | Szulc Iza | Więcbork | MK-BUD Atlas Racing Team | K | K3 | 1 | 00:18:32 | 00:50:02 |
19 | 605 | Melwiński Julian | Bydgoszcz | Run Bydgoszcz | M | M JUNIOR | 9 | 00:16:57 | 00:50:07 |
20 | 567 | Gotowała Kamil | Bydgoszcz | IGAL | M | M2 | 2 | 00:18:09 | 00:50:08 |
21 | 611 | Płocheć Adam | Wtelno | M | M1 | 2 | 00:17:08 | 00:50:08 | |
22 | 554 | Tomaszewicz Anna | Szczecinek | SRS Szczecinek | K | K3 | 2 | 00:18:00 | 00:50:47 |
23 | 569 | Zagrabska Weronika | Koronowo | IGAL | K | K2 | 1 | 00:18:24 | 00:51:00 |
24 | 570 | Zagrabski Kamil | Koronowo | Igal | M | M2 | 3 | 00:18:08 | 00:52:15 |
25 | 584 | Appelt Paulina | Bydgoszcz | SISU-OWB rowertour.com | K | K JUNIOR | 1 | 00:18:01 | 00:52:16 |
26 | 500 | Pawlisz Małgorzata | Gościeradz | K | K3 | 3 | 00:19:35 | 00:52:17 | |
27 | 519 | Świtała Aleksander | Wilcze | M | M JUNIOR | 10 | 00:18:21 | 00:52:24 | |
28 | 542 | Tazbir Michał | Koronowo | Rowerowe Koronowo | M | M4 | 3 | 00:18:18 | 00:52:30 |
29 | 555 | Papierski Wojtek | Koronowo | M | M JUNIOR | 11 | 00:17:05 | 00:52:38 | |
30 | 606 | Kwieciński Konrad | Nowy dwór | M | M1 | 3 | 00:17:47 | 00:53:08 | |
31 | 505 | Lipkowski Zygmunt | Świecie | M | M5 | 2 | 00:18:58 | 00:53:26 | |
32 | 546 | Michalak Bruno | Osówiec | Akademia Mistrzów Sportu | M | M JUNIOR | 12 | 00:17:04 | 00:53:54 |
33 | 558 | Helmin Igor | Buszkowo | Lo Koronowo | M | M1 | 4 | 00:17:51 | 00:54:12 |
34 | 515 | Stejuk Antoni | Bydgoszcz | Zawisza Bydgoszcz | M | M JUNIOR | 13 | 00:18:31 | 00:54:59 |
35 | 514 | Stejuk Aleksandra | Bydgoszcz | AMS Bydgoszcz | K | K4 | 2 | 00:18:32 | 00:55:00 |
36 | 545 | Michalak Borys | Osówiec | Akademia Mistrzów Sportu | M | M JUNIOR | 14 | 00:18:41 | 00:55:47 |
37 | 547 | Wasilewska Agata | Osówiec | Akademia Mistrzów Sportu | K | K4 | 3 | 00:18:41 | 00:55:47 |
38 | 566 | Refling Kaja | Bydgoszcz | IGAL | K | K2 | 2 | 00:19:45 | 00:56:55 |
39 | 559 | Chmiel Patryk | koronowo | LO Koronowo | M | M1 | 5 | 00:18:17 | 00:57:20 |
40 | 509 | Kazimierska Weronika | Koronowo | K | K1 | 1 | 00:20:44 | 00:57:30 | |
41 | 513 | Pokora Monika | BYDGOSZCZ | K | K4 | 4 | 00:19:36 | 00:57:32 | |
42 | 503 | Galikowski Bartosz | Bydgoszcz | M | M3 | 4 | 00:18:54 | 00:58:27 | |
43 | 504 | Galikowski Igor | Bydgoszcz | N-Bike Academy | M | M JUNIOR | 15 | 00:18:53 | 00:58:27 |
44 | 618 | Kołodziejski Paweł | Zalesie | M | M JUNIOR | 16 | 00:19:31 | 00:58:56 | |
45 | 506 | Ciemna Renata | Runowo Krajeńskie | MK-BUD Atlas Racing Team | K | K3 | 4 | 00:19:36 | 01:00:11 |
46 | 590 | Krakowski Mirosław | BYDGOSZCZ | Team ?Zasada Automotive | M | M4 | 4 | 00:23:48 | 01:00:21 |
47 | 591 | Pantkowski Jan | Koronowo | Zasada Automotive | M | M JUNIOR | 17 | 00:22:40 | 01:00:39 |
48 | 620 | Maciołek Julia | Koronowo | MX Wudzyn | K | K JUNIOR | 2 | 00:20:39 | 01:01:24 |
49 | 510 | Pokora Sebastian | BYDGOSZCZ | N-BIKE ACADEMY | M | M JUNIOR | 18 | 00:21:33 | 01:02:16 |
50 | 616 | Matusik Antonina | Koronowo | MATUSIK TEAM | K | K JUNIOR | 3 | 00:22:43 | 01:02:25 |
51 | 617 | Matusik Waldemar | Koronowo | MATUSIK TEAM | M | M4 | 5 | 00:22:44 | 01:02:25 |
52 | 586 | Metera Jacek | Kołomąt | M | M4 | 6 | 00:21:06 | 01:02:43 | |
53 | 525 | Lustig Marta | Koronowo | Syngenta | K | K JUNIOR | 4 | 00:21:01 | 01:02:44 |
54 | 549 | Nowak Leon | Osówiec | Akademia Mistrzów Sportu | M | M JUNIOR | 19 | 00:21:11 | 01:02:49 |
55 | 548 | Misun-Nowak Katarzyna | Osówiec | Akademia Mistrzów Sportu | K | K4 | 5 | 00:21:08 | 01:02:51 |
56 | 592 | Pantkowski Tomasz | Koronowo | Zasada Automotive | M | M4 | 7 | 00:22:53 | 01:03:38 |
57 | 512 | Pokora Andrzej | BYDGOSZCZ | M | M4 | 8 | 00:21:34 | 01:04:23 | |
58 | 589 | Przybylak Tomasz | Bydgoszcz | Zasada Automotive | M | M4 | 9 | 00:23:27 | 01:04:43 |
59 | 511 | Pokora Julia | BYDGOSZCZ | K | K JUNIOR | 5 | 00:20:46 | 01:05:17 | |
60 | 520 | Gromacki Zbigniew | Koronowo | Rowerowe Koronowo | M | M6 | 1 | 00:22:59 | 01:05:26 |
61 | 572 | Nawrocki Piotr | Koronowo | Rowerowe Koronowo | M | M6 | 2 | 00:22:55 | 01:05:27 |
62 | 577 | Sobański Wojciech | Koronowo | Rowerowe Koronowo | M | M6 | 3 | 00:22:58 | 01:05:27 |
63 | 501 | Pawlisz Tobiasz | Gościeradz | M | M JUNIOR | 20 | 00:22:51 | 01:05:57 | |
64 | 508 | Kazimierska Marta | Koronowo | K | K4 | 6 | 00:24:39 | 01:06:28 | |
65 | 564 | Taraszczuk Agata | Brzozowiec | Grupa SKG | K | K3 | 5 | 00:23:17 | 01:06:42 |
66 | 565 | Taraszczuk Łucja | Brzozowiec | Grupa SKG | K | K JUNIOR | 6 | 00:23:15 | 01:06:42 |
67 | 619 | Czuryk Amelia | MX Wudzyn | K | K JUNIOR | 7 | 00:22:41 | 01:06:47 | |
68 | 518 | Obarzanek-Świtała Katarzyna | Wilcze | K | K4 | 7 | 00:23:43 | 01:06:48 | |
69 | 533 | Janiszewski Janusz | Bydgoszcz | M | M4 | 10 | 00:21:15 | 01:06:54 | |
70 | 534 | Janiszewski Natan | Bydgoszcz | M | M JUNIOR | 21 | 00:21:21 | 01:06:55 | |
71 | 568 | Szwajca Martyna | Bydgoszcz | IGAL | K | K2 | 3 | 00:23:26 | 01:07:46 |
72 | 621 | Danielak Oskar | Gościerak | Brodziaki | M | M JUNIOR | 22 | 00:22:50 | 01:09:09 |
73 | 608 | Danielak Mateusz | Gościeradz | Bordziaki | M | M JUNIOR | 23 | 00:23:30 | 01:09:10 |
74 | 607 | Danielak Marcin | Gościeradz | Bordziaki | M | M4 | 11 | 00:23:29 | 01:09:11 |
75 | 622 | Nowak Ewelina | Koronowo | K | K3 | 6 | 00:24:50 | 01:13:20 | |
76 | 609 | Nowak Andrzej | Koronowo | M | M6 | 4 | 00:24:54 | 01:13:21 | |
77 | 578 | Pastalski Łukasz | Koronowo | Rowerowe Koronowo | M | M2 | 4 | 00:31:15 | 01:13:34 |
78 | 579 | Marchlewicz Filip | Samociązek | Rowerowe Koronowo | M | M2 | 5 | 00:31:14 | 01:13:34 |
79 | 627 | WRZESZCZ IGOR | BROKĘCINO | UCZA BUCZA | M | M JUNIOR | 24 | 00:25:33 | 01:15:09 |
80 | 583 | Wrzeszcz Natalia | Okonek | UczaBucza | K | K4 | 8 | 00:25:33 | 01:15:10 |
81 | 530 | Siuzdak Natalia | Bydgoszcz | K | K3 | 7 | 00:27:15 | 01:15:21 | |
82 | 531 | Racinowska-Sączawa Karolina | Bydgoszcz | K | K3 | 8 | 00:27:22 | 01:15:41 | |
83 | 600 | Ślaska Monika | Bydgoszcz | ?Zasada Automotive? | K | K4 | 9 | 00:31:45 | 01:15:47 |
84 | 599 | Ślaski Tomek | Bydgoszcz | ?Zasada Automotive? | M | M4 | 12 | 00:31:44 | 01:15:48 |
85 | 587 | Lang Martin | Bydgoszcz | ZASADA AUTOMOTIVE | M | M3 | 5 | 00:30:16 | 01:27:12 |
86 | 588 | Lang Zuzanna | By | ZASADA AUTOMOTIVE | K | K JUNIOR | 8 | 00:30:16 | 01:27:12 |
87 | 593 | Dzikowicz Gustaw | Bydgoszcz | Zasada automotive | M | M4 | 13 | 00:30:17 | 01:27:17 |
88 | 536 | Machnik Kornelia | Koronowo | Rowerowe Koronowo | K | K3 | 9 | 00:28:34 | 01:27:56 |
89 | 539 | Machnik Mateusz | Koronowo | Rowerowe Koronowo | M | M JUNIOR | 25 | 00:28:35 | 01:27:57 |
90 | 537 | Machnik Karol | Koronowo | Rowerowe Koronowo | M | M3 | 6 | 00:29:15 | 01:27:59 |
91 | 538 | Machnik Marcjanna | Koronowo | Rowerowe Koronowo | K | K JUNIOR | 9 | 00:29:13 | 01:27:59 |
92 | 576 | Świątkowski Nikodem | Koronowo | Rowerowe Koronowo | M | M JUNIOR | 26 | 00:33:05 | 01:28:35 |
93 | 523 | Kulikowska Justyna | Koronowo | Rowerowe Koronowo | K | K4 | 10 | 00:28:21 | 01:29:10 |
94 | 524 | Kulikowski Mateusz | Koronowo | Rowerowe Koronowo | M | M JUNIOR | 27 | 00:28:26 | 01:29:12 |
95 | 543 | Ejsymont Jagoda | Żołędowo | K | K JUNIOR | 10 | 00:31:36 | 01:31:51 | |
96 | 544 | Ejsymont Michalina | Żołędowo | K | K JUNIOR | 11 | 00:31:41 | 01:31:51 | |
97 | 521 | Ejsymont Tomasz | ŻOŁĘDOWO | M | M4 | 14 | 00:31:39 | 01:31:54 | |
98 | 522 | Ejsymont Aleksandra | ŻOŁĘDOWO | K | K4 | 11 | 00:32:00 | 01:31:55 | |
99 | 613 | Bała Emilia | Bydgoszcz | K | K3 | 10 | 00:30:24 | 01:35:53 | |
100 | 614 | Bała Maria | Bydgoszcz | K | K JUNIOR | 12 | 00:30:27 | 01:35:53 | |
101 | 571 | Kiełpikowska Alicja | Koronowo | Rowerowe Koronowo | K | K JUNIOR | 13 | 00:38:22 | 01:39:07 |
102 | 574 | Kiełpikowska Magdalena | Koronowo | Rowerowe Koronowo | K | K2 | 4 | 00:37:37 | 01:39:07 |
103 | 575 | Świątkowska Dominika | koronowo | Rowerowe Koronowo | K | K2 | 5 | 00:37:33 | 01:39:08 |
104 | 573 | Kiełpikowska Paulina | Koronowo | Rowerowe Koronowo | K | K2 | 6 | 00:38:24 | 01:42:40 |
105 | 561 | Kop Anna | Koronowo | K | K4 | 12 | 00:35:07 | 01:51:06 | |
106 | 562 | Kop Aleksander | Koronowo | M | M JUNIOR | 28 | 00:35:07 | 01:51:06 | |
107 | 560 | Kop Daniel | Koronowo | M | M3 | 7 | 00:35:06 | 01:51:07 | |
108 | 594 | Wiśniewska Weronika | BYDGOSZCZ | ZASADA AUTOMOTIVE | K | K JUNIOR | 14 | 00:37:26 | 01:56:06 |
109 | 595 | Wiśniewska Agnieszka | BYDGOSZCZ | ZASADA AUTOMOTIVE | K | K4 | 13 | 00:37:24 | 01:56:08 |
110 | 596 | Wiśniewski Krzysztof | BYDGOSZCZ | ZASADA AUTOMOTIVE | M | M4 | 15 | 00:37:26 | 01:56:08 |
Msc. | Nazwa drużyny | czas1 | czas2 | czas3 | Wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | SISU-OWB ROWERTOUR.COM (Szturo Rafał, Fołta Arkadiusz, Sadurski Maciej) | 03:34:44 | 03:35:07 | 03:36:20 | 10:46:11 |
2 | Chodzieskie Towarzystwo Rowerowe (Kasztarynda Daria, Tomasiewicz Rafał, Sędłak Łukasz) | 03:51:37 | 04:02:08 | 04:14:14 | 12:07:59 |
3 | Skra Paterek IT-Ros Team (Walentyn Mariusz, Mantycki Paweł, Santus Piotr) | 03:44:01 | 04:25:42 | 04:58:28 | 13:08:11 |
4 | Klub Kolarski Wda Świecie (Lamek Sebastian, Porożyński Arkadiusz, Zieliński Marian) | 04:22:04 | 05:04:34 | 05:04:34 | 14:31:12 |
Msc. | Nazwa drużyny | czas1 | czas2 | czas3 | Wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | KKK DZIKI TEAM KWIDZYN (Przybylski Dawid, Gęsicki Remigiusz, Tengowski Mateusz) | 01:39:54 | 01:44:50 | 01:45:24 | 05:10:08 |
2 | SISU-OWB Rowertour.com (Grubich Artur, Bethke Sławomir, Hinz Piotr) | 01:46:49 | 01:46:53 | 01:54:17 | 05:27:59 |
3 | MrozBike Team (Kostrzewski Tomasz, Bratkowski Jacek, Tomecki Teodor) | 01:53:58 | 01:53:58 | 01:56:59 | 05:44:55 |
4 | Team Mx Skórcz (Malinowski Mateusz, GROCHOWSKA KATARZYNA, Bianek Marcin) | 01:54:16 | 01:58:22 | 02:00:23 | 05:53:01 |
5 | SRS Szczecinek (Szkudlarek Sebastian, Kuchta Jarosław, Kajtowski Piotr) | 01:54:26 | 02:00:27 | 02:07:46 | 06:02:39 |
6 | Lipa MTB (Strek Marek, Gabryszewski Robert, Borkowicz Bartek) | 01:58:02 | 02:02:57 | 02:04:11 | 06:05:10 |
7 | Skra Paterek IT-Ros Team (IWASZKO ŁUKASZ, Deba Bartłomiej, Nowaczewski Szymon) | 01:55:21 | 02:05:29 | 02:06:51 | 06:07:41 |
8 | Bart Bike Team Sulnowo (Mierzwicki Piotr, Krześniak Roman, Rybicki Dawid) | 01:59:34 | 02:02:48 | 02:11:53 | 06:14:15 |
9 | MEBLOBŁYSK (Pędziwiatr Hubert, Szefler Wojciech, Wiącek Szymon) | 01:44:46 | 02:15:18 | 02:17:47 | 06:17:51 |
10 | DZIKI TEAM (Rygiel Rafał, Nowakowski Tomasz, Kuczma Bartosz) | 01:59:22 | 02:06:08 | 02:19:16 | 06:24:46 |
11 | Klub Kolarski Wda Świecie (Kręcki Łukasz, Znaczko Aleksander, Migdalski Marek) | 02:00:39 | 02:12:56 | 02:24:54 | 06:38:29 |
12 | CYKLO BYDGOSZCZ (Ziemba Michał, Budziński Tomasz, Fiedorek Piotr) | 01:57:33 | 02:00:18 | 02:42:21 | 06:40:12 |
13 | Rowerowe Koronowo (Świetlik Piotr, Knapiński Rafał, Kamiński Leszek) | 02:12:38 | 02:22:27 | 02:35:33 | 07:10:38 |
14 | MTB Eldar Świecie (Jesionowski Mariusz, Belt Jarosław, Reinholz Tomasz) | 02:13:36 | 02:14:39 | 02:51:19 | 07:19:34 |
15 | BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE (Matuszewski Adrian, Pepliński Daniel, Nikołajczyk Łukasz) | 02:28:58 | 02:30:26 | 02:34:21 | 07:33:45 |
16 | IGAL (Duliński Jacek, Krzewiński Kajetan, Dulinska Dorota) | 02:21:30 | 02:42:06 | 02:47:53 | 07:51:29 |
17 | NORMFEST POLSKA SP. Z O.O. (Niedobecka-Siekiera Barbara, Kończak Rafał, Topól Maciej) | 02:46:30 | 02:47:46 | 02:48:28 | 08:22:44 |
18 | MTB DEAF (Ignatowski Mariusz, Tomaszewska Agnieszka, Empel Robert) | 03:17:37 | 03:17:43 | 03:32:52 | 10:08:12 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Meta Czas netto | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 302 | JANICKA MARTYNA | BYDGOSZCZ | NBIKE | 2011 | 00:07:43,56 | 00:07:43,56 | 1 | ||
2 | 325 | GRĘDA JAKUB | GDYNIA | MŁODE WILKI TREK GDYNIA | 2013 | 00:07:53,04 | 00:07:53,04 | 1 | ||
3 | 300 | FERNANDEZ ALEXANDER | BYDGOSZCZ | 2011 | 00:08:05,33 | 00:08:05,33 | 2 | |||
4 | 301 | JARNATH SZYMON | NOWY DWÓR | 2011 | 00:08:05,36 | 00:08:05,36 | 3 | |||
5 | 312 | LUBIEJEWSKI OLAF | BYDGOSZCZ | MDK 2 | 2011 | 00:08:41,22 | 00:08:41,22 | 4 | ||
6 | 330 | SKOLIK KACPER | GDYNIA | TREK GDYNIA MŁODE WILKI | 2011 | 00:08:46,98 | 00:08:46,98 | 5 | ||
7 | 306 | DZIDEK MIKOŁAJ | NIWY | NBIKE BYDGOSZCZ | 2011 | 00:08:49,14 | 00:08:49,14 | 6 | ||
8 | 318 | BERGANDER ANIELA | OSIELSKO | 2011 | 00:08:54,17 | 00:08:54,17 | 2 | |||
9 | 309 | GABRYSIAK BARTOSZ | GOŚCIERADZ | 2012 | 00:08:56,03 | 00:08:56,03 | 7 | |||
10 | 328 | BIAŁY PIOTR | BYDGOSZCZ | 2012 | 00:09:05,85 | 00:09:05,85 | 8 | |||
11 | 305 | LUSTIG JAN | KORONOWO | NBIKE | 2013 | 00:09:42,27 | 00:09:42,27 | 9 | ||
12 | 313 | GMEREK LEON | BYDGOSZCZ | 2012 | 00:09:43,42 | 00:09:43,42 | 10 | |||
13 | 327 | NOWAKOWSKA MAJA | BYDGOSZCZ | 2011 | 00:09:44,93 | 00:09:44,93 | 3 | |||
14 | 329 | GIERACH GRZEGORZ | NIEMCZ | N-BIKE AKADEMY | 2011 | 00:09:45,16 | 00:09:45,16 | 11 | ||
15 | 324 | MATUSIK ANASTAZJA | KORONOWO | MATUSIK TEAM | 2011 | 00:10:18,34 | 00:10:18,34 | 4 | ||
16 | 311 | SZCZYGIEŁ NIKOLA | KORONOWO | 2011 | 00:10:19,63 | 00:10:19,63 | 5 | |||
17 | 303 | LEWANDOWSKI KACPER | KORONOWO | 2013 | 00:10:46,51 | 00:10:46,51 | 12 | |||
18 | 322 | RAUS ALEKSANDER | KORONOWO | ROWEROWE KORONOWO | 2012 | 00:10:57,98 | 00:10:57,98 | 13 | ||
19 | 323 | SUŚ CEZARY | WIERZCHUCIN KRÓLEWSKI | BYDZIA POWER | 2013 | 00:11:10,84 | 00:11:10,84 | 14 | ||
20 | 310 | LALIK NIKODEM | KORONOWO | LALIK | 2012 | 00:11:11,59 | 00:11:11,59 | 15 | ||
21 | 304 | ŚWITAŁA LENA | WILCZE | 2012 | 00:11:32,12 | 00:11:32,12 | 6 | |||
22 | 316 | KWAŚNIEWSKI MIKOŁAJ | ŚWIECIE | 2012 | 00:12:00,07 | 00:12:00,07 | 16 | |||
23 | 307 | NOWAKOWSKI ALBERT | KORONOWO | 2013 | 00:12:43,86 | 00:12:43,86 | 17 | |||
24 | 314 | KEMPCZYŃSKA IGA | KORONOWO | 2013 | 00:12:46,80 | 00:12:46,80 | 7 | |||
25 | 317 | ŚWIĘCICHOWSKA HANNA | KORONOWO | 2013 | 00:16:00,57 | 00:16:00,57 | 8 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | tempo min/km | tempo km/h | Meta Czas netto | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 213 | MIODUSZEWSKI JAKUB | NIEMCZ | N-BIKE ACADEMY | 3:19 | 18,1 | 00:04:47,97 | 00:04:47,97 | 1 | ||
2 | 210 | TOMASZEWICZ EWA | SZCZECINEK | SRS SZCZECINEK | 3:30 | 17,2 | 00:05:04,16 | 00:05:04,16 | 1 | ||
3 | 218 | WECKWERTH ANTEK | BYDGOSZCZ | 3:32 | 17,0 | 00:05:07,15 | 00:05:07,15 | 2 | |||
4 | 208 | SARNECKI MAKSYMILIAN | ZŁAWIEŚ WIELKA | 3:59 | 15,1 | 00:05:46,28 | 00:05:46,28 | 3 | |||
5 | 217 | MELWIŃSKI MARCEL | BYDGOSZCZ | RUN BYDGOSZCZ | 4:02 | 14,9 | 00:05:50,68 | 00:05:50,68 | 4 | ||
6 | 200 | LUSTIG MAJA | KORONOWO | SYNGENTA | 4:09 | 14,5 | 00:06:00,60 | 00:06:00,60 | 2 | ||
7 | 204 | JANISZEWSKA LAURA | BYDGOSZCZ | 4:29 | 13,4 | 00:06:30,02 | 00:06:30,02 | 3 | |||
8 | 221 | KONIEC ALAN | BYDGOSZCZ | IRONTATA | 4:32 | 13,2 | 00:06:34,34 | 00:06:34,34 | 5 | ||
9 | 201 | FERNANDEZ MAJA | BYDGOSZCZ | 4:33 | 13,2 | 00:06:36,56 | 00:06:36,56 | 4 | |||
10 | 214 | LUBIŃSKI TYMON | TORUŃ | TARZAN TEAM | 4:40 | 12,9 | 00:06:45,68 | 00:06:45,68 | 6 | ||
11 | 223 | KAZIMIERSKA IZA | KORONOWO | 4:43 | 12,7 | 00:06:49,97 | 00:06:49,97 | 5 | |||
12 | 203 | SOBECKI IGNACY | KORONOWO | 5:02 | 11,9 | 00:07:18,24 | 00:07:18,24 | 7 | |||
13 | 209 | TOMASZEWICZ ALICJA | SZCZECINEK | SRS SZCZECINEK | 5:13 | 11,5 | 00:07:33,80 | 00:07:33,80 | 6 | ||
14 | 205 | SZYMECZKO JAGODA | BYDGOSZCZ | 5:14 | 11,5 | 00:07:34,87 | 00:07:34,87 | 7 | |||
15 | 206 | SOBIECHOWSKI KACPER | BYDGOSZCZ | 5:24 | 11,1 | 00:07:50,03 | 00:07:50,03 | 8 | |||
16 | 224 | NAWROCKA NATALIA | BYDGOSZCZ | OPEN PL | 5:30 | 10,9 | 00:07:59,11 | 00:07:59,11 | 8 | ||
17 | 211 | WYRĄBKIEWICZ WIKTORIA | BYDGOSZCZ | 6:01 | 10,0 | 00:08:43,67 | 00:08:43,67 | 9 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | tempo min/km | tempo km/h | Meta Czas netto | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 117 | ARNDT ALEKS | BYDGOSZCZ | 2017 | 4:10 | 14,4 | 00:03:54,61 | 00:03:54,61 | 1 | |||
2 | 100 | JANICKI ANTONI | BYDGOSZCZ | NBIKE | 2017 | 4:23 | 13,7 | 00:04:07,32 | 00:04:07,32 | 2 | ||
3 | 118 | ARNDT JULEK | BYDGOSZCZ | 2017 | 4:31 | 13,3 | 00:04:15,11 | 00:04:15,11 | 3 | |||
4 | 121 | BOGUNIA TOSIA | BYDGOSZCZ | BOGUNIAS TEAM | 2017 | 5:08 | 11,7 | 00:04:49,64 | 00:04:49,64 | 1 | ||
5 | 116 | PRUSKA KARINA | BYDGOSZCZ | GBW | 2017 | 6:30 | 9,2 | 00:06:06,93 | 00:06:06,93 | 2 | ||
6 | 115 | DEBA MIKOŁAJ | MAŁOCIN | SKRA PATEREK IT-ROS TEAM | 2018 | 6:31 | 9,2 | 00:06:07,85 | 00:06:07,85 | 4 | ||
7 | 106 | WIŚNIEWSKI BORYS | BYDGOSZCZ | BORYS WU | 2017 | 7:02 | 8,5 | 00:06:36,52 | 00:06:36,52 | 5 | ||
8 | 102 | MICHALSKA ZOFIA | KORONOWO | EKOOGRÓD SPORT TEAM | 2018 | 7:05 | 8,5 | 00:06:39,46 | 00:06:39,46 | 3 | ||
9 | 107 | FURMANIAK KAMIL | PIECHCIN | NOTOJADZIM | 2018 | 7:20 | 8,2 | 00:06:53,15 | 00:06:53,15 | 6 | ||
10 | 114 | KWAŚNIEWSKI JAKUB | SKARSZEWO | 2018 | 8:23 | 7,2 | 00:07:52,50 | 00:07:52,50 | 7 | |||
11 | 103 | CZARNECKA ZOFIA | BYDGOSZCZ | EKOOGRÓD SPORT TEAM | 2018 | 12:43 | 4,7 | 00:11:57,65 | 00:11:57,65 | 4 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | tempo min/km | tempo km/h | P1 | P2 | P3 | P4 | P5 | P6 | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2034 | GACA PAWEL | BYDGOSZCZ | METRO NIERUCHOMOŚCI BYDGOSZCZ | POLSKA | 1973 | M4 | 1 | 2:27 | 24,5 | 00:11:32 | 00:36:32 | 01:08:41 | 01:45:51 | 02:10:05 | 02:40:58 | 03:16:15 | 1 | |
2 | 2051 | ROMANOWSKI MATEUSZ | STARE POLE | POLSKA | 1992 | M2 | 1 | 2:33 | 23,5 | 00:11:33 | 00:37:19 | 01:09:12 | 01:48:54 | 02:14:41 | 02:47:09 | 03:24:04 | 2 | ||
3 | 2048 | TRZCIŃSKI PAWEŁ | WYSZKÓW | CATENA WYSZKÓW | POLSKA | 1972 | M4 | 2 | 2:39 | 22,7 | 00:11:31 | 00:36:52 | 01:09:12 | 01:48:54 | 02:14:50 | 02:49:35 | 03:31:29 | 3 | |
4 | 2044 | KRZYWY KRZYSZTOF | GDAŃSK | CYCLING PLANET | POLSKA | 1978 | M4 | 3 | 2:40 | 22,4 | 00:11:41 | 00:36:34 | 01:08:40 | 01:58:46 | 02:23:38 | 02:56:08 | 03:33:54 | 4 | |
5 | 2003 | SZTURO RAFAŁ | TORUŃ | SISU-OWB ROWERTOUR.COM | POLSKA | 1977 | M4 | 4 | 2:41 | 22,4 | 00:11:30 | 00:36:31 | 01:08:39 | 01:47:57 | 02:14:48 | 02:51:27 | 03:34:44 | 5 | |
6 | 2008 | FOŁTA ARKADIUSZ | BYDGOSZCZ | SISU-OWB ROWERTOUR.COM | POLSKA | 1988 | M3 | 1 | 2:41 | 22,3 | 00:11:35 | 00:37:16 | 01:10:54 | 01:51:31 | 02:18:24 | 02:53:56 | 03:35:07 | 6 | |
7 | 2004 | SADURSKI MACIEJ | TORUŃ | SISU-OWB ROWERTOUR.COM | POLSKA | 1991 | M3 | 2 | 2:42 | 22,2 | 00:11:34 | 00:36:59 | 01:10:43 | 01:51:32 | 02:18:47 | 02:55:45 | 03:36:20 | 7 | |
8 | 2045 | MIELNIK KAROL | JANOW | MTB RACING ACADEMY | POLSKA | 1977 | M4 | 5 | 2:43 | 22,1 | 00:11:33 | 00:37:41 | 01:12:05 | 02:21:34 | 02:57:13 | 03:37:33 | 8 | ||
9 | 2007 | RUDZKI MATEUSZ | BYDGOSZCZ | RAJD NIETOPERZA | POLSKA | 1991 | M3 | 3 | 2:43 | 22,1 | 00:11:43 | 00:37:50 | 01:12:02 | 01:53:18 | 02:21:17 | 01:12:03 | 03:37:34 | 9 | |
10 | 2041 | FALKOWSKI MICHAŁ | MALBORK | POLSKA | 1977 | M4 | 6 | 2:46 | 21,6 | 00:11:40 | 00:37:51 | 01:12:11 | 01:54:38 | 02:22:37 | 01:12:10 | 03:41:49 | 10 | ||
11 | 2012 | SOBOLEWSKI SŁAWOMIR | BYDGOSZCZ | POLSKA | 1978 | M4 | 7 | 2:46 | 21,6 | 00:12:01 | 00:37:53 | 01:12:05 | 01:54:38 | 02:22:38 | 02:59:13 | 03:41:49 | 11 | ||
12 | 2043 | WALENTYN MARIUSZ | BYDGOSZCZ | SKRA PATEREK IT-ROS TEAM | POLSKA | 1966 | M5 | 1 | 2:48 | 21,4 | 00:11:32 | 00:37:45 | 01:12:04 | 01:53:19 | 02:21:33 | 02:59:14 | 03:44:01 | 12 | |
13 | 2022 | PAWLAK RADOSŁAW | BYDGOSZCZ | MROZBIKE TEAM | POLSKA | 1977 | M4 | 8 | 2:50 | 21,2 | 00:11:36 | 00:37:49 | 01:12:44 | 01:54:38 | 02:23:55 | 03:03:37 | 03:46:32 | 13 | |
14 | 2025 | TORZEWSKI SEBASTIAN | BYDGOSZCZ | AMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM | POLSKA | 1996 | M2 | 2 | 2:52 | 20,9 | 00:11:33 | 00:37:06 | 01:12:04 | 01:53:17 | 02:21:00 | 02:57:18 | 03:49:46 | 14 | |
15 | 2042 | KAMIŃSKA IZABELA | PIASECZNO | SKLEPBICYKL.PL-PERFECTSOURCE | POLSKA | 1989 | K3 | 1 | 2:53 | 20,9 | 00:11:55 | 00:38:09 | 01:14:45 | 01:59:25 | 02:29:20 | 03:07:34 | 03:50:04 | 1 | |
16 | 2039 | KASZTARYNDA DARIA | CHODZIEŻ | CHODZIESKIE TOWARZYSTWO ROWEROWE | POLSKA | 1988 | K3 | 2 | 2:54 | 20,7 | 00:12:33 | 00:40:06 | 01:15:37 | 02:01:48 | 02:30:57 | 03:08:44 | 03:51:37 | 2 | |
17 | 2028 | HUCZYŃSKI MACIEJ | KORONOWO | ROWEROWABRZOZA | POLSKA | 1976 | M4 | 9 | 2:54 | 20,7 | 00:17:23 | 01:13:26 | 02:29:50 | 03:51:42 | 15 | ||||
18 | 2005 | LUTOBORSKI ADAM | BYDGOSZCZ | SISU-OWB ROWERTOUR.COM | POLSKA | 1969 | M5 | 2 | 2:54 | 20,7 | 00:12:05 | 00:39:06 | 01:16:14 | 02:02:04 | 02:31:47 | 03:09:28 | 03:52:18 | 16 | |
19 | 2013 | KRUSZYŃSKI KAMIL | TORUŃ | SISU-OWB ROWERTOUR.COM | POLSKA | 1979 | M4 | 10 | 2:55 | 20,6 | 00:12:01 | 00:38:56 | 01:14:43 | 01:58:29 | 02:28:36 | 03:07:33 | 03:53:01 | 17 | |
20 | 2023 | IDZIKOWSKI MARIUSZ | BYDGOSZCZ | H2OSHOP.PL | POLSKA | 1974 | M4 | 11 | 2:58 | 20,3 | 00:11:44 | 00:39:11 | 01:18:01 | 02:02:04 | 02:32:17 | 03:13:23 | 03:56:46 | 18 | |
21 | 2000 | GRUBBA MAREK | KORONOWO | MROZBIKE TEAM | POLSKA | 1979 | M4 | 12 | 2:58 | 20,2 | 00:12:34 | 00:40:53 | 01:19:09 | 02:03:18 | 02:34:13 | 03:14:11 | 03:57:35 | 19 | |
22 | 2027 | DANIELAK MICHAŁ | ROŻNO-PARCELE | POLKRYS TEAM | POLSKA | 1976 | M4 | 13 | 2:59 | 20,2 | 00:12:00 | 00:39:20 | 01:15:37 | 02:00:46 | 02:30:51 | 03:09:28 | 03:58:01 | 20 | |
23 | 2020 | TOMASIEWICZ RAFAŁ | CHODZIEŻ | CHODZIESKIE TOWARZYSTWO ROWEROWE | POLSKA | 1985 | M3 | 4 | 3:02 | 19,8 | 00:11:59 | 00:38:45 | 01:16:41 | 02:03:17 | 02:34:15 | 03:14:43 | 04:02:08 | 21 | |
24 | 2018 | FILIPIUK TOMASZ | INOWROCŁAW | SISU-OWB ROWERTOUR.COM | POLSKA | 1974 | M4 | 14 | 3:04 | 19,5 | 00:12:58 | 00:42:11 | 01:20:29 | 02:07:03 | 02:41:19 | 03:22:07 | 04:05:44 | 22 | |
25 | 2049 | WOLANIN JAKUB | MALBORK | GK MALBORK | POLSKA | 1983 | M3 | 5 | 3:05 | 19,4 | 00:11:57 | 00:38:37 | 01:14:44 | 02:03:49 | 02:37:17 | 03:21:24 | 04:06:50 | 23 | |
26 | 2010 | SĘDŁAK ŁUKASZ | CHODZIEŻ | CHODZIESKIE TOWARZYSTWO ROWEROWE | POLSKA | 1979 | M4 | 15 | 3:11 | 18,9 | 00:12:32 | 00:40:49 | 01:19:25 | 02:08:03 | 02:42:44 | 03:26:07 | 04:14:14 | 24 | |
27 | 2031 | LAMEK SEBASTIAN | SWIECIE | KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE | POLSKA | 1977 | M4 | 16 | 3:17 | 18,3 | 00:13:03 | 00:43:37 | 01:24:09 | 02:12:55 | 02:47:51 | 03:32:50 | 04:22:04 | 25 | |
28 | 2047 | MANTYCKI PAWEŁ | BYDGOSZCZ | SKRA PATEREK IT-ROS TEAM | POLSKA | 1979 | M4 | 17 | 3:19 | 18,1 | 00:13:09 | 00:43:46 | 01:23:07 | 02:12:00 | 02:49:07 | 03:36:29 | 04:25:42 | 26 | |
29 | 2026 | DĄBROWICZ KATARZYNA | KOMORNIKI | MŚ CYCLING&DIETETYKA | POLSKA | 1983 | K3 | 3 | 3:25 | 17,5 | 00:13:46 | 00:44:33 | 01:30:39 | 02:22:21 | 02:56:32 | 03:43:03 | 04:34:00 | 3 | |
30 | 2006 | SZKUTA JAREK | BYDGOSZCZ | RAJD NIETOPERZA | POLSKA | 1983 | M3 | 6 | 3:31 | 17,1 | 00:14:17 | 00:46:01 | 01:29:46 | 02:22:50 | 03:00:06 | 03:47:12 | 04:41:26 | 27 | |
31 | 2052 | SANTUS PIOTR | NOWA WIEŚ WIELKA | SKRA PATEREK IT-ROS TEAM | POLSKA | 1969 | M5 | 3 | 3:44 | 16,1 | 00:13:58 | 00:47:18 | 01:33:52 | 02:30:51 | 03:10:07 | 03:59:58 | 04:58:28 | 28 | |
32 | 2001 | JURGA PRZEMYSŁAW | KORONOWO | POLSKA | 1979 | M4 | 18 | 3:48 | 15,8 | 00:14:06 | 00:47:21 | 01:35:55 | 02:32:27 | 03:13:37 | 01:35:56 | 05:04:34 | 29 | ||
33 | 2014 | POROŻYŃSKI ARKADIUSZ | ŚWIECIE | KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE | POLSKA | 1979 | M4 | 19 | 3:48 | 15,8 | 00:14:25 | 00:50:04 | 01:37:12 | 02:35:02 | 03:15:20 | 04:07:53 | 05:04:34 | 30 | |
34 | 2016 | ZIELIŃSKI MARIAN | ŚWIECIE | KLUB KOLARSKI WDA ŚWIECIE | POLSKA | 1964 | M5 | 4 | 3:48 | 15,8 | 00:14:27 | 00:48:01 | 01:34:11 | 02:35:03 | 03:15:21 | 04:07:57 | 05:04:34 | 31 |