Run 4 Life
Data i godzina | 2018-06-16 10:00:00 |
Miejscowość | Oświęcim |
Dystans | 2,5km rolki; 2,5km; 5km; 10km |
Oficjalna strona | http://lifefestival.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 10 zł |
Typ zawodów | Bieg |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kat wiek. | M-ce w kat | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 515 | TUEI HOSEA KIPLAGAT | ELDORET | BENEDEK TEAM | M3 | 1 | 00:30:31,84 | 1 | |
2 | 579 | DIDOVODIUK DYTRO | UKRAINA | MK LUCHESK-LKB RUDNIK | M3 | 2 | 00:30:53,75 | 2 | |
3 | 240 | KIBIRE MOSES KIPRUTO | ELDORET | BENEDEK TEAM | M3 | 3 | 00:31:07,65 | 3 | |
4 | 227 | KACSER ZITA | DEBRECEN | BENEDEK TEAM | K3 | 1 | 00:35:58,11 | 1 | |
5 | 346 | MENDYK PRZEMYSŁAW | BOBREK | 1PSAP | M2 | 1 | 00:36:54,04 | 4 | |
6 | 578 | DIDOVODIUK OLESIA | UKRAINA | MK LUCHESK-LKB RUDNIK | K2 | 1 | 00:36:58,24 | 2 | |
7 | 543 | WÓJCIK WIESŁAW | RUDZE | M5 | 1 | 00:37:22,91 | 5 | ||
8 | 242 | KIPUTAI HELLEN JEPKOGEI | ELDORET | BENEDEK TEAM | K3 | 2 | 00:37:27,05 | 3 | |
9 | 100 | BROL MARCIN | POLSKA | INŻYNIERIA BIEGANIA | M3 | 4 | 00:37:29,95 | 6 | |
10 | 301 | LAMPA ADRIAN | CZESTOCHOWA | KALINOWSKI TEAM | M2 | 2 | 00:37:30,80 | 7 | |
11 | 313 | LYSKO JAKUB | DĄBROWA GÓRNICZA | M3 | 5 | 00:38:06,10 | 8 | ||
12 | 320 | MACHOŃ PIOTR | CHOCIANÓW | KLUB BIEGACZA ZDYSZAAANI CHOCIANÓW | M4 | 1 | 00:39:06,74 | 9 | |
13 | 73 | BASTA GRZEGORZ | CHEŁMEK | ZADYSZKA OŚWIĘCIM | M4 | 2 | 00:39:20,92 | 10 | |
14 | 328 | MALINA ADAM | BOJSZOWY | ŚWIERCZYNIEC RUNNING | M4 | 3 | 00:39:35,60 | 11 | |
15 | 584 | KAPELA MARCIN | BIELSKO-BIAŁA | M3 | 6 | 00:39:40,50 | 12 | ||
16 | 201 | JACHIMCZYK ALEKSANDRA | CHRZANÓW | PARKRUN CHRZANÓW | K3 | 3 | 00:39:45,07 | 4 | |
17 | 13 | SZOSTAK JANUSZ | KOGUCIK I SPÓŁKA | M3 | 7 | 00:39:59,60 | 13 | ||
18 | 373 | NOWAK PIOTR | BESTWINA | STOLARIUS RUN TEAM | M3 | 8 | 00:40:08,07 | 14 | |
19 | 186 | GRZYB DARIUSZ | KLEPACZKA | M4 | 4 | 00:40:12,63 | 15 | ||
20 | 562 | ZONTEK MATEUSZ | BIELSKO BIAŁA | M3 | 9 | 00:40:13,39 | 16 | ||
21 | 460 | SOCKI PAWEŁ | BYTOM | KAUA | M3 | 10 | 00:40:19,88 | 17 | |
22 | 302 | LAMPA ARTUR | CZESTOCHOWA | KALINOWSKI TEAM | M4 | 5 | 00:40:35,01 | 18 | |
23 | 458 | SKRABARCZYK WIESŁAW | WOLA | POWOLI DO CELU | M3 | 11 | 00:41:29,22 | 19 | |
24 | 15 | NAWROCKI TOBIASZ | TYCHY | M3 | 12 | 00:41:29,72 | 20 | ||
25 | 330 | MALINOWSKI KRZYSZTOF | GILOWICE | POWOLI DO CELU | M4 | 6 | 00:41:31,75 | 21 | |
26 | 261 | KOPYCKI ŁUKASZ | BIELSKOBIAŁA | M3 | 13 | 00:41:32,96 | 22 | ||
27 | 270 | KOWALKOWSKI TOMASZ | KLUCZE | M4 | 7 | 00:41:33,18 | 23 | ||
28 | 564 | ŻAK JAKUB | RAJSKO | M1 | 1 | 00:41:33,32 | 24 | ||
29 | 382 | ORLANKA WALDEMAR | POLANKA WIELKA | M3 | 14 | 00:41:34,91 | 25 | ||
30 | 305 | LEŚNIEWSKI ARTUR | SOSNOWIEC | FIZJOTERAPIA JUSTYNA SOSNOWIEC | M3 | 15 | 00:41:39,93 | 26 | |
31 | 253 | KOBYŁECKI MATEUSZ | SKARŻYSKOKAMIENNA | P318 | M2 | 3 | 00:41:40,55 | 27 | |
32 | 123 | CZECHOWICZ KAMIL | CHEŁMEK | M1 | 2 | 00:41:42,64 | 28 | ||
33 | 558 | ZIMOLĄG MATEUSZ | RUDAWA | M3 | 16 | 00:41:50,53 | 29 | ||
34 | 133 | DONIEC TOMASZ | WOLA | DECATHLON BIELSKOBIAŁA | M2 | 4 | 00:41:52,26 | 30 | |
35 | 549 | ZARĘBAGŁÓD EMANUEL | BUDZÓW | UKS BIEGANIE.PL STRYSZAWA | M2 | 5 | 00:41:53,04 | 31 | |
36 | 342 | MAZUR MAREK | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M4 | 8 | 00:41:55,19 | 32 | ||
37 | 371 | NIKIEL KRZYSZTOF | BIELSKOBIAŁA | M3 | 17 | 00:41:59,86 | 33 | ||
38 | 360 | MRÓZ PAWEŁ | OŚWIĘCIM | MROZY TEAM | M4 | 9 | 00:42:01,86 | 34 | |
39 | 533 | WOJTASZEWSKA SABINA | RACIBÓRZ | K3 | 4 | 00:42:04,74 | 5 | ||
40 | 416 | PODSIADŁO JAROSŁAW | SOSNOWIEC | HARPAGAN SOSNOWIEC | M5 | 2 | 00:42:05,71 | 35 | |
41 | 180 | GROMEK MICHAŁ | KOCIERZ MOSZCZANICKI | KM PSP BIELSKO BIAŁA | M2 | 6 | 00:42:20,37 | 36 | |
42 | 152 | FOŁTA WOJCIECH | BIELSKOBIAŁA | M3 | 18 | 00:42:20,75 | 37 | ||
43 | 282 | KRZEMIŃSKI PAWEŁ | SOSNOWIEC | M3 | 19 | 00:42:27,40 | 38 | ||
44 | 490 | SZEMLA ZBIGNIEW | BIELSKO BIAŁA | M3 | 20 | 00:42:41,21 | 39 | ||
45 | 234 | KASIEWICZ PAWEŁ | DĄBROWA GÓRNICZA | M4 | 10 | 00:42:42,29 | 40 | ||
46 | 104 | CABAN MATEUSZ | OŚWIĘCIM | OGÓRY | M2 | 7 | 00:42:46,03 | 41 | |
47 | 427 | PUDA KRZYSZTOF | JELEŚNIA | M4 | 11 | 00:42:52,94 | 42 | ||
48 | 157 | GABRYŚ JANUSZ | PODOLSZE | M4 | 12 | 00:42:55,34 | 43 | ||
49 | 384 | ORŁOWSKI GRZEGORZ | MAZAŃCOWICE | ULTRA BESKID SPORT | M3 | 21 | 00:42:59,37 | 44 | |
50 | 93 | BŁASIAK LESZEK | KĘTY | M5 | 3 | 00:43:00,69 | 45 | ||
51 | 326 | MAJKOWSKI KONRAD | POLANKA WIELKA | M1 | 3 | 00:43:02,84 | 46 | ||
52 | 577 | GORZKOWSKI GRZEGORZ | SOSNOWIEC | M3 | 22 | 00:43:03,44 | 47 | ||
53 | 351 | MIODOŃSKI PIOTR | OŚWIĘCIM | M3 | 23 | 00:43:05,59 | 48 | ||
54 | 455 | SKOLUDEK ROBERT | PRZEZCHLEBIE | KOLEGIUM SĘDZIÓW ZABRZE | M2 | 8 | 00:43:06,21 | 49 | |
55 | 438 | RYBARZ WITOLD | BRZESZCZE | OŚWIĘCIMSKI KLUB KARATE | M4 | 13 | 00:43:17,77 | 50 | |
56 | 407 | PISKUŃ PIOTR | KATOWICE | INŻYNIERIA BIEGANIA | M2 | 9 | 00:43:19,08 | 51 | |
57 | 80 | BEŁKOT ARKADIUSZ | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M4 | 14 | 00:43:19,87 | 52 | ||
58 | 47 | BRUSIŁO BARTOSZ | MAMY RUSZAMY | M3 | 24 | 00:43:20,95 | 53 | ||
59 | 168 | GAWEŁ BOGDAN | OŚWIĘCIMZABORZE | FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICYZDRÓJ | M6 | 1 | 00:43:25,26 | 54 | |
60 | 110 | CHUDY DAWID | PRZECISZÓW | M3 | 25 | 00:43:26,90 | 55 | ||
61 | 506 | TARGIEL LUKASZ | TYCHY | BUMERANG TEAM | M3 | 26 | 00:43:32,55 | 56 | |
62 | 78 | BEBAK MARCIN | LIBIĄŻ | M3 | 27 | 00:43:36,04 | 57 | ||
63 | 332 | MAŁYSA ADAM | KLUCZE | OLKUSZBIEGA.PL | M3 | 28 | 00:43:44,15 | 58 | |
64 | 264 | KORNAŚ DANIEL | OŚWIĘCIM | OGÓRY | M3 | 29 | 00:43:59,57 | 59 | |
65 | 415 | PODOBA GRZEGORZ | GLIWICE | M3 | 30 | 00:44:03,80 | 60 | ||
66 | 443 | SIATA DANIEL | TRZEBINIA | PARKRUN CHRZANÓW | M4 | 15 | 00:44:13,09 | 61 | |
67 | 101 | BUKAŁA JAROSŁAW | BIERUŃ | CHWALISZ CZY NIE CHWALISZ LOTEJ Z NAMI | M4 | 16 | 00:44:15,00 | 62 | |
68 | 546 | WYSZYŃSKI PIOTR | LIBIĄŻ | BRAK | M3 | 31 | 00:44:15,20 | 63 | |
69 | 34 | LEŚNIAK ANTONI | M4 | 17 | 00:44:16,00 | 64 | |||
70 | 293 | KUPCZAK JANUSZ | BUJAKÓW | M4 | 18 | 00:44:20,89 | 65 | ||
71 | 422 | PRZEBINDA BOGDAN | CZERNICHÓW | #ADAMCZERWIŃSKITEAM | M5 | 4 | 00:44:24,19 | 66 | |
72 | 275 | KRAKOWCZAK RYSZARD | OŚWIĘCIM | M4 | 19 | 00:44:24,46 | 67 | ||
73 | 67 | BALTAZA PIOTR | KRAKÓW | WALRAVEN | M3 | 32 | 00:44:32,56 | 68 | |
74 | 190 | GUTEK JAKUB | PSZCZYNA | M3 | 33 | 00:44:32,72 | 69 | ||
75 | 128 | CZUWAJ KRZYSZTOF | BRZESZCZE | SPEED TEAM BRZESZCZE | M4 | 20 | 00:44:34,86 | 70 | |
76 | 406 | PIÓRO GRZEGORZ | OŚWIĘCIM | ZADYSZKA OŚWIĘCIM | M4 | 21 | 00:44:38,25 | 71 | |
77 | 272 | KOŻUCH SŁAWOMIR | BIELSKO BIAŁA | RODZINKA. PL | M4 | 22 | 00:44:39,10 | 72 | |
78 | 86 | BIEL FABIAN | BIELSKOBIAŁA | BIELSKOBIAŁA HEAD STRONG | M2 | 10 | 00:44:40,08 | 73 | |
79 | 191 | HAŁATEK KRZYSZTOF | ZABORZE | M4 | 23 | 00:44:41,17 | 74 | ||
80 | 376 | NOWOGRODZKI MATEUSZ | RAJSKO OŚWIĘCIM | PORUNNE FURGANIE | M4 | 24 | 00:44:46,06 | 75 | |
81 | 206 | JANIGA DOMINIK | OŚWIĘCIM | MONOWICE | M3 | 34 | 00:44:48,17 | 76 | |
82 | 61 | ANTOSZ MICHAŁ | BIERUŃ | TTA BIERUŃ | M3 | 35 | 00:44:50,05 | 77 | |
83 | 149 | FIREK RAFAŁ | OŚWIĘCIM | M4 | 25 | 00:44:53,19 | 78 | ||
84 | 426 | PUCHAJDA MONIKA | OŚWIECIM | K3 | 5 | 00:44:55,58 | 6 | ||
85 | 178 | GÓRA SZYMON | ANDRYCHÓW | EATON RUNNING TEAM | M3 | 36 | 00:45:04,56 | 79 | |
86 | 314 | ŁAWECZKO RADOSŁAW | BRZESZCZE | ZADYSZKA OŚWIĘCIM | M2 | 11 | 00:45:08,90 | 80 | |
87 | 102 | BYLICA BOHDAN | KRAKÓW | M4 | 26 | 00:45:13,18 | 81 | ||
88 | 181 | GRUBKA MACIEJ | CZECHOWICEDZIEDZICE | BROVARNAS | M4 | 27 | 00:45:17,13 | 82 | |
89 | 127 | CZUWAJ ANDRZEJ | GROJEC | M4 | 28 | 00:45:18,31 | 83 | ||
90 | 587 | SYRYŃSKI-GIRO SEBASTIAN | OŚWIĘCIM | M4 | 29 | 00:45:21,10 | 84 | ||
91 | 352 | MIROWSKI MARCIN | BIELSKO BIAŁA | M4 | 30 | 00:45:31,22 | 85 | ||
92 | 5 | MORAWIEC MICHAŁ | RK ATHLETICS | M4 | 31 | 00:45:33,78 | 86 | ||
93 | 135 | DORYWALSKI MAREK | OŚWIĘCIM | UKP UNIA | M6 | 2 | 00:45:34,07 | 87 | |
94 | 160 | GACZKOWSKI MAREK | LIBIĄŻ | M2 | 12 | 00:45:34,16 | 88 | ||
95 | 280 | KRZEMIEŃ KRZYSZTOF | BRZESZCZE | M4 | 32 | 00:45:35,50 | 89 | ||
96 | 310 | LUBECKI TOMASZ | OŚWIĘCIM | M4 | 33 | 00:45:35,99 | 90 | ||
97 | 380 | OLEKSIUK MAREK | OSWIECIM | M4 | 34 | 00:45:37,83 | 91 | ||
98 | 401 | PIECUCH AGNIESZKA | TARNOWSKIE GÓRY | INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM | K3 | 6 | 00:45:38,00 | 7 | |
99 | 202 | JACHIMOWSKI WALDEMAR | KNURÓW | FC KNURÓW | M4 | 35 | 00:45:39,21 | 92 | |
100 | 236 | KASPRZYK JOLANTA | BACHOWICE | 47 MIN | K4 | 1 | 00:45:44,48 | 8 | |
101 | 420 | PORĘBSKI WOJCIECH | OŚWIĘCIM | KS UKS KADET OŚWIĘCIM | M4 | 36 | 00:45:49,04 | 93 | |
102 | 188 | GUNIA PIOTR | OSIEK | DREAM TEAM RUN KADET OŚWIĘCIM | M4 | 37 | 00:45:52,70 | 94 | |
103 | 396 | PATRZYK JACEK | ŚWIĘTOCHŁOWICE | M4 | 38 | 00:45:53,94 | 95 | ||
104 | 429 | RATAJ ARTUR | KATOWICE | KATOWICE | M3 | 37 | 00:45:54,51 | 96 | |
105 | 48 | DĄBROWSKI JAROSŁAW | MAMY RUSZAMY | M4 | 39 | 00:45:55,14 | 97 | ||
106 | 68 | BANDUŁA DARIUSZ | KRAKÓW | KOJOTY RUNNING TEAM | M3 | 38 | 00:46:00,83 | 98 | |
107 | 574 | KURZAK ADRIAN | M4 | 40 | 00:46:02,49 | 99 | |||
108 | 412 | POCIK RADOSŁAW | KOBIERNICE | UMKS KĘCZANIN | M4 | 41 | 00:46:04,84 | 100 | |
109 | 522 | WALA ANDRZEJ | BIELSKOBIAŁA | BWM TEAM | M4 | 42 | 00:46:08,63 | 101 | |
110 | 508 | TEOFILAK EDWARD | TRZEBINIA | INO JA | M5 | 5 | 00:46:08,90 | 102 | |
111 | 502 | ŚPIEWAK MAREK | BUCZKOWICE | M3 | 39 | 00:46:10,09 | 103 | ||
112 | 12 | GRANEK MICHAŁ | WOPR TYCHY | M3 | 40 | 00:46:12,66 | 104 | ||
113 | 324 | MACIOŁEK KRZYSZTOF | OŚWIĘCIM | M4 | 43 | 00:46:18,86 | 105 | ||
114 | 563 | ŻABCZYŃSKI ROBERT | NOWA DĘBA | M3 | 41 | 00:46:21,52 | 106 | ||
115 | 271 | KOWALSKI MIKOŁAJ | ORNONTOWICE | M3 | 42 | 00:46:25,93 | 107 | ||
116 | 435 | RÓŻAK STANISŁAW | WOŁOWICE | M5 | 6 | 00:46:39,90 | 108 | ||
117 | 179 | GRABOWSKASZYSZKA ELŻBIETA | ZASOLE | K3 | 7 | 00:46:48,83 | 9 | ||
118 | 65 | BALON ANDRZEJ | OŚWIĘCIM | M4 | 44 | 00:46:49,40 | 109 | ||
119 | 368 | NAWROT MAGDALENA | KOBIÓR | K3 | 8 | 00:46:49,96 | 10 | ||
120 | 258 | KONIEC MARIUSZ | DABROWA GORNICZA | HUSARIA RACE TEAM | M3 | 43 | 00:46:57,90 | 110 | |
121 | 361 | MUSZALSKI MICHAŁ | WARSZAWA | EVENITM | M3 | 44 | 00:46:58,34 | 111 | |
122 | 250 | KLOCEK KAMIL | KRZESZOWICE | OGÓRY | M2 | 13 | 00:46:58,89 | 112 | |
123 | 503 | ŚWIĘTEK JAN | ZATOR | JANEX | M4 | 45 | 00:47:00,18 | 113 | |
124 | 335 | MARKOWSKI ARTUR | ROCZYNY | M4 | 46 | 00:47:00,43 | 114 | ||
125 | 92 | BLASZCZAK HENRY K | TYCHY | TYCHY | M6 | 3 | 00:47:04,51 | 115 | |
126 | 471 | STARZYCKI TOMASZ | LIBIĄŻ | M3 | 45 | 00:47:05,42 | 116 | ||
127 | 419 | PORCZYŃSKA PATRYCJA | PSZCZYNA | SPOT PSZCZYNA | K3 | 9 | 00:47:07,33 | 11 | |
128 | 198 | HIPNER MARCIN | BABICE | SPOT PSZCZYNA | M3 | 46 | 00:47:07,40 | 117 | |
129 | 480 | SZABLA RAFAŁ | ZAKOPANE | M2 | 14 | 00:47:09,13 | 118 | ||
130 | 184 | GRZEGORZEK ANDRZEJ | STRZELCE OPOLSKIE | GMINA STRZELCE OPOLSKIE | M4 | 47 | 00:47:10,94 | 119 | |
131 | 493 | SZKUDLAREK ARTUR | ANDRYCHÓW | M3 | 47 | 00:47:11,01 | 120 | ||
132 | 265 | KOSOWSKI ADAM | PODOLSZE | ADAMEX | M5 | 7 | 00:47:11,92 | 121 | |
133 | 434 | ROMAŃSKI GRZEGORZ | PORĘBA WIELKA | M4 | 48 | 00:47:12,45 | 122 | ||
134 | 269 | KOTLIŃSKI TADEUSZ | CIANOWICE | FAMILY RUNNERS TEAM | M4 | 49 | 00:47:14,31 | 123 | |
135 | 357 | MORAWSKA JULIA | MYSŁOWICE | TRUCHTACZ MYSŁOWICE | K1 | 1 | 00:47:20,11 | 12 | |
136 | 555 | ZHOVKLYI VLADYSLAV | KRAKÓW | M2 | 15 | 00:47:23,07 | 124 | ||
137 | 290 | KUKUCZKA ŁUKASZ | KRAKÓW | KUKUCZKA TEAM | M3 | 48 | 00:47:23,95 | 125 | |
138 | 176 | GŁOS MAREK | OŚWIĘCIM | M3 | 49 | 00:47:26,29 | 126 | ||
139 | 221 | JĘDRZEJEWSKI TADEUSZ | KATOWICE | M6 | 4 | 00:47:32,27 | 127 | ||
140 | 187 | GRZYBEK DARIUSZ | POGORZYCE | M3 | 50 | 00:47:35,26 | 128 | ||
141 | 537 | WOJTUNIK MICHAŁ | DĄBROWA GÓRNICZA | SPORTOWA DĄBROWA | M3 | 51 | 00:47:35,87 | 129 | |
142 | 107 | CHOCHOROWSKA ALEKSANDRA | TYCHY | K4 | 2 | 00:47:36,04 | 13 | ||
143 | 166 | GARBUZ MARCIN | RAJSKO | ZADYSZKA OŚWIĘCIM | M4 | 50 | 00:47:36,71 | 130 | |
144 | 554 | ZEMAN SYLWESTER | PIŁA KOŚCIELECKA | M3 | 52 | 00:47:37,73 | 131 | ||
145 | 63 | BABECKI TOMASZ | CHRZANÓW | CHRZANÓW ACTIVE | M4 | 51 | 00:47:45,72 | 132 | |
146 | 309 | LISZKOWSKI ARTUR | KRAKOW | M4 | 52 | 00:47:45,84 | 133 | ||
147 | 433 | RICHERT MICHAŁ | LIBIĄŻ | M2 | 16 | 00:47:46,46 | 134 | ||
148 | 389 | OWCZAREK PAWEŁ | BIELSKO BIAŁA | M4 | 53 | 00:47:49,48 | 135 | ||
149 | 486 | SZCZUREK JAKUB | CHEŁMEK | M3 | 53 | 00:47:51,30 | 136 | ||
150 | 344 | MĄKA ADAM | KRAKOW | LEŚNICA AGROPOWER | M3 | 54 | 00:47:55,56 | 137 | |
151 | 163 | GAŃCORZ TOMASZ | KATOWICE | M2 | 17 | 00:47:55,92 | 138 | ||
152 | 518 | TYMCZYSZYN TOMASZ | BRZEG | AMATOR | M4 | 54 | 00:47:57,54 | 139 | |
153 | 81 | BERKE KRZYSZTOF | JAWISZOWICE | TEAM SPEED BRZESZCZE | M5 | 8 | 00:47:58,00 | 140 | |
154 | 173 | GIERMEK MICHAŁ | ZABORZE | M2 | 18 | 00:48:02,16 | 141 | ||
155 | 491 | SZEWCZYK DAWID | LEŚNICA | LEŚNICA AGROPOWER | M2 | 19 | 00:48:02,63 | 142 | |
156 | 500 | ŚMIGIELSKA-STASICKA MONIKA | OŚWIĘCIM PORĘBA WIELKA | K4 | 3 | 00:48:02,88 | 14 | ||
157 | 545 | WYPYCH AGNIESZKA | KRAKÓW | K4 | 4 | 00:48:03,27 | 15 | ||
158 | 141 | DZIUBIŃSKI LESZEK | LIBIĄŻ | RUNLOG | M4 | 55 | 00:48:04,30 | 143 | |
159 | 215 | JARGUS PAWEŁ | PODOLSZE | M4 | 56 | 00:48:04,73 | 144 | ||
160 | 75 | BĄK PRZEMYSŁAW | JAWORZNO | M3 | 55 | 00:48:10,03 | 145 | ||
161 | 425 | PRZYŻYCKI PATRYK | TYCHY | M3 | 56 | 00:48:11,68 | 146 | ||
162 | 378 | OLAK PIOTR | OŚWIĘCIM | OGR | M1 | 4 | 00:48:13,34 | 147 | |
163 | 541 | WÓJCICKI GRZEGORZ | OŚWIĘCIM | M1 | 5 | 00:48:14,06 | 148 | ||
164 | 571 | BRANDYS PAWEŁ | BERSERKERS | M2 | 20 | 00:48:14,44 | 149 | ||
165 | 409 | PŁATACZ JAROSŁAW | OŚWIĘCIM | RODZINA SEWERYNA | M1 | 6 | 00:48:14,77 | 150 | |
166 | 248 | KLIMCZAK MAREK | OŚWIĘCIM | REBELLION OF FREE RUNNERS | M4 | 57 | 00:48:16,66 | 151 | |
167 | 85 | BIEGUN DARIUSZ | SUŁKOWICE | M4 | 58 | 00:48:17,56 | 152 | ||
168 | 146 | EKIERT KRZYSZTOF | ANDRYCHÓW | M4 | 59 | 00:48:17,59 | 153 | ||
169 | 155 | FRĄCZEK PAULINA | PIOTROWICE | K2 | 2 | 00:48:17,78 | 16 | ||
170 | 398 | PAWLIKOWSKI MARCIN | KATOWICE | PARKRUN KATOWICE | M2 | 21 | 00:48:19,65 | 154 | |
171 | 355 | MODRZEJEWSKI MAREK | OŚWIĘCIM | OGÓRY | M3 | 57 | 00:48:19,93 | 155 | |
172 | 291 | KUKUŁA MARCIN | BRZESZCZE | SHILOH RUNNERS | M2 | 22 | 00:48:20,01 | 156 | |
173 | 488 | SZCZUROWSKI JAROSŁAW | GROJEC | M5 | 9 | 00:48:21,42 | 157 | ||
174 | 411 | PŁONKA PAWEŁ | NOWA WIEŚ | STAJNIA KOMARÓW | M5 | 10 | 00:48:23,16 | 158 | |
175 | 319 | ŁYSZCZEK DANIEL | BIELSKOBIAŁA | M2 | 23 | 00:48:24,24 | 159 | ||
176 | 315 | ŁĘCKI ANDRZEJ | KĘTY | KOPER TEAM | M2 | 24 | 00:48:29,20 | 160 | |
177 | 400 | PICZAK JAROSŁAW | KOZY | JABŁUSZKOWA | M4 | 60 | 00:48:30,02 | 161 | |
178 | 441 | SEREMAK ŁUKASZ | BIERUŃ | M3 | 58 | 00:48:31,01 | 162 | ||
179 | 459 | SLIWA AGNIESZKA | LIBERTOW | K3 | 10 | 00:48:34,21 | 17 | ||
180 | 349 | MICKIEWICZ RAFAŁ | DORTMUND | M3 | 59 | 00:48:36,64 | 163 | ||
181 | 194 | HARATYK GRZEGORZ | JASTRZĘBIEZDRÓJ | KLUB BIEGACZA FARTLEK | M3 | 60 | 00:48:38,99 | 164 | |
182 | 10 | GRANEK WOJCIECH | KOGUCIK I SPÓŁKA | M3 | 61 | 00:48:39,23 | 165 | ||
183 | 365 | NANTKA WITEK | RYBNIK | M3 | 62 | 00:48:39,40 | 166 | ||
184 | 204 | JANECZEK MARCIN | KATOWICE | M2 | 25 | 00:48:41,45 | 167 | ||
185 | 31 | KACZÓWKA DARIUSZ | M4 | 61 | 00:48:41,73 | 168 | |||
186 | 385 | ORTMAN MARCIN | KRAKÓW | M3 | 63 | 00:48:41,97 | 169 | ||
187 | 586 | RADWAN ANDRZEJ | M5 | 11 | 00:48:43,56 | 170 | |||
188 | 467 | STACHOWSKI DAMIAN | STRYSZAWA | MOCNI POMOCNI | M3 | 64 | 00:48:45,47 | 171 | |
189 | 197 | HERLICZKA TOMASZ | GLIWICE | AMLFLY TEAM | M4 | 62 | 00:48:48,12 | 172 | |
190 | 69 | BARAN LUCJAN | DĘBNO | M5 | 12 | 00:48:48,13 | 173 | ||
191 | 296 | KUSIO BASIA | CHRZANÓW | PARKRUN CHRZANÓW | K3 | 11 | 00:48:50,62 | 18 | |
192 | 531 | WOJDA MAKSYMILIAN | OŚWIĘCIM | M3 | 65 | 00:48:50,83 | 174 | ||
193 | 464 | SOLARZ SZYMON | KRAKÓW | M3 | 66 | 00:48:51,48 | 175 | ||
194 | 476 | STRUMIŃSKI GRZEGORZ | WŁOSIENICA | M4 | 63 | 00:48:55,02 | 176 | ||
195 | 303 | LEJMAN IRENEUSZ | TORUN | KALOS KAGATOS | M3 | 67 | 00:48:55,97 | 177 | |
196 | 553 | ZBOROWSKI RADEK | KRAKÓW | M3 | 68 | 00:48:56,11 | 178 | ||
197 | 231 | JARZĘBOWICZ BEATA | OŚWIĘCIM | K3 | 12 | 00:48:56,15 | 19 | ||
198 | 492 | SZKLORZ SYLWESTER | KATOWICE | ADS MASNA | M4 | 64 | 00:48:58,74 | 179 | |
199 | 331 | MALINOWSKI ROBERT | OLSZANKA | M4 | 65 | 00:49:01,22 | 180 | ||
200 | 165 | GARBUZ KATARZYNA | RAJSKO | ZADYSZKA OŚWIĘCIM | K4 | 5 | 00:49:04,86 | 20 | |
201 | 207 | JANIK BOGDAN | NOWY TARG | NOWY TARG RUNNERS | M5 | 13 | 00:49:10,02 | 181 | |
202 | 97 | BOROWSKI JAROSŁAW | BRZESZCZE | ZADYSZKA OŚWIĘCIM | M5 | 14 | 00:49:15,44 | 182 | |
203 | 447 | SIENKIEWICZ ANNA | TYCHY | ITACY BIEGACZE | K3 | 13 | 00:49:17,14 | 21 | |
204 | 439 | RYSZKA PIOTR | GROJEC | M3 | 69 | 00:49:18,38 | 183 | ||
205 | 413 | PODGAJNY KRZYSZTOF | CHRZANÓW | PARKRUN CHRZANÓW | M5 | 15 | 00:49:19,10 | 184 | |
206 | 343 | MAZUREK ANNA | BIELSKOBIAŁA | K3 | 14 | 00:49:22,72 | 22 | ||
207 | 117 | CUDAK ZBIGNIEW | BOROWNO KOLONIA | KALINOWSKI TEAM | M5 | 16 | 00:49:23,09 | 185 | |
208 | 566 | ŻUKROWSKI PIOTR | KRAKÓW | NIERZESZONY | M3 | 70 | 00:49:28,08 | 186 | |
209 | 294 | KURZAK ANDRZEJ | ŻARKI | M4 | 66 | 00:49:28,39 | 187 | ||
210 | 143 | DZIWAK KATARZYNA | OŚWIĘCIM | K3 | 15 | 00:49:32,40 | 23 | ||
211 | 232 | KARAŚ PRZEMYSŁAW | OŚWIĘCIM | SETBOL | M4 | 67 | 00:49:33,50 | 188 | |
212 | 381 | OLESZEK MAGDALENA | CZELADŹ | #CZELADZBIEGA | K3 | 16 | 00:49:36,80 | 24 | |
213 | 481 | SZAFRANIEC KRZYSZTOF | WARSZAWA | M3 | 71 | 00:49:38,33 | 189 | ||
214 | 466 | SOSNA KAZIMIERZ | BIERUŃ | M5 | 17 | 00:49:39,35 | 190 | ||
215 | 64 | BACHARA PAWEŁ | PORĘBA WIELKA | M3 | 72 | 00:49:40,17 | 191 | ||
216 | 363 | NAGLIK MARCIN | JAWISZOWICE | M3 | 73 | 00:49:40,51 | 192 | ||
217 | 223 | JUDASZ MARCIN | MYSŁOWICE | M3 | 74 | 00:49:41,48 | 193 | ||
218 | 453 | SKĘCZEK ARKADIUSZ | GILOWICE | POWOLI DO CELU | M4 | 68 | 00:49:42,13 | 194 | |
219 | 568 | ŻUREK TOMASZ | GLIWICE | M3 | 75 | 00:49:53,63 | 195 | ||
220 | 266 | KOSOWSKI WOJCIECH | ZATOR | ADAMEX | M2 | 26 | 00:49:57,84 | 196 | |
221 | 494 | SZLĘZAK PIOTR | KOBIÓR | M3 | 76 | 00:50:03,06 | 197 | ||
222 | 79 | BEBAK ROMAN | ZEMBRZYCE | ZEMBRZYCE TEAM | M5 | 18 | 00:50:11,74 | 198 | |
223 | 450 | SIKORA KAMIL | SOSNOWIEC | M3 | 77 | 00:50:12,10 | 199 | ||
224 | 485 | SZCZEPOCKI ANDRZEJ | NIEPOŁOMICE | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | M4 | 69 | 00:50:12,63 | 200 | |
225 | 340 | MATOGA MAREK | SIEPRAW | M3 | 78 | 00:50:12,83 | 201 | ||
226 | 394 | PASTUSZKA ALEKSANDRA | PSZCZYNA | FIT STACJA | K3 | 17 | 00:50:18,12 | 25 | |
227 | 137 | DUBIŃSKA JUSTYNA | OSIEK | K2 | 3 | 00:50:19,74 | 26 | ||
228 | 391 | PALIWODA MAGDALENA | ZAGÓRZE | #N/D! | #N/D! | 00:50:20,10 | 202 | ||
229 | 423 | PRZEBINDA RENATA | CZERNICHÓW | K4 | 6 | 00:50:21,20 | 27 | ||
230 | 145 | EHRENFELD WOJCIECH | KRAKÓW | ERNI TEAM | M4 | 70 | 00:50:23,26 | 203 | |
231 | 424 | PRZEJCZOWSKI RAFAŁ | SPYTKOWICE | SPYTAKTIV | M3 | 79 | 00:50:24,41 | 204 | |
232 | 473 | STAWOWCZYK DAMIAN | BIELSKOBIAŁA | M3 | 80 | 00:50:26,58 | 205 | ||
233 | 121 | CZARNY MICHAŁ | ANDRYCHÓW | OSK CZARNY | M3 | 81 | 00:50:26,78 | 206 | |
234 | 487 | SZCZUREK LENA | KNURÓW | M3 | 82 | 00:50:30,77 | 207 | ||
235 | 162 | GANCARCZYK WIESŁAW | LIBIĄŻ | PARKRUN CHRZANÓW | M5 | 19 | 00:50:41,37 | 208 | |
236 | 222 | JOSSE WOJCIECH | WOLA | OGR | M1 | 7 | 00:50:43,67 | 209 | |
237 | 446 | SIDEŁKO DAMIAN | JAWORZNO | M2 | 27 | 00:50:53,48 | 210 | ||
238 | 228 | KAMIŃSKI GRZEGORZ | SŁOMNIKI | ZAKWAS TEAM | M3 | 83 | 00:50:53,53 | 211 | |
239 | 95 | BOGUTA BEATA | KRAKÓW | K4 | 7 | 00:50:56,78 | 28 | ||
240 | 132 | DOMURAT ZDZISŁAW | ALWERNIA | WATAHA RUNNERS ALWERNIA | M5 | 20 | 00:50:58,86 | 212 | |
241 | 98 | BRANDT MARCIN | PIEKARY ŚLĄSKIE | M2 | 28 | 00:51:00,48 | 213 | ||
242 | 525 | WASZTYL MAREK | OŚWIĘCIM | SETBOL OŚWIĘCIM | M4 | 71 | 00:51:00,54 | 214 | |
243 | 195 | HARĘŻA AGNIESZKA | BIELSKOBIAŁA | BIEGAM BO LUBIĘ | K2 | 4 | 00:51:03,74 | 29 | |
244 | 220 | JĘDRYSIK TOMASZ | OŚWIĘCIM | RODZINA SEWERYNA | M2 | 29 | 00:51:04,22 | 215 | |
245 | 437 | RUSIN ANNA | PORĄBKA UL KLONOWA 4 | K3 | 18 | 00:51:06,11 | 30 | ||
246 | 192 | HANDZLIKSTARZYK ANNA | PORĘBA WIELKA | K4 | 8 | 00:51:06,56 | 31 | ||
247 | 167 | GARZEŁ ROBERT | BOLECHOWICE | ZABIERZÓW BIEGA | M4 | 72 | 00:51:19,19 | 216 | |
248 | 230 | KANIA KAMIL | KOBIERNICE | CORRO | M3 | 84 | 00:51:25,55 | 217 | |
249 | 504 | TABAK DAWID | OŚWIĘCIM | M3 | 85 | 00:51:27,47 | 218 | ||
250 | 109 | CHROBOK MARCIN | OŚWIĘCIM | M4 | 73 | 00:51:32,87 | 219 | ||
251 | 118 | CZAJ ARTUR | DĄBROWA GÓRNICZA | M2 | 30 | 00:51:36,08 | 220 | ||
252 | 405 | PILSZYK KAZIMIERZ | OŚWIĘCIM | SENIORZY | M5 | 21 | 00:51:37,53 | 221 | |
253 | 350 | MIETŁA ŁUKASZ | KATOWICE | MDMIW | M3 | 86 | 00:51:37,90 | 222 | |
254 | 249 | KLIMKOWSKI MARIUSZ | TYCHY | SKIPPER | M4 | 74 | 00:51:41,71 | 223 | |
255 | 327 | MALICKA MAŁGORZATA | OŚWIĘCIM | OŚWIĘCIMSKI KLUB KARATE | K3 | 19 | 00:51:43,72 | 32 | |
256 | 82 | BIAŁEK ARTUR | SOSNOWIEC | M3 | 87 | 00:51:49,31 | 224 | ||
257 | 482 | SZAJEWSKI JAKUB | PODEGRODZIE | M3 | 88 | 00:51:54,45 | 225 | ||
258 | 116 | CUDAK BARTOSZ | LUBIN | KGHM ZG RUN | M2 | 31 | 00:51:55,15 | 226 | |
259 | 323 | MACIOŁ SEBASTIAN | BIERUŃ | TTA BIERUŃ | M4 | 75 | 00:51:57,43 | 227 | |
260 | 255 | KOJDER RAFAŁ | TYCHY | M3 | 89 | 00:52:01,05 | 228 | ||
261 | 358 | MORCINEK ROBERT | IMIELIN | MORCIN TEAM | M4 | 76 | 00:52:01,52 | 229 | |
262 | 74 | BĄK FILIP | OŚWIĘCIM | AUTO ZŁOM SZCZERBOWSKI | M2 | 32 | 00:52:05,63 | 230 | |
263 | 452 | SIUDYMAK ADAM | KRAKÓW | KRWAWE SUTY | M3 | 90 | 00:52:08,08 | 231 | |
264 | 565 | ŻELECH GRZEGORZ | WOLA | M3 | 91 | 00:52:09,29 | 232 | ||
265 | 539 | WOLNY MACIEJ | KATOWICE | M4 | 77 | 00:52:14,04 | 233 | ||
266 | 527 | WICHEREK MACIEJ | KRAKÓW | M4 | 78 | 00:52:16,08 | 234 | ||
267 | 498 | SZYMECZKO JOANNA | GILOWICE | K2 | 5 | 00:52:16,34 | 33 | ||
268 | 150 | FLASIŃSKI TOMASZ | CHRZANÓW | PARKRUN CHRZANÓW | M3 | 92 | 00:52:17,00 | 235 | |
269 | 483 | SZATAN MICHAŁ | KĘTY | KOBYLARNIA RUNNING TEAM | M3 | 93 | 00:52:17,67 | 236 | |
270 | 196 | HERLICZKA RENATA | GLIWICE | AMLFLY TEAM | K3 | 20 | 00:52:27,72 | 34 | |
271 | 125 | CZERWIK DARIUSZ | OŚWIĘCIM | LACROSSE CLUB SPARTANS OŚWIĘCIM | M3 | 94 | 00:52:33,48 | 237 | |
272 | 76 | BEBAK BARTŁOMIEJ | ZEMBRZYCE | ZEMBRZYCE TEAM | M1 | 8 | 00:52:39,14 | 238 | |
273 | 279 | KRUCZAŁA JAKUB | OŚWIĘCIM | M2 | 33 | 00:52:42,62 | 239 | ||
274 | 557 | ZIAJKA JAROSŁAW | CHRZANÓW | STEP BY STEP | M4 | 79 | 00:52:43,17 | 240 | |
275 | 399 | PAWLUS EWELINA | BRZESZCZE | K4 | 9 | 00:52:44,13 | 35 | ||
276 | 138 | DUDEK TOMASZ | OŚWIĘCIM | M4 | 80 | 00:52:46,36 | 241 | ||
277 | 226 | JUSZCZAK GRZEGORZ | TYCHY | M3 | 95 | 00:52:48,20 | 242 | ||
278 | 233 | KAROLUS MARCIN | OŚWIĘCIM | M4 | 81 | 00:52:49,14 | 243 | ||
279 | 397 | PAWLICA SZYMON | OŚWIĘCIM | M2 | 34 | 00:52:50,86 | 244 | ||
280 | 103 | BYRSKI WOJCIECH | OŚWIĘCIM | LACROSSE CLUB SPARTANS OŚWIĘCIM | M3 | 96 | 00:52:51,18 | 245 | |
281 | 77 | BEBAK KONRAD | ZEMBRZYCE | ZEMBRZYCE TEAM | M2 | 35 | 00:52:51,63 | 246 | |
282 | 521 | WABIK ŁUKASZ | OŚWIĘCIM | SPARTANS OŚWIĘCIM | M3 | 97 | 00:52:52,31 | 247 | |
283 | 105 | CARBOGNOBARNABE MACIEJ | BIERUŃ | M3 | 98 | 00:52:52,84 | 248 | ||
284 | 560 | ZMYJ MARIUSZ | WIELICZKA | #ADAMCZERWIŃSKITEAM | M4 | 82 | 00:52:53,16 | 249 | |
285 | 276 | KRAWCZYK MIROSŁAW | OŚWIECIM | MJMETAL | M6 | 5 | 00:52:55,11 | 250 | |
286 | 347 | MERTA EWA | KĘTY | BIEGAM BO LUBIĘ :) | K1 | 2 | 00:52:55,75 | 36 | |
287 | 89 | BIGAJ MAREK | KRAKÓW | M3 | 99 | 00:52:58,09 | 251 | ||
288 | 408 | PLUTA MARIUSZ | BIERUN | M4 | 83 | 00:53:00,32 | 252 | ||
289 | 175 | GŁĄB SŁAWOMIR | PRZECISZÓW | M3 | 100 | 00:53:02,79 | 253 | ||
290 | 158 | GABRYŚ MAGDALENA | OŚWIECIM | K3 | 21 | 00:53:07,55 | 37 | ||
291 | 238 | KECMANIUK RAFAŁ | BRZESZCZE | M4 | 84 | 00:53:12,29 | 254 | ||
292 | 569 | KASPERKIEWICZ KRZYSZTOF | RZYKI | M3 | 101 | 00:53:16,01 | 255 | ||
293 | 298 | KYRCZ BARBARA | DANKOWICE | K3 | 22 | 00:53:16,47 | 38 | ||
294 | 529 | WITEK ADRIAN | KRAKÓW | LULOKI | M3 | 102 | 00:53:19,05 | 256 | |
295 | 312 | LUBOWIECKA OKSANA | KRAKÓW | K4 | 10 | 00:53:19,24 | 39 | ||
296 | 308 | LISOWSKI PAWEŁ | KRAKÓW | M4 | 85 | 00:53:20,82 | 257 | ||
297 | 304 | LENART ŁUKASZ | BIERUŃ | M3 | 103 | 00:53:22,80 | 258 | ||
298 | 284 | KSIĄŻEK GAWEŁ | OŚWIĘCIM | BIEGNE DLA JUSTYNY | M3 | 104 | 00:53:25,98 | 259 | |
299 | 193 | HARATYK GABRIELA | JASTRZĘBIEZDRÓJ | K3 | 23 | 00:53:26,02 | 40 | ||
300 | 388 | OŚLAK SABINA | KOBIERNICE | K2 | 6 | 00:53:26,04 | 41 | ||
301 | 477 | SUDIA KRZYSZTOF | OŚWIĘCIM | M3 | 105 | 00:53:28,34 | 260 | ||
302 | 362 | NABIAŁEK ALEKSANDRA | DĄBROWA GÓRNICZA | K3 | 24 | 00:53:40,43 | 42 | ||
303 | 134 | DONIGIEWICZ EWA | TYCHY | KREDKA | K3 | 25 | 00:53:42,83 | 43 | |
304 | 387 | OSIEWICZ KRZYSZTOF | OŚWIĘCIM | M4 | 86 | 00:53:43,76 | 261 | ||
305 | 144 | DŹWIGOŃ ANDRZEJ | NOWA WIEŚ | UMKS KĘCZANIN | M4 | 87 | 00:53:46,81 | 262 | |
306 | 283 | KRZEMIŃSKI PRZEMYSŁAW | DĄBROWA GÓRNICZA | M3 | 106 | 00:53:47,10 | 263 | ||
307 | 9 | KRIEGER ANDRZEJ | OŚWIĘCIM | M4 | 88 | 00:53:47,23 | 264 | ||
308 | 497 | SZYMAŃSKI FILIP | TYCHY | M2 | 36 | 00:53:49,18 | 265 | ||
309 | 124 | CZERMAK DAMIAN | GÓRKI WIELKIE | FUCHS OIL TEAM | M4 | 89 | 00:53:53,09 | 266 | |
310 | 534 | WOJTAŚ KAROL | BIELSKOBIAŁA | KOLKA TEAM | M3 | 107 | 00:53:58,86 | 267 | |
311 | 418 | PONIKIEWSKA MAŁGORZATA | PEWEL MAŁA | K3 | 26 | 00:54:01,09 | 44 | ||
312 | 552 | ZĄBCZYŃSKI DARIUSZ | SŁOMNIKI | ZAKWAS TEAM | M4 | 90 | 00:54:04,68 | 268 | |
313 | 431 | REJDYCH BARTOSZ | TRZEBINIA | SIERSZARUN | M3 | 108 | 00:54:04,90 | 269 | |
314 | 318 | ŁUCZAK ANNA | SŁOMNIKI | ZAKWAS TEAM | K3 | 27 | 00:54:06,42 | 45 | |
315 | 203 | JAGODZIŃSKA MAGDALENA | WILKOWICE | K3 | 28 | 00:54:07,15 | 46 | ||
316 | 465 | SORDYLMOUALEM KINGA | NOWA WIEŚ | K3 | 29 | 00:54:07,93 | 47 | ||
317 | 120 | CZARNIKPECIAK ALEKSANDRA | PRZEZCHLEBIE | K4 | 11 | 00:54:08,46 | 48 | ||
318 | 588 | KUMAŃSKI KAROL | OŚWIĘCIM | M1 | 9 | 00:54:15,15 | 270 | ||
319 | 246 | KLIK TOMASZ | KATOWICE | M2 | 37 | 00:54:16,67 | 271 | ||
320 | 559 | ZMYJ DANUTA | WIELICZKA | LACHO TEAM | K4 | 12 | 00:54:24,48 | 49 | |
321 | 311 | LUBOWIECKA LARYSA | KRAKÓW | K1 | 3 | 00:54:26,87 | 50 | ||
322 | 364 | NAJDUCH MAREK | ZABORZE | M3 | 109 | 00:54:27,87 | 272 | ||
323 | 170 | GĄSIOROWSKI BENIAMIN | TRZEBINIA | SIERSZARUN | M3 | 110 | 00:54:28,67 | 273 | |
324 | 285 | KSIĘŻYK MIROSŁAW | CHORZÓW | BLUETEK CZAS SIE LICZY | M4 | 91 | 00:54:29,60 | 274 | |
325 | 131 | DOBROWOLSKI ZBIGNIEW | OŚWIĘCIM | ZADYSZKA OŚWIĘCIM | M5 | 22 | 00:54:32,77 | 275 | |
326 | 1083 | FLOREK MICHAŁ | KRAKÓW | WOJSKO POLSKIE | M3 | 111 | 00:54:41,48 | 276 | |
327 | 200 | HUBKA JERZY | ZABRZE | ZZG W POLSCE MAKOSZOWY | M5 | 23 | 00:54:41,69 | 277 | |
328 | 445 | SIATA HANNA | CHRZANÓW | K2 | 7 | 00:54:41,77 | 51 | ||
329 | 106 | CHMIELEWSKI ARTUR | TYCHY | TEAM PAPRY | M4 | 92 | 00:54:43,52 | 278 | |
330 | 30 | KACZÓWKA TERESA | K4 | 13 | 00:54:43,53 | 52 | |||
331 | 87 | BIELECKA ILONA | CHRZANÓW | K4 | 14 | 00:54:50,71 | 53 | ||
332 | 225 | JURASZEK ELŻBIETA | JELEŚNIA | K3 | 30 | 00:55:00,45 | 54 | ||
333 | 142 | DZIWAK DARIUSZ | ZATOR | M2 | 38 | 00:55:13,27 | 279 | ||
334 | 414 | PODGÓRNI MAREK | OŚWIĘCIM | M4 | 93 | 00:55:14,53 | 280 | ||
335 | 428 | PUDEŁKO DAWID | OŚWIĘCIM | M3 | 112 | 00:55:18,93 | 281 | ||
336 | 1201 | KULIŃSKA BOŻENA | LĘDZINY | K4 | 15 | 00:55:24,79 | 55 | ||
337 | 510 | TOMASICZEK DAWID | DANKOWICE | ROZBIEGANI PASJONACI | M2 | 39 | 00:55:25,07 | 282 | |
338 | 329 | MALINOWSKA MALGORZATA | GILOWICE | POWOLI DO CELU | K4 | 16 | 00:55:28,90 | 56 | |
339 | 297 | KUŹMA JAKUB | GLIWICE | M3 | 113 | 00:55:33,81 | 283 | ||
340 | 379 | OLEK MAREK | CHRZANÓW | M4 | 94 | 00:55:37,17 | 284 | ||
341 | 444 | SIATA GRZEGORZ | CHRZANÓW | M4 | 95 | 00:55:37,21 | 285 | ||
342 | 395 | PATER JANUSZ | OŚWIĘCIM | MJMETAL OŚWIĘCIM | M4 | 96 | 00:55:39,38 | 286 | |
343 | 375 | NOWOGRODZKA KATARZYNA | RAJSKO | PORUNNE FURGANIE | K3 | 31 | 00:55:45,63 | 57 | |
344 | 139 | DUSZA PIOTR | PRZECIESZYN | M3 | 114 | 00:55:46,18 | 287 | ||
345 | 463 | SOLARSKI TOMASZ | LIBIĄŹ | M2 | 40 | 00:55:50,30 | 288 | ||
346 | 164 | GARBACZ PIOTR | ZDZIESZOWICE | LUKS ROSPONDEK ŻYROWA | M3 | 115 | 00:55:50,35 | 289 | |
347 | 174 | GŁĄB BOGUSŁAW | DANKOWICE | M3 | 116 | 00:55:53,65 | 290 | ||
348 | 367 | NAWROCKI PRZEMEK | KATOWICE | SILESIA MARATHON TRAM | M4 | 97 | 00:55:54,29 | 291 | |
349 | 390 | PALECZNY JAKUB | KRAKÓW | RAGNAROK | M3 | 117 | 00:55:54,43 | 292 | |
350 | 353 | MLAK LUCYNA | WADOWICE | K3 | 32 | 00:55:54,95 | 58 | ||
351 | 366 | NAWROCKA NATALIA | KATOWICE | K4 | 17 | 00:55:55,16 | 59 | ||
352 | 260 | KONIOR MARIUSZ | PRZEGINIA DUCHOWNA | KOLIBER TEAM KRAKÓW | M4 | 98 | 00:55:55,18 | 293 | |
353 | 392 | PALUCHIEWICZ SZYMON | PAWŁOWICE | M4 | 99 | 00:55:57,63 | 294 | ||
354 | 561 | ZONTEK EMILIA | CZANIEC | WKURW_TEAM | K3 | 33 | 00:55:57,95 | 60 | |
355 | 386 | OSIECKA IWONA | OŚWIĘCIM | K3 | 34 | 00:55:58,85 | 61 | ||
356 | 567 | ŻUREK MICHAŁ | OŚWIĘCIM | M3 | 118 | 00:56:06,67 | 295 | ||
357 | 268 | KOŚCIUKIEWICZ PAWEŁ | BIELSKOBIAŁA | M5 | 24 | 00:56:09,49 | 296 | ||
358 | 267 | KOŚCIELNIAK KAMIL | WOLA | M1 | 10 | 00:56:14,29 | 297 | ||
359 | 440 | SCHILLER FRYDERYK | MIKOŁÓW | SCHODY HISZPAŃSKIE | M4 | 100 | 00:56:25,56 | 298 | |
360 | 474 | STEJZYGIER ANETA | TYCHY | K4 | 18 | 00:56:29,81 | 62 | ||
361 | 218 | JEZIOR BARTOSZ | OŚWIĘCIM | M3 | 119 | 00:56:32,60 | 299 | ||
362 | 90 | BIK PIOTR | OŚWIĘCIM | M3 | 120 | 00:56:38,22 | 300 | ||
363 | 479 | SZABLA MICHAŁ | KRAKÓW | M2 | 41 | 00:56:47,97 | 301 | ||
364 | 325 | MAJKA TOMASZ | KRAKÓW | TOMASZ MAJKA | M3 | 121 | 00:56:48,35 | 302 | |
365 | 307 | LISIŃSKI PIOTR | PŁOCK | BPSA | M4 | 101 | 00:56:55,27 | 303 | |
366 | 511 | TOPOREK AGNIESZKA | LIBIĄŻ | A&M | K2 | 8 | 00:56:55,85 | 63 | |
367 | 274 | KRAJEWSKI MICHAL | LIBIĄŻ | A&M | M2 | 42 | 00:56:55,98 | 304 | |
368 | 115 | CIEŚLA PRZEMYSŁAW | SOSNOWIEC | LOK MILSIM | M4 | 102 | 00:56:58,91 | 305 | |
369 | 524 | WARZECHA JOANNA | OŚWIĘCIM | K2 | 9 | 00:57:05,80 | 64 | ||
370 | 292 | KULA ILONA | KĘTY | KOPERTEAM | K4 | 19 | 00:57:06,13 | 65 | |
371 | 317 | ŁUCKA JAROSŁAW | ZABORZE | M4 | 103 | 00:57:06,68 | 306 | ||
372 | 454 | SKOCZYŃSKI PRZEMYSŁAW | BIERUŃ | CORTO MALTESE RUNNING CLUB | M3 | 122 | 00:57:12,79 | 307 | |
373 | 172 | GIERMEK ANNA | ZABORZE | K1 | 4 | 00:57:12,95 | 66 | ||
374 | 205 | JANICZEK DANIEL | ZABRZE | FUCHS OIL TEAM | M2 | 43 | 00:57:15,12 | 308 | |
375 | 16 | KRUK ANNA | WOPR TYCHY | K2 | 10 | 00:57:17,35 | 67 | ||
376 | 14 | MARCAK MARCIN | WOPR TYCHY | M4 | 104 | 00:57:18,40 | 309 | ||
377 | 229 | KAMIŃSKI MAREK | KRAKÓW | ZAKWAS TEAM | M3 | 123 | 00:57:20,89 | 310 | |
378 | 514 | TRZMIELEWSKA EMILIA | WLOCLAWEK | K3 | 35 | 00:57:23,98 | 68 | ||
379 | 336 | MARMURA MAREK | CHORZÓW | CHSBD W ''RUCHU '' | M4 | 105 | 00:57:25,51 | 311 | |
380 | 161 | GAJEWSKI JAROSŁAW | TYCHY | FUCHS OIL TEAM | M5 | 25 | 00:57:27,57 | 312 | |
381 | 530 | WITEK SZYMON | KĘTY | M2 | 44 | 00:57:28,08 | 313 | ||
382 | 1335 | RAŚ AGNIESZKA | KRAKÓW | WALCZE | K4 | 20 | 00:57:28,40 | 69 | |
383 | 169 | GAWRON MAREK | ZABORZE | M1 | 11 | 00:57:29,98 | 314 | ||
384 | 548 | ZALEWSKI PAWEŁ | OŚWIĘCIM | M3 | 124 | 00:57:38,26 | 315 | ||
385 | 33 | LEŚNIAK EWA | K4 | 21 | 00:57:39,37 | 70 | |||
386 | 542 | WÓJCICKI RAFAŁ | OŚWIĘCIM | M4 | 106 | 00:57:40,87 | 316 | ||
387 | 153 | FORNAGIEL KATARZYNA | OŚWIĘCIM | K3 | 36 | 00:57:43,38 | 71 | ||
388 | 263 | KORMANIAK SZYMON | JAWISZOWICE | GRUBAS | M3 | 125 | 00:57:44,57 | 317 | |
389 | 94 | BŁAŻOWSKI JAKUB | OŚWIĘCIM | M4 | 107 | 00:57:46,75 | 318 | ||
390 | 469 | STANIEC KATARZYNA | DĄBROWA GÓRNICZA | K4 | 22 | 00:57:48,29 | 72 | ||
391 | 185 | GRZESINA ARKADIUSZ | OŚWIĘCIM | M4 | 108 | 00:57:58,81 | 319 | ||
392 | 338 | MARZEC RAFAL | CHRZANOW | BIEDA RALLY TEAM | M3 | 126 | 00:58:05,87 | 320 | |
393 | 478 | SZABLA MATEUSZ | NIEGOWONICE | M2 | 45 | 00:58:06,27 | 321 | ||
394 | 216 | JARZYNA ADAM | POLANKA WIELKA | M6 | 6 | 00:58:07,33 | 322 | ||
395 | 295 | KURZAK MACIEJ | OŚWIĘCIM | M2 | 46 | 00:58:10,84 | 323 | ||
396 | 582 | WIERZBA KRZYSZTOF | BIERUN | M3 | 127 | 00:58:13,84 | 324 | ||
397 | 536 | WOJTOWICZ PIOTR | WARSZAWA | M4 | 109 | 00:58:15,36 | 325 | ||
398 | 214 | JAREMIDŹWIGOŃ MAGDALENA | NOWA WIEŚ | UMKS KĘCZANIN | K4 | 23 | 00:58:17,40 | 73 | |
399 | 287 | KUBAREK EWELINA | SPYTKOWICE | K3 | 37 | 00:58:21,83 | 74 | ||
400 | 286 | KUBAREK ANNA | SPYTKOWICE | K3 | 38 | 00:58:22,12 | 75 | ||
401 | 239 | KĘPIŃSKA PAULINA | LIBIĄŻ | K1 | 5 | 00:58:39,90 | 76 | ||
402 | 451 | SIMIK GRZEGORZ | SPYTKOWICE | M4 | 110 | 00:58:40,93 | 326 | ||
403 | 4 | JURZAK JAROSŁAW | OŚWIECIM | M5 | 26 | 00:58:47,15 | 327 | ||
404 | 156 | FRYC ANNA | SPYTKOWICE | K3 | 39 | 00:58:56,51 | 77 | ||
405 | 273 | KOŻUCH TOMASZ | WŁOSIENICA | M4 | 111 | 00:58:59,95 | 328 | ||
406 | 528 | WIECZOREK DANIEL | RUDA SLASKA | RTV WIECZOREK | M3 | 128 | 00:59:00,00 | 329 | |
407 | 171 | GIEREK EWELINA | SKAWINA | K3 | 40 | 00:59:00,23 | 78 | ||
408 | 410 | PŁONKA MAŁGORZATA | PORĘBA WIELKA | LECEBOCHCE | K5 | 1 | 00:59:10,21 | 79 | |
409 | 256 | KOLASA DAGMARA | BRZESZCZE | K2 | 11 | 00:59:12,90 | 80 | ||
410 | 370 | NIEMAS MARIUSZ | RAJSKO | OYAMA KARATE BRZESZCZE | M5 | 27 | 00:59:13,09 | 330 | |
411 | 369 | NIEMAS ANNA | RAJSKO | OYAMA KARATE BRZESZCZE | K4 | 24 | 00:59:13,29 | 81 | |
412 | 404 | PIETRUSZKA PRZEMYSŁAW | SOSNOWIEC | WKURW_TEAM | M2 | 47 | 00:59:27,85 | 331 | |
413 | 252 | KOBIELA MARCIN | KATOWICE | M4 | 112 | 00:59:29,36 | 332 | ||
414 | 484 | SZCZELINA MARTA | BRZESZCZE | SPEED TEAM BRZESZCZE/KOLOROWA DRUŻYNA NESSI | K3 | 41 | 00:59:52,31 | 82 | |
415 | 147 | ERAZMUS MICHAŁ | BIERUŃ | M3 | 129 | 00:59:54,68 | 333 | ||
416 | 383 | ORŁOWSKA JOANNA | MAZAŃCOWICE | ULTRA BESKID SPORT | K3 | 42 | 00:59:55,66 | 83 | |
417 | 535 | WOJTAŚ PATRYCJA | BIELSKOBIAŁA | K2 | 12 | 00:59:55,98 | 84 | ||
418 | 402 | PIEKACZ PATRYCJA | BIERUŃ | K2 | 13 | 00:59:56,47 | 85 | ||
419 | 489 | SZEFER GABRIELA | KRY | K4 | 25 | 00:59:58,42 | 86 | ||
420 | 580 | MACIEJEWSKA-ZIMOLĄG MAGDALENA | #N/D! | #N/D! | 01:00:05,77 | 87 | |||
421 | 448 | SIENKIEWICZ GABRIELA | WOLA | K3 | 43 | 01:00:36,35 | 88 | ||
422 | 547 | ZAJĄC MONIKA | KRAKÓW | ELECTROLUX | K3 | 44 | 01:00:37,69 | 89 | |
423 | 113 | CHYLASZEK ALEKSANDRA | CHELMEK | K3 | 45 | 01:00:42,61 | 90 | ||
424 | 556 | ZIAJKA ANITA | CHRZANÓW | STEP BY STEP | K3 | 46 | 01:00:51,06 | 91 | |
425 | 114 | CIERLICKI MATEUSZ | TYCHY | M2 | 48 | 01:01:01,20 | 334 | ||
426 | 372 | NIZIOŁ JACEK | OŚWIĘCIM | ZADYSZKA OŚWIĘCIM | M4 | 113 | 01:01:04,81 | 335 | |
427 | 532 | WOJTALA EDYTA | LĘDZINY | K3 | 47 | 01:01:12,63 | 92 | ||
428 | 322 | MACIEJCZYK KAROLINA | DANKOWICE | K3 | 48 | 01:01:19,00 | 93 | ||
429 | 393 | PANCERZ MARIUSZ | BIELSKOBIAŁA | M3 | 130 | 01:01:23,13 | 336 | ||
430 | 461 | SOKÓŁ ADAM | KATOWICE | FUCHS OIL TEAM | M5 | 28 | 01:01:26,53 | 337 | |
431 | 62 | ARRIAGADA GUILLERMO | KRAKÓW | M4 | 114 | 01:01:36,32 | 338 | ||
432 | 182 | GRYBOŚ KAROLINA | STRÓŻE | K2 | 14 | 01:01:37,62 | 94 | ||
433 | 189 | GURDEK IWONA | ZABORZE | KS UKS KADET OŚWIĘCIM | K4 | 26 | 01:01:46,66 | 95 | |
434 | 456 | SKOWRON ALEKSANDRA | SUCHA BESKIDZKA | K1 | 6 | 01:01:47,22 | 96 | ||
435 | 289 | KUCZMIERCZYK JANUSZ | MYSLOWICE | TRUCHTACZ MYSLOWICE | M6 | 7 | 01:01:54,52 | 339 | |
436 | 254 | KOCEMBA HALINA | OSIEK | K6 | 1 | 01:02:37,04 | 97 | ||
437 | 88 | BIEROŃSKI TOMASZ | DANKOWICE | M3 | 131 | 01:02:37,30 | 340 | ||
438 | 277 | KROCHMAL MATEUSZ | WROCŁAW | M2 | 49 | 01:02:37,79 | 341 | ||
439 | 442 | SEROCKA MAGDALENA | ZABRZE | K2 | 15 | 01:02:42,85 | 98 | ||
440 | 136 | DRABEK PIOTR | BIELSKOBIAŁA | LEVIATAN SZERSZEŃ TEAM | M5 | 29 | 01:02:44,73 | 342 | |
441 | 84 | BIAŁY MICHAŁ | ZAWIERCIE | DMB | M4 | 115 | 01:02:51,08 | 343 | |
442 | 83 | BIAŁY DAGMARA | ZAWIERCIE | DMB | K4 | 27 | 01:02:55,39 | 99 | |
443 | 551 | ZAWIŚLAK AGATA | KRAKÓW | K2 | 16 | 01:03:02,02 | 100 | ||
444 | 213 | JANUSWIECZOREK KAMILA | RUDA SLASKA | RTV WIECZOREK | M3 | 132 | 01:03:05,00 | 344 | |
445 | 472 | STASZEWSKA MARZENA | RUDA ŚLĄSKA | K3 | 49 | 01:03:05,38 | 101 | ||
446 | 436 | RUŁKA MARTA | TRZEBINIA | WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE | K3 | 50 | 01:03:06,70 | 102 | |
447 | 348 | MICKIEWICZ KATARZYNA | DĄBROWA TARNOWSKA | K3 | 51 | 01:03:33,61 | 103 | ||
448 | 209 | JANKOWSKA KATARZYNA | DĄBROWA TARNOWSKA | K4 | 28 | 01:03:34,36 | 104 | ||
449 | 219 | JĘDRYSIK MICHAŁ | OŚWIĘCIM | NIEZRZESZONY | M5 | 30 | 01:03:41,20 | 345 | |
450 | 432 | REPLIŃSKI MAREK | TRZEBINIA | PARKRUN CHRZANÓW | M6 | 8 | 01:03:59,70 | 346 | |
451 | 112 | CHYLAK JOANNA | HECZNAROWICE | K2 | 17 | 01:04:01,92 | 105 | ||
452 | 224 | JUNG KINGA | OŚWIĘCIM | K3 | 52 | 01:04:14,79 | 106 | ||
453 | 211 | JANUSIK NATALIA | OŚWIĘCIM | K3 | 53 | 01:04:16,85 | 107 | ||
454 | 199 | HŁADKI TADEUSZ | CZERWIONKALESZCZYNY | FUCHS OIL TEAM | M4 | 116 | 01:04:21,81 | 347 | |
455 | 501 | ŚPIEWAK AGNIESZKA | BUCZKOWICE | K3 | 54 | 01:04:55,71 | 108 | ||
456 | 154 | FRANKE OLIVER | PETERSHAUSEN | M5 | 31 | 01:05:10,22 | 348 | ||
457 | 122 | CZECH DOMINIKA | FRANKFURT | K4 | 29 | 01:05:10,93 | 109 | ||
458 | 245 | KLĘCZAR EWA | WITKOWICE | BRAK | K3 | 55 | 01:05:20,38 | 110 | |
459 | 505 | TARASKA ANNA | SOSNOWIEC | K3 | 56 | 01:05:24,71 | 111 | ||
460 | 72 | BARTULA JOLA | GROJEC | K100 | K5 | 2 | 01:05:26,52 | 112 | |
461 | 259 | KONIOR EDYTA | PRZEGINIA DUCHOWNA | KOLIBER TEAM KRAKÓW | K4 | 30 | 01:05:35,11 | 113 | |
462 | 288 | KUBOWICZ MARIUSZ | CHORZOW | FUCHS OIL TEAM | M3 | 133 | 01:05:39,22 | 349 | |
463 | 449 | SIERAKOWSKA ANNA | GLIWICE | FUCHS OIL TEAM | K3 | 57 | 01:05:41,04 | 114 | |
464 | 359 | MOTYL MIROSŁAWA | KRAKÓW | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ | K3 | 58 | 01:05:46,19 | 115 | |
465 | 247 | KLIMCZAK KAROLINA | GLIWICE | K2 | 18 | 01:06:28,43 | 116 | ||
466 | 356 | MORAWIEC MARIA | CIOCHOWICE | K3 | 59 | 01:06:41,21 | 117 | ||
467 | 583 | MORAWIEC ANNA | K4 | 31 | 01:06:41,39 | 118 | |||
468 | 28 | FIDYT PAWEŁ | M4 | 117 | 01:06:43,02 | 350 | |||
469 | 27 | FIDYT KATARZYNA | M4 | 118 | 01:06:44,71 | 351 | |||
470 | 129 | DEC TOMASZ | GLIWICE | FUCHS OIL TEAM | M4 | 119 | 01:07:26,44 | 352 | |
471 | 457 | SKOWRON JAROSLAW | SUCHA BESKIDZKA | M4 | 120 | 01:07:38,34 | 353 | ||
472 | 575 | STANKO TOMASZ | CHRZANÓW | M3 | 134 | 01:07:40,21 | 354 | ||
473 | 321 | MACIEJAS DANIEL | KRAKÓW | HUSARIA RACE TEAM | M4 | 121 | 01:08:07,04 | 355 | |
474 | 421 | POSŁUSZNA MONIKA | BIELSKOBIAŁA | SPOT PSZCZYNA | K2 | 19 | 01:08:08,55 | 119 | |
475 | 32 | KOTOWICZ WIOLETTA | K4 | 32 | 01:08:10,05 | 120 | |||
476 | 581 | ŚWIĘTEK TOMASZ | KRAKÓW | M3 | 135 | 01:08:11,22 | 356 | ||
477 | 468 | STACHURA DANUTA | ŁAZY | K4 | 33 | 01:08:28,94 | 121 | ||
478 | 243 | KLACZEK ANNA | BUCZKOWICE | K4 | 34 | 01:08:46,72 | 122 | ||
479 | 210 | JANS MAGDALENA | OŚWIĘCIM | K3 | 60 | 01:10:11,75 | 123 | ||
480 | 509 | TOKARZ DOMINIK | OŚWIĘCIM | ENERGY OŚWIĘCIM | M4 | 122 | 01:10:27,95 | 357 | |
481 | 496 | SZYMAŃSKI BERNARD | WARTA | M5 | 32 | 01:12:27,30 | 358 | ||
482 | 523 | WALIGÓRA RAFAŁ | ŁODYGOWICE | M3 | 136 | 01:13:19,83 | 359 | ||
483 | 334 | MARKIEL WALIGÓRA AGNIESZKA | ŁODYGOWICE | K3 | 61 | 01:13:19,96 | 124 | ||
484 | 111 | CHYLAK AGNISZKA | HECZNAROWICE | WLASNY | K4 | 35 | 01:13:41,08 | 125 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kat wiek. | M-ce w kat | Czas Netto | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1469 | HOSEA KIPLAGAT TUEI | EIDORET | BENEDES TEAM | M3 | 1 | 00:14:43,22 | 1 | |
2 | 1478 | OKSENIUK SERGII | LUCK | MK LUCHESK-LKB RUDNIK | M3 | 2 | 00:14:55,07 | 2 | |
3 | 1472 | SEMENOWYCZ BOGDAN | UKRAINA | M3 | 3 | 00:16:05,88 | 3 | ||
4 | 42 | KALINOWSKI ZBYSZEK | CZĘSTOCHOWA | JKLA JAWOR JAWORZNO/ KALINOWSKI TEAM | M3 | 4 | 00:16:19,48 | 4 | |
5 | 1142 | KÁCSER ZITA | DEBRECEN | BENEDEKTEAM | K3 | 1 | 00:16:30,18 | 1 | |
6 | 1191 | KROVLAIDIS SERGII | CZERNIGIW | LKB RUDNIK | M4 | 1 | 00:16:32,91 | 5 | |
7 | 1003 | ANDRZEJCZAK MONIKA | SZCZECIN | MKL SZCZECIN | K3 | 2 | 00:16:33,21 | 2 | |
8 | 1446 | WÓJCIK TOMASZ | RUDZE | M3 | 5 | 00:16:34,21 | 6 | ||
9 | 1455 | ZELECH RAFAŁ | CHEŁMEK | PARKUN CHRZANÓW | M3 | 6 | 00:16:41,05 | 7 | |
10 | 1016 | BEDNARZ JAKUB | DĄBROWA GÓRNICZA | TEAMOCHAL | M3 | 7 | 00:16:49,31 | 8 | |
11 | 1286 | NOWAK ANDRZEJ | SOSNOWIEC | CROSS BOX EVOLUTION | M3 | 8 | 00:17:07,26 | 9 | |
12 | 1092 | GIZA KAROLINA | WIELICZKA | TS WIELICZANKA WIELICZKA | K2 | 1 | 00:17:08,20 | 3 | |
13 | 1185 | KOZIARZ PRZEMYSŁAW | JANKOWICE | M2 | 1 | 00:17:14,54 | 10 | ||
14 | 1354 | SIATKA PIOTR | KRAKÓW | LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM | M2 | 2 | 00:17:21,81 | 11 | |
15 | 1134 | JARZĘBOWICZ PAWEŁ | OŚWIĘCIM | ZADYSZKIA OŚWIĘCIM | M3 | 9 | 00:17:36,46 | 12 | |
16 | 1044 | CHANEK ROBERT | DOBCZYCE | #ADAMCZERWIŃSKITEAM | M3 | 10 | 00:17:39,38 | 13 | |
17 | 1471 | SEMENOVYCH NATALIA | K2 | 2 | 00:17:42,62 | 4 | |||
18 | 1076 | EHRENFELD ŁUKASZ | KRAKÓW | AWF KRAKÓW | M1 | 1 | 00:18:09,58 | 14 | |
19 | 1161 | KNOPEK BARTŁOMIEJ | BIERUŃ | M3 | 11 | 00:18:21,70 | 15 | ||
20 | 1477 | OKSENIUK OKSANA | MK LUCHESK-LKB RUDNIK | K3 | 3 | 00:18:27,39 | 5 | ||
21 | 1428 | URBANIAK WITOLD | CZECHOWICEDZIEDZICE | ROZBIEGAMY TO MIASTO CZECHOWICEDZIEDZICE | M3 | 12 | 00:18:33,95 | 16 | |
22 | 1405 | SZCZYGIEŁ PAWEŁ | BIERUN | M2 | 3 | 00:18:35,93 | 17 | ||
23 | 1052 | CIURUŚ KAMIL | BUCZE | M1 | 2 | 00:18:40,48 | 18 | ||
24 | 1128 | JAKUBIEC PAWEŁ | OŚWIĘCIM | MJMETAL OŚWIĘCIM | M1 | 3 | 00:18:42,70 | 19 | |
25 | 1176 | KOSTRZEWA WOJCIECH | OSWIECIM | SPEED TEAM BRZESZCZE | M3 | 13 | 00:18:43,48 | 20 | |
26 | 1032 | BROL DOMINIKA | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | K3 | 4 | 00:18:48,77 | 6 | ||
27 | 1180 | KOWAL ROBERT | BIERUN | M2 | 4 | 00:18:52,43 | 21 | ||
28 | 1156 | KLIMCZAK PIOTR | BALIN | M2 | 5 | 00:18:56,65 | 22 | ||
29 | 1033 | BROL PIOTR | SIEMIANOWICE | ENDURANCE TEAM | M3 | 14 | 00:19:07,40 | 23 | |
30 | 1013 | BARTUŚ MARCIN | LAS | ZADYSZKA OŚWIĘCIM/SPEED TEAM BRZESZCZE | M4 | 2 | 00:19:12,20 | 24 | |
31 | 1163 | KOBIERSKA AGNIESZKA | GLIWICE | SPLA TYCHY | K3 | 5 | 00:19:14,40 | 7 | |
32 | 1164 | KOBOSKO PAWEŁ | RAJSKO | ZADYSZKA OŚWIĘCIM | M4 | 3 | 00:19:21,57 | 25 | |
33 | 1085 | GACZKOWSKI JACEK | LIBIĄŻ | WYZNAWCY BRONKA LIBIĄŻ | M2 | 6 | 00:19:23,73 | 26 | |
34 | 1062 | DOMURAT ZBIGNIEW | CHRZANÓW | FINISH PROFILES | M4 | 4 | 00:19:26,79 | 27 | |
35 | 1444 | WIECZOREK MACIEJ | OŚWIĘCIM | SPEED TEAM BRZESZCZE / ZADYSZKA OŚWIĘCIM | M3 | 15 | 00:19:27,70 | 28 | |
36 | 1091 | GIGOŃ ROBERT | OŚWIĘCIMBROSZKOWICE | 6 BATALION LOGISTYCZNY KRAKÓW | M2 | 7 | 00:19:35,20 | 29 | |
37 | 1137 | JĘDRUSIK DAWID | BRZESZCZE | KS GÓRNIK BRZESZCZE | M2 | 8 | 00:19:36,14 | 30 | |
38 | 1364 | SKOWROŃSKI SZYMON | TYCHY | BSFZ | M3 | 16 | 00:19:42,60 | 31 | |
39 | 1344 | RYŁKO KRZYSZTOF | OŚWIĘCIM | ZADYSZKA OŚWIĘCIM/KS KANDAHAR | M4 | 5 | 00:19:42,90 | 32 | |
40 | 1042 | CADER JACEK | ZABIERZÓW | ZABIERZÓW BIEGA | M3 | 17 | 00:19:45,78 | 33 | |
41 | 1150 | KASTELIK MARIUSZ | BRZESZCZE | SPEED TEAM BRZESZCZE | M3 | 18 | 00:19:47,21 | 34 | |
42 | 1410 | SZROMBA SZYMON | OŚWIECIM | M1 | 4 | 00:19:48,84 | 35 | ||
43 | 1070 | DUDZIK ZENON | KATOWICE | M5 | 1 | 00:19:52,66 | 36 | ||
44 | 1416 | ŚLIWKA RAFAŁ | GROJEC | M2 | 9 | 00:19:53,33 | 37 | ||
45 | 1086 | GAJDZICA PAWEŁ | BIELSKOBIAŁA | M2 | 10 | 00:19:53,54 | 38 | ||
46 | 1177 | KOŚCIELNIAK BARTŁOMIEJ | OŚWIĘCIM | M4 | 6 | 00:19:55,35 | 39 | ||
47 | 1419 | TLOŁKA MICHAŁ | ŻORY | M3 | 19 | 00:19:56,98 | 40 | ||
48 | 1479 | JANECZEK DAWID | STRYSZAWA | M1 | 5 | 00:20:01,15 | 41 | ||
49 | 1237 | MALINA MICHALINA | BOJSZOWY | GTS BOJSZOWY | K1 | 1 | 00:20:06,31 | 8 | |
50 | 1020 | BIELIK PAWEŁ | KATOWICE | M3 | 20 | 00:20:13,90 | 42 | ||
51 | 1008 | BALUTA EDYTA | KRAKÓW | XRUNNERS | K2 | 3 | 00:20:15,82 | 9 | |
52 | 41 | BRYCH - PAJĄK EWA | JKLA JAWOR JAWORZNO/ KALINOWSKI TEAM | K4 | 1 | 00:20:17,93 | 10 | ||
53 | 1217 | ŁACNY SEBASTIAN | BRZESZCZE | 5 BATALION DOWODZENIA | M3 | 21 | 00:20:24,84 | 43 | |
54 | 1308 | PICHNER JACEK | OŚWIĘCIM | M4 | 7 | 00:20:31,90 | 44 | ||
55 | 1223 | MACH KRZYSZTOF | ZABIERZÓW | ZABIERZÓW BIEGA | M3 | 22 | 00:20:46,96 | 45 | |
56 | 1385 | STODOLSKI MATEUSZ | SOSNOWIEC | M3 | 23 | 00:20:52,25 | 46 | ||
57 | 1007 | BALUTA ANNA | LIMANOWA | XRUNNERS | K2 | 4 | 00:20:57,02 | 11 | |
58 | 1019 | BIELA RAFAŁ | GLIWICE | M3 | 24 | 00:21:02,56 | 47 | ||
59 | 1268 | MOCEK GRZEGORZ | GORZÓW | M4 | 8 | 00:21:08,72 | 48 | ||
60 | 1181 | KOWALCZYK PAWEŁ | KĘTY | KĘCKIE HARPAGANY | M4 | 9 | 00:21:08,89 | 49 | |
61 | 1069 | DUDZIK SEBASTIAN | MAZAŃCOWICE | M3 | 25 | 00:21:12,40 | 50 | ||
62 | 1139 | JÓZKOWICZ SEBASTIAN | KRZESZOWICE | M4 | 10 | 00:21:16,40 | 51 | ||
63 | 1417 | ŚWIERCZYŃSKI MICHAŁ | TYCHY | ELEKTRONY | M3 | 26 | 00:21:22,20 | 52 | |
64 | 1334 | RAPACZ ADAM | KĘTY | KĘCKIE HARPAGANY | M5 | 2 | 00:21:22,43 | 53 | |
65 | 1078 | FAŁOWSKA SONIA | ANDRYCHÓW | KS SPRINT BIELSKOBIAŁA | K1 | 2 | 00:21:27,47 | 12 | |
66 | 1440 | WESOŁY PIOTR | KATOWICE | LUBIĘ BURPESSY | M3 | 27 | 00:21:28,46 | 54 | |
67 | 1179 | KOWAL ANDRZEJ | CHRZANÓW | M5 | 3 | 00:21:28,51 | 55 | ||
68 | 1464 | ŻAK WOJCIECH | RAJSKO | M1 | 6 | 00:21:29,23 | 56 | ||
69 | 1465 | WAWSZKIEWCZ PIOTR | M2 | 11 | 00:21:31,37 | 57 | |||
70 | 1162 | KOBIAŁKA ROBERT | JASTRZĘBIE ZDRÓJ | M4 | 11 | 00:21:32,87 | 58 | ||
71 | 1184 | KOZAK KRZYSZTOF | KRAKÓW | NOWA HUTA TEAM | M3 | 28 | 00:21:34,70 | 59 | |
72 | 1256 | MENDEL BEATA | ORZESZE | STUDIO FITNESS MIKOŁÓW | K4 | 2 | 00:21:36,03 | 13 | |
73 | 1269 | MOCEK WOJCIECH | JAWORZNO | M4 | 12 | 00:21:40,65 | 60 | ||
74 | 1327 | POJDA GRZEGORZ | RYBNIK | RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM | M4 | 13 | 00:21:42,30 | 61 | |
75 | 1299 | PAPIERSKI LESZEK | SPYTKOWICE | PGB SPORTOWA PACZKA | M4 | 14 | 00:21:42,98 | 62 | |
76 | 1210 | LESZCZYŃSKI KAZIMIERZ | CHRZANÓW | M3 | 29 | 00:21:43,29 | 63 | ||
77 | 1283 | NOGA ADAM | JEDLINA | M4 | 15 | 00:21:43,29 | 64 | ||
78 | 1251 | MAYMAJEWSKI MICHAŁ | GLIWICE | M3 | 30 | 00:21:45,16 | 65 | ||
79 | 1205 | KUTYŁA ADAM | WADOWICE | M4 | 16 | 00:21:45,18 | 66 | ||
80 | 1060 | DOBRANOWSKI PIOTR | CHRZANOW | PARKRUN CHRZANÓW | M4 | 17 | 00:21:50,51 | 67 | |
81 | 512 | TRACZ MACIEJ | KRAKÓW | M4 | 18 | 00:21:52,02 | 68 | ||
82 | 1307 | PIĄTEK KORDIAN | OŚWIĘCIM | M2 | 12 | 00:21:54,40 | 69 | ||
83 | 1087 | GALOS SZYMON | CHRZANÓW | CHRZANÓW24 | M1 | 7 | 00:21:55,33 | 70 | |
84 | 1418 | TĘCZA JAKUB | CZĘSTOCHOWA | LUNIQUE TEAM | M3 | 31 | 00:22:00,65 | 71 | |
85 | 208 | JANIK PAWEŁ | KĘTY | KĘCKIE HARPAGANY | M4 | 19 | 00:22:07,53 | 72 | |
86 | 1355 | SIERADZ MARCIN | CZĘSTOCHOWA | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | M3 | 32 | 00:22:08,24 | 73 | |
87 | 1082 | GELETUKHA TATIANA | CZĘSTOCHOWA | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA/KALINOWSKI TEAM | K3 | 6 | 00:22:08,79 | 14 | |
88 | 1257 | MĘDRYSA MICHAŁ | PŁAWY | RUN4FUN | M2 | 13 | 00:22:12,97 | 74 | |
89 | 1065 | DRABCZYK JULIA | OŚWIĘCIM | SETBOL | K1 | 3 | 00:22:14,41 | 15 | |
90 | 1339 | ROLNIK BARTOSZ | MIKOŁÓW | M1 | 8 | 00:22:19,81 | 75 | ||
91 | 1476 | CIURUS PIOTR | M3 | 33 | 00:22:20,15 | 76 | |||
92 | 1399 | SZAŁACIŃSKA KINGA | GLIWICE | ROCKIN' SILESIA 4 LIFE | K2 | 5 | 00:22:20,86 | 16 | |
93 | 1238 | MAŁECKI MARCIN | BABICE | M4 | 20 | 00:22:25,82 | 77 | ||
94 | 1110 | GUZDEK JOLA | CHOCZNIA | K2 | 6 | 00:22:26,58 | 17 | ||
95 | 1325 | PODLEŚNY PAWEŁ | BIERUŃ | M3 | 34 | 00:22:27,57 | 78 | ||
96 | 1435 | WALECKI IGOR | PSZCZYNA | SPOT PSZCZYNA | M1 | 9 | 00:22:28,28 | 79 | |
97 | 1391 | STYPUŁKOWSKI TOMASZ | SOSNOWIEC | SAMOTNY WILK | M4 | 21 | 00:22:30,84 | 80 | |
98 | 1064 | DRABCZYK DARIUSZ | OŚWIĘCIM | M4 | 22 | 00:22:31,15 | 81 | ||
99 | 1190 | KRAWCZUK PIOTR | SZCZECIN | PUSZCZYK BUKOWY | M3 | 35 | 00:22:36,38 | 82 | |
100 | 1155 | KIZNAR TOMEK | RZYKI | M2 | 14 | 00:22:36,85 | 83 | ||
101 | 1031 | BORYCZKA SZYMON | MIEDZYRZECZE | M3 | 36 | 00:22:39,23 | 84 | ||
102 | 1174 | KOREK WOJCIECH | GLIWICE | ROCKIN' SILESIA 4 LIFE | M2 | 15 | 00:22:44,28 | 85 | |
103 | 1245 | MATUSIAK MARCIN | WOLA | POWOLI DO CELU | M3 | 37 | 00:22:44,86 | 86 | |
104 | 1343 | RUŁA TOMASZ | CHOCZNIA | ANDRYCHÓW RUNNING | M2 | 16 | 00:22:49,49 | 87 | |
105 | 1259 | MICHALCZYK ARTUR | BOCHNIA | M5 | 4 | 00:22:51,28 | 88 | ||
106 | 36 | BRUSIŁO ILONA | MAMYRYSZAMY.PL | K3 | 7 | 00:23:02,45 | 18 | ||
107 | 1329 | PROKOPENKO AGA | ŻORY | K4 | 3 | 00:23:06,72 | 19 | ||
108 | 1160 | KŁAPUT NATALIA | WADOWICE | ENDORFINY | K1 | 4 | 00:23:09,51 | 20 | |
109 | 1040 | BURY ADAM | OŚWIECIM | M2 | 17 | 00:23:10,34 | 89 | ||
110 | 1297 | PAŁOSZ TOMASZ | CZANIEC | UMKS KĘCZANIN KĘTY | M2 | 18 | 00:23:10,76 | 90 | |
111 | 1341 | ROLNIK REMIGIUSZ | MIKOŁÓW | M5 | 5 | 00:23:13,96 | 91 | ||
112 | 1456 | ZGUDA KACPER | OŚWIĘCIM | M1 | 10 | 00:23:17,02 | 92 | ||
113 | 1331 | PUCHAJDA IGOR | OŚWIECIM | M1 | 11 | 00:23:17,35 | 93 | ||
114 | 1475 | CIURUŚ ZYGMUNT | M4 | 23 | 00:23:18,59 | 94 | |||
115 | 1002 | ANDRUSZKO STEFAN | OŚWIĘCIM | SJ OŚWIĘCIM | M1 | 12 | 00:23:18,83 | 95 | |
116 | 1029 | BOGUTA MACIEJ | KRAKÓW | M1 | 13 | 00:23:19,24 | 96 | ||
117 | 1240 | MARCINIAK ŁUKASZ | ŁÓDŹ | M3 | 38 | 00:23:19,74 | 97 | ||
118 | 1284 | NOREK MONIKA | WOLA | K3 | 8 | 00:23:25,44 | 21 | ||
119 | 1361 | SKIBICKI KRZYSZTOF | OŚWIĘCIM | ZADYSZKA OŚWIĘCIM | M4 | 24 | 00:23:27,00 | 98 | |
120 | 1411 | SZULC DARIUSZ | BIERUŃ | BRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWA | M4 | 25 | 00:23:27,69 | 99 | |
121 | 1136 | JEZIERSKI KRZYSZTOF | CHRZANÓW | CHRZANÓW | M4 | 26 | 00:23:31,52 | 100 | |
122 | 1221 | ŁUKASIK PIOTR | TRZEBINIA | M2 | 19 | 00:23:32,88 | 101 | ||
123 | 1006 | BALONEK DAMIAN | WADOWICE | BLOKERSI | M2 | 20 | 00:23:35,93 | 102 | |
124 | 1172 | KONDOSZEK ROKSANA | JAWORZNO | PARKRUN CHRZANÓW | K1 | 5 | 00:23:35,97 | 22 | |
125 | 1140 | JUSKIEWICZ OLIWIA | OSIEK | K1 | 6 | 00:23:37,70 | 23 | ||
126 | 1202 | KURZEJA PATRYK | LUSZOWICE | PARKRUN CHRZANÓW | M2 | 21 | 00:23:39,29 | 103 | |
127 | 1425 | TUSZYŃSKI DAWID | BRZESZCZE | M3 | 39 | 00:23:44,20 | 104 | ||
128 | 1225 | MADEJ JAKUB | BRZESZCZE | M2 | 22 | 00:23:45,50 | 105 | ||
129 | 1264 | MIESZCZAK KRZYSZTOF | OŚWIECIM | M3 | 40 | 00:23:46,50 | 106 | ||
130 | 1340 | ROLNIK MARLENA | MIKOŁÓW | K2 | 7 | 00:23:49,58 | 24 | ||
131 | 1348 | SADOWSKI TOMASZ | SOSNOWIEC | W POGONI ZA DUCHEM | M4 | 27 | 00:23:54,07 | 107 | |
132 | 1242 | MATEJASIK MATEUSZ | LIBIĄŻ | M3 | 41 | 00:23:56,63 | 108 | ||
133 | 1466 | 00:24:01,15 | |||||||
134 | 374 | NOWAKOWSKI JACEK | OŚWIĘCIM | M4 | 28 | 00:24:01,56 | 109 | ||
135 | 1193 | KRZEMIEŃ PIOTR | LIBIĄŻ | WYZNAWCY BRONKA LIBIĄŻ | M2 | 23 | 00:24:01,70 | 110 | |
136 | 1206 | KWIRYŃSKA LETYCJA | CIESZYN | K1 | 7 | 00:24:02,48 | 25 | ||
137 | 1244 | MATUSIAK MARCIN | WOLA | POWOLI DO CELU | M3 | 42 | 00:24:08,75 | 111 | |
138 | 1232 | MAKSYM JOANNA | KRAKOW | K4 | 4 | 00:24:09,15 | 26 | ||
139 | 1252 | MAZGAJ DOMINIK | POGORZYCE | M1 | 14 | 00:24:09,52 | 112 | ||
140 | 1093 | GIZARA SŁAWOMIR | LIBIAZ | M4 | 29 | 00:24:09,76 | 113 | ||
141 | 1229 | MAJEWSKI MICHAŁ | DĄBROWA GÓRNICZA | MAJMUSIC | M3 | 43 | 00:24:10,98 | 114 | |
142 | 1349 | SALACHNA WOJCIECH | UJSOŁY | M2 | 24 | 00:24:11,51 | 115 | ||
143 | 1071 | DUNAJ MATEUSZ | LIBIĄŻ | DOBRY ADRES | M2 | 25 | 00:24:12,24 | 116 | |
144 | 1009 | BAŁDYS GRZEGORZ | OŚWIĘCIM | M3 | 44 | 00:24:12,72 | 117 | ||
145 | 1169 | KOŁEK RENATA | WADOWICE | Z BIEGANIEM MI DO TWARZY | K3 | 9 | 00:24:14,01 | 27 | |
146 | 1332 | PUCHAJDA OLIVIER | OŚWIECIM | M1 | 15 | 00:24:19,00 | 118 | ||
147 | 25 | HODEL MAGDALENA | K2 | 8 | 00:24:22,04 | 28 | |||
148 | 1138 | JĘDRZEJEK KRZYSZTOF | JAWORZNO | M4 | 30 | 00:24:23,40 | 119 | ||
149 | 1036 | BUKOWCZAN MARIAN | OŚWIĘCIM | ZADYSZKA OŚWIĘCIM | M6 | 1 | 00:24:25,15 | 120 | |
150 | 1453 | ZAJĄC NIKODEM | GÓRA | M1 | 16 | 00:24:26,92 | 121 | ||
151 | 1050 | CHUDZYŃSKI TOMASZ | TYCHY | ELEKTRONY | M3 | 45 | 00:24:28,20 | 122 | |
152 | 1171 | KOMAJDA KAROL | OŚWIĘCIM | LACROSSE CLUB SPARTANS OŚWIĘCIM | M2 | 26 | 00:24:30,82 | 123 | |
153 | 1373 | SOCHA PIOTR | OŚWIĘCIM | M2 | 27 | 00:24:35,73 | 124 | ||
154 | 1151 | KATERLA JAKUB | ZABORZE | M2 | 28 | 00:24:35,95 | 125 | ||
155 | 1015 | BĄK TADEUSZ | BIERUŃ | M6 | 2 | 00:24:39,98 | 126 | ||
156 | 1241 | MARSZAŁEK KAROL | OŚWIĘCIM | M1 | 17 | 00:24:44,51 | 127 | ||
157 | 1067 | DRABEK PIOTR | OŚWIĘCIM | SENIORZY | M3 | 46 | 00:24:47,57 | 128 | |
158 | 1072 | DUŻY MONIKA | BIERUŃ | CHWALISZ CZY NIE CHWALISZ LOTEJ Z NAMI | K3 | 10 | 00:24:47,88 | 29 | |
159 | 1427 | URBANIAK ANIA | KRZYWACZKA | WATAHA | K3 | 11 | 00:24:49,08 | 30 | |
160 | 1112 | HAMIK RAFAŁ | CHEŁM ŚLĄSKI | HAMSTER TEAM | M3 | 47 | 00:24:49,30 | 129 | |
161 | 1301 | PATEREK BOGDAN | BIERUŃ | M5 | 6 | 00:24:54,44 | 130 | ||
162 | 1187 | KOZIEŁ PIOTR | OŚWIĘCIM | BORN AGAIN SQUAD | M4 | 31 | 00:24:59,70 | 131 | |
163 | 1022 | BŁASIAK ARKADIUSZ | KĘTY | UMKS KĘCZANIN | M2 | 29 | 00:25:00,92 | 132 | |
164 | 1213 | LISZEWSKI MATEUSZ | OŚWIĘCIMBRZEZINKA | M1 | 18 | 00:25:01,84 | 133 | ||
165 | 1253 | MAZGAJ JULIA | POGORZYCE | K1 | 8 | 00:25:02,36 | 31 | ||
166 | 1273 | MORKISZ PIOTR | OŚWIĘCIM | M2 | 30 | 00:25:05,25 | 134 | ||
167 | 1188 | KOZIK KRZYSZTOF | WOLA | POWOLI DO CELU | M3 | 48 | 00:25:11,79 | 135 | |
168 | 1430 | VIRGALLITA CLAUDIO | ZABORZE | M4 | 32 | 00:25:14,12 | 136 | ||
169 | 1089 | GĘBOŁYŚ BEATA | BIERUŃ | CHWALISZ CZY NIE CHWALISZ LOTEJ Z NAMI | K4 | 5 | 00:25:15,63 | 32 | |
170 | 1235 | MALICKI MARCIN | OŚWIĘCIM | M4 | 33 | 00:25:16,42 | 137 | ||
171 | 1360 | SKAWIŃSKI PAWEŁ | TRZEBINIA | SIERSZANIE | M4 | 34 | 00:25:18,18 | 138 | |
172 | 1073 | DYDUCH DOMINIKA | CHOCZNIA | K2 | 9 | 00:25:20,82 | 33 | ||
173 | 1080 | FIDYT JAKUB | GORZÓW | M2 | 31 | 00:25:22,97 | 139 | ||
174 | 1415 | ŚCIERSKI ŁUKASZ | BIERUŃ STARY | SODEXO RUNNING POLAND | M3 | 49 | 00:25:23,01 | 140 | |
175 | 1068 | DUDEK KINGA | OŚWIĘCIM | K2 | 10 | 00:25:23,41 | 34 | ||
176 | 1266 | MISZCZAK DAMIAN | IMIELIN | IMIELINBIEGA | M4 | 35 | 00:25:27,06 | 141 | |
177 | 1338 | REZIK MARCIN | JAWISZOWICE | M3 | 50 | 00:25:30,23 | 142 | ||
178 | 1129 | JANOSIK MARIUSZ | KĘTY | M3 | 51 | 00:25:31,79 | 143 | ||
179 | 1021 | BILSKI MAREK | ŁĘKI | M4 | 36 | 00:25:34,52 | 144 | ||
180 | 1183 | KOWALSKI NATAN | KRAKÓW | M1 | 19 | 00:25:35,80 | 145 | ||
181 | 1051 | CIMAŁA BEATA | BIERUŃ | K5 | 1 | 00:25:39,25 | 35 | ||
182 | 1394 | SUROWIAK OLGA | TRZEBINIA | K4 | 6 | 00:25:40,63 | 36 | ||
183 | 1012 | BARCZYK JOLANTA | CZĘSTOCHOWA | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA/KALINOWSKI TEAM | K5 | 2 | 00:25:43,84 | 37 | |
184 | 1449 | WYPYCH URSZULA | KRAKÓW | K1 | 9 | 00:25:44,06 | 38 | ||
185 | 1474 | STORTSERVYI MYKOLA | KRAKÓW | K3 | 12 | 00:25:50,73 | 39 | ||
186 | 1381 | STAŃCZYK ANDRZEJ | WOLA | M5 | 7 | 00:25:52,30 | 146 | ||
187 | 1262 | MICHAŁEK MIŁOSZ | PRZECISZÓW | M1 | 20 | 00:25:52,87 | 147 | ||
188 | 1117 | HUCZEK DAWID | JAWISZOWICE | MJMETAL OŚWIĘCIM | M2 | 32 | 00:25:53,73 | 148 | |
189 | 1288 | NOWAK PIOTR | ŁAZISKA GÓRNE | M4 | 37 | 00:25:55,84 | 149 | ||
190 | 1454 | ZAJĄC PAWEŁ | KRAKÓW | M4 | 38 | 00:25:57,01 | 150 | ||
191 | 1127 | JAKUBIEC JAKUB | OSWIECIM | UNIA OSWIECIM | M1 | 21 | 00:25:58,58 | 151 | |
192 | 1207 | KWIRYŃSKI SLAWOMIR | CIESZYN | M4 | 39 | 00:25:59,46 | 152 | ||
193 | 1165 | KOCEMBA DAWID | KOBIERNICE | UMKS KĘCZANIN | M4 | 40 | 00:26:00,05 | 153 | |
194 | 1436 | WASIL TOMASZ | OŚWIĘCIM | M4 | 41 | 00:26:04,40 | 154 | ||
195 | 1046 | CHODKIEWICZ ADAM | LĘDZINY | M2 | 33 | 00:26:05,05 | 155 | ||
196 | 1214 | LUBOWIECKI MAREK | LĘDZINY | M2 | 34 | 00:26:05,36 | 156 | ||
197 | 1423 | TRACZ JOANNA | KRAKÓW | K3 | 13 | 00:26:16,18 | 40 | ||
198 | 1473 | LEGIERSKI ROBERT | M2 | 35 | 00:26:20,57 | 157 | |||
199 | 1228 | MAJDZIAK MARCIN | BRZESZCZE | M3 | 52 | 00:26:21,04 | 158 | ||
200 | 1369 | SOBCZAK BEATA | ŻORY | K4 | 7 | 00:26:21,23 | 41 | ||
201 | 1178 | KOTYLA RYSZARD | OŚWIĘCIM | M3 | 53 | 00:26:22,10 | 159 | ||
202 | 1463 | ŻABCZYŃSKA MAGDALENA | NOWA DĘBA | K3 | 14 | 00:26:23,30 | 42 | ||
203 | 1005 | BALON MAŁGORZATA | OŚWIĘCIM | K4 | 8 | 00:26:24,02 | 43 | ||
204 | 1154 | KEMPKIEWICZ BARBARA | MODLNICA | K2 | 11 | 00:26:27,06 | 44 | ||
205 | 1100 | GÓRALCZYK KATARZYNA | OŚWIĘCIM | K4 | 9 | 00:26:29,35 | 45 | ||
206 | 1248 | MATUSZ PAWEŁ | BRZEZINKA | OŚWIĘCIMSKI KLUB KARATE | M4 | 42 | 00:26:33,28 | 160 | |
207 | 1375 | SOLARSKI JAKUB | LIBIĄŻ | M2 | 36 | 00:26:36,25 | 161 | ||
208 | 1084 | FOJCIK TOMASZ | PALOWICE | RODZINKA | M3 | 54 | 00:26:36,94 | 162 | |
209 | 1075 | DZIUBEK MIROSŁAW | OŚWIĘCIM | M2 | 37 | 00:26:37,96 | 163 | ||
210 | 1121 | JACHIMOWSKA DOMINIKA | KNURÓW | KNURÓW CITY | K1 | 10 | 00:26:40,67 | 46 | |
211 | 1467 | PRZYSTALSKA ANGELIKA | OŚWIĘCIM | K2 | 12 | 00:26:47,37 | 47 | ||
212 | 1377 | SOLARZ PAULINA | BIELSKOBIAŁA | K2 | 13 | 00:26:51,94 | 48 | ||
213 | 1196 | KUBICZEK ANNA | BRZESZCZE | K3 | 15 | 00:26:53,58 | 49 | ||
214 | 1404 | SZCZUREK WOJCIECH | KNURÓW, POW. GLIWICKI | M3 | 55 | 00:26:54,24 | 164 | ||
215 | 1147 | KAMIŃSKA MAGDALENA | SŁOMNIKI | ZAKWAS TEAM | K3 | 16 | 00:26:58,97 | 50 | |
216 | 1395 | SUROWIAK TOMASZ | TRZEBINIA | M4 | 43 | 00:26:59,23 | 165 | ||
217 | 1066 | DRABCZYK ZOFIA | OŚWIĘCIM | K4 | 10 | 00:26:59,69 | 51 | ||
218 | 1261 | MICHAŁEK KRYSTYNA | PRZECISZÓW | K4 | 11 | 00:27:02,33 | 52 | ||
219 | 1118 | HUFNAGEL DAWID | OŚWIĘCIM | M1 | 22 | 00:27:05,37 | 166 | ||
220 | 1119 | INDEKA JOANNA | STUDZIONKA | RODZINKA | K4 | 12 | 00:27:07,88 | 53 | |
221 | 1004 | BALON GABRIELA | OŚWIĘCIM | K1 | 11 | 00:27:11,71 | 54 | ||
222 | 1049 | CHRÓSZCZ KLAUDIA | BIERUŃ | K3 | 17 | 00:27:12,11 | 55 | ||
223 | 1158 | KLISIAK JULIA | ZABORZE | K1 | 12 | 00:27:13,87 | 56 | ||
224 | 1276 | MYALSKA KATARZYNA | LĘDZINY | DO PORZYGU OCR TEAM | K3 | 18 | 00:27:14,09 | 57 | |
225 | 1041 | BURY PAWEŁ | OŚWIECIM | M3 | 56 | 00:27:14,68 | 167 | ||
226 | 1027 | BOCIĄGA BARTOSZ | CHORZÓW | M2 | 38 | 00:27:16,56 | 168 | ||
227 | 1461 | ZUBEL ARON | ZABORZE | ZADYSZKA OŚWIĘCIM | M1 | 23 | 00:27:17,26 | 169 | |
228 | 1312 | PIECYK ADRIANNA | ŻORY | K4 | 13 | 00:27:17,40 | 58 | ||
229 | 1226 | MAGIERA EWELINA | IMIELIN | CHWALISZ CZY NIE CHWALISZLOTEJ Z NAMI | K3 | 19 | 00:27:18,96 | 59 | |
230 | 1239 | MAŁODOBRY KRZYSZTOF | BARLINEK | BARLINEK | M5 | 8 | 00:27:22,57 | 170 | |
231 | 1103 | GRACA EWELINA | OŚWIĘCIM | K2 | 14 | 00:27:23,44 | 60 | ||
232 | 1143 | KACZMARZYK ALEKSANDRA | OŚWIĘCIM | K2 | 15 | 00:27:24,77 | 61 | ||
233 | 1432 | WALA JUSTYNA | CZARKÓW | SPOT PSZCZYNA | K3 | 20 | 00:27:25,20 | 62 | |
234 | 1108 | GRZEGORZEK KAMIL | PALOWICE | RODZINKA | M2 | 39 | 00:27:27,69 | 171 | |
235 | 1372 | SOBÓL KRZYSZTOF | JAWISZOWICE | PATYKIEM PISANE 505 | M4 | 44 | 00:27:28,94 | 172 | |
236 | 1390 | STUPKA MATEUSZ | ANDRYCHÓW | M3 | 57 | 00:27:29,50 | 173 | ||
237 | 1113 | HANDY SAMANTA | KĘTY | K3 | 21 | 00:27:30,19 | 63 | ||
238 | 1037 | BUŁAKOWSKI KAMIL | LIBIĄŻ | WYZNAWCY BRONKA LIBIĄŻ | M3 | 58 | 00:27:32,01 | 174 | |
239 | 1250 | MATYSIK MARTA | LIBIĄŻ | WYZNAWCY BRONKA LIBIĄŻ | K2 | 16 | 00:27:32,46 | 64 | |
240 | 1167 | KOLASKA ŁUKASZ | ŁAZISKA GÓRNE | ELEKTRONY | M2 | 40 | 00:27:33,84 | 175 | |
241 | 1024 | BOBA KAMILA | PRZECISZÓW | K2 | 17 | 00:27:37,95 | 65 | ||
242 | 1233 | MALCZYK WIESŁAW | LIBIĄŻ | M5 | 9 | 00:27:39,34 | 176 | ||
243 | 1146 | KALINOWSKA JOLANTA | BIELSKOBIALA | K4 | 14 | 00:27:41,32 | 66 | ||
244 | 1194 | KRZYSZEWSKA AGNIESZKA | KRAKÓW | ABB BS RUNNING TEAM | K3 | 22 | 00:27:43,08 | 67 | |
245 | 1285 | NORYS MARTA | LIBIĄŻ | K3 | 23 | 00:27:44,70 | 68 | ||
246 | 1195 | KUBICA RADOSŁAW | OŚWIĘCIM | CLAMARE SKŁAD KRUSZYWA | M3 | 59 | 00:27:45,88 | 177 | |
247 | 1451 | ZADORA IZABELA | CHOCZNIA | BLOKERSI | K2 | 18 | 00:27:46,26 | 69 | |
248 | 1392 | SUBEL ANETA | LIBIAZ | K3 | 24 | 00:27:46,84 | 70 | ||
249 | 1149 | KASPERCZYK PATRYCJA | GROJEC | RUN4FUN | K2 | 19 | 00:27:47,23 | 71 | |
250 | 1314 | PILCH ALEKSANDRA | CHRZANÓW | MIŁOŚĆ I BIEGANIE | K2 | 20 | 00:27:47,35 | 72 | |
251 | 1204 | KUŚMIERCZYK MARCIN | OŚWIĘCIM | M2 | 41 | 00:27:48,03 | 178 | ||
252 | 1450 | ZADORA IWONA | MUCHARZ | BLOKERSI | K2 | 21 | 00:27:48,77 | 73 | |
253 | 1460 | LICHOTA GRZEGORZ | BABICE | M3 | 60 | 00:27:49,43 | 179 | ||
254 | 1077 | FAJCZYK KRZYSZTOF | PRZECISZÓW | M1 | 24 | 00:27:50,77 | 180 | ||
255 | 1047 | CHORĄŻY LUCYNA | BRZESZCZE | K3 | 25 | 00:27:51,06 | 74 | ||
256 | 1034 | BUDZYŃ RAFAŁ | DĄBROWA GÓRNICZA | WYCIARAMCIAMCIANE DZIAMDZIAKI | M4 | 45 | 00:27:51,50 | 181 | |
257 | 1212 | LISAK MARCIN | PRZECIESZYN | M3 | 61 | 00:27:57,16 | 182 | ||
258 | 1445 | WITKOWSKA WERONIKA | OŚWIĘCIM | K2 | 22 | 00:27:57,97 | 75 | ||
259 | 1199 | KULCZYK IWONA | GORZÓW | K2 | 23 | 00:27:58,80 | 76 | ||
260 | 1303 | PAWEŁKO JAKUB | BESTWINA | M1 | 25 | 00:28:04,55 | 183 | ||
261 | 1305 | PEŁKA ANETA | BRZESZCZE | K4 | 15 | 00:28:04,59 | 77 | ||
262 | 1063 | DORYWALSKI TOMASZ | OŚWIĘCIM | M5 | 10 | 00:28:05,20 | 184 | ||
263 | 1409 | SZROMBA MAREK | OŚWIECIM | M4 | 46 | 00:28:05,30 | 185 | ||
264 | 1295 | OSZCZĘDA MARZENA | ŻORY | K4 | 16 | 00:28:07,47 | 78 | ||
265 | 1133 | JAROMIN MAGDALENA | BIERUN | JAROMIN | K2 | 24 | 00:28:08,96 | 79 | |
266 | 1426 | UBIK NATALIA | BRZESZCZE | K1 | 13 | 00:28:10,70 | 80 | ||
267 | 1220 | ŁUCIÓW LESZEK | WROCŁAW | ROCKIN' SILESIA 4 LIFE | M4 | 47 | 00:28:10,77 | 186 | |
268 | 1227 | MAJCHRZAK KATARZYNA | KATOWICE | K3 | 26 | 00:28:13,63 | 81 | ||
269 | 1287 | NOWAK JOANNA | WARSZAWA | K2 | 25 | 00:28:15,18 | 82 | ||
270 | 1347 | RZEPKA MICHAL | BIERUŃ | M3 | 62 | 00:28:18,67 | 187 | ||
271 | 1289 | NOWAK WIOLETTA | PORĘBA WIELKA | K5 | 3 | 00:28:20,13 | 83 | ||
272 | 1379 | STACHURA GRZEGORZ | WŁOSIENICA | M3 | 63 | 00:28:20,20 | 188 | ||
273 | 1131 | JARGUS AMELIA | PODOLSZE | K1 | 14 | 00:28:20,69 | 84 | ||
274 | 1403 | SZCZEPANIAK PAWEŁ | OŚWIĘCIM | M3 | 64 | 00:28:21,18 | 189 | ||
275 | 1114 | HANF ANNA | BIERUŃ | CHWALISZ CZY NIE CHWALISZ LOTEJ Z NAMI | K3 | 27 | 00:28:24,54 | 85 | |
276 | 1311 | PIECHACZEK IZABELA | GOCZAŁKOWICEZDRÓJ | RODZINKA | K3 | 28 | 00:28:34,37 | 86 | |
277 | 1107 | GRUSZKA WOJCIECH | KOBIERNICE | UMKS KĘCZANIN | M1 | 26 | 00:28:37,54 | 190 | |
278 | 1097 | GOLEC CHOLEWA ALEKSANDRA | ŻABNICA | K3 | 29 | 00:28:38,23 | 87 | ||
279 | 1371 | SOBEL BEATA | WIEPRZ | K3 | 30 | 00:28:38,83 | 88 | ||
280 | 1389 | STUPKA MAGDALENA | ANDRYCHÓW | K4 | 17 | 00:28:38,83 | 89 | ||
281 | 1408 | SZPYRKA KORDIAN | KĘTY | UMKS KĘCZANIN | M2 | 42 | 00:28:39,09 | 191 | |
282 | 1058 | DŁUGOSZ PAWEŁ | SIEMIANOWICE ŚL | M2 | 43 | 00:28:41,28 | 192 | ||
283 | 1281 | NAWOJSKI TOBIASZ | CHORZÓW | M1 | 27 | 00:28:42,34 | 193 | ||
284 | 1216 | ŁACNY ANGELIKA | BRZESZCZE | SPEED TEAM BRZESZCZE | K3 | 31 | 00:28:43,42 | 90 | |
285 | 1294 | OPSZANSKA BEATA | CHELMEK | K4 | 18 | 00:28:43,94 | 91 | ||
286 | 1203 | KUSAK JULIA | OŚWIĘCIM | UKS SETBOL OŚWIĘCIM | K1 | 15 | 00:28:46,40 | 92 | |
287 | 1035 | BUJAREK MATEUSZ | BIELANY | UMKS KĘCZANIN KĘTY | M1 | 28 | 00:28:47,49 | 194 | |
288 | 1123 | JACKOWSKA NATALIA | OŚWIĘCIM | SETBOL | K1 | 16 | 00:28:47,63 | 93 | |
289 | 1083 | FLOREK MICHAŁ | KRAKÓW | WOJSKO POLSKIE | M3 | 65 | 00:28:47,70 | 195 | |
290 | 1263 | MIESZCZAK ANNA | OŚWIĘCIM | K3 | 32 | 00:28:49,14 | 94 | ||
291 | 35 | SULEJ-DĄBROWSKA ALEKSANDRA | MAMYRUSZAMY.PL | K3 | 33 | 00:28:58,88 | 95 | ||
292 | 1442 | WIECZOREK ANNA | SKAWINA | WWW.PATRYKWIECZOREK.PL | K2 | 26 | 00:28:59,32 | 96 | |
293 | 19 | MAŁECKI JAROSŁAW | RK ATHLETICS | M5 | 11 | 00:29:01,09 | 196 | ||
294 | 1388 | STRASZAK JUSTYNA | SOSNOWIEC | FIZJOTERAPIA JUSTYNA SOSNOWIEC | K3 | 34 | 00:29:01,90 | 97 | |
295 | 1132 | JAROCH MICHAŁ | GLIWICE | M2 | 44 | 00:29:01,95 | 197 | ||
296 | 1353 | SEROCKA BEATA | ZABRZE | K5 | 4 | 00:29:03,42 | 98 | ||
297 | 1342 | ROSÓŁ PAWEŁ | CHRZANÓW | M3 | 66 | 00:29:03,43 | 198 | ||
298 | 1182 | KOWALSKA KAROLINA | KRAKÓW | K3 | 35 | 00:29:04,81 | 99 | ||
299 | 1448 | WYCISK MARCIN | CZECHOWICEDZIEDZICE | RUN4FUN | M3 | 67 | 00:29:09,24 | 199 | |
300 | 24 | SIKORA JACEK | m5 | 12 | 00:29:10,38 | 200 | |||
301 | 1365 | SKÓRKA JAKUB | OŚWIĘCIM | M2 | 45 | 00:29:10,97 | 201 | ||
302 | 1366 | SKÓRKA MAGDALENA | OŚIWĘCIM | K2 | 27 | 00:29:11,19 | 100 | ||
303 | 1413 | SZYDLIK KLAUDIUSZ | OŚWIĘCIM | M4 | 48 | 00:29:11,36 | 202 | ||
304 | 1 | KORZENIOWSKI ROBERT | RK ATHLETICS | M5 | 13 | 00:29:13,71 | 203 | ||
305 | 1316 | PILCH WERONIKA | SIEMIANOWICE ŚL | K1 | 17 | 00:29:15,47 | 101 | ||
306 | 1148 | KARAŚ KRYSTYNA | OŚWIĘCIM | SETBOL | K4 | 19 | 00:29:23,40 | 102 | |
307 | 1270 | MOJ TOMASZ | CHORZÓW | M4 | 49 | 00:29:24,65 | 204 | ||
308 | 1074 | DZIAŁOWSKI DARIUSZ | DĄBROWA GÓRNICZA | M4 | 50 | 00:29:24,73 | 205 | ||
309 | 1249 | MATYNIAK BARBARA | LIBIĄŻ | K3 | 36 | 00:29:24,99 | 103 | ||
310 | 1443 | WIECZOREK JULIA | OŚWIĘCIM | SETBOL OŚWIĘCIM | K1 | 18 | 00:29:25,52 | 104 | |
311 | 1280 | NAWOJSKA BARBARA | CHORZÓW | K4 | 20 | 00:29:25,95 | 105 | ||
312 | 1296 | PALIGA ANNA | MYSZKOWICE | SAINTGOBAIN SQUAD | K2 | 28 | 00:29:26,11 | 106 | |
313 | 1326 | PODYMA MIKOŁAJ | BYTOM | M2 | 46 | 00:29:26,43 | 206 | ||
314 | 1386 | STOLARZEWICZ MARIUSZ | JAWISZOWICE | BIGFATRUNNER | M4 | 51 | 00:29:29,26 | 207 | |
315 | 1351 | SARNA KLAUDIA | MAKÓW PODHALAŃSKI | SARENKA | K2 | 29 | 00:29:34,92 | 107 | |
316 | 1350 | SARNA KAROLINA | MAKÓW PODHALAŃSKI | SARENKA | K2 | 30 | 00:29:35,32 | 108 | |
317 | 1290 | NYCZ STANISŁAW | OŚWIĘCIM | M2 | 47 | 00:29:37,62 | 208 | ||
318 | 1189 | KOŻUCH KATARZYNA | WŁOSIENICA | K3 | 37 | 00:29:42,06 | 109 | ||
319 | 1010 | BARAN ANNA | TOMICE | K5 | 5 | 00:29:42,43 | 110 | ||
320 | 1168 | KOŁEK MACIEJ | WADOWICE | WADOWICE BIEGAJĄ | M3 | 68 | 00:29:44,81 | 209 | |
321 | 1104 | GRĄDALSKA NATALIA | OŚWIĘCIM | K2 | 31 | 00:29:46,36 | 111 | ||
322 | 1346 | RZEMIŃSKI GRZEGORZ | OŚWIĘCIM | M3 | 69 | 00:29:53,38 | 210 | ||
323 | 1081 | FIEDOR MAGDALENA | OŚWIĘCIM | K4 | 21 | 00:29:57,78 | 112 | ||
324 | 1293 | OPITEK KORNEL | GORZÓW | M2 | 48 | 00:29:58,32 | 211 | ||
325 | 1192 | KRZEMIEŃ ALEKSANDRA | OŚWIĘCIM | ENERGY TEAM | K2 | 32 | 00:29:58,69 | 113 | |
326 | 1330 | PRZYBYLIK EWA | ZAWIERCIE | K5 | 6 | 00:29:58,85 | 114 | ||
327 | 1447 | WRONOWSKA EMILIA | BĄKÓW | K3 | 38 | 00:30:00,66 | 115 | ||
328 | 1018 | BIBER BARBARA | UJSOŁY | K3 | 39 | 00:30:07,33 | 116 | ||
329 | 1439 | WESOŁOWSKI KAMIL | CHMIELNIK | M3 | 70 | 00:30:08,83 | 212 | ||
330 | 1258 | MICHALCZUK ALICJA | ZABORZE | SETBOL OŚWIĘCIM | K1 | 19 | 00:30:09,52 | 117 | |
331 | 1265 | MISIOROWSKA ANNA | LIBIĄŻ | K2 | 33 | 00:30:11,78 | 118 | ||
332 | 1414 | SZYMECZKO JOLANTA | ZABORZE | K4 | 22 | 00:30:12,98 | 119 | ||
333 | 1396 | SWAKOŃ ARTUR | ANDRYCHÓW | UMKS KECZANIN | M1 | 29 | 00:30:13,69 | 213 | |
334 | 1135 | JAWOREK KRYSTYNA | OSWIECIM | K6 | 1 | 00:30:15,85 | 120 | ||
335 | 1275 | MROŻEK ZBIGNIEW | DĄBROWA GÓRNICZA | Z BIEGANIEM MI DO TWARZY | M5 | 14 | 00:30:19,59 | 214 | |
336 | 1438 | WĄŻ ANETA | CHEŁM ŚLĄSKI | K4 | 23 | 00:30:19,74 | 121 | ||
337 | 1298 | PANCERZ JOANNA | BIELSKOBIAŁA | K3 | 40 | 00:30:20,44 | 122 | ||
338 | 1383 | STASZEWSKA EWELINA | KATOWICE | K2 | 34 | 00:30:21,95 | 123 | ||
339 | 1099 | GÓRA KATARZYNA | ZAGÓRNIK | K2 | 35 | 00:30:23,93 | 124 | ||
340 | 1384 | STĘPIŃSKA EWA | GLIWICE | K4 | 24 | 00:30:25,17 | 125 | ||
341 | 1095 | GLANOWSKI ADRIAN | BIELSKOBIAŁA | GLANOWSCY ACTIVE FAMILY | M2 | 49 | 00:30:25,97 | 215 | |
342 | 1094 | GLANOWSKA KAMILA | BIELSKOBIALA | GLANOWSCY ACTIVE FAMILY | K2 | 36 | 00:30:26,97 | 126 | |
343 | 1272 | MORDAN KAROLINA | OŚWIĘCIM | SETBOL | K1 | 20 | 00:30:29,56 | 127 | |
344 | 1309 | PICZAK AGNIESZKA | KOZY | JABŁUSZKOWA | K4 | 25 | 00:30:31,30 | 128 | |
345 | 1170 | KOŁODZIEJCZYK KATARZYNA | PŁAZA | K3 | 41 | 00:30:38,50 | 129 | ||
346 | 1279 | MYSONAZAJĄC DOROTA | KRAKÓW | K4 | 26 | 00:30:38,90 | 130 | ||
347 | 1153 | KAŹMIERCZAK KAROLINA | ŁAPANÓW | K3 | 42 | 00:30:39,38 | 131 | ||
348 | 1457 | ZIMNY IRENEUSZ | RYBNIK | M4 | 52 | 00:30:40,03 | 216 | ||
349 | 1111 | HACZEK SABINA | ŻYWIEC | K3 | 43 | 00:30:42,54 | 132 | ||
350 | 1321 | PŁACHECKI PIOTR | RUDA ŚLĄSKA | M4 | 53 | 00:30:49,20 | 217 | ||
351 | 1320 | PŁACHECKA LILIANNA | RUDA ŚLĄSKA | K1 | 21 | 00:30:49,21 | 133 | ||
352 | 1096 | GODZIC MAGDALENA | FRYDEK | FIT STACJA | K4 | 27 | 00:30:49,58 | 134 | |
353 | 1402 | SZCZEPANIAK MAGDALENA | OŚWIĘCIM | K3 | 44 | 00:30:53,46 | 135 | ||
354 | 1098 | GÓRA BERNADETTA | ANDRYCHÓW | K3 | 45 | 00:31:04,94 | 136 | ||
355 | 1401 | SZAŁAŚNY PAWEŁ | BRZESZCZE | STAR TREK | M3 | 71 | 00:31:05,19 | 218 | |
356 | 1125 | JAKUBCZYK JAROSŁAW | BRZESZCZE | M4 | 54 | 00:31:06,55 | 219 | ||
357 | 1302 | PAWELKO JAROSŁAW | BESTWINA | M5 | 15 | 00:31:14,65 | 220 | ||
358 | 21 | BRYSKA KAMIL | m2 | 50 | 00:31:14,76 | 221 | |||
359 | 1333 | PUSZCZ MONIKA | TYCHY | K2 | 37 | 00:31:15,08 | 137 | ||
360 | 1001 | ALBIŃSKI MATEUSZ | TYCHY | M2 | 51 | 00:31:15,60 | 222 | ||
361 | 1368 | SMYCZYŃSKA KATARZYNA | WROCŁAW | JAŚKOWNIKI | K2 | 38 | 00:31:17,11 | 138 | |
362 | 1412 | SZULC MARTA | BIERUN | BRYKAJĄCA GRUPA BIEGOWA | K4 | 28 | 00:31:17,60 | 139 | |
363 | 1056 | CZYŻKOWSKI TOMASZ | WROCŁAW | JAŚKOWNIKI | M3 | 72 | 00:31:17,77 | 223 | |
364 | 20 | SIKORA JUSTYNA | k2 | 39 | 00:31:20,20 | 140 | |||
365 | 1025 | BOBA MONIKA | JAWORZNO | K4 | 29 | 00:31:21,49 | 141 | ||
366 | 1106 | GRUSZKA MACIEJ | KOBIERNICE | UMKS KĘCZANIN | M4 | 55 | 00:31:21,82 | 224 | |
367 | 1145 | KALETA AGNIESZKA | BRZESZCZE | K3 | 46 | 00:31:24,18 | 142 | ||
368 | 1356 | SIKORA BARBARA | KĘTY | KĘCKIE HARPAGANY | K5 | 7 | 00:31:24,62 | 143 | |
369 | 1357 | SIKORA JACEK | KĘTY | KĘTY | M5 | 16 | 00:31:24,98 | 225 | |
370 | 1370 | SOBCZYK KAROLINA | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | K2 | 40 | 00:31:25,07 | 144 | ||
371 | 1175 | KOSTRZEWA JAKUB | BROSZKOWICE | M3 | 73 | 00:31:31,76 | 226 | ||
372 | 1458 | ZOLICH TOMASZ | KOBIERNICE | UMKS KĘCZANIN | M5 | 17 | 00:31:32,21 | 227 | |
373 | 1045 | CHMURA EWELINA | WROCŁAW | K3 | 47 | 00:31:44,40 | 145 | ||
374 | 1043 | CADER KATARZYNA | OŚWIĘCIM | K3 | 48 | 00:31:44,78 | 146 | ||
375 | 1124 | JAKÓB BEATA | OŚWIĘCIM | K4 | 30 | 00:31:49,45 | 147 | ||
376 | 1260 | MICHAŁEK DOROTA | PRZECISZÓW | K4 | 31 | 00:31:50,05 | 148 | ||
377 | 1468 | SERMAK MAŁGORZATA | LIBIĄŻ | K2 | 41 | 00:31:52,84 | 149 | ||
378 | 1282 | NAZIMEK NATALIA | KRAKÓW | K2 | 42 | 00:31:58,40 | 150 | ||
379 | 1434 | WALECKA JAYARZYNA | PSZCZYNA | SPOT PSZCZYNA | K4 | 32 | 00:32:00,31 | 151 | |
380 | 1278 | MYRDKO TOMASZ | OŚWIĘCIMBABICE | M3 | 74 | 00:32:05,45 | 228 | ||
381 | 1345 | RYMANOWSKA ANNA | KRAKÓW | LUBIĘ BURPEES'Y | K3 | 49 | 00:32:08,34 | 152 | |
382 | 1079 | FICEK WLADYLAW | KRAKOW | AMATOR | M6 | 3 | 00:32:22,91 | 229 | |
383 | 1039 | BURCZYK CELINA | KATOWICE | K5 | 8 | 00:32:23,73 | 153 | ||
384 | 1437 | WASZTYL ANETA | OŚWIĘCIM | SETBOL OŚWIĘCIM | K3 | 50 | 00:32:42,25 | 154 | |
385 | 1398 | SZAFRON GOSIA | ĆWIKLICE | SPOT PSZCZYNA | K3 | 51 | 00:32:42,34 | 155 | |
386 | 1322 | PŁONKA GABRIELA | ŻYWIEC | K4 | 33 | 00:32:44,43 | 156 | ||
387 | 1452 | ZAJĄC BOŻENA | GÓRA | K5 | 9 | 00:32:45,48 | 157 | ||
388 | 1109 | GRZESINA MAGDALENA | OŚWIĘCIM | K3 | 52 | 00:32:47,49 | 158 | ||
389 | 1317 | PINACY PATRYCJA | OŚWIĘCIM | UKS SETBOL OŚWIĘCIM | K1 | 22 | 00:32:50,31 | 159 | |
390 | 1315 | PILCH KATARZYNA | SIEMIANOWICE ŚL | K4 | 34 | 00:33:04,42 | 160 | ||
391 | 1198 | KULAK ANIA | RAJSKO | UKS SETBOL OŚWIĘCIM | K1 | 23 | 00:33:08,10 | 161 | |
392 | 1157 | KLIMKOWSKA ANITA | TYCHY | SKIPPER | K4 | 35 | 00:33:11,03 | 162 | |
393 | 1300 | PARADECKI WOJCIECH | OŚWIĘCIM | RUNAGAINSTRETT | M3 | 75 | 00:33:12,15 | 230 | |
394 | 1480 | TROT MARZENA | RYDUŁTOWY | K3 | 53 | 00:33:14,18 | 163 | ||
395 | 339 | MASZCZYŃSKASKALIK ANNA | TYCHY | K3 | 54 | 00:33:15,42 | 164 | ||
396 | 1380 | STANEK BARBARA | BIERUŃ | K3 | 55 | 00:33:16,32 | 165 | ||
397 | 1219 | ŁĘŻNIAK ARKADIUSZ | KRAKÓW | M4 | 56 | 00:33:22,94 | 231 | ||
398 | 1421 | TOMALIK ANNA | OŚWIĘCIM | K4 | 36 | 00:33:36,07 | 166 | ||
399 | 1255 | MEKLA MAGDALENA | CHEŁMEK | K2 | 43 | 00:33:36,60 | 167 | ||
400 | 1254 | MAZGAJ MARTA | OŚWIĘCIM | K2 | 44 | 00:33:37,33 | 168 | ||
401 | 1424 | TRYBUŚ LIDIA | CHEŁMEK | K3 | 56 | 00:33:39,03 | 169 | ||
402 | 45 | SOBALA JUSTYNA | WARSZAWA | RK ATHLETICS | K4 | 37 | 00:33:46,59 | 170 | |
403 | 1173 | KONIECZNA MARIA | ŁÓDŹ | K3 | 57 | 00:33:52,53 | 171 | ||
404 | 1236 | MALICKI ZBIGNIEW | BABICE | MJMETAL OŚWIĘCIM | M4 | 57 | 00:34:00,49 | 232 | |
405 | 1462 | ZUBEL MICHAŁ | ZABORZE | ZADYSZKA OŚWIĘCIM | M4 | 58 | 00:34:07,92 | 233 | |
406 | 1328 | POLKOWSKA KATARZYNA | WARSZAWA | K2 | 45 | 00:34:08,50 | 172 | ||
407 | 1431 | WACŁAWEK TOMEK | GLIWICE | M2 | 52 | 00:34:10,37 | 234 | ||
408 | 1126 | JAKUBIEC EDYTA | OŚWIĘCIM | MJMETAL OŚWIĘCIM | K3 | 58 | 00:34:24,25 | 173 | |
409 | 1352 | SEKUNDA ALINA | WOLA | K4 | 38 | 00:34:24,45 | 174 | ||
410 | 1048 | CHROMIK WIKTORIA | OŚWIĘCIM | UKS SETBOL OŚWIECIM | K1 | 24 | 00:34:24,61 | 175 | |
411 | 1053 | CUPIAŁ NADIA | OŚWIĘCIM | UKS SETBOL OŚWIĘCIM | K1 | 25 | 00:34:25,02 | 176 | |
412 | 1429 | URBAŃSKA AGNIESZKA | TRZEBINIA | PARKRUN CHRZANÓW | K4 | 39 | 00:34:28,82 | 177 | |
413 | 1061 | DOMINIEC MARCELINA | ŁAZY | K2 | 46 | 00:34:29,80 | 178 | ||
414 | 1054 | CZARNIK DANIEL | OŚWIĘCIM | M2 | 53 | 00:34:30,52 | 235 | ||
415 | 1487 | FLAUM AGNIESZKA | POZNAN | DRUŻYNA SZPIKU | K3 | 59 | 00:34:34,89 | 179 | |
416 | 1397 | SZAFRAN MAGDALENA | LIBIĄŻ | K3 | 60 | 00:34:35,81 | 180 | ||
417 | 1422 | TOMAS MARZENA | SYRYNIA | RADLINIOKI W BIEGU | K3 | 61 | 00:34:37,56 | 181 | |
418 | 1306 | PERNAL IWONA | OŚWIĘCIM | K3 | 62 | 00:34:38,96 | 182 | ||
419 | 1363 | SKOWRON IWONA | SUCHA BESKIDZKA | K4 | 40 | 00:34:43,36 | 183 | ||
420 | 1376 | SOLARSKI ZBIGNIEW | KRAKÓW | M4 | 59 | 00:34:49,94 | 236 | ||
421 | 1374 | SOLARSKA MAGDALENA | KRAKÓW | K4 | 41 | 00:34:50,17 | 184 | ||
422 | 1115 | HIPNER ALICJA | BABICE | SPOT PSZCZYNA | K3 | 63 | 00:35:00,74 | 185 | |
423 | 1243 | MATLAK BARBARA | OŚWIĘCIM | K3 | 64 | 00:35:03,07 | 186 | ||
424 | 1359 | SKAWIŃSKI KRZYSZTOF | TRZEBINIA | SIERSZANIE | M1 | 30 | 00:35:25,57 | 237 | |
425 | 1209 | LEKKI ŁUKASZ | GŁĘBOWICE | MJMETAL OŚWIĘCIM | M2 | 54 | 00:35:49,43 | 238 | |
426 | 1406 | SZEWCZYK KATARZYNA | BIERUŃ | K2 | 47 | 00:35:57,59 | 187 | ||
427 | 1400 | SZAŁACIŃSKI GRZEGORZ | GLIWICE | ROCKIN' SILESIA 4 LIFE | M5 | 18 | 00:35:58,70 | 239 | |
428 | 1441 | WIECHEĆ AGNIESZKA | OŚWIĘCIM | K3 | 65 | 00:36:28,54 | 188 | ||
429 | 1059 | DOBRANOWSKA KAROLINA | CHRZANÓW | PARKRUN CHRZANÓW | K1 | 26 | 00:37:05,15 | 189 | |
430 | 22 | SIKORA EWELINA | GYMFORYOU | K3 | 66 | 00:37:05,17 | 190 | ||
431 | 23 | SIKORA EWA | k5 | 10 | 00:37:05,61 | 191 | |||
432 | 1358 | SKAWIŃSKA MAGDALENA | TRZEBINIA | SIERSZANIE | K4 | 42 | 00:37:06,29 | 192 | |
433 | 1186 | KOZIEŁ KATARZYNA | POLANKA WIELKA | SETBOL OŚWIĘCIM | K1 | 27 | 00:37:12,58 | 193 | |
434 | 1420 | TOBICZYK KLAUDIA | POLANKA WIELKA | SETBOL OŚWIĘCIM | K1 | 28 | 00:37:13,63 | 194 | |
435 | 1152 | KAWECKA ANNA | MAKÓW | K3 | 67 | 00:37:14,11 | 195 | ||
436 | 1470 | ŁAZARCZYK DARIUSZ | SOSNOWIEC | LINTER | M3 | 76 | 00:37:15,81 | 240 | |
437 | 1304 | PĄCZEK WERONIKA | SUŁKOWICE ŁĘG | K1 | 29 | 00:37:43,47 | 196 | ||
438 | 1030 | BOJCZUK WŁADYSŁAW | BRZESZCZE | BEZ | M6 | 4 | 00:37:53,94 | 241 | |
439 | 1215 | LUDWINEK WŁODZIMIERZ | OŚWIĘCIM MONOWICE | MJMETAL OŚWIĘCIM | M5 | 19 | 00:37:58,66 | 242 | |
440 | 1014 | BAZYLEWICZ PAWEŁ | OŚWIĘCIM | M4 | 60 | 00:38:06,85 | 243 | ||
441 | 1337 | REPLIŃSKA TERESA | TRZEBINIA | PARKRUN CHRZANÓW | K6 | 2 | 00:38:21,14 | 197 | |
442 | 1318 | PISZCZAN MIROSŁAW | SYRYNIA | RADLINIOKI W BIEGU | M4 | 61 | 00:38:31,78 | 244 | |
443 | 1028 | BOGUCKA KAMILA | KATOWICE | K3 | 68 | 00:38:53,29 | 198 | ||
444 | 1407 | SZŁAPA URSZULA | CZARKÓW | SPOT PSZCZYNA | K3 | 69 | 00:39:28,54 | 199 | |
445 | 1116 | HRYCIUK KAZIMIERZ | BYTOM | M6 | 5 | 00:39:46,58 | 245 | ||
446 | 1026 | BOBA PIOTR | JAWORZNO | JAWORZNO RUNNERS | M4 | 62 | 00:39:52,58 | 246 | |
447 | 18 | MAŁECKA GRAŻYNA | RK ATHLETICS | K5 | 11 | 00:40:00,27 | 200 | ||
448 | 1323 | PŁONKA KAZIMIERZ | OSIEK | MJMETAL OŚWIĘCIM | M4 | 63 | 00:40:29,35 | 247 | |
449 | 1291 | OLEJCZYK RENATA | ZATOR | K5 | 12 | 00:41:24,28 | 201 | ||
450 | 3 | STARZEC ZBIGNIEW | STAROSTA OŚWIĘCIMSKI | M5 | 20 | 00:50:51,90 | 248 | ||
451 | 8 | JANKOWSKA MARTA | k2 | 48 | 00:51:40,50 | 202 | |||
452 | 7 | LASKI ESTERA | LIBIĄŻ | K2 | 49 | 00:51:40,50 | 203 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4057 | TONIAK KORNEL | TYCHY | SILESIA SKATING | 00:02:36,47 | 1 | |
2 | 4056 | TONIAK FILIP | TYCHY | SILESIA SKATING | 00:02:37,51 | 2 | |
3 | 4010 | GAŁOSZ ADAM | ANDRYCHÓW | 00:02:40,00 | 3 | ||
4 | 4054 | STANKIEWICZ KRZYSZTOF | KRAKÓW | 00:02:54,60 | 4 | ||
5 | 4033 | KUWIK DOMINIKA | STAWY MONOWSKIE | KUWIKSTAWY MONOWSKIE | 00:02:58,04 | 1 | |
6 | 4039 | MAKSYM JOANNA | KRAKOW | 00:03:10,54 | 2 | ||
7 | 4014 | GŁOWICZKA MAGDALENA | OŚWIĘCIM | GŁÓWKI | 00:03:14,18 | 3 | |
8 | 4048 | ROSZKOWSKI KRZYSZTOF | OŚWIĘCIM | 00:03:15,64 | 5 | ||
9 | 2003 | DRĘŻĘK MAGDALENA | BABICE | 00:03:22,25 | 4 | ||
10 | 4009 | FUDALA MATEUSZ | KĘTY | 00:03:22,27 | 6 | ||
11 | 4051 | SIWEK ALEKSANDRA | GROMIEC | 00:03:23,00 | 5 | ||
12 | 4062 | WĘDZICHA ALEKSANDRA | OŚWIĘCIM | 00:03:28,20 | 6 | ||
13 | 4005 | BRZĘK MATEUSZ | BOBREK | 00:03:38,40 | 7 | ||
14 | 4065 | WYROBEK PAWEŁ | BRZESZCZE | OSP BRZESZCZE | 00:03:38,89 | 7 | |
15 | 4030 | KOZIOŁ OLIWIA | GORZÓW | 00:03:40,53 | 8 | ||
16 | 2080 | KOŁECKA WERONIKA | BRZESZCZE | OSP BRZESZCZE | 00:03:41,72 | 9 | |
17 | 4017 | GRZYBOWSKI WOJCIECH | GROMIEC | 00:03:48,12 | 8 | ||
18 | 2001 | BAGIER DOMINIK | 00:03:49,35 | 9 | |||
19 | 4029 | KOZIOŁ GABRIELA | GORZÓW | 00:03:49,46 | 10 | ||
20 | 4055 | SZOJDA TOMASZ | OŚWIĘCIM | 00:03:50,53 | 10 | ||
21 | 4015 | GŁOWICZKA TOMASZ | OŚWIĘCIM | GŁÓWKI | 00:03:51,84 | 11 | |
22 | 45 | CZARNOWSKA EMILIA | 00:03:57,47 | 11 | |||
23 | 4050 | SERUGA PATRYK | CHEŁMEK | 00:04:00,76 | 12 | ||
24 | 4040 | MICHNA GRZEGORZ | GLIWICE | GM | 00:04:04,85 | 12 | |
25 | 4021 | KASPERCZYK PATRYCJA | GROJEC | RUN4FUN | 00:04:12,28 | 13 | |
26 | 4038 | ŁUKOWICZ MICHAŁ | BRZESZCZE | OSP BRZESZCZE | 00:04:19,14 | 13 | |
27 | 2081 | BIELENIN JULIA | BRZESZCZE | OSP BRZESZCZE | 00:04:19,68 | 14 | |
28 | 4064 | WINCZOWSKA JULIA | BRZESZCZE | OSP BRZESZCZE | 00:04:22,03 | 15 | |
29 | 4026 | KIŚLEWSKI WOJCIECH KIŚLEWSKI | LIBIĄŻ | 00:04:25,44 | 14 | ||
30 | 4013 | GŁOWICZKA KATARZYNA | OŚWIĘCIM | GŁÓWKI | 00:04:29,21 | 16 | |
31 | 4028 | KOZA DAWID | SOSNOWIEC | 00:04:30,44 | 15 | ||
32 | 4002 | BOBA MONIKA | JAWORZNO | 00:04:31,13 | 17 | ||
33 | 4036 | LISAK NATALIA | PRZECIESZYN | 00:04:31,86 | 18 | ||
34 | 4053 | STACHURA AGATA | WŁOSIENICA | 00:04:32,28 | 19 | ||
35 | 4049 | SERUGA PATRYCJA | CHEŁMEK | 00:04:33,32 | 20 | ||
36 | 4059 | URZĘDOWSKA JULIA | CHEŁMEK | URZEDASY | 00:04:33,70 | 21 | |
37 | 4012 | GIERAŁTOWICZ BOGDAN | BRZEZINKA | INFRADATA | 00:04:37,25 | 16 | |
38 | 4020 | JUSZCZAK ZUZANNA | TYCHY | ZUZU POWER | 00:04:40,05 | 22 | |
39 | 4023 | KĄCKA MAJA | OŚWIĘCIM | 00:04:42,89 | 23 | ||
40 | 4024 | KĘDZIERSKA PATRYCJA | PORĘBA WIELKA | 00:04:42,91 | 24 | ||
41 | 4063 | WĘGRZYN WERONIKA | STAWY MONOWSKIE | 00:04:43,22 | 25 | ||
42 | 2000 | JANIK MAKSYMILIAN | 00:04:43,63 | 17 | |||
43 | 4018 | HAJDA ADAM | OŚWIĘCIM | 00:04:44,82 | 18 | ||
44 | 4011 | GANCARZ EDYTA | BABICE | 00:04:47,38 | 26 | ||
45 | 4019 | JEDLIŃSKA BEATA | OŚWIĘCIM | 00:04:47,76 | 27 | ||
46 | 4058 | TRACZ ANDRZEJ | KATOWICE | 00:04:49,67 | 19 | ||
47 | 4027 | KOŁODZIEJCZYK ANNA | CHEŁMEK | 00:04:55,56 | 28 | ||
48 | 4022 | KĄCKA EDYTA | OŚWIECIM | 00:04:59,25 | 29 | ||
49 | 4007 | DĄBKOWSKI JAN | WARSZAWA | DRUŻYNA ODWAŻNYCH AMNESTY INTERNATIONAL | 00:05:01,03 | 20 | |
50 | 4041 | NOWAK ZUZANNA | DĄBROWA GÓRNICZA | DRUŻYNA ODWAŻNYCH AMNESTY INTERNATIONAL | 00:05:01,31 | 30 | |
51 | 4031 | KOŻUCH KAROLINA | WŁOSIENICA | 00:05:05,08 | 31 | ||
52 | 4046 | RAJ MONIKA | KĘTY | KLUB UMKS KĘCZANIN | 00:05:18,90 | 32 | |
53 | 4032 | KULA ALEKSANDRA | KĘTY | KLUB UMKS KĘCZANIN | 00:05:19,16 | 33 | |
54 | 4025 | KIŚLEWSKA MAŁGORZATA | LIBIĄŻ | 00:05:23,43 | 34 | ||
55 | 4001 | BARASIŃSKA PAULINA | PRZECISZÓW | RUN FOR FUN | 00:05:25,23 | 35 | |
56 | 4034 | KWARCIAK MICHAŁ | SKIDZIŃ | 00:05:32,13 | 21 | ||
57 | 4035 | KWARCIAK ZOFIA | SKIDZIŃ | 00:05:32,59 | 36 | ||
58 | 4043 | PIĘTA JOANNA | CHORZÓW | 1 | 00:05:33,41 | 37 | |
59 | 4037 | ŁOPUSIEWICZ PATRYCJUSZ | WILCZKOWICE | 1 | 00:05:33,59 | 22 | |
60 | 4006 | BUGIEL GABRIELA | BRZEŹNICA | 00:06:07,47 | 38 | ||
61 | 2002 | FLASIŃSKA SYLWIA | CHRZANÓW | 00:06:31,27 | 39 | ||
62 | 4061 | WARSIŃSKA SYLWIA | CHEŁMEK | 00:09:17,30 | 40 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 3024 | STĘPIEŃ-WYROBIEC OLGA | JKLA JAWOR | 00:06:21,33 | |
1 | 3024 | WYROBIEC GRZEGORZ | JAWORZNO | JKLA JAWOR | 00:06:21,33 |
1 | 3024 | WYROBIEC PIOTR | JKLA JAWOR | 00:06:21,33 | |
2 | 3023 | WÓJCIK FILIP | RUDZE | 00:06:26,83 | |
2 | 3023 | WÓJCIK JERZY | RUDZE | RUDZE | 00:06:26,83 |
2 | 3023 | WÓJCIK WOJCIECH | RUDZE | 00:06:26,83 | |
3 | 3017 | PRZESÓR JAKUB | 00:06:34,02 | ||
3 | 3017 | PRZESÓR BARBARA | BRZEZINKA | ZADYSZKA OŚWIĘCIM | 00:06:34,02 |
3 | 3017 | WASZTY GRZEGORZ | 00:06:34,02 | ||
4 | 3021 | SUROWIAK FILIP | 00:06:39,65 | ||
4 | 3021 | SUROWIAK JAKUB | 00:06:39,65 | ||
4 | 3021 | SUROWIAK OLGA | TRZEBINIA | SUROWIAK | 00:06:39,65 |
4 | 3021 | SUROWIAK TOMASZ | 00:06:39,65 | ||
5 | 3027 | ŻABCZYŃSKA LENA | 00:06:47,87 | ||
5 | 3027 | ŻABCZYŃSKA ZUZANNA | 00:06:47,87 | ||
5 | 3027 | ŻABCZYŃSKI ROBERT | NOWA DĘBA | 00:06:47,87 | |
6 | 3010 | KUCHARCZYK BŁAŻEJ | 00:07:15,86 | ||
6 | 3010 | KUCHARCZYK HUBERT | 00:07:15,86 | ||
6 | 3010 | KUCHARCZYK KAROL | 00:07:15,86 | ||
6 | 3010 | KUCHARCZYK TOMASZ | ZABORZE | VIPROTEAM | 00:07:15,86 |
7 | 3008 | KOBOSKO KATARZYNA | ZADYSZKA OŚWIĘCIM | 00:07:16,79 | |
7 | 3008 | KOBOSKO MICHAŁ | 00:07:16,79 | ||
7 | 3008 | KOBOSKO PAWEŁ | RAJSKO | KOBOS TEAM | 00:07:16,79 |
7 | 3008 | KOBOSKO PAWEŁ | ZADYSZKA OŚWIĘCIM | 00:07:16,79 | |
8 | 3026 | ZIMNAL JAKUB | 00:07:19,53 | ||
8 | 3026 | ZIMNAL KLAUDIA | ZIMNAL | 00:07:19,53 | |
8 | 3026 | ZIMNAL MAGDALENA | ZIMNAL | 00:07:19,53 | |
8 | 3026 | ZIMNAL MARCEL | OŚWIĘCIM | ZIMNAL | 00:07:19,53 |
9 | 3020 | STACHURA FRANCISZEK | 00:07:22,17 | ||
9 | 3020 | STACHURA JUSTYNA | OŚWIĘCIM | STACHURKI | 00:07:22,17 |
9 | 3020 | STACHURA PRZEMYSŁAW | 00:07:22,17 | ||
10 | 3005 | GURDEK IWONA | ZABORZE | KS UKS KADET OŚWIĘCIM | 00:07:28,34 |
10 | 3005 | GURDEK PIOTR | KS UKS KADET OŚWIĘCIM | 00:07:28,34 | |
10 | 3005 | ZAJAS ADRIAN | KS UKS KADET OŚWIĘCIM | 00:07:28,34 | |
11 | 3016 | PATER KASIA | MJMETAL OŚWIĘCIM | 00:07:32,61 | |
11 | 3016 | PATER SYLWIA | OŚWIĘCIM | MJMETAL OŚWIĘCIM | 00:07:32,61 |
11 | 3016 | PATER SZYMON | MJMETAL OŚWIĘCIM | 00:07:32,61 | |
12 | 3006 | HERLICZKA DOMINIK | AML-FLY TEAM | 00:07:46,71 | |
12 | 3006 | HERLICZKA OLIWIER | AML-FLY TEAM | 00:07:46,71 | |
12 | 3006 | HERLICZKA RENATA | GLIWICE | AMLFLY TEAM | 00:07:46,71 |
12 | 3006 | HERLICZKA SZYMON | AML-FLY TEAM | 00:07:46,71 | |
13 | 3004 | GRUSZKA JOANNA | KOBIERNICE | UMKS KĘCZANIN | 00:07:47,24 |
13 | 3004 | GRUSZKA MACIEJ | UMKS KĘCZANIN | 00:07:47,24 | |
13 | 3004 | GRUSZKA WIKTOR | UMKS KĘCZANIN | 00:07:47,24 | |
14 | 3025 | ZAJĄC DARIA | 00:07:47,97 | ||
14 | 3025 | ZAJĄC PAWEŁ | KRAKÓW | ZAJĄCE TEAM | 00:07:47,97 |
14 | 3025 | ZAJĄC ROBERT | 00:07:47,97 | ||
14 | 3025 | ZAJĄC ROBERT | 00:07:47,97 | ||
15 | 2 | PALKA ADRIANNA | AMBASADOR RUN4LIFE | 00:07:51,93 | |
16 | 3028 | TRACZ JOANNA | KRAKÓW | 00:07:53,09 | |
17 | 3022 | MILER-WALCZAK MONIKA | 00:07:58,66 | ||
17 | 3022 | WALCZAK IGOR | 00:07:58,66 | ||
17 | 3022 | WALCZAK IWO | 00:07:58,66 | ||
17 | 3022 | WALCZAK MACIEJ | MIĘDZYRZECZE DOLNE | 00:07:58,66 | |
18 | 3009 | KOTYLA ADAM | 00:08:11,02 | ||
18 | 3009 | KOTYLA ALEKSANDER | 00:08:11,02 | ||
18 | 3009 | KOTYLA MARTA | OŚWIĘCIM | 00:08:11,02 | |
19 | 3001 | BRZĘK ARON | 00:08:20,86 | ||
19 | 3001 | BRZĘK KATARZYNA | BOBREK | 00:08:20,86 | |
19 | 3001 | BRZĘK MARCIN | 00:08:20,86 | ||
19 | 3001 | BRZĘK NATALIA | 00:08:20,86 | ||
20 | 3002 | DŹWIGOŃ ANDRZEJ | NOWA WIEŚ | UMKS KĘCZANIN | 00:08:33,47 |
20 | 3002 | DŹWIGOŃ MARIA | UMKS KĘCZANIN | 00:08:33,47 | |
20 | 3002 | JAREMI-DŹWIGOŃ MAGDALENA | UMKS KĘCZANIN | 00:08:33,47 | |
21 | 3012 | KWIATKOWSKA ANNA | OŚWIĘCIM | 00:09:06,69 | |
21 | 3012 | KWIATKOWSKA POLA | 00:09:06,69 | ||
21 | 3012 | KWIATKOWSKI ŁUKASZ | 00:09:06,69 | ||
22 | 3013 | LACH KLAUDIA | OŚWIĘCIM | 00:09:06,98 | |
22 | 3013 | LACH LIWIA | 00:09:06,98 | ||
22 | 3013 | LACH LIWIA | 00:09:06,98 | ||
22 | 3013 | LACH WOJCIECH | 00:09:06,98 | ||
22 | 3013 | LACH WOJCIECH | 00:09:06,98 | ||
23 | 3015 | OSIECKA MARYSIA | 00:09:15,24 | ||
23 | 3015 | OSIECKI MIŁOSZ | 00:09:15,24 | ||
23 | 3015 | OSIECKI WOJCIECH | OŚWIĘCIM | 00:09:15,24 | |
24 | 39 | MAGIERA TYMON | 00:09:20,21 | ||
25 | 38 | MAGIERA NIKOLINA | 00:09:24,24 | ||
26 | 40 | MAGIERA MARCIN | 00:09:24,77 | ||
27 | 3018 | MIERNIK ANNA | 00:10:09,17 | ||
27 | 3018 | MIERNIK MARTA | 00:10:09,17 | ||
27 | 3018 | RZEPKA MICHAL | BIERUŃ | 00:10:09,17 | |
28 | 3011 | KUWIK ADRIAN | 00:10:38,67 | ||
28 | 3011 | KUWIK FRANEK | 00:10:38,67 | ||
28 | 3011 | KUWIK KATARZYNA | 00:10:38,67 | ||
28 | 3011 | KUWIK WALDEMAR | OŚWIĘCIM | 00:10:38,67 | |
29 | 3000 | BAŁDYS ELŻBIETA | 00:11:13,17 | ||
29 | 3000 | BAŁDYS GRZEGORZ | OŚWIĘCIM | ROBACZKI | 00:11:13,17 |
29 | 3000 | BAŁDYS TYMOTEUSZ | 00:11:13,17 | ||
29 | 3000 | BAŁDYS WOJCIECH | 00:11:13,17 | ||
30 | 3019 | HAIDA NATANIEL | SPOT PSZCZYNA | 00:11:17,60 | |
30 | 3019 | HAIDA NIKODEM | SPOT PSZCZYNA | 00:11:17,60 | |
30 | 3019 | PORCZYŃSKA PATRYCJA | SPOT PSZCZYNA | 00:11:17,60 | |
30 | 3019 | SKOTNICA KAROLINA | PSZCZYNA | SPOT PSZCZYNA | 00:11:17,60 |
31 | 3007 | HIPNER ALICJA | SPOT PSZCZYNA | 00:11:21,28 | |
31 | 3007 | HIPNER LENA | SPOT PSZYNA | 00:11:21,28 | |
31 | 3007 | HIPNER MARCIN | BABICE | SPOT PSZCZYNA | 00:11:21,28 |
31 | 3007 | HIPNER STANISŁAW | SPOT PSZCZYNA | 00:11:21,28 | |
32 | 572 | OSIEWICZ KRZYSZTOF | OSIEWICZ TEAM | 00:11:55,49 | |
33 | 35 | SULEJ-DĄBROWSKA ALEKSANDRA | MAMYRUSZAMY.PL | 00:11:58,48 | |
34 | 36 | BRUSIŁO ILONA | MAMYRYSZAMY.PL | 00:11:58,75 |
Opłata startowa wynosi:
Bieg 10km
- do dnia 30.04. bieg na 10 km – 40 zł.
- do dnia 11.06 bieg 10 km – 50 zł
- W Biurze Zawodów 15-16.06 – 80 zł (gotówka)
Bieg 5 km
- Do dnia 30.04. bieg na 5 km – 30 zł
- do dnia 11.06. bieg 5 km – 40 zł
- w Biurze Zawodów 23-24.06. – 70 zł (gotówka)
Bieg rodzinny:
- Do dnia 30.04. bieg na 5 km – 10 zł
- do dnia 11.06. bieg 5 km – 15 zł
- w Biurze Zawodów 23-24.06. – 20 zł (gotówka)
Bieg na rolkach:
- Do dnia 30.04. – 10 zł
- do dnia 11.06. – 15 zł
- w Biurze Zawodów 15-16.06. – 30 zł (gotówka)