Terenowa Masakra
Data i godzina | 2022-09-17 08:00:00 |
Miejscowość | Bydgoszcz |
Dystans | 3km, 5km, 7km, 10km |
Oficjalna strona | https://www.terenowamasakra.pl/ |
Wyniki online | https://live.sts-timing.pl/tmasakra2022_2/ |
Opłata startowa | |
Typ zawodów | Przeszkodowe |
Rejestracja | Zapisz się |
- 10km klasyfikacja druzynowa - mieszana
- 10km klasyfikacja drużynowa - kobiet
- 7km klasyfikacja drużynowa - mieszana
- 7km klasyfikacja drużynowa - kobiet
- 5km klasyfikacja drużynowa - mieszana
- 5km klasyfikacja drużynowa - kobiet
- Zapowiedź
MSC. | DRUŻYNA | ZAWODNIK [1] | CZAS [1] | ZAWODNIK [2] | CZAS [2] | ZAWODNIK [3] | CZAS [3] | WYNIK KOŃCOWY |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CROSSFOX POLNA | KARBOWSKI Sławomir | 01:17:50 | FIC Michał | 01:28:52 | CHAŁUPCZAK Magdalena | 01:41:32 | 04:28:14 |
2 | Grupa Kaczmarek | GORDON Wiktor | 01:49:37 | KALININ Danylo | 01:51:32 | TROCHA Paulina | 02:08:13 | 05:49:22 |
3 | BLACK GYM | SKIBIŃSKI Krzysztof | 01:36:14 | GROSKOP Michał | 01:36:25 | KĘSIK Oliwia | 02:42:38 | 05:55:17 |
4 | Hardstajlove Ziaby | MOTYCZKA Beata | 02:07:06 | DOBIES Sylwester | 02:07:23 | ŁATA Przemysław | 02:07:32 | 06:22:01 |
5 | Calisthenics Academy | JARZEMBSKI Hubert | 01:25:59 | LESZCZYŃSKA Paulina | 02:29:23 | GUZIK Krzysztof | 02:29:27 | 06:24:49 |
6 | Fuck the PESEL | STANKIEWICZ Tomek | 02:00:16 | LINIEWSKI Łukasz | 02:00:18 | STANKIEWICZ Ilona | 02:30:25 | 06:30:59 |
7 | Mała Koszykówka | DZIEDZIC Magdalena | 02:12:28 | ANDLER Daniel | 02:12:29 | PATYK Tomasz | 02:22:38 | 06:47:35 |
8 | Sportmania | PIÓR Przemysław | 01:52:49 | KONKOLEWSKI Krystian | 02:26:54 | BARSZCZEWSKA Mirosława | 02:28:06 | 06:47:49 |
9 | Wakepark Bydgoszcz | BIEDROŃ Rafał | 02:21:47 | GRABKOWSKI Adam | 02:21:48 | PAWLIK Michalina | 02:21:48 | 07:05:23 |
10 | Mentor Team | BARON Robert | 01:49:19 | JANKOWSKA Iga | 02:54:02 | MICHLER Sandra | 02:54:03 | 07:37:24 |
11 | Do celu | CERAN Paweł | 02:41:31 | PĘZIOŁ Aleksandra | 02:41:31 | HOEFT Justyna | 02:41:32 | 08:04:34 |
12 | PRO VENTO ENERGIA | BĄK Bartosz | 02:47:05 | BOGUCKA Wiktoria | 02:47:05 | LISIECKA Urszula | 02:47:05 | 08:21:15 |
13 | Cross Orange | PRUSAK Patryk | 02:47:22 | KURASIŃSKI Krzysztof | 02:47:23 | OLECH Aleksandra | 02:47:23 | 08:22:08 |
14 | Waleczne teletubisie | PODLASIN Agnieszka | 02:47:39 | TOPÓLNIAK Natalia | 02:47:39 | CZARNECKA Malgorzata | 02:47:40 | 08:22:58 |
15 | Gotham Villains | DUTKIEWICZ Urszula | 02:55:48 | GÓRECKI Łukasz | 02:55:48 | SMYŁA Krzysztof | 02:55:48 | 08:47:24 |
16 | Fabrycki Team | MATELSKA Barbara | 02:56:02 | WOŹNIAK Kacper | 02:56:02 | BOCZEK Mateusz | 02:56:05 | 08:48:09 |
17 | Gumisie | GOZDZIK Anna | 03:11:56 | KAFLAK Jarosław | 03:11:57 | GORZKIEWICZ Magdalena | 03:11:59 | 09:35:52 |
18 | Jeszcze NIE Zgredzi :) | BISKUPSKI Robert | 03:32:50 | OLAWIŃSKI Paweł | 03:32:50 | TRZEWICZYŃSKA Angelika | 03:32:54 | 10:38:34 |
19 | GRAFPOL | BRZOSTEK Joanna | 03:42:35 | BRZOSTEK Kacper | 03:42:35 | MARCINKOWSKA Weronika | 03:42:35 | 11:07:45 |
MSC. | DRUŻYNA | ZAWODNIK [1] | CZAS [1] | ZAWODNIK [2] | CZAS [2] | ZAWODNIK [3] | CZAS [3] | WYNIK KOŃCOWY |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CROSSFOX POLNA | CHAŁUPCZAK Magdalena | 01:41:32 | DOS SANTOS TRINDADE Kamila | 01:44:52 | BARTOSZYŃSKA-FIC Iwona | 01:49:24 | 05:15:48 |
2 | Fuck the PESEL | STANKIEWICZ Ilona | 02:30:25 | GRABOWSKA Beata | 02:30:26 | MATUSZEWSKA Elżbieta | 02:30:26 | 07:31:17 |
3 | Cross Orange | OLECH Aleksandra | 02:47:23 | WÓJCIAK Joanna | 02:47:23 | PRZYBYLSKA Anna | 02:47:24 | 08:22:10 |
4 | PRO VENTO ENERGIA | BOGUCKA Wiktoria | 02:47:05 | LISIECKA Urszula | 02:47:05 | KUBICA Joanna | 02:48:33 | 08:22:43 |
5 | Waleczne teletubisie | PODLASIN Agnieszka | 02:47:39 | TOPÓLNIAK Natalia | 02:47:39 | CZARNECKA Malgorzata | 02:47:40 | 08:22:58 |
6 | Mentor Team | JANKOWSKA Iga | 02:54:02 | MICHLER Sandra | 02:54:03 | PUCIŃSKA Agnieszka | 02:54:24 | 08:42:29 |
7 | BLACK GYM | KĘSIK Oliwia | 02:42:38 | FRANKOWSKA Małgorzata | 03:04:54 | TWAROWSKA Monika | 03:04:54 | 08:52:26 |
MSC. | DRUŻYNA | ZAWODNIK [1] | CZAS [1] | ZAWODNIK [2] | CZAS [2] | ZAWODNIK [3] | CZAS [3] | WYNIK KOŃCOWY |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GOLDEN DRAGON BYDGOSZCZ | GĘBICKA Kornelia | 01:17:39 | ROBÓTKA Krystian | 01:17:39 | CZELIŃSKI Filip | 01:18:01 | 03:53:19 |
2 | RoberTeam7km ... i żegnam kutasa | PASTERNAK Radosław | 01:05:08 | GNACZYŃSKA Aneta | 01:13:08 | KOZIEŁ Katarzyna | 01:40:39 | 03:58:55 |
3 | Adamowy Team | ŚWIERCZEWSKI Jaromir | 01:13:38 | DRĄŻKOWSKI Piotr | 01:42:09 | IGLEWSKA Małgorzata | 01:42:10 | 04:37:57 |
4 | Howden Donoria | LEWANDOWSKI Marian | 01:49:00 | CZARNECKA-ORYL Monika | 01:49:01 | OSOWSKA Magdalena | 01:49:01 | 05:27:02 |
5 | JAGODOWA STAJENKA | MANIKOWSKI Dominik | 01:47:52 | ZIELIŃSKI Grzegorz | 01:49:28 | ZIELIŃSKA Weronika | 01:50:29 | 05:27:49 |
6 | Stratton Oakmont | RUTKOWSKI Aleks | 01:59:34 | WAŚK Piotr | 02:01:54 | MAJEWSKA Zofia | 02:02:02 | 06:03:30 |
7 | Postrach Przytulnej | KOBZA-WITUSKA Joanna | 02:01:34 | PŁOSZAJCZAK Andrzej | 02:01:34 | PŁOSZAJCZAK Katarzyna | 02:01:34 | 06:04:42 |
8 | Simple | SUJKOWSKI Paweł | 02:08:21 | WIĘCKOWSKA Ewelina | 02:08:21 | KOWALSKI Tomasz | 02:08:34 | 06:25:16 |
9 | Fit pączki | KOWALCZEWSKI Michał | 02:10:04 | GRZĘDZICKI Witold | 02:10:10 | GRZĘDZICKA Katarzyna | 02:10:25 | 06:30:39 |
10 | Wacky | NADRATOWSKI Maciej | 02:11:56 | ZIELIŃSKI Tomasz | 02:11:56 | CZYŻNIKOWSKA Ania | 02:12:00 | 06:35:52 |
11 | Żelazny skład | KOZAK Magdalena | 02:15:28 | DOBERSKI Jakub | 02:15:29 | KUŚWIK Mariusz | 02:15:29 | 06:46:26 |
12 | Calisthenics Academy | SOSNOWSKA Martyna | 02:12:06 | WOLSKI Patryk | 02:12:06 | GŁOWACKI Krystian | 02:25:01 | 06:49:13 |
13 | Kosmiczna Odyseja | FIERKA Piotr | 02:16:42 | DERENGOWSKA Monika | 02:16:43 | PŁACHTA Michał | 02:16:43 | 06:50:08 |
MSC. | DRUŻYNA | ZAWODNIK [1] | CZAS [1] | ZAWODNIK [2] | CZAS [2] | ZAWODNIK [3] | CZAS [3] | WYNIK KOŃCOWY |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RoberTeam7km ... i żegnam kutasa | GNACZYŃSKA Aneta | 01:13:08 | KOZIEŁ Katarzyna | 01:40:39 | NEUMANN Joanna | 01:40:40 | 04:34:27 |
2 | Howden Donoria | CZARNECKA-ORYL Monika | 01:49:01 | OSOWSKA Magdalena | 01:49:01 | MOLTZAN Magdalena | 01:49:03 | 05:27:05 |
3 | Adamowy Team | IGLEWSKA Małgorzata | 01:42:10 | OLSZEWSKA Maja | 01:49:01 | LEWANDOWSKA Małgorzata | 02:17:38 | 05:48:49 |
4 | Postrach Przytulnej | KOBZA-WITUSKA Joanna | 02:01:34 | PŁOSZAJCZAK Katarzyna | 02:01:34 | ŻAKOWSKA Aleksandra | 02:01:35 | 06:04:43 |
5 | Fit pączki | GRZĘDZICKA Katarzyna | 02:10:25 | POGORZELSKA Izabela | 02:10:34 | ZWOLEŃSKA Magdalena | 02:10:47 | 06:31:46 |
6 | Wacky | CZYŻNIKOWSKA Ania | 02:12:00 | SITNIK Ewelina | 02:12:00 | SENIO Marta | 02:12:01 | 06:36:01 |
7 | Kosmiczna Odyseja | DERENGOWSKA Monika | 02:16:43 | BOROWICZ Joanna | 02:16:44 | LUBOJEMSKA Agnieszka | 02:16:44 | 06:50:11 |
8 | Calisthenics Academy | SOSNOWSKA Martyna | 02:12:06 | URBANIAK Konstancja | 02:25:02 | CIECIÓRSKA Justyna | 02:25:15 | 07:02:23 |
MSC. | DRUŻYNA | ZAWODNIK [1] | CZAS [1] | ZAWODNIK [2] | CZAS [2] | ZAWODNIK [3] | CZAS [3] | WYNIK KOŃCOWY |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Street Workout Świecie | CICHY Sebastian | 00:38:57 | MARTKO Marceli | 00:42:43 | WOLIŃSKA Monika | 00:53:22 | 02:15:02 |
2 | Wolontariat | JARZEMBSKI Hubert | 00:40:26 | PIĄTKIEWICZ Przemek | 00:43:26 | SPRINGER Magdalena | 00:52:59 | 02:16:51 |
3 | #KBTeam | CHOLEWCZYŃSKA Wioletta | 00:50:19 | PEZAŁA Magdalena | 00:50:36 | TĘCZA Damian | 00:51:33 | 02:32:28 |
4 | Crossfit Toruń | GNAŚ Dominika | 00:44:30 | GROCHOWSKI Grzegorz | 00:44:52 | MACIASZEK Paweł | 01:09:26 | 02:38:48 |
5 | Drink Team | KAŹMIERCZAK Piotr | 00:52:54 | WYSOCKI Roman | 00:56:29 | JACKOWIEC-JAGIELSKA Małgorzata | 01:02:23 | 02:51:46 |
6 | Iron House Team | JASKROWSKA Patrycja | 01:01:12 | RYNIEC Tomasz | 01:01:17 | OSIECKI Konrad | 01:01:32 | 03:04:01 |
7 | IDE Projekt | NOWAK Przemysław | 00:46:11 | FOKSIŃSKI Miłosz | 00:46:42 | PUCHALSKA Wioletta | 01:33:28 | 03:06:21 |
8 | GRAFPOL | NOWAKOWSKI Rafał | 01:06:47 | JAKUBICZ Paweł | 01:07:51 | SARNECKA Angelika | 01:10:34 | 03:25:12 |
9 | PESA TEAM | BLOCK Krzysztof | 01:08:49 | KOCINIEWSKI Bartłomiej | 01:08:50 | CIEMIECKA Krzysztofa | 01:10:24 | 03:28:03 |
10 | DONA TEAM | HORINETSKA Marina | 01:02:49 | HORINETSKYY Ivan | 01:02:50 | GRUSZCZYŃSKA Kasia | 01:29:30 | 03:35:09 |
11 | Calisthenics Academy | JANICKI Michał | 00:48:24 | TOBOŁA Dominika | 01:32:26 | OLSZEWSKI Michał | 01:32:27 | 03:53:17 |
12 | LAPIS | KRASKA Maria | 01:18:14 | DANECKA Sylwia | 01:18:16 | FILIPOWICZ Patrycja | 01:18:18 | 03:54:48 |
13 | Team K. | KOZŁOWSKI Łukasz | 01:05:38 | ARENT Dawid | 01:05:38 | STABRYŁA Agnieszka | 01:51:46 | 04:03:02 |
14 | Boska Team | RUTKOWSKI Filip | 01:23:26 | JAROMIN Patryk | 01:23:31 | ZELEK Maria | 01:23:47 | 04:10:44 |
15 | InLeague | MATUSH Veronika | 01:24:11 | SHEVCHENKO Oksana | 01:24:11 | BORDIUH Khrystyna | 01:24:12 | 04:12:34 |
16 | TWENTY CLUB | KOSIŃSKI Samuel | 01:24:09 | ROMER Kostiantyn | 01:24:09 | KLUKOWSKA Patrycja | 01:24:17 | 04:12:35 |
17 | DPV Logistic | CIEMNICKI Igor | 01:25:36 | NOWAKOWSKI Wojciech | 01:25:36 | STERING Kamila | 01:25:37 | 04:16:49 |
18 | BAS Team | GAŁKOWSKI Patryk | 01:25:41 | RZEPECKI Jacek | 01:25:41 | GÓRECKA Zuzanna | 01:25:44 | 04:17:06 |
19 | Gumisie | STRZAŁA Michał | 01:23:17 | KULWAS Wiktoria | 01:27:23 | ŚWIETLIK Krzysztof | 01:27:23 | 04:18:03 |
20 | Le cher | DRÓBKA Kacper | 01:26:49 | SALABER Arkadiusz | 01:26:49 | UCZNIAK Jessica | 01:26:49 | 04:20:27 |
21 | Czynności terenowe | GROD Paweł | 01:27:55 | KOZIŃSKI Łukasz | 01:27:55 | GROD Jagoda | 01:27:56 | 04:23:46 |
22 | Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa | SZEFLER Natalia | 01:27:55 | OPACIŃSKI Oliwier | 01:27:56 | WARCZYŃSKI Maciej | 01:27:56 | 04:23:47 |
23 | Survivalowcy | KMIECIAK Wiktoria | 01:28:42 | KUNICKI Krzysztof | 01:28:42 | KUNICKI Łukasz | 01:28:42 | 04:26:06 |
24 | Miało nas być więcej | BERENT Michał | 01:29:00 | BERENT Paulina | 01:29:00 | KRÓLIK Rafał | 01:29:00 | 04:27:00 |
25 | Epoka magazin | BRODA Edyta | 01:29:01 | WIEWIÓRA Agata | 01:29:01 | NAWROT Piotr | 01:29:02 | 04:27:04 |
26 | ENVIO GROUP | LIPOWSKA Adrianna | 01:29:29 | BIŚ Łukasz | 01:29:30 | DALESZCZYK Joanna | 01:29:30 | 04:28:29 |
27 | Mango power | CZERWIŃSKA Aleksandra | 01:30:41 | WARSINSKA Lidia | 01:30:41 | CZERWIŃSKI Krzysztof | 01:30:46 | 04:32:08 |
28 | ProTerm Włocławek | OLCZAK Magdalena | 01:30:46 | WADAS Adrian | 01:30:46 | WADAS Monika | 01:30:46 | 04:32:18 |
29 | Team Tuchola | RINGWELSKI Artur | 01:30:50 | KARPUS Paweł | 01:31:17 | TREIDER-FOJUT Anna | 01:31:41 | 04:33:48 |
30 | SENPO Łóżka i materace | GROCHOLA Dariusz | 01:31:47 | KWIATKOWSKA Aleksandra | 01:32:17 | WODZIEŃ Małgorzata | 01:32:19 | 04:36:23 |
31 | ANIOŁKI MURANA | TRYCZAK Bartosz | 01:33:25 | ROZALSKI Jakub | 01:33:26 | KONIECZNA Paulina | 01:33:31 | 04:40:22 |
32 | Hard Drink Team | SASINOWSKA Agata | 01:33:36 | LUDISZEWSKI Adam | 01:33:54 | BARTOSIK LUDWISZEWSKA Ewa | 01:33:55 | 04:41:25 |
33 | OSP Ługi | SPORS Sebastian | 01:34:18 | SPYCHAŁA Anna | 01:34:19 | KASZUBA Artur | 01:34:21 | 04:42:58 |
34 | Znajomi | KOZŁOWSKI Hubert | 01:35:01 | SIECZKOS Magda | 01:35:01 | ŚWIERSKA Aleksandra | 01:35:02 | 04:45:04 |
35 | TO TYLKO 5 KM | ŚWITALSKI Łukasz | 01:35:15 | KACPRZYK Jakub | 01:35:16 | ZWOLIŃSKA Magda | 01:36:04 | 04:46:35 |
36 | Olympus Team | KONOPA Karolina | 01:42:23 | GOŁDYN Aleksandra | 01:42:23 | WIESE Katarzyna | 01:42:23 | 05:07:09 |
37 | Progrunners | DEKA Dominik | 01:42:33 | GŁOWIŃSKA Joanna | 01:42:43 | KOWALSKI Łukasz | 01:42:44 | 05:08:00 |
38 | CyberByki | SIERACKI Piotr | 01:43:53 | BŁOTNICKI Grzegorz | 01:43:58 | GUTMAŃSKA Natalia | 01:44:23 | 05:12:14 |
39 | DzikuSki | KASPRZAK Wojciech | 01:44:19 | PIERZCHALSKA Katarzyna | 01:44:19 | WESOŁOWSKI Paweł | 01:44:19 | 05:12:57 |
40 | #dziki amatorszczyzny | WREMBEL Mateusz | 01:45:43 | WĄCEK Dominika | 01:45:43 | DRANICKI Jakub | 01:45:44 | 05:17:10 |
41 | Gotowi(cz) na wszystko | MIELCAREK Małgorzata | 01:47:11 | PIERNICKA Ewa | 01:47:11 | FRĄTCZAK Beata | 01:47:12 | 05:21:34 |
42 | Dzikie Kuny | TEJER Adam | 01:47:57 | GRZELAK Joanna | 01:47:58 | ZIELIŃSKI Marcin | 01:47:58 | 05:23:53 |
43 | GRIZŁOLDY | ŻAKOWSKA-PINDEL Anna | 01:52:22 | PINDEL Dariusz | 01:52:23 | RAPOTI Krzysztof | 01:52:23 | 05:37:08 |
44 | Bydgoskie Albatrosy | KACZMAREK Małgorzata | 01:52:46 | CISOWSKA Joanna | 01:52:47 | PIETRZAK Dawid | 01:52:47 | 05:38:20 |
45 | ENERGOTERM | KORECKA Małgorzata | 01:57:04 | BAJURSKA Agnieszka | 01:57:05 | CIESIÓŁKA Magdalena | 01:57:05 | 05:51:14 |
46 | GAROS | RADAJEWICZ Marek | 01:58:08 | STABLEWSKI Marcin | 01:58:08 | JANKOWIAK Maja | 01:58:10 | 05:54:26 |
47 | Japanellos | CHLEBOSZ Roland | 01:58:46 | WONS Filip | 01:58:46 | WONS Jessica | 01:58:47 | 05:56:19 |
48 | stare dziady i panienki | JABŁONOWSKI Krzysztof | 01:59:05 | HERMANN Daniel | 01:59:06 | KAPALSKA Joanna | 01:59:07 | 05:57:18 |
49 | BWP Dziki | GERKA Jakub | 02:05:39 | DWOJAK Tomasz | 02:05:40 | GERKA Agnieszka | 02:05:41 | 06:17:00 |
MSC. | DRUŻYNA | ZAWODNIK [1] | CZAS [1] | ZAWODNIK [2] | CZAS [2] | ZAWODNIK [3] | CZAS [3] | WYNIK KOŃCOWY |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | #KBTeam | CHOLEWCZYŃSKA Wioletta | 00:50:19 | PEZAŁA Magdalena | 00:50:36 | KMIEĆ Barbara | 00:52:38 | 02:33:33 |
2 | Street Workout Świecie | WOLIŃSKA Monika | 00:53:22 | ROBACZEWSKA Kinga | 00:55:19 | KONWERSKA Renata | 01:05:03 | 02:53:44 |
3 | Wolontariat | SPRINGER Magdalena | 00:52:59 | GACKOWSKA Daria | 01:01:31 | ROSIŃSKA Oliwia | 01:24:56 | 03:19:26 |
4 | PESA TEAM | CIEMIECKA Krzysztofa | 01:10:24 | BĄKOWSKA Julia | 01:17:16 | OSTROWSKA Justyna | 01:17:23 | 03:45:03 |
5 | LAPIS | KRASKA Maria | 01:18:14 | DANECKA Sylwia | 01:18:16 | FILIPOWICZ Patrycja | 01:18:18 | 03:54:48 |
6 | Iron House Team | JASKROWSKA Patrycja | 01:01:12 | MIRZEJEWSKA Marta | 01:30:02 | GAMALCZYK Julita | 01:30:03 | 04:01:17 |
7 | DONA TEAM | HORINETSKA Marina | 01:02:49 | GRUSZCZYŃSKA Kasia | 01:29:30 | TUREK Natalia | 01:29:31 | 04:01:50 |
8 | Boska Team | ZELEK Maria | 01:23:47 | SPEJER Anna | 01:24:01 | WOLNIEWICZ Karolina | 01:24:18 | 04:12:06 |
9 | InLeague | MATUSH Veronika | 01:24:11 | SHEVCHENKO Oksana | 01:24:11 | BORDIUH Khrystyna | 01:24:12 | 04:12:34 |
10 | Epoka magazin | BRODA Edyta | 01:29:01 | WIEWIÓRA Agata | 01:29:01 | SZYNAKIEWICZ Edyta | 01:29:23 | 04:27:25 |
11 | ENVIO GROUP | LIPOWSKA Adrianna | 01:29:29 | DALESZCZYK Joanna | 01:29:30 | ONYSK Magdalena | 01:29:31 | 04:28:30 |
12 | DPV Logistic | STERING Kamila | 01:25:37 | BORUCH Oliwia | 01:31:36 | ZARISTSKA Lina | 01:32:06 | 04:29:19 |
13 | ProTerm Włocławek | OLCZAK Magdalena | 01:30:46 | WADAS Monika | 01:30:46 | MACHOWSKA Magdalena | 01:30:47 | 04:32:19 |
14 | GRAFPOL | SARNECKA Angelika | 01:10:34 | MADEJ Anna | 01:41:17 | MODRZYŃSKA Monika | 01:41:24 | 04:33:15 |
15 | SENPO Łóżka i materace | KWIATKOWSKA Aleksandra | 01:32:17 | WODZIEŃ Małgorzata | 01:32:19 | CHMIELEWSKA Antonina | 01:35:30 | 04:40:06 |
16 | IDE Projekt | PUCHALSKA Wioletta | 01:33:28 | PŁOWUCHA Aleksandra | 01:33:29 | RAK Patrycja | 01:33:29 | 04:40:26 |
17 | Hard Drink Team | SASINOWSKA Agata | 01:33:36 | BARTOSIK LUDWISZEWSKA Ewa | 01:33:55 | STACHYRA Anna | 01:34:14 | 04:41:45 |
18 | OSP Ługi | SPYCHAŁA Anna | 01:34:19 | ORMINSKA Karolina | 01:34:23 | ZIÓŁKOWSKA Marlena | 01:34:24 | 04:43:06 |
19 | Znajomi | SIECZKOS Magda | 01:35:01 | ŚWIERSKA Aleksandra | 01:35:02 | JANCY Kamila | 01:35:03 | 04:45:06 |
20 | Survivalowcy | KMIECIAK Wiktoria | 01:28:42 | LEWANDOWSKA Aneta | 01:44:44 | PATEREWICZ Marta | 01:44:44 | 04:58:10 |
21 | Olympus Team | KONOPA Karolina | 01:42:23 | GOŁDYN Aleksandra | 01:42:23 | WIESE Katarzyna | 01:42:23 | 05:07:09 |
22 | TO TYLKO 5 KM | ZWOLIŃSKA Magda | 01:36:04 | SIELASZUK Monika | 01:45:19 | GORZYNSKA Joanna | 01:45:48 | 05:07:11 |
23 | Calisthenics Academy | TOBOŁA Dominika | 01:32:26 | ŁĄCZNA Karolina | 01:50:00 | LEŚNIAK Monika | 01:50:01 | 05:12:27 |
24 | Gotowi(cz) na wszystko | MIELCAREK Małgorzata | 01:47:11 | PIERNICKA Ewa | 01:47:11 | FRĄTCZAK Beata | 01:47:12 | 05:21:34 |
25 | Dzikie Kuny | GRZELAK Joanna | 01:47:58 | KRUSZYŃSKA Monika | 01:47:59 | RZECZYCKA Katarzyna | 01:47:59 | 05:23:56 |
26 | Team K. | STABRYŁA Agnieszka | 01:51:46 | MAZELA Monika | 01:51:53 | DRĄŻYK Justyna | 01:52:42 | 05:36:21 |
27 | Bydgoskie Albatrosy | KACZMAREK Małgorzata | 01:52:46 | CISOWSKA Joanna | 01:52:47 | SAKWIŃSKA Aleksandra | 01:52:47 | 05:38:20 |
28 | ENERGOTERM | KORECKA Małgorzata | 01:57:04 | BAJURSKA Agnieszka | 01:57:05 | CIESIÓŁKA Magdalena | 01:57:05 | 05:51:14 |