TORUS TRIATHLON IN DA HOUSE FOR BUSINESS
Data i godzina | 2020-02-28 07:30:00 |
Miejscowość | Gdańsk |
Dystans | 0,75 km - 20km - 5 km |
Oficjalna strona | https://torus.pl/ttidh |
Wyniki online | |
Opłata startowa | od 1 600 zł |
Typ zawodów | Indoor Triathlon |
Rejestracja | Zapisz się |
M-ce | Nr zaw. | Team | Klub | Godzina Startu | tempo min/km | tempo km/h | Pływanie | Rower | Bieg | Wynik | M | K |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B4 | MICHAŁ TWAROWSKI | FUNDACJA JEPPESENA | 07:30:00 | 2:29 | 24,2 | 00:13:06 | 00:33:40 | 00:16:59 | 01:03:45 | 1 | |
2 | B3 | MICHAŁ BAŁUT | KEMIRA | 07:30:00 | 2:31 | 23,8 | 00:13:20 | 00:32:56 | 00:18:37 | 01:04:53 | 2 | |
3 | B12 | ŁUKASZ SKRZYCKI | FUNDACJA JEPPESENA | 00:00:00 | 2:34 | 23,4 | 00:13:43 | 00:32:19 | 00:19:54 | 01:05:56 | 3 | |
4 | B10 | KAMIL WOŁOSZYK | FUNDACJA JEPPESENA | 00:00:00 | 2:46 | 21,6 | 00:13:36 | 00:37:34 | 00:20:13 | 01:11:23 | 4 | |
5 | F8 | ROMAN MAJEWSKI | JOHNSON&JOHNSON | 14:00:00 | 2:48 | 21,5 | 00:12:39 | 00:38:00 | 00:21:16 | 01:11:55 | 5 | |
6 | F11 | ROMAN GÓRSKI | LUFTHANSA SYSTEMS | 14:00:00 | 2:54 | 20,7 | 00:16:06 | 00:38:01 | 00:20:23 | 01:14:30 | 6 | |
7 | B1 | GRZEGORZ NEUBAUER | NORDEA | 00:00:00 | 2:54 | 20,7 | 00:15:28 | 00:38:36 | 00:20:45 | 01:14:49 | 7 | |
8 | B11 | FILIP KOWALSKI | SWAROVSKI | 00:00:00 | 2:56 | 20,5 | 00:16:29 | 00:37:58 | 00:20:59 | 01:15:26 | 8 | |
9 | B7 | LUCYNA ŚLIZ | C&W | 07:30:00 | 2:56 | 20,4 | 00:14:03 | 00:38:33 | 00:23:01 | 01:15:37 | 1 | |
10 | F12 | MACIEJ LISOWSKI | LUFTHANSA SYSTEMS | 14:00:00 | 2:58 | 20,2 | 00:13:51 | 00:40:58 | 00:21:34 | 01:16:23 | 9 | |
11 | B8 | WOJCIECH PEKRUL | WIRTUALNA POLSKA | 07:30:00 | 3:05 | 19,5 | 00:14:12 | 00:40:24 | 00:24:36 | 01:19:12 | 10 | |
12 | B5 | MARTA KAMIŃSKA-OLCZAK | KEMIRA | 07:30:00 | 3:05 | 19,4 | 00:17:10 | 00:42:17 | 00:20:03 | 01:19:30 | 2 | |
13 | F10 | KRZYSZTOF SUCHORZ | LAFARGE | 14:00:00 | 3:06 | 19,4 | 00:16:54 | 00:42:35 | 00:20:18 | 01:19:47 | 11 | |
14 | F6 | KONRAD FOKSIŃSKI | SIMPLOYER | 14:00:00 | 3:10 | 19,0 | 00:12:53 | 00:43:38 | 00:24:50 | 01:21:21 | 12 | |
15 | F7 | IGNAT ALEXEYENKO | SPARTEZ | 14:00:00 | 3:21 | 17,9 | 00:16:33 | 00:44:49 | 00:24:57 | 01:26:19 | 13 | |
16 | B9 | MAREK WENT | SPARTEZ | 07:30:00 | 3:26 | 17,5 | 00:17:08 | 00:46:15 | 00:24:51 | 01:28:14 | 14 | |
17 | F9 | GRZEGORZ GARACH | SOLLERS | 14:00:00 | 3:26 | 17,5 | 00:14:28 | 00:47:17 | 00:26:31 | 01:28:16 | 15 | |
18 | B6 | JADWIGA FIGULA | THOMSON REUTERS | 07:30:00 | 3:51 | 15,6 | 00:17:11 | 00:53:08 | 00:28:47 | 01:39:06 | 3 | |
19 | B2 | MAREK LIPIŃSKI | TREC | 00:00:00 | 4:15 | 14,1 | 00:15:35 | 00:53:15 | 00:40:40 | 01:49:30 | 16 |
M-ce | Nr zaw. | Team | Firma | Godzina startu | tempo min/km | tempo km/h | Pływanie | Rower | Bieg | Wynik |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z8 | WYSZYŃSKA WERONIKA, KARGUL WOJCIECH, BADZIONG MATEUSZ | FUNDACJA JEPPESENA I | 09:00:00 | 2:24 | 25,0 | 00:10:58 | 00:34:09 | 00:16:48 | 01:01:55 |
2 | C9 | CZARNECKI TOMASZ, KONDRATOWICZ KATARZYNA, KARWOWSKI ARKADIUSZ | 100 LAT PKO BANK POLSKI | 12:30:00 | 2:37 | 22,9 | 00:11:18 | 00:37:49 | 00:18:14 | 01:07:21 |
3 | N6 | BARCZ KASIA, GOŁĘBICKI PAWEŁ, GROSZEWSKI PRZEMYSŁAW | TORUS SQUAD | 10:30:00 | 2:41 | 22,3 | 00:12:32 | 00:32:29 | 00:24:12 | 01:09:13 |
4 | N11 | KINGA KOPAŃSKA, MATEUSZ KUCHTYK, PAWEŁ GOŁĄBEK | WIZZARDS | 10:30:00 | 2:42 | 22,2 | 00:16:25 | 00:33:15 | 00:19:51 | 01:09:31 |
5 | N5 | ZYNTEK BARTŁOMIEJ, CHMIELIŃSKI PIOTR, LINDA KAROLINA | DYNATRACE TITANS | 10:30:00 | 2:42 | 22,2 | 00:13:48 | 00:34:53 | 00:20:52 | 01:09:33 |
6 | N8 | IWANIUK-MRÓZ MAGDALENA, YANKILEVICH IGOR, ZAJĄC PAWEŁ | CUSHMAN & WAKEFIELD - TEAM 1 | 10:30:00 | 2:42 | 22,2 | 00:11:47 | 00:36:06 | 00:21:50 | 01:09:43 |
7 | Z1 | LEWANDOWSKA WIKTORIA, BELLWON PAWEŁ, PIOTR SAŁADZIAK | NORDEA TRIATHLON TEAM | 09:00:00 | 2:43 | 22,1 | 00:10:54 | 00:36:30 | 00:22:26 | 01:09:50 |
8 | C6 | MACIEJ WASILEWKO, MACIEJ PAŃCZUK, WIOLETTA JAŻDŻEWSKA | STATE STREET | 12:30:00 | 2:44 | 22,0 | 00:11:20 | 00:34:33 | 00:24:25 | 01:10:18 |
9 | F4 | KAROLINA CZARNECKA, MACIEJ JEŻÓŁKOWSKI, GRZEGORZ GŁÓWCZESKI | HILTON GDAŃSK | 14:00:00 | 2:45 | 21,9 | 00:14:16 | 00:37:25 | 00:19:00 | 01:10:41 |
10 | Z5 | GŁOWACKI MICHAŁ, DOMINIAK KATARZYNA, MICHAŁ WERNER | LH TRI TEAM (LAFARGE) | 09:00:00 | 2:45 | 21,8 | 00:14:00 | 00:36:40 | 00:20:06 | 01:10:46 |
11 | C2 | SĄSIADEK CEZARY, TOMASZEWSKI TOMASZ, ŁUGOWSKA IGA | JOHNSON&JOHNSON TRIATHLON TEAM | 12:30:00 | 2:46 | 21,7 | 00:11:46 | 00:36:06 | 00:23:18 | 01:11:10 |
12 | C5 | JAKUB GIERASIMCZYK, MATEUSZ MIKOŁAJCZAK, MAJA BURAS | WPM TEAM | 12:30:00 | 2:46 | 21,6 | 00:11:25 | 00:31:54 | 00:28:04 | 01:11:23 |
13 | N2 | CEDENO LEON, LISOWSKI ANDRZEJ, BAZHENOVA JULIA | LUFTHANSA SYSTEMS JOY | 10:30:00 | 2:47 | 21,5 | 00:13:13 | 00:33:16 | 00:25:23 | 01:11:52 |
14 | N4 | CZAPIEWSKA PAULINA, BOCZULA MAREK, NOWACKI ADAM | QUERCO TEAM | 10:30:00 | 2:49 | 21,3 | 00:13:35 | 00:38:49 | 00:20:11 | 01:12:35 |
15 | Z10 | ZIELIŃSKA ANNA, RAWCZ-ZEGRZDA WAWRZYNIEC, MIERZWA MACIEJ | LUFTHANSA SYSTEMS FUN | 09:00:00 | 2:49 | 21,2 | 00:15:22 | 00:36:50 | 00:20:31 | 01:12:43 |
16 | Z12 | ZACIEWSKI MARCIN, BOBROWSKA MARTA, CZUBAK ŁUKASZ | ZDROFIT | 09:00:00 | 2:49 | 21,2 | 00:15:23 | 00:38:36 | 00:18:45 | 01:12:44 |
17 | N9 | ŁUKASZ ŻYŁKA, MICHAŁ TRAPP, AGATA OLDAKOWSKA | DAMEN SQUAD | 10:30:00 | 2:50 | 21,1 | 00:15:08 | 00:33:15 | 00:24:40 | 01:13:03 |
18 | C11 | MACIEJ RETOWSKI, PIWNICKI MAREK, WIĘCŁAWSKA MAGDALENA | LAZY DONUTS (SPARTEZ) | 12:30:00 | 2:50 | 21,1 | 00:14:24 | 00:36:15 | 00:22:26 | 01:13:05 |
19 | F2 | STEPNOWSKI RAFAŁ, KWIATKOWSKI SZYMON, KOBAKA WERONIKA | FUNDACJA JEPPSENA | 14:00:00 | 2:52 | 20,9 | 00:15:20 | 00:35:17 | 00:23:24 | 01:14:01 |
20 | F5 | PAWELCZYK ANNA, SKWERES PIOTR, SZULGO RADOSŁAW | DYNATRACE | 14:00:00 | 2:54 | 20,7 | 00:17:57 | 00:37:38 | 00:19:14 | 01:14:49 |
21 | C4 | WŁODZIMIERZ MATELA, ROBERT GUZDZIK, KATARZYNA PUCHTA | DAMEN TEAM | 12:30:00 | 2:55 | 20,6 | 00:14:07 | 00:34:30 | 00:26:28 | 01:15:05 |
22 | Z6 | CHUYKO OLGA, STRZELCZYK TOMASZ, KUSCH KAROLINA | SZTORM (ERGO HESTIA) | 09:00:00 | 2:55 | 20,5 | 00:15:57 | 00:34:54 | 00:24:28 | 01:15:19 |
23 | N1 | ZAJK MICHAL, JANKOWSKI ADAM, PIONK PAULINA | SANTANDER GLOBAL OPERATIONS | 10:30:00 | 2:57 | 20,4 | 00:13:34 | 00:36:12 | 00:26:07 | 01:15:53 |
24 | Z7 | JAKUB CZAJA, TOMASZ GALIŃSKI, BARBARA BRINKEN | RADIO GDAŃSK | 09:00:00 | 2:58 | 20,3 | 00:12:20 | 00:39:32 | 00:24:25 | 01:16:17 |
25 | F3 | KLIMECKA KLARA, CHUYKO OLGA, SZULC MAREK | BURZA (ERGO HESTIA) | 14:00:00 | 3:02 | 19,8 | 00:13:29 | 00:44:32 | 00:19:54 | 01:17:55 |
26 | N12 | WŁODARCZYK ŁUKASZ, FALKOWSKI JAN, SZTUREMSKA BEATA | NULL (SPARTEZ) | 10:30:00 | 3:03 | 19,7 | 00:17:01 | 00:40:15 | 00:21:19 | 01:18:35 |
27 | C3 | KORTAS PAWEŁ, KALKOWSKI MATEUSZ, MASŁOWSKA AGNIESZKA | NIPPON SEIKI TEAM | 12:30:00 | 3:06 | 19,4 | 00:12:15 | 00:38:37 | 00:28:56 | 01:19:48 |
28 | C8 | GRZEGORZ JAKUBOWSKI, ALEKSANDRA ŁOSIK, ILONA LIS | BODY&MIND CLINIC | 12:30:00 | 3:09 | 19,0 | 00:15:41 | 00:42:43 | 00:22:51 | 01:21:15 |
29 | N3 | DERDZINSKI MAREK, SLAWSKA ANNA, WCIORKA MAREK | KEMIRA SUPER TEAM | 10:30:00 | 3:10 | 18,9 | 00:15:12 | 00:45:31 | 00:20:59 | 01:21:42 |
30 | N7 | BEREŚ JAKUB, WĘGLARZ AGNIESZKA, WĘGLARZ TOMASZ | ZESPÓŁ BIURO NA MIARĘ | 10:30:00 | 3:10 | 18,9 | 00:15:47 | 00:42:58 | 00:22:59 | 01:21:44 |
31 | Z2 | FILIP UCHMAN, MAKA JAROSŁAW, ZATORSKA KAROLINA | TREC TEAM | 09:00:00 | 3:17 | 18,3 | 00:14:28 | 00:44:30 | 00:25:41 | 01:24:39 |
32 | C7 | KAROLINA MICHALAK, JACEK MOTYKA, JAN KSIĄŻEK | CBRE 3CITY | 12:30:00 | 3:19 | 18,1 | 00:19:06 | 00:43:18 | 00:23:03 | 01:25:27 |
33 | Z3 | MACIEJ REKIEĆ, JASINSKA EWA, OSTROWSKI RAFAL | KEMIRA DREAM TEAM | 09:00:00 | 3:19 | 18,1 | 00:17:56 | 00:48:35 | 00:19:00 | 01:25:31 |
34 | N10 | KLARZYŃSKA PAULINA, SEMEGIN ANNA, STANIAK ANNA | SWAROVSKI | 10:30:00 | 3:24 | 17,7 | 00:18:54 | 00:41:09 | 00:27:24 | 01:27:27 |
35 | F1 | WŁODARCZYK ŁUKASZ, SOBOCIŃSKA EWELINA, ZACHULSKI ŁUKASZ | ALMOST THERE (SPARTEZ) | 14:00:00 | 3:24 | 17,6 | 00:19:37 | 00:46:58 | 00:21:05 | 01:27:40 |
36 | Z9 | TOMASZ CHWIOŁKA, IWONA FRĄCKIEWICZ, MARTA GUŻEWSKA | POWAŻNA SZTAFETA BIZNESOWA (BOŚ BANK) | 09:00:00 | 3:28 | 17,3 | 00:17:01 | 00:38:52 | 00:33:22 | 01:29:15 |
37 | Z11 | BAKUŁA MICHAŁ, BEGER DAGMARA, LEWANDOWSKI PIOTR | LAZY BLUE PANDAS (DYNATRACE) | 09:00:00 | 3:28 | 17,3 | 00:16:38 | 00:51:23 | 00:21:27 | 01:29:28 |
38 | C12 | NABIYEV JAVID, JADWIGA FIGULA, MICHAŁ JANKOWSKI | THOMSON REUTERS TRIATHLON TEAM | 12:30:00 | 3:37 | 16,6 | 00:28:48 | 00:44:59 | 00:19:12 | 01:32:59 |
39 | C1 | STĘPSKI PRZEMYSŁAW, BEATA SZTUREMSKA, MARCIN KEMPA | OFFICE (SPARTEZ) | 12:30:00 | 3:37 | 16,6 | 00:18:18 | 00:42:21 | 00:32:24 | 01:33:03 |
40 | C10 | WAWER KAROLINA, PISKOVETS MARYNA, TRĘDOWSKA MAGDALENA | WIZZGIRLS | 12:30:00 | 3:41 | 16,3 | 00:18:12 | 00:49:53 | 00:26:57 | 01:35:02 |
41 | Z4 | KORF KONRAD, MYSZKA TOMASZ, SOBIESKA ANETA | SIMPLOYER TECH POLSKA | 09:00:00 | 3:44 | 16,1 | 00:15:19 | 00:40:06 | 00:40:44 | 01:36:09 |
W życiu ważny jest balans pomiędzy pracą, a domem, rodziną, pasją… Organizując zawody triathlonowe dla sztafet biznesowych w kompleksie biurowym, pragniemy zaktywizować i zintegrować środowisko biznesowe, przyczynić się do wzmocnienia pracy zespołowej oraz zapewnić możliwość przeżycia niesamowitej przygody ze sportem.
TORUS TRIATHLON IN DA HOUSE FOR BUSINESS
to jedyne tego typu zawody triathlonowe dla sztafet biznesowych w Polsce, organizowane w Gdańsku, „pod dachem” Alchemii, połączone z realizacją celu charytatywnego. Podczas tegorocznej edycji wesprzemy Stowarzyszenie RaceRunning Trójmiasto (sport dla osób z niepełnosprawnością, pozwalający urzeczywistnić często nieosiągalne marzenia o bieganiu).