Tough Mudder

Data i godzina0000-00-00 00:00:00
MiejscowośćKatowice
Dystans 5 km
Oficjalna stronahttps://toughmudder.pl/
Wyniki online
Opłata startowa od 129 zł
Typ zawodów Bieg OCR
Rejestracja Zapisz się

TOUGH MUDDER. NAJLEPSZY BŁOTNY BIEG

Tough Mudder nie jest zwykłym błotnym biegiem – to wyjątkowe doświadczenie i ucieczka od codzienności. W Tough Mudder nie tylko stawiasz czoła swoim lękom – możesz je wręcz znokautować. Stawisz im czoła i wszystkie pokonasz sam bądź w grupie. Będziesz sprawdzać swoją siłę, wytrzymałość i hart ducha. Pomożesz też innym uczestnikom wokół siebie, aby zrobili to samo.

TM powstał w 2009 roku a pierwszy bieg zorganizowaliśmy na początku 2010 w USA. Uczestnikami TM jest ponad 3 miliony osób. Zatrudniamy blisko 200 osób na praktycznie wszystkich kontynentach. TM został stworzony przez Will’a Dean’a, byłego brytyjskiego antyterrorystę i Guy’a Livingstone, byłego prawnika korporacyjnego. Dzisiaj organizacja zarządzana jest przez grupę międzynarodowych menadżerów.

Tough Mudder to seria zawodów wytrzymałościowych, w której uczestnicy pokonują tor przeszkód o długości od 5 do 19 km, który testuje siłę fizyczną i psychiczną. Przeszkody często dotyczą zwykłych ludzkich lęków, takich jak woda, prąd i wysokość oraz ogień. Tough Mudder główny nacisk kładzie na pracę zespołową. Przeszkody na evencie Tough Mudder są tak skonstruowane, aby zachęcać do pracy zespołowej. Uczestniczy muszą się zaangażować w pomaganie innym, aby dotrzeć do mety. Średnio 78% uczestników udaje się ukończyć bieg.

Powrót