Enea Kozienice Triathlon 2021
Data i godzina | 2021-08-22 09:00:00 |
Miejscowość | Kozienice |
Dystans | |
Oficjalna strona | http://www.triathlonkozienice.pl/ |
Wyniki online | |
Opłata startowa | |
Typ zawodów | Triathlon |
Rejestracja | Zapisz się |
Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZALA TOMASZ | NOWA IWICZNA | ILABO RACING TEAM POWERED BY CTS | POL | 1990 | M30-39 | 1 | 13:07:51 | 00:20:51 (3) | 00:00:51 | 00:49:50 (1) | 00:00:45 | 00:35:12 (1) | 01:47:29 | 1 | ||
6 | BODNAR MACIEJ | JÓZEFOSŁAW | MBC TEAM | POL | 1994 | M20-29 | 1 | 13:07:58 | 00:20:47 (1) | 00:00:45 | 00:50:01 (2) | 00:00:47 | 00:37:14 (2) | 01:49:34 | 2 | ||
52 | MIELKE DAWID | BAŻANOWICE | CTS | POL | 2002 | M18-19 | 1 | 13:07:58 | 00:20:47 (1) | 00:00:50 | 00:51:42 (3) | 00:00:47 | 00:37:26 (3) | 01:51:32 | 3 | ||
82 | TKACZYK MATEUSZ | PUŁAWY | SPORTOWE PUŁAWY | POL | 1996 | M20-29 | 2 | 13:08:04 | 00:26:22 (12) | 00:01:04 | 00:55:22 (5) | 00:01:16 | 00:38:53 (4) | 02:02:57 | 4 | ||
10 | CZEŚNIK MARIA | WARSZAWA | LIV PROFI TEAM | POL | 1977 | K40-49 | 1 | 13:07:51 | 00:21:22 (4) | 00:01:05 | 01:01:10 (20) | 00:01:00 | 00:40:35 (6) | 02:05:12 | 1 | ||
61 | PERNAK PIOTR | KOZIENICE | CTS | POL | 1970 | M50-59 | 1 | 13:08:25 | 00:26:04 (8) | 00:00:59 | 00:57:34 (7) | 00:01:03 | 00:40:44 (7) | 02:06:24 | 5 | ||
44 | MAGDZIARZ GERARD | SUCHEDNIÓW | MBC | POL | 1978 | M40-49 | 1 | 13:08:16 | 00:31:15 (36) | 00:00:58 | 00:53:58 (4) | 00:01:04 | 00:39:50 (5) | 02:07:05 | 6 | ||
37 | KROPIEWNICKI PRZEMEK | WARSZAWA | SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAM | POL | 1982 | M30-39 | 2 | 13:08:21 | 00:24:54 (6) | 00:00:52 | 00:59:29 (12) | 00:00:55 | 00:42:05 (9) | 02:08:15 | 7 | ||
63 | PIECHOTKA ŁUKASZ | WARSZAWA | SPORT2FREEDOM | POL | 1981 | M40-49 | 2 | 13:08:21 | 00:27:07 (14) | 00:01:11 | 00:56:48 (6) | 00:00:55 | 00:45:20 (19) | 02:11:21 | 8 | ||
28 | IWANOWSKI PIOTR | WARSZAWA | TRIWAWA | POL | 1980 | M40-49 | 3 | 13:08:38 | 00:26:15 (10) | 00:01:17 | 00:58:35 (9) | 00:01:18 | 00:45:28 (20) | 02:12:53 | 9 | ||
77 | SOBOLEWSKI JAKUB | WARSZAWA | BRACTWO BIEGOWE BGK | POL | 1977 | M40-49 | 4 | 13:08:26 | 02:12:57 | 10 | |||||||
57 | WEŁPA PRZEMYSŁAW | SKARŻYSKO KAMIENNA | CZARNECKI RUN TEAM | POL | 1987 | M30-39 | 3 | 13:08:41 | 00:27:37 (20) | 00:01:18 | 01:01:49 (25) | 00:01:05 | 00:41:13 (8) | 02:13:02 | 11 | ||
29 | JONCZY KAMIL | HALINOW | PKO BANK POLSKI, WANIEWSKI COACHING | POL | 1983 | M30-39 | 4 | 13:09:08 | 00:29:14 (22) | 00:01:13 | 00:59:30 (13) | 00:01:07 | 00:42:23 (10) | 02:13:27 | 12 | ||
109 | WALUSIŃSKI JAROSŁAW | PUŁAWY | POL | 1991 | M30-39 | 5 | 13:08:04 | 02:13:41 | 13 | ||||||||
60 | PADUSZYŃSKI PIOTR | WARSZAWA | BECOME ONE | POL | 1972 | M40-49 | 5 | 13:08:30 | 00:30:10 (29) | 00:00:46 | 00:59:32 (14) | 00:01:20 | 00:42:24 (11) | 02:14:12 | 14 | ||
104 | KOSECKI KONRAD | ZĄBKI | TRI CLUB | POL | 1981 | M40-49 | 6 | 13:09:08 | 02:15:02 | 15 | |||||||
94 | NOWAK MICHAL | RADOM | TRIELNEX | POL | 1996 | M20-29 | 3 | 13:08:16 | 00:26:15 (10) | 00:00:41 | 00:59:49 (15) | 00:01:21 | 00:47:13 (30) | 02:15:19 | 16 | ||
35 | KROPIEWNICKA AGNIESZKA | WARSZAWA | SZYMANOWSKI TRIATHLON | POL | 1982 | K30-39 | 1 | 13:08:10 | 00:24:14 (5) | 00:01:05 | 01:03:58 (35) | 00:01:01 | 00:45:06 (18) | 02:15:24 | 2 | ||
8 | BYJOŚ MACIEJ | PUŁAWY | SPORTOWE PUŁAWY | POL | 1986 | M30-39 | 6 | 13:09:19 | 00:30:07 (28) | 00:01:13 | 01:00:54 (17) | 00:01:18 | 00:42:27 (12) | 02:15:59 | 17 | ||
22 | GONTARZ JAROSLAW | KOZIENICE | KCRIS KOZIENICE | POL | 1977 | M40-49 | 7 | 13:08:52 | 00:27:26 (18) | 00:00:44 | 00:58:44 (10) | 00:01:07 | 00:48:39 (36) | 02:16:40 | 18 | ||
75 | SKOCZ TOMASZ | BOCHOTNICA | POL | 1986 | M30-39 | 7 | 13:09:19 | 00:32:25 (43) | 00:00:47 | 00:59:11 (11) | 00:00:59 | 00:44:03 (14) | 02:17:25 | 19 | |||
26 | GRZYMKOWSKI ADAM | MARKI | DAWAJ KALACH TEAM | POL | 1974 | M40-49 | 8 | 13:08:33 | 00:26:12 (9) | 00:00:57 | 01:05:08 (45) | 00:01:37 | 00:45:01 (17) | 02:18:55 | 20 | ||
18 | GABLER GRZEGORZ | WARKA | KS START PUŁASKI WARKA | POL | 1987 | M30-39 | 8 | 13:08:49 | 00:27:21 (16) | 00:01:19 | 01:01:13 (21) | 00:01:53 | 00:47:26 (33) | 02:19:12 | 21 | ||
9 | CEGLARZ WOJCIECH | WARSZAWA | BRACTWO BIEGOWE BGK | POL | 1989 | M30-39 | 9 | 13:08:30 | 00:26:01 (7) | 00:00:54 | 01:04:10 (40) | 00:01:14 | 00:47:25 (32) | 02:19:44 | 22 | ||
81 | JĘDRZYCHOWSKI KAMIL | SKARŻYSKO KAMIENNA | POL | 1984 | M30-39 | 10 | 13:09:40 | 00:29:41 (23) | 00:00:53 | 01:03:20 (30) | 00:01:36 | 00:44:36 (15) | 02:20:06 | 23 | |||
86 | WASILEWSKI MARIUSZ | WARKA | KS PUŁASKI WARKA | POL | 1981 | M40-49 | 9 | 13:09:05 | 00:30:06 (27) | 00:01:10 | 01:01:16 (22) | 00:01:08 | 00:46:34 (27) | 02:20:14 | 24 | ||
20 | GMIŃSKI KAMIL | NOWINY | POL | 1980 | M40-49 | 10 | 13:09:28 | 00:30:57 (35) | 00:00:44 | 01:00:50 (16) | 00:01:07 | 00:47:05 (28) | 02:20:43 | 25 | |||
43 | ŁUCZYŃSKI ŁUKASZ | RUDA | NKSW WULKAN | POL | 1986 | M30-39 | 11 | 13:09:11 | 00:33:48 (51) | 00:00:48 | 01:02:40 (27) | 00:01:14 | 00:42:45 (13) | 02:21:15 | 26 | ||
40 | KUSZEWSKI MARIUSZ | SUCHEDNIÓW | IM INSPIRATION | POL | 1976 | M40-49 | 11 | 13:09:02 | 00:30:02 (25) | 00:01:12 | 01:01:08 (19) | 00:01:26 | 00:47:38 (34) | 02:21:26 | 27 | ||
106 | WINIARCZYK JACEK | WARKA | KS START PUŁASKI WARKA | POL | 1971 | M50-59 | 2 | 13:08:49 | 00:27:31 (19) | 00:01:10 | 01:06:09 (49) | 00:01:23 | 00:45:31 (21) | 02:21:44 | 28 | ||
108 | RYBARCZYK JACEK | WARSZAWA | KS START PUŁASKI WARKA | POL | 1971 | M50-59 | 3 | 13:10:21 | 00:30:47 (34) | 00:01:09 | 01:00:56 (18) | 00:01:39 | 00:47:18 (31) | 02:21:49 | 29 | ||
111 | PAŹ MICHAŁ | POL | 1978 | M40-49 | 12 | 13:08:55 | 00:27:25 (17) | 00:01:07 | 00:57:36 (8) | 00:01:34 | 00:54:19 (72) | 02:22:01 | 30 | ||||
70 | ROGALA MARCIN | WARSZAWA | IM INSPIRATION | POL | 1996 | M20-29 | 4 | 13:09:49 | 00:32:17 (42) | 00:00:50 | 01:02:46 (28) | 00:01:10 | 00:46:22 (24) | 02:23:25 | 31 | ||
87 | WIELGOSZ MARCIN | WARSZAWA | TRIWAWA | POL | 1979 | M40-49 | 13 | 13:08:38 | 00:27:20 (15) | 00:01:20 | 01:07:03 (54) | 00:01:56 | 00:45:51 (22) | 02:23:30 | 32 | ||
2 | BATOR KRYSTIAN | PIONKI | TRI TEAM PIONKI | POL | 1981 | M40-49 | 14 | 13:08:11 | 00:28:16 (21) | 00:00:49 | 01:03:29 (31) | 00:01:42 | 00:49:32 (40) | 02:23:48 | 33 | ||
78 | SOCHAŃSKI PIOTR | WARKA | KS START PUŁASKI WARKA | POL | 1985 | M30-39 | 12 | 13:09:37 | 00:31:38 (39) | 00:00:54 | 01:04:29 (41) | 00:01:21 | 00:46:23 (25) | 02:24:45 | 34 | ||
53 | MIELKE RAPHAEL | BAŻANOWICE | POL | 1966 | M50-59 | 4 | 13:11:13 | 00:30:12 (30) | 00:00:54 | 01:03:39 (33) | 00:01:28 | 00:49:16 (39) | 02:25:29 | 35 | |||
38 | KRUPA PAWEŁ | KIELCE | AKWEDUKT KIELCE | POL | 1989 | M30-39 | 13 | 13:10:41 | 00:30:05 (26) | 00:00:41 | 01:03:35 (32) | 00:01:38 | 00:49:40 (41) | 02:25:39 | 36 | ||
58 | OCHENKOWSKI SEBASTIAN | WARSZAWA | POL | 1987 | M30-39 | 14 | 13:09:43 | 00:33:50 (52) | 00:01:14 | 01:01:37 (23) | 00:01:04 | 00:48:45 (37) | 02:26:30 | 37 | |||
93 | GAŁEK WOJCIECH | KJTT | POL | 1976 | M40-49 | 15 | 13:09:55 | 00:32:09 (41) | 00:01:15 | 01:01:41 (24) | 00:01:41 | 00:50:02 (42) | 02:26:48 | 38 | |||
99 | FLORCZAK KRZYSZTOF | WARSZAWA | KS MARATON OSTRÓW WLKP. | POL | 1972 | M40-49 | 16 | 13:09:27 | 00:36:01 (65) | 00:00:57 | 01:02:26 (26) | 00:01:32 | 00:46:32 (26) | 02:27:28 | 39 | ||
15 | DĄBROWSKI TOMASZ | WARSZAWA | TWISTERTEAM | POL | 1972 | M40-49 | 17 | 13:08:45 | 00:31:31 (38) | 00:01:10 | 01:04:01 (36) | 00:01:48 | 00:51:05 (51) | 02:29:35 | 40 | ||
59 | OKOŃ RAFAŁ | NOWA WOLA | MUROWANY FAWORYT | POL | 1986 | M30-39 | 15 | 13:09:15 | 00:35:55 (64) | 00:00:47 | 01:04:08 (39) | 00:01:47 | 00:47:10 (29) | 02:29:47 | 41 | ||
54 | MIROSZ ARTUR | RADOM | STREET RUN RADOM | POL | 1973 | M40-49 | 18 | 13:10:03 | 00:34:23 (56) | 00:01:07 | 01:04:46 (44) | 00:01:12 | 00:48:33 (35) | 02:30:01 | 42 | ||
100 | CHMARA SEBASTIAN | BYDGOSZCZ | BECOMEONE | POL | 1971 | M50-59 | 5 | 13:09:16 | 00:33:27 (49) | 00:01:02 | 01:03:03 (29) | 00:01:28 | 00:51:21 (52) | 02:30:21 | 43 | ||
92 | BRZESZCZAK ŁUKASZ | GRÓJEC | POL | 1981 | M40-49 | 19 | 13:09:58 | 00:26:30 (13) | 00:00:50 | 01:10:31 (73) | 00:01:08 | 00:52:03 (56) | 02:31:02 | 44 | |||
101 | RĘBIŚ TOMASZ | KOZIENICE | ENEA TEAM | POL | 1985 | M30-39 | 16 | 13:10:11 | 00:35:34 (62) | 00:00:54 | 01:07:29 (55) | 00:01:00 | 00:46:15 (23) | 02:31:12 | 45 | ||
102 | NOWAK PRZEMYSŁAW | RADOM | ENEA TEAM | POL | 1984 | M30-39 | 17 | 13:10:59 | 00:37:53 (74) | 00:01:15 | 01:05:23 (47) | 00:02:00 | 00:44:52 (16) | 02:31:23 | 46 | ||
51 | MICHALSKI GRZEGORZ | GOMULIN KOLONIA | BRAK | POL | 1975 | M40-49 | 20 | 13:08:59 | 00:33:22 (48) | 00:01:19 | 01:04:36 (42) | 00:01:53 | 00:50:14 (44) | 02:31:24 | 47 | ||
66 | PODKOWA JAROSŁAW | RADOM | BIKE TEAM PODKOWA | POL | 1970 | M50-59 | 6 | 13:08:59 | 00:30:20 (31) | 00:00:43 | 01:06:17 (50) | 00:01:39 | 00:53:24 (67) | 02:32:23 | 48 | ||
85 | WARCHOŁ ARTUR | SOCHOCIN | KB IM. P.SĘKOWSKIEGO | POL | 1971 | M50-59 | 7 | 13:09:23 | 00:29:43 (24) | 00:00:58 | 01:06:46 (53) | 00:02:12 | 00:53:07 (65) | 02:32:46 | 49 | ||
84 | TYLUTKI KAMIL | WARSZAWA | MBC TEAM | POL | 1981 | M40-49 | 21 | 13:09:23 | 00:34:03 (53) | 00:00:45 | 01:05:23 (48) | 00:01:53 | 00:52:20 (61) | 02:34:24 | 50 | ||
64 | PIETRALSKI WOJCIECH | RADOM | STREET RUN RADOM | POL | 1978 | M40-49 | 22 | 13:10:24 | 00:38:28 (78) | 00:01:04 | 01:04:05 (38) | 00:02:03 | 00:48:48 (38) | 02:34:28 | 51 | ||
12 | CURYŁO WACŁAW | BOGUSZKÓW | BOGUSZKÓW TEAM | POL | 1964 | M50-59 | 8 | 13:09:49 | 00:34:10 (54) | 00:00:41 | 01:03:56 (34) | 00:01:11 | 00:55:17 (77) | 02:35:15 | 52 | ||
3 | BIAŁCZAK MARCIN | GRÓJEC | POL | 1982 | M30-39 | 18 | 13:09:37 | 00:32:40 (46) | 00:00:46 | 01:08:15 (62) | 00:01:13 | 00:52:22 (62) | 02:35:16 | 53 | |||
110 | ŻOŁĄDEK JUSTYNA | SUCHEDNIÓW | KINZUL TRIATHLON | POL | 1977 | K40-49 | 2 | 13:09:31 | 00:31:30 (37) | 00:01:17 | 01:10:27 (71) | 00:01:56 | 00:50:14 (44) | 02:35:24 | 3 | ||
76 | SLIWA TOMASZ | KRAKÓW | SLIWKA MASTER | POL | 1980 | M40-49 | 23 | 13:09:52 | 00:32:37 (45) | 00:00:42 | 01:10:20 (69) | 00:01:32 | 00:50:16 (46) | 02:35:27 | 54 | ||
16 | DOBRZAŃSKI SEBASTIAN | RADOM | POL | 1970 | M50-59 | 9 | 13:10:07 | 00:32:08 (40) | 00:01:10 | 01:08:52 (64) | 00:01:37 | 00:51:57 (54) | 02:35:44 | 55 | |||
33 | KOWALCZYK GRZEGORZ | PIONKI | PIONKI TRI TEAM | POL | 1984 | M30-39 | 19 | 13:08:41 | 00:30:25 (32) | 00:01:01 | 01:11:09 (76) | 00:01:17 | 00:52:12 (59) | 02:36:04 | 56 | ||
42 | ŁAPIŃSKI PIOTR | KOZIENICE | KCRIS | POL | 1980 | M40-49 | 24 | 13:10:38 | 00:37:58 (75) | 00:00:52 | 01:04:36 (42) | 00:01:39 | 00:51:24 (53) | 02:36:29 | 57 | ||
32 | KOŚLA KAMIL | RADOM | STREET RUN RADOM | POL | 1992 | M20-29 | 5 | 13:10:21 | 00:30:46 (33) | 00:01:04 | 01:12:34 (79) | 00:01:15 | 00:50:51 (49) | 02:36:30 | 58 | ||
73 | SIDŁO DAMIAN | KIELCE | ROCK&ROWER | POL | 1982 | M30-39 | 20 | 13:09:52 | 00:36:49 (68) | 00:01:18 | 01:04:02 (37) | 00:01:08 | 00:53:37 (69) | 02:36:54 | 59 | ||
30 | KAŁUSZYŃSKI PAWEŁ | ZĄBKI | ORANGE POLSKA | POL | 1979 | M40-49 | 25 | 13:10:31 | 00:34:38 (57) | 00:01:20 | 01:07:38 (56) | 00:02:02 | 00:52:17 (60) | 02:37:55 | 60 | ||
97 | KOWALCZYK MARTYNA | PIONKI | PIONKI TRI TEAM | POL | 1991 | K30-39 | 2 | 13:10:14 | 00:35:00 (58) | 00:01:08 | 01:08:48 (63) | 00:01:19 | 00:52:07 (57) | 02:38:22 | 4 | ||
24 | GRUDZIEŃ KAROL | KOZIENICE | KCRIS KOZIENICE | POL | 1989 | M30-39 | 21 | 13:09:08 | 00:32:32 (44) | 00:00:57 | 01:10:37 (74) | 00:01:04 | 00:53:22 (66) | 02:38:32 | 61 | ||
98 | CIEŚLAK KRZYSZTOF | KOZIENICE | POL | 1971 | M50-59 | 10 | 13:10:31 | 00:36:51 (69) | 00:00:54 | 01:10:12 (68) | 00:01:18 | 00:51:01 (50) | 02:40:16 | 62 | |||
124 | MICHALSKI ANDRZEJ | KOZIENICE | MORSY KOZIENICE | POL | 1972 | M40-49 | 26 | 13:10:54 | 00:35:28 (61) | 00:00:49 | 01:08:12 (60) | 00:02:51 | 00:53:32 (68) | 02:40:52 | 63 | ||
96 | RĘBIŚ JOANNA | PIASECZNO | KUŹNIA TRIATHLONU | POL | 1975 | K40-49 | 3 | 13:10:14 | 00:36:20 (67) | 00:01:08 | 01:11:02 (75) | 00:01:43 | 00:50:39 (47) | 02:40:52 | 5 | ||
36 | KROPIEWNICKI JERZY | WARSZAWA | POL | 1980 | M40-49 | 27 | 13:10:45 | 00:39:31 (81) | 00:02:15 | 01:07:45 (58) | 00:02:10 | 00:50:02 (43) | 02:41:43 | 64 | |||
7 | BOJEK ŁUKASZ | RADOM | POL | 1985 | M30-39 | 22 | 13:10:03 | 00:40:44 (89) | 00:03:40 | 01:05:08 (45) | 00:01:41 | 00:50:41 (48) | 02:41:54 | 65 | |||
71 | ROMANOWSKI TOMASZ | WARKA | KS START PUŁASKI WARKA | POL | 1980 | M40-49 | 28 | 13:09:43 | 00:33:28 (50) | 00:01:12 | 01:06:34 (52) | 00:01:39 | 01:00:43 (80) | 02:43:36 | 66 | ||
48 | MEIER MARKUS | KOŁO | MATERACE KOŁO | POL | 1964 | M50-59 | 11 | 13:09:40 | 00:35:49 (63) | 00:01:19 | 01:13:46 (83) | 00:01:32 | 00:52:43 (63) | 02:45:09 | 67 | ||
39 | KRYSTEK ARTUR | WARSZAWA | POL | 1973 | M40-49 | 29 | 13:09:58 | 00:37:52 (73) | 00:01:20 | 01:13:11 (80) | 00:01:52 | 00:52:09 (58) | 02:46:24 | 68 | |||
56 | NALEPA SZYMON | WARSZAWA | IM-POSSIBLE TEAM | POL | 1984 | M30-39 | 23 | 13:10:50 | 00:38:13 (76) | 00:01:01 | 01:10:29 (72) | 00:02:00 | 00:55:12 (76) | 02:46:55 | 69 | ||
88 | WRÓBLEWSKI SERGIUSZ | KOZIENICE | KCSIR | POL | 1975 | M40-49 | 30 | 13:10:38 | 00:40:38 (88) | 00:02:44 | 01:06:33 (51) | 00:01:52 | 00:55:10 (75) | 02:46:57 | 70 | ||
91 | ŻUKOWSKA BARBARA | LUBLIN | CHOMIK | POL | 1968 | K50-59 | 1 | 13:10:41 | 00:35:03 (59) | 00:01:08 | 01:08:12 (60) | 00:01:51 | 01:01:00 (81) | 02:47:14 | 6 | ||
25 | GRZELEC ADAM | KIELCE | ZABIEGANI W KIELCACH | POL | 1970 | M50-59 | 12 | 13:10:46 | 00:40:10 (86) | 00:02:13 | 01:11:33 (78) | 00:01:31 | 00:52:00 (55) | 02:47:27 | 71 | ||
5 | BŁAZUCKI PIOTR | WARSZAWA | CNC WARSZAWA BLAZE TECHNOLOGY | POL | 1985 | M30-39 | 24 | 13:10:54 | 00:35:08 (60) | 00:00:44 | 01:07:52 (59) | 00:01:39 | 01:03:01 (86) | 02:48:24 | 72 | ||
17 | DRAPAŁA JAREK | ALEKSANDRÓWKA KOZIENICE | WKZ BBL KOZIENICE | POL | 1972 | M40-49 | 31 | 13:10:59 | 00:39:51 (83) | 00:01:01 | 01:13:19 (81) | 00:01:35 | 00:53:39 (71) | 02:49:25 | 73 | ||
67 | PORYSZEWSKI MICHAŁ | WARSZAWA | N/A | POL | 1976 | M40-49 | 32 | 13:11:02 | 00:40:19 (87) | 00:00:47 | 01:14:35 (85) | 00:01:00 | 00:53:01 (64) | 02:49:42 | 74 | ||
79 | SUCHOLEWSKI DAMIAN | WARSZAWA | KONDYCJA PIASECZNO | POL | 1978 | M40-49 | 33 | 13:10:17 | 00:33:21 (47) | 00:00:59 | 01:11:21 (77) | 00:02:26 | 01:02:36 (84) | 02:50:43 | 75 | ||
19 | GĄSIOREK MAREK | WÓLKA KOZODAWSKA | KONDYCJA | POL | 1961 | M60+ | 1 | 13:10:17 | 00:37:51 (72) | 00:01:01 | 01:09:05 (65) | 00:02:14 | 01:01:06 (82) | 02:51:17 | 76 | ||
14 | CZERWIEC ARTUR CZERWIEC | RADOM | STRERUNRADOM | POL | 1977 | M40-49 | 34 | 13:11:07 | 00:39:35 (82) | 00:00:44 | 01:09:05 (65) | 00:02:25 | 01:01:28 (83) | 02:53:17 | 77 | ||
69 | RĘBIŚ MACIEJ | KOZIENICE | KOLARSTWO ROMANTYCZNE KOZIENICE | POL | 1970 | M50-59 | 13 | 13:11:04 | 02:53:37 | 78 | |||||||
27 | GUTKOWSKA KINGA | WOLANÓW | POL | 2000 | K20-29 | 1 | 13:10:50 | 00:37:12 (70) | 00:01:10 | 01:19:31 (92) | 00:02:12 | 00:53:38 (70) | 02:53:43 | 7 | |||
13 | CZECHOWSKI SŁAWOMIR | KOZIENICE | KCRIS | POL | 1972 | M40-49 | 35 | 13:09:55 | 00:41:18 (91) | 00:00:50 | 01:16:29 (89) | 00:02:01 | 00:55:53 (79) | 02:56:31 | 79 | ||
49 | MICHALIK DANIEL | STĘŻYCA | POL | 1988 | M30-39 | 25 | 13:10:35 | 00:38:16 (77) | 00:01:13 | 01:09:13 (67) | 00:01:37 | 01:06:27 (90) | 02:56:46 | 80 | |||
50 | MICHALSKA RENATA | KOZIENICE | MORSY KOZIENICE | POL | 1982 | K30-39 | 3 | 13:09:31 | 00:34:21 (55) | 00:01:14 | 01:10:20 (69) | 00:05:33 | 01:05:52 (88) | 02:57:20 | 8 | ||
45 | MAŁKUS ROBERT | PUŁAWY | NIEZŻESZONY | POL | 1965 | M50-59 | 14 | 13:08:46 | 00:36:08 (66) | 00:01:07 | 01:14:28 (84) | 00:02:14 | 01:03:58 (87) | 02:57:55 | 81 | ||
31 | KONOPACKA SANDRA | OTWOCK | POL | 1991 | K30-39 | 4 | 13:10:35 | 00:41:14 (90) | 00:02:10 | 01:18:14 (91) | 00:01:27 | 00:55:52 (78) | 02:58:57 | 9 | |||
65 | PISAREK BARTOSZ | RADOM | POL | 1992 | M20-29 | 6 | 13:09:46 | 00:37:18 (71) | 00:01:20 | 01:16:28 (88) | 00:01:17 | 01:02:44 (85) | 02:59:07 | 82 | |||
4 | BŁASZCZYK SZYMON | PRZYTYK | OGRY PRZYTYK | POL | 1991 | M30-39 | 26 | 13:11:10 | 00:39:57 (84) | 00:01:00 | 01:24:59 (95) | 00:01:14 | 00:54:26 (73) | 03:01:36 | 83 | ||
107 | BĄKOWSKI WŁODZIMIERZ | WARSZAWA | KS KANDAHAR | POL | 1958 | M60+ | 2 | 13:11:04 | 00:38:53 (79) | 00:00:48 | 01:15:15 (87) | 00:02:10 | 01:07:41 (91) | 03:04:47 | 84 | ||
123 | BACA DANIEL | JANÓW | POL | 1979 | M40-49 | 36 | 13:11:02 | 00:41:28 (92) | 00:02:11 | 01:14:57 (86) | 00:01:35 | 01:08:50 (92) | 03:09:01 | 85 | |||
105 | ILLEK ARKADIUSZ | ŚWIDNIK | POL | 1967 | M50-59 | 15 | 13:10:45 | 00:42:36 (93) | 00:01:10 | 01:18:09 (90) | 00:01:42 | 01:06:21 (89) | 03:09:58 | 86 | |||
34 | KOWALCZYK MATEUSZ | PRZYTYK | OGRY PRZYTYK | POL | 1991 | M30-39 | 27 | 13:11:10 | 00:51:08 (95) | 00:04:22 | 01:19:40 (93) | 00:01:44 | 00:54:54 (74) | 03:11:48 | 87 | ||
55 | MODRYKAMIEŃ BARBARA | RADOM | POL | 1976 | K40-49 | 4 | 13:10:47 | 00:39:27 (80) | 00:01:10 | 01:21:03 (94) | 00:02:35 | 01:09:14 (93) | 03:13:29 | 10 | |||
41 | KWIATKOWSKI PAWEŁ | ZALESIE GÓRNE | WILD ULTRA WARRIORS | POL | 1973 | M40-49 | 37 | 13:10:57 | 00:40:09 (85) | 00:00:52 | 01:13:41 (82) | 00:02:22 | 01:23:13 (95) | 03:20:17 | 88 | ||
68 | PRZYBYLSKI PAWEŁ | USTANÓW | POL | 1983 | M30-39 | 28 | 13:10:57 | 00:48:18 (94) | 00:02:18 | 01:07:39 (57) | 00:02:18 | 01:19:44 (94) | 03:20:17 | 89 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Start | Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Wynik | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 120 | ZIELIŃSKI JAROSŁAW/GRZYWACZ RAFAŁ/KRZOSEK GRZEGORZ | RADOM | HAPPY TRI TEAM | POL | 13:09:05 | 00:28:19 (3) | 00:00:52 | 00:57:33 (2) | 00:00:51 | 00:40:57 (2) | 02:08:32 | |
2 | 119 | KRÓL PAWEŁ/KOSIŃSKI MARCIN/WERONOWICZ MARIUSZ | KOZIENICE | ENEA KS ENERGIA KOZIENICE | POL | 13:08:55 | 00:27:19 (2) | 00:01:20 | 00:57:09 (1) | 00:01:04 | 00:45:27 (3) | 02:12:19 | |
3 | 116 | GRABIEC JAKUB/KUREK SŁAWOMIR/PODCZASI MARCIN | NOWINY | MEGAWATY KOZIENICE | POL | 13:10:11 | 00:34:02 (7) | 00:01:12 | 01:01:34 (4) | 00:00:47 | 00:40:32 (1) | 02:18:07 | |
4 | 118 | STANIAK MICHAŁ/SOLA PAWEŁ/MADEJ ARTUR | RADOM | PROSPON | POL | 13:09:02 | 00:29:03 (4) | 00:00:50 | 01:01:12 (3) | 00:00:58 | 00:48:09 (7) | 02:20:12 | |
5 | 121 | STAROŃ ŁUKASZ/PIOTROWSKI ANDRZEJ/KRANODĘBSKA AGNIESZKA | RADOM | ORTOREAM TEAM | POL | 13:08:34 | 00:25:24 (1) | 00:01:07 | 01:02:41 (5) | 00:00:49 | 00:50:47 (9) | 02:20:48 | |
6 | 115 | JAGIELIŃSKI ARTUR/WERBANOWSKI ŁUKASZ/JASTRZĘBSKI ROBERT | WARKA | WARECKIE JASTRZĘBIE | POL | 13:09:46 | 00:30:02 (5) | 00:01:16 | 01:06:18 (8) | 00:00:49 | 00:47:39 (6) | 02:26:04 | |
7 | 113 | PIENKOSZ ELWIRA/MYŚLIWIEC PIOTR/VEREMCHUK JULIA | WARSZAWA | MORSSWIRY WARSZAWA 1 | POL | 13:10:24 | 00:30:56 (6) | 00:01:20 | 01:14:37 (10) | 00:00:42 | 00:46:38 (5) | 02:34:13 | |
8 | 114 | PIĄTKOWSKI GRZEGORZ/SZYMANIAK TOMASZ/CISZEK PRZEMYSLAW | WARSZAWA | MORSSWIRY WARSZAWA 3 | POL | 13:10:27 | 00:40:13 (10) | 00:00:51 | 01:05:38 (7) | 00:00:44 | 00:50:13 (8) | 02:37:39 | |
9 | 117 | PACIOREK EWA/PAWLAK EWA/SKOWRON MAŁGORZATA | RADOM | POWER GIRLS | POL | 13:10:07 | 00:39:40 (8) | 00:01:18 | 01:10:12 (9) | 00:00:45 | 00:46:02 (4) | 02:37:57 | |
10 | 112 | BIEGŃSKI KAZIMIERZ/PŁOŃSKI MARIUSZ/BLICHARSKA JOANNA | WARSZAWA | ELITARNA GRUPA POD ZIMNYM MORSEM | POL | 13:10:27 | 00:40:11 (9) | 00:00:54 | 01:04:13 (6) | 00:01:05 | 00:54:36 (10) | 02:40:59 |
M-ce | Nr zaw. | Nazwisko Imię | Miejscowość | Klub | Kraj | Rok urodz. | Kat wiek. | M-ce w kat | Start | Wynik | M | K | Kara |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 237 | SARNA MAKSYMILIAN | RZESZÓW | SWIM TRI RZESZÓW | POL | 2007 | M14-15 | 1 | 12:04:51 | 00:07:59 | 1 | ||
2 | 241 | CYNK JAKUB | RZESZÓW | SWIM TRI RZESZÓW | POL | 2006 | M14-15 | 2 | 12:04:44 | 00:08:06 | 2 | ||
3 | 221 | SŁAWIŃSKI BARTŁOMIEJ | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2008 | M12-13 | 1 | 12:01:40 | 00:08:29 | 3 | ||
4 | 222 | SMYKIEWICZ MATEUSZ | KOZIENICE | POL | 2009 | M12-13 | 2 | 12:01:55 | 00:08:31 | 4 | |||
5 | 219 | RUSINOWSKI IGOR | KOZIENICE | UKS AQUATOR KOZIENICE | POL | 2008 | M12-13 | 3 | 12:01:48 | 00:08:39 | 5 | ||
6 | 227 | WAŚKOWICZ MAŁGORZATA | LUBLIN | KS OLIMPIA LUBLIN | POL | 2007 | K14-15 | 1 | 12:04:34 | 00:08:43 | 1 | ||
7 | 239 | SOKÓŁ PRZEMEK | RZESZÓW | SWIM TRI RZESZÓW | POL | 2008 | M12-13 | 4 | 12:02:16 | 00:08:51 | 6 | ||
8 | 234 | SIEK ZUZANNA | RADOM | ESFITNES BANANA KLUB | POL | 2006 | K14-15 | 2 | 12:04:34 | 00:08:52 | 2 | ||
9 | 229 | WÓJCICKI SZYMON | KOZIENICE | UKS AQUATOR KOZIENICE | POL | 2007 | M14-15 | 3 | 12:04:59 | 00:09:04 | 7 | ||
10 | 230 | WÓJCIK JAN | KOZIENICE | UKS AQUATOR KOZIENICE | POL | 2006 | M14-15 | 4 | 12:04:51 | 00:09:07 | 8 | ||
11 | 203 | BIENIEK MACIEJ | KOZIENICE | POL | 2009 | M12-13 | 5 | 12:02:02 | 00:09:13 | 9 | |||
12 | 244 | ARTWIK-SIEROŃ ALLAN | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2009 | M12-13 | 6 | 12:01:40 | 00:09:14 | 10 | ||
13 | 204 | BIENIEK MICHAŁ | KOZIENICE | POL | 2009 | M12-13 | 7 | 12:01:55 | 00:09:35 | 11 | |||
14 | 209 | GÓŹDŹ MAŁGOSIA | KIELCE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2010 | K10-11 | 1 | 12:00:04 | 00:09:45 | 3 | ||
15 | 240 | SZUBIK JAKUB | RZESZÓW | SWIM TRI RZESZÓW | POL | 2010 | M10-11 | 1 | 12:00:24 | 00:09:55 | 12 | ||
16 | 208 | GOSZCZYŃSKA MAJA | GRÓJEC | UKS ORION GRÓJEC | POL | 2011 | K10-11 | 2 | 12:00:08 | 00:10:09 | 4 | ||
17 | 214 | MAJCHERCZYK FILIP | MASŁÓW DRUGI | AKWEDUKT KIELCE | POL | 2010 | M10-11 | 2 | 12:00:04 | 00:10:11 | 13 | ||
18 | 223 | SOSNOWSKA GABRYSIA | KOZIENICE | UKS AQUATOR KOZIENICE | POL | 2007 | K14-15 | 3 | 12:04:59 | 00:10:17 | 5 | ||
19 | 235 | ZATORSKA JULIA | KOSOMŁOTY PIERWSZE | TS AKWEDUKT KIELCE | POL | 2006 | K14-15 | 4 | 12:04:45 | 00:10:19 | 6 | ||
20 | 238 | SERWIŃSKA RÓZA | RZESZÓW | SWIM TRI RZESZÓW | POL | 2011 | K10-11 | 3 | 12:00:18 | 00:10:24 | 7 | ||
21 | 210 | GREGORCZYK ANTONINA | NOWINY | UKS AQUATOR KOZIENICE | POL | 2009 | K12-13 | 1 | 12:02:30 | 00:10:36 | 8 | ||
22 | 231 | WÓJCIK ZOSIA | KOZIENICE | UKS AQUATOR KOZIENICE | POL | 2010 | K10-11 | 4 | 12:01:34 | 00:10:41 | 9 | ||
23 | 206 | BORYCZKA JULIA | NOWINY | UKS AQUATOR KOZIENICE | POL | 2009 | K12-13 | 2 | 12:02:36 | 00:11:09 | 10 | ||
24 | 211 | KBEISSI EWA | RUDA | UKS AQUATOR KOZIENICE | POL | 2009 | K12-13 | 3 | 12:02:36 | 00:11:22 | 11 | ||
25 | 202 | SZEWCZYK WERONIKA | OLEKSÓW | POL | 2006 | K14-15 | 5 | 12:05:07 | 00:11:33 | 12 | |||
26 | 213 | KROPIEWNICKA LILIANA | WARSZAWA | FANTASTRICS | POL | 2011 | K10-11 | 5 | 12:00:32 | 00:11:38 | 13 | ||
27 | 243 | PIOTROWSKA LUDWIKA | WARSZAWA | ORTOREM TEAM | POL | 2011 | K10-11 | 6 | 12:00:09 | 00:11:42 | 14 | ||
28 | 242 | GARBARCZYK WERONIKA | HOLENDRY KUŹMIŃSKIE | POL | 2011 | K10-11 | 7 | 12:00:12 | 00:11:46 | 15 | |||
29 | 224 | SOT KORNEL | PIONKI | SOCIKI | POL | 2009 | M12-13 | 8 | 12:01:48 | 00:11:50 | 14 | ||
30 | 220 | SLIWA ANTONI | KRAKÓW | SLIWKA MASTER | POL | 2010 | M10-11 | 3 | 12:00:25 | 00:12:01 | 15 | ||
31 | 216 | MYSIELSKA NATASZA | KOZIENICE | UKS AQUATOR KOZIENICE | POL | 2009 | K12-13 | 4 | 12:02:30 | 00:12:09 | 16 | ||
32 | 205 | BLOM MIA | KOZIENICE | UKS AQUATOR KOZIENICE | POL | 2010 | K10-11 | 8 | 12:00:18 | 00:12:14 | 17 | ||
33 | 215 | SZEWCZYK JULIA | OLEKSÓW | POL | 2009 | K12-13 | 5 | 12:01:34 | 00:13:11 | 18 | |||
34 | 233 | BRONISZ MARTYNA | KOZIENICE | POL | 2008 | K12-13 | 6 | 12:02:03 | 00:13:11 | 19 | |||
35 | 201 | BALCERZAK BARBARA | KOZIENICE | POL | 2010 | K10-11 | 9 | 12:00:12 | 00:15:21 | 20 |